Rho Vetrocer 250 Cam dekorasyon ve cepheler için dijital Inkjet baskı sistemleri

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Rho Vetrocer 250 Cam dekorasyon ve cepheler için dijital Inkjet baskı sistemleri"

Transkript

1 TR Rho Vetrocer 250 Cam dekorasyon ve cepheler için dijital Inkjet baskı sistemleri Durst, cam için endüstriyel baskı sistemlerinde uzmandır. Durst un 15 yıldır yoğun bir şekilde araştırdığı ve sanayide kullanılan baskı sistemlerinde uyguladığı mürekkep püskürtme teknolojisi ile tüm detayları düşünülmüş yazılım, inorganik pigmentlerin kullanıldığı yenilikçi mürekkep teknolojisi ve en yeni baskı kafası teknolojisinin kombinasyonu ile cam dekorasyonu için yenilikçi bir baskı sistemi ortaya çıkmıştır. Bu sistemde cam yapı konusundaki standartlar sağlanır ve aynı zamanda iç mimarlara, tasarımcılara, mimarlara ve cam işleme şirketlerine yaratıcı tasarımlar konusunda yeni olanaklar sunulur. Durst un 10 yıldan fazla süredir fayans baskısı konusunda dünya çapında devrim yarattığı dijital Inkjet baskı teknolojisi, düşük maliyetle, hızlı, baskı ön işlemi olmaksızın farklı boyutlardaki cephe camlarının koruyucu kenarlarının, cam kapıların, mobilyaların, bölme duvarlarının, mutfak arka duvarlarının, asansör ve diğer cihazların aynalarının ve başka birçok yüzeyin baskısını yapma imkanı sağlamaktadır. Durst Flow teknolojisi seramik mürekkebin sürekli şekilde baskı kafasının içinde sirküle edilmesini sağlar ve böylece yeni mürekkebin nozzle lardan çıkışının hemen arkasından yanlara doğru pompalanması sağlanır. Böylece yüksek pigment ve frit oranına sahip seramik mürekkeplerde kritik olan sedimantasyonu ve mürekkebin nozzle çıkışında kuruması önlenir. Elektromanyetik hareket alanları ile gerçekleştirilen çok hassas kızak hareketi, alüminyum silisyum alaşımından mamul biyonik taşıyıcılar, bant beslemesi, cam elyafı bazlı elektronik bağlantıları, Linux sistemi üzerine kurulu yazılım ve sağlam yapısal konstrüksiyon, onlarca yıldır piyasada kullanımda olan 2500 ün üzerinde cihazda kendisini kanıtlamıştır. Durst cihazları, endüstriyel kullanımında kendini kanıtlamıştır: Haftada 7 gün ve 3 vardiya baskı faaliyeti için güvenilir şekilde tasarlanmış ve imal edilmişlerdir. Bu cihazlar, mevcut cam üretim hatlarına entegre edilebilirler veya bağımsız olarak da çalıştırılabilirler. Durst Rho Vetrocer gelişen pazarda kârlı bir şekilde yer alma fırsatı sunar.

2 Durst. Endüstriyel mürekkep püskürtme uygulamaları uzmanı Durst Forschungszentrum Lienz Durst Industrial Inkjet Application GmbH Lienz Durst, 1936 yılından bu yana görsel iletişim ve görüntü teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir: 1995 yılına kadar analog gümüş halojenür fotoğraf alanında kamera, görüntü büyütme cihazları slayt projektörleri üreticisi olarak, 1995 yılından bu yana lazer destekli renkli pozlama cihazının ilk üretici olarak dijital baskı teknolojisi alanında aktiftir. Durst, 1999 yılından beri reklamcılıktaki büyük format görüntüleme için Inkjet baskı cihazları geliştirmektedir: Durst, 2000 yılında UV ile sertleşen mürekkep kullanan düz yataklı baskı cihazını piyasaya süren ilk şirket olmuştur; şu anda bu cihazın 8. jenerasyonuna ulaşılmıştır: Çözünürlük (günümüzde 1700 dpi çözünürlüğe ulaşılmıştır), damlacık boyutuna (şu anda 7 pl), damlacık boyutu varyasyonuna (Grey Scale-teknolojisi), baskı hızına, boyar madde sistemlerine (UV mürekkeplerden seramik ve su bazlı boyar mürekkeplere), yazılım ve elektroniğe yönelik olarak birçok Ar-Ge çalışması gerçekleştirilmiştir. Durst, fayans sanayinin, tekstil sanayinin, etiket ve ambalaj baskısı alanlarında üretim proseslerine entegre edilmiş baskı sitemleriyle sanayi ortamının beklentisi yüksek üretim ortamı şartları konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. 24/7 üretim uygulamalarının beraberinde getirdiği yükler, fonksiyonların uzaktan kumandalı olarak kontrol edilmesi, üretim zamanı ve mürekkep sarfiyatının ekonomik şekilde kontrol edilmesini sağlayan entegre MIS yazılımı bu nedenle Durst cihazlarında yıllardır kullanılmaktadır. Durst, ISO 9001 ve sertifikalarına sahiptir ve sürdürülebilirlik garantisi vermektedir. Ürünlerimiz sürdürülebilir olarak ve sıkı çevre şartları gözetim altında tutulmak suretiyle üretilmekle kalmaz, cihazlarımız kullanıcıya aynı zamanda uzun kullanım ömrü, kolay bakım olanakları ve en yeni teknolojilere revize edilme olanağı, düşük enerji ve mürekkep sarfiyatı ve baskıda çevre açısından kritik madde kullanmama garantisi sunmaktadır. Inkjet teknolojisi, Durst için temassız yüzey fonksiyonelleştirme teknolojisi olarak geleceğin teknolojisidir. Bu nedenden dolayı 2010 yılında kurduğumuz araştırma merkezimizde en yeni baskı kafası teknolojileri, mürekkep ve akışkanlar, temel araştırmalar olarak filtre ve akışkan teknolojisi üzerinde çalışıyoruz. 7. AB Çerçeve programına mürekkep püskürtme uzmanı olarak farklı projelere entegre edilmiş bir firma olarak, en yenilikçi ve ilerici teknolojileri garanti ediyoruz. Durst Industrial Inkjet Application GmbH Lienz Durst Araştırma Merkezi Lienz.

3 Durst teknoloji bileşenleri Variodrop ve Circular-Flow (CF) teknolojili baskı teknolojisi Durst, 2003 yılından bu yana fayans baskısı alanında inorganik pigmentlerle çalışmaktadır. Fırınlama prosesinden sonra canlı renkler verebilmeleri için belirli bir boyutta olması gereken metalik pigmentler, kalıntı bırakma ve sedimantasyon eğilimindedirler. Mürekkebin, torbasız mürekkep sistemi üzerinde sürekli olarak sirküle etmesi ve akıllı filtrasyon ve Akciğer teknolojisi sayesinde mürekkep sistemi, basınçsız ve yüksek maliyetli Capping olmadan da hemen ve sorunsuz şekilde baskıya hazır olmaktadır. Durst ta Circular-Flow-System olarak tanımlanan onlarca yıllık tecrübe, Rho Vetrocer de uygulanmıştır. Kullanılan baskı kafaları, sistemdeki mürekkebin nozzle ların hemen arkasında sirküle etmesi sağlanacak şekilde tasarlanmıştır ve mürekkep hiçbir zaman buharlaşmaz, kurumaz, sedimantasyona uğramaz, çünkü havası alınan taze mürekkep mikro oksijen kabarcıklarından arındırılarak sürekli şekilde nozzle çıkışlarının yanından geçecek şekilde pompalanmaktadır. Türünün tek örneği olan diğer bir baskı kafası teknolojisi Variodrop tur: baskının raster ayarına göre Piezo elektroniğinin kumandası üzerinden büyük veya küçük damlacıklar üretilir. Sürekli olarak aynı boyutta damlacıklar üreten ve damlacıkların yüzeye çarpmadan hemen önce daha büyük damlacıklar oluşturmak üzere birleştiği ve baskı hızını büyük ölçüde azaltan Grey Scale teknolojisinin aksine, Variodrop teknolojisinde küçük, orta ve büyük damlacıklar doğrudan nozzle da üretilir baskı hızı çok az bir miktarda düşer. Manyetik lineer tahrik Biyonik taşıyıcı Transport bandı Alüminyum alaşımından imal edilmiş olan ve kafalarının karşılıklı olarak konumlandırıldığı ve bilgisayar kontrollü ayar sistemi ile kalibre edildiği baskı köprüsü, tüm cam boyunca sabit bir hız elde edebilmek amacıyla manyetik lineer tahrik sistemiyle hareket ettirilir. Bu sistem, tetikleme sinyali elektroniği, veri aktarım elektroniği ve bant teknolojisi ile birlikte çok hassas baskı sonuçları elde edilmesini sağlar ve 2 mikrometrelik toleransları dahi garanti eder.

4 Inorganik seramik mürekkebiyle cam dekorasyonu Yükleme ünitesi Yıkama ünitesi Yüklemeden, yıkama, baskı ve kurutma aşamalarına kadar tüm proses otomatiktir. Camın taşınması yükseklik ayarlı özel pnömatik sehpalar ile kumanda edilir ve pozisyonlama sistemi, camın Durst baskı cihazına verilmeden önce tam doğru konumda olmasını garanti eder. Bilgisayardan baskıya Rho Vetrocer 250 Inkjet baskı makinesi, yüksek verimlilik ve en iyi baskı kalitesinin yanında, kolay kullanım ve optimal iş akışı sunmaktadır. İster tekil üretim yapın, isterse küçük veya büyük seri üretim, Rho Vetrocer 250 sürekli ve güvenilir şekilde üretime hazırdır. Sistem, farklı şekil ve miktarlarda kesintisiz baskı imkanı verir ve serigrafi baskıda olduğu gibi kalıp değişimi gerektirmez. Dijital referans, bir bilgisayar vasıtasıyla baskı işlem ünitesine iletilir ve ardından baskı gerçekleşir. Baskı plakaları veya kalıplar gibi baskı şablonları tümüyle ortadan kalkar. Kopyalama veya resim değişikliğinde herhangi bir zaman kaybı söz konusu değildir, baskı işlemi sürekli şekilde devam eder, resim aktarımı, resmin yüklenmesi ve baskı işlemleri aynı anda birbirine paralel olarak gerçekleşir. Yıkama ve kurutma ünitesi Paslanmaz çelik yıkama ve kurutma ünitesi, dört adet pompalı tekne ve fırınlardan oluşur. Tam otomatik olarak çalışan makine, camı yüksek basınçlı ve iki çıkışı olan bir ön yıkama biriminden, ardından iki, üç veya dört fırça çiftine sahip yıkama bölümünden ve yüksek basınçlı bir vantilatörden beslenen iki çift kurutma ünitesinden geçirir. Makinenin bakımı kolaydır, motorlu bir kapak açma fonksiyonuna sahiptir ve belirli gereksinimler veya hassas yüzeyler için özel çözümler sunar. Tüm cam kalınlıkları için en doğru yıkama rejimini sunar ve toz, yağ (parmak izi) çinko kalıntıları ve ambalaj kalıntılarını temizleyebilir. Konveyörler Konveyörler yükseklik ayarlı entegre sehpalara sahiptir ve manüel cam çevirme hareketli rulolar ve/veya camı tutmak için vantuzlar ile donatılmıştır. Pozisyonlama ve merkezleme Kayar platform Camın mükemmel şekilde pozisyonlandırılması, dikey olarak hareketli çapraz bantlar ve çok hassas bir mekanik ve elektronik bir sistem ile sağlanır. Kaldırma fonksiyonuna sahip çok yönlü hareket eden (XYZ) çapraz bantlara sahiptir ve taşıma konveyörleri ve döner sehpalarla kombine edilebilirler.

5 Rho Vetrocer 250 Cam dijital baskı Konveyörler Kurutma ünitesi Boşaltma ünitesi Rho Vetrocer 250 Rho Vetrocer 250, camın dijital dekorasyonu için özel olarak geliştirilmiştir. Durst Rho Baskı Makineleri serisinin kesintisiz sürekli baskı, yüksek verimlilik ve en iyi baskı kalitesi gibi tüm avantajlarını, 2,5 metreye kadar genişliğe sahip her uzunlukta cam yüzeyler için sunar. Camları olabildiğince hassas bir şekilde baskı prosesinden geçirmek için özel bir taşıma mekanizmasına sahiptir. En yeni Durst Variodrop-CF baskı kafası teknolojisiyle donatılmış olan makine, 800 dpi çözünürlük sunar ve yüksek baskı hızını yüksek baskı kalitesi ile birleştirir. Rho Vetrocer 250 rakipsiz bir güvenilirlik sunar ve 7/24 sürekli üretim için tasarlanmıştır. Kurutma ünitesi Infrared kurutma ünitesi camı 200 C ye kadar ısıtır ve böylece seramik cam mürekkebinin ön kurutma işlemini gerçekleştirir. Konveyörün hızı ve hava konveksiyonu, o an gerçekleştirilen prosese uyumlu hale getirilebilir. Entegre sistem Durst, entegre bir sistem kurmak isteyen müşterilerimiz için projenin gerçekleştirilmesini tümden üzerine alır. Buna, üçüncü taraflardan sağlanan çözümlerin işlemlerinin yapılması ve entegrasyonu da dahildir. Sözleşmelerin yapılması, tedarik, kurulum, işletmede nihai kabul ve müşteri hizmetleri de hizmetin kapsamında yer alır.

6 Dijital baskı için inorganik Durst mürekkep sistemi Inorganik pigmentlerden oluşan bir mürekkep ve uygun dispersiyon ve taşıyıcı sıvılarından oluşan bir frit olan Rho Vetrocer mürekkebi, cam materyallerin baskısı için özel olarak üretilmiştir. Mürekkep, her hangi bir astarlama olmaksızın doğrudan cama basılır ve (harici) fırında 680 ila 700 derecede yapılan fırınlama işlemiyle kalıcı olarak cam ile birleşir. Böylece mürekkep, camın bir parçası haline gelir. Durst un inorganik seramik mürekkebi, özel seçilmiş metalik, toksik olmayan pigmentler ve cam fritleri içerir; siyah, beyaz, kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve satine renklerinde mevcuttur. Mükemmel bir UV koruma sunar ve renk miktarına göre aynı zamanda ışık geçirmez özelliğe de sahiptir. Vetrocer mürekkepleri düz cama yapılan baskılarda kullanılabilir. Seramik mürekkep, fırınlama prosesi sayesinde cam yüzey ile eriyerek birleşir ve böylece aynı zamanda temperlenmiş güvenlik camı (ESG) ve lamine güvenlik camı (VSG) üretilmiş olur. Baskı kafası Cam materyal İnorganik pigment İnorganik frit Cam materyal Pigment ve frit camla eriyerek birleşir Seramik mürekkebinin dayanım değerleri Darmstadt Devlet Malzeme Test Kurumu Malzeme bilimi uzmanlık alanı ve enstitüsü Kontrol tarihi: Eylül 2014 Pummel Testi Sonucu Kuraray referansına göre sınıflandırma: Baskısız: 8 Baskılı: Yeşil, kırmızı, mavi: 8-9 Baskılı: Siyah, beyaz, sarı: 8 Özet: Baskılı ve baskısız yüzeylerde yapılan teste göre darbe yapıları benzerdir. Fraunhofer Institut für Bauphysik (IBP), Stuttgart Kontrol tarihi: Ekim derecede 336 saat sıcak bekletme DIN EN ISO uyarınca çizilme sertliği: Sarı: 20 N, kırmızı: 12 N, yeşil: 18 N, mavi, beyaz, siyah >20N Parlaklık testi: (yükleme sonrasında) DIN uyarınca Sarı: 76, kırmızı: 82, yeşil: 94, mavi: 78, Beyaz: 46, siyah: 90 Özet: Sonuçlara göre kaplamalarda, 50 C ortam sıcaklığında yapılan depolama sonrasında incelenen özelliklerde ilk geldikleri ana göre neredeyse hiç azalma olmamıştır. Fraunhofer Institut für Bauphysik (IBP), Stuttgart Kontrol tarihi: Ekim 2014 UV yükü: DIN EN 410 uyarınca Spektrofotometre ölçümü Emisyon derecesi DIN EN Özet: Görsel olarak herhangi bir değişim tespit edilememiştir. Spektral refleksiyon ve transmisyon ölçümleri ile TIR tip emisyonmetre ile yapılan ölçümlerde, kaplamalarda ancak çok küçük değişimler gözlemlenmiştir. Yükleme sonrasında ölçülen tüm değerler neredeyse referans numunenin değerleri ile aynıdır.

7 Kararlılığı yüksek ve kalıcı cam dekorasyonu işine girme fırsatı Inorganik seramik mürekkebi baskı sisteminin uygulama alanları Rho Vetrocer 250 baskı makinesi ve seramik mürekkep ile cam dekorasyonu, daha önce ekonomik olmayan veya hiç mümkün olmayan çok cazip ticaret olanakları ortaya çıkartır. Boyama siparişleri arasında şablon üretim süreleri, hazırlık zamanları ve kurutma zamanları artık gerekli değildir. Ekonomik avantajların yanında daha hızlı tepki ve teslimat süreleri ile müşterilerinize gerçek artı değer sunarsınız. Çok renkli tekil üretimler, ayrıca küçük ve orta boyutta baskı serileri artık kolay ve hızlı olarak gerçekleştirilebilir ve yenilikçi cam dekorasyonları yapmayı mümkün kılar. Müşteriye göre yapılan uyarlamalar, değişken veriler ve köşeden köşeye baskı imkanı, mimarlar ve iç mekan tasarımcılarına cam dekorasyonlarını iç donanımlarına entegre etmek için yeni ve heyecan verici olanaklar sunmaktadır. Kullanım alanları: İç mekan uygulamaları Mağaza donanımları Bar dekorasyonları Fuarlar Mobilya camları Bölme duvarları Oyun otomatları Kapak aynaları örn. kahve otomatları, asansörler Dış cephe uygulamaları Cepheler Geçici sergiler Sezonluk dış levhalar Güneş panelleri Durst Inkjet teknolojisi aşağıda belirtilen avantajları sunar: Şablon gerektirmez ve dolayısıyla depo alanı da gerektirmez Temizlik için çözücü kimyasallar ve su gerekmez Dijital teknoloji değişken veri baskısı (metinlerin ve rakamların basımı) olanağı sunar Miktar uyarlaması - Her bir cam materyalin şekli farklı olabilir Cam üretimine entegre edilebilir Mutlak esneklik sağlar: standart şekiller veya münferit formatlar basabilir Herhangi bir cam işleme yazılımına bağlanabilmesi için standart bir DXF arayüze sahiptir Şablon değiştirmeye gerek olmaksızın farklı şekillerin kesintisiz üretimi yapılabilir 6 adet ana renk ile baskıda tüm renk karışımları sağlanabilmektedir.

8 Teknik veriler Genel teknik özellikler Boyutlar: Genişlik: 5850 mm Tezgahsız uzunluk: 1794 mm Yükseklik: 1960 mm Ağırlık: yakl kg Bağlantı değerleri: maks. 30 KVA/400 V (AB standardı) maks. 30 KVA/ V (ABD standardı) Güvenlik uyumluluğu: Rho Vetrocer, baskı makineleri için geçerli güvenlik standartlarına uygundur Baskı spesifikasyonları Baskı sistemi: En üstün baskı kalitesi ve sürekli baskıya hazır Variodrop-CF baskı kafası teknolojisine sahip patentli Durst düz yataklı sistem. Çözünürlük: 800 dpi Renkler: Standart: RBGYK Opsiyonel: Beyaz ve Satinato Mürekkepler: Anorganik Durst Vetrocer seramik mürekkebi Verimlilik (baskı yapılacak materyalin ağırlığına bağlı): Vetrocer 250 Basic: 2 pas modunda en fazla 25 m 2 /saat 4 pas modunda en fazla 12 m 2 /saat Vetrocer 250 Presto: 2 pas modunda en fazla 55 m 2 /saat 4 pas modunda en fazla 27 m 2 /saat Vetrocer 250 HS: 2 pas modunda en fazla 100 m 2 /saat 4 pas modunda en fazla 55 m 2 /saat Işık geçirmez geniş yüzey baskısı >60 gr/m 2 : Vetrocer 250 Basic: 14 m 2 /saat Vetrocer 250 Presto: 28 m 2 /saat Vetrocer 250 HS: 55 m 2 /saat Materyal spesifikasyonları Materyaller: Harici fırınlama işlemi ile temperlenmiş güvenlik camı (ESG) ve lamine güvenlik camı (PVB veya EVA lı VSG) şeklinde işlenebilen düz cam. Azami baskı genişliği: 2,5 m Azami baskı uzunluğu: 8 m Transport bandı üzerindeki azami ağırlık: 220 Kg Malzeme kalınlığı: 3-19 mm Konum gereksinimleri Maksimum yükseklik: Deniz seviyesinden m yükseklik Sıcaklık aralığı: +18 C ila +25 C Bağıl hava nemi: %25 80, yoğuşmasız Yazılım/RIP: Durst Rho Linux Yazılımı; harici Caldera RIP Server (GrandRIP+ Yazılım) Opsiyonel: Renk kalibrasyon yazılımı Spektrofotometre üzerinde Durst Phototechnik AG Julius-Durst-Strasse Brixen/Bressanone, Italy P.: F.: Durst Phototechnik Digital Technology GmbH Julius-Durst-Strasse Lienz, Austria P.: F.: Durst Industrial Inkjet Application GmbH Julius-Durst-Straße Lienz, Austria P.: F.: Ürünlerimiz sürekli geliştirilmekte ve en yeni teknik standartlara uyumlu hale getirilmektedir. Bu nedenle resimler ve açıklamalar bağlayıcı değildir. Resimler ve grafik şekiller telif haklarıyla korunmaktadır. Durst Tescilli Ticari Markadır Copyright Durst Phototechnik AG IX201TR - 05/2015

Rho Vetrocer Temperlenebilir dijital baskı için endüstriyel inkjet baskı sistemi

Rho Vetrocer Temperlenebilir dijital baskı için endüstriyel inkjet baskı sistemi TR Rho Vetrocer Temperlenebilir dijital için endüstriyel inkjet sistemi 3 model (160, 250, 330) 3 verimlilik sınıfı (Basic, Presto, HS) 3 model tipi (FRD, Stand-Alone, In-Line) Durst, cam da dahil olmak

Detaylı

Online teknik sayfa MCS300P HW PROSES ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS300P HW PROSES ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS300P HW A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MCS300P HW Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VISIC50SF A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VISIC50SF Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa FW102 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FW102 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC320 VICOTEC320 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC320 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak

Detaylı

Online teknik sayfa MKAS KULLANICIYA ÖZEL TASARIMLI ANALIZ SISTEMLERI

Online teknik sayfa MKAS KULLANICIYA ÖZEL TASARIMLI ANALIZ SISTEMLERI Online teknik sayfa MKAS A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MKAS Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve

Detaylı

G E N E L K A T A L O G w w w. s p t. t c 1

G E N E L K A T A L O G w w w. s p t. t c 1 G E N E L K A T A L O G www.spt.tc 1 İNDEX KATLI FIRIN RESİN HATTI 4 TEK KULE DİKEY KURUTMA FIRINI 6 ÇİFT KULE DİKEY KATALİZE FIRINI 7 BEKLETME ÜNİTESİ 10 PLAKA ÇEVİRİCİ 11 OTOMATİK SPREYLEME ÜNİTESİ 11

Detaylı

Online teknik sayfa MVM-03M-2MC-MKLB TTK70 LINEER ENCODER

Online teknik sayfa MVM-03M-2MC-MKLB TTK70 LINEER ENCODER Online teknik sayfa MVM-03M-2MC-MKLB TTK70 A B C D E F Resimler farklı olabilir Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri ve aksesuar Stok no. MVM-03M-2MC-MKLB 6037421 www.sick.com/ttk70 Ürün açıklaması

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC450 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC450 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC450 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC450 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

www.velle.com.tr Metal Pigment Kaplamalar Tel.: +90 (216) 701 24 01 Faks.: +90 (216) 701 24 02

www.velle.com.tr Metal Pigment Kaplamalar Tel.: +90 (216) 701 24 01 Faks.: +90 (216) 701 24 02 www.velle.com.tr Metal Pigment Kaplamalar hava Tel.: +90 (216) 701 24 01 Faks.: +90 (216) 701 24 02 Metal Pigment Kaplamalar Metal Pigment Kaplamalar metal yüzeylerde korozyon olarak r. Bunun ötesinde

Detaylı

PowerCEMS100. Online teknik sayfa

PowerCEMS100. Online teknik sayfa Online teknik sayfa A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T 15267 14181 certified certified Sipariş bilgileri Tip PowerCEMS100 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda

Detaylı

Durusu Park Çatı Strüktürü. Yapısal Lamine Ahşap...

Durusu Park Çatı Strüktürü. Yapısal Lamine Ahşap... Durusu Park Çatı Strüktürü Yapısal Lamine Ahşap... Ahşap Kubbe - Türkmenistan Tarihi Eser - Sultantepe, Üsküdar Yapısal Lamine Ahşap Yüksek teknoloji ürünü Yapısal lamine ahşap, büyük budaklar, reçine

Detaylı

SureColor SC-S Serisi GİRDİ: UZMANLIK ÇIKTI: KALİTELİ BASKI

SureColor SC-S Serisi GİRDİ: UZMANLIK ÇIKTI: KALİTELİ BASKI SureColor SC-S Serisi GİRDİ: UZMANLIK ÇIKTI: KALİTELİ BASKI Epson'da biz, yazıcınıza ne kattıysak onu alacağınıza inanıyoruz. ETKİLİ KALİTE. OLAĞANÜSTÜ YAZICILAR. Epson un deneyimi yazıcı donanımları için

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 2 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

SurePress L-6034VW Dijital Etiket Baskı Makinesi TUTARLI RENK, OLAĞANÜSTÜ SONUÇLAR

SurePress L-6034VW Dijital Etiket Baskı Makinesi TUTARLI RENK, OLAĞANÜSTÜ SONUÇLAR SurePress L-6034VW Dijital Etiket Baskı Makinesi TUTARLI RENK, OLAĞANÜSTÜ SONUÇLAR İŞ FIRSATLARI OLUŞTURUN SurePress L-6034 Inkjet Dijital Etiket Baskı Makinesi, daha kolay ve daha etkili bir şekilde yüksek

Detaylı

Automatic Entrance & Acccess System GARAJ. Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları. Seksiyonel Kapılar

Automatic Entrance & Acccess System GARAJ. Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları. Seksiyonel Kapılar TM Automatic Entrance & Acccess System Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları GARAJ Seksiyonel Kapılar TM Automatic Entrance & Acccess System TRONCO Endüstriyel Seksiyonel Kapılar TRONCO endüstriyel seksiyonel

Detaylı

Tüm doğal taşlar için. Yüzey Eskitme Makina ve Sistemleri

Tüm doğal taşlar için. Yüzey Eskitme Makina ve Sistemleri Tüm doğal taşlar için Yüzey Eskitme Rösler Kromaş Hakkında: Rösler Kromaş ın yüzey işlem makinaları konusunda başlattığı öncülük, yeni sistem ve teknolojilerin geliştirilerek, sanayinin hizmetine sunulması

Detaylı

Gelecek için hazırız.

Gelecek için hazırız. Gelecek için hazırız. Genel Bakış Buderus uzmanlığının yepyeni ürünü: Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazan Logamax plus GB172i yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan: Yenilikçi tasarım,

Detaylı

PVD SPUTTERING. Cr 3+ Cr 6+ GREEN TECHNOLOGY NEW ERA OF CHROME COATING

PVD SPUTTERING. Cr 3+ Cr 6+ GREEN TECHNOLOGY NEW ERA OF CHROME COATING PVD SPUTTERING NEW ERA OF CHROME COATING GREEN TECHNOLOGY Cr 3+ Cr 6+ KOLZER PVD İŞLEMİ FİZİKSEL BUHAR BİRİKTİRME PVD Prosesi ile Krom Kaplama, uygulama yapılacak yüzeye istenen mekanik özellikleri kazandırırken,

Detaylı

Online teknik sayfa MCS100E HW SEOS ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS100E HW SEOS ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS100E HW A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T 15267 14181 certified certified Sipariş bilgileri Tip MCS100E HW Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Kayar Kapılar. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece Kapılar METAXDOOR WHT 401. Yarım Boy Turnikeler

Security Geçiş Sistemleri. Kayar Kapılar. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece Kapılar METAXDOOR WHT 401. Yarım Boy Turnikeler Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR WHT 401 Yarım Boy Turnikeler METAXDOOR WHT 401 METAXDOOR WHT 401 S METAXDOOR WHT 401 D METAXDOOR WHT 401

Detaylı

Online teknik sayfa DUSTHUNTER SB30 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa DUSTHUNTER SB30 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa DUSTHUNTER SB30 DUSTHUNTER SB30 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip DUSTHUNTER SB30 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda

Detaylı

Online teknik sayfa MCS100FT SEOS ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS100FT SEOS ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS100FT A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T 15267 14181 certified certified Sipariş bilgileri Tip MCS100FT Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda

Detaylı

uzun vadeli çözüm ortağınız

uzun vadeli çözüm ortağınız Firma Sunumu uzun vadeli çözüm ortağınız 2016 Ozay Dokum www.ozaydokum.com 1 Tarihçe 1993 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2007 2012 2014 2015 Izmir de 400 m 2 lik bir atölyede, Öz-Ay kamlok ve çabuk bağlantı

Detaylı

SOLARCOOL PANELİ İKLİMLENDİRME SİSTEMİ

SOLARCOOL PANELİ İKLİMLENDİRME SİSTEMİ SOLARCOOL PANELİ İKLİMLENDİRME SİSTEMİ Sedna Aire, sizlere SolarCool İklimlendirme Sistemini sunmaktan gurur duymaktadır. İki aşamalı bir split ya da paket iklimlendirme sistemine entegre edilmiş, tescilli

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi

Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi Hemzemin duş ve inovasyon CeraWall ile tüm dilekleriniz gerçek olacak Olağanüstü tasarımın farkını

Detaylı

Ticari araçlarda yüklerin korunması ve muhafazasına yönelik ekipman www.vanycare.com

Ticari araçlarda yüklerin korunması ve muhafazasına yönelik ekipman www.vanycare.com Ticari araçlarda yüklerin korunması ve muhafazasına yönelik ekipman www.vanycare.com Bir Blomberger Holzindustrie B. Hausmann GmbH & Co. KG markasıdır 1 2 3 4 5 Imalatçi DELIGNIT teknik özel kontrplağı

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30/HRM Hermetik Kayar Kapı Hava ve su sızdırmazlık özelliği bulunan METAXDOOR MS30/HRM hermetik kayar

Detaylı

Online teknik sayfa HISIC450 AŞIRI YÜKSEKLIK ALGILAMA SENSÖRLERI

Online teknik sayfa HISIC450 AŞIRI YÜKSEKLIK ALGILAMA SENSÖRLERI Online teknik sayfa A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve spesifikasyonları

Detaylı

Online teknik sayfa MVM-3M5-2MC-MKLB TTK70 LINEER ENCODER

Online teknik sayfa MVM-3M5-2MC-MKLB TTK70 LINEER ENCODER Online teknik sayfa MVM-3M5-2MC-MKLB TTK70 A B C D E F Resimler farklı olabilir Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri ve aksesuar Stok no. MVM-3M5-2MC-MKLB 6037422 www.sick.com/ttk70 Ürün açıklaması

Detaylı

Online teknik sayfa MCS100E CD SEOS ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS100E CD SEOS ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS100E CD A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MCS100E CD Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Tahrik Birimleri RIDGID 300 RIDGID 300 RIDGID 300 El Sayfa 34 / 35 Sayfa 34 / 35 Dahil Sayfa 34 / 35

Tahrik Birimleri RIDGID 300 RIDGID 300 RIDGID 300 El Sayfa 34 / 35 Sayfa 34 / 35 Dahil Sayfa 34 / 35 Yiv Açma Ekipmanları Yiv Açma Ekipmanları Yiv Açma Ekipmanları RIDGID yiv açma ekipmanları, en karmaşık boru tesisatları için tasarlanmıştır. Bu ekipmanların sağlamlığı, uzun ömürlülüğü ve kullanım kolaylığı

Detaylı

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ NGT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON PROJE VE TAAHHÜT NGT mühendislik olarak uzun yıllar otomasyon sektörüne hizmet eden deneyimli ve uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikim, uzmanlık

Detaylı

Online teknik sayfa KHU53-XXX00354 KH53 LINEER ENCODER

Online teknik sayfa KHU53-XXX00354 KH53 LINEER ENCODER Online teknik sayfa KHU53-XXX00354 KH53 A B C D E F Resimler farklı olabilir Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri ve aksesuar Stok no. KHU53-XXX00354 1030076 www.sick.com/kh53 Ürün açıklaması POMUX

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC410 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC410 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC410 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC410 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Online teknik sayfa FLOWSIC200 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI

Online teknik sayfa FLOWSIC200 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI Online teknik sayfa FLOWSIC200 FLOWSIC200 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC200 Stok no. Talep üzerine Bu ürün, Madde 2 (4) uyarınca 2011/65/AB sayılı RoHS tüzüğünün geçerlilik

Detaylı

TOCOR700. Online teknik sayfa

TOCOR700. Online teknik sayfa Online teknik sayfa A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip TOCOR700 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve

Detaylı

VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI

VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI 1991 yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz özellikle elektromekanik techizatlar, vinçler, kaldırma ve basınçlı hava sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. ERA, ağır endüstrinin

Detaylı

Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları. Çelik Izgara

Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları. Çelik Izgara Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları Çelik Izgara Sistem Donanım Ltd. Şti.,ızgara döşeme, geçit ızgara, kanal ızgara, hendek ızgara, platform ızgara ve çelik yapılar, inşaat metal kalas,

Detaylı

Profesyonel Çözümler Professional Solutions

Profesyonel Çözümler Professional Solutions Profesyonel Çözümler Professional Solutions www.dcbmachine.com info@dcbmachine.com DCB MACHINE G Line Serisi 3 TOPLU SİLİNDİR BÜKME G Line 3100 x 260 mm. 3 valsli hidrolik silindir makinalarıdır. Genişliği

Detaylı

Dijital Baskı Makinaları İç Mekan / Dış Mekan Baskı Makinaları Bayrak / Tekstil Baskı Makinaları Endüstriyel UV Baskı Makinaları

Dijital Baskı Makinaları İç Mekan / Dış Mekan Baskı Makinaları Bayrak / Tekstil Baskı Makinaları Endüstriyel UV Baskı Makinaları Dijital Baskı Makinaları İç Mekan / Dış Mekan Baskı Makinaları Bayrak / Tekstil Baskı Makinaları Endüstriyel UV Baskı Makinaları Endüstriyel Kesim Sistemleri Malzemeler İç Mekan / Dış Mekan / UV Baskı

Detaylı

Online teknik sayfa VISIC620 GÖRÜŞ MESAFESI ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa VISIC620 GÖRÜŞ MESAFESI ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa VISIC620 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VISIC620 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik.

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik. Orijinal! Almanya da üretilmiştir. ***** FORMULA 600 /STEP 100 Otomatik Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi (Islak) Teknik Veri Uzunluk x Genişlik x Yükseklik: 1094 x 540 x 1001 mm Çalışma Genişliği: 520

Detaylı

Elektronik Paketleme makinesi tam otomatik besleme ünitesiyle birlikte, yüksek üretim

Elektronik Paketleme makinesi tam otomatik besleme ünitesiyle birlikte, yüksek üretim TEKNOPAC 300 Elektronik Paketleme makinesi tam otomatik besleme ünitesiyle birlikte, yüksek üretim Kapasitesi için, düzgün ürünleri sarmak üzere tasarlanmıştır. Konsol tasarımı, modüler yapısı, yüksek

Detaylı

TÜRKÇE. hartl-crusher.com HİÇBİR ŞEY DENEYİM YERİNE GEÇEMEZ HARTL UZMANLIĞI

TÜRKÇE. hartl-crusher.com HİÇBİR ŞEY DENEYİM YERİNE GEÇEMEZ HARTL UZMANLIĞI TÜRKÇE hartl-crusher.com HİÇBİR ŞEY DENEYİM YERİNE GEÇEMEZ HARTL UZMANLIĞI HBC 650-1250 EŞSİZ - QUATTRO MOVEMENT Ayar plakasının eşsiz, yukarıya doğru yöneltilmiş konumu sayesinde benzersiz Quattro, yani

Detaylı

Online teknik sayfa SIDOR E SIDOR EKSTRAKTIF GAZ ANALIZ CIHAZLARI

Online teknik sayfa SIDOR E SIDOR EKSTRAKTIF GAZ ANALIZ CIHAZLARI Online teknik sayfa SIDOR E 1217524 SIDOR A B C D E F 15267 14181 certified certified Ayrıntılı teknik bilgiler SIDOR E 1217524 Açıklama Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri ve aksesuar Ölçülen

Detaylı

Dokuma. Temizlik Prosesi İçin Makineler

Dokuma. Temizlik Prosesi İçin Makineler Dokuma Temizlik Prosesi İçin Makineler Dokuma makinesi parçalarının temizlenmesi için Groz-Beckert makineleri Groz-Beckert, tahar, düğüm atma ve dokuma proses adımlarının yanında dokuma makineleri aksesuarının

Detaylı

Online teknik sayfa FLOWSIC60 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI

Online teknik sayfa FLOWSIC60 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI Online teknik sayfa FLOWSIC60 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC60 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri

türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri www.selcoweld.com www.selcoweld.com Selco 30 yıldır inverterler üretmektedir Selco 30 yıldır ark kaynak uygulamaları için inverterlerin dizayn, geliştirme ve

Detaylı

ASKILI KONVEYÖRLER. Askılı Konveyör Detayı. Askılı Konveyör Uygulaması

ASKILI KONVEYÖRLER. Askılı Konveyör Detayı. Askılı Konveyör Uygulaması ASKILI KONVEYÖRLER Askılı Konveyör Uygulaması Askılı Konveyör Detayı Genellikle malzeme, yarı mamül ve mamüllerin boyama, kurutma ve soğutma proseslerinde kullanılmaktadırlar. Montaj hatları için tasarlanan

Detaylı

Online teknik sayfa SIDOR E SIDOR EKSTRAKTIF GAZ ANALIZ CIHAZLARI

Online teknik sayfa SIDOR E SIDOR EKSTRAKTIF GAZ ANALIZ CIHAZLARI Online teknik sayfa SIDOR E 1217526 SIDOR A B C D E F 15267 14181 certified certified Ayrıntılı teknik bilgiler Teknik bilgiler Açıklama Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri ve aksesuar Ölçülen

Detaylı

Ekstra Güvenlik ve Anti-Terör Sistemleri METAXDOOR SECURITY. Security Geçiş Sistemleri. Kayar Kapılar. Döner Kapılar.

Ekstra Güvenlik ve Anti-Terör Sistemleri METAXDOOR SECURITY. Security Geçiş Sistemleri. Kayar Kapılar. Döner Kapılar. Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR SECURITY Ekstra Güvenlik ve Anti-Terör Sistemleri METAXDOOR RBK Road Blocker Metaxdoor RBK Road Blocker

Detaylı

compact smile Profesyonel takım ayarlama ve ölçümü konusunda olmazsa olmaz mini cihaz

compact smile Profesyonel takım ayarlama ve ölçümü konusunda olmazsa olmaz mini cihaz compact smile Profesyonel takım ayarlama ve ölçümü konusunda olmazsa olmaz mini cihaz 02 03 smilecompact Orijinal ZOLLER Mutlak hassasiyet, kolay kullanım, hızlı sonuçlar. Bunlar, ZOLLER-ayar ve ölçme

Detaylı

uzun vadeli çözüm ortağınız

uzun vadeli çözüm ortağınız Firma Sunumu uzun vadeli çözüm ortağınız 2015 Ozay Dokum www.ozaydokum.com 1 Kısa Bilgi - 1.200 tonun üzerinde yıllık kapasite - 25 yıldan fazla üretim tecrübesi - 10.000 m 2 lik üretim tesisi - 100 çalışan

Detaylı

Teknik İnceleme G3 Dijital Kesici

Teknik İnceleme G3 Dijital Kesici 02/2011 Teknik İnceleme G3 Dijital Kesici Maksimum verimlilik için gelişmiş tabaka kesici/router Modüler kesim konsepti. Akıllı, verimli, geleceğe hazır. G3 sadece, yapısı, temeli ve opsiyonel ekipmanlarıyla

Detaylı

Online teknik sayfa FFUC10-1G1SR FFU AKIŞ SENSÖRLERI

Online teknik sayfa FFUC10-1G1SR FFU AKIŞ SENSÖRLERI Online teknik sayfa FFUC10-1G1SR FFU FFUC10-1G1SR FFU A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Resimler farklı olabilir Ayrıntılı teknik bilgiler Özellikler Ortam Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri

Detaylı

Makine. Kağıt Mürekke. Servis. rça Yedek P PLAN KOPYA RENKLİ SCANNER KATLAMA MAKİNASI İÇ MEKAN-DIŞ MEKAN BASKI MAKİNELERİ

Makine. Kağıt Mürekke. Servis. rça Yedek P PLAN KOPYA RENKLİ SCANNER KATLAMA MAKİNASI İÇ MEKAN-DIŞ MEKAN BASKI MAKİNELERİ Makine si Sarf eme z l a M Kağıt Mürekke p Servis rça a Yedek P İÇ MEKAN-DIŞ MEKAN BASKI MAKİNELERİ PLAN KOPYA RENKLİ SCANNER KATLAMA MAKİNASI : Rodin E6080UV Baskı Gen. / Uzunluk : 800mm X 550mm : 700

Detaylı

HAMUR HAZIRLAMA GRUBU (SYM) Spiral Yoğurma Makinesi (KDM) Kaldırma Devirme Makinesi (AHM) Ara Aktarma Hunisi / (SKC) Su Karıştırma Cihazı

HAMUR HAZIRLAMA GRUBU (SYM) Spiral Yoğurma Makinesi (KDM) Kaldırma Devirme Makinesi (AHM) Ara Aktarma Hunisi / (SKC) Su Karıştırma Cihazı Undan... Pişkin Lezzete. Sağlıkla! HAMUR HAZIRLAMA GRUBU () Spiral Yoğurma Makinesi (KDM) Kaldırma Devirme Makinesi (AHM) Ara Aktarma Hunisi / (SKC) Su Karıştırma Cihazı KDM / AHM / SKC AHM KDM SKC SPİRAL

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Hazneli fırınlar, 2-taraflı ısıtma

Hazneli fırınlar, 2-taraflı ısıtma Hazneli fırınlar, 2-taraflı ısıtma N 40 E Tezgah üstü modeli N 60 E İlave donanım olarak alt tezgah kısmı ile birlikte N 40 E - N 100 E Hazneli fırın biçiminde geniş çaplı açılan kapak ile tasarlanmış

Detaylı

Uzun merdaneli konveyör

Uzun merdaneli konveyör Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

We measure it. testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı. www.testo.com.tr

We measure it. testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı. www.testo.com.tr İnfrared termometre testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı Yüksek sıcaklıklarda da güvenilir ve doğru ölçümler 4-nokta lazer işaretleme özelliği ile

Detaylı

HUSQVARNA YIKIM ROBOTU

HUSQVARNA YIKIM ROBOTU HUSQVARNA YIKIM ROBOTU Anten,ikaz lambası ve kablo kolu. Dahili fişler ile ataşman ilave-çıkarma işleminde alet kulanımına gerek kalmaz. Radyo uzaktan kumanda. Standart otomatik yağ pompası. Elle kolayca

Detaylı

Kısa merdaneli konveyör

Kısa merdaneli konveyör Electrolux bulaşık makineleri, bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarımızla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane yardımcı

Detaylı

01 SERİSİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR ÇOK YÖNLÜ KAPI ÇÖZÜMLERİ

01 SERİSİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR ÇOK YÖNLÜ KAPI ÇÖZÜMLERİ 01 SERİSİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR ÇOK YÖNLÜ KAPI ÇÖZÜMLERİ EL / AL ÇOK YÜKSEK VE AĞIR KAPILAR İÇİN ZİNCİRLİ MEKANİZMA Standart boyutların üzerindeki kapılarınız için mükemmel bir çözüm. Yeni nesil zincirli

Detaylı

Elektrikli Devrilir Tavalar

Elektrikli Devrilir Tavalar Electrolux THERMALINE otel, işyeri mutfakları, hastane, merkezi mutfaklar ve havaalanı inflight mutfaklarının ağır iş gereksinimleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek

Detaylı

Online teknik sayfa DUSTHUNTER T200 TRANSMISYON-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa DUSTHUNTER T200 TRANSMISYON-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa DUSTHUNTER T200 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T 15267 14181 certified certified Sipariş bilgileri Tip DUSTHUNTER T200 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri

Detaylı

SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ

SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ Konveyörlü Fritöz Sebze Yıkama Makinesi SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ Soğuksan SYM-300 Sebze yıkama makinesi büyük ölçekli mutfakların taze sebze ve meyve yıkama ihtiyaçlarını karşılamak

Detaylı

Online teknik sayfa. L230-P580A7K15300 Lincoder L230 ÜRÜN PORTFOLYOSU

Online teknik sayfa. L230-P580A7K15300 Lincoder L230 ÜRÜN PORTFOLYOSU Online teknik sayfa L230-P580A7K15300 Lincoder L230 A B C D E F Resimler farklı olabilir Sipariş bilgileri Tip Diğer cihaz modelleri ve aksesuar Stok no. L230-P580A7K15300 1033569 www.sick.com/lincoder_l230

Detaylı

Dräger Mobil Yazıcı Mobil Yazıcı

Dräger Mobil Yazıcı Mobil Yazıcı Dräger Mobil Yazıcı Mobil Yazıcı Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuşturucu testi ölçüm sonuçlarını yazdırır. Sonuçları belgeleme Logonuz ve kişisel metniniz için alan. Optik arayüz

Detaylı

Hunter 511. Rot Ayar Sistemi

Hunter 511. Rot Ayar Sistemi Hunter 511 Rot Ayar Sistemi 511 Serisi Resimde 511 Rot ayar sistemi ile DSP500 serisi sensörler, 17 inç renkli moitörde de patentli WinToe özelliği görülmektedir. HUNTER 511 Serisi Rot ayar sistemi, ProAlign

Detaylı

pozisyon ve markalama metninde değişim yapılabilir.

pozisyon ve markalama metninde değişim yapılabilir. Tablalı Markalama Sistemi NetMarker NetMarker Kompakt yapılı tablalı Markalama Sistemi Yaratıcı (inovasyon) ve network kabiliyetine sahip CNC- tablalı markalama sistemi NetMarker yüksek markalama kalitesinin

Detaylı

Soğ.Pizza Tezg.ve Teşhir Ünit.

Soğ.Pizza Tezg.ve Teşhir Ünit. Bu seri, üstü granit tablalı ve 700 mm derinliğinde 3 model soğutmalı tezgahtan oluşur. Tümünde soğutmalı bir bölüm vardır ve 1780 mm uzunluğundandır. kodlu model iki kapı ve altı çekmeceli; kodlu model

Detaylı

DUPONT CYREL PERFORMANS PLAKALARI

DUPONT CYREL PERFORMANS PLAKALARI DUPONT CYREL PERFORMANS PLAKALARI Yüksek hızda, en iyi kalite baskı için tasarlanmış dijital plakalar DuPont Packaging Graphics www.cyrel.com.tr Daha Fazla Bilgi DuPont Cyrel Üzerine DSP Tasarım DuPont

Detaylı

CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ

CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ ENDÜSTRİYEL VİNÇLER NÜKLEER VİNÇLER LİMAN VİNÇLERİ AĞIR YÜK FORKLİFTLERİ SERVİS TAKIM TEZGAHI SERVİSİ CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ 2 Konecranes CXT UNO HAYATİ ÖZELLİKLERE ODAKLANMA

Detaylı

Lindab Renkli Çelik Kenet Çatı Sistemi

Lindab Renkli Çelik Kenet Çatı Sistemi Lindab Seamline TM Lindab Renkli Çelik Kenet Çatı Sistemi KOLAY UYGULANIR, ÇEVRE DOSTU, UZUN ÖMÜRLÜ ÇATI Lindab 2 Seamline Sonsuz seçenekler sunan bir çatı sistemini seçin; Lindab Steel Sweden inşaat sektöründe

Detaylı

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 Volümetrik debimetre nedir?? Fark basınç ölçümü ile hava akış verimini kontrol etmenizi sağlayan, bakım gerektirmeyen, yenilikçi bir Pnömatik otomasyon kontrol sistemidir, bu

Detaylı

Online teknik sayfa FLOWSIC30 GAZ SAYACI

Online teknik sayfa FLOWSIC30 GAZ SAYACI Online teknik sayfa FLOWSIC30 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC30 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

renk teknolojisi ve yaratıcılığı KURUMSAL PROFİL

renk teknolojisi ve yaratıcılığı KURUMSAL PROFİL KURUMSAL PROFİL KURUMSAL PROFİLİMİZ BMCOLOR, müşterilerinin güveni ile 30 yıllık başarılı bir geçmişten günümüze ulaşmıştır. BMCOLOR, modern altyapısı ve nitelikli insan kaynağı ile baskı ve ambalaj sektörüne

Detaylı

Etkileyici kenarlar: InnoTech Atira çekmece sistemi. Detaylara genel bakış

Etkileyici kenarlar: InnoTech Atira çekmece sistemi. Detaylara genel bakış Etkileyici kenarlar: InnoTech Atira çekmece sistemi Detaylara genel bakış InnoTech Atira: Etkileyici kenarlar InnoTech Atira, farklılık arayanlara hitap eden bir çekmece sistemidir. Sade, köşeli çizgileri,

Detaylı

Tailor-made Rubber Extrusion

Tailor-made Rubber Extrusion Tailor-made Rubber Extrusion Kablo Üretim Tesisleri TR Kablo ekstruderi Rubicon lastik veya silikondan kablo, tel kaplama için özel uyarlanmış ekstruder ve ekstruder kalıpları üretmektedir. Lastik ekstruder

Detaylı

Robot & Robotik Sistemler Montaj Otomasyonu Dozaj Sistemleri Püskürtme Sistemleri Bağlantı Elemanları Endüstriyel Aletletler

Robot & Robotik Sistemler Montaj Otomasyonu Dozaj Sistemleri Püskürtme Sistemleri Bağlantı Elemanları Endüstriyel Aletletler www.gunmak.com.tr Robot & Robotik Sistemler Montaj Otomasyonu Dozaj Sistemleri Pompalar Püskürtme Sistemleri Bağlantı Elemanları Endüstriyel Aletletler OTOMATiK VE MANUEL BOYA TABANCALARI Yaş boya Emaye

Detaylı

STADLER. Mühendisliğin zirvesinde. Balistik ayırıcılar

STADLER. Mühendisliğin zirvesinde. Balistik ayırıcılar Mühendisliğin zirvesinde Balistik ayırıcılar Becerileri: Bir malzeme akışının etkili şekilde çeşitli bölümlere ayrılması Yuvarlanan ve ağır maddeler; örn. kaplar, plastik şişeler, taşlar, ahşap, teneke

Detaylı

Online teknik sayfa GM960 PROSES ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa GM960 PROSES ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve spesifikasyonları

Detaylı

Online teknik sayfa. L230-P580C2S00000 Lincoder L230 ÜRÜN PORTFOLYOSU

Online teknik sayfa. L230-P580C2S00000 Lincoder L230 ÜRÜN PORTFOLYOSU Online teknik sayfa L230-P580C2S00000 Lincoder L230 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Resimler farklı olabilir Sipariş bilgileri Tip Stok no. L230-P580C2S00000 1033532 Bu ürün, Madde 2 (4) uyarınca

Detaylı

Bosch'tan AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması

Bosch'tan AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması Bosch'tan AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması 2 AEGIS Aydınlatıcılar AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması Patent bekleyen Constant Light teknolojisi, LED verim kaybını dengeler. Black Diamond

Detaylı

Hava debisi ölçme üniteleri için fark basınç transdüseri

Hava debisi ölçme üniteleri için fark basınç transdüseri Statik fark basınç transdüserleri.2 X XStatik fark basınç transdüserleri testregistrierung Hava debisi ölçme üniteleri için fark basınç transdüseri Statik tip fark basınç transdüserleri Statik efektif

Detaylı

Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro

Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemleri. 2 Hettich, mükemmel mutfağı yeniden tanımlıyor: Mutfak mobilyalarından ankastre

Detaylı

TopClean 60 Profesyonel hijyen güvenliği

TopClean 60 Profesyonel hijyen güvenliği Profesyonel temizleme ve teknolojisi TopClean 60 Profesyonel hijyen güvenliği Tüm ayrıntılarıyla TopClean 60 www.meiko.com.tr TopClean 60 Üstün kalite makine temizliği Giriş yüksekliği (mm) Y 420 Ebatlar

Detaylı

MIC400 Sualtı PTZ Kamera

MIC400 Sualtı PTZ Kamera Kapalı Devre TV MIC400 Sualtı PTZ Kamera MIC400 Sualtı PTZ Kamera 25 metreye kadar tamamen suya batırılabilir Fırçasız motor teknolojisi Birçok montaj ve görüntüleme seçeneği Çoklu protokol çalıştırma

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır.

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Standart ürünlerde çevre dostu R407c soğutucu akışkan kullanılmaktadır. Su sıcaklık rejimine veya isteğe göre farklı soğutucu akışkan ile sistem oluşturulabilmektedir.

Detaylı

Tepsi hazırlık konveyörü

Tepsi hazırlık konveyörü Electrolux, hastane ve klinikler için ideal bir yemek porsiyonlama ve dağıtım sistemi sunar. Bu sistem, çok karmaşık ve farklı talepler için bile uygun çözümler sağlar. Electrolux Yemek Dağıtım sisteminin

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU. Bayrakdar Ticaret / Sarigazi VD Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:7/C Ümraniye - İstanbul

ÜRÜN KATALOĞU. Bayrakdar Ticaret / Sarigazi VD Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:7/C Ümraniye - İstanbul ÜRÜN KATALOĞU Bayrakdar Ticaret / Sarigazi VD -33163542940 Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:7/C Ümraniye - İstanbul info@bayplas.com - Tarihçemiz Bayraktar Ticaret 1985 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Detaylı

Markalama ve gravür YAĞ & GAZ endüstrisi için olan çözümler

Markalama ve gravür YAĞ & GAZ endüstrisi için olan çözümler Markalama ve gravür YAĞ & GAZ endüstrisi için olan çözümler ÜRETİCİLER İŞ ALANI BAKIM Faaliyet alanları MARKALA-İZLE-TANIMLA Gravograph, Technifor ve Propen markaları çerçevesinde, Gravotech Yağ ve Gaz

Detaylı