T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/09/ : /1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/09/2014 15:30 2014-2015/1"

Transkript

1 Evrak Tarih ve Sayısı: 12/12/ T.C ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ NDE EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDA UZAKTAN ÖĞRETİM İLAHİYAT LİSANS TAMAMLAMA (İLİTAM) PROGRAMI NDA OKUTULACAK DERSLERİN ÖĞRETİM ELEMANLARINA DAĞILIMI Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nin, Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Uzaktan Öğretim İlahiyat Lisans Tamamlama (İLİTAM) Programı nda okutulacak derslerin öğretim elemanlarına dağılımı hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nin, Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Uzaktan Öğretim İlahiyat Lisans Tamamlama (İLİTAM) Programı nda okutulacak derslerin öğretim elemanlarına dağılımının geldiği şekli ile aynen kabulüne oybirliği ile karar verildi. Bu belge 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununun 5. Maddesi gereğince güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır.

2 1.2. ÜNİVERSİTEMİZ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MAKİNA EĞİTİMİ ANABİLİM DALI BAŞKANLIĞI'NA EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDA LİSANSÜSTÜ DERSLERİ VERMEK ÜZERE TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ NDEN ÖĞRETİM ÜYESİ GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Makina Eğitimi Anabilim Dalı Başkanlığı'nın Eğitim-Öğretim yılı Güz Yarıyılında Lisansüstü dersleri vermek üzere Teknoloji Fakültesi nden öğretim üyesi görevlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı Müdürlük yazısı görüşüldü: Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Makina Eğitimi Anabilim Dalı Başkanlığı'na Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında lisansüstü dersleri vermek üzere 2547 Sayılı Kanunun 40/a maddesi uyarınca Teknoloji Fakültesi nden öğretim üyesi görevlendirilmesinin geldiği şekli ile aynen kabulüne oybirliği ile karar verildi. Ünvanı, Adı ve Soyadı Kadrosunun Bulunduğu Vereceği Dersin Üniversite/Fakülte/Bölüm Kodu, Adı, kredisi Yrd. Doç. Dr. Faruk F. Ü. Teknoloji Fak. Makine Müh. MAK 581 İleri Talaşlı Üretim Tekniği KARACA Yrd. Doç. Dr. Faruk F. Ü. Teknoloji Fak. Makine Müh. MAK 585 B. Dest Tas. ve Tmlşk İml KARACA Yönt Yrd. Doç. Dr. Engin ÜNAL F. Ü. Teknoloji Fak. Makine Müh. MAK 538 CAM Sis. Yaz. Tas. Yrd. Doç. Dr. Engin ÜNAL F. Ü. Teknoloji Fak. Makine Müh. MAK 542 İleri Mak. Elemanları

3 1.3. ÜNİVERSİTEMİZ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ NİN 03 KODLU TARIM VE HAYVANCILIK ARAŞTIRMA MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ (TAHAM) BÜTÇESİNDEN AKTARMA YAPILMASI TALEBİ Üniversitemiz Döner Sermaye İşletmesi nin, 03 kodlu Tarım ve Hayvancılık Araştırma Merkez Müdürlüğü (TAHAM) bütçesinden aktarma yapılması hakkındaki tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz Döner Sermaye İşletmesi nin, 03 kodlu Tarım ve Hayvancılık Araştırma Merkez Müdürlüğü (TAHAM) bütçesinden aktarma yapılması talebinin geldiği şekli ile aynen kabulüne oybirliği ile karar verildi. Aktarma yapılacak harcama kalemi(-) Harcama Kalemi Açıklaması Aktarılacak Tutar Aktarılacak harcama kalemi(+) Harcama Kalemi Açıklaması Talep edilen aktarma tutarı Tıbbi Malzeme ve İlaç Alımları , Zirai Gereç Alımları ,00 TOPLAM ,00 TOPLAM ,00

4 1.4. BESLENME YARDIMI Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı nın, tarih ve /2.4 sayılı Üniversite Yönetim Kurulu Kararı gereğince öğrenci mevcuduna göre %3 olarak belirlenen Üniversitemizde öğrenim gören Örgün Öğretim öğrencilerinin beslenme yardımı oranlarının yeniden belirlenmesi hakkındaki tarih ve sayılı yazısı ve eki görüşüldü: tarih ve /2.4 sayılı Üniversite Yönetim Kurulu Kararı gereğince öğrenci mevcuduna göre %3 olarak belirlenen, Üniversitemizde öğrenim gören Örgün Öğretim öğrencilerinin beslenme yardımı oranının Eğitim-Öğretim yılından itibaren öğrenci mevcuduna göre bu oranın, Örgün Öğretim öğrencileri için % 3 ve İkili Öğretimde okuyan öğrencilerimiz için % 1,5 olarak belirlenmesi, yapılacak hesaplamalarda küsuratların tama ilave edilmesi ve beslenme yardımının Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığının yiyecek amaçlı transferler harcama kalemine özel gelir ve özel ödenek olarak kaydedilecek tutardan yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

5 1.5. ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ ADLİ TIP ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. MEHMET TOKDEMİR İN ADALET BAKANLIĞI NA BAĞLI ELAZIĞ ADLİ TIP ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK HİZMETLERİ SINIFI UZMAN KADROSUNDA İKİNCİ GÖREVLİ OLARAK GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet TOKDEMİR in, 2547 Sayılı Kanunun 38. Maddesi uyarınca, Adalet Bakanlığına Bağlı Elazığ Adli Tıp Şube Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Sınıfı Uzman kadrosunda ikinci görevli olarak görevlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet TOKDEMİR in, Adli Tıp Kurumu Kanunu nun 26. ve 2547 Sayılı Kanun un 38. Maddesi uyarınca Adalet Bakanlığı na bağlı Elazığ Adli Tıp Şube Müdürlüğü sağlık hizmetleri sınıfı uzman kadrosunda ikinci görevli olarak görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

6 1.6. ÜNİVERSİTEMİZ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ SERDAR ÇAKIRGA NIN, LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ YAPMAK (DOKTORA) ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlisi Serdar ÇAKIRGA nın, Lisansüstü Eğitimini (Doktora) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Ankara Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlisi Serdar ÇAKIRGA nın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) süresince 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Ankara Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

7 1.7. ÜNİVERSİTEMİZ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ MEHMET SİRAÇ SEZER İN LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (YÜKSEK LİSANS) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK MARMARA ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlisi Mehmet Siraç SEZER in, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Marmara Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlisi Mehmet Siraç SEZER in, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Marmara Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

8 1.8. ÜNİVERSİTEMİZ ELAZIĞ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ESRA GÜNEY İN, LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (YÜKSEK LİSANS) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz Elazığ Sağlık Yüksekokulu ÖYP Araştırma Görevlisi Esra GÜNEY in, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak İnönü Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Elazığ Sağlık Yüksekokulu ÖYP Araştırma Görevlisi Esra GÜNEY in, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak İnönü Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

9 1.9. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ZEYNEP SAĞIR IN LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (DOKTORA) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Zeynep SAĞIR ın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak İstanbul Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Zeynep SAĞIR ın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak İstanbul Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

10 1.10. ÜNİVERSİTEMİZ FEN FAKÜLTESİ ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİNDEN SENA DOĞRU İLE ÇİĞDEM KOBAL IN LİSANSÜSTÜ EĞİTİM (YÜKSEK LİSANS) YAPMAK ÜZERE KADROLARININ GEÇİCİ OLARAK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ a) Üniversitemiz Fen Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlilerinden Sena DOĞRU nun, Lisansüstü Eğitim (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Hacettepe Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Fen Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlilerinden Sena DOĞRU nun, Lisansüstü Eğitim (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Hacettepe Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. b) Üniversitemiz Fen Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlilerinden Çiğdem KOBAL ın, Lisansüstü Eğitim (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Hacettepe Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Fen Fakültesi ÖYP Araştırma Görevlilerinden Çiğdem KOBAL ın, Lisansüstü Eğitim (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Hacettepe Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

11 1.11. ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. MUSTAFA FERZEYN YAVUZKIR IN MESAİ SATLERİ DIŞINDA ÇALIŞMA İSTEĞİ Üniversitemiz Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ferzeyn YAVUZKIR ın, mesai dışı saatlerinde Elazığ Özel Medical Park Hastanesi nde çalışma talebi hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: 18 Ocak 2014 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanan Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun un 11. Maddesine göre mesai saatleri dışında özel hastanede çalışabileceğine, aylık sözleşme ücretinin katkıya esas ek ödeme matrahının 8 katı ile artı katma değer vergisi olarak belirlenmesinin ayrıca söz konusu matrahın artması halinde güncel ek ödeme matrahı üzerinde ödenmesinin, bu sözleşme miktarının Fırat Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Saymanlık Müdürlüğü nün Ziraat Bankası Fırat Şubesi Müdürlüğü nde bulunan TR IBAN Nolu hesabına yatırılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

12 1.12. ÜNİVERSİTEMİZ İNSANİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ BATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI BÖLÜMÜNDE SÖZLEŞMELİ YABANCI UYRUKLU ÖĞRETİM ELEMANI OLARAK GÖREV YAPAN ÖĞR. GÖR. NAİME PENAHOVA NIN GÖREV SÜRESİNİN 1 (BİR) YIL SÜRE İLE UZATILMASI Üniversitemiz İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Öğr. Gör. Naime PENAHOVA nın görev süresinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Öğr. Gör. Naime PENAHOVA nın, 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, Öğr. Gör. Naime PENAHOVA nın, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

13 1.13. GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞINA ATANMA Tunceli Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanı kadrosunda görev yapan Namık Kemal ÖNDAŞ ın, Genel Sekreter Yardımcılığı kadrosuna atanması konusu görüşüldü: Tunceli Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanı kadrosunda görev yapan Namık Kemal ÖNDAŞ ın, Genel Sekreter Yardımcılığı kadrosuna 2547 sayılı Kanunun 52/a maddesi ile 657 Sayılı Kanunun 45. ve 76. maddeleri uyarınca atanmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

14 1.14. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. HÜSEYİN TURHAN IN 1 (BİR) YIL SÜRE İLE BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ NDE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin TURHAN ın, 2547 Sayılı Kanunun 40/b maddesi uyarınca 1 (bir) yıl süre ile Bitlis Eren Üniversitesi nde görevlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin TURHAN ın, 2547 Sayılı Kanunun 40/b maddesi uyarınca 1 (bir) yıl süre ile Bitlis Eren Üniversitesi nde görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

15 1.15. MAHMOUD AL SALEH İN 2547 SAYILI KANUNUN 34. MADDESİ İLE 2914 SAYILI KANUN UN 16. MADDESİ UYARINCA SÖZLEŞMELİ YABANCI UYRUKLU PERSONEL OLARAK ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİNDE ÇALŞTIRILMASI Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Arapça derslerini vermek üzere Yabancı Uyruklu Mahmoud AL SALEH in, 2547 Sayılı Kanunun 34. Maddesi ile 2914 Sayılı Kanun un 16. Maddesi uyarınca sözleşmeli yabancı uyruklu personel olarak çalıştırılmasına ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Arapça derslerini vermek üzere Yabancı Uyruklu Mahmoud AL SALEH in, 2547 Sayılı Kanunun 34. Maddesi ile 2914 Sayılı Kanun un 16. Maddesi uyarınca sözleşmeli yabancı uyruklu personel olarak çalıştırılmasının uygun olduğuna, aylık brüt sözleşme ücretinin TL. olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

16 1.16.ÜNİVERSİTEMİZ DEVLET KONSERVATUVARI NDA YABANCI UYRUKLU PERSONEL STATÜSÜNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÖREV YAPAN PROF. DR. NİNO KVATCHANTIRADZE NİN TARİHİNDEN İTİBAREN GÖREV SÜRESİNİN 1 (BİR) YIL SÜRE İLE UZATILMASI Üniversitemiz Devlet Konservatuarı nda Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Prof. Dr. Nino KVATCHANTIRADZE nin sözleşme süresinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz Devlet Konservatuvarı nda Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Prof. Dr. Nino KVATCHANTIRADZE nin, 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, Prof. Dr. Nino KVATCHANTIRADZE nin, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

17 1.17. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ NDE YABANCI UYRUKLU PERSONEL STATÜSÜNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÖREV YAPAN ÖĞRETİM ELEMANLARININ GÖREV SÜRELERİNİN UZATILMASI Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Assad Alden YOUSEF, Mohamad ZAYDAN, Eassa ABRAHEM ile Ayham ALMAHLI nın, sözleşme sürelerinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan; A) Assad Alden YOUSEF in, 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

18 1.17. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ NDE YABANCI UYRUKLU PERSONEL STATÜSÜNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÖREV YAPAN ÖĞRETİM ELEMANLARININ GÖREV SÜRELERİNİN UZATILMASI Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Assad Alden YOUSEF, Mohamad ZAYDAN, Eassa ABRAHEM ile Ayham ALMAHLI nın, sözleşme sürelerinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan; B) Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Mohamad ZAYDAN ın, 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

19 1.17. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ NDE YABANCI UYRUKLU PERSONEL STATÜSÜNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÖREV YAPAN ÖĞRETİM ELEMANLARININ GÖREV SÜRELERİNİN UZATILMASI Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Assad Alden YOUSEF, Mohamad ZAYDAN, Eassa ABRAHEM ile Ayham ALMAHLI nın, sözleşme sürelerinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan; C) Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Eassa ABRAHEM 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

20 1.17. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ NDE YABANCI UYRUKLU PERSONEL STATÜSÜNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÖREV YAPAN ÖĞRETİM ELEMANLARININ GÖREV SÜRELERİNİN UZATILMASI Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Assad Alden YOUSEF, Mohamad ZAYDAN, Eassa ABRAHEM ile Ayham ALMAHLI nın, sözleşme sürelerinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan; D) Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi nde Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Ayham ALMAHLI nın, 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

21 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 30/09/2014 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOÇ. DR. HÜSAMETTİN KARATAŞ IN, 2547 SAYILI KANUNUN 40/B MADDESİ UYARINCA 1 (BİR) YIL SÜRE İLE ANKARA ÜNİVERSİTESİ NDE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüsamettin KARATAŞ ın, 2547 Sayılı Kanunun 40/b maddesi uyarınca 1 (bir) yıl süre ile Ankara Üniversitesi nde görevlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüsamettin KARATAŞ ın, 2547 Sayılı Kanunun 40/b maddesi uyarınca 1 (bir) yıl süre ile Ankara Üniversitesi nde görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

22 1.19. ÜNİVERSİTEMİZ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU NDA, 2014/2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ZORUNLU İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI DERSLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ İÇİN YEŞİM KESER, GONCA DAĞDEVİREN VE ESRA ADLI NIN DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI GÖREVLENDİRİLMELERİ Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu nda, 2014/2015 Eğitim-Öğretim yılında zorunlu İngilizce Hazırlık Programı derslerinin yürütülmesi için Yeşim KESER, Gonca DAĞDEVİREN ve Esra ADLI nın ders ücreti karşılığı görevlendirilmeleri hakkındaki tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu nda, 2014/2015 Eğitim-Öğretim yılında zorunlu İngilizce Hazırlık Programı derslerinin yürütülmesi için Yeşim KESER, Gonca DAĞDEVİREN ve Esra ADLI nın ders ücreti karşılığı görevlendirilmelerinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

23 1.20. ÜNİVERSİTEMİZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MADEN MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRETİM ÜYESİ KADROSUNDA OLUP 2547 SAYILI KANUNUN 13B-4 MADDESİ UYARINCA GENEL SEKRETERLİK EMRİNDE GÖREV YAPAN YRD. DOÇ. DR. HALUK EREN İN QİNGDAU / ÇİN DE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Organize Sanayi Bölgesi Maden Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi kadrosunda olup 2547 Sayılı Kanunun 13b-4 maddesi uyarınca Genel Sekreterlik emrinde görev yapan Yrd. Doç. Dr. Haluk EREN in Qingdau / ÇİN de görevlendirilmesi konusu görüşüldü: Üniversitemiz Organize Sanayi Bölgesi Maden Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi kadrosunda olup 2547 Sayılı Kanunun 13b-4 maddesi uyarınca Genel Sekreterlik emrinde görev yapan Yrd. Doç. Dr. Haluk EREN in, Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan uluslararası ve hakemli konferansta ORAL oturumda sözlü sunum yapmak üzere, Ekim 2014 tarihleri arasında 2547 Sayılı Kanunun 39. Maddesi uyarınca Qingdau / ÇİN de görevlendirilmesini, yolculuğunu uçakla yapmasını, yurtiçi ve yurtdışı gidiş-dönüş yol masrafları ile yurtdışı uluslararası konferansa katılım ücretinin karşılanması için Bütçemizin ilgili faslından (beşbinbeşyüz) Türk Lirasının avans olarak verilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

24 1.21. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HAKAN ALTUNAY IN, LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (DOKTORA) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi Hakan ALTUNAY ın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Uludağ Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi Hakan ALTUNAY ın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Uludağ Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

25 1.22. ÜNİVERSİTEMİZ FEN FAKÜLTESİ AKTÜERYA BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İSMAİL GÜR ÜN, LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (YÜKSEK LİSANS) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz Fen Fakültesi Aktüerya Bilimleri Bölümü ÖYP Araştırma Görevlisi İsmail GÜR ün, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Hacettepe Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Fen Fakültesi Aktüerya Bilimleri Bölümü ÖYP Araştırma Görevlisi İsmail GÜR ün, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Hacettepe Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

26 1.23. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ (GEOMATİK) MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ GEOMATİK ANABİLİM DALI ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ OSMAN ORHAN IN, LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (DOKTORA) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü Geomatik Anabilim Dalı ÖYP Araştırma Görevlisi Osman ORHAN ın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Selçuk Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü Geomatik Anabilim Dalı ÖYP Araştırma Görevlisi Osman ORHAN ın, Lisansüstü Eğitimi (Doktora) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Selçuk Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

27 1.24. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ (GEOMATİK) MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ AZİZ SARAÇOĞLU NUN LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (YÜKSEK LİSANS) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü ÖYP Araştırma Görevlisi Aziz SARAÇOĞLU nun, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Yıldız Teknik Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü ÖYP Araştırma Görevlisi Aziz SARAÇOĞLU nun, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Yıldız Teknik Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

28 1.25. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ (GEOMATİK) MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BATUHAN KILIÇ IN, LİSANSÜSTÜ EĞİTİMİ (YÜKSEK LİSANS) YAPMAK ÜZERE KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ NE TAHSİSİ Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü ÖYP Araştırma Görevlisi Batuhan KILIÇ ın, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Yıldız Teknik Üniversitesi ne tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü ÖYP Araştırma Görevlisi Batuhan KILIÇ ın, Lisansüstü Eğitimi (Yüksek Lisans) yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Yıldız Teknik Üniversitesi ne tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

29 1.26. DOÇENT ATAMALARI Personel Dairesi Başkanlığı nın, doçent atamaları hakkındaki yazıları görüşüldü: Atamaların aşağıdaki şekilde yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. 1- DOÇ. DR. HASAN KORKMAZ IN TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Hasan KORKMAZ ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Hasan KORKMAZ ın Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

30 1.26. DOÇENT ATAMALARI Personel Dairesi Başkanlığı nın, doçent atamaları hakkındaki yazıları görüşüldü: Atamaların aşağıdaki şekilde yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. 2- DOÇ. DR. SELÇUK İLHAN IN TIP FAKÜLTESİ TIBBİ FARMAKOLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Selçuk İLHAN ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Selçuk İLHAN ın Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

31 1.26. DOÇENT ATAMALARI Personel Dairesi Başkanlığı nın, doçent atamaları hakkındaki yazıları görüşüldü: Atamaların aşağıdaki şekilde yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. 3- DOÇ. DR. SELMA BAKAR DERTLİOĞLU NUN TIP FAKÜLTESİ DERMATOLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Selma BAKAR DERTLİOĞLU nun dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Selma BAKAR DERTLİOĞLU nun Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

32 1.26. DOÇENT ATAMALARI Personel Dairesi Başkanlığı nın, doçent atamaları hakkındaki yazıları görüşüldü: Atamaların aşağıdaki şekilde yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. 4- DOÇ. DR. HAYRETTİN CAN IN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Donanımı Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Hayrettin CAN ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Hayrettin CAN ın Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Donanımı Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

33 1.26. DOÇENT ATAMALARI Personel Dairesi Başkanlığı nın, doçent atamaları hakkındaki yazıları görüşüldü: Atamaların aşağıdaki şekilde yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. 5- DOÇ. DR. DİCLE BAL AKKOCA NIN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MADEN YATAKLARI VE JEOKİMYA ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Maden Yatakları ve Jeokimya Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Dicle BAL AKKOCA nın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Dicle BAL AKKOCA nın Mühendislik Fakültesi Maden Yatakları ve Jeokimya Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

34 1.27. ÜNİVERSİTEMİZ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ORTODONTİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT KADROSUNA BAŞVURUDA BULUNAN DR. NEVAL DİLDEŞ İN MÜRACAAT DOSYASININ İNCELENMESİ VE DENEME DERSİ/SEMİNERİ DERS JÜRİSİ İLE İLGİLİ OLARAK ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN OLUŞACAK BİR KOMİSYON KURULMASI Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunan Dr. Neval DİLDEŞ in müracaat dosyasının incelenerek Deneme Dersi/Semineri vermesi ve jürisinin belirlenmesi ile ilgili olarak öğretim üyelerinden oluşacak bir komisyon kurulması konusu görüşüldü: tarihinde Üniversitemiz Senatosu nda kabul edilen, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri 5. Maddesi uyarınca Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunan Dr. Neval DİLDEŞ in tarihinde, Saat da Deneme Dersi/Semineri vermesine ve jürisinin aşağıda belirtildiği şekilde oluşturulmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. Jüri Üyeleri : Prof. Dr. Yaşar DOĞAN Prof. Dr. Mehmet YALNIZ Yrd. Doç. Dr. Tahir KARAMAN Yedek: Doç. Dr. Ulvi DEMİREL

35 1.28. ÜNİVERSİTEMİZ DEVLET KONSERVATUVARI NDA EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDA İHTİYAÇ DUYULAN DERSLER İÇİN, ÜNİVERSİTEMİZ DIŞINDAN DERS SAATİ ÜCRETLİ PERSONEL GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Devlet Konservatuvarı nda Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında ihtiyaç duyulan dersler için, Üniversitemiz dışından ders saati ücretli personel görevlendirilmesine ilişkin tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz Devlet Konservatuvarı nda Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında ihtiyaç duyulan dersler için, Üniversitemiz dışından ders saati ücretli personellerin aşağıdaki şekilde görevlendirilmelerinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. Ses Eğitimi Keman UD Klarnet Viyolensel (Çello) Bağlama Mey İlkay ÇİMTAY Haluk YILMAZ-Nesrin ASLAN Ahmet Tevfik YUCASU Yüksel TUNÇ Ender ŞEN Kemal ÖZAVCI Emrah GÜLLÜ

36 1.29. ÜNİVERSİTEMİZ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ELEMANLARINDAN YRD. DOÇ. DR. TAHİR KARAMAN IN ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ FİZYOLOJİ ANABİLİM DALI NDA GÖREVLENDİRİLMESI Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi öğretim elemanı Yrd. Doç. Dr. Tahir KARAMAN ın, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Fizyoloji Anabilim Dalı nda görevlendirilmesi konusu görüşüldü: Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi öğretim elemanı Yrd. Doç. Dr. Tahir KARAMAN ın, 2547 Sayılı Kanun un 13-b/4 Maddesi uyarınca Üniversitemiz Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Fizyoloji Anabilim Dalı nda görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

37 1.30. ÜNİVERSİTEMİZ EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. RİFAT ÇOLAK IN DOÇENTLİK SINAVI JÜRİ ÜYELİĞİNDEN ÇEKİLME İSTEĞİ Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rifat ÇOLAK ın, Öğretim Yılı için Fakülte bünyesinde Pedagojik Formasyon Programı öğrenci seçme ve kayıtlarının yapılacak olması nedeni ile Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından tarihinde Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi nde saat 14:00 da yapılacak olan, Matematik Bilim Alanı doçent adayı Kudusi KAYADUMAN ın Doçentlik Sözlü Sınavı jüri üyeliğinden çekilme isteğine ilişkin dilekçesi görüşüldü: Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rifat ÇOLAK ın, Öğretim Yılı için Fakülte bünyesinde Pedagojik Formasyon Programı öğrenci seçme ve kayıtlarının yapılacak olması nedeni ile Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından tarihinde Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi nde saat 14:00 da yapılacak olan, Matematik Bilim Alanı doçent adayı Kudusi KAYADUMAN ın Doçentlik Sözlü Sınavı jüri üyeliğinden çekilme isteğinin uygun olduğuna, Kararın gereği için Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi.

38 1.31. ÜNİVERSİTEMİZ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU NDA YABANCI UYRUKLU PERSONEL STATÜSÜNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÖREV YAPAN HARRY MILLER İN TARİHİNDEN İTİBAREN GÖREV SÜRESİNİN 1 (BİR) YIL SÜRE İLE UZATILMASI Üniversitemiz Yabancı diller Yüksekokulu nda Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Harry MILLER in, sözleşme süresinin tarihi itibariyle dolması nedeniyle sözleşmesinin yenilenmesine ilişkin tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz Yabancı diller Yüksekokulu nda Yabancı Uyruklu Personel statüsünde sözleşmeli olarak görev yapan Harry MILLER in, 2547 sayılı Kanunun 34. maddesi, 2914 Sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu nun 16. maddesi ve Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanı Çalıştırma Esasları uyarınca, görev süresinin tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına, Harry MILLER in, aylık brüt sözleşme ücretinin TL olarak tespit edilmesine, Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi. Kurul Üyeleri: Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ Prof. Dr. Hasan ALLİ Prof. Dr. Sadettin TANYILDIZI Prof. Dr. Rifat ÇOLAK Prof. Dr. Fikret KARATAŞ Prof. Dr. Enver ÇAKAR Prof. Dr. Gıyasettin ARSLAN Prof. Dr. Ömer Osman UMAR Prof. Dr. Saadettin TONBUL Prof. Dr. Ubeyde İPEK Prof. Dr. Ahmet ÖZER Prof. Dr. Dursun ŞEN Prof. Dr. Z. Hakan AKPOLAT Prof. Dr. Yasin VAROL

39 Prof. Dr. İrfan ORHAN Prof. Dr. Kadir SERVİ Prof. Dr. Erdal AÇIKSES Prof. Dr. Mustafa POYRAZ E-İmzalıdır Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ Rektör Prof.Dr. Zühtü Hakan AKPOLAT Prof.Dr. Hanifi GÜLDEMİR Prof.Dr. İrfan ORHAN Prof.Dr. Kadir SERVİ Prof.Dr. Fatih Serhat EROL Prof.Dr. Mustafa POYRAZ Prof.Dr. Ahmet KAZEZ Prof.Dr. Rifat ÇOLAK Prof.Dr. Fikret KARATAŞ Prof.Dr. Enver ÇAKAR Yrd.Doç.Dr. Muzaffer ÖZLİ Yrd.Doç.Dr. Metin GÜLTEKİN Prof.Dr. Saadettin TONBUL Prof.Dr. Ahmet ÖZER Prof.Dr. Cengiz ARSLAN Prof.Dr. Dursun ŞEN

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/01/ : /10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/01/ : /10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 29/01/2016 tarihinde saat 10:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 10.1. ÜNİVERSİTEMİZ FEN FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE KURULAN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK PROGRAMI NA KADRO AKTARILMASI

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 17/06/ : /14

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 17/06/ : /14 Evrak Tarih ve Sayısı: 12/12/2014-67631 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 17/06/2014 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 23/01/ : /8

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 23/01/ : /8 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 23/01/2015 tarihinde saat 16:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/02/ : /9

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/02/ : /9 Evrak Tarih ve Sayısı: 03/04/2015-86281 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 03/02/2015 tarihinde saat 14:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 9.1. ÜNİVERSİTEMİZ SOSYAL TESİS İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ NÜN 2014 MALİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 08/01/2014-19948 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 29/11/2013 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/12/ : / 4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/12/ : / 4 4.1. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. HASAN KÜRÜM ÜN, FIRAT TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ'NDE FAALİYET GÖSTEREN TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 12/12/2014-67630 T.C. 2.1. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ULUSLARARASI ORTAK LİSANS PROGRAMINDA (UOLP) DERSE GİRECEK ÖĞRETİM ELEMENLARINA ÖDENECEK

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Üniversitemiz Yönetim Kurulu 25/12/2013 tarihinde saat 13:15 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /13

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /13 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 01.07.2013 Pazartesi Günü saat 11.00 da Rektör Prof. Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /11

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /11 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 07.05.2013 Salı Günü saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 3.1.ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM PROGRAMI 1. SINIF 11532430 NUMARALI

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 14/03/2014 14:30 Yönetim Kurulu 2013-2014/10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 14/03/2014 14:30 Yönetim Kurulu 2013-2014/10 Evrak Tarih ve Sayısı: 20/11/2014-64069 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 14/03/2014 tarihinde saat 14:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/12/ : /6

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/12/ : /6 Evrak Tarih ve Sayısı: 2/02/2016-133076 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 29/12/2015 tarihinde saat 1:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 24/10/2014-60503 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 01/07/2014 tarihinde saat 11:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 15/12/ : /2015 Yönetim 5

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 15/12/ : /2015 Yönetim 5 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 15/12/2014 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 5.1.ÜNİVERSİTEMİZ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ AKADEMİK PERSONELİNİN BÖLÜM VE ANABİLİM DALLARININ DAĞILIMI Üniversitemiz

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/03/2015 14:30 2014-2015/11

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/03/2015 14:30 2014-2015/11 11.1. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOÇ. DR. MUZAFFER ÖZLİ NİN ANNE ÜNİVERSİTESİ NDE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Dekanlığı nın, Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Muzaffer

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Üniversitemiz Yönetim Kurulu 30/12/2014 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 2.1.ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ (İ.Ö.) ÖĞRENCİLERİNDEN 130902071

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 22/09/2011 2011-2012/2

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 22/09/2011 2011-2012/2 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 22/09/2011 Perşembe Günü saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6 Üniversitemiz Senatosu 29.01.2016 tarihinde saat 09:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 28/09/ /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 28/09/ /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 28/09/2011 Çarşamba Günü saat 16.00 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 05.02.2013 2012-2013/7

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 05.02.2013 2012-2013/7 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 05.02.2013 Salı Günü saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 11/04/2014 10:00 2013-2014/11

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 11/04/2014 10:00 2013-2014/11 Evrak Tarih ve Sayısı: 24/11/2014-64564 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 11/04/2014 tarihinde saat 10:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.07.2015 2014-2015/17

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.07.2015 2014-2015/17 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /21

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /21 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 01.07.2013 tarih ve 2012-2013/13.10 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 9.1. 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ Üniversitemiz Eğitim Komisyonu Başkanlığı nın, Fırat Üniversitesi 2014-2015

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI. Oturum Saati 10:00

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI. Oturum Saati 10:00 Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 24/10/2014-60477 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 08/11/2013 tarihinde saat 16:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

Yönetim Kurulu Kararları

Yönetim Kurulu Kararları Evrak Tarih ve Sayısı: 04/08/2014-48295 T.C. Üniversitemiz 01.07.2014 tarih ve 2013-2014/15.9 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 26.06.2015 2014-2015/15

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 26.06.2015 2014-2015/15 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 26.06.2015 Cuma Günü saat 10.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 10.1. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ İŞYERİ EĞİTİMİ YÖNERGESİ NİN BAZI MADDELERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASI VE YÖNERGEYE MADDE

Detaylı

13.1. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. SERMİN OZAN IN DOÇENTLİK SINAVI JÜRİ ÜYELİĞİNDEN ÇEKİLME İSTEĞİ

13.1. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. SERMİN OZAN IN DOÇENTLİK SINAVI JÜRİ ÜYELİĞİNDEN ÇEKİLME İSTEĞİ Üniversitemiz Yönetim Kurulu 31/03/2017 tarihinde saat 09:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 6.1.ÖĞRENCİ SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME KILAVUZU TABLO 3B.2 DE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNE MTOK KONTENJANINDAN

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/12/ /4

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/12/ /4 Üniversitemiz Senatosu 28.12.2016 tarihinde saat 10:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 07.03.2013 Perşembe Günü saat 11.00 de Rektör Prof. Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /18

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /18 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 28.06.2016 tarihinde saat 10.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/06/ /10

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/06/ /10 Üniversitemiz Senatosu 28.06.2016 tarihinde saat 10.00 de Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /5

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /5 Üniversitemiz Senatosu 07.03.2013 Perşembe Günü saat 10.00 da Rektör Prof.Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 13/01/ /5

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 13/01/ /5 Üniversitemiz Senatosu 13.01.2017 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 13.01.2017 Saat 10:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /13

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /13 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 03.03.2016 Saat 14.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki 9.1. İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU BEDEN EĞİTİMİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 27/04/ /24

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 27/04/ /24 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 27/04/2012 Cuma Günü saat 15.30 da Rektör Prof. Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /3

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /3 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 31.10.2016 Saat 15:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 07.02.2017 Saat 10:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 09/09/ : /22

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 09/09/ : /22 Evrak Tarih ve Sayısı: 03/11/2014-61402 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 09/09/2014 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 22.1. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 23.10.2015 2015-2016/2

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 23.10.2015 2015-2016/2 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 23.10.2015 Cuma Günü saat 14.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 14/10/ /4

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 14/10/ /4 Üniversitemiz Senatosu 14/10/2011 Cuma Günü saat 16.00 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 8.1. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ NÜN 1. SINIF MÜFREDATINDA YER ALAN FİZ-112 FİZİK-II

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 21.03.2017 Saat 14.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 07.08.2015 2014-2015/18

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 07.08.2015 2014-2015/18 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /1

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /1 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 26.09.2016 Saat 14:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 12/12/ /10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 12/12/ /10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 12/12/2011 Pazartesi Günü saat 14.30 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları Evrak Tarih ve Sayısı: 20/08/2014-49930 T.C. Oturum Tarihi Oturum Sayısı 18/08/2014 2013-2014 Yönetim Kurulu Kararları/20 Üniversitemiz Yönetim Kurulu'nun 2013-2014/15.9 tarih ve 01.07.2014 sayılı kararı

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/04/ /8

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/04/ /8 Üniversitemiz Senatosu 28.04.2016 tarihinde saat 14.00 de Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24/04/2015 2014-2015/12

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24/04/2015 2014-2015/12 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 24/04/2015 Cuma Günü saat 14.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29.12.2015 2015-2016/4

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29.12.2015 2015-2016/4 Üniversitemiz Senatosu 29.12.2015 tarihinde saat 13.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 27.11.2015 Cuma Günü saat 15.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 21.12.2012 Cuma Günü saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

KARAR Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü nün tarih ve 10662

KARAR Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü nün tarih ve 10662 T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 09.01- Sosyal Bilimler

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları 11.1. ÜNİVERSİTEMİZ ELAZIĞ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 07/02/ /6

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 07/02/ /6 Üniversitemiz Senatosu 07.02.2017 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 14/10/2011 2011-2012/6

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 14/10/2011 2011-2012/6 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 14/10/2011 Cuma Günü Saat 17:30 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 06/01/2015-70616 T.C. Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki

Detaylı

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI tarihinde yapılan Fakülte Yönetim Kurulu Kararları onaylandı.

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI tarihinde yapılan Fakülte Yönetim Kurulu Kararları onaylandı. Fakültemiz Yönetim Kurulu 08.03.2017 tarihinde Saat 12:45 de Dekan V. Prof. Dr. Niyazi USTA başkanlığında Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Seminer salonunda toplandı. Yeterli çoğunluğun olduğu anlaşıldı.

Detaylı

34 01/10/2014 2014/1 18. Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Faruk KOCACIK Başkanlığında toplandı.

34 01/10/2014 2014/1 18. Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Faruk KOCACIK Başkanlığında toplandı. Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Faruk KOCACIK Başkanlığında toplandı. Karar No 1-2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemiz programlarına kabul edilecek olan yabancı uyruklu öğrencilerden

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /12

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /12 18.07.017 016-017/1 Üniversitemiz Senatosu 18.07.017 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 06.11.2015 2015-2016/3

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 06.11.2015 2015-2016/3 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 06.11.2015 Cuma Günü saat 15.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 19/04/ /23

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 19/04/ /23 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 19/04/2012 Perşembe Günü saat 10.00 da Rektör Prof. Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

KARAR Personel Daire Başkanlığı nın tarih ve 300 sayılı yazısı görüşüldü.

KARAR Personel Daire Başkanlığı nın tarih ve 300 sayılı yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Vekili Prof. Dr. Mücahit EĞRİ Başkanlığında toplandı. KARAR 41.01- Personel

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 10.09.2013 2012-2013/19

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 10.09.2013 2012-2013/19 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 01.07.2013 tarih ve 2012-2013/13.10 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları Evrak Tarih ve Sayısı: 22/07/2014-47672 T.C. Oturum Tarihi Oturum Sayısı 17/07/2014 2013-2014/16 Üniversitemiz 01.07.2014 tarih ve 2013-2014/15.9 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /7

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /7 Üniversitemiz Senatosu 22.02.2017 tarihinde saat 14:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

KARAR Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü nün tarih ve 173 sayılı yazısı görüşüldü.

KARAR Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü nün tarih ve 173 sayılı yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 41.01- Sürekli Eğitim

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI 16/11/ /16

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI 16/11/ /16 T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 16/11/2016 2016/16 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 16/11/2016 Çarşamba günü saat 11:00 de Rektör Prof.Dr. Sadettin HÜLAGÜ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /22

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /22 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 04.09.2015 Cuma Günü saat 09.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

KARAR İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı nın tarih ve 820 sayılı yazısı görüşüldü.

KARAR İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı nın tarih ve 820 sayılı yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 46.01- İktisadi ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.08.2015 2014-2015/20

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.08.2015 2014-2015/20 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 12/11/ /3

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 12/11/ /3 Üniversitemiz Senatosu 12/11/2010 Cuma Günü saat 14.00 de Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6 Üniversitemiz Senatosu 09.04.2013 Salı Günü saat 16.00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 21.02.2008 2008/3 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 21.02.2008 Perşembe günü saat 11:00 de Rektör Sezer Ş. KOMSUOĞLU Başkanlığında

Detaylı

KARAR Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı nın tarih ve sayılı yazısı görüşüldü.

KARAR Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı nın tarih ve sayılı yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 14.01- Sağlık Kültür

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 18/01/ /14

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 18/01/ /14 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 18/01/2012 Çarşamba Günü saat 15.30 da Rektör Vekili Prof.Dr. Orhan KILIÇ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29/04/2011 2010-2011/16

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29/04/2011 2010-2011/16 Üniversitemiz Senatosu 29/04/2011 Cuma Günü saat 14.00 de Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 24/11/ /3

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 24/11/ /3 Üniversitemiz Senatosu 24.11.2016 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 01/06/2011 2010-2011/17

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 01/06/2011 2010-2011/17 Üniversitemiz Senatosu 01/06/2011 Çarşamba Günü saat 14.00 de Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

KARAR Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı nın tarih ve 171 sayılı yazısı görüşüldü.

KARAR Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı nın tarih ve 171 sayılı yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 11.01- Sağlık Kültür

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 12.06.2013 Çarşamba Günü saat 17.00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 25.12.2008 2008/14 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 25.12.2008 Perşembe günü saat 11:00 de Rektör Prof.Dr. Sezer Ş. KOMSUOĞLU

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /6

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /6 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 28.12.2016 Saat 10:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

KARAR Üniversitelerarası Kurul un tarihli yazısı görüşüldü.

KARAR Üniversitelerarası Kurul un tarihli yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 43.01-Üniversitemiz

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 12.06.2008 2008/8 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 12.06.2008 Perşembe günü saat 11:00 de Rektör Prof.Dr. Sezer Ş. KOMSUĞOLU

Detaylı

Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Alim YILDIZ Başkanlığında toplandı.

Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Alim YILDIZ Başkanlığında toplandı. Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Alim YILDIZ Başkanlığında toplandı. Karar No 1- Üniversitemizce ilan edilen Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümü Mekanik Ana Bilim Dalı nda açık

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI /20

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI /20 T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 14.12.2006 2006/20 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 14.12.2006 Perşembe günü saat 11:00 da Rektör Prof.Dr. Sezer Ş. KOMSUOĞLU

Detaylı

TARİH: 07.10.2015 NO: 319

TARİH: 07.10.2015 NO: 319 Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN Rektör Hukuk Fakültesi Dekanı (Tedviren) Prof. Dr. Orhan KARSLI Rektör Yardımcısı Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep YEŞİL DUYMUŞ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof.

Detaylı

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI /

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI / Üniversite Yönetim Kurulu Rektör Vekili Prof.Dr. Vedat CEYHAN başkanlığında saat 16:30 da toplandı. Yeterli çoğunluğun olduğu anlaşıldı. Gündem onaylanarak kabul edildi. Konuların görüşülmesine geçilerek

Detaylı