Sunum Yapma Planlama Organize Etme İletişim Kurma Proje Yönetimi Hedef Belirleme Problem Çözme Öğrenme Beyin Fırtınası

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sunum Yapma Planlama Organize Etme İletişim Kurma Proje Yönetimi Hedef Belirleme Problem Çözme Öğrenme Beyin Fırtınası"

Transkript

1 BİZ KİMİZ? AyThink Gelişim bir eğitim, koçluk ve danışmanlık firması olarak 14 senelik koçluk, NLP ve Uluslararası Zihin Haritaları Eğitim uzmanlığı deneyimiyle Aykut Açkalmaz tarafından kurulmuştur. AyThink Gelişim de amacımız, öğrencilerin, öğretmenlerin, tüm çalışanların, kurumsal ve bireysel danışanların iş, eğitim ve günlük yaşamlarıyla ilgili tüm gereksinimlerine cevap vererek bu alanlarda daha ileriye gitmelerini sağlamak, bireysel farklılıklarını olumlu yönde kullanma yolunda birlikte ilerlemektir. Bu amaç doğrultusunda öncelikli olarak kullandığımız araçlar, Eğitim Koçluğu ve Zihin Haritalarıdır. Eğitim koçluğu, öğrencilerin akademik yaşamlarındaki performanslarını en üst düzeyde kullanmalarını sağlayan bir metotlar bütünüdür. Bu metotlar Sunum Yapma Planlama Organize Etme İletişim Kurma Proje Yönetimi Hedef Belirleme Problem Çözme Öğrenme Beyin Fırtınası aracılığıyla öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmeleri sağlanır, farkındalıklarının artırılması hedeflenir ve böylece akademik yaşam çok daha kolay ve eğlenceli bir hal alır. Kurumsal eğitimlerde, özellikle zihin haritaları tekniğinden yararlanılarak şirket çalışanlarının yenilikçi düşünme, iletişim, problem çözme, işbirliği, analiz etme, sunum yapma, planlama, proje yönetimi becerilerinin geliştirilmesi sağlanır. Yapılan araştırmalarda, Zihin Haritaları Yönteminin, geleneksel yöntemlere oranla %32 daha etkili olduğu ortaya çıkmıştır.

2 EĞİTİMLERİMİZ Buzan Tekniği ile AyThink Hafıza Eğitimi Buzan Tekniği ile AyThink Anlayarak Hızlı Okuma Buzan Tekniği ile AyThink Zihin Haritaları Buzan Tekniği ile AyThink Yaratıcılık Eğitimi AyThink Diksiyon Eğitimi Buzan Tekniği ile AyThink Hafıza Eğitimi Yüzlerce yıllık araştırmalarla etkisi kanıtlanmış teknikleri, kolayca öğrenebileceksiniz. Listeleri, sayıları, verileri hafızanıza almayı ve bu becerileri hayatınıza uygulamayı öğreneceksiniz. Yaşınız ne olursa olsun zihinsel yeteneklerinizi keşfederek hafızanızın zindeliğini koruyabileceksiniz. Çalıştığınız dersleri veya sunum yapacağınız konuları Hafıza Haritalarını kullanarak unutmadan ve akıcı bir şekilde öğrenebilecek ve başkalarına anlatabileceksiniz. Günlük yaşantınızda önemli bilgileri, not almaya ihtiyaç duymadan hafızanızda tutabileceksiniz. Hafıza becerilerinizi Buzan Tekniği ile AyThink Anlayarak Hızlı Okuma AyThink Gelişim Hızlı Okuma Eğitimi nde 5 kata kadar hızlı okumakla kalmayacak aynı zamanda okuduğunuzu çok daha hızlı ve derinlemesine anlayacaksınız. Yazılı bir materyali istediğiniz hızda okuyabileceksiniz. Örneğin, bir raporu anahtar kelimeleri seçerek hızlı bir şekilde okuma imkanı bulacaksınız. Normalde yazılı bir materyali okumakla geçireceğiniz zaman içerisinde siz, hem Sunumları hatırlamada, Ders çalışmada, İsimleri, yüzleri, doğum günlerini ve randevularınızı hatırlamada, Listeleri hafızaya almada, Sınavlara hazırlanırken, Toplantılarda Mülakatlarda Ve hayatınızın daha birçok alanında nasıl kullanacağınızı keşfedeceksiniz belgeyi okuyacak, içinden gerekli bilgileri çekecek, ve anahtar kelimeleri de rahatlıkla hatırlayacaksınız. İşte, okulda, ya da boş zamanlarınızda daha hızlı okuyup daha çabuk anlayarak yaşamınızın tüm alanlarında daha üretken olacaksınız.

3 Buzan Tekniği ile AyThink Zihin Haritaları Hem özel hem de profesyonel yaşamınızda zaman yönetimini geliştirerek haftada %20 zaman kazanacaksınız. İletişim kurma, problem çözme, yaratıcılık ve bilgi alma yöntemlerinizi geliştireceksiniz. Zihin Haritaları ile Öğrenmeyi Öğrenme nin tadına varacaksınız. Daha yaratıcı, stratejik ve analitik düşünmeye başlayacaksınız. Her gün önünüze gelen binlerce bilgi ile nasıl etkin bir şekilde başa çıkacağınızı öğreneceksiniz. Tek başınıza veya takım olarak daha yaratıcı çalışmalar yapabilecek ve daha yenilikçi fikirler üreteceksiniz. Büyük resmi görmeyi gerektiren fikir ve kavramları hızlı ve kolay bir şekilde anlatabileceksiniz. Zihin Haritalarının kişisel ve profesyonel uygulamalarını öğreneceksiniz. Buzan Tekniği ile AyThink Yaratıcılık Eğitimi AyThink Yaratıcılık Eğitimi; Beyninizin alışageldiği düşünme zincirlerini kırmasına yardımcı olarak yeni fikirlere ve inovasyona yol açar. Beyninizde normalde karanlıkta kalmış fikirlerin aydınlanarak ortaya çıkmalarını sağlar. Fikirler beyninizin en ücra köşelerine kadar ulaşma imkanı bulur. Fikirler arasında daha fazla bağlantı kurabilmenize ve yeni fikirler üretmenize yardımcı olur. Standardın dışına çıkma olasılığınızı artırır, alışılmadık yollar araştırmanızı ve inovasyona yönelik fikirlerle ortaya çıkmanızı kolaylaştırır. Mantıklı ve yerleşmiş becerilerinizin yanı sıra, hayal gücünüze ve serbest çağrışım yapabilen yanınızın aynı anda ve birlikte çalışmasını sağlayarak konsantrasyon ve düşünce gücünüzü artırır. Bir konu hakkında beyin fırtınası yapmada, Yeni ürün geliştirmede, Pazarlama kampanyası sunumu hazırlamada, Teklif hazırlamada ve Problem çözmede, en etkili anahtarınız yaratıcılık olacaktır. AyThink Diksiyon Eğitimi Edebileceksiniz

4 Aykut Açkalmaz Berivan Açkalmaz 1977 yılında İstanbul da doğan Aykut Açkalmaz Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans programından mezun olmustur. Tony BUZAN ile 1996 yılında kitaplarını okuyarak tanıştı. Daha sonra 2000 yılında Tony BUZAN ın seminerine katıldı yılında İstanbul da doğan Berivan Açkalmaz Özel Doğuş Lisesi mezunudur senesinde Istanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Ingiliz Dili ve Eğitimi bölümünü bitirdi, ardından Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans programından 2008 yılında mezun oldu. NLP ve Tony Buzan tekniği ile 2006 yılında tanıştı yılında beyin ve öğrenme konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden biri olan Tony Buzan dan İngiltere de aldığı eğitimler; 2003 yılında İngiltere de Hilderstone isimli öğretmen eğitimi veren bir okulda Creative Teaching, Literature in Teaching ve General Teacher Training eğitimleri aldı yılları arasında Özel Ortadoğu Lisesi nde, yılları arasında Türk Eğitim Vakfı İnanc Türkeş Özel Lisesi nde ve yılları arasında Özel Sezin İlköğretim Okulu nda Ingilizce ögretmenliği yapti. Eğitim Sistemleri Koçu Í +H H 1 L þ Í L +H KH H þ Í + Ô H 1 L þ Í lj L Ù þ Í ahk HK lj 0 Ý I þ Í Ú Ǣ L Ù þ Í dh HK Ā 2008 yılında Tony Buzan ın imindmap Accredited Licensed Instructor belgesini aldı yılında da Tony Buzan ın imindmap Accredited Master Trainer belgesini alarak uluslararası eğitimci olmuştur. Tony Buzan dan aldığı eğitimlerle Koçluk eğitimlerini bir araya getirerek Aythink Gelişim firmasını kurmuştur. Ayrıca 2009 yılından beri YDS yayınevi ne Ingilizce Yabanci Dil Sınavı testleri hazırlamaktadır yılında Tony Buzan ın imindmap Accredited Licensed Instructor belgesini aldı yılında da Tony Buzan ın imindmap Accredited Master Trainer belgesini alarak uluslararası eğitimci olmuştur.

5 Belkis ELGİN AKYILDIZ Şebnem Açkalmaz 1998 senesinde Özel Doğuş Lisesinden mezun olduktan sonra Ohio / ABD deki Denison University de Sinema ve İletişim bölümlerinden 2002 yılında çift ana dal lisansı ile mezun olarak Türkiye ye döndü. Mesleki tetkik ve İtalyanca öğrenimi için bir süre İtalya da kalarak Ferzan Özpetek in Arka Pencere isimli filminde staj yaptı yılları arasında serbest olarak film ve reklam sektöründe Uğur Yücel yönetmenliğindeki Yazı Tura filminde ve Taylan Biraderler yönetmenliğindeki Alacakaranlık dizisinde kamera asistanlığı yaptı. Unilever, Procter&Gamble, Coca-Cola, Arçelik, Whirlpool, Sony, Ülker ve Nokia, İş Bankası gibi markaların reklam yapımlarında; yapım koordinatörlüğü ve yönetmen yardımcılığı yaptı yılında İstanbul da doğan Şebnem Açkalmaz, 2011 yılında T.C. Doğuş Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünden mezun olmuştur yılında Yaşam Koçluğu mesleğine yönelmeye karar verdi. Gülay Kışlak - Denge Eğitim (International Coaching Academy) de; Í dhǣh -Iª lj þ Í Ƒ -Iª Ü þ Í dhǣh 1H H þ Í (lj K -Iª lj Í 3ØÛ Û HK Lþ Í 3ØÛ ah K Û HK L Í ()1 HK L K H I H H L KH H Hdı. Aykut Açkalmaz`dan; Í +H H 1 L þ Í + Ô H Í 1IL Ù HL L +H KH H lj K H H H þ imindmap Accredited Licensed Instructor sertifikasını aldı yılında aktif olarak NLP ile Koçluk ve Yaşam tasarımı üzerine çalışmalarına başladı yılında MMC TV`de 3 bölüm Yaşam Koçunuz ve Yaşam Sanatı isimli programlara konuk Yaşam Koçu olarak katıldı yılı Nisan ayında KoçlukPlatformu Derneği (KPD) kurucu üyesi olarak kabul edildi ve Kariyer.net ile yapılan Kaldığımız Yerden isimli sosyal sorumluluk projesinde gönüllü kariyer ve yaşam koçu olarak görev yaptı yılları arasında, Hafıza Teknikleri, Anlayarak Hızlı Okuma, Öğrenme Becerileri eğitimlerini tamamlamış ve ayrıca imindmap Accredited Licensed instructor olmuştur yılunda, Gülay Kışlak yönetimideki Denge Eğitim (International Coaching Academy) den; Í dhǣh -Iª lj Í 3ØÛ Û H K IL Í 3ØÛ ah K Í Ƒ dhǣh -Iª lj Ü Í (lj K -Iª lj Sertifikalarini almıştır yılında, Kanal D reklam bölümünde ve 2010 yılında Reflex Reklamcılıkta stajını tamamlamıştır. Gökhan Telkenar 1967 Ankara Doğumlu olan Göhkan Telkenar, İzmir'de Karataş lisesinden mezun oldu. Ön Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde, Lisans eğitimini ise Eskişehir Üniversitesi İşletme fakültesinde tamamlayan Gökhan Telkenar, yılları arasında Doğan TV'de Kanal D spor müdürlüğü ve tematik kanallar yöneticisi görevlerini yapmıştır. Görev aldığı diğer kuruluşlar arasında, TRT, Amerikan Kültür Merkezi, TRT Ankara Haber Müdürlüğü, Kanal D, D Smart Spor, Star TV, Kanal 1 bulunmaktadır.

6 VKV KOÇ ÖZEL İÖO ve LİSESİ BÜYÜK KULÜP ELİT GENÇLER KOLEJİ ALKEV İÖO Ethem Efendi Caddesi Taş Mektep Sokak Mutlu Apt. No: 65 Daire:3 Erenköy / İstanbul Tel: 0 (216) / GSM: 0 (530) Fax: 0 (216) aythink.com.tr facebook.com/aythink twitter.com/aythinkgelisim vimeo.com/aythink

8. Performans Yönetimi Zirvesi

8. Performans Yönetimi Zirvesi 8. Performans Yönetimi Zirvesi 22-23 Kasım 06 / İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel Ana Sponsor e-pazarlama Sponsoru Konaklama Sponsoru Ayrıntılı bilgi ve katılım için lütfen Kıymet ERDEM i arayınız

Detaylı

Gamze Aşnük Kurumsal Koordinatör

Gamze Aşnük Kurumsal Koordinatör İmtiyaz Sahibi MB Holding adına Muharrem Balat Genel Yayın Yönetmeni Gamze Aşnük Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Editör Şeyda Helvacı Kerse Yayın Kurulu Şeyda Helvacı Kerse Arif Suğra Bolat Lale Aras Ömer Okuyucu

Detaylı

Eğitim: Eyüboğlu. eyuboglu.k12.tr

Eğitim: Eyüboğlu. eyuboglu.k12.tr Eğitim: Eyüboğlu eyuboglu.k12.tr Eyüboğlu Bir başarı öyküsü... Eğitim Kurumlarının yükselişinin ve başarısının arkasında hayatını eğitime adamış bir isim var: Dr. Yük. Müh. Rüstem Eyüboğlu. Dr. Yük. Müh.

Detaylı

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER Insta Ö Z Y E Ğ İ N Ü N İ V E R S İ T E S İ 2 0 1 4-2 0 1 5 İçindekiler Türkiye nin En Yenilikçi Üniversitesi 2-3 Hüsnü M. Özyeğin, Mütevelli Heyeti Başkanı 4 Prof. Dr. Esra Gençtürk, Rektör 5 Mütevelli

Detaylı

KOSGEB SAMSUN İGEM 2010 İLK YARI EĞİTİM PROGRAMI

KOSGEB SAMSUN İGEM 2010 İLK YARI EĞİTİM PROGRAMI KOSGEB SAMSUN İGEM 2010 İLK YARI EĞİTİM PROGRAMI GENEL HÜKÜMLER 1. Bu dokümanda yer alan tüm eğitimler, Avrupa Birliği Rekabet Edebilirlik ve Yenilik Çerçeve Programının (CIP) bileşeni olan Girişimcilik

Detaylı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı İçindekiler Hakkımızda 5 Neden Kensington Academy London 7 Eğitim Sistemimiz 8 Eğitimde Kalite Güvencesi 9 Genel İngilizce 10 Seviyeler 11 Hazırlık Sınıfı 12 Sınavlara Hazırlık Eğitimleri 13 İş İngilizcesi

Detaylı

6. e-öğrenme. Zirvesi. 26 Mart 2014, Marriott Hotel Asia. Resmi Sponsorlar

6. e-öğrenme. Zirvesi. 26 Mart 2014, Marriott Hotel Asia. Resmi Sponsorlar 6. e-öğrenme Zirvesi 26 Mart 2014, Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 6. e-öğrenme Zirvesi Programı 26 Mart 2014, Çarşamba - Marriott Hotel Asia 09.15-09.30 Hoşgeldiniz Alper Toper - HRdergi Genel Müdürü

Detaylı

IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için)

IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için) IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için) 1- Feyziye Mektepleri Vakfının tarihçesi nedir? Feyziye Mektepleri Vakfı nasıl kurulmuştur? Işık Okullarının

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

Başak Deepa Yüksel- HEMŞİRELİK/SANAT YÖNETİMİ/ YOGA EĞİTMENLİĞİ

Başak Deepa Yüksel- HEMŞİRELİK/SANAT YÖNETİMİ/ YOGA EĞİTMENLİĞİ Hüsnü Özyeğin- ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI 1944'de İzmir'de doğan Hüsnü M. Özyeğin, 1963 de Robert Akademiden mezun oldu. Oregon State University den 1967 de İnşaat Mühendiliği ve 1969

Detaylı

Dış Ticaret Programı. Adalet Programı. Çocuk Gelişimi Programı. İlk ve Acil Yardım Programı. İngilizce Hazırlık. Sağlık, Kültür ve Spor.

Dış Ticaret Programı. Adalet Programı. Çocuk Gelişimi Programı. İlk ve Acil Yardım Programı. İngilizce Hazırlık. Sağlık, Kültür ve Spor. Başarmak için... İçindekiler Plato Meslek Yüksekokulu Kuruluş 4 Dış Ticaret Programı 68 Mütevelli Heyet Başkanının Mesajı 6 Adalet Programı 72 Yüksekokul Müdürünün Mesajı 7 İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

Detaylı

İndeks, Türkiye nin yerli ve yabancı seçkin konuşmacı profiline sahip tek konuşmacı ajansı.

İndeks, Türkiye nin yerli ve yabancı seçkin konuşmacı profiline sahip tek konuşmacı ajansı. İndeks, Türkiye nin yerli ve yabancı seçkin konuşmacı profiline sahip tek konuşmacı ajansı. Konuşmacı isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir. İndeks Konuşmacı Ajansı Kataloğu pdf dokümanının çözünürlüğü,

Detaylı

Dünya Çapında Dil Eğitimi

Dünya Çapında Dil Eğitimi Dünya Çapında Dil Eğitimi 2013 Boston New York San Diego San Francisco Los Angeles Miami Montreal Toronto Vancouver London Cambridge Oxford Brighton Bristol Malta Cape Town İçindekiler EC Hakkında 4 Gideceğiniz

Detaylı

Hayatınızın Girişimi...3 Neden Özyeğin Üniversitesi...4 Kurucunun Mesajı...10 Rektörün Mesajı...11 Hedefler - Değerler...12 Girişimci Üniversite...

Hayatınızın Girişimi...3 Neden Özyeğin Üniversitesi...4 Kurucunun Mesajı...10 Rektörün Mesajı...11 Hedefler - Değerler...12 Girişimci Üniversite... Hayatınızın Girişimi...3 Neden Özyeğin Üniversitesi...4 Kurucunun Mesajı...10 Rektörün Mesajı...11 Hedefler - Değerler...12 Girişimci Üniversite... 14 eri. ilik. va et. stri liği. ilik stri liği. at. yar

Detaylı

Yükseköğrenimde de farkı biz yaratırız...

Yükseköğrenimde de farkı biz yaratırız... Yükseköğrenimde de farkı biz yaratırız... 2 0 1 5-2 0 1 6 Milli Eğitim in gayesi yalnız hükümete memur yetiştirmek değil, daha çok memlekete ahlâklı, karakterli, cumhuriyetçi, inkılâpçı, olumlu, atılgan,

Detaylı

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ 2011-2012 AKADEMİK YILI FAALİYET RAPORU

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ 2011-2012 AKADEMİK YILI FAALİYET RAPORU İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ 20-202 AKADEMİK YILI FAALİYET RAPORU [Metni yazın] İÇİNDEKİLER I.TARİHÇE VE KURUMSAL YAPI... 3.TARİHÇE... 3 2.VİZYON, MİSYON VE DEĞERLER... 4 3.MÜTEVELLİ HEYETİ... 5 4.YÖNETİM

Detaylı

ETKİN YÖNETİM BECERİLERİ- FERDİN HOYİ 6 NİSAN 2011 ÇARŞAMBA

ETKİN YÖNETİM BECERİLERİ- FERDİN HOYİ 6 NİSAN 2011 ÇARŞAMBA NİSAN EĞİTİMLERİ ETKİN YÖNETİM BECERİLERİ- FERDİN HOYİ 6 NİSAN 2011 ÇARŞAMBA KÂRLI ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME TEKNOLOJİK İNOVASYON- ŞEFİK ŞENYÜREK 12 NİSAN 2011 SALI AİLE ŞİRKETLERİ İÇİN NESİLLERCE YAŞAM

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

Gelenekten Geleceğe. Eğitim Felsefemiz. Anaokulu. İlkokul. Ortaokul. Anadolu Lisesi. Rehberlik. Yabancı Dil. Öğrenci Takip Sistemi

Gelenekten Geleceğe. Eğitim Felsefemiz. Anaokulu. İlkokul. Ortaokul. Anadolu Lisesi. Rehberlik. Yabancı Dil. Öğrenci Takip Sistemi 2 4 6 10 14 16 18 20 22 Gelenekten Geleceğe Eğitim Felsefemiz Anaokulu İlkokul Ortaokul Anadolu Lisesi Rehberlik Yabancı Dil Öğrenci Takip Sistemi 1 Gelenekten Geleceğe Arte Koleji, kuruluş enerjisini

Detaylı

DAÜ Hızla Büyümeye Devam Ediyor

DAÜ Hızla Büyümeye Devam Ediyor D O Ğ U A K D E N İ Z Ü N İ V E R S İ T E S İ YIL:5 SAYI:49 MAYIS - HAZİRAN 2014 ÜCRETSİZDİR DAÜ Hızla Büyümeye Devam Ediyor 2014 2015 Akademik Yılı nda eğitim hayatına başlayacak olan Eğitim Fakültesi,

Detaylı

İşletme bölümü Yeditepe Üniversitesinin kuruluş tarihi olan 1996 yılında İ.İ.B.F bünyesinde eğitim vermeye başlamıştır.

İşletme bölümü Yeditepe Üniversitesinin kuruluş tarihi olan 1996 yılında İ.İ.B.F bünyesinde eğitim vermeye başlamıştır. TYYÇ - TAY ilişki tablosu için tıklayınız İİBF, İŞLETME BÖLÜMÜ LİSANS PROGRAMI Kuruluş İşletme bölümü Yeditepe Üniversitesinin kuruluş tarihi olan 1996 yılında İ.İ.B.F bünyesinde eğitim vermeye başlamıştır.

Detaylı

Gedik Yatırım Kurum Profili 2015

Gedik Yatırım Kurum Profili 2015 PB / 1 Gedik Yatırım Hisse senetleri, fonlar, kaldıraçlı işlemler, sabit ve değişken getiriler, endeksler, opsiyonlar ve daha nicesi... Hakkımızda 04 Kısaca Gedik Yatırım 05 Rakamlarla Gedik 06 Hizmet

Detaylı

DR. T. FİKRET YÜCEL ÖDÜL PROGRAMI

DR. T. FİKRET YÜCEL ÖDÜL PROGRAMI 2015 Dr. T. Fikret Yücel 1928 yılında Köyceğiz de (Muğla) doğan Fikret Yücel, 1950 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik Fakültesinden Yüksek Elektrik Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1965

Detaylı

İlk Günden Bugüne. BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Çalışma Raporu

İlk Günden Bugüne. BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Çalışma Raporu İlk Günden Bugüne Üniversitemiz Kurucusu ve Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Haberal tarafından 1980 yılında Türkiye Organ Nakli Yanık ve Tedavi Vakfı nın kurulması, daha sonra 1982 de ilk Diyaliz Merkezinin

Detaylı

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen Alev (Barutçu) Öztürk 1979 Sainte Pulcherie,1982 Notre Dame de Sion mezunudur. Yüksek öğrenimine Boğaziçi İşletme Fakültesi'nde devam etmiş, 1987 yılında mezuniyet sonrası Yapı ve Kredi Bankası, Tekstilbank

Detaylı

Yönder Öğrencisi Kimselere Benzemez. Yönder de Çocuklarınız Kendini Keşfediyor. Yönder Öğrencisi Her Türlü Ulusal ve Uluslararası Sınavlara Hazırlanır

Yönder Öğrencisi Kimselere Benzemez. Yönder de Çocuklarınız Kendini Keşfediyor. Yönder Öğrencisi Her Türlü Ulusal ve Uluslararası Sınavlara Hazırlanır Yönder de Çocuklarınız Kendini Keşfediyor Yönder Öğrencisi Her Türlü Ulusal ve Uluslararası Sınavlara Hazırlanır Yönder Öğrencisi Kimselere Benzemez Yönder Ulusal ve Uluslararası Düzeyde Kalitesi Kabul

Detaylı

LANGUAGE LEARNING CENTER LANGUAGE LEARNING CENTER

LANGUAGE LEARNING CENTER LANGUAGE LEARNING CENTER Manchester Dil Okulları LANGUAGE LEARNING CENTER Manchester Dil Okulları LANGUAGE LEARNING CENTER İstanbul Adana Erzurum Samsun Çorum (yakında) Aksaray Konya G.Antep Sakarya İzmit Tekirdağ Mersin Bursa

Detaylı

Prof. Dr. Yunus SÖYLET İstanbul Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Yunus SÖYLET İstanbul Üniversitesi Rektörü 1 2 İstanbul Üniversitesi 2014-2015 Akademik Yılı Prof. Dr. Yunus SÖYLET İstanbul Üniversitesi Rektörü Açılış Konuşması 21 Ekim 2014 İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans

Detaylı

2015/2016 iibf.ksu.edu.tr

2015/2016 iibf.ksu.edu.tr Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi adi ve İdari Bilimler Fakültesi 2015/2016 iibf.ksu.edu.tr Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi adi ve İdari Bilimler Fakültesi 2015/2016 adi ve İdari Bilimler Fakültesi

Detaylı