İstanbul Edinburgh Manchester

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İstanbul Edinburgh Manchester"

Transkript

1

2

3 İstanbul Edinburgh Manchester

4 yaratıcı fikirler, hedefe ulaştıran çözümler Yaratıcı fikirler kuşkusuz önemli. Ancak uygulanabilir ve hedefe ulaştırır olmaları daha da önemli. Türkiye de 15 yıldır müşterilerimize basılı ve elektronik iletişimin tüm alanlarında özgün yaratıcı entegre katma değeri yüksek tasarım-içerik-üretim çözümleri sunuyoruz. Tayburn İskoçya nın 30 yıllık bilgi birikimi ve hizmet anlayışı ile... Tayburn Kurumsal, İskoçya nın en büyük, Birleşik Krallık ın ise ilk 10 kurumsal iletişim şirketi arasında yer alan Tayburn ün Türkiye deki ortak girişimidir da 15. hizmet yılını kutlayan Tayburn Kurumsal, Türkiye pazarı hakkındaki engin deneyimini Tayburn İskoçya nın 30 yıllık bilgi birikimi ve hizmet anlayışı ile destekliyor, müşterilerinin kurumsal iletişim ihtiyaçlarına güçlü çözümler geliştiriyor. Tayburn Grubu nun global müşterileri arasında Hilton, Uluslararası Edinburgh Festivali, Marine Harvest, Diageo, Smirnoff, Royal Bank of Scotland, Scottish Power, Scottish & Newcastle, Aggreko, Parker ve Glasgow University gibi pek çok büyük marka ve şirket yer alıyor. Kalite, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetinin simgesi... Tayburn Kurumsal, tasarımdan kurumsal iletişime, reklamdan yeni medyaya (web ve elektronik ürünler) kadar çeşitlilik gösteren geniş bir ürün ve hizmet gamına sahiptir. Tayburn Kurumsal, farklı sektörlerde faaliyet gösteren geniş bir müşteri kitlesine müşteri memnuniyetine odaklı bir anlayışla hizmet veriyor, sunduğu ürün ve hizmetlerle, müşterilerinin hedef kitleleri ile doğru, sürdürülebilir ve getirisi yüksek iletişim kurmalarını sağlıyor.

5 Tayburn Kurumsal GRI nin kurumsal paydaşıdır. Global Reporting Initiative (GRI) in kurumsal paydaşı olan Tayburn Kurumsal kurumun global ve çok taraflı paydaş süreci kapsamında, dünya genelinde kabul edilen sürdürülebilirlik raporlaması ilkelerini geliştirme misyonuna destek veriyor. Türkiye de kurumsal iletişim piyasasına öncülük etmeye devam eden Tayburn Kurumsal sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk raporlaması ile hizmet kapsamını daha da genişletiyor. Tayburn Kurumsal Global Compact i destekliyor. Tayburn Kurumsal 29 Temmuz 2009 da Global Compact taahhüdünü Birleşmiş Milletler e bildirmiş; başvurusu 3 Ağustos 2009 da onaylanmıştır. Tayburn Kurumsal Global Compact in 10 ilkesini günlük faaliyetlerine uygulamanın ötesinde, müşterilerinin COP (Communication on Progress - Gelişme Raporu) projelerinde hizmet veriyor, raporlama alanındaki engin deneyimini yeni ufuklara taşıyor. Tayburn ün kurumsal iletişim çözümleri dünyasına hoşgeldiniz.

6 Ürün ve hizmetlerimiz Raporlama ve Yatırımcı İlişkileri İhtisas Editörlüğü Pazarlama Marka Web ve Elektronik Ürünler

7 Raporlama ve Yatırımcı İlişkileri Basılı ve online kurumsal raporlama ve yatırımcılar ile iletişim için Tayburn Kurumsal müşterilerinin tüm paydaşları (yatırımcılar, hissedarlar, kreditörler, iş ortakları, müşteriler, STK ları, çalışanlar ve toplum) ile doğru zamanda doğru yerde, kesintisiz ve şeffaf iletişim kurmalarını sağlayan çözümler sunuyor. > Basılı faaliyet raporları, > Elektronik faaliyet raporları (Web ve CD), > Sürdürülebilirlik raporları, > KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) raporları, > Gelişme raporları (COP-Communication on Progress/ BM Global Compact), > Yatırımcı ilişkileri web siteleri, > Yatırımcı (road show) sunumları Tayburn Kurumsal ın 1994 ten beri sayısız çözüm ürettiği ana başlıkları oluşturuyor.

8 Yatırımcı ilişkilerinde katma değeri yüksek hizmetler Yatırımcı ilişkilerinin temelinde, kurumsal bilgilerin paydaş kitlelerine iletilmesi ihtiyacı ve gereği yer alıyor. Günümüz yatırımcı ilişkileri hız ve şeffaflık gerektiriyor. Ulusal ve uluslararası mevzuatın (SPK, BDDK, Sarbanes Oxley, NYSE, LSE vd.) gereklerini takip etmek ve hızla yerine getirmek tüm halka açık şirketler için önem taşıyor. Doğru bilgiyi, doğru zamanda kolay anlaşılır ve kolay erişilir bir formatta sunmak, bugünün dünyasında yatırımcı ilişkileri ile uğraşan herkesin ortak hedeflerinin başında geliyor. Türkiye de uygulamada bulunan ve kurumsal raporlama ile yatırımcı ilişkilerini düzenleyen en güncel mevzuatı yakından izleyen Tayburn Kurumsal tüm gerekleri ürün/hizmetlerine yansıtıyor, tam uyumu gözetiyor.

9 Sürdürülebilirlik raporlaması Sürdürülebilirlik raporlaması, ekonomik kalkınma ve sürdürülebilirliğin, ekonomik aktörlerin faaliyetlerinin bir sonucu olarak geliştiği gerçeğinden hareketle 1990 lı yıllardan itibaren yaygınlaşmaya başlayan bir raporlama türüdür. Çevre odaklı başlayan bu raporlama türü, zaman içinde şirketlerin topluma katkısı ve işin sürdürülebilirliğinin önem kazanmasıyla beraber bugünkü formatına ulaşmıştır. Halen gönüllü bir inisiyatif olan sürdürülebilirlik raporlaması, Global Reporting Initiative (GRI) ve benzeri bağımsız düzenleme, gözetim ve denetim platformlarının da katkısı ve sürdürülebilirlik konusunda dünya çapında artan duyarlılığa paralel olarak hızla yaygılaşmakta. GRI tarafından öngörülen çerçevede üretilen sürdürülebilirlik raporları, şirketlerin sürdürülebilir kalkınmaya katkılarının ölçülmesinde çok değerli bir referans malzemesi oluşturduğu gibi kurumların gerek rakiplerine oranla gelişimlerinin izlenmesi gerekse zaman içinde performansların takibi açısından kıyaslama görevi görüyor.

10 İhtisas Editörlüğü Mesajları kitlelere doğru biçimde iletebilmek için Editörlük faaliyetleri kurumsal müşterilerin, paydaşları ve hedef kitleleri ile gerçekleştirdikleri iletişimde ihtiyaç duydukları Türkçe ve yabancı dillerdeki içerik geliştirme ve metin yazma çalışmalarını içeriyor. Tayburn Kurumsal bu kapsamda, > Türkçe, > İngilizce, > Fransızca, > Almanca, > İtalyanca, > İspanyolca, > Rusça, > Çince, > Arapça ve diğer dillerde, kurumsal iletişimin tüm ürünlerini içeren geniş bir yelpazede katma değeri yüksek hizmetler sunuyor. Edinburgh ofisi ve New York da faaliyet gösteren bir editörlük şirketi ile geliştirilmiş bulunan sinerjik işbirliği, içerik geliştirme ve metin yazımı hizmetlerinde dünya standardında bir kalitenin sunulmasını olanaklı kılıyor. İçerik geliştirme ve editörlük, Tayburn Kurumsal ı sektöründe ve rekabette farklı kılan en kilit konulardan biridir.

11 Pazarlama Üretim-hizmet-tüketim döngüsündeki tüm kurumsal iletişim ihtiyaçları için Tayburn Kurumsal ın pazarlama başlığı altındaki faaliyetleri, müşterilerin ihtiyaç duyduğu > reklam kampanyaları, > kurumsal tanıtım filmleri, > ilanlar (yurt içi ve yurt dışı), > web tabanlı çözümler, > broşürler, > tanıtım setleri, > elektronik sunumlar, > ajandalar ve takvimler gibi farklı ürün ve hizmetlerin terzi işi bir yaklaşımla geliştirilmesini ve üretimini kapsıyor.

12 Marka Kurumsal markalar ve tüketici markaları için Marka faaliyetleri, kurumsal ve tüketici markaların yaratılması, geliştirilmesi ve standartlarının belirlenip korunması konularındaki çalışmaları kapsıyor. Tayburn Kurumsal bu kapsamda > A dan Z ye kurumsal kimlik geliştirme, > logotype ve amblem tasarımı, > marka lansmanı veya relansmanı, > danışmanlık hizmetleri sunuyor.

13 Web ve Elektronik Ürünler Gerçekçi beklentiler, ulaşılabilir hedefler için Tayburn Kurumsal ın web alanındaki taahhüdü, işlerliği yüksek ve hedef kitlesiyle iletişimi güçlü çözümler yaratmaktır. Yaratıcılığı, hedefe ulaştıran çözümlerle birleştirme anlayışını web alanındaki hizmetlerinin de temeli olarak algılayan Tayburn Kurumsal, kurumsal web sitelerinden yatırımcı ilişkileri web sitelerine, e-ticaret çözümlerinden web faaliyet raporlarına ve web reklam-tanıtım kampanyalarına kadar çeşitlilik gösteren çözümler üretiyor. Tayburn Kurumsal internet tasarımının farklı bir anlayış gerektirdiğini biliyor ve buna uygun yetkinlikleri bünyesinde barındırıyor. Tayburn Kurumsal diğer kurumsal iletişim ürünlerinde olduğu gibi internet çözümlerinde de > kıyas analizi (rakiplere oranla konum) > planlama > içerik geliştirme - editörlük > tasarım geliştirme ve uygulama > kodlama (programlama) > destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Elektronik raporlama ürünleri artan ilgi görüyor. Hız, pratiklik ve göreceli tasarruf sağlayan elektronik raporlama ürünleri artan oranda taleple karşılaşıyor. Son 10 yılda gerek web faaliyet raporu gerekse elektronik faaliyet raporu talep eden müşteri sayısı önemli oranda artarken, Türkiye de üretilen ilk web faaliyet raporunu 2004 yılında Garanti Bankası için hayata geçiren Tayburn Kurumsal daha geniş kitlelerle data etkin iletişim için yenilikçi ürünler üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

14 İlişkiler Raporl ve Yatı

15 ama rımcı i

16 AÇEV Faaliyet Raporu (Proje, Tayburn Kurumsal ın sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilmiştir.)

17 Anadolu Hayat Emeklilik Faaliyet Raporu

18 Anadolu Sigorta Faaliyet Raporu

19 AvivaSA Hayat ve Emeklilik Faaliyet Raporu

20 Coca-Cola İçecek Faaliyet Raporu

21 Çelebi Hava Servisi Faaliyet Raporu

22 DanceBase s Faaliyet Raporu

23 Deva Holding Faaliyet Raporu

24 Doğuş Holding Faaliyet Raporu

25 Doğuş Otomotiv Faaliyet Raporu

26 Federation of Euro-Asian Stock Exchanges Faaliyet Raporu

27 Finans Emeklilik Faaliyet Raporu

28 Finans Leasing Faaliyet Raporu

29 Forth Port s Faaliyet Raporu

30 Garanti Emeklilik ve Hayat Faaliyet Raporu

31 Halkbank Faaliyet Raporu

32 İş Bankası Faaliyet Raporu

33 İş GYO Faaliyet Raporu

34 İş Portföy Yönetimi Faaliyet Raporu

35 Kartonsan Faaliyet Raporu

36 Koç Holding Faaliyet Raporu

37 Kolin Grubu Faaliyet Raporu

38 Migros Faaliyet Raporu

39 Millî Re Faaliyet Raporu

40 Moonlight Perakendecilik (Migros Ticaret) Faaliyet Raporu

41 OYAK Faaliyet Raporu

42 Şişecam Faaliyet Raporu

43 TEB Faaliyet Raporu

44 TSKB Faaliyet Raporu

45 Türk Eximbank Faaliyet Raporu

46 Türk Telekom Faaliyet Raporu

47 Vakıfbank Faaliyet Raporu

48 Vestel Beyaz Eşya Faaliyet Raporu

49 Vestel Elektronik Faaliyet Raporu

50 World Federation of Exchanges Faaliyet Raporu

51 Yapı Kredi Faktoring Faaliyet Raporu

52 Yapı Kredi Koray Faaliyet Raporu

53 Yapı ve Kredi Bankası Faaliyet Raporu

54 Yapı Kredi Leasing Faaliyet Raporu

55 Yapı Kredi Sigorta Faaliyet Raporu

56 Ziraat Bankası Faaliyet Raporu

57 Zorlu Enerji Faaliyet Raporu

58 İhtisas Editörlü

59 ğü

60 İçerik geliştirme ve editörlük Tayburn Kurumsal ın en değerli rekabet avantajını oluşturuyor... Farklı disiplinler altında anahtar teslimi sunduğumuz çözümlere ek olarak, Türkçe den Rusça ya, İngilizce den Çince ye kadar farklı dillerde editörlük hizmetleri sunuyor, müşterilerimizin dünyanın dört bir yanındaki farklı hedef kitlelerine, mesajlarını en doğru biçimde iletmelerini sağlıyoruz. Anadolu Sigorta Kurumsal web sitesi İngilizce editörlüğü Corio Kurumsal iletişim malzemeleri İngilizce editörlüğü Çelebi Holding Grup şirketleri kurumsal iletişim malzemelerinin Türkçe, İngilizce, Yunanca, Macarca ve Rusça vd dillerde editörlüğü Eurobank Tekfen Faaliyet raporu Türkçe ve İngilizce editörlüğü Fiba Gayrimenkul Kurumsal web sitesi ve iletişim malzemeleri İngilizce editörlüğü Fiba Group Kurumsal iletişim malzemeleri İngilizce ve Rusça editörlüğü Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık (web, ATM) mecralarının İngilizce, Rusça, Çince, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca editörlüğü Garanti Portföy Yönetimi Faaliyet raporu Türkçe ve İngilizce editörlüğü ING Bank Faaliyet raporu Türkçe ve İngilizce editörlüğü

61 innova Kurumsal iletişim malzemeleri İngilizce editörlüğü İş Bankası Kurumsal iletişim malzemelerinin İngilizce editörlüğü İş Portföy Yönetimi Kurumsal web sitesi İngilizce editörlüğü Kolin Grubu Kurumsal iletişim malzemeleri İngilizce, Rusça ve Arapça editörlüğü Makyol İnşaat Kurumsal iletişim malzemelerinin Türkçe, İngilizce, Rusça ve Fransızca dillerinde editörlüğü OYAK Grup şirketlerinin kurumsal iletişim malzemelerinin İngilizce editörlüğü Şekerbank Faaliyet raporu Türkçe ve İngilizce editörlüğü TEB Kurumsal iletişim malzemelerinin İngilizce editörlüğü TEB Faktoring Kurumsal web sitesi İngilizce editörlüğü Türk Eximbank Üst düzey konuşma metinlerinin İngilizce editörlüğü Tepav Basın bültenlerinin İngilizce editörlüğü Zorlu Holding Grup şirketleri kurumsal iletişim malzemelerinin Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca ve Almanca editörlüğü

62 Pazarl

63 ama

64 AvivaSA Hayat ve Emeklilik 2009 Ajanda

65 Corio Türkiye Tanıtım Seti

66 Çelebi Hava Servisi İlan

67 Çelebi Hava Servisi Sunum Kitabı

68 Çelebi Hava Servisi Yer Hizmetleri El Kitabı (GHM)

69 Çelebi Holding Broşür Seti

70 Çelebi Marina Marina Rehberi

71 Enerjisa Broşür

72 Enpay Broşür Seti ve Katalog

73 Federation of Euro-Asian Stock Exchanges Dönemsel Yayınlar (InterFEAS Magazine)

74 Geoduvar Broşür

75 İMKB Bilgilendirme Seti

76 innova İlan

77 İş Portföy Yönetimi İlanlar

78 İş Portföy Yönetimi Factsheet

79 İş Portföy Yönetimi Yeni Yıl Kartı

80 Kartonsan 2009 Masa Takvimi

81 Kartonsan İlan

82 Kartonsan İlan

83 Kartonsan Promosyon Seti

84 Kartonsan Tanıtım Seti

85 Kolin Grubu 2009 Ajanda-Defter-Takvim Seti

86 Kolin İnşaat Katalog

87 Macrocenter Bülten

88 Makyol Katalog

89 Makyol Broşür

90 Migros Broşür

91 Millî Re İlan

92 Millî Re Yeni Yıl Kartı

93 Port Akdeniz Broşür

94 Prekons İlan

95 Royal Bank of Scotland Reklam Filmi

96 SAMS Broşür

97 Scottish Royal Mail Özel Anma Pulu Serisi

98 University of Edinburgh Tanıtım Seti

99 World Federation of Exchanges Dönemsel Yayınlar (Focus Magazine)

100 Mark

101 a

102 ADA Alışveriş Merkezi Kurumsal Kimlik

103 Arıkanlı Holding Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

104 Baileys Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı

105 Chewits Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

106 Enpay Kurumsal Kimlik

107 Febris Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

108 Geoduvar Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

109 Glenglassaugh Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı

110 H Electrics Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

111 Island Ices Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

112 Johnnie Walker Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı

113 Makyol Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

114 MMZ Onur Boru Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

115 Newcastle Importers Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı

116 Pura Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı

117 Princes (Shippam s) Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı

118 SATIS (GarantiBank International N.V.) Logo Tasarımı

119 Say Terzi Logo Tasarımı

120 Scottish Water Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

121 Tekira Alışveriş Merkezi Kurumsal Kimlik

122 TerasPark Alışveriş Merkezi Kurumsal Kimlik

123 Unversity of Edinburgh - Business School Kurumsal Kimlik

124 Vehbi Koç Vakfı Logo Tasarımı

125 Yalın Tan-Jeyan Ülkü Mimarlık Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

126 Web ve Elektron Ürünler

127 ik

128 ADA Alışveriş Merkezi Web Sitesi

129 Anadolu Hayat Emeklilik 2008 Elektronik Rapor (CD)

130 AvivaSA Hayat ve Emeklilik 2008 Elektronik Rapor (CD)

131 Bimeks 2007 Elektronik Rapor (CD)

132 Coca-Cola İçecek 2008 Elektronik Rapor (Web ve CD)

133 Çelebi Güvenlik Web Sitesi

134 Çelebi Hava Servisi Web Sitesi

135 Çelebi Holding Kurumsal Tanıtım DVD si

136 Çelebi Marina Web Sitesi

137 Çe-Tur Web Sitesi

138 Destek Finans Faktoring Web Sitesi

139 Doğuş Holding 2007 Elektronik Rapor (CD)

140 Doğuş Otomotiv 2007 Elektronik Rapor (CD)

141 Enerjisa Web Sitesi

142 Enpay Web Sitesi

143 Federation of Euro-Asian Stock Exchanges 2008 Elektronik Rapor (CD)

144 Fiba Capital Holdings Web Sitesi

145 Fiba Faktoring Web Sitesi

146 Fiba Grubu Web Sitesi

147 GarantiBank International N.V. (Almanya) Web Sitesi

148 GarantiBank International N.V. (Avrupa) Web Sitesi

149 GarantiBank International N.V. (Hollanda) Web Sitesi

150 Girişim Faktoring Web Sitesi

151 Halkbank 2008 Elektronik Rapor (Web)

152 Halkbank Finansal Kurumlar ve Yatırımcı İlişkileri Sunumu

153 Halkbank Yatırımcı İlişkileri Sunumları

154 İş Bankası 2008 Elektronik Rapor (Web ve CD)

155 İş GYO 2008 Elektronik Rapor (CD)

156 Kapital Factoring Web Sitesi

157 Kartonsan Web Sitesi

158 Koç Holding 2007 Elektronik Rapor (Web ve CD)

159 Kolin Grubu 2008 Elektronik Rapor (CD)

160 Makyol Web Sitesi

161 Migros Elektronik Sunum

162 Millî Re 2008 Elektronik Rapor (CD)

163 Port Akdeniz Web Sitesi

164 Prekons Web Sitesi

165 R.R. Pottery Web Sitesi (Proje, Tayburn Kurumsal ın sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilmiştir.)

166 SATIS (GarantiBank International N.V.) Mikro Web Sitesi ve CD

167 Tansaş Elektronik Sunum

168 TEB 2008 Elektronik Rapor (Web)

169 Tekfen Holding Elektronik Sunum

170 TSKB 2008 Elektronik Rapor (Web ve CD)

171 Türk Eximbank 2008 Elektronik Rapor (CD)

172 Yapı Kredi Faktoring Web Sitesi

173 Yoma Restaurant Web Sitesi

174 Ziraat Bankası 2008 Elektronik Rapor (Web ve CD)

175 Zorlu Holding Elektronik Kurumsal Profil

176 1994 ten bu yana hizmet sunduklarımız: Holdingler/Şirket Grupları Arıkanlı Holding Avrupa & Amerika Holding Borusan Holding Çalık Holding Çelebi Holding Deva Holding Doğan Holding Doğuş Holding EastPharma Fiba Holding GİSAD Grubu GSD Grubu Koç Holding Kolin Grubu Kürüm Şirketler Grubu OYAK Rumeli Holding Taboğlu Holding Tekfen Holding Uzel Grup Zorlu Grubu Borsa/Birlik/Vakıf/Federasyon AÇEV Emeklilik Gözetim Merkezi Federation of Euro-Asian Stock Exchanges İMKB Kredi Kayıt Bürosu Tepav Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği TZH Vakfı Vehbi Koç Vakfı World Federation of Exchanges (Fransa) Bankacılık ABank Anadolubank Atlasbank Bank Asya Bank Kapital BKT (Arnavutluk) Banque du Bosphore (Fransa) C Bank Çalık Bank Demirbank Dışbank Etibank Eximbank Family Finans Kurumu Finansbank Finansbank Romania (Romanya) Garanti Bankası GarantiBank International N.V. (Hollanda) GSD Bank Halkbank ING Bank İktisat Bankası İş Bankası Kalkınma Bankası Kentbank MNG Bank Osmanlı Bankası Oyak Bank Pamukbank Pinebank (ABD) Şekerbank TEB TEB NV (Hollanda) Tekfenbank Tekstilbank TSKB Ulusal Bank Vakıfbank Yapı ve Kredi Bankası YKB Nederland NV (Hollanda) Ziraat Bankası Faktoring C Factoring Destek Finans Faktoring Ege Factoring Ekspo Factoring Factofinans Fiba Faktoring Garanti Faktoring Girişim Faktoring GSD Factoring İstanbul Factoring K Factoring Kapital Factoring Kent Factoring MNG Faktoring Pamuk Factoring Süzer Factoring TEB Factoring Tekstil Factoring Toprak Factoring Yapı Kredi Faktoring Yaşar Factoring Leasing Atlas Leasing Demir Leasing Dünya Leasing Ege Leasing EGS Leasing Finans Leasing Garanti Leasing İktisat Leasing İstanbul Leasing K Leasing Kent Leasing Pamuk Leasing Rant Leasing Süzer Leasing TEB Leasing Tekstil Leasing Toprak Leasing Yapı Kredi Leasing Yaşar Leasing

177 Sigortacılık AK Emeklilik Anadolu Hayat Emeklilik Anadolu Sigorta AvivaSA Emeklilik ve Hayat Başak Emeklilik Demir Hayat Sigorta Finans Emeklilik Finans Sigorta Garanti Emeklilik ve Hayat Garanti Sigorta Millî Reasürans Polaris Sigorta Toprak Sigorta Yapı Kredi Sigorta Yatırım/Portföy Yönetimi/GYO Corio Türkiye Fiba Capital Holdings Fiba Gayrimenkul Finans Yatırım Garanti Portföy Yönetimi GFC Menkul Değerler İktisat Yatırım İş GYO İş Portföy Yönetimi Kalkınma Menkul Değerler Kent Yatırım MNG Yatırım OYAK Yatırım TEB Yatırım Yapı Kredi Koray Sanayi/Üretim/Ticaret ADA Alışveriş Merkezi Armin Elektrik Bimeks Coca-Cola İçecek Doğuş Otomotiv Enpay GAP Güneydoğu Tekstil GİSAD Dış Ticaret İzocam Kartonsan Koleksiyon Mobilya Korteks Koska MMZ Onur Boru Propet R.R. Pottery SAY Terzi SOM Civata Şişecam Tekira Alışveriş Merkezi TerasPark Alışveriş Merkezi TÜPRAŞ Uzel Makine Ülker Gıda Ünal Tarım Vestel Beyaz Eşya Vestel Digital Vestel Elektronik Perakendecilik BİM Gima Macrocenter Migros Moonlight (Migros Ticaret) Tansaş Enerji Aygaz Çalık Enerji Enerjisa ESGAZ Zorlu Enerji İnşaat/Taahhüt GAP İnşaat Geoduvar Kolin İnşaat Kolsan Makyol Prekons SAMS Çimento/Madencilik Adana Çimento Bolu Çimento Elazığ Çimento Entegre Harç Hekimhan Madencilik Mardin Çimento Oysa Çimento Ünye Çimento Hizmet Accor Services Acıbadem Sağlık Grubu ACS Danışmanlık Consul Danışmanlık Çanakkale Kolin Hotel ve Kongre Merkezi Çanakkale Liman İşletmesi Çelebi Güvenlik Çelebi Hava Servisi Çelebi Marina Çe-Tur Febris Grey Worldwide MEF Dersaneleri Moss Travel Papsi Port Akdeniz Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Genel Müdürlüğü Siemens Insight (İngiltere) Strata Training Consulting Tedra Danışmanlık Tez Tour Y&R Reklamevi Yalın Tan-Jeyan Ülkü Mimarlık Yoma Restaurant Bilişim/Telekomünikasyon AVEA Intertech innova OYTEK Türk Telekom

178 Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için: Ronaldo Manosa Ediz Usman Nilgün Yılmazcan Süleyman Seba Cad. Acısu Sok. 1/15 Maçka İstanbul Tel (0212) Faks (0212) Bu broşürün basımını yapan a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

179

180

Fark yaratan tasarım çözümleri

Fark yaratan tasarım çözümleri Fark yaratan tasarım çözümleri We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally accepted sustainability reporting

Detaylı

We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally

We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally Bilginin çözüm gücü We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally accepted sustainability reporting guidelines

Detaylı

stanbul Edinburgh London Manchester

stanbul Edinburgh London Manchester stanbul Edinburgh London Manchester 1994'ten beri Türkiye'de hizmetinizdeyiz. Tayburn Kurumsal ve Tayburn Tasar m, kurumsal müflterilerinin ihtiyaç duydu u her türlü yarat c ve entegre kurumsal iletiflim

Detaylı

Yarat c, entegre kurumsal iletiflim çözümleri

Yarat c, entegre kurumsal iletiflim çözümleri Yarat c, entegre kurumsal iletiflim çözümleri 2006 stanbul Edinburgh London Manchester 1994'ten bu yana Türkiye'de müflterilerimize hizmet sunman n ayr cal n yafl yoruz. Tayburn Kurumsal ve Tayburn Tasar

Detaylı

Faaliyet raporlaması Yatırımcı ilişkileri İhtisas editörlüğü

Faaliyet raporlaması Yatırımcı ilişkileri İhtisas editörlüğü Faaliyet raporlaması Yatırımcı ilişkileri İhtisas editörlüğü Tayburn Hakkında 2 Tayburn UK 7 Faaliyet Raporlaması 12 Yatırımcı İlişkileri 117 İhtisas Editörlüğü 130 We are a registered Organizational Stakeholder

Detaylı

Ne kadar etkileyici siniz (?)

Ne kadar etkileyici siniz (?) Ne kadar etkileyici siniz (?) * İklim değişikliği hızla önlem almayı gerektiriyor 19. yüzyılda 280 ppm olan sera gazları seviyesi bugün 435 ppm e ulaşmış durumda Ekonomik faaliyetlere ve günlük hayata

Detaylı

We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally

We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally Bilginin çözüm gücü We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally accepted sustainability reporting guidelines

Detaylı

We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally

We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally Bilginin çözüm gücü We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission of the GRI to develop globally accepted sustainability reporting guidelines

Detaylı

Marka Dijital Pazarlama

Marka Dijital Pazarlama Marka Dijital Pazarlama Tayburn Hakkında 2 Tayburn UK 7 Marka 12 Dijital 43 Pazarlama 72 We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting Initiative (GRI) and support the mission

Detaylı

Geleceğe kalıcı miras (!) *

Geleceğe kalıcı miras (!) * Geleceğe kalıcı miras (!) * * Nasıl bir dünyada yaşamak ve gelecek nesillere ne bırakmak istiyoruz? Karar bizim. BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon un 23 Eylül 2014 te İklim Zirvesi nin açılışında dediği gibi,

Detaylı

Geleceğe kalıcı mirasınız bu olmasın *

Geleceğe kalıcı mirasınız bu olmasın * Geleceğe kalıcı mirasınız bu olmasın * Tayburn Hakkında 2 Tayburn UK 9 Bir iş stratejisi olarak sürdürülebilirlik 14 Sürdürülebilirlik ürün ve hizmetlerimiz 24 Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve Raporlaması

Detaylı

Marka Dijital Pazarlama

Marka Dijital Pazarlama Marka Dijital Pazarlama Bu broşürde: Marka Dijital Pazarlama We are a member of the GOLD Community and support the mission of GRI to empower decision makers everywhere, through GRI Sustainability Reporting

Detaylı

Faaliyet Raporlaması. Yatırımcı İlişkileri İhtisas Editörlüğü. Bu broşürde: Faaliyet Raporlaması. Yatırımcı İlişkileri. İhtisas Editörlüğü

Faaliyet Raporlaması. Yatırımcı İlişkileri İhtisas Editörlüğü. Bu broşürde: Faaliyet Raporlaması. Yatırımcı İlişkileri. İhtisas Editörlüğü Faaliyet Raporlaması Yatırımcı İlişkileri Bu broşürde: Faaliyet Raporlaması İhtisas Editörlüğü Yatırımcı İlişkileri İhtisas Editörlüğü We are a registered Organizational Stakeholder of the Global Reporting

Detaylı

Garanti Yatırım. Ödüller. En iyi Yatırım Bankası. En iyi Aracı Kurum. En İyi Yatırım Bankası. En İyi Yatırım Bankası.

Garanti Yatırım. Ödüller. En iyi Yatırım Bankası. En iyi Aracı Kurum. En İyi Yatırım Bankası. En İyi Yatırım Bankası. 2013 Garanti Yatırım Ödüller En iyi Yatırım Bankası En iyi Aracı Kurum En İyi Yatırım Bankası En İyi Yatırım Bankası 2 Garanti Yatırım Garanti Yatırım 1991 yılında kurulmuştur. Garanti Yatırım nin lider

Detaylı

Garanti Yatırım. Ödüller. En iyi Yatırım Bankası. En iyi Aracı Kurum. En İyi Yatırım Bankası. En İyi Yatırım Bankası.

Garanti Yatırım. Ödüller. En iyi Yatırım Bankası. En iyi Aracı Kurum. En İyi Yatırım Bankası. En İyi Yatırım Bankası. Garanti Yatırım Ödüller En iyi Yatırım Bankası En iyi Aracı Kurum En İyi Yatırım Bankası En İyi Yatırım Bankası 2 Garanti Yatırım Garanti Yatırım 1991 yılında kurulmuştur. Garanti Yatırım nin lider yatırım

Detaylı

Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve. Raporlaması. Bu broşürde: Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve. Raporlaması

Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve. Raporlaması. Bu broşürde: Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve. Raporlaması Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve Bu broşürde: Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve Raporlaması Raporlaması We are a member of the GOLD Community and support the mission of GRI to empower decision makers

Detaylı

CREALUS Eğitim ve Danışmanlık Kurumsal Eğitim Kataloğu 2014

CREALUS Eğitim ve Danışmanlık Kurumsal Eğitim Kataloğu 2014 CREALUS Eğitim ve Danışmanlık Kurumsal Eğitim Kataloğu 2014 Hakkımızda CREALUS, kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine stratejik çözüm ortağı olarak yenilikçi, yaratıcı ve katma değerli eğitim ve

Detaylı

Gayrimenkulde Hedef 12!

Gayrimenkulde Hedef 12! Gayrimenkulde Hedef 12! HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA Kurumsal Kurucu Ortaklar, Bankacılık Ve Finans Sektörü İş Tecrübelerini, Gayrimenkul Sektörü İş Tecrübeleri İle Biraraya Getirerek, İnovatif Bir Konsept İle

Detaylı

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Mart 2014

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Mart 2014 ARAŞTIRMA BÖLÜMÜ 07 Nisan 2014 ULUSLARARASI YATIRIMCI İŞLEMLERİ HARUN DERELİ hdereli@ziraatyatirim.com.tr Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Mart 2014 Borsa İstanbul tarafından her ayın bitiminde

Detaylı

Türkiye nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması. ZENNA Capital Dergisi En Beğenilen Şirketler Araştırma Raporu Kasım, 2016

Türkiye nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması. ZENNA Capital Dergisi En Beğenilen Şirketler Araştırma Raporu Kasım, 2016 Türkiye nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması 2016 Ağustos Eylül 2016 tarihleri arasında CAWI (Bilgisayar destekli online görüşme) yöntemi kullanılarak 1.584 iş dünyası yöneticisiyle görüşülmüştür. Araştırmaya

Detaylı

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Haziran 2014

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Haziran 2014 ARAŞTIRMA BÖLÜMÜ 07 Temmuz 2014 ULUSLARARASI YATIRIMCI İŞLEMLERİ HARUN DERELİ hdereli@ziraatyatirim.com.tr Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Haziran 2014 Borsa İstanbul tarafından açıklanan uluslararası

Detaylı

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi: Ocak-Aralık 2014

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi: Ocak-Aralık 2014 ARAŞTIRMA BÖLÜMÜ 7 Ocak 215 ULUSLARARASI YATIRIMCI İŞLEMLERİ HARUN DERELİ hdereli@ziraatyatirim.com.tr TURGUT USLU tuslu@ziraatyatirim.com.tr Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi: Ocak-Aralık 214 Borsa

Detaylı

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Hayalleriniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Uluslararası teknik standartlara

Detaylı

Halkbank 2009 Yılı I. Dönem Konsolide Faaliyet Raporu

Halkbank 2009 Yılı I. Dönem Konsolide Faaliyet Raporu 2009 YILI I. DÖNEM KONSOLİDE FAALİYET RAPORU Sunuş Bankamızın, 31 Mart 2009 dönemine ait solo finansal veriler üzerinden hazırlanan Ara Dönem Faaliyet Raporu, 14 Mayıs 2009 tarihinde web sitesinde yayımlanmıştır.

Detaylı

8. Mükelleflerimizden 2010 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar

8. Mükelleflerimizden 2010 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar 8. Mükelleflerimizden 2010 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar BANKACILIK ve SİGORTACILIK SEKTÖRÜ I. Bankacılık Sektörü TÜRKİYE GARANTİ

Detaylı

vizyon escarus hakkında misyon hakkında Escarus un misyonu, müşterilerine sürdürülebilirlik çözümleri sunan öncü bir şirket olmaktır.

vizyon escarus hakkında misyon hakkında Escarus un misyonu, müşterilerine sürdürülebilirlik çözümleri sunan öncü bir şirket olmaktır. escarus hakkında Nisan 2011 de faaliyetine başlayan Escarus Sürdürülebilir Danışmanlık A.Ş., deneyimli ve profesyonel kadrosuyla sürdürülebilirlik çözümleri geliştirerek, danışmanlık hizmetleri vermek

Detaylı

İMKB 100, FTSE 100 E KARŞI FAALİYET RAPORLARINDA SON TRENDLER, YENİ YAKLAŞIMLAR

İMKB 100, FTSE 100 E KARŞI FAALİYET RAPORLARINDA SON TRENDLER, YENİ YAKLAŞIMLAR İMKB 100, FTSE 100 E KARŞI FAALİYET RAPORLARINDA SON TRENDLER, YENİ YAKLAŞIMLAR FİNAR KURUMSAL ENTEGRE KURUMSAL İLETİŞİM ALANINDA ULUSLARARASI KNOW-HOW A SAHİP NICH BİR AJANS 1994: Kuruluş Finar Lloyd

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI. Sürdürülebilirlik vizyonumuz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI. Sürdürülebilirlik vizyonumuz SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI Sürdürülebilirlik vizyonumuz 150 yıllık bir süreçte inşa ettiğimiz rakipsiz deneyim ve bilgi birikimimizi; ekonomiye, çevreye, topluma katkı sağlamak üzere kullanmak, paydaşlarımız

Detaylı

Basın Sohbet Toplantısı. 14 Temmuz 2009, İstanbul

Basın Sohbet Toplantısı. 14 Temmuz 2009, İstanbul Basın Sohbet Toplantısı 14 Temmuz 2009, İstanbul Kuruluş : 7 Ocak 2009 Internet Adresi : www.tuyid.org Posta Adresi : Nispetiye Cad. Levent İşhanı No: 6/2 34330 Levent - İstanbul Telefon : (212) 278 30

Detaylı

/anadolugrubu company/anadolu-group tarihli bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir.

/anadolugrubu company/anadolu-group tarihli bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir. /anadolugrubu company/anadolu-group www.anadolugrubu.com.tr 06.01.2017 tarihli bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir. Kuruluş Anadolu yu dünyaya, dünyayı Anadolu ya bağlayan yıldız Anadolu Grubu, Kamil

Detaylı

BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FAALİYETLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FAALİYETLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı nın 2015 yılı faaliyet sonuçları ile 2015 yılı hesap dönemine ait Kurumlar Vergisi beyanlarına ilişkin ayrıntılar kamuoyunun bilgisine sunulmuştur. Saygılarımızla.

Detaylı

/anadolugrubu company/anadolu-group tarihli bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir.

/anadolugrubu company/anadolu-group tarihli bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir. /anadolugrubu company/anadolu-group www.anadolugrubu.com.tr 14.04.2017 tarihli bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir. Kuruluş Anadolu yu dünyaya, dünyayı Anadolu ya bağlayan yıldız Anadolu Grubu, Kamil

Detaylı

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz.

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI BİZ KİMİZ? Başarı Bilişim, web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama konularında 18 yılı aşan tecrübe

Detaylı

Şirketin Unvanı Gerçekleştirilen İhraç Tutarı (TL) Satış Tarihi Vade (Gün) İtfa Tarihi Faiz (Basit %)

Şirketin Unvanı Gerçekleştirilen İhraç Tutarı (TL) Satış Tarihi Vade (Gün) İtfa Tarihi Faiz (Basit %) Destek Faktoring 45,000,000 14.01.2015 546 15.07.2016 10.78 Bis Enerji Elektrik Üretim 20,000,000 16.01.2015 728 13.01.2017 12.00 Bank Pozitif Kredi ve Kalkınma Bankası TÜPRAŞ-Türkiye Petrol Rafinerileri

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı İstanbul, 2012 Kutluşah, yönetim, finans ve süreç danışmanlığı alanlarında hizmet veren güvenilir bir iş ortağıdır Toplamda 85 yılı aşkın finansal kuruluşlar, girişimcilik ve yönetim

Detaylı

Yapı Kredi olarak müşteri merkezli bir strateji izliyoruz. 6,5 milyon aktif müşteriye hizmet veriyoruz.

Yapı Kredi olarak müşteri merkezli bir strateji izliyoruz. 6,5 milyon aktif müşteriye hizmet veriyoruz. bankacılık ve sigortacılık Müşteri odaklı yaklaşımlarımız, güçlü finansal yapımız, milyonlarca aktif müşteri sayımızla Türkiye nin lider bankacılık ve sigortacılık grubu olarak anahtar biziz! Yapı Kredi

Detaylı

ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.'NİN GÖREV ALDIĞI PAY HALKA ARZLARI. Halka Arz Büyüklüğü (TL)

ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.'NİN GÖREV ALDIĞI PAY HALKA ARZLARI. Halka Arz Büyüklüğü (TL) ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.'NİN GÖREV ALDIĞI PAY HALKA ARZLARI Logo Şirket Halka Arz Tarihi VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ 05-06/03/1998 337.500 Konsorsiyum Üyesi (Bakiyeyi Yüklenim) TÜRKİYE İŞ BANKASI

Detaylı

ZAMANIN RUHUNU OKUMAK

ZAMANIN RUHUNU OKUMAK KOÇ HOLDİNG 2013 FAALİYET RAPORU ZAMANIN RUHUNU OKUMAK KURUMSAL DEĞERLER Kurucumuz Vehbi Koç un belirlediği değerler, dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de Topluluğumuza yön vermeye devam edecektir. Müşterilerimiz

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı Istanbul, 2012 UME GLOBAL, kurumsal finansman / özel girişim sermayesi alanlarında danışmanlık hizmeti veren güvenilir bir ortaktır Geçmiş Deneyimler Toplamda 70 yılı aşkın endüstri,

Detaylı

Agate Creative ; Orta ve büyük ölçekli kurumsal firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu marka kimliği çalışması, web

Agate Creative ; Orta ve büyük ölçekli kurumsal firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu marka kimliği çalışması, web Agate Creative ; Orta ve büyük ölçekli kurumsal firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu marka kimliği çalışması, web tasarım, marka danışmanlığı, ve tüm creative tasarımları

Detaylı

TANITIM DOSYASI. bagatur.com. bagaturlaw

TANITIM DOSYASI. bagatur.com. bagaturlaw TANITIM DOSYASI bagatur.com bagaturlaw Deneyimli İşinizi anlayan, gereksinimlerinize uygun çözüm üreten Deneyimiyle risklerinizi yönetmenizi, önlemenizi sağlayan Kurumsal ve Güvenilir Dürüst, güvenilir,

Detaylı

...Türev Piyasalarda Yılların Deneyimi......Etkin Kurumsal Risk Yönetimi Çözümleri......Sermaye Piyasalarında Stratejik Danışmanlık...

...Türev Piyasalarda Yılların Deneyimi......Etkin Kurumsal Risk Yönetimi Çözümleri......Sermaye Piyasalarında Stratejik Danışmanlık... ...Türev Piyasalarda Yılların Deneyimi......Etkin Kurumsal Risk Yönetimi Çözümleri......Sermaye Piyasalarında Stratejik Danışmanlık... Deriva İle Tanışın Deriva Danışmanlık ve Eğitim reel ve mali sektör

Detaylı

Enflasyona Göre Düzeltilmiş Tarihi Maliyetli Enflasyona Göre Düzeltilmiş. Konsolide UFRS

Enflasyona Göre Düzeltilmiş Tarihi Maliyetli Enflasyona Göre Düzeltilmiş. Konsolide UFRS Tarihi Maliyetli ABANA ELEKTRO. -193,292 ADEL KALEMCİLİK 4,273,304 AFM FİLM 451,206 AFYON ÇİMENTO 2,653,663 AKAL TEKSTİL -9,648,135 AKBANK 883,884,000 1,140,761,000 -%23 870,225,000 1,151,550,000 -%24

Detaylı

Şirket tahvilleri haberleri

Şirket tahvilleri haberleri Şirket tahvilleri haberleri 67 08.07.2013 Yeni ihraçlar Borçlanma aracı ihracı için başvuru yapan kuruluşlar: Borçlanma aracı ihracı nedeniyle başvuru yapan kuruluşlar Şirket Menkul kıymet türü İhraç tutarı

Detaylı

Global Compact Türkiye Üye Etkileşim Toplantısı. 25 Ekim yıl

Global Compact Türkiye Üye Etkileşim Toplantısı. 25 Ekim yıl Global Compact Türkiye 2002-2017 Üye Etkileşim Toplantısı 25 Ekim 2017 Rakamlarla Global Compact Türkiye* 151 Şirket 62 STK 22 İş Dünyası Derneği 10 Üniversite 6 Diğer Dünyada 15. Avrupa da 6. Ağ *Ekim

Detaylı

İhracatın Finansmanında Türk Eximbank

İhracatın Finansmanında Türk Eximbank İhracatın Finansmanında Türk Eximbank Adnan YILDIRIM Genel Müdür 10 Şubat 2017 Türkiye Otelciler Federasyonu Bilgilendirme Toplantısında Sunulmak Üzere Hazırlanmıştır 1 Genel Olarak Türk Eximbank 2 Teşkilat

Detaylı

DESKPORT. Bilișim Hizmetleri. 2014 Yılı Hizmet Tanıtım Kataloğu

DESKPORT. Bilișim Hizmetleri. 2014 Yılı Hizmet Tanıtım Kataloğu 2014 Yılı Hizmet Tanıtım Kataloğu info@deskport.net BİZ KİMİZ? Biz Kimiz? Deskport Bilişim ekibinin karakteristik özellikleri olan; özgüven, çalısma azmi, tecrübe ve liderlik vasıflarımızla amacımız, müşterilerimizi

Detaylı

İhraççı Rating. C Faktoring A.Ş. Finans Finansal Kiralama A.Ş. Aksa Enerji Üretim A.Ş. A+ Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Akyürek Pazarlama Albaraka Türk

İhraççı Rating. C Faktoring A.Ş. Finans Finansal Kiralama A.Ş. Aksa Enerji Üretim A.Ş. A+ Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Akyürek Pazarlama Albaraka Türk İhraççı Rating k Faktoring.Ş + k Finansal Kiralama.Ş. + (tur) kbank kfen Holding (TR) ksa Enerji Üretim.Ş. + ktif Yatırım Bankası.Ş. (Trk) kyürek Pazarlama BB+ lbaraka Türk BB- lternatif Bank lternatif

Detaylı

herkesin bir reklamı olmalı

herkesin bir reklamı olmalı bilgi@herkesinreklami.com www.herkesinreklami.com herkesin bir reklamı olmalı herkesin bir reklamı olmalı Günümüzde reklam ve tanıtım gibi faaliyetlerin öneminin herkes farkında. Ancak çok zaman bu işler

Detaylı

BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FAALİYETLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FAALİYETLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı nın 2013 yılı faaliyet sonuçları ile 2013 yılı hesap dönemine ait Kurumlar Vergisi beyanlarına ilişkin ayrıntılar kamuoyunun bilgisine sunulmuştur. Saygılarımızla.

Detaylı

MediaCat Felis 2013 Ödülleri ne Başvurular Başlıyor!

MediaCat Felis 2013 Ödülleri ne Başvurular Başlıyor! BASIN BÜLTENİ MediaCat Felis 2013 Ödülleri ne Başvurular Başlıyor! MediaCat dergisi tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Felis Ödülleri ne başvurular 8 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Başvuruda bulunmak

Detaylı

HİSSEDARLARI İÇİN GARANTİ

HİSSEDARLARI İÇİN GARANTİ HİSSEDARLARI İÇİN BANKASI HİSSE SENEDİ Garanti nin hisse senetleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası nda (İMKB) GARAN sembolüyle işlem görmektedir. Hisseler, Londra Menkul Kıymetler Borsası Ana Piyasası

Detaylı

16,85 14,61 6,74 1,12 2,25

16,85 14,61 6,74 1,12 2,25 Hakan Aytekin KPMG Türkiye Risk Yönetimi Danışmanlığı Bölüm Başkanı, Şirket Ortağı 2016 Akis Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş., KPMG International Cooperative'in üyesi bir Türk

Detaylı

Yaratıcılığın; uçsuz bucaksız, sınır tanımayan, sıra dışı fakat gerçekliği taçlandıran gücüne inanıyoruz

Yaratıcılığın; uçsuz bucaksız, sınır tanımayan, sıra dışı fakat gerçekliği taçlandıran gücüne inanıyoruz Çok az insan yaratıcı olarak kabul edilir: Birkaç ressam, birkaç şair; milyonda bir kişi. Bu saçmalıktır. Her insan doğuştan yaratıcıdır. Çocukları izlersen görürsün. Bütün çocuklar yaratıcıdır. OSHO 2001

Detaylı

www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması 10 Aralık 2012

www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması 10 Aralık 2012 www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması İçerik 1 Giriş 2 Sürdürülebilirlik Yönetimi 3 Sürdürülebilirlik İnisiyatiflerinin Finansal Etkileri 4 Raporlama Süreci

Detaylı

MediaCat Felis 2013 Ödülleri ne Başvurular Başlıyor!

MediaCat Felis 2013 Ödülleri ne Başvurular Başlıyor! BASIN BÜLTENİ MediaCat Felis 2013 Ödülleri ne Başvurular Başlıyor! MediaCat dergisi tarafından bu yıl 8. düzenlenen Felis Ödülleri medya planlama stratejilerini ödüllendirmesinin yanı sıra bu yıl genişleyen

Detaylı

YAVUZ YETER Bankacı, SMMM, Bağımsız Denetçi

YAVUZ YETER Bankacı, SMMM, Bağımsız Denetçi YAVUZ YETER Bankacı, SMMM, Bağımsız Denetçi Doğum Tarihi ve Yeri: 10.03.1974 / Antalya Medeni Durum: Evli / 2 çocuk İŞ DENEYİMİ Bölüm Başkanı Yurtdışı Şube Bölüm Başkanı, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. (Aralık

Detaylı

AKİS BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. 2009 YILINA İLİŞKİN KALİTE GÜVENCESİ RAPORU

AKİS BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. 2009 YILINA İLİŞKİN KALİTE GÜVENCESİ RAPORU AKİS BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. 2009 YILINA İLİŞKİN KALİTE GÜVENCESİ RAPORU AKİS BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. 30 Nisan 2010 Bankacılık Düzenleme

Detaylı

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu İnternet Sitesi Erişim im İstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi.. Sayı - BDDK İnternet Sitesi Erişim İstatistikleri Raporu.. BDDK İnternet Sitesinde Genel

Detaylı

2015 YILI 3.ÇEYREK NET DÖNEM KARLARI

2015 YILI 3.ÇEYREK NET DÖNEM KARLARI MCT Danışmanlık 226-236 a.d. 711-852 a.d. 141 13 977 344-48 -414 133 25.191 44 10,0 59,6 Kiler Gıda -20.915-21.630 a.d. -134.455-40.330 a.d. -43.752 375 a.d. -69.788-7.380 15.336 6.594 658.292 169-124,5

Detaylı

ÖZLEM MATBAACILIK VE REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.

ÖZLEM MATBAACILIK VE REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. hakkımızda 16.05.1985 yılında İstanbul Cağaloğlu nda kurulan firmamız ilerleyen zamanla birlikte gelişip güçlenmiş ve 24.03.1995 yılında ÖZLEM MATBAACILIK VE REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. adını alarak matbaacılık

Detaylı

TEGEP 4. Eğitim ve Gelişim Zirvesi Katılım Raporu

TEGEP 4. Eğitim ve Gelişim Zirvesi Katılım Raporu 24 Kasım 2014 TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği www.tegep.org.tr / www.egitimveglisimzirvesi.com TOPLAM KATILIMCI SAYISI: 394 KATILIMCI PROFİLİ YÖNETİCİ UZMAN TEDARİKÇİ 24% 31% 45% 1 KATILIMCI

Detaylı

Canan Ercan Çelik TEİD, Yönetim Kurulu Üyesi Borusan Holding Kurumsal Fonksiyonlar Başkanı

Canan Ercan Çelik TEİD, Yönetim Kurulu Üyesi Borusan Holding Kurumsal Fonksiyonlar Başkanı Canan Ercan Çelik TEİD, Yönetim Kurulu Üyesi Borusan Holding Kurumsal Fonksiyonlar Başkanı Misyon: Evrensel Etik İlkelerin Türkiye de toplumun her kesiminde benimsenmesi ve uygulanmasına önderlik etmek

Detaylı

Film ve Fotoğraf Prodüksiyonları

Film ve Fotoğraf Prodüksiyonları www.resetotb.com Film ve Fotoğraf Prodüksiyonları Çekim Montaj Seslendirme Firmaların ihtiyaç duyabilecekleri tanıtım, belgesel, bilgilendirme, arşiv ya da reklam amaçlı tüm film ve fotoğraf çekimleri

Detaylı

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği. Tanıtım Sunumu 2017

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği. Tanıtım Sunumu 2017 Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Tanıtım Sunumu 2017 İÇİNDEKİLER Hakkımızda Misyon Vizyon Organizasyon Yapısı TKYD Yönetim Kurulu TKYD Üyelik Ayrıcalıkları Faaliyetler Çalışma Grupları Eğitim Programları

Detaylı

Galip KOKULU - Genel Sekreter Yardımcısı

Galip KOKULU - Genel Sekreter Yardımcısı Galip KOKULU - Genel Sekreter Yardımcısı Yasal Dayanak EBSO, tüzel kişiliğe sahip kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Oda nın yasal dayanağını; 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Detaylı

KUVEYT TÜRK te FileNet ile Yaşanan Değişim. Burak MÜJDECİ AKSİS A.Ş.

KUVEYT TÜRK te FileNet ile Yaşanan Değişim. Burak MÜJDECİ AKSİS A.Ş. KUVEYT TÜRK te FileNet ile Yaşanan Değişim Burak MÜJDECİ AKSİS A.Ş. 1994 den 2008 e Aksis 1.35 Milyon YTL Ödenmiş Sermaye Deneyimli ve Uzman Kadro ( 22 Kişi) Excellence Awards Dicom ile EMEA bölgesinde

Detaylı

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu İnternet Sitesi Erişim im İstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi.. Sayı - BDDK İnternet Sitesi Erişim İstatistikleri Raporu.. BDDK İnternet Sitesinde Genel

Detaylı

Ülkemizdeki ve Yurtdışındaki Yetkilendirilmiş Kuruluş Çalışmaları. ÇEVKO Vakfı

Ülkemizdeki ve Yurtdışındaki Yetkilendirilmiş Kuruluş Çalışmaları. ÇEVKO Vakfı Ülkemizdeki ve Yurtdışındaki Yetkilendirilmiş Kuruluş Çalışmaları ÇEVKO Vakfı ORGANİK KATI ATIKLAR A M B A L A J A T I K L A R I N I N K O N T R O L Ü Y Ö N E T M E L İ Ğ İ AMBALAJ ATIKLARI Ambalaj Direktifi

Detaylı

BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FAALİYETLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

BÜYÜK MÜKELLEFLER VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FAALİYETLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı nın 2014 yılı faaliyet sonuçları ile 2014 yılı hesap dönemine ait Kurumlar Vergisi beyanlarına ilişkin ayrıntılar kamuoyunun bilgisine sunulmuştur. Saygılarımızla.

Detaylı

PORTFÖY SATIŞLARI

PORTFÖY SATIŞLARI PORTFÖY SATIŞLARI 01.01.2014-30.06.2017 Tel: 0 216 970 13 99 Fax: 0 850 220 04 51 Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Evleri Sitesi A (Kule) Blok No: 25 A / 150 Üsküdar / İstanbul www.dimentoria.com info@dimentoria.com

Detaylı

YÖNETİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ HİZMETLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİK HİZMETLER BAŞKANIN MESAJI Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizi insanı merkeze alan, sürdürülebilir

Detaylı

Biliyoruz, uyguluyoruz, öğretiyoruz.

Biliyoruz, uyguluyoruz, öğretiyoruz. Biliyoruz, uyguluyoruz, öğretiyoruz. Profesyonel Desteğiniz Deloitte Academy Ekonomik gelişmeler, dünya ticaretindeki rekabetçi ortam, küreselleşme ve yeni düzenlemeler, konularında uzman personele ihtiyaç

Detaylı

2011 yılında yeni konsepti ve büyüyen ekibiyle şu anki yüzüne kavuşmuştur.

2011 yılında yeni konsepti ve büyüyen ekibiyle şu anki yüzüne kavuşmuştur. 2002 2005 2008 2011 2014 2016 Adjans Kimdir Dijital reklam ajansı olan Adjans, 2002 yılında dijital dünya sektörüne giriş yapmış ve sektörde hızla yükselerek adını duyurmuş prestijli bir kuruluştur. Markanızı

Detaylı

HALK FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU

HALK FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU HALK FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU Mehmet Akif AYDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı 1963 yılında Ankara'da doğdu. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 20.10.1986

Detaylı

10. Mükelleflerimizden 2014 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar

10. Mükelleflerimizden 2014 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar 10. Mükelleflerimizden 2014 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar I. Bankalar TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. 1.315.635.211 İŞ BANKASI A.Ş.

Detaylı

Tarih: 04.02.2014 Sayı: 1705

Tarih: 04.02.2014 Sayı: 1705 Tarih: 04.02.2014 Sayı: 1705 Konu: Samsun Mobilya Sektörünün İhracat Kapasitesinin Artırılması Projesi & Samsun Sağlık Ekipmanları Sektörünün İhracat Kapasitesinin Artırılması Projesi İçin Ortak Tanıtım,

Detaylı

Rafine. 360 Hizmet Özünde tutku var. Hızlı Güçlü Sanatsal Yenilikçi. İşi bilen yapar! Farabians Strategy #araştır. Rafine Video #derinleş

Rafine. 360 Hizmet Özünde tutku var. Hızlı Güçlü Sanatsal Yenilikçi. İşi bilen yapar! Farabians Strategy #araştır. Rafine Video #derinleş Rafine Hızlı Güçlü Sanatsal Yenilikçi Sektörel Reklam Ajansı Rafine; mobilya sektöründe uzmanlaşan kadrosuyla, sektörel hizmet veren bir reklam ajansıdır. 20 yıllık Mobilya Sektörü tecrübemize güveniriz.

Detaylı

YÖN GRUP wwww.yongrup.com

YÖN GRUP wwww.yongrup.com Geleceğe birlikte YÖN verelim YÖN GRUP wwww.yongrup.com HAKKIMIZDA 2000 yılında kurulan Yön Grup, merkez ofisi Ankara da bulunan ve bünyesinde farklı kuruluşları barındıran bir grup şirketidir. Şirketimiz

Detaylı

8. Mükelleflerimizden 2011 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar

8. Mükelleflerimizden 2011 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar 8. Mükelleflerimizden 2011 Yılı Hesap Dönemi Tahakkuk Eden Kurumlar Vergisi İtibariyle Her Bir Sektörde İlk Beş Sırada Yer Alanlar (Beş Mükelleften Az Olan Sektörlerde Kalan Mükelleflerin Tahakkuk Miktarı

Detaylı

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu İnternet Sitesi Erişim im İstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi.. Sayı - BDDK İnternet Sitesi Erişim İstatistikleri Raporu.. BDDK İnternet Sitesinde Genel

Detaylı

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu İnternet Sitesi Erişim im İstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi 2.8.21 Sayı - 6 BDDK İnternet Sitesi Erişim İstatistikleri Raporu 2.8.21 BDDK İnternet Sitesinde

Detaylı

Denetleme Kurumu. Đnternet Sitesi Erişim. im Đstatistikleri Dairesi Sayı - 41

Denetleme Kurumu. Đnternet Sitesi Erişim. im Đstatistikleri Dairesi Sayı - 41 Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu Đnternet Sitesi Erişim im Đstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi.. Sayı - BDDK Đnternet Sitesi Erişim Đstatistikleri Raporu.. BDDK Đnternet Sitesinde Genel

Detaylı

Pink Uluslararası Organizasyon ve Etkinlik Ajansı

Pink Uluslararası Organizasyon ve Etkinlik Ajansı Pink Uluslararası Organizasyon ve Etkinlik Ajansı Organizasyon dünyası sektöründe 30. Yılını gururla kutlayan Pink Organizasyon, ulusal ve uluslararası organizasyon hizmetlerinde 2016 yılını da lider olarak

Detaylı

İçindekiler. Hakkımızda Misyon Vizyon TKYD Üyelik Ayrıcalıkları Faaliyetler

İçindekiler. Hakkımızda Misyon Vizyon TKYD Üyelik Ayrıcalıkları Faaliyetler w İçindekiler Hakkımızda Misyon Vizyon TKYD Üyelik Ayrıcalıkları Faaliyetler Çalışma Grupları Eğitim Programları İhtisas Programları Anadolu Seminerleri Kurumsal Yönetim Kütüphanesi Yayınlar Zirve ve Paneller

Detaylı

ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ DAN. MÜH. BEL. LTD. ŞTİ.

ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ DAN. MÜH. BEL. LTD. ŞTİ. ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ DAN. MÜH. BEL. LTD. ŞTİ. Hakkımızda UZD sürdürülebilirlik konusunda, özellikle çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında uzmanlaşmış bir yönetim danışmanlığı firmasıdır. İş Sağlığı

Detaylı

Araştırmanızı nasıl alırsınız? Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

Araştırmanızı nasıl alırsınız? Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar Araştırmanızı nasıl alırsınız? Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar Sektörünüze layık bir hizmet! İhtiyaçlarınıza göre hizmetlerini şekillendirir, size özel çözümleri, sizin tercihlerinize göre sunarız.

Detaylı

Değer Odaklı Uluslararası Yatırımcıların Türkiye ye İlgisi Sürüyor, TÜYİD Fon Akışı Raporu

Değer Odaklı Uluslararası Yatırımcıların Türkiye ye İlgisi Sürüyor, TÜYİD Fon Akışı Raporu KANALFİNANS.COM Değer Odaklı Uluslararası Yatırımcıların Türkiye ye İlgisi Sürüyor, TÜYİD Fon Akışı Raporu TÜYİD IPREO Fon Akışı raporuna göre değer odaklı yatırımcılar birinci çeyrekte alım yaparken,

Detaylı

TEB KOBİ AKADEMİ Tarım Buluşmaları. 13 Aralık 2012 İZMİR

TEB KOBİ AKADEMİ Tarım Buluşmaları. 13 Aralık 2012 İZMİR TEB KOBİ AKADEMİ Tarım Buluşmaları 13 Aralık 2012 İZMİR Hizmetlerimiz 13 Aralık 2012 İZMİR KOBİ Akademi KOBİ lerin yurtiçi ve uluslararası pazarlardaki karlılıklarını ve rekabet güçlerini artırabilecekleri

Detaylı

Ka#lım 50 Endeksi Tanı%m Sunumu

Ka#lım 50 Endeksi Tanı%m Sunumu Ka#lım 50 Endeksi Tanı%m Sunumu Ka#lım 50 Endeksi BİST de işlem gören ve Ka4lım Bankacılığı prensiplerine uygun hisse senetlerinden oluşan bir borsa endeksidir. Hisse senedi seçimi, bu prensiplerdeki Endeks

Detaylı

THE ROYAL BANK OF SCOTLAND PLC (MERKEZİ EDINBURGH) İSTANBUL MERKEZ ŞUBESİ 30 HAZİRAN 2015 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU Müdürler Kurulu Başkanı ve Genel Müdür ün Ara Dönem Faaliyetine İlişkin Değerlendirmeleri

Detaylı

Kurumsal Eğitim Kataloğu

Kurumsal Eğitim Kataloğu Kurumsal Eğitim Kataloğu Business Management Institute, iş dünyası ile akademik dünya arasında bir bağlantı noktası olarak hareket eden ve böylece iş dünyasına yeni açılımlar ve değerler getirmeyi hedefleyen

Detaylı

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu İnternet Sitesi Erişim im İstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi.. Sayı - BDDK İnternet Sitesi Erişim İstatistikleri Raporu.. BDDK İnternet Sitesinde Genel

Detaylı

UNCTAD DÜNYA YATIRIM RAPORU 2008

UNCTAD DÜNYA YATIRIM RAPORU 2008 UNCTAD DÜNYA YATIRIM RAPORU 2008 24 Eylül 2008 İstanbul 1 DÜNYA YATIRIM RAPORU Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Örgütü UNCTAD ın uluslararası yatırımlara ilişkin olarak hazırladığı Dünya Yatırım

Detaylı

İletişim Aracı Olarak Faaliyet Raporları

İletişim Aracı Olarak Faaliyet Raporları İletişim Aracı Olarak Faaliyet Raporları Sektöre Bakış ULAŞTIRMA, HABERLEŞME VE DEPOLAMA 3% Halka Açık Şirketlerin Sektörlere Göre Dağılımı MADENCİLİK VE TAŞ OCAKCILIĞI 1% ELEKTRİK GAZ VE SU 1% TARIM,

Detaylı

33,450,000 15/01/2015 546 18/07/2016 9.57 200,000,000 14-15-16.01.2015 728 16/01/2017 8.79

33,450,000 15/01/2015 546 18/07/2016 9.57 200,000,000 14-15-16.01.2015 728 16/01/2017 8.79 Şirketin Unvanı Gerçekleştirilen İhraç Tutarı (TL) Satış Tarihi Vade (Gün) İtfa Tarihi Faiz (Basit %) Destek Faktoring 45,000,000 14/01/2015 546 15/07/2016 10.78 Bis Enerji Elektrik Üretim 20,000,000 16/01/2015

Detaylı

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri

Denetleme Kurumu. İnternet Sitesi Erişim. im İstatistikleri Bankacılık k Düzenleme D ve Denetleme Kurumu İnternet Sitesi Erişim im İstatistikleri Bilgi Yönetimi Y Dairesi.. Sayı - BDDK İnternet Sitesi Erişim İstatistikleri Raporu.. BDDK İnternet Sitesinde Genel

Detaylı

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ 20. yıl 1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ Ekin Kimya olarak Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal ürünler tedarik eden öncü bir şirketiz. Dünyanın önde gelen kimyasal üreticileri

Detaylı

Şirket. Profili. Bir Bakışta MCI. Finansal Bilgiler. Sektör Bilgileri. Online ve Offline Arasında Köprü Kurmak. Basın Kiti 2015

Şirket. Profili. Bir Bakışta MCI. Finansal Bilgiler. Sektör Bilgileri. Online ve Offline Arasında Köprü Kurmak. Basın Kiti 2015 Şirket Profili Basın Kiti 2015 Bir Bakışta MCI MCI, stratejik ilişki ve aktivasyon çözümleri sunma hususunda dünya lideri olup toplantı, etkinlik, dernek ve kongre sektörlerinde 1987'den beri yeniliklere

Detaylı

İnteraktif Tasarımlar

İnteraktif Tasarımlar www.resetotb.com İnteraktif Tasarımlar İnteraktif CD Video DVD Firma faaliyetlerinin tanıtımları ve sunumlarında kullanılmak amacıyla interaktif CD tasarım ve yazılım hizmetleri. Firma faaliyetlerini arşivleme,

Detaylı