VETERİNER HEKİMLER ODASI KLİNKLERE ÖZEL WEB PAKETLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "VETERİNER HEKİMLER ODASI KLİNKLERE ÖZEL WEB PAKETLERİ"

Transkript

1 Her Kliniğin Web Sitesi Olsun! VETERİNER HEKİMLER ODASI KLİNKLERE ÖZEL WEB PAKETLERİ Günümüzde web sitesi tüm kurum ve kuruluşlar için ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Ayrıca yeni yürürlüğe giren Türk Ticaret Kanununun Maddesine göre 1 Temmuz 2012 tarihinden itibaren LTD. şirketlerinin web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir. Yine bu kanuna göre küçük ölçekli işletmelerinde kanun yürürlüğe girdikten sonra 1 yıl içerisinde web sitesi sahibi olmaları gerekmektedir. Bu durumu göz önünde bulunduran M&B İnternet Hizmetleri İzmir Veteriner Hekimler Odası üyelerine özel olarak veteriner hekim kliniklerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve kliniklerimizin hesaplı ve kullanışlı web sitelerine sahip olmalarını sağlamak amacı ile İzmir Veteriner Hekimler Odasına özel web paketleri hazırlamıştır. Bu web paketlerine ilişkin detayları aşağıda bulabilirsiniz. 1. VH Mini (500 TL + KDV ) 1.1 Teknik Özelikler 1 Adet Alan adı (www.sitenizinadı.com) 500 MB web Alanı 10 GB Aylık trafik 3 Adet E-posta hesabı 1.2 Site İçeriği VH Mini paket 5 ana menüden oluşmaktadır Ana sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Hekimlerimiz İletişim Ana sayfa Web sitesini ziyaret edecek olan kullanıcıları karşılayacak ilk sayfa bu alan olacaktır. Bu alanda ziyaretçilere karşılama mesajı yayınlanabilir ve sitenin amacı belirtilebilir Hakkımızda Bu alanda kliniğin tarihçesinden, hizmet politikasından bahsedilebilir, kliniğinizi tanıtan yazı bu alana yerleştirilebilir. Bu alan en fazla 3 fotoğraf olmak üzere klinik fotoğrafları ile desteklenebilir.

2 1.2.3 Hizmetlerimiz Bu sayfada klinikte verilen hizmetleri detayları ile anlatılabilir ve bu hizmetler ile ilgili en fazla 20 olması kaydı ile fotoğraflar yayınlanabilir Hekimlerimiz Klinikte çalışan hekimlerin öz geçmişlerini ve fotoğrafları bu sayfa altında yayınlanabilir İletişim Bu bolümde kliniğe ait tüm iletişim bilgileri yayınlanabilir ve ayrıca google maps desteği ile kliniğin lokasyonu ziyaretçilere kolayca anlatılabilir. 2. VH Standart (850 TL + KDV ) 2.1 Teknik Özelikler : 1 Adet Alan adı (www.sitenizinadı.com) 1 GB web Alanı 20 GB Aylık trafik 1 Adet MySQL veri tabanı 5 Adet E-posta hesabı 2.2 Site İçeriği : VH Standart paketi 7 adet güncellenebilir ana menüden ve admin panelinden oluşmaktadır Ana sayfa Hakkımızda Duyurular Makaleler Hizmetlerimiz Hekimlerimiz İletişim Ana sayfa Web sitesini ziyaret edecek olan ziyaretçileri karşılayacak ilk sayfa bu alan olacaktır. Bu alanda ziyaretçilere karşılama mesajı yayınlanabilir. Bu alan kliniğe özel olarak hazırlanacak amin panelinden gerek görüldüğü zaman güncellenebilecektir Hakkımızda Bu alanda kliniğin tarihçesinden, hizmet politikasından bahsedilebilir ve kliniği tanıtan yazı bu alana yerleştirilebilir. Bu alan en fazla 5 olmak üzere fotoğraflar ile desteklenebilir. Kliniğe özel olarak hazırlanacak admin panelinden gerek görüldüğü

3 2.2.3 Duyurular Seçilen tasarıma göre ana sayfada veya her sayfada görünecek şekilde tasarlanan bu alana klinik ile ilgili tüm duyurular girilebilir. Tüm yeniliklerden ve kliniğin yaptığı tüm faaliyetlerden ziyaretçilerin kolayca haberdar olması sağlanabilir. Bu alan kliniğe özel olarak hazırlanacak olmasından dolayı admin panelinden gerektiği zamanlarda güncellenebilir Makaleler Kliniğe ait veya paylaşılmaya değer bulunan makaleleri kullanıcı admin paneli aracılığı ile kendisi ekleyerek veya güncelleyerek tüm ziyaretçiler ile paylaşılabilir. Makalelerin bu sayfaya eklenmesi suretiyle kolayca kliniğe özel online makale arşivi oluşturulabilir Hizmetlerimiz Bu sayfada klinikte verilen hizmetler detayları ile anlatılabilir ve bu hizmetler ile ilgili fotoğraflar da yayınlanabilir. Hizmet başlıkları admin panelinden istenilen miktarda girilebilir ve güncellenebilir. Her hizmet başlığına yine admin paneli aracılığı ile içerik girilebilir ve güncellenebilir. Her hizmet başlığının altına 5er adet fotoğraf eklenebilir Hekimlerimiz Klinikte çalışan hekimlerin öz geçmişleri ve fotoğrafları bu sayfa altında yayınlanabilir. Bu alan kliniğe özel olarak hazırlanacak admin panelinden gerektiği İletişim Bu sayfada kliniğin tüm iletişim bilgileri yayınlanabilir ve ayrıca google maps ile kliniğin lokasyonu ile ilgili bilgiler ziyaretçiler ile kolayca paylaşılabilir. İletişim formu ile ziyaretçilerin görüş ve önerilerini online olarak iletmeleri sağlanabilir. 2.3 Site Yönetim Paneli Site yönetim paneline sadece site sahibinin bileceği bir adres ve şifre ile giriş sağlanacaktır. Admin paneli aracılığı ile sitede belirli bölümler neredeyse bir Word belgesi günceller gibi kolayca güncellenebilecektir. 3. VH Pro (1200 TL + KDV ) 3.1 Teknik Özelikler : 1 Adet Alan adı (www.sitenizinadı.com) 5 GB web Alanı 50 GB Aylık trafik 1 Adet MySQL veri tabanı 10 Adet E-posta hesabı

4 3.2 Site İçeriği : VH Standart paketimiz 11 adet güncellenebilir ana menüden ve admin panelinden oluşur Ana sayfa Hakkımızda Duyurular Makaleler Hizmetlerimiz Hekimlerimiz Galeri İletişim Online Randevu Online Destek Hekime Sor Ana sayfa Web sitesini ziyaret edecek olan ziyaretçileri karşılayacak ilk sayfa bu alan olacaktır. Bu alanda ziyaretçilere karşılama mesajı yayınlanabilir. Bu alan kliniğe özel olarak hazırlanacak amin panelinden gerek görüldüğü zaman güncellenebilecektir Hakkımızda Bu alanda kliniğin tarihçesinden, hizmet politikasından bahsedilebilir ve kliniği tanıtan yazı bu alana yerleştirilebilir. Bu alan en fazla 5 olmak üzere fotoğraflar ile desteklenebilir. Kliniğe özel olarak hazırlanacak admin panelinden gerek görüldüğü Duyurular Seçilen tasarıma göre ana sayfada veya her sayfada görünecek şekilde tasarlanan bu alana klinik ile ilgili tüm duyurular girilebilir. Tüm yeniliklerden ve kliniğin yaptığı tüm faaliyetlerden ziyaretçilerin kolayca haberdar olması sağlanabilir. Bu alan kliniğe özel olarak hazırlanacak olmasından dolayı admin panelinden gerektiği zamanlarda güncellenebilir Makaleler Kliniğe ait veya paylaşılmaya değer bulunan makaleleri kullanıcı admin paneli aracılığı ile kendisi ekleyerek veya güncelleyerek tüm ziyaretçiler ile paylaşılabilir. Makalelerin bu sayfaya eklenmesi suretiyle kolayca kliniğe özel online makale arşivi oluşturulabilir.

5 3.2.5 Hizmetlerimiz Bu sayfada klinikte verilen hizmetler detayları ile anlatılabilir ve bu hizmetler ile ilgili fotoğraflar da yayınlanabilir. Hizmet başlıkları admin panelinden istenilen miktarda girilebilir ve güncellenebilir. Her hizmet başlığına yine admin paneli aracılığı ile iç erik girilebilir ve güncellenebilir. Her hizmet başlığının altına 5er adet fotoğraf eklenebilir Hekimlerimiz Klinikte çalışan hekimlerin öz geçmişleri ve fotoğrafları bu sayfa altında yayınlanabilir. Bu alan kliniğe özel olarak hazırlanacak admin panelinden gerektiği Galeri Kliniğin görüntülerini ve yaptığı faaliyetlerin fotoğraflarını başlıklar altında toplayarak ve bu başlıklarla ilgili istenildiği kadar fotoğraf eklenerek ziyaretçilere sunulabilecek ve tüm bunlar admin panelinden kolayca güncellenebilecektir İletişim Bu sayfada kliniğin tüm iletişim bilgileri yayınlanabilir ve ayrıca google maps ile kliniğin lokasyonu ile ilgili bilgiler ziyaretçiler ile kolayca paylaşılabilir. İletişim formu ile ziyaretçilerin görüş ve önerilerini online olarak iletmeleri sağlanabilir Online Randevu Site sahibinin belirleyeceği ziyaretçi bilgilerini online bir form aracılığı ile alındıktan sonra bu bilgiler admin panelinde bulunan ilgili bölümde kayıt altına alınabilecektir. Bu sayede kliniğe gelmek isteyen hastalar pratik bir şekilde online olarak randevu alabilecek ve ilgili kişiler admin panelinden bu randevuları kolayca takip edebilecektir. Online randevu ile ziyaretçiler daha hızlı ve pratik şekilde kliniğe ulaşabilmeleri sağlanacaktır Online Destek Veteriner hekim sitede online ise, o an canlı olarak müşterilerinin soru sorarak veya danışarak hizmet almalarını sağlayacak olan modüldür. Eğer o an için veteriner hekim online değil ise bu modül o an için aktif olmayacak ve bu kullanıcıya bildirilecektir Hekime Sor Müşteriler herhangi bir konuda hekime web sitesi üzerinden veya online form aracılığı ile soru yöneltebilecektir. Soru sorabilmek sadece müşterilere özel olmayacak ve internet üzerinden araştırma yapan ve bir şekilde veteriner hekimin web sitesine ulaşmış herhangi bir kullanıcı tarafından da soru sorulabilecektir. Böylece veteriner hekim hem kendi reklamını yapmış olacak, hem de müşteri portföyünü artırabilme şansını yakalayacaktır.

6 3.3 Site Yönetim Paneli Site yönetim paneline sadece site sahibinin bileceği bir adres ve şifre ile giriş sağlanacaktır. Admin paneli aracılığı ile sitede belirli bölümler neredeyse bir Word belgesi günceller gibi kolayca güncellenebilecektir. Ek Bilgiler 1. Tüm paketler için alan adı ve hosting hizmetleri 1 yıllıktır.1 yıl sonunda alan adı ve hosting hizmetlerinin yenilenmesi için ücretler aşağıda belirtilmiştir. VH Mini Paket için 70 TL + KDV, VH Standart Paket için 100 TL + KDV, VH Pro Paket için KDV dir. 2. Yukarıda belirtilen paketler için üyelere gösterilen standart tasarımlarda gerektiği durumlarda renk değişimi ve logo eklenmesi dışında herhangi bir değişiklik yapılması mümkün olmayacaktır. Üyeler sunulan tasarımları uygun bulmaz ve özel bir tasarım çalışmasını tercih ederse bu istek M&B Internet Hizmetleri tarafından yerine getirilebilir ve karşılığında paket fiyatlarına ek olarak 500 TL özel tasarım bedeli eklenir. 3. Müşteri satın aldığı paket içerisine modül ekleme veya çıkarma hakkına sahiptir. Mini paket modüllerinden herhangi bir modülü çıkarma mümkün olmamakla birlikte ekleme yapılabilmektedir. Veteriner Hekim den gelecek talepler doğrultusunda yeni bir fiyatlandırma yapılacaktır. İletişim Bilgileri Yukarıda verilen açıklamalar dışında daha geniş bir bilgiye veya ayrıntıya ulaşmak için, soru sormak için, fikir beyan etmek veya öneri sunmak için aşağıdaki iletişim kanalları kullanılabilir. Ofis Tel: GSM: Adres: 2 Sokak No:1/B, Sayhan Is Merkezi, Kat: 7, Daire: 701, Bornova İzmir

Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi

Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi 23/11/2012 Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi Cyclingtr.com internet sitesinde 2013 sezonunda görünür olmak artık çok daha kolay. Kısaca Cyclingtr.com'dan bahsedecek olursak; Cyclingtr.com

Detaylı

3.1. Alan adı (domain): Şâhısa/firnaya/kuruma ait web sitesinin internet üzerindeki adı ve adresidir. www.firmaismi.com gibi.

3.1. Alan adı (domain): Şâhısa/firnaya/kuruma ait web sitesinin internet üzerindeki adı ve adresidir. www.firmaismi.com gibi. MUSA ADSIZ WEB TASARIM ADRESİ WEB (İNTERNET) SİTESİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ WEB (İNTERNET) SİTESİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ Madde 1 TARAFLAR Bir tarafta Tahtakale Mahallesi Bayrak Sokak No:04 D:03 Avcılar İSTANBUL

Detaylı

Müşteri Tc No...V.No:... Müşteri V.D.:. Müşteri Tel/Gsm:. Müşteri e-posta:.

Müşteri Tc No...V.No:... Müşteri V.D.:. Müşteri Tel/Gsm:. Müşteri e-posta:. 1 S a y f a /5 CUMHUR SAYAR HOBİ YAZILIM DİZAYN WEB (İNTERNET) SİTESİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ Madde 1 TARAFLAR Bir tarafta ;HOBİ YAZILIM DİZAYN Tc No: 37660370440 Gsm: +90 544 603 36 47 Zümrütevler Mah.

Detaylı

ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ İNTERNET WEB SİTESİ - ARAYÜZ - İÇERİK YÖNETİMİ - BİLGİ GÜNCELLEME HİZMETLERİ İŞİ 2013 YILI TEKNİK ŞARTNAMESİ

ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ İNTERNET WEB SİTESİ - ARAYÜZ - İÇERİK YÖNETİMİ - BİLGİ GÜNCELLEME HİZMETLERİ İŞİ 2013 YILI TEKNİK ŞARTNAMESİ ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ İNTERNET WEB SİTESİ - ARAYÜZ - İÇERİK YÖNETİMİ - BİLGİ GÜNCELLEME HİZMETLERİ İŞİ 2013 YILI TEKNİK ŞARTNAMESİ Taraflar: Bu Şartnamede teklif isteyen taraf Çelik İhracatçıları

Detaylı

Yukarıda belirtilen örnek hizmetin dışında kalan talepler ve eklentiler sözleşme sonunda ayrıca teslimat süresi belirtilerek onaylanır.

Yukarıda belirtilen örnek hizmetin dışında kalan talepler ve eklentiler sözleşme sonunda ayrıca teslimat süresi belirtilerek onaylanır. Omega Global Yazılım ve Bilişim Ltd. Şti. nin Yükümlülükleri Vizyonunuzu yansıtan özgün grafik tasarım Flash animasyonlu, Tanıtım ve vizyonu hedef kitlesine iyi yansıtan bir dinamik web sitesinin hazırlanması

Detaylı

Web Tasarım, Web Barındırma Sözleşmesi

Web Tasarım, Web Barındırma Sözleşmesi SÖZLEŞME Madde 1. TARAFLAR Web Tasarım, Web Barındırma Sözleşmesi 1.1 Bu sözleşme, hizmet ve faaliyetlerini www.tescilli.net.tr internet sitesi üzerinden gerçekleştiren, Anıl Behçet Güllüoğlu Güllüoğluweb

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com 1-TEKNİK ŞARTNAME: A TEMEL PRODÜKSİYON ÇALIŞMASI: Bu şartname, İstanbul Maden İhracatçıları

Detaylı

ESRA ÖZGECAN ULUSOY DÖRTGEN DİZAYN HAZIR WEB SİTESİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ HAZIR WEB SİTESİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

ESRA ÖZGECAN ULUSOY DÖRTGEN DİZAYN HAZIR WEB SİTESİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ HAZIR WEB SİTESİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ ESRA ÖZGECAN ULUSOY DÖRTGEN DİZAYN HAZIR WEB SİTESİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ HAZIR WEB SİTESİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ Madde 1 - TARAFLAR Bir tarafta Kazım Dirik Mah. 169 Sok. No:15 Da:2 Bornova İZMİR adresinde

Detaylı

ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI' NA

ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI' NA MADDELERİ TEMİN TEDARİK SAN. Ve TİC.A.S. Sayı Konu '.2012IÛO '? : 2012 Yılı Web Hizmetleri ve Sözleşmeler Hk. ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI' NA 10/ 01/2012 Yeni Türk Ticaret

Detaylı

GİZLİLİK BEYANI. Bu beyanı kabul ettiğinizi ve buna uyacağınızı taahhüt etmiş sayılmaktasınız.

GİZLİLİK BEYANI. Bu beyanı kabul ettiğinizi ve buna uyacağınızı taahhüt etmiş sayılmaktasınız. GİZLİLİK BEYANI Bu beyan İSO WEB (İSTANBUL SANAYİ ODASI) nın gizlilik politikasını içerir. İSO WEB sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. İSO WEB

Detaylı

[E-Katalog Tanıtım Sayfası] Ayser Bilgisayar. Cumhuriyet Meydanı No:41 Kat:2 0286 217 60 34

[E-Katalog Tanıtım Sayfası] Ayser Bilgisayar. Cumhuriyet Meydanı No:41 Kat:2 0286 217 60 34 [E-Katalog Tanıtım Sayfası] Ayser Bilgisayar Cumhuriyet Meydanı No:41 Kat:2 0286 217 60 34 Neden Ayser Bilgisayar? Bundan 10 yıl önce insanlar bir ürün almak için mağaza mağaza dolaşırlar ve farklı fiyatları

Detaylı

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA Ürün tanımı ve Detayları: - 1 Adet Domain (.com,.net,.org,.biz,.info,.de ) - SINIRSIZ Sub Domain - SINIRSIZ Hosting - SINIRSIZ Trafik ( Bant Genişiği ) - SINIRSIZ

Detaylı

FİYAT TEKLİFİDİR. Özyılmaz Petrol Ürün. Paz. Nak. Ve Tic. Ltd. Şti. GLYAZILIM a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

FİYAT TEKLİFİDİR. Özyılmaz Petrol Ürün. Paz. Nak. Ve Tic. Ltd. Şti. GLYAZILIM a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 03 Kasım 2012 FİYAT TEKLİFİDİR Özyılmaz Petrol Ürün. Paz. Nak. Ve Tic. Ltd. Şti. GLYAZILIM a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Her türlü soru ya da sorunda iletişim içerisinde kalmak dileğiyle;

Detaylı

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME Madde 1- İşin Tanımı: Kayseri Ticaret Odası web sayfasının portal alt yapısında fikir, içerik ve konseptlerin oluşturulması

Detaylı

ĐNTERNET DANIŞMANI. Çok Daha KOLAY. Đnternet. Đle,

ĐNTERNET DANIŞMANI. Çok Daha KOLAY. Đnternet. Đle, ĐNTERNET DANIŞMANI Đle, Đnternet Çok Daha KOLAY Biz kimiz? 1992 yılından bu yana önde gelen teknoloji, internet ve medya projelerine imza atmış olan grubumuz, 2001 de, tüm şirketleriniđnternet Holding

Detaylı

MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI

MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI MUHASEBE BÜROSU YAPILAN İŞLERİN GENEL ANLATIMI Muhasebeciler çeşitli muhasebe programları kullanırlar (ETA,LUCA,LOGO,MİKRO,ORKA,AKINSOFT,

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

HARCAMA YETKİLİSİNİN SUNUŞU

HARCAMA YETKİLİSİNİN SUNUŞU HARCAMA YETKİLİSİNİN SUNUŞU Bir koro şarkıcısının nota defterini düşürerek önemli yerlerini not ettiği kâğıtların etrafa saçılması; ofis masalarının en önemli parçalarından biri haline gelen post-it fikrinin

Detaylı

E-Fatura, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.

E-Fatura, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. E-Fatura Nedir? Değerli kağıda basılı olan faturanın karşılığı bilgileri içeren, belli bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, elektronik belgedir. E-Fatura, yeni

Detaylı

1- Taraflar 2- Konusu 3- Sorumluluklar

1- Taraflar 2- Konusu 3- Sorumluluklar 1- Taraflar 1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan PozitifHost Web Yazılım (PozitifHost olarak anılacaktır) ile Yeni müşteri kaydı bölümünde

Detaylı

------------------------------------------------------------- Teknolojim Kurumsal www.teknolojim.com. Telefon: +90-212-2766575 Faks: +90-212-2764665

------------------------------------------------------------- Teknolojim Kurumsal www.teknolojim.com. Telefon: +90-212-2766575 Faks: +90-212-2764665 Yönetici Özet Kısmı: Teknolojim Kurumsal, tamamen müşteri odaklı yazılım çözümleri üretme amacına hizmet eden, internet temelli teknolojileri kullanan bir yazılım firmasıdır. Kurulum 2004 Nisan ayında

Detaylı

MÜŞTERİLERİN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİ

MÜŞTERİLERİN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİ MÜŞTERİLERİN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİ VOLKSWAGEN BİNEK ARAÇ Volkswagen Binek Araç ürün ve fiyat bilgilendirmelerinde, müşterileriyle her türlü iletişiminde, müşteri tarafından en anlaşılabilir ve kolay

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler. 1- TARAFLAR 1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Demirci ve Demirci Bilgisayar ile Yeni müşteri kaydı bölümünde belirtilen detayları ile belirtilen

Detaylı

BİLGİ HİZMETLERİ. http://www.tobb.org.tr

BİLGİ HİZMETLERİ. http://www.tobb.org.tr http://www.tobb.org.tr BİLGİ HİZMETLERİ Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeler bilgiye ulaşmada zaman ve mekan sınırlamalarını ortadan kaldırmıştır. Böylelikle, kurum ve kuruluşlar sundukları

Detaylı

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler. Hizmet Sözleşmesi 1. Taraflar 1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri(hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Ömür AKGÜN - Data TR Bilişim Teknoloji Hizmetleri (Data TR olarak anılacaktır)

Detaylı

ÖZEL ENTEGRATÖR MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

ÖZEL ENTEGRATÖR MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ Sözleşme No: Müşteri No: ÖZEL ENTEGRATÖR MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ Madde 1. Sözleşmenin Tarafları İşbu müşteri hizmetleri sözleşmesi ( Sözleşme ); Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Stadhan No:85 Kat:1

Detaylı