Kar. Islak zemin. Kum. ESP off. ESP standart

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kar. Islak zemin. Kum. ESP off. ESP standart"

Transkript

1 PEUGEOT 3008

2 FARKLI YAfiAYIN Peugeot Tasarımı, Peugeot nun son yıllardaki eşsiz çizgilerini taşıyor. Cömert iç hacmi ve SUV tipi yüksek gövde yapısı, ilk bakışta dikkat çeken özellikleri. Seçkin bir görünüme, göz alıcı iç ve dış donanıma sahip. Sunduğu yeni özelliklerle segmentinin boyutlarını ve sınırlarını daha ileriye taşıyan bir crossover. Peugeot markasının en önemli ve üstün özelliklerini barındırıyor. Son teknolojileri içeriyor ve boyutları, güçlü, çevreci motorları ile ön plana çıkıyor. Sunduğu yeniliklerle, farklı ve özgün bir yaşamı arzulayanlar için ideal.

3 ÇEVİK VE KULLANIŞLI Grip Control ESP nin özelliklerini bir adım daha ileri götürerek ve ESP ile uyum içinde çalışarak, klasik sürüş ve çekiş özelliklerini zorlu yol koşullarına adapte etmek amacıyla tasarlanmış yenilikçi bir teknoloji: Grip Control Sistemi. Zorlu yol koşullarında ilerlemeyi bir zevke dönüştürmek isteyen sürücüler için müthiş bir yenilik!

4 Grip Control Sistemi, sürücünün zorlu yol koşullarına uyum sağlaması için 5 seçenek sunuyor. Sürücü, ön konsoldaki kontrol mekanizması sayesinde; kar, ıslak zemin, kum, ESP standart ve ESP off seçenekleri arasında dolaşarak, en uygun sürüş ve çekiş özelliğini buluyor. Kar Islak zemin Kum ESP off ESP standart

5 TASARIM ZEKASI Ergonomi ve rahatlık Uçak kokpitlerinden esinlenerek tasarlanmış, güvenlik hissi veren sürüş pozisyonu ve ön konsol... Farklı ve estetik değerler taşıyan bir alanda olmanın ayrıcalığı... Hepsi, tadını çıkarmanız için, 3008 in içinde sizi bekliyor. Yenilikçilik ve güvenlik Peugeot 3008, opsiyonel olarak sunulan Head Up ekranına sahip. Sürüşe dair tüm önemli bilgiler, polikarbondan üretilmiş bu şeffaf ekrana yansıtılıyor. Bu sayede sürücü, araç hızı, hız sabitleyici ve güvenli takip mesafesi kontrol sistemi gibi bilgi ve sistemlere, gözlerini yoldan ayırmadan ulaşabiliyor. Head Up ekranı, sunduğu rahatlığın yanı sıra uzun mesafede ve şehir içi yolculuklarınızda, gerçek bir güvenlik avantajı sağlıyor. Teknoloji ve multimedya Bluetooth ve eller serbest kitiyle güvenli şekilde konuşmalarınızı yapabilir, audiostreaming özelliği sayesinde sınırsız müziğin keyfine varabilirsiniz. Opsiyonel olarak da ekranı otomatik açılıp kapatılabilen bir navigasyon sistemi sunulmaktadır. Resimlerde gözüken katlanır renkli navigasyon ekranı ve sistemi Türkiye ürün gamında bulunmamaktadır.

6 Güvenli takip mesafesi kontrol sistemi* Head Up ekranıyla uyumlu çalışan bu fonksiyon, Peugeot 3008 de bulunan diğer aktif güvenlik özelliklerini kusursuzca tamamlıyor. Bu sistem, seyir halindeyken öndeki aracın hızını göz önüne alarak, aradaki mesafenin korunmasına yardımcı oluyor. Yalnızca bir gösterge olan sistem, sürüşe asla müdahale etmiyor. *Opsiyonel donanım GÜVENLİK HİZMETİNİZDE Elektrikli park fren sistemi Peugeot 3008 in donanımında yer alan en son teknolojilerin, sürücüsü üzerindeki etkisi büyük. Örneğin, standart donanımda bulunan elektrikli park fren sistemi, motorun durduğu an otomatik bir şekilde devreye giriyor ve kalkış anında da otomatik olarak devreden çıkıyor. Hill Asist (Yokuşta kalkış desteği) Yokuştayken aracın bir süre sabit kalmasını sağlayarak kaymasını önlüyor. Park manevraları için önem taşıyan park sensörleri, orta ön ekranda engel ve araç arasındaki mesafe ölçüsünü yansıtarak, beraberinde hoparlörlerden gelen mesafeye göre hızlanan sesler yayarak sürücüyü uyarıyor.

7 PRATİK VE DAHİCE Peugeot 3008, her türlü kullanıma rahatlıkla adapte olabilecek nitelikte. Modüler bir yapıya sahip olan 3008, birçok pratik ve zeka ürünü özelliğinin yanı sıra, 3 kademeli bagaj bölmesi ve arkadaki katlanabilir koltuklarıyla da hayatınızı kolaylaştırıyor! Hobby tipi arka bagaj kapısı Bagaj kapağı iki bölüm halinde açılabiliyor. 200 kg yük kapasiteli alt Hobby kapağı, pratik bir şekilde açılıyor ve yüklemek istediğiniz ağır eşyalarınız için büyük kolaylık sağlıyor. 3 kademeli bagaj bölmesi Çok pratik bir yenilik! 3 farklı pozisyonda tek elle kolayca değişebilen bagaj iç bölmesi: 1. Yüksek kapasitede yükleme yapabilmeniz için maksimum hacim. 2. Açık Hobby kapağı hizasında düzleştirilmiş bagaj tabanı. 3. Kapalı Hobby kapağının hizasında yükleme olanağı ve alt bölmenin sağladığı korunaklı ve kapalı alan. 2/3 / 1/3 katlanabilir arka koltuklar Daha fazla pratiklik ve hacim için arka koltuklar, bagaj içinde bulunan mekanizma sayesinde yatırılabiliyor. Ayrıca, tüm yolcuların rahatlığı için, birden çok pratik bölme, bir el lambası ve 12V luk bir priz girişine sahip

8 MOTOR TEKNOLOJİSİ Euro 5 standartlarında modern, ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı bir motor teknolojisi. Dizel motor gamı Peugeot 3008 de tüm dizel motorların, partikül emisyonları nın en aza indirilmesini sağlayan Partikül Filtresi (FAP) ile donatılmış olması, Peugeot markasının çevreye verdiği değeri bir kez daha vurguluyor. 1.6 e-hdi 112 hp FAP 1560 cc lik, 112 hp maksimum güçteki bu dizel motor, 129 g/km den başlayan CO 2 salınım değeri ve sahip olduğu Euro 5 FAP normu ile çevreci kimliğini dinamizm ile birleştiriyor. 1.6 e-hdi 112 hp FAP Auto6R Stop&Start 6 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile sunulan Stop&Start sistemi, ekonomi ve performansı optimize ediyor ve sürüş zevkini artırıyor. Peugeot e-hdi Stop&Start sisteminin en önemli özelliği motoru sürücüye hissettirmeden çalıştırması.

9 GELECEĞİN SÜRÜŞÜ İklim değişimine ayak uydurmak, dünyanın geleceğini korumak gerçekleştirmemiz gereken en önemli hedefler arasında. Peugeot, geleceği düşünerek yıllardır yenilikçi ürünlerin tasarımına imza atıyor. Bugün, gelecek kuşaklara verdiği değerin en önemli kanıtı ise Blue Lion yılından bu yana, 14 Avrupa ülkesinde, 120 g CO2/km ve altı salınım gerçekleştiren yaklaşık Peugeot markalı araç satıldı. Peugeot markası tarafından satışa sunulan tüm araçlar, ISO normuna sahip olan fabrikalarda üretiliyor. Ayrıca, bu araçların %95 i geri dönüşüm özelliğine sahip. DUYARLI VE EKONOMİK SÜRÜŞ Aerodinamizm ve yakıt ekonomisi Yakıt tüketimini optimum seviyeye indirmek için, 3008 in çizgileri üzerinde titizlikle çalışıldı. Bu çalışmaların sonucunda, sınıfının en iyi hava sürtünme katsayısı elde edildi: cd. HDi FAP HDi teknolojisi, çok verimli bir çevre koruma sistemi olan Partikül Filtresi (FAP) ile birleştirilerek, daha temiz bir çevreye ulaşılmasını sağlıyor. FAP Sistemi, temizleyici bir mekanizma görevi gören ve dizel motorlardan kaynaklanan zararlı gaz salınımlarını işleyip en aza indirgeyen çok yenilikçi bir sistem. Dizel yakıtla çalışan en çevreci motorların üretilmesini sağlayan ileri teknolojinin ta kendisi. e-hdi Stop&Start Kırmızı ışık gibi trafikteki kısa süreli duruşlarda sistem motoru durdurarak ekonomi sağlıyor. Ayağın frenden çekilmesi ile otomatik olarak motoru çalıştıran sistemin en önemli özelliği tekrar çalışma işleminin 400ms içinde alternatör tarafından gerçekleştirilmesi. Bu sayede benzer sistemlere göre sürücünün hissetmesi azaltılıyor.

10 KORUYUCU BİR TEKNOLOJİ Peugeot 3008, tüm şartlara uygun, optimum güvenlik sağlayan bir araç olarak tasarlandı: Sürüş esnasındaki güvenli yol tutuş ve aktif güvenlik özelliklerinin yanı sıra, pasif güvenlik açısından da sunduğu yüksek güvenlik donanımlarıyla (ESP, sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları) hem yolcuları hem de yayaları en iyi şekilde koruyacak nitelikte. Sağlam araç yapısı Peugeot 3008, tüm yolcularını en iyi şekilde korumaya adanmış sağlam bir yapıya sahip. Hız sabitleyici (Cruise Control) Tüm motor seviyelerinde standart donanım olarak hız sabitleyici sistemi mevcuttur. ESP 3008 in tüm versiyonları, aktif güvenlik ekipmanları sayesinde olağanüstü dinamik bir sürüş hissi sunuyor. Elektronik denge programı (ESP), dinamik denge kontrolünü Antipatinaj sistemi (ASR) ile birleştiriyor. Böylece, 3008 in kontrolü ve sürüş keyfiniz her koşulda korunmuş oluyor. Hava yastıkları Darbe esnasında, yolcuları korumak için 6 adet hava yastığı devreye giriyor. 35 salisede devreye giren sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, vücudun öne doğru ani hareketini engelliyor. 2 yan hava yastığı, sürücünün ve ön yolcunun göğüs, karın ve basen bölgelerini koruyor. Yolcuyu başına alabileceği darbelerden korumak için, 2 perde hava yastığı, yan hava yastıklarıyla birlikte çalışıyor.

11 AKSESUARLAR Kapı Kolu Paspas Takımı Halı Paçalık Spoiler Yan Güneşlik USB Box Marşpiye Bisiklet Taşıyıcı Bagaj Taban Bakaliti Tavan Taşıma Barı

12 PEUGEOT, 1889 YILINDAN BER OTOMOB L ÜRET YOR. Yüz yıldan daha fazladır süregelen bir deneyime sahip olan Peugeot markası, müşteri beklentilerini eksiksizce karşılayan ve tüm dünyada tanınan bir bilgi birikimine sahiptir. Peugeot araçları inovasyon, otomobil tutkusu ve teknik bilgi birikimini en üst düzeyde birleştirerek her zaman, çağının önünde olmuştur. Sizi, 3008 ile yeni deneyimleri, yeni duyguları ve yeni mutlulukları keşfetmeye davet ediyorum. Christian Peugeot Peugeot 3008 in kişiliğini keşfetmeye başladınız. Ayrıca, 3008 i gerçek sürüş koşullarında test etmek isterseniz, bir Peugeot Yetkili Satıcısı nda randevu almanız yeterli. Arzuladığınız 3008 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, hayalinizdeki 3008 i oluşturup tercih ettiğiniz opsiyonlarla birlikte fiyatını hesaplamak için sizi peugeot.com.tr ye bekliyoruz. Sitemizde ayrıca bayi ağımız ile ilgili tüm bilgileri, hizmetlerimizi ve Peugeot markası hakkındaki ayrıntıları bulabileceksiniz. Bu broşürde bahsedilen özellikler seçilen versiyona göre değişebilir. Gerekli bilgi için lütfen Peugeot Yetkili Satıcıları na başvurunuz.

13 02 / 2013 Bayi Kaşesi peugeot.com.tr Bu broflürdeki bilgi ve görüntüler, broflür bas ld ğ nda geçerli olan teknik özellikleri esas al r. Sunulan ekipmanlar versiyonlara göre standart ya da opsiyoneldir. Broflürde yer alan baz fotoğraflar, Türkiye ürün gam ndaki araçlar temsil etmeyebilir. Peugeot, ürünün sürekli iyilefltirilmesi politikas çerçevesinde, her an, teknik özelliklerde, ekipmanlarda, opsiyon ve renklerde değiflikliklere gidebilir. Günümüz fotoğraf tab etme teknikleri, renkleri asl na tamam yla uygun olarak verememektedir. Genel bilgi içeren bu broflür bir sözleflme senedi değildir. Daha ayr nt l ve ek bilgi için, bayinize baflvurunuz. Bu katalogda yer alan veriler, Peugeot Otomotiv Pazarlama A.fi. nin izni olmadan çoğalt lamaz.

Peugeot 308'in hatlarına baktığınızda tekerlekleri üzerine güvenle oturmuş olduğunu ve bu özellikleriyle yola hükmettiğini keşfedersiniz.

Peugeot 308'in hatlarına baktığınızda tekerlekleri üzerine güvenle oturmuş olduğunu ve bu özellikleriyle yola hükmettiğini keşfedersiniz. SOLUK KESEN HATLAR Yeni Peugeot 308'de her şey tam anlamıyla uyum içerisinde. Hem şehir içi hem de uzun yol için tasarlanan aerodinamik gövdesi, kompakt yapısı ve boyutları arasında mükemmel bir oranı

Detaylı

TEKNOLOJİ. 5008 aynı zamanda daha fazla güvenlik ve geri vitese geçişte otomatik olarak devreye giren bir geri görüş kamerasına da sahip.

TEKNOLOJİ. 5008 aynı zamanda daha fazla güvenlik ve geri vitese geçişte otomatik olarak devreye giren bir geri görüş kamerasına da sahip. YENİ PEUGEOT 5008 TEKNOLOJİ Mesafe Uyarı Sistemi Bu donanım, önünüzdeki araç ile aranızdaki mesafe hakkında sizi bilgi vererek güvenlik mesafelerine uyma konusunda size destek oluyor. Park Alanı Ölçümü

Detaylı

peugeot.com.tr Bayi Kaşesi YENİ PEUGEOT 308

peugeot.com.tr Bayi Kaşesi YENİ PEUGEOT 308 01 / 2014 peugeot.com.tr Bu broflürdeki bilgi ve görüntüler, broflür bas ld ğ nda geçerli olan teknik özellikleri esas al r. Sunulan ekipmanlar versiyonlara göre standart ya da opsiyoneldir. Broflürde

Detaylı

YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308

YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308 YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308 YENI 308 MART'15 D.qxp_Layout 1 3/11/15 9:48 AM Page 2 YENI 308 MART'15 D.qxp_Layout 1 3/11/15 9:48 AM Page 3 HEYECAN VERİCİ En iyi

Detaylı

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye RENAULT KANGOO 120ZG00131 Ağustos 2014 RENAULT KANGOO RENAULT KANGOO /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.tr Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER BAKIŞ Profesyonel performans s. 06 MASTER İŞ BAŞINDA Her ihtiyaca yönelik çözümler s. 10 YAKIN PLAN Motor ve yükleme seçenekleri s. 16 GÜVENLİK

Detaylı

renault scenic & grand scenic drive the change

renault scenic & grand scenic drive the change renault scenic & grand scenic drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: OTOMOBİLler, ÇAĞA AYAK UYDURMAk İÇİN HER ZAMAN, İLERLEME ve ÇEVRE İle TOPLUMA KARŞI ORUMLULUK İMGEİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO Toyota Yaris Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO 4.7 Toyota Touch & Go Navigasyon, geri dönüş kamerası ve multimedya uygulamalarının tadını çıkarın.

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

> > RANGE ROVER SPORT 2012

> > RANGE ROVER SPORT 2012 RANGE ROVER SPORT 2012 En lüks sports tourer. Olağanüstü asfalt dinamikleri, sınıfının lider konfor özellikleri ve üstün yetenekleri ile mükemmel. Yenilenen gövdesi, mükemmel iç tasarımı, iki farklı olağanüstü

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

Basım tarihi: Eylül 2013

Basım tarihi: Eylül 2013 Fiat ın en yeni modellerini, otomobilinizle ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir, kısa sürede

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ?

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? Tasarım Konfor Teknoloji Hayal Gücü RENAULT LATITUDE LÜKS DONANIMIYLA SİZE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRECEK. Dünyanın ilk 360 derece test sürüşü, www.renaultlatitude360.com

Detaylı