12. AWID Uluslararası Kadın Hakları & Kalkınma Forumu Nisan 2012 Haliç Kongre Merkezi Istanbul, Türkiye

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "12. AWID Uluslararası Kadın Hakları & Kalkınma Forumu 19-22 Nisan 2012 Haliç Kongre Merkezi Istanbul, Türkiye"

Transkript

1 *Lütfen aşağıdaki bilgilerin tümünü BÜYÜK HARFLERLE BELİRGİN BİR ŞEKİLDE doldurun. Bu bilgi sizin isim kartınızı ve Forum un katılımcı listesini düzenlemek için kullanılacaktır. *Her katılımcı için ayrı bir kayıt formu doldurulması gerekmektedir. Katılımcı Bilgileri Teslim Alındığı tarih (Sadece kayıt ofisinin kullanımı için)... Adı *: Soyadı *: Cinsiyeti *: Kadın Erkek Transseksüel Diğer Kurum adı: (Kurumsal üye olarak kayıt olacaksanız, kurum adı yazmanız zorunludur) Kurum içinde konumu: (varsa) Açık adres *: Şehir *: Eyalet : Posta Kodu: Ülke *: Vatandaşı olduğu ülke *: Pasaport No: Doğum Yılı *: Esas telefon numarası *: İkincil telefon numarası: Faks numarası: *(Birincil): Lütfen bana tüm yazışmaları aşağıdaki dilde gönderin (sadece bir dil seçin) *: İngilizce İspanyolca Fransızca Türkçe Mümkünse, yazışmaları şu dilde istiyorum: Arapça Rusça Çalışma / Faaliyet Bilgisi Birincil çalışmanız / faaliyetiniz (sadece birini işaretleyin) *: Akademisyen, esas olarak akademi / üniversite içinde çalışan Bağışçı kurum / Fon sağlayıcı temsilcisi Seçilmiş kamu görevlisi ya da hükümet çalışanı Kadın hakları odaklı bir sivil toplum kuruluşu ya da aktivist grubu üyesi Kadın hakları odaklı olmayan bir sivil toplum kuruluşu ya da aktivist grubu üyesi Medya mensubu Yukarıdaki kurum ya da gruplarla bağlantısı olmayan birey Diğer, Lütfen belirtiniz:

2 Lütfen esas olarak üzerinde çalıştığınız konu alanları hakkında bizi bilgilendirin (en fazla 3 başlık seçin) *: Genel sağlık Cinsel sağlık (HIV / AIDS dahil olmak üzere) Cinsel haklar Üreme hakları ve sağlığı (gebelikten korunma, kürtaj, anne sağlığı) Barışın kurulması ve çatışmada / çatışma sonrası ortamlarda kadına yönelik şiddet Toplumsal cinsiyet temelli şiddet / kadına yönelik şiddet Ekonomik, sosyal ve kültürel haklar (ESKH) Emek ve işçi hakları İnsan ticareti Göç Toplumsal cinsiyet alanında adalet Demokrasi / Yönetişim Çevre hakları ve adaleti Mülkiyet kanunu ve barınma hakları Din Bilgi ve iletişim teknolojileri (BİT) Engellilik Siyasi katılım Eğitime erişim Mikro krediler / Mikro finansman Kadınların liderliği ve güçlenmesi Kadınların ekonomik olarak güçlenmesi Medyada kadınlar Sanat ve yaratıcılık Toprak hakları LGBT / Cinsiyetler İnsani çalışma / Acil yardım Diğer, Lütfen belirtiniz: AWID bu Forumu farklı kimliklerden gelen, özellikle ana akım kadın hareketlerinin genellikle dışında tutulan gruplara mensup kadınlar açısından olabildiğince kapsayıcı kılmak istemektedir. Lütfen kendinizi böylesi gruplardan birine ya da birden fazlasına mensup bir kadın olarak tanımlıyorsanız, bunların hangisiyle kendinizi özdeşleştirdiğinizi bize açıklayın (en fazla 100 kelime): Daha önce bir AWID Forumu na katıldınız mı? Evet Hayır Lütfen ismimi Forum un katılımcılar listesine ekleyin * Evet Hayır Sağlık ve Öz Bakım Katılmakla kalmayın, Forum un parçası olun! Güvenlik ve Sağlık alanımızın bir parçası olmak isteyecek, öz bakım ve sağlık uygulamacıları arıyoruz. Bu alanın bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen sunduğunuz hizmetin kısa bir tarifini yapın (en fazla 100 kelime). Sosyal Medya Forum öncesinde ve forum esnasında, forumun tanıtımını yapabilecek insanlar da arıyoruz. İlgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki soruları cevaplayın. Blogçuluk konusunda deneyiminiz var mı? Evet Hayır Cevabınız evet ise, lütfen blogunuz url adresini verin. Facebook kullanıyor musunuz? Evet Hayır Cevabınız evet ise, lütfen sizi forumla ilgili güncel bilgileri ve kaynakları bulabileceğiniz, forumun Facebook grubunu beğenmeye davet edebilmemiz için Facebook kimliğinizi belirtin. Twitter kullanıyor musunuz? Evet Hayır Cevabınız evet ise, lütfen Twitter kimliğinizi belirtin:

3 Özel İstekler - Lütfen durumunuzu ifade eden tüm kutuları işaretleyin Lütfen bana vize ve diğer işlemler için bir davetiye mektubu gönderin (Davetiye mektubunun, kayıt ücretiniz hesabımıza ulaştıktan sonra verilebileceğini hatırlatmak isteriz). Lütfen bana Türkiye Konsoloslukları ve Vize işlemleriyle ilgili bilgi gönderin. AWID Forumu nda, forum delegelerinin ürün ve hizmetlerini diğer delegelere tanıtabileceği bir fuar alanı olacaktır. Lütfen bana fuar alanıyla ilgili bilgi gönderin. Lütfen bana forum öncesi ve sonrasında İstanbul ve çevresinde gerçekleştirilecek tur gezileri ve çevre bölgeye gerçekleştirilebilecek gezilerle ilgili bilgi gönderin. Dil ve diğer Erişim Gereksinimleri AWID tüm delegelerin katılımını destekleyecek bir alan yaratma arzusundadır. İşaret diliyle çeviri, tekerlekli sandalye erişimi ya da benzeri gereksinimleriniz varsa, lütfen belirtin. Ekibimiz sizinle temasa geçerek, tam katılımınızı nasıl sağlayabileceğimizi sizinle beraber belirlemeye çalışacaktır. Lütfen, bütün talepleri karşılamayı garanti edemeyeceğimizi dikkate alın (en fazla 100 kelime). Beslenme kısıtlamaları / Alerjiler: Lütfen beslenme açısından kısıtlamalarınız ya da alerjileriniz varsa, bize belirtin. Sağlıklı öğle yemekleri ve kahve molası ikramları sağlayacağız, ancak lütfen tüm talepleri karşılamayı garanti edemeyeceğimizi unutmayın (en fazla 100 kelime). Kayıt Bilgileri Seçtiğiniz kayıt kategorisini işaretleyin Kayıt Türü Erken 6 Ocak 2012 ve öncesi Normal 7 Ocak 2012 ve sonrası Üye olmayan AWID Üyesi Bireysel Kurumsal Üye No: Sunucu / Konuşmacı Sunucu / Konuşmacı No: Öğrenci (Lütfen öğrenci kimliğinizin fotokopisini faks ya da e- posta ile gönderiniz) Gönüllü Gönüllü No: Günlük katılım: Lütfen katılacağınız tarihleri işaretleyin 19 Nisan Nisan Nisan Nisan 2012 Toplam kayıt tutarı: / gün 110 / gün GENEL KAYIT KOŞULLARI Sadece ödemenin tam olarak yapıldığı kayıtlar dikkate alınır ve kayıt, tam tutar elimize ulaştıktan sonra onaylanır. Onay bilgisi Forum dan önce size ulaşmadıysa, lütfen adresinden, kayıt sekretaryası ile temasa geçin. Kayıt ücretinin tutarı açısından, ödeme tarihi belirleyicidir. Kayıt formu, erken başvurusu süresinin bitiminden önce elimize ulaşsa bile, kayıt ücreti belirtilen son tarihte elimize ulaşmadıysa, bu seçenek geçerli olmaz. Kayıt ücretlerine %18 vergi tutarı dahildir.

4 Forum Kayıt ücretine dahil olan hizmetler: Tüm sosyal etkinlikler dahil olmak üzere, 4 gün boyunca Forum hizmetlerine tam erişim Forum programına dahil olan yemekler (öğle yemekleri ve Kutlama Yemeği) Forum otelleri ve Forum alanı arasında işleyecek olan servis araçları Program kitapçığını da içeren katılımcı kiti Simültane tercüme hizmeti (Arapça, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe ve umuyoruz ki, Rusça) Kayıt ücretinin katılımcıların çoğu açısından ciddi bir masraf oluşturduğunu biliyoruz. Ancak, yukarıda belirtilen hizmetler, yaklaşık olarak kişi başına 580 tutmaktadır. Bir kız kardeşi Foruma gönderin!! İstanbul a gelişinizi kurumunuz mu karşılıyor? AWID Forumuna katılmayı kendi kaynaklarınızdan sağlayabilecek maddi güçte misiniz? Cevabınız evetse, neden bir kız kardeşi foruma göndermeye destek olmuyorsunuz? Mali destek olmadan, forumumuza katılamayacak pek çok kadın var. Lütfen onları da İstanbul a getirebilmemiz için siz de üstünüze düşeni yapın! Yapacağınız herhangi bir tutardaki yardımla, Forum Fonumuzu büyütebilir ve hareketlerimizin kuvvetli, güçlü ve katılımcı olmaya devam etmesini sağlayabiliriz. Bir kız kardeşi gönderin: Lütfen tutarı belirtin FRIDA Genç Feministler Fonu burada! 2008 yılındaki son AWID Forum unda, genç feministler genç feminist aktivizmini desteklemek için daha fazla kaynak ayrılması gerektiğini belirtmişti. Merkezi Amerika Kadın Fonu ve AWID, tüm dünyadan bir grup genç feminist danışmanla beraber bu talebe cevap bulmak için çalıştı Forum unda, FRIDA Genç Feministler Fonu nu kurmakla mutluluk duyacağız! FRIDA nın amacı, genç feministlerin inisiyatifleri için erişilebilir, ihtiyaçlara cevap verebilecek bir fon sistemi oluşturmaktır. Böylece genç feminist örgütlenmelerin kapasitesini güçlendirmek için gereken kaynaklar sağlanacak, sosyal değişim yaratmak için etkileri artacak, müttefiklerimiz ve bağışçılarımız genç feminist aktivizmine kaynak sağlamaya yönlendirilecektir. Forum a kayıt yaptırırken, lütfen tüm dünyada genç feminist aktivizmini desteklemek için FRIDA ya bir bağışta bulunma olanağını da değerlendirin! FRIDA Genç Feminist Fonu: Lütfen tutarı belirtin İptal koşulları Kayıt Kayıt başvurusunun iptali için, AWID Forum Kayıt Sekretaryasına (DEKON) yazılı olarak başvurulması gerekmektedir e faks çekebilir, ya da adresine e-posta gönderebilirsiniz. 15 Şubat 2012 tarihi ve öncesinde yapılan iptal işlemlerinde, 50 işlem ücreti kesilecektir. 16 Şubat 2012 tarihi ve sonrasında yapılan iptal işlemlerinde, kesinlikle hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır. Lütfen kayıt ücreti geri ödemelerinin AWID Forumunun bitmesinden 30 gün sonra işleme koyulacağını ve banka havale ücretlerinin geri ödemelerden kesileceğini unutmayın. TOPLAM : GENEL KAYIT KOŞULLARINI KABUL EDİYORUM.

5 Ödeme Bilgisi Banka havalesi yoluyla ödeme: Kayıt ücretini banka havalesi yoluyla ödemek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki banka hesap numarasını kullanın: Hesap ismi DEKON Congress & Tourism Hesap numarası T.Garanti Bank EUR. Şube adı / Kodu Esentepe Branch 347 Swift Kodu TGBATRISXXX IBAN Numarası TR Banka havale ücretleri tamamen katılımcıya aittir ve kayıt ücretlerine ek olarak ödenmesi gerekir. Tüm havalelerde, aşağıdaki bilgiler yer almalıdır: Göndericinin adı, Gönderi tarihi, Gönderilen para tutarı & Açıklama. Dekontlar faks ile: , ya da adresinden: DEKON a iletilmelidir. Kredi kartıyla ödeme: Kredi kartı numarası: Son kullanma tarihi: Kart sahibinin ismi: Tarih: Kart güvenlik kodu: Kartın arkasında bulunan imza bölmesindeki, son 3 rakam Kart sahibinin imzası: Çek ya da posta havalesi: Lütfen nakit para göndermeyin Çek ya da posta havaleleri, Association for Women s Rights in Development kuruluşuna ödenecek şekilde düzenlenmelidir. Çek yada posta havalesini lütfen aşağıdaki adrese gönderiniz: AWID (Association for Women's Rights in Development) 215 Spadina Ave, Suite 150 Toronto ON Canada M5T 2C7 Bir AWID yetkilisiyle, ödeme seçenekleri hakkında konuşmak istiyorum. Resmi internet sitemizdeki online kayıt formunu kullanarak da kayıt olabilir ve ödeme yapabilirsiniz:

25. CACCI KONFERANSI

25. CACCI KONFERANSI Delegelerin Varışı 10:00-16:00 Kayıt, Çırağan Sarayı 25. CACCI KONFERANSI 6-8 Mart 2011, Çırağan Sarayı, İstanbul Program 5 Mart 2011, Cumartesi 6 Mart 2011, Pazar 10:00-16:00 Kayıt, Çırağan Sarayı 10:00-14:00

Detaylı

MAĞDURLAR VE MAĞDUR ADINA HAREKET EDEN ŞAHISLARIN ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ NEZDİNDE DAVALARA KATILMAK İÇİN KULLANACAKLARI STANDART BAŞVURU FORMU

MAĞDURLAR VE MAĞDUR ADINA HAREKET EDEN ŞAHISLARIN ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ NEZDİNDE DAVALARA KATILMAK İÇİN KULLANACAKLARI STANDART BAŞVURU FORMU MAĞDURLAR VE MAĞDUR ADINA HAREKET EDEN ŞAHISLARIN ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ NEZDİNDE DAVALARA KATILMAK İÇİN KULLANACAKLARI STANDART BAŞVURU FORMU Hazırlayan: Songün UÇAR KATILIM FORMU -1 Uluslararası

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

Türkiye de Nakit, Hazine ve Risk Yönetimi

Türkiye de Nakit, Hazine ve Risk Yönetimi 20 Nisan 2015, Pazartesi - 21 Nisan 2015, Salı Hilton Istanbul Bosphorus İstanbul, Türkiye 11. EuroFinance konferansı Türkiye de Nakit, Hazine ve Risk Yönetimi Geleceğe uygun bir iş kurmak Programdan önemli

Detaylı

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi 10 Nisan Perşembe 11 Nisan Cuma 2008 Hilton İstanbul Otel İSTANBUL, TÜRKİYE Resmi Ana Sponsor 4 üncü Yıllık EuroFinance Konferansı Resmî Sponsorlar Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi Türkiye

Detaylı

TÜRKİYE DEKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İÇİN FON REHBERİ

TÜRKİYE DEKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İÇİN FON REHBERİ Sivil Toplum Kuruluşları için Teknik Destek Bu proje Avrupa Birliği tarafindan finanse edilmektedir TÜRKİYE DEKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İÇİN FON REHBERİ 2012. Bu yayın Avrupa Birliğinin desteğiyle hazırlanmıstır.

Detaylı

Google Science Fair 2015 RESMİ KURALLAR

Google Science Fair 2015 RESMİ KURALLAR Google Science Fair 2015 RESMİ KURALLAR BU YARIŞMAYA KATILMAK VEYA YARIŞMAYI KAZANMAK İÇİN HERHANGİ BİR ŞEY SATIN ALINMASI VEYA HERHANGİ BİR ÖDEME YAPILMASI GEREKMEMEKTEDİR. GOOGLE SCIENCE FAIR 2015 YARIŞMASI,

Detaylı

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi 20 Nisan Pazartesi 21 Nisan Salı 2009 Hilton İstanbul Otel, Harbiye İSTANBUL, TÜRKİYE 5. Yıllık EuroFinance Konferansı Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi Büyüme sözü geçerliliğini koruyor :

Detaylı

Değerli Sektör Paydaşları,

Değerli Sektör Paydaşları, SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB), 1992 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından kurulmuş, rüzgar enerjisi

Detaylı

Çevrimiçi Vize Başvuru Kılavuzu

Çevrimiçi Vize Başvuru Kılavuzu Çevrimiçi Vize Başvuru Kılavuzu Bu belgenin amacı çevrimiçi vize başvurunuzu tamamlamanıza yardımcı olmaktır. Çevrimiçi vize başvurusu hizmeti yalnızca İngilizce olarak mevcuttur ve tüm sorulara İngilizce

Detaylı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti alımı yapılacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti alımı yapılacaktır. 30.06.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/13679 KONU : Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti Alım İşi SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu

Detaylı

2013-2014 AKADEMİK YILI LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAYIT KİTAPÇIĞI

2013-2014 AKADEMİK YILI LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAYIT KİTAPÇIĞI 2013-2014 AKADEMİK YILI LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAYIT KİTAPÇIĞI Bu kitapçıktaki bilgiler Sabancı Üniversitesi Mütevvelli Heyeti kararları ile yönetmelik ve yönergelere bağlı kalınarak hazırlanmıştır. Sabancı

Detaylı

Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi

Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi Uluslararası İşe Yerleştirme Hazırlık Rehberi Bu proje nin bütçesi AB Komisyonu tarafından desteklenmiştir. Bu yayın tamamen yazar ın kendi kişisel görüşlerini yansıtmakta olup AB Komisyonu bu kılavuz

Detaylı

TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ?

TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ? TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ? AllWorld Network, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında, Türkiye

Detaylı

BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN

BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN Seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run ( Etkinlik veya Koşu ) yerinin ( Yer ) yerel organizasyonu ve ev sahipliğini, kayıtlı işyeri

Detaylı

T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI

T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI ERASMUS+ ANA EYLEM 1 (KA1) Okul Eğitimi Personeli Öğrenme Hareketliliği 2015 YILI BAŞVURU

Detaylı

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013)

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) MADDE 1- Taraflar 1.1 İşbu sözleşme, bir tarafta GLOBAL Dil Hizmetleri Danışmanlık Turizm İthalat & İhracat Tic. Ltd. Şti (Bundan

Detaylı

Danimarka'da Yurttaş Olmak

Danimarka'da Yurttaş Olmak MÜLTECILER, GÖÇMENLER VE ENTEGRASYON BAKANLIĞI Danimarka'da Yurttaş Olmak Yeni yurttaşlar için Danimarka toplumuna yönelik bilgiler Danimarka da Yurttaş Olmak Medborger i Danmark Tyrkisk 04/02/08 13:50:10

Detaylı

GELECEK TURİZMDE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM DESTEK FONU PROJE TEKLİF ÇAĞRISI BAŞVURU REHBERİ. Referans: STDF/2015/01

GELECEK TURİZMDE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM DESTEK FONU PROJE TEKLİF ÇAĞRISI BAŞVURU REHBERİ. Referans: STDF/2015/01 GELECEK TURİZMDE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM DESTEK FONU PROJE TEKLİF ÇAĞRISI BAŞVURU REHBERİ Referans: STDF/2015/01 Ön Başvuru Formunun Teslimi için Son Başvuru Tarihi: 03 Temmuz 2015 Bu sınırlı bir Teklif

Detaylı

Küçük Çaplı Projeler İçin Hibe Yönetmeliği Prensip olarak 5000,00 `ya kadar proje hibeleri için

Küçük Çaplı Projeler İçin Hibe Yönetmeliği Prensip olarak 5000,00 `ya kadar proje hibeleri için Küçük Çaplı Projeler İçin Hibe Yönetmeliği Prensip olarak 5000,00 `ya kadar proje hibeleri için Hibe Olanakları Hakkında Sorular ve Cevapları (Lütfen teşvik olanakları ile ilgili ek bilgileri de dikkate

Detaylı

T. C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI. Erasmus+

T. C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI. Erasmus+ T. C. Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Erasmus+ KA2- Stratejik Ortaklıklar Okul Eğitimi Projeleri BAŞVURU REHBERİ 2014 Bu rehber 2014 yılından itibaren Erasmus+ Ana Eylem

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

Global Cleantech Innovation Programme (GCIP) Türkiye Aday Başvuru Yönergesi

Global Cleantech Innovation Programme (GCIP) Türkiye Aday Başvuru Yönergesi Global Cleantech Innovation Programme (GCIP) Türkiye Aday Başvuru Yönergesi 1. Program Tanıtımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) için Küresel Temiz Teknolojiler Yenilik Programı (GCIP), Türkiye

Detaylı

Belçika. Belçika. da yaşamak. da yaşamak. Brüksel ve Wallon (Wallonie) bölgesine yeni gelenler için rehber. Temel haklar. Belçika. Yönetim.

Belçika. Belçika. da yaşamak. da yaşamak. Brüksel ve Wallon (Wallonie) bölgesine yeni gelenler için rehber. Temel haklar. Belçika. Yönetim. Belçika Belçika Yönetim İş Konut Sağlık Eğitim Aile Toplum Para Bilgiler-öneriler Bu broşür, istek üzerine aşağıdaki idarelerden edinilebilir : Wallonie-Brüksel Federasyonu Bakanlığı Gençlik ve Sürekli

Detaylı

Hilton Worldwide, Inc. Küresel Gizlilik Politikası

Hilton Worldwide, Inc. Küresel Gizlilik Politikası Hilton Worldwide, Inc. Küresel Gizlilik Politikası Son Güncelleme, Eylül 2011 Hilton Worldwide olarak bizler, tüm dünyada üstün ürünler, hizmetler ve deneyimler sunmak için çaba gösteriyoruz. Yaptığınız

Detaylı

yaptığımız her şeyde başarı kazanmak müşterilerimiz için en iyi çözümleri sağlamaya söz vermek

yaptığımız her şeyde başarı kazanmak müşterilerimiz için en iyi çözümleri sağlamaya söz vermek .1 .2 MÜKEMMELLİK yaptığımız her şeyde başarı kazanmak DÜRÜSTLÜK her zaman doğru olanı yapmak ÖZVERİ müşterilerimiz için en iyi çözümleri sağlamaya söz vermek YENİLENME her zaman yaratıcılık ve ustalıkla

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

BANKALAR VE KENDİLERİNE SİGORTA ACENTELİĞİ YAPMA YETKİSİ TANINAN KURUMLAR İÇİN TEKNİK PERSONEL EĞİTİMİ BAŞVURU VE UYGULAMA KILAVUZU

BANKALAR VE KENDİLERİNE SİGORTA ACENTELİĞİ YAPMA YETKİSİ TANINAN KURUMLAR İÇİN TEKNİK PERSONEL EĞİTİMİ BAŞVURU VE UYGULAMA KILAVUZU BANKALAR VE KENDİLERİNE SİGORTA ACENTELİĞİ YAPMA YETKİSİ TANINAN KURUMLAR İÇİN TEKNİK PERSONEL EĞİTİMİ BAŞVURU VE UYGULAMA KILAVUZU SİGORTACILIK EĞİTİM MERKEZİ 2012 Bu kılavuz, 5684 sayılı Sigortacılık

Detaylı

Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu

Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu Yetişkinlerin Eğitiminde Avrupa İşbirliği Konusunda Rehberiniz Grundtvıg Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu 2 COLOPHON 2005 Hollanda Eğitimi için Avrupa Platformu Şube Bezuidenhoutsweg

Detaylı

YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI (YDS) İLKBAHAR DÖNEMİ KILAVUZU

YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI (YDS) İLKBAHAR DÖNEMİ KILAVUZU 2013 YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI (YDS) İLKBAHAR DÖNEMİ KILAVUZU Sınav ücretini bankaya yatırmak, Başvuru Merkezinden yeniden şifre edinmek vb. işlemler, sınava başvuru için yeterli değildir.

Detaylı