Salkom başta ülkemiz olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Salkom başta ülkemiz olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu da faaliyetlerini sürdürmektedir."

Transkript

1

2 HAKKIMIZDA / ABOUT US Salkom Kozmetik 2002 yılında faaliyetlerine başlamış olup; Türkiye nin önde gelen kozmetik firmalarından biridir. Firmamız sağlık ve kişisel bakım konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel ekibi ile doğru, güvenilir ve etkin çözümler sunar. Sosyal sorumluluk anlayışı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Salkom başta ülkemiz olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu da faaliyetlerini sürdürmektedir. Having been inaugurated in 2002, Salkom Kozmetik is one of the leading cosmetic firms of Turkey. Our Firm offers right, reliable and effective solutions with its professional team consisting of experts on health and personal care. It adopts an understanding of social responsibility and service with a focus on customers. Salkom carries on its activities in Europe, Asia and Middle East, its primary concern being our country. VİZYONUMUZ / OUR VISION Türk Kozmetik sektörünün lider kuruluşlarından biri olma yolunda ilerleyen Salkom ; Etik çalışma ilkelerini benimseyen, Nitelikli ve eğitimli insan gücüyle çalışan, Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üreten, Geniş ve yüksek kaliteli ürün yelpazesine sahip, Çevreye saygı bilinci gelişmiş bir vizyona sahip olmaya özen göstermektedir. Salkom, on its way to becoming one of the leader corporations of Turkish Cosmetics sector, shows ultimate attention to the following; Adopting ethical principles of work, Working with qualified and educated manpower, Developing solutions to the needs of the customers, Holding a wide and high quality product range, Having a vision with developed awareness of respect for the environment.

3 MİSYONUMUZ / OUR MISSION Sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkelerini benimseyen, Dünyadaki tüm gelişmelere açık, Tüm değişimlere hızla ayak uyduran, Çalışanlarına profesyonel bir iş ortamı hazırlayan, Ürün kalitesinden ödün vermeyen, Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan, Türkiye'deki kaynakları değerlendiren, Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yaptığı yüksek yatırımlarla; uzun vadeli stratejiler belirleyen bir kurum olmaya büyük önem vermektedir. Adopts the principles of healthy and quality life, Is open to all developments in the world, Rapidly keeps in pace with all changes, Makes ready a professional working environment for its employees, Does not make any concession about product quality, Prioritizes customer satisfaction, Makes use of the resources in Turkey, Determines long-term strategies with its high investments to research and development activities. KALİTE POLİTİKAMIZ / OUR QUALITY POLICY Salkom Kozmetik, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak ve Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılarak üretilmiştir. Salkom Cosmetics applies tight quality control procedures in putting the products meeting quality and safety requirements to the market. Our products have been produced in accordance with the criteria of the Ministry of Health having made notifications of the Ministry of Health.

4 BİTKİSEL ŞAMPUAN / HERBAL SHAMPOO / ТРАВЯНОЙ ШАМПУНЬ / /400 ml Saçlardaki dökülme ve kepek problemleri için özel olarak geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş korumalı formülü sayesinde kepek oluşumunu engelleyerek ve ona bağlı saç dökülmesini aşamalı olarak durdurmaya katkıda bulunan bitkisel bir şampuandır. Saç köklerini besler Sağlıklı ve dengeli saç derisi oluşturur ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur Saçlar güçlenir ve daha dayanıklı hale gelir. İçeriğinde yer alan Matricaria Chamomilla ekstresi saçlı deride kepek oluşumunun önlenmesine Urticas dioica ekstresi saçın parlak görünmesine yardımcı olur. Ayrıca D-Panthenol saçlı derinin beslenmesi ve sağlıklı kalması için bilinen bir maddedir. It has been specially developed for hair loss and dandruff problems. strengthened with protective formula By preventing the formation of dandruff and stops hair loss A herbal shampoo that contributes to the gradual stopping of hair loss. Helps feed hair roots Helps to create a healthy and balanced hair skin and helps to form new hair becomes stronger and more durable. The "Matricaria Chamomilla Extract" contained within the and "Urticas dioica Extract" helps to prevent the formation of dandruff which makes the hair look brighter. In addition, D-Panthenol is knownig a very well substance for deep-nurtured hair and for keeping it healthy. Композиция из витаминов и растительных экстрактов подарит волосам жизненную силу и энергию, укрепив их по всей длине. В составе содержится экстракт аптечной ромашки, который предотвращает перхоть, экстракт двудомной крапивы обеспечивает блеск, D-пантенол питает корни волос, дарит мягкость и эластичность. Волосы становятся живыми, послушными и ухоженными. الشعر القوي من علامات الصحة لدى الانسان. تم تطویرھذا الشامبو خصیصا لمشاكل تساقط الشعر والقشرة في فروة الرأس. مانع تشكل قشرة الرأس وتساقط الشعر وذلك بفضل صیغتھ المعززة التي تساھم في إیقاف خسارة الشعر تدریجیا. تغذي بصیلات الشعر وتجعلھ صحیا أكثر وتساعد على موازنة وتكوین شعر جدید یساعد على حصول شعر أقوى وأكثر متانة. وذلك بخالصة بابونج ألماني مانع للقشرة وبخالصة قراص كبیر تساعد ع ىل معروفة في تغذیة فروة الرأس وتبقیھا في صحة جیدة. تلمیع الشعر وھي مادة

5 SAÇ BAKIM SETİ / HAIR CARE SET / / 400 ml ml 1- BİTKİSEL ŞAMPUAN Saçlardaki dökülme ve kepek problemleri için özel olarak geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş korumalı formülü sayesinde kepek oluşumunu engelleyerek ve ona bağlı saç dökülmesini aşamalı olarak durdurmaya katkıda bulunan bitkisel bir şampuandır. Saç köklerini besler Sağlıklı ve dengeli saç derisi oluşturur ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur Saçlar güçlenir ve daha dayanıklı hale gelir. İçeriğinde yer alan Matricaria Chamomilla ekstresi saçlı deride kepek oluşumunun önlenmesine Urticas dioica ekstresi saçın parlak görünmesine yardımcı olur. Ayrıca D-Panthenol saçlı derinin beslenmesi ve sağlıklı kalması için bilinen bir maddedir. 2- BİTKİSEL SERUMU Saç dökülme önleyici ve oluşumunu arttırıcı Serum içeriğindeki follicusan biyolojik olarak aktif sinyal proteinleri ve provitamin B5 ile saçları canlandırarak dökülmesini engeller ve içeriğindeki diğer maddeler ile kökü uyarıp bölgesel damar genişlemesi yapar saç foliküllerini canlandırarak saç dökülmesini önlemeye ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç oluşumu ve dökülmeyi önleyici etkileri in-vivo (canlı üzerinde testler) ile ispatlanmıştır. 1- HERBAL SHAMPOO It has been specially developed for hair loss and dandruff problems. strengthened with protective formula By preventing the formation of dandruff and stops hair loss A herbal shampoo that contributes to the gradual stopping of hair loss. Helps feed hair roots Helps to create a healthy and balanced hair skin and helps to form new hair becomes stronger and more durable. The "Matricaria Chamomilla Extract" contained within the and "Urticas dioica Extract" helps to prevent the formation of dandruff which makes the hair look brighter. In addition, D-Panthenol is knownig a very well substance for deep-nurtured hair and for keeping it healthy. 2- HERBAL SERUM Hair loss prevention and formation enhancer and support the growth new hair serum. in content follicusan biologic active signal proteins with provitamine B5 And with other substances in the hair and hair skin follicles with refreshingly To prevent hair loss and help to creating a new hair. Hair formation and spill-inhibiting effects have been demonstrated and it has been proven in-vivo (testis over living things).

6 SAÇ BAKIM ŞAMPUANI / HAIR CARE SHAMPOO / ШАМПУНЬ ДЛЯ УХОД ЗА ВОЛОСАМИ / / شامبو العناية بالشعر 400 ml Saç dökülmesi sorunu yaşayan ve/veya saçlarını korumak isteyenler için zenginleştirilmiş formülüyle yıpranan saça güç katarken derinlemesine temizlik ve bakım sağlamaya, güçlü bakımlı ve dayanıklı saçlar oluşturmaya yardımcı olur. İçeriğindeki follicusan biyolojik olarak aktif sinyal proteinleri provitamin B5 ve içeriğindeki diğer maddeler ile saç derisi ve saç foliküllerini canlandırarak saç dökülmesini önlemeye ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç oluşumu ve dökülmeyi önleyici etkileri in-vivo (canlı üzerinde testler) ile ispatlanmıştır. Öneri: salkom saç bakım serumu ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Enriched with a formula provides for who have hair loss problems and / or want to protect their hair While helping to create a deep cleaning and Well-groomed hair and its creating a strong and durable hair. in content follicusan biologic active signal proteins with provitamine B5 And with other substances in the hair and hair skin follicles with refreshingly To prevent hair loss and help to creating a new hair. Hair formation and spill-inhibiting effects have been demonstrated and it has been proven in-vivo (testis over living things) Recommendation: suitable to use with salkom hair care serum together. Богатая формула шампуня обеспечит надежную защиту для тех, кто имеет проблемы с выпадением волос, а также профилактическим методом предотвратит данный риск. В комплекс входят фолликусан, биологически активные протеины, провитамин В5 и другие вещества препятствующие потере волос, укрепляют волосяную фоликулу, что способствует образованию новых. Рекомендуется использовать вместе с сывороткой для волос.

7 SAÇ BAKIM SERUMU / HAIR CARE SERUM / СЫВОРОТКА ДЛЯ ВОЛОС / / 100 ml Saç dökülme önleyici ve oluşumunu arttırıcı Serum içeriğindeki follicusan biyolojik olarak aktif sinyal proteinleri ve provitamin B5 ile saçları canlandırarak dökülmesini engeller ve içeriğindeki diğer maddeler ile kökü uyarıp bölgesel damar genişlemesi yapar saç foliküllerini canlandırarak saç dökülmesini önlemeye ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç oluşumu ve dökülmeyi önleyici etkileri in-vivo (canlı üzerinde testler) ile ispatlanmıştır. Öneri: salkom saç bakım şampuanı ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Hair loss prevention and formation enhancer and support the growth new hair serum. in content follicusan biologic active signal proteins with provitamine B5 And with other substances in the hair and hair skin follicles with refreshingly To prevent hair loss and help to creating a new hair. Hair formation and spill-inhibiting effects have been demonstrated and it has been proven in-vivo (testis over living things) Recommendation: suitable to use with salkom hair care shampoo together Предназначена для восстановления поврежденных волос. Высокоактивная ремонтирующая сыворотка интенсивно восстанавливает структуру волос, глубоко увлажняя и питая их. В комплекс входят фолликусан, биологически активные протеины, провитамин В5 и другие вещества, благодоря чему волосы вновь обретают эластичность, блеск и мягкость, утраченные в результате химических процедур или от воздействия природных факторов. Рекомендуется использовать вместе с шампунем для ухода за волосами.

8 MACA KÖKÜ ÖZLÜ BİTKİSEL ŞAMPUAN / MACA ROOT ESSENCE HERBAL SHAMPOO / ТРАВЯНОЙ ШАМПУНЬ С ЭКСТРАКТОМ КОРНЯ МАКА / / 400 ml Yavaş uzayan saçlara özel olarak Naturex Laboratuvarlarında geliştirilen Maca kökü özlü bitkisel şampuan ile uzun ve sağlıklı saçlara daha kısa sürede kavuşacaksınız. İçeriğinde bulunan sevevo ile 8 gün içinde saç köklerindeki % 169 saç telleri etrafındaki koruyucu kılıf %36 saç uzamasını %93 oranında arttırdığı klinik testlerle kanıtlanmış bir saç dökülmesi engelleyici kozmetik etken maddedir. Ayrıca saçın deriye tutunmasını sağlayarak saç köklerini güçlendirip iç ve dış etkenlerden kaynaklanan stresin saç üzerindeki olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olur. Hair loss & hair growth stimulating especially hair wire With Maca root essence herbal shampoo developed in 'Naturex Laboratories' specially for slow growing hair, you will get to long and healthy hair in a shorter time. in content with 'sevevo' inside 8 days giving to hair root %169 Protective sheath around the hair strands 36% Proven by clinical tests that it increases hair growth by 93% Hair loss inhibitor cosmetic active ingredients. It also strengthens the hair roots by helping the hair to hold on to the skin and helps to relieve the negative effects of stress caused by internal and external factors on the hair. В лабораторях «Натурекс» разработана инновационная формула шампуня, созданная на основе корня перуанской Маки, органических компонентов для быстрого роста волос. Клинически доказано, что входящий в состав ингредиент «Seveov» в течение 8 дней увеличивает активность в волосяных фолликулах на 169%, защитную оболочку вокруг пряди волос на 36%, рост волос на 93%. При этом он является мощным антиоксидантом и содержит противовоспалительные компоненты.

9 BAOBAB YAĞLI BİTKİSEL ŞAMPUAN / HERBAL SHAMPOO WITH BAOBAB OIL / ШАМПУНЬ С МАСЛОМ БАОБАБА / / 400 ml Saçlarımızın da bizim gibi güneş ışığına ve oksijene ihtiyacı vardır. Yeterince güneş ışığı alamayan ve havasız kalan saçlar cansızlaşır, zayıflar, yıpranır ve kırılır. Saç derisi rutubetlenir. Bu rutubet bakteri oluşumuna, kaşıntıya, kepeğe ve hatta saç dökülmesine neden olur. Baobab Yağlı Bitkisel Şampuan, özel olarak geliştirilmiş formülüyle güneş görmeyen saçlara komple bakım yapar. İçeriğindeki baobab tohumları sağlıklı bir cilt gerekli olan A, C, E, F vitaminleri ve beta-karoten, amino asitler, tartarik asitler, yüksek miktarda içerir. Baobab yağı, saç & saçlı deride çabuk ve kolay emilir. Güçlü şekilde nem ve elastikiyet kazandırarak saçlı deriyi besler, saçların güçlenmesine yardımcı olur. Our hair needs sunlight and oxygen like we. when The your hair can't get enough sunlight and fresh air it's gone the lifeless become a weak, worn and easily broken. the scalp becomes damp, damp leads to bacterial growth, itching, dandruff, and even hair loss. Baobab Oily Herbal Shampoo, with a specially developed formula It makes completely soothes and maintenance the hair that cannot see sunlight. The '' baobab '' seeds contain high amounts of vitamins A, C, E, F and beta-carotene, amino acids, tartaric acid, which are essential for healthy skin. Baobab oil, quickly and easily absorbed by the hair and hair skin are. Helps to strengthen the hair by giving Moisturize and elasticity to the hair. Так же как и мы, наши волосы нуждаются в солнечном свете и в кислороде. При недостаточном их количестве волосы становятся безжизненными, тонкими, редкими и ломкими. Волосы и кожа головы теряют влагу и липиды, это способствует образованию бактерий, зуда, перхоти и даже привести к потере волос. Шампунь с семенами Баобаба включает в себя большое количество витаминов A, С, D, Е, F, бета-каротин, аминокислоты, винную кислоту, которые обеспечивают волосам активное питание, возвращает им силу, густоту и мягкость. Средство питает волосы минералами, восстановливает их структуру, защищает от негативных факторов окружающей среды. Волосы становятся более плотными и густыми.

10 AT KUYRUĞU ÖZLÜ BİTKİSEL ŞAMPUAN / HORSE TAİL EXTRACT HERBAL SHAMPOO / НА ОСНОВЕ КОНСКОГО ХВОСТА/ ТРАВЯНОЙ ШАМПУНЬ / / 400 ml Atkuyruğu özü saçlı deride kan dolaşımını güçlendirerek saçın besin alımını arttırır ve saçların daha hızlı uzamasına sağlar. İçeriğinde ki collagen ve hyaluronate sayesinde saç yüzeyini kaplayarak saçları güçlendirir, sönük ve hacimsiz saçlarınızın hacim kazanmasını sağlar. Özellikle yağlı, ince telli ve normal saç tipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Saçları uzun süre temiz tutar. Eğer yağlanmadan dolayı saçlarınızı her gün yıkıyorsanız, bu şampuanı kullanırken, buna gerek kalmaz, yıkama sıklığı 2-3 güne çıkar, saçları güçlendirdiği için saç dökülmesine ve kırılmasına imkân vermemektedir. Günlük kullanım içine uygundur. Horse tail Extract Herbal Shampoo increases the nutritional intake of the hair on the scalp blood circulation and strengthens the hair to grow faster. With the collagen and hyaluronate it strengthens the hair by covering the surface of the hair, enabling you to gain volume of your dull and volumeless hair. Especially designed for oily, thin hair and normal hair types. it Keeps hair clean for a long time If you wash your hair everyday because of oiling, when you use this shampoo, you not need it to washing you hair everyday again. the washing period goes up to 2-3 days, it does not allow hair to fall and loss because it strengthens the hair. It is also suitable for daily use. На основе конского хвоста. Обеспечит уход, укрепит и придаст блеск вашим волосам.

11 SARIMSAK VE GINSENG ÖZLÜ BİTKİSEL ŞAMPUAN / GARLIC & GINSENG EXTRACT SHAMPOO / НА ЭКСТРАКТЕ ЖЕНЬШЕНЬ И ЧЕСНОКА / / 400 ml Ginseng ve Sarımsak özleri saç, saç derisi ve saç kökünü derinlemesine besleyerek saç hücrelerini güçlendirmeye ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Saç dökülmesi problemini çözer. Zayıf saçların kalınlaşıp hacim kazanmasını sağlar. Yapılan araştırmalar yağlanan saçın giderek inceldiğini sarardığın ve en sonunda döküldüğünü göstermektedir. Sarımsak & Ginseng Özlü Şampuanın bir diğer etkisi de saç derisindeki yağ dengesini sağlar. Vitamin B5 ile saç derinizin nem ihtiyacını karşılar ve hücre yenileyici özelliği sayesinde saçlı derinizin eski sağlığına kavuşmasını destekleyerek saçlarınızı güçlendirir. Aynısafa özünün Anti-enflamatuar etkisi sayesinde saçlı derinizin dış etkenlere karşı tahrişini azaltmaktadır Günlük kullanım için uygundur. Ginseng and Garlic extracts deeply nourish your hair, and hair root to give him much more strengthen hair follicles and help hair grow faster. İts Solves the problem of hair loss. Allows thin hair to thicken and gain volume. according to the research carried out It shows that the hair is increased fading and broken in the end. Another effect of Garlic & Ginseng Extract Shampoo is that it provides oil balance in the hair. with Vitamin B5 meets the moisture requirement of your hair and strengthens your hair by promoting the regeneration of your hair to restore your hair to its former health. with Calendula extract Anti-inflammatory effects reduces hair irritation from external factors. Suitable for daily use. На основе экстракта Женьшеня и чеснока Укрепляет корни волос, предотвращает их выпадение.

12 SAÇ KREMİ / HAIR CREAM / БАЛЬЗАМ ДЛЯ ВОЛОС / / 400 ml İçeriğinde ki B5 Vitamini sayesinde gün içerisinde saçlarınızın nemini korumasına yardımcı olarak günlük bakımını yapacaktır Kuru, elektriklenen ve kabaran saçları kontrol altına alıp, saçı derinlemesine beslerken aynı zamanda canlandırır. Pürüzsüz, yumuşak ve parlak görünmesine yardımcı olur. Nemli veya kuru saça uygulayabilirsiniz. Öneri: Saç yapınıza uygun salkom şampuan ile kullanılması tavsiye edilir With content to a B5 vitamin Helping to protect the moisture of your hair inside of day. it will making daily maintenance, Dry, took control of electrified and surging hair, deeply nourishes hair. it While deeply feeds to hair at the same time. And Helps to look smooth, soft and bright hair. Can be applied on dry and wet hair. Recommendation: suitable to use with salkom hair shampoo together According to your's hair types. Выравнивает поверхность волоса и уменьшает ломкость. Снимет статическое напряжение, из-за которого электризуются пряди, восстанавливает сеченые кончики и значительно облегчает расчесывание. Средство делает локоны мягкими, объемными, блестящими и крепкими.

13 SODIUM LAURETH SULFATE sız SODIUM LAURETH SULPHATE FREE خالي من سلفات لوريث الصوديوم

14 VİTAMİN KOMPLEKS ŞAMPUAN SÜLFATSIZ FORMÜL / VITAMIN COMPLEX SHAMPOO SULPHATE-FREE FORMULA / ШАМПУНЬ ВИТАМИННЫЙ КОМПЛЕКС. ФОРМУЛА БЕЗ СУЛЬФАТА / / 400 ml Saçlarınızın kuvvetlenmesini isteyen ve özellikle ince telli, zayıf saçlara sahip olan kişilerin kullanımı için özel olarak formüle edilmiştir. Saç derisi ile uyumlu ph ve sülfat içermeyen özel formülasyönü sayesinde saçlı deri üzerinde herhangi bir irritasyona neden olmaksızın rahatça kullanılabilir. It has been formulated particulary fo use by people with thin and weak hair who wish to strengthen their hair. It can be used comfortably without any irritation on hair while ph and sulphate free special formulation compatible with hair skin. Сформулирован специально для тех, кто хочет укрепить свои волосы. Благодаря специальному составу без сульфатов и рн совместимый с кожей головы подходит для частого применения. Лечебно-профилактический состав содержит аминокислоты, протеины, витаминные комплексы. Мягкая пена, активное очищение, защита волосяных стержней от агрессивного воздействия природных факторов. Рекомендуется при частом применении приборов для термоукладки.

15 BOYALI SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN SÜLFATSIZ FORMÜL / SHAMPOO FOR DYED HAIR SULPHATE-FREE FORMULA / ШАМПУНЬ «ДЛЯ ОКРАШЕННЫХ ВОЛОС. ФОРМУЛА БЕЗ СУЛЬФАТА» / / 400 ml Boyalı saçlarda yıkama sonucu saç üzerindeki boyanın akıp gitmemesi ve renk kalitesinin sağlanması için saç dökülmesine karşı etkinliği de yüzyıllardır bilinen kına kına kabuk ekstresi ile güçlendirilmiş, eşsiz formüle sahip şampuandır. Saç derisi ile uyumlu ph ve sülfat içermeyen özel formülasyonu sayesinde saçlı deri üzerinde herhangi bir irritasyona neden olmaksızın rahatça kullanılabilir. With unique and gorgeous formula knowing Centuries Cinchona officinalis or cinchona shell Painted hair Wash result on the hair It has the effect. for its efficiency against hair loss to avoid running of the dye on hair as a result of washing dyed hair and to provide quality of color. can be used comfortably without any irritation on hair while ph and sulphate free special formulation compatible with hair skin. В результате мытья окрашенные волосы теряют цвет и для обеспечения стойкости цвета состав шампуня был усилен известным на протяжении веков своей эффективностью экстрактом коры хны, тем самым была получена уникальная формула шампуня. Благодаря специальному составу без сульфатов и рн совместимый с кожей головы подходит для частого применения.

16 LATİSSE NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN / LATISSE MOISTURIZING SHAMPOO / / 100 ml İçeriğinde yer alan D-Panthenol ile saç ekimi yapılan bölgede tahriş olmuş cildi yeniden yapılanması sağlarken aloe barbadensis yaprak usaresi sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur ve black cohosh ekstresi ile saç oluşumu desteklenir. With D-Panthenol content it restructuring of Irritated skin is ensured in the region of hair transplantation. it contains to aloe barbadensis leaf juice it help to MOISTURIZING your skin. with black cohosh extract supports new hair formation. and has not any side effects. LATİSSE NEMLENDİRİCİ KÖPÜĞÜ / LATISSE MOUSSE WITH MOISTURIZER / / 100 ml İçeriğinde yer alan D-Panthenol, allantoin ve alman papatyası uçucu yağın etkin içeriği olan Alpha-Bisabolol ile saç ekimi yapılan bölgede tahriş olmuş cildin yeniden yapılanması sonucu cilt bütünlüğünün oluşumu desteklenirken, aloe barbadensis yaprak usaresi, urea, sodium PCA, Glycerin cildi nemlendirmesine yardımcı olur ve arnica montana extract ve Hypericum perforatum extract yardımı ile kan akışı düzenlenmiş olur. The ingredients to D-Panthenol, allantoin and Alpha-Bisabolol and German chamomile By virtue of the active substance of the volatile oil and the leaf juice of urea, sodium PCA, Glycerin it help to MOISTURIZING your skin. with arnica montana extract and Hypericum perforatum extract supports new hair formation. and its Blood flow is regulated has not any side effects.

17 El, Yüz ve Vücut Bakımı Hand, Face & Body Care

18 EL VE VÜCUT KREMİ / HAND AND BODY CREAM / КРЕМ ДЛЯ РУК И ТЕЛА / / 100 ml Günlük cilt bakımınız için ideal bir nemlendiricidir. Cilde yağlanma etkisi bırakmadan nemlendirir ve gün boyu cildin doğal nem dengesini korur. İçeriğinde yer alan aynısafa ve kayısı çekirdek yağı ile kuruyan yıpranan yorulan cildinizin bakımlı ve estetik görünümünü geri kazandırmaya yardımcı olur. It is an ideal moisturizer for your daily skin care. Moisturizes without affecting skin oiling and protects the natural moisture balance of the skin all day long. Content located calendula and apricot kernel oil, its keep your dry skin well-groomed tired and worn-out aesthetic appearance helps to Restore back. Крем насыщает кожу питательными веществами и витаминами, повышает тонус и эластичность. Натуральные экстракты календулы и абрикосового масла обеспечивают роскошный уход на целый день. Интенсивно питает, смягчает и увлажняет кожу в течение всего дня, придавая ей приятный аромат и нежное сияние.

19 GECE-GÜNDÜZ KREMİ / NIGHT-DAY CREAM / УВЛАЖНЯЮЩИЙ ДНЕВНОЙ-НОЧНОЙ КРЕМ / / 45 ml Zengin içeriği ve kadifemsi dokusu ile Yoğun tempodan yorulan, dış etkenlere doğrudan maruz kalan cildinizin bakımı için ideal her cilt tipine uygun, collagen ve sodium hyaluronate içeriği ile anti-aging etki sağlayarak kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Zengin, ipeksi dokusuyla cilt tarafından emilir. An Rich it content and velvety textures Ideal for any type of skin ideal for the care of your skin, which is intensely tempted and exposed directly to external factors with Collagen and sodium hyaluronate in the content helps to prevent wrinkles by providing anti-aging effect. It is Absorbed by the skin, with rich, silky texture. Этот нежный крем с окутывающей и тающей текстурой обеспечит Вашей коже полноценный комплексный уход. Содержит Натрий гиалуронат с коллагеном предотвращающий образование морщин, подтягивает и придает упругость, возвращая четкость контуров лица.

20 GÖZ ALTI KREMİ / UNDER EYE CREAM / ОСВЕТЛЯЮЩИЙ КРЕМ ДЛЯ КОЖИ ВОКРУГ ГЛАЗ / / 30 ml Ceviz ve at kestanesi ekstreleri yardımı ile oluşturduğu astrenjan etki ile göz altındaki ince çizgileri düzeltir, kırışıkları azaltır, cildi sıkıştırır ve cildi yenilenmesine yardımcı olur. With the help of extract of walnut and horse chestnut, Formed by astringent effect corrects fine lines under eyes, reduces wrinkles, tightens skin and helps skin regeneration. Активные компоненты, входящие в состав крема, сохраняют влагу, питают нежную кожу вокруг глаз и активируют ее регенирацию. Экстракт грецкого ореха и каштана увлажняет и укрепляет липидный барьер кожи, календула является универсальным средством от припухлостей и темных кругов под глазами. В состав продукта входит масло ши, которое увлажняет, делает нежную область вокруг глаз более упругой и эластичной.

21 GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ / ALL-AROUND EYE CREAM / УВЛАЖНЯЮЩИЙ КРЕМ ДЛЯ КОЖИ ВОКРУГ ГЛАЗ / / 30 ml Alman papatyası, kaysı çekirdek yağı ve buğday yağı yardımı ile göz çevresindeki kırışıkların görünümünü azaltır ve göz altı morluklarının azalmasına yardımcı olur. German chamomile, apricot kernel oil and wheat germ oil help to reduce the appearance of wrinkles around the eyes and Helps reduce under eye and around eyes dark circles. Улучшает внешний вид кожи, увляжняет ее и наполняет энергией. Система активно разглаживает кожу, убирая следы усталости, уменьшает темные круги под глазами, укрепляет кожу век и обеспечивает защиту от обвисания. Активные компоненты: немецкая ромашка, масло абрикосовых косточек, масло зародышей пшеницы.

22 ALTIN TOZLU ANTI-AGING KREM / GOLD POWDER CREAM ANTI AGING / КРЕМ ДЛЯ ЛИЦА С ЗОЛОТОЙ ПЫЛЬЦОЙ / / 30 ml 24 ayar altın parçacıkları içeren mucize krem, içeriğindeki altın parçacıkları cilt tarafından emilerek ciltte nem oluşumunu sağlar ve böylelikle daha sıkı bir görünüme meydana getirir. Ciltte anti-aging etkisiyle kolojan üretimini artırarak maksimum etki sağlar. The miraculous cream containing 24 carat gold particles gold penetrate into the skin, giving moisture to the skin and thus creating a tighter appearance. Provides maximum effect by increasing anti-aging effect of colloid production on the skin. Крем для лица с золотой пыльцой обладает сильным омолаживающим действием с восстанавливающим и разглаживающим эффектом. Золото - мягкий металл, который легко абсорбируется кожей. В процессе нанесения крема осуществляется лимфатический дренаж лица, тем самым стимулируется выведение токсинов и лишней жидкости. Крем, также усиливает кровообращение, делая кожу эластичной, ускоряя обновление клеток. Выступая в качестве антиоксиданта, этот крем поворачивает вспять процесс окисления клеток, которые приводит к старению кожи.

23 ANTI FRECKLES KREM / ANTI FRECKLES CREAM / КРЕМ ПРОТИВ ВЕСНУШЕК / / 45 ml Meyan kökü, kına kına özü ve B3 vitamininin melanin üretimini baskılayıcı etkisi ile çil ve lekelerinizin renginin açılmasını sağlamaktadır. Barbados kirazının C vitamini içeriği sayesinde melanin baskılayıcı etkisi ile lekelerinizin azaltılmasını sağlar. Extracts liquorice root and Cinchona officinalis and B3 vitamin it's create repress to rebuild melanin to the effect of opening the color of your freckles and spots With the vitamin C content of the Barbados cherry it helps to reduce your stains with the melanin repressive effect. Можно применять на любом участке тела. Втирать в кожу до полного впитывания. Избегать контакта с глазами. При попадании в глаза обильно промыть водой. Хранить при комнатной температупе, в оригинальной упаковке. Номер партии и срок годности смотреть на упаковке.

24 ANTI - AGING KREM / ANTI - AGING CREAM / ДНЕВНОЙ КРЕМ - ЛИФТИНГ / / 30 ml Yaşlanma belirtilerine, kırışıklık görünümüne ve sıkılığın kaybolmasına karşı savunmaya yardımcı olur. Cildin güçlenmesine ve yoğunlaşarak daha sıkı görünmesine yardımcıdır kırışıklık ve çizgi görünümünün azalmasına destek olur. İçeriğinde yer alan D-Panthenol ve diğer zengin içeriğiyle cilt gerginliği sağlar. With time the skin losing moisture and its elastic. It helps defenes mechanisms to reduce the sing of aging, the appearance of wrinkles and loss of firmness. It focuses on strengthening of the skin, and promots firmness of skin. It is enriched with D-Panthenol and other ingredients that promote firmness of the skin. Действие крема направлено на защиту, укрепление и синтез собственного коллагена и эластина кожи. Активный компонент D-panthenol эффективно и быстро укрепляет овал лица, повышает упругость кожи и корректирует морщины.

25 LATISSE YÜZ TEMİZLEME JELİ LATISSE FACE CLEANER GEL Гель Для Умывания 100 ml Özellik: Kurutucu Kimyasal maddeler içermeyen jel yapılı formülü ile cilde ferahlık ve canlılık kazandırır. Gözeneklere derinlemesine işleyerek cildinizde birikmiş kir, yağ ve makyaj kalıntısından arındırarak durulanır. Göz çevresi hariç cildin her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Tüm ciltler için uygundur. İçeriğindeki vitamin granülleri sayesinde cildinize bakım yapar. Kullanım Şekli: Haftada 1 kez (hassas ciltleri için 15 günde bir) kullanmak istediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde ovalayarak sürün ve ılık su ile durulayın. You will use it to clean your skin more effectively and thoroughly. Latisse facial cleansing gel cleanses your skin deeply without straining your skin and also cleans black spots and acne due to various reasons, provides benefits such as moisturizing, softening and revitalizing. Обеспечит удаление комедонов, освободит протоки сальных желез, устранит застойные и воспалительные процессы на коже лица и улучшит ее внешний вид.

26 BEYAZLATICI KREM / WHITENING CREAM / ОТБЕЛИВАЮЩИЙ КРЕМ / / 80 ml Arbutin, genellikle ayı üzümü ( uva ursi ), kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir. Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını kısa sürede ( 8-12 hafta ) azaltır. Leke ya da hiperpigmentayon tedavisinde etkili aktiflerden biridir. Cilde uygulanmasından hemen sonra enzimlerle birleşerek fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. UV ile oluşan pigmentasyonda da etkili olduğu klinik olarak ispatlanmıştır. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır. Arbutin is a natural actor, usually obtained from Ripe leaves of plants such as bear grape (uva ursi), winter hyacinth, pear and mulberry tree. By inhibiting excess melanin in the skin, it quickly reduces color separation (8-12 weeks). It is one of the active agents in the treatment of stain or hyperpigmentation. Immediately after application on the skin it combines with enzymes to prevent excess tyrosine oxidation. It has also been clinically proven to be effective in UV-induced pigmentation. liquorice root and Cinchona officinalis extracts increase the effect of the product with its natural coloring effect. Применять на очищенную кожу утром и вечером, наносить крем круговыми движениями до полного впитывания. Избегать контакта с глазами. При попадании в глаза обильно промыть водой. Хранить при комнатной температупе, в оригинальной упаковке. Номер партии и срок годности смотреть на упаковке.

27 KÜKÜRT KREMİ / SULPHURE CREAM / / 100 ml Kükürt antibakteriyel ve anti fungal etkileri bulunmaktadır bu etkileri sayesinde akne tedavisinde etkili bir maddedir. Cildin yağ miktarını düzenler. Her yaşta sivilce problemlerinin önlenmesine yardımcı olur. Bitkisel kökenli gliserin içeriği ile cildinizi nemlendirerek güzel, pürüzsüz bir görünüm kazandırır. It has sulphur antibacterial and anti fungal effects and it is an effective substance in acne treatment By virtue of these effects. The skin regulates the amount of fat. It helps prevent acne problems at all ages. Gives you a beautiful, smooth appearance by moisturizing your skin with glycerin content of herbal origin.

28 MULTİ LİFTİNG 90 SANİYE / MULTI LIFTING 90 SECOND / МУЛЬТИЛИФТИНГ / / 30 ml Temiz cilde uygulama yapınız.uygulamak istediğiniz bölgelere, parmağınızın ucuna az miktarda almış olduğunuz kremi ince bir tabaka halinde sürünüz.sürdüğünüz bölgeye ikinci defa kremden sürmeyiniz. Ürün çok hızlı kurumaya başlayacağı için ikinci kat sürmeye çalıştığınızda beyaz leke oluşturacaktır. Cildiniz tarafından krem tamamen emilmeden ve 3-4 dakika kesinlikle mimik hareketleri yapmadan, konuşmadan bekleyiniz.krem kuruduktan sonra aşırı mimik hareketlerinde bulunmamaya dikkat ediniz ve kesinlikle krem uyguladığınız bölgeye elinizi sürmeyiniz. Krem sürülmüş bölgeye kuruduktan sonra compact pudra (toz fondöten) uygulayabilirsiniz. (Likit fondöten kullanmayınız.) Apply to a clean skin on the affected region with a small amount and a thin layer of cream do not apply twice the cream on to same region because the product dry out very quickly. When applying twice will make the white spots on the skin. After dermal absorption of the cream waiting for 3-4 minutes after dry product prefers to stay away from excessive movements in the face and do not touch the fingers to confirm to the region used cream. After drying cream can use basis or compressed powder. Do not use the Liquid Foundation. Применять на очищенную кожу. Наносить тонким слоем кончиками пальцев на проблемные зоны. Не пытайтесь наносить второй слой крема. Из-за быстрого высохания могут образоватся светлые пятна. Не используйте мимику и не разговаривайте до полного высохания крема (3-4 минуты). После высохания не трогать руками, можно наносить пудру или тональную основу. Не использовать жидкий тональный крем.

29 AYAK BAKIM SPREYİ / FOOT CARE SPREY / ОСВЕЖАЮЩИЙ СПРЕЙ-ДЕЗОДОРАНТ ДЛЯ НОГ/ / 100 ml Gün boyu kapalı ortamda bulunan, terleyen, yorulan ayaklarınızın istenmeyen kokularına son vermeniz ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar. İçeriğindeki nemlendirici ve aktif maddeler sayesinde topuk çatlamalarının ve ayak kokularının önlenmesine yardımcı olur. It eliminates foot odor caused by a build up of sweat on your tired feet in tight shoes all day long, and ensures a confident feeling. It is enriched with hydrating and active ingredients that help prevent craks on heels, and foot odor. It allows you to end your unwanted scents of your sweaty. Тонизирует кожу ног и регулирует потоотделение. Оказывает длительное антибактериальное действие и придает коже ног свежий аромат. Разглаживает загрубевшую кожу ступней увлажняя ее.

30 NEMLENDİRİCİ YÜZ TONİĞİ / MOISTURIZING FACE TONIC / ТОНИК ДЛЯ ЛИЦА / / 100 ml Yüz temizliği tamamlamak, tüm makyaj izlerini yok etmek ve ilk nemlendirmeyi sağlamak için canlandırıcı özel formülü sayesinde hoş bir temizlik hissi verir ve ferahlatma sağlar. Sabahları cildinizi uyandırmak ve gün boyunca ferahlatmak, geceleri ise yüz temizliğini tamamlamak için pratik ve keyifli bir kullanıma sahiptir. To complete all face the cleaning, to destroy all traces of make-up and to provide the first hydration gives a nice clean feeling thanks to its special formula it provides a refreshing on In the morning you have a practical and enjoyable use to awaken your skin and refresh during the day, and to complete the facial cleansing at night. Эффективно очищает, удаляя остатки макияжа и загрязнений. Предотвращает ощущение стянутости в течение всего дня. Отлично освежает, тонизирует и идеально готовит кожу к нанесению крема. یحتوي على كل الا حتیاجات الكاملة لتنظیف وإزالة آثار المكیاج من الوجھ. یقدم الرطوبة الكافیة للبشرة ویعطي شعور بالا نتعاش أثناء نظیف الوجھ بفضل میزتھ الخاصة التي تنعش الوجھ في الصباح كما أنھ مثالي أیضا في المساء للتخلص من التعب وللحصول على بشرة نظیفة وخالیة من الشواي ب.

31 YÜZ TEMİZLEME JELİ / FACE CLEANING GEL / ГЕЛЬ ДЛЯ УМЫВАНИЯ / / 100 ml Cildinizi daha etkili ve detaylı temizleyebilmeniz için kullanacağınız salkom yüz temizleme jeli, hem cildinizi yormadan derinlemesine temizler hem de çeşitli nedenlerden dolayı oluşan siyah noktaları ve akneleri giderir, nemlendirme, yumuşatma, canlandırma gibi faydalar sağlar. You will use it to clean your skin more effectively and thoroughly. The salkom facial cleansing gel cleanses your skin deeply Without straining your skin and also cleans black spots and acne due to various reasons, provides benefits such as moisturizing, softening and revitalizing. Обеспечит удаление комедонов, освободит протоки сальных желез, устранит застойные и воспалительные процессы на коже лица и улучшит ее внешний вид.

32 YÜZ TEMİZLEME TONİĞİ 200ml KULLANIM ŞEKLİ : Bir parça pamuk yardımı ile dairesel hareketlerle masaj yaparak yüzünüze,boynunuza, dekolte bölgenize uygulayınız. Durulamayınız. UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI: -Göz ile temastan kaçınınız. -Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. -Oda sıcaklığında ve kendi ambalaşı içerisinde saklayınız. -S K T ve Parti no ambalaj üzerindedir.

33 ALTIN MASKE / GOLD MASK 150ml Cildin temizlenmesini sağlar. Ölü hücrelerin temizlenerek yok edilmesine yardımcı olur. Ciltteki noktaları kısmen temizler. Cildin genç görünmesine ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cilt aknelerine ve lekelerine oldukça iyi gelmektedir. Yüzdeki çizgileri giderir ve cildin canlı görünmesini sağlar. Yağlı ciltler için oldukça yararlıdır. Sivilce, siyah noktave akneleri temizler. Hyaluronik asit desteğinide sağlar. Cildi yumuşatır ve C vitamini desteğini cilde kazandırır. Cildin daha iyi bir görünümünü sağlarken, ölü hücrelerin aktive olmasında yardımcı olur. Kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin nemini düzenler. Çatlamalarda ve kuru cilt problemlerinde oldukça yaralıdır. Cildin formunun korunmasına ve soğuk havanın etkisine karşı cilde direnç kazandırmaktadır.

34 SALKOM GÜNEŞ KREMİ 50 SPF 125 ml SALKOM Güneş Kremi Günlük koruyucu güneş kremi olarak kullanılır, güneşe bağlı gelişen leke oluşumunu engeller, cilde yoğun nem verir. İçeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi cildin yaşlanmaya karşı korur. Çinko ile ciltteki alerjik reaksiyonları engeller. Paraben içermez. UVA ve UVB ışınlarına karşı etkilidir. SALKOM Güneş Kremi lazer epilasyon sonrası, içerisindeki doğal ekstratlarla uzun süre yüksek güneş koruması sağlayan ideal bir günlük güneş kremidir.

35 MORİ EPİMORİ KUAFÖR BAKIM ÜRÜNLERİ

36 MORI SILVER ŞAMPUAN 500 ml / 1000ml Özellik: Sararma önleyici ve grileştirici şampuan. Beyaz ve gri saçlar için sararma önleyici ve parlaklık verici şampuan. Açılmış saçlarda kızıllık ve dorelik gidericidir. Gri ve beyaz saçlar yumuşar ve pürüzleşir. Saf canlı renklerini geri kazandırır. keratinden kaynaklanan sarı görünümü nötralize eder saç telini yumuşatır protein kayıplarını geri kazandırır. Kullanım Şekli: Islak saça uygulanır emülsiyon yapılır. Güzelce durulanır gerektiğinde ikinci kez tekrarlanır gözle temas etmesi durumunda bol su ile durulanmalıdır.

37 MORI VIOLET TOZ AÇICI 1000gr Mori saç açıcı istenilen farklı oranlarda renk açma sonucu verir. Mori açıcı saç renginizi 7/9 tona kadar açar. Tüm açma teknikleri için uygundur. Saç rengini tamamen açma kabiliyetine sahiptir. Tüm saç tipleri için uygundur. Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için uzman kişilerce uygulanmalıdır. Uygulama sırasında eldiven kullanılmalıdır. Özellik: Turunculuk, dorelik ve kızıllık almada kullanılır. Hazırlanışı: Arzu edilen açma derecesine göre 50 gr açıcı 100 cc %6, %9 veya %12 lik oksidan kremle karıştırılır. Bu işlem için kesinlikle metal kap veya metal karıştırıcı kullanmayınız. Uygulaması: Krem haline gelen açıcıyı bekletmeden kuru saça uygulayınız. Etki süresi istenilen açma oranına göre değişiklik gösterir. İsteğe göre dk beklemek yeterli olur. Uygulama sırasında saçı gözlemleyiniz kızarıklık, dökülme, kaşıntı vb. durumda işlemi sonlandırıp saçınızı yıkayınız. Bu durum cildinizin hassas ve bu maddelere karşı alerjik olduğunu gösterir. Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Uygulama sonrası saçınızı bol ılık su ve besleyici şampuanınızla yıkayabilirsiniz. Uygulama sonrası saçınız istediğiniz tonda değilse uygulamayı tekrarlayabilirsiniz. Açma İşlemleri: Hafif Açma: 20 Volüm (%6) 100 cc oksidan 50 gr açıcı Orta Açma: 30 Volüm (%9) 100 cc oksidan 50 gr açıcı Kuvvetli Açma: 40 Volüm (%12) 100 cc oksidan 50 gr

38 MORI BLUE TOZ AÇICI 1000gr Mori saç açıcı istenilen farklı oranlarda renk açma sonucu verir. Mori açıcı saç renginizi 7/9 tona kadar açar. Tüm açma teknikleri için uygundur. Saç rengini tamamen açma kabiliyetine sahiptir. Tüm saç tipleri için uygundur. Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için uzman kişilerce uygulanmalıdır. Uygulama sırasında eldiven kullanılmalıdır. Özellik: Doğal renklerde kullanılır.. Hazırlanışı: Arzu edilen açma derecesine göre 50 gr açıcı 100 cc %6, %9 veya %12 lik oksidan kremle karıştırılır. Bu işlem için kesinlikle metal kap veya metal karıştırıcı kullanmayınız. Uygulaması: Krem haline gelen açıcıyı bekletmeden kuru saça uygulayınız. Etki süresi istenilen açma oranına göre değişiklik gösterir. İsteğe göre dk beklemek yeterli olur. Uygulama sırasında saçı gözlemleyiniz kızarıklık, dökülme, kaşıntı vb. durumda işlemi sonlandırıp saçınızı yıkayınız. Bu durum cildinizin hassas ve bu maddelere karşı alerjik olduğunu gösterir. Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Uygulama sonrası saçınızı bol ılık su ve besleyici şampuanınızla yıkayabilirsiniz. Uygulama sonrası saçınız istediğiniz tonda değilse uygulamayı tekrarlayabilirsiniz. Açma İşlemleri: Hafif Açma: 20 Volüm (%6) 100 cc oksidan 50 gr açıcı Orta Açma: 30 Volüm (%9) 100 cc oksidan 50 gr açıcı Kuvvetli Açma: 40 Volüm (%12) 100 cc oksidan 50 gr

39 MORI WHITE TOZ AÇICI 1000gr Mori saç açıcı istenilen farklı oranlarda renk açma sonucu verir. Mori açıcı saç renginizi 7/9 tona kadar açar. Tüm açma teknikleri için uygundur. Saç rengini tamamen açma kabiliyetine sahiptir. Tüm saç tipleri için uygundur. Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için uzman kişilerce uygulanmalıdır. Uygulama sırasında eldiven kullanılmalıdır. Özellik: Yavaş açmalarda ve röfle ombre işlemlerinde kullanılır. Hazırlanışı: Arzu edilen açma derecesine göre 50 gr açıcı 100 cc %6, %9 veya %12 lik oksidan kremle karıştırılır. Bu işlem için kesinlikle metal kap veya metal karıştırıcı kullanmayınız. Uygulaması: Krem haline gelen açıcıyı bekletmeden kuru saça uygulayınız. Etki süresi istenilen açma oranına göre değişiklik gösterir. İsteğe göre dk beklemek yeterli olur. Uygulama sırasında saçı gözlemleyiniz kızarıklık, dökülme, kaşıntı vb. durumda işlemi sonlandırıp saçınızı yıkayınız. Bu durum cildinizin hassas ve bu maddelere karşı alerjik olduğunu gösterir. Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Uygulama sonrası saçınızı bol ılık su ve besleyici şampuanınızla yıkayabilirsiniz. Uygulama sonrası saçınız istediğiniz tonda değilse uygulamayı tekrarlayabilirsiniz. Açma İşlemleri: Hafif Açma: 20 Volüm (%6) 100 cc oksidan 50 gr açıcı Orta Açma: 30 Volüm (%9) 100 cc oksidan 50 gr açıcı Kuvvetli Açma: 40 Volüm (%12) 100 cc oksidan 50 gr

40 MORI KERATİN ŞAMPUAN 525ml Özellik: Kimyasal işlem görmüş saçlar için etkili, yeniden yapılandırıcı keratin bakım şampuanı. Saçın doğal nem dengesini yeniden oluşturur ve nazikçe temizler. Saçı kontrol altına alır. Parlaklığını geri kazandırır. Sülfat paraben sls sles içermez. Tüm saç tipleri için uygundur. Özellikle kuru ve yıpranmış saçların boy ve uçlarına protein sayesinde yumuşaklık ve dolgunluk katar. Kullanım Şekli: Saçı nemlendirdikten sonra şampuan uygulayınız. İyice köpürdükten sonra durulayınız gerekirse tekrarlayınız. Günlük kullanıma uygundur. MORI KERATİN 525ml Özellik: Kimyasal işlem görmüş;kıvırcık ve dalgalı saçlar için etkili yapılandırıcı keratin( brezilyan fönü) saçı 4 ile 6 ay arası düzleştirir. Kullanım Şekli: Mori keratin şampuan ila saçı yıkayınız. Havlu ile saçın ıslaklığını alıp kurutunuz. Saçın uzunluğuna ve yapısına göre ml. Mori keratini tüm saça uygulayınız. İlk önce saç uçlarına sonra orta ve diplere yakın şekilde fırça ile sürün tarak ile yedirin dakika bekletin. Maşa ile ( derece ) saça sabitleyip fön çekin. İki gün saç yıkanmamalı. Uygulamadan sonra saçın bozulmaması için düzenli olarak. Mori keratin şampuan kullanılmalıdır.

41 GOLD PROFESSİONAL AĞDA ÖZELLİK: Yoğun pudra içeren formülü yoğun kıvamı ile birlikte özellikle terlemenin yoğun olduğu bölgelerde batık morarma şikayeti olan kişilerde uygulanır. Altın sarısı rengi ile işinize renk katar... Epimori sir ağdaları düzenli kullanıldığında tüylerin daha geç ve seyrek çıkmasına yardımcı olur. Vücudun her bölgesinde kullanılır. Doğal reçineden üretilmiştir. Şeker İçermez. UYARILAR :Problemli ciltlerde kullanmayınız. (yara, yanık, çatlak v.s.) Ağda sonrası uygulama bölgesine en az 2 saat su teması veya herhangi bir işlem uygulamayınız. Cildinizi dinlendiriniz. Ağda Sonrası deride kızarma normal sonuçtur. Epimori liposoluble waxes help hair grow later and become thin in regular uses. It can be used on all areas of the body. It is made of natural resin. It does not contain sugar. WARNINGS: Do not use on problematic skins (injury, burnt, chap, etc.) Do not apply anything on the area waxed and contact with water for at least 2 hours after wax. Rest your skin. Roseola is normal after applying wax on the skin. Регулярное использование воска для депиляции Epimori способствует замедлению роста волосков, делает их тоньше и реже. Его можно использовать на любых участках тела. Изготовлен из натуральных смол. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Не использовать на проблемной коже. (раны, ожоги, трещины и пр.) После проведения процедуры депилированную зону минимум в течение 2 часов нельзя мочить или подвергать другим процедурам. Дайте вашей коже отдохнуть Небольшие покраснения на коже Wenn der Epimori Enthaarungswachs regelmäßig verwendet wird, wachsen die Haare langsamer und weniger. Kann an jeder Körperstelle verwendet werden. Aus natürlichem Harz hergestellt. Beinhaltet kein Zucker. HINWEISE: Nicht bei problemhaften Hauttypen verwenden. (Wunden, Brand, Risse, usw.) Nach der Enthaarung die Anwendungsbereiche min. 2 Stunden nicht mit Wasser in Berührung kommen lassen und keine weiteren Prozesse durchführen. Lassen sie ihre Haut ruhen. Rötungen an der Haut sind normal.

42 SILVER PROFESSİONAL AĞDA Epimori sir ağdaları düzenli kullanıldığında tüylerin daha geç ve seyrek çıkmasına yardımcı olur. Vücudun her bölgesinde kullanılır. Doğal reçineden üretilmiştir. Şeker İçermez. Kullanım Şekli :Ağda yapılacak bölge temiz ve kuru olmalıdır. Ağda tamamen eritilip karıştırılır. Ağda bal kıvamına geldiğinde kullanıma hazırdır. Ağda sıcaklığı ufak bir bölgede denenir. Spatula yardımı ile tüylerin çıkış yönüne doğru ince bir tabaka halinde sürülür. Birkaç saniye sonra tüylerin çıkış yönünün tersine tek bir hamlede çekilir. UYARILAR :Problemli ciltlerde kullanamayınız. (yara, yanık, çatlak v.s.) Ağda sonrası uygulama bölgesine en az 2 saat su teması veya herhangi bir işlem uygulamayınız. Cildinizi dinlendiriniz. Ağda Sonrası deride kızarma normal sonuçtur. Epimori liposoluble waxes help hair grow later and become thin in regular uses. It can be used on all areas of the body. It is made of natural resin. It does not contain sugar. WARNINGS: Do not use on problematic skins (injury, burnt, chap, etc.) Do not apply anything on the area waxed and contact with water for at least 2 hours after wax. Rest your skin. Roseola is normal after applying wax on the skin. Регулярное использование воска для депиляции Epimori способствует замедлению роста волосков, делает их тоньше и реже. Его можно использовать на любых участках тела. Изготовлен из натуральных смол. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Не использовать на проблемной коже. (раны, ожоги, трещины и пр.) После проведения процедуры депилированную зону минимум в течение 2 часов нельзя мочить или подвергать другим процедурам. Дайте вашей коже отдохнуть Небольшие покраснения на коже Wenn der Epimori Enthaarungswachs regelmäßig verwendet wird, wachsen die Haare langsamer und weniger. Kann an jeder Körperstelle verwendet werden. Aus natürlichem Harz hergestellt. Beinhaltet kein Zucker. HINWEISE: Nicht bei problemhaften Hauttypen verwenden. (Wunden, Brand, Risse, usw.) Nach der Enthaarung die Anwendungsbereiche min. 2 Stunden nicht mit Wasser in Berührung kommen lassen und keine weiteren Prozesse durchführen. Lassen sie ihre Haut ruhen. Rötungen an der Haut sind normal.

43 PINK PROFESSİONAL AĞDA ÖZELLİK: Pink (titanium) Konserve Ağda Performansı en iyi agdalardan biridir. Yoğun talco (pudra) içerir. Terleyen bölgelerde müthiş başarılıdır. Alerjisi olan ve cildi hassas beyaz tenli kişilerde tavsiye edilir.yogun pudrası sayesinde reçinenin yapiskanligini azaltır ve acı hissini %50 yok eder. UYARILAR :Problemli ciltlerde kullanamayınız. (yara, yanık, çatlak v.s.) Ağda sonrası uygulama bölgesine en az 2 saat su teması veya herhangi bir işlem uygulamayınız. Cildinizi dinlendiriniz. Ağda Sonrası deride kızarma normal sonuçtur. Epimori liposoluble waxes help hair grow later and become thin in regular uses. It can be used on all areas of the body. It is made of natural resin. It does not contain sugar. WARNINGS: Do not use on problematic skins (injury, burnt, chap, etc.) Do not apply anything on the area waxed and contact with water for at least 2 hours after wax. Rest your skin. Roseola is normal after applying wax on the skin. Регулярное использование воска для депиляции Epimori способствует замедлению роста волосков, делает их тоньше и реже. Его можно использовать на любых участках тела. Изготовлен из натуральных смол. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Не использовать на проблемной коже. (раны, ожоги, трещины и пр.) После проведения процедуры депилированную зону минимум в течение 2 часов нельзя мочить или подвергать другим процедурам. Дайте вашей коже отдохнуть Небольшие покраснения на коже Wenn der Epimori Enthaarungswachs regelmäßig verwendet wird, wachsen die Haare langsamer und weniger. Kann an jeder Körperstelle verwendet werden. Aus natürlichem Harz hergestellt. Beinhaltet kein Zucker. HINWEISE: Nicht bei problemhaften Hauttypen verwenden. (Wunden, Brand, Risse, usw.) Nach der Enthaarung die Anwendungsbereiche min. 2 Stunden nicht mit Wasser in Berührung kommen lassen und keine weiteren Prozesse durchführen. Lassen sie ihre Haut ruhen. Rötungen an der Haut sind normal.

44 NATUREL PROFESSİONAL AĞDA ÖZELLİK: Naturel Ağda Doğal ve katkisizdir,boya içermez,reçinenin gerçek rengini taşır. Parfüm içermez terleyen bölgelerde pudra ve penta içermediği için tavsiye edilmez. Ince sürümünden dolayı ekonomik bir üründür. UYARILAR :Problemli ciltlerde kullanamayınız. (yara, yanık, çatlak v.s.) Ağda sonrası uygulama bölgesine en az 2 saat su teması veya herhangi bir işlem uygulamayınız. Cildinizi dinlendiriniz. Ağda Sonrası deride kızarma normal sonuçtur. Epimori liposoluble waxes help hair grow later and become thin in regular uses. It can be used on all areas of the body. It is made of natural resin. It does not contain sugar. WARNINGS: Do not use on problematic skins (injury, burnt, chap, etc.) Do not apply anything on the area waxed and contact with water for at least 2 hours after wax. Rest your skin. Roseola is normal after applying wax on the skin. Регулярное использование воска для депиляции Epimori способствует замедлению роста волосков, делает их тоньше и реже. Его можно использовать на любых участках тела. Изготовлен из натуральных смол. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Не использовать на проблемной коже. (раны, ожоги, трещины и пр.) После проведения процедуры депилированную зону минимум в течение 2 часов нельзя мочить или подвергать другим процедурам. Дайте вашей коже отдохнуть Небольшие покраснения на коже Wenn der Epimori Enthaarungswachs regelmäßig verwendet wird, wachsen die Haare langsamer und weniger. Kann an jeder Körperstelle verwendet werden. Aus natürlichem Harz hergestellt. Beinhaltet kein Zucker. HINWEISE: Nicht bei problemhaften Hauttypen verwenden. (Wunden, Brand, Risse, usw.) Nach der Enthaarung die Anwendungsbereiche min. 2 Stunden nicht mit Wasser in Berührung kommen lassen und keine weiteren Prozesse durchführen. Lassen sie ihre Haut ruhen. Rötungen an der Haut sind normal.

45 AZULEN PROFESSİONAL AĞDA ÖZELLİK: Ince sürülen bir ağdadır.balmumu ve doğal recineden üretilir. Parfüm içermez,tüm vücutta uygulanır.sert tüylerde ideal bir üründür.,hassas ciltlerde tavsiye edilmez. UYARILAR :Problemli ciltlerde kullanamayınız. (yara, yanık, çatlak v.s.) Ağda sonrası uygulama bölgesine en az 2 saat su teması veya herhangi bir işlem uygulamayınız. Cildinizi dinlendiriniz. Ağda Sonrası deride kızarma normal sonuçtur. Epimori liposoluble waxes help hair grow later and become thin in regular uses. It can be used on all areas of the body. It is made of natural resin. It does not contain sugar. WARNINGS: Do not use on problematic skins (injury, burnt, chap, etc.) Do not apply anything on the area waxed and contact with water for at least 2 hours after wax. Rest your skin. Roseola is normal after applying wax on the skin. Регулярное использование воска для депиляции Epimori способствует замедлению роста волосков, делает их тоньше и реже. Его можно использовать на любых участках тела. Изготовлен из натуральных смол. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Не использовать на проблемной коже. (раны, ожоги, трещины и пр.) После проведения процедуры депилированную зону минимум в течение 2 часов нельзя мочить или подвергать другим процедурам. Дайте вашей коже отдохнуть Небольшие покраснения на коже Wenn der Epimori Enthaarungswachs regelmäßig verwendet wird, wachsen die Haare langsamer und weniger. Kann an jeder Körperstelle verwendet werden. Aus natürlichem Harz hergestellt. Beinhaltet kein Zucker. HINWEISE: Nicht bei problemhaften Hauttypen verwenden. (Wunden, Brand, Risse, usw.) Nach der Enthaarung die Anwendungsbereiche min. 2 Stunden nicht mit Wasser in Berührung kommen lassen und keine weiteren Prozesse durchführen. Lassen sie ihre Haut ruhen. Rötungen an der Haut sind normal.

46 SALKOM THERMAL ALABALIK YAĞI KREMİ 25 gr Alabalık yağı özellikle romatizmadan rahatsız olan hastalara çok iyi gelen bir şifalı yağdır. Bacaklarında kan pıhtılaşması veya bacak damarlarında ağrılar olan kişiler alabalık yağı ile tedavi edilebilir. Alabalık yağının şifalı olduğu diğer bir hastalık ise bel ağrılarıdır. Belinde ağrıları olan kimi insanların alabalık yağı ile iyileştikleri de bilinmektedir. Aynı zamanda bel fıtığı şikayeti olan insanlarında alabalık yağı kullanmaları tavsiye edilir. Bel ağrıları veya belinde herhangi bir sıkıntı olan kişiler rahatlıkla alabalık yağı tavsiye edilebilir, fakat bir uzmana veya bir doktora başvurmanız kesinlikle çok önemlidir. Ayrıca ağır işlerde çalışan kişilerin kas çekmelerine veya kas ağrıları için kas gevşetici olarak da kullanılabilir. Alabalık yağı kireçlenme sıkıntısı yaşayan insanlarda da çok iyi gelmektedir. Ayrıca kireçlenmeye neden olan hastalık etmenlerini de ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Genel olarak alabalık yağları ağrıyan bölgelere çok iyi gelmekle birlikte, belli başlı hastalıklara da iyi gelmektedir. Kullanım Şekli: Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra, krem cildinize nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız.

47 ROCHCELL CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ