Müşteri Destek Merkezi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Müşteri Destek Merkezi"

Transkript

1 Müşteri Destek Merkezi (Customer Support Center) KEP Hesabına Giriş Kullanım Kılavuzu

2 A. KEP Hesabına Giriş TÜRKKEP den aldığınız Kayıtlı Elektronik Posta hesabınızla ilgili KEP göndermek, KEP almak, Rehber kayıtlarını sorgulamak, Delilere ulaşabilmek, Adres defteri oluşturmak gibi işlemleri yapabileceğiniz bir ara yüzdür. TÜRKKEP Webmail ara yüzünden TÜRKKEP hesabınıza daha güvenli ve rahat erişebilmeniz için destekleyen tarayıcıların en güncel sürümünü kullanmanız önerilir. Desteklenen tarayıcılar: Firefox , Internet Explorer 9, Google Chrome m Gerekli ek uygulamalar: E-imza modülünün kullanılabilmesi için sisteminizde JRE 7 ve üzeri kurulu olması gerekmektedir. Lütfen tarayıcınızın java uygulamasını desteklediğini kontrol ediniz. Web üzerinden çalışan bu ara yüze adresimizde yer alan KEP Hesabına Giriş kısmından veya https://webmail.hs03.kep.tr/ adresinden ulaşılabilir. Siteye girişte iki seçenek karşınıza çıkmaktadır.

3 Şifre ile giriş seçildiğinde aşağıdaki ekranda yer aldığı Bireysel Hesap ve Kurumsal Hesap olmak üzere iki seçenek yer almaktadır. Bireysel Kullanıcılar için TÜRKKEP adresinizi ve Parola bölümüne hesap aktivasyonu sırasında SMS ile cep telefonunuza gönderilen alfa-nümerik ibareleri ve ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu yazmanız gerekmektedir. Kurumsal İşlem Yetkilileri için ise; kendilerine tahsis edilen Kurumsal KEP adresine ek olarak İşlem Yetkilileri için atanmış Yetkili Kodu ve Parola ile giriş yapılmaktadır. Yine ekranda çıkan Güvenlik Kodu doğru şekilde ilgili kutucuğa yazılmalıdır.

4 E-İmza ile giriş seçildiğinde ise; Nitelikli Elektronik Sertifikalı (NES) e-imzanızı tanıtarak KEP hesabınıza ulaşabilirsiniz. Bireysel Hesap tıklandığında aşağıdaki ekran karşınıza çıkmaktadır. Bu bölümde Bireysel KEP adresinizi yazıp Giriş e tıklayarak, e-imza PİN kodunuz ile Bireysel TÜRKKEP hesabınıza ulaşabilirsiniz Kurumsal Hesap tıklandığında aşağıdaki ekran karşınıza çıkmaktadır. Bu bölümde Kurumsal KEP adresinizi ve Yetkili Kodunuzu yazıp Giriş e tıklayarak, e-imza PİN kodunuz ile Kurumsal TÜRKKEP hesabınıza ulaşabilirsiniz.

5 İlk girişinizde karşınıza Hesap Açılış Onayı ekranı gelerek bu hesabınızı onaylamanız halinde hesap sahibi ya da işlem yetkilisine ait hak ve yükümlülükleri onaylamanız beklenir. Onaylama doğrultusunda hesabınız açılacak, KEP iletileri alma ve gönderme aktif hale gelecek ve rehber kaydınız gerçekleşecektir.

6 Onaylama işlemini gerçekleştirdikten sonra hesabınızın açıldığını belirten aşağıdaki ekran karşınıza gelmektedir. Devam butonuna tıkladığınızda size SMS ile gönderilen parolanızın değiştirilmesi için aşağıdaki ekrana yönlendirilirsiniz. Parola belirlerken en az 8 karakter olması ve alfa nümerik bir parola olması istenmektedir. B. E-Posta Menüleri İlk giriş sırasında E-Posta bölümü açık olarak gelecektir. Bu bölümden; Yeni KEP iletisi gönderimi, Gelen KEP iletilerin gönderen / tarih ve boyut bilgilerine ulaşılması, Gelen KEP iletilerin alınması / yanıtlanması ve silinmesi, Gelen KEP iletilerin yazdırılması ve bilgisayarınıza indirilmesi, Yeni klasör oluşturulması / silinmesi ve adlandırılması, Gelen KEP iletilerin filtrelenerek gösterimi, Arama bölümünden Gelen KEP in bulunması

7 işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca bu ekranda KEP Hesap Alanı doluluk oranınız da ekranın sol alt köşesinde yüzde (%) olarak gösterilmektedir. Kullanıcının depolama alanı dolduğunda TÜRKKEP hesap sahibini uyararak ilgili KEP hesabından KEP iletisi gönderilmesini engelleyebilir, ancak KEP ile ilgili yasal düzenlemelere uygun şekilde TÜRKKEP tarafından belirlenen süre kadar KEP iletisi almaya devam eder. C. Kullanıcı İşlemleri KEP hesap sayfanızda yukarıda yer alan Kişisel Ayarlar yanında yer alan Kullanıcı İşlemleri bölümüne girerek Bireysel / Kurumsal Rehber Sorgulama, Rehber Bilgileri Güncelleme ve Hesap Kapama ekranlarına ulaşabilirsiniz.

8 1. Bireysel Rehber Sorgulama Sorgulayacağınız KEP hesabı gerçek bir kişiye ait ise Bireysel Hesaplarda Sorgula, Tüzel kişiye ait ise Kurumsal Hesaplarda Sorgula bölümüne giriş yapılır. Bu bölümden, ulaşmak istediğiniz kişi bilgilerini yazarak sorgulama yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken hususlar;

9 Arama yapılacak bölümlere yazılacak kelimeler ile Bireysel KEP hesap sahibinin bilgileri birebir aynı olmalıdır. Örneğin kelime içerisinde Ö,Ş,Ç,Ü,Ğ gibi karakterleri O,S,C,U,G şekilde yazmanız durumunda, bilgilere ulaşılamaz ve aşağıdaki uyarıyı verir. Sorgulama sonucu birden fazla kayıt bulunması durumunda, arama kriterlerini artırarak arama yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde aşağıdaki gibi bir uyarı ekranı gelmektedir. Tüm arama kriterleri sonucu hala birden fazla kayıt bulunması halinde sistem aradığınız kişiye ait T.C. Kimlik Numarasını girmenizi ister ve arama sonucunu size bildirir. 2. Kurumsal Rehber Sorgulama Dikkat edilmesi gereken hususlar; Arama yapılacak bölümlere yazılacak kelimeler ile Kurumsal KEP hesap sahibinin bilgileri birebir aynı olmalıdır. Örneğin kelime içerisinde Ö,Ş,Ç,Ü,Ğ gibi karakterleri O,S,C,U,G şekilde yazmanız durumunda, bilgilere ulaşılamaz ve aşağıdaki uyarıyı verir. Sorgulama sonucu birden fazla kayıt bulunması durumunda, arama kriterlerini değiştirerek, tek kayıta düşürülene kadar kayıt çıkmamaktadır.

10 4. Rehber Bilgileri Güncelleme Bu bölümünde, KEP Rehberinde yer alan bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Güncellemenizi başarı ile gerçekleştirdiğinizde ekranın üzerinde aşağıdaki gibi bilgi çıkmaktadır. 5. Hesap Kapama Hesap Kapama bölümünü kullanarak KEP hesabınızı kapatabilirsiniz. KEP hesabınızı kapatmanız halinde uygulanacak prosedür bilgilendirme notu olarak yazmaktadır. Evet KEP Hesabımı Kapatmak İstiyorum tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz.

11 Evet KEP Hesabımı Kapatmak İstiyorum tıklandığında cep telefonunuza doğrulama metni gelecektir. Bu metni sisteme girerek kapatma işleminizi sonlandırabilirsiniz.

12 D. Adres Defteri Üst menüde, Kullanıcı İşlemleri menüsünün yanında bulunan bu bölüm sayesinde; Adres Grupları oluşturularak her gruba farklı kişi / kurum bilgileri eklenebilir. KEP gönderimi sırasında bu rehberden kayıtlarınıza kolayca ulaşmanıza ve kişiler / kurumların detaylı bilgilerine ulaşılabilir. Adres defterine ekle bölümünden, Özellikler bölümünden: E-posta, Telefon, Adres bilgileri, web adresi, Kişisel bilgiler bölümünden: Cinsiyet, Doğum günü, Eski soyadı, Yıl dönümü, Yönetici Asistan Eş şeklinde vasıfları, Notlar bölümünden: istediğiniz notu, ekleyebilirsiniz. Adres defterine ekle bölümünün üstündeki menüler yardımıyla; Fotoğraf, Kuruluş, Bölüm, Unvan, Ön ve arka ek, Göbek adı, Takma ad, Görüntülenen isim eklenebilir.

13 İçe Aktar bölümü ile; vcard formatındaki dosyalarda bulunan kayıtları adres defterinize ekleyebilirsiniz. Dışa aktar bölümü ise, adres defterinin vcard formatında bilgisayarınıza ya da Outlook unuza aktarılmasını sağlamaktadır.

14 Gelişmiş bölümüne tıklayarak adres defterinizdeki kayıtları ilgili arama kriterleri ile arayabilirsiniz. E. Kişisel Ayarlar Üst menüde, Kullanıcı İşlemleri menüsünün yanında bulunan bu bölüm Tercihler / Klasörler ve Parola isimli üç ana başlıktan oluşmaktadır.

15 Tercihler / Kullanıcı Arayüzü bölümünden, Dil, Saat dilimi, Zaman ve Tarih biçimi, Tarih kısaltması, ve oturumun hareketsizlik sebebiyle kapanma süresi seçeneklerini değiştirilebilir. Değişikliğin gerçekleştiğine dair sayfanın alt kısmında aşağıdaki gibi uyarı çıkmaktadır. Tercihler / Adres Defteri bölümünden, sıralama ölçütü gibi adres defteri ile ilgili ana seçenekler değiştirilebilir. Klasörler bölümünden, Gelen, Giden, ve Çöp klasörlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz kırmızı ile işaretlenmiş + işaretine tıklayarak alt klasörler ekleyebilirsiniz.

16 Ana Dizin bölümünden oluşturacağınız klasörün hangi ana klasör altında olacağını belirleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz alt klasörleri silmek için önce klasörü seçili hale getirip silme işlemi gerçekleştirilir. işaretine tıklayarak Aşağıdaki onay ekranı ile onaylayıp klasörünüzü silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

17 Parola menüsünden ise hesabınıza giriş parolanızı değiştirebilirsiniz. Parola belirlerken en az 8 karakter olması ve alfa nümerik bir parola olması istenmektedir. F. Oturumu Kapat Ara yüzün üst sağ köşesinde bulunan bu bölüm sayesinde, oturumunuzu güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz. G. Yeni KEP İletisi Gönderimi E-Posta Yaz butonu ile açılan bu bölüm sayesinde, standart bir e-posta gönderimi gibi KEP iletilerinizi gönderebilirsiniz. E-İmzanızın bilgisayar tarafından algılanması ile sağ bölümde sertifika sahibinin İsim ve Soyisim görüntülenecektir. Bu aşamada elektronik imzanızı çıkarmanız durumunda, tekrar taktığınızda sistem imzanızı tanımayacaktır. Bu sebeple sistemden tekrar çıkıp girmeniz gerekmektedir. İlgili Kopyası bölümüne ekleyeceğiniz adrese de gönderinin bir kopyası ulaştırılacaktır. Bu alan boş geçilebilir. Sol tarafta bulunan Adresler menüsü yardımıyla, kayıt ettiğiniz adreslere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çoklu gönderi yapılacak durumlarda adresler virgül (,) ile birbirinden ayrılır. Göndereceğiniz iletiye dosya eklemek için İmzala ve Gönder bölümünün aşağısında yer alan bölümü kullanabilirsiniz.

18 KEP hesabınızla sadece KEP adreslerine ileti gönderebilirsiniz. Standart elektronik posta (SEP) adreslerine ileti gönderilemez. Doğrulama yapılma aşamasında bir uyarı gelerek güvenilir bir uygulama olduğunu teyit etmenizi isteyecektir. Bu ekranda, Show options kısmı tıklanarak Always trust content from this publisher sekmesi tıklanarak, her mail gönderiminde bu uyarı mesajının gelmesi engellenir.

19 Bu aşamadan sonra akıllı kart kontrol edilerek, sertifika sahibinin adı ekrana getirilir. İmzala ve Gönder düğmesine basıldıktan sonra, sizden akıllı kartınız için önceden oluşturduğunuz PIN bilgisinin girilmesi istenecektir. Doğru PIN girişinden sonra, Mesaj gönderime hazırlanıyor uyarı ekranı gelecektir. Ardından gönderim işlemi tamamlanmış olacaktır.

KEP Sistemi Webmail Kullanım Kılavuzu

KEP Sistemi Webmail Kullanım Kılavuzu KEP Sistemi Webmail Kullanım Kılavuzu İçindekiler A. Türkkep Webmail e Giriş... 3 B. Webmail Menüleri... 7 C. Kullanıcı İşlemleri... 8 1. Bireysel Rehber Sorgulama... 9 2. Kurumsal Rehber Sorgulama...

Detaylı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ E-POSTA YARDIM BELGESİ

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ E-POSTA YARDIM BELGESİ Zimbra Webmail GENEL ÖZELLİKLER Zimbra yüksek performanslı bir e-posta programı olup, e-posta, adres defteri, takvim, görev listeleri ve web dokümanları gibi özelliklere sahip bir uygulamadır. e-posta

Detaylı

E-TEBLİGAT ve KEP SİSTEMİNİN İŞLEYİŞİ ve KULLANIMI YÜKSEL SAMAST TÜRKKEP GENEL MÜDÜRÜ

E-TEBLİGAT ve KEP SİSTEMİNİN İŞLEYİŞİ ve KULLANIMI YÜKSEL SAMAST TÜRKKEP GENEL MÜDÜRÜ E-TEBLİGAT ve KEP SİSTEMİNİN İŞLEYİŞİ ve KULLANIMI YÜKSEL SAMAST TÜRKKEP GENEL MÜDÜRÜ E-Tebligat Yasal Altyapısı Tebligat Kanunu Madde 7/A Tebligata elverişli bir elektronik adres vererek bu adrese tebligat

Detaylı

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu İçindekiler Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu...1 1. HORDE...4 1.1. Horde Nedir?...4 1.2. Horde Kullanımı için Gerekenler...4 1.3. Kök Sertifikasının

Detaylı

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler.

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler. 0 İçindekiler 1.EkipMobil i Tanıyalım...2 2.EkipMobil Abonelik Bilgileri...2 3.EkipMobil i Kullanmaya Başlarken...3 3.1. EkipMobil Giriş... 3 3.2. Şifremi Unuttum... 4 3.3.EkipMobil Ana Sayfa... 6 4.EkipMobil

Detaylı

T.C. MALİYE BAKANLIĞI

T.C. MALİYE BAKANLIĞI T.C. MALİYE BAKANLIĞI ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ (EBYS) KULLANICI KILAVUZU 2014 Kasım i İçindekiler GİRİŞ SAYFASI...1 EVRAK ANA SAYFA...2 1.1. Birim Yetkileri...2 1.2. Görevler...3 1.3. Bildirimler...3

Detaylı

ROUNDCUBE GİRİŞ ve ÇIKIŞ

ROUNDCUBE GİRİŞ ve ÇIKIŞ ROUNDCUBE Roundcube Nedir? Sunucu üzerinde yer alan e-postalarınıza web üzerinden ulaşarak e-posta işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, Türkçe menüler ile işlem yapabileceğiniz yeni bir uygulamadır.

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

1 GİRİŞ... 5 2 KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 6 3 KULLANICI PANELİ... 10 4 YÖNETİM... 12

1 GİRİŞ... 5 2 KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 6 3 KULLANICI PANELİ... 10 4 YÖNETİM... 12 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 5 2 KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 6 3 KULLANICI PANELİ... 10 4 YÖNETİM... 12 4.1 GENEL... 12 4.1.1 Şirket Tanımları... 12 4.1.2 Kullanıcı Tanımları... 18 4.1.3 Şifre Değişikliği... 19

Detaylı

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

Karar Destek ve Süreç Yönetim Sistemi

Karar Destek ve Süreç Yönetim Sistemi Karar Destek ve Süreç Yönetim Sistemi Kullanıcılarına web üzerinden hizmet veren DavaProWeb, Dava Karar Destek ve Süreç Yönetim Sistemi ile hukukçulara dava süreci boyunca her türlü konuda yardım sağlayan

Detaylı

1. WEBMAIL. 2. WEBMAIL GİRİŞ ve ÇIKIŞ. WEBMAIL Nedir? WEBMAIL Kullanımı İçin Gerekenler

1. WEBMAIL. 2. WEBMAIL GİRİŞ ve ÇIKIŞ. WEBMAIL Nedir? WEBMAIL Kullanımı İçin Gerekenler 1. WEBMAIL WEBMAIL Nedir? Sunucu üzerinde yer alan e-postalarınıza web üzerinden ulaşarak e-posta işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, Türkçe menüler ile işlem yapabileceğiniz yeni bir uygulamadır.

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

Kurum Sitelerimiz Kullanım Kitapçığı Selim Erman DURANAY

Kurum Sitelerimiz Kullanım Kitapçığı Selim Erman DURANAY Kurum Sitelerimiz Kullanım Kitapçığı Selim Erman DURANAY Bu el kitabı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık web sitesi www.tarim.gov.tr altında yer alan kurumsal sayfanızı hazırlamanız ve yönetmeniz için size rehberlik

Detaylı

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş.

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş. İÇİNDEKİLER 1.1. BAŞVURU... 4 1.2. Hesap Oluşturma... 5 1.3. Kurum Bilgileri... 6 1.4. Hesap, Tarife, Paket Seçimi... 7 1.5. Başvuru Sırasında E-Tebligat Hizmeti Seçimi... 9 1.6. Ödeme Ekranı... 10 2.

Detaylı

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU 4.0 Kullanıcı Kılavuzu Tüm hakları saklıdır 2010 1 İçindekiler 1 İÇINDEKILER... 2 2 VERSIYONLAR TARIHÇESI... 4 3 KISALTMALAR... 4 4 GENEL SISTEM ÖZELLIKLERI... 5 4.1 AYRINTILI

Detaylı

AHBS KULLANIM KILAVUZU

AHBS KULLANIM KILAVUZU HelpAndManual_illegal_keygen Sâye AHBS KULLANIM KILAVUZU Sürüm No : 1.0.0.45 HelpAndManual_illegal_keygen Yasal Uyarı İşbu kullanım kılavuzu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında

Detaylı

1 GİRİŞ... 5 2 KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 6 3 KULLANICI PANELİ... 10 4 YÖNETİM... 13

1 GİRİŞ... 5 2 KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 6 3 KULLANICI PANELİ... 10 4 YÖNETİM... 13 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 5 2 KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 6 3 KULLANICI PANELİ... 10 4 YÖNETİM... 13 4.1 GENEL... 13 4.1.1 Şirket Tanımları... 13 4.1.2 Kullanıcı Tanımları... 33 4.1.3 Şifre Değişikliği... 35

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

E-FATURA UYGULAMASINI GİB-PORTAL YÖNTEMİ İLE KULLANAN MÜKELLEFLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR

E-FATURA UYGULAMASINI GİB-PORTAL YÖNTEMİ İLE KULLANAN MÜKELLEFLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR e-fatura ile ilgili sorularınız için http://forum.efatura.gov.tr adresini kullanabilirsiniz! E-FATURA UYGULAMASINI GİB-PORTAL YÖNTEMİ İLE KULLANAN MÜKELLEFLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR 1. E-Fatura

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

Raptadmin 1.x.x Sürümleri için Kullanım Klavuzu

Raptadmin 1.x.x Sürümleri için Kullanım Klavuzu Raptadmin 1.x.x Sürümleri için Kullanım Klavuzu Ekim 2014 Ankara www.raptadmin.com info@raptadmin.com Giriş İşlemleri Raptadmin yönetim paneline www.alanadınız.com/admin adresini kullanarak gidebilirsiniz.

Detaylı

Doküman No:KEP01 07.11.2014 Rev No: 00.01 Sayfa No: 1/18

Doküman No:KEP01 07.11.2014 Rev No: 00.01 Sayfa No: 1/18 Rev No: 00.01 Sayfa No: 1/18 Table of Contents 1. GİRİŞ... 3 2. KULLANICI GİRİŞ EKRANI... 4 3. YÖNETİM... 5 3.1. Kimlik Bilgilerim... 5 3.2. Adres ve iletişim bilgilerim... 6 3.3. Rehber Bilgilerim...

Detaylı

YereldeAB İnternet Sitesi İl Sayfalarına Yönelik İçerik Ekleme Kullanım Kılavuzu

YereldeAB İnternet Sitesi İl Sayfalarına Yönelik İçerik Ekleme Kullanım Kılavuzu YereldeAB İnternet Sitesi İl Sayfalarına Yönelik İçerik Ekleme Kullanım Kılavuzu İçindekiler: İnternet Sitesine Kullanıcı Adı ve Şifre ile Giriş sayfa 3 YereldeAB İnternet Sitesi Haberler Sayfası sayfa

Detaylı

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI...

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 6 2.1. YENİ SİTE OLUŞTURULMASI VE SİTE İŞLEMLERİ... 7 2.2. PROGRAMA

Detaylı

PortalPLUS Kullanım Kılavuzu

PortalPLUS Kullanım Kılavuzu PortalPLUS Kullanım Kılavuzu Sürüm 10112014 Mevzuat ve uygulama sürüm değişikliklerinden kaynaklanacak düzenleme ihtiyaçları konusunda PROTEL A.Ş. sorumluluk kabul etmez. Dökümanın güncel sürümüne ve konuyla

Detaylı

BAŞVURU SAHİBİ KAYIT İŞLEMLERİ

BAŞVURU SAHİBİ KAYIT İŞLEMLERİ TÜBİTAK - BİLGEM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (YTE) T.C. KALKINMA BAKANLIĞI İZLEME, DEĞERLENDİRME VE ANALİZ DAİRESİ BAŞKANLIĞI KALKINMA AJANSLARI YÖNETİM SİSTEMİ PROJESİ BAŞVURU SAHİBİ KAYIT

Detaylı

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu TradeMasterFX Platformları Ürün : TradeMasterFX Platformları Değişiklik tarihi: 23.02.2012 Versiyon: 1,0 Özet: TradeMasterFX Platformları Kullanıcı Kılavuzu

Detaylı

Enocta Eğitim Platformu Eğitim Yöneticisi Kullanım Kılavuzu

Enocta Eğitim Platformu Eğitim Yöneticisi Kullanım Kılavuzu 1 Enocta Eğitim Platformu Eğitim Yöneticisi Kullanım Kılavuzu enocta Profilo İş Merkezi, Cemal Şahir Sok. No:26-28 34394 Mecidiyeköy / İstanbul T 0 212 356 13 00 F 0 212 356 13 09 www.enocta.com 2 İÇİNDEKİLER

Detaylı

AKINSOFT. Sayfa 1. WOLVOX Kontrol Paneli. AKINSOFT WOLVOX 7 Kontrol Paneli Yardım Dosyası

AKINSOFT. Sayfa 1. WOLVOX Kontrol Paneli. AKINSOFT WOLVOX 7 Kontrol Paneli Yardım Dosyası WOLVOX 7 Kontrol Paneli Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 WOLVOX 7 Kontrol Paneli WOLVOX ERP E-Business yazılım paketinin merkezi

Detaylı