5 ile 13 yaş arasındaki genç misafirlerimizin konaklaması banyo ve tuvaleti bulunan ranza yataklı 4/6 kişilik odalarda öngörülmüştür.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "5 ile 13 yaş arasındaki genç misafirlerimizin konaklaması banyo ve tuvaleti bulunan ranza yataklı 4/6 kişilik odalarda öngörülmüştür."

Transkript

1 Çocuklar ve Gençler için Yaz Eğitim Kampı Aquilone / Uçurtma Gubbio PG. Tel O75/ GSM : FAKS : 075/ İnternet : L'Aquilone / Uçurtma (site: Aquilona / Uçurtma kamp merkezi, doğanın içerisinde mükemmel bir tatil geçirmek için ideal bir bölge olan Umbria nın tepelik bölgelerinde 600 metre rakımda yer alır. Tüm konfora haiz ve işlevsel villa, muhteşem bir ortaçağ kenti olan Gubbio ya (PG) on kilometre mesafede olup, ormanlar, yeşillikler, zeytinlikler, çiftlikler ve köy evleri ile çevrelenmiştir. 5 ile 13 yaş arasındaki genç misafirlerimizin konaklaması banyo ve tuvaleti bulunan ranza yataklı 4/6 kişilik odalarda öngörülmüştür. İçerisinde masa topu ve pinpon masaları bulunan geniş salonlar misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Dış mekandaki geniş bahçe alanında ise basket potaları, mini futbol ile voleybol sahasının yanı sıra kötü havalarda da kullanılabilecek kapalı bir spor salonu ile tiyatro salonu da bulunmaktadır. Bunların ötesinde keyifli yürüyüşlerin yapılacağı patika yollar ve akşamları ateşin etrafında toplanılarak şarkılar söylenerek, oyunların oynanabileceği alanlar da bulunmaktadır. Atölye çalışmaları ve el işleri konusundaki eğitim ve yaratıcı faaliyetlerin çeşitliliği ile keyifli bir şekilde geçirilecek olan günlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız Yaz Tatili Yaz Eğitim Kampının açılış ve kapanış tarihleri : 20 Haziran ile 23 Ağustos 2015 Ayrıca, 15 ile 23 Ağustos tarihleri arasında çocuklu aileler için de sınırlı sayıda yerimizin olacağını da bilgilerinize sunarız. Ziyaret ve konaklama amacıyla, Yılbaşı ve Paskalya dönemleri ile ilkbaharda bazı hafta sonları da açık olduğumuzu bildirmek isteriz.

2 Sunulan faaliyet olanakları : Sportif faaliyetler Takım oyunları, olimpik oyunlar, yarışmalar, yoga, basket, futbol, pinpon, voleybol, yarışlar, turnuvalar, gezinti, hazine avı oyunları ve izcilik. Yaratıcı faaliyetler Uçurtma yapımı, seramik ve dokuma çalışmaları, bilgisayar, fotoğrafçılık, resim, arkeoloji. Çocuklarımızın kendilerini ifade edebilmelerine olanak sağlayacak geniş bir olanak yelpazesi sunulmuştur : skeçler, kukla gösterileri, şarkı, dans, animasyon, karaoke, tiyatro, müzikal ve gösteriler. Hayal gücü ve masal Aquilona de akşamların ayrı bir büyüsü vardır : gerçekten de her akşam bir araya geliriz : birlikte şarkılar söylemek, oyun ve turnuvalara katılmak, kamp ateşi etrafında hoşça vakit geçirmek, neşeli şekilde danslar etmek üzere karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde unutulmaz bir atmosferde yaşarız. Macera Kulübeler ve Kızılderili çadırları yapılması, fantastik dünyaları hayal ederek, canavarlara karşı, kahramanlar gibi zaferler kazanmak, perilere dönüşüp, büyücüleri yenmek, cüceler, Kızılderililer ve korsanların dünyalarında gezinmek. Çadır kurmayı öğrenmenin yanı sıra, arzu etmeleri halinde, bir geceyi uyku tulumunda geçirebileceklerdir. Doğa Misafir gençlerimiz, yapılacak geziler, yürüyüşler ve tertiplenecek oyunlarla hayvanları ve bitkileri tanıyacak, doğanın değerlerini yeniden keşfetme olanağı bulacaklardır. Arzu eden misafirlerimiz, çiftlikteki hayvanların bakımını üstlenebilecek veya bilimsel deneyler ile astronomik gözlemlere iştirak edebileceklerdir. Zengin çeşitli iki sebze bahçesi sayesinde arzu eden misafirlerimiz bitki bakımı ve sebze toplaması ile uğraşabilirler. Tiyatro Tiyatro gösterileri, skeçler, oyunlar ve müzikaller haftalık olarak hazırlanırlar. Bazı dönemlerde, küçük tiyatroculuk kursları da düzenlenir. Örnek bir gün : Sabahları, genellikle, sportif faaliyetler ile hareketli oyunlarla geçer, öğleden sonraları ise, villanın kapalı alanlarında yürütülen faaliyetlerle dinlenmeden sonra, grup çalışmaları veya takım oyunlarına, gösteri hazırlıklarına, kil ve resim çalışmalarına zaman ayrılır. Akşam programı ise animasyon veya tiyatro gösterileri sonrasında hikayeler ve iyi geceler şarkısı ile sona erer. Haftanın bir günü seçmeli bir geziye ayrılmıştır : çikolata fabrikası, kağıt fabrikası. Aquilona de yaşanan deneyimin en belirgin özelliği sempati ve aile ortamıdır. Hepimiz dost ve arkadaş, yeni ve eski uçurtmacılar, hep birlikte ve coşkuyla yeni deneyimlere erişeceğiz. Örnek haftalık program : Hafta, yeni katılanların birbirlerini tanımalarına olanak sağlamak amacıyla, yaş gruplarına göre tertiplenen sportif faaliyetler ve oyunlarla başlar. Program gereğince, 4 ana gruba ayrılan faaliyetler her hafta farklı

3 temalar öngörür (spor, ifade ve yaratıcılığın ön plana çıkartıldığı faaliyetler, macera ve hayal gücüne dayalı oyunlar, doğa). Her hafta büyük oyunlar, geziler ve gösteriler öngörülmüştür. Yabancılar için İtalyanca : Dünyanın dört bir yanından, İtalyan dili ve kültürü bilgilerini geliştirmenin yanı sıra güzel bir tatil geçirmek için Aquilone ye gelen yabancı çocuk ve gençlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun için de, günlük yaşam ve muhtelif faaliyetlerin yanı sıra, talep edilmesi halinde, İtalyanca dilinin öğrenilmesi ve bilgi seviyesinin daha iyi düzeye taşınmasını hedefleyen dersler ile bu amaca hizmet eden faaliyetler düzenlenmektedir. Yemekler : Menüler, çocuklar için itinalı bir şekilde belirlenmekte olup, günlük olarak çeşitli ve bol miktarlı 4 öğün şeklinde öngörülmüştür. Misafirlerimizin damak tatları dikkate alınmaktadır. Çocuğun özel bir diyet uygulaması gerektiği hallerde, bu diyete tam manasıyla riayet edilmektedir. Aşçılarımızın glütensiz beslenme konusundaki mesleki eğitimleri ASL (Yerel sağlık Birimi) ve İtalyan Çölyak Derneği tarafından verilmiştir. Bu kapsamda, özellikle malzeme seçimi konusunda gayet itinalı davranılmakta olup, mümkün olduğu sürece, kendi üretimimiz veya yerel malzemeler kullanılmaktadır. Telefon : Çocukları, sabah 08:00 ile 09:30 ve öğleden sonra da 13:00 ile 16:00 arasında yani çocuklar bina içerisindeyken, telefonla arayabilirsiniz. Çocuklar da Sizleri arayabilirler. Ziyaretler : Pazar günleri, olası ziyaretlere ayrılmıştır. Diğer bilgiler : Animatörler : Erkek ve kadın animatörlerin seçiminde gayet hassas davranmaktayız ki, bunların büyük bir bölümü uzun süredir bizlerle çalışmaktadırlar (hatta, bazıları da çocukluklarında Aquilone de bulunmuşlardır). Bilgi ve becerinin yanı sıra deneyime de önem verilmektedir. Geliş ve ayrılış saatleri : Çocukların tesise gelişleri ve tesisten ayrılmaları Pazar günleri saat 10:00 ile 12:30 arasında ve öğleden sonra da 15:00 den sonra programlanmış olup, özel durumlarda farklı geliş ve ayrılış günlerinin tespit edilmesi de mümkündür. Rezervasyon : Konaklama rezervasyonu için telefon edilerek veya mail gönderilerek arzulanan dönemin bildirilmesi ve müsaitlik durumuna göre rezervasyon teyidinin alınması gerekir. Rezervasyon teyidinin alınmasını müteakiben müdüriyet tarafından sağlanan kayıt başvurusu gönderilebilir, bunun yanı sıra tercih edilen yöntemle (posta havalesi, banka havalesi, çek) 250,00 uro peşinat ödemesi yapılır. Nihai rezervasyon teyidi, kayıt başvurusu ile peşinatın alınmasını müteakiben yapılacaktır. Kinderheim a gelirken aşağıda belirtilen belgeler de getirilecektir :

4 1) Üç günden daha eski tarihli olmayan ve bulaşıcı hastalık olmadığına ve ayrıca müşterek yaşama uygun olduğuna dair doktor raporu; 2) Kişisel bilgi formu (*) doldurulmuş olacaktır; 3) Aşı kağıtlarının fotokopisi; 4) Sağlık karne fotokopisi; 5) Malzeme listesi (*) (*) Müdüriyet tarafından sağlanacaktır senesi için ücretler 1 hafta konaklama bedeli 620,00 uro 2 hafta konaklama bedeli 1.180,00 uro Çocukların tesise gelişleri ve tesisten ayrılmaları, genellikle, Pazar günleri olur, ancak özel durumlarda farklı geliş ve ayrılış günlerinin tespit edilmesi de mümkündür. Fazladan kalınacak her günün ücreti referans teşkil eden haftalık ücretin yedide biri oranındadır. Ücretler, ranza yataklı odalarda tam pansiyon konaklama (günde 4 zengin öğün : kahvaltı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı, akşam yemeyi), animatörler ve konaklama süresi boyunca asistanlık hizmetleri (her 8/10 katılımcıya 1 animatör) ile programda belirtilen faaliyetleri kapsar. Olası tüm kişisel harcamalar, olası geziler ve farklı tesislerde (havuz, tenis) yapılan faaliyetler belirtilen ücret kapsamına girmemektedir. Ücretler, Aquilone ye ulaşım ve dönüş giderlerini de kapsamaz. Çocuklara para verilmemesi tavsiye olunur, çünkü, yetkilendirilmiş olması halinde, müdüriyet, talep olunan ufak harcamaları karşılar. Tavsiye olunan giyim : Rahat, işlevsel ve sade giysiler. Kayıt aşamasında, tavsiye olunan malzeme listesi tarafınıza iletilecektir. Bir haftadan fazla olan konaklamalarda ücretsiz çamaşırhane hizmeti öngörülmüştür senesi için fiyat farkları : (*) 20 Haziran ile 12 Temmuz ve 19 Temmuz ile 23 Ağustos arası dönemlerde, talebe istinaden, İngilizce oyun ve sair faaliyetler programı (masraflara katılım, haftalık 50,00 uro) Velilerin talebine istinaden, haftada bir veya iki defa, harici faaliyetlere iştirak etme olanağı : belediye havuzu ve tenis dersleri (15,00 uro) Haftada bir defa, seçmeli gezi Bu faaliyetlere katılım konusundaki tercih tesise giriş yaparken de belirtilebilir. Neredeyiz? Konumumuz : Merkezimiz Perugia ili Gubbio belediyesi sınırları içerisinde Strada di Vignoli, 3 adresindedir.

5 Gubbio ya 10 km mesafede, Gubbio yu Osteria del Gatto ya bağlayan devlet yolu üzerinde Spada ve Torre dei Calzolari yerleşimleri arasında yer alan Case Vignoli beldesindedir. Vignoli beldesinin girişinde ilk evler görüldüğünde, Aquilone yi gösteren tabelalar da görülmeye başlayacaktır. İnternet üzerinden yol tarifi : Google Maps da Aquilone Gubbio araması yapın. Enlem : 43,3081N - Boylam : 12,6606 E Navigasyon cihazlarında Aquilone Gubbio veya Case Vignoli yahut da strada di Vignoli olarak arama yapabilirsiniz.

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI MERAK 2-4 süre ile devam eden, 12-19 yaş grubuna yönelik, Öğrencinin yabancı dilini geliştirmesi, pratik kazanması, farklı kültürleri tanıması

Detaylı

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ İNGİLTERE BERKSHIRE BELL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden hoşlanan

Detaylı

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI İNGİLTERE BERKSHIRE BELL INTERNATIONAL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden

Detaylı

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN HAYATINIZIN DENEYİMİ ÖĞRENCİLER ve Kampı nı bu şekilde ifade ediyor. İki haftalık kamplarımız

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA junıor 2013 hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS 1983 TM İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA Fun factor Let s get together and talk Language holidays Merhaba!

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 015 & 016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 9 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN Daha

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi Program 2011 www.eurocentres.com Dilinizibulun Dünya Çapında Dil Öğrenimi EurocentresDünyası İçindekiler Dilinizi bulun İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Japonca Çince Rusça Dünya, Michelle

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013 İÇİNDEKİLER TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ...2 GİRİŞ...6 FİZİKSEL YAPI-GENEL TANITIM...8 ANAOKULUMUZ...9 İLKÖĞRETİM OKULUMUZ... 16 LİSEMİZ...

Detaylı

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland.

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland. TR 2014 Almanya DA Almanca öğrenmek Sprache. Kultur. Deutschland. İÇİNDEKİLER Sizlere sunduğumuz hizmetler Ders, kurs sistemi, etüt merkezi, sınavlar, konaklama, kültür ve boş zamanları değerlendirme programı

Detaylı

ÖZEL KOŞUYOLU İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANAOKULU VELİ EL KİTABI

ÖZEL KOŞUYOLU İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANAOKULU VELİ EL KİTABI ÖZEL KOŞUYOLU İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANAOKULU VELİ EL KİTABI İçindekiler Sayfa No. Sunuş ve Hoşgeldiniz 2 1. Felsefemiz ve Misyonumuz 3 2. Okulumuzun Eğitim Programı 3 3. İkinci Dil Edinim Süreci 4. Branş

Detaylı

İçindekiler Rektörün Mesajı... 1 Kampus Rektörünün Mesajı... 2 Öğrenci İşleri Müdürlüğü Mesajı... 3 Kayda gelmeden önce yapmanız gereken işlemler

İçindekiler Rektörün Mesajı... 1 Kampus Rektörünün Mesajı... 2 Öğrenci İşleri Müdürlüğü Mesajı... 3 Kayda gelmeden önce yapmanız gereken işlemler i İçindekiler Rektörün Mesajı... 1 Kampus Rektörünün Mesajı... 2 Öğrenci İşleri Müdürlüğü Mesajı... 3 Kayda gelmeden önce yapmanız gereken işlemler aşağıda belirtilmiştir:... 3 Kayıt günü için önemli bilgiler:...

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2015 & 2016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

#RealMediterranean PALOMA HOTELS YAZ 2015. Explore. Experience. Enjoy. Renaissance Antalya Beach Resort & SPA Beldibi. Sultan Beldibi Beldibi

#RealMediterranean PALOMA HOTELS YAZ 2015. Explore. Experience. Enjoy. Renaissance Antalya Beach Resort & SPA Beldibi. Sultan Beldibi Beldibi PALOMA HOTELS YAZ 2015 Explore. Experience. Enjoy. #RealMediterranean Renaissance Antalya Beach Resort & SPA Beldibi Sultan Beldibi Beldibi Grida Resort & SPA Belek Oceana Resort Side Perissia Side Pasha

Detaylı

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra 2013 & 2014 İngİltere, MALTA amerika, kanada İspanya küba, Meksİka Ekvator, kosta Rİka FRANsa almanya hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! İTALYa fas çin 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra bizimle

Detaylı

BAKIMA MUHTAÇSINIZ - ŞİMDİ NE OLACAK? Bakım İhtiyacıyla İlgili Sorular ve Cevaplar

BAKIMA MUHTAÇSINIZ - ŞİMDİ NE OLACAK? Bakım İhtiyacıyla İlgili Sorular ve Cevaplar BAKIMA MUHTAÇSINIZ - ŞİMDİ NE OLACAK? Bakım İhtiyacıyla İlgili Sorular ve Cevaplar BAKIMA MUHTAÇSINIZ - ŞİMDİ NE OLACAK? Bakım İhtiyacıyla İlgili Sorular ve Cevaplar Evde Bakım ve İlgi Bakımı üstlenen

Detaylı

ÖĞRENCİ-VELİ EL KİTABI

ÖĞRENCİ-VELİ EL KİTABI ÖZEL FENERBAHÇE EĞİTİM KURUMLARI ÖĞRENCİ-VELİ EL KİTABI 2013-2014 1 İÇİNDEKİLER Fenerbahçe Koleji Marşı Fenerbahçe Eğitim Kurumları OKULLARIMIZ Vizyonumuz Misyonumuz İlkelerimiz Anaokulu İlkokul Ortaokul

Detaylı

OTEL İŞLETMELERİNDE KONAKLAMA HİZMETLERİ

OTEL İŞLETMELERİNDE KONAKLAMA HİZMETLERİ T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YAYINI NO: 2660 AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ YAYINI NO: 1626 OTEL İŞLETMELERİNDE KONAKLAMA HİZMETLERİ Yazarlar Doç.Dr. Murat EMEKSİZ (Ünite 1, 3, 4, 5) Doç.Dr. Medet YOLAL (Ünite 1,

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2012 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoşgeldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International Tanıtım Broşürü 2010 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA ALMANYA MALTA www.lsi.edu Hoş Geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Atatürk'ün 26 Mayıs 1937 de Halkevi nde okulumuz öğrencilerinin oynadıkları Ay Işığı Opereti ni izledikten sonra söylediği sözler. Tebrik ederim, çok muvaffak oldular.

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİLER Okul ne zaman kuruldu? Robert Lisesiyle Boğaziçi Üniversitesi arasında bir bağ var mı? Robert Kolej 1863 yılında kuruldu. 1971 yılına kadar, Boğaziçi

Detaylı

Yönder Öğrencisi Kimselere Benzemez. Yönder de Çocuklarınız Kendini Keşfediyor. Yönder Öğrencisi Her Türlü Ulusal ve Uluslararası Sınavlara Hazırlanır

Yönder Öğrencisi Kimselere Benzemez. Yönder de Çocuklarınız Kendini Keşfediyor. Yönder Öğrencisi Her Türlü Ulusal ve Uluslararası Sınavlara Hazırlanır Yönder de Çocuklarınız Kendini Keşfediyor Yönder Öğrencisi Her Türlü Ulusal ve Uluslararası Sınavlara Hazırlanır Yönder Öğrencisi Kimselere Benzemez Yönder Ulusal ve Uluslararası Düzeyde Kalitesi Kabul

Detaylı

SOSYAL DESTEK PROGRAMI. Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller...

SOSYAL DESTEK PROGRAMI. Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller... SOSYAL DESTEK PROGRAMI Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller... ÖNSÖZ Türkiye, elde ettiği makro ekonomik istikrar, yüksek büyüme oranları, ihracat rekorları ve yabancı sermayeyi de çekebilen cazip yatırım

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

TANITIM K ATALOĞU Tanıtım Kataloğu

TANITIM K ATALOĞU Tanıtım Kataloğu Tanıtım Kataloğu "Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, başarı için en gerçek yol gösterici ilimdir, fendir. İlim ve fennin dışında yol gösterici aramak gaflettir, cahilliktir, doğru yoldan

Detaylı