Vaadi; yeni bir yaşam.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Vaadi; yeni bir yaşam."

Transkript

1 Vaadi; yeni bir yaşam.

2

3 VAADİ DENİZ OLAN...

4 VAADİ YEŞİL OLAN...

5 VAADİ HUZUR OLAN...

6 YENİ BİR HAYATA DAVET...

7 3 ŞEHİRLİ YAŞAM Mudanya nın değerine değer katacak Vadi Mudanya Evleri 3 şehirde yaşama imkanı sunuyor. Hem Mudanya nın sayfiye hayatını, hem evinize yürüme mesafesinde olan iskeleden bineceğiniz deniz otobüsü ile İstanbul u, hem de 20 dakika uzaklıktaki Bursa yı yaşayabilirsiniz.

8 MUDANYA Bursa nın İstanbul kapısı, Bursa nın denizi, Bursa nın nefesi, Bursa nın sayfiyesi, Bursa nın Mudanyası Mudanya; şifalı deniz havası, balıkçıları, zeytini, tarihi kalıntıları, geleneksel komşuluk ilişkileri, ılıman iklimi ve kolay ulaşımıyla hem yerleşmek hem de gezip görmek için gelenlere sınırsız seçenek sunar. Mudanya da yaşamak demek dört mevsim tatil içinde olmak demektir. Sosyal yaşama ve deniz ulaşımına hareket katacak yeni marina projesi, İstanbul a deniz ve hava ulaşımı, Yunanistan nın Mikanos, Egine ve Poros adalarına yazın yapılacak deniz uçağı seferleriyle Mudanya, sadece Marmara nın değil Türkiye nin yükselen yıldızıdır. Bursa Büyükşehir Belediyesi nin Mudanya-Güzelyalı arası Sahil Düzenleme ve Rekreasyon Projesi kapsamında deniz üzerine belli noktalarda yapacağı genişletme konsollarıyla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ndan onay geldi.

9 VER ELİNİ İSTANBUL, BODRUM, MİKANOS... Vadi Mudanya da yaşamak demek İstanbul a, Bodrum a, Mikanos a* komşu olmak, evinizden çıktığınız gibi bir solukta başka bir şehire, başka bir iklime, başka bir lezzete ulaşmak demektir. VADİ MUDANYA DEMEK YENİ BİR HAYAT DEMEKTİR Vadi Mudanya da yaşamak demek Mudanya nın sahilinde uzun yürüyüşler yapmak, yeni marinada hayatın farklı lezzetlerini keşfetmek, her yere yürüyüş mesafesi kadar yakın olmak demektir. *Burulaş yaz sezonunda Mudanya dan Göcek ve Bodrum ile Yunanistan nın gözde tatil merkezleri olan Mikanos, Egine ve Poros a adalarına deniz uçağı seferleri başlatacağını açıkladı.

10 Bursa nın Mudanyası nda vaadi hayat olan, vaadi yeşil olan, vaadi deniz olan,vaadi huzur olan bir yaşamın temelleri atılıyor.

11 TRİLYE KUMYAKA BUDO MUDANYA - İSTANBUL 75 DAKİKA DENİZ UÇAĞI MUDANYA - İSTANBUL 18 DAKİKA MUDANYA - BODRUM MUDANYA - MİKANOS İDO MUDANYA - İSTANBUL 75 DAKİKA MUDANYA KENT MERKEZİ KURŞUNLU GÜZELYALI MUDANYA - İSTANBUL 2 SAAT MUDANYA - GEMLİK 10 DAKİKA Şehrin Kalbinde, Karmaşanın Dışında... Bademli ye 7 dakika, Organize Sanayi Bölgesi ne 12 dakika, Bursa ya 15 dakika İstanbul feribotla 1.5 saat, deniz uçağı ile 18 dakika, helitaksi ile 30 dakika... BADEMLİ MUDANYA DEVLET HASTANESİ YÜKSEK HIZLI TREN İSTASYONU MUDANYA - BURSA 20 DAKİKA ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ BURSA ÇEVREYOLU BURSA - İSTANBUL YOLU Mudanya Hükümet Meydanı na, Mudanya İskelesi ne, BUDO Deniz Otobüsü ne, sahil ve plaja yürüme mesafesinde Hızlı tren garına 10 dakika Gemlik-Mudanya Sahil Yolu... Mikanos, Egine ve Poros Adaları na deniz uçağı... ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BURSARAY EMEK İSTASYONU KORUPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ BURSA KENT MERKEZİ

12 Vadi Mudanya Evleri Mudanya nın yoğun şehiriçi trafiğine girmeden Mudanya nın kalbine ulaşacağınız, tamamı doğal malzemeyle inşa edilen Vadi Mudanya Evleri nde, geleneksel komşuluk ilişkileri özenle düzenlenen sosyal yaşam alanlarında yeniden canlanacak. Vadi Mudanya Evleri nin sırtını dayadığı oksijeni bol ormanın havası ve önünde uzanıp giden denizinden gelen yosun kokusu, ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek ve sizi kendinizle yeniden tanıştıracak.

13 Vadi Mudanya Evleri, 10 bin 250 metrekare arsa üzerine yüzde 70 yeşil alan bırakılarak doğayla dost bir anlayışla inşaa ediliyor.

14 İçinde Hayat Var Uçsuz bucaksız yeşillikler içinde kurulan Vadi Mudanya Evleri; yatay mimari yapısıyla doğaya hükmetmeden, doğayla dost bir anlayışla inşa ediliyor. Ahşap ve taş işçiliğinin en iyi şekilde uygulandığı çok az katlı, bahçeli, dubleks daireler sadece bir ev değil içinde hayatın olduğu bir yuva vaadediyor.

15

16 Şehrin İçinde, Ormanın Kalbinde Yenilenmek, her güne kuş sesleriyle taze uyanmak için çok uzaklara gitmeye artık gerek yok. Sadece eve değil hayata bir yatırım olarak planlanan Vadi Mudanya Evleri; şehrin tam kalbinde ama kalabalıklardan uzak, her günün tatil gibi geçeceği bir hayat vaadediyor.

17

18 Güvenli Site Hayatı Her bir ağacın, her bir detayın kıymeti bilinerek inşa edilen doğa dostu Vadi Mudanya Evleri site hayatının gerektirdiği bütün güvenlik ve sosyal imkanları bünyesinde taşıyor. Binaların temel güvenliğini sağlamak için topoğrafik yapıya uygun olarak 13, 15 ve 17 metre uzunluğunda 400 adet iksa amaçlı fore kazık uygulaması yapılmıştır.

19

20 Akıllı Ev Sisteminin Özellikleri Akıllı sistemin kontrolü, standart olarak global sistem olan KNX veri tabanında gerçekleşecektir. Evin tüm genel aydınlatmaları tek kontrol halinde kontrol edilecektir. Evin tüm genel prizleri tek kontrol halinde kontrol edilecektir. Bir klima tüm fonksiyonları ile kontrol edilecektir (derece kontrolü, ısıtma ve soğutma geçiş, swing ayarı, vb.). Bir kombi tüm fonksiyonları ile kontrol edilecektir. (derece ayarı) Evin doğalgaz hattını kesebilme özelliği vardır. Sadece Ev Değil Akıllı Ev Akıllı Ev teknolojisinin Vadi Mudanya Evleri nde sağladığı avantajlar onu sadece ev değil, akıllı ev yapıyor. Büyük kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlayan Vadi Mudanya akıllı evlerinde; aydınlatmanızı, prizlerinizi, kombinizi, klimanızı cep telefonunuzdan kontrol edebileceksiniz. Gaz kaçağı sensörü ve SMS ile bilgilendiren alarm sistemi ile siz ve sevdikleriniz burada güven içinde. Yukarıda tüm belirtilmiş kontroller uzaktan cep telefonu ile kontrol edilebilecektir. Mevcut sistemde ev içindeki alarm bilgisi (duman dedektörü, gaz dedektörü, hırsızlık önleyici hareket dedektörü ve manyetik kontak) güvenliğe haber verecek, ev sahibinin cep telefonuna anında bilgi gidecektir. Çevre kameralarını evde bulunan dokunmatik panelden görme imkanı, ayrıca cep telefonundan uzaktan görebilme imkanı mevcuttur. Güvenlikte bulunan kameradan gelen misafirin görüntüsünü evde bulunan dokunmatik panelden görebilme imkanı vardır. Evde bulunan dokunmatik panelin HDMI çıkışından evdeki bir TV ye görüntü aktarımı yapılabilecektir.

21 Sosyal Tesis Oyun Alanları Spor Salonu Havuz & Sauna Vadi Mudanya da sosyal tesis bir binanın ötesinde geleneksel komşuluk ilişkilerinin yaşandığı, sıcacık dost sohbetlerinin yapıldığı, güzel anıların paylaşıldığı bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Geniş oturma grupları, servis imkanı, iddialı karşılaşmaların yaşanacağı oyun alanları ile sosyal tesislerde hayat yaşamaya değecek. Siz evinizin Vadi Mudanya nın tadını çıkarırken gözünüz arkada kalmayacak. Çocuklarınız onlar için özenle hazırlanan oyun alanında deneyimli personel eşliğinde oynarken, siz de kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Sosyal alanlara yerleştirilen kamera sistemi ile akıllı ev paneli veya televizyonunuzdan çocuklarınızı her an takip edebileceksiniz. Tavandan yere kadar camla kaplı geniş spor salonunda yeşilin her tonunu göreceğiniz manzaraya karşı ter atacak, form tutacaksınız. Çocuklarınızla bahçede basketbol oynarken gençleşecek, ailenizle beraber olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız. Her günü tatil gibi yaşayacağınız Vadi Mudanya da artık dinlenmek için uzaklara gitmeyeceksiniz. Orman havası alarak kulaç atacağınız açık havuzda hem spor yapacak, hem de Mudanya güneşinde bronzlaşacaksınız. Havuzun kenarlarındaki dinlenme terasları size Akdeniz i getirecek.

22 Bahçeye Açılan Bir Yaşam... Vadi Mudanya, geleneksel komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmayı hedefleyen bir anlayışla tasarlanmıştır. Kent merkezinde yaşamanın avantajlarını kullanırken, tamamen müstakil bir konfora da sahip olacaksınız. Dairelerin bahçe ve toprağa olan yakınlığının yanında şahane deniz ve vadi manzarasına hayran kalacaksınız.

23 Her yeni güne kuş sesleriyle başlamak Vadi Mudanya da hayal değil. Vadi Mudanya nın doğaya saygılı mimarisinin her detayı, ahşabın ve taşın mükemmel uyumunu hissettiriyor.

24 Bütün alanların akıllıca kullanıldığı Vadi Mudanya, her fırsatta doğayla içiçe bir yaşam sunuyor. Mudanya ya artı değer katacak, sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltecek Vadi Mudanya; dört mevsimi tatil tadında yaşamayı vaadediyor.

25 PLANLAR

26 VAZİYET PLANI 24 bahçe dubleksi, 32 çatı dubleksi, 8 bahçe daire, 8 normal daire. Toplam 72 konut TİP A D1-D2-E1-E2-F1-F2-I BLOKLAR TİP B B1-B2-H1-H2-G BLOKLAR TİP C A1-A2-C1-C2 BLOKLAR

27 TİP A D1-D2-E1-E2-F1-F2-I BLOKLAR BAHÇE DUBLEKSİ 4+1 ALT KAT Net: 112 m² ÜST KAT Net: 93.5 m² Toplam Net: m² Brüt: m²

28 TİP A D1-D2-E1-E2-F1-F2-I BLOKLAR ÇATI DUBLEKSİ 3+1 ALT KAT Net: m² ÜST KAT Net: 97 m² Toplam Net: m² Brüt: m²

29 TİP B B1-B2-H1-H2-G BLOKLAR BAHÇE DUBLEKSİ 3+1 ALT KAT Net: 87.5 m² ÜST KAT Net: 74.2 m² Toplam Net: 162 m² Brüt: m²

30 TİP B B1-B2-H1-H2-G BLOKLAR ÇATI DUBLEKSİ 3+1 ALT KAT Net: 88.5 m² ÜST KAT Net: 87.5 m² Toplam Net: m² Brüt: m²

31 TİP C A1-A2-C1-C2 BLOKLAR BAHÇE DAİRE 3+1 ZEMİN KAT Net: 116 m² Brüt: 137 m² 1. KAT Net: m² Brüt: 132 m² NORMAL DAİRE 3+1

32 TİP C A1-A2-C1-C2 BLOKLAR ÇATI DUBLEKSİ 3+1 ALT KAT Net: 108,5 m² ÜST KAT Net: 98 m² Toplam Net: m² Brüt: 250 m²

33 Yatırımcının gözünden Vadi Mudanya Mimarının gözünden Vadi Mudanya Kenan SÜLÜN Mudanya Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan V. Hepimizin özendiği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim dediği veya hayal ettiği bir sahil kasabası vardır. Hayatın genel koşuşturması, iş güç telaşı arasında hayatı kaçırdığımızı düşünürüz. Ben de böyle düşünürdüm, taa ki Mudanya ya taşınıncaya kadar. Mudanya ya taşınmam bütün hayatımı değiştirdi. Kendimi daha mutlu, zinde, sağlıklı ve huzurlu hissediyorum. Artık aileme ve sevdiklerime daha çok zaman ayırabileceğim ortamı sağlayan Mudanya; benim için hayatın yeniden anlamlandığı, aile yaşamının kıymetinin anlaşıldığı, sağlığın öneminin farkına varıldığı çok özel bir yer. Vadi Mudanya Evleri; benim halen yaşadığım ve burada hayata yeniden aşık olduğum Mudanya ya dostlarımı da kazandırmak için yaşama geçirdiğimiz yeni bir proje. Vadi Mudanya Evleri ni Mudanya nın kent merkezindeki yoğun trafiğe girmeden denize, şehir merkezine ve iskeleye 350 metre yürüme mesafesinde; ormanla kaplı yemyeşil bir vadide, kuş sesleri arasında bir hayat olarak kurguladık Y. Mimar Rahmi DEDE De Tasarım Atelyesi Bursa nın dünya ile iletişiminin sağlandığı önemli bir geçiş noktası olan Mudanya, Anadolu ve İstanbul arasında da köprü olarak görev yapmaktadır. Özellikle son yıllarda ulaşım konusunda atılan adımlarla işlevi daha da önem kazanmıştır. Bunun yanı sıra tarihsel süreçte üstlendiği roller çekiciliğini artırmaktadır. İçinde barındırdığı sivil mimarlık örnekleri ve anıtsal yapılar, Marmara Denizi ne kıyısı olması, ulaşılabilirlik ve tarihi önemi ile yoğun bir kullanıma sahne olmaktadır. Vadi Mudanya Projesi, ilçenin yoğun kullanıma sahne olan ve dışarıdan gelen ziyaretçilerin bildiği görünen yüzünün dışında, deniz manzarasının, yeşilin ve kuş seslerinin hakim olduğu, tamamen doğal bir ortam olmasının yanısıra, kent merkezine ve denize yürüme mesafesinde yer alan bir vadide bulunmaktadır. Projenin amacı, günümüz şartlarında birbirinden kopmuş olan kullanıcıları bir araya getirerek, geleneksel komşuluk ilişkilerini tekrar canlandırmaktır. Vadi Mudanya, bunu yaparken aynı zamanda müstakil bir yaşamın konforunu sunmayı da hedeflemiştir. İstedik ki hanımlar, çocuklar ve beyler rahat etsin, geleneksel komşuluk ilişkileri yeniden canlansın. Sizleri tatilin yılda sadece 20 günle sınırlanmadığı, bütün bir ömre yayıldığı sağlık ve mutlulukla dolu yeni bir hayata davet ediyorum. Siz de benim gibi sevdiklerinizin ve yaşamın farkını farkedeceğiniz yeni bir hayata adım atın. Eğimli topoğrafik bir yapıya sahip olan arazi, tasarımın ana kurgusunu şekillendirerek doğa ve deniz manzarasına hakim olmasını sağlamıştır. Her blokta iki farklı yaşam biçimi tanımlanmış, kullanıcılara dört duvarın ve sayısal ölçülerin tanımladığı bir sunum değil, tamamen yaşam seçeneği sunulmuştur. Yeni komşularımla buluşmak dileğiyle, şimdiden hayırlı olsun. Tercihlere bağlı olarak bahçeli ve toprağa yakın bir yaşam isteyen ve müstakil bir villa konforunu arayan kullanıcılar için bahçe daireleri tasarlanmıştır. Bu seçenekte bile üç farklı tip oluşturulmuş, aile büyüklüğü, yaşı ve yaşam tarzına göre şekillendirilmiştir.

34 Sahibi Proje Mimari Görselleştirme Reklam Ajansı Mudanya Yapı İnşaat Ömerbey Mah. 2. Barış Sok. Astantürk Sit. A Blok No: 1 Mudanya / Bursa Y. Mimar Rahmi Dede De Tasarım Atelyesi Altınşehir Mah. Ata Cad Sok. No: 20 Gizemler 2 Plaza B Blok D: 18 Nilüfer / Bursa İhsan Ünlü Alpdoğan Aymelek Reyhan Mah. Haşim İşcan Cad. Tuğtaş 2 İş Mrk. No: 14/33 Osmangazi / Bursa Kiraz İletişim Kükürtlü Mah. Cevizli Sok. Dostlar Apt. No: 1/6 Osmangazi / Bursa Bu katalogta yer alan görseller sadece Vadi Mudanya Projesi hakkında bilgi vermek amacıyla tanıtım mahiyetinde kullanılmış olup, taahhüt niteliğinde değildir. Projenin uygulanması sırasında teknik açıdan gerekli görülen değişiklikler yapılabilir. Broşürde yer alan detay ve donanımlar teknik şartname, sözleşme eki projeler ve mahal listesinde yer almıyorsa opsiyoneldir.

35

Herkes ona hayranlıkla bakacak Alpiş İnşaat güvencesiyle Bursa da konut sektörünü taçlandıracak, simgeleşecek bir proje Foresta Balat. Yanı başınızda Balat Ormanı, önünüzde panaromik Bursa manzarası, kentin

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE...

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... 02 03 01. D MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... Deniz kokan bir semt Marmara rüzgârlarının dolaştığı sokaklar Sessizliğin gölgesinde denizyıldızı gibi parlayan bir hayat Tuzla

Detaylı

extra Gurme şehirlerde lezzete yolculuk Setur la keyifli tatiller İÇİN 8 SEBEP

extra Gurme şehirlerde lezzete yolculuk Setur la keyifli tatiller İÇİN 8 SEBEP extra SAYI: 1 AĞUSTOS - EYLÜL - EKİM 2012 Gurme şehirlerde lezzete yolculuk Setur la keyifli tatiller CRUISE SEYAHATİ İÇİN 8 SEBEP İle ALTERNATİF keşifler ÖNSÖZ Turizmin yeni pusulası: Setur Extra Değerli

Detaylı

60 GÖYNÜK SEHA YAPI DAN HABERLER. GÖR, ANLA, HİSSET... San a, Semerkand, Kahire SEKTÖRDEN HABERLER

60 GÖYNÜK SEHA YAPI DAN HABERLER. GÖR, ANLA, HİSSET... San a, Semerkand, Kahire SEKTÖRDEN HABERLER 06 08 SEHA YAPI DAN HABERLER SEKTÖRDEN HABERLER 24 TURGUT CENSEVER 50 58 GÖR, ANLA, HİSSET... San a, Semerkand, Kahire BAHAR EVLERİ Hem Şehre yakın Olun Hem Sakin Bir Yaşam Sürün 12 BÜYÜK EKRAN SAVAŞLARI

Detaylı

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI ŞUBAT 2015 SAYI 6 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, YÜZDE 15 KONUT DESTEĞİNİ NASIL YORUMLADI? 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI SOCAR, VADİSTANBUL

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

36 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe edindiğimiz tecrübe, yaratıcılık ve ödünsüz kalite anlayışımızı şimdi de İzmir e

36 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe edindiğimiz tecrübe, yaratıcılık ve ödünsüz kalite anlayışımızı şimdi de İzmir e 36 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe edindiğimiz tecrübe, yaratıcılık ve ödünsüz kalite anlayışımızı şimdi de İzmir e taşımaya hazırlanıyoruz. Doğası, manzarası, projesi, altyapısı,

Detaylı

Nisan - Mayıs - Haziran 2014. Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu kentin sağlık turizmi potansiyelini değerlendirdi.

Nisan - Mayıs - Haziran 2014. Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu kentin sağlık turizmi potansiyelini değerlendirdi. Nisan - Mayıs - Haziran 2014 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 2005 dergisi ABANA ADALAR AKÇAY ALTINOVA AMASRA ANTAKYA ANTALYA AVANOS AYDIN BALÇOVA BANDIRMA BUHARKENT BURDUR BURSA ÇANKAYA DENİZLİ DERİNCE

Detaylı

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ!

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! ÇİZGİ ÖTESİ GÜZELLİK... Sıra dışı çizgileri, modern mimarisi ve özgün tasarımıyla StatüPark, sizleri görsel bir şöleni yaşamaya davet ediyor. DOLU DOLU YAŞAMAK

Detaylı

TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER

TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yine yeni bir yaz Sarı ve sıcak Ancak sanki bu yaz diğerlerinden daha farklı. Sarının yanında bol bol yeşil de

Detaylı

TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR

TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yaz aylarına geçişin hızlandığı şu günlerde, iklim değişikliğini hayatımızın içinde hissetmeye başladık. Her haftaya farklı

Detaylı

Kimine göre alışkanlık, kimine göre meraktır Çeşme...

Kimine göre alışkanlık, kimine göre meraktır Çeşme... Kimine göre alışkanlık, kimine göre meraktır Çeşme... Yaz mevsimini ilk tanıdıkları o aylardan beri, aile büyüklerinin evlerinde, sonradan yenilenen yazlıklarda büyümek sıradandır onlar için. İzmir kadar

Detaylı

/ 444 40 27. Büyülü 1 İstanbul Masalı

/ 444 40 27. Büyülü 1 İstanbul Masalı Satış Ofisi Pınartepe Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 2/1 Büyükçekmece- İstanbul Faks :0212 699 92 94 Telelefon: 444 40 27 / 444 40 27 /OzyurtlarGrup /Ozyurtlar.Grup /OzyurtlarGrup info@ozyurtlar.com

Detaylı

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL AKILLI BINAM Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi l Akıllı Şehirler Zirvesi WICS13 l Turkcell makineleri birbirine bağlıyor l Türkiye 2023 e akıllı şehirlerle

Detaylı

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu SOSYAL PAYLAŞIM ve İLETİŞİM GAZETESİ 0 (422) 238 54 54 SAYI: 2/2012 Ücretsizdir. Para ile satılmaz. Aile hekimi Necati Karaaslan ve öğretmen Ebru Hanım Kendi yiyeceklerini yetiştiriyorlar... Malatya Belediye

Detaylı

PENDİK E İYİ GELECEK

PENDİK E İYİ GELECEK Özel Sayı Yıl: 8 Sayı: 165 NİSAN - MAYIS 2015 ÜCRETSİZDİR PENDİK E İYİ GELECEK Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, bir yıl önce başarıyla çıktığı yerel seçimler sonrasında pek çok yeni projeyle Pendik i

Detaylı

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR 30 yılı aşan deneyimimizle

Detaylı

Akıllı telefon veya tabletiniz ile QR kodu okutun. Karşınıza çıkacak uygulamayı indirin. Uygulamayı açtıktan sonra telefonunuzu veya tabletinizi

Akıllı telefon veya tabletiniz ile QR kodu okutun. Karşınıza çıkacak uygulamayı indirin. Uygulamayı açtıktan sonra telefonunuzu veya tabletinizi Apple Store Google Play Akıllı telefon veya tabletiniz ile QR kodu okutun. Karşınıza çıkacak uygulamayı indirin. Uygulamayı açtıktan sonra telefonunuzu veya tabletinizi sayfadaki YDA PARK AVENUE yerleşim

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

YENi BELEDiYE KOMPLEKSiNDE

YENi BELEDiYE KOMPLEKSiNDE SULTANGAZİ BELEDİYESİ KÜLTÜR HİZMETİDİR ÇAĞRI MERKEZİ 444 23 32 SAYI: 12 www.sultangazi.bel.tr SULTANGAZi YE DEV YATIRIM YENi BELEDiYE KOMPLEKSiNDE HiZMETiNiZDEYiZ EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM Sosyal Projelerle

Detaylı