MİKRO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MİKRO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ"

Transkript

1 MİKRO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ KULLANICI DOSTU ANLAYIŞTA YENİ YORUMLAR... GERÇEK BİR KULLANICI DOSTU Mikro Yazılımevi, kullanıcılarına tümüyle kendi çalışma ortamlarını esnek bir yapı içerisinde oluşturabilme kolaylığı sunmaktadır. Kullanıcılar; değiştirilebilir yüzeyler (skin) seçeneği ile ekran görüntülerini kendi istedikleri gibi düzenleyebiliyorlar, en çok kullandıkları alan ve menülerden kendilerine özel çalışma tabloları oluşturabiliyorlar. Mağaza, market ve toptan dağıtım yapan firmaların yönetimi karmaşık ve kesintisiz bir süreç. Rekabet koşulları gittikçe zorlaşırken, standart bir yazılım ile hedeflerinize ya da rekabet koşullarına ne kadar yaklaşabilirsiniz? Günümüzde; Hızlı karar değiştirebilen müşteri yerine; Sadık müşteri, Tedarikçi yerine; İş ortağı, Raftaki mal yerine; Performansı ölçülebilir ürün, Rapor yerine; Bilgi yönetimi kavramları geliyor. Üstelik ihtiyaçlar bunlarla da sınırlı değil. Market ve mağazalar müşteri için daha cazip hale gelebilmek amacıyla; oyun salonu, restoran, kafe gibi eklemeler ile kompleks yatırımlara dönüşüyor. Dağıtım yapan firmalarda ise; müşteriyi yerinde ziyaret, zamanında mal teslimi ve doğru ürün tanıtımı çok önemli. İşletmenin bu farklı işlerini tek bir sistem altında toplaması, yönetmesi ve analiz etmesi gerekiyor. Mikro perakende çözümleri işletmelerin tüm bu farklı ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemi ile karşılanması amacı ile hazırlanmıştır.

2 METROSTYLE GÖRÜNÜM Retail, klasik menüye ilaveten geliştirilen yeni nesil MetroStyle görünümü ile de farklı bir deneyimi sizlerin hizmetine sunmaktadır. Böylelikle en çok kullanılan menüleri içeren kendi masa üstünüzü oluşturabilecek, işlemlerinizi daha da pratik olarak gerçekleştirebileceksiniz. AÇIK MİMARİ Windows otamında geliştirilen ürün ailesi ile kullanıcılarına birçok ayrıcalıklı işlemi kolaylıkla yapabilme esnekliğini sunmaktadır. MS-SQL açık veri tabanı kullanıcılara pek çok kolaylık ve geliştirme seçeneği, dış ortamda hazırlanan DLL dosyaları ile haberleşme (event driven DLL calling) özelliği sunar. BİR DÜNYA VATANDAŞI Gerçek bir dünya vatandaşı ile karşı karşıyasınız. Birden fazla yabancı dili rahatça kullanabilen, işlemleri farklı döviz cinsiyle takip etmenizi sağlayabilen MİKRO ERP bu özelliklerine ek olarak ithalat ve ihracat yapan işletmelere, uluslararası kurallara uygun dokümantasyon hazırlamakta ve dövizle alınıp satılan ürünlerde ya da enflasyonist ekonomi şartlarında alternatif finans kontrolü sağlamaktadır.

3 NEYE İHTİYACINIZ VAR İSE MİKRO DA ÇÖZÜMÜ VAR PERAKENDEDE YENİ YAKLAŞIMLAR MODÜLLER STOK YÖNETİMİ HİZMET VE MASRAF YÖNETİMİ SATIN ALMA YÖNETİMİ SATIŞ YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ KARAR DESTEK SİSTEMİ SABİT KIYMETLER MUHASEBE MAĞAZA MARKET YÖNETİMİ PROMOSYON YÖNETİMİ AKARYAKIT İSTASYONU YÖNETİMİ EN GELİŞMİŞ PERAKENDE YÖNETİM SİSTEMİDİR Sektörün ihtiyaçlarına göre bir araya getirilmiş olan modüllere ilave olarak, ERP ürün grubundaki tüm modüller ile tam ve sorunsuz bir şekilde entegre çalışacak biçimde geliştirilmiştir. Böylelikle büyüyen iş hacminiz ve/veya çeşitlenen iş gereksinimlerinizde, işinize özel uygulamaları yine Mikro uzmanlığı ile karşılıyor olacaksınız. MİKRO ERP grubunun modüllerini ilave ederek; Üretimden İthalat ve İhracat modülüne, İnsan kaynaklarından Personel bordro takibine, e-devlet (e-fatura, e-defter, e-beyanname vb.) işlemlerinden Tamir servis ve bakım yönetimine, CRM/VRM den UFRS ye kadar tüm faaliyetlerinizi tek bir otomasyon çatısı altında birleştirebilirsiniz. Retail Mağaza-Market Satış ve Yönetim Sistemi iki temel süreç sunar. Bunlardan ilki; mağazamarket otomasyonlarında, POS satışlarından muhasebeye kadar; işletmenin tüm ticari ve finansal süreçlerinin program içerisinde gerçekleştirilmesine dayanan Operasyon, diğeri ise; işletmeye özel bir model oluşturulmasına dayanan ve bilginin analiz edilerek bir karar destek sistemine dönüşmesini sağlayan Yönetim mimarisidir. Retail perakende ve dağıtım sektörüne özel pek çok ayrıcalıkla donatılmıştır. Satış ve ödeme noktaları ile haberleşme, dağıtım ağı organizasyonu ile stok, hizmet, masraf, satın alma, satış, finans, karar destek, sabit kıymetler ve muhasebe modülleri bir programdan beklenen standart işlevlerinin yanında, perakendeci ve dağıtıcı işletmelere özel çözümler içerir.

4 MALİ ONAYLI POS VE YAZARKASALAR İLE MÜKEMMEL UYUM ÇEVRE ÜNİTELER İLE ENTEGRASYON Teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve Mikroshop (PC POS çözümü) ile satışlar online (anlık) olarak takip edilebilmektedir. Bu sayede stok, cari ve muhasebe verileri gün sonunu beklemeden anında elinizin altında... Retail programı, perakende sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü donanım ile entegre çalışacak bir yapıda geliştirilmiştir. Bu özelliği ile perakende sektöründe yaygın olarak kullanılan sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, fiyat gör - kiosk cihazları, elektronik raf etiketi sistemleri gibi birçok sektörel cihaz ile kolay ve zahmetsizce çalışabilmektedir. Retail programı, Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen hemen tüm POS ve akıllı yazarkasalar ile entegre çalışmaktadır. Sadece tek bir marka kullanma zorunluluğu bulunmamaktadır. Birden fazla marka ve modelde cihazı aynı anda kullanabilirsiniz... Program içerisinde var olan veri aktarımı özelliğini, kullanıcı düzeyinde basit ayarlamalar ile ihtiyacınıza yönelik içerik ve formatlara sahip veri dosyalarının oluşmasını sağlayabilirsiniz. Retail programının bu özelliği sayesinde marka ve modele bağlı kalmaksızın her türlü donanım ile uyumlu çalışan bir perakende sistemini yönetmenin keyfini sürmüş olacaksınız.

5 SATIN ALMA YÖNETİMİ Satın alma modülü; işletmenin en kârlı satın almayı gerçekleştirmesi, satın alma öncesinde ve sonrasında işletmenin en optimum stok seviyelerini tutturması, mal kabul sırasında ve sonrasında etkin bir kontrol mekanizması kurmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Satın alma talebine bağlı olarak teklif toplama operasyonları aşamasından çok çeşitli rapor ve analizleri yapmanızı sağlar. Yapılan satın alma ile ilgili tüm izleme ve kârlılık detaylarını kullanıcılara sunarak, geleceğe yönelik daha doğru karar alternatiflerini hazırlar. C H S A U P P L Y I N M A N A G E M E N T SİPARİŞ YÖNETİMİ Perakende sektörünün en önemli unsurlarından birisi de hiç şüphesiz ki etkin bir sipariş yönetimidir. En son teknoloji ile sürekli yenilenen Retail programı ile ister satın alma taleplerinden, ister stok sipariş seviyelerinden isterseniz de satış hızlarından otomatik sipariş oluşturabilirsiniz. Tek bir nokta ya da tüm noktalarınız için şubeler arası (iç) sipariş ya da tedarikçilere (dış) geçilmesi gereken siparişlerinizi zahmetsizce ve optimum düzeyde oluşturabilirsiniz. Tercihinize en uygun sipariş yöntemi Retail programı ile elinizin altında.

6 MAĞAZA - DEPO GRUP VE DETAY KARTLARI YÖNETİMİ Çok şubeli işletmeler için birden fazla şube ve depo tanımlayabilir, bu depoları kategorileri ya da bölgelerine göre gruplandırabilirsiniz. Depo grupları bazında stoklarınızı ayrıştırabilir ve sipariş seviyelerinden satış ve alış fiyatlarına, tedarikçisinden sorumlusuna kadar grup bazında takip edebilirsiniz. Depo detay kartlarının tüm detaylarını Stok depo detay kartları operasyonu menüsünden pratik ve görsel olarak yönetebilirsiniz. CARİ SÖZLEŞME VE CİRO PRİMİ UYGULAMALARI Satın alma modülü içerisinde yer alan Cari sözleşme ve Ciro primi uygulamaları ile ciro primlerinizi ve diğer aktivitelerinizi yönetebilirsiniz. İster satın aldığınız ürünlerin tutar veya adetleri üzerinden, isterseniz daha önceden satın alınmış ve stokta mevcut olan ürünlerin satış tutar veya adetleri üzerinden ciro primi tanımı yapabilirsiniz. Çok detaylı bir şekilde hazırlanmış olan ciro primleri uygulamaları ile ciro primi geri dönüşlerini fiyat farkı olarak doğrudan ürünlerin maliyetine ya da sadece hizmet bedeli olarak tanımlayıp sadece cari hesaplarınıza yansıtabilirsiniz.

7 e-dünya B2B (işletmeler arası e-ticaret), B2C (firmadan müşteriye yönelik e-ticaret) Hayal ettiklerinizi gerçekleştirebileceksiniz... Retail programı işletmelerin elektronik platformdaki her türlü iş biçimlerini destekleyecek şekilde geliştirilmiştir. Bu alt yapı sayesinde nihai müşterilere internet ortamından satış yapılmasına yönelik her türlü geliştirmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Retail programı ile kurduğunuz her türlü sanal mağazaları haberleştirebilir, anlık stok bilgisi tutabilir, ürün bilgisi gönderebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilat işlemlerinizi takip edebilirsiniz. OLAP SERVİSLERİ OLAP servisleri ile analitik raporlarınız her an ulaşımınıza hazır. Parametrik yapısıyla önceden belirlemiş olduğunuz zaman dilimlerinde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede gerek rapor içeriğine gerekse görsel ayarlarına sizin karar verdiğiniz raporlarınız, her zaman güncel ve hızlı olarak kullanımınıza sunulmaktadır. BÜTÇE YÖNETİMİ İşletmenizdeki tüm birimler için detaylı (satış, satın alma, masraf) bütçe tanımlamaları oluşturup, Planlama küpü ile değer girebilecek; Bütçe yönetimi ile de hedeflenen gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmalarını yapabileceksiniz. VERİ SORGU YÖNETİMİ Raporlamada sınırları kaldırdık. Veri Sorgu Yönetimi; işletmenize özel raporlar hazırlayabileceğiniz ve istediğiniz kullanıcının menüsünün ara yüzüne koyarak kendi rapor menünüzü oluşturabilmeniz için tasarlandı. Veri tabanı tarafında hazırlamış olduğunuz özel sorgu cümlelerini veri sorgu yönetimi menüsü yardımıyla; belirlemiş olduğunuz parametrelerle istediğiniz kullanıcının menüsüne ilave ederek sınırsız raporlama yapabilirsiniz. KARAR DESTEK SİSTEMLERİYLE İLERİ RAPOLAMA KARAR DESTEK Karar destek sistemi ile raporlara bakış açınız değişecek... Verilerinizi istediğiniz detayda inceleme imkânına sahip olacak, var olan veri küplerini kullanabileceğiniz gibi kendi küplerinizi kolaylıkla oluşturabileceksiniz. RAPOR BANKASI Rapor bankası modülü ile artık yazılımcı olmadan işletmeniz için özel rapor tasarlayabileceksiniz. Report Builder ile tasarladığınız bu raporları istediğiniz kullanıcıda aktif edebileceksiniz.

8 AKARYAKIT İSTASYON YÖNETİMİ RETAIL programı sınırsız ve süresiz hizmet veren akaryakıt istasyonları için özenle tasarlandı. Pompadan markete, satın almadan muhasebeye kadar istasyonların tüm operasyonlarını yönetebileceğiniz RETAIL, aynı zamanda vardiya hesapları, market otomasyonu, kredi kartlı ve veresiye satışlar, yağ ve katkı maddelerinin de takibini gerçekleştiriyor. RETAIL akaryakıt modülü sayesinde iş akışlarınızı; Akaryakıt satışları, Market satışları, Bakım ve servis, Satın alma, Finans ve muhasebe başlıkları altında kategorileştirebileceksiniz. Bu özellik ile istasyondaki tüm ticari sektörleri kâr zarar merkezleri olarak ayrıntılı bir şekilde izleme ve değerlendirme şansına sahip olacak, işletmenizi kurumsal bir yapıya oturtabileceksiniz. Üstelik RETAIL in yetenekleri bu kadarla da sınırlı değil. İstasyonunuzun marketinde bulunan POS cihazları, yazarkasalar, teraziler, fiyat gör cihazları ile hiçbir ek işlem yapmaya gerek kalmadan tam ve mükemmel bir uyum içerisinde çalışacaksınız. Farklı lisanlarda çalışması ve dövizli kullanımı, Pompalardan anında bilgi alımı, Kullanıcıların kendilerine özel rapor üretmelerini sağlayan açık yapısı, Çoklu istasyon yönetimi sağlayan ONLINE programı ile entegrasyonu ve kullanım kolaylıkları ile yeni ve güvenilir bir yardımcı...

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

Parçalı fiyat değişim fişleri

Parçalı fiyat değişim fişleri Günümüz ekonomik koşullarının sonucu oluşan rekabet ve risk ortamında, perakende sektöründeki işletmelerin tehditleri iyi analiz etmesi ve fırsatları iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Bu noktada işletmeler

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! LOGO dan İşletmelerin Büyüme Sürecini Destekleyen Yazılımlar Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine can

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

her trex, bir fidan...

her trex, bir fidan... trex ERP Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu Üretimden Online Veri Toplama ve Otomasyon Sistemleri her trex, bir fidan... Kullandığınız her TREX yazılımı; size, ülkemize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Perakendeci,

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ Rekabet kurallarının her gün yeniden yazıldığı bir iklimde, uyum gösteremeyenin silindiği, sıradan olanın yarına kalamadığı, ama ödülün büyük olduğu bir dünyadasınız.

Detaylı

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. www.netsim.com.tr 1 Netsim in başarısı nın ardında 1987 den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve binlerce müşterisinden yıllar boyu

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Enterprise

Detaylı

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr ÜRÜN AĞACI STANDART ÜRÜN AĞACI GELİŞMİŞ MODEL TANIM BÜTÜNLEŞİK MODEL TANIM KG Palaimon, içerisinde yer alan reçete tanımlamaları ile üretime yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Yenilikçi yaklaşımı ile

Detaylı

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler W-Order - Teknik Servis Otomasyon Sistemi S-Order - Satış Gücü Otomasyon Sistemi Salopi - Hosted Satış Gücü Otomasyon Sistemi E-Fatura Sistemi 2014 Ürün ve Fiyat Kataloğu

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

ERP, Karar Destek, CRM sistemleriniz için bilgiye dönüştürülebilir kaliteli ve detaylı veri

ERP, Karar Destek, CRM sistemleriniz için bilgiye dönüştürülebilir kaliteli ve detaylı veri G Ü V E N İ L İ R V E A K I L L I İ Ş O R T A Ğ I N I Z Mağazalarda iş maliyetini azaltan, güvenliği artıran merkezi yönetim Kolay kullanılabilen, interaktif, kişiselleştirilebilir, görsel kasiyer ekranı

Detaylı

1C:İŞLETME 8 YENİ NESİL BİLGİ OTOMASYON SİSTEMİ. Desteklenen Veritabanları; 1CD dosya biçimi

1C:İŞLETME 8 YENİ NESİL BİLGİ OTOMASYON SİSTEMİ. Desteklenen Veritabanları; 1CD dosya biçimi 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

Netsis 7.0 Sürümü Yenilikleri. Değerli Müşterilerimiz,

Netsis 7.0 Sürümü Yenilikleri. Değerli Müşterilerimiz, Değerli Müşterilerimiz, Netsis ürün ailesinin gelişimindeki en yeni kilometre taşımız olan Netsis 7.0 sürümünü sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu sürümde sizlerden aldığımız binlerce geri bildirim

Detaylı

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09 INDUSTRIAL APPLICATION SOFTWARE ACT ACT ACT ACT ACT ACT ACT AST AST AST CLB CLB CLB AST AUT AUT AUT AUT AUT BOM BOM BOM BOM BOM BOM BOM AUT AUT AUT BUD BUD BUD BUD BUD BUD BUD CAL CAL CAL CAL CAL CAL CAL

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi ANT-BİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Altındağ Mah. 100 Yıl Bulvarı Tel : +90 242 247 95 60 Pbx. No:26-A/11 Antalya Faks : +90 242 247 95 63 E-posta : info@asyasoft.com.tr

Detaylı

TÜMLEŞİK BİLGİ SİSTEMLERİ VE MUHASEBE BİLGİ SİSTEMİ

TÜMLEŞİK BİLGİ SİSTEMLERİ VE MUHASEBE BİLGİ SİSTEMİ Raif PARLAKKAYA - Abdullah TEKİN TÜMLEŞİK BİLGİ SİSTEMLERİ VE MUHASEBE BİLGİ SİSTEMİ Yrd.Doç.Dr.Raif PARLAKKAYA Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO rkaya@selcuk.edu.tr Yrd.Doç.Dr.Abdullah TEKİN Selçuk

Detaylı

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ SCM ROI TCO PLM OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI TCO PLM OBA ALM CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA

Detaylı