YK-568 ACCESS KONTROL CİHAZI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YK-568 ACCESS KONTROL CİHAZI"

Transkript

1 ZKSOFTWARE YK 568 ACCESS YK-568 ACCESS KONTROL CİHAZI KULLANIM KİTAPÇIĞI ZKSoftware The Advenced Biometric Solutions Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Adres : Perpa Ticaret Merkez B Blok Kat:2 No:40 (Mavi Avlu 13 No lu Asansör yanı Telefon : Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE (0212) / Gsm : (0541) Fax : (0212) Msn : ZKSoftware The Advenced Biometric Solutions Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat : 2 No: 40 (Mavi Avlu 13 No'lu Asansör) Şişli / ĐSTANBUL / TÜRKĐYE Telefon : (0212) / (0212) Fax : (0212)

2 Sayfa 2 GENEL BAKIŞ Genel özellikleri Besleme: 12VDC, Daha sonra 9 tuşuna basın. Daha sonra önceden tanımladığınız kullanıcılardan hangisinin ikinci röle veya herhangi bir röleyi çektireceğini belirlemek için daha önce kart veya şifre tanıtırken kullanıcılara verdiğimiz 3 haneli kullanıcı numarasını girin. Daha sonra ana röle için 1, yardımcı röle için 2, her iki röleyi aynı anda açmak için 3 numaralı tuşa basın. Daha sonra # tuşuna 2 saniye basılı tutarak programlama modundan çıkın. Güç: 40mA stantby durumunda, 130mA normal çalışma Röle: Kilit rölesi 5A, Yardımcı kontak rölesi 5A Çıkış: Her iki rölede (Kilit ve Yardımcı) NC ve NO kontak çıkışları, Kart Okuyucu: Maksimum okuma mesafesi 65mm, ASK 125 Khz 26 Bit proximity kart standardı. İklimsel özellikler: -31º 63º arası çalışma sıcaklığı, 0 95 % çalışma nemi, dış ortamda çalışmaya uygun standartlarda imal edilmiştir Ölçüleri: 120L x 76W x 27H (mm), kg ağırlık Temel Özellikler Tümleşik proximity okuyucu (125 Khz ASK Modulasyon) Şifreli giriş için tümleşik tuş takımı Yardımcı röle giriş ve çıkışı 8 farklı yardımcı modda çalışma (1 Aralık kapı, 2 Kapı Zorlama, 3 Paralel bağlantı modu, 4 Kapı durum izleme, 5 Normal ve Güvenli mod Tümleşik buzzer İki renkli programlama ve durum ledi 2 İRTİBAT TEL:

3 8 Cihazı fabrika ayarlarına döndürme Cihazı fabrika ayarlarına döndürürseniz tanımlı olan bütün şifre, kart ve ayarlar tamamen silinir ve fabrika ayarlarına döner. Bundan dolayı bu işlemi yaparken dikkatli olmak gerekmektedir. YK Güvenli ve normal diye seçilebilen çalışma modu Sayfa 3 Daha sonra programlama şifresini girin (fabrikasyon 1234 dür). Daha sonra 0 tuşuna basın. Daha sonra programlama şifresini (fabrikasyon 1234 dür) tekrar girin. Cihaz sıfırlama işlemi tamamlanmıştır. 3 grup kullanıcı (1 Normal kullanıcı, 2 Güvenli kullanıcı, 3 Ana kullanıcı) 4 farklı kapı açma kombinasyonu (I- 4 haneli şifre ile, II 4 haneli şifre + kart, III 4 haneli şifre + 4 haneli şifre, IV kart + kart) 9 Unutulan programlama şifresini değiştirme Öncelikle cihaz normal modda çalışıyor olması gerekmektedir. Cihaz eğer nor- Mod ledi Kapı Ledi mal modda çalışıyorsa mod ledi yeşil yanar. Önce cihazın gücünü kesin. Buton bağlantısı yapılmış ise butona basılı tutarak gücü cihaza tekrar verin. Eğer buton bağlantısı yapılmamışsa cihazı söküp buton çıkışı ile - ucu kısa devre edip gücü verin. Gücü verdiğinizde cihaz çalışacaktır. 15 saniye süreliğine programlama şifresi 1234 olacaktır. 15 saniye içinde programa bu şifre ile giriş yapabilirsiniz. Programlama moduna girdikten sonra yeni şifre bu şekilde belirleyebi- Zil butonu # 3 X 4 matrix tuş takımı lirsiniz. 10 Unutulan güvenlik kodunu değiştirme Öncelikle cihaz güvenli modda çalışıyor olmalıdır. Çalışmıyorsa güvenli moda alıp ondan sonra bu işlemleri yapmak gerekmektedir. Cihazın gücünü kesin. Eğer cihaza buton bağlı ise butona basılı tutarak cihazın elektriğini verin. Buton bağlı değilse - yani GND ucu ile cihaz üzerinde bulunan buton ucunu kısa devre edip cihazın elektriğini verin. 15 saniye boyunca fabrikasyon şifreler geçerlidir. Önce 3818 yazıp # tuşuna basın cihaz normal çalışma moduna geçecektir. Daha sonra # tuşuna 2 saniye basılı tutup programlama moduna girin. Programlama şifresi olarak 1234 yazdıktan sonra 4 tuşuna basın. Daha sonra yeni güvenlik şifresinizi yazın. Daha sonra # tuşuna 2 saniye basılı tutup programlama modundan çıkış yapın. Kasa sıkma vidası Sabotaj anahtarı ile harici cihaz kontrolü ( Alarm, siren vb.) Programlanabilir siren çıkış süresi Programlanabilir kilit açma süresi 11 Kullanıcılara hangi röle açacağını belirleme Cihaz üzerinde 2 adet röle vardır. Fabrikasyon tüm kullanıcılar ana röleyi çektirir. İkinci röleyi çektirecek kullanıcıları belirlemek için # tuşuna 2 saniye basılı tuttuktan sonra program şifresini yazıp programlama moduna girin. 8 İRTİBAT TEL:

4 NC Kilit kullanılıyorsa: Sayfa 4 MONTAJ Cihaz kapı kontrolünde kullanılacaksa kullanıcıların omuz hizasına gelecek yüksekliğe takılması tavsiye edilir. Cihaz kutusundan çıkan arka kapağı monte edeceğimiz yüzeye koyup vida deliklerinden işaret alınır. İşaretlenen yerlerden matkap ile delinip dübel ve vida yardımıyla yüzeye kapak tutturulur. Arka kapak üzerinde tam ortada bulunan büyük boşluktan kablolar geçecektir. Kablolama yapıldıktan sonra (DC 12V, Kilit uçları vb. kablolar) arka kapağın tam ortasında bululan büyük boşluktan cihaza bağlanmaktadır. KABLO BAĞLANTILARI TAK ÇIKIŞLARI KİLİT İÇİN KURU KON- TUŞ TAKIMI COM NC NO + - COM NC NO YAR. ÇIK. YAR. GİR. ZİL 2 ZİL 1 BUTON KİLİT TAK ÇIKIŞLARI KİLİT İÇİN KURU KON- ZİL KURU KONTAK UÇLARI Daha sonra programlama şifresi (fabrikasyon 1234) girdikten sonra 6 tuşuna basıyoruz. Daha sonra 01 xx (xx saniye cinsinden röle süresi) giriyoruz. Programlama modundan çıkmak için # tuşuna 2 saniye basılı tutuyoruz. Örneğin NC kilit kullanıyoruz ve kilit açma süresini 5 saniye olarak ayarlamak için aşağıdaki gibi ayar yapıyoruz. # tuşuna 2 saniye bastığımızda mod ledi sönecektir. Programlama şifresini 1234 olarak girdikten sonra 4 tuşuna basıyoruz. Daha sonra 0105 yazıp # tuşuna 2 saniye basılı tutup programlama modundan çıkıyoruz. 6 Kullanıcı kartı veya şifre tanıtma Daha sonra programlama şifresini (fabrikasyon 1234 dür) yazın. 7 tuşuna basın. 3 haneli olacak şekilde kullanıcı numarasını yazın. Örneğin 1 numaralı kullanıcı için 001 olarak girmek gerekir. Kulanıcı numarası girildikten sonra tanıtmak istediğiniz kartı cihaza okutun veya dört haneli belirleyeceğiniz şifreyi girin. Daha başka kart tanıtılacaksa yine 3 haneli kullanıcı numarası girdikten sonra diğer kart okutulur. Tanıtılacak kartlar bittiğinde # tuşuna 2 saniye basılı tutup programlama modundan çıkılır. 7 Kullanıcı kartı silme Programlama şifresi (fabrikasyon 1234 dür) yazdıktan sonra 8 tuşuna basın. Silmek istediğiniz karta ait kullanıcı numarasını 3 haneli olarak girin. Örneğin 3 numaralı kullanıcı silinmek isteniyorsa 003 olarak girilir. Daha sonra programlama şifresi girilir (fabrikasyon 1234 dür). Kart silme işlemi tamamlanmıştır. Programlama modundan çıkmak için # tuşuna 2 saniye basılı tutun. GND +12V DC 4 İRTİBAT TEL:

5 2 Yardımcı çıkış rölesi için şifre değiştirme (aynı anda ikinci kilit vb. Kullanan röle) Programlama şifresini girin (fabrikasyon 1234 dür). Daha sonra 2 tuşuna basın. Yeni dört haneli şifre yazın(fabrikasyon şifresi 852). Yardımcı röle için yeni şifre belirlenmiştir. Programlama modundan çıkmak için # tuşuna 2 saniye basılı tutun. Programlama modundan çıkacaktır. 3 Programlama şifresini değiştirme (Fabrikasyon 1234 dür) YK PROGRAMLAMA PRIMARY CODE (ANA KOD) 1) Normal çalışma modunda ayrı ayrı olarak kullanılır 2) Diğer kodlar bu kodla aynı olamaz SECONDARY CODE ( İKİNCİL KOD) 1) Güvenli modda ana kodu karşılamalıdır. Sayfa 5 Programlama şifresini girin (fabrikasyon 1234 dür). Daha sonra 3 tuşuna basın. Yeni 4 haneli programlama şifresini yazın. Programlama modundan çıkmak için # tuşuna 2 saniye basılı tutun. 4 Güvenlik kodu değiştirme (Fabrikasyon 1234 dür) Programlama şifresini yazın (fabrikasyon 1234 dür). Daha sonra 4 tuşuna basın. Yeni dört haneli şifreyi girin. Programlama modundan çıkmak için # tuşuna 2 saniye basılı tutun. 5 Kilit açma kontak rölesi süre ayarlaması (fabrikasyon 4 saniyedir) NO kilit kullanılıyorsa: Daha sonra programlama şifresini girin (fabrikasyon 1234 dür). Daha sonra 6 tuşuna basıyoruz. Daha sonra kullandığınız kilit cinsine göre kod girmeniz gerekir. Eğer NO kilit kullanıyorsanız 00xx (xx saniye cinsinden değer). Örneğin kullandığımız kilit NO kilit ve cihazın 5 saniye tetik vermesini istiyoruz. Programlama şifresini 1234 olarak kabul edirek, aşağıdaki gibi kilit açma süresini ayarlıyoruz. # tuşuna 2 saniye bastığımızda mod ledi sönecektir. Programlama şifresini 1234 olarak girdikten sonra 4 tuşuna basıyoruz. Daha sonra 0005 yazıp # tuşuna 2 saniye basılı tutup programlama modundan çıkıyoruz. 2) Sistem kodu ile aynı olamaz, fakat farklı kullanıcılar aynı kodu kullanabilir. Normal Mod: Fabrika ayarlı gelen moddur. Bütün normal kullanıcılar, güvenli kullanıcılar ve ana kullanıcılar ana kod veya kart ile giriş yapabilir. Güvenli Mod: Sadece güvenli kullanıcılar ve ana kullanıcılar giriş çıkış yapabilir. Güvenli modda iken ana kod ve ikincil kod girilerek giriş çıkış yapılabilir. Fakat zaman aralığı 10 saniyeden daha az olmalıdır. Normal moddan güvenli moda geçiş : Güvenlik kodunu gir --# Güvenli moddan normal moda geçiş: Güvenlik kodunu gir --# Fabrikasyon güvenlik kodu = 3838 Programlama Anlatımı: Programlama moduna girmek için # tuşuna 2 saniye basılı tutup ana kodu girmek gerekir. Fabrikasyon programlama şifresi 1234 dür. 1- Kapı açma kodunu değiştirme Programlama şifresini yazın (fabrikasyon 1234) daha sonra 1 tuşuna basın ve yeni dört haneli kapı açma şifresini girin. Programlama modundan çıkmak için # tuşuna 2 saniye boyunca basılı tutun. 6 İRTİBAT TEL:

YE-KA1100 E /T KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ KULLANMA KILAUZU P/N 20120525-1

YE-KA1100 E /T KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ KULLANMA KILAUZU P/N 20120525-1 YE-KA1100 E /T KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ KULLANMA KILAUZU P/N 20120525-1 1 Özet Değerli Kullanıcılar: Yeni bir güvenlik sistemi alırken sizler için hazırlamış olduğumuz, test edilmiş ve özenle paketlenmiş

Detaylı

İÇİNDEKİLER KM. LL2WT.004

İÇİNDEKİLER KM. LL2WT.004 İÇİNDEKİLER 1. GENEL ÖZELLİKLER... 4 2. TEKNİK ÖZELLİKLER... 5 3. SERTİFİKALAR... 6 3.1. Yönetmelikler ve Standartlar... 6 4. AÇIKLAMALAR... 7 4.1. Kurulum, Çalıştırma ve Bakım Sırasında Dikkat Edilecek

Detaylı

Atek ADR-10 Serisi YÜKSEK PERFORMANS DİJİTAL KOORDİNAT OKUMA EKRANI KULLANMA KILAVUZU

Atek ADR-10 Serisi YÜKSEK PERFORMANS DİJİTAL KOORDİNAT OKUMA EKRANI KULLANMA KILAVUZU Atek ADR-10 Serisi YÜKSEK PERFORMANS DİJİTAL KOORDİNAT OKUMA EKRANI KULLANMA KILAVUZU İçindekiler 1. ATEK DİJİTAL KOORDİNAT OKUMA SİSTEMLERİ... 3 1.1. ATEK lineer enkoder ve dijital koordinat okuma ünitesi

Detaylı

VARkombi 18 PC. Reaktif Güç Kontrol Rölesi. 18 Kademe. KAEL Mühendislik Elektronik Tic. ve San. Ltd.Şti.

VARkombi 18 PC. Reaktif Güç Kontrol Rölesi. 18 Kademe. KAEL Mühendislik Elektronik Tic. ve San. Ltd.Şti. VAkombi PC eaktif Güç Kontrol ölesi Bankalar Marketler Benzinlikler Okullar Atölyeler Oteller Kademe KAEL Mühendislik Elektronik ic. ve an. Ltd.Şti. İçindekiler Giriş... Uyarılar... Özellikler... Genel...

Detaylı

OMS 560. Yük Sınırlayıcı İndikatörü. Kullanım Kılavuzu. Ver 1.5

OMS 560. Yük Sınırlayıcı İndikatörü. Kullanım Kılavuzu. Ver 1.5 OMS 560 Yük Sınırlayıcı İndikatörü Kullanım Kılavuzu Ver 1.5 AKSÖZ MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ÖNSÖZ Bu kılavuz, yükleme, ana kontrol bakım ve kullanımı, sensör, ve asansör ağırlık biriminin yardımcılarından

Detaylı

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

ÖRNEK PROGRAMLAMALAR

ÖRNEK PROGRAMLAMALAR ÖRNEK PROGRAMLAMALAR Esprit E / Spectra SP / Magellan MG Serileri Montajcı Kodu: 0000 Master (Sistem Ana) Kodu: 1234 Programlama Moduna Giriş İşlemler [ENTER] > [Montajcı Kodu] Açıklamalar Programlama

Detaylı

Referans Kitapçığı. Elektrik Şebeke Koruması. Sepam seri 10

Referans Kitapçığı. Elektrik Şebeke Koruması. Sepam seri 10 Referans Kitapçığı Elektrik Şebeke Koruması Sepam seri 10 İçindekiler Güvenlik Bilgisi.....................................................7 Kitapçık Hakkında...................................................9

Detaylı

YAPI KREDİ POS KULLANIM KILAVUZU

YAPI KREDİ POS KULLANIM KILAVUZU YAPI KREDİ POS KULLANIM KILAVUZU 2 Değerli Üye İşyerimiz, Değerli Üye İşyerimiz, Türkiye'nin en yenilikçi ve yaygın üye işyeri ağı olan Yapı Kredi Üye İşyeri Müşteri Hizmetleri'ni seçtiğiniz için teşekkür

Detaylı

Adresli Sistem Özellikleri ve Kablo Türleri

Adresli Sistem Özellikleri ve Kablo Türleri Adresli Sistem Adresli Sistem Özellikleri ve Kablo Türleri Özellikleri: Sınırsız kapasite Girişi görüntüleme Giriş ile konuşma 4 daire içi ünite için bir adet video & ses distribütör kullanılır Protokol

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

WaterMaster FET100 Elektromanyetik debimetre Transmiter. Tüm su endüstri uygulamaları için mükemmel uyum

WaterMaster FET100 Elektromanyetik debimetre Transmiter. Tüm su endüstri uygulamaları için mükemmel uyum Kullanıcı Kılavuzu OI/FET100 TR Rev. F WaterMaster FET100 Elektromanyetik debimetre Transmiter Tüm su endüstri uygulamaları için mükemmel uyum Giriş WaterMaster, elektriksel olarak iletken sıvıların ölçümü

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa MODEL AL-0 AL-04 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU AL-0 Sayfa İÇİNDEKİLER... GİRİŞ... KAĞIT YÜKLEME...9 YAZILIMIN KURULMASI...4 KOPYALAMA FONKSİYONLARI...5 YAZICI İŞLEVLERİ...7 TARAYICI

Detaylı

NÜMERİK AŞIRI AKIM ve TOPRAK KORUMA RÖLESİ KULLANIM KILAVUZU

NÜMERİK AŞIRI AKIM ve TOPRAK KORUMA RÖLESİ KULLANIM KILAVUZU NÜMERİK AŞIRI AKIM ve TOPRAK KORUMA RÖLESİ KULLANIM KILAVUZU AFB Enerji Mühendislik İnşaat Taah. Paz. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. İvedik Organize Sanayi Böl. 24 Cad. 758. Sk. No: 1-3, 24. Cad. 759. Sk. No:

Detaylı

VLT 2800 VLT 2800 İÇİNDEKİLER Emniyet kuralları.................... 2 Mekanik montaj..................... 5 Boyutlar..................6 Motor bağlantıları.................. 7 ebeke bağlantıları.........9

Detaylı

OEM ürünleri Sık Sorulan Sorular Baskı 4

OEM ürünleri Sık Sorulan Sorular Baskı 4 OEM ürünleri Sık Sorulan Sorular Baskı 4 For internal use only İçindekiler 1- RVS kazan kontrol cihazında 127 no lu Lejyonella hatasının giderilmesi 2- Brulörlü kazanlarda brulörün 1inci kademe çıkışının

Detaylı

CİHAZI KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE DİKKATLİCE OKUYUNUZ!

CİHAZI KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE DİKKATLİCE OKUYUNUZ! CİHAZI KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE DİKKATLİCE OKUYUNUZ! YASAL UYARILAR Cihazı kullanırken o bölgede geçerli olan kanun ve yönetmeliklere uyunuz. Sit alanlarında, ören yerlerinde ve askeri bölgelerde cihazı

Detaylı

ALDEA HAVADAN SUYA ISI POMPASI PROFESYONEL SERİ AL- PRO 10 AL- PRO 20 AL- PRO 30 AL- PRO 43 AL- PRO 77 KULLANIM KILAVUZU

ALDEA HAVADAN SUYA ISI POMPASI PROFESYONEL SERİ AL- PRO 10 AL- PRO 20 AL- PRO 30 AL- PRO 43 AL- PRO 77 KULLANIM KILAVUZU ALDEA HAVADAN SUYA ISI POMPASI PROFESYONEL SERİ AL- PRO 10 AL- PRO 20 AL- PRO 30 AL- PRO 43 AL- PRO 77 KULLANIM KILAVUZU Değerli Müşterimiz, Lütfen Önce Bu Kılavuzu Okuyunuz! İleri teknoloji ile üretilmiş

Detaylı

Yumuşak yol verici. 3RW44 Cihaz kılavuzu 10/2010. Endüstriyel şalt tekniği. Answers for industry.

Yumuşak yol verici. 3RW44 Cihaz kılavuzu 10/2010. Endüstriyel şalt tekniği. Answers for industry. Yumuşak yol verici 3RW44 Cihaz kılavuzu 10/2010 Endüstriyel şalt tekniği Answers for industry. İçindekiler Önemli açıklamalar Giriş 1 SIRIUS Yumuşak yol verici 3RW44 Cihaz kılavuzu Projeksiyon açıklamaları

Detaylı

, Japonya ve diğer ülkelerde RISO KAGAKU CORPORATION firmasının tescilli ticari markasıdır. RISO KAGAKU CORPORATION firmasının ticari markasıdır.

, Japonya ve diğer ülkelerde RISO KAGAKU CORPORATION firmasının tescilli ticari markasıdır. RISO KAGAKU CORPORATION firmasının ticari markasıdır. Riso, bu el kitabının kullanımından doğabilecek hiçbir hasar veya maddi zarardan sorumlu tutulamaz. Ürünlerimizi sürekli olarak yenilediğimiz için, makine bazı yönlerden bu el kitabında kullanılan resimlerden

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

KALE GEÇ KONTROL ÜNTELER. KULLANMA VE MONTAJ KILAVUZU Model-10/100-200

KALE GEÇ KONTROL ÜNTELER. KULLANMA VE MONTAJ KILAVUZU Model-10/100-200 KULLANMA VE MONTAJ KILAVUZU Model-10/100-200 ÜRÜN TANITIMI KULLANIM TALMATI KD050/10-100 & 10-200 kontrol ünitesi özellikle tüm elektrik kontrollü kilitler ve güvenlik kontrolleri için dizayn edilmitir.

Detaylı

Model AL Serisi Güç (KVA) Seri Numarası Satın Alma Tarihi Devreye Alma Tarihi Şebeke Gerilimi/Frekansı Akü Sayısı x Ah

Model AL Serisi Güç (KVA) Seri Numarası Satın Alma Tarihi Devreye Alma Tarihi Şebeke Gerilimi/Frekansı Akü Sayısı x Ah AL23 V0.2 Sayfa 1 Giriş Elektrikli cihazlarınızı korumada ENEL Kesintisiz Güç Kaynakları ürününü seçtiğiniz için teşekkür ederiz. AL Serisi Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK), en son teknoloji kullanılarak üretildi.

Detaylı

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir.

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. - İnternet: http://www.samsung.com/tr - Faks: + 90 212 211 48 51 - Adres Samsung Electronics

Detaylı

SL 03 RF Kablosuz LCDli Dijital Oda Termostatı 7 gün Programlanabilir

SL 03 RF Kablosuz LCDli Dijital Oda Termostatı 7 gün Programlanabilir SL 03 RF Kablosuz LCDli Dijital Oda Termostatı 7 gün Programlanabilir GİRİŞ SL 03 RF (kablolu /radyo frekanslı / çok kanalı RF) serileri 7 gün programlanabilir oda termostatıdır. Bu sistem boyleri ya da

Detaylı

NEWTECH PRO PLUS 6-10 KVA DSP LCD 1/1 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU

NEWTECH PRO PLUS 6-10 KVA DSP LCD 1/1 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU NEWTECH PRO PLUS 6-10 KVA DSP LCD 1/1 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemi Lütfen bu kılavuzda belirtilen uyarılara ve çalıştırma talimatlarına kesinlikle uyunuz.

Detaylı

Model No. KX-TCD440TR. Model No. KX-TCD445TR

Model No. KX-TCD440TR. Model No. KX-TCD445TR TCD440_445TR(TR).book Page 1 Tuesday, April 20, 2004 9:11 AM İşletme Talimatları Dijital Kablosuz Telefon Model No. KX-TCD440TR Dijital Telsiz Telesekreter Sistem Model No. KX-TCD445TR Bu ünite Çağrı Kimliği

Detaylı

PassCard Kullanım Rehberi Kart Operasyonları Uyarı Mesajları Sodexo Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77 1

PassCard Kullanım Rehberi Kart Operasyonları Uyarı Mesajları Sodexo Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77 1 PassCard Kullanım Rehberi Kart Operasyonları Uyarı Mesajları Sodexo Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77 1 Kart İşlemleri PassCard Manuel PassCardınızın elektronik devre yer alan yüzü ekran tarafına gelecek

Detaylı

Değerli Müşterimiz. Adrenalin VLF ürünü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. Sahip olduğunuz yüksek performanslı profesyonel metal dedektörü uzun

Değerli Müşterimiz. Adrenalin VLF ürünü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. Sahip olduğunuz yüksek performanslı profesyonel metal dedektörü uzun Değerli Müşterimiz. Adrenalin VLF ürünü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. Sahip olduğunuz yüksek performanslı profesyonel metal dedektörü uzun süre sorunsuz kullanabilmek için, kullanım talimatlarını

Detaylı