RETAJ ROYALE HOTEL İSTANBUL / GÜNEŞLİ LE MERIDIEN

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "RETAJ ROYALE HOTEL İSTANBUL / GÜNEŞLİ LE MERIDIEN"

Transkript

1

2 Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri Mimari Dış Cephe Led Aydınlatma Sistemleri Anahtar Teslim Mimari Projeler Dj Ürünleri Led Ekran Sistemleri Akustik Proje ve Düzenleme Hakkımızda INFOGROUP olarak, 1991 yılından beri elektronik ürünler ve profesyonel ses ürünleri pazarında dünyanın en önemli mühendislik / tasarım firmaları ile iş birliği halinde başarılı projelerde çalışmaktayız. Infogroup, 1994 yılında sektörde Akustik / Tasarım Mühendisliği Ar-Ge bölümünü kurmuş ve Türkiye pazarında son derece prestijli bir marka olan Climax ı geliştirmiştir. Türkiye, İngiltere, Fransa, Belçika, Almanya, Hollanda, İspanya, Yunanistan dahil olmak üzere birçok ülkede, güçlü ve başarılı tasarımı sayesinde Climax, hak ettiği konuma kısa sürede gelmiştir. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü Martin Audio, Ateis, Crest Audio, Coemar, Costume Light, KRK, Stanton, Apart Audio, Charming, AMC, Cerwin-Vega ve XXODD gibi markaların Türkiye distribütörlüğünü almış bulunmaktayız. Profesyonel seslendirme radikal mühendislik çalışmalarımız sayesinde geliştirdiğimiz DA VINCI markası ile hedefimiz olan uluslararası pazarda yenilikçi ve öncü bir firma olma gayretindeyiz. Firmamız; konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle, ses teknolojileri ve dijital teknolojiler konusunda fark yaratarak, 10 üzeri ülkeye ihracat yapan, sektörün öncü firmalarından biridir.

3 OTELLER Müşterilerini memnun etmek için en iyi koşulları ve ambiyansları oluşturmaya çalışan Otel işletmelerinin tercih ettiği InfoGroup; profesyonel yaklaşım ve özel tasarımlarıyla hizmet vermektedir. InfoGroup; balo salonları, toplantı salonları, konferans salonları, disco & bar, otel odaları, havuz vb. mekanlarda profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri uygulaması, ayrıca mimari dış cephe aydınlatması, LED aydınlatma sistemleri, mimari tasarımlar ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

4 LE MERIDIEN İSTANBUL / ETİLER RETAJ ROYALE HOTEL İSTANBUL / GÜNEŞLİ Dünyaca ünlü Makyol Grubu nun Le Meridien İstanbul Etiler Otel inin balo salonları, toplantı salonları ve havuz kısımlarının profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim olarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. Retaj Royale Hotel; İstanbul un İş Merkezi bölgelerinden biri olarak kabul edilen Güneşli de konuklarına hizmet vermektedir. Farklı büyüklükte toplantılar için özel olarak tasarlanmış balo salonu ve samimi toplantı odaları ile İstanbul iş dünyası için ideal bir buluşma yeridir. Bu eşsiz mekanın ses, ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup tarafından tasarlanıp, anahtar teslim uygulanmıştır.

5 A JIA HOTEL İSTANBUL / KANLICA FOUR SEASONS İSTANBUL / SULTANAHMET A jia, İstanbul Boğazı nın eşsiz bir konumunda bulunan tarihi yapıya sahip bir oteldir. Conde Nast Most Excellent ödülünü alan otelin, profesyonel ses sistemleri InfoGroup un kendi markaları CROSS ve DA VINCI ile tasarlanıp uygulanmıştır. A jia nın en büyüleyici otel seçilmesi ile profesyonel ses sistemlerimizin bu projede yer alması bizlere haklı bir gurur vermektedir. Sultanahmet Four Seasons; Yeşil Oteller ve Osmanlı mutfağı kategorilerinde birincilik kazanmış,ödüllü bir oteldir.bu muhteşem tarihi yapının oya gibi işlenmiş detaylarını ortaya çıkaran özel bir gece aydınlatma projesi düşünülerek InfoGroup tarafından uygulanmıştır. Ayrıca otel in toplantı salonları, restoran kısımları ve diğer bütün mekanlarının profesyonel seslendirmesi Info Group markalarından APART kalitesiyle hayata geçirilmiştir.

6 DOUBLE TREE BY HILTON İSTANBUL / MODA HOTEL GOLD MAJESTRY BURSA / NİLÜFER Doubletree by Hilton Otel inin balo salonları, toplantı salonları ve diğer bütün mekanlarının profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim InfoGroup tarafından yapılmıştır. Dış cephe mimari aydınlatmasında özel yazılım ve altyapıyla çalıştırılan PİXEL LED uygulaması Info Group tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmıştır. Bu teknolojiyle otelin cephesinde ışık animasyonları, gösteriler ve renk geçişleri yapılabilmektedir. Bursa nın yeni otellerinden Hotel Gold un dış cephe mimari aydınlatmasında özel yazılım ve altyapıyla çalıştırılan TUBE LED uygulaması Info Group tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmıştır. Bu teknolojiyle otelin dış cephesinde ışık animasyonları, showlar ve renk geçişleri yapılabilmektedir. Ayrıca iç mekanların dekoratif aydınlatmaları RGB STRIP LED uygulamasıyla Info Group tarafından yapılmıştır.

7 BİZ CEVAHİR HOTEL İSTANBUL / GAYRETTEPE DEDEMAN GAZİANTEP İstanbul un merkezi Gayrettepe de yer alan Biz Cevahir Hotel, çağdaş ve klasik unsurları harmanlayan lüks bir oteldir. Restaurant bölümü ses sistemi, dünyanın en kaliteli hoparlör üreticilerinden MARTIN AUDIO nun OMNI serisi ile Info Group tarafından yapılmıştır. Dedeman Gaziantep Convention Center ve Oteli, Gaziantep in en merkezi ve hareketli noktası haline gelmiştir. InfoGroup tasarım ekibi tarafından tasarlanan dış cephe aydınlatması ve gece ışık animasyonu, Avrupa nın en iyi dış cephe ışık uygulaması olarak kabul edilmektedir. Bu seçkin projedeki tüm dış cephe aydınlatma kendi markamız olan FREESTYLE LED aydınlatmalar kullanılarak uygulanmıştır. Otel in balo salonları, toplantı salonları ve diğer bütün mekanlarının profesyonel müzik sistemleri, genel ses yayın sistemi, konferans ve simultane ses sistemleri, görüntü teknolojileri Info Group tasarım ve uygulama ekibi tarafından tasarlanıp başarı ile uygulanmıştır.

8 MARRIOTT ASIA İSTANBUL / ATAŞEHİR KAYA ARTEMIS KKTC / MAGOSA Dünya klas otel zincirleri arasında yer alan Marriott Otelleri nin İstanbul Asya yakasında bulunan Marriott Asia Otel inde ki tüm profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerinin kurulumu InfoGroup tarafından gerçekleştirilmiştir. Mimarisi ile Avrupa da adından çokça bahsedilen Artemis Oteli nin InfoGroup tarafından gerçekleştirilen dış cephe aydınlatması tarihi görselini destekleyen, görkemli bir his yaratmaktadır. Kıbrıs ın en yeni otellerinden Kaya Artemis in casinosu, gece kulübü ve diğer tüm mekanlarında profesyonel ses, ışık sistemleri InfoGroup un kendi markaları CROSS ve CLIMAX kullanılarak uygulanmıştır.

9 SAN CLEMENTE PALACE RESORT HOTEL ITALYA / VENEDİK Permak Grub un İtalya nın en gözde gayrimenkulleri arasında gösterilen Venedik teki San Clemente Adası nın içinde yer alan San Clemente Palace Resort Hoteli nin tüm ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim olarak INFOGROUP tarafından uygulanmıştır.

10 NASHIRA ROSERT HOTEL ANTALYA / SIDE WYNDHAM HOTEL İSTANBUL / KALAMIŞ Muhteşem Selçuklu mimarisinin görkemini gözler önüne seren, Side nin en önemli otellerinden Nashira nın; toplantı salonları, spa ve güzellik merkezleri, gösteri sahneleri ve tüm profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri Info Group tarafından uygulanmıştır. Wyndham İstanbul; Asya kıtasının seçkin mekanı Kalamış Marina ya komşu bulunan ve Marmara Denizi nin muhteşem manzarasını konuklarıyla buluşturan bir hoteldir. Bu eşsiz mekanın ses, ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup tarafından tasarlanıp, anahtar teslim olarak uygulanmıştır.

11 CLUB BAR RESTAURANT CAFÉ Eğlence ve sosyal mekanlarda seslendirme, aydınlatma ve görüntü sistemleri insanların algısı üzerinde önemli bir yere sahiptir. 20 yılı aşkın süredir Club, Bar, Restaurant, Cafe gibi mekanların ihtiyaçları doğrultusunda, aydınlatmaların ışık renkleri ve parlaklıkları, hoparlörlerin ses homojenliği, dağılımı ve tınısı, görüntü cihazlarının çözünürlük, ışık gücü ve diğer teknik detayları, InfoGroup un profesyonel proje ekibi tarafından çözümlenerek, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak anahtar teslim projeler uygulanmaktadır.

12 360º İSTANBUL / BEYOĞLU Eşsiz manzarasıyla İstanbullular kadar turistlerinde yoğun ilgisini gören restoran - gece kulübü 360 Beyoğlu nun ve 360 Moda nın profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup tarafından yapılmıştır. 360 mekanlarında ses sistemi olarak InfoGroup un kendi markası olan DA VINCI uygulanmıştır. Mike Norman ile Röportaj Köşesi: 360º İSTANBUL / MODA 360 Club Resto nun kurucu işletmecilerinden Mike Norman ile İstanbul un eşsiz 360 derecelik manzarasını seyre dalıp güzel bir söyleşi yaptık. Sektöründe yeni bir trend açan mekânda, çeşitli etkinlik ve organizasyonlar profesyonelce yapılıyor. Ses, ışık ve görüntü sistemlerinin öne çıktığı konserler, dans şovlar ve DJ eventlerin düzenlendiği 360, yaptığı işe kalitesini de katarak, Türkiye de en iyi restoran ve en iyi gece kulübü kategorilerindeki bütün ödülleri toplamış bulunuyor. Uluslararası platformda, New York Times ve Lonely Planet gibi medya devlerine manşet olan mekânın sahibi Mike Norman in InfoGroup hakkındaki yorumları: Ticarette insan ilişkileri çok önemlidir. Info Group, ilk açılışımızdan günümüze kadar, iyi günde ve kötü günde, hep yanımızda olmuştur. Dolayısıyla, ticaretle doğan fakat dostluğa dönüşen iyi bir ilişkimiz var. Şu ana kadar ses, ışık ve görüntü sistemlerimizi 3 kere yeniledik ve her defasında Info Group ile çalıştık. Yakında çok yüksek kaliteli bir ses sistemi kuracağız ve sizden başka kimseyle çalışmayı düşünmüyoruz. InfoGroup bize, kalitesini kanıtlamış bir şirket. 360, ses ve akustik mühendislerinin çok zorlandığı bir mekân. Camekânlı, perdesiz, halısız ve çok bölmeli bir resto-club. Burada, profesyonelliğini bana kanıtlayan Info Group a çok teşekkür ediyorum. Bir yabancı olarak, Türkiye de güvenilir bir şirketle çalışmak çok güzel

13 DA MARIO İSTANBUL / KALAMIŞ İstanbul un ilk İtalyan restoranı Da Mario 1993 ten beri hizmet vermektedir. Da Mario İtalyan atmosferini yaz aylarında açılan bahçesiyle tamamlar ve leziz menüsü ile İtalyan Mutfağı tutkunlarını bir araya getirir. Da Mario nun profesyonel ses sistemleri InfoGroup tarafından yapılmıştır. ANGELIQUE İSTANBUL / ORTAKÖY Türkiye nin en popüler gece kulüplerinden Angelique in profesyonel ses ve ışık sistemleri Info Group tarafından yapılmıştır. Info Group markalarından ATEIS in özel tasarlanmış yönlendirilebilir ses sistemi Messenger hoparlörlerinin kullanıldığı mekanda akustik hesaplar yapılarak uygulanmıştır.bu teknolojiyle dış mekanda sese hükmedilmiştir.

14 DISCORIUM İSTANBUL / GAYRETTEPE Türkiye nin en büyük gece kulübü Discorium un profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri Info Group tarafından tasarlanıp, anahtar teslim uygulanmıştır. Müzik; ışık ve görüntüyle birleşince ortaya ayakları yerden kesen bir atmosfer çıktı. Ayrıca profesyonel ses sistemi olarak da InfoGroup un kendi markası DA VINCI uygulanmıştır. SUPPER CLUB İZMİR / ÇEŞME AURA CLUB ANTALYA /KEMER Kemer in gözde eğlence mekanlarından ve dünyaca ünlü yıldızların performans sergilediği Aura Club Kemer in profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim olarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. Profesyonel ses sistemleri InfoGroup un kendi markası olan CLIMAX ile kurulmuştur. Türkiye nin ve Çeşme nin gözde mekanı Supper Club ün profesyonel ses, ve ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup tarafından kendi markaları ile çözümlendirilmiştir. Profesyonel ses sistemleri Info Group un kendi markalarından DA VINCI kullanılarak uygulanmıştır.

15 KITCHENETTE İSTANBUL / ORTAKÖY İstanbul da doğmuş ve çok kısa sürede zincir haline gelmiş Kitchenette in profesyonel ses sistemleri InfoGroup un markalarından APART ile oluşturulmuştur. İnfoGroup, başarılı mühendislik kadrosu ve gelişmiş AR-GE departmanı ile İstanbul Doors Grubu nun profesyonel çözüm ortağı olarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imzasını atmıştır. Bülent Büyükuğur ile Röportaj Köşesi: İstanbul a ilk İtalyan restoranını getiren, 1993 yılında tek mekânla restoran piyasasına adım atan İstanbul Doors Group; Da Mario, Vogue, Anjelique, Wan-na, Kitchenette, A jia, Foodist Catering, Gigi, Gina, Mama, Raika, Tom Aikens, Tom s Deli, Tom s Kitchen, Private Room ve Zuma ile şehrin hizmetinde. Mimari çiziminden, dekorasyonuna, müziğinden menüsüne, personelinden personel kıyafetine kadar birçok detay ile sektördeki başarısını taçlandırmıştır. İnfoGroup un profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerinden teknik altyapımıza verdiğiniz destekle, iyi bir çözüm ortağımız olduğunuzu ve verilen emekten şirket olarak memnuniyet duyduğumuzu belirtmek istiyorum. İnfoGroup ile uzun senelerdir çalışıyoruz. Mekanlarımızda ki ses sistemleri onların kontrolünde. Görsel sunumumuza, işitsel boyutta destek vermektedirler. Uygun maliyetli ürünleri, yerinde teknik destek esnasındaki özverili çalışmaları ile başarılı bir çözüm ortağımızdır. Türkiye den sonra Dünya pazarına da giren İnfoGroup ailesine başarılar diliyorum. Bundan sonraki işlerde de birlikte çalışmak dileğiyle

16 RAIKA İSTANBUL / TAKSİM Taksim in merkezinde yeralan The Marmara Taksim in panoramik şehir manzaralı teras katındaki Raika; Anadolu sofra geleneklerinin en köklülerinden biridir. Raika nın profesyonel ses ve görüntü sistemleri InfoGroup imzasını taşımaktadır. CHOCOLATE İSTANBUL / NİŞANTAŞI - BAHÇEŞEHİR - BAKIRKÖY - SUADİYE Chocolate, ünü ve sayısı gittikçe artan bir cafe-bar, restoran zinciridir. Sesin bu denli önem taşıdığı bir mekânda çalışmak heyecan verici. Chocolate nin, profesyonel ses sistemleri InfoGroup markalarından KRK kullanılarak uygulanmıştır.

17 RIDDIM BAR İSTANBUL / BEYOĞLU ROCKERS ORTAKÖY İSTANBUL / ORTAKÖY Rıddım Bar; Hip Hop ve R&B sevenlerin bir numaralı mekanlarından biridir. Konuk aldığı dünyaca ünlü Hip Hop DJ lerin ve canlı performansların yer aldığı mekanın profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup tarafından yapılmıştır. Tecrübeli kadrosu, tarihi dekoru, profesyonel canlı müzik showları ve geniş dünya mutfağı ile misafirlerine eşsiz bir keyif sunan Rockers Ortaköy ün; profesyonel ses sistemi dünyanın en iyi hoparlörlerinden MARTIN AUDIO kullanılarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. VITRIN CLUB İSTANBUL / ETİLER MOJO BAR İSTANBUL / BEYOĞLU İstanbul gecelerinde ünlü pop müzik sanatçılarının canlı performans sergilediği mekanın profesyonel ses ve ışık sistemleri InfoGroup tarafından yapılmıştır. Kült rock müzik sevenlerin ilk tercihi Mojo Bar ın yenilenen iç dekorasyonun mimari tasarımı ve uygulaması anahtar teslim olarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. Mojo; mekana özgü uygulanan bu konsept tasarımıyla ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

18 NEO CLUB İSTANBUL / OSMANBEY İstanbul un eğlence hayatında farklı konsepti ile uzun yıllardır marka olan Neo, iç mekan dekorasyonuyla da hayranlık yaratır. Türkiye de ilk kez bir gece kulübü tam tamına 19 metre uzunluğunda, mekanı çevreleyen özel bir LED ekran sistemiyle donaltılmıştır. Özel yazılım ve alt yapıyla çalıştırılan LED ekran uygulaması, INFOGROUP tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve anahtar teslim uygulanmıştır. Bu LED ekran sistemi sayesinde mekanda görsel animasyon şovları uygulanabilmektedir. Ayrıca Neo Club un profesyonel ses, ışık, ses sistemi INFOGROUP tarafından yapılmıştır.

19 İSTANBUL MARCA İZMİR LOOP İZMİR VELOX İSTANBUL LOFT İSTANBUL SAPPHIRE İSTANBUL SAYFİYE ALMANYA STAR LOUNGH İSTANBUL FRAME İSTANBUL ZUMA İSTANBUL SUITE

20 SİNEMA, TİYATRO, KÜLTÜR MERKEZLERİ, ÇOK AMAÇLI SALONLAR Sinema, tiyatro, kültür merkezleri vb. mekanlarda 3B Akustik Modellemeler üzerinden hesaplamalar yapılarak doğru malzeme ve hoparlör seçimleriyle konuşmacının ya da müziğin anlaşılabilir olması ve iyi bir kalitede işitilmesi hedeflenmektedir. Info Group uzman kadrosuyla ve teknolojik altyapısıyla seyircilere muhteşem deneyimler sunan bu mekanları unutulmaz kılmaktadır; ayrıca konusunda dünyanın en önemli ses, ışık ve görüntü markalarının kalitesiyle anahtar teslim hizmet vermektedir.

21 KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ İSTANBUL / KOZYATAĞI Birçok sanatçı ve izleyicinin büyük beğenisini kazanan Gazanfer Özcan Tiyatrosu nun; akustik, mekanik, altyapı, mimari uygulama ve profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri anahtar teslimi olarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. InfoGroup bu modern kültür merkezini; alanında dünyanın en önemli ses, ışık ve görüntü markalarının kalitesiyle hayata geçirmiştir. Ali Poyrazoğlu nun Gazanfer Özcan Tiyatrosu hakkında ki Yorumları: Türkiye nin yetiştirdiği ender tiyatroculardan Ali Poyrazoğlu nun, firmamızın gerçekleştirdiği anahtar teslim projelerden bir tanesi olan Kozzy Gazanfer Özcan Kültür Merkezi hakkında TV8 de söyledikleri: Kadıköy Kozyatağı nda inanılmaz bir şey yapılmış. Kozzy diye bir alışveriş ve kültür merkezi. Ben de gittiğim zaman çok şaşırdım. Kadıköy ün ortasında müthiş modern bir abide çıkmış. Hem AVM, hem de içinde Kadıköy Belediyesi ile birlikte yapılmış muhteşem bir tiyatro salonu. Avrupa da Amerika da az böyle bir tiyatro salonu. Teknik donanımı, salonları, fuayeleri... Yani muhtaşem bir yer yapmışlar. Çok heyecan verici bir şey. Bir aksam Çetin Altan vardı bizim oyunda. Dedi ki: böyle bir yer görmek, böyle bir tiyatro mucizesiyle, sürpriziyle karşı karşıya kalmak beni çok etkiledi. Bu çok etkileyici bir şey. Seyirci de etkileniyor. Çok modern bir yere giriyorlar birden bire.

22 GÜRCİSTAN BATUM ADALET SARAYI BATUM / GÜRCİSTAN Gürcistan ın sembolü haline gelmiş olan Batum Adalet Sarayı; 16 katlı ve dış cephesi 4760 m2 olan,yuvarlak ve estetik görünüşlü muhteşem bir yapıdır. Batum Gürcistan Adalet Sarayı nın dış cephe mimari aydınlatmasında özel yazılım ve altyapıyla çalıştırılan TUBE LED uygulaması InfoGroup tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmıştır. Bu teknolojiyle cephede ışık animasyonları, showlar ve renk geçişleri yapılabilmektedir. Dış cephe LED aydınlatma teknolojileri konusunda InfoGroup dünyaya mühendislik ve tasarım hizmeti sunmaktadır. CINEMAX İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR NAZIM HİKMET KÜLTÜREVİ BURSA / NİLÜFER Bursa Nazım Hikmet Kültürevi sahnesi, tiyatro ve müzik gösterilerinin yanı sıra, sempozyum ve panel gibi etkinliklerin düzenlenebileceği teknik altyapıya sahiptir. İki eşzamanlı çeviri odası ile altı adet kulis odası bulunan sahnenin konferans sistemleri ve profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim InfoGroup tarafından yapılmıştır. Bursa Nilüfer Belediyesi nin Bursalılara armağını olan Nazım Hikmet Kültürevi InfoGroup imzasını taşıyor. Bahçeşehir e yeni bir hava getiren Prestige Mall AVM nin, içinde yer alan Cinemax Sinema Salonları nın profesyonel ses ve görüntü sistemleri, fuaye kısmında ki özel yazılım ve altyapıyla çalıştırılan TUBE LED lerden oluşturulan 50 metrelik LED ekran tasarımı, InfoGroup tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmıştır. Bu teknolojiyle animasyonlar, showlar ve istenilen her formatta görüntü sunumu yapılabilmektedir.

23 BOWLROOM FİTAŞ İSTANBUL / BEYOĞLU ORHANGAZİ KÜLTÜR MERKEZİ ADAPAZARI / ORHANGAZİ Bowling ile iyi müziğin, yemeğin ve eğlencenin buluştuğu Bowlroom; Beyoğlu nun en büyük sineması Fitaş ın bünyesinde yepyeni bir konsept ile hizmet vermektedir. Mekanın tüm profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim olarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. Profesyonel ses sistemlerinde Info Group un kendi markası olan DA VINCI kullanıldı. Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi nin mimari uygulaması ve profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim InfoGroup tarafından hayata geçirilmiştir.

24 SAMANYOLU KOLEJİ ANKARA / YENİMAHALLE AMASYA ÜNİVERSİTESİ AMASYA Özel Samanyolu Eğitim Kurumları; eğitim kadrosu, bilimsel amaçlı laboratuarları, konferans salonları, pansiyonları ve donanımlı dersliklerinin yanısıra Türkçe olimpiyatlarına da ev sahipliği yapan Ankara nın önde gelen konferans merkezlerinden biri haline gelmiştir. Samanyolu Koleji nin bölünebilir balo salonlarının, toplantı salonlarının ve diğer bütün mekanlarının profesyonel ses sistemleri; dünyanın en iyi hoparlör üreticilerinden MARTIN AUDIO kullanılarak InfoGroup tarafından yapılmıştır. Ayrıca bu mekanların ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim olarak InfoGroup gerçekleştirmiştir. Bölgedeki en önemli üniversite olan Amasya Üniversitesi nin; akustik giydirmeden ahşap giydirmeye, mekanik sistemlerden konferans sistemlerine kadar tüm profesyonel ses, görüntü ve ışık sistemleri anahtar teslim InfoGroup tarafından gerçekleştirilmiştir.

25 SUMQAYIT ÇOK AMAÇLI SALON AZERBAYCAN / SUMQAYIT BAKIRKÖY LEYLA GENCER OPERA VE SANAT MERKEZİ İSTANBUL / BAKIRKÖY Sumqayit da bulunan ve iki büyük salona sahip merkezin seslendirme, görüntü, profesyonel ışık ve led ekran sistemleri Info Group tarafından gerçekleştirilmiştir. Genel seslendirme de APART AUDIO, Led ekran ve ışık sistemlerinde COSTUME LIGHT kullanılmıştır. Değerli sanatçılarımızdan Leyla Gencer adına, İstanbul un en işlek semtlerinden Bakırköy de yapılan Sanat ve Kültür Merkezi nin Opera Salonu; mikrofonik ve canlı ses etkinliklerine yönelik, her türlü akustik önlemin alındığı ve 300 kişilik kapasitelik balkonuyla ayrıcalıklı bir salon özelliği taşımaktadır. Bu muhteşem projenin tüm ince işlerinin uygulaması ve tüm bina ahşap uygulamaları İnfoGroup mimari ekibi tarafından özel olarak gerçekleştirilmiştir.

26 ATAŞEHİR EVLENDİRME DAİRESİ İSTANBUL / ATAŞEHİR ATAŞEHİR MECLİS SALONU İSTANBUL / ATAŞEHİR Yaptığı hizmetler açısından markalaşmış ve birçok önemli projeye imza atmış olan Ataşehir Belediyesi; yenilikçi anlayışıyla yaptırdığı Ataşehir Evlendirme Dairesi nde InfoGroup ile çalıştı. Bu projede profesyonel ses sistemi için konsept serisinin en üst segmentlerinden DA VINCI, acil anons sistemleri için dünyada çok önemli referansları olan konusunda uzman ATEIS markası tercih edilmiştir. Bu seçkin projenin mimari tasarım ve uygulaması yine İnfoGroup tarafından yapılmıştır. Ataşehir Belediye Meclisi nin Novada AVM de yeni açılan salonunun mimari tasarım ve uygulaması, kamera sistemleri, konusunda uzman ve dünya da en iyilerin tercih ettiği APART AUDIO marka hoparlör sistemleri ile Info Group tarafından yapılmıştır. Meclis Salonu sistemi için; özel tasarım 17 touch screen dokunmatik ekran ve micro PC ler kullanılmıştır. Network üzerinden görüntü transferi uygulaması için; yazılım tasarımı, video capture özelliği ile sisteme dışardan görüntü aktarım uygulaması yapılabilmekte ve 64 kanal audio switching sistemi ile herhangi bir mikrofonu aktif ederek hem kayıt hem de dışarıya ses verebilme uygulaması, Info Group tarafından yapılmıştır.

27 AĞDAŞ HAYDAR ALİYEV KÜLTÜR MERKEZİ AZERBAYCAN / AĞDAŞ NEFTÇALA HAYDAR ALİYEV KÜLTÜR MERKEZİ AZERBAYCAN / NEFTÇALA Azerbaycan için çok önemli bir yere sahip olan merhum devlet adamı ve üçüncü cumhurbaşkanı Haydar Aliyev in adını taşıyan Ağdaş Haydar Aliyev Kültür Merkezi projesinde yeralan; 72 kişilik 3D sinema salonu, 343 kişi kapasiteli büyük konferans salonu ve toplantı salonunun tüm ince işlerinin uygulaması anahtar teslim olarak İnfoGroup mimari ekibi tarafından özel olarak gerçekleştirilmiştir. Ayrıca bu muhteşem projenin tüm profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup imzası taşımaktadır. Kültürel hayatın zenginleşmesi ve sanatın yetkinleşmesinin toplum üzerindeki etkileri düşünüldüğünde Neftçala da hayata geçmiş olan bu büyük projenin Azerbaycan için önemi anlaşılabilmektedir. Neftçala Haydar Aliyev Kültür Merkezi nin bünyesinde yer alan 366 kişi kapasiteli büyük tiyatro salonunun, 63 kişilik 3D sinema salonunun ayrıca Neftçala Belediye Binası içerisinde yer alan iki büyük konferans salonun profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri InfoGroup güvencesi ile tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. Ayrıca mimari olarak tüm ince işlerinin uygulaması InfoGroup un mimari ekibi tarafından anahtar teslim uygulanmıştır.

28 CINEBONUS CEVAHİR İSTANBUL / ŞİŞLİ KERKÜK KÜLTÜR MERKEZİ IRAK / KERKÜK Dünyanın sayılı büyük AVM lerinden biri olan Cevahir deki Cinebonus Sinemaları nın profesyonel ses ve görüntü sistemleri anahtar teslim Info Group tarafından yapılmıştır. Kerkük Kültür Merkezi; 16 dönüm arazi üzerinde kurulmuş, 1200 kişilik konser ve konferans salonuyla Kerkük ün gözde noktalarından biri haline gelmiştir. Kerkük Kültür Merkezi nin profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri anahtar teslim InfoGroup tarafından yapılmıştır.

29 AVM Günümüzde insanların keyifle zaman geçirdiği AVM lerin eğlence merkezleri, buz pistleri, sinema salonları, konser ve organizasyon alanları, mağaza ve yemek alanları InfoGroup kalitesiyle hizmet vermektedir. InfoGroup; İstanbul ve Türkiye de birçok AVM yi referansları içinde bulundurmaktadır. Portatif ses sistemleri, sahne sistemleri, genel seslendirme, acil anons sistemleri, LED ekran ve LED aydınlatma sistemleri, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri konularında AVM lerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

30 OPTIMUM İSTANBUL / YENİSAHRA Optimum Outlet Alışveriş Merkez indeki 24m ye 12m boyutlarındaki aynalı ekran projemiz; yapıldığı tarih itibari ile dünyanın en büyük grafik animasyonunu gösterebilen DMX protokollü, en büyük LED ekranı olmuştur. Özel yazılım ve altyapıyla çalıştırılan LED ekran uygulaması, Info Group tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve anahtar teslim uygulanmıştır. Bu teknolojiyle AVM içerisinde animasyonlar, showlar ve istenilen her formatta görüntü sunumu yapılabilmektedir. Bunun yanında Optimum Outlet in genel ses sistemleri, acil anons sistemleri, profesyonel ses ve ışık sistemleri ve portatif ses sistemleri Info Group tarafından yapılmıştır.

31 CAPACITY İSTANBUL / BAKIRKÖY Bakırköy ün en büyük alışveriş merkezi olan Capacity nin giriş cephesindeki 30m ye 3m boyutlarındaki led ekran uygulaması ve dış cephe aydınlatması InfoGroup tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve anahtar teslim uygulanmıştır. Bu teknolojiyle AVM dışındaki meydanda; animasyonlar, konser ve maç yayınları, kurumsal reklamlar ve istenilen her formatta görüntü sunumları yapılabilmektedir.

32 AĞAOĞLU ANDROMEDA GOLD İSTANBUL / ATAŞEHİR VIAPORT İSTANBUL / KURTKÖY Andromeda Gold Ataşehir; 51 kat yüksekliğinde, 398 daireye sahip göz alıcı bir rezidans projesi. Her katında teras, terasta villa daireleri bulunuyor. Ayrıcalıklı bu özelliğiyle; daire sakinleri bahçelerinden deniz ve adalar manzarası izleyebilmenin doyumsuz keyifini yaşıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı yanındaki Viaport AVM nin içerisinde yeralan LED Wallwasher aydınlatma projesi InfoGroup tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmıştır. Bu teknolojiyle ışık ve mimari bütünleştirilerek renk geçişleri yapılabilmektedir. Andromeda Gold a görsel ihtişamı katan özellik ise altın renkli dış cephe kaplaması ve akşam üstü saatlerinden başlayarak gece boyu kendini gösteren dış cephe aydınlatması. Andromeda Gold projesinin dış cephe aydınlatması İnfoGroup tarafından TUBE LED sistemi uygulanarak hayata geçirilmiştir. Uygulanan bu TUBE LED sistemi sayesinde bilgisayar yazılımı yapılarak birçok renk animasyonu uygulanabilmekte ve görsellik güçlendirilmektedir.

33 SANKO PARK GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL LIFE GYM ARENA İSTANBUL / DARÜŞŞAFAKA Gaziantep in en yeni, en büyük AVM si Sankopark ın; buz pisti, organizasyon alanları ve diğer bütün mekanlarının genel ses sistemleri, profesyonel ses ve ışık sistemleri, portatif ses sistemleri anahtar teslim InfoGroup tarafından yapılmıştır. Toplam m2 alana sahip Life Gym Arena; olimpik açık ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzları, 4 adet açık kapalı tenis kortu, sauna, masaj, dinlenme salonu, fin hamamı ve m2 fitness alanıyla yurtdışından lisanslı kalite ödülü almış profesyonel bir spor kulübü özelliği taşımaktadır. Ayrıca Darüşşafaka Life Gym Spor ve Yaşam Merkezi; düğün organizasyonları ve iş yemekleri için 1000 kişilik balo salonu, 250 kişilik kafe, 1500 kişi kapasiteli anfi tiyatro alanı ile pek çok sosyal etkinliklere de olanak sağlamaktadır. Life Gym Arena nın; tüm profesyonel ses sistemleri Info Group tarafından kendi markası DA VINCI uygulanarak hizmete geçirilmiştir.

34 ÇOCUK DÜNYASI TÜRKMENİSTAN / AŞKABAT Türkmenistan ın Aşkabat şehrinde bulunan Çocuk Dünyası AVM sinin giriş cephesinde yeralan 4m ye 3m boyutlarındaki 3 adet LED Screen uygulaması InfoGroup tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve anahtar teslim uygulanmıştır. Bu teknolojiyle AVM dışındaki meydanda animasyonlar, film yayını, kurumsal reklamlar ve istenilen her formatta görüntü sunumu yapılabilmektedir. DAĞ ÜSTÜ PARK AZERBAYCAN / BAKÜ Toplamda 3 kattan oluşan bu muazzam yapı Bakü nün en yüksek noktasına kurulmuş olup restaurant ve pub olarak konuklarına hizmet vermektedir. Dağ Üstü Park ın genel alan seslendirmesi, APART AUDIO kalitesiyle InfoGroup tarafından gerçekleştirilmiştir. MOVA PARK MARDIN YENİ HAYAT AZURE AZERBAYCAN / BAKÜ Güneydoğu nun en büyük projelerinden biri olan Mova Park; Mardin de m2 lik alan üzerine inşa edilmiştir. Projenin AVM kısmının genel ses sistemleri, acil anons sistemleri, düğün salonu ve çok amaçlı salon kısımlarının profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri, Aqua Park kısmının profesyonel ses sistemleri anahtar teslim Info Group tarafından yapılmıştır. Bu büyük projeyi InfoGroup konusunda dünyanın en önemli ses, ışık ve görüntü markalarının kalitesiyle hayata geçirmiştir. Yeni Hayat Azure kompleksi; Azerbaycan ın inşaat sektörünün liderlerinden olan Yeni Hayat şirketinin Bakü de gerçekleştirdiği en yenilikçi projelerden biridir. Bu görkemli kompleksin; dıs cephe TUBE LED animasyon aydinlatmasi COSTUME LIGHT, acil anons sistemleri ATEIS, PA ses sistemleri ise APART AUDIO markalarının kalitesi kullanılarak InfoGroup tarafından yapılmıştır.

35 MAĞAZALAR Mağazaların insanlar üzerindeki etkisinde ses, aydınlatma ve görsellik büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca marka güçlendirilmesi, müşterilerin memnuniyeti ve çalışanların motivasyonunda da artış sağlamaktadır. Dünyaca ünlü birçok markanın mağaza seslendirmesinde InfoGroup çözüm ortaklığı sunmaktadır. LED ekranlar, genel ve profesyonel ses sistemleri, portatif ses sistemleri, dj ekipmanları ve özel hoparlör tasarımı uygulamalarında InfoGroup tercih edilmektedir.

36 Gülden Yılmaz ile Röportaj Köşesi KOTON Türkiye genelinde 160 ın üzerinde Koton mağazasının profesyonel genel mağaza seslendirmesi ve ses sistemleri InfoGroup un markalarından APART ile hayata geçirilmiştir. Ayrıca koton İstanbul Ana Merkez Binasının içindeki LED Screen uygulaması InfoGroup tarafından tasarlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmıştır yılında ilk mağazalarını açan ve bugün 24 ülkede 240 mağazaya ulaşan Koton, her yıl mağazalarında den fazla yeni model sunarak Türkiye ve Dünya da tekstil sektörüne öncülük eden bir firma haline gelmiştir. Şirketi eşi ile birlikte günümüzdeki haline getiren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Yılmaz, birçok başarıya imza atmıştır. Perakende platformunun Oscar ı sayılan Mapic 2008 de Perakende Başarı Öyküsü ödülünü alan Gülden Hanım, 2009 yılında da Ekonomist dergisinin düzenlediği yarışmada Yılın Kadın Girişimcisi ödülüne layık görülmüştür. Ernst & Young Yılın Girişimcisi ödülünü de aynı sene içinde eşi ile birlikte Türkiye de kazanan yönetici, ülkemizi aynı yarışmanın Monte Carlo da düzenlenen Dünya ayağında başarıyla temsil edip yoğun ilgi görmüştür. İspanya da 2009 senesinde düzenlenen World Retail Congress de perakende dalında birçok ödüle layık görülen Koton Mağazalarının kurucu sahiplerinden Gülden Yılmaz ın İnfo Group ile ilgili söyledikleri: İnfo Group ile uzun senelerdir çalışıyoruz. Mağazalarımızda ki ses sistemleri onların kontrolünde. Görsel sunumumuza, işitsel boyutta destek vermekte ve hoş mağaza ortamları yaratmamıza katkı sağlamaktadırlar. Ayrıca merkez binamızda, bir moda markasına yakışan fuaye yapmak istediğimizde, L biçiminde büyük bir LED ekran projelendirerek büyük katkı sağlamışlardır. Uygun maliyetli ürünleri, yerinde teknik destek esnasındaki özverili çalışmaları ile başarılı bir çözüm ortağımızdır. Çağın gerekliliklerine uygun olarak yurtdışında ve yurtiçinde yapmış oldukları çalışmalarla bize en iyi çözümleri önerdiler ve mağazalarımızda uyguladılar.

ses ışık görüntü Oteller Club Bar Restoran Café Sinema, Tiyatro Kültür Merkezleri Çok Amaçlı Salonlar AVM Mağazalar

ses ışık görüntü Oteller Club Bar Restoran Café Sinema, Tiyatro Kültür Merkezleri Çok Amaçlı Salonlar AVM Mağazalar Huzur Mah. İmam Çeşme Yolu Cad. Asude Sok. No:3/1, Seyrantepe, 34396 Tel: +90 212 289 27 27 Fax: +90 212 289 21 06 www.infogroup.info Oteller Club Bar Restoran Café ses ışık Sinema, Tiyatro Kültür Merkezleri

Detaylı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı İstanbul turizminde yeni kilometre taşı HİLTON ISTANBUL BOMONTİ NİN PROJE ORTAKLARI AHŞAP ÜRÜN SAN. ASKA CIAT DAİKİN DAVUT MERMER DURAVİT DVA TELEKOM. E.M.K. ETA YAPI FEFRAME FİNSPOR ISS TÜRKİYE IŞIK PEYZAJ

Detaylı

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor!

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! Oyunu Opera 9 Mobile OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! OPERA 9 Mobile ile artık resepsiyon sınırları yok! Konuklarınızı nerede isterseniz

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Temmuz - Eylül 2012 Yıl: 1 Sayı: 2 Azura Park a G-Ext li Dokunuş İhracatın Yıldızlarının Gurur Gecesi Yıldız Ürün Lamipan spoga gafa 2012 2-4 Eylül 2012 Türkiye

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI

HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI Ahşap Ürün Angora Halıcılık Asel Grup Elektronik Ber Telekomünikasyon Duravit Hotelya by Kolsan İnanır Group İnfoMET Teknoloji LG Electronics Netsa Tekstil

Detaylı

AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ 01.01.2014 31.12.2014 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ 01.01.2014 31.12.2014 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ 01.01.2014 31.12.2014 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER 3 Kısaca Akmerkez 5 Akmerkez in Kilometre Taşları 8 2014 Yılı Sektörel Faaliyetleri 9 Yönetim

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx İÇİNDEKİLER 8 10 İsmail Darcan Boytek Reçine Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Adnan Özsoy Gorrion Hotel İstanbul Turizm Direktörü Sunuş...4 Otel Profili...6-7 Röportaj / İsmail Darcan / Boytek

Detaylı

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU Aralık 2014 SAYI 4 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ SAYFA 40 TA HEP İSTANBUL TARLABAŞI 360 NİDAPARK SEYRANTEPE

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

G-Ext. Mengen. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. 20-23 Mart 2014. Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de. Aşçılar Diyarı 37.

G-Ext. Mengen. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. 20-23 Mart 2014. Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de. Aşçılar Diyarı 37. Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Ekim - Aralık 013 Yıl: Sayı: 6 SÖYLEŞİ Tanart Mimarlık Mimar Hayri Anamurluoğlu Bayilerle Söyleşi Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de G-Ext Yıldız Ürün Syncroflex

Detaylı

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi?

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? AYLIK EKONOMİ DERGİSİ Ocak 2015-6 2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener, Amacımız, geçtiğimiz yıl ulaştığı 73,6 milyar

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı

haber EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA

haber EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA TEMMUZ 2012 haber Eroğlu Holding Kurumsal İletişim Yayınıdır COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA EROĞLU GAYRİMENKUL

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur...

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... İçindekiler Başkan ın Mesajı Akfa Holding Hakkında Vizyon ve Misyon Kilometre Taşları Yurtdışı Ofisler & Hedef Pazarlar 7 9 10 11 12 Bilgi Grubu 14 Akfa

Detaylı

Sektörel Haberler Reklam İndeksi Giriş İçmimarlar Odası ndan Haberler Proje Üniversite Tanıtım Portre Söyleşi Makale Üniversite Haber Portre Tanıtım

Sektörel Haberler Reklam İndeksi Giriş İçmimarlar Odası ndan Haberler Proje Üniversite Tanıtım Portre Söyleşi Makale Üniversite Haber Portre Tanıtım İçindekiler Sektörel Haberler 6 Giriş Hüseyin Tolga Koyuncugil 37 İçmimarlar Odası ndan Haberler Oğuz Yalım - Ece Yalım Söyleşisi 38 Resim ve Çizimler - Öncüoğlu + ACP - Engin Öncüoğlu 43 Sertifikalı Bilirkişilik

Detaylı

Vestel Beyaz Eşya 2013 Faaliyet Raporu. Vestel Beyaz Eşya: Geleceğe Odaklı

Vestel Beyaz Eşya 2013 Faaliyet Raporu. Vestel Beyaz Eşya: Geleceğe Odaklı Vestel Beyaz Eşya 2013 Faaliyet Raporu Vestel Beyaz Eşya: Geleceğe Odaklı İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler 4 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 6 Yönetim Kurulu 8 İcra Kurulu

Detaylı

Bölge Temsilcilikleri

Bölge Temsilcilikleri İmtiyaz Sahibi: Levent Pelesen Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Özge Sipahioğlu Yayın Kurulu: Alper Doğruer Fulya Evren Grafik Tasarım ve Yayına Hazırlama Extreme Bilgi Teknolojileri Yönetim Adresi ve Mardav

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 10 ALİ OSMAN ÖZTÜRK RÖPORTAJ 18 ANKARA İŞ DÜNYASI BESA KULE DE BULUŞUYOR 34 MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 38 SALİH BEZCİ RÖPORTAJ 68 KIŞ BAHÇELERİNE ÇIKMA ZAMANI 5 8 10 14 18 22 28 30 32 34 36 38 46 50

Detaylı

YAZ HEYECANI. TURCom'da. Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu.

YAZ HEYECANI. TURCom'da. Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu. ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Haziran 2013 TURCom'da YAZ HEYECANI Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu. "Akıllı Çözümler" Yine Antalya da Tanıtıldı.

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Beyaz Eşya 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel Beyaz Eşya nın Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı

Detaylı