Adaylar hakkında bilgi / Information about candidates

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Adaylar hakkında bilgi / Information about candidates"

Transkript

1 Adaylar hakkında bilgi / Information about candidates Sn. Deniz Özkul Sayın Deniz Özkul, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Duke Üniversitesinde iş eğitimini, Rotterdam Erasmus Üniversitesinde de MBA ini tamamlamıştır. Yapı Kredi Bankası ve Benkar da Kredi ve Risk Değerlendirme görevlerinde bulunduktan sonra yılları arasında GE de Dublin, Brüksel ve Londra da risk yönetimi üzerinde farklı yönetici pozisyonlarında bulundu. Kendisi 2007 yılından itibaren Citibank Londra da EMEA Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev almaktadır. Sn. Deniz Özkul SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımaktadır. Ms Deniz Ozkul has completed her university education at Bogazici University Chemical Engineering Department in After graduating from Bogazici, she finished Duke University School of Business. She holds an MBA from Rotterdam Erasmus University. After she took the position of risk management at YKB and Benkar, she got management positions at GE in Dublin, Brussels and London between 2000 and Currently, she is holding position of Vice President EMEA Credit at Citibank Consumer Group. Ms Deniz Ozkul meets all criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

2 Sn. Emre Alkin Sayın Emre ALKİN, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi nde Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra, aynı üniversitede Para ve Bankacılık bölümünde önce yüksek lisans daha sonra da doktorasını tamamladı yılında Profesör oldu. Şu anda Kemerburgaz Üniversitesinde Rektör Yardımcısı ve Kültür Üniversitesinde Ekonomi bölüm başkanlığı görevlerini üstlenmektedir. Bunların yanında TFF Genel Sekreteri ve Göztepe Kulübü yönetim kurulu üyesidir. Sn. Emre Alkin SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımaktadır. Mr Emre ALKİN has completed her university education at Istanbul University Economics Department in After graduating from Economics, at the same university he got his master and PhD degree at Money&Banking Department, and then became a professor at He holds Vice rector position at Kemerburgaz University and head of Economics at Kultur University. Besides, he is the Secretary General at Turkish Football Federation and board member at Goztepe Corportion. Mr Emre ALKIN meets all criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

3 Sn. Jean-Marc Antoine Bergmann, Gemalto 1961 doğumlu Marc Bergmann, 2007 den beri Birleşme ve Devralmalar Danışmanlığı görevini yürütmektedir. Bundan önce yılları arasında Gemplus ın 20 den fazla avukatının bağlı çalıştığı departmanın Genel Hukuk Danışmanlığı görevinde bulunmuştur. İki eski rakip olan Gemplus ve Axalto nun birleşme sürecinde görev almıştır ten Mart 2005 e kadar Atos Origin de, 1990 dan 2004 e kadar da Schlmberger Group ta çeşitli hukuk danışmanlığı pozisyonlarında bulunmuştur. Sn. Marc Bergman, Institut d'etudes Politiques Siyasi Bilimler mezunu olup CEIPI Strasbourg'da Sınai Mülkiyet Hukuku yüksek lisans derecesine sahiptir. Sn. Jean-Marc Antoine Bergmann SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımamaktadır. Marc Bergmann, born in 1961, is the, General Counsel Mergers & Acquisitions since Prior to that he was Deputy General Counsel at Gemplus between 2005 and 2007 in charge of managing all the inhouse lawyers 20+. He involved complex merger process between Gemplus and Axalto, two former competitors. From 2004 to March 2005 he was at Atos Origin and between 1990 to 2004, he held various legal counsel positions at Schlmberger Group. Mr.Marc Bergman is a graduate from Political Sciences at Institut d Etudes Politiques and has master degree in Industrial Property Law at CEIPI Strasbourg Mr. Jean-Marc Antoine Bergmann does not meet the criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

4 Sn. Philippe Cambriel, Gemalto 1958 doğumlu Philippe Cambriel, halen Güvenli İşlemler İş Birimi nin Üst Düzey Başkan Yardımcısı konumunda bulunmaktadır. Sn. Cambriel, şimdiki görevinden önce, Schlumberger in Avrupa,Orta Doğu ve Afrika Akıllı Kartlar biriminin Başkanı konumunda bulunmaktaydı ile 2003 yılları arasında da yine Schlumberger in e-işlem Kartları biriminin Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür de Bull CP8 in satış ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış olan Cambriel, ondan önce de yine Bull un PC ve Intel sunucu biriminin yöneticiliği ve Fransa da IPC nin Genel Müdürlüğünü yapmıştır. Cambriel in bundan önceki görevi de IPC Fransa nın Genel Müdürlüğüdür yılında kariyer hayatına Aerospatiale de başlamış olan Philippe Cambriel, 1989 ile 1996 yılları arasında Fransa ve Almanya Compaq ın çeşitli satış ve pazarlama görevlerini yürütmüştür. Philippe Cambriel, Ecole Nationale Supérieure de l Aéronautique et de l Espace (Sup Aéro) mezunu olup, INSEAD da işletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Sn. Philippe Cambriel SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımamaktadır. Philippe Cambriel, born in 1958, is the Executive Vice-President, Secure Transactions Business Unit. Prior to that, he was President of Schlumberger s Smart Cards business for Europe, the Middle East and Africa. From 2001 to 2003, he was Vice-President of Schlumberger s e-transaction Cards business. In 1998 he was appointed Chief Officer, sales and marketing at Bull CP8, and prior to that he was General Manager for IPC in France before managing the PC and Intel server unit of Bull. From 1989 to 1996 he held various sales and marketing positions at Compaq in France and in Germany after starting his career at Aerospatiale in Philippe Cambriel is a graduate from the Ecole Nationale Supérieure de l Aéronautique et de l Espace (Sup Aéro) and has an MBA from INSEAD. Mr. Philippe Cambriel does not meets all criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

5 Sn. Aydın ÇAMLIBEL, Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. Sn. Aydın Çamlıbel İstanbul Erkek Lisesi ni 1976 yılında bitirdikten sonra Almanya da Darmstadt Teknik Üniversitesi Elektronik Bölümünde lisans ve yüksek lisansını tamamlamıştır yılında Siemens İstanbul da zayıf akım ürünleri Satış Mühendisi olarak ise başlayan Sn. Aydın Çamlıbel, 16 yıl çalıştığı Siemens te daha sonra sırasıyla Dahili Telefon Santralleri ve Telefon Cihazları Satış Müdürü, Kablo TV Proje Müdürü ve Erişim Şebekeleri Yöneticisi olarak görev yapmıştır yılında Mobil şebeke operatörü Telsim de Teknik Yatırımlar Koordinatörü olarak çalışmaya başlamış, 2003 yılında da Pazarlama ve Regülasyon Koordinatörü ardından da aynı sene Satış Koordinatörü olmuştur yılında Telsim de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı na atanmıştır. Kasım Şubat 2011 arasında ise Türk Telekom da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Sn. Aydın Çamlıbel Kasım 2011 den bu yana Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. nin Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Sn. Aydın Çamlıbel SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımamaktadır. Mr. Aydın Çamlıbel graduated from Istanbul Boys High School in 1976 and then studied in the division of Electronics of Darmstadt Technical University, from which he was awarded his BSc and MSc degrees. Following his study, he started to work at Siemens as the Sales Engineer for weak current products in His following positions at Siemens where he worked for 16 years were Internal Telephone Exchanges and Telephone Devices Sales Manager, Cable TV Project Manager and Access Networks Director in order. It was 1999 when he started to work at Telsim, a mobile network operator, as a Technical Investments Coordinator. His following positions at Telsim were Marketing and Regulation Coordinator and the Sales Coordinator both in He was appointed as the Asst. General Manager in charge of Sales and Marketing of Telsim in He worked as the Asst. General Manager in charge of Sales at Türk Telekom between November 2007 and February Mr. Aydın Çamlıbel has been acting as the General Manager of our Company since November Mr. Aydın Çamlıbel does not meets all criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

6 Sn. Jean-Pierre Nougier, Gemalto 1971 doğumlu olan Jean-Pierre Nougier, 2010 yılından bu yana Güvenli İşlemler İş Birimi nin Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı görevini yürütmektedir. Sn. Nougier kariyer hayatına 1995 te Valeo ta başlamıştır ile 1997 yılları arasında Valeo nun Arjantin ve Meksika ofislerinde çeşitli denetim görevlerini yürüten Nougier, 1997 de Schlumberger Meksika nın İmalat kontrolörü olarak atanmış, 2001 yılında da Kuzey Amerika Kontrolörlüğü görevine atanmıştır. Axalto nun 2004 yılında gerçekleştirilen halka arzında Amerika Kontrolörü olarak atanmıştır ile 2009 yılları arasında Axalto ve Gemalto nun Latin Amerika bölgesinde çeşitli Yönetici pozisyonlarında çalışmış olan Jean-Pierre Nougier, 2007 den bu yana Secure Transactions Business Unit (Güvenli İşlemler İş Birimi) sorumlusu görevini yürütmektedir. Sn. Nougier Ecole Supérieure de Commerce de Paris ten (ESCP) mezundur. Sn. Jean-Pierre Nougier SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımamaktadır. Mr. Nougier, born in 1971, is Vice-President Finance of Secure Transactions Business Unit since He began his career at Valeo in From 1995 to 1997, he held various controlling positions in Valeo Argentina and Mexico. He was then appointed Manufacturing controller for Schlumberger in Mexico in 1997, and became North America Controller in At Axalto s IPO time, in 2004, he was appointed Americas Controller. From 2005 to 2009 Jean-Pierre then held several Management positions in Axalto and Gemalto in the Latin American Region, where he was in charge of the Secure Transactions Business Unit from 2007 onwards. Mr. Nougier is a graduate from the Ecole Supérieure de Commerce de Paris (ESCP). Mr. Jean-Pierre Nougier does not meet the criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

7 Sn. Emmanuel Unguran, Gemalto 1964 doğumlu Emmanuel Unguran, 2006 dan beri İmalat tan sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı dır. Kariyerine 1987 de Vallourec de başlamıştır den 1990 a kadar Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri nde çeşitli üretim pozisyonlarında bulunmuştur. Daha sonra bir otomotiv alt yüklenicisi olan Labinal / Purflux ın Birleşik Krallık taki fabrikasının yeni cihaz geliştirme başkanı olarak atandı. Ardından aynı Şirketin Birleşik Krallık taki fabrikasının başmühendisi olarak atandıktan sonra Metod ve Mühendislik Yöneticisi olarak görev yaptı yılında Gemplus ın Mühendislik Yöneticisi olarak atandı ve Gemplus Amerika nın Üretim Direktörü olarak pek çok üretim pozisyonunda bulundu yılından bu yana Gemplus İş Geliştirme ve Destek Başkanı ve Avrupa Üretim Direktörü dür. Ecole Supérieure des Arts et Metiers (ENSAM) mezunudur. Sn. Emmanuel Unguran SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamında bağımsız yönetim kurulu üyesi kriterlerini taşımamaktadır. Mr. Unguran, born in 1964, is Senior Vice-President Manufacturing since He began his career at Vallourec in From 1987 to 1990, he held various manufacturing positions in France and in the USA. He was then appointed head of new equipment development for Labinal/Purflux an automotive subcontractor than move as head of engineering of the UK factory and ended up as method and engineering manager for Labinal/Purflux. He was then appointed in 1999 Engineering manager in Gemplus and several Manufacturing positions in Gemplus as Manufacturing Director of the America s, Head of development and support of Gemplus and manufacturing director of the European plan till Mr. Unguran is a graduate from the Ecole Supérieure des Arts et Metiers (ENSAM) Mr. Emmanuel Unguran does not meet the criteria to be an independent director according to the Corporate Governance Principles of the Capital Market Board.

Seyit Ahmet BAŞ KGK Başkanı

Seyit Ahmet BAŞ KGK Başkanı Seyit Ahmet BAŞ KGK Başkanı 1968 yılında Karaman da doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2001-2003 yılları arasında ABD Boston Üniversitesinde

Detaylı

Kadınların İş Yaşamında, Piyasalarda ve Toplumda Güçlenmesi. Empowering Women in the Workplace, Marketplace and Community

Kadınların İş Yaşamında, Piyasalarda ve Toplumda Güçlenmesi. Empowering Women in the Workplace, Marketplace and Community Kadınların İş Yaşamında, Piyasalarda ve Toplumda Güçlenmesi Körfez Ülkelerinden, Irak tan ve Türkiye den İyi Örnekler Empowering Women in the Workplace, Marketplace and Community Selected Cases from the

Detaylı

Faaliyet Raporu. Annual Report

Faaliyet Raporu. Annual Report Faaliyet Raporu 2013 Annual Report Faaliyet Raporu 2013 Annual Report Kıraça Holding Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı Yönetim Kurulu İş Ortakları 2014 Yılına Girerken Türkiye Ekonomisi Otomotiv Sektörü

Detaylı

Pazarlamada Yeni Açılımlarla Üstünlük Sağlama / Business Success via New Visions on Marketing

Pazarlamada Yeni Açılımlarla Üstünlük Sağlama / Business Success via New Visions on Marketing i Pazarlamada Yeni Açılımlarla Üstünlük Sağlama / Business Success via New Visions on Marketing F. Zeynep Bilgin * Marmara Üniversitesi, İstanbul Emine Çobanoğlu Marmara Üniversitesi, İstanbul A. Müge

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 2014 ANNUAL REPORT İÇİNDEKİLER CONTENTS Sunuş 5 Misyon, Vizyon ve Kurum Kültürü Değerlerimiz 6 Mevcut Sermaye ve Yıl İçinde Yapılan Sermaye Artırımları 7 Finansal Gösergeler 8 Yönetim

Detaylı

Sizin Hikayeniz Ne? Sizin Hikayeniz Ne? Sahne 1: Harekete Geçiren Pazarlama Hikayeleri. Sahne 2: Muhteşem Sonuçlar Alan İş Hikayeleri

Sizin Hikayeniz Ne? Sizin Hikayeniz Ne? Sahne 1: Harekete Geçiren Pazarlama Hikayeleri. Sahne 2: Muhteşem Sonuçlar Alan İş Hikayeleri Sizin Hikayeniz Ne? Türkiye nin danışmanlık şirketi MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen ve binlerce üst düzey yöneticiyi bir araya getiren Pazarlama Zirvesi nin 13 üncüsü 5-6 Aralık 2012 tarihleri arasında

Detaylı

CONFERENCE ON COLLABORATION OF TECHNICAL CONSULTANCY COMPANIES IN BALKAN COUNTRIES

CONFERENCE ON COLLABORATION OF TECHNICAL CONSULTANCY COMPANIES IN BALKAN COUNTRIES BALKAN ÜLKELERİ TEKNİK MÜŞAVİRLİK KURULUŞLARI İŞBİRLİĞİ KONFERANSI CONFERENCE ON COLLABORATION OF TECHNICAL CONSULTANCY COMPANIES IN BALKAN COUNTRIES 19-20 Nisan/April, 2012 Ankara/TURKEY TürkMMMB HAKKINDA

Detaylı

TECHNICAL ASSISTANCE FOR ALIGNMENT IN ORGAN DONATION 1ST INTERNATIONAL SYMPOSIUM / ISTANBUL

TECHNICAL ASSISTANCE FOR ALIGNMENT IN ORGAN DONATION 1ST INTERNATIONAL SYMPOSIUM / ISTANBUL TECHNICAL ASSISTANCE FOR ALIGNMENT IN ORGAN DONATION 1ST INTERNATIONAL SYMPOSIUM / ISTANBUL ORGAN BAĞIŞINDA UYUM İÇİN TEKNİK YARDIM PROJESİ 1. ULUSLARARASI SEMPOZYUM / İSTANBUL Date / Tarih : 29-31 Mayıs

Detaylı

FAALiYET RAPORU. annual report

FAALiYET RAPORU. annual report FAALiYET RAPORU 2014 annual report İçindekiler Table of Content 12 Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı Message From The Chairman Of The Board Of Directors 14 Genel Müdür Mesajı Message From The General Manager

Detaylı

Akıl yaşta değil. baştadır.

Akıl yaşta değil. baştadır. New Life Yaşam Sigorta A.Ş. Faaliyet Raporu / Annual Report 2007 Akıl yaşta değil baştadır. İçerik / Table Of Content Yönetim Kurulu Başkanı'ndan Mesaj Message from the Chairman New Life Yaşam Sigorta

Detaylı

Türkiye nin En Hızlı Büyüyen Şirketi * Turkey s Fastest Growing Company* FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT

Türkiye nin En Hızlı Büyüyen Şirketi * Turkey s Fastest Growing Company* FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT Türkiye nin En Hızlı Büyüyen Şirketi * Turkey s Fastest Growing Company* FAALİYET RAPORU 10 ANNUAL REPORT * FORTUNE dergisinin yayınladığı araștırmada, son 3 yıllık ekonomik verilere göre Türkiye nin En

Detaylı

Yatırım ilişkileri bölümü yöneticisi Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı na (CFO) bağlı çalışmaktadır.

Yatırım ilişkileri bölümü yöneticisi Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı na (CFO) bağlı çalışmaktadır. TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. KURUMSAL YÖNETİM İLKELERİ UYUM RAPORU BÖLÜM I - KURUMSAL YÖNETİM İLKELERİNE UYUM BEYANI Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş. nin ( Türk Tuborg ve Şirket ) 2014 yılına

Detaylı

FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 2012 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 2012 ANNUAL REPORT 2 3 Sedat Gümüşoğlu / CEO U.N. RO-RO deniz otoyolları ağı geleceğe hazır 2012 yılında öncelikli hedeflerimizi, hizmet kalitemizi geliştirme,

Detaylı

THINK SIMPLE LIVE LOUD

THINK SIMPLE LIVE LOUD THINK SIMPLE LIVE LOUD 4-5 Aralık LÜTFİ KIRDAR KONGRE ve SERGİ SARAYI December, 4-5 ISTANBUL CONVENTION & EXHIBITION CENTRE Stratejik İş Ortağı Strategic Partner Ana Sponsor Main Sponsor Ana Tekstil Sponsoru

Detaylı

KURULLAR KONGRE ZAMAN AKIŞ ŞEMASI TIME TABLE KURULLAR / BOARDS. 4 Aralık / December 2014 5 Aralık / December 2014

KURULLAR KONGRE ZAMAN AKIŞ ŞEMASI TIME TABLE KURULLAR / BOARDS. 4 Aralık / December 2014 5 Aralık / December 2014 ULUSLARARASI İLERİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ 2014 KURULLAR / BOARDS KONGRE ZAMAN AKIŞ ŞEMASI TIME TABLE AKADEMİK KURUL ACADEMICAL BOARD DANIŞMA & YÜRÜTME KURULU COUNSELING AND EXECUTIVE

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2009 ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU 2009 ANNUAL REPORT FAALİYET RAPORU 2009 ANNUAL REPORT İÇİNDEKİLER CONTENTS 2 6 8 10 12 17 22 28 30 33 34 36 38 39 39 40 41 42 46 50 Hüseyin Avni Lifij - Biyografi Hüseyin Avni Lifij - Biography Grup Yapısı Group Structure

Detaylı

İçindekiler. Contents. İçindekiler 3. Organizasyon Komiteleri 4-5. Sempozyum Programı Türkçe 6-10. Çalıştay Programı Türkçe 11-12

İçindekiler. Contents. İçindekiler 3. Organizasyon Komiteleri 4-5. Sempozyum Programı Türkçe 6-10. Çalıştay Programı Türkçe 11-12 İçindekiler İçindekiler 3 Organizasyon Komiteleri 4-5 Sempozyum Programı Türkçe 6-10 Çalıştay Programı Türkçe 11-12 Sempozyum Programı İngilizce 14-18 Çalıştay Programı İngilizce 19-20 Oturum Başkanları

Detaylı

ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, Murat Uluğ, Finans Direktörü,

ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, Murat Uluğ, Finans Direktörü, ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, 1997 yılında TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı olarak atandı. 1977 yılında Karadeniz Teknik

Detaylı

Tuncay Özilhan (Başkan)

Tuncay Özilhan (Başkan) TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı: Tuncay Özilhan (Başkan) 1947 yılında Kayseri de doğan Tuncay Özilhan, Saint Joseph Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ni bitirdikten sonra

Detaylı

Deprem Yalıtımı Yöntemleri ve Uygulamaları Sempozyumu

Deprem Yalıtımı Yöntemleri ve Uygulamaları Sempozyumu Deprem Yalıtımı Yöntemleri ve Uygulamaları Sempozyumu Seismic Isolation Methods and Practices Symposium 28 Şubat - 1 Mart 2013 ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi ODTÜ-TEKNOKENT işbirliğiyle Değerli Meslektaşım,

Detaylı

2013 FAALİYET RAPORU / ANNUAL REPORT

2013 FAALİYET RAPORU / ANNUAL REPORT İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mayor of Istanbul Metropolitan Municipality Sevgili İstanbullular, Yaşanabilir bir İstanbul için pek çok dev projeye imza attık. Hayata geçireceğimiz her projeyi çevre

Detaylı

KONGRE KATALOĞU / CONGRESS CATALOGUE

KONGRE KATALOĞU / CONGRESS CATALOGUE KONGRE KATALOĞU / CONGRESS CATALOGUE Değerli Sektör Paydaşları, 7-8 Kasım 2012 tarihleri arasında, WOW Convention Center da düzenlediğimiz Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi - TÜREK 2012 de sizleri ağırlamaktan

Detaylı

EGELİ & CO. YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

EGELİ & CO. YATIRIM HOLDİNG A.Ş. EGELİ & CO. YATIRIM HOLDİNG A.Ş. a) Şirketin ortaklık yapısını yansıtan toplam pay sayısı ve oy hakkı, şirketin sermayesinde imtiyazlı pay bulunuyorsa her bir imtiyazlı pay grubunu temsil eden pay sayısı

Detaylı

ULUSLARARASI. sempozyumu. 29-31 Mayıs 2015. AÇILIŞ: 29 MAYIS 2015 Cuma. Yenikapı Mevlevîhânesi 14:00 OTURUMLAR: 30-31 MAYIS 2015

ULUSLARARASI. sempozyumu. 29-31 Mayıs 2015. AÇILIŞ: 29 MAYIS 2015 Cuma. Yenikapı Mevlevîhânesi 14:00 OTURUMLAR: 30-31 MAYIS 2015 RAHMETKAPISI DOOROFMERCY ULUSLARARASI sempozyumu 29-31 Mayıs 2015 AÇILIŞ: 29 MAYIS 2015 Cuma Yenikapı Mevlevîhânesi 14:00 OTURUMLAR: 30-31 MAYIS 2015 Cemal Reşit Rey Konser Salonu 9:00-18:00 Halka açık

Detaylı

ULUSLAR ARASI LİDERLİK SEMPOZYUMU THE INTERNATIONAL LEADERSHIP SYMPOSIUM

ULUSLAR ARASI LİDERLİK SEMPOZYUMU THE INTERNATIONAL LEADERSHIP SYMPOSIUM ULUSLAR ARASI LİDERLİK SEMPOZYUMU THE INTERNATIONAL LEADERSHIP SYMPOSIUM 1 İÇİNDEKİLER Uluslar Arası Liderlik Sempozyumu Programı... 4 Özel Bildiri Konuları... 10 Paneller... 12 ÖZGEÇMİŞLER ve KONUŞMA

Detaylı

Faaliyet Raporu HSBC Bank A.Ş.

Faaliyet Raporu HSBC Bank A.Ş. 2007 Faaliyet Raporu HSBC Bank A.Ş. HSBC Bank A.Ş. 2007 Yılı Faaliyet Raporu Ticaret Unvanı : HSBC Bank A.Ş. Kuruluş Tarihi : 13.09.1990 Adres : Büyükdere Caddesi 122 / D 34394 Esentepe Şişli İSTANBUL

Detaylı

20.Yıl. Ana Sponsorlar Main Sponsors

20.Yıl. Ana Sponsorlar Main Sponsors 20.Yıl Ana Sponsorlar Main Sponsors İnsan Kaynakları Zirvesi 2015 Human Resources Summit 2015 İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı 11-12 Şubat 2015 SAHNE SENİN VARLIĞINLA FARK YARAT

Detaylı

Islamic Capital Markets: Sukuk & Securitization

Islamic Capital Markets: Sukuk & Securitization Islamic Capital Markets: Sukuk & Securitization CIFA Certified Islamic Finance Analyst Program Dünyada ve Türkiye de yükselen İslami Finans ve SUKUK alanında profesyonel olarak yerinizi almak için Sertifikalı

Detaylı

Dino was born on March 23, 1913 in Istanbul to a family who loved art. He started drawing and

Dino was born on March 23, 1913 in Istanbul to a family who loved art. He started drawing and ABİDİN DİNO RC 33 Dino sanat seven bir ailenin çocuğu olarak İstanbul'da 23 Mart 1913 tarihinde doğdu. Ailesisinin etkisi ile genç yaşta resim yapmaya başladı. Çocukluğunda ailesiyle birlikte birkaç yıl

Detaylı

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. II-14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1 Nisan 30 Haziran 2013 23.08.2013 İçindekiler 1.Anel Telekom

Detaylı