Değerli İş Dünyası Temsilcileri,

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Değerli İş Dünyası Temsilcileri,"

Transkript

1 SPONSORLUK DOSYASI

2 Değerli İş Dünyası Temsilcileri, Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD) 2008 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üye sayısını sürekli artırmış ve faaliyetlerinin kapsamını sürekli genişletmiştir. Hâlihazırda 173 üyesi bulunan TÜKSİAD, 2013 yılı itibariyle 3,7 milyar dolarlık iç pazar büyüklüğü ile 2 milyar dolarlık da ihracat hacmi olan ve hem iç hem de dış pazarda büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren Türk kuruyemiş sektörünün büyük çoğunluğunu temsil etmektedir. TÜKSİAD, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gıda Sektör Meclisi ve Uluslararası Kuruyemiş ve Kuru Meyve Konseyi (INC- International Nuts and Dried Fruits Council) üyesidir. TÜKSİAD, üyelerinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla AR- GE projeleri, eğitim ve danışmanlık programları, yurtdışı iş seyahatleri, yurt içine gelen alım heyetlerinin ağırlanması ve Bakanlıklar nezdinde lobi faaliyetleri yürütmektedir. TÜKSİAD, kuruluşundan bu yana bir gelenek hâline gelen Genel Kurul organizasyonları ile üyelerini ve ilgili sektörlerin temsilcilerini bir araya getirmekte ve hem sosyal hem de ticari ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Sponsorluk gelirleri ile finanse edilen Genel Kurullarda ayrıca farklı uzmanlık alanlarından konuşmacılar davet edilmekte, sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak sunumlar ve bilgilendirmeler yapılmaktadır. TÜKSİAD 6. Genel Kurulu 2-4 Mayıs 2014 tarihlerinde Afyon Güral Wellness and Convention Center da gerçekleştirilecektir. TÜKSİAD üyesi firmalara ulaşmak, firmanızın tanınırlığını artırmak, Genel Kurul katılımcılarıyla sosyal ve ticari ilişkilerini geliştirmek isteyen siz değerli iş dünyası temsilcilerinin sponsorluk şartlarını sunduğumuz ekteki dosyayı incelemenizi ve sponsorlarımız arasında yer almanızı temenni eder; desteğinize şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla, Muammer ÇAPUTÇU TÜKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı

3 ANA SPONSORLUK ELMAS SPONSORLUK SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV SADECE BİR FİRMA ELMAS SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. SPONSORLUK BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER TÜKSİAD Web Sitesi: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın resmi web sitesinde diğer sponsorlardan büyük olarak, 1. sırada yer alacaktır ve kendi sitelerine bağlantı verilecektir. TÜKSİAD Kurumsal E- postası: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın kurumsal e- postalarında yer alacaktır. Genel Kurul Davetiyesi: Elmas sponsorluk sahibi firmanın logosu Genel Kurul Davetiyesi nde yer alacaktır. TÜKSİAD Etkinlik Davetiyesi: 2014 yılı boyunca TÜKSİAD tarafından düzenlenecek tüm etkinliklerin davetiyelerinde ve görsellerinde Elmas sponsorluk sahibi firmanın logosuna yer verilecektir. Bülten: 2014 yılı boyunca TÜKSİAD tarafından, üyelerine gönderilen bültenlerde Elmas sponsorluk sahibi firmanın logosuna yer verilecektir. Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu diğer sponsorlardan büyük olarak, toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde 1. sırada yer alacaktır. Stand: 20 m² lik stand alanı ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir.

4 Katılım: Firma temsilcileri için tek kişilik 3 oda ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı: Firmanın bir adet tam sayfa renkli ilanı TÜKSİAD faaliyetleri kitabının içinde yer alacaktır. Tüksiad Faaliyetleri Kitabı tüm katılımcılara dağıtılacaktır. Plaket: Elmas Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir. Sunum Hakkı: Elmas sponsorluk sahibi firmaya toplantı sırasında 5 dakika sunum hakkı verilecektir. Reklam İmkanı: Elmas sponsorluk sahibi firmaya Ayda 3 kez tüm üyelere TÜKSİAD ın kurumsal e- posta adresi üzerinden tanıtım- kampanya vb. gönderim imkanı verilecektir.

5 DİĞER SPONSORLUKLAR ALTIN SPONSORLUK SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV BİRDEN FAZLA FİRMA ALTIN SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. SPONSORLUK BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER TÜKSİAD Web Sitesi: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın resmi web sitesinde Elmas sponsordan küçük, diğer sponsorlardan büyük olarak, 2. sırada yer alacaktır ve kendi sitelerine bağlantı verilecektir. TÜKSİAD Kurumsal E- postası: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın kurumsal e- postalarında yer alacaktır. Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu Elmas sponsordan küçük, diğer sponsorlardan büyük olarak, toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde 2. sırada yer alacaktır. Stand: 8 m² lik stand alanı ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. Katılım: Firma temsilcileri için tek kişilik 2 oda ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı: Firmanın bir adet yarım sayfa renkli ilanı TÜKSİAD faaliyetleri kitabının içinde yer alacaktır. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı tüm katılımcılara dağıtılacaktır. Plaket: Altın Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir. Reklam İmkanı: Altın sponsorluk sahibi firmaya Ayda 2 kez tüm üyelere TÜKSİAD ın kurumsal e- posta adresi üzerinden tanıtım- kampanya vb. gönderim imkanı verilecektir.

6 GÜMÜŞ SPONSORLUK SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV BİRDEN FAZLA FİRMA GÜMÜŞ SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. SPONSORLUK BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER TÜKSİAD Web Sitesi: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın resmi web sitesinde Elmas ve Altın sponsorlardan küçük, diğer sponsorlardan büyük olarak, 3. sırada yer alacaktır ve kendi sitelerine bağlantı verilecektir. Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu Elmas ve Altın sponsorlardan küçük, diğer sponsorlardan büyük olarak, toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde 3. sırada yer alacaktır. Stand: 5 m² lik stand alanı ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. Katılım: Firma temsilcileri için tek kişilik 1 oda ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı: Firmanın ismi ve logosu TÜKSİAD faaliyetleri kitabının içinde yer alacaktır. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı tüm katılımcılara dağıtılacaktır. Plaket: Gümüş Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir. Reklam İmkanı: Gümüş sponsorluk sahibi firmaya Ayda 1 kez tüm üyelere TÜKSİAD ın kurumsal e- posta adresi üzerinden tanıtım- kampanya vb. gönderim imkanı verilecektir.

7 GALA YEMEĞİ SPONSORLUĞU SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV SADECE BİR FİRMA GALA YEMEĞİ SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. Toplantı kaydı sırasında tüm katılımcılara dağıtılacak Gala Yemeği Davetiyesi üzerinde sponsor firma ismi yada logosu Gala Yemeği Sponsoru nun katkılarıyla ibaresi ile birlikte yer alacaktır. Sponsor firmanın isminin veya logosunun basılı olduğu malzemeler ile Gala Yemeği alanında ve alan girişinde düzenlemeler yapılmasına izin verilecektir. (kendi temin edeceği masa bayrakları, kırlangıç vb. gibi) TÜKSİAD Web Sitesi: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın resmi web sitesinde yer alacaktır ve kendi sitelerine bağlantı verilecektir. TÜKSİAD Kurumsal E- postası: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın kurumsal e- postalarında yer alacaktır. Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde yer alacaktır. Stand: 8 m² lik stand alanı ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. Katılım: Firma temsilcileri için tek kişilik 2 oda ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı: Firmanın bir adet yarım sayfa renkli ilanı TÜKSİAD faaliyetleri kitabının içinde yer alacaktır. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı tüm katılımcılara dağıtılacaktır. Plaket: Gala Yemeği Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir.

8 AÇILIŞ KOKTEYLİ SPONSORLUĞU SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV SADECE BİR FİRMA AÇILIŞ KOKTEYLİ SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. Toplantı kaydı sırasında tüm katılımcılara dağıtılacak Açılış Kokteyli Davetiyesi üzerinde sponsor firma ismi yada logosu Açılış Kokteyli Sponsoru nun katkılarıyla ibaresi ile birlikte yer alacaktır. Sponsor firmanın isminin veya logosunun basılı olduğu malzemeler ile Açılış Kokteyli alanında ve alan girişinde düzenlemeler yapılmasına izin verilecektir. (kendi temin edeceği masa bayrakları, kırlangıç vb. gibi) TÜKSİAD Web Sitesi: Firma ismi ve logosu 2014 yılı sonuna kadar TÜKSİAD ın resmi web sitesinde yer alacaktır ve kendi sitelerine bağlantı verilecektir. Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde yer alacaktır. Stand: 5 m² lik stand alanı ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. Katılım: Firma temsilcileri için tek kişilik 1 oda ücretsiz olarak sponsor firmaya verilecektir. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı: Firmanın ismi ve logosu TÜKSİAD faaliyetleri kitabının içinde yer alacaktır. TÜKSİAD Faaliyetleri Kitabı tüm katılımcılara dağıtılacaktır. Plaket: Açılış Kokteyli Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir.

9 KAHVE MOLASI SPONSORLUĞU SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV SADECE BİR FİRMA KAHVE MOLASI SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. Sponsor firmanın isminin veya logosunun basılı olduğu malzemeler ile toplantı alanında günde 2 kere çay kahve ikramının yapılacağı istasyonların bulunduğu alanda ve alan girişinde düzenlemeler yapılmasına izin verilecektir. (kendi temin edeceği masa bayrakları, kırlangıç vb. gibi) Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde yer alacaktır. Stand: Sponsor Firmaya toplantı stand alanında 3 m² stand alanı ücretsiz verilecektir. Plaket: Kahve Molası Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir.

10 YAKA KARTI SPONSORLUĞU SPONSORLUK BEDELİ: TL + KDV SADECE BİR FİRMA YAKA KARTI SPONSORLUK HAKKINA SAHİP OLABİLİR. Tüm toplantı katılımcılarının taşıması zorunlu olan yaka kartında firma logosu olacaktır. Yaka Kartlarının en çok göze çarpan kordon bölümünde firma ismi ve logosu yer alacaktır. ( Yaka Kartı ipleri Sponsor firma tarafından temin edilecektir.) Görsel Malzemeler: Firma ismi ve logosu toplantı salonu içerisindeki bütün görsel malzemelerde yer alacaktır. Stand: Sponsor Firmaya toplantı stand alanında 3 m² stand alanı ücretsiz verilecektir. Plaket: Yaka Kartı Sponsorluk sahibi firmaya plaket takdim edilecektir.

11 STAND KİRALAMA STAND KİRALAMA BEDELİ: TL + KDV Stand: Toplantı stand alanında 3 m² stand alanı verilecektir. *Stantların kurulumu, 02 Mayıs saat den sonra gerçekleşecektir. *04 Mayıs saat sonrası sökülmeye başlanabilecektir. *Tüm Stantlar belirtilen saatte hazırlıklarını tamamlamak zorundadır. Yönetim kurulunun uygun gördüğü şekilde stand yerleri belirlenecektir.

12 SPONSORLUK KAYIT ve ÖDEME BAŞVURU Sponsorluk başvurularınız için ilgili formu doldurarak, imzalı şekilde organizatör firma adreslerine ulaştırmanız gerekmektedir. SALTUR TURİZM Atatürk Bulvarı No: 175/4-8, Kavaklıdere Ankara- TÜRKİYE Tel: Fax: E- mail : ÖDEME KOŞULLARI Tüm sponsorların ödemelerinin toplantı öncesinde tamamlanmış olması gerekmektedir. ANA SPONSORLUK ÖDEME ŞARTLARI %30 ön ödeme olarak sözleşme imzalandıktan hemen sonra, kalan meblağ 01 Mart 2014 tarihine kadar ödenmelidir. DİĞER SPONSORLUKLAR ÖDEME ŞARTLARI Diğer sponsorluklardan birine sahip olan firmaların sponsorluk ödemelerinin %50 sinin sözleşmenin imzalanmasından hemen sonra, kalan meblağının da en geç 01 Mart 2014 tarihinde ödenmesi gerekmektedir. STAND SPONSORLUĞU ÖDEME ŞARTLARI %50 ön ödeme olarak sözleşme imzalandıktan hemen sonra, kalan meblağ 01 Mart 2014 tarihine kadar ödenmelidir. *Ödemeler belirtilen tarihlerde SALTUR TURİZM hesabına yatırılacaktır. TC.İŞ BANKASI BAŞKENT ŞB. TL HESABI: *Şube Kodu: 4398 *Hesap No:2508 * IBAN: TR

13 KATILIM FORMU FİRMANIN İSMİ... ADRES:... TELEFON... FAKS... VERGİ DAİRESİ... VERGİ NO... KATILIM TÜRÜ : A) ELMAS SPONSORLUK ( ) B) ALTIN SPONSORLUK ( ) C) GÜMÜŞ SPONSORLUK ( ) D) GALA YEMEĞİ SĞONSORLUĞU ( ) E) AÇILIŞ KOKTEYLİ SPONSORLUĞU ( ) F) KAHVE MOLASI SPONSORLUĞU ( ) G) YAKA KARTI SPONSORLUĞU ( ) H) STAND KİRALAMA ( ) TOPLAM TUTAR :... FİRMA YETKİLİSİ:... STAND YERLEŞİM TARİHİ:... YERLEŞİM SAATİ:... STAND TOPLAMA TARİHİ:... STAND TOPLAMA SAAT:... STAND GÖREVLİLERİNİN İSİMLERİ:... ÖDEME TARİHİ... Sponsorluk ile ilgili olarak, katılımın kesinleşebilmesi için belirtilen tutarın tarafınıza bildirilecek banka hesap numarasına yatırılması gerekmektedir. Ödemesini tamamlamamış olan firmanın stand yeri bir başka firmaya tahsis edilecektir. YETKİLİ KİŞİ FİRMA KAŞESİ VE İMZA ORGANİZASYON SEKRETERYASI Adres : Atatürk Bulvarı No: 175/8 Kavaklıdere ANKARA / TÜRKİYE Tel : Faks : E- Mail :

14

Değerli Sektör Paydaşları,

Değerli Sektör Paydaşları, SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB), 1992 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından kurulmuş, rüzgar enerjisi

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 6-7 Kasım 2013 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından 7-8 Kasım 2012

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2012. 7 8 Kasım 2012 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2012. 7 8 Kasım 2012 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2012 7 8 Kasım 2012 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, 7 8 Kasım 2012 tarihleri arasında, WOW Convention Center da düzenleyeceğimiz

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

SPONSORLUK BEDELLERĐ ve SPONSORLUK KOŞULLARI

SPONSORLUK BEDELLERĐ ve SPONSORLUK KOŞULLARI SPONSORLUK BEDELLERĐ ve SPONSORLUK KOŞULLARI Elmas Sponsorluk: 20.000 Euro 1. Kongrede, firmadan 8 kişinin kayıt bedeli (8 tek kişilik oda) sponsorluk paketine dâhil olacaktır. 2. Firmaya sergi alanının

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI 13 SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ 13 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI Sağlık Alanında Uygulamaları ve Sonuçları, Sağlıkta Yerli Sanayi

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

PLATİN SPONSOR: 40 000

PLATİN SPONSOR: 40 000 PLATİN SPONSOR: 40 000 Bu paket firmanızın etkinliğe en üst düzeyde katılımını sağlayan fiili bir ortaklıktır. Sizin tercihleriniz doğrultusunda önceden planlanmış ve onaylanmış toplantı programı. Tüm

Detaylı

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), Türkiye'de çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışlarının yaygınlaştırılmasına ve gelişimine liderlik eden, bu konuda ülkemizin

Detaylı

UK SI RL YA SO OS N D

UK SI RL YA SO OS N D SPONSORLUK DOSYASI 2 SEMPOZYUMA DAVET Sağlık alanında enerjinin kullanımında tasarruf sağlamak ve enerji verimliliğine dikkat çekmek amacı ile 13-14 aziran 2012 tarihlerinde Ankara da gerçekleştirilen

Detaylı

Değerli Sektör Paydaşları,

Değerli Sektör Paydaşları, 5 Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Cumhuriyeti nin kuruluşunun 100. Yılı olan 2023 yılı rüzgar enerjisi hedefinin 20.000 MW olarak belirlendiği ülkemizde, rüzgar enerjisi konusunda bir kongrenin olması

Detaylı

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE Öludeniz (Blu Lagoon) / Fethiye - Muğla 2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE İÇİNDEKİLER Başkanın Daveti...3

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015

32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015 32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015 İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL, TÜRKİYE www.wvcistanbul2015.com İŞ ORTAKLIĞI, SERGİ & LUK DOSYASI www.wvcistanbul2015.com

Detaylı

Dış ticaretin % 70 gibi önemli bir bölümü de Türkiye ile yapılmaktadır. KKTC de kişi başına düşen GSMH 16.000 USD civarında bulunmaktadır.

Dış ticaretin % 70 gibi önemli bir bölümü de Türkiye ile yapılmaktadır. KKTC de kişi başına düşen GSMH 16.000 USD civarında bulunmaktadır. -------- GENEL TANIM -------------------------------------------------------------------------------------------------------- * TÜRKİYE & KIBRIS İş görüşmeleri 2015 * (Türkiye ve Kıbrıslı İş Adamları Ortak

Detaylı

SPONSORLUK ALANLARI ve

SPONSORLUK ALANLARI ve SPONSORLUK ALANLARI ve UYGULAMALARI TEKLİF DOSYASI Sabancı Kültür Merkezi KAFUM-KAHRAMANMARAŞ 22, 23, 24 Ekim 2014 www.tekstilzirvesi.com T.C Kahramanmaraş Valiliği T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Kahramanmaraş

Detaylı

Kongre ile ilgili kayıt, konaklama ve sponsorluk başvuruları için

Kongre ile ilgili kayıt, konaklama ve sponsorluk başvuruları için Kongre Başkanı Kongre Düzenlem Kurulu Kongre Bilim Kurulu (Soyadı Sırasına Göre) Prof. Dr. Necmettin CEYLAN Ankara Üniversitesi Dr. Sait KOCA Süleyman ÖZTÜRK Ömer GÖRENER Nezih GENCER İpek ÜSTÜNDAĞ Aslı

Detaylı

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi... wcadastre.org 1 2 wcadastre.org İçindekiler Hoşgeldiniz Mesajları...2 Kongre Hakkında...5 Kongre Yeri...6 Haliç Kongre Merkezi...7 Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...8 Stant Kuralları...9 Stant Genel

Detaylı

METRORAIL FORUM Grand Cevahir Hotel & Convention Center 9-10 APRIL 2015, ISTANBUL

METRORAIL FORUM Grand Cevahir Hotel & Convention Center 9-10 APRIL 2015, ISTANBUL İŞ ORTAKLIĞI DOSYASI METRORAIL FORUM Grand Cevahir Hotel & Convention Center 910 APRIL 2015, ISTANBUL KORAY TUNCER +90 533 405 56 71 koray@metrorailturkeyforum.org Mehmet Kasım +90 553 319 31 40 mehmet@metrorailturkeyforum.org

Detaylı

EKSTRÜZYONDA SORUN GİDERME SEMİNERİ

EKSTRÜZYONDA SORUN GİDERME SEMİNERİ EKSTRÜZYONDA SORUN GİDERME SEMİNERİ TARİH: 8-9 NISAN 2015 YER: HILTON WORLDWIDE CONRAD İSTANBUL OTEL EKSTRÜZYONDA SORUN GİDERME SEMİNERİ PAGDER 1969 yılından bu yana 400 ü aşkın üyesi ile Türkiye plastik

Detaylı

TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ

TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ İçindekiler 1 AMAÇ... 3 2 KAPSAM... 3 3 SORUMLULUKLAR... 3 4 SÜRECİN İŞLEYİŞİ... 3 4.1 KONGRE KOMITESI ÜYELERININ SEÇIMI... 4 4.2 KONGRENIN GERÇEKLEŞTIRILECEĞI YER VE ORGANIZASYON

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ yerel zincirler bulusuyor konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ TEKNOLOJI DÖNÜŞÜMÜ BAŞLAT GELECEĞİ KAZAN teknolojı yerel zıncırler bulusuyor konferansı ve fuarı 2015 2 Online Alışveriş

Detaylı

1. İbn-i Sina Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu. 30 Nisan - 2 Mayıs 2015 Ankara Meyra Palace Hotel

1. İbn-i Sina Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu. 30 Nisan - 2 Mayıs 2015 Ankara Meyra Palace Hotel 1. İbn-i Sina Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu 30 Nisan - 2 Mayıs 2015 Ankara Meyra Palace Hotel Sempozyum Komitesi Dr. Kamil KASABALI Sempozyum Sekreteryası 0 505 274 86 08 kamilkasabali@gmail.com

Detaylı

Medya Sponsoru. Kongre Organizasyon. Destek Sponsorları. www.recro.com.tr ELEKSAN

Medya Sponsoru. Kongre Organizasyon. Destek Sponsorları. www.recro.com.tr ELEKSAN Medya Sponsoru Kongre Organizasyon Destek Sponsorları www.recro.com.tr ELEKSAN Sayın Firma Yetkilisi, Federasyonumuz tarafından 1. Diş Teknisyenliği Kongresini 04-06 Eylül 2015 tarihinde, Wyndham Grand

Detaylı