AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI"

Transkript

1 AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI 11 Nisan 15 İSTANBUL Q LOS ANGELES! SAN DIEGO Cumartesi Saat 10:45 te İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali nde B2B Travel deski önünde buluşma. Deskten yapılacak seyahat evraklarının dağıtımını takiben THY nın Los Angeles uçuşuna biniş işlemleri yapılacak. Bilet, valiz ve pasaport işlemlerinin ardından saat 12:45 te THY na ait TK 9 sefer sayılı uçuş ile Los Angeles a hareket. Öğle yemeği uçuş esnasında alınacak. Yaklaşık 14 saat 15 dakika sürecek uçuşun ardından yerel saat ile 16:30 da Los Angeles havalimanına varılacak. Los Angeles havalimanındaki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüs ile San Diego ya transfer. Yaklaşık 1 saat sürecek olan yolculuktan sonra konaklama yapılacak otele varışta yapılacak anahtar dağıtımını takiben odalara yerleşmek ve dinlenmek için serbest zaman. Konaklama Hilton Mission Valley Hotel de. 12 Nisan 15 SAN DIEGO Pazar Sabah 08:00 da tüm misafirler uyandırılacak ve sabah kahvaltısı otelin restoranında açık büfe olarak 08:30 09:15 saatleri arasında alınacak. Kahvaltı bitiminde saat 10:00 civarı şehir turu için otelden hareket edilecek. Şehir turu esnasında Marina Bölgesi, Coronado adası, Old Town görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği serbest alınacak. Tur bitiminde otele geri dönülecek ve dinlenmek, çevreyi gezmek veya alışveriş yapmak için serbest zaman. Konaklama Hilton Mission Valley Hotel de.

2 13 Nisan 15 SAN DIEGO! LOS ANGELES Pazartesi Sabah 07:30 da tüm misafirler uyandırılacak ve sabah kahvaltısı otelin restoranında açık büfe olarak 08:00 09:00 saatleri arasında alınacak. Saat 09:00 da otelden çıkış işlemleri yapılıp, Los Angeles a hareket edilecek. Yaklaşık 5 saat sürecek olan yolculuğun ardından varılacak Los Angeles ta konaklama yapılacak otele transfer ve check-in işlemlerinin ardından anahtar dağıtımı, odalara yerleşme ve dinlenmek, çevreyi gezmek veya alışveriş yapmak için serbest zaman. Öğle ve akşam yemekleri serbest alınacak. Konaklama Crowne Plaza Beverly Hills Hotel de. 14 Nisan 15 LOS ANGELES Salı Sabah 08:00 da tüm misafirler uyandırılacak ve sabah kahvaltısı otelin restoranında açık büfe olarak 08:30 09:15 saatleri arasında alınacak. Saat da otelden tam günlük Los Angeles şehir turuna çıkılacak. Panoramik şehir turu esnasında görülecek yerlerden bazıları; Hollywood, Sunset Bulvarı, Beverly Hills, Melrose Bulvarı, Çin Tiyatrosu, Hollywood yazısı, Yıldızlar caddesi, Fisherman s village, Farmer s Market, Promenade, Rodeo Drive, Yıldızların evleri. Öğle yemeği serbest olarak alınacak. Öğle yemeğinin ardından şehir turuna devam edilecek ve şehrin sahil bölgesinde bulunan Malibu, Venice beach, vb. yerler görülecek. Turun bitiminde civarı otele dönülecek. Otel e varışta dinlenmek, alışveriş yapmak veya çevreyi gezmek için serbest zaman. Konaklama Crowne Plaza Beverly Hills Hotel de.

3 15 Nisan 15 LOS ANGELES Çarşamba Bu sabah uyandırma yapılmayacak. Sabah kahvaltısı otelin restoranında açık büfe olarak 08:30 10:00 saatleri arasında alınabilir. Tüm gün şehri gezmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Öğle yemeği serbest alınacak. Konaklama Crowne Plaza Beverly Hills Hotel de.

4 16 Nisan 15 LOS ANGELES! LAS VEGAS Perşembe Sabah 08:00 da tüm misafirler uyandırılacak ve sabah kahvaltısı otel in restoranında açık büfe olarak 08:30 09:15 saatleri arasında alınacak. Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri yapılıp, valizlerle birlikte Las Vegas a gitmek üzere hareket edilecek. Öğle saatlerinde Las Vegas a varıldığında, konaklama yapılacak otele transfer. Otele varışta yapılacak anahtar dağıtımını takiben odalara yerleşmek ve dinlenmek için serbest zaman. Öğle ve akşam yemekleri serbest alınacak. Dileyen misafirler fuarın son günü olan 16 Nisan tarihinde katılım sağlayabilirler. Konaklama Mirage Hotel de.

5 17 Nisan 15 LAS VEGAS Cuma Sabah 08:00 da tüm misafirler uyandırılacak ve sabah kahvaltısı otelin restoranında açık büfe olarak 08:30 09:15 saatleri arasında alınacak. Otelden yarım günlük Las Vegas şehir ve Tematik Oteller turu için hareket edilecek. Tur esnasında görülecek yerlerden bazıları; Las Vegas ta bulunan Bellagio, New York & New York, Treasure Island, Venetian, Paris vb. gibi oteller ziyaret edilecek. Tur bitiminde otele geri dönülecek. Çevreyi gezmek, dinlenmek veya alışveriş yapmak için serbest zaman. Konaklama Mirage Hotel de. 18 Nisan 15 LAS VEGAS! LOS ANGELES Q İSTANBUL Cumartesi Bu sabah uyandırma yapılmayacak. Sabah kahvaltısı otelin restoranında açık büfe olarak 08:30 10:00 saatleri arasında alınabilir. Saat 12:00 de otelden çıkış işlemleri yapılıp özel otobüsle Los Angeles havalimanına hareket edilecek. LA havalimanına varışta yapılacak bilet, valiz ve güvenlik işlemlerinin ardından saat 23:55 te Türk Hava Yollarının TK 012 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul a hareket edilecek. Akşam yemeği ve geceleme uçakta. 19 Nisan 15 İSTANBUL Pazar Yaklaşık 13 saat 15 dakikalık uçuştan sonra yerel saat ile 16:45 de İstanbul Atatürk havalimanına varılacak. Havalimanındaki pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından; BİR SONRAKİ SEYAHATTE BULUŞMAK ÜZERE HOŞÇAKALIN!

6 AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI UYGULANACAK FİYATLAR Double oda kişi başı fiyat Single oda fiyatı Hilton San Diego Mission Valley 4* Crowne Plaza Beverly Hills 4* USD USD Las Vegas Mirage 4* Yukarıdaki fiyatlar grubun min 40 kişi olacağı düşünülerek bütçelendirilmiştir. Kişi sayısında meydana gelecek artış ya da azalışlar kişi başı bütçeye yansıtılacaktır. Kişi sayısında azalma olması durumunda yukarıda belirtilen fiyatlar uygulanamayacaktır. FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER İstanbul Los Angeles İstanbul THY ile ekonomi sınıfı uçak bileti, Los Angeles alan San Diego otel transferi, Los Angeles a varışta meet & greet hizmeti, San Diego da 2 gece standart oda + kahvaltı konaklama, Yarım günlük San Diego şehir turu, San Diego Los Angeles transferi, Los Angeles da 3 gece standart oda + kahvaltı konaklama, Los Angeles şehir turu, Los Angeles Las Vegas transferi, Las Vegas şehir ve tematik oteller turu, Las Vegas da 2 gece standart oda + kahvaltı konaklama, Las Vegas Los Angeles alan transferi, B2Btravel rehberlik hizmetleri, Yurt dışı çıkış pulu bedeli ( 15.- YTL ), Seyahat sağlık sigortası, Seyahat kitapçığı, bagaj etiketi. FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER Seyahat esnasında konaklama yapılacak otellerde yapılacak ekstra harcamalar (içki, telefon, vb), Anadolu şehirlerinden gelecek katılımcıların İstanbul da yapacakları otel konaklamaları, Yemekler esnasında alınacak bütün alkollü veya alkolsüz içecekler, Seyahat esnasında yapılacak kişisel harcamalar, Pasaport çıkarılması ile ilgili harcamalar, Programda belirtilmeyen yemekler, Programda belirtilmeyen turlar, Amerika vize ve PIN ücretleri, THY uçuşlarında fazla bagaj ücreti. NOTLAR Programa bütçesi dahil edilmiş uçak bileti havalimanı vergileri dahil bilet fiyatıdır.belirtilen ücret 09 Aralık 2014 tarihi, saat 16:00 a kadar geçerlidir. Rezervasyonun kesinleştirilebilmesi için Havayoluna %50 iptal iadesiz ön ödemenin 09 Aralık, saat 16:00 a kadar yapılması gerekmektedir. Programda belirtilmekte olan THY uçuşlarında belirtilen vergiler 26 Kasım 2014 tarihinde geçerli olan vergilerdir. Uçak biletlerinin kesileceği ana kadar havalimanı vergilerini sabitlemek mümkün değildir. Havalimanı vergilerinin teklif günkü bedeli ile kesildiği günkü bedeli arasında oluşabilecek fiyat farkı (+ veya - ) olarak fiyatlarımıza yansıtılacaktır.

7 Seyahat için gerekli Amerika vizesi bulunmayan katılımcıların vize işlemlerini şahsen yapmaları gerekmektedir. Amerika vizesi ile ilgili olarak şirketimiz katılımcılara sadece vize işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda bilgi verecek olup, katılımcıların vize formları vize talep edecek kişi tarafından internet üzerinden doldurulacaktır. Teklifimizde belirtilen otellerde rezervasyon yapılmamış olup, onayınız doğrultusunda müsaitlikleri kontrol edilerek rezervasyonlarınız onaylanacaktır. Müsaitlik bulunmayan oteller için aynı kategoride alternatifler sunulacaktır.

LAS VEGAS. Las Vegas, ABD'nin Nevada eyaletinde bulunan Mojave Çölü üzerinde kurulu, kumar ve eğlence yerleriyle ünlü bir kent.

LAS VEGAS. Las Vegas, ABD'nin Nevada eyaletinde bulunan Mojave Çölü üzerinde kurulu, kumar ve eğlence yerleriyle ünlü bir kent. NEW YORK New York Şehri Amerika Birleşik Devletleri'nin en kalabalık şehridir. Aynı isimli New York Eyaleti'nde yer alır. Yüz yıldan fazladır dünyanın en önemli ticaret ve finans merkezlerinden biridir.

Detaylı

NEW YORK (2)-SAN FRANCİSCO (2) - LAS VEGAS (2) -LOS ANGELES (3)!!!İNANILMAZ AMA GERÇEK-BU FIRSATI KAÇIRMAYINIZ!!!

NEW YORK (2)-SAN FRANCİSCO (2) - LAS VEGAS (2) -LOS ANGELES (3)!!!İNANILMAZ AMA GERÇEK-BU FIRSATI KAÇIRMAYINIZ!!! SÜPER PROMOSYON!!!Tüm EXTRA TURLAR ve Çevre Gezleri DAHİL!!! NEW YORK (2)-SAN FRANCİSCO (2) - LAS VEGAS (2) -LOS ANGELES (3)!!!İNANILMAZ AMA GERÇEK-BU FIRSATI KAÇIRMAYINIZ!!! 9 Gece / 11 gün Tüm EXTRA

Detaylı

5* STAR PRINCESS ile BATI AMERİKA San Francisco(1) - Enseneda(Meksika) Los Angeles - San Diego Santa Barbara Las Vegas(2) 04 Nisan & 11 Nisan 2015

5* STAR PRINCESS ile BATI AMERİKA San Francisco(1) - Enseneda(Meksika) Los Angeles - San Diego Santa Barbara Las Vegas(2) 04 Nisan & 11 Nisan 2015 5* STAR PRINCESS ile BATI AMERİKA San Francisco(1) - Enseneda(Meksika) Los Angeles - San Diego Santa Barbara Las Vegas(2) 04 Nisan & 11 Nisan 2015 01. Gün İSTANBUL SAN FRANSISCO 04 Nisan 15 Atatürk Havalimanı,

Detaylı

I SALONI MILANO FUARI AY DAN TURİZM

I SALONI MILANO FUARI AY DAN TURİZM I SALONI MILANO FUARI Sayın Yetkili, 13 Mart 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Milano I Saloni Fuar programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. Grubunuz için

Detaylı

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM DUBAI 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 3 gecelik Dubai programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Detaylı

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Bangkok / Tayland programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize

Detaylı

YILBAŞI TURU 2015 YAPIMI GEMİ

YILBAŞI TURU 2015 YAPIMI GEMİ 2015 YAPIMI GEMİ 5*DELUX NEHİR GEMİSİ JANE AUSTEN ile YILBAŞINDA STRAZBURG & ROMANTİK REN NEHRİ ALMANYA & FRANSA Köln - Romantik Ren Parkuru Geçişi - Rüdesheim - Speyer(*Mannheim-Heidelberg) - Strazburg(*Colmar-Alsace

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MOSSHOES 2014 ULUSLARARASI AYAKKABI FUARI MOSKOVA RUSYA 22 2525 EYLÜL 2014 MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM;

Detaylı

MEDIKAL SEKTORU ICIN AMERIKA MIMAI DE 3*12 AGUSTOS TATIL VE IS BIR ARADA 9 GECE 10 GUN 3500.00$ ITIBAREN LUTFEN DETAYLARI INCLEYINIZ..

MEDIKAL SEKTORU ICIN AMERIKA MIMAI DE 3*12 AGUSTOS TATIL VE IS BIR ARADA 9 GECE 10 GUN 3500.00$ ITIBAREN LUTFEN DETAYLARI INCLEYINIZ.. MEDIKAL SEKTORU ICIN AMERIKA MIMAI DE 3*12 AGUSTOS TATIL VE IS BIR ARADA 9 GECE 10 GUN 3500.00$ ITIBAREN LUTFEN DETAYLARI INCLEYINIZ.. FUARDA SERGILENECEK URUNLER Ekipman ve hastaneler, tek kullanımlık

Detaylı

SINGAPUR 02. - SYDNEY

SINGAPUR 02. - SYDNEY 5* DIAMOND PRINCESS ile AVUSTRALYA YENİ ZELANDA Sydney (Avustralya) (1) Melbourne (Avustralya) Tasmania (Avustralya) Fyjordland Dunedin Akaroa/Christchurch Picton Wellington -Tauranga Auckland (Yeni Zelanda)

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

Bir Başka Amerika. Abraham Lincoln Anıtı nda heykeli ile fotograf cektirin

Bir Başka Amerika. Abraham Lincoln Anıtı nda heykeli ile fotograf cektirin Bir Başka Amerika Washington (2) Niagara (1) New York (3) Boston (1) 16 Mayıs, 22 Haziran, 13 Temmuz, 18 Eylül 8 Gece/ 9 gün THY ile Muhteşem silueti, hepimizin görsel hafızalarına yer etmiş Times Square

Detaylı

Avrupa nın Çiçek Bahçesi Amsterdam

Avrupa nın Çiçek Bahçesi Amsterdam l Avrupa nın Çiçek Bahçesi Amsterdam Türk Hava Yolları ile 29 Aralık 01 Ocak Amsterdam 3 gece 4 gün Denizden kazanılmış, deniz kökenli bir ülke. Bu tarihi ülkede daracık kanallar, kutu gibi evlerle inşa

Detaylı

108. ÇĐN ĐTHAL ve ĐHRAÇ ÜRÜNLERĐ FUARI

108. ÇĐN ĐTHAL ve ĐHRAÇ ÜRÜNLERĐ FUARI I. DÖNEM / 15-19 Ekim 2010 Canton Fuarı Tur Programları I. Dönem PROGRAM 1: THY 1 Türk Hava Yolları ile ( Direkt - Aktarmasız ) Hong Kong uçuşu Katılımcılara özel 12 21 Ekim / 9 gece 10 gün ( 6 Gece Guangzhou

Detaylı

DINYEPER İN ALTIN KUBBELERİ KIEV Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün

DINYEPER İN ALTIN KUBBELERİ KIEV Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün DINYEPER İN ALTIN KUBBELERİ KIEV Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün 26 29 Temmuz 2014 04 07 Ekim 2014 Neden Gitmeli? Avrupa nın canlı sokak kültürünü sevenleri, hafta sonuna özel minik bir Kiev yürüyüşü

Detaylı

Sayın Yetkili, 05 Aralık 2011. Ekte, özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Sayın Yetkili, 05 Aralık 2011. Ekte, özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. , 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. ; YEPYENİ BİRVİZYONLA; DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME

Detaylı

YOGA VE AYURVEDA HİNDİSTAN Etihad Hava Yolları ile - 10 Gece 11 Gün. Neden Gitmeli? Ne Yapmalı? 04 14 Eylül 2014. Gerçek Mistisizm ile tanışmak için.

YOGA VE AYURVEDA HİNDİSTAN Etihad Hava Yolları ile - 10 Gece 11 Gün. Neden Gitmeli? Ne Yapmalı? 04 14 Eylül 2014. Gerçek Mistisizm ile tanışmak için. YOGA VE AYURVEDA HİNDİSTAN Etihad Hava Yolları ile - 10 Gece 11 Gün 04 14 Eylül 2014 Neden Gitmeli? Gerçek Mistisizm ile tanışmak için. Ne Yapmalı? Kutsal Ganj nehrinde gün batımını ve nehirde yıkananları

Detaylı

Sayın Yetkili, 02 Aralık 2011

Sayın Yetkili, 02 Aralık 2011 , 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. ; YEPYENİ BİRVİZYONLA; DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME

Detaylı

Ortaköy Portakal Yokuşu No 53 K1 Ulus İstanbul Tel : 0 212 2363686 Fax : 0 212 2363634

Ortaköy Portakal Yokuşu No 53 K1 Ulus İstanbul Tel : 0 212 2363686 Fax : 0 212 2363634 Unutulmaz bir kış serüveni Kanallar şehri Amsterdam, Ren kıyısındaki katedral şehri Köln, geçmişle bugünün harmanlandığı Lüksemburg, masal diyarı Brüj, çikolatanın anavatanı Brüksel ve dünyanın en romantik

Detaylı

Ateş ülkesi Şili - Arjantin

Ateş ülkesi Şili - Arjantin Ateş ülkesi Şili - Arjantin Iberia Hava Yolları ile 30 Ocak 09 Şubat, 13-23 Mart, 08-19 Ekim, 12-22 Kasım,25 Aralık 04 Ocak 2014 Santiago Punta Arenas - Ainsworth Koyu &Tuckers Adacıkları Pia Buzulu &

Detaylı

Ocean Majestic Yunan Adaları: Öne Çıkanlar Detaylar

Ocean Majestic Yunan Adaları: Öne Çıkanlar Detaylar Dubrovnik Turu: Garanti maaş müşterilerine özel 22 Ağustos hareketli 4 gece 5 gün Dubrovnik turu 1.375 TL yerine Bonus'a özel peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla sadece 899 TL! 18 Ağustos hareketli 4 gece

Detaylı

MALEZYA KÜLTÜR TURU. 31 Ocak -8 Şubat 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

MALEZYA KÜLTÜR TURU. 31 Ocak -8 Şubat 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 MALEZYA KÜLTÜR TURU 31 Ocak -8 Şubat 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 5 6 PANGKOR LAUT (5,6) Deniz ve ğü neşin tadına doyasıya varacağ ımız Panğkor Laüt Adası nde türün yorğünlüğ ünü ü zerimizden

Detaylı

KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU

KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU TUR DETAYI KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU 10-18 EKİM 2013 EKİM 2013 Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pz 1 1. Gün / İSTANBUL - KUALA LUMPUR 2. Gün / KUALA LUMPUR 3. Gün / KUALA LUMPUR

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Küba Fotograf Gezisi. Havana (4) / Santiago de Cuba (1) / Camaguey (1) / Trinidad (2) / Varedero (1) 10 Gece 11 Gün

Süha Derbent Organizasyonu ile Küba Fotograf Gezisi. Havana (4) / Santiago de Cuba (1) / Camaguey (1) / Trinidad (2) / Varedero (1) 10 Gece 11 Gün Süha Derbent Organizasyonu ile Küba Fotograf Gezisi Havana (4) / Santiago de Cuba (1) / Camaguey (1) / Trinidad (2) / Varedero (1) 10 Gece 11 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent Organizasyonu ile Küba

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari. 11 18 Temmuz 2015. Nairobi (2) / Masai Mara (3) / Nakuru (2) 7 Gece 8 Gün

Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari. 11 18 Temmuz 2015. Nairobi (2) / Masai Mara (3) / Nakuru (2) 7 Gece 8 Gün Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari 11 18 Temmuz 2015 Nairobi (2) / Masai Mara (3) / Nakuru (2) 7 Gece 8 Gün BU SEYAHATTE... Dünyanın en önemli aktivitelerinden kabul edilen vahşi yaşam safarisi

Detaylı

AMSTERDAM KÜLTÜR TURU. 31 Aralık 03 Ocak 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

AMSTERDAM KÜLTÜR TURU. 31 Aralık 03 Ocak 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 KÜLTÜR TURU 31 Aralık 03 Ocak 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 Hollanda nın geleneksel ayakkabısı klomp, günümüzde çiftçi ve bahçevanlar tarafından kullanılsa da ülkeyi ziyaret eden turistlerin de

Detaylı

1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI) Dış hatlar terminalinde Setur Deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma.

1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI) Dış hatlar terminalinde Setur Deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. 1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI) Dış hatlar terminalinde Setur Deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. 2. GÜN: İSTANBUL-JOHANNESBURG Da Vinci Hotel veya benzeri Uçağa biniş işlemlerinin ardından

Detaylı

İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi

İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Nepal & Hindistan İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Saat 17:30'da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşma, bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrasında saat 20:25'de THY tarifeli seferi ile

Detaylı

Tanzanya & Zanzibar. Tanzanya & Zanzibar

Tanzanya & Zanzibar. Tanzanya & Zanzibar Tanzanya & Tanzanya & Arusha Lake Manyara Dar Es Salaam Klimanjero Hava alanı Ancak belgesellerde görebileceğiniz türden bir tatil hayal ediyorsanız, Tanzanya & turumuz size hitap ediyor demektir. Büyüleyici

Detaylı

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 24 AĞUSTOS 2014 TK417 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 08:30 DA MOSKOVA YA HAREKET VARIŞ : 12:20 29 AĞUSTOS 2014 TK414 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 13:30 DA İSTANBUL A HAREKET VARIŞ:

Detaylı