Odeabank Mobil Şube kullanıcı bilgileriniz, İnternet Şubesi ile aynıdır. Parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Odeabank Mobil Şube kullanıcı bilgileriniz, İnternet Şubesi ile aynıdır. Parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz."

Transkript

1

2

3

4 Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım ios ve Android platformlarına uyum Telefon ve tablet için iki farklı görünüm Farklı mobil cihaz ekranlarına uyumlu tasarım İnternet bankacılığı ile aynı kullanıcı adı / parola bilgisi Kullanıcı adını hatırlama Kartla Giriş: Kart bilgilerine hızlıca erişme, internet bankacılığı parola alma Çek Sorgulama: Odeabank çek durumlarını sorgulayabilme Odeabank Pass O: Tek kullanımlık şifre uygulaması ile SMS şifresi kullanmadan giriş Reidin Konut Raporu: Artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) ile konut projeleri analizi Bireysel Bankacılık ürün hesaplamaları ve başvuruları Menüyü Düzenle: Uygulama özelliklerinin sırasını değiştirebilme / açma / kapama Mobil Sıramatik Şube / ATM Arama Diğer Uygulamalar (Döviz çevirici, sosyal medya takibi ve daha fazlası ) Portföy yöneticisi ile görüntülü görüşme ve randevu talebi. Kişisel Menü Bireysel/Tüzel Bankacılık İşlemleri (Hesaplar, Kartlar, Para Gönder, Yatırım, Başvurular) Odeabank Kazandırıy O: İşlemlerden puan/ödül kazanabilme

5 Odeabank Mobil Şube kullanıcı bilgileriniz, İnternet Şubesi ile aynıdır. Parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Ayrıca Odeabank kartınız ile giriş yaparak mobil uygulamamızdan veya İnternet Şubesi üzerinden de kullanıcı adı ve parolanızı belirleyebilirsiniz. Kart ile giriş yaparak kayıt olmak için açılan ekranda kullanıcı adınızı, kartınızın CVV2 bilgisini ve nüfus cüzdanı veya ehliyet numaranızı girmeniz yeterlidir. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra cep telefonunuza parolanız SMS ile gönderilecektir. İlk girişinizde şifreniz GGAA formatında doğum tarihiniz olacaktır. Kartlı giriş yaparak kayıt işleminizi tamamlandıktan sonra ise kullanıcı adı ile ilk girişinizde şifreniz, kart şifreniz ile aynı olacaktır.

6 Odeabank kartınız varsa ve İnternet Şubesi ne kayıt olmadıysanız, Mobil Şube ye kart bilgileriniz ile giriş yaparak kısıtlı bir menü setine ulaşabilirsiniz. Bunun için kart numaranız, kart şifreniz ve doğum tarihiniz ile giriş yapmanız yeterlidir. Kart ile giriş yapılması durumunda sadece Kartlar menüsündeki işlemler yapılabilmektedir. Ayrıca Ayarlar altında İnternet Şubesi kayıt ve bloke kaldırma işlemleri yapılabilmektedir.

7 Odeabank kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yaparak kapsamlı bir işlem setine ulaşabilirsiniz. Parolanızı değiştirmek için İnternet Şubesi veya Mobil Şube kanallarını kullanabilirsiniz. Kullanıcı adınızı ise ancak şubelerimiz aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

8 Giriş Öncesi İşlemler

9 Mobil uygulamada giriş yapmadan kullanabileceğiniz fonksiyonlar aşağıdaki gibidir. Müşteri Ol Menüyü Düzenle REIDIN Konut Raporu Kredi Hesaplama İhtiyaç Kredisi Taşıt Kredisi Konut Kredisi Mevduat Hesaplama Sıramatik Başvurular Kredi Kartı Vadesiz Hesap Oksijen Hesap Konut Kredisi İhtiyaç Kredisi Şube & ATM Döviz Çevirici IBAN Sorgulama Kampanyalar Piyasa Verileri Döviz Kurları Çapraz Kurlar Altın Fiyatları Hisse Senedi Genel Endeks Odeabank Hakkında Banka Bilgileri Genel Müdür ün Mesajı Basın Bültenleri Uygulama Hakkında Odeabank Pass O Çek Kontrol Sosyal Ağlar Kampanyalar

10 Menüyü Düzenle ile, ana ekranda görmek istediğiniz araçları belirleyebilir ve yerlerini değiştirebilirsiniz. Buradan ana ekranda görünmesi istenen araçları açık-kapalı ayarı yaparak belirleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu ekrandan menülerin üzerine basılı tutarak sıralamasını değiştirilebilirsiniz.

11 Şube & ATM menüsünden Odeabank Şube ve ATM lerini görüntüleyebilirsiniz. Eğer telefonda lokasyon paylaşım izni verdiyseniz, yakındaki şubeler otomatik olarak gelecektir. Şube ve ATM sekmelerinden listelenen şubelerden seçim yapılabilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan arama alanı ile de detaylı arama yapabilirsiniz. Seçim yapılan şubenin veya ATM nin konumuna ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, yol tarifi ve sıra numarası alabilirsiniz.

12 Döviz çevirici ile tutar ve döviz cinslerini belirtilerek iki farklı döviz kuru arasında çevrim yapabilirsiniz.

13 IBAN Sorgulama menüsü ile, Odeabank taki IBAN numaralarını sorgulayabilirsiniz. Bu menü altında iki farklı fonksiyon bulunmaktadır. IBAN Sorgula İl, şube, müşteri numarası ve hesap numarası belirtilerek IBAN numarası öğrenebilirsiniz. Ekrana gelen IBAN bilgilerini kopyalayabilir, e-posta, SMS veya WhatsApp ile paylaşabilirsiniz. IBAN Doğrulama Elinizdeki IBAN numarasını girerek geçerli bir numara olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

14 Müşteri Ol fonksiyonu ile, eğer müşterimiz değilseniz TC kimlik no ve cep telefon numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvuru ardından kullanıcılardan dış arama ile diğer bilgileriniz alınacaktır. Sonrasında ise kurye bulunduğunuz yere gelerek işlemlerinizi tamamlayacak ve vadesiz hesap ile Oksijen Hesap ürünleri açılacaktır.

15 Sıramatik uygulaması ile şubeye gitmeden sıra numarası alabilirsiniz. Cep telefonu, TC kimlik numarası, müşteri numarası veya kart numarası ile giriş yaparak işlem yapmak istediğiniz şubeyi ve işlemi seçerek sıra numarası alabilirsiniz. Sıranız geldiğinde ekranda uyarı görüntülenir. Sıra numaranız gelmediyse aldığınız numarayı iptal edebilirsiniz. Bu uygulamadan ayrıca işlem yapmak istediğiniz şubenin iletişim bilgilerine ulaşabilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

16 Mevduat Hesaplama fonksiyonu ile TL, USD veya EUR para birimlerinde vade tarih aralığı veya vade süresi belirterek mevduat getirisi hesaplayabilirsiniz. Hesaplama ekranında faiz oranı, brüt ve net faiz tutarı ile vade sonundaki toplam tutar yer alır.

17 Kredi Hesaplama menüsünde ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi olmak üzere 3 çeşit kredi hesaplama aracı bulunmaktadır. Açılan hesaplama aracında vade ve kredi tutarı seçerek hesaplama sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Tutar ve vade alanlarını manuel doldurabileceğiniz gibi slider ile de belirleyebilirsiniz. Hesaplama sonuçlarında faiz oranının yanı sıra aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı yer alır.

18 Başvurular menüsünden kredi kartı, vadesiz hesap, Oksijen Hesap, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

19 Çek Sorgulama menüsü ile Odeabank çeklerinin üzerindeki QR kodu okutarak çek ile ilgili bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

20 Odeabank Pass O, SMS şifresi yerine kullanılabilen tek kullanımlık şifre oluşturan bir güvenlik uygulamasıdır. Bu menüden aktivasyon yaparak Odeabank Pass O şifresi belirleyebilir ve girişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Odeabank Pass O aktive edildiğinde İnternet Şubesi girişlerinde de burada üretilecek şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Şu an için 1 cihazda Odeabank Pass O uygulamasını aktive edebilirsiniz. Aktivasyon için bankada kayıtlı cep telefonunuzu girip, İnternet Şubesi kullanıcı adı ve parolanız ile SMS ile gelen şifreyi girmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden belirli bir adette hatalı giriş yapılması durumunda uygulama kitlenecektir. Odeabank Pass O menüsünü açarak ilgili bilgileri girerek tekrar aktivasyon yapabilirsiniz. Odeabank Pass O İletişim Merkezi İnaktivasyon Süreci Uygulamayı bir kez aktifleştirildikten sonra İletişim Merkezi üzerinden uygulamayı kapatmak için talepte bulunmanız gerekir.

21 Piyasa Verileri menüsünden döviz kurlarını, çapraz kurları, altın fiyatlarını ve genel hisse senedi endekslerini görüntüleyebilirsiniz.

22 REIDIN konut raporu ile belirli bir bölgedeki konut fiyat endekslerine ve demografik bilgilere ulaşabilirsiniz. Augmented Reality (Arttırılmış Gerçeklik) özelliği ile cep telefonunuzun kamerasını kullanarak çevrenizdeki 5 km mesafeye kadar konut projelerini görüntüleyebilirsiniz.

23 Kampanyalar menüsünden mevcut ve biten tüm Odeabank kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz kampanya başlığını seçerek kampanya detaylarına ulaşabilir ve bu kampanyaları isteğe bağlı olarak Facebook, Twitter ve e-posta yolu ile paylaşabilirsiniz.

24 Sosyal ağlar ile Odeabank Twitter ve Facebook sayfalarına ve sayfalardaki paylaşımlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İçerikleri yine uygulama üzerinden Facebook ve Twitter dan paylaşabilirsiniz.

25 Odeabank Hakkında menüsü altında, Banka Bilgileri, Genel Müdür ün Mesajı, Basın Bültenleri ve Uygulama Hakkında içerikleri bulunur. Bu menü ile bankamızın yayınlamış olduğu tüm bültenlere ve banka adresiletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

26 Uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan bize ulaşın butonu ile iletişim formu doldurulabilir veya iletişim merkezi sesli / görüntülü olarak arayabilirsiniz.

27 Giriş Sonrası İşlemler

28 Mobil Şube den çıkış yapabilirsiniz. Kredi Kartı işlemlerinizi yapabilirsiniz. İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Bu menü mobil uygulamada henüz aktif değildir. Vadeli ve vadesiz hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ve kurum ödemelerinizi yapabilirsiniz. Odeabank kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz. Havale, EFT ve SWIFT işlemlerinizi yapabilirsiniz. Döviz ve Fon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı, Kredi ve Hesap açılışı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi, mevduat ve taksitli avans hesaplamaları yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemi arayabilirsiniz. Bilgi güncelleme ve güvenlik ayarları Dilediğiniz işlemleri ekleyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

29 Tabletinizden Mobil Şube ye giriş yaptığınızda ana sayfada Hesaplar, Kartlar ve Faturalar 3 ayrı grup olarak görüntülenebilmektedir. Bu sayfadan hesap ve kart detaylarınıza ulaşabilir, hareketleri görüntülemek, borç ödemek ve kayıtlı fatura ödemesi yapmak için ilgili sayfalara gidebilirsiniz. Ana sayfaya tekrar dönmek için menünün sol üstündeki ev ikonuna basmanız yeterlidir.

30 Hesaplar menüsü altındaki alt menüler ve yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir. Çek & Senet ve POS menüleri henüz Mobil Şube de aktif değildir. 1 Varlıklar & Borçlar Varlık ve Borçlar Görüntüleme 2 Vadesiz Hesap Hesap Bilgileri Görüntüleme Vadesiz Hesap Açılışı Vadesiz Hesap Kapama Hesap Hareketleri 3 Vadeli Hesap Hesap Bilgileri Görüntüleme Vadesiz Hesap Açılışı Vadesiz Hesap Kapama Hesap Hareketleri Vadeli Faiz Oranları 4 Krediler Kredi Bilgileri Görüntüleme Kredi Ödemesi Kredi Başvurusu 5 Çek & Senet Çek İzleme Senet İzleme Çek Karnesi Talep 6 POS Pos Hareketleri

31 Kartlar menüsü altındaki alt menüler aşağıdaki gibidir. 1 Kredi Kartları Kart Bilgileri Kart Hareketleri Ödeme İşlemleri Nakit Avans & Taksitli Avans Taksitlendirme & Erteleme Şifre İşlemleri Başvurular 2 Banka Kartları Şifre İşlemleri 3 Sanal Kartlar Kart Bilgileri Kart Hareketleri Limit İşlemleri Kart İptali Sanal Kart Başvuru 4 Borç Ödeme 5 Başvurular

32 Kart Bilgileri: Listelenen kartlarınızdan seçim yaparak kartınıza ait bilgileri görüntüleyebilir, hesap özeti ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca detay sayfasından Kart Hareketleri, Borç Ödeme ve Nakit Avans yönlendirmeleri de bulunmaktadır. Kart Hareketleri: Listelenen kartlarınızdan birini seçerek Dönem içi, Bekleyen, Sonraki Dönem işlemlerinizi ve hesap özetinizi görüntüleyebilirsiniz. Ödeme İşlemleri: Kendinize ve başkasına ait Odeabank kredi kartı veya başka banka kredi kartı ödemesini bu menüden gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi kaydederek daha sonra kayıtlı kartlarınızdan seçerek işlem yapabilirsiniz. Nakit & Taksitli Avans: Limiti bulunan bir kredi kartınızı seçerek ve tutar/taksit detaylarını belirterek taksitli veya nakit avans çekebilirsiniz. Taksitlendirme & Erteleme: Mevcut taksitlendirilmiş/ertelenmiş işlemlerinizi görüntüleyebilir, kart ve taksitlendirilebilir/ertelenebilir işlem seçerek yeni işlem yapabilirsiniz. Şifre İşlemleri: Seçtiğiniz kredi kartı için şifre belirleyebilir veya mevcut şifresini değiştirebilirsiniz. Başvurular: Bu menüden asıl kart başvurusu yapabilir, önceki başvuruların durumu izlenebilirsiniz.

33 Kendinize ve başkasına ait Odeabank kredi kartı veya başka banka kredi kartı ödemesini bu menüden gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi kaydederek daha sonra kayıtlı kartlarından seçerek işlem yapabilirsiniz.

34 Para Transferleri menüsü altındaki alt menüler ve yapılabilecek işlemler aşağıdaki gibidir. Düzenli Para Transferi ve Emirler menüleri Mobil Şube de henüz aktif değildir. 1 Para Gönder Odeabank Hesabına TL/Döviz Gönder (Havale) Başka Banka Hesabına TL Gönder (EFT) Başka Banka Kartına TL Gönder (Karta EFT) Başka Banka Hesabına Döviz Gönder (SWIFT) Odeabank taki Bir Hesabıma Para Gönder (Virman) 2 Düzenli Para Transferi Yeni Sabit Tutarlı Para Transferi Yeni Değişken Tutarlı Para Transferi 3 Emirler Yeni Emir Mevcut Emir Düzenleme Emir İptal

35 Bu menüden aşağıdaki transferler yapılabilir: Odeabank Hesabına TL/Döviz Gönder (Havale): IBAN ile, Hesap no ile ve isme havale işlemleri Başka Banka Hesabına TL Gönder (EFT): IBAN ile, Hesap No ile, İsme ve Kredi Kartına EFT işlemleri Başka Banka Kartına TL Gönder (Karta EFT): Kart numarası girilerek başka bankaya ait kredi kartı ödemesi yapılabilir. Başka banka hesabına döviz gönder (SWIFT): IBAN ile, Hesap no ile SWIFT işlemleri Eğer Odeabank taki kendi hesapları arasında transfer yapılmak isteniyorsa Kayıtlı Bir Alıcı başlığı altındaki Odeabank taki Bir Hesabıma seçeneği altındaki hesaplardan biri seçilmelidir. İşlem esnasında alıcı bilgileri kaydedilebilir. Para Gönder adımındaki kayıtlı işlemler altından da ilgili kayıt seçilerek işlem gerçekleştirilebilir.

36 Ödemeler menüsü altındaki alt menüler ve yapılabilecek işlemler aşağıdaki gibidir. Kurum, Vergi & Trafik Cezası, Şans Oyunları, Kayıtlı Ödemeler ve Otomatik ödemeler menüleri Mobil Şube de henüz işleme açılmamıştır. 1 Kredi Kartı Ödeme (Kredi Kartı menüsü ile aynıdır.) 2 Kredi Ödeme (Hesaplar altındaki Kredi menüsü ile aynıdır.) 3 Fatura Telefon Cep Telefonu Doğalgaz Elektrik Su TV Yayın & İnternet Diğer 4 Kurum SGK Bağış 5 GSM TL Yükleme 6 Vergi & Trafik Cezası Vergi Gümrük Vergisi MTV Trafik Cezası 7 Şans Oyunları 8 Kayıtlı Ödemeler 9 Otomatik Ödemeler

37 Yatırımlar menüsü altındaki alt menüler ve yapılabilecek işlemler aşağıdaki gibidir. Altın, Eurobond ve Bono & Tahvil menüleri henüz işleme açılmamıştır. 1 Vadeli Hesap (Hesaplar menüsü altındaki ile aynıdır.) 2 Döviz Portföy Alış Satış Kur Bilgileri 3 Altın 4 Fon Portföy Alış Satış Fiyat Bilgileri 5 Bono & Tahvil 6 Eurobond

38 Başvurular menüsü altındaki alt menüler ve yapılabilecek işlemler aşağıdaki gibidir. 1 Kartlar Asıl kart, ek kart ve sanal kart başvurusu yapabilir, önceki başvurularınızın durumunu izleyebilirsiniz. 2 Kredi Yeni kredi başvurusu yapabilirsiniz. 3 Hesaplar Vadesiz hesap, vadeli hesap, Oksijen hesap, gecelik vadeli hesap açılışı ile kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. 4 Başvuru İzleme Bu menüden yapılan kredi ve kredi kartı başvurularının durumu ve başvurulara ait diğer bilgilere ulaşılabilir. Başvurularınızı tarih aralığı ve başvurulan ürüne göre sorgulayabilirsiniz.

39 Kampanyalar menüsünü kullanarak mevcut ve biten tüm Odeabank kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz kampanya başlığını seçerek kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama ile yaptığınız işlemlerden kazandığınız puanları Odeabank Kazandırıy O menüsü altından görebilirsiniz.

40 Bu menüden aşağıdaki araçlara ulaşabilirsiniz. Sıramatik IBAN Sorgulama REIDIN Konut Raporu Kredi Hesaplama Mevduat Hesaplama Şube & ATM Döviz Çevirici Çek Kontrol

41 Sağ üst köşede yer alan Bize Ulaşın fonksiyonu ile İletişim Merkezi ni sesli veya görüntülü olarak arayabilir, iletişim formu doldurabilirsiniz. Ayrıca bankamızda TL üzeri mevduata sahip müşterilerimiz portföy yöneticilerini görüntülü olarak arayabilir veya portföy yöneticilerinden randevu talebinde bulunabilirler.

42 Mobil Şube den yapılabilecek işlemler ve açıklamaları yer almaktadır. Buradan yapmak istediğiniz işlemi veya kullanmak istediğiniz menüyü aratarak doğrudan ulaşabilirsiniz.

43 Yardım ve Ayarlar menüsü altındaki alt menüler aşağıdaki gibidir. Güvenlik Parola Değişiklik Kart Şifresi İnternet Şube Kayıt (Sadece Kartlı Girişte) Bloke Kaldırma (Sadece Kartlı Girişte)

44 Kişisel menü ile en sık kullandığınız ve doğrudan ulaşmak istediğiniz menüleri buraya ekleyebilirsiniz. Bunun için eklemek istediğiniz işlemin aktif duruma getirilmesi yeterlidir.

45

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim?

II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim? ASYAMOBİL ASYAMOBİL I. AsyaMobil Nedir? II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim? III. AsyaMobil in Yenilikleri Nelerdir? IV. Mobil Şifreci mi Nasıl Aktive Edebilirim? V. AsyaMobil Şube ye Nasıl Giriş Yapabilirim?

Detaylı

Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak

Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak Kuveyt Türk Internet Şubesinde Hesap Açma işlemi yapmak Hesaplar menüsünde Hesap Açma alt başlığının altında bulunan Cari/Kıymetli Maden Hesabı Açma, Tasarruf Hesabı Açma veya Katılma Hesabı Açma seçeneklerinden

Detaylı

fastpay Kullanıcı Kılavuzu

fastpay Kullanıcı Kılavuzu fastpay Kullanıcı Kılavuzu fastpay uygulaması ile 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde, DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın dilediğiniz kişiye para gönderebilir, size gönderilen paraları görüntüleyerek

Detaylı

AKINSOFT NetSürücü. Yardım Dosyası

AKINSOFT NetSürücü. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 10.02.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. KAYIT..6 3. MUHASEBE.20 4. BANKA 26 5. ARAÇ TAKİP.28 6. DERS PROGRAMI.32

Detaylı

WOLVOX ERP E-Business

WOLVOX ERP E-Business AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 Copyright 2011 İçindekiler Dizini 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...11 2. KULLANIMI...11

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU

CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU CepParam uygulaması ile 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde dilediğiniz kişiye para gönderebilir, size gönderilen paraları görüntüleyerek, başkasına gönderebilir, iade edebilir,

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 HSBC Bank A.Ş. Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü - 268376 Ticaret Unvanı: HSBC Bank A.Ş. Şirket Merkezi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 Şişli 34394/İstanbul

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı

Global Menkul Değerler. Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu

Global Menkul Değerler. Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu Global Menkul Değerler Yeni Sanal Şube Kullanım Kılavuzu İÇERİK 1. Yeni Sanal Şube Hakkında... 4 2. Ekranlar... 4 2.1. Ana sayfa... 4 2.1.1. Varlıklarım... 5 2.1.2. Favoriler... 6 2.1.3. BIST 100-Artanlar-Azalanlar...

Detaylı

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU Değerli internet şube müşterimiz, internet şubemize giriş yaptığınızda otomatik olarak hesabınıza ait portföy durumunun görüntülendiği

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu TradeMasterFX Platformları Ürün : TradeMasterFX Platformları Değişiklik tarihi: 23.02.2012 Versiyon: 1,0 Özet: TradeMasterFX Platformları Kullanıcı Kılavuzu

Detaylı

FATURASOFT ANA SAYFA

FATURASOFT ANA SAYFA Faturasoft Tahsilât Programı; Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, Cep Telefonu (Turkcell,Vodafone,Avea), Adsl (Smile, Superonline, Kablonet, TTNET),Digiturk, Kablolu Tv Ödemeleri, Eft, Havale, İsme/Hesaba

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BENİM SAYFAM... 4 İHRAÇÇI SAYFALARI... 5 YATIRIMCI BİLGİLENDİRME VE UYARI SİSTEMİ... 6 PORTFÖY/BAKİYE...

Detaylı

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 Sayfa 1 Copyright 2011 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı sayesinde internet sitenizden ürünlerinizi tanıtabilir,

Detaylı

GE Tablet Uygulaması Kullanım Kılavuzu

GE Tablet Uygulaması Kullanım Kılavuzu GE Tablet Uygulaması Kullanım Kılavuzu Kasım 2013 A. DOSYA YERİ Dizin\Dosya adı P:\Emeklilik_BilgiTeknolojileri_Ortak\Bilgi_Teknolojileri_Ortak\Bireysel Emeklilik\_Projeler\Tablet\Kullanım Kılavuzu B.

Detaylı

VVİçindekiler. Kayıt. Başlangıç depoziti. Hükümler ve koşullar. İkili opsiyon gereçlerinin türleri. Geri dönüşler ve geri ödemeler

VVİçindekiler. Kayıt. Başlangıç depoziti. Hükümler ve koşullar. İkili opsiyon gereçlerinin türleri. Geri dönüşler ve geri ödemeler Trader Kılavuzu İkili opsiyon yatırımlarının heyecanlı dünyasına hoş geldiniz! Bu kılavuz size ikili opsiyonların ne olduğunu ve onlarla nasıl yatırım yapabileceğinizi açıklarken, bir yandan da sizi web

Detaylı

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 30.07.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. ARAÇ KAYIT 7 3. CARİ.16 4. KİRALAMA 21 5. İŞLEM KAYIT 34 6. PERFORMANS

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Madde 1: Amaç ve Kapsam Bu sözleşme, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından çıkarılan kredi kartlarının Üye ve/veya Ek Kart Hamili/ hamillerine

Detaylı

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR SIKÇA SORULAN SORULAR Wap nedir? WAP (Wireless Application Protocol/Kablosuz Uygulama Protokolü) mobil telefonlar, avuç içi bilgisayarlar (pda) gibi mobil iletişim araçları üzerinden internet bağlantısı

Detaylı

Webdepo Uygulaması Son Kullanıcı Dokümanı

Webdepo Uygulaması Son Kullanıcı Dokümanı Webdepo Uygulaması Son Kullanıcı Dokümanı Meryem Yavaş Boyut Ltd. Şti Temmuz 2008 Özet : Bu doküman, Selçuk Ecza Deposu web depo uygulaması hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web depo uygulamasının

Detaylı

Ö ZEL PAZAR REHBERİ. İçindekiler

Ö ZEL PAZAR REHBERİ. İçindekiler Ö ZEL PAZAR REHBERİ İçindekiler 1. Giriş... 3 2. Özel Pazar İnternet Adresi ve Ana Sayfası... 3 3. Kullanıcı Kaydı ve Girişi... 5 3.1. Kullanıcı Kaydı... 5 3.2. Kullanıcı Girişi... 7 3.3. Kullanıcı Ana

Detaylı

TE (Ticari Entegre / Trading Entegration)

TE (Ticari Entegre / Trading Entegration) YAYLASOFT Ticari ve Sektörel Bilgisayar Programları KULLANIM KLAVUZU 2006 TE (Ticari Entegre / Trading Entegration) Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz ve Taksit hesaplarınızı rahatlıkla takip edebileceğiniz,

Detaylı

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın.

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın. KURULUM YÜKLEME VE SİSTEM GİRİŞ TradeAll ile Forex, Futures, CFD, Hisse Senedi ve EFT gibi tüm yatırım işlemlerinizi tek bir platform üzerinden hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak gerçekleştirmek mümkün!

Detaylı

İNG MENKUL ebroker Sayfa 1 / 34 İNG MENKUL EBROKER KULLANIM KLAVUZU

İNG MENKUL ebroker Sayfa 1 / 34 İNG MENKUL EBROKER KULLANIM KLAVUZU İNG MENKUL ebroker Sayfa 1 / 34 İNG MENKUL EBROKER KULLANIM KLAVUZU İNG MENKUL ebroker Sayfa 2 / 34 İNDEKS 1. EBROKER Nedir 2. E-Broker a Giriş 3) ebroker Modülü Temel Bilgiler 3.1 Hızlı Erişim Penceresi

Detaylı

Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 SATIN ALMA MODÜLÜ 1. SATIN ALMA Modülü... 9 1.1 Kartlar... 10 1.1.1 Satın Alma Kartları Yardım Tuşları... 10 1.1.2 Satıcılar... 13 1.1.2.1 Satıcı Tanıtım Kartı... 13 Adresler:... 17 Yetkililer:... 18

Detaylı