İŞ BİRLİĞİ DEĞERLİDİR! HEMEN ŞİMDİ ÜYE İŞYERİ OLUN!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İŞ BİRLİĞİ DEĞERLİDİR! HEMEN ŞİMDİ ÜYE İŞYERİ OLUN!"

Transkript

1 Üye Kitapçığı

2

3 İŞ BİRLİĞİ DEĞERLİDİR! HEMEN ŞİMDİ ÜYE İŞYERİ OLUN! Daha fazla müşteri çekmek, onların sadakatini kazanmak ve rakiplerinize karşı rekabet avantajı elde etmek mi istiyorsunuz? Sodexo, cironuzu artırmanızı sağlıyor. Üye işyerleri, tüm Türkiye de den fazla kart/çek sahibinin olduğu büyük bir pazarın kapılarını size açıyor. Sodexo üye işyeri olarak birçok avantajdan faydalanıyorsunuz. Yeni müşteri kazanımı: Sodexo, üye işyerlerine den fazla müşteri taahhüt ediyor. Bu da sizin için herhangi bir harcama veya iletişim yapmadan potansiyel müşterilere ulaşmak demek. Bu şansı değerlendirmek için Sodexo üye işyeri olun! Daha fazla ciro: Sodexo Restaurant Pass kart ve çekleri sadece Sodexo üye işyerlerinde kullanılır. Sadece sizin faydalanabileceğiniz önemli bir ek ciro potansiyeli yaratır. Rekabet avantajı: Sodexo üye işyeri olarak, Sodexo üye işyeri olmayan rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlayın ve öne geçin! Müşteri sadakatini artırma: Sodexo kullanıcıları sadık müşterilerdir ve Sodexo üye işyerlerini tercih ederler. Sodexo üye işyeri olarak, mevcut müşterilerinizin sadakatinin yanı sıra yeni müşteriler kazanırsınız. Neden Restaurant Pass Kart ve Çek? Sodexo Restaurant Pass kart ve çekleri öğle yemeği ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla i aşkın firma tarafından den fazla çalışana verilmektedir. Sodexo Üye İşyeri Hizmetleri Sodexo, üye işyerilerine sunduğu hizmetlerle marka bilinirliğini güçlendirmeyi, üye işyeri cirolarını artırmayı ve müşterilere Sodexo hizmetlerini kullanabilecekleri noktaları tanıtmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle üye işyerlerine özel hizmetler sağlar: Etiketler (sticker): Tüm müşteriler tarafından Sodexo üye işyeri olduğunun anlaşılması için görülebilir bir şekilde kapı vb yerlere yerleştirebileceğiniz etiketleri tarafınıza ulaştırır. Üye işyeri listesi: Sodexo üye işyeri olarak gerek basılı gerekse internetteki Sodexo üye işyeri listelerinde yerinizi alarak, müşteriler tarafından kolayca ulaşılabilir olmanız sağlanır. İnternet araması: sitesinde üye işyeri olarak hemen yerinizi alır ve internet aramalarında erişilebilir olursunuz. İstek Üzerine Sağlanacak Hizmetler: Logo ve banner sağlanması: İnternet sayfanızda, menü, broşür ve fiyat listelerinizde, Sodexo üye işyeri bilinirliğinizin artması için Sodexo logo ve bannerlarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Sodexo internet sitesine logonuzun yerleştirilmesi: Sodexo internet sitesinde logonuzu paylaşarak reklamınızı yapabilirsiniz. Sınırlı sayıda reklam alanımız olduğu için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

4 YAŞAM KALİTESİ HİZMETLERİ ÜYE PASS CARD ÜYE PASS KART Üye Pass Card nedir? Sodexo nun üye işyerlerine sunduğu özel bir alışveriş kartıdır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri, Sodexo nun anlaşmalı tedarikçi ağından avantajlı olarak satın almanıza imkan sağlar. Böylece işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü gıda ve temel ihtiyaç maddelerini avantajlı olarak temin edebilirsiniz. Üye Pass Card Kullanmanın Avantajları... Ödeme gününü beklemeden birikmiş alacaklarınızı Üye Pass kartınıza yükleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Temel ihtiyaç maddelerini Sodexo tedarikçi ağında indirim, kampanya ve fırsatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Kart bedeli veya yıllık aidat ödemeden kartınızı adresinize teslim alabilirsiniz. Ödeme gününü beklemeden birikmiş alacaklarınızı Üye Pass Card'a yükleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Nasıl Üye Pass Card Sahibi Olabilirsiniz? Sodexo Sesli Hizmet Merkezi yi arayarak, sitesini ziyaret ederek veya adresine başvurarak kart talebinde bulunabilirsiniz. Üye Pass Card ı Nasıl Kullanacaksınız? POS cihazınızda fatura kesme işleminizi yapın. Faturanızı Sodexo ya gönderin. Üye Pass kartınıza aktarmak istediğiniz miktarı belirleyin ve Sodexo Sesli Hizmet Merkezi ni arayarak (1 ve 6 yı tuşlayın) kartınıza yükleyeceğiniz tutarı bildirin. Üye Pass kart ile anlaşmalı noktalara giderek veya sipariş vererek alışverişinizi yapabilirsiniz. Üye Pass kart anlaşmalı kuruluşların tüm listesi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5 Sodexo Üye İşyerİ Olmak İçİn Gereklİ Evraklar İşyeriniz şahıs adına ise: İşyeri vergi levhası fotokopisi Yetkili nüfus cüzdanı fotokopisi İmzalayan kişinin imza beyannamesi Banka hesap cüzdanı fotokopisi (IBAN numarası yazılı olmalı) (Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, HSBC Bank) İşyeriniz şirket adına ise: İşyeri vergi levhası fotokopisi Ticaret sicil gazetesi fotokopisi Yetkili nüfus cüzdanı fotokopisi İmza atmaya yetkili kişinin imza sirküsü Şirket adına banka hesap cüzdanı fotokopisi (IBAN numarası yazılı olmalı) (Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, HSBC Bank) Not: Tarafınıza gönderilen 3 nüshadan oluşan sözleşmedeki bilgiler doldurulup her üç sayfanın Üye Kuruluş Adına ibaresinin alt kısmını kaşeleyip, imzalayınız. Son nüshası sizde kalacak şekilde, ilk iki nüshasını yukarıda belirtilen evraklarla birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderiniz. Adres: SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. No: 24/A-6 Mecidiyeköy / İstanbul Tel : (dahili)

6 FATURA TANZİMİYLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR Fatura Ünvanı Fatura Adresi Vergi Dairesi Kaşe SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. No:24/A-6 Mecidiyeköy/İst. Boğaziçi Kurumlar Yemek çeklerinizin arkasını mutlaka kaşeleyiniz. Teslimat Restaurant Pass kart ve çek faturalarınızı ilgili ayın son tarihine düzenleyiniz. Ödeme takviminde belirtilen ilk teslimat günü içinde yemek çeki, yemek çeki faturası ve Restaurant Pass Card faturasının olduğu zarfınızı bankanıza teslim ediniz. Bulunduğunuz lokasyonda Akbank, Yapı Kredi,TEB, Denizbank veya HSBC nin şubesi yok ise İstanbul merkez adresimize APS, kurye veya kargo ile gönderiniz. Banka Ödemelerinizi zamanında alabilmeniz için mutlaka Akbank, Yapı Kredi Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Denizbank veya HSBC Bank hesap numaranızı veriniz. Banka Hesap Bilgisi Hesap numaranız fatura üzerindeki ünvan veya isme ait olmalıdır. Eğer şirket iseniz şirket hesabınızı veriniz. Banka hesap numaranızı veya banka şube değişikliğini lütfen fax ile bildiriniz. Fax: Fatura / Yemek Çeki Teslimi Yemek çeklerinizi kupon değerlerine göre ayırınız. Fiş teslim formlarını tanzim edip toplam fiş adedini ve fiş toplamını bulunuz. Faturalarda KDV İbaresi Faturalarda (%8) KDV oranı ayrı olarak gösterilecektir. Faturada KDV dâhildir ibaresinin yer alması ve dâhil olarak kesilmesi VUK açısından özel usulsüzlük cezasını doğurur. İskonto Faturalardan iskonto düşmeyiniz. Yemek çeki toplamınız ne kadar ise fatura tutarı da o kadar olacaktır. İskonto tarafımızdan hesaplanarak size iskonto faturası gönderilecektir. Fatura Kesimi Örnek: 200 TL yemek çeki toplamınız var ise; 200 / 1.08 = 185,18 TL (yemek bedeli) 185,18 x 0.08 = 14,82 TL (% 8 KDV tutarı) Kaşelenmiş yemek çeklerinizi, faturanızı ve fiş teslim formunuzu zarfa koyup zarfın üstündeki ilgili alanları doldurunuz. Boş zarflarımızı Akbank, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, Türk Ekonomi Bankası veya HSBC Bank şubelerinden temin edebilirsiniz.

7 ÜYE KURULUŞ FATURA DÜZENLEME ÖRNEĞİ ABC Dış Tic.Ltd. Şti. ABC Restaurant FATURA SERİ NO: 1 TARİH : 01/04/2013 Sultan Mah. Cumhuriyet Cad. No : 18 Kadıköy / İSTANBUL Vergi Dairesi : Kadıköy Vergi Dairesi - Vergi No : Sayın : SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Adresi : Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. No : 24 Al 6 Mecidiyeköy / İSTANBUL Vergi Dairesi: Boğaziçi Kuurumlar Vergi No : MİKTARI CİNSİ BİRİM FİYATI TUTARI Yemek Bedeli 165,28 KAŞE / İMZA Yalnız yüzyetmişsekiz lira elli kuruş Toplam % 8 KDV Genel Toplam 165,28 13,22 178,50 Önemli Bilgiler Fatura kesme tarihi: Dönemsellik ilkesi gereği ay sonunda düzenleyeceğiniz fatura tarihinizi ilgili ayın son gününe düzenleyiniz. Örnek : 30/04/2013 Açıklama: Yemek bedeli veya tüketime hazır gıda olarak düzenleyiniz. Ünvan: SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ olarak düzenleyiniz. Satışların kapsadığı son tarih Sodexo nun ödemeyi yapacağı tarih ABC Restaurant İşyeri No: Terminal No: :53 FATURA KESME Servis 2000 SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Boğaziçi Kur: Faturanızı olarak düzenlemelisiniz. Fatura tarihiniz satış yaptığınız aya ait olmalıdır KDV Hariç tutar 165,28 KDV Tutarı 13,22 Genel Toplam 178,50 DÖNEM SONU TARİHİ : 01/05/2012 ÖDEME TARİHİ : 17/05/2012 İyi çalışmalar dileriz Slip Örneği

8 TESLİM FORMU TESLİM FORMU YAŞAM KALİTESİ HİZMETLERİ ÜYE KURULUŞ ADI : ÜYE KURULUŞ KODU : ÜYE KURULUŞ ADRESİ : TEL : BANKA ADI ve ŞUBESİ : HESAP NO : NO : TESLİM TARİHİ : 03/01/2011 SEVENLER RESTAURANT ATATÜRK CAD. NO: 85 BODRUM - MUĞLA AKBANK - BODRUM BİRİM TUTARI MİKTAR TOPLAM TOPLAM ÇEK ADEDİ TOPLAM TUTAR KDV'si AYRILMIŞ TOPLAM KDV FATURA EDİLECEK TOPLAM TUTAR * Bildirilen miktarlar ve fatura Sodexo Motivasyon Çözümleri A.Ş. tarafından kontrol edilecek ve gerekirse düzeltilecektir. Yanlışlıklar ödemelerinizi geciktirebilir ÜYE KURULUŞ KASE VE İMZA SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. No: 24/A Mecidiyeköy - İstanbul Tel.: +90 (212) Faks: +90 (212)

9 TÜM DÜNYADA SODEXO TÜM DÜNYADA! Amerika ABD Arjantin Brezilya Şili Kolombiya Meksika Peru Uruguay Venezuela Avrupa Belçika Fransa İtalya Lüksemburg Türkiye İngiltere Polonya Romanya Avusturya Bulgaristan Çek Cumhuriyeti Almanya Macaristan İsrail Slovokya İsanya Tunus Gelişen Pazarlar Fas Rusya İsveç Yeni! Asya Çin Hindistan Endonezya Filipinler Vietnam

10 Quod inter MELIOR est amandi Son Teslim ve Ödeme Takvimi OCAK Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar ŞUBAT Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar MART Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar NİSAN Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar MAYIS Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar HAZİRAN Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Resmi Tatiller Son Teslim ve Ödeme Günü: Üye satış faturalarının son teslim ve önceki faturalarının tahsilat günüdür. Ay Ortası Son Faturalama, Teslim ve Sodexo Ödeme Günü: Fatura düzenleme, fatura teslim ve bir önceki fatura tahsilat günüdür. V.U.K. ve KDV dönemsellik ilkesi uyarınca ilgili aya ait son fatura kesme tarihidir. Önemli Notlar: Her ayın son iş günü mutlaka fatura düzenlemeyi unutmayınız. Ayın ilk iş günü, bir önceki aya ait son takvim gününe ilişkin kesilen faturalar bankaya teslim edilir ve aynı gün önceki teslimatlara ilişkin ödemeler yapılır. Ara dönemlerde gün sonu ve fatura kesme tarihleri ödeme günü ile aynıdır.

11 TEMMUZ Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar AĞUSTOS Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar EYLÜL Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar EKİM Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar KASIM Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar ARALIK Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Resmi Tatiller Son Teslim ve Ödeme Günü: Üye satış faturalarının son teslim ve önceki faturalarının tahsilat günüdür. Ay Ortası Son Faturalama, Teslim ve Sodexo Ödeme Günü: Fatura düzenleme, fatura teslim ve bir önceki fatura tahsilat günüdür. V.U.K. ve KDV dönemsellik ilkesi uyarınca ilgili aya ait son fatura kesme tarihidir. Önemli Notlar: Her ayın son iş günü mutlaka fatura düzenlemeyi unutmayınız. Ayın ilk iş günü, bir önceki aya ait son takvim gününe ilişkin kesilen faturalar bankaya teslim edilir ve aynı gün önceki teslimatlara ilişkin ödemeler yapılır. Ara dönemlerde gün sonu ve fatura kesme tarihleri ödeme günü ile aynıdır.

12 SODEXO AVANTAJ VE ÖDÜLLENDİRME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. No: 24/A Mecidiyeköy - İstanbul Tel. : Faks: +90 (212)

WWW. ALTINOKBURO. COM.TR. BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

WWW. ALTINOKBURO. COM.TR. BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ MADDE 1 - TARAFLAR : WWW. ALTINOKBURO. COM.TR. BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ Bir tarafta; ALTINOK&KADIOĞLU BURO MAK.İTHALAT PAZARLAMA SAN.TİC.A.Ş., Eğitim Mah.Poyraz Sk. No:18 34722 Hasanpaşa Kadıköy

Detaylı

AVRUPA TOPLULUĞU (AT) YÜKLENİCİLERİ İÇİN KATMA DEĞER VERGİSİ (KDV) İSTİSNA SERTİFİKASI BAŞVURU VE KULLANMA REHBERİ

AVRUPA TOPLULUĞU (AT) YÜKLENİCİLERİ İÇİN KATMA DEĞER VERGİSİ (KDV) İSTİSNA SERTİFİKASI BAŞVURU VE KULLANMA REHBERİ AVRUPA TOPLULUĞU (AT) YÜKLENİCİLERİ İÇİN KATMA DEĞER VERGİSİ (KDV) İSTİSNA SERTİFİKASI BAŞVURU VE KULLANMA REHBERİ I- AT Yüklenicileri için Gelir İdaresi Başkanlığı ndan Katma Değer Vergisi İstisna Sertifikası

Detaylı

DUYARRULMAN.COM KULLANIM REHBERİ. Web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçiler;

DUYARRULMAN.COM KULLANIM REHBERİ. Web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçiler; DUYARRULMAN.COM KULLANIM REHBERİ Web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçiler; Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda web sitemizde yenilikler yaptık. Artık web sitemiz herkese açık değil, sadece

Detaylı

METRO ELEKTRONİK DIŞ TİC.A.Ş BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

METRO ELEKTRONİK DIŞ TİC.A.Ş BAYİLİK SÖZLEŞMESİ 1-Taraflar METRO ELEKTRONİK DIŞ TİC.A.Ş BAYİLİK SÖZLEŞMESİ Bir taraftan, Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 13 Ümraniye / İstanbul adresinde mukim METRO ELEKTRONİK DIŞ TİC. A.Ş. (Bundan

Detaylı

CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ Bir taraftan 1365 SOK. NO:7/B Büyükçamlıbel İş Merkezi Çankaya/İZMİR adresinde iş gören TEOREM Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi (kısaca TEOREM diye anılacaktır) ile diğer taraftan

Detaylı

ÖZEL ENTEGRATÖR MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

ÖZEL ENTEGRATÖR MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ Sözleşme No: Müşteri No: ÖZEL ENTEGRATÖR MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ Madde 1. Sözleşmenin Tarafları İşbu müşteri hizmetleri sözleşmesi ( Sözleşme ); Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Stadhan No:85 Kat:1

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

BAREMNET e TİCARET BAYİLİK SÖZLEŞMESİ BAYİ İLK BAŞVURUSU VE EVRAKLARI

BAREMNET e TİCARET BAYİLİK SÖZLEŞMESİ BAYİ İLK BAŞVURUSU VE EVRAKLARI BAREM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ TİC LTD ŞTİ Gülbahar Mah Gülbağ Cad No:12/F Meriç Apt. Asma Kat. 34394 Mecidiyeköy - İstanbul Vergi Dairesi / No : Zincirlikuyu / 1420017930 İstanbul Tic Sic Müd.No: 291098

Detaylı

Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 SATIN ALMA MODÜLÜ 1. SATIN ALMA Modülü... 9 1.1 Kartlar... 10 1.1.1 Satın Alma Kartları Yardım Tuşları... 10 1.1.2 Satıcılar... 13 1.1.2.1 Satıcı Tanıtım Kartı... 13 Adresler:... 17 Yetkililer:... 18

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

BAYİ BAŞVURU FORMU DİĞERÜRÜNTEDARİKÇİLERİNİZ: FİRMAADI SATINALMA %

BAYİ BAŞVURU FORMU DİĞERÜRÜNTEDARİKÇİLERİNİZ: FİRMAADI SATINALMA % VER. 2.2 TARİH:../ /20. BAYİ BAŞVURU FORMU FİRMA AÇIK ÜNVANI ORTAKLARIN İSMİ KURULUŞ TARİHİ AÇIK ADRES İŞ TELEFONU FAX E-MAİL WEB ADRESİ VERGİ DAİRESİ VERGİ NO/TCNO TAHMİNİ AYLIK ŞİRKET CİROSU SİPARİŞVERMEYEYETKİLİKİŞİLER

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Madde 1: Amaç ve Kapsam Bu sözleşme, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından çıkarılan kredi kartlarının Üye ve/veya Ek Kart Hamili/ hamillerine

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR

BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Keresteciler (KEYAP) Çarşı Sitesi 44/F2/101A Ümraniye / İstanbul adresinde mukim İTB TEKNOLOJİ BİLİŞİM DANIŞMANLIK SAN. VE

Detaylı

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ BAŞVURU FORMU Lütfen siyah ya da lacivert tükenmez kalemle ve büyük harflerle doldurun. İŞYERİ BİLGİLERİ Tabela Unvanı: Faaliyet Alanı: Kuruluş Yılı: Adres: E-mail: Faks:

Detaylı

PLATINMARKET E-TİCARET YILLIK LİSANS KİRALAMA SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLERİ. www. Small Medium Large

PLATINMARKET E-TİCARET YILLIK LİSANS KİRALAMA SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLERİ. www. Small Medium Large PLATINMARKET E-TİCARET YILLIK LİSANS KİRALAMA SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar Tarih : / /201... Üretici ve Barındıran Firma PLATİN İNTERNET HİZMETLERİ YAZ.BİL.ÖZL.EĞM.İÇ VE DIŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Adres Muhittin Mah.

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) MUHASEBE VE FİNANSMAN FATURA VE İRSALİYE ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen modüller;

Detaylı

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım kartı (041110)... 3 1.1.3 Cari hesap adresleri (41210)...

Detaylı

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ 1 / V: 1.4 AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ Lütfen formu büyük harfle ve tükenmez kalem kullanarak, kutucukların dışına taşmayacak şekilde doldurun. Avea No Tarife Seçenekleri

Detaylı

WOLVOX ERP E-Business

WOLVOX ERP E-Business AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 Copyright 2011 İçindekiler Dizini 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...11 2. KULLANIMI...11

Detaylı

Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti.

Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti. TORİ BİLGİSAYAR TELEKOM. ELEKTRONİK ELK. MALZ. TİC. LTD. ŞTİ. Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti. Diğer taraftan:

Detaylı

ŞİRKET İLKELERİ (1.04.2014)

ŞİRKET İLKELERİ (1.04.2014) ŞİRKET İLKELERİ (1.04.2014) 1 İÇİNDEKİLER Yarım Asrı Aşkın Bir Geçmişten Gelen Güven 3 Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz 5 HuncaLife Temsilcisi Olmanın Kazançlı

Detaylı

Adı : Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ Adresi Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi H1 Caddesi 2. Pasaj

Adı : Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ Adresi Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi H1 Caddesi 2. Pasaj Madde 1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı : Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ Adresi Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi H1 Caddesi 2. Pasaj No :108 Ataşehir- Istanbul TeleEmail : Tel: 0216 661 3313 E-Posta:

Detaylı

Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de!

Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de! Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de! DenizBank A.Ş. Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No: 106 34394 Esentepe - İstanbul / TÜRKİYE www.denizbank.com / 444 0 804 / 0850 222 0 800 36 ay

Detaylı

Ekonomik Seri Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Ekonomik Seri Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 SATIN ALMA YÖNETİMİ 1. SATIN ALMA YÖNETİMİ... 4 1.1 Kartlar... 4 1.1.1 Satın Alma Kartları Yardım Tuşları... 5 1.1.2 Cari Hesaplar... 9 1.1.2.1 Cari Hesap Tanıtım Kartı (041110)... 9 Teminat bilgileri

Detaylı

ELEKTRONİK TİCARETTE BELGE DÜZENİ VE MUHASEBE İŞLEMLERİ. Electronic Commerce and Accounting Procedures, Document System

ELEKTRONİK TİCARETTE BELGE DÜZENİ VE MUHASEBE İŞLEMLERİ. Electronic Commerce and Accounting Procedures, Document System Electronic Journal of Vocational Colleges December/Aralık 2011 ELEKTRONİK TİCARETTE BELGE DÜZENİ VE MUHASEBE İŞLEMLERİ Gazanfer ERBAŞLAR 1 Özet Bilim ve Teknoloji de hızla gelişen dünyamız da internetle

Detaylı

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1) Kısaltma ve Tanımlar: İş bu sözleşmede geçen; BAYİFONOTEL: Hobyar Mah. Hamidiye Cad. Altın Han Kat : 2 No: 85 Sirkeci Fatih / İSTANBUL

Detaylı

Deloitte. Tax. Yeni Türk Lirası.

Deloitte. Tax. Yeni Türk Lirası. Deloitte. Tax Yeni Türk Lirası. www.deloitte.com.tr Uyarı: Bu Rehberin hazırlanmasında T.C. Merkez Bankası, T.C. Maliye Bakanlığı ve www.ytl.gen.tr adresindeki veriler kullanılmıştır. Hazırlanan bu çalışma

Detaylı

Personel Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Personel Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 PERSONEL MODÜLÜ 1 per9000 NT HAKKINDA... 6 2 Programa GİRİŞ... 8 3 SİSTEM Parametreleri... 10 3.1 Şirket Parametreleri... 10 3.1.1 Şirket Tanımı... 10 3.1.1.1 Firma Parametreleri... 10 3.1.1.2 Firma

Detaylı