KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HABERLEŞME KURUMU

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HABERLEŞME KURUMU"

Transkript

1 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HABERLEŞME KURUMU ZEYİLNAME 2 6/2012 Elektronik Haberleşme Yasası nda belirtilen elektronik kimlik bilgisini haiz cihazlar ile ilgili teknik düzenlemeleri gerçekleştirmek için 12 Kasım 2014 tarihinde Mobil Cihaz Kayıt Sistemi (MCKS) ihalesine çıkılmıştır. İhale sürecinde değişen teknolojiye cevap verebilecek şekilde ve ihaleye katılan firmaların itirazları da değerlendirilerek, Yönetim Kurulumuzca gerekli değerlendirmeler yapılmış olup ihale şartnamelerinde yapılması uygun bulunan değişiklikler aşağıdadır: 1- İdari Şartnamenin İhale için kapalı zarf içerisinde verilecek olan teklif ve istenen tüm belgeler en geç 11 Aralık 2014 tarihine ve saat 14:00 e kadar Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu nun göstereceği teklif kutusuna atılmalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde İhale için kapalı zarf içerisinde verilecek olan teklif ve istenen tüm belgeler en geç 15 Aralık 2014 tarihine ve saat 14:00 e kadar Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu nun göstereceği teklif kutusuna atılmalıdır. 2- İdari Şartnamenin Bakım, Onarım, İşletme ve Geliştirme Hizmeti haricindeki taahhüt konusu tüm sistem, ürün ve hizmetler, sözleşmenin imzalandığı tarihi izleyen günden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günü içerisinde defaten (tek seferde) teslim edilecektir. şeklinde olan maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. Değiştirilmiş şekli ile Madde Bakım, Onarım, İşletme ve Geliştirme Hizmeti haricindeki taahhüt konusu tüm sistem, ürün ve hizmetler, sözleşmenin imzalandığı tarihi izleyen günden itibaren 150 (yüz elli) takvim günü içerisinde defaten (tek seferde) teslim edilecektir. 3- İdari Şartnamenin Taahhüt konusu tüm sistem, ürünler ve hizmetler için yapılacak sözleşmenin süresi, sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 42 (kırk iki) aydır. şeklinde olan 2.1. maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

2 Değiştirilmiş şekli ile Madde 2.1 Taahhüt konusu tüm sistem, ürünler ve hizmetler için yapılacak sözleşmenin süresi, sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 43 (kırk üç) aydır. 4- İdari Şartnamenin İhaleyi kazanan isteklinin ihale kararının kendisine tebliği ile birlikte 7 (yedi) takvim günü içerisinde ihale bedelinin %40 (yüzde kırk) ı oranında 9 (dokuz) ay süreli kesin teminatı İdareye sunmak zorundadır. Mobil Cihaz Kayıt Sistemi (MCKS) kurulumu (tüm donanım, yazılım ve kurulum hizmetleri dahil) tamamlandıktan sonra, idarenin onayı ile birlikte ihale bedeli üzerinden alınan %40 oranındaki kesin teminat, ihale toplam bedeli üzerinden %10 (yüzde on) oranındaki ve 40 (kırk) ay süreli olacak yeni teminatla değiştirilecektir. şeklinde olan maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir: Değiştirilmiş şekli ile Madde İhaleyi kazanan isteklinin ihale kararının kendisine tebliği ile birlikte 7 (yedi) takvim günü içerisinde ihale bedelinin %40 (yüzde kırk) ı oranında 10 (on) ay süreli kesin teminatı İdareye sunmak zorundadır. Mobil Cihaz Kayıt Sistemi (MCKS) kurulumu (tüm donanım, yazılım ve kurulum hizmetleri dahil) tamamlandıktan sonra, idarenin onayı ile birlikte ihale bedeli üzerinden alınan %40 oranındaki kesin teminat, ihale toplam bedeli üzerinden %10 (yüzde on) oranındaki ve 41 (kırk bir) ay süreli olacak yeni teminatla değiştirilecektir. 5- İdari Şartnamenin Teklif Kutusu ve gelen teklifler noter huzurunda 11 Aralık 2014 tarihinde saat 14:15 de Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu nda açılacaktır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Teklif Kutusu ve gelen teklifler noter huzurunda 15 Aralık 2014 tarihinde saat 14:15 de Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu nda açılacaktır. 6- Teknik Şartnamenin Sunucu üzerinde her biri en az 3.5 GHz hızında en az 6 çekirdekli ve en az 25 MB cache belleğe sahip 2 adet işlemci bulunacaktır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Sunucu üzerinde her biri en az 3.4 GHz hızında en az 6 çekirdekli ve en az 20 MB cache belleğe sahip 2 adet işlemci bulunacaktır. 7- Teknik Şartnamenin Sunucu üzerinde Advanced ECC özelliğine sahip en az 1866 MHz hızında en az 16GB lık ram tipinden oluşmuş toplam en az 256GB bellek olmalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Sunucu üzerinde Advanced ECC özelliğine sahip en az 2133 MHz hızında en az 16GB lık olan tümü ayni kapasitede ram tipinden oluşmuş toplam en az 256GB bellek olmalıdır.

3 8- Teknik Şartnamenin Sunucu üzerinde yukarıda belirtilen portlardan farklı olarak en az 1Gbps hızındaki uzaktan yönetim portu bulunacak ve tüm özellikleri kullanılacak şekilde lisanslandırılmalıdır. Bu lisanslama sınırsız olup, süreye bağımlı olmamalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Sunucu üzerinde yukarıda belirtilen portlardan farklı olarak en az 1 adet uzaktan yönetim portu bulunacak ve tüm özellikleri kullanılacak şekilde lisanslandırılmalıdır. Bu lisanslama sınırsız olup, süreye bağımlı olmamalıdır. 9- Teknik Şartnamenin Sunucu üzerinde her biri en az 2 GHz hızında en az 8 çekirdekli ve en az 20 MB cache belleğe sahip 2 adet işlemci bulunacaktır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Sunucu üzerinde her biri en az 2.3 GHz hızında en az 12 çekirdekli ve en az 30 MB cache belleğe sahip 2 adet işlemci bulunacaktır. 10- Teknik Şartnamenin Sunucu üzerinde Advanced ECC özelliğine sahip en az 1866 MHz hızında en az 16GB lık ram tipinden oluşmuş toplam en az 256 GB bellek olmalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Sunucu üzerinde Advanced ECC özelliğine sahip en az 2133 MHz hızında en az 16GB lık olan tümü ayni kapasitede ram tipinden oluşmuş toplam en az 256 GB bellek olmalıdır. 11- Teknik Şartnamenin Sunucu üzerinde yukarıda belirtilen portlardan farklı olarak en az 1 Gbps hızındaki uzaktan yönetim portu bulunacak ve tüm özellikleri kullanılacak şekilde lisanslandırılmalıdır. Bu lisanslama sınırsız olup, süreye bağımlı olmamalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Sunucu üzerinde yukarıda belirtilen portlardan farklı olarak en az 1 adet uzaktan yönetim portu bulunacak ve tüm özellikleri kullanılacak şekilde lisanslandırılmalıdır. Bu lisanslama sınırsız olup, süreye bağımlı olmamalıdır. 12- Teknik Şartnamenin Harici depolama birimi üzerinde en az 2 adet denetleme birimi bulunmalıdır. Denetleme birimleri birbirini yedekleme özelliğine sahip olmalıdır. Herhangi bir denetleme birimi arızası durumunda yazma belleği (write-cache) özelliği devre dışı bırakılmamalıdır. şeklinde olan maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir:

4 Değiştirilmiş şekli ile Madde Harici depolama birimi üzerinde en az 2 adet denetleme birimi bulunmalıdır. Denetleme birimleri birbirini yedekleme özelliğine sahip olmalıdır. 13- Teknik Şartnamenin Teklif edilen harici depolama birimi üzerindeki denetleme birimleri gerçek aktif-aktif çalışma özelliğine sahip olmalıdır. Bir mantıksal disk alanına tüm denetleme birimleri aynı anda erişip üzerindeki yükü paylaşabilmelidir. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Teklif edilen harici depolama birimi üzerindeki denetleme birimleri aktif-aktif çalışma özelliğine sahip olmalıdır. 14- Teknik Şartnamenin Teklif edilen harici veri depolama biriminde RAID hesaplamaları, her bir denetleme birimi üzerinde denetleme birimi işlemcilerinden ayrı olarak, en az 1 adet olarak bulunacak özel donanımsal birimler tarafından yapılmalıdır. Teklif edilen harici veri depolama birimi bu özelliği desteklemiyor ise önbellek kapasitesi maddesinde belirtilen kapasitenin en az 2 katı olarak teklif edilecektir. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Teklif edilen harici veri depolama biriminde RAID hesaplamaları, her bir denetleme birimi üzerinde denetleme birimi işlemcilerinden ayrı olarak, en az 1 adet olarak bulunacak özel donanımsal birimler tarafından yapılmalıdır. Teklif edilen harici veri depolama birimi bu özelliği desteklemiyor ise önbellek kapasitesi maddesinde belirtilen kapasitenin en az 2 katı olarak teklif edilecektir. 15- Teknik Şartnamenin Denetleme birimleri üzerinde bulunan önbellek, elektrik kesintilerinde veri kaybını önlemek adına bir koruma mekanizmasına sahip olmalıdır. şeklindeki maddesi şartnameden çıkarılmıştır. 16- Teknik Şartnamenin Harici denetleme birimi üzerinde Thin Provisioning kullanılarak yaratılan LUN ların kesintisiz ve çevirimiçi olarak Thin Provisioning özelliğine sahip olmayan LUN lara çevrilmesi ve Thin Provisioning kullanılmadan yaratılan LUN ların yine kesintisiz ve çevirimiçi olarak Thin Provisioning özelliğine sahip LUN lara çevrilmesi desteklenmelidir. Bu özellik için lisans gerekiyorsa sistemin desteklediği maksimum kapasite için teklif edilmelidir. şeklindeki maddesi şartnameden çıkarılmıştır. 17- Teknik Şartnamenin Yedekleme ünitesi üzerine en az 4 adet 3,5 disk takılmalıdır. şeklinde olan

5 Değiştirilmiş şekli ile Madde Yedekleme ünitesi üzerine en az 4 adet disk takılmalıdır. 18- Teknik Şartnamenin Yedekleme ünitesinde donanımsal RAID 5 desteği bulunmalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Yedekleme ünitesinde donanımsal RAID 5 veya RAID 6 desteği bulunmalıdır. 19- Teknik Şartnamenin Yedekleme ünitesinde depolanan veri 20:1 oranında tekilleştirilebilmelidir. şeklinde olan maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir: Değiştirilmiş şekli ile Madde Yedekleme ünitesinin data deduplication (tekilleştirme) özelliği bulunmalıdır. 20- Teknik Şartnamenin Yedekleme ünitesi iscsi, NFS, CIFS protokollerini desteklemeli ve üzerinde en az 4 port 1 Gbps Ethernet kartı bulunmalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Yedekleme ünitesi üzerinde en az 4 port 1 Gbps Ethernet kartı bulunmalıdır. 21- Teknik Şartnamenin Virtual Tape Library teknolojisini kullanarak sanal tape drive ve kartuşlar oluşturup, yedekleme yazılımı ile bu kartuşlara verinin aktarımı sağlanmalıdır. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Yedekleme ünitesi Virtual Tape Library teknolojisini veya iscsi, NFS, CIFS protokollerinden en az ikisini desteklemelidir. 22- Teknik Şartnamenin Oluşturulan bu kartuşlar maksimum 768 adete kadar ulaşabilmelidir. şeklindeki maddesi şartnameden çıkarılmıştır. 23- Teknik Şartnamenin Yedekleme ünitesi üzerinde yedekli güç kaynağı bulunacaktır. şeklindeki maddesi şartnameden çıkarılmıştır. 24- Teknik Şartnamenin En az iki (2) GB SDRAM belleği olmalıdır. En az dört (4) GB Flash belleği olmalıdır. Şeklinde olan maddesi aşağıdaki şekilde değiştrilmiştir. Değiştirilmiş şekli ile Madde En az iki (2) GB SDRAM belleği olmalıdır. En az iki (2) GB Flash belleği olmalıdır.

6 25- Teknik Şartnamenin Anahtarlar 10/100/1000 Base-Tx portları için en az 8 adet önceliklendirme kuyruğuna sahip olmalıdır. şeklindeki maddesi şartnameden çıkarılmıştır. 26- Teknik Şartnamenin Anahtarlar IEEE p etiketlemesini IP, protokol, TCP/UDP port numarası ve DiffServ bazlı yapabilmelidir. şeklinde olan maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir: Değiştirilmiş şekli ile Madde Anahtarlar IEEE p etiketlemesini yapabilmelidir 27- Teknik Şartnamenin Anahtar en az MAC adresini desteklemelidir. şeklinde olan Değiştirilmiş şekli ile Madde Anahtar en az MAC adresini desteklemelidir.

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KAMPÜSÜ SİSTEM ODASININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KAMPÜSÜ SİSTEM ODASININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KAMPÜSÜ SİSTEM ODASININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde bulunan ve Sağlık Kampüs ağına hizmet

Detaylı

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI E-SINAV SİSTEM ALTYAPISINA YÖNELİK DONANIM VE HİZMET ALIMINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR... 3

Detaylı

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI KAMERA, PARMAK İZİ VE YÜZ TANIMA SİSTEMLERİNİN BİLİŞİM ALTYAPISINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR...

Detaylı

DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yedekleme Sistemi ve Kule Tipi Sunucu Alım Teknik Şartnamesi Haziran -2013 t Yedekleme Sistemi ve Kule Tipi Sunucu Alım Teknik Şartnamesi

Detaylı

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1. KONU KAPSAM 1.1. Bu projenin konusu ve kapsamı; Türkiye de faaliyet gösteren Çimento Fabrikalarının

Detaylı

TARİŞ ÜZÜM BİRLİĞİ MERKEZİ SUNUCU ALT YAPISI OLUŞTURMA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAME

TARİŞ ÜZÜM BİRLİĞİ MERKEZİ SUNUCU ALT YAPISI OLUŞTURMA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAME TARİŞ ÜZÜM BİRLİĞİ MERKEZİ SUNUCU ALT YAPISI OLUŞTURMA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAME PROJENİN TANIMI Tariş Üzüm Birliği Genel Müdürlüğü Birimleri ile Birliğe bağlı 2 işletme ve 14 kooperatifin ortak kullanımı

Detaylı

YÜKSEKÖĞRETİM KURULU İŞ SÜREKLİLİĞİ ve SİSTEM ALTYAPISI GELİŞTİRİLMESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

YÜKSEKÖĞRETİM KURULU İŞ SÜREKLİLİĞİ ve SİSTEM ALTYAPISI GELİŞTİRİLMESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURULU İŞ SÜREKLİLİĞİ ve SİSTEM ALTYAPISI GELİŞTİRİLMESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. AMAÇ Kurumumuz bünyesinde aynı lokasyonda yer alan iki veri merkezinin aktif olarak kullanılmasını sağlayarak

Detaylı

ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A. Ş. BİLGİ İŞLEM ALTYAPI ŞARTNAMESİ 2012

ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A. Ş. BİLGİ İŞLEM ALTYAPI ŞARTNAMESİ 2012 ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A. Ş. BİLGİ İŞLEM ALTYAPI ŞARTNAMESİ 2012 TARAFLAR : YÜKLENİCİ Bu şartnameye konu olan iş için sözleşme imzalayan gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder. ÇORUH EDAŞ Bu şartnameye konu

Detaylı

TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI TEKNİK ŞARTNAMESİ TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU : Türksat Genel Müdürlüğü Gölbaşı Uydu Kampus de kurulması planlanan Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Sistemi

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME 1 ADET. 1. Bellek (Kullanım) Tipi: Masaüstü Bilgisayar

TEKNİK ŞARTNAME 1 ADET. 1. Bellek (Kullanım) Tipi: Masaüstü Bilgisayar TEKNİK ŞARTNAME S.N. 1 MALZEMENİN ADI 64GB (8x8GB) Dual Rank PC2-5300 (DDR2-667) Registered Memory Kit MİKTARI BİRİMİ ÖZELLİKLERİ 1 ADET 64 GB (8X8GB) Dual Rank PC2-5300 (DDR2-667) Registered Memory Kit

Detaylı

SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Sivrice Gençliği Geleceğimizdir Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve

Detaylı

EK- 4 IP AĞ TEKNİK ŞARTNAMESİ

EK- 4 IP AĞ TEKNİK ŞARTNAMESİ EK- 4 IP AĞ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1 KAPSAM Bu Teknik Şartname, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü nün bir ucu İzmir diğer ucu Ankara (Devamlılık fiber odası) olmak üzere, üzerinden video&audio

Detaylı

ahmeteksi@tff.org mail adresinden veya 0 212 362 22 98 no lu telefondan detaylı bilgi alınabilir.

ahmeteksi@tff.org mail adresinden veya 0 212 362 22 98 no lu telefondan detaylı bilgi alınabilir. ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2014/1164 KONU : TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU AĞ GÜVENLİK DUVARI SİSTEMİ VE LOGLAMA İŞİ 15.01.2014 SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Ocak 2014 Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu

Detaylı

SR EK-1STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI

SR EK-1STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI SR EK-STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI Başel Software Şti. Ltd, REKABET GÜCÜNÜN ARTIRILMASI MALİ DESTEK PROGRAMI kapsamında sağlanan mali destek ile GİRNE de Başel Software Kurumsal Ödeme Sistemleri

Detaylı

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR...

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR... TCDD 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BEYLİKOVA (ESKİŞEHİR) MALZEME DEPOSUNUN GÜVENLİĞİ VE KORUNMASI İÇİN KAPALI DEVRE KAMERA (CCTV) SİSTEMİ KURULMASI İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -NİSAN 2014- - Sayfa 1/16 - İÇİNDEKİLER 1.

Detaylı

TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Proje kapsamında kurulacak araç takip ve kamera altyapısına ait detaylar aşağıdadır. 2. Kurulacak sisteme ilişkin Merkez Donanım ve yazılımı

Detaylı

GENEL HUSUSLAR. SIRA MALZEME Birim Miktar 1 Merkez Omurga Anahtar Adet 1 2 10 Gigabit DMZ Dağıtım Anahtarı Adet 1

GENEL HUSUSLAR. SIRA MALZEME Birim Miktar 1 Merkez Omurga Anahtar Adet 1 2 10 Gigabit DMZ Dağıtım Anahtarı Adet 1 GENEL HUSUSLAR 1. Teklif edilecek tüm anahtarlar aynı üreticiye ait olacaktır ve ihale tarihinde üreticinin WEB sayfasında yayınlanmış olan ürünler olacaktır. Üretimi bitmiş (End of Life] cihazlar kesinlikle

Detaylı

TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI NOKTADAN NOKTAYA SDH TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI NOKTADAN NOKTAYA SDH TEKNİK ŞARTNAMESİ EK-4 TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI NOKTADAN NOKTAYA SDH TEKNİK ŞARTNAMESİ 2010 1 1 KAPSAM Bu Teknik Şartname, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Detaylı

EĞİTİMDE FATİH PROJESİ KAPSAMINDA 2. FAZ YEREL ALAN AĞI KURULUMU İŞİ İHALESİ İLANI

EĞİTİMDE FATİH PROJESİ KAPSAMINDA 2. FAZ YEREL ALAN AĞI KURULUMU İŞİ İHALESİ İLANI EĞİTİMDE FATİH PROJESİ KAPSAMINDA 2. FAZ YEREL ALAN AĞI KURULUMU İŞİ İHALESİ İLANI Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitimde Fatih Projesi 2. Faz Yerel Alan Ağı Kurulumu

Detaylı

KURUMSAL GÜVENLİK DUVARI ALIM İHALESİ -TEKNİK ŞARTNAME-

KURUMSAL GÜVENLİK DUVARI ALIM İHALESİ -TEKNİK ŞARTNAME- Madde 1. Genel Maddeler KURUMSAL GÜVENLİK DUVARI ALIM İHALESİ -TEKNİK ŞARTNAME- 1.1.Teknik Şartnamedeki tüm maddeler sırası ve madde numarası ile birlikte Kurumsal Güvenlik Duvarı Sistemi Alımı İşi Teknik

Detaylı

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com 1-TEKNİK ŞARTNAME: A TEMEL PRODÜKSİYON ÇALIŞMASI: Bu şartname, İstanbul Maden İhracatçıları

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde Kartlı Geçiş Sistemi ve IP Tabanlı Kapalı Devre Kamera Güvenlik

Detaylı

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ KAFKAS ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ Madde 1- Kuruma İlişkin Bilgiler; 1.1. Kurumun; Adı : KAFKAS ÜNİVERSİTESİ Adresi : Kafkas Üniversitesi Rektörlük Hizmet Binası-KARS Telefon Numarası

Detaylı

ANKARA SANAYĠ ODASI I. ORGANĠZE SANAYĠ BÖLGESĠ. ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekesġ YAPIM ĠġĠ ĠHALESĠ. SCADA TEKNĠK ġartnamesġ

ANKARA SANAYĠ ODASI I. ORGANĠZE SANAYĠ BÖLGESĠ. ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekesġ YAPIM ĠġĠ ĠHALESĠ. SCADA TEKNĠK ġartnamesġ ANKARA SANAYĠ ODASI I. ORGANĠZE SANAYĠ BÖLGESĠ ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekesġ YAPIM ĠġĠ ĠHALESĠ SCADA TEKNĠK ġartnamesġ ġubat-2011 ANKARA 138 ĠÇĠNDEKĠLER 1. GENEL... 141 1.1 Kalite Belgeleri, Referanslar ve

Detaylı

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5)

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) MADDE 1- Kuruma İlişkin Bilgiler 1.1. Kurumun Adı : OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ Adresi : Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Detaylı

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. 2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ e-devlet Kapısı 160 İletişim Merkezi Hizmeti İhalesi Teknik Şartnamesi 2

Detaylı

IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ A B S.NO ÜRÜN ADI MİKTARI IP TELEFON SİSTEMİ 1 Çağrı Sunucusu 2 2 PRI Modem 1 3 Telekom Ses Geçidi (Voice Gateway) 1 4 IP Telefon TİP1 100 5 IP Telefon TİP2 300 6 IP

Detaylı

HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:113 23-297-191

HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:113 23-297-191 DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Başarıya Koşuyorum Projesi kapsamında Güvenlik Sistemleri alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde 13/9 maddesine göre Doğrudan temin usulü ile

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde bina içi

Detaylı

ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ İNTERNET WEB SİTESİ - ARAYÜZ - İÇERİK YÖNETİMİ - BİLGİ GÜNCELLEME HİZMETLERİ İŞİ 2013 YILI TEKNİK ŞARTNAMESİ

ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ İNTERNET WEB SİTESİ - ARAYÜZ - İÇERİK YÖNETİMİ - BİLGİ GÜNCELLEME HİZMETLERİ İŞİ 2013 YILI TEKNİK ŞARTNAMESİ ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ İNTERNET WEB SİTESİ - ARAYÜZ - İÇERİK YÖNETİMİ - BİLGİ GÜNCELLEME HİZMETLERİ İŞİ 2013 YILI TEKNİK ŞARTNAMESİ Taraflar: Bu Şartnamede teklif isteyen taraf Çelik İhracatçıları

Detaylı