1. Dünya Sulama Forumu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1. Dünya Sulama Forumu"

Transkript

1 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları SULAMA VE DRENAJ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 1. Dünya Sulama Forumu First 29 Eylül - 03 Ekim 2013 MARDİN Değişen Dünyada Sulama ve Drenaj: Küresel Gıda Güvenliği Sorunları ve Fırsatları SERGİ KILAVUZU

2 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları

3 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 1 Bütün forum katılımcılarının firmalara ait yeni ürünleri görebilecekleri ve deneyimlerini paylaşabilecekleri sergi alanı için çadır kurulacaktır. Sergi Açılışı 29 Eylül 2013 öğle saatlerinde yapılacak olup, 2 Ekim 2013 akşamı son oturum itibari ile sona erecektir. 1- FORUM FUAR SERGİ YERİ & TARİHİ 29 Eylül - 2 Ekim 2013 Erdoba Elegance Hotel, Mardin 2- İLETİŞİM FORUM SEKRETARYASI Dekon Kongre ve Turizm Adres: Gayrettepe Mah. Esentepe Yildiz Posta Cad. Akın Sitesi 1. Blok No: 6 Kat: 1 D: Şişli - İstanbul Telefon : Faks: E-posta: Web: 3- SERGİ ALANI KATILIMI Her bir m 2 boş stand alanı Ücreti USD %18 KDV dir. (Minimum 6 m 2 stand kiralanabilecektir) 6 m 2 stand alanı USD + KDV 9 m 2 stand alanı USD + KDV 12 m 2 stand alanı USD + KDV 18 m 2 stand alanı USD + KDV 24 m 2 stand alanı USD + KDV Stand alanı yer seçimleri sözleşme imzalanması ve ödeme yapılmasının ardından yapılacak olup Elmas, Platin, Altın ve Gümüş sponsorların yer seçimlerinin ardından firmalara başvuru sırasına göre yapılacaktır. STAND ALANI ÜCRETİ İÇERİĞİ Stand başına 1 firma yetkilisi kayıdı. Stand başına beyaz octanorm malzemeden 3 taraflı duvar kurulumu. Her 3 m² ye 1 adet 100 W lık spot takılacaktır. Her standa 1 adet grup priz verilecektir. Standart renkte ve standart fontta alınlık yazısı uygulanacaktır Stand başına 1 banket masa ve 2 sandalye. Günlük genel sergi alanı temizliği yapılacak olup, stand alanları içerisinin temizliği firmaya aittir. Stand alanının içerisindeki güvenlik ve gizlilikten firma sorumludur. Sergi görevlisi yaka kartları sadece firma yetkilileri tarafından kullanılabilir. Sergi görevlisi yaka kartları, Öğle Yemekleri, Kahve Molaları, Açılış Kokteyli, Açılış Yemeği ne katılım ve sergi alanında geçerlidir. Sergi görevlisi yaka kartları ile bilimsel oturumlara giriş yapılamayacaktır. Stand Ücretine dahil olmayan hizmetler: Mobilyalar, halılar, telefon ve data hatları, elektrik, yiyecek ve içecek servisleri dahil değildir. Bu hizmetler ile ilgili olarak sayfa7 de yer alan listeden seçim yaparak sipariş formunu doldura bilirsiniz.

4 2 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları STAND ÖLÇÜLERİ STAND KURULUM VE SÖKÜM TAKVİMİ Sergi Alanının Kurulması Sergi Saatleri Sergi Alanının Kaldırılması *Saat değişiklikleri yapılabilir. 28 Eylül 2013 Saat arası 29 Eylül 2013 Saat arası 30 Eylül 2013 Saat 08:00 18:00 arası 01 Ekim 2013 Saat 08:00 18:00 arası 02 Ekim 2013 Saat 08:00 18:00 arası 02 Ekim 2013 Saat 18: arası 4- SERGİ ve STAND KATILIMCISININ KAYIT İŞLEMLERİ Tüm sergi katılımcıları foruma kayıt yaptırmak zorundadır. Sergiye katılan şirketin isminin yazılı olduğu bir kart, şirketlere temin edilir. Bu kart, sergi katılımcısına öğle yemeği ve forum sırasında resmi kahve molalarına katılma hakkı tanır. Bilimsel programa katılım için ayrıca kayıt olunması gerekmektedir. 5- EKSTRA MALZEME SİPARİŞLERİ Tüm ekstra malzeme ve diğer istekler için formların gönderilmesi için son tarih : 2 Eylül 2013 Pazartesi günü akşamına kadar forum sekreteryasına gönderilmelidir. Bu tarihten sonra gönderilecek sipariş formalarının yerine getirilmesi garanti edilmez. 6- ULAŞIM, NAKLİYE, DEPOLAMA, GÜMRÜKLEME FORUM BİLİMSEL YETKİLİLERİ VE ORGANİZASYON YETKİLİLERİ OLARAK DEKON KONGRE TURİZM hiç bir şartta stand malzelerini teslim almayacak ve depolamayacaktır. Ayrıca gümrük işlemlerinden hiç şekilde mesul olmayacaktır.

5 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 3 Tüm nakliye, ve gümrükleme işlemlerini yapmak üzere aşağıda detaylı bilgileri verilen firma yetkili kılınmıştır Yetkili Taşıma ve Gümrükleme Firması ile aşağıdaki kontak bilgilerinden ulaşabilirsiniz. ExpoLOGIST Ltd. Giyimkent, C3 Blok, 8.Sk., No: B194/122 Atisalani - Esenler TR ISTANBUL / TURKEY Phone: +90 (0) Pbx. Ext.:106 Fax: +90 (0) Mr.Erkin Atalay, Proje Koordinatörü Tel: Mr.Gursoy Dagtekin, Proje Koordinatörü Tel: DEPOLAMA Forum sırasında fuar alanında limitli bir depolama alanı fuar katılımcılarının limitli sayıda gerekli malzemelerini bırakmaları için yer alacaktır. Bırakılmış Malzemeler Fuar saatleri sona erdikten sonra fuar alanında genel alanlarda bırakılmış olan malzemeler den DEKON KONGRE TURİZM sorumlu olmayacaktır. Bu tür malzemeler atık malzeme olarak değerlendirilip fuar alanından atılacaktır. 7- STAND ALANI HİZMETLERİ 1. INTERNET BAĞLANTISI Wireless internet connection will be available upon request and will be quoted as in below; Service 1 4 günlük kullanım bedeli 4 MEGAbit Internet Connection USD YİYECEK İÇECEK SERVİSLERİ Fuar alanındaki Yiyecek ve içecek servisleri talepleriniz için Organizasyon sekraeteryası ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Dışardan yiyecek ve içecek getirilmesi kabul edilmemektedir.

6 4 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 9 - STAND EKSTRA MALZEMELERİ Aşağıdaki listede yer almayan servisler için lütfen Forum Sekreteryası ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Tüm fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.

7 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 5

8

9 7 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları SİPARİŞ FORMU Lütfen Formu doldurarak Forum Sekreteryasına 2 Eylül 2013 tarihine kadar veya faks yoluyla göndermenizi rica ederiz. Fax: A. Firma Bilgileri : Firma Adı :... Adresi:... İllgili Kişi Adı & Soyadı :... Telehon:... Faks:... Mobile Telefon : B. Ekstra Malzeme & Mobilya Listesi Kod Ürün Birim Fiyat Adet Toplam 4 MEGAbit Internet bağlantısı USD Cam Masa USD Beyaz Katlanan Masa USD Beyaz Kare Masa USD Cam Bar Masası USD Banko 1m. Beyaz USD Beyaz Kilitli Dolap USD Yatay vitrin USD Dikey Vitrin USD Banko USD Beyaz Deri Sandalye USD Siyah Deri Sandalye USD Hilton Sandalye USD Aluminum Sandalye USD Kahverengi Deri Sandalye USD Kahverengi Jodi Deri Sandalye USD Deri Jodi Bar Sandalyesi USD Siyah Bar Sandalyesi USD Kırmızı Tekli Koltuk USD Kırmızı Çiftli Koltuk USD Kahverengi Deri Çiftli Koltuk USD Panel USD Poster Panosu USD Kapı USD Beyaz raf (adet) USD Askılık 1m. USD Ayaklı Askılık USD Broşurluk USD 100

10 8 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 028 Çöp Kovası USD Su Isıtıcısı USD Mini Buzdolabı USD Plasma TV (günlük kiralama bedeli) USD Spotlight 100W USD Spotlight 150W USD Spotlight 400W USD Uzatma Kordonu USD Rip Halı (1 m 2 fiyatı) USD Parke Kaplama (1 m 2 fiyatı) USD Su Sebili USD A3 Broşürlük USD 125 TOPLAM %18 KDV GENEL TOPLAM C. FATURA DETAYLARI Firma Ticari Adı :... Fatura Adresi :... Vergi Dairesi:... Vergi No:... D. Ödeme Kredi Kartı İle Bu fromada yer alan toplam tutar olan... USD nin Dekon Kongre Turizm Hizmetleri A.Ş tarafından kredi kartımdan tahsil edilmesini onaylıyorum. Kart Sahibinin Adı : Kart Numarası : Son Kullanım tarihi : / CVC Numarası : (Kartın arka yüzünde yer alan 3 sayılı numara) _ Tarih : / / 2013 İmza:

11 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 9 SERGİ KATILIM KURALLARI 1. Firmalar kendi standının güvenliğinden sorumludur. Firma standlarına gelecek herhangi bir zarar veya kayıptan DEKON veya Otel sorumlu tutulamaz. DEKON veya Otel, FİRMA nın standında sergilediği malzemelerin sigortasından da sorumlu değildir. 2. Firma, hırsızlık, yangın, fırtına, tabii afetler, milli güvenlik, savaş genel ve özel grevler ve lokavt gibi durumlardan uğrayacağı zarar ve ziyandan ayrıca yukarıda yazılı sebeplerden yada fors major kabul edilen diğer hallerden dolayı, fuarın geç açılması, ertelenmesi, yarıda kesilmesi veya hiç açılmaması hallerinde, organizatörün herhangi bir sorumluluk yüklenemeyeceğini kabul eder. 3. Firmalar sadece kendisine tahsis edilmiş stand alanını kullanacaktır ve stand alanının dışında promosyonel faaliyetler yapamayacaktır. Firmalar tarafından kullanılacak herhangi görsel, basılı ve/veya promosyonel materyal, diğer standlardaki firmaları rahatsız edecek veya engelleyecek şekilde olmamalıdır. (Örn: Yüksek sesli müzik, büyük stand görselleri vs). 4. Özel üretilen standlarda çimento, kum, plaster ve tuğla gibi malzemeler kullanımı kesinlikle yasaktır. Firmalar kurulum, sergi ve söküm süresincesergi alanı zemini, duvarları ve sütunlarına gelebilecek her türlü hasardan sorumludurlar. Önceden izin alınmaksızın sergi alanı duvar, zemin, sütun ve tavanına bayrak, poster ve benzeri malzemelerin asımı/yapıştırılması yasaktır. 7. Kurulum ve söküm saatleri bilimsel program saatlerine göre kesin olarak ayarlanmıştır. Firmalar bu saatlere uymak zorundadırlar. 8. Forum sekreteryası açılış öncesinde ve günlük olarak sergi alanının genel temizliğini sağlamaktadır (standlar hariç) Firmalar kendi standlarının temizliğini sağlamak zorundadırlar. 9. Stand alanında izinsiz gösteri ve defile yapmak, diğer standları rahatsız edecek şekilde yüksek sesle müzik ve video yayını yapmak veya herhangi bir gürültü odağı oluşturmak, fiziki veya herhangi bir şekilde diğer standlara rahatsızlık vermek, yangın önleme kurallarına aykırı aktiviteler yapmak ve malzemeler kullanmak, reklam amaçlı canlı manken dolaştırmak yasaktır. YUKARIDA YAZILAN SERGİ KATILIM KURALLARINI OKUDUM VE KABUL EDİYORUM. FİRMA ADI : AD / SOYAD : KAŞE & İMZA : 5. Sergi alanındaki herhangi bir kusur veya hasar kurulum esnasında forum sekreteryasına bildirilmelidir. Firmanın fuar alanından ayrılmasını takiben kaydedilen hasarlar firmaya fatura edilecektir. 6. Sergi alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır. Yiyecek & içecek servisi isteğiniz için lütfen forum sekreteryası ile irtibata geçiniz.

12 PAYDAŞLAR & SPONSORLAR 1.Kamu Paydaşları T.C. MARDİN VALİLİĞİ 2.Teknik Paydaşlar

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

FUTURE FISH EURASIA 2010

FUTURE FISH EURASIA 2010 KATILIMCI EL KİTABI FUTURE FISH EURASIA 2010 5. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı 16 18 Eylül 2010 Uluslararası İzmir Fuar Alanı Salon 2 Kültürpark

Detaylı

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı 14-17 Mayıs 2015 Çanakkale, Türkiye Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi 1 Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı Katılım Kuralları İçindekiler: 1. Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar ĐFO tarafından

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon Tip 1 (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU

SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU www.wvcistanbul05.com SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU nd World Veterinary Congress İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı LÜTFEN BÜYÜK HARFLERLE DOLDURUNUZ

Detaylı

DÜNYA SAĞIRLAR FEDERASYONU XVII. DÜNYA KONGRESİ

DÜNYA SAĞIRLAR FEDERASYONU XVII. DÜNYA KONGRESİ DÜNYA SAĞIRLAR FEDERASYONU XVII. DÜNYA KONGRESİ 8 TEMMUZ - 0 AĞUSTOS 0 İSTANBUL www.wfdcongress0.org SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU. Insan Çesitliliginin. Güçlendirilmesi SERGİ STANDI AÇMA BAŞVURU FORMU

Detaylı

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE Katılımı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE FUAR HAKKINDA Fuarın Adı: 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 Fuarın Konusu: Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar Tarihi: 2-6 Mayıs 2012 Fuar Alanı

Detaylı

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL www.tdbkongreleri.org Expodental 015 Fuar Servis Kataloğu TDB 1. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL Sayın Yetkili,

Detaylı

V. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuar 29 MAYIS - 1 HAZİRAN 2013 TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ. www.hightex2013.com KATILIMCI EL KİTABI

V. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuar 29 MAYIS - 1 HAZİRAN 2013 TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ. www.hightex2013.com KATILIMCI EL KİTABI HIGHTEX 2013 V. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuar 29 MAYIS - 1 HAZİRAN 2013 TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE - İSTANBUL/TÜRKİYE www.hightex2013.com KATILIMCI EL KİTABI işbirliği

Detaylı

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015,

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015, Katılımcı Kılavuzu IFAT Eurasia 2015, Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16-18 Nisan 2015 Congresium Ankara, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı www.ifat-eurasia.com BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE

Detaylı

Fatura Adresi (adres bilgisinden farklı ise): Rekabet Lütfen standınız ile yan yana olmasını istemediğiniz firmaları listeleyiniz:

Fatura Adresi (adres bilgisinden farklı ise): Rekabet Lütfen standınız ile yan yana olmasını istemediğiniz firmaları listeleyiniz: SERGİ ALANI BAŞVURUSU INTERNATIONAL NO-DIG ISTANBUL 2015 33. ULUSLARARASI KAZISIZ TEKNOLOJİLER KONFERANSI ve SERGİSİ 28 30 Eylül 2015 WOW Istanbul Convention Center Firma Adı: Sipariş Numarası: Adres:

Detaylı

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015 Istanbul 2015 KATILIMCI EL KİTABI info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR. Değerli Katılımcılarımız, Eurasia Plant

Detaylı

Lütfen bu formu 0312 440 41 54 No lu faks a veya registration@nuclearpowerplantssummit.com adresine e-posta ile ulaştırınız.

Lütfen bu formu 0312 440 41 54 No lu faks a veya registration@nuclearpowerplantssummit.com adresine e-posta ile ulaştırınız. Lütfen bu formu 0312 440 41 54 No lu faks a veya registration@nuclearpowerplantssummit.com adresine e-posta ile ulaştırınız. SERGİ ÖDEME FORMU Kredi Kartı Sadece Mastercard ve Visa geçerlidir. Master Card

Detaylı

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, FUAR KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI siz değerli katılımcılarımızı bilgilendirme amaçlıdır. Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler,

Detaylı

38. Katılımcı El Kitabı

38. Katılımcı El Kitabı 38. 2015 Katılımı El Kitabı YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD EXHIBITIONS YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabanı

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

Etkinlik Yeri: Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Etkinlik Yeri: Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı STAND SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta 100. Yıl Bulvarı No:101/A Ostim Yenimahalle / Ankara da bulunan OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (Bundan sonra OSSA olarak anılacaktır) diğer tarafta...

Detaylı

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri KATILIM SÖZLEŞMESİ 6-8 KASIM 015 İSTANBUL KONGRE MERKEZİ Kayıtlarınız için lütfen bir kopyasını saklayınız. KATALOG SİPARİŞİ İÇİN SON GÜN: 6 EKİM 015 GL events Fuarcılık A.Ş. Şerif Ali Mahallesi Pakdil

Detaylı

Yap, nflaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 24-28 Nisan. Kira Sözleflmesi

Yap, nflaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 24-28 Nisan. Kira Sözleflmesi Yap, nflaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar 24-28 Nisan Kira Sözleflmesi Fulya Mah. Yeflilçimen Sok. No:12/430 Fulya 34394 stanbul Tel: +90 212 266 70 70 Faks: +90 212 266 70 10 info@yapifuari.com.tr

Detaylı

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları BAŞVURU FORMU Firma Adı : Stant Alınlık Yazısı: Yetkili / Yetkili Ünvanı: Adres: Vergi Dairesi: Vergi No: T.C. Kimlik No: Telefon : +90( ) Telefon 2: +90( ) Faks: +90( ) Cep Tel: +90( ) E-mail: KATILIM

Detaylı

Katılımcı Kılavuzu. 28-29 Nisan 2014. www.intergeo-eurasia.com. www.seismic-safety.net E U R ASIA

Katılımcı Kılavuzu. 28-29 Nisan 2014. www.intergeo-eurasia.com. www.seismic-safety.net E U R ASIA Connecting Global Competence Katılımcı Kılavuzu E U R ASIA Konferans ve Fuar www.intergeo-eurasia.com www.seismic-safety.net 28-29 Nisan 2014 WOW Kongre Merkezi, İstanbul Ziyaret Saatleri 10:00-18:00 Organizasyon

Detaylı

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar 6-10 Mayıs (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 Fulya 34394 stanbul Tel: +90 212 266 70 70 Faks: +90 212 266 70 10 info@yapifuari.com.tr

Detaylı

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz!

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Katılımcı Kılavuzu,16-22 Mart 2009 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Su Sergisi nde hazırlıklarınıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Fuar ile ilgili hazırlık

Detaylı

TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU

TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU 28.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı 15-18 Ocak 2015 İstanbul Fuar Merkezi ( CNR) Hall 1-2-3-4 TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU Sayın Katılımcımız, Bu KATILIMCI KILAVUZU, katılımcısı

Detaylı

İSTANBUL PROHUNT 3. İSTANBUL AV SİLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI 29 Mayıs - 1 Haziran 2014 İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10 KATILIMCI KILAVUZU

İSTANBUL PROHUNT 3. İSTANBUL AV SİLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI 29 Mayıs - 1 Haziran 2014 İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10 KATILIMCI KILAVUZU İSTANBUL PROHUNT 3. İSTANBUL AV SİLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI 29 Mayıs - 1 Haziran 2014 İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10 KATILIMCI KILAVUZU 1 Sayın Katılımcımız, Bu KATILIMCI KILAVUZU, katılımcısı olduğunuz

Detaylı