PRESTASHOP SANAL POS +3D ÖDEME MODÜLÜ V10

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PRESTASHOP SANAL POS +3D ÖDEME MODÜLÜ V10"

Transkript

1 PRESTASHOP SANAL POS +3D ÖDEME MODÜLÜ V10 Kullanma Kılavuzu ve Ürün Bilgileri EticSoft Eticaret Teknolojileri 0(242)

2 MODÜL HAKKINDA Nedir? Bu modül (eklenti formatındaki yazılım) Prestashop altyapılı e-ticaret yazılımlarının Türkiye bankaları ile entegrasyonunu sağlayıp kredi kartı ile ödeme almanızı sağlar. Bu sistemlere teknik literatürde Sanal POS denilmektedir. Kimler kullanıyor? Şu ana kadar üzerinde e-mağazada kullanılmış ve kullanılmaya devam edilmektedir. Güncel midir? Modülün ilk versiyonu 2009 yılında yapılmış olup, değişen banka altyapılarına ve Prestashop sürümlerine uyumluluğu sağlamak adına şu ana kadar 28 ücretsiz güncelleme versiyonu yayınlanmıştır. Güncellemeler devam etmekte olup tamamen ücretsizdir. Güvenli midir? Bu yazılımı kullanan mağazalarda her gün ortalama toplam güvenli işlem yapılmaktadır. 5 yılda 9 milyondan fazla işlem yapılmış olup herhangi bir güvenlik problemi söz konusu dahi olmamıştır. Nasıl Geliştiriliyor? Bu yazılım EticSoft E-ticaret Teknolojilerinin Akdeniz Ünv. Teknokent ArGe ofimizde geliştirilmiş ve geliştirilmektedir. Teknoloji geliştirme bölgeleri kanununa uygun olarak başvurusu yapılmış ve uygun bulunmuş yazılım projelerimiz içindedir. Bu nedenle bu yazılım KDV'den muaftır. EticSoft E-ticaret Teknolojileri 9 yıllık bir yazılım firmasıdır. Resmi kayıtları ve belgeleri eksiksiz olan firmamızın ilgili meslek örgütlerine ve odalarına da kayıtları mevcuttur. Nasıl Satın Alınır? Bu yazılımı prestashopsanalpos.com ve eticsoft.com adreslerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Nasıl Destek Alınır? Bu yazılım ile ilgili teknik desteği ücretsiz olarak, eticsoft.com adresindeki iletişim bilgilerinden alabilirsiniz.

3 TEMEL ÖZELLİKLERİ GENEL ÖZELLİKLERİ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ ARAYÜZ ÖZELLİKLERİ YÖNETİM PANELİ Tek tıklama ile kurulum Tüm bankalar ile uyumlu Tüm bankaları bir arada kullanabilme Her banka için taksit oranları tablosu Hem 3D Secure Hem Klasik sanal POS Online kullanım kılavuzu Otomatik versiyon kontrolü Prestashop çoklu dil desteği Prestashop 1.5 ve 1.6 uyumludur Tüm cihazlara uyumlu arayüz Entegre istatistik ve raporlama motoru Tüm işlemler için Csv/Excell dışarı aktarma Yapılan çekimler için Csv/Excell dışarı aktarma Randomize Sanal Klavye Full SSL uyumlu Css, Js Bağımsız Terminal Yapısı ile SIFIR (0) GÜVENLİK RİSKİ 3 Katmanlı Form Kontrolü Anti keylogger Prestashop kodlarından bağımsız çalışabilme XML HTML Transferlerinde kendini tetikleyen Feed Back Http Head Trans Sahte Kart Tanımlayıcı XML Kripto motoru (Benzersiz) Şüpheli işlem kayıt sistemi PDF faturaya ve sipariş sayfasına işlem yapılan IP adresi ile banka işlem numarası Android, Iphone, Mac, Windows Mobille, PC vb. Cihazların tümüne uyumludur. Responsive arayüz Chrome, Safari, Opera, MS IE (internet explorer) 6+, Mozilla Firefox için test edilmiştir. Seçilebilir 3 ayrı ödeme ekranı teması (responsive) Ürün fiyatına taksitli fiyat yerleşimi 4 ayrı taksit seçenekleri teması (responsive) JS destekli kolay seçilebilir taksit seçenekleri Taksit tablosunun ürün sayfasındaki yerleşimini belirleme Ödeme ekranında taksitleri ve kart formunu yerini belirleme Bilinen en kapsamlı yönetim paneli Aynı anda sınırsız banka kontrolü. Son 500 işlemi içeren ajax destekli son işlemler tablosu. Son işlemlerde arama yapabilme yapısı. Her banka için ayrı ayrı 24 taksit seçeneği belirleme, herhangi bir seçeneği veya bankayı pasif bırakma Entegre rapor sistemi (Grafik destekli) (Benzersiz) Dinamik hızlı bağlantı araç kutusu ve destek sistemi Hızlı kampanya tanımlama sistemi

4 DESTEKLENEN BANKALAR Banka/Kart Banka Adı Desteklenen 3D Secure yöntemleri Banka/Kart Banka Adı Desteklenen 3D Secure yöntemleri HSBC Bankası Tamamı Halk Bank Tamamı Anadolu Bank Tamamı Kuveyt Türk Tamamı Akbank A.Ş. Tamamı Türkiye İş Bankası Bank Asya Tamamı Türkiye Ekonomi Bankası Tamamı Tamamı Garanti Bankası A.Ş. Tamamı Vakıfbank Tamamı Finans Bank Tamamı Yapıkredi Bankası CıtıBank Tamamı T.C. Ziraat Bankası Tamamı Tamamı DenizBank Tamamı Fortis Bank Tamamı

5 KURULUM Modülün kurulumunu diğer Prestashop modülleri gibi basitçe yapabilirsiniz. Ayrıca desteğe ihtiyacınız olursa kurulumu bize ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Modülün standartları Prestashop 1.5.x ve büyük (1.6 dahil) tüm versiyonlara uygundur. 1. adresinden INDIR bağlantısına tıklayıp ilgili dosyayı kayıt ediniz. 2. Prestashop-SanalPOSv-x.x.zip dosyasını yönetim panelinizden modüller -> yeni ekle yükleyiniz. (Veya: Bu dosyayı da arşivden çıkarıp prestashop/modules/ dizinine gönderebilirsiniz.) 3. Yönetim panelinden modüller sekmesine geçin ve SanalPos +3D Plus modülünü kur bağlantısına tıklatın. 4. Ayrıca dilerseniz FTP ile /modules/ klasörüne yükleme yapıp yönetim panelinden yükleyebilirsiniz.

6 YÖNETİM PANELİ Modülün yönetim panelinde 5 sekmeye ayrılmış gelişmiş bir panel bulunur. 1) GENEL AYARLAR 1. Hata kayıt modu, bankanıza gönderilen istek ve cevapların tamamını veri tabanınıza kayıt eder. Sunucu uyumsuzluğu gibi durumlarda teknik destek sırasında açmanız istenilebilir. 2. Sorumlu e-posta desteklenen banka işlemlerinde bankanıza ek bilgi olarak gönderilir. 3. En fazla taksit seçeneği yeni değişen kredi kartı düzenlemesi ve ilerideki olası düzenlemeler için sınırlandırma yapabilmeniz için eklenmiştir. 4. Puan harcama opsiyonu (desteklenen bankalarda) alışverişin müşteri kart puanlarıyla yapılmasına olanak sağlar. 5. 3DS otomatik yönlendirme, (üç boyutlu güvenlik sistemi ile) ödeme formundaki adımlardan sonuncusu olan adımı (onaylıyorum butonu) otomatik olarak gerçekleştirip müşterinizi bankanıza yönlendirir.

7 2) BANKA AYARLARI 1. Banka Yapılandırma, bankanızdan aldığınız POS hizmetinin türü ve çeşitli parametreleri seçebileceğiniz alandır. 3DS için her methodu ayrıca seçebilirsiniz. Her bankanın taksitlerinin görünümünü yönetebilir, ödeme formundan veya taksit tablosundan kaldırabilirsiniz. Bu form her banka için banka özelliklerine göre otomatik değişir. 2. Banka kullanıcı bilgileri bankanızın gönderdiği kullanıcı bilgilerini gireceğiniz alandır. Bu alandaki parametrelerin teknik isimleri farklı olabilir. Bu alanı doldururken bizden ücretsiz teknik destek istemeyi unutmayın. Bu form her banka için banka özelliklerine göre otomatik değişir. 3. Kampanya ayarları Bankanız destekliyorsa kampanya kodu veya taksit öteleme gibi üye iş yeri kampanyaları yapabilirsiniz. Bu form her banka için banka özelliklerine göre otomatik değişir 4. Taksit vade seçenekleri opsiyonu Tüm bankalar için ayrı ayrı giriş yapabileceğiniz bu tabloya komisyon oranlarınızı girebilirsiniz. Dilediğiniz taksit seçeneğini pasifleştirebilirsiniz.

8 3) GÖRÜNÜM AYARLARI 1. Taksitler sekmesi, ürün sayfalarında ürün fiyatına göre taksit seçeneklerini gösterir. 2. Taksitler Yerleşim taksit tablosunun ürün sayfasındaki konumu seçebileceğiniz alandır. 3. Taksitler Tema 4 farklı tema içerisinden ürün sayfalarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm seçenekler responsive yani mobil cihazlara uyumludur. Temaların görüntüsünü ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz. 4. Ürün Fiyatına Yerleşim Ürün sayfasındaki fiyat bölümüne taksitli fiyatı ekleyebilmenize olanak sağlar. 5. Ödeme ekranı Yerleşim ödeme ekranında kredi kartı formu ile taksit tablosunun yerini belirler. 6. Ödeme ekranı teması 3 farklı tema içerisinden ödeme ekranınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm seçenekler responsive yani mobil cihazlara uyumludur. Temaların görüntüsünü ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz.

9 4) RAPORLAR ve İŞLEMLER 1. Toplam İşlem, sanalpos modülü ile yapılan işlem sayısı (başarılı + başarısız) 2. Başarılı İşlem sanalpos modülü ile yapılan başarılı işlem sayısı 3. Toplam tutar çekim yapılan toplam miktar 4. Toplam Komisyon çekim yapılan miktarların taksit komisyonları toplamı. 5. İşlem başarı oranı grafik destekli olarak başarılı işlemlerin, başarısız işlemlere oranı. Herhangi bir teknik sorunda başarısız işlemler artacağından bu grafik ipi ucu olacaktır. 6. Banka kullanım oranı yapılan çekimlerin hangi bankadan kaç kez yapıldığını içeren grafik destekli bir istatistiktir. 7. CSV olarak dışarı aktarmanız için sadece başarılı işlemler veya tüm işlemler seçenekleri bulunmaktadır. CSV formatında dışarı aktardığınız tabloyu Office Excell v.b. Programlarla açabilirsiniz. Muhasebe işlemleriniz için oldukça kolaylaştırıcı olacaktır. 8. Bu sekmenin en altında bulunan son işlemler tablosu yapılan işlemleri banka işlem numarası, banka tutar tarih gibi bilgileri ile birlikte listeler.

10 SİPARİŞ SAYFALARI Prestashop 1.6 görüntüsü Prestashop 1.5 görüntüsü Sanal POS + 3D Plus ile yapılan tüm alışverişlerin detay sayfasında yapılan çekim ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulunur. Bu bilgiler alışverişin teyidi, onaylanması ve faturalandırma süreçlerinde kullanılması için tüm sipariş detaylarında bulunmaktadır. Ayrıca olası hukuki süreçler, itilaf gibi durumlarında mağaza için hayati önem taşır. Bunlar 1. Çekim yapılan bank 2. Toplam çekim tutarı ve Taksit sayısı 3. Komisyon miktarı 4. İşlemin tarih ve saati 5. İşlem yapan ip adresi 6. Bankanızın verdiği cevap mesajı 7. bankanızdaki işlem numarası

11 PDF FATURALAR Sanal POS + 3D Plus ile yapılan tüm alışverişlerin PDF faturalarında yapılan kredi kartı işlemine ait bir dokümantasyon bulunur.

12 TAKSİT TABLOSU TEMALARI Beyaz Arka Planlı Renkli Renk Efektli Sade (simple)

13 MOBİL CİHAZ GÖRÜNTÜLERİ

14 DESTEK Modülün kullanımı sırasında ve satınalma öncesindeki her türlü konuda EticSoft'dan ücretsiz destek alabilirsiniz. EticSoft 0 (242) veya 0(242) E-posta ile Prestashop Türkiye Topluluk portalı SATIN ALMA EticSoft 0 (242) veya 0(242) PrestashopModul (eticsoft) (Yetkili satış kanalı) Prestashopsanalpos.com modül bilgilendirme sitesi TELIF ve KOŞULLAR (c) ETICSOFT E-ticaret Teknolojileri Dağıtım ve satışı sadece EticSoft ve EticSoft'un yetkilendirdiği firmalar tarafından yapılabilir. 2. E-mağazanıza kurmadan önce yedekleme yapınız. Sitenizde oluşabilecek zarar ve olası hatalar konusunda hiç bir garanti verilmemektedir. 3. E-mağazanızda kullanılabileceği ve kusursuz çalışacağı garanti edilmemektedir. 7 gün boyunca ücret ödemeden deneyebilirsiniz. 4. Sadece Prestashop altyapılı ve çekirdeği modifiye edilmemiş siteler için üretilmiştir. 5. Kaynak kodlarına müdahale edilemez. Aksi durumda çalışması ve güvenliği müdahale eden kişinin sorumluluğundadır.

Yeni E-ticaret Dinamikleri

Yeni E-ticaret Dinamikleri Yeni E-ticaret Dinamikleri E-ticaret sektörü Türkiye'de hızla büyümekte olan bir sektör. Eğilimler ve istatistikler de gösteriyor ki gelecek yıllarda da bu büyüme tüm hızıyla devam edecek. Bugün Türkiye'de

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 5 LEAPvoX Kullanım Amacı... 5 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

AVG 9 Anti-Virus plus Firewall

AVG 9 Anti-Virus plus Firewall AVG 9 Anti-Virus plus Firewall Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 90.6 (14.9.2009) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Bu

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

WWW.ANTALYABAROSU.ORG.TR. İNTERNET SİTESİ KODLAMA ESER ŞÖZLEŞMESİ VE TEKNİK ŞARTNAMESİ (2. taslaktır)

WWW.ANTALYABAROSU.ORG.TR. İNTERNET SİTESİ KODLAMA ESER ŞÖZLEŞMESİ VE TEKNİK ŞARTNAMESİ (2. taslaktır) WWWANTALYABAROSUORGTR İNTERNET SİTESİ KODLAMA ESER ŞÖZLEŞMESİ VE TEKNİK ŞARTNAMESİ (2 taslaktır) 1 Taraflar a İş Sahibi Antalya Barosu Başkanlığı - Meltem mahallesi, Muratpaşa/Antalya b Yazılımcı: 2 Hukuki

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Genel Bakış. Güvenli Altyapı. Hazır Temalar. Kullanıcı Dostu. Eğitim, Teknik Destek. Bakım, Yedekleme. Arama Motorlarında Üstün Performans

Genel Bakış. Güvenli Altyapı. Hazır Temalar. Kullanıcı Dostu. Eğitim, Teknik Destek. Bakım, Yedekleme. Arama Motorlarında Üstün Performans E-ticaret Sistemi Genel Bakış Etilki hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Etilki 600 ün üzerinde kurumsal müşterisine web tasarım, programlama, ve web tabanlı yazılım hizmetleri veren

Detaylı

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09 INDUSTRIAL APPLICATION SOFTWARE ACT ACT ACT ACT ACT ACT ACT AST AST AST CLB CLB CLB AST AUT AUT AUT AUT AUT BOM BOM BOM BOM BOM BOM BOM AUT AUT AUT BUD BUD BUD BUD BUD BUD BUD CAL CAL CAL CAL CAL CAL CAL

Detaylı

AVG File Server. Kullanıcı Kılavuzu. Belge revizyonu 2013.07 (03/12/2013)

AVG File Server. Kullanıcı Kılavuzu. Belge revizyonu 2013.07 (03/12/2013) AVG File Server Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 2013.07 (03/12/2013) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Bu ürün, RSA Data

Detaylı

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME Madde 1- İşin Tanımı: Kayseri Ticaret Odası web sayfasının portal alt yapısında fikir, içerik ve konseptlerin oluşturulması

Detaylı

SUNUCU KULLANIM KILAVUZU

SUNUCU KULLANIM KILAVUZU SUNUCU KULLANIM KILAVUZU İÇİNDEKİLER Docsvault Sunucu Yöneticisini Başlatma...3 Sunucu Girişi...3 Hizmetler...4 Depolama Seçenekleri...6 Veritabanı Yedekleme...7 Yerel/Ağ Konumunda Elle Yedekleme...8 Otomatik

Detaylı

SIDEKICK PC KULLANIM KILAVUZU

SIDEKICK PC KULLANIM KILAVUZU SIDEKICK PC KULLANIM KILAVUZU VERSİYON 3.3 1 İÇİNDEKİLER TABLOSU 1. GİRİŞ... 4 1.1. KISA ADLAR VE KISALTMALAR... 5 1.2. SİSTEM GEREKLİLİKLERİ... 6 1.3. OTOMATİK YAZILIM YÜKLEME... 7 1.3.1. Windows 8 için

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri

Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri Ödeme, Tahsilat, Mobil Uygulama ve Sadakat Çözümleri www.payflex.com.tr www.innova.com.tr Dünyada PayFlex PayFlex farklı ülkelerde 20 in üzerinde telekomünikasyon şirketinde ve 35 finans kurumunda başarısını

Detaylı

S KULLANIM KILAVUZU 1

S KULLANIM KILAVUZU 1 S KULLANIM KILAVUZU 1 2 İçerik Bölüm 1: Alibaba.com a Hoşgeldiniz 1.1 Alibaba.com nedir?...5 1.2 Gold Supplier Uluslararası Sürüm ü ( International Edition) Nedir?...5 1.3 Gold Supplier Üyeliğinin Avantajları...6

Detaylı

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

SIDEKICK PC KULLANIM KILAVUZU

SIDEKICK PC KULLANIM KILAVUZU SIDEKICK PC KULLANIM KILAVUZU VERSİYON 2.0 2009 Electrolux Turkey, Tüm hakları saklıdır 1 İÇİNDEKİLER TABLOSU 1. GİRİŞ... 3 1.1. KISA ADLAR VE KISALTMALAR... 4 1.2. SİSTEM GEREKLİLİKLERİ... 5 1.3. OTOMATİK

Detaylı

antikor Yönetim Panelleri

antikor Yönetim Panelleri 1 antikor Yönetim Panelleri AntiKor G100, S100, S200, P100, P200, E100, E200 ve E300 sürümünde de 15 ana kategori bulunmaktadır. Modeline göre bazı kategoriler ve menüler lisans kapsamı dışında olabilir.

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

Ürün Kılavuzu. McAfee SaaS Endpoint Protection (Ekim 2012 sürümü)

Ürün Kılavuzu. McAfee SaaS Endpoint Protection (Ekim 2012 sürümü) Ürün Kılavuzu McAfee SaaS Endpoint Protection (Ekim 2012 sürümü) TELİF HAKKI Copyright 2012 McAfee, Inc. İzinsiz kopyalamayın. TİCARİ MARKA ÖZELLİKLERİ McAfee, McAfee logosu, McAfee Active Protection,

Detaylı

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi TESMER (Temel Eğitim ve Staj Merkezi 1 TESMER YÖNETİM KURULU Merkez Başkanı Merkez Başkan Yardımcısı Merkez Sekreteri Merkez Saymanı Üye Üye Üye Nail SANLI Yücel AKDEMİR Rıfat T. NALBANTOĞLU Ali Rıza AKDORA

Detaylı

T.C. BALIKESĠR BÜYÜKġEHĠR BELEDĠYESĠ BĠLGĠ ĠġLEM DAĠRESĠ BAġKANLIĞI. RESMĠ WEB SĠTESĠ ĠLE BALIKESĠR KENT PORTALI TASARIM VE YAZILIMI TEKNĠK ġartnamesġ

T.C. BALIKESĠR BÜYÜKġEHĠR BELEDĠYESĠ BĠLGĠ ĠġLEM DAĠRESĠ BAġKANLIĞI. RESMĠ WEB SĠTESĠ ĠLE BALIKESĠR KENT PORTALI TASARIM VE YAZILIMI TEKNĠK ġartnamesġ T.C. BALIKESĠR BÜYÜKġEHĠR BELEDĠYESĠ BĠLGĠ ĠġLEM DAĠRESĠ BAġKANLIĞI RESMĠ WEB SĠTESĠ ĠLE BALIKESĠR KENT PORTALI TASARIM VE YAZILIMI TEKNĠK ġartnamesġ 1. AMAÇ: 1.1. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi nin kurumsal

Detaylı

MODÜL 1 HTML İLE BASİT İŞLEMLER

MODÜL 1 HTML İLE BASİT İŞLEMLER MODÜL 1 HTML İLE BASİT İŞLEMLER Bu modülü bitirdiğinizde; HTML kodları ile WEB sayfaları için işlevselliği ve verimliliği artırıcı basit işlemler yapabileceksiniz. Ayrıca, 1. WEB sayfası oluşturmaya hazırlık

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

İçerik Yönetim Sistemi. WordPress. Öğr.Gör. Serkan KORKMAZ. Birecik MYO Kasım 2014

İçerik Yönetim Sistemi. WordPress. Öğr.Gör. Serkan KORKMAZ. Birecik MYO Kasım 2014 İçerik Yönetim Sistemi WordPress Öğr.Gör. Serkan KORKMAZ Birecik MYO Kasım 2014 WordPress WordPress; GPL nin (Genel Kamu Lisansı) altında lisanslı PHP ve MySQL üzerine kurulmuş kişisel yayımlama platformudur.

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

www.dtco.vdo.com Hızlı Başvuru Kitabı TIS-Web

www.dtco.vdo.com Hızlı Başvuru Kitabı TIS-Web www.dtco.vdo.com Hızlı Başvuru Kitabı TIS-Web Imprint Bu kitapta yer alan bilgiler, ön bilgilendirme yapılmaksızın değiştirilebilir. Continental Automotive GmbH şirketinin böyle bir durum karşısında herhangi

Detaylı