Başaran Group. Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Başaran Group. Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor."

Transkript

1

2

3 Başaran Group 2007 yılında Başaran Group a bağlı olarak Hüseyin Başaran tarafından büyük hedeflerle kurulan CMB Yachts Tersanesi genç ve dinamik yapısıyla, dünyanın en hızlı gelişen yat üretim bölgelerinden Antalya Serbest Bölgesi nde yer alıyor. Turizm, inşaat, havacılık, yatçılık, factoring ve gıda gibi birçok alanda faaliyet gösteren Başaran Group un Türkiye Yönetim Merkezi İstanbul, Avrupa Şubesi ise Almanya nın Dusseldorf kentinde bulunuyor. Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor. With it s youthful and dynamic back up, CMB Yachts has been organized with full of inspiring and developing targets by Hüseyin BAŞARAN as a member of Başaran Group on 2007 and is located at the one of the world s most improving territory Antalya Free Zone. Başaran Group who works at many different areas such as tourism, construction, aviation, yachting, factoring, food production, is located on Istanbul as a main management Office in Turkey and on Europe locates on Dusseldorf in Germany. For sure, to being a member of such a big company doubles our customers trusts for us.

4 raftsmanship AGNIFICENCE oldness Custom Made olarak ürettiğimiz teknelerin her birinin kendilerine has ruhları ve tarzları var. Çünkü her biri sizden, gücünüzden ve hayallerinizden ilham alınarak geliştirildi, CMB Yachts yaratıcı gücü ile imzalandı. Teknelerimizin her bir köşesinde ayrı bir estetik deha, her detayında şaşırtıcı bir teknik zeka görürsünüz. Her şey eşsiz, sofistike ve yenilikçi Bütün bu özellikleri çağrıştıran markamız CMB nin açılımı da çizgimizi çok doğru anlatıyor: Craftsmanship, Magnificence, Boldness. Üretimlerinde ustalığını konuşturarak akıllara durgunluk veren göz kamaştırıcı ve cesur tasarımları hayata geçiren CMB Yachts, adını sonuna kadar hak ediyor. All our yachts, which are custom made have their own unique souls and styles. Because all of them have inspired from you, your strength and your dreams; designed by the CMB Yachts creative power. You can see the aesthetic genius and amazing technical intelligence in every detail on our yachts. Everything is unique, sophisticated and innovative Our brand CMB is also inspired by these features: Craftsmanship, Magnificence, Boldness. CMB Yachts that creates magnificent and gorgeous designs totally deserves its name.

5 Ebedi Dizayn Tımeless Desıgn Sonsuz ve sınırsız, coşkun ama dengeli, sade ama yenilmez Doğal zekânın akıcı çizgileri ile hayatın dinamizminin cömert yansıması Arzuların tam karşılığı, ayrıcalıkların amacı, sonucu CMB Yachts ile dünyanın ve gücünüzün ucu bucağı yok. Çünkü CMB Yachts, bütün enerjisini hayatın ritmini oluşturan bu evrensel güçlerden alıyor. Denizleri geçip tüm zamanları aşan tasarım ve üretim becerileri, hayallerin ötesinde bir araya gelerek dünyanın arzuladığı ultra lüks yat modelleri ortaya çıkarıyor. Bir anlamda, hayallerinizin dehamızla birleştiği bir güç gösterisi. Bugüne kadar her projesi, dünyanın en prestijli kuruluşlarınca ödüllendirilen CMB Yachts ın kanıtlanmış başarısıyla en ünlü tasarımcılar ve usta eller ile gücünüzün eseri olarak tamamen arzularınıza özel üretilecek eşsiz bir yat konsepti Güven ve güvenlik işimizin en önemli parçası. Ruhunuzdan yükselen coşkuyla denizlere açılırken kendinizi her anlamda mükemmel hissetmeniz bizim için çok önemli. Hayalinizdeki yatı ünlü tasarımcıların dâhiyane çizgileri ile şekillendirip en kaliteli malzemeleri en iyi ustalarla işliyor ve söz verdiğimiz zamanda mutlulukla denize indiriyoruz. O ana kadar üst mükemmeliyetçilik ve yüksek bir hassasiyetle güvenlik kriterlerini en yukarılarda tutarak her detayın üzerinde incelikle duruyor ve en gelişmiş makine ve teçhizatla en ileri teknolojilerden faydalanıyoruz. Kullandığımız mobilya ve aksesuarlarda da yüksek değerleri sürdürmeye had safhada özen gösteriyoruz. Timeless and borderless, sharp but balanced, pure but invincible Generous delusion of the Dynamics of life by the fluent norms of natural intelligence Total answer of all desires, purpose and the conclusion of privilege. There is no borders for your and world s intensity with CMB Yachts. Because, CMB Yachts inspire from all the rhythms of life and universal energy. We give you most desirable ultra luxury yachts by designs over the seas and centuries, producing skills beyond the dreams Imagine a yacht concept that is going to be designed by the most famous designers, produced by the most talented wrights due to all your desires and show your power by CMB Yachts that rewarded by the world s most prestigious companies at all projects. Trust and safety is the most important part of our job. It is very important for us to make you fill perfect and gorgeous on all way while you are sailing with the glow of your soul. We built the dream yacht of yours and let you go to the blue sea at the exact time that we promise by designing with brilliant minds of our engineers, processing with the best qualified materials. While we are doing all these, we use the best equipment and modern technologies by keeping ahead through our perfection and safety mentality and being sensible and sensitivity. We also pay attention to use the best furniture and accessories.

6 Denizlerin Doğası Gibi Lıke The Nature Of The Sea Biz çalışma ruhumuzu denizlerin coşkusundan, sonsuzluğundan, dinamizminden aldık. Bu ruhun incelikli yansımalarını ürettiğimiz yatların her noktasında hissedebilirsiniz. İlhamını deniz tutkunlarının özgürlükçülüğü ile zenginleştiren heyecan dolu ruhumuzu projelerimizde daha net görün, zihninizden geçen o büyüleyici yatın nasıl daha da güzel bir şekilde vücut bulduğunu görüp hayranlığınızı çoğaltın diye hep önemli işlere imza atmış, alanında fark yaratabilen üst nitelikli tasarımcılar, mühendisler ve ustaları bir araya getirdik. Sonrası doğal bir yetenek ve akıcı bir zeka eseri olarak kendiliğinden geldi Dünyanın en kaliteli yatlarını dünyanın en ileri üretim teknikleri ile birleştirdiğimiz ödüle doymayan projeler. Denizi de insanı da öyle iyi tanıyor ve seviyoruz ki ikisinin de nasıl bir tutku ile bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte biz, bu tutkuyu sonsuza kadar birbirine bağlı kılacak, ikisine de çok yakışacak benzersiz projeler yapıyoruz; tıpkı kendi doğalarının bir parçası gibi Denizlere, okyanuslara, uzak ufuklara olan tutkunuzu projelerimizde en doğal hali ile yansıtmamız gerektiğini düşünüyoruz. Yarattığımız projeler öyle hayranlık uyandırıcı ki sanki denizler tüm güçlerini onları taşımak için kullanıyor ve hep onları bekliyormuş gibi bir uyumla yüzdürüyor. Sizin tutkunuzu da böylesi kusursuz bir uyumdan başkası yansıtamaz. We inspired by the nature of the excitement, eternity and dynamic of sea. You can feel this at all our produced yachts. Just because to make you feel more surprised and excited when you see the yacht of your dreams come true, we try to collect the best designers, engineers and wrights who made extraordinary designs, able to make unexpected and absolute designs. After that all has happened naturally as a conclusion of brilliant mind and natural talent. The projects never say enough to awards born by combining the world s best yachts with the world s best technology. We all in love with the sea and humanity and know both very well, so we can understand the passionate bonds between sea and humanity. So we do projects that can overdose the passion with sea and person and combine these together forever and also suits gently each other just like their natures We think that we have to reflect your desires to sea, ocean and far horizon to our projects as natural as can be. Our creations are so enthusiastic that sea use all its force to call them and let them flow in an unexpected harmony. For sure that only such a perfect harmony can reflect your passion and desire.

7 47 metrelik Orient Star ve 46 metrelik Mystic yatları, tamamen kompozit sistem teknolojisiyle üretilmiş dünyanın en büyük motor yatlarından olma özellikleri ile öne çıkıyor. Bu özellikleri ile beraber mega kompozit motor yatlar arasında en zorlu denizlere karşı müthiş dirençli yapıları ve inanılmaz performansları ile dikkat çeken bu iki devin, dünya çapında ses getirmesi de emeklerimizin beklenen sonucuydu. 47 meters Orient Star and 46 meters Mystic, are one of the largest yachts in the world, which we reproduced by totally composite system technology. These two yachts had enormous popularity over the world between the all mega motor yachts, which was expected consequence due to these structures and being extraordinary endurance and fantastical high performance. WELCOME ON BOARD

8 46 M MYSTIC

9 Dünyadaki tüm zevkler, sesler, güzellikler onun güzelliği karşısında susuyor. Onda başka bir hava, tam tanımlayamadığımız bir şey var Evet onu biz yarattık; ama ruhunu evrenin mistik güçlerinden aldığına inanıyoruz. Hepsi ruhuna bir şey katmış sanki; Morpheus rüyalarından, Apollon sanatından, Athena zekasından, Herakles gücünden, Ploutos zenginliğinden, Helios ve Bendis ışığından, Boreas rüzgarından, Eros aşkından... Bu zengin ruha son dokunuşu ise denizlerin efendisi Poseidon yapmış. All habits, tastes, voices, beauties in the world end against its beauty. It has something else, something that we cannot describe We produced it but we believe that it takes its strength from the mystic powers of universe. They all have added something to its spirit; It has remnants from the dreams of Morpheus, art of Apollo, brilliant of Athena, power of Heracles, wealth of Pluto, light of Helios and Bendis, wind of Boreas, love of Eros.. And the last touch to this wealthy soul was made of by the God of Seas; Poseidon.

10 Mystic in kendi masalı ise asıl sahibi ile buluşunca başladı. Şimdi kim bilir hangi denizlerde hangi ufuklara yol alıyor But real story of Mystic has started when he meet with its real owner. Who knows in which sea she is and where is sailing

11 Exterıor Exterıor CMB Yachts, 46 metrelik boyu ile Türkiye de bugüne dek üretilmiş en büyük GRP Kompozit motor yat olan MYSTIC i gururla sunar. CMB Yachts are proud to present MYSTIC, which at 46m is the largest GRP Composite motor yacht to be built in Turkey to date.

12 Sun Deck & Bar Area

13 Maın Deck Exterıor Çömertçe şekillendirilmiş ana kıç güverte al fresco yemek deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu bölge rahat bir oturma alanı ile tamamlanmakta ve salonda yer alan bara mükemmel bir erişim sağlamaktadır. The generously proportioned aft deck has been designed to offer the ultimate al fresco dining experience. This is also complemented by a more relaxed seating area and gives perfect access to the main saloon bar.

14 Saloon & Dınıng

15 MYSTIC bu bölgeyi tamamen sahibine ayırarak en lüks ve özel yatçılık deneyimini yaşatmak üzere tasarlanmıştır. MYSTIC has been designed to offer the owner the most luxurious and private yachting experience by dedicating this entire area to the owner s suite. Brıdge Deck Exterıor

16 Master Cabın

17 Master Bathroom Aydınlık ve havadar master banyo altın kaplama mozaik çinilerle, aynalı duvarlarla dekore edilmiştir ve geniş bir jakuzi ile ayrı bir duşu bulunmaktadır. Master kabin ve banyo arasında geniş bir gömme dolap yer almaktadır. The light and airy master s bathroom is lavishly decorated with gold mosaic tiles, mirrored walls and incorporates a large bath and separate shower. Situated between the master s cabin and bathroom is an ample walk-in wardrobe.

18 Misafir konaklama bölgesi her birinin kendi banyosu olan 2 adet çift kişilik yataklı ve 2 adet ikiz yataklı kabinlerden oluşmaktadır. The remaining guest accommodation comprises two double and two twin cabins all with en suite bathrooms. Guest Cabıns

19 Mystic içerikli bir jimnastik salonu, sauna, duş odası ve sinema gibi alanları ile size çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Amongst the on-board facilities, Mystic sports a comprehensive gym, sauna, shower room and cinema. Gym & Cınema

20 Wheelhouse & Engıne Room

21 Galley & Pantry

22 Crew Area

23 Teknik Bilgiler İsim Tam Boy Su Hattı Boyu Genişlik Su Çekimi Deplasman Tip Malzeme MYSTIC 45,95 m ,67 m m. 2,40 m. 270 tons (yüksüz) 455 GT Motor Yat Kompozit Elyaf / Epoksi / Corecell Köpük Makine Jeneratör Maks. Hız Seyir Hızı Menzil (10 knots) 2 x MTU 12V 2000 M rpm 2 x Northern Lights 105 kw. 1 x Northern Light 55 kw. (Liman Jeneratörü) Tank Kapasiteleri Yakıt Temiz Su Pis Su Arıtma Sistemi Vacum Sistemi Stabilizer Baş & Kıç Pervane Hamann Sewage Treatment System EVAC Vacuum System & Technıcal Specıfıcatıons Genel Yerleşim Planı Name Length Over All Length Waterline Beam Draft Displacement Type Construction MYSTIC 45,95 m ,67 m m. 2,40 m. 270 tons (not loaded) 455 GT Motor Yacht Composite E-glass/ Epoxy/ PVC-Corecell foam Engines Generators Max Speed Cruising Speed Range at 10 Knots 2 x MTU 12V 2000 M rpm 2 x Northern Lights 105 kw. 1 x Northern Light 55 kw. (Harbour Generator) Tank Capacities Fuel Fresh Water Collecting Hamann Sewage Treatment System EVAC Vacuum System Arcturus Marine TRAC 540 Zero Speed Stabilizer American BowThrusters 20 Bow-Stern Thrusters Sewage Treatment Vacuum System Stabilizer Thrusters Misafir Personel 10 kişi (4 Misafir Kabini + 1 Ana Suit) 9 kişi (4 Ranzalı Personel Kabini) + Kaptan Kabini Accommodation for Guests Accommodation for Crews 10 persons (4 Guest Cabins + 1 Master Cabin) 9 persons (4 Cabins with Berths) + Captain Klaslama İnşaat & Mühendislik Yapısal Mühendislik Sistem & Elektrik Mühendisliği Dış Dizayn İç Dizayn RINA Charter Class Unrestricted Notation MCA LY2 Code Classification RINA Charter Class Unrestricted Notation MCA LY2 Code Builder Naval Architect CMB Yachts Structural Engineers High Modulus / SP GURIT - England Systems & Electrical Engineers CMB Yachts Styling DIANA Yachts Design - Netherland Interior Design Schnaase Interior Design - Germany 16 knots 10 knots 3000 nm. yaklaşık L L L. CMB Yachts High Modulus / SP GURIT - İngiltere CMB Yachts DIANA Yachts Design - Hollanda Schnaase Interior Design - Almanya 16 knots 10 knots 3000 nm. approx L L L. Arcturus Marine TRAC 540 Zero Speed Stabilizer American BowThrusters 20 Bow-Stern Thrusters & General Arrangement Plan

24 A Never Endıng Dream... Asla Bitmeyen Bir Rüya...

25 47 M ORIENT STAR

26 Daha doğmadan önce, sahibinin rüyalarında parıldamaya başladı Orient Star. Ondan sonra ilk gören biz olduk ışığını, aklımızda canlandı. Kağıtlara sığmadı hayalimizdeki güzelliği, metaller zorlandı şeklini almakta en başta... Günlerden bir gün Orient Star gerçek hayattaki karşılığını buldu. Dünyadaki hiçbir şeyin göstermeye cesaret edemediği yansımasını Akdeniz e düşürdü. Sonra usta ellerimiz aldı onu, kağıda çizgisini, metale şeklini, makineye onun için işlemeyi öğretti Haftaların, ayların sonunda ise vücuda geldi Orient Star, gökyüzünden sonra denizlerde yüzmeye başladı. Artık denizler onun gökyüzü oldu... The Orient Star has started to shine on the dreams of its owner way before to born. After that we were the first ones that saw its lights, it twinkles on our minds. The beauty and the glory can not be drawn on papers, steel can not be shaped at the beginning. And one day Orient Star has got a body on earth. Its reflection that no one able to dare to show has been fallen to The Mediterranean. Then our talented hands have taught to pencil, steel and the machines how to draw that beauty on the paper, how to shape and how to built After weeks and months, The Orient Star has own his body and started to flow on the sea after the sky. Now the sea becomes it s sky

27 Orient Star, çağının tüm yenilik ve teknolojilerini fazlasıyla yansıtan özellikleri ile en iyi dizayn ödülünü sonuna kadar hak ediyor. Orient Star the composite mega motor yacht deserves the best design award with it s ability to reflect all modern and technologic structures of its era.

28 Exterıor Exterıor Net ve çarpıcı dizaynı birinci sınıf kalitede kıymetli malzeme ve mobilyalarla birleştiren mega yat, sunduğu konforlu, ferah iç yapısı ile sahibinin alıştığı yüksek standartlarla dolu rahat yaşamdan hiçbir yerde vazgeçmediğinin göstergesi... It s the mirror that shows the owner never give up his standards where ever he is by the clear and charming first class furniture and equipment of Orient Star and the providence of the comfort and natural luxury.

29 Sun Deck Dış mekan yaşam deneyimi için özel önem gösterilmiştir. Muhteşem dizayn edilmiş güneşlenme güvertesi, büyük bir bar ve atmosferik LED aydınlatmalarla birlikte özel tasarım oturma gruplarıyla enfes bir atmosfer sunuyor. Ferah güneşlenme bölgesi, güneşlenme yatakları ve dinlenme bölgesiyle çevrili spa havuzundan oluşmaktadır. Particular attention has been paid to enhance the outdoor living experience. The superb sun deck boasts a large bar and shaded seating area with atmospheric LED lighting. The spacious sunbathing area incorporates sun beds and a spa pool surrounded by relaxation pads.

30 Maın Deck Exterıor

31 Saloon & Dınıng Lüks bir şekilde döşenmiş ana salon muhteşem bir rahatlama sağlıyor. Ayrıca konforlu bir lounge alanı, ayrı bir yemek odası, en son teknoloji görsel ve işitsel ekipmanlar ve kıç ana güvertedeki rahatlama köşesi ile birleşen bar sunulan bazı ayrıcalıklardır. The luxuriously furnished main saloon is wonderfully relaxing and offers a comfortable lounge area, separate formal dining area, the latest technology audio / visual equipment and full bar leading to the aft deck relaxing area. Saloon & Dınıng

32 Saray gibi görkemli owner kabin optimum rahatlama sağlayacak şekilde dekore edilmiştir. Nefis çarşaf, halı ve özel tasarım mobilyalar ve etkileyici son dokunuşlar ile görkemli bir alan sunmaktadır. The palatial owner s suite is sumptuously decorated to afford optimum relaxation. Exquisite bed linen, carpets and designer furnishings adds the finishing touches to the splendid interior which also incorporates a study. Owner s Suıte Owner s Suıte

33 Daha verimli hizmet sunabilmek için mutfak, kiler, yemek odası gibi bölgelerde otomatik kayar kapı geçişleri bulunmaktadır. Automatic sliding doors link to lounge to the sizeable dining area which can be conveniently accessed from galley for efficient service. Galley & Pantry

34 Brıdge Deck Exterıor Brıdge Deck Exterıor

35 Sky Lounge Orient Star da her şey kontrol altında Teknedeki tüm sistemler otomasyon sistemi ile kontrol ediliyor. ipad ve iphone ile teknede dilediğiniz sistemi kontrol edebilir, gerekli ayarlamayı yapabilirsiniz. Bu teknede özgür bırakacağınız tek şey ruhunuz Everything is under control on Orient Star. Everything is automatic and you can control or arrange whatever you need by iphone or ipad. The only thing that you let free is your soul

36 Guest Double Cabıns Guest Double Cabıns

37 Misafir konaklama bölgesi her birinin kendi banyosu olan 2 adet çift kişilik yataklı ve 2 adet ikiz yataklı kabinlerden oluşmaktadır. The remaining guest accommodation comprises two double and two twin cabins all with en suite bathrooms. Guest Twın Cabıns Guest Twın Cabıns

38 Crew Area Crew Area

39 Wheelhouse & Captaın s Cabın Wheelhouse & Captaın s Cabın

40 Engıne Room

41 Teknik Bilgiler İsim Tam Boy Su Hattı Boyu Genişlik Su Çekimi Deplasman Tip Malzeme ORIENT STAR 47 m ,67 m m. 2,47 m. 290 tons (yüksüz) 495 GT Motor Yat Kompozit Elyaf / Epoksi / Corecell Köpük Makine Jeneratör Maks. Hız Seyir Hızı Menzil (10 knots) 2 x MTU 12V 2000 M rpm 2 x Kohler 100 kw. 1 x Kohler 50 kw. (Liman Jeneratörü) Tank Kapasiteleri Yakıt Temiz Su Pis Su Arıtma Sistemi Vacum Sistemi Stabilizer Baş & Kıç Pervane Hamann Sewage Treatment System EVAC Vacuum System & Technıcal Specıfıcatıons Genel Yerleşim Planı Name Length Over All Length Waterline Beam Draft Displacement Type Construction ORIENT STAR 47 m ,67 m m. 2,47 m. 290 tons (not loaded) 495 GT Motor Yacht Composite E-glass/ Epoxy/ PVC-Corecell foam Engines Generators Max Speed Cruising Speed Range at 10 Knots 2 x MTU 12V 2000 M rpm 2 x Kohler 100 kw. 1 x Kohler 50 kw. (Harbour Generator) Tank Capacities Fuel Fresh Water Collecting Hamann Sewage Treatment System EVAC Vacuum System Arcturus Marine TRAC 540 Zero Speed Stabilizer American BowThrusters 20 Bow-Stern Thrusters Sewage Treatment Vacuum System Stabilizer Thrusters Misafir Personel 10 kişi (4 Misafir Kabini + 1 Ana Suit) 9 kişi (4 Ranzalı Personel Kabini) + Kaptan Kabini Accommodation for Guests Accommodation for Crews 10 persons (4 Guest Cabins + 1 Master Cabin) 9 persons (4 Cabins with Berths) + Captain Klaslama İnşaat & Mühendislik Yapısal Mühendislik Sistem & Elektrik Mühendisliği Dış Dizayn İç Dizayn RINA Charter Class Unrestricted Notation MCA LY2 Code Classification RINA Charter Class Unrestricted Notation MCA LY2 Code Builder Naval Architect CMB Yachts Structural Engineers High Modulus / SP GURIT - England Systems & Electrical Engineers CMB Yachts Styling CMB Yachts Interior Design Tara Bernerd & Partners - England 15 knots 10 knots 3000 nm. yaklaşık L L L. CMB Yachts High Modulus / SP GURIT - İngiltere CMB Yachts CMB Yachts Tara Bernerd & Partners - İngiltere 15 knots 10 knots 3000 nm. approx L L L. Arcturus Marine TRAC 540 Zero Speed Stabilizer American BowThrusters 20 Bow-Stern Thrusters & General Arrangement Plan

42 Denizi İçeri Alın Let The Sea In Akılcı tasarım çözümleri ile her köşede bir ferahlık yaratma fırsatı yakalayan tasarımcılarımız, yüksek standartlarınızı tüm detaylarda hissettirmeyi başarırken doğanın büyüleyici standartlarını da unutmadı. İskele ve sancak tarafındaki balkon kapıları açılarak denizin tüm ruhuyla odanın içinde hissedilmesi sağlandı. Akılları baştan alan güzellikte bir atmosfer yaratan bu özellik sayesinde kapalı alanda dahi doğanın sunduğu lüks ile nasıl da uyum içinde olduğunuzu hep hatırlamanızı, denizi her an derin bir nefes gibi içeride hissetmenizi, istediğiniz zaman denizi soluyabilmeniz için bir ayrıcalık daha sunmak istedik. Bunların dışında dış mekân yerleşim planı da planda olmayan her türlü organizasyona, partiye ya da sakinliğe, huzura uyum sağlıyor. Our designers who let you to feel fresh and comfort with the detailed designs in every corner, also do not forget to impress the miraculous standards of nature at the time impressing your high standards. By the balcony doors on port and starboard side, we let the sea breeze goes inside your room. With this we want to give you another privilege due to feel the holly breath of sea, to feel the harmony between you and the luxury of nature even you are inside and let you feel the infinity of sea at anytime. At the mean time exterior design lets you ready to any kind of surprise parties, organizations and also silence and peace.

43 Etkileyici Sessizlik Impressıve Sılence Mystic, Orient Star ya da Mina Belki de hayallerinizden ustaca çekip ortaya çıkardığımız size özel başka bir yat. Onu karşınızda ilk gördüğünüz anda dünyadaki her şey silinir, aklınızdaki tüm sesler susar Artık sadece o ve hızlanan kalp atışlarınızın sesi vardır. İşte bu, her teknemizin ilk görüşte yarattığı şok edici hayranlığın sonucu; bir süre sonra yerini tutkulu bir aşka bırakan etkileyici sessizlik. Mystic, Orient Star or Mina Or maybe another yacht which is special for you that we build from deep inside your fantasies. When you first see it, everything goes dark and every sounds stop. Now it is just you and your yacht and the sound of your heart beating And this is the first impression of our yachts that turns into a passionate love after a while impressive silence.

44 Kıskandırıcı Envıable Kıskançlık herkes için bazen kaçınılmaz olabilir. Sahip olmak için hırslarınızı kışkırtan, duygularınızı kabartan, kalbinizi hızlandıran güzellikler vardır; bazıları sahip olur bazıları kıskanır. Buna bir çare var mıdır? Teknelerimizin hayranlık uyandıran çizgileri, detayları öyle etkileyicidir ki ilk bakışta artık aurasına kapılmışsınızdır... Ya bize gelir bu tılsımı çözer ya da etkisinin geçmesini uzun süre beklersiniz. Karar sizin. Jealousy is unavoidable for anyone sometimes. There are many beauties that you desire to own, that makes your heart beat faster, that makes you emotional, someone has it and the rest jealous. Is there any cure for this? You be seized to our yachts at the first seen because they have enthusiastic and magnificent details and seduce you. You can visit us and break this chain or you wait to lose the impression. The choice is yours.

45 Hayal Dream Biz teknelerimizi sizin hayal denizinden alır, gerçek denizlere ulaşmasını sağlarız. Bu inanılmaz yolculukta kaptan bizken keyfini süren siz olursunuz. Gözünüzü açtığınızda ise hayallerinizin de ötesinde bir güzelliğin içinde ama fazlası ile size ait bir gerçeği yaşamaya başlarsınız; sizi ne kadar iyi anladığımızı görüp yüzünüzde içten bir teşekkür gülümsemesi ile İşte o anda elinizde mutluluk kadehi, belki yalnız belki sevdikleriniz ile engin ufuklara doğru keyifle yol almaya hazırsınızdır. We create our designs by picking them from your imagination sea and let them reach the reality. At this incredible journey you are our guest of honor while we are the captain. And after all these when you wake up, you start to live the reality and beauty beyond your dreams which is totally yours. And you fulfill with joy and the smile on your face means that how we understood you correctly. At that moment, you are ready to sail to wide horizons and toasting to happiness alone or with your loved ones.

46 Armoni Harmony Ürettiğimiz ihtişamlı teknelere baktığınızda sadece suyun üzerinde duran bir deniz aracı değil, özgür ruhların hayalleri üzerinde yüzen, tutkularla bezenmiş, gerçekleşen bir rüya görürsünüz. Öyle bir rüya ki sizin rüyalarınızda çoğalır, bir gün sizi de içine alır. İşte bu, CMB Yachts ın etkileyicilik sırrını açıklayan, rüyaları gerçeğe, gerçekleri rüyaya çeviren cennetvari harmoni. Sizin için özel olarak üreteceğimiz teknede sadece denizin üzerinde özgürce süzülüşünüzün, iç huzurunuzun ve arzularınızın büyüleyici bir fonda canlanışının sesini duyarsınız. Sizinle uyuyan sizinle uyanan eşsiz bir uyum ve güzellik abidesi When you see our yachts you don t see just a vessel that flows on the sea, you see far beyond this. You see a dream that came true that flows over the free spirits covered by the passion and desire to the sea. That is such a dream that grows with your dreams and eventually takes you in again and again. That is the harmony that explains the CMB Yachts secret of charming, make the dreams come true and gives you a truth, which is a harmony You only be with your free flow over the sea and hear the voice of your peaceful spirit and desires with our yacht that is produced just for you. A master piece and a unique beauty monument that wakes you up and goes to sleep with you.

47 World Of CMB YACHTS

48 Hayal Dream & Gerçek Realıty Hayal ve gerçek birbirine hiç bu kadar yaklaşmamıştı. Gerçek bir yat deneyimi için hayalleriniz sizi çağırıyor. Dream and realıty never be so close and touchable. Your dreams call you to touch them wıth a real yacht experıence.

49 The Internatıonal Yacht Awards The Internatıonal Yacht Awards Ödüller Gücünü müşterileri ile birlikte dünyanın en prestijli kuruluşlarının da onayladığı CMB Yachts, şaşırtıcı teknik unsurlarla birleştirerek ürettiği mega yatlarla her projesini çok önemli ödüllerle taçlandırıyor. İşte başarımızın tescili en önemli ödüllerimiz Mystic adı ile ürettiğimiz 46 metrelik mega motor yatı, 2011 yılında The International Yacht Awards 40 Metre Üzeri En İyi Motor Yatı kategorisinde büyük ödülün sahibi olurken, 2012 de 47 metrelik Orient Star da bu kez 50 Metre Altı En İyi Konsept Dizayn kategorisinde yine büyük ödüle layık görüldü. Ayrıca 2011 de En iyi Çıkış Yapanlar kategorisinde katıldığımız ShowBoats International yarışmasında finale kalarak CMB Yachts Tersanesi nin iddialı gücünü dünyanın bütün yat tutkunlarına tarafsız bir gözle göstermiş olduk. İngiltere nin lider iç dizayn dergisi Design et al organizasyonu olan The International Yacht&Aviation Awards bu konuda dünyanın en prestijlilerinden biri olarak kabul ediliyor. Sınırları aşan en iyi tasarımları ödüllendirmek, sıra dışı yetenekleri ortaya çıkarmak ve eşsiz fırsatlar yaratmak amacıyla verilen ödüller dünyaya da ilham ve heyecan kaynağı oluyor. Tüm diğer Design et al ödülleri gibi, The International Yacht & Aviation Awards da kapalı bir panel şeklinde gerçekleştirilmez. Kısa bir liste, online olarak sektör profesyonelleri ile birlikte Design et al okuyucuları ve müşterilerinin açık oylamasına sunulur. Bu oylama şekli organizasyonu diğerlerinden ayıran ve onu daha gerçekçi kılan bir özellik olarak dikkat çekiyor. Show Boats Desıgn Awards Show Boats Design Awards, süper yat endüstrisinde en önemli otoritelerden biri olan Londra merkezli Boat International Media tarafından düzenleniyor. Sektördeki yaratıcı yetenekleri ve sektörün en yetenekli tasarım ekiplerinin becerilerini gün yüzüne çıkaran ödül töreni, bu yeteneklerin herkesçe kabul görmesini sağlıyor. The International Yacht & Aviation Awards organized by the leader interior design magazine Design et al, are one of the prestigious awards of the world. These awards are inspiring all over the world and their purpose is to reward the designs that can break the rules, find the unique talents and create opportunities. Such as the other Design et al awards, these awards are not given behind the closed doors. A list goes public and the readers of the magazine by the help of the professionals of the yacht sector. This voting system makes these awards much more realistic and makes them unique. Show Boats Desıgn Awards Show Boats Design Awards, organized by one of the authorities of Super Yacht Industry Boat International Media. These awards let the brilliant and unpredictable designers to sow their faces and to become known designers over the world. Awards CMB Yachts gets his strength from his clients and may prestigious companies and organizations keeps to collect many awards for its modern and technological mega yacht projects. Here are our awards that prove our success. Our high standardized products by your trust, makes us the owner of the world s the most prestigious awards. We have had the The best motor yacht over 40 meters award of International Yacht Awards competition by our 46 meters, mega motor yacht called Mystic on On 2012 we own the award at The best concept design less than 50 meters by our 47 meters yacht Mina. Also, we proved or success to became the finalist at the Showboats International Competition on 2011 at the category of Newcomer of the Year. Her yıl büyük bir organizasyonla dağıtılan ödüller büyük bir onur kaynağı oluşturması ile beraber dünyanın en seçkin süper yat sahipleri ile tasarımcıları ve sektör liderlerini bir araya getiriyor. The awards have their owners with a glorious ceremony every year and also let the boat owners, designers and sector leaders come together and meet each other.

Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor.

Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor. 2007 yılında Başaran Yatırım Holding e bağlı olarak Hüseyin Başaran tarafından büyük hedeflerle kurulan CMB Yachts Tersanesigenç ve dinamik yapısıyla, dünyanın en hızlı gelişen yat üretim bölgelerinden

Detaylı

Everything you are looking for

Everything you are looking for Everything you are looking for Calm and peaceful life is awaiting you in the city A living area located within unique beauty created by the harmonious combination of colors and decorated with delicately-designed

Detaylı

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001 about us hakkımızda ISO 9001 ISO 18001 ISO 14001 Firmamız ATO'da 1967 yılında başlayan faaliyeti, inşaat sektöründe kendisine hak ettiği yeri aramasiyla devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne bitirilen

Detaylı

LET THE FAIRYTALE BEGIN!

LET THE FAIRYTALE BEGIN! WEDDINGS LET THE FAIRYTALE BEGIN! EN MUTLU GÜNÜNÜZ İÇİN EN İYİ ORGANİZASYON Mutlu bir beraberliğe adım attığınız bugün, hayatınızın en mutlu günü ve böylesine özel günler, en özel organizasyonları hak

Detaylı

MASALLARDAKİ KADAR GÜZEL BİR DÜĞÜN A FAIRYTALE WEDDING

MASALLARDAKİ KADAR GÜZEL BİR DÜĞÜN A FAIRYTALE WEDDING MASALLARDAKİ KADAR GÜZEL BİR DÜĞÜN A FAIRYTALE WEDDING HAYATINIZIN EN MUTLU GÜNÜNÜ SWISSÔTEL THE BOSPHORUS, ISTANBUL FARKIYLA YAŞAYIN... ENJOY THE HAPPIEST DAY OF YOUR LIFE WITH THE PRIVILEGE OF SWISSÔTEL

Detaylı

COLLECTION PREVIEW 2015

COLLECTION PREVIEW 2015 COLLECTION PREVIEW 2015 Cardin Concept Eskişehir de 60000 m2 açık alan üzerine kurulu, 40000 m2 kapalı alana sahip; Türkiye de ve gelişen ihracatıyla dünyada önemli mobilya üretim tesislerinden biridir.

Detaylı

bedroom chairs / 58 Kugu 17 Yıldız 54 Kugu 07 Kupa 21 Ekim 35-39 Burçak 42 Yıldız 48-51 - 56 Fulya 57 diningroom

bedroom chairs / 58 Kugu 17 Yıldız 54 Kugu 07 Kupa 21 Ekim 35-39 Burçak 42 Yıldız 48-51 - 56 Fulya 57 diningroom bedroom Kugu 07 Kupa 21 Ekim 35-39 Burçak 42 Yıldız 48-51 - 56 Fulya 57 diningroom Kugu 13 Kupa 29 Ekim 37-41 Burçak 46 Yıldız 50-52 Fulya 57 wall unit Kugu 17 Yıldız 54 chairs / 58 MODERN BEDROOM&DININGROOM

Detaylı

WELCOME FURNITURE DESIGN

WELCOME FURNITURE DESIGN FURNITURE DESIGN WELCOME FURNITURE DESIGN 4 welcome to the 2015 collection. welcome to you. Evinizin bir parçası olabilecek mobilyaların ruhundaki karakteristik noktalar, üretim teknikleri, işçilik kalitesi

Detaylı

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler lockerssoyunma dolapları newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler In Madeş, that have been in office furniture industry since 1972, products designed in accordance with the needs of modern offices,

Detaylı

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler

newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler lockerssoyunma dolapları newideasstylishofficesyenifikirlertarzofisler In Madeş, that have been in office furniture industry since 1972, products designed in accordance with the needs of modern offices,

Detaylı

Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life

Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life M ağusa nın en gözde bölgesinin en işlek caddesinde yepyeni, özgün ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıldı. Tamamen

Detaylı

Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız

Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız Grubumuz,dekorasyon,inşaat taahhüt,ve turizim sektörlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Geçmişteki bilgi ve deneyimlerimizi modüler mobilya sistemine dönüştürerek

Detaylı

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK Temizlik Ürünleri AKOPAK Temizlik ve Hijyen Ürünleri; deterjan ve kozmetik ürünlerinde endüstriyel ve evsel ürün üretiminde faaliyet gösteren bir firmadır. Konya da 1500 m² kapalı, 2000 m² açık alan üzerine

Detaylı

Büroseren Mobilya kalite, fonksiyon ve ar-ge ile üretilmiş ürünleri, profesyonel proje desteği ile sunarak sektörde yerini almıştır.

Büroseren Mobilya kalite, fonksiyon ve ar-ge ile üretilmiş ürünleri, profesyonel proje desteği ile sunarak sektörde yerini almıştır. ÖNSÖZ INTRODUCTION Büroseren Mobilya kalite, fonksiyon ve ar-ge ile üretilmiş ürünleri, profesyonel proje desteği ile sunarak sektörde yerini almıştır. Büroseren Mobilyanın eğitim sektöründe temel ilgi

Detaylı

Konforun Üç Bilinmeyenli Denklemi 2016

Konforun Üç Bilinmeyenli Denklemi 2016 Mimari olmadan akustik, akustik olmadan da mimarlık olmaz! Mimari ve akustik el ele gider ve ben genellikle iyi akustik görülmek için orada değildir, mimarinin bir parçası olmalı derim. x: akustik There

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır.

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. ABOUT US HAKKIMIZDA FORPLAS ın temel amacı, kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. 25 yılı aşkın üretim deneyimine sahip olan FORPLAS, geniş ve nitelikli ürün yelpazesiyle

Detaylı

beyond your imagination

beyond your imagination beyond your imagination HAYALLERINIZIN ÖTESINDE... Biezza mobilya üstün teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde yarım asırlık tecrübesini uzman ekibiyle birleştirerek mobilya sektöründe saygın bir

Detaylı

LET THE FAIRYTALE BEGIN!

LET THE FAIRYTALE BEGIN! WEDDINGS LET THE FAIRYTALE BEGIN! EN MUTLU GECENİZ İÇİN EN İYİ ORGANİZASYON Rüya gecesi yalnızca birkaç saat sürer ama ardında günler hatta aylar süren bir hazırlık dönemi vardır. Swissôtel The Bosphorus,

Detaylı

www.yusevmobilya.com YUSEV MOBİLYA Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün büyüyerek hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Tasarımda

Detaylı

Sarıcı Design Studio iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir.

Sarıcı Design Studio iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir. iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir. Yapı iç mimarisi ile ürün tasarımının yanında tekne iç mimarisi ve dış stil tasarımı alanlarında da hizmet veren ofis tasarladığı

Detaylı

just like all, but unique!

just like all, but unique! just like all, but unique! v v Amatör ruhumuzu koruyarak profesyonel işler çıkartıyoruz... Tecrübeli ve her biri konularının uzmanı departman yöneticilerimiz ile sürekli yenilikleri takip eden, teknolojik

Detaylı

COLLECTION PREVIEW 2015

COLLECTION PREVIEW 2015 COLLECTION PREVIEW 2015 Cardin Concept Eskişehir de 60000 m2 açık alan üzerine kurulu, 40000 m2 kapalı alana sahip; Türkiye de ve gelişen ihracatıyla dünyada önemli mobilya üretim tesislerinden biridir.

Detaylı

Grade 8 / SBS PRACTICE TEST Test Number 9 SBS PRACTICE TEST 9

Grade 8 / SBS PRACTICE TEST Test Number 9 SBS PRACTICE TEST 9 Grade 8 / SBS PRACTICE TEST Test Number 9 SBS PRACTICE TEST 9 1.-5. sorularda konuşma balonlarında boş bırakılan yerlere uygun düşen sözcük ya da ifadeyi bulunuz. 3. We can t go out today it s raining

Detaylı

350 FAMILY / 260 SPORT

350 FAMILY / 260 SPORT 350 FAMILY / 260 SPORT SEA SPIRIT 260 SPORT With the striking exterior lines and large open cockpit the SEA SPIRIT 260 Sport is the right boat for your family in the 26 range. SEA SPIRIT 260 Sport geniş,

Detaylı

INDEX. vera. gordion. satiros. dora. tek parçalar single pieces. Mobilya Uyumlu Lavabolar Washbasin For Bathroom Furniture

INDEX. vera. gordion. satiros. dora. tek parçalar single pieces. Mobilya Uyumlu Lavabolar Washbasin For Bathroom Furniture 3 INDEX mira 8 lar 12 sera lar 16 vera lar 22 dora lar 26 satiros lar 30 gordion lar 34 kibele lar 38 midas Banyo Takımı Bathroom Set 42 tek parçalar single pieces BANYOLARINIZDA Kİ YAŞAM; ARTIK DAHA

Detaylı

UÇACAKSANIZ IF YOU LL FLY, FLY WITH THE BEST

UÇACAKSANIZ IF YOU LL FLY, FLY WITH THE BEST UÇACAKSANIZ EN İYİSİYLE UÇUN IF YOU LL FLY, FLY WITH THE BEST Zorlu Air faaliyetlerini 1992 yılından bu yana Türkiye nin en büyük kuruluşlarından biri olan Zorlu Holding bünyesinde sürdürmektedir. Zorlu

Detaylı

INDEX 4/7 8/11 12/15 16/19 20/23 24/27 28/31 32/37 38/39 40/43 44/45 46/49 50/51

INDEX 4/7 8/11 12/15 16/19 20/23 24/27 28/31 32/37 38/39 40/43 44/45 46/49 50/51 2 Day after day, We are moving with gained the contribution of our experience, also every new day we are moving forward with a new idea and new design philosophy. We continue on our way in furniture sectory

Detaylı

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz.

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. 03 MEMBRAN KAPI MK - 220 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 We have been producing

Detaylı

İngilizce de selamlaşma maksatlı kullanılabilecek pek çok yapı vardır. Bunlar Türkçeleri ile beraber aşağıda verilmektedir:

İngilizce de selamlaşma maksatlı kullanılabilecek pek çok yapı vardır. Bunlar Türkçeleri ile beraber aşağıda verilmektedir: İngilizce de selamlaşma maksatlı kullanılabilecek pek çok yapı vardır. Bunlar Türkçeleri ile beraber aşağıda verilmektedir: Informal Greetings (Gayri Resmi selamlaşmalar) - Hi. (Merhaba) -Hello. (Merhaba)

Detaylı

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board Arifiye Fidancılık 1989 yılında Adapazarı Arifiye ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşumuz 300 m2 alanda mevsimlik çiçek üretimi ve satışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen süre içersinde marka haline

Detaylı

AB surecinde Turkiyede Ozel Guvenlik Hizmetleri Yapisi ve Uyum Sorunlari (Turkish Edition)

AB surecinde Turkiyede Ozel Guvenlik Hizmetleri Yapisi ve Uyum Sorunlari (Turkish Edition) AB surecinde Turkiyede Ozel Guvenlik Hizmetleri Yapisi ve Uyum Sorunlari (Turkish Edition) Hakan Cora Click here if your download doesn"t start automatically AB surecinde Turkiyede Ozel Guvenlik Hizmetleri

Detaylı

SATURN RAF TEKNOLOJİSİNDE YENİ DEVRİM

SATURN RAF TEKNOLOJİSİNDE YENİ DEVRİM 1 SATURN RAF TEKNOLOJİSİNDE YENİ DEVRİM Saturn, adına ilham olan oval açılı formları sayesinde farklı mekanlara uyum göstererek, birim alanda maksimum fayda sağlar. Kolonların ve diğer geometrik duvar

Detaylı

Mutfak Mobilyaları Genel Katalog 2011. Kitchen Furnitures General Catalog 2011

Mutfak Mobilyaları Genel Katalog 2011. Kitchen Furnitures General Catalog 2011 Mutfak Mobilyaları Genel Katalog 2011 Kitchen Furnitures General Catalog 2011 Troy Kitchen Furnitures MUTFAKLARDA YENİ BİR DÖNEM: TROY MUTFAK MOBİLYALARI A NEW ERA IN KITCHEN FURNISHINGS: TROY KITCHEN

Detaylı

www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 /elaresort

www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 /elaresort +90 444 1 352 www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort /elaresort Zarafet ve kaliteyle zenginleşen kusursuz bir dünya... L U X U R I S M Luxurism, sadece bir kelime değil; mükemmelliğin heyecan

Detaylı

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles Catalogue 2008 Plastic and Wooden Picture Frame Profiles DÖRTDİVAN artık BAŞARAN DORTDIVAN is BASARAN Aus DORTDIVAN wird BASARAN DORTDIVAN agora é BASARAN ДОРТДИВАН СТАНОБИТСЯ БАСАРАН DORTDIVAN est le

Detaylı

Beylikdüzü'nün en yeni mahallesi The newest neighborhood in Beylikduzu

Beylikdüzü'nün en yeni mahallesi The newest neighborhood in Beylikduzu Beylikdüzü'nün en yeni mahallesi The newest neighborhood in Beylikduzu Bizim mahallede mutluluktan daha fazlası vardır. There is more than just happiness in our neighborhood. Mahalle dediğin sadece sokaklar

Detaylı

PROJENİN TANITIMI OUR PROJECT

PROJENİN TANITIMI OUR PROJECT PROJENİN TANITIMI OUR PROJECT Mihrimah anlam olarak, Güneş ile Ay demektir. Güneş in ışıltısından ve Ay ın zerafetinden ilham alarak tasarlanmış olan projemizde, Güneş i simgeleyen sarı tonlar, Ay ı simgeleyen

Detaylı

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

systems kapı sistemleri Bartadoor, following the dynamics of modern Bartadoor yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma

systems kapı sistemleri Bartadoor, following the dynamics of modern Bartadoor yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma o r Bartadoor, following the dynamics of modern Bartadoor, modern ve estetik çizgileriyle çağın area gives the opportunity to go beyond the dinamiklerine uyumlu farklı sistemler ile ofis ve ordinary in

Detaylı

ingilizce.com-müşterilerle En çok kullanılan Kelime ve Deyimler-Top words and phrases to use with customers

ingilizce.com-müşterilerle En çok kullanılan Kelime ve Deyimler-Top words and phrases to use with customers The Top words and phrases to use with customers Müşterilerle En Çok Kullanılan Kelime ve Deyimler Definitely Kesinlikle Surely Tabii! Kesinlikle Absolutely Muhakkak Kesinlikle Certainly Elbette PHRASES

Detaylı

OSAGRUPYAPI OSALIFE. Mimarın Gözünden. Mimar Salih Zeki SALALI

OSAGRUPYAPI OSALIFE. Mimarın Gözünden. Mimar Salih Zeki SALALI hayal edenlere... Neden? Neden? OSAGRUPYAPI İşyerlerimizde insan sağlığını, insan hayatını ve can güvenliğini ön planda tutuyoruz. Birçok alanda yol gösterici ilkelere ve değerlere sahibiz. Yenilikten

Detaylı

DOLCE & KIMERA Collection

DOLCE & KIMERA Collection DOLCE & KIMERA Collection Kale Dolce & Kimera 1 Suyla teması unutulmaz bir zevke dönüştürün. dolce & kimera Transform every encounter with water into pure delight. dolce & kimera 2 Kale Dolce & Kimera

Detaylı

Natural Stone Collection

Natural Stone Collection Natural Stone Collection The Place Where Your Projects Come True... MYM Natural Stone is a manufacturer and exporter company in marble industry with its experienced staff since 2006. Located in Afyonkarahisar

Detaylı

aldora.com.tr EXPORT PANEL CATALOGUE

aldora.com.tr EXPORT PANEL CATALOGUE aldora.com.tr EXPORT PANEL CATALOGUE ALDORA FURNITURE FACTORY Since its foundation in 2001, Aldora Furniture maintains on its steady growth on 40.000m2 covered factory area in the Industrial Zone of Kayseri

Detaylı

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San.Tic.Ltd. Şti. 1979 Yılında kurulan EREN MAKİNA ; Bu gün asansör sektörüne 3500 m2 kapalı alanda, en son teknolojiye sahip 30

Detaylı

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue ürün katalogu product catalogue 2011 FİRMA PROFİL Türkiye nin lider cam kuruluşlarından olan Okandan Cam 1954 yılında kurulmuştur. Sektörde yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen ve büyüyen firma, 1968 yılında

Detaylı

taşımak için tasarlandı

taşımak için tasarlandı taşımak için tasarlandı Frigorifik Treyler Refrigerated Trailer Frigorifik Treyler Refrigerated Trailer İÇ VE DIŞ YÜZEY KAPLAMA MALZEMESİ PANEL INTERIOR AND EXTERIOR SURFACE MATERIAL Yüzey dayanıklılığı

Detaylı

PROJENİN TANITIMI OUR PROJECT

PROJENİN TANITIMI OUR PROJECT PROJENİN TANITIMI OUR PROJECT Mihrimah anlam olarak, Güneş ile Ay demektir. Güneş in ışıltısından ve Ay ın zerafetinden ilham alarak tasarlanmış olan projemizde, Güneş i simgeleyen sarı tonlar, Ay ı simgeleyen

Detaylı

Işık, bu topraklardan bir kez daha yükselsin diye

Işık, bu topraklardan bir kez daha yükselsin diye Değerli Meslektaşlarımız, TAVCAM, çok değerli siz müşterilerimizin bildiği gibi bir Aile kuruluşu olup 1979 yılından beri müşterilerimize sektörümüze ve ülkemize hizmet edebilmenin memnuniyeti ile yoluna

Detaylı

Start Streamin. now! MiniPod Bluetooth Streamin speakers

Start Streamin. now! MiniPod Bluetooth Streamin speakers Start Streamin now! MiniPod Bluetooth Streamin speakers Streamin PodSpeakers True stereo great design P3-4 P5-6 P7-8 MicroPod Bluetooth Great sounding stereo streamed from your Bluetooth device SmallPod

Detaylı

EXCLUSIVE SERIES. for golden moments

EXCLUSIVE SERIES. for golden moments for golden moments EXCLUSIVE SERIES EXCLUSIVE www.altinkozamobilya.com ALTIN KOZA Mobilya sağlam, kaliteli, çağdaş, modern ürünleri ve en son trendleri, en uygun koşullarda siz değerli müşterilerimize

Detaylı

Resimler %50 küçültülmüştür

Resimler %50 küçültülmüştür C o l l e c t i o n2012 Decorative Profiles Decorative Furniture Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Dekoratif Profil Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50 from the

Detaylı

Teknoloji Servisleri; (Technology Services)

Teknoloji Servisleri; (Technology Services) Antalya International University Teknoloji Servisleri; (Technology Services) Microsoft Ofis Yazılımları (Microsoft Office Software), How to Update Office 365 User Details How to forward email in Office

Detaylı

+90 444 1 352 V İ L L A L A R V E S U İ T L E R

+90 444 1 352 V İ L L A L A R V E S U İ T L E R www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 V İ L L A L A R V E S U İ T L E R /elaresort Zarafet ve kaliteyle zenginleşen kusursuz bir dünya... Mükemmellik üzerine kurulu yeni bir kavramla

Detaylı

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions.

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We offer you cost and competing advantages with our professional staff and the experience gained through

Detaylı

3500m2 produces towel rails in conformity with International Norms such as ISO 9001/2000, EN 442 and TSE.

3500m2 produces towel rails in conformity with International Norms such as ISO 9001/2000, EN 442 and TSE. Değerli Müşterimiz, 2009 yılında kurulan Korova Yapı Sanayi Ve Dış Ticaret LTD ŞTİ temel olarak,inşaat malzemeleri, ev ve bahçe mobilyaları ve güneş enerjisi ile çalışan sokak ve bahçe aydınlatmaları üretimi

Detaylı

1 Downsized %50 from the original picture size

1 Downsized %50 from the original picture size C o l l e c t i o n 2012 Decorative Profiles D e c o r a t i v e F u r n i t u r e P r o f i l e s 1 Downsized %50 from the original picture size Dekoratif Profil Dekoratif Mobilya Profilleri Decorative

Detaylı

decosit masa & sandalye 2017 Collection

decosit masa & sandalye 2017 Collection decosit masa & sandalye 2017 Collection 1 Masa & Sandalye Table & Chair 2 3 1990 yılında başladı... Masa sandalye imalatı yapan firmamız her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile bugünlere

Detaylı

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş Ambalaj San. Tic. A.Ş 2014 yılında İstanbul'da 5.000 m2 lik alanda kurulan tek kullanımlık plastik ürünleri araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. Uzun yılların deneyimi ile pazara yenilikçi,

Detaylı

HOW TO MAKE A SNAPSHOT Snapshot Nasil Yapilir. JEFF GOERTZEN / Art director, USA TODAY

HOW TO MAKE A SNAPSHOT Snapshot Nasil Yapilir. JEFF GOERTZEN / Art director, USA TODAY HOW TO MAKE A SNAPSHOT Snapshot Nasil Yapilir JEFF GOERTZEN / Art director, USA TODAY HEADLINE: How many minutes a day do you or someone else walk your dog? 0 minutes 13% 1-19 minutes 24% 20-39 minutes

Detaylı

Project. renew your office

Project. renew your office Project renew your office Which word describes you? Which WORLD describes you? Ofisiniz sizin dünyanız Ve sizin dünyanızda her küçük detay, çok büyük farklar yaratır. Renowa Ofis Mobilyaları karakterinizi

Detaylı

Reflection of Perfection Mükemmelliğin Yansıması

Reflection of Perfection Mükemmelliğin Yansıması 1 Subject to technical modifications and amendments. All decors shown are reprudroduction. Due to the variables in the printing process,colours may vary slightly from the actual product. Teknik değişiklik

Detaylı

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic.

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Şaşmazer Design müşterilerinin beklentilerine ve pazar dinamiklerine göre gereksinimleri belirleyen, üretim ve teknoloji çatısı altında çalışmalarını

Detaylı

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr ESKORT MAKİNA A.Ş. Eskort Makina bisküvi makineleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Komple anahtar teslimi bisküvi hatları, paketleme makineleri,bisküvi ve gıda ile siparişe özel makinelerin tasarım

Detaylı

www.ozteknikis.com.tr

www.ozteknikis.com.tr www.ozteknikis.com.tr INDEX HAKKIMIZDA / ABOUT US... 8-9 Paslanmaz Çelik / Stainless Steel... 10-21 Krom - Nikel Kaplama / Chromium Nickel Plated... 22-33 Boyalı / Painted... 34-40 Plastik / Plastic...

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

04 www.borpanel.com.tr

04 www.borpanel.com.tr BANYO MOBiLYALARI 04 Kalite Yönetim Modern yaşamın koşuşturmasında Belgeleri klasikten vazgeçemeyenlere konfor ve estetiği bir arada sunan Efes, banyolarınızın atmosferini değiştirecek. 05 06 KURUMSAL

Detaylı

5İ Ortak Dersler. İNGİLİZCE II Okutman Aydan ERMİŞ

5İ Ortak Dersler. İNGİLİZCE II Okutman Aydan ERMİŞ Listmania Part 2 Ünite 12 5İ Ortak Dersler İNGİLİZCE II Okutman Aydan ERMİŞ 1 Ünite 12 LISTMANIA PART 2 Okutman Aydan ERMİŞ İçindekiler 12.1. PRESENT PERFECT & PAST SIMPLE... 4 12.1.1. Review of verb forms...

Detaylı

www.osmanusta.com.tr HER İŞİ USTASINA BIRAKIN

www.osmanusta.com.tr HER İŞİ USTASINA BIRAKIN www.osmanusta.com.tr HER İŞİ USTASINA BIRAKIN www.osmanusta.com.tr Osman Usta Mobilya olarak 1960 yılında çıktığımız bu yolda sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Biz

Detaylı

CALUM SAILS AWAY. Written and illustrated by Sarah Sweeney

CALUM SAILS AWAY. Written and illustrated by Sarah Sweeney CALUM SAILS AWAY Written and illustrated by Sarah Sweeney SEV Yayıncılık Eğitim ve Ticaret A.Ş. Nuhkuyusu Cad., No. 197 Üsküdar İş Merkezi, Kat 3, 34664 Bağlarbaşı, Üsküdar, İstanbul Tel.: (0216) 474 23

Detaylı

COMPOSITES. 7034 sokak no: 44 Kısıkköy Sanayi Sitesi Arkası Menderes/ Izmir Telefon: 0 232 257 52 49 info@prokomcomposites.com info@prokomcarbon.

COMPOSITES. 7034 sokak no: 44 Kısıkköy Sanayi Sitesi Arkası Menderes/ Izmir Telefon: 0 232 257 52 49 info@prokomcomposites.com info@prokomcarbon. COMPOSITES 7034 sokak no: 44 Kısıkköy Sanayi Sitesi Arkası Menderes/ Izmir Telefon: 0 232 257 52 49 info@prokomcomposites.com info@prokomcarbon.com HAKKIMIZDA ABOUT US Kompozit teknolojileri günümüzün

Detaylı

Relative Clauses 1-3

Relative Clauses 1-3 Relative Clauses 1-3 a man who has powerful friends things I like the world which I created the kind of person we need a place that I know something you should know a place where life is simple somebody

Detaylı

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr ALISTONE OUR COMPANY Our Company ALISTONE Marble Company has founded by Mr. Ali and Mehmet Başarır in 2005 with a long business life experience started with turning machine manufacturing and respectively

Detaylı

LEATHER DECORATION TAKDİM INTRODUCTION

LEATHER DECORATION TAKDİM INTRODUCTION TAKDİM INTRODUCTION AREL DERİ 1960 yılında başladığı mobilya dekorasyon üretimini 48 yıldır başarı ile devam ettirmektedir. Değişen zamanın yenilik ve gelişimini takip eden firmamız 2000 yılında deri ile

Detaylı

C o l l e c t i o n2012

C o l l e c t i o n2012 C o l l e c t i o n2012 Plastik Çerçeveler Plastic and Wooden Picture Frame Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Plastic Frames Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50

Detaylı

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TUNNEL SEGMENT FITTING & CONNECTION ELEMENTS 33. YILLIK DENEYİM YEAR PROUDLY WITH YOU HAKKIMIZDA About Us GURBETÇİLER PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş. uluslararası faaliyet gösteren

Detaylı

SBS PRACTICE TEST 2. Grade 8 / SBS PRACTICE TEST Test Number 2* 1. Verilen cümlede boşluğa gelecek sözcüğü seçeneklerden işaretleyiniz.

SBS PRACTICE TEST 2. Grade 8 / SBS PRACTICE TEST Test Number 2* 1. Verilen cümlede boşluğa gelecek sözcüğü seçeneklerden işaretleyiniz. SBS PRACTICE TEST 2 1. Verilen cümlede boşluğa gelecek sözcüğü seçeneklerden işaretleyiniz. 3. Konuşma balonundaki cümleyi doğru tamamlayan sözcükleri seçiniz I am your true friend Mehmet. A true friend

Detaylı

www.bedcovers.com.tr time for the change

www.bedcovers.com.tr time for the change www.bedcovers.com.tr time for the change Adres - Address: Gersan Sanayi Sitesi 2306 Sok. No:39 Ergazi - ANKARA Tel - Phone: (312) 256 46 08-256 50 24 Faks - Fax : (312) 256 38 87 E-posta - E-mail: hakankardesler@hotmail.com

Detaylı

Hayat senin elinde Life is yours. New Collection

Hayat senin elinde Life is yours. New Collection Hayat senin elinde Life is yours New Collection Hayat senin elinde Life is yours www.mancogencodasi.com.tr 1990 yıllarında kurulan şirketimiz 2007 yılında Manço ismiyle yeni yüzünü göstermiştir. Kaliteden

Detaylı

Ankara - Dubai - Jeddah

Ankara - Dubai - Jeddah Ankara - Dubai - Jeddah Imagination cannot be consumed The more you use your imagination, the more they flourished... Hayal gücünün sonu yoktur. Yaratıcılığını ne kadar zorlarsan o kadar gelişir. Michel

Detaylı

Işık, bu topraklardan bir kez daha yükselsin diye

Işık, bu topraklardan bir kez daha yükselsin diye Değerli Meslektaşlarımız, Dear Colleagues, TAVCAM, siz dostlarımızın bildiği gibi, bir aile kuruluşu olup 1979 yılından beri aydınlatma sektöründe size ve ülkemize hizmet etmenin huzuru içinde yoluna devam

Detaylı

mekanlarınızın şıklığı www.renimobilya.com

mekanlarınızın şıklığı www.renimobilya.com mekanlarınızın şıklığı www.renimobilya.com About hakkımızda CMS Mobilya Şirketi, 38 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle, her geçen gün kendini yenileyerek, Reni Furniture markasıyla mobilyada olması gereken

Detaylı

MÜZİĞİN RESİM SANATINDA TARİHSEL SÜRECİ 20.yy SANATINA ETKİSİ VE YANSIMASI. Emin GÜLÖREN YÜKSEK LİSANS TEZİ. Resim Anasanat Dalı

MÜZİĞİN RESİM SANATINDA TARİHSEL SÜRECİ 20.yy SANATINA ETKİSİ VE YANSIMASI. Emin GÜLÖREN YÜKSEK LİSANS TEZİ. Resim Anasanat Dalı MÜZİĞİN RESİM SANATINDA TARİHSEL SÜRECİ 20.yy SANATINA ETKİSİ VE YANSIMASI YÜKSEK LİSANS TEZİ Resim Anasanat Dalı Danışman: Doç. Rıdvan COŞKUN Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Haziran

Detaylı

Arkasýnda dev bir teknoloji ve Ar-Ge yatýrýmý bulunduran Fýrat Çelik Kapýlarý, hayatýnýzý kolaylaþtýrmak ve yaþadýðýnýz mekanlarý daha güvenli hale getirmek için ü ret i l m e k te d i r. Amacýmýz; daha

Detaylı

da kente ve şehrimize estetik, yaşama huzur ve kalite katmaya

da kente ve şehrimize estetik, yaşama huzur ve kalite katmaya AAB Yapı İnşaat 1994-2014 yılları arasında grup şirketi olarak inşaat sektörüne başlamıştır. 2014 yılında AAB Yapı İnşaat Anonim Şirketi olarak yoluna devam etmektedir. AAB bugüne kadar pek çok projeye

Detaylı

www.rekormobilya.com.tr MUTFAK

www.rekormobilya.com.tr MUTFAK Rekor Mobilya, mobilya sektöründeki elli yılı aşkın tecrübesiyle kurumsallaşmasını tamamlayarak Türk mobilya sektörünün en önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefleyen modüler bir markadır. Her Zevke

Detaylı

8. SINIF KAZANIM TESTLERİ 1.SAYI. Ar-Ge Birimi Çalışmasıdır ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİZGİ & TASARIM İBRAHİM CANBEK MEHMET BOZKURT

8. SINIF KAZANIM TESTLERİ 1.SAYI. Ar-Ge Birimi Çalışmasıdır ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİZGİ & TASARIM İBRAHİM CANBEK MEHMET BOZKURT 8. SINIF ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAZANIM TESTLERİ TÜRKÇE MATEMATİK T.C İNKİLAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK FEN VE TEKNOLOJİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ İNGİLİZCE Ar-Ge Birimi Çalışmasıdır 1.SAYI

Detaylı

GLOBALLY RECOGNIZED QUEEN OF MARBLES

GLOBALLY RECOGNIZED QUEEN OF MARBLES GLOBALLY RECOGNIZED QUEEN OF MARBLES Beytiye AKYILDIZ Dünya Mermer Kraliçesi World s Queen of Marbles +90 535 712 35 44 HAKKIMIZDA Zengin mermer kaynakları ile dünya çapında hizmet veren Kraliçeler Mermer,

Detaylı

BASIM TARİHİ: EYLÜL 2016 PRINTED: SEPTEMBER

BASIM TARİHİ: EYLÜL 2016 PRINTED: SEPTEMBER BASIM TARİHİ: EYLÜL 2016 PRINTED: SEPTEMBER 2016 www.teverpan.com.tr MELDOOR markalı ürünümüz melamin kaplı kapı panelidir. Dünyanın en kaliteli kapı panellerini üreten firmamız, kapı paneli üretiminde

Detaylı

Uyku ve Mobilya Dünyası. Sleep and Furniture World 2018 KOLEKSİYON / COLECTION

Uyku ve Mobilya Dünyası. Sleep and Furniture World 2018 KOLEKSİYON / COLECTION Uyku ve Mobilya Dünyası Sleep and Furniture World 2018 KOLEKSİYON / COLECTION Yaşamlarında yeni bir güzelliği, yeni bir estetiği arayanlardan; değişimin heyecanına inananlardansanız, Selena yeni tasarımları

Detaylı

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region CORPORATE PRESENTATION FILE Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region Asiye KURT Coordinator Mehmet AVCI Foreign Trade Manager INDEX ABOUT US SHOWRROM,

Detaylı

e-motion Operasyonel Sistemler - Operational Systems

e-motion Operasyonel Sistemler - Operational Systems Operasyonel Sistemler - Operational Systems Operasyonel Sistemler - Operational Systems Duygular bize ilham verir. Tasarlamak, özgün bir ifade biçimidir. Tasarımın endüstriyel, ekonomik, pratik, uygulanabilir

Detaylı

Put on make-up: Makyaj yapmak Brush: Taramak Long: Uzun. Then: Sonra Ask: Sormak Look: Görünmek All right: İyi

Put on make-up: Makyaj yapmak Brush: Taramak Long: Uzun. Then: Sonra Ask: Sormak Look: Görünmek All right: İyi 7. DERS ÇEVİRİ METİNLERİ VE ÇEVİRİLERİ Eric Clapton - Wonderful Tonight (Bu Gece Harika(sın)) It's late in the evening; Late: Geç Evening: Akşam Akşamın geç bir vakti She's wondering what clothes to wear.

Detaylı

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve 2012 Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Șirketi unvanıyla kurulan firma,

Detaylı

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG sf 1 sf 2 KURUMSAL CORPORATE 1987 Yılından bugüne kadar 500 kapasiteden 200 ton a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine

Detaylı

Art is offering people windows that open up to beauty... To bring those with different life perspectives together in common pleasures.

Art is offering people windows that open up to beauty... To bring those with different life perspectives together in common pleasures. İnsanlara, gu zelliğe açılan pencereler sunmaktır sanat... Hayata farklı pencerelerden bakanları ortak zevklerde buluşturabilmektir. Biz; Ali Pekgu zel tarafından kurulan Yamaçlar Dekorasyon olarak, 1970

Detaylı

Trusted solution partner

Trusted solution partner Trusted solution partner Company Profile / Şirket Profili Since our foundation in 1987, Elektrotek has been dedicated to providing our customers with the highest quality products and service. Elektrotek

Detaylı

BYKEPİ. Sound of the Kepi. Sound of the Kepi

BYKEPİ. Sound of the Kepi. Sound of the Kepi BYKEPİ Sound of the Kepi 2001 yılından bu yana, haute couture mobilya ve dekorasyon hizmeti veren By Kepi; kaliteyi, konforu ve rahatı seven, kendini özel hissedenlerin tercihi... By Kepi, klasik ve modern

Detaylı

İstanbul a Hoşgeldiniz

İstanbul a Hoşgeldiniz Welcome To Istanbul İstanbul a Hoşgeldiniz CHIC Accessories Administration Office CHIC Tekstil ve Metal would like to welcome you to Turkey! Our company s aim is to offer our clients complete branding

Detaylı

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog HAKKIMIZDA Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS markası

Detaylı