optipoint 500 Sistem Telefonları HiPath/Hicom Sistemlerinin Yeni Telefon Ailesi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "optipoint 500 Sistem Telefonları HiPath/Hicom Sistemlerinin Yeni Telefon Ailesi"

Transkript

1 optipoint 500 Sistem Telefonları HiPath/Hicom Sistemlerinin Yeni Telefon Ailesi optipoint 500 telefonları, HiPath /Hicom fonksiyonlarına hızlı ve kolay erişimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çalışma prensibi, ekranla birlikte üç diyalog tuşu ile tanımlanan interaktif kullanıcı uyarı sistemine dayanır. Aydınlatmalı tuş tasarımı, aktif fonksiyonların görüntülenmesi için kullanılır. Çok sayıdaki kontrol fonksiyonları, mantıksal olarak düzenlenmiş alt menülere bölünmüş ve ekranda görülebilmektedir. Özellikler, aynı zamanda servis tuşu ile girilebilen bir kod aracılığıyla doğrudan da seçilebilir. Önemli fonksiyonlara her biri için özel olarak seçilmiş fonksiyon tuşlarından ulaşılabilir. Telefon modelleri aşağıdaki gibidir: optipoint 500 entry, optipoint 500 economy, optipoint 500 basic, optipoint 500 standart, optipoint 500 advance. Bu modüllerin bir kısmı, entegre USB 1.1 arayüzü ile bilgisayara bağlanabilir. CallBridge TU TAPI servis sağlayıcısı, bilgisayar üzerinde telefon bağlantılarını ayarlayabilmenizi ve telefon uygulamalarını çalıştırabilmenizi sağlar. Telefonların yeni adaptör tasarımı birçok çalışma istasyonunun gereksinimlerine hızlı cevap veren kullanımlara olanak sağlar. Ek cihazlar (örneğin, faks cihazı, telefon, kulaklık), telefonun alt tarafında bulunan yuvaya çeşitli adaptörlerin basit bir şekilde takılması ve çıkarılması ile doğrudan bağlanabilir.

2 Telefonlar optipoint 500 entry LED destekli 8 fonksiyon tuşu Ahizeyi kaldırmadan dinleme Zil sesi, zil seviyesi ve uyarı tonu ayarları için 2 tuş (artı, eksi) Duvara monte edilebilir optipoint 500 economy LED destekli 12 fonksiyon tuşu Ahizeyi kaldırmadan dinleme 2 satırlı alfanümerik LCD ekran (satır başına 24 karakter) Menüler arasında kolay dolaşmayı ve seçimi sağlayan 3 diyalog tuşu: Geri, İleri ve Onay tuşları Zil sesi, zil seviyesi, uyarı tonu ve ekran kontrast ayarları için 2 tuş (artı, eksi) Duvara monte edilebilir

3 Telefonlar optipoint 500 basic LED destekli 12 fonksiyon tuşu Ahizeyi kaldırmadan dinleme Entegre USB 1.1 arayüzü 1 adaptör girişi Azami 2 tuş modülü için 1 arayüz - optipoint tuş modülü - optipoint signature modülü 2 satırlı alfanümerik LCD ekran (satır başına 24 karakter) Menüler arasında kolay dolaşmayı ve seçimi sağlayan 3 diyalog tuşu: Geri,İleri ve Onay tuşları Zil sesi, zil seviyesi, uyarı tonu ve ekran kontrast ayarları için 2 tuş (artı, eksi) Duvara monte edilebilir optipoint 500 standard LED destekli 12 fonksiyon tuşu Ahizeyi kaldırmadan konuşma ve dinleme (çevre şartlarına uyan yankı bastırma özelliği) Entegre USB 1.1 arayüzü 1 adaptör girişi Azami 2 tuş modülü için 1 arayüz - optipoint tuş modülü - optipoint imza modülü 2 satırlı alfanümerik LCD ekran (satır başına 24 karakter) Menüler arasında kolay dolaşmayı ve seçimi sağlayan 3 diyalog tuşu: Geri,İleri ve Onay tuşları Zil sesi, zil seviyesi, ahizesiz konuşma kalitesi, uyarı tonu ve ekran kontrast ayarları için 2 tuş (artı, eksi) Duvara monte edilebilir

4 Telefonlar optipoint 500 advance LED destekli 19 fonksiyon tuşu Ahizeyi kaldırmadan konuşma ve dinleme (çevre şartlarına uyan yankı bastırma özelliği) Entegre USB 1.1 arayüzü 2 adaptör girişi 1 kulaklık girişi (121 TR9-5) Azami 2 tuş modülü için 1 arayüz - optipoint tuş modülü - optipoint imza modülü 2 satırlı alfanümerik LCD ekran (satır başına 24 karakter); yaklaşık 5 saniye boyunca yanan ilave arka plan aydınlatması Menüler arasında kolay dolaşmayı ve seçimi sağlayan 3 diyalog tuşu: Geri,İleri ve Onay tuşları Zil sesi, zil seviyesi, ahizesiz konuşma kalitesi, uyarı tonu ve ekran kontrast ayarları için 2 tuş (artı, eksi) Duvara monte edilebilir

5 Tuş Modülleri optipoint tuş modülü optipoint 500 basic, optipoint 500 standard ve optipoint 500 advance için tuş modülü Bu cihaz, ilave fonksiyonların programlanabilmesini ve numaraların kaydedilebilmesini sağlar. Herhangi bir fonksiyon ve/veya numaraya (hafızadan numara çevirme için) atanabilen 16 fonksiyon tuşu Shift tuşu ile 30 farklı fonksiyon programlanabilir. Aktif fonksiyon ve tuşları optik olarak uyaran LED ler Azami 2 tuş modülü bağlanabilir optipoint BLF (meşguliyet panosu) Cihaz, yapısal olarak tuş modülüne benzemekle beraber 90 Led ve fonksiyon tuşu içerir. Aşağıdaki sistemlerin konsolları için tasarlanmıştır: Hicom 150 E/150 H Office HiPath AllServe 150 HiPath 3000 optipoint signature modülü optipoint 500 basic optipoint 500 standard ve optipoint 500 advance için tuş modülü olarak tasarlanmış akıllı kart okuyucusu.

6 Adaptörler Yeni adaptör tasarımı, harici cihaz takılmasına olanak tanıyarak optipoint 500 basic, optipoint 500 standard ve optipoint 500 advance sistem telefonlarının genişletilmesinde esneklik sağlar. optipoint akustik adaptörü. Aşağıdaki telefon aksesuarlarının bağlanabilmesini sağlar: Aktif hoparlör, Y kablosu ile takılan masa mikrofonu Kablolu kulaklık (121 TR9-5) veya Kablosuz kulaklık (121 TR9-5*) Bir mobil ünitenin çağrı kabul / çağrı sonlandırma fonksiyonuna sahiptir. Meşguliyet panosu / kapı otomatiği ve İkinci zil / bir hareketli bağlantılı bağımsız güç ünitesiyle görsel çağrı optipoint analog adaptörü. Telefon, G3 faks cihazı, modem veya kablosuz telefon gibi bir analog terminalin sistem telefonuna bağlanması için kullanılır. Ek bir güç ünitesi gerekir. optipoint ISDN adaptörü. Bağımsız güç üniteli standart ISDN S 0 terminallerinin bağlanması için kullanılır. Örneğin S 0 kartlı bir bilgisayar bağlantısı için bu kart kullanılabilir. optipoint telefon adaptörü. İkinci bir sistem telefonunu mevcut bir sistem telefonu üzerinden bağlamak için kullanılır. Bağlanan ikinci telefonun ikinci B kanalını kullanabilmesi için bağımsız bir güç ünitesi ile beslenmesi gerekir. optipoint kayıt adaptörü. Harici bir kayıt cihazının veya ikinci bir kulaklığın bağlanması için kullanılır. Kullanıcı, çağrının kaydedildiği konusunda bilgilendirilmelidir. optipoint IP adaptörü. optipoint 500 sayısal sistem telefonlarını ve optiset E telefonlarının tümünü IP çalışma istasyonlarına dönüştürür.

7 Aksesuarlar Duvar kiti Tüm optipoint 500 telefonlarında kullanılabilir; ancak aşağıdaki durumlarda kullanılamaz: Ek tuş takımı vb. cihaz kullanılan telefonlar USB 1.1 arayüz kullanılan telefonlar Adaptör takılmış telefonlar Aksesuar kabloları Bilgisayar bağlantısı için USB client dirsek girişli USB 1.1 kablo (CallBridge TU ve CallBridge for Data için gerekli) Aktif hoparlör ve masa mikrofonu için Y kablosu Kulaklık Kulaklık, telefon ahizesinin yerine geçer. Bu, kullanıcının ellerinin telefonu kullanırken serbest olması anlamına gelir. Bu ek donanım, sıklıkla telefon kullanan kişiler (operatörler, satış personeli) için son derece kullanışlıdır. Aşağıdaki kulaklıklar, optipoint akustik adaptörüne ve optipoint 500 advance telefona bağlanabilir: Encore monaural Encore binaural Tristar Supra DuoSet Profile moaural Profile binaural Masa mikrofonu Masa mikrofonu, telefona entegre mikrofonun yerine geçer ve akustik kalitenin zayıf olması halinde ahizesiz görüşme özelliğinin en iyi kapasitede kullanılabilmesini sağlar. Bu mikrofon, aynı zamanda kullanıcıya telefonu kullanırken hareket özgürlüğü de sağlar. Işıklı LED, telefon üzerindeki hoparlör tuşuna basılarak mikrofonun aktif duruma geçtiğini gösterir. Mikrofon, sessiz tuşuna basarak kapalı konuma geçirilebilir. LED in sönmesi, mikrofon bağlantısının kesildiğini gösterir. Teknik veriler Boyutlar (Y x G x D) mm 25 x 68 x 77 Tuş etiketleme aracı Bu araç, Siemens servis departmanı veya sistem uygulayıcısı şirket tarafından optipoint 500 telefonlar hizmete sokulduğunda telefon tuşlarının düzgün bir şekilde etiketlenmesi için kullanılır. Tüm telefonlar için etiket yaprakları, 50 yapraklık paketler halinde sipariş edilebilir (içindekiler: optipoint entry için 10 yaprak, optipoint basic/standard için 40 yaprak). Aktif hoparlör Aktif hoparlör, telefona entegre hoparlörü güçlendirir, akustik kaliteyi arttırır ve telefon aracılığıyla yapılan konferanslar için idealdir. Bu hoparlör aynı zamanda üst düzey yöneticilerin ofisleri için popüler bir aksesuardır. Hoparlör güç ünitesine bağlandıktan sonra hoparlörün çalıştığını gösterir LED yanar. Hoparlör, telefon üzerindeki hoparlör tuşu ile açık konuma getirilir. Ön taraftaki ses kontrol ünitesi, sesin oda şartlarına göre ayarlanmasını sağlar. Hoparlör tuşu, görüşme esnasında sesin kontrol edilmesi için kullanılır. Teknik veriler Boyutlar (Y x G x D) mm 160 x 100 x 95 İkinci kulaklık optipoint kayıt adaptörüne ikinci bir kulaklık bağlanabilir.

8 Teknik Veriler optipoint 500 telefonları entry economy basic standard advance LED destekli fonksiyon tuşu li tuş takımı 2 tuş (artı, eksi) Ahizesiz dinleme Full-duplex ahizesiz görüşme Adaptör girişi USB 1.1 arayüz Kulaklık girişi L(121 TR9-5) 3 diyalog tuşu Ekran (karakterler) 2 x 24 2 x 24 2 x 24 2 x 24 Ekran için arka aydınlatma Azami 2 tuş modülü için arayüz 2 tuş modülü veya 1 tuş modülü ve 1 signature modülü Duvar kiti Boyutlar mm Genişlik Derinlik Yükseklik optipoint 500 telefonları aşağıdaki sistemlere bağlanabilir: Hicom 150 E/150 H Office HiPath AllServe HiPath 3000 Hicom 300 E/300 H HiPath 4000 Şirket logosu taşıyan telefonlar Tüm optipoint 500 telefonları, aynı zamanda Siemens logosuz olarak da mevcuttur. Bu nedenle ilgili şirkete ait logolar sonradan uygulanabilir. Bu belgedeki bilgiler genel tanımları ve varolan teknik seçenekleri göstermektedir. Sistem kurulumlarının hepsinde özel görüşme ile özel konfigürasyonlar saptanarak, gereksinime uygun çözümler üretilmelidir. Veri İletişim Sistemleri Ticaret A.Ş Gazeteciler Sitesi, Sağlam Fikir Sokak, No 3, Esentepe, Istanbul Telefon: (212) Faks: (212) e-posta: URL : Elkotek Veri İletişim Sistemleri A.Ş., Siemens AG Information and Communication Networks ün Kurumsal Şebekeler Ürünleri Dağıtıcısıdır.

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ Contents İçindekiler 02 04 _ Kurumsal Enterprise İşletmeler Business 06 08 _ Small Küçük and ve Ev Home OfisOffice 10 11 _ ipecs Ethernet Anahtarı Switch 12 13

Detaylı

D45 SİSTEMİ. Yüksek performanslı interkom sistemi KATALOG 2011

D45 SİSTEMİ. Yüksek performanslı interkom sistemi KATALOG 2011 D45 SİSTEMİ KATALOG 2011 Yüksek performanslı interkom sistemi 2 İÇİNDEKİLER Genel özellikler 5 Ürünler 10 Yazılım 18-19 Çok katlı binalar için çözümler 20 Bina kompleksleri için çözümler 21-22 2-kablolu

Detaylı

GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM

GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM Commend GÜVENLİK ve iletişim çözümleri GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM Commend Intercom Mimarisi Commend in sağladığı çözümler insan ve çevre göz önüne alınarak

Detaylı

Infor mation OpenScape Office MX ve OpenScape Office LX Küçük ve orta ölçekli girişimler için Birleşik İletişimler çözümü

Infor mation OpenScape Office MX ve OpenScape Office LX Küçük ve orta ölçekli girişimler için Birleşik İletişimler çözümü Information Bilgi OpenScape Office MX ve OpenScape Office LX Küçük ve orta ölçekli girişimler için Birleşik İletişimler çözümü OpenScape Office şirketlere entegre ses ve konferans hizmetleri, ses ve faks

Detaylı

Ses Ağ Geçidi - IP- PBX

Ses Ağ Geçidi - IP- PBX Ses Ağ Geçidi - IP- PBX Samsung OfficeServ Serisi Samsung un kablolu, kablosuz, dijital ve IP konularındaki deneyimi ve ödüllü yenilikleri sonucunda tasarlanan OfficeServ 7000 serisi santralleri, VOIP,

Detaylı

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE www.schrack-seconet.com VISOCALL IP, iletişim, organizasyon ve bakım için ortak teknoloji platformu. Geleceğe yönelik birçok uygulama

Detaylı

Enformasyon. HiPath 3000/5000 V8 Orta ölçekli iflletmeler için yenilikçi iletiflim çözümleri. Communication for the open minded

Enformasyon. HiPath 3000/5000 V8 Orta ölçekli iflletmeler için yenilikçi iletiflim çözümleri. Communication for the open minded Enformasyon HiPath 3000/5000 V8 Orta ölçekli iflletmeler için yenilikçi iletiflim çözümleri Communication for the open minded Siemens Enterprise Communications: www.siemens.com/open HiPath 3000 - flirketlerde

Detaylı

Dil Dağıtım Sistemi. Integrus. tr Kullanım kılavuzu

Dil Dağıtım Sistemi. Integrus. tr Kullanım kılavuzu Dil Dağıtım Sistemi Integrus tr Kullanım kılavuzu Dil Dağıtım Sistemi İçindekiler tr 3 İçindekiler 1 Güvenlik 6 2 Bu kılavuz hakkında 7 2.1 Amaç 7 2.2 Hedef kitle 7 2.3 İlgili belgeler 7 2.4 Uyarılar

Detaylı

Kullanım kılavuzu. tiptel Ergophone 6170/6171. tiptel

Kullanım kılavuzu. tiptel Ergophone 6170/6171. tiptel Kullanım kılavuzu (tr) tiptel Ergophone 6170/6171 tiptel Önemli bilgiler Bu telefon deneyimi olmayan kullanıcılara yöneliktir. Fabrika ayarları yalnızca genellikle en sık kullanılan işlevlerin kullanılmasını

Detaylı

CC 9048. Kurulum ve Kullanma Kılavuzu

CC 9048. Kurulum ve Kullanma Kılavuzu CC 9048 Kurulum ve Kullanma Kılavuzu CC 9048 İçindekiler Giriş 2 1. Genel Bilgiler 2 2. Güvenlik Bilgileri 2 Eller Serbest Sistemi'nin (ESS) Kurulumu 4 3. Teslimat İçeriği 4 4. Yerleştirme ve Montaj 6

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 5 LEAPvoX Kullanım Amacı... 5 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH

Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH TR İÇİNDEKİLER 3 GÜVENLİK UYARILARI 3 Çevrebirim Aygıtlarının Kullanımı 3 Diğer Hatırlatmalar 4 Rahat Çalışma Ortamının Oluşması 4 Taşıma/Nakliye Önlemleri

Detaylı

KÜÇÜK VE ORTA BOY İŞLETMELER (KOBİ ler)

KÜÇÜK VE ORTA BOY İŞLETMELER (KOBİ ler) KÜÇÜK VE ORTA BOY İŞLETMELER (KOBİ ler) İşletmeniz için eksiksiz iletişim Alcatel OmniPCX Office SES, INTER KÜÇÜK İŞLETMEL İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA Aşağıdaki iki örneğimizde yer alan kişiler

Detaylı

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANMA KILAVUZU. GNB 1455 A1 i3

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANMA KILAVUZU. GNB 1455 A1 i3 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANMA KILAVUZU GNB 1455 A1 i3 UYARILAR Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün

Detaylı

MINI HIFI SYSTEM M 2100

MINI HIFI SYSTEM M 2100 MINI HIFI SYSTEM M 2100 TR EN -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Detaylı

KX-PRW110 KX-PRW120. Smartphone Connect Uygulama Kılavuzu. Smartphone Connect Özellikli Premium Tasarım Telefon. Model No.

KX-PRW110 KX-PRW120. Smartphone Connect Uygulama Kılavuzu. Smartphone Connect Özellikli Premium Tasarım Telefon. Model No. Smartphone Connect Uygulama Kılavuzu Smartphone Connect Özellikli Premium Tasarım Telefon Model No. KX-PRW110 KX-PRW120 Bir Panasonic ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu belgede, Smartphone

Detaylı

TELEViZYON KULLANIM KILAVUZU OPERATING INSTRUCTIONS SMART 42FA7500 42 LED TV

TELEViZYON KULLANIM KILAVUZU OPERATING INSTRUCTIONS SMART 42FA7500 42 LED TV TELEViZYON KULLANIM KILAVUZU OPERATING INSTRUCTIONS SMART 42FA7500 42 LED TV İçindekiler Güvenlik Bilgileri... 1 Başlangıç... 2 Bilgiler & Özellikler & Aksesuarlar... 2 Uzaktan Kumanda... 5 Bağlantılar...

Detaylı

Jabra GO 6470. Kullanma Kılavuzu. www.jabra.com

Jabra GO 6470. Kullanma Kılavuzu. www.jabra.com Jabra GO 6470 Kullanma Kılavuzu www.jabra.com HOŞ GELDİNİZ Jabra GO 6470'i seçtiğiniz için teşekkürler. Kulaklığın sahip olduğu çok sayıda fonksiyonu beğeneceğinizden ve kullanımını rahat ve kolay bulacağınızdan

Detaylı

Referans Kılavuzu Sürümü 3

Referans Kılavuzu Sürümü 3 Referans Kılavuzu Sürümü 3 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik...6 Giriş...7 Genel bakış...7 Yardım ve destek...7 Telefonunuzun bakımı...8 Tuşlar ve parçalar...9 Başlarken... 12 Paket içeriği...12 SIM kartı

Detaylı

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu 9215279 Baskı 2 2 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-561 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan

Detaylı

LCD LED TV KULLANIM KILAVUZU

LCD LED TV KULLANIM KILAVUZU LCD LED TV KULLANIM KILAVUZU İçindekiler Güvenlik Önlemleri... 31 Çevresel Bilgi... 32 TV - Özellikler... 33 TV nin Görüntülenmesi... 33 TV Kontrol tuşları ve Çalıştırma... 33 Uzaktan kumandanın görüntülenmesi...

Detaylı

VESTEL TELEViZYON KULLANIM KILAVUZU OPERATING INSTRUCTIONS SMART 50PF7055 50 LED TV

VESTEL TELEViZYON KULLANIM KILAVUZU OPERATING INSTRUCTIONS SMART 50PF7055 50 LED TV VESTEL TELEViZYON KULLANIM KILAVUZU OPERATING INSTRUCTIONS SMART 50PF7055 50 LED TV İçindekiler Güvenlik Önlemleri... 1 Çevresel Bilgi... 2 TV - Özellikler... 3 TV nin Görüntülenmesi... 3 TV Kontrol tuşları

Detaylı

IP Telefon Sistemi Kullanım Kılavuzu

IP Telefon Sistemi Kullanım Kılavuzu IP Telefon Sistemi Kullanım Kılavuzu Hazırlayan: Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Aralık, 2011 İçindekiler 1 Set Düğmeleri... 2 2 Dâhili çağrı... 3 3 Harici Çağrı... 3 4 Dışarıdan

Detaylı

s mobile Gigaset S645 Issued by Information and Communication mobile Haidenauplatz 1 D-81667 Munich

s mobile Gigaset S645 Issued by Information and Communication mobile Haidenauplatz 1 D-81667 Munich s mobile Issued by Information and Communication mobile Haidenauplatz 1 D-81667 Munich Siemens AG 2004 All rights reserved. Subject to availability. Rights of modification reserved. Gigaset S645 Siemens

Detaylı

MTM5000 SERİSİ TETRA ARAÇ TELSİZLERİ

MTM5000 SERİSİ TETRA ARAÇ TELSİZLERİ BUGÜN VE GELECEKTE KRİTİK DURUMLARDA HABERLEŞMEYİ MÜMKÜN KILAR TETRA ARAÇ TELSİZLERİ DAHA GÜVENLİ DAHA AKILLI DAHA HIZLI Yükseltilmiş ses performansıyla zorlu ortamlarda işitin ve sesinizi duyurun Muhteşem

Detaylı

SCS BUS teknolojisi ile ev otomasyonu senaryo sayılarını arttırın, tüm evinizi kontrol altına alın

SCS BUS teknolojisi ile ev otomasyonu senaryo sayılarını arttırın, tüm evinizi kontrol altına alın EV OTOMASYONU SCS BUS teknolojisi ile ev otomasyonu senaryo sayılarını arttırın, tüm evinizi kontrol altına alın VERİMLİ ENERJİ KULLANAN EVLER Enerji yönetimi modunda 3,5 dokunmatik ekran ref. 672 83 Enerji

Detaylı

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Baskı 1.1 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-561 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan eder.

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

PL-1555 KABLOSUZ AKILLI ALARM SİSTEMİ

PL-1555 KABLOSUZ AKILLI ALARM SİSTEMİ PL-1555 KABLOSUZ AKILLI ALARM SİSTEMİ TANITMA ve KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN PAKET İÇERİĞİ Kurulum ve ayarlarınızı yapmadan önce lütfen ürün paketi içeriğinizin tam olduğunu kontrol edin. Alarm Sistemi Alarm

Detaylı

Notebook GNB 1565 A1 İ3 GNB 1567 B1 İ3 GNB 1588 B1 İ5 GNB 1599 B1 İ7 GNB 1690 B1 İ7

Notebook GNB 1565 A1 İ3 GNB 1567 B1 İ3 GNB 1588 B1 İ5 GNB 1599 B1 İ7 GNB 1690 B1 İ7 Notebook GNB 1565 A1 İ3 GNB 1567 B1 İ3 GNB 1588 B1 İ5 GNB 1599 B1 İ7 GNB 1690 B1 İ7 TR İÇİNDEKİLER 3 GÜVENLİK UYARILARI 3 Çevrebirim Aygıtlarının Kullanımı 3 Diğer Hatırlatmalar 4 Rahat Çalışma Ortamının

Detaylı