LÜKS RAHAT OLMALI, AKSİ TAKDİRDE LÜKS DEĞİLDİR... -COCO CHANEL

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "LÜKS RAHAT OLMALI, AKSİ TAKDİRDE LÜKS DEĞİLDİR... -COCO CHANEL"

Transkript

1

2

3 YENİ YAŞAM LÜKSÜNÜZ

4 LÜKS RAHAT OLMALI, AKSİ TAKDİRDE LÜKS DEĞİLDİR... -COCO CHANEL

5

6

7 BİZCE LÜKS... Bundan yıl önce radyo büyük bir lükstü. Ardından buzdolabı ve televizyonlar geldi. Bugün lüks deyince bir çok kişinin aklına gelen pahalı mücevherler, son model tekneler veya ünlü modacıların özel tasarım ürünleriyken, biz lüks kavramına biraz daha farklı bakıyoruz... Artık lüksün, aldığımız şeyin maddi değeriyle değil, onu nasıl ve neden aldığımızla ölçüldüğünü söylüyoruz. Lüks dediğimiz şeyin bir ürün, bir hizmet olmaktan öte; bir yaşam biçimine dönüştüğünü ifade ediyoruz. Bize katılıyorsanız sizin için de lüksün tanımı çoktan değişmiş, RELUX le tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

8 ÇALIŞMA VE YAŞAM ALANLARININ İÇ İÇE GİRMESİNDEN DOĞAN İHTİYAÇLARINIZA İDEAL CEVAPLAR: RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ Tepeüstü nde, finans sektörünün kalbi olacak İstanbul Finans Merkezi nin hemen yanındasınız. İster ofisinizi, ister evinizi, isterseniz her ikisini birden taşıyın; hem para hem de zaman bakımından çok kazançlı bir yatırım yapmış olacaksınız. Bunların hepsi çok mu lüks? Bizce sadece RELUX!

9 İstanbul Finans Merkezi nin hemen yanında...

10

11 EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ KOMŞUNUZ... Ulaşımınız çok rahat; trafikten uzak, şehre yakınsınız. Ofisinizden veya evinizden çıkıp metroya yürümek birkaç dakika. En büyük alışveriş merkezleriyse komşunuz. Spor alanları, sinema, sunum salonları, video konferans odaları, müzik stüdyosu, eğlence odaları, çocuk oyun alanları, otopark, restaurant ve cafeler, modern sanat eserleriyle dolu yemyeşil bahçeler...hepsi, istediğiniz an tamamen sizin.

12 Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişleyebilir veya küçülebilir... TASARIMIN SON TEKNOLOJİYLE BÜTÜNLEŞTİĞİ İÇ MEKANLAR.. Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ofis veya ev düşünün...duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz. Tasarımın son teknolojiyle bütünleştiği iç mekanlarda, hem kişisel zevklerinizi yansıtan hem de her yerde göremeyeceğiniz türden butik mimari öğeler hakim.

13

14 Trafik ve ulaşım sorunundan uzak bir yaşam imkanı...

15 HEM REZİDANS HEM DE SUIT OFİS... Bilgi çağının bir gerekliliği ve online çalışma şartlarının gelişmesiyle birlikte, iş mekanları ve yaşam alanları arasıdaki sınırların gittikçe belirsizleşmesi içgörüsünden hareketle projelendirilen RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Tepeüstü nde etrafı ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklarla çevrili bir konumda bulunuyor. Hem rezidans hem de suit ofis olabilecek şekilde tasarlanan RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ne yakınlığı, TEM in hemen yanındaki önemli bir kavşakta yer alması ve metro hattına olan yakınlığı ile sakinlerine trafik ve ulaşım sorunundan uzak bir yaşam imkanı sunuyor.

16 XPAND XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX lüksüdür. Size, ortak kullanıma açık olan alanların tapu sahipliğini de sağlayan XPAND ile, ofisinizde veya evinizde olmasını isteyebileceğiniz tüm lükslere istediğiniz anda kolayca ulaşabilirsiniz. Akıllı yönetim sistemiyle kendi sürenizi rezerve ederek veya diğer RELUX sakinleri ile zaman takas ederek yararlanabileceğiniz XPAND olanakları için hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz.

17 MEETING ROOM Her türlü iş toplantısı için kullanabileceğiniz özel ekipmanlı odalar. SILENT ROOM Sessiz ortam ve yüksek konsantrasyon gerektiği anlar için çalışma odası veya kütüphane olarak kullanabilecek donanımdaki odalar. REFRESHING ROOM SPA, jacuzzi...ihtiyacınız hangisiyse, istediğini anda hizmetinizde. FUTURE CINEMA Özel ses ve görüntü sistemine sahip, 15 kişi kapasiteli 3 boyutlu sinema odası. ZEN GARDEN TERRACE Dinlenmenin ve kendinizi dinlemenin keyfini yaşamak için tasarlanmış bahçeler ve özel teraslar.

18 EKLENEBİLİR Büyük olduğu düşünülen alanlar duvarlarla bölünerek birden fazla alan elde edilebilir. KAYDIRILABİLİR Esnek yapılı duvarlar ileri veya geri kaydırılarak ofislerin ve odaların boyutları ihtiyaçlar doğrultusunda değiştirilebilir. KALDIRILABİLİR Aralardaki duvarların kaldırılmasıyla birden fazla suit ofis birleştirilebilir.

19 FLEXX Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEXX lüksü, ofisinizi veya evinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar. İhtiyaçlarınız veya kişisel zevkleriniz doğrultusunda isteğiniz odayı genişletip, küçültebilir; farklı alanları mutfak ve banyo olarak kullanabilirsiniz. FLEXX lüksü sayesinde birden fazla suit ofisi duvarlarını kaldırılarak tek ve büyük bir ofise çevirebilir; büyük bir ofis ihtiyacınız ortadan kalktığında bölerek, ihtiyacınız dışındaki bölümleri kiralayabilir veya satışa çıkarabilirsiniz.

20 CLUB RELUX sakini olduğunuz anda, ofis ve ev yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz. Yaşamınızı kolaylaştırmak, konforunuzu artırmak ve kendinize ayırdığınız vakti maksimuma çıkarmak amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalışan asistan ve danışmanlardan oluşan CLUB, ofiste, evde, yolda, seyahatte her türlü acil durum ve isteğiniz için hizmetinizde.

21 OFİSTE Ofisinizde karşılaşabileceğiniz tesisat, elektronik donanım, IT problemleri, catering ve misafir ağırlama hizmeti ihtiyacınızda... TRAFİKTE Trafikte karşılaşabileceğiniz lastik patlaması, akü bitmesi, yolda kalma durumunda çekici ve yeni araç gereksinimi gibi her türlü durumda... SEYAHATTE Seyahatleriniz için avantajlı uçak bileti, havaalanı transferi, otel rezervasyonu, gidilecek yere ait rehber hizmeti gibi konularda danışmanlığa ihtiyaç duyduğunuzda... SAĞLIK Her türlü sağlık hizmeti ihtiyacınızda ofis-ev-hastane arası transferler, doktor randevusu, tedavi süreci takibi veya ambulans ve ilk yardım ekibi gerektiren acil durumlarda... ORGANİZATÖR Toplantı, davet ve parti organizasyonlarınızda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, organizatör desteği almak istediğinizde...

22 İZOLASYON Özel cam ve duvar izolasyonuyla enerji tasarrufu sağlar... GERİ DÖNÜŞÜM Geri dönüşüme maksimum katkı sağlayacak şekilde yapılandırılan çöp toplama sistemi... ELEKTRİKLİ ARAÇ İSTASYONU Elektrikli araçlarınızı şarj edebileceğiniz Elektrikli Araç İstasyonları... GÜNEŞ PANELLERİ Birçok alanda güneş panelleriyle sağlanan aydınlatmalar... YAĞMUR SUYU Yağmur suyunu filtreleyerek depolarında tutan arıtma sistemi...

23 ECOLUX Akıllı ve doğa dostu planlar üzerine kurulan RELUX projelerinin tamamı, bugünden gelecek nesilleri düşünen çevresel düzenlemeler çerçevesinde yapılanmaktadır. Minimum enerji tüketimi, doğa dostu malzeme kullanımı, doğal kaynakların verimli kullanılması ve geri dönüşüm çözümleri tüm RELUX projelerinin alt yapılarında en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır.

24 AVRUPA NIN EN İYİSİ INTERNATIONAL PROPERTY AWARDS BEST ARCHITECTURE MULTIPLE RESIDENCE RELUX RSO 50 Tepeüstü, dünyada inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm profesyonel firmalara açık olan International Property Awards yarışmasında 5 yıldızlı dereceyle Avrupa nın en iyi mimari ödülünün sahibi.

25

26 TASARIMCILAR MİMARİ TASARIM GÖKHAN AVCIOĞLU (GAD MİMARLIK) Ankara doğumlu olan Gökhan Avcıoğlu, Selçuk Üniversitesi nde mimarlık eğitiminin ardından 1994 yılında açmış olduğu GAD (Global Architectural Development) Mimarlık Bürosu ile yurt içinde ve dışında çok sayıda başarılı projeye imza attı. Gökhan Avcıoğlu nun GAD projeleri; 2002 de Galerist İstanbul ve Minima Art Philadelphia, Amerika da; 2003 ve 2004 de Miami Bienali nde, 2005 de Rotterdam Mimarlık Müzesi ve Londra Kraliyet Sanat Akademisi nde, 2010 da Los Angeles da sergilendi. Ayrıca, 2008 Nisan ayında Milano da gerçekleşen Block sergisinde de Gökhan Avcıoglu na ait çeşitli şekillerde tasarlanmış objeler yer aldı. Türkiye de aldığı ödüllerinin yanında, aralarında mimarlık Oscar ı şeklinde bilinen International Property Awards da bulunan çok sayıda ödül sahibi olan Avcıoğlu, başarılı çalışmalarına ek olarak 2007 yılından bu yana Paris te bulunan Ecole Speciale D Architecture da öğretim üyeliği yapmakta. İÇ MEKAN TASARIMI INGO SCHWEDER (GOCO HOSPITALITY) Spa ve konaklama alanlarında 30 yılı aşkın deneyime sahip Ingo Schweder, GOCO nun kurucusu ve CEO sudur. Dünyanın en prestijli hotel grupları için çalışmalarda bulunmuş; dünya çapında bilinen ünlü spa ve sağlık merkezlerinin tasarım, geliştirme ve operasyonlarını yürütmüştür. Onun önderliğinde yapılmış olan Himalayalar daki Ananda, dünya çapındaki spa merkezleri arasında çok özel bir yere sahiptir. Mandarin Oriental Hotel Group taki görevi süresince dört kıtada toplamda 15 spa merkezinin yapımında bulunmuştur. Aralarında Spa Personality of the Year, Excellence in Hospitality Design, Most Distinguished Industry Motivator, ve Best Spa Company de bulunan sayısız uluslararası ödülün sahibidir.

27 En önemli imzalarınızı, size özel tasarlanmış ofisinizde, dünyanın en güzel manzarasına karşı atacaksınız...

28 LOKASYON E6-TEM otoyolunun hemen yanında önemli bir kavşakta yer alan RELUX RSO 50 Tepeüstü nün etrafında uluslararası birçok firmanın genel müdürlük binaları, ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklar bulunuyor. FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ TEB BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ VAKIF BANK ERGO CROWNE PLAZA HOTEL E5 BAĞLANTI SONY FİNANS BANK BAYER ÜMRANİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ HİSAR HASTANESİ ALBARAKA TÜRK BANK ASYA B/S/H CITIBANK AVEA CASPER SATIŞ OFİSİ IKEA YEŞİLVADİ EVLERİ BUYAKA AVM MEYDAN AVM BJK NEVZAT DEMİR YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ ŞİLE OTOYOLU ERDEM HASTANESİ METRO E6 TEM

29 (RLX) RELUX ü Facebook ta Takip Edin RELUX RELUX SATIŞ OFİSİ WWW RELUX.COM.TR RELUX ü Twitter da Takip Edin RELUX ü Instagram da Takip Edin RELUXLIFE RELUXLIFE

30 DİĞER PROJELER Diğer RELUX projeleri hakkında detaylı bilgiyi adresinden veya (RLX) no lu RELUX ÇAĞRI MERKEZİ nden edinebilirsiniz.

31

32 RELUX (RLX) ALTUNBÜKEN 2014, RELUX, TÜM HAKLARI SAKLIDIR. YATIRIMCI, PROJELERDE VE PROJELERE AİT MİMARİ DETAYLARDAKİ DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI pompaa

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor!

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! Oyunu Opera 9 Mobile OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! OPERA 9 Mobile ile artık resepsiyon sınırları yok! Konuklarınızı nerede isterseniz

Detaylı

TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER

TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yine yeni bir yaz Sarı ve sıcak Ancak sanki bu yaz diğerlerinden daha farklı. Sarının yanında bol bol yeşil de

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı İstanbul turizminde yeni kilometre taşı HİLTON ISTANBUL BOMONTİ NİN PROJE ORTAKLARI AHŞAP ÜRÜN SAN. ASKA CIAT DAİKİN DAVUT MERMER DURAVİT DVA TELEKOM. E.M.K. ETA YAPI FEFRAME FİNSPOR ISS TÜRKİYE IŞIK PEYZAJ

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx İÇİNDEKİLER 8 10 İsmail Darcan Boytek Reçine Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Adnan Özsoy Gorrion Hotel İstanbul Turizm Direktörü Sunuş...4 Otel Profili...6-7 Röportaj / İsmail Darcan / Boytek

Detaylı

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI ŞUBAT 2015 SAYI 6 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, YÜZDE 15 KONUT DESTEĞİNİ NASIL YORUMLADI? 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI SOCAR, VADİSTANBUL

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür.

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. LEED GOLD sertifikasına aday... Premier Kampüs Ofis te; yeşil alana ayrılan bölümler, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümler ve kullanılan malzemelerle çevreye ve

Detaylı

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT 1. ETAP 02 04 06 NUHOĞLU İNŞAAT GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK Kurulduğu ilk günden bugüne kadar konut, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, sağlık ve eğitim projeleri, altyapı projeleri ve çeşitli

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR

TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yaz aylarına geçişin hızlandığı şu günlerde, iklim değişikliğini hayatımızın içinde hissetmeye başladık. Her haftaya farklı

Detaylı

HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI

HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI Ahşap Ürün Angora Halıcılık Asel Grup Elektronik Ber Telekomünikasyon Duravit Hotelya by Kolsan İnanır Group İnfoMET Teknoloji LG Electronics Netsa Tekstil

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE

SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yeşil, çevre, tasarruf, sürdürülebilirlik, karbon salımı, küresel ısınma, iklim

Detaylı

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL AKILLI BINAM Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi l Akıllı Şehirler Zirvesi WICS13 l Turkcell makineleri birbirine bağlıyor l Türkiye 2023 e akıllı şehirlerle

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

EKİM 2014 BİSİKLET PORTRE: LE CORBUSIER YENi YAŞAM TRENDi: MİKRO DAİRELER

EKİM 2014 BİSİKLET PORTRE: LE CORBUSIER YENi YAŞAM TRENDi: MİKRO DAİRELER EKİM 2014 BİSİKLET PORTRE: LE CORBUSIER YENi YAŞAM TRENDi: MİKRO DAİRELER ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Sonbahar ya da güz veya hazan Sarının, kırmızının, kahverenginin, yeşilin her tonu bir araya gelince görsel bir

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

Ferroli kombi üretimiyle daha da büyüdü. Hem keşfet. İngiltere de küçük bir. medyayı doğru yönetmek. yap Mağaracılık mağara dalışı.

Ferroli kombi üretimiyle daha da büyüdü. Hem keşfet. İngiltere de küçük bir. medyayı doğru yönetmek. yap Mağaracılık mağara dalışı. KASIM 2013 YIL 8 SAYI 24 İngiltere de küçük bir gezi Sosyal medyayı doğru yönetmek Hem keşfet hem spor yap Mağaracılık mağara dalışı helikayak patika koşusu Ferroli kombi üretimiyle daha da büyüdü Bir

Detaylı

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 10 ALİ OSMAN ÖZTÜRK RÖPORTAJ 18 ANKARA İŞ DÜNYASI BESA KULE DE BULUŞUYOR 34 MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 38 SALİH BEZCİ RÖPORTAJ 68 KIŞ BAHÇELERİNE ÇIKMA ZAMANI 5 8 10 14 18 22 28 30 32 34 36 38 46 50

Detaylı

36 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe edindiğimiz tecrübe, yaratıcılık ve ödünsüz kalite anlayışımızı şimdi de İzmir e

36 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe edindiğimiz tecrübe, yaratıcılık ve ödünsüz kalite anlayışımızı şimdi de İzmir e 36 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe edindiğimiz tecrübe, yaratıcılık ve ödünsüz kalite anlayışımızı şimdi de İzmir e taşımaya hazırlanıyoruz. Doğası, manzarası, projesi, altyapısı,

Detaylı

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU Aralık 2014 SAYI 4 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ SAYFA 40 TA HEP İSTANBUL TARLABAŞI 360 NİDAPARK SEYRANTEPE

Detaylı

ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ

ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ özel ve kamusal alanların bir arada ve birbirini destekler nitelikte olabilmesi,

Detaylı

Di ya log. izocam. Yalıtın, yangının zararından korunun!

Di ya log. izocam. Yalıtın, yangının zararından korunun! Di ya log izocam Ekim Kasım Aralık 2011 Yalıtın, yangının zararından korunun! Yalıtım yangının daha kolay ve hızlı söndürülmesini sağlar, İzocam 12. Yalıtım Yarışması başladı, Yangının yayılmasını yalıtım

Detaylı

haber EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA

haber EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA TEMMUZ 2012 haber Eroğlu Holding Kurumsal İletişim Yayınıdır COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA EROĞLU GAYRİMENKUL

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı