2007 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "2007 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI"

Transkript

1 2007 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI TARİH: 28/12/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan Petkim Petrokimya Holding A.Ş (PETKM.E) ve Turcas Petrol A.Ş (TRCAS.E) hisse senetlerinin sıraları, Petkim Petrokimya Holding A.Ş ile ilgili olarak veri yayın kuruluşlarında yer alan habere istinaden şirketten ve T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ndan (ÖİB) açıklama istenilmesi nedeniyle, Hisse Senetleri Piyasası Yönetmeliği'nin 25/a maddesi uyarınca, tarihli 2. Seansta sırasıyla saat 16:18:29 da ve 16:19:35 te geçici olarak işleme kapatılmıştı. Sıralar, şirketten ve T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ndan istenen açıklamaların Borsamıza ulaştırılması ve kamuya duyurulması nedeniyle tarihli 1.seanstan itibaren yeniden işleme açılmıştır. TARİH:27/12/2007 PETKM T.C.Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın 27 Aralık 2007 tarih ve B.02.1.ÖİB /10444 TRCAS sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin özelleştirme çalışmaları. İlgi: 27 Aralık 2007 tarih, 4/GDD / sayılı yazınız. İlgi yazı ile, tarihinde basın yayın organlarında, Danıştay İdari Davaları Genel Kurulu nun Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin (Petkim) sermayesindeki %51 oranındaki kamu hissesinin satış yöntemiyle özelleştirilmesine, satışın blok satış yöntemi ile gerçekleştirilmesine ilişkin Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) Kararı ile ÖİB İhale Oluru kararı ile İhale Şartnamesinin yürütülmesini durdurduğuna ilişkin bilgilere yer verildiğinden bahisle, sözkonusu habere ve İdarecilerimize yürütülecek işlemlere ilişkin açıklamalarımızın kamuya duyurulmasını teminen, Borsanız Başkanlığı na gönderilmesi ve konu hakkında her aşamada bilgi verilmesi talep edilmektedir. Basında yer alan bahse konu haberlere ilişkin Karar İdaremize henüz tebliğ edilmemiştir. Söz konusu Kararın İdaremize tebliğinden sonra gerekli değerlendirme yapılacak ve kamuoyuna duyurulacaktır. TARİH: 27/12/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan Petkim Petrokimya Holding A.Ş (PETKM.E) ve Turcas Petrol A.Ş (TRCAS.E) hisse senetlerinin sıraları, Petkim Petrokimya Holding A.Ş ile ilgili olarak veri yayın kuruluşlarında yer alan habere istinaden şirketten ve T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ndan (ÖİB) açıklama istenilmesi nedeniyle, Hisse Senetleri Piyasası Yönetmeliği'nin 25/a maddesi uyarınca, tarihli 2. Seansta sırasıyla saat 16:18:29 da ve 16:19:35 te geçici olarak işleme kapatılmıştır. TARİH: 18/12/2007 MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. HABERİ: PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş.. tarafından Kuruluşumuza yapılan başvuruya istinaden, 81,900,000 YTL/Nominal değerde (A) Grubu halka kapalı (ISIN Kod: TRAPETKM91E0) kaydi pay, İMKB de işlem gören imtiyazlı (B) grubu (ISIN Kod : TREPTKM00027) halka kapalı kaydi paya dönüştürülmüştür.

2 TARİH:18/12/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. özelleştirmesi hakkında. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nca, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu payının blok satış yöntemiyle şirketimizin dolaylı olarak iştiraki olan Socar, Turcas, Injaz Ortak Girişim Grubuna satışının Özelleştirme Yüksek Kurulu'nca tarih ve 2007/63 sayılı kararı ile onaylandığına ilişkin yazı Ortak Girişim Grubuna tebilğ edilmiştir. TARİH:28/11/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş.'nden basında yer alan habere ilişkin Borsa Başkanlığı'nca istenen açıklamaya PETKM cevaben gelen tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Açıklanacak özel durum: tarihinde basında yer alan haberler hakkında. 1) Karayolları tarafından alınan ve tarih ve Resmi Gazete'de yayımlanan "Bir yıl süreyle tüm ihalelere katılma yasağı"na konu olan işlemle ilgili daha önce Şirketimize herhangi bir yazı ve tebliğ ulaşmamıştır. Ayrıca sözkonusu yasak kararı, Petkim ihale tarihinden daha sonraki tarihe isabet etmektedir. Şirketimiz, ihaye katılan ortak girişim gruplarından Socar & Turcas Enerji A.Ş.'nin % 25 payına sahiptir. 2) Gerek Karayolları gibi ihale açan kurumlara gerekse diğer kurumlara verilen Banka Teminat Mektuplarının geri alınması için şirketler tarafından Sosyal Sigortalar Kurumu'ndan alınan SSK prim borcu bulunmadığına ilişkin resmi belgenin sahte olup olmadığının incelenmesi ve bilinmesi imkan dahilinde değildir. Ayrıca sözkonusu belgenin sahte olduğuna ilişkin de Karayolları veya başka bir kurum tarafından Şirketimize bugüne kadar herhangi bir bildirim ulaşmamıştır. 3) Şirketimizin hiçbir dönemde Sosyal Sigortalar Kurumu'na prim borcu bulunmamıştır. 4) Konuyla ilgili araştırma ve çalışmalarımız devam etmekte olup, gelişmeler olduğunda kamuoyuna bilgi verilecektir.

3 TARİH:28/11/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan basında yer alan habere ilişkin olarak Borsa TRCAS Başkanlığı'nca istenen açıklamaya cevaben gelen tarih ve B.02.1ÖİB /9775 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin özelleştirme çalışmaları tarihinde basın yayın organlarında, Petrol-İş Sendikası tarafından Danıştay 13. Dairesinde Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) Kararına karşı İdaremiz ve ÖYK aleyhine açılan kararın iptali ve yürütmenin durdurulması istemiyle açılan davanın iddanamesinde; Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin (Petkim) ihalesinin Turcas Petrol A.Ş.'nin (Şirket) içinde bulunduğu Ortak Girişim Grubuna (OGG) verilmesinin şartnameya açık aykırılık olarak tanımlandığına, Şirket hakkında tarih ve sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Bir yıl süreyle tüm ihalelere katılma yasağı"nın ihale sürecinde gözardı edildiğine dair haberler yer almıştır. Petkim'in % 51 oranındaki kamu hissesinin satış süreci 16 Mart 2007 tarihinde kamuoyuna yapılan ilanlarla başlamış, 5 Temmuz 2007 tarihinde açık artırma ile teknik olarak tamamlanmış ve bilahare ÖYK'nın tarih ve 2007/63 sayılı Kararı onaylanmıştır. ÖYK tarafından ABD Doları bedelle Petkim'in satılmasına karar verilen Socar&Turcas-Injaz OGG'nin yapısı incelendiğinde Ortak Girişim Grubunun Socar&Turcas Enerji A.Ş. ve Injaz Projects Company Limited adlı şirketlerden oluştuğu ve bu şirketlerin kamu ihalelerine katılmalarına engel durumlarının bulunmadığı tespit edilmiştir. TARİH: 28/11/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: TRCAS Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan Turcas Petrol A.Ş. (TRCAS.E) ve Petkim Petrokimya Holding A.Ş. PETKM (PETKM.E) hisse senetlerinin sırası, şirketler ile ilgili olarak basında yer alan habere ilişkin Turcas Petrol A.Ş. den ve T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ndan (ÖİB) açıklama istenilmesi nedeniyle, Hisse Senetleri Piyasası Yönetmeliği'nin 25/a maddesi uyarınca, tarihli 1. seans öncesinde geçici olarak işleme kapatılmıştır. Hisse senetlerinin sırası, ÖİB den ve şirketten gelen açıklamaları duyurulmasının ardından, Borsamız veri yayın sistemine etki eden teknik bir nedene bağlı olarak saat 14:30:00 da başlatılan 1. Seanstan itibaren yeniden işleme açılmıştır. TARİH:22/11/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. özelleştirmesi ile ilgili basında yer alan haberler hakkında. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nca; Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu payının blok satış yöntemiyle şirketimizin dolaylı olarak iştiraki olan Socar-Turcas-Injaz Ortak Girişim Grubuna satışının Özelleştirme Yüksek Kurulu'nca tarih ve 2007/63 sayılı karar ile onaylandığı basından öğrenilmiştir. Ancak; gerek şirketimize, gerekse de iştirakimiz olan Socar&Turcas Enerji A.Ş.'ne henüz resmi bir tebligat ulaşmamıştır. Konuyla ilgili gelişmeler olduğunda kamuoyuna bilgi verilecektir.

4 TARİH:22/11/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın 22 TRCAS Kasım 2007 tarih ve B.02.1.ÖİB /9595 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. 'nin Özelleştirme Çalışmaları. Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesininblok satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak yapılan ihale sonucunda, bahse konu hisselerin Socar&Turcas Injaz Ortak Girişim Grubu'na İhale Şartnamesi çerçevesinde satılması Özelleştirme Yüksek Kurulu'nun tarih ve 2007/63 sayılı kararı ile onaylanmıştır. Başkan TARİH:12/11/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Açıklanacak özel durum: Petkim özelleştirmesine Rekabet Kurumu onayı hakkında. Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca; Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51'e karşılık gelen kamu payının blok satış yöntemiyle dolaylı olarak iştirakimiz olan Socar-Turcas-İnjaz Ortak Girişim Grubu tarafından devralınması işlemine Rekabet Kurumu'nca izin verilmiş olduğu Şirketimize gelen faks mesajıyla tespit edilmiştir. TARİH:05/11/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır sayılı Toplu İş Sözleşmesi Grev ve Lokavt Kanunu kapsamında, Şirketimizin / dönemini kapsayan yeni toplu iş sözleşmesi, Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (KAMU İŞ) ile Türkiye Petrol, Kimya Lastik İşçileri Sendikası (PETROL İŞ) arasında tarihinde imzalanmıştır. TARİH:17/10/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın tarih ve B.02.1.ÖİB /8364 TRCAS sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin özelleştirme çalışmaları. 1998/4 sayılı "Özelleştirme Yoluyla Devralmaların Hukuki Geçerlilik Kazanabilmeleri İçin Rekabet Kurumuna Yapılacak Ön Bildiirmlerde ve İzin Başvurularında Takip Edilecek Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ"i çerçevesinde, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin (Petkim) sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satışı ile ilgili olarak Rekabet Kurumu'na Socar & Turcas-Injaz Ortak Girişim Grubu'nun adı bildirilmiştir.

5 TARİH:16/10/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş.'nden basında yer alan habere ilişkin olarak Borsa Başkanlığı'nca istenen açıklamaya PETKM cevaben gelen tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Açıklanacak özel durum: tarihinde basında yer alan haber hakkında tarihinde basında yer alan haberde Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin % 51'inin satışına ilişkin ihalede 2,05 milyar dolar ile en yüksek teklifi veren TransCentral-Asia Grubu'nun devre dışı bırakılarak ihalede en yüksek ikinci teklifi veren ve dolaylı olarak iştiraki bulunduğumuz Socar-Turcas İnjaz Ortak Girişim Grubu ile görüşüldüğü sözkonusu Ortak Girişim Grubunun ihalede en yüksek teklifi ödemeyi kabul ettiğine ilişkin olarak Şirketimize ulaşmış herhangi bir resmi tebligat bulunmamaktadır. Konu ile ilgili görüşmeler kamuoyuna hemen duyurulacaktır. TARİH:16/10/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan basında yer alan habere ilişkin olarak Borsa TRCAS Başkanlığı'nca istenen açıklamaya cevaben gelen tarih ve B.02.1.ÖİB /8350 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin özelleştirme çalışmaları tarihinde basın yayın organlarında, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin (Petkim) sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satışının, tarihinde yapılan açık artırma sonucunda ihalede ikinci sıra yer alan Socar & Turcas-Injaz Ortak Girişim Grubu'na yapılacağına dair haberler yer almıştır. Konuyla ilgili çalışmalar devam etmekte olup, İdaremizce bu yönde alınmış bir karar bulunmamaktadır. TARİH: 16/10/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: PETKM Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan Turcas Petrol A.Ş (TRCAS.E) ve Petkim Petrokimya Holding A.Ş TRCAS (PETKM.E) hisse senetlerinin sıraları, şirketlerle ile ilgili olarak basında yer alan habere ilişkin T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ndan (ÖİB) açıklama istenilmesi nedeniyle, Hisse Senetleri Piyasası Yönetmeliği'nin 25/a maddesi uyarınca, tarihli 1. seans öncesinde (09:12:32 de) geçici olarak işleme kapatılmıştır. Hisse senetlerinin sıraları, ÖİB den gelen açıklamanın duyurulmasının ardından, aynı gün 1. seansta saat 11:40:00 tan itibaren yeniden işleme açılmıştır. Sıralarda, 11:40:00 11:50:00 saatleri arasında açılış seansı yapılmıştır. Açılış işlemleri sonrasında ilgili düzenlemeler uyarınca gerçekleşen işlemlerin değerlendirilebilmesi amacıyla sıralar, 11:50:00-11:55:00 saatleri arasında işleme kapalı kalmış ve 11:55:00 ten itibaren sürekli müzayedede yeniden işleme açılmıştır.

6 TARİH:02/10/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Petrol İş Sendikası üyesi işçilerin eylemleri sona ermiş olup Şirket faaliyetleri normal olarak sürdürülmektedir. TARİH:28/09/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. SPK'nın özel durum açıklamaları tebliği gereğince, tarihinde Reuters ve Foreks yayın organlarında şirketimizle ilgili olarak çıkan haberler nedeniyle aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği duyulmuştur. Petrol İş Sendikası üyesi işçiler, sendikanın bağlı olduğu Türk İş Konfederasyonu ile imzalanan Çerçeve Protokolu dışındaki talepleri nedeniyle başlattıkları eylemi sürdürmektedirler. TARİH:05/07/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C.Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /5749 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin Özelleştirme Çalışmaları. İlgi: a) tarih ve 5744 sayılı yazımız. b) tarih ve sayılı yazınız. İlgi (a) da kayıtlı yazımız ile, Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin (Petkim) sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak nihai pazarlık görüşmesinin tarihinde Ankara da yapılacağı ifade edilmiştir. İlgi (b) de kayıtlı yazınız ile Petkim sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirmesine yönelik nihai pazarlık görüşmelerinin sonuçlarına ilişkin açıklamalarımızın ivedilikle Borsa Başkanlığınıza gönderilmesi talep edilmiştir. İdaremiz ve yatırımcılarla yapılan pazarlık görüşmeleri sonucunda Petkim sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirmesine karar verilmiş olup, sözkonusu hissenin özelleştirilmesi amacıyla tarihinde kamuya açık olarak yapılan nihai pazarlık görüşmeleri sonucunda,en yüksek teklif sahibi iki milyar elli milyon ABD Doları ile TransCentralAsia Petrochemical Holding Ortak Girişim Grubu dur. İhale sonucu ile ilgili olarak Rekabet Kurumu nun iznini takiben 4046 sayılı Kanun hükümleri gereğince nihai satış onayı için Özelleştirme Yüksek Kurulu na sunulacaktır. TARİH: 05/07/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: PETKM Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (PETKM.E) hisse senedinin sırası, tarihindeki özelleştirme ihalesi nedeniyle Hisse Senetleri Piyasası Yönetmeliği'nin 25/a maddesi uyarınca, tarihli 1. seans öncesinde geçici olarak işleme kapatılmıştır. PETKM.E sırası, söz konusu ihale sonuçlarının Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından İMKB ye ulaştırılarak kamuya duyurulması nedeniyle tarihinden itibaren yeniden işleme açılacaktır.

7 TARİH:04/07/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /5744 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin Özelleştirme Çalışmaları. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin (Petkim) sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak nihai pazarlık görüşmesi tarihinde yapılacaktır. Osman İlter Başkan a. Başkan Yardımcısı Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Özelleştirme İlahesine Teklif Veren Yatırımcılar; 1) Carmel-Limak Ortak Girişim Grubu 2) TransCenralAsia Petrochemical Holding Ortak Girişim Grubu 3) Zorlu Holding A.Ş. 4) Hokan Chemicals Ortak Girişim Grubu 5) Çalık-IOCL Ortak Girişim Grubu 6) Naksan-Torunlar-Toray-Kiler Ortak Girişim Grubu 7) Fırat Plastik, Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. 8) Socar&Turcas-Injaz Ortak Girişim Grubu TARİH:26/06/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın tarih ve B.02.1.ÖİB /5156 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok olarak satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak açılan ihalenin son teklif verme tarihi olan tarihi itibariyle 8 adet yatırımcı teklif vermiştir. Teklif veren 8 adet yatırımcı aşağıda belirtilmiştir. PETKİM-Petrokimya Holding A.Ş. Özelleştirme İhalesine Teklif Veren Yatırımcılar; 1) Carmel-Limak Ortak Girişim Grubu 2) TransCentral Asia Petrochemical Holding Ortak Girişim Grubu 3) Zorlu Holding A.Ş. 4) Hokan Chemicals Ortak Girişim Grubu 5) Çalık-IOCL Ortak Girişim Grubu 6) Naksan-Torunlar-Toray-Kiler Ortak Girişim Grubu 7) Fırat Plastik, Kaukçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. 8) Socar&Turcas-Injaz Ortak Girişim Grubu

8 TARİH:25/06/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Açıklanacak özel durum: İştirakimiz Socar & Turcas Enerji A.Ş.'nin, Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ihalesine IPCL Holding S.P.C. (İnjaz) ile Ortak Girişim Grubu olarak teklifinin sunulması hakkında tarihli özel durum açıklamamızda hisselerinin % 25'ine sahip olduğumuz Socar & Turcas Enerji A.Ş. ile IPCL Holding S.P.C. (İnjaz)'ın; Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (Petkim)'nin % 51 oranındaki kamu hisselerinin "blok satış" yöntemi ile özelleştirilmesine Ortak Girişim Grubu olarak sözleşme imzalayarak önyeterlilik başvurusunu yapacağı bildirimişti. Bu defa; (Socar & Turcas-İnjaz) Ortak Girişim Grubu; önyeterlilik kriterlerini karşılamış ve T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'na teklifini sunmuştur. TARİH:20/06/2007 PETKM Petkim Petrominya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih B.02.1.ÖİB /4893 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin sermayesindeki toplam %51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin ihale sürecinde, İhale Şartnamesinin ortak girişim gruplarında değişiklik yapılmasına dair hükümleri çerçevesinde; -Polinas Chemical Ortak Girişim Grubu nun feshine ve Grupta geri kalan iki katılımcı ile birlikte daha önce tüzel kişi olarak başvuran Akgirişim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin, Hokan Chemicals Ortak Girişim Grubu olarak, -Daha önce tüzel kişi olarak başvuran Çalık Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin, Çalık IOCL Ortak Girişim Grubu olarak, -Daha önce tüzel kişi olarak başvuran Socar&Turcas Enerji A.Ş. ile Injaz Projects Company Limited in birlikte oluşturdukları Socar&Turcas-Injaz Ortak Girişim Grubu olarak yaptıkları başvurular İhale Komisyonu tarafından kabul edilmiştir. Başkan TARİH: 19/06/2007 YAZIC PETKM Yazıcılar Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin (Petkim) % 51 hissesinin blok satış yöntemiyle satılmasına ilişkin ihale hakkında açıklama tarihli özel durum açıklamamızla tarafınıza bildirildiği şekilde Anadolu Grubu şirketlerinden, bağlı ortağımız Anadolu Endüstri Holding A.Ş.'nin (AEH) T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından düzenlenen, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin % 51 hissesinin blok satış yönetmiyle satılmasına ilişkin ihaleye katılmak üzere Polinas Plastik Sanayi ve Ticareti A.Ş. ve Yıldız Holding A.Ş. ile Ortak Girişim Grubu (OGG) oluşturulmasına karar vermiş, sözkonusu OGG önyeterlilik koşullarını sağlayan gruplar arasında yer almıştı. Geçen zaman zarfında yapılan çalışmalar sonucunda, sözkonusu OGG tekrar düzenlenmiş ve AEH, Yıldız Holding A.Ş. ve Ak Girişim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin eşit iştirakleri ile Hokan Chemicals Ortak Girişim Grubu adı altında yeni bir OGG oluşturulmasına karar

9 verilmiştir (bugün) tarihi itibariyle ÖİB'ye tekrar ön yeterlilik başvurusu yapılmaktadır. TARİH:19/06/2007 TRCAS PETKM Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. İştirakimiz Socar&Turcas Enerji A.Ş.'nin Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ihalesine Ortak Girişim Grubu olarak katılması hakkında tarihli özel durum açıklamamızda da bildirdiğimiz üzere, hisselerinin % 25'ine sahip olduğumuz Socar&Turcas Enerji A.Ş.'nin (Socar&Turcas); Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (Petkim)'nin % 51 oranındaki kamu hissesinin "blok satış" yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak Socar&Turcas ile önyeterlilik kriterlerini karşılayan firmalardan IPCL Holding S.P.C.(İnjaz)'nin bir Ortak Girişim Grubu Sözleşmesi imzalayacağı bildirilmişti. Bu defa, adı geçen İnjaz ile Socar&Turcas, Petkim İhale Şartnamesi hükümleri uyarınca Ortak Girişim Grubu Sözleşmesini imzalayarak, Petkim'in % 51 oranındaki kamu hissesinin "blok satış" yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak yapılacak ihaleye katılmak üzere T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'na Socar&Turcas İnjaz Ortak Girişim Grubu olarak önyeterlilik başvurusu yapılmıştır. Yapılan Ortak Girişim Grubu Sözleşmesine göre Socar&Turcas İnjaz Ortak Girişim Grubu'nun % 51'i Socar&Turcas'a % 49'u da İnjaz'a aittir. TARİH:19/06/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak Anadolu Endüstri Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin (Petkim) %51 Hissesinin Blok Satış Yöntemiyle Satılmasına İlişkin İhale Hakkında Açıklama tarihli özel durum açıklamamızla tarafınıza bildirildiği şekilde Şirketimiz, T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından düzenlenen, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin % 51 hissesinin blok satış yönetmiyle satılmasına ilişkin ihaleye katılmak üzere Polinas Plastik Sanayi ve Ticareti A.Ş. ve Yıldız Holding A.Ş. ile Ortak Girişim Grubu (OGG) oluşturulmasına karar vermiş, sözkonusu OGG önyeterlilik koşullarını sağlayan gruplar arasında yer almıştı. Geçen zaman zarfında yapılan çalışmalar sonucunda, sözkonusu OGG tekrar düzenlenmiş ve Şirketimiz, Yıldız Holding A.Ş. ve Ak Girişim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin eşit iştirakleri ile Hokan Chemicals Ortak Girişim Grubu adı altında yeni bir OGG oluşturulmasına karar verilmiştir tarihi itibariyle (bugün) ÖİB'ye tekrar ön yeterlilik başvurusu yapılmaktadır. TARİH:19/06/2007 AKSA PETKM Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin kurucu ortağı bulunduğu ve Petkim özelleştirme ihalesi için önyeterlilik almış bulunan Akgirişim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş., Anadolu Endüstri Holding A.Ş. ve Yıldız Holding A.Ş. ile üç eşit ortak olarak ortak girişim grubu oluşturmuşlardır. Bu ortak girişim grubu Petkim özelleştirme ihalesine katılmak üzere başvurmuşlardır.

10 TARİH:13/06/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih B.02.1.ÖİB /4724 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin sermayesindeki %51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak; ihale sürecinde ön yeterlilik kriterlerini geçen TransCentralAsia Petrochemical Holding Ortak Girişim Grubu nun, mevcut Ortak Girişim Grubu yapısının değiştirilmesine yönelik olarak yaptığı başvuru İhale Şartnamesinin ilgili hükümleri çerçevesinde İhale Komisyonu tarafından kabul edilmiştir. Başkan TARİH:06/06/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih B.02.1.ÖİB /4449 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin sermayesindeki %51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak; 15 Haziran 2007 tarihinde sona ereceği bildirilmiş olan son teklif verme süresinin, İhale Şartnamesinin 6. Maddesi çerçevesinde 25 Haziran 2007, Pazartesi günü saat 16:00 a kadar uzatılmasına, İhale Şartnamesinin 4. Maddesinde yer alan ve tarihinde sona erecek olan Bilgi Odası sürecinin tarihinde kadar uzatılmasına İhale Şartnamesinin 5. Maddesinde yer alan, Ortak Girişim Grubunda Değişiklik Yapılması na ilişkin son başvuru tarihinin ise , Salı günü olarak değiştirilmesine karar verilmiştir. Başkan TARİH: 05/06/2007 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında Borsamıza gönderilen açıklamaların bir örneği Ek te ve Borsamız Türkçe İnternet Sitesi nde (www.imkb.gov.tr) Günlük Bülten bölümünde Şirket Haberleri Ekleri başlığı altında yayınlanmaktadır. Şirket Kodu Şirket Ünvanı İşlem Yapan Ortak PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. FTIF T. Europe Fund adına Franklin Resources, Inc. TARİH:24/05/2007 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında Borsamıza gönderilen açıklamaların bir örneği Ek te ve Borsamız Türkçe İnternet Sitesi nde (www.imkb.gov.tr) Günlük Bülten bölümünde Şirket Haberleri Ekleri başlığı altında yayınlanmaktadır.

11 Şirket Kodu Şirket Ünvanı İşlem Yapan Ortak PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. FTIF T. Europe Fund adına Franklin Resources, Inc. TARİH:24/05/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın tarih ve B.02.1.ÖİB /3792 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak; ihale sürecinde önyeterlilik kriterlerini geçen Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., ihaleye münferit olarak katılma kararından vazgeçerek yine bir grup şirketi olan Kiler Holding A.Ş. olarak Naksan-Torunlar-Toray Ortak Girişim Grubuna katılmıştır. Bu durumda; yeni Ortak Girişim Grubu Naksan Plastik San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., Toray İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ve Kiler Holding A.Ş. şeklinde oluşmuştur. TARİH: 22/05/2007 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında Borsamıza gönderilen açıklamaların bir örneği Ek te ve Borsamız Türkçe İnternet Sitesi nde (www.imkb.gov.tr) Günlük Bülten bölümünde Şirket Haberleri Ekleri başlığı altında yayınlanmaktadır. Şirket Kodu Şirket Ünvanı İşlem Yapan Ortak PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. FTIF T. Europe Fund adına Franklin Resources, Inc. PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. FTIF T. Europe Fund adına Franklin Resources, Inc. TARİH: 18/05/2007 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında Borsamıza gönderilen açıklamaların bir örneği Ek te ve Borsamız Türkçe İnternet Sitesi nde (www.imkb.gov.tr) Günlük Bülten bölümünde Şirket Haberleri Ekleri başlığı altında yayınlanmaktadır. Şirket Kodu Şirket Ünvanı İşlem Yapan Ortak PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. FTIF T. Europe Fund adına Franklin Resources, Inc.

12 TARİH: 17/05/2007 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında Borsamıza gönderilen açıklamaların bir örneği Ek te ve Borsamız Türkçe İnternet Sitesi nde (www.imkb.gov.tr) Günlük Bülten bölümünde Şirket Haberleri Ekleri başlığı altında yayınlanmaktadır. Şirket Kodu Şirket Ünvanı İşlem Yapan Ortak PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. FTIF T. Europe Fund adına Franklin Resources, Inc. TARİH:17/05/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Açıklanacak özel durum: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ihalesi önyeterlilik kriterliğinin karşılandığı hakkında tarihinde yapmış olduğumuz özel durum açıklaması ile Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin % 51 oranındaki kamu hissesinin "blok satış" yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak ihale şartnamesini iştirakimiz Socar & Turcas Enerji A.Ş.'nin almış olduğunu bildirmiştik. Bu defa Socar & Turcas Enerji A.Ş.'nin ön yeterlilik kriterlerini karşıladığı T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Basın Açıklaması ile bildirilmiş bulunmaktadır. Konuya ilişkin gelişme olması halinde gerekli açıklamalar yapılacaktır. TARİH:17/05/2007 PETKM T.C.Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın 17 Mayıs 2007 tarih B.02.1.ÖİB TUPRS sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu:Petkim Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki %51 oranındaki kamu hissesinin blok olarak satış yöntemi ile özelleştirmesine ilişkin olarak açılan ihalenin ön yeterliliği için 19 adet katılımcı başvurmuştur. Ön yeterlilik kriterleri karşılayan 18 adet katılımcı aşağıda belirtilmiştir. Başkan Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Özelleştirme İhalesi Ön Yeterlilik Kriterlerini Karşılayan Katılımcılar: Sıra No Katılımcı 1) Naksan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. -Torunlar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.-Toray İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ortak Girişim Grubu 2) Fırat Plastik, Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. 3) Tüpraş-Türkiye Petrol Rafineleri A.Ş. 4) Sanko Petrokimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 5) Akgirişim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 6) Zorlu Holding A.Ş. 7) Polinas Chemical Ortak Girişim Grubu 8) Carmel-Limak Ortak Girişim Grubu 9) Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

13 10) Çalık Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. 11) Socar&Turcas Enerji A.Ş. 12) TransCentralAsia Petrochemical Holding Ortak Girişim Grubu 13) Ineos Holdings Limited 14) DEH Ortak Girişim Grubu 15) Basell-Demirören Ortak Girişim Grubu 16) Akfen Altyapı Yatırımları Holding A.Ş. 17) İnjaz Projects Company Limited 18) Tatneft A.Ş.-Efremov-Kautschuk GMBH Ortak Girişim Grubu TARİH:15/05/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın tarih B.02.1.ÖİB /3479 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır Konu: Petkim T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesinde % 51 oranındaki kamu hissesinin blok olarak satış yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak çıkılan ihalede, ön yeterlilik için son tarih olan 14 Mayıs 2007 tarihi itibariyle 19 adet yatırımcı başvuruda bulunmuştur. TARİH:15/05/2007 GLYHO Global Yatırım Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Şirketimiz, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) tarafından ihalesine çıkılan Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'ye ait toplam %51 oranındaki kamu hisselerinin satış yöntemi ile özelleştirilmesi işi için önyeterlilik başvurusunda bulunmuştur. TARİH:11/05/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin tarihinde yapmış olduğu Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Ana Sözleşmenin 3. maddesinin i bendi, 4. maddesi, 6. maddesi, 7. maddesi, 8. maddesinin 3. ve 4. fıkraları, 9. maddesinin 1. fıkrasının 1. cümlesi, 11. maddesi, 15. maddesi, 16. maddesi, 22. maddesi, 26. maddesi, 30. maddesi, 39. maddesi ile 41. maddelerinde Ek te detayları verilen değişiklikler oyçokluğu ile kabul edilmiştir. A, B, C Grubu Pay Sahipleri Özel Genel Kurul toplantılarında da söz konusu değişikliklerin onaylandığı bildirilmiş olup, ana sözleşme değişikliklerinin yeni şekillerini de içeren toplantı tutanakları ekte yayınlanmaktadır.

14 TARİH:10/05/2007 YAZIC Yazıcılar Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin (Petkim) % 51 Hissesinin Blok Satış Yöntemiyle Satılmasına İlişkin İhale Hakkında Açıklama. Anadolu Grubu şirketlerinden, bağlı ortağımız Anadolu Endüstri Holding A.Ş. nin (AEH) TC Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen, Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin % 51 hissesinin blok satış yöntemiyle satılmasına ilişkin ihaleye katılmak üzere Polinas Plastik Sanayi ve Ticareti A.Ş. ve Yıldız Holding A.Ş. ile Ortak Girişim Grubu oluşturulmasına, AEH nin Konsorsiyum a % 12 oranında ortak olmasına ve ihale sürecinin yürütülmesi konusunda AEH yönetiminin yetkili kılınmasına oy birliği ile karar verilmiştir. TARİH:10/05/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak Anadolu Endüstri Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin (Petkim) % 51 Hissesinin Blok Satış Yöntemiyle Satılmasına İlişkin İhale Hakkında Açıklama. Şirketimizin, TC Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen, Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin % 51 hissesinin blok satış yöntemiyle satılmasına ilişkin ihaleye katılmak üzere Polinas Plastik Sanayi ve Ticareti A.Ş. ve Yıldız Holding a.ş. ile Ortak Girişim Grubu oluşturulmasına, Şirketin Konsorsiyum a % 12 oranında ortak olmasına ve ihale sürecinin yürütülmesi konusunda Şirket yönetiminin yetkili kılınmasına oybirliği ile karar verilmiştir. TARİH:09/05/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Özelleştirme Yüksek Kurulu nun (ÖYK) tarih ve 2007/28 sayılı Kararı ile Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (Petkim) nin Ana Sözleşmesinde değişiklik yapılmasına karar verilmiştir. Ana Sözleşme değişikliğine ilişkin ÖYK nın anılan kararı ve Sermaye Piyasası Kurulunun tarih ve sayılı kararı gereğince, Ana Sözleşme değişiklikleri tarihinde yapılacak Petkim Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı sonrasında kanuni işlemlerin tamamlanmasını takiben yürürlüğe girecektir. Osman İlter Başkan a. Başkan Yardımcısı Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı ekinde gönderilen ve tarihinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı ile A, B, C Grubu İmtiyazlı Pay Sahipleri Özel Genel Kurul toplantılarında görüşülecek Sermaye Piyasası Kurulu ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı ana sözleşme eski-yeni metinleri ekte yayınlanmaktadır. TARİH:25/04/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin ana sözleşmenin 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 22, 26, 30, 39 ve 41. maddelerinin tadili konusunun görüşüleceği Olağanüstü Genel Kurul toplantısı ile söz konusu toplantıda alınan kararların onaylanacağı A, B ve C Grubu İmtiyazlı Pay Sahipleri Özel Genel Kurul toplantılarının Cuma günü sırasıyla saat 10:00 ve 11:00 de Aliağa-İzmir deki şirket merkezinde yapılacağı bildirilmiştir. Toplantı gündemleri ekte yayınlanmaktadır.

15 TARİH:19/04/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin / dönemini kapsayan yeni toplu iş sözleşmesi görüşmeleri Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (Kamu-İş) ile Türkiye Petrol, Kimya, Lastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) arasında gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda tarihinde ilk toplantı yapılmıştır. TARİH: 30/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin tarihinde yapmış olduğu Olağan Genel Kurul toplantısında; Kar dağıtım politikası hakkında ortaklara aşağıdaki bilgi verildi. Kar Dağıtım Politikası ve Kar Dağıtım Zamanı Kar Dağıtım Politikası ve Kar Dağıtım Zamanı Şirket Ana Sözleşmesinin 37, 38 ve 39. maddelerinde tariflenmiştir. Buna göre; Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde kabul olunan her türlü masrafları gayri safi hasılattan düştükten sonra geriye kalan meblağ, safi karı teşkil eder. İşbu safi kardan kanuni yedek akçe** ve vergiler ayrılır. Geriye kalan miktardan Sermaye Piyasası Kurulu nca tespit edilen oran ve miktarda bir meblağ, ortaklara hisseleri oranında birinci temettü olarak dağıtılır. Kalandan, dağıtılabilir toplam karın %0,1 ini geçmemek üzere, Genel Kurul ca belirlenecek bir miktar Yönetim Kurulu üyelerine kar payı olarak dağıtılır. Genel Kurul tarafından başka türlü karar verilmediği takdirde kalan kar, ortaklara ödenmiş sermaye payları oranında ikinci temettü olarak dağıtılır. Kanun hükmü ile ayrılması gereken yedek akçeler ile ana sözleşmede hisse sahipleri için belirlenen birinci temettü ayrılmadıkça, başka yedek akçe ayrılmasına, ertesi yıla kar aktarılmasına ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile memur, müstahdem ve işçilere kardan pay dağıtılmasına karar verilemez. Karın ödeme zaman ve şeklini, Sermaye Piyasası Kurulu tebliğlerini göz önüne alarak Genel Kurul tespit eder. Genel Kurul karın ödeme zaman ve şeklini belirlemek üzere Yönetim Kurul na yetki verebilir. **yedek akçe : Şirket tarafından her yılın safi karının %5 i nispetinde ayrılan kanuni yedek akçe şirket çıkarılmış sermayesinin %20 sine varıncaya kadar ayrılmaya devam eder. (Türk Ticaret Kanunu nun 466 ncı maddesi hükümleri saklıdır) Kanuni yedek akçe, şirket çıkarılmış sermayesinin %20 sine eşit miktardan herhangi bir sebeple azalacak olursa, bu miktara varıncaya kadar yeniden yedek akçe ayrılmaya devam olunur.

16 TARİH: 30/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin tarihinde yapmış olduğu Olağan Genel Kurul Toplantısında; 2006 yılı Bilanço ve kar-zarar hesapları okundu ve müzakere edildi. Yapılan oylama sonucunda çekimser oy kullanıldı, bilanço ve kar-zarar hesapları oyçokluğu ile tasdik edildi. Yönetimi Kurulu Başkanı ve üyeleri ile Denetim Kurulu üyeleri, Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu nun denetlemeleri ve diğer denetçilerin denetlemeleri sonucu çıkması muhtemel sorumluluklar saklı kalmak kaydıyla Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile Denetim Kurulu üyeleri ayrı ayrı oylandı. Yapılan oylama sonucunda çekimser oy kullanıldı ve oyçokluğu ile ibra edildiler yılında dağıtılabilir kar olmadığı için Yönetim Kurulu nun kar dağıtılmaması konusundaki önerisi oybirliği ile kabul edildi. Kar dağıtım politikası hakkında ortaklara bilgi verildi. Şirket Ana Sözleşmesinin Geçici 2. Md. Gereğince A grubu hisselerini temsilen, Ana Sözleşmenin 11. Maddesine göre Yönetim Kurulu Üyesi, 22. maddesine göre denetçi seçimi maddesi görüşüldü. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Denetim Kurulu Üyeliği için halka açık ortaklardan üyeliğe ilişkin talep gelmediğinden mevcut Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin devam etmesine oybirliği ile karar verildi. Ekte yayınlanmakta olan toplantı tutanağında, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Kenan Yavuz, Mehmet Ali Gürkaynak, Mehmet Fikret Uslu, Birol Aydemir, Aziz Gümüş, Ömer Duman ve Osman İlter in, Denetim Kurulu Üyeliğine Mustafa Özel ve Mustafa Bulut un seçildiği hususları da yer almaktadır. TARİH:26/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizde denetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Mustafa Özel'in denetim kurulu üyeliği görevi, Bakanlık Makamının tarih, B.02.1.ÖİB /65 sayılı oluru ile tarihine kadar uzatılmıştır. TARİH:22/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /1906 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ye ait Yarımca Sosyal Tesis Alanındaki, Kocaeli İli, Körfez İlçesi, Yarımca Köyü, 213 ada 10 parsel, 214 ada 39 parsel, 257 ada 1 parsel, 1761 ada 1 parsel numaralı araziler ve üzerindeki yapıların satış yöntemiyle özelleştirilmesine ilişkin olarak tarihinde, teklif sahipleri ile yapılan görüşmeler ve açık artırma sonucunda ihalenin iptal edilmesine karar verilmiştir.

17 TARİH:21/03/2007 TRCAS Turcas Petrol A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. PETKM İhale şartnamesi alınması hk. T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nca, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin toplam % 51 oranındaki kamu hisesinin "blok satış" yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak sermayesinin % 25'ine sahip olduğumuz Socar&Turcas Enerji A.Ş. ihale şartnamesini almıştır. TARİH:15/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /1748 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ye ait Yarımca arazilerinin satışı için çıkılan ihalede son teklif verme tarihi itibariyle 2 (iki) adet teklif alınmıştır. Osman İLTER Başkan a. Başkan Yardımcısı TARİH:15/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /1741 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim. T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesini blok olarak satış yöntemi ile özelleştirmek üzere ihaleye çıkacaktır. Bu amaçla tarihinden itibaren gazetelere ilan verilecektir. TARİH:09/03/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın tarih B.02.1.ÖİB /1594 sayılı ve Petkim konulu yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Sermaye Piyasası Kurulunun tarih ve 8/199 sayılı toplantısında, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin blok satış yöntemi ile özelleştirilmesinde, gerçekleşecek blok satış neticesinde toplamda % 51 oranındaki payları devralacak olan alıcı için, Sermaye Piyasası Kurulunun Seri: IV, No: 8 sayılı Tebliğinin 17. Maddesinin 5'inci fıkrası çerçevesinde çağrıda bulunma zorunluluğundan muafiyet tanınmasına karar verilmiştir. Metin Kilci

18 TARİH:20/02/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /1163 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Petkim Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin sermayesindeki % 51 oranındaki kamu hissesinin satış yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin olarak; Özelleştirme Yüksek Kurulu Kararından sonra ve payların mülkiyetinin devrinden önce, Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri: IV, No: 8 Halka Açık Anonim Ortaklıklar Genel Kurullarında Vekaleten Oy Kullanılmasına ve Çağrı Yoluyla Vekalet veya Hisse Senedi Toplanmasına İlişkin Esaslar Tebliği nin Seri: IV, No: 21 sayılı Tebli ile değişik 17. Maddesi uyarınca Çağrıda Bulunma Zorunluluğu ndan muaf tutulması amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu na tarih ve 1101 sayılı yazımız ile başvuruda bulunulmuştur. Sermaye Piyasası Kurulu nun tarih ve Seri: VIII, No: 39 sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Esaslar Tebliği gereğince bilgilerinize arz ederim. TARİH:20/02/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin olağan günden maddelerinin yanısıra Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile Denetim Kurulu üyelerinin Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu nun denetlemeleri sonucu çıkması muhtemel sorumlulukları saklı kalmak kaydı ile ibra edilmeleri, Yönetim ve Denetim Kurulları üye seçimi (şirket ana sözleşmesinin geçici 2. md gereğince A grubu hisselerini temsilen ana sözleşmenin 11. maddesine göre Yönetim Kurulu üyesi, 22. maddesine göre denetçi seçimi) konularının da görüşüleceği 2006 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı nın Cuma günü saat 10:30 da Aliağa İzmir adresindeki şirket merkezinde yapılacağı bildirilmiştir. Genel kurul toplantı gündemi ekte yayınlanmaktadır. TARİH:15/02/2007 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında Borsamıza gönderilen açıklamaların bir örneği Ek te ve Borsamız Türkçe İnternet Sitesi nde (www.imkb.gov.tr) Günlük Bülten bölümünde Şirket Haberleri Ekleri başlığı altında yayınlanmaktadır. Şirket Kodu Şirket Ünvanı İşlem Yapan Ortak PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Franklin Resources,Inc. adına Av. Orhan Azizoğlu TARİH:08/02/2007 PETKM T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nın tarih ve B.02.1.ÖİB /936 sayılı yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Özelleştirme Yüksek Kurulunun tarih ve 13 sayılı Kararı ile Emekli Sandığı Genel Müdürlüğüne ait Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin (Petkim) sermayesinde bulunan %7 oranındaki hissenin satış yöntemiyle özelleştirilmesine ilişkin sürenin tarihine kadar uzatılmasına ve Petkim in sermayesindeki %51 oranındaki kamu hissesinin satış yöntemi ile özelleştirilmesine, satışın

19 blok satış yoluyla gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. TARİH:05/02/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ile ilgili olarak Franklin Resources,Inc. adına Av. Orhan Azizoğlu'nun tarihinde gelen tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. hisseleriyle ilgilidir. FTIF T. Europe Fund'un, Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'de toplam adet hisseye sahip olduğunu ve bunun şirketin %6,9661'ine tekabül ettiğini beyan ederiz (Ek). TARİH:05/02/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Bakanlık Makamının tarih, B.02.1.ÖİB /18 sayılı oluru ile yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Birol Aydemir'in yönetim kurulu üyeliği görevi tarihine kadar uzatılmış; boş bulunan yönetim kurulu üyeliğine de tarihine kadar görev yapmak üzere Ömer Duman atanmıştır. TARİH:26/01/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin tarihi ve 1173/11 sayılı Yönetim Kurulu kararıyla, Bağımsız Dış Denetimi konusunda 2007/2008/2009 yılları hesap dönemlerini kapsamak üzere üç (3) yıllığına BDO Denet Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ile sözleşme imzalanmasına karar verilmiştir. TARİH:26/01/2007 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Özelleştirme Yüksek Kurulu'nun tarih ve 2006/31 sayılı kararı ile başlatılan ve mülkiyeti Petkim Petrokimya Holding A.Ş.'ye ait Yarımca Sosyal Tesis alanındaki, Kocaeli İli, Körfez İlçesi, Yarımca Köyü, 1760 ada, 1, 214 ada 36, 37, 38 ve 40 sayılı parsellerdeki arazi ve üzerindeki yapıların, İzmir Aliağa Kompleksinde, Şirketin kullanımında veya tesis genişleme alanı içerisindeki, mülkiyeti Maliye Hazinesi adına kayıtlı veya devletin hüküm ve tasarrufu altında bulunan gayrimenkullerle takas işlemi tamamlanmıştır.

2007 YILI İÇERİSİNDE YAPILAN PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2007 YILI İÇERİSİNDE YAPILAN PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 2007 YILI İÇERİSİNDE YAPILAN PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI TARİH:26/01/2007 Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin 26.01.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Özelleştirme Yüksek Kurulu'nun 17.04.2006

Detaylı

2006 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2006 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 2006 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI TARİH:25/12/2006 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin 25.12.2006 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin 22.12.2006 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu

Detaylı

PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Socar&Turcas Enerji A.Ş.

PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Socar&Turcas Enerji A.Ş. 2008 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI ÖDA NO:22 TARİH:04/12/2008 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin 04.12.2008 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. İç ve dış pazarlarda meydana gelen talep daralması

Detaylı

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ 08.05.2008 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ 1. Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi Türk Ticaret Kanunu (TTK) ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan Sermaye

Detaylı

Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. nin 24.04.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. nin 24.04.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. TARİH: 31/01/2007 Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. nin 31.01.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Bağımsız denetim kuruluşu seçimi. Şirketimizin 2007 yılına ait finansal tablolarının Sermaye Piyasası

Detaylı

Konu : Olağan Genel Kurul toplantısı, Kâr Dağıtım teklifi ve Kâr Dağıtım Politikasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı.

Konu : Olağan Genel Kurul toplantısı, Kâr Dağıtım teklifi ve Kâr Dağıtım Politikasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı. Özel Durum Açıklaması Tarih : 04 Nisan 2008 Konu : Olağan Genel Kurul toplantısı, Kâr Dağıtım teklifi ve Kâr Dağıtım Politikasına ilişkin Yönetim Kurulu kararı. Şirketimiz Yönetim Kurulu nun 4 Nisan 2008

Detaylı

MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ESAS SÖZLEŞME TADİL TASARISI /04/2013 tarih ve sayılı Yönetim Kurulu Kararı ekidir.

MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ESAS SÖZLEŞME TADİL TASARISI /04/2013 tarih ve sayılı Yönetim Kurulu Kararı ekidir. MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ESAS SÖZLEŞME TADİL TASARISI /04/2013 tarih ve sayılı Yönetim Kurulu Kararı ekidir. Madde: 17 DENETÇİLER Şirketin denetimi genel kurul tarafından

Detaylı

ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI

ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI Yönetim Kurulumuzun 04 Mart 2014 tarih 1502 no lu kararı ve Şirketimiz Esas Sözleşmesinin 15. maddesi gereğince 2013 Yılı Ortaklar Olağan

Detaylı

ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU. Adresi : Emirhan Caddesi, No:145, Atakule A Blok, Kat:6 34349 Dikilitaş-Beşiktaş/İstanbul

ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU. Adresi : Emirhan Caddesi, No:145, Atakule A Blok, Kat:6 34349 Dikilitaş-Beşiktaş/İstanbul Telefon ve Fax No: : 0.212.259.00.00/17 hat (Telefon) yapılan açıklamadır. İstanbul, 14.01.2008 No:0034/ND-bt Şirket ödenmiş sermayesinin 105.000.000.-YTL. dan, 136.500.000.-YTL. sına arttırılması hakkında.

Detaylı

Tire Kutsan 04/01/2008 04/01/2008 IMKB Bülteni B.Ş.B. Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan Tire Kutsan Oluklu Mukavva Kutu ve Kağıt Sanayii A.Ş. (TIRE.E) hisse senetlerinin sırası, şirketten gelen açıklamanın

Detaylı

BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 18 NİSAN 2013 TARİHLİ 2012 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 18 NİSAN 2013 TARİHLİ 2012 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 18 NİSAN 2013 TARİHLİ 2012 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimizin 2012 yılına ilişkin Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı

Detaylı

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nin 28.03.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nin 28.03.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. TARİH:26/01/2007 Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nin 26.01.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin 01.01.2006-31.12.2006 dönemine ait prim üretimi, hayat dalı 340.536.479,45 YTL hayat dışı

Detaylı

ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU : SABANCI CENTER KULE II LEVENT/İSTANBUL. Telefon ve Fax No. : (212)

ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU : SABANCI CENTER KULE II LEVENT/İSTANBUL. Telefon ve Fax No. : (212) ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU Ortaklığın Ünvanı/Ortakların Adı Adresi : HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. : SABANCI CENTER KULE II 34330 LEVENT/İSTANBUL Telefon ve Fax No. : (212) 280 53 35-280 66 15 25.04.2006

Detaylı

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. nin 02.04.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. nin 02.04.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. TARİH:31/01/2007 Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. nin 31.01.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimiz Genel Müdür Yardımcısı ve Muhasebe Müdürü Mustafa Demirpalta'nın Genel Müdür

Detaylı

3. Şirketin 2010 yılı faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu üyeleri ve Denetçilerin ayrı ayrı ibra edilmeleri,

3. Şirketin 2010 yılı faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu üyeleri ve Denetçilerin ayrı ayrı ibra edilmeleri, MARMARĐS ALTINYUNUS TURĐSTĐK TESĐSLER A.Ş. NĐN 22 MART 2011 TARĐHLĐ OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMi 1. Açılış ve Başkanlık Divanı nın seçimi, 2. 2010 yılı faaliyet ve hesapları hakkında, Yönetim Kurulu ve Denetçi

Detaylı

TARİH:10/03/2005 TARİH:11/03/2005

TARİH:10/03/2005 TARİH:11/03/2005 TARİH:10/03/2005 TARİH:10/03/2005 Alkim Alkali Kimya A.Ş.'nden Alkim Kimya A.Ş. ortağı Cihat Kora nın 10.03.2005 tarihli yazısı yapılan açıklamadır. 10 Mart 2005 tarihinde şahsıma ait 129.248 adet Alkim

Detaylı

06/02/2009 17/02/2009

06/02/2009 17/02/2009 06/02/2009 Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. nin 06.02.2009 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Konu: Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği uyarınca yapılan açıklamadır. İştiraklerimizden

Detaylı

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. 23 MART 2017 OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. 23 MART 2017 OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. 23 MART 2017 OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 2016 yılı Ortaklar Olağan Genel Kurulu, gündemindeki maddeleri görüşmek ve karara bağlamak üzere 23

Detaylı

TURCAS PETROL ANONİM ŞİRKETİ 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

TURCAS PETROL ANONİM ŞİRKETİ 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI TURCAS PETROL ANONİM ŞİRKETİ 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 2010 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı 27 Nisan 2011 Çarşamba günü Saat: 10.30 da Conrad Oteli Beşiktaş-İstanbul

Detaylı

TARİH:06/03/2003 HURGZ

TARİH:06/03/2003 HURGZ TARİH:06/03/2003 HURGZ Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. nin 06.03.2003 tarihli yazısı aşağıya Yönetim Kurulumuzun 28.02.2003 tarih ve 2003/2 sayılı kararı ile, 1- Şirket Ana Sözleşmesi nin Maksat

Detaylı

ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. / ECZYT [INTEM] :21:44

ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. / ECZYT [INTEM] :21:44 ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. / ECZYT [INTEM] 19.12.2013 09:21:44 Hisse Alım Satım Bildirimi Ortaklığın Adresi : Büyükdere Cad. No:185, Kanyon Ofis 34394 Levent -İstanbul Telefon ve Faks No.

Detaylı

KONU: Kar Payı Tebliği (Seri II No:19.1)

KONU: Kar Payı Tebliği (Seri II No:19.1) KONU: Kar Payı Tebliği (Seri II No:19.1) Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) Seri: IV, No:27 tebliği yürürlükten kaldıran ve yeni düzenlemeleri içeren Seri II No:15.1 sayılı Kar Payı Tebliği 23.01.2014 tarihinde

Detaylı

PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 30 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 30 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 30 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz 2015 yılına ilişkin Pay Sahipleri Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki

Detaylı

TARÝH:03/01/2000 DOHOL MIPAZ TARÝH:03/01/2000

TARÝH:03/01/2000 DOHOL MIPAZ TARÝH:03/01/2000 TARÝH:03/01/2000 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. nin 03.01.2000 tarihinde gelen yazısı aşağıya Holdingimizin Mali Grup Başkan Yardımcısı Mustafa Horata 31.12.1999 tarihi itibariyle Holdingimizden ve

Detaylı

PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 29 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 29 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 29 MART 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz 2015 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki gündemdeki

Detaylı

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA VE 07.09.2012 TARİHLİ (A) GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA VE 07.09.2012 TARİHLİ (A) GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET ATA YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ NİN 07.09.2012 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA VE 07.09.2012 TARİHLİ (A) GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET - Şirketimizin 2011 faaliyet

Detaylı

ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ALKA, 2014 [] :57:56 ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ALKA, 2014 [] :57:56 ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / ALKA, 2014 [] 26.03.2014 16:57:56 Genel Kurul Toplantısı Sonucu 1 2 Mehmet Tekin SALT Mustafa Nafiz GÜRESTİ GENEL MÜDÜR MUHASEBE MÜDÜRÜ ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET

Detaylı

Sermaye Piyasası Kurulu ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğün den gerekli izinleri alınan; Ana sözleşmemizin

Sermaye Piyasası Kurulu ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğün den gerekli izinleri alınan; Ana sözleşmemizin Yönetim Kurulumuzun 27.10.2010 tarih 2010/21 sayılı toplantısında; Sermaye Piyasası Kurulu ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğün den gerekli izinleri alınan; Ana sözleşmemizin - Şirketin

Detaylı

Yönetim Kurulumuzun 31.12.2007 Tarih ve 34 Sayılı Toplantısı'nda; Yönetim Kurulumuzun 26.12.2007 Tarih ve 33 Sayılı Toplantısı'nda;

Yönetim Kurulumuzun 31.12.2007 Tarih ve 34 Sayılı Toplantısı'nda; Yönetim Kurulumuzun 26.12.2007 Tarih ve 33 Sayılı Toplantısı'nda; Yönetim Kurulumuzun 31.12.2007 Tarih ve 34 Sayılı Toplantısı'nda; Yönetim Kurulumuzun, 08.03.2006 tarih ve 11 sayılı toplantısında yapılmasına karar verdiği; haddehanede ikinci soğutma platformu ve ek

Detaylı

2013 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2013 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI Ö.D.A. NO:9 07.02.2013 13:33:35 2013 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI Sermaye Piyasası Kurulu Başvurusu Adres P.K. 12 Aliağa Telefon 232-6161240 Faks 232-6161248 Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler

Detaylı

YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na,

YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na, VEKALETNAME YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na, Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. nin 19.06.2015 tarihinde saat 14:00 da Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Kat:18 Yeşil

Detaylı

Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı

Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı Şirketimizin 2016 yılı faaliyet dönemi Olağan Genel Kurulu, Mahmutbey Mahallesi 2655..Sokak No:3 Bağcılar / İstanbul adresinde 28 Nisan 2017 günü saat 14:00 de aşağıda

Detaylı

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nin 28.01.2005 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nin 28.01.2005 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. TARİH:17/01/2005 Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. nin 17.01.2005 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimize ait emeklilik planlarının ve hayat sigortası ürünlerinin pazarlanmasına aracılık etmek üzere

Detaylı

KUŞTUR KUŞADASI TURİZM END. A.Ş. 24 EKİM 2014 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU

KUŞTUR KUŞADASI TURİZM END. A.Ş. 24 EKİM 2014 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU KUŞTUR KUŞADASI TURİZM END. A.Ş. 24 EKİM 2014 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU 1. 24 EKİM 2014 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimizin Olağanüstü

Detaylı

TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. 26.03.2012 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Sayın Pay Sahiplerimiz, Gündemindeki konuları görüşmek ve karara bağlamak üzere, Bankamız Pay Sahipleri

Detaylı

2013 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2013 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 2013 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI Ö.D.A. NO12 01.03.2013 173049 Sermaye Piyasası Kurulu Başvuru Sonucu Adres P.K. 12 Aliağa Telefon 232-6161240 Faks 232-6161248 Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler

Detaylı

TARİH:23/01/2003 TARİH:03/03/2003

TARİH:23/01/2003 TARİH:03/03/2003 TARİH:23/01/2003 Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin 23.01.2003 tarihli yazısı aşağıya Konu: Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 20 sayılı Tebliği uyarınca yapılan açıklamadır.

Detaylı

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası 42. Dönem Çalışma Raporu EMO HUKUK RAPORU

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası 42. Dönem Çalışma Raporu EMO HUKUK RAPORU EMO HUKUK RAPORU 167 168 ÖZELLEŞTİRME DAVALARI 1. Türk Telekomünikasyon A.Ş. nin yüzde 55 oranındaki hissesinin blok olarak satışına ilişkin Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan 01.07.2005

Detaylı

KOÇ HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 31 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

KOÇ HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 31 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü-85714 YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 31 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimiz 2014 yılı çalışmalarını incelemek ve aşağıda yazılı gündemi görüşüp

Detaylı

EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş NİN 28.04.2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş NİN 28.04.2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş NİN 28.04.2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI 1 Genel Kurul İlanı EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş YÖNETİM KURULU

Detaylı

NET HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN

NET HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN Sermaye Piyasası Kurulu nun, Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Standartları Hakkında Seri: X, No.22 Tebliği gereğince, Şirket Ana Sözleşmesine bir madde eklenmesinin ve

Detaylı

AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 31/03/2009 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ

AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 31/03/2009 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ Tarih : 09/03/2009 Konu : Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri : VIII, No:54 sayılı Tebliğine uygun olarak yapılan açıklama Olağan Genel Kurul Toplantısı hakkında Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu

Detaylı

PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. NİN 10 MAYIS 2017 TARİHLİ 2016 YILI OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ

PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. NİN 10 MAYIS 2017 TARİHLİ 2016 YILI OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. NİN 10 MAYIS 2017 TARİHLİ 2016 YILI OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMALARIMIZ 1. Açılış ve Başkanlık Divanı'nın seçilmesi, Türk Ticaret Kanunu

Detaylı

İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DOKÜMANI İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimizin 2010 yılına ilişkin Ortaklar Olağan Genel Kurul toplantısı, ekte sunulan gündem maddelerini görüşüp

Detaylı

ORFİN FİNANSMAN A.Ş. Genel Kurul Bildirimi

ORFİN FİNANSMAN A.Ş. Genel Kurul Bildirimi KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ORFİN FİNANSMAN A.Ş. Genel Kurul Bildirimi Özet Bilgi ORFİN FİNANSMAN AŞ 2016 Yılı Olağan Genel Kutul Toplantısı Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim İlgili Şirketler []

Detaylı

İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [USAK] :12:45 Hisse Alım Satım Bildirimi

İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [USAK] :12:45 Hisse Alım Satım Bildirimi İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [USAK] 01.12.2010 16:12:45 Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:VIII, No:54 Sayılı Tebliği kapsamında Hüseyin Yücel tarafından Borsamıza gönderilen hisse senedi alış satış

Detaylı

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİC. A.Ş. 16.05.2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimiz 2015 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı,

Detaylı

Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca nama yazılı olup borsada işlem gören paylar için pay sahiplerine ayrıca taahhütlü mektupla bildirim yapılmayacaktır.

Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca nama yazılı olup borsada işlem gören paylar için pay sahiplerine ayrıca taahhütlü mektupla bildirim yapılmayacaktır. ICG YATIRIM HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN Ana Sözleşmenin Şirket Unvanı konusuna taalluk eden 2. madde sinin ekteki yer alan şekliyle tadili konusunda gerekli işlemlerin yapılarak tescilinin

Detaylı

2- GYO'lar sermayelerinin ne kadarını halka açmak zorundadır? GYO lar sermayelerinin en az %25 ini halka açmak zorundadırlar.

2- GYO'lar sermayelerinin ne kadarını halka açmak zorundadır? GYO lar sermayelerinin en az %25 ini halka açmak zorundadırlar. 1- GYO'lara ilişkin temel yasal düzenleme nedir? GYO lar, Sermaye Piyasası Kurulu nun III-48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği ne tabidirler. 2- GYO'lar sermayelerinin

Detaylı

Pay sahipleri, pay sahibi olduklarını kimlik ibrazı ile ispatlayarak alacakları giriş kartıyla toplantıya katılabilirler.

Pay sahipleri, pay sahibi olduklarını kimlik ibrazı ile ispatlayarak alacakları giriş kartıyla toplantıya katılabilirler. VETAŞ VETERİNER VE TARIM İLAÇLARI A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN YILLIK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Ticaret Sicili ve Numarası: İstanbul / 123725 Şirketimizin 2014 yılı Olağan Genel Kurul

Detaylı

08/01/2010 25/01/2010. TSKB Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. nin açıklaması aşağıda yer almaktadır.

08/01/2010 25/01/2010. TSKB Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. nin açıklaması aşağıda yer almaktadır. 08/01/2010 Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. nin açıklaması aşağıda yer almaktadır. Orjinal Açıklamanın Tarihi: 09.11.2009 : Moody's Investors Service, Inc.'in Bankamızla ilgili kredi notunun açıklanması

Detaylı

TASFİYE HALİNDE KARADENİZ BAKIR İŞLETMELERİ A.Ş.

TASFİYE HALİNDE KARADENİZ BAKIR İŞLETMELERİ A.Ş. ŞİRKETİN ÜNVANI MADDE 2 - Şirketin ünvanı KARADENİZ BAKIR İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ'dir. ŞİRKETİN ÜNVANI MADDE 2 - Şirketin ünvanı TASFİYE HALİNDE KARADENİZ BAKIR İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ'dir. ŞİRKETİN

Detaylı

Şirketin Son Durumunu Gösterir Ticaret Sicil Gazetesinin Verilmemesi Eksiklik Midir?

Şirketin Son Durumunu Gösterir Ticaret Sicil Gazetesinin Verilmemesi Eksiklik Midir? Şirketin Son Durumunu Gösterir Ticaret Sicil Gazetesinin Verilmemesi Eksiklik Midir? RESMİ GAZETE SAYISI: 26666 RESMİ GAZETE TARİHİ: 07.10.2007 KAMU İHALE KURULU KARARI Toplantı No : 2007/044 Gündem No

Detaylı

VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Vestel Elektronik A.Ş., Ortaklar Genel Kurulu, 2005 yılı çalışmalarını incelemek ve Genel Kurul gündemini görüşüp karara

Detaylı

Özel Durum Açıklaması. Tarih : 08 Nisan 2009. Konu : Genel Kurul toplantısı, kâr dağıtımı ve sermaye artırımı kararı

Özel Durum Açıklaması. Tarih : 08 Nisan 2009. Konu : Genel Kurul toplantısı, kâr dağıtımı ve sermaye artırımı kararı Özel Durum Açıklaması Tarih : 08 Nisan 2009 Konu : Genel Kurul toplantısı, kâr dağıtımı ve sermaye artırımı kararı Şirketimiz Yönetim Kurulu nun 8 Nisan 2009 tarihli toplantısında: 1- Ek-1 de yer alan

Detaylı

Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. TARİH:10/01/2007 1- HABER: TARİH:22/01/2007 2-HABER: TARİH:28/02/2007 3-HABER: TARİH:05/03/2007 4-HABER: TARİH:12/03/2007 Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin 10.01.2007 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Detaylı

ARÇELİK A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 26/12/2016 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

ARÇELİK A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 26/12/2016 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü-54957 ARÇELİK A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 26/12/2016 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimiz aşağıda yazılı gündemi görüşüp karara bağlamak

Detaylı

AK B TİPİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Sayfa No: 1 SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

AK B TİPİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Sayfa No: 1 SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU Sayfa No: 1 AK B TİPİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. (YENİ UNVAN:EGELİ & CO. B TİPİ MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ) 01.01.2012-30.06.2012 DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU A. GİRİŞ 1. Ak B Tipi Yatırım Ortaklığı

Detaylı

Koç Holding A. Ş Ara Dönem Faaliyet Raporu

Koç Holding A. Ş Ara Dönem Faaliyet Raporu Koç Holding A. Ş. 01.01.2010-31.03.2010 Ara Dönem Faaliyet Raporu BÖLÜM 1: KURUMSAL BİLGİLER Yönetim Kurulu Şirketimizin 21.04.2010 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısında, 2010 yılı faaliyet ve sonuçlarının

Detaylı

TAT KONSERVE SANAYĐĐ A.Ş. NĐN 22.03.2011 TARĐHLĐ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMĐ

TAT KONSERVE SANAYĐĐ A.Ş. NĐN 22.03.2011 TARĐHLĐ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMĐ TAT KONSERVE SANAYĐĐ A.Ş. NĐN 22.03.2011 TARĐHLĐ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMĐ 1. Açılış ve Başkanlık Divanı nın seçimi, 2. 2010 yılı faaliyet ve hesapları hakkında Yönetim Kurulu ve Denetçi

Detaylı

Özet Bilgi: İştirakimiz İş Factoring Finansman Hizmetleri A.Ş.'nin vergi davaları hk.

Özet Bilgi: İştirakimiz İş Factoring Finansman Hizmetleri A.Ş.'nin vergi davaları hk. TARİH: 18/01/2007 Özet Bilgi: İştirakimiz İş Factoring Finansman Hizmetleri A.Ş.'nin vergi davaları hk. Şirketimizin iştiraklerinden İş Factoring Finansman Hizmetleri A.Ş.'nin İstanbul 3. Vergi Mahkemesinde

Detaylı

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] :22:32 Özel Durum Açıklaması (Genel)

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / KARTN [] :22:32 Özel Durum Açıklaması (Genel) / KARTN [] 31.01.2013 17:22:32 Özel Durum Açıklaması (Genel) Ortaklığın Adresi : PROF. DR. BÜLENT TARCAN CAD. PAK İŞ MERK. NO:5 K:3 GAYRETTEPE/BEŞİKTAŞ/İSTANBUL Telefon ve Faks No. : TEL:0 212 273 20 00

Detaylı

DURAN DOĞAN BASIM VE AMB. SAN. A.Ş.

DURAN DOĞAN BASIM VE AMB. SAN. A.Ş. TARİH: 05/01/2009 Hisse senetleri Borsamızda işlem gören aşağıda belirtilen şirketlerin ortaklarınca Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği nin 5/h-1 ve 14 üncü maddeleri kapsamında

Detaylı

FAVORİ DİNLENME YERLERİ ANONİM ŞİRKETİ ANA SÖZLEŞMESİ TADİL METNİ

FAVORİ DİNLENME YERLERİ ANONİM ŞİRKETİ ANA SÖZLEŞMESİ TADİL METNİ FAVORİ DİNLENME YERLERİ ANONİM ŞİRKETİ ANA SÖZLEŞMESİ TADİL METNİ ESKİ ŞEKİL YENİ ŞEKİL GENEL KURUL GENEL KURUL Madde 9. Genel Kurul Olağan ya da Olağanüstü olmak üzere toplanır. Olağan Genel Kurul yılda

Detaylı

GAZETECĠLĠK SANAYĠ VE TĠCARET A.ġ.

GAZETECĠLĠK SANAYĠ VE TĠCARET A.ġ. 28.05.2015 TARĠHĠNDE SAAT 11:00 DE YAPILACAK 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ĠLĠġKĠN BĠLGĠLENDĠRME DOKÜMANI Şirketimizin 2014 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündemi görüşüp karara

Detaylı

BORSA İSTANBUL A.Ş. 12/05/2017 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

BORSA İSTANBUL A.Ş. 12/05/2017 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI BORSA İSTANBUL A.Ş. 12/05/2017 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz Ortaklık Yapısı ve Oy Hakları Şirket sermayesini temsil eden paylar A, B ve C olmak üzere

Detaylı

ATA YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Sayfa No: 1 SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

ATA YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Sayfa No: 1 SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU Sayfa No: 1 1. Raporun dönemi : 01/01/2012-30/09/2012 2. Ortaklığın Ünvanı : ATA YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3. Dönem içinde yönetim ve denetleme kurullarında görev alan Başkan ve üyelerin, murahhas üyelerin

Detaylı

2013 YILINDA YAPILAN ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2013 YILINDA YAPILAN ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 2013 YILINDA YAPILAN ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 26.02.2013 Özel Durum Açıklaması (Genel) Ortaklığın Adresi Akhan Mah. 104 Sok N0 8 DENİZLİ Telefon ve Faks No. Tel 258-2680580 Fax 258-2681085 Ortaklığın Yatırımcı/Pay

Detaylı

TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ. A.Ş. NİN 2013 YILINA AİT 15 MAYIS 2014 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ. A.Ş. NİN 2013 YILINA AİT 15 MAYIS 2014 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ. A.Ş. NİN 213 YILINA AİT 15 MAYIS 214 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimizin 213 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Mayıs

Detaylı

İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2009 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2009 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DOKÜMANI İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2009 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimizin 2009 yılına ilişkin Ortaklar Olağan Genel Kurul toplantısı, ekte sunulan gündem maddelerini görüşüp

Detaylı

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Özel Durum Açıklaması(Genel)

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU. Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Özel Durum Açıklaması(Genel) KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Özel Durum Açıklaması (Genel) Özet Bilgi Özel Durum Açıklaması(Genel) Özel Durum Açıklaması (Genel) Yapılan açıklama düzeltme mi? İlgili Şirketler

Detaylı

İSTANBUL. Ticaret Ünvanı

İSTANBUL. Ticaret Ünvanı İSTANBUL Sicil No: 123648 Ticaret Ünvanı KORDSA GLOBAL ENDÜSTRİYEL İPLİK VE KORD BEZİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI Şirketimizin

Detaylı

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ndan Ortaklar 2013 ve 2014 Yılları Olağan Genel Kurul Toplantı Çağrısı

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ndan Ortaklar 2013 ve 2014 Yılları Olağan Genel Kurul Toplantı Çağrısı KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ndan Ortaklar 2013 ve 2014 Yılları Olağan Genel Kurul Toplantı Çağrısı Şirketimiz 2013 ve 2014 yılları Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıda

Detaylı

06 Nisan 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

06 Nisan 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Kayseri Ticaret Sicil Müdürlüğü Ticaret Sicil No : 31187 Mersis No : 0833049089000015 TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 06 Nisan 2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL

Detaylı

Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş. nin 07.02.2008 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.

Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş. nin 07.02.2008 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. TARİH:18/01/2008 Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş. nin 18.01.2008 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Çimento Müstahsilleri İşverenleri Sendikası ile Türkiye Çimse İş Sendikası arasında imzalanan İşyerimizde

Detaylı

Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi

Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. / ULKER [] 22.05.2012 172553 Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi Davutpaşa Cad. No10 Topkapı - Telefon ve Faks No. (0212) 567 68 00 / (0212) 310 28 28 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri

Detaylı

ARÇELİK A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 23/03/2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

ARÇELİK A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 23/03/2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü-54957 ARÇELİK A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 23/03/2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimiz 2014 yılı çalışmalarını incelemek ve aşağıda yazılı

Detaylı

GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN ORTAKLARA DUYURU

GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN ORTAKLARA DUYURU GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN ORTAKLARA DUYURU Şirketimizin 2016 yılı Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıda belirtilen gündemi görüşmek ve karara bağlamak üzere 16 Haziran

Detaylı

: Meclis-i Mebusan Cad. 35, 34427, Fındıklı-İSTANBUL. Telefon ve Faks No. : (0212) (0212)

: Meclis-i Mebusan Cad. 35, 34427, Fındıklı-İSTANBUL. Telefon ve Faks No. : (0212) (0212) ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU Ortaklığın Unvanı/Ortakların Adı : Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Adresi : Meclis-i Mebusan Cad. 35, 34427, Fındıklı-İSTANBUL Telefon ve Faks No. : (0212) 251 21 21 - (0212) 249 65

Detaylı

PETROL OFİSİ A.Ş. YÖNETİM KURULU NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET

PETROL OFİSİ A.Ş. YÖNETİM KURULU NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET PETROL OFİSİ A.Ş. NDAN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI NA DAVET Şirketimizin 2005 yılı Hesap Dönemine ait Ortaklar Olağan Genel Kurulu, gündemindeki maddeleri görüşmek ve karara bağlamak üzere 20 Nisan 2006

Detaylı

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :01:48

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. / OSTIM [] :01:48 / OSTIM [] 09.06.2016 18:01:48 Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) 1 ABDULLAH ÇÖRTÜ 2 Sıtkı ÖZTUNA Genel Müdür Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 09.06.2016 17:59:14 09.06.2016 18:01:25 Ortaklığın Adresi

Detaylı

2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI 2010 YILI OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı 2010 yılı çalışmalarını incelemek ve aşağıda yazılı gündemi görüşüp karara bağlamak üzere, 22 Mart

Detaylı

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 31 TEMMUZ 2015 TARİHLİ YILLARI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 31 TEMMUZ 2015 TARİHLİ YILLARI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 31 TEMMUZ 2015 TARİHLİ 2013-2014 YILLARI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU 1. 31 TEMMUZ 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimiz

Detaylı

Detay Ana Sayfa Detay

Detay Ana Sayfa Detay English Yardım İletişim BİLDİRİM SORGULARI ŞİRKETLER YATIRIM FONLARI KAP HAKKINDA MEVZUAT VE DÜZENLEMELER Detay Ana Sayfa Detay İmzasız Görüntüle Ek dosyalar HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. / HEKTS, 2015 [] 27.03.2015

Detaylı

AKSİGORTA A.Ş. / AKGRT, 2016 [] :46:15. Genel Kurul Toplantısı Çağrısı

AKSİGORTA A.Ş. / AKGRT, 2016 [] :46:15. Genel Kurul Toplantısı Çağrısı AKSİGORTA A.Ş. / AKGRT, 2016 [] 19.02.2016 15:46:15 Genel Kurul Toplantısı Çağrısı Adres Poligon Caddesi Buyaka 2 Sitesi Kule:1 Kat:0-6 34771 Ümraniye/İSTANBUL Telefon 216-2808888 Faks 216-2808800 Yatırımcı/Pay

Detaylı

ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. 2013 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. 2013 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI 2013 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimizin 2013 yılı Olağan Genel Kurul toplantısı aşağıdaki gündemi görüşüp karara bağlamak üzere 11 Nisan 2014 Cuma günü saat

Detaylı

İstanbul, Ticaret Sicil No: / 46239

İstanbul, Ticaret Sicil No: / 46239 İstanbul, Ticaret Sicil No: 100324 / 46239 TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN 31.03.2016 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimiz 2015 yılı çalışmalarını

Detaylı

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş YILI YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş YILI YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI 12.01.2015;2015/001 EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. 2015 YILI YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI Şirket in Yatırımcı İlişkileri bölümü yöneticisi olan Zeynep Ece ARABUL GÜNEL in Kurumsal Yönetim Komitesi

Detaylı

İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. SERMAYE PİYASASI KURULU DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA HAZIRLANAN 22 MART 2017 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Sermaye Piyasası Kurulu nun II-17.1

Detaylı

HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş YILINA AİT OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI. BİLGİLENDİRME ve DAVET METNİ

HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş YILINA AİT OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI. BİLGİLENDİRME ve DAVET METNİ HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2016 YILINA AİT OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME ve DAVET METNİ Şirketimizin 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıda yazılı gündem maddelerini

Detaylı

TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMULLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMULLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMULLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01.01.2014-31.12.2014 HESAP DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ŞUBAT 2015 GENEL BİLGİLER 1. Raporun ilgili olduğu hesap dönemi: Bu faaliyet

Detaylı

AKBANK T.A.Ş. 2014 YILINA AİT 26 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

AKBANK T.A.Ş. 2014 YILINA AİT 26 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI AKBANK T.A.Ş. 2014 YILINA AİT 26 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Bankamızın 2014 yılı Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı 26 Mart 2015 Perşembe günü

Detaylı

ENERJİSA ENERJİ A.Ş. Genel Kurul Bildirimi

ENERJİSA ENERJİ A.Ş. Genel Kurul Bildirimi KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU ENERJİSA ENERJİ A.Ş. Genel Kurul Bildirimi Özet Bilgi Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Sonuçları Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar []

Detaylı

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş YILI YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş YILI YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI 26.02.2016;2016/001 EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. 2016 YILI YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI Şirket Yatırımcı İlişkileri Bölümü tarafından Sermaye Piyasası Kurulu nun Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11'inci

Detaylı

AKTAY TURİZM YATIRIMLARI VE İŞLETMELERİ A.Ş. ANASÖZLEŞME TADİL TASARISI

AKTAY TURİZM YATIRIMLARI VE İŞLETMELERİ A.Ş. ANASÖZLEŞME TADİL TASARISI AKTAY TURİZM YATIRIMLARI VE İŞLETMELERİ A.Ş. ANASÖZLEŞME TADİL TASARISI ESKİ METİN YÖNETİM KURULU VE SÜRESİ: Madde 7: Şirket işlerinin idaresi, genel kurul tarafından, hissedarlar arasından en çok üç yıl

Detaylı

AKSU İPLİK DOKUMA VE BOYA APRE FABRİKALARI TÜRK ANONİM ŞİRKETİ nin 17.Nisan.2006 tarihinde yaptığı yıllık olağan genel kurul toplantısına ait,

AKSU İPLİK DOKUMA VE BOYA APRE FABRİKALARI TÜRK ANONİM ŞİRKETİ nin 17.Nisan.2006 tarihinde yaptığı yıllık olağan genel kurul toplantısına ait, AKSU İPLİK DOKUMA VE BOYA APRE FABRİKALARI TÜRK ANONİM ŞİRKETİ nin 17.Nisan.2006 tarihinde yaptığı yıllık olağan genel kurul toplantısına ait, T U T A N A K Aksu İplik Dokuma ve Boya Apre Fabrikaları Türk

Detaylı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından: 3 Ocak 2014 Sayı : 28871 RESMÎ GAZETE Sayfa : 59 Karar No : 2013/201 Konu : Karayolları Genel Müdürlüğü ve Maliye Hazinesi adına kayıtlı; İzmir ili, Bornova ilçesi, Kazımdirik Mahallesi, 14217 ada, 1 nolu

Detaylı

METRO MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN

METRO MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN METRO MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI NDAN Şirketimiz 2009 yılı faaliyetlerine ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündemi görüşmek ve karara bağlamak üzere;

Detaylı

AKSU ENERJİ ve TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 18 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

AKSU ENERJİ ve TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 18 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET AKSU ENERJİ ve TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 18 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET Şirketimiz 2014 yılı çalışmalarını incelemek ve aşağıda yazılı gündemi görüşüp karara

Detaylı

AKFEN HOLDİNG A.Ş. NİN SERMAYESİNİN AZALTILMASINA İLİŞKİN YÖNETİM KURULU RAPORU

AKFEN HOLDİNG A.Ş. NİN SERMAYESİNİN AZALTILMASINA İLİŞKİN YÖNETİM KURULU RAPORU AKFEN HOLDİNG A.Ş. NİN SERMAYESİNİN AZALTILMASINA İLİŞKİN YÖNETİM KURULU RAPORU A. RAPORUN ÇERÇEVESİ İşbu rapor 22/6/2013 tarihli ve 28685 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan VII-128.1. Pay Tebliği nin 19.

Detaylı