AKFEN HOLDİNG YENİ KORE ŞEHİTLERİ KENTSEL YENİLEME TEKLİFİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AKFEN HOLDİNG YENİ KORE ŞEHİTLERİ KENTSEL YENİLEME TEKLİFİ"

Transkript

1 AKFEN HOLDİNG YENİ KORE ŞEHİTLERİ KENTSEL YENİLEME TEKLİFİ

2 İçindekiler Proje Bölgesi Konumu Teklif ve Süreç Mutabakat ve Sözleşme Süreci Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Akfen Holding Kimdir? Sampaş Kimdir? Sampaş Kentsel Dönüşüm Faaliyetleri Proje Konumu Bölgede Neler Var? Yeni Kore Şehitleri Görseller

3 Proje Bölgesi Konumu

4 Teklif ve Süreç 74 parsel ve m2 lik parsel yüzölçümüne sahip Kore Şehitleri kentsel yenileme proje alanı içerisinde kalan gayrimenkulünüzle ilgili ön mutabakatın yapılarak arsa payı karşılığı inşaat sözleşmelerinin, yıl sonuna kadar imzalanmasını takiben ilgili kurumlarda resmi süreç başlatılacaktır. Ön Mutabakat Gayrimenkul Tespit ve Değerleme Arsa payı inşaat sözleşmelerinin imzalanması Kentsel dönüşüm işlemleri İmar planı ve uygulaması işlemleri Mimari projeler Ruhsat ve İzin Yıkım ve İnşaat

5 Teklif ve Süreç 1. İnşaat Hakkı Paylaşımı ; Mevcut imar planındaki sorunları çözecek daha iyi bir imar planı ve kentsel tasarım projesi hazırlanacaktır. Yeni konsept proje sonucunda onaylanacak imar planında oluşması gerekli Emsal değeri yaklaşık 3,0 dür. Bu Emsalin alınması halinde Hak sahibi; Mer i 1/1000 ölçekli Şişli Merkez ve Çevresi Uygulama İmar Plan koşullarına göre var olan (İnşaat Ruhsatı, Yapı Kullanma izin Belgesi ve Mimari Projeler) inşaat haklarını yeni projede aynen alacaktır. Bu emsalin üzerinde oluşabilecek Emsal değerinden gelen inşaat artışı %50 hak sahibi, %50 yatırımcı şeklinde paylaşılacaktır. (örnek 3,0 yerine 3,2 olursa hak sahibi 0,1 yatırımcı 0,1 olarak pay alır)

6 Teklif ve Süreç 1. İnşaat Hakkı Paylaşımı ; Emsalin sağlanması halinde proje sahasındaki tüm parseller birleştirilecek kapanan yollar Yatırımcı tarafından ilgili idareden satın alınarak, yatırımcı projeye hak sahibi olarak dahil edilecektir. Bu yolda mevcut parsel dağınıklığına dayalı olarak hali hazır parsellerde mevcut bağımsız bölümlerin içinde yer aldığı bloğun Kat Mülkiyeti Kanunu 3. Maddede belirtilen ilkelerce değerlendirmeye esas değeri SPK lisanslı gayrimenkul değerleme şirketi tarafından belirlenecektir. Hazırlanacak rapor doğrultusunda gözetilecek mevcut bağımsız bölümün esas değerlerine ve haklarına uygun olarak ve ARSA MALİKLERİ nin yeni projedeki sahip olacakları bağımsız bölümün konum ve büyüklüğü belirlenecektir.

7 Teklif ve Süreç 2. Süre ; Yeni Konsept projenin İmar Hakkının Kesinleştirilmesi (İmar Planı ve Kentsel Tasarım Projesinin Hazırlanması), Hak Sahipleriyle Mutabakatın sağlanarak Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmelerinin imzalanması, 6306 Sayılı Kanun kapsamındaki iş ve işlemlerin başlatılması 24 aydır. İmar Planı ve Kentsel Tasarım Projesinin onaylanmasından sonrasında Uygulama projelerinin hazırlanması ve Ruhsat için başvuru 30 gündür. İnşaat Süresi (Başlaması-Tamamlanması), İnşaat Ruhsatının alınmasına müteakip 36 aydır.

8 Gayrimenkul tespit ve değerleme raporları, Proje bilgileri, Teknik şartnameler, Hukuki sözleşmeler, Bağımsız Bölüm ve Ortak Alanların Tahsisine Dair Paylaşım Krokisi, Yönetim Planı, Teminat ve Sigortalar, Taşınma ve Kira Yardım Listesi, İş Takvimi sizlere sunulacaktır. Mutabakat ve Sözleşme Süreci Arazinizin sınırları içerisinde bulunan tüm hak sahiplerinin en az %75 i ile yıl sonuna kadar görüşmeler yaparak ve ilgili sözleşme dokümanları paylaşarak prensip olarak mutabakat sağlamayı ve sözleşme imzalamayı hedefliyoruz.

9 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Karma Nitelikli Projenin Avantajları Marka Bilinirliliği Yüksek bir proje! Giderek genişleyen metropoller, yeni yaşam alanları geliştirilmesini gerektirmektedir. Bu yeni yaşam alanlarında da, daha kompakt bir hayat sunan karma fonksiyonları bir arada bulunduran projeler kaçınılmaz olmuştur.

10 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Karma Nitelikli Projenin Avantajları Marka Bilinirliliği Yüksek bir proje! Oluşan bu ihtiyacı karşılamak amacıyla oluşturulan konut, ofis ve alışveriş merkezini birleştiren karma nitelikli yaşam projelerinin hızlı satış ve kiralama grafikleri yakalaması ve gayrimenkulde kazan-kazan ilkesinin daha fazla uygulanmasına zemin sağlaması için karma kullanımlı bir yaşam merkezi projesi geliştirdik.

11 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Karma Nitelikli Projenin Avantajları Marka Bilinirliliği Yüksek bir proje! Şu anda konut bölgesi olan yerinizi, yasal olarak iş yeri haline getiriliyor. Trafik sıkışıklığı olan, Ana ulaşım ağları ve Toplu taşıma ile entegre olmayan bölgeyi entegre edecek bir proje gerçekleştiriliyor. Otoparkı olmayan, Yeşil Alanı ve Meydanı olmayan ve köhneleşmiş yerinizi yenileyerek değer artışı sağlanıyor. Marka, mix use bir proje üreterek sevdiğiniz Kore Şehitleri ni daha güzel, yaşanabilir bir bölge haline getiriliyor. Yeni bir İş ve Yaşam biçimi sunuluyor.

12 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 1. Emsal Artırımı Arazi sınırları içinde kalan parsellerin en az % 75 i ile anlaşma yapmamız halinde, sınırlarınız içindeki yolları da ilgili İdarelerden satın alarak tüm parsellerin tevhitlerini yaparak arsanıza muhteşem bir proje yapabilmek için gereken tüm çalışmaları ve kaynakları sağlıyoruz.

13 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 1. Emsal Artırımı Bu nedenle mevcut ve bireysel hareket durumlarınızdan daha fazla emsal/m2 alan alıyorsunuz. Emsal artırımı ile ilgili kazançlar arsa sahibi ve yüklenici tarafından nispeti oranında ( %50-%50) paylaşılacaktır.

14 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 2. Maksimum Kazanç Yeni Kore Şehitleri projesindeki satış ve kiralama değerlerinin yüksek olmasından dolayı, arazi sınırları içinde kalan parsellerde bulunan mevcut ünitelerde elde edeceğinizden daha fazlasını bu projeden kazanacaksınız, Bir başka deyişle; ortalama bir kazanç değil MAKSİMUM KAZANÇ elde etmenizi sağlıyoruz.

15 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 3. Güçlü, Kurumsal, Sizi Dinleyen ve Uygun Çözümler Üreten Bir İş Ortağı Gerçekleştirdiğimiz projemizde sizlere; Kentsel dönüşüm uzmanlarımız, Mimarlarımız, Şehir plancılarımız, Harita mühendislerimiz, Finansal çözüm ortaklarımız, Belediyeler ve Bakanlıkta iş yapma becerilerimiz ve hukuksal çözümlerde derin bilgi ve birikimleri olan hukukçularımızdan oluşan güçlü bir iş ortağı sunuyoruz.

16 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.1. Teminatlar ; Mevcut yapılarınızın yıkılarak başlanacak inşaat sürecinin parçası olarak kat karşılığı inşaat ve gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi, Tarafların edimlerinin yerine getirilmesi, zamanlama ve malzemeye uygun iş yapmaması veya inşaat sonrası yasal yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumlarına karşı ciddi cezai şartlar içeren sözleşmelerin hazırlanması inşaatların tamamlanarak ARSA MALİKLERİ ne teslimi konusunda Tüketici Mevzuatı ile kabul edilen bina tamamlama sigortasının yapılması.

17 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.1. Teminatlar ; Yatırımcı, bu tamamlama sigortası teminatına ek olarak ayrıca hak sahiplerine düşen imalatların tamamlanma maliyeti olarak ,00 TL teminat senedi keşide etmekle yükümlü olacaktır.

18 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.2. Kira Yardımı ; İnşaatın yapım aşamasında arsa sahipleri olarak başka yerde ikametiniz sebebiyle yıkım ruhsatı alındığının tebliğ edilmesinin hemen ardından sizlere kira yardımı yapıyoruz.

19 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.2. Kira Yardımı ; Mevcut yapıların yıkım masrafları AKFEN tarafından karşılanacak olup yapıların yıkılmasında ortaya çıkacak her türlü sorumluluğu AKFEN üstlenecektir. Taşınmazların zilyetliklerinin ARSA MALİKLERİ tarafından AKFEN e devredilmesinden itibaren başlayacak şekilde Projenin tamamlanma anına kadar her bir ARSA MALİKİ ne mevcut bağımsız bölümü; Kira yardımında ölçü mevcut kira kontratı, tediye ve banka makbuzlarıdır.

20 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.2. Kira Yardımı ; Kişi kendi yerini kullanıyorsa da aşağıdaki kira yardımları geçerlidir. Ofis niteliğinde ise aylık m2 (Net kiralanabilir Alan) azami birim fiyatı 15USD-brüt (Onbeş Amerikan doları) (stopaj ve KDV dahil); İşyeri niteliğindeki dükkanlar ise aylık m2 (Net kiralanabilir Alan) azami birim fiyatı 25USD-brüt (Yirmibeş Amerikan doları) (stopaj ve KDV dahil),

21 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.2. Kira Yardımı ; Konut niteliğinde olanlar içinde bağımsız bölüm başına aylık USD (Bin Amerikan doları) kira ödenecektir. (Taşınma ve Kira Yardım Listesi Ekinde) Her bir Bağımsız Bölüm başına (Gidiş-Dönüş taşınma bedeli toplam) USD (İkibin Amerikan doları) taşınma masrafı ödenecektir. (Taşınma ve Kira Yardım Listesi Ekinde)

22 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.2. Kira Yardımı ; Konut hak sahiplerinin otopark planlamasında her bağımsız bölüm için projede hakkı kadar araçlık kapalı otopark yeri tahsis edilecektir. Ofis ve ticari birim hak sahipleri için ise projede hakkı kadar araçlık kapalı otopark alanı yeni konsept projede planlanmıştır, (Bağımsız Bölüm Paylaşım Krokisi EK inde)

23 Yeni Kore Şehitleri Projesinin Avantajları Sizlere Ne Kazandırıyoruz? 4. Projemizin Güvenceleri 4.3. Garantiler ; SPK lisanslı değerleme firması uzmanları tarafından mevcut gayrimenkullerinizin ölçüm ve değer tespitleri ile Yeni konsept projenin hesap ve değerlemesini yapıyoruz. Bu çalışmalar sonrasında yerinizi şerefiyenize göre birlikte belirleyerek değer kaybına uğramamanızı sağlıyoruz.

24 Akfen İnşaat Kimdir? Akfen Holding; Akfen İnşaat, Akfen Holding'in %98.85 sahip olduğu en eski iştirakidir ve şirketin en önemli parçalarından biridir. Başlangıçta endüstriyel tesislerin fizibilite ve mühendislik hizmetlerini gerçekleştirmek için kurulan şirket, verdiği hizmetlerin yelpazesini endüstriyel tesislerin imalatı, kuruluşu ve montajı hizmetleri ile genişletmiştir. Şirket bugüne kadar üstyapı, altyapı, çevre koruma ve komple havaalanı inşaatlarının yapımı da dahil bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Akfen'in inşaat tecrübesi grup faaliyetlerine önemli katkılar sağlamaktadır. 20 yıldan fazla bir sürede Akfen, toplamda 1.6 milyar ABD Doları tutarında inşaat projesini tamamlamıştır.

25 AKFEN Levent LOFT Projesi Levent LOFT, İstanbul Levent-Maslak aksında kentin kalbinde yer alan bir projedir.

26 AKFEN İncek LOFT Projesi İncek LOFT, Ankara nın yeni yaşam merkezinde! Mogan Gölü manzaralı m2 lik bir arazi üzerinde kurulu.

27 Sampaş A.Ş Kimdir? SAMPAŞ ; Sampaş, Türkiyenin Kentsel Tasarım ve Yenileme sürecinde, medeniyet değerlerinden uzaklaşmadan, hak sahiplerinin hassasiyetlerini gözönünde bulundurarak çağdaş ve akıllı kentlerin yol haritasını çiziyor. Kentsel Tasarım ve Yenileme süreçlerinde mimarlar, şehir plancıları, peyzaj mimarları, mühendisler, sosyologlar ve ekonomistler gibi farklı disiplinlerden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Sampaş, Türkiye nin kentsel dönüşüm sürecinde belediyelerimiz ile işbirliği içerisinde çalışarak uygar ve yaşam kalitesi yüksek marka kentler yaratmayı kendine bir ilke edinmiştir.

28 Sampaş Kentsel Dönüşüm Faaliyetleri Adana / Çukurova Belediye Evleri Kentsel Dönüşüm Projesi

29 Sampaş Kentsel Dönüşüm Faaliyetleri Bayrampaşa / Vatan Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi

30 Sampaş Kentsel Dönüşüm Faaliyetleri Seyrantepe/ Ocean Tower Projesi

31 Proje Nerede? / Konum Yeni Kore Şehitleri çevresinde neler var? Konum Mesafe Bölgede Neler Var? AVM Oteller İş ve Ticaret Sağlık Projemiz

32 Proje Nerede? Konum Yeni Kore Şehitleri Çevresinde Neler var?

33 Proje Konum? Konum Ulaşım / Mesafe Yeni Kore Şehitleri projesi, iş, finans ve sosyal yaşamın merkezinde, Çevreyolu - Büyükdere Caddesi ve Beşiktaş bağlantı noktasında size özel bir yaşam sunuyor. İstanbul Boğazı ve Tarihi Yarımada manzaralı büyülü atmosferde sosyal ve profesyonel yaşamanızı keyifle yaşama imkanına sahip olacaksınız. Asya ve Avrupa nın tam ortasında yeni bir çekim noktası olan Yeni Kore Şehitleri Projesi; lüks otel markalarının, avmlerin, banka ve iş merkezlerinin hemen yanı başında, Çevreyolu, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprüleri ve metro istasyonunun merkezinde hayat buluyor.

34 Proje Konum Ulaşım / Mesafe Gayrettepe Metro :300m. Zincirlikuyu Metrobüs Durağı :500m. Taksim :3.5km Boğaziçi Köprüsü :2.70km FSM Köprüsü :4.20km İstinye Yat Limanı :5.9km Tarabya Yat Limanı :8km Atatürk Havalimanı :10km Sabiha Gökçen Havalimanı :31km.

35 Proje Bölgede Neler Var? AVM İstanbul un sosyal yaşam noktasında, Türkiye nin ve Avrupa nın en lüks mağaza zincirleri, restoran ve cafe lerin yer aldığı alışveriş merkezlerinin ortasında Zorlu Center : 400m. Trump Towers : 1.8km Astoria : 600m Özdilek Park İstanbul : 700m. Kanyon : 790m. Metrocity : 580m. İstanbul Sapphire İstinye Park Cevahir AVM : 1.6km : 4.6km : 1.9km

36 Proje Bölgede Neler Var? Oteller Dünya nın en saygın ve lüks marka zincir otellerinin yanı başında Wyndham Grand İstanbul Levent Raffles İstanbul Edition Hotel The Plaza Hotel Dedeman Hotel İstanbul Marriott Hotel Şişli Conrad İstanbul Four Seasons Hotel Hilton Hotel Bomonti Avangarde Hotel Point Hotel Rönesans Hotel Mövenpick Hotel : 700m : 400m : 500m : 1km : 800m : 2.2km : 2.6km : 3.2km : 3.15km : 200m : 800m : 1.2km : 1.7km

37 Proje Bölgede Neler Var? İş & Ticaret İş dünyasının nabzının attığı banka genel müdürlükleri, şirket genel merkezlerinin bulunduğu plazalar ve birçok firmanın tercih ettiği iş merkezleri Kore Şehitleri aksında. Denizbank Genel Müdürlük Akbank Genel Müdürlük İş Bankası Genel Müdürlük YKB Genel Müdürlük Garanti Bankası Genel Müdürlük Zorlu Center Ofis Kanyon Ofis Trump Towers Ofis İstanbul Adalet Sarayı : 360m : 1.5km : 1.2km : 1km : 330m : 400m : 790m : 1.8km : 2.7km

38 Proje Bölgede Neler Var? Eğitim İstanbul un en iyi marka üniversite ve okullarına yakın konumu: İTÜ : 3.9km Haliç Üniversitesi : 1km Yıldız Koleji : 620m Yıldız Teknik Üniversitesi : 1.6 km Bahçeşehir Üniversitesi : 3km

39 Proje Bölgede Neler Var? Sağlık Türkiye nin en iyi donanımlı sağlık merkezlerinin yakınında konumlandırılıyor Florance Nightingale Acıbadem Fulya Dünya Göz Hastanesi Şişli Etfal hastanesi Okmeydanı SSK Memorial Hastanesi Özel Kolan International Amerikan Hastanesi Ulus Liv Acıbadem Maslak : 1.2km : 2.1km : 2.4km : 2.5km : 3.3 km : 3.7km : 2.7km : 2.5km : 1.8km : 6.2km

40 Proje Bölgede Neler Var? Spor Zengin donanımlı atlı spor kulüpleri, basketbol sahaları, olimpik yüzme havuzları ve fitness merkezlerinin bağlantı noktasında Kemer Country & Golf Club Galatasaray Atlı Kulübü Mayadrom Sports Center Trump Jatomi Spor Center Sports International : 16km : 4.3km : 1.8km : 1.8km : 2km

41 Projemiz;

42

43

44

45

46 Proje Ofisi Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi Engin İş Hanı No: Zincirlikuyu / TÜRKİYE Tel : +90 (212)

YÖNETİCİ ÖZETİ. Adresi. İmar Durumu. 32.920,32 m². Kullanılan Yöntemlere Göre Takdir Olunan Toplam Pazar Değerleri (KDV hariç)

YÖNETİCİ ÖZETİ. Adresi. İmar Durumu. 32.920,32 m². Kullanılan Yöntemlere Göre Takdir Olunan Toplam Pazar Değerleri (KDV hariç) Değerlemeyi Talep Eden Dayanak Sözleşmesi Raporlama Süresi Değerlenen Mülkiyet Hakları Raporun Konusu YÖNETİCİ ÖZETİ Rapor Tarihi 30 Aralık 2014 Değerleme Konusu Gayrimenkulün Adresi Tapu Bilgileri Özeti

Detaylı

Ali Sami Yen Stadı Arsası 58 Pafta 1199 Ada 384 Parsel, Büyükdere Caddesi, Dikilitaş, Şişli, İstanbul DEĞERLEME RAPORU.

Ali Sami Yen Stadı Arsası 58 Pafta 1199 Ada 384 Parsel, Büyükdere Caddesi, Dikilitaş, Şişli, İstanbul DEĞERLEME RAPORU. DEĞERLEME RAPORU Ali Sami Yen Stadı Arsası 58 Pafta 1199 Ada 384 Parsel, Büyükdere Caddesi, Dikilitaş, Şişli, İstanbul 31 Aralık 2010 Rapor No: 2010/TGYO/020 1 DEĞERLEME RAPORU ÖZETİ - Değerlemeyi Talep

Detaylı

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2014-30.09.2014 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2014-30.09.2014 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2014-30.09.2014 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1. İÇİNDEKİLER 2 VİZYON, MİSYON... 2 3 RAPORUN DÖNEMİ... 2 4 ORTAKLIĞIN ÜNVANI... 2 5 ŞİRKET PROFİLİ... 2 5.1

Detaylı

YÖNETİCİ ÖZETİ. Adresi

YÖNETİCİ ÖZETİ. Adresi Değerlemeyi Talep Eden Dayanak Sözleşmesi Raporlama Süresi Değerlenen Mülkiyet Hakları Raporun Konusu YÖNETİCİ ÖZETİ Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 02 Aralık 2013 tarih ve 8408-02 kayıt no lu

Detaylı

GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU

GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ŞEHİT MUHTAR MAHALLESİ / 408 ADA 24 PARSEL OFİS BİNASI BEYOĞLU/ İSTANBUL 01.12.2012 2012/088 GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Detaylı

TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ- BAŞAKŞEHİR İLÇESİ 858 ADA 4 PARSEL MALL OF İSTANBUL KONUT BLOKLARI (A, B, C VE D BLOK) GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU Rapor Tarihi: 07.01.2015 GAYRİMENKUL

Detaylı

Cumhuriyet Caddesi, Sipahi Apartmanı, No: 187/6 ELMADAĞ İSTANBUL Tel: +90 212 296 40 33(pbx) Fax: +90 212 296 06 58 web: www.tkd.com.

Cumhuriyet Caddesi, Sipahi Apartmanı, No: 187/6 ELMADAĞ İSTANBUL Tel: +90 212 296 40 33(pbx) Fax: +90 212 296 06 58 web: www.tkd.com. YÖNETİCİ ÖZETİ RAPOR BİLGİLERİ Değerlemeyi Talep Eden Kurum/Kişi Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Dayanak Sözleşmesi Tarihi 28.10.2011 Ekspertiz Tarihi 01.11.2011 Rapor Tarihi 16.11.2011 Değerlenen

Detaylı

İSTANBUL İLİ SULTANGAZİ İLÇESİ HABİPLER MAHALLESİ BATIŞEHİR PROJESİ (1562 ADA 11 PARSEL) DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL İLİ SULTANGAZİ İLÇESİ HABİPLER MAHALLESİ BATIŞEHİR PROJESİ (1562 ADA 11 PARSEL) DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/2 Üsküdar/ İST. Tel : (216) 474 03 44 Faks : (216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr www.ygd.com.tr İSTANBUL İLİ SULTANGAZİ İLÇESİ HABİPLER MAHALLESİ BATIŞEHİR

Detaylı

GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU RAPOR NO: 2012-001 YÖNETİCİ ÖZETİ

GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU RAPOR NO: 2012-001 YÖNETİCİ ÖZETİ YÖNETİCİ ÖZETİ RAPOR BİLGİLERİ Değerlemeyi Talep Eden Kurum/Kişi Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Dayanak Sözleşmesi Tarihi 03.08.2012 Ekspertiz Tarihi 01.11.2011 Rapor Tarihi 15.08.2012 (*) Değerlenen

Detaylı

İSTANBUL SARIYER ZEKERİYAKÖY 462 ADET KONUT DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL SARIYER ZEKERİYAKÖY 462 ADET KONUT DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/2 Üsküdar/İSTANBUL Tel: (216) 474 03 44 Fax: (216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr İSTANBUL SARIYER ZEKERİYAKÖY 462 ADET KONUT DEĞERLEME RAPORU EMLAK KONUT

Detaylı

REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. TARLA DEĞERLEME RAPORU İSTANBUL / PENDİK ARALIK, 2014 TS EN ISO 9001:2000 Certificate No: NİS 372-01 İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1. SERTİFİKASYON VE ONAY 3 BÖLÜM 2. RAPOR,

Detaylı

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR AYAZMA 3.ETAP BULVAR İSTANBUL PROJESİ DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR AYAZMA 3.ETAP BULVAR İSTANBUL PROJESİ DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/2 Üsküdar/İSTANBUL Tel: (216) 474 03 44 Fax: (216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr www.ygd.com.tr İSTANBUL BAŞAKŞEHİR AYAZMA 3.ETAP BULVAR İSTANBUL PROJESİ

Detaylı

AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ TUZLA İLÇESİ 4599 PARSEL GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU Değer Tarihi: 31.12.2014 Rapor Tarihi: 02.01.2015 GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK VE DEĞERLEME A.Ş. i.

Detaylı

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI EMLAK KONUTLARI PROJESİ 1.ETAP 3.KISIM DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI EMLAK KONUTLARI PROJESİ 1.ETAP 3.KISIM DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/2 Üsküdar/İSTANBUL Tel: (216) 474 03 44 Fax: (216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr www.ygd.com.tr İSTANBUL BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI EMLAK KONUTLARI PROJESİ 1.ETAP

Detaylı

İSTANBUL İLİ ŞİŞLİ İLÇESİ ORTAKÖY MAHALLESİNDE 1 ADET ARSA DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL İLİ ŞİŞLİ İLÇESİ ORTAKÖY MAHALLESİNDE 1 ADET ARSA DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/2 Üsküdar/ İST. Tel : (216) 474 03 44 Faks : (216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr www.ygd.com.tr İSTANBUL İLİ ŞİŞLİ İLÇESİ ORTAKÖY MAHALLESİNDE 1 ADET ARSA

Detaylı

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI ŞUBAT 2015 SAYI 6 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, YÜZDE 15 KONUT DESTEĞİNİ NASIL YORUMLADI? 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI SOCAR, VADİSTANBUL

Detaylı

İSTANBUL İLİ BAŞAKŞEHİR İLÇESİ KAYABAŞI MAHALLESİ KAYAŞEHİR MERKEZ AVM 236 BAĞIMSIZ BÖLÜM DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL İLİ BAŞAKŞEHİR İLÇESİ KAYABAŞI MAHALLESİ KAYAŞEHİR MERKEZ AVM 236 BAĞIMSIZ BÖLÜM DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/2 Üsküdar/ İST. Tel :(216) 474 03 44 Faks :(216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr www.ygd.com.tr İSTANBUL İLİ BAŞAKŞEHİR İLÇESİ KAYABAŞI MAHALLESİ KAYAŞEHİR

Detaylı

İSTANBUL İLİ BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI SEYRANŞEHİR PROJESİ DEĞERLEME RAPORU

İSTANBUL İLİ BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI SEYRANŞEHİR PROJESİ DEĞERLEME RAPORU Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Sırma Apt. No:23/1A Üsküdar/İSTANBUL Tel: (216) 474 03 44 Fax: (216) 474 03 46 bilgi@ygd.com.tr İSTANBUL İLİ BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI SEYRANŞEHİR PROJESİ DEĞERLEME RAPORU EMLAK

Detaylı

VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. DENGE GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. DEĞERLEME RAPORU - 0057 VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Levent İş Merkezi Değerleme Raporu 25.12.2014 Akat Mah. Ebulula Mardin Caddesi No:18 F-2

Detaylı

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M UNIVERSAL G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? Türkiye'nin lokomotif sektörü haline gelen inşaat sektörü

Detaylı

KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1 OCAK 30 EYLÜL 2013 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1 OCAK 30 EYLÜL 2013 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1 OCAK 30 EYLÜL 2013 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER ŞİRKET PROFİLİ 2 ŞİRKET AMACI VE FAALİYET KONUSU 2 ŞİRKET KÜNYESİ 3 ŞİRKET MİSYONU 3 ŞİRKET

Detaylı

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ -BEYLİKDÜZÜ İLÇESİ 183 ADA 1 PARSEL VE 184 ADA 1 PARSEL D-100 KENARI 2 ADET ARSA GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU Rapor Tarihi: 02.01.2015 GAYRİMENKUL

Detaylı

KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ KARTAL İLÇESİ'NDE YER ALAN HORİZON PROJESİ ( 178 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜM ) GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU 1 KRF-1402001 KARTAL HORİZON RAPOR BİLGİLERİ TALEP

Detaylı

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. DEĞERLEME RAPORU VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş LEVENT İŞ MERKEZİ

Bilge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. DEĞERLEME RAPORU VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş LEVENT İŞ MERKEZİ DEĞERLEME RAPORU VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş LEVENT İŞ MERKEZİ 1 İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 RAPOR BİLGİLERİ 1-1 Rapor Tarihi ve Numarası 1-2 Rapor Türü 1-3 Raporu Hazırlayanlar 1-4 Rapor Tarihi 1-5

Detaylı

EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ ŞİŞLİ İLÇESİ'NDE 10 ADA 7 PARSEL (MASLAK İŞ MERKEZİ) BÜNYESİNDEKİ 1 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜM GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU HAZIRLAYAN KURUM TALEP TARİHİ

Detaylı

EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ BEŞİKTAŞ İLÇESİ'NDE 1504 ADA 30 PARSEL (LEVENT ÇARŞI EMLAK PASAJI) BÜNYESİNDEKİ 1 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜM GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU HAZIRLAYAN

Detaylı

EMLAK KONUT HAZIRLANAN KURUM/KİŞİ DIŞINDA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA VERİLEMEZ. MASLAK MAHALESİ ESKİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:37 MASLAK İŞ MERKEZİ 5.

EMLAK KONUT HAZIRLANAN KURUM/KİŞİ DIŞINDA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA VERİLEMEZ. MASLAK MAHALESİ ESKİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:37 MASLAK İŞ MERKEZİ 5. EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ ŞİŞLİ İLÇESİ'NDE 10 ADA 7 PARSEL (MASLAK İŞ MERKEZİ) BÜNYESİNDEKİ 1 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜM GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU HAZIRLAYAN KURUM TALEP TARİHİ

Detaylı

ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. DENGE GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. DEĞERLEME RAPORU - 0082 ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1 Adet Büro Değerleme Raporu, Beşiktaş 07.01.2015 Levent Mah. Cömert Sok. No:1 Yapı Kredi

Detaylı

EMLAK KONUT HAZIRLANAN KURUM/KİŞİ DIŞINDA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA VERİLEMEZ. LEVENT MAHALLESİ GONCA SOKAK NO:22 EMLAK PASAJI BODRUM KAT NO:6

EMLAK KONUT HAZIRLANAN KURUM/KİŞİ DIŞINDA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA VERİLEMEZ. LEVENT MAHALLESİ GONCA SOKAK NO:22 EMLAK PASAJI BODRUM KAT NO:6 EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ BEŞİKTAŞ İLÇESİ'NDE 1504 ADA 30 PARSEL (LEVENT ÇARŞI EMLAK PASAJI) BÜNYESİNDEKİ 1 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜM GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU HAZIRLAYAN

Detaylı

EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İSTANBUL İLİ AVCILAR İLÇESİ'NDE YER ALAN MY TOWN ISPARTAKULE BÜNYESİNDEKİ 16 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜM GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU HAZIRLAYAN KURUM REEL GAYRİMENKUL

Detaylı