Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Bizi Tercih Edenler

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Bizi Tercih Edenler"

Transkript

1 Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Bizi Tercih Edenler

2 Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Çözümler Mağazacılıktan güvenliğe, kuryeden inşaata, üretim tesislerinden taksilere kadar birçok sektörün ihtiyacını karşılayan Vodafone Akıllı Bas Konuş, bugün yüzlerce kuruma hizmet vermektedir. Farklı sektörlerden olan firmalar kendi ihtiyaçlarını Vodafone Akıllı Bas Konuş sayesinde karşılıyor, taleplerine yönelik geliştirmeler ile işini bir adım daha öne taşıyor.

3 Aynı Servis, Farklı Sektörler, Mutlu Müşteriler Mağazacılık Taksi Lojistik Güvenlik Turizm Vodafone Akıllı Bas Konuş İnşaat Kargo/Kurye Ulaşım Nakliye Kamu Üretim Tesisleri Madencilik

4 Her Sektörün İhtiyacına Uygun Çözümler Mağazacılık sektöründe mağazalar arası hızlı bilgi aktarımı ve anlık haberleşme amacıyla kullanılmaktadır. Taksi ve ulaşımda çoğunlukla kullanılan sesli anonslar ile şoförler kendi aralarında ve merkez ile iletişim kurmaktadırlar. Ayrıca merkezi yönetim ekranlarından araçları harita üzerinden de anlık takip edebilmektedirler. Güvenlik sektöründe kayıt altına alınan anonslar sayesinde güvenli haberleşme sağlanmaktadır. Kamu firmaları, dış alanda çalışan personel ile iletişimi Vodafone Akıllı Bas Konuş ile sağlamakta, gerekli durumlarda kurumsal mesajlaşma ile bilgi aktarımı yapmaktadır. Kargo ve kurye sektörü sesli anonslar ile iletişim kurarken, iş emirleri atamaları ile kuryeleri adreslere yönlendirmektedirler. Lojistik firmaları araçların yük alma bırakma, yol durumu, merkeze giriş çıkış saatlerini şoförlerin hızlı bir iletişim yolu ile bildirmeleri için bu servisi tercih ediyorlar.

5 Referanslarımız - Kamu

6 Referanslarımız - Firmalar

7 Referanslarımız - Firmalar

8 Referanslarımız - Firmalar

9 Referanslarımız Taksi & Ulaşım ALTIYOL TAKSİ CEM TAKSİ UYGUN TAKSİ KUTLUAŞ TAKSİ ATRİUM TAKSİ METROPOL TAKSİ GÖNEN TAKSİ GEBZELİLER DOLMUŞ DURAĞI TRABZON HAVAALANI DOLMUŞ DURAĞI

10 EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ Bilgi İşlem Uzmanı : «Mağazalarımız arasındaki her türlü iletişimi önceden kullandığımız sistem yerine daha akıllı ve kullanılabilir olan Vodafone Akıllı Bas Konuş ile sağlıyoruz. Kurumsal mesajlaşma ile anında bilgi paylaşıyor, hasarlı ürün resimlerini çekip sorunları görselleri ile birlikte ilgili birime aktarıyor, Office dosyaları göndererek tüm mağazaları anında bilgilendiriyoruz. Vodafone Akıllı Bas Konuş ile bilgilenen mağazalarımızdaki 1500 e yakın kullanıcı, hiçbir güncel haberden geri kalmıyor.»

11 YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM Operasyon Müdürü: «Ofisteki mühendislerimizden sahadaki teknisyenlerimize kadar tüm ekibimizin haberleşmesini anlık sesli anonslar ile sağlıyoruz. Haberleşmenin şifreli bir şekilde kaydedilebilir olması bizim için en önemli noktalardan biri. Ayrıca merkezden Web Yönetim ekranları ile dilediğimiz kadar grup oluşturabiliyor, tüm kullanıcıların konum takiplerini yapabiliyor, yetkilendirmelerini verebiliyoruz. Acil durumlarda mesaj gönderen sistem ise bizim için hayat kurtarıcı. 500 den fazla kullanıcı, tüm iletişimini Vodafone Akıllı Bas Konuş ile sağladığı için çok mutluyuz.»

12 BETAŞ ELEKTRİK İNŞ. MAK.PRO.TAAH.TİC.SAN.LTD.ŞTİ BETAŞ Operasyon Müdürü: «Sayaç açma/kapama işlerinden sorumlu teknik ekip ile anlık haberleşme bizim için çok önemli. Kapatılan sayaçların hızlıca açılması ve işin tamamlanması adına sahada dağınık halde bulunan personele anons yaparak görev atıyoruz. Anonsu kaçıran personelimiz, Vodafone Akıllı Bas Konuş un geçmiş anons dinleme özelliği ile kaçırdığı anonsu tekrar dinliyor ve görev yerine ulaşarak işini tamamlıyor. Bu sayede işimize ivme katarak daha iyi hizmet veriyoruz.»

13 FATİH KIRAL MOBİLYA FATİH KIRAL MOBİLYA Muhasebe Sorumlusu: «Fatih Kıral olarak uzun zamandır böyle bir haberleşme çözümü arıyorduk. 18 kişilik sevkiyat departmanımızda hızlı haberleşme ve konum takibi ile araç kontrolü amacıyla Vodafone Akıllı Bas Konuş servisini kullanıyoruz.»

14 POSTACI İLETİŞİM VE LOJİSTİK HİZMETLERİ POSTACI İLETİŞİM VE LOJİSTİK HİZMETLERİ Operasyon ve IT Müdürü : «Gün içinde dağınık lokasyonlarda bulunan kuryelerimize anlık yönlendirmeler yapmak bizim için çözüme kavuşamamış bir konuydu. Vodafone Akıllı Bas Konuş un İş Emirleri özelliği ile kuryelerimize gün içinde paket alınacak veya teslim edilecek noktaları kendi kurum sistemimiz üzerinde anında yönlendirebiliyor, işin tamamlanma sürecini adım adım takip edebiliyoruz.»

15 SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş. SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş. IT Müdürü: «Sabiha Gökçen Havalimanı Freeshop da ürünlerimizin satışını yaptığımız standlarımız dağınık halde ve birbirinde uzak noktalarda bulunuyor. Standlarda görevli olan satış personelimizin aralarında anlık ve hızlı haberleşmelerini Vodafone Akıllı Bas Konuş ile sağlıyoruz. Bu büyük ve gürültülü ortamda kulaklık kullanımı ile konforlu bir haberleşme ile bilgi paylaşımını yapıyoruz.»

16 DRK LOJİSTİK HİZMET VE TAŞIMACILIK DRK LOJİSTİK HİZMET VE TAŞIMACILIK Satın alma Müdürü : «İstanbul içinde taşıma yapan 130 aracımız var. Yoğun İstanbul trafiğinde şoförlerin birbiri ile daha hızlı iletişim kurması ve araç yönlendirmeleri için Vodafone Akıllı Bas Konuş u tercih ettik, zamandan fazlasıyla tasarruf ettik.»

17 FM MÜMESSİLLİK VE İNŞAAT FM MÜMESSİLLİK VE İNŞAAT Teknik Müdürü: «Bizim en büyük sektörel ihtiyacımızı karşılayan bir sistem. Firma olarak 4 farklı alanda çalışıyoruz ve bu servisi 4 farklı alan için bölerek, sahadaki personelimizin aralarında haberleşmelerini sağlıyoruz. Web Yönetim ekranı ile her şeyi kontrol altında tutabiliyor ve müdahale edebiliyoruz. Ayrıca haritadan konum takibi ile ekiplerimizi sürekli kontrol etme fırsatı buluyoruz.»

18 ULUSAL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ ULUSAL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ İdari İşler Müdürü: «3 projemizde aynı anda Vodafone Akıllı Bas Konuş ile çalışıyoruz. Uzaklıktan dolayı telsiz kullanımı mümkün değil, ancak Vodafone un kapsama alanı içinde olan her yerden iletişim kurmamız mümkün oluyor. Ayrıca yüksek telsiz bedelleri yerine ayda uygun bir sabit ücret ödeyerek hizmet alıyoruz.»

19 KADAK ÖZEL GÜVENLİK KADAK ÖZEL GÜVENLİK Şirket Ortağı: «Gümrük Bakanlığı na bağlı çalışan özel güvenlik projesinde haberleşmeyi sağlamak için telsizleri bırakıp, Vodafone Akıllı Bas Konuş u tercih ettik. Bu sayede birimlerimiz kendi aralarında güvenli bir şekilde sesli haberleşme sağlayabiliyorlar. Üstelik tüm anonslar kayıt altında tutuluyor.»

20 GEBZELİLER ULUSLARARASI TURİZM GEBZELİLER ULUSLARARASI TURİZM Merkez Amiri: «80 tane minibüsümüz var ve hepsi Vodafone Akıllı Bas Konuş ile haberleşmeyi sağlıyor. Yol yapım çalışmalarından trafik durumuna, polis noktalarından durağa varış sürelerine kadar her şeyi anlık anonslar sayesinde hızlı bir şekilde birbirlerine bildiriyorlar.»

21 AKÇAY HAFRİYAT AKÇAY HAFRİYAT Muhasebe Yöneticisi: «Taşımacılık yapan 26 şoförünün anında sesli haberleşmesini Vodafone Akıllı Bas Konuş sistemi ile sağlıyoruz. Bu sistem iletişimimize büyük ölçüde ivme kazandırdı. Aynı zamanda araçlarımızı harita üzerinden takip ederek anlık konumlarını gözlemliyoruz.»

22 ÇEVİKLER NALBURİYE PEYZAJ ÇEVİKLER NALBURİYE PEYZAJ Yetkilisi: «Firmamızda çalışan 7 tır şoförünün iletişimi için bu çözüme başvurduk. Yük alma bırakma, fabrikaya giriş çıkış haberlerini anlık olarak birbirlerine hızlı bir şekilde iletebiliyorlar.»

23 BOSTANCI TAŞIT KİRALAMA BOSTANCI TAŞIT KİRALAMA Muhasebe Müdürü: «Firmamızın hafriyat tarafındaki şoförlerin sesli haberleşmesini sağlamak için kullanıyoruz. Eski bas konuş servisimizden akıllı telefonlara geçerek iletişimimizi yeni teknoloji ile sağlıyoruz.»

24 Ödüllerimiz Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye de ve Dünya da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir. InterproMedya Bilişim500 Ödüllerinde : 2007 "2006 yılında En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2008 Son Üç Yılın En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi Ödülü 2008 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2009 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2010 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2011 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2012 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2012 Son Yılın En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2013 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2013 Son 3 Yılın En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2014 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2015 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü Capital Dergisi : 2012 İstanbul sıralamasında 308, Türkiye sıralamasında 551. sırada Deloitte Technology Fast Ödüllerinde : 2009 "Teknoloji Fast 50 Türkiye-Winner & Birincisi" Ödülü 2009 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)- Birincisi" Ödülü 2010 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner 2010 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)- Dördüncüsü" Ödülü 2013 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner" 2013 "Teknoloji Fast 50 Türkiye "Big Star" - Üçüncüsü" Ödülü 2014 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner«2014 "Teknoloji Fast 50 Türkiye "Big Star - Birincisi" Ödülü 2014 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)" Ödülü Fortune 500 : 2012 Türkiye nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 listesinde Biotekno 426. sırada 2013 Türkiye nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 listesinde Biotekno 299. sırada

25 Teşekkürler Bizi takip edin

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Lojistik ve Taşımacılık Sektörü

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Lojistik ve Taşımacılık Sektörü Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Lojistik ve Taşımacılık Sektörü Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Yolda Kalmayın.. Vodafone Akıllı Bas Konuş özellikleri ile hızlı iletişim, anlık bilgi ve veri paylaşımı

Detaylı

Vodafone Akıllı Bas Konuş SATIŞ ARGÜMANLARI

Vodafone Akıllı Bas Konuş SATIŞ ARGÜMANLARI Vodafone Akıllı Bas Konuş SATIŞ ARGÜMANLARI VABK Satışı Yapılabilecek SEKTÖRLER TAKSİ KURYE TAŞIMACILIK ÜRETİM TESİSLERİ LOKAL TAŞIMACILIK TEMİZLİK HAFRİYAT AVM GÜVENLİK OTEL TURİZM FİRMALARI DERNEK ZİNCİR

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Zincir Mağazalar

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Zincir Mağazalar Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Zincir Mağazalar Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Zincire Bir Halka Daha.. Vodafone Akıllı Bas Konuş özellikleri ile hızlı iletişim kurun, anlık bilgi ve veri paylaşımlarınızla

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Tur Kontrol ve Yönetimi Çözümü. Sektörel Çözümler

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Tur Kontrol ve Yönetimi Çözümü. Sektörel Çözümler Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Tur Kontrol ve Yönetimi Çözümü Sektörel Çözümler Tur Takip Uygulaması Nedir? Temel Fonksiyonlar NFC ve QRCode modülleri NFC ve QRCode okuma özelliği bulunmaktadır.

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. VABK Kurumsal Haberleşme Platformu Eğitim Sunumu. Bas Konuş, Mesajlaşma, Konum Bazlı Servisler, İş Emirleri

Akıllı Bas Konuş. VABK Kurumsal Haberleşme Platformu Eğitim Sunumu. Bas Konuş, Mesajlaşma, Konum Bazlı Servisler, İş Emirleri Akıllı Bas Konuş VABK Kurumsal Haberleşme Platformu Eğitim Sunumu Bas Konuş, Mesajlaşma, Konum Bazlı Servisler, İş Emirleri Vodafone Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş, tek tuşla bir veya birden

Detaylı

Akıllı Bas Konuş VODAFONE AKILLI BAS KONUŞ. Kurye Sektörüne VABK ile İş Emirleri

Akıllı Bas Konuş VODAFONE AKILLI BAS KONUŞ. Kurye Sektörüne VABK ile İş Emirleri Akıllı Bas Konuş VODAFONE AKILLI BAS KONUŞ Kurye Sektörüne VABK ile İş Emirleri Sektörde bir adım daha önde olun! Kurye firmaları için paket alım ve teslimleri bildirmek, iş takibi ve yönetimi yapmak artık

Detaylı

Toplu Arama Çözümleri. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım

Toplu Arama Çözümleri. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım Toplu Arama Çözümleri Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım Toplu Arama Çözümleri Digitone, içeriğini ve süresini sizin belirlediğiniz bir ses kaydının belirttiğiniz sabit veya cep telefonlarına, istediğiniz

Detaylı

JetSMS Direct Çözümü

JetSMS Direct Çözümü JetSMS Direct Çözümü Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım JetSMS Direct Nedir? JetSMS Direct gelişkin özellikleri ile güvenilir ve stabil çözümler sağlar JetSMS Direct son derece kapsamlı bir SMS yönetim

Detaylı

Yeni Nesil Mobil Katalog. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım

Yeni Nesil Mobil Katalog. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım Yeni Nesil Mobil Katalog Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım KataloX ile Online Kataloglar Ürün kataloglarınızı dijital dünyaya taşıyan ve hedef kitlenize mobil ortamda tanıtım içeriklerinizi sunabileceğiniz

Detaylı

Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi

Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi Toplu SMS Hizmeti JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını "En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir" şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur.

Detaylı

Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor.

Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor. WORKCUBE BAŞARI HİKAYESİ Pronet Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor. Türkiyenin Lider güvenlik şirketlerinden biri olan Pronet hizmet kalitesinin ve kurumsal performansın yükseltilmesinde

Detaylı

1. 25 yılı aşkın tecrübe, 2. 12.000 i aşkın referans, sadece 5 yılda Türk Telekom, T.C. Merkez Bankası, T.C. Ziraat Bankası, T.C.

1. 25 yılı aşkın tecrübe, 2. 12.000 i aşkın referans, sadece 5 yılda Türk Telekom, T.C. Merkez Bankası, T.C. Ziraat Bankası, T.C. Biz Kimiz 1. 25 yılı aşkın tecrübe, 2. 12.000 i aşkın referans, sadece 5 yılda Türk Telekom, T.C. Merkez Bankası, T.C. Ziraat Bankası, T.C. İş Bankası, MAN, Renault, BMC, TÜVTURK, BP, Shell, POAŞ, THYOPET,

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

İNNOVA DA SAP ÜRÜN, ÇÖZÜM VE HİZMETLERİ SAP ERP. Success Factors ile tanışın. Hybris ile çok kolay. İş zekâsına hükmeden SAP çözümleri...

İNNOVA DA SAP ÜRÜN, ÇÖZÜM VE HİZMETLERİ SAP ERP. Success Factors ile tanışın. Hybris ile çok kolay. İş zekâsına hükmeden SAP çözümleri... SAP ÜRÜN, ÇÖZÜM VE HİZMETLERİ İNNOVA DA www. İş zekâsına hükmeden SAP çözümleri... KURUMSAL KAYNAK YÖNETİMİ SAP ERP YÜKLER AZALIYOR: SAP Managed Services Dünyanın tercih ettiği İK çözümü Success Factors

Detaylı

Yenikan, Yeni bir heyecan. Hakkımızda Vizyonumuz Hizmetlerimiz Destek Hizmetlerimiz Referanslarımız

Yenikan, Yeni bir heyecan. Hakkımızda Vizyonumuz Hizmetlerimiz Destek Hizmetlerimiz Referanslarımız Yenikan, Yeni bir heyecan Hakkımızda Vizyonumuz Hizmetlerimiz Destek Hizmetlerimiz Referanslarımız Yenikan, Yeni bir heyecan 2004 yılında ASTECH Bilgisayar Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması adıyla

Detaylı

İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı.

İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. workcube başarı hikayesi İBB İSBAK A.Ş. İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. İSBAK tarafından 2012 yılında yapılan web tabanlı ERP ihalesini kazanan Workcube, başladığı İSBAK ERP projesini

Detaylı

JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur.

JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur. Çözüm Kataloğu JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur. JetSMS; toplu SMS ve İnteraktif SMS servislerimizin

Detaylı

PULVER kimya şirketler grubu, 45 ülkeye ihracat yapıp, cirosunun yarısından fazlasını yurtdışı pazarlardan elde etmektedir.

PULVER kimya şirketler grubu, 45 ülkeye ihracat yapıp, cirosunun yarısından fazlasını yurtdışı pazarlardan elde etmektedir. Şirket Profili Pulver Kimya Türkiye'nin ilk toz boya üreticisi olarak 1991 yılında kurulmuştur. Zaman içinde Pulver Kimya, Elastron Kimya, Conta Elastik ve Riva Toz Boya olarak 3 yeni şirket ile bir şirketler

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Rapor Hakkında Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak yayımladığımız bu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporunu siz paydaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk

Detaylı

İSBAK ın faaliyetlerinden bahseder misiniz? İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı.

İSBAK ın faaliyetlerinden bahseder misiniz? İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. Akıllı şehirlerin oluşumu, yönetimi ve kontrolünü sağlayan, bu ürünlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdüren İSBAK AŞ., ürünlerin tasarım,

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı

Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm

Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm: DİVA Yeni dünya düzeni ve yeni rekabet şartları artık yeni iş modelleri geliştirmeyi zorunlu kılarken rekabette öne

Detaylı

profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr

profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr profesyonellerin tercihi HAKKIMIZDA Firmamız 1998 yılında Personel Taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başlamış olup Türkiye nin gözde, özel ve kamu kuruluşlarının

Detaylı

Bakış açınızı genişletin... "bilginin gücü elinizde..."

Bakış açınızı genişletin... bilginin gücü elinizde... Bakış açınızı genişletin... "bilginin gücü elinizde..." Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. AŞ, 1992 yılında OT/VT Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında çözümler üretebilmek amacı ile İzmir de

Detaylı

ÇÖZÜMLER SEKTÖRLERE GÜÇ VEREN PERAKENDE SEKTÖRÜNE YÖNELİK UYGULAMALAR ENERJİ SEKTÖRÜNDE FARK YARATAN ÇÖZÜMLER SPOR VE EĞLENCEYE TEKNOLOJİ DESTEĞİ

ÇÖZÜMLER SEKTÖRLERE GÜÇ VEREN PERAKENDE SEKTÖRÜNE YÖNELİK UYGULAMALAR ENERJİ SEKTÖRÜNDE FARK YARATAN ÇÖZÜMLER SPOR VE EĞLENCEYE TEKNOLOJİ DESTEĞİ SAYI 8 / 2013 SEKTÖRLERE GÜÇ VEREN ÇÖZÜMLER PERAKENDE SEKTÖRÜNE YÖNELİK UYGULAMALAR ENERJİ SEKTÖRÜNDE FARK YARATAN ÇÖZÜMLER SPOR VE EĞLENCEYE TEKNOLOJİ DESTEĞİ ... ÖNSÖZ SAP NİN BENZERSİZ SEKTÖREL UZMANLIĞI

Detaylı

Lojistikteki hızımızı pistlere de taşıyoruz

Lojistikteki hızımızı pistlere de taşıyoruz İş ortaklarımız için ayrı çözüm yolları üretebilen bir yapıya sahibiz. Ara vermeden gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile sağlıklı büyüyoruz. Sürdürülebilir lojistik ve çevreci yaklaşımımızı yaptığımız her

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor KAPAK KONUSU RÖPORTAJI Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor Türkiye de DorukCloud markasıyla, Microsoft Hyper-V platformu üzerinde, bulut bilişim hizmetini veren ilk firma

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı