İNKA İnsan Kaynakları, kurulduğu günden itibaren hep yapılmayanı veya yapılamayanı yapmak için çabalamıştır.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İNKA İnsan Kaynakları, kurulduğu günden itibaren hep yapılmayanı veya yapılamayanı yapmak için çabalamıştır."

Transkript

1

2 İNKA İnsan Kaynakları, kurulduğu günden itibaren hep yapılmayanı veya yapılamayanı yapmak için çabalamıştır. Değişen dünyanın, farklılaşan ihtiyaçlarıyla birlikte, dünyada olduğu gibi ülkemizde de insan kaynağına duyulan gereksinim hızla artmaya, kaliteli insan gücüne ulaşmak zorlaşmaya başladı. Bu nedenle, 13 yıl önce kurulduğumuzda ülkemizde var olmayan esnek iş gücü çalışma modelini hedef belirleyip bu alanda Türkiye de bir ilki gerçekleştirdik. Bu yeni çağda güçlü olmak ve hedef kitlelerine sorunsuz ulaşmak isteyen firmalara, gerekli insan gücü desteğini sağlamak, Türkiye nin en güçlü ve en iyi, dünyanın en önemli insan kaynakları firmalarından biri olmak için, yüzde yüz yerli sermayenin gücüyle işimize başladık. Türkiye nin yedi bölgesine de ulaşmayı hedeflediğimiz hizmet ağımızla, yurt içi ve yurt dışında dört ana faaliyet alanımız olan; İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İş Gücü Temini, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri başlıklarıyla yaklaşık 30 sektöre, yerli yabancı 700 e yakın firmaya, işinde uzman 90 kişilik kadromuzla hizmet vermekteyiz. İNKA olarak dün olduğu gibi bugün de, İK dan fazlası na ihtiyaç duyduğunuz her anda; ilk günkü gibi heyecanlı, dinamik ve profesyonel personelimizle desteğe hazırız.

3 HİZMETLERİMİZ İŞE ALIM HİZMETLERİ Üst Düzey Seçme Yerleştirme Uzman ve Orta Düzey Seçme Yerleştirme Toplu İşe Alımlar ESNEK İŞ GÜCÜ TEMİNİ Kongre, Toplantı ve Etkinlik Hizmetleri Üretim ve Lojistik Hizmetleri Otel, Restaurant ve Kafe Hizmetleri BORDRO HİZMETLERİ Dış Kaynak Kullanımı Teknik Bordro EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Kurumsal Eğitim Hizmetleri İŞKUR Projeleri Danışmanlık Hizmetleri SGK ve İSG Danışmanlığı

4 %100 Yerli Sermaye RAKAMLARLA İNKA 9 Ofis Hizmet Verilen Sektör Çalışan Sayısı 90 Hizmet Verilen Firma m2 Çalışma Alanı 4000 Yeni İstihdam Farklı Proje 400 Orta ve Üst Düzey Pozisyon Kapatma İş Günü Dönemsel Çalışan * 2014 Haziran Verileri

5 İŞE ALIM Kaliteli personeli uzaklarda aramayın.

6 İşe alım sürecinde; orta ve büyük ölçekli işletmelerin, uzman ve yönetici seviyesindeki nitelikli insan kaynağının temin edilmesinde firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Her biri belli bir sektör ve pozisyon alanında uzman danışman kadromuzun yürüttüğü seçme yerleştirme süreçleri, müşterilerimizin talep ettikleri adayları en kısa sürede sunabilmeyi hedefliyor. Firmalarımıza sadece işe alım hizmetlerimizle değil, aynı zamanda İK stratejilerinin sunulup uygulanmasında ve İK Süreç Danışmanlığı nda da çözüm ortağı oluyoruz. Yetkinliklerimiz, süreçlerimiz ve referanslarımız ile iddialıyız Üst Düzey Yönetici Seçme Yerleştirme Uzman ve Orta Düzey Seçme Yerleştirme Toplu İşe Alımlar Çağrı Merkezi Çalışanları Saha Satış Ekipleri Tanıtım Ekipleri Tıbbi Mümessiller Müşterimizin ihtiyacının en doğru adayla ve en kısa sürede karşılanması için; Zengin aday havuzumuzda ve dış kaynaklarda detaylı tarama yapıyoruz. Yetkinlik bazlı mülakatlar ile belirlenen, müşteri talebiyle örtüşen adayları, anlaşılan sürede müşteriye sunuyoruz. Sağlıktan perakendeye, bilişimden inşaata pek çok sektöre, alanında uzman danışmanlarla hizmet veriyoruz. İşe alım süreci ve ertesinde hizmet kalitemizi ölçüyor ve raporluyoruz. Engelsiz Masa Artık Engelli Birey Çalıştırmak firmanız için engel olmaktan çıkıyor. İNKA olarak, Engelsiz Masa ile İş Kanununda yer alan Engelli Birey Çalıştırma noktasındaki ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Farklı yetkinliklere sahip, güncel 4000 den fazla engelli personel adayımız ile size en uygun çözümü sunuyoruz. Türkiye nin en organize insan kaynakları firması olarak, her alanda ihtiyacınıza uygun personel çözümleri sağlamaya devam ediyoruz.

7 BORDRO HİZMETLERİ Siz işinize odaklanın, iş yükü ve riskleri bize bırakın.

8 Kurumların bordro ve özlük süreçlerine ilişkin her türlü işlemin iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatına uygun şekilde takip ediyor, uzman kadro ile operasyonu yürütüyoruz. Teknik Bordro Kurumunuz adına A dan Z ye tüm bordro ve özlük süreçlerini yürüterek, mevcut iş kaynağınızı daha verimli kullanmanızı, ücret gizliliği elde etmenizi ve yetkin yönetim raporlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Bordro Hizmetlerimiz; Dış Kaynak Kullanımı İNKA, merkez kadrosu yanında binlerce çalışana sahip. Dış kaynak kullanımıyla müşterilerimize yasal mevzuata uygun olarak personel tedariki sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin iş yükünü azaltıyor ve maliyet avantajlarıyla birlikte operasyonel esneklik imkânı sunuyoruz. Bordro hizmetlerinde dış kaynak kullanarak; - Kendi iş süreçlerinize odaklanırsınız. - Personel hatalarından kaynaklanan cezai risklerin önüne geçersiniz. - Personel maliyetiniz düşer. - Ücret gizliliğini maksimum düzeye çıkarırsınız.

9 EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Yönetim anlayışınıza perspektif katın.

10 Değişen iş dünyasında rakipler arasında öne çıkabilmenin, uzun süreli ve kârlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürebilmenin en önemli koşulu kalite üretimi ve bu kaliteyi üreten, sürdüren nitelikli insan gücüne sahip olabilmektir. Başarıyı hedefleyen firmaları, çalışan performansını artırmaları noktasında; taleplerine uygun eğitim programları ve hedeflerine yönelik çözüm ortaklarıyla buluşturuyoruz. Çalışan performansınızı en üst düzeye taşıyacak eğitimleri; firmaların talep ve onayı doğrultusunda, çalışanlarına uygulanacak olan Eğitim İhtiyaç Analizi ile belirliyoruz. Ortaya çıkan sonuçları değerlendirerek, buna uygun eğitimleri alanında uzman çözüm ortaklarımızla birlikte tasarlıyoruz. Kurumlara yönelik mevcut eğitim ve danışmanlık programlarımızdan bazı başlıklar; Danışmanlık Hizmetleri İŞKUR Ortaklı Mesleki Eğitim Danışmanlığı İŞKUR Ortaklı İşbaşı Eğitim Danışmanlığı SGK Danışmanlığı KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri İSG Uygulamaları Danışmanlığı Kurumsal Eğitim Hizmetleri Kurum çalışanlarına ve yeni adaylara yönelik pazarlamadan finansa kadar birçok farklı dalda kurumsal ve kişisel eğitimleri çözüm ortaklarıyla buluşturuyoruz.

11 İK Maliyetlerinden Tasarruf Etmek Artık Elinizde! Kaynaklarınızı Har Vurup Harman Savurmayın! İNKA olarak, müşterilerimize daha iyi ve avantajlı hizmetler sağlamak adına iş modelleri geliştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve araştırmalar neticesinde ortaya çıkan tasarruf sağlayıcı yeni iş modelimiz ile personel ödemelerinde önemli derecede tasarruf etmenizi sağlıyoruz. YENİ İŞ MODELİ FORMÜLÜ Klasik İş Modeli Yeni İş Modeli Yeni İş Modelimizi tanımak istiyor, Kaynaklarımı har vurup harman savuramam! diye düşünüyorsanız; detaylı bilgi için, lütfen bizimle irtibata geçiniz

12 ESNEK İŞ GÜCÜ İhtiyacınıza uygun personel çözümleri sağlıyoruz

13 Günümüzde işletmelerin yıl içerisinde proje bazlı ve/veya dönemsel olarak eleman istihdam ihtiyacını, yine proje bazlı giderleştirebildikleri yaygın bir çalışma şeklidir. Önceleri turizm, lojistik, fuar ve organizasyon sektörlerinde talep edilen bu çalışma şekli, son yıllarda hızlı tüketim sektörü, üretim, perakende ve benzeri sektörlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. İnka olarak kurulduğumuzdan bugüne, esnek iş gücü tedariki alanında farklı bir soluk getirmek bugünkü planlamamızın başlangıç noktası olmuştur. Çeşitli sektörlerde bulunan firmaların; sürekli, dönemsel ve yarı dönemsel personel ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Esnek iş gücü alanında 25 in üzerinde sektör ve 500 e yakın firmaya verdiğimiz hizmetlerimizle sektörde önemli bir yer tutmaktayız. Sektördeki 13 yıllık deneyimimizle, alanında eğitimli personelimiz ve profesyonel yaklaşımımızla yurt içinde ve dışında ihtiyacınız olan nitelikte personel tedariki sağlıyoruz. Geçici personeliniz kalıcı sorunlara yol açmasın! Esnek iş gücü temini ciddi sorumluluk gerektirir. İNKA, düzenlediğiniz organizasyonun veya sektörünüz gereği dönemsel olarak ihtiyaç duyduğunuz insan gücü desteğinin çapı ya da süresi ne olursa olsun tedarik ettiği personelin vergi, SGK ve İSG giderlerini karşılar, tarafınıza faturalandırır. Böylece hem yasal yükümlülüklerinizi aksatmamış olursunuz hem de muhasebe yükünden kurtulursunuz.

14

15 PART TIME VE DÖNEMSEL PROJELER İÇİN HOST VE HOSTES VERİ GİRİŞİ - KARŞILAMA KASİYER YAYA KURYE - PATENCİ ROADSHOW PERSONELİ YÖNLENDİRME ELEMANI ANKETÖR - TADIM ELEMANI A PLUS HOSTES - TEŞHİR TANZİM PERSONELİ - TRANSFERMAN TEKNİK YARDIMCI - MİHMANDAR PROTOKOL (VIP) KARŞILAMA ASİSTAN - SATIŞ DESTEK - KAYIT SALON VE CHECK-IN PERSONELİ KONGRE, TOPLANTI, ETKİNLİK VE SATIŞ DESTEK HİZMETLERİ 13 yıllık deneyimimizle organizasyonlarda, ihtiyacınız olan nitelikte yarı dönemsel veya dönemsel personel tedariki sağlıyor ve yönetiyoruz. Kongre, toplantı, venue, fuar, direct marketing faaliyetleri, event, road show, konser, festival gibi çeşitli etkinliklerde ve sosyal sorumluluk projelerinde tecrübeli ekibimizle operasyonun her aşamasında yanınızdayız. Türkiye genelindeki bölge temsilciliklerimizle tüm illerde yerel personel desteği sağlamaktayız. VENUE PERSONEL YÖNETİMİ İNKA olarak, organizasyon merkezlerinin personel ve personel yönetimi ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Venue Personel Yönetimi sistemimizle şu anda; Ülker Sports Arena, Life Park, Black Box ve Zorlu Center PSM gibi önemli organizasyon mekanlarına tek yetkili dönemsel insan kaynakları firması olarak hizmet vermekteyiz.

16

17 OTEL, RESTAURANT VE KAFE HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ Yiyecek ve içecek sektöründe servis, bar, mutfak, kat görevlisi için ihtiyacınız doğrultusunda sürekli, dönemsel, günlük olarak eğitimli ve tecrübeli personel tedariki sağlamaktayız. İNKA olarak, müşterilerimizin temizlik alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak için alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibimizle tüm Türkiye de hizmet vermekteyiz. Dinamik yapımızla, verimli iş süreçlerini kurgulama aşamasında insan kaynağı alanında doğacak tüm riskleri değerlendirir ve çözüme odaklanırız. Genel Temizlik Hizmetleri Bahçe Bakımı Peyzaj İlaçlama Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri Fuar Temizlik Hizmetleri İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri Fabrika Temizlik Hizmetleri Ofis/Plaza Temizlik Hizmetleri Stadyum Temizlik Hizmetleri VALE, ÖZEL ŞOFÖR VE TRANSFER HİZMETLERİ 2013 yılından itibaren yetkin bir ekiple hizmet vermeye başlayan birimimiz Çalışma Bakanlığı tarafından Onaylı Otopark Görevlisi olarak belgelendirildi. İNKA Vale sistemimiz ile kurumsal yada bireysel müşterilerimize eğitimli ve yabancı dil bilen personelimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Transfer Hizmetleri Araç Park Hizmetleri Özel Şoför Makam Şoförü

18

19 MAVİ YAKA DEPO PERSONELİ BARKODLAMA - SAYIM PAKETLEME - TAŞIMA TEKNİK PERSONEL FORKLIFT OPERATÖRÜ ELLEÇLEME - BOŞALTMA İSTİFLEME - DAĞITIM STOK KONTROL - DEPO YÖNETİCİSİ - REACH TRACK OPERATÖRÜ YÜKLEME ETİKETLEME DÜZENLEME ÜRETİM VE LOJİSTİK TESİSİ HİZMETLERİ Depo, antrepo ve üretim tesislerinin talep dalgalanmalarına bağlı olarak ihtiyaç duyduğu dönemsel ve mevsimsel insan kaynağının temini, uzmanlık alanlarına göre gerekli personelin tedarikini kapsamaktadır. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliklerimiz; Dış Kaynak Kullanımı İŞKUR Ortaklı Staj Programları Danışmanlığı İŞKUR Ortaklı Eğitim Danışmanlığı SGK Danışmanlığı Bordro Hizmetleri: Merkez kadrosu yanında binlerce çalışana sahip İNKA İnsan Kaynakları, dış kaynak kullanımında kurumunuza ait A dan Z ye tüm bordro özlük süreçlerini sizin adınıza takip edip, gerekli tüm yasal belgeleri eksiksiz ve tam zamanında raporlayabilmektedir.

20 REFERANSLAR * Diğer tüm referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

21

22 * İnsan kaynağı hizmeti sağladığımız organizasyonlardan bazıları ETKİNLİKLERİMİZ

23

linkedin.com/in/faveo instagram.com/faveodanismanlik

linkedin.com/in/faveo instagram.com/faveodanismanlik Kurucu Genel Müdür Ön Yazı Gümrük ve Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Tedarik Zincirleri Eğitim ve Danışmanlık Satınalma Eğitim ve Danışmanlık Pazarlama ve Satış Eğitim ve Danışmanlık Bireysel Gelişim

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! 1 Yeni ufuklara açılıyoruz! 2 TAV 2014 FAALİYET RAPORU Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! Yeni ufuklara açılıyoruz! Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde küresel ölçekte

Detaylı

Vergi Hizmetleri Hizmette çeşitlilik

Vergi Hizmetleri Hizmette çeşitlilik Vergi Hizmetleri Hizmette çeşitlilik İçindekiler Küresel bilgi, en iyi yerel hizmet 2 Tam tasdik hizmetleri 3 Uluslararası vergi danışmanlığı hizmetleri 4 Uluslararası personel çalışma izinleri ile vergi

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 TURKCELL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 RAPOR HAKKINDA Turkcell 2011 Sürdürülebilirlik Raporu yayınladığımız ikinci rapordur. 2009-2011 yıllarında etki alanımız içinde yer

Detaylı

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr hakkımızda avantajlar hizmetler çözümler yenilikler ürünler www.ssh.com.tr İşletmelerin iyi ve güvenilir bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz

Detaylı

TAKDİM. ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını. İdris AĞACANOĞLU. TRB2 Bölgesi Çağrı Merkezleri Sektör Analizi

TAKDİM. ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını. İdris AĞACANOĞLU. TRB2 Bölgesi Çağrı Merkezleri Sektör Analizi L S - HAKK - VA N TAKDİM Gelecek anlamına gelen Âti sözcüğünden adını alan derneğimiz, adından aldığı ilhamla geçmişle bağını koparmadan geleceğin inşasına katkı sunmak amacıyla 2005 yılında Hakkâri de

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M UNIVERSAL G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? Türkiye'nin lokomotif sektörü haline gelen inşaat sektörü

Detaylı

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI MAYIS-HAZİRAN 2014 SAYI: 74 Kazan-Kazan prensibiyle hareket ediyoruz Önder GÖKER Hyundai Assan Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası ndan sorumlu Genel Müdürü

Detaylı

Geleceğimizin temelinde. Akçansa 2007-2009 Sürdürülebilirlik Raporu

Geleceğimizin temelinde. Akçansa 2007-2009 Sürdürülebilirlik Raporu Geleceğimizin temelinde 1 Rapor Hakkında Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Akçansa), 2007-2009 dönemini kapsayan ekonomik, çevresel ve sosyal performansını, 100. yılını kutlayan Türkiye çimento sektöründe

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

BÖLÜM 5 BMKİS KAPSAMINDA 2011 YILI İLERLEME HEDEFLERİ VE SONUÇLARI

BÖLÜM 5 BMKİS KAPSAMINDA 2011 YILI İLERLEME HEDEFLERİ VE SONUÇLARI 2011 KARINCA LOJİSTİK A.Ş. İLERLEME BİLDİRİM RAPORU İÇİNDEKİLER Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Raporun Kapsamı Yönetim Mesajı BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL 1.1. Tarihçe 1.2. Yönetim Stratejisi ve

Detaylı

2014 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI

2014 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI YILI ÇALIŞMA PROGRAMI 01.01. 31.12. İÇİNDEKİLER SUNUŞ... 1 1. GİRİŞ... 2 1.1. 2013 Yılı Mali Gerçekleşmeleri... 5 1.1.1. 2013 Mali Yılı Gelir Gerçekleşmeleri (İlk 6 ay)... 5 1.1.2. 2013 Mali Yılı Gider

Detaylı

ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI

ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI SERHAT BÖLGESİNİN KALKINMASINDA ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI SERHAT BÖLGESİNİN KALKINMASINDA ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI HAZIRLAYANLAR Metehan AKKAYA Muhammed

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER Rapor Hakkında CEO nun Mesajı Yapı Kredi Hakkında Yönetişim Çalışanlarımız Sürdürülebilir Bankacılık Doğal Kaynakların Korunması Toplum Performans Tabloları GRI

Detaylı

www.okul.pwc.com.tr Business School İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul www.okul.pwc.com.tr

www.okul.pwc.com.tr Business School İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul www.okul.pwc.com.tr İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul PwC İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı İnsan Kaynakları (İK) alanında çalışmaya başlamış yeni mezun veya bu alana yeni geçiş yapan tecrübeli

Detaylı

Gedik Yatırım Kurum Profili 2015

Gedik Yatırım Kurum Profili 2015 PB / 1 Gedik Yatırım Hisse senetleri, fonlar, kaldıraçlı işlemler, sabit ve değişken getiriler, endeksler, opsiyonlar ve daha nicesi... Hakkımızda 04 Kısaca Gedik Yatırım 05 Rakamlarla Gedik 06 Hizmet

Detaylı

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz Raporumuz Hakkında Mars Logistics olarak bu ilk sürdürülebilirlik raporu ile 2012 yılındaki ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı paydaşlarımıza aktarmayı hedefliyoruz. Bu raporu hazırlama sürecinde

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

üretimde tam entegrasyon sürdürülebilir ve etkili operasyonlar Your business technologists. Powering progress

üretimde tam entegrasyon sürdürülebilir ve etkili operasyonlar Your business technologists. Powering progress üretimde tam entegrasyon sürdürülebilir ve etkili operasyonlar Your business technologists. Powering progress Entegre üretim: Nedir ve neden? Üretim sektörü son yıllarda büyük gelişme kaydetti: Bütün yan

Detaylı

Yolda... Bu ilk KSS raporumuz. Burada daha yolun başındayız. Ama kararlıyız. Yolculuğumuzu herkesle paylaşmak istiyoruz...

Yolda... Bu ilk KSS raporumuz. Burada daha yolun başındayız. Ama kararlıyız. Yolculuğumuzu herkesle paylaşmak istiyoruz... Yolda... Hareket hayatın dinamiğidir. Her gün ıssız yollardan, küçük köylerden, dağ başlarından, devasa kentlerden, festivallerden geçen kısa ya da uzun yolculuklar yaşanır.yollar değişir, ülkeler geçilir,

Detaylı

SAP TÜRKİYE NİN 10.YILI

SAP TÜRKİYE NİN 10.YILI Sayı 1/Ekim 2011. SAP TÜRKİYE NİN 10.YILI Başarılı bir 10 yılı geride bırakan SAP Türkiye, gelecek 10 yıla hazır SAP FORUM 2011 DE ÖNE ÇIKANLAR Şimdi işletmeler için mobilite zamanı... HANA ile dönüşüme

Detaylı

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation Yetkili Servis Yetkili Servis Certificate Installation Biz Kimiz? Misyonumuz; projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel

Detaylı

Kar yer GUNDEM GÜNDEM. Sanal Rehberlik

Kar yer GUNDEM GÜNDEM. Sanal Rehberlik Kar yer GELİŞEN İNSAN KAYNAKLARI GUNDEM GÜNDEM Her İşsize Bir Danışman Türkiye de İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Malatya dan Fransa ya Uzanan Bir Başarı Öyküsü İnşa Edilen Yapıların Kalitesi Sosyal

Detaylı

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ Kalbinizi ipler ve barların üzerine atın, vücudunuz onu takip edecektir. Jules Léotard (Trapez sanatını keşfeden Fransız akrobasi sanatçısı. Bir jimnastik eğitmeninin oğlu olarak dünyaya gelen Leotard,

Detaylı

İçindekiler. ING Bank Faaliyet Raporu 2010

İçindekiler. ING Bank Faaliyet Raporu 2010 Faaliyet Raporu 2010 İçindekiler 01 Bağımsız Denetim Firmasının Yıllık Faaliyet Raporuna İlişkin Uygunluk Görüşü 02 Kurumsal Profil 03 ING Bank tan Satırbaşları... 04 ING Bank ın Değerleri 05 Dünden Bugüne

Detaylı

ABİGEM, KOBİ lerin dışa açılım süreçlerine profesyonel destek veriyor. GTO Yönetim. Kurulu Başkanı Mehmet

ABİGEM, KOBİ lerin dışa açılım süreçlerine profesyonel destek veriyor. GTO Yönetim. Kurulu Başkanı Mehmet ABİGEM >> ABİGEM, KOBİ lerin dışa açılım süreçlerine profesyonel destek veriyor Türkiye açısından ABİGEM in son derece önemli bir model olduğunu belirten Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan,

Detaylı

2009 FAALİYET RAPORU

2009 FAALİYET RAPORU 2009 FAALİYET RAPORU İçindekiler Sunuş Kurumsal Profil - 1 Rakamlarla Halkbank - 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, Hedeflerimiz - 8 Stratejilerimiz, Kurumsal Değerlerimiz - 9 Halkbank ın Tarihsel Gelişimi - 10

Detaylı