MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAPMLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAPMLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN"

Transkript

1 MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAPMLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

2 İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN HAYATINIZIN DENEYİMİ ÖĞRENCİLER ve Kampı nı bu şekilde ifade ediyor. İki haftalık kamplarımız İngiltere de asla unutamayacağınız eğlence, futbol ve eğitim dolu bir yaz okulu fırsatı sunuyor YAŞ ARALIĞI İÇİN Öğrenciler, dünyaca ünlü Manchester United Okullarından futbol eğitimi alırlar. Yeteneklerinin ne olduğu önemli değil, öğrenciler arkadaşça bir atmosferde ve eğlenceli şekilde teknik, taktik, fiziksel, ruhsal ve sosyal eğitimleri kapsayan kapsamlı bir eğitime tabi tutulurlar. derslerimiz spora özgün içerikli müfredat kullanılarak verilir. Etkileşimli derslerimiz dilbilgisi ve kelimeleri kapsar ama aynı da özgün etkileşimli üzerine geniş vurguya yer vermektedir.

3 la geçen bir günün ardından, oyuncuların lobisinde, dünyanın her tarafından öğrencilerle sosyalleşme ve faaliyetlere katılma şansı bulunmaktadır. Burada öğrenciler dinlenebilir ve televizyon seyredebilir, fussball, masa tenisi oynayabilir oyun konsolunda yarışma yapabilmektedirler. Bu değişik kültürleri tanımak, arkadaş olmak ve sosyal özgüven kazanmak için eşi bulunmaz bir fırsattır. Geçtiğimiz bu iki hafta süre boyunca MUSS taki personelin oğluma vermiş oldukları fedakarlık, alaka ve maharetleri için kendilerine teşekkürü borç biliyorum. Renata Vitor, 2014 (Bradfield öğrencisinin annesi) Öğrencilerimizin sağlığı bizim için en önce gelir. Evinden uzaklara seyahat eden genç insanların ihtiyaçlarını anlıyor ve biliyoruz. Vardıkları dan evlerine döndükleri a kadar öğrencilerimiz çok iyi bakılacak, motiveli ve mutlu olacaklar. İngiltere yi keşfedecekler, faal olacaklar ve konuşacaklar ve yaz okulu için en mükemmel kombinasyona sahip olacaklar.

4 İNGİLİZCE DERSLERİ mız özgündür; futbola olan şevkleri gibi lerini geliştirmek için öğrenciler motive edilir. Öğrenciler bir grupta: ortalama 14 kişidir. Öğrenciler yeterliliklerine göre sınıflandırılır. Haftalık saati: 12.5 saattir. ve diğer aktiviteler boyunca Etkileşimli : 20 saat. Konuşma ve dinleme, okuma, yazma, kelime ve dilbilgisi becerilerini kapsar Gerekli destekleyici materyaller şahsi çalışma kitabı ve kamp sonu raporu. Dersler etkileşimli olarak verilir, görev temelli formattadır ve kapsamlı çeşitlilikte eğitim materyalleriyle desteklenir. Yüksek kalitede, ana dil seviyesinde dil becerisi olan şevkli öğretmenler öğrencileri motive eder ve çalıştırır. Öğrenciler kendilerinin uygun sınıfa yerleştirilmesi için bir dil giriş sınavına tabi tutulur. Kampın sonunda kazanılan eğitimin kanıtı olan son çıkış sınavı yapılır. Öğrenciler çalışma kitaplarını almaları için teşvik edilir, projeler ve tamamlanan sınavlar ailelerine, öğretmenlerine ve arkadaşlarına göstermeleri için eve gönderilir. Her bir öğrenci dil becerilerini daha fazla nasıl geliştirebileceklerini anlatan tavsiyelerle birlikte bireysel değerlendirme alır. En ileri derecedeki mızdaki proje çalışması öğrencilere IGCE, IELTS, Trinity ve ESB gibi sınavlara hazırlanmaları için yardımcı olur. İletişim becerilerindeki odak öğrencilerin çeşitli tüm Cambridge ve Trinity sınavlarına hazırlanmaları için yardımcı olur.

5 FUTBOL EĞİTİMİ YAŞAMAYI, EĞİTİMİ VE OYUN KEYFİNİ BİR ARADA YAŞAYIN. Biz oyunculara çeşitli becerileri nasıl geliştireceklerini, hareketleri ve Manchester United ın 1nci takım eğitimine benzer teknikleri öğretiyoruz. Öğrenci gurupları en fazla 16 kişidir. Yaşa ve yeterliliğe göre öğrenciler sınıflandırılır. Özel antrenör: her grup kamp boyunca aynı antrenör tarafından çalıştırılmaktadır. eğitimi haftada 20 saat. Gerekli malzemeler: 2 Manchester United Okulları eğitim forma, iki çift şort, 2 çift çorap, 1 su geçirmez mont, 1 su matarası ve 1 çanta. Eğitim, becerilerin eğlence içinde geliştirilmesine olanak sağlayacak şekilde, heyecan dolu sürekli müsabakalarla ve oyuncuları motive edecek şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların,oyun içindeki hatalarını anlayıp öğrenecekleri gibi, yeterliliklerini artırmak, cesaretlerini ve özgüvenlerini geliştirmeleri için yardımcı oluyoruz. Kamplar, 60 ın üzeride ülkeden gelen oyuncular için konuşulan, tamamen uluslar arası futbol çevresi sunmaktadır. ANTRENÖRLER Tüm MUSS Antrenörleri Manchester United tarafından seçilmiş ve eğitilmiştir, antrenörlerin tamamı UEFA/FA kokartlıdır ve her yaşta, farklı kültürlerden gelen genç oyuncuları motive edici ve teşvik edici kaliteye sahiptirler. DÜNYA YETENEK FİNALİ - OLD TRAFFORD STADINDA HİÇ OYNAMAYI İSTEDİNİZ Mİ? Kamplarımızda, oyuncular bir dizi beceri müsabakalarında yer alır. Eğer yenerlerse Dünya Yetenek Finalinde, Old Trafford stadında taraftarın huzuruna çıkacaklar!! Kulüp antrenörleri ve oyuncular tarafından tasarlanmış müsabakalar her oyuncuya rekabet etme fırsatı sunar. Her kamptan bir oyuncu Manchester da Ekim ayı içinde yapılacak Dünya Yetenek Finalinde bir yer kazanacaktır. Bu olağanüstü fırsat aşağıdakileri içermektedir: AON Eğitim Tesislerini gezme (1nci takımın eğitim tesisi) Dünya Yetenek Finali Müsabakasında yer alma Ünlü Old Trafford sahasında oynama Premier Lig de Manchester United ın evinde müsabakaya katılma Manchester United Akademi maçını seyretme Oyuncu ve ebeveyni ya da yasal varisine otel konaklaması (uçak ve transferler dahil değildir)

6 MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS MERKEZİ Manchester Birmingham Rugby School London BIRMINGHAM YAKININDA, RUGBY SCHOOL Rugby School büyük İngiliz akademik kurumlarından birisidir. Kraliçe I. Elizabeth in saltanatı ında 1567 de kuruldu, muhteşem geçmişi görkemli binalarına ve avlusuna yansımıştır. Okul adını tarihi Pazar şehri Rugbyden almıştır ve İngiltere nin Kalbi olarak bilinen alan içine kurulmuştur. Şimdi ise İngiltere nin öncü özel okullarından biridir. Kamp Süresi: 14 gün, 13 gece En yakın havaalanları: Birmingham (47km), Londra, Heathrow (138km) Barınma: Paylaşılan banyolu tesisler, modern tek kişilik yatak odaları ve yurtlar. Tesisler: TV, fussball masası, masa tenisi ve oyun konsollu ortak odalar 6 kulvarlı 25 metrelik yüzme havuzu, kapalı ve 2 tane her havaya elverişli spor salonu, ışıklandırılmış sentetik saha ve 13 futbol sahası Ücretsiz Wi-Fi Tesis içi kamp mağazası Çamaşırhane Tesisleri Öğünler: Günde 3 öğün ve akşam aperatifi. Sıcak et, balık tabağı, mevsimsel sebze, salatalar, ekmek, tatlı ve meyveler olduğu gibi vejetaryen seçenekleri mevcuttur. Belirli diyet gereklilikleri karşılanabilecektir. MUSS MERKEZ KAMP TARİHLERİ VARIŞ GÜNÜ AYRILIŞ TARİHİ 6 Temmuz Pazartesi 19 Temmuz Pazar 20 Temmuz Pazartesi 2 Ağustos Pazar 3 Ağustos Pazartesi 16 Ağustos Pazar

7 MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS GÜNEY Manchester Birmingham Bradfield College London LONDRA YAKININDA, BRADFIELD COLLEGE Berkshire ın kırsal alanının kalbinde kurulmuştur ve yine de Londra ya yakındır, Bradfield College Britanya nın en kaliteli özel okullarından biridir. Thomas Stevens tarafından 1850 yılında kurulmasından bu yana, spor ve akademik alanda dünya çapında üstün başarıya sahiptir. Kolej futbol kampları için mükemmel şekilde harikulade spor ve serbest çalışma tesisleri ile donatılmıştır. Kamp süresi: 14 gün, 13 gece En yakın havaalanları: Londra Heatrow (56 km), Londra Gatwick (101 km) Barınma: Özel ve paylaşılan banyolarla Modern tek ve çift yatak odaları ve yurt tesisleri Tesisler: TV, fussball masası, masa tenisi ve oyun konsollu ortak odalar Kapalı spor salonu, üç sahalı kapalı tenis salonu, 6 kulvarlı 25 metrelik yüzme havuzu, iki tane ışıklandırılmış her havaya elverişli saha ve 8 futbol sahası Ücretsiz Wi-Fi Tesis içi kamp mağazası Çamaşırhane Tesisleri Öğünler: Günde 3 öğün ve akşam aperatifi. Sıcak et, balık tabağı, mevsimsel sebze, salatalar, ekmek, tatlı ve meyveler olduğu gibi vejetaryen seçenekleri mevcuttur. Belirli diyet gereklilikleri karşılanabilecektir. MUSS MERKEZ KAMP TARİHLERİ VARIŞ GÜNÜ AYRILIŞ TARİHİ 29 Haziran Pazartesi 12 Temmuz Pazar 13 Temmuz Pazartesi 26 Temmuz Pazar 27 Temmuz Pazartesi 9 Ağustos Pazar 10 Ağustos Pazartesi 23 Ağustos Pazar BÜTÜN KAPMLAR İÇİN SEYAHAT BİLGİSİ Havaalanı transferleri: Havaalanı transferleri bireysel veya grup bazında kaydedilebilir. Daha fazla bilgi için acentenizle iletişime geçiniz. Vize mektupları: İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından onaylanmış bir ve gerektiğinde Vize Mektubu vermek için Birleşik Krallık Sınır Kuruluşu tarafından yetkili bir kurumuz. Sigorta: Gönül rahatlığınız için, çocuğunuz için özel seyahat sigortası paketi kamp ücretine dahildir.

8 KAMPINIZDA NE OLUR Program oyunculara İngiltere de yeni arkadaşlar edinmelerinin yanı sıra tamamen futbol ve ı sunmak için tasarlanmıştır. Personelimiz oyuncuların yeteri kadar dinlenme ve rahatlama ına sahip olmalarını sağlamaktadırlar. PAZARTESİ 1nci GÜN SALI 2nci GÜN ÇARŞAMBA 3ncü GÜN PERŞEMBE 4ncü GÜN CUMA 5nci GÜN CUMARTESİ 6ncı GÜN PAZAR 7nci GÜN PAZARTESİ 8nci GÜN SALI 9ncu GÜN ÇARŞAMBA 10ncu GÜN PERŞEMBE 11nci GÜN CUMA 12nci GÜN CUMARTESİ 13ncü GÜN PAZAR 14ncü GÜN Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Kahvaltı Hoş geldiniz SABAH Varışlar sunumu Tesis içi faaliyetler bitirme sınavı ÖĞLEDEN SONRA Varışlar faaliyeti giriş testi Günübirlik gezi Günübirlik gezi Günübirlik gezi MUSS turnuvası Ayrılış Kamp sonu sunumu AKŞAM MUSS mini turnuvası Seminer ve akşam faaliyetleri Oyun akşamı Seminer ve akşam faaliyetleri 1 e 1 oyuncu incelemesi Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış Yatış

9 SIKÇA SORULAN SORULAR Çocuğum Manchester United tarafından mı seçilecek ve Manchester United oyuncusu mu olacak? Tüm Manchester United Okulu kamplarının tüm oyuncular için hedefi yeterlilik bakımından başarı elde etmesidir. Kamplar yetenek belirlemek için tasarlanmamıştır. Ancak, oyuncular bilinçli ve becerili olarak dönüp kendilerini geliştirmeye devam edeceklerdir. eğitimi nasıl yürütülür? Kamplar tüm yeteneklere açıktır. MUSS antrenörleri UEFA/FA kokartlıdır ve Manchester United tarafından eğitilmişlerdir. Belirli yaş aralığındaki oyuncuların grubu en fazla 16 kişiden oluşmaktadır. Her grup aynı antrenör tarafından çalıştırılacaktır. Çocuğum 2 haftadan fazla kalabilir mi? Her kamp 2 hafta sürmektedir, dolayısıyla eğer öğrenciler daha fazla kalmak isterlerse, 2 kampı peş peşe kaydettirebilirler ve 4 hafta kalabilirler. Çocuğum herhangi bir Manchester United oyuncusuyla buluşacak mı? Maalesef hayır. Manchester United oyuncuları yılın bu ında ya seyahatte olacaklar ya da tatilde olacaklar. Çocuğumun cep harçlığına ihtiyacı olacak mı? Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Tüm günübirlik gezilerle birlikte tüm yemek ve barınma ihtiyaçları karşılanır. Öğrenciler ekstra içecek/çerez ve hediyelik eşya için yanlarında para getirmek isteyebilirler. Tesiste çocuğumla nasıl iletişim sağlarım? Her çocuğun kendi telefonlarını getirmesini tavsiye ederiz. Kampta acil durum telefonu olacaktır ve kamp başlamadan önce bu numara size verilecektir. Aynı da kamp ile gelişmeleri kendi twitter ve facebook hesaplarınızdan inceleyebilirsiniz. Çocuğumun pasaportu ve değerli eşyaları ne olacak? Pasaportları, biletleri, parayı, telefonları ve değerli eşyaları kamp kaydında soracağız. Tüm değerli eşyalar kamp bankasında muhafaza edilecek ve telefonlarla paralar her gün belirli larda verilecektir. Çocuğum hasta olur ya da sakatlanırsa ne olur? Personelimiz çocuğun durumunun ciddiyetini değerlendirir. Hasta olan her çocuğu dikkatlice inceleriz. Tıbbi olarak yetkilendirilmiş personel, çocuğun doktora ya da yerel bir hastanede tedaviye ihtiyacı olup olmadığına karar verir. Eğer acil tedavi gerekliyse personelimiz çocuğa doktora veya hastaneye giderken eşlik eder. Ailelere/ vasilere en kısa sürede ulaşmak için tüm çabamızı gösteririz ama eğer tedavi doktor tarafından tavsiye edilirse ve anne babalarıyla konuşamazsak tedaviye izin veririz. malzemeleri verilecek mi? Evet her çocuk 2 tane Manchester United Okulu eğitim forması, 2 çift şort, 2 çift çorap, 1 su geçirmez mont ve bir tane su matarası alır. Not: Ayakkabılar ve tekmelikler tarafımızdan verilmeyecektir fakat gereklidirler. Çocuğumun belirli bir seviyesine ihtiyacı var mı? Hayır. Çocuklarınızı kamp ında çoğunlukla konuşmaları için hazırlamanızı size teşvik ederiz. Çocuklar, varışta giriş testinden sonra yeterliliklerine dayanarak eğitim gruplarına yerleştirilecektir. Tesiste çamaşırhane hizmeti var mı? Evet. Personel çocukların elbiselerinin çıkarılıp yıkanmasını sağlayacaklardır. Erişilebilir internet / Wi-Fi olacak mı? Tesis içerisinde çocuklar bedava Wi-Fi ye erişim sağlayabileceklerdir fakat kullanım saatlerini kısıtlamaktayız. Çocuğum odasını kimle paylaşacak? Oda paylaşımı için çocukların yaşını karşılaştırırız. Kayıt işlemleri sırasında eğer herhangi bir oda paylaşımı talebiniz olursa, bu talepleri yerine getirmek için elimizden geleni mümkün olduğunca yapacağız. Çocuğum tesisten dışarı çıkmalarına izin verilir mi? Çocuklar tesisten dışarı çıkamaz. Ailesiyle birlikte önceden uyarmak suretiyle birlikte çıkarılır. Tesisten sadece tüm kampla birlikte dışarıda günübirlik gezide olduğu ayrılabilir. Kalış süreleri boyunca aileler/vasiler çocuklarını ziyaret edebilir mi? Evet. Her hafta ailelerin futbol seyretmesi ve çocuklarını görmesi için davet edildiği belirlenmiş olan ziyaret günleri vardır. Tüm öğünler verilecek mi? Birçok seçenekle birlikte günde 3 öğün tesis içinde verilir. Günübirlik gezilerde çocuklar paketlenmiş öğle alırlar. Menüler faaliyeti tutarı ve oynanan spor dikkate alınarak hazırlanır ve personelimiz çocukların yeteri kadar yemelerini sağlarlar. Sıcak et veya balık tabağı, mevsimsel sebze, salata, ekmek, tatlı, yoğurt ve meyve seçenekleri olduğu gibi vejetaryen seçenekleri de mevcuttur. Aynı da oyunculara akşam aperatifi de verilecektir. Özel diyet ihtiyaçları da ayrıca tedarik edilebilmektedir. Çocuğumla havaalanında buluşabilir misiniz? Evet. Prosedür aşağıdaki gibidir. Önce, ayrıntılar için lütfen acentenizle iletişime geçiniz. Acenteniz bize çocuğunuzun varış ve ayrılış detaylarını verecektir. Varışta, yetkilendirilen personelimiz, çocuğunuzu karşılamak için orada olacaktır. Ayarlanan taksi veya antrenör çocuğunuzu personelimizle birlikte kampa ulaştıracaktır. Dönüşte de çocuğunuza havaalanına kadar eşlik edip kaydını yaptıracağız.

10 GÜNÜBİRLİK GEZİLER Tüm oyuncular üç tane günübirlik geziye gideceklerdir (lütfen aşağıya bakınız): KOMPLE MANCHESTER UNITED GEZİS Manzara eşliğinde Ünlü Old Trafford stadyumu gezisi ve Müze ve kampı tarzıyla tamamlayan Mega Mağaza ziyareti. Bütün çocuklar bu geziyi yapacaklardır. DİĞER GÜNÜ BİRLİK GEZİLER WEMBLEY (Tüm Yaşlar) FA Final Kupası dahil birçok ünlü futbol maçına ev sahipliği yağan ve İngiliz milli takımının evi ve sahip olduğu zengin spor hikayesiyle övünç kaynağı olan Wembley Stadyumunu gezmek. Bu özgün gezide öğrenciler Stadyumu keşfedecekler. LONDRA (Yaş 12-17) An educational walking tour of London, led by our teachers, will guide older students through the historic city to see iconic English landmarks such as Buckingham Palace, Trafalgar Square, Leicester Square, Big Ben and the Houses of Parliament. CHESSTINGTON MACERA DÜNYASI VE DRAYTON MALİKÂNESİ (Yaş 8-11) Küçük öğrenciler çok çeşitli heyecan verici sürüş ve macera özelliği olan Birleşik Krallığın en büyük ve en fazla ziyaret edilen ana parklarından biri olan parkı gezeceklerdir.

11 PASTORAL BAKIM Çocuklarınıza özen göstermek bizim birinci önceliğimiz. Her çocuğa ihtiyaç duydukları güven ve desteği vermeyi hedefliyoruz. Birçok çocuk için bunun evlerinden ilk defa uzak kalışları olduğunu ve hem aileleri hem de çocukları için ilk ve ikinci günün kaygılı olabileceğini biliyoruz. Her özen göstermeleri için kamplarımızda üç ekip personel bulundurmamızın nedeni budur. Sosyal medyadan çocuğunuzun günlük olarak güncellenecek olan kamp deneyimini izleyebilirsiniz. HATIRALARI EVE GÖTÜRME MUSS ANTRENÖRLERİ Çocuklara futbol eğitim programı boyunca ve Old Trafford günü birlik gezisi sırasında çocuğunuzla ilgilenir. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ Sınıf içinde çocuğunuzla ilgilenir ve pastoral bakım ekibine diğer larda; sabah erken saatte, yemek larında, yatma larında ve Londra günü birlik gezisinde yardımcı olur. PASTORAL BAKIM PERSONELİ Çocuklarınızla her ilgilenirler. Tüm personelimiz çocuklarınız gibi aynı tesiste yaşarlar. Pastoral bakıcılar ve yetkilendirilmiş tıbbi personel / fizyoterapistler 7/24 ulaşılabilir olacaklardır. Her çocuğa erişilebilir, yardım etmeye, gerektiğinde tavsiye ve güven vermeye hazırdırlar. İngiliz dili karnesi ve Manchester United Okulları futbol malzemeleriyle eve dönüleceği gibi, her oyuncu kampın hatıra fotoğrafını 25 pound karşılığında satın alabilir.

12 KAMPTA NELER VAR? MERKEZ: RUGBY SCHOOL GÜNEY: BRADFIELD COLLEGE Barınma ve tüm öğünler MUSS malzeme paketi 40 saatlik futbol eğitimi ve oyunlar () Seminerler, maç videoları ve oyun analizleri 25 saatlik İngiliz dili eğitimi faaliyetleri ve eğlence Günü birlik Londra gezisi Chessington Dünya Maceraları Günü birlik gezisi Drayton Malikanesine günü birlik gezi Wembley stadyumuna günü birlik gezi Old Trafford a günü birlik gezi, Müze Turu ve Mega Mağazayı Ziyaret Oyuncuların Salonu: Oyun konsolu, fussball masası, masa tenizi ve TV bulunmaktadır., Tam boy çim sahalar Işıklandırılmış her havaya elverişli sahalar Yüzme havuzu Tesis içi kamp mağazası WiFi YAŞ 8-11 YAŞ YAŞ 8-11 YAŞ TE BİZE KATILIN YETKİLİ ACENTE MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS - MERKEZ 6 Temmuz Pazartesi- 19 Temmuz Pazar 20 Temmuz Pazartesi-2 Ağustos Pazar 3 Ağustos Pazartesi- 16 Ağustos Pazar MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS - GÜNEY 29 Haziran Pazartesi- 12 Temmuz Pazar 13 Temmuz Pazartesi- 26 Temmuz Pazar 27 Temmuz Pazartesi- 9 Ağustos Pazar 10 Ağustos Pazartesi- 23 Ağustos Pazar

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN HAYATINIZIN DENEYİMİ ÖĞRENCİLER ve Kampı nı bu şekilde ifade ediyor. İki haftalık kamplarımız

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ İNGİLTERE BERKSHIRE BELL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden hoşlanan

Detaylı

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI İNGİLTERE BERKSHIRE BELL INTERNATIONAL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi 2012 İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA İrlanda 34 Dublin Kanada 44 Vancouver 45 Toronto ABD 46 Boston 47 Harvard Square 48

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2012 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoşgeldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2015 & 2016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International Tanıtım Broşürü 2010 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA ALMANYA MALTA www.lsi.edu Hoş Geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

Veliler İçin El Kitabı

Veliler İçin El Kitabı Veliler İçin El Kitabı İngiltere Genç Öğrenciler Programları 2014 www.kaplaninternational.com/tur 1 Merhaba Kaplan ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu kılavuzda yer alan bilgilerin merkezlerimiz

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR 2014 Kaplan a Hoşgeldiniz En kaliteli eğitimi sunmada 75 yıllık deneyim Dünya çapında

Detaylı

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA junıor 2013 hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS 1983 TM İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA Fun factor Let s get together and talk Language holidays Merhaba!

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 015 & 016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 9 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN Daha

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

Dünya Çapında Dil Eğitimi

Dünya Çapında Dil Eğitimi Dünya Çapında Dil Eğitimi 2013 Boston New York San Diego San Francisco Los Angeles Miami Montreal Toronto Vancouver London Cambridge Oxford Brighton Bristol Malta Cape Town İçindekiler EC Hakkında 4 Gideceğiniz

Detaylı

Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Dünya Çapında Dil Öğrenimi 2015 eurocentres.com Dünya Çapında Dil Öğrenimi İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Çince, Rusça 140 130 120 110 60 100 90 80 5 80 The world of Eurocentres 40 70 Canada 60 Vancouver

Detaylı

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra 2013 & 2014 İngİltere, MALTA amerika, kanada İspanya küba, Meksİka Ekvator, kosta Rİka FRANsa almanya hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! İTALYa fas çin 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra bizimle

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

İngiltere Malta Güney Afrika ABD

İngiltere Malta Güney Afrika ABD 8 ila 20 yaş arası İngilizce dil kursları İngiltere Malta Güney Afrika ABD Okullarımız New York Malta Berkhamsted Fort Lauderdale & Boca Raton Londra Winchester Taunton Brighton Tavistock Torbay Cape Town

Detaylı

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI MERAK 2-4 süre ile devam eden, 12-19 yaş grubuna yönelik, Öğrencinin yabancı dilini geliştirmesi, pratik kazanması, farklı kültürleri tanıması

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi Program 2011 www.eurocentres.com Dilinizibulun Dünya Çapında Dil Öğrenimi EurocentresDünyası İçindekiler Dilinizi bulun İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Japonca Çince Rusça Dünya, Michelle

Detaylı

Londra da neler sunuyoruz

Londra da neler sunuyoruz Londra da neler sunuyoruz Genel İngilizce Kursları İş İngilizcesi Kursları Sınava Hazırlık Kursları- Cambridge ESOL, TOEFL ve IELTS CLIL İçerik ve Dil Entegrasyon Öğrenimi Okul Entegrasyon Programı - İlkokul

Detaylı

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015 Language Studies International Tanıtım Broşürü, 2015 Learn and live the language İngiltere ABD Kanada Avustralya Yeni Zelanda İsviçre Fransa Malta www.lsi.edu Kılavuza Genel Bakış Ayrıntılı kurs bilgileri

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları

₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları ₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları Konumuz yabancı dil, ama sizinle aynı dili konuşuyoruz. www.biltur.com Dünyanın seçkin okulları. 1980 den beri Biltur farkıyla. İçindekiler AMERİKA İrlanda YETİŞKİNLER

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR.

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 7 18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Yaz Okulu Programları Kuzey İngiltere de Dil Eğitimi SAYI 7 Yurt dışında Yaz Okulları ve Futbol Kampları

Detaylı