YENİ FORD TOURNEO COURIER

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YENİ FORD TOURNEO COURIER"

Transkript

1 YENİ FORD TOURNEO COURIER

2 İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

3

4 Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla karşılar. Siz hayallerinizin ve sevdiğiniz şeylerin peşinden gitmek istersiniz, o gideceğiniz her yerde size eşlik eder. Yüksek donanım seviyesi, üstün yakıt tüketim değerleri ve konforuyla her maceranızda size kolaylık ve keyif sağlar. Hem üst düzey güvenliği hem de sizi kendisine bağlayan cazibesiyle beklentilerinizi sonuna kadar karşılar. Güçlü ve verimli motor seçenekleriyle her anın tadını çıkarmanızı sağlar.

5 Babamı ara Demir i ara Sesinizi ikinci bir çift el gibi kullanın. Ford SYNC ile ister müzik dinleyin ister telefonunuzdan güvenli bir şekilde konuşun ya da SMS okuyun. Acil durumlarda devreye SMS i oku giren Ford Acil Durum Yardımı* yerel acil çağrı merkezine hızlı bağlantı imkânı sağlar ve ilgili kurtarma servisine bulunulan ülke dilinde aracın konumuyla ilgili gerekli bilgileri verir. Ofisi ara Evi ara Rihanna yı çal Şu anda ne çalıyor? * Ford Acil Durum Yardımı, 30 dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılabilmektedir. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun Bluetooth aracılığıyla sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer.

6 Geniş Alan: Rahat Biniş & İniş Hayat, çok çabuk değişiyor olabilir. Ama siz Yeni Ford Tourneo Courier ile bu değişime anında ayak uydurabilirsiniz. Genişçe açılan yan sürgülü kapılar sayesinde araca rahatça binip inebilir ve özellikle dar park ceplerinde yükleme boşaltma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik yolcuları ve bagajınızı çeşitli kombinasyonlarda taşıyabilmenizi sağlayan, öne doğru yatırılabilen ve ayrı ayrı katlanabilen arka koltuklar da cabası. Zeka Ürünü Fikirler Yeni Ford Tourneo Courier 708 litrelik bagaj hacmine sahip. Özellikle ayarlanabilir bagaj bölmesi sayesinde bagajdan mükemmel şekilde yararlanmanızı sağlar. Dilerseniz bu bölmeyi, bagajınızı meraklı bakışlardan korumak için daha yüksek bir pozisyonda kullanabilir; ağır veya hassas eşyaları diğer bagajdan ayırmak için alt pozisyonu seçebilirsiniz. Bölmeye ihtiyaç duymadığınızda ise arka koltuklara bitişik şekilde katlayabilirsiniz.

7 Her açıdan rahatınız düşünülerek tasarlandı. Yeni Ford Tourneo Courier nin dış görünümünden daha şimdiden etkilendiyseniz, iç mekanını da en az onun kadar çekici bulacaksınız. Çünkü iç mekanın donanım özelliklerine mükemmel bir duruş sağlayan rahat koltuklar, arka koltuklardaki ISOFIX bağlantı noktaları ve oldukça geniş istifleme alanı gibi pek çok özellik dahil. Eğlence ve bilgi iletişiminin de düşünüldüğü araçta; Akıllı Cihaz İstasyonu, akıllı telefonunuzu, MP3 çalarınızı veya navigasyon cihazınızı şarj ederken daima ulaşabileceğiniz bir mesafede olmasını sağlar.

8 Modern teknoloji ile gerçek büyüklüğe... Yeni Ford Tourneo Courier; güç, performans ve yakıt verimliliği arasında mükemmel bir denge kuruyor. Motor seçenekleri arasında; etkileyici 1,5 L ve 1,6 L TDCi Dizel motorlar bulunuyor. 1,6 L TDCi Dizel Motor 95 PS 97 g/km* CO2 3,7 l/100 km* * Değerler, AB Ölçüm yöntemlerine göre kombine tüketim/emisyona ilişkindir. Opsiyonel Start / Stop Sistemi ve 100 km/h hız sınırlayıcısı ile ölçülen değer

9 Ford Tourneo Courier Donanım Seviyeleri Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Dış Donanım Dış Donanım, Trend modeline ek olarak; Dış Donanım, Deluxe modeline ek olarak; Dış Donanım, Titanium modeline ek olarak; Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford Kolay Yakıt Sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Halojen farlar Tam boy jant kapaklı 15 çelik jantlar Gövde rengi elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Krom çerçeveli ön Izgara Sis farları 15 alüminyum jantlar* Tavan rayları Karartılmış arka camlar Otomatik yanan ön farlar ve yağmur sensörü 16 alüminyum jantlar Isıtmalı ön cam ve cam silecek suyu** Arka park sensörü * Deluxe modelinde 15 alüminyum jantlar 1 Eylül 2014 ve sonrasında üretilen araçlarda standart olacaktır. Daha önce üretilen araçlarda tam boy jant kapaklı 15 çelik jant standarttır. **Titanium Plus modelinde ısıtmalı cam silecek suyu 1 Ocak 2015 ve sonrasında üretilen araçlarda standart olacaktır. Daha önce üretilen araçlarda bu özellik bulunmamaktadır.

10 Trend Deluxe Titanium Titanium Plus İç Donanım İç Donanım, Trend modeline ek olarak; İç Donanım, Deluxe modeline ek olarak; İç Donanım, Titanium modeline ek olarak; Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla açılabilen sürücü ön camı Arka koltuklarda ISOFIX bağlantı noktaları Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon İki adet içecek tutuculu A4 boyutunda dokümanlar ve dizüstü bilgisayar için eşya bölmesi Katlanabilir arka koltuklar Manuel klima Akıllı Cihaz İstasyonu ve USB & Bluetooth özellikli radyo sistemi Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi Direksiyondan kumandalı müzik sistemi Deri direksiyon simidi Baş üstü saklama alanı Harita okuma lambası Ayarlanabilir bagaj bölmesi Otomatik kararan iç dikiz aynası Sürücü koltuğunda ayarlanabilir bel desteği Sürücü koltuğunda kol dayama ünitesi Koltuk arkalarında sehpalar Ön yolcu koltuğu altında çekmece Dijital klima Hız Kontrol Sistemi Ford SYNC Arka park sensörü Sürücü yan hava yastığı Ön yolcu yan hava yastığı Ayarlanabilir hız sınırlandırıcı Isıtmalı sürücü koltuğu Otomatik Start / Stop Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) * Not: Eğer Ford aracınız çalışır durumda bir ön yolcu hava yastığı ile donatılmış ise, ön yolcu koltuğuna arkaya bakan bir çocuk koltuğu yerleştirilmemelidir. Çocuklar için en güvenli yer arka koltuktur, bununla birlikte temel olarak kurallara uygun bir emniyete dikkat edilmelidir.

11 Büyük Orta Konsol Yeni Ford Tourneo Courier nizin iç kısmında eşyalarınız için çok sayıda kullanışlı alan bulabilirsiniz. Buna A4 boyutunda belgelerinizi ve küçük dizüstü bilgisayarlarınızı koyabileceğiniz büyük bir orta konsol da dahildir. Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Özellikli Hız Kontrol Sistemi Hız Kontrol Sistemi üzerinden süratinizi belirleyebilir ve hız sınırlayıcısıyla aşmak istemediğiniz bir sürati ayarlayabilirsiniz. Akıllı Cihaz İstasyonu Akıllı Cihaz İstasyonu, doğrudan armatür taşıyıcısı üstünde yer almaktadır ve akıllı telefonunuzun, MP3 çalarınızın veya navigasyon cihazınızın şarj edildiği sırada daima elinizin altında olmasını sağlar. Müziğinizi Bluetooth üzerinden aracınızın hoparlörlerine aktarın veya MyConnection raydosuna bağlanan bir USB kablosu kullanın. Audio sisteminin fonksiyonlarına USB bağlantısı, ahizesiz konuşma tertibatlı Bluetooth arayüzü dahildir. Kapaklı bölmede cihazınız için yer vardır ve ayrıca bir USB bağlantısı (sadece şarj etmek amacıyla) mevcuttur. Geri Görüş Kamerası Geri vitese takıldığında çok fonksiyonlu ekranda aracın arkasındaki alanın görüntüsü otomatik olarak belirir. Kamera görüntüsü üzerinden aracın hangi yöne hareket ettiğini gösteren işaret çizgileri gösterilir.

12 Biz, Venedik Kırmızısı nı seçtik. Ya siz? Blazer Mavi Opak Aytozu Gri Metalik Derin Mavi Metalik Tektonik Gri Metalik Titizlikle yapılan çok aşamalı bir boyama süreci sayesinde Yeni Ford Tourneo Courier çok sağlam bir dış yapıya sahip. Vaks enjeksiyonlu çelik kaporta parçalarından yüksek dayanıklı dış boya katmanına, yeni materyallerinden işleme süreçlerine kadar aracınızın uzun yıllar boyunca iyi görünmesini sağlamak için tasarlandı. Spor Kırmızı Opak Siyah Metalik Gök Mavi Metalik Venedik Kırmızısı Metalik Renkler Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Opak Renkler Buz Beyazı Blazer Mavi Spor Kırmızı - Buz Beyazı Opak Manyetik Gri Metalik Metalik Renkler Aytozu Gri Siyah Derin Mavi Tektonik Gri Manletik Gri Gök Mavi - Venedik Kırmızı - *Metalik boya seçenekleri opsiyon olarak sunulmaktadır. Not: Araç görselleri sadece dış renklerinin gösterilmesi amacına hizmet etmektedir ve dolayısıyla güncel araç spesifikasyonlarından sapabilir. Bu broşürde gösterilen araç dış ve döşeme renkleri baskı teknolojisi nedeniyle gerçek renklerden farklılık gösterebilir. Yeni Ford Tourneo Courier, paslanmaya karşı 12 yıllık garantilidir (trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren]. Genel şirket koşulları geçerlidir.

13 Jantlar 15 tam boy kapaklı çelik jantlar Trend modelinde standart olarak sunulmaktadır. 15 hafif metal alaşımlı jantlar Deluxe modellerde standart olarak sunulmaktadır. (Deluxe modelinde 15 alüminyum jantlar 1 Eylül 2014 ve sonrasında üretilen araçlarda standart olacaktır. Daha önce üretilen araçlarda tam boy jant kapaklı 15 çelik jant standarttır.) Konfor Duygusu Yüksek kaliteli iç donanım Ne kadar rahat hissederseniz, her yolculuktan o kadar da keyif alırsınız. Bu nedenle Yeni Ford Tourneo Courier nin iç kısmındaki her özelliği, en ince ayrıntısına kadar düşündük. Size ve yolcularınıza en yüksek ölçüde rahatlık sağlayan bir ortam yarattık. Jantlar/Lastikler 7x2 kollu tasarımlı 16 hafif metal alaşımlı jantlar Titanium ve Titanium Plus modellerde standart olarak sunulmaktadır. Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Journey Trend Journey Titanium Journey Titanium Plus 195/60/R15 Lastikler S S - - S /55/R16 Lastikler - - S S - S S 15 Çelik Jantlar & Tam Boy Jant Kapağı S S Alüminyum Jantlar - S Alüminyum Jantlar - - S S - S S S: Standart Donanım O: Opsiyonel Donanım

14 Güvenlik ve Hırsızlığa Karşı Koruma Yeni Ford Tourneo Courier yelpazesinin tamamında, en ileri teknolojiye sahip bir dizi pasif ve aktif güvenlik donanımı, sizin, yolcularınızın ve eşyalarınızın güvenliğini sağlar. *Mevcutluğu modele bağlıdır. Bazı fonksiyonlar, artı fiyat karşılığında özel isteğe bağlı donanım olarak verilir. Ayrıntılar için lütfen spesifikasyonlara baknız. Elektronik Stabilite Programı (ESP) Yokuş Kalkış Desteği Yokuşta kalkış desteği, yokuşta kalkış yaparken ayağınızı fren pedalından gaz pedalına hareket ettirdiğinizde aracın kısa süreyle geriye doğru hareket etmesine engel olur. Bu fonksiyon hem ileri vites hem de geri viteste mevcuttur ve bu nedenle ağır yükleri taşırken ve çekerken de idealdir. (Standart donanım). Acil Durum Fren Desteği Bir acil freni algılar ve maksimum fren gücünü kullanıma sunmak için fren sistemindeki basıncı arttırır. (Standart donanım). Ani Fren Durumunda Yanan Dörtlü Flaşörler Frene tam basıldığında dörtlü flaşörler diğer yol kullanıcılarını tehlike konusunda uyarmak için otomatik olarak devreye girer. (Standart donanım). Çekiş Kontrol Sistemi Düşük hızlarda tekerlek patinajı tespit edildiğinde sistem, en iyi çekişli tekerleğe daha fazla tork aktarabilir (Standart donanım). Römork Savrulma Önleme Sistemi Sistem, çekilen römorkun sallanmaya başladığını tespit eder ve karşı kumanda ile kontrol altına almaya yardım eder. (Standart donanım). Ford SYNC Araç iletişim sistemlerinin bir sonraki jenerasyonu olan Ford SYNC ile en yaygın kullanılan MP3-çalarlar, Bluetooth donanımlı telefonlar ve USB sürücüler basit ses komutlarıyla kumanda edilebilir. Hatta, sistem size gelen SMS leri de okuyabilir. Ford Acil Durum Yardımı* sayesinde kaza durumunda acil durum çağrıları hızlı bir şekilde ulaştırılabilmektedir. *Acil Durum Çağrı Asistanı, Avrupa da 30 u aşkın ülkede kullanıma hazırdır. Sistem, hava yastığının açılması (diz hava yastığı hariç) veya yakıt pompasının kapatılması anında araçta bulunması gereken uyumlu bir cep telefonuna gereksinim duymaktadır. Güncel bilgileri Ford internet sayfasında bulabilirsiniz. Metin fonksiyonu ve Acil Çağrı Asistanı tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir. Güncel bilgileri, Ford web sitesinde bulabilirsiniz. Not: Bluetooth Markası ve Logoları, Bluetooth SIG Inc. firmasının malıdır ve Ford Motor Company Limited ile bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer markalar, ilgili mülkiyet sahiplerinin malıdır. Not Trafik kanununa göre sürücünün araç kullanırken serbest konuşma tertibatı olmadan cep telefonu kullanmak yasaktır. Eğer Ford aracınız çalışır durumda bir ön yolcu hava yastığı ile donatılmış ise, ön yolcu koltuğuna arkaya bakan bir çocuk koltuğu yerleştirilmemelidir. Çocuklar için en güvenli yer arka koltuktur, bununla birlikte temel olarak kurallara uygun bir emniyete dikkat edilmelidir. Güvenlik ve Sürücü Destek Sistemleri ESP (Elektronik Stabilite Programı) S S S S S S S ABS S S S S S S S HLA (Yokuş Kalkış Destek Sistemi) S S S S S S S EBA (Acil Durum Fren Desteği) S S S S S S S EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi) S S S S S S S TSC (Römork Savrulma Kontrol Sistemi) S S S S S S S Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) S S S S Arka Park Sensörü S - - S Sürücü Hava Yastığı S S S S S S S Ön Yolcu Hava Yastığı S S S S S S S Sürücü Yan Hava Yastığı S S S S Ön Yolcu Yan Hava Yastığı S S S S Perde Hava Yastıkları (Sağ & Sol) S S S S Emniyet Kemeri Uyarısı (Sürücü & Ön Yolcu) S S S S S S S Emniyet Kemeri Uyarısı (Arka Koltuk) S S S ISOFIX Bağlantı Noktaları S S S S S S S Kayar Kapılarda Çocuk Kilidi S S S S S S S Merkezi Kilit S S S S S S S Immobilizer S S S S S S S Perimetrik Alarm S - - S S: Standart Donanım O: Opsiyonel Donanım Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Journey Trend Journey Titanium Journey Titanium Plus

15 Dış Donanım Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Journey Trend Journey Titanium Journey Titanium Plus Koltuklar ve Bagaj Bölümü Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Journey Trend Journey Titanium Journey Titanium Plus Metalik Boya O O O O O O O Çift Tarafta Arka Kayar Kapılar S S S S S S S Yukarı Açılır Camlı Bagaj Kapısı S S S S S S S Tavan Rayları - - S S - S S Gövde Rengi Arka Tampon & Yan Aynalar - S S S - S S Elektrikli, Isıtmalı Yan Aynalar S S S S S S S Krom Çerçeveli Ön Izgara - S S S - S S Gövde Rengi Kapı Kolları - S S S - S S Gövde Rengi Yan Koruma Çıtaları - S S S - S S Karartılmış Arka Camlar - - S S - S S Halojen Farlar S S S S S S S Ön Sis Farları - S S S - S S Isıtmalı Ön Cam ve Silecek Suyu S - - S Yağmur Sensörlü Cam Silecekleri - - S S - S S 2 Kademeli Ön Cam Silecekleri S S S S S S S Gecikmeli Sönen Farlar S S S S S S S Gündüz Yanan Farlar S S S S S S S Otomatik Yanan Ön Farlar - - S S - S S Far Yükseklik Ayarı S S S S S S S S: Standart Donanım O: Opsiyonel Donanım Entegre Tavan Rayları Tavan rayları, Yeni Ford Tourneo Courier aracınızın dinamik tarzını ön plana çıkarır. (Titanium ve Titanium Plus serilerinde standart donanım). Isıtmalı Ön Cam Buz gibi soğuk günlerde bile gerekli görüşü sağlar. Ford Kolay Yakıt Eşsiz bir güvenlik tertibatı; yanlışlıkla hatalı yakıt dolumu yapılmasını ve kirli depo kapaklarının vidalanmasını engeller. (Standart donanım) 6 Yönlü Ayarlanabilen Sürücü Koltuğu S S S S S S S 4 Yönlü Ayarlanabilen Ön Yolcu Koltuğu S S S S S S S Sürücü Koltuğunda Ayarlanabilir Bel Desteği - - S S - S S Sürücü Koltuğunda Kol Dayama Ünitesi - - S S - S S Koltuk Arkalarında Sehpalar - - S S - S S Ön Yolcu Koltuğu Altında Çekmece - - S S - S S Isıtmalı Sürücü ve Ön Yolcu Koltuğu S - - S Katlanabilir Arka Koltuklar S S S S S S S Başüstü Saklama Alanı - S S S - S S Orta Konsolda Bardak Tutucular ve Eşya Bölmesi S S S S S S S Bardak Tutucu, Küllük ve Çakmak S S S S S S S Ayarlanabilir Bagaj Örtüsü S* S S S S* S S Arka Kısımda 3. Kafalık ve Emniyet Kemeri S S S Parçalı Koyu Renk Kumaş Döşeme - - O O S: Standart Donanım O: Opsiyonel Donanım *Belirtilen özellik tarihinden itibaren üretilen araçlarda standart özelliktir. Teknik Özellikler Akıllı Şarj Sistemi S S S S S S S Ön Disk/Arka Kampana Frenler S S S S S S S Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi S S S S S S S S: Standart Donanım O: Opsiyonel Donanım Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Journey Trend Journey Titanium Journey Titanium Plus Esnek Arka Koltuklar Arka koltuklar mükemmel bir duruş sağlıyor ve böylece uzun yolculuklar bile rahat geçiyor. Ayrıca arka koltuklarda ISOFIX bağlantı noktaları da yer almaktadır. Arka koltuklara ihtiyaç duyulmadığında sırtlıklar öne doğru yatırılabilir ve koltuklar öne doğru katlanabilir, böylece ilave bagaj alanı açılır.

16 İç Donanım Trend Deluxe Titanium Titanium Plus Journey Trend Journey Titanium Journey Titanium Plus Tek Dokunuşla Açılan Sürücü Camı S S S S S S S Dışarı Açılan Arka Camlar S S S S S S S Yol Bilgisayarı S S S S S S S Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası - - S S - S S Yük Bölümü Aydınlatması S S S S S S S Harita Okuma Lambası - S S S - S S Torpido Gözü Aydınlatma S S S S S S S Dijital Klima - - S S - S S Manuel Klima S S - - S - - Hız Kontrol Sistemi - - S S - S S Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı S - - S Start/Stop S - - S Start/Stop & 100km/s hız sınırlandırıcı O Akıllı Cihaz İstasyonu S S - - S - - Radyo (AM/FM, USB & Bluetooth) S S - - S - - 3,5 Ekran - - S S - S S 4 Hoparlör S S - - S Hoparlör - - S S - S S Ford SYNC - - S S - S S Direksiyon Üzerinde Müzik Sistemi Kontrolü - S S S - S S 3 Kollu Deri Kaplı Direksiyon - S S S - S S Deri Kaplı Vites Topuzu - S S S - S S Navigasyon + Geri Görüş Kamerası O - - O S: Standart Donanım O: Opsiyonel Donanım Akıllı Çözümler Düzen Sağlar Baş üstü Saklama Alanı Ford Tourneo Courier, çok sayıda yararlı saklama alanı sunmaktadır. Buna araç genişliğince uzanan bir baş üstü konsol da dahildir. Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi Direksiyon üzerindeki kumanda ile ses sistemini kolayca kumanda edebilirsiniz ve elleriniz sıkıca direksiyonu tutarken kulağınızda daima doğru şarkı olur. *Acil Durum Çağrı Asistanı, Avrupa da 30 u aşkın ülkede kullanıma hazırdır. Sistem, hava yastığının açılması (diz hava yastığı hariç) veya yakıt pompasının kapatılması anında araçta bulunması gereken uyumlu bir cep telefonuna gereksinim duymaktadır. Güncel bilgileri Ford internet sayfasında bulabilirsiniz. Metin fonksiyonu ve Acil Çağrı Asistanı tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir. Güncel bilgileri, Ford web sitesinde bulabilirsiniz. Not: Bluetooth Markası ve Logoları, Bluetooth SIG Inc. firmasının malıdır ve Ford Motor Company Limited ile bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer markalar, ilgili mülkiyet sahiplerinin malıdır.. Bilgi: Trafik kanununa göre sürücünün araç kullanırken serbest konuşma tertibatı olmadan cep telefonu kullanmak yasaktır. Ön Yolcu Koltuğunun Altında Çekmece Ön yolcu koltuğunun altında kullanışlı bir çekmece ve bir A4 klipsli tahta; bir tablet bilgisayarı veya bir diz üstü bilgisayarını saklayabilmek için yeterli alan sağlamaktadır.

17 Performans, Tüketim ve CO2-Emisyonu C02 Emisyonu (g/km) Motor Verileri Euro-Norm Şanzıman Güç Tork Kombine Şehir İçi Şehir Dışı Kombine 1.5 L TDCi Dizel 75 PS 5b/5+ Manuel / 5 ileri 75 PS 190 Nm 108 4,7 3,7 4,1 1.6 L TDCi Dizel 95 PS 5b/5+ Manuel / 5 ileri 95 PS 215 Nm 105 4,7 3,6 4,0 1.6 L TDCi Dizel 95 PS (Start-Stop Sistemi ile) 5b/5+ Manuel / 5 ileri 95 PS 215 Nm 100 4,4 3,5 3,8 1.6 L TDCi Dizel 95 PS (Start-Stop Sistemi ve 100 km/h hız sınırlayıcısı ile) 5b/5+ Manuel / 5 ileri 95 PS 215 Nm 97 4,4 3,4 3,7 Not: Deklare edilen yakıt tüketim ve CO 2 emisyonu değerleri Avrupa Birliğinin (EC) 715/2007 direktifinin güncel seviyesine göre ölçümlenmiştir. Yakıt tüketim ve CO 2 emisyon değerleri münferit bir araç için değil, bir araç tipi için belirtilmiştir. Uygulanan standart test prosedürü farklı araç tipleri ve farklı imalatçılar arasında karşılaştırma yapmaya olanak vermektedir. Bir aracın gerçek yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonu değerlerinin belirlenmesinde, aracın test değerleri ve yakıt verimliliğinin yanı sıra araç kullanma alışkanlığı gibi diğer teknik olmayan faktörler de önemli rol oynar. CO 2, küresel ısınmaya neden olan en önemli sera gazıdır. 1,6 L TDCi Dizel Motor 97 g/km* 3,7 Ağırlık Motor Verileri Boş Ağırlık (kg) Azami Yüklü Ağırlık (kg) İstiap Haddi (kg) Max. Römorklu Ağırlık (kg) 1.5 L TDCi Dizel 75 PS L TDCi Dizel 95 PS * Ağırlık değerleri Sürücü ile (75 kg) sıvılar tam dolu ve yakıt deposu % 90 dolu düzeydeki en hafif ağırlığı temsil etmektedir. Üretim toleransları ve araçtaki donanım seçeneklerine göre değişebilir. Ölçüler Uzunluk (mm) Uzunluk, Römork tertibatı olmadan Genişlik, dış aynalarla birlikte / dış aynalar katlı iken / Yükseklik, azami (yüksüz) Sürgülü kapı genişliği 612 Tekerlek kasaları arasında bagaj genişliği 983 Bagaj genişliği, azami Bagaj yüksekliği, tabandan tavana kadar Bagaj uzunluğu, zeminde 1. koltuk sırasına kadar (2. koltuk sırası katlanmış ve dik konuma getirilmiş) Bagaj uzunluğu, zeminde 2. koltuk sırasına kadar 837 Bagaj hacmi (Litre) Bagaj hacmi, 1. koltuk sırasına kadar (2. koltuk sırası katlanmış ve dik konuma getirilmiş, tavana kadar yüklenmiş durumda) Bagaj hacmi, 2. koltuk sırasına kadar, tavana kadar yüklenmiş durumda 708 Yakıt Deposu Hacmi (Litre) Dizel Motorlar mm mm mm * Degerler, AB Ölçüm yöntemlerine göre kombine tüketim/emisyona iliskindir. Opsiyonel Start-Stop Sistemi ve 100 km/h hız sınırlayıcısı ile ölçülen deger.

18 Ford yetkili servisleri tüm hizmetleriyle sizi bekliyor... Bir Ford sahibi olduğunuzda, sadece bir otomobil sahibi olmakla kalmazsınız. Aynı zamanda, gelişmiş satış sonrası hizmetleriyle dünyanın sayılı otomotiv firmalarından birinin de desteğini alırsınız. Ford yetkili servisleri, aracınızın her türlü servis ve bakım gereksiniminde, yedek parça ihtiyaçlarınızda ve Ford uzmanlığından yararlanmak istediğinizde, gidebileceğiniz en doğru yerdir. İşte Ford yetkili servislerinde yararlanabileceğiniz ürün ve hizmetler... 8 Ford Garanti Ford yetkili servislerinde bakım, onarım, boya-kaporta işlemleri yaptırarak, Ford aksesuar ve orijinal yedek parçaları satın alarak siz de 3 yıl boyunca Ford Garanti nin sunduğu güvenceye sahip olacaksınız. Tüm değişim ve onarımların en yüksek kalite standartlarında yapılacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca eğer Ford aracınızı satmaya karar verirseniz, garantiniz de transfer edilecek ve yeni kullanıcı da bu güvenceden yararlanabilecek. Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi ile Ford unuzu korozyona karşı koruyun. Yapmanız gereken, düzenli olarak aracınızı herhangi bir yetkili servisimizde kontrol ettirmek. Ford Boya Garantisi Üstün teknoloji ile özel üretilen ve boyanan araç gövdelerimiz, imalattan kaynaklanan boya hatalarına karşı garantilidir. Yapmanız gereken, düzenli olarak aracınızı herhangi bir yetkili servisimizde kontrol ettirmek. Ford Karoservis Ford Karoservis, güncel boya teknolojisine sahip boya-kaporta servisleri ve ekipmanları ile aracınızı kaza öncesi durumuna getirecek onarım hizmetlerini sağlıyor. Ford Karoservis te aracınızı eğitimli ve deneyimli Ford uzmanlarının ellerine gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Kısa zamanda en iyi onarım hizmetini alacaksınız. Üstelik 3 yıl garantiyle! Ford İnteraktif Servis - 8 Adımda Kontrol İnteraktif servis, Ford yetkili servisiyle güçlü bir iletişim kurarak zaman kaybınızı en aza indiren, beklediğiniz hizmeti güvenle almanızı sağlayan bir servis sistemidir. Ford yetkili servisimizden randevu alarak interaktif servisimizde 8 adımda kontrol işlemiyle hem zaman kazanırsınız hem de aracınızla ilgili yapılması gerekenler hakkında detaylı ve güvenilir bilgi alırsınız. Hiçbir sürprizle karşılaşmamak için, belirlenecek bakım ve onarım programına göre, önceden fatura bilgilerinizi alabilir, araç teslim zamanını önceden öğrenebilirsiniz. Bundan sonrasında ise size tüm kontrolleri yapılmış, yenilenmiş aracınızın keyfini sürmek kalıyor. Ford Orijinal Yedek Parçaları Ford yetkili servislerinde yapılan tüm bakım ve onarımlarda, orijinal Ford değişim parçaları kullanılır. Bu parçaların tamamı Ford kalite ve güvenlik standartlarına uygundur. Böylece hem aracınıza tam olarak uyum sağlar hem de aracınızın performansına destek olurlar. F Kasko Sadece Ford markalı araçlar için oluşturulmuş, sizi ve Ford unuzu güvence altına alan, tüm parça değişimlerinde Ford güvenlik standartlarına uygun kaliteli parçaların kullanılmasını sağlayan ve daha birçok detayla donatılmış kapsamlı bir kasko sigortasıdır. Aracınız madem ki Ford marka, kaskonuz da Ford a özel F Kasko olsun. Böylece siz de Ford yetkili servislerinde uzman onarım rahatlığını ve kaliteyi yaşayın. Aracınız ilk günkü değerini korusun, canınız güvende olsun Ford Güvence Ford Güvence bir ek garanti programıdır. Ford Güvence satın alarak; mekanik ve/veya elektrik-elektronik arızalar sonucu oluşacak yedek parça değişimi, tamiri ve ilgili işçiliklerden doğan maliyetlere karşı aracınızı ve bütçenizi güvence altına alabilirsiniz. Ford Güvence ve kapsamı ile ilgili daha detaylı bilgiyi tüm Ford yetkili satıcılarından temin edebilirsiniz. Ford Yakıt Güvence Sistemi Ford Yakıt Güvence Sistemi, kalitesiz yakıt kullanımından doğan sorunları önlemeyi ve güvenilir yakıt kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyen bir programdır. Bu program sayesinde, sürekli Opet yakıt kullanmanıza rağmen aracınızda oluşacak yakıt kaynaklı bir arıza, yakıt kontrol sonucunuz ne olursa olsun herhangi bir ücret ödemeden giderilir. Ford Yakıt Güvence Sistemi nden aracın garanti süresi boyunca yararlanabilirsiniz. Ford Euro Servis Ford Euro Servis hizmeti yeni araç satın aldığınızda sunulan ve ilk 3 yıl boyunca, 7 gün 24 saat araç çekici, yerinde ufak çaplı onarım, seyahat sırasında alternatif ulaşım ya da konaklama gibi olanaklardan yararlanabileceğiniz bir yol kenarı yardım hizmetidir. Ford Euro Servis Kazalı Araç Çekici Programı Aracınız garanti kapsamında olsun ya da olmasın, kaskonuz olsun-olmasın kaza anında 444 FORD u ( ) arayarak, aracınızın en yakın Ford yetkili servise ücretsiz çekilmesini sağlayabilirsiniz. Ford Aksesuarları Aracınız için özel olarak tasarlanmış, yüksek kalite ve emniyet standartlarında üretilmiş pek çok Ford aksesuarı vardır. İçlerinden sizin ihtiyacınıza ve zevkinize uyanları mutlaka bulacaksınız. Ford Servislerinde Aracınıza Uygun Lastikler Ford marka aracınızın, sunduğumuz kalite ve güvenlik standartlarını karşılayan yüksek performanslı lastiklere sahip olması için alanında lider lastik üreticileri ile birlikte çalışıyoruz. Yol ile olan temasınız yalnızca aracınızın lastikleri ile sağlanır. Bu nedenle aracınızda doğru lastiklerin kullanılması son derece önemlidir. Aracınıza uygun yaz ve kış lastik çeşitlerini Ford yetkili servislerimizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ford İkinci El de Garanti Sizi ikinci el araç almanın tüm zorlukları ve risklerinden kurtarıyor, ikinci el parkımızdaki araçları; ekspertizi yapılmış, geçmişini sorgulayabileceğiniz, Ford Finans ın kampanyalı ve çok cazip faiz oranları ile sizlere sunuyoruz. Satın alacağınız tarihten itibaren 1 yıl/ km (hangisi önce dolarsa) boyunca geçerli olan 8 yaş ya da km ye kadar olan ve gerekli şartları sağlayan ikinci el araçlarda sunulan Ford İkinci El güvencesi farkını fark etmek için sizleri Ford İkinci El yetkili satıcılarına bekliyoruz. Ford Direkt Hattı 365 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizde olan Ford Direkt Hattı ndan, çok çeşitli konularda hizmet alabilirsiniz. Kampanyalar ve satış portföyünde bulunan ürünler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, ürünlerle ilgili tanıtım broşürü isteyebilirsiniz. Sadece Ford sahiplerine özel olan bu hattan, her türlü istek ve öneriniz, direkt olarak Ford Otosan a ulaştırılır. Ford un güleryüzlü müşteri temsilcileri size her türlü konuda yardımcı olacaktır.

19 Ford Finans: Sizi hayalinizdeki Ford a ulaştıran ödeme sistemi. Ford Finans yepyeni bir Ford sahibi olurken ya da eski aracınızı yenilerken, ihtiyacınız olan en avantajlı kredi seçeneklerini sunan Ford müşterilerine özel taşıt kredisi sistemidir. Ford Finans Taşıt Kredisi almak için, kimliğiniz ve gelir belgenizle, size en yakın Ford yetkili satıcısına başvurmanız yeterlidir. Siz değerli Ford müşterisinin, araç alırken size özel finansman yöntemi sunmak için oluşturulan Ford Finans ile kredinizi avantajlı faiz oranları ve vade seçeneklerinden yararlanarak, bütçenizi zorlamadan geri ödeyebilirsiniz. Tüm taleplerinizi karşılamak üzere oluşturulan çeşitli geri ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçerek kullanabilir, Ford Finans kredinizi bütçenize göre ödeyebilirsiniz. Böylece size en uygun geri ödeme planına sahip olursunuz. Dilerseniz de aldığınız taşıt kredisinin geri ödemesini vadesinden önce ödeyebilirsiniz. Üstelik taşıt kredinizi öderken size sunulan Otomatik Ödeme kolaylığı sayesinde, geri ödemelerinizi bankaya gitmeden, gecikmeden ve kolayca yapabilirsiniz. Ford Finans ödeme sistemiyle ilgili tüm sorularınız için Ford yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilir ya da hemen ü arayıp 7 yi tuşlayarak Ford Direkt hattına ulaşabilirsiniz.

20

21 Mayıs 2015 /5000 Bilgi İçin FordDirekt Hattı Bayi Kaşesi F O R D Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin kendi markalarıyla sundukları ürünleri içermektedir. Onaylı firmalar tarafından sunulan aksesuarlar üreticinin garanti şartlarına tabidir. Mayıs 2015 te basılmış olan bu broşür, basım tarihinde geçerli olan teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Araçların standart ve opsiyonel donanım özelliklerinde zaman zaman değişiklikler gündeme gelebilmektedir. Bu yüzden, satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için Yetkili Satıcılarımıza başvurmanızı rica ederiz. Açıklanan nedenle, bu broşür belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Broşürde kullanılan görseller ile satılan araçlar arasında farklılıklar olabilir.

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

Basım tarihi: Eylül 2013

Basım tarihi: Eylül 2013 Fiat ın en yeni modellerini, otomobilinizle ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir, kısa sürede

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

500X, 500 ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışa vurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının

500X, 500 ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışa vurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının İN GÜCÜNÜ KEŞFET 2 3 4 500X, 500 ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışa vurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının baştan çıkarıcılığıyla buluşur.

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

RENAULT. DRIVE THE CHANGE.

RENAULT. DRIVE THE CHANGE. RENAULT MASTER 114 YILDAN BERİ, ÇAĞINA UYUM GÖSTERMESİ İÇİN OTOMOBİLİN HER ZAMAN İLERLEME, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK, HERKES İÇİN KEYİF VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM ARACI OLMASI GEREKTİĞİ VİZYONUNU

Detaylı

Basım tarihi: Nisan 2013

Basım tarihi: Nisan 2013 Basım tarihi: Nisan 2013 Şehrin gezgini Panda, ilk kez 30 yıl önce çıktı şehrin sokaklarına. Ve bugün, geçmişinden aldığı mirasla yeniden şehre dönüyor. Bu kadar sade olup bu kadar fonksiyonel ve yenilikçi

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

Basım tarihi: Ocak 2014

Basım tarihi: Ocak 2014 Basım tarihi: Ocak 2014 Şehrin gezgini Panda, ilk kez 30 yıl önce çıktı şehrin sokaklarına. Ve bugün, geçmişinden aldığı mirasla yeniden şehre dönüyor. Bu kadar sade olup bu kadar fonksiyonel ve yenilikçi

Detaylı

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive.

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive. (Sabit telefondan ücretsiz arama. Cep telefonlarından aramalar için ücretler farklı olabilir.) D/A/CH smart Infocenter 00800 2 77 77 77 7 smart ınızı Avrupa Birliği nin (AB) ikinci el araç yasası gereğince

Detaylı

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor.

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor. Hyundai i20. Onunla karşılaştığınız anda tasarımı, donanımı, konforu, performansı ve tüm detaylarıyla sizin için yaratılmış bir otomobil olduğunu hemen göreceksiniz. Yağmur ve far sensörleri, geri görüş

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

renault scenic & grand scenic drive the change

renault scenic & grand scenic drive the change renault scenic & grand scenic drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: OTOMOBİLler, ÇAĞA AYAK UYDURMAk İÇİN HER ZAMAN, İLERLEME ve ÇEVRE İle TOPLUMA KARŞI ORUMLULUK İMGEİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor.

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. GLK-Serisi. larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. Tamponda LED gündüz seyir l in birer göstergesidir

Detaylı