SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK-BİLİŞİM ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK-BİLİŞİM ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ"

Transkript

1 SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK-BİLİŞİM ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU VE TANIMLAR 1.1. Sakarya İl Sağlık Müdürlüğünün ihtiyacı için satın alınacak muhtelif elektronik ve bilişim ürünlerini için teknik şartnamedir. 2. GENEL ŞARTLAR 2.1. Teklif edilen ürünlerin marka ve model bilgileri açık ve anlaşılır olarak belirtilecektir Ürünler tamamen yeni ve hiç kullanılmamış orijinal ambalajında olmalıdır Cihazlar ile birlikte verilen kablolar ve diğer aksesuarlar eksiksiz olmalı, cihazlar çalışır vaziyette teslim edilmelidir Garanti süresi içerisinde arıza durumunda yapım süresi en çok 20 (yirmi ) gün olup süresinin aşılması durumunda ürün birebir değişim yapılır. Birebir değişim için süre 48 saattir. Birebir değişimin üretimin sona ermesi nedeniyle mümkün olmaması durumunda yerine verilecek muadili ürünün marka ve modelini idare belirler. 2.5 Firma, ürünün kullanıma açılması için ihtiyaç duyulabilecek her türlü yazılımı yüklemek ve cihazı bütün diğer donanımlar ile uyumlu şekilde çalışacak biçimde kurmakla yükümlüdür. 3. MUHTELİF ÜRÜNLER 3.1 BOŞ CD TEKNİK ŞARTNAMESİ CD depolama kapasitesi 700 MB/80MIN olmalıdır Üzerinde CE işareti bulunmalıdır. 3.2 FLASH BELLEK TEKNİK ŞARTNAMESİ (8 GB) Saniyede en az 4 MByte a varan yazma hızı ve en az 16 MByte a varan okuma hızına sahiptir Gb kapasiteli olmalıdır Linux, Mac OS X, Windows 7, Windows Vista, Windows Xp işletim sistemlerine uyumlu olmalıdır Bağlantı şekli en az USB 2.0 olmalıdır. 3.3 FLASH BELLEK TEKNİK ŞARTNAMESİ (16 GB) Saniyede en az 4 MByte a varan yazma hızı ve en az 16 MByte a varan okuma hızına sahiptir Gb kapasiteli olmalıdır Linux, Mac OS X, Windows 7, Windows Vista, Windows Xp işletim sistemlerine uyumlu olmalıdır Bağlantı şekli en az USB 2.0 olmalıdır. 3.4 HESAP MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ En az 12 karakterli olmalıdır Güneş enerjisiyle çalışır olmalıdır Enaz 14x18 cm.ebatında olmalıdır. 3.5 BOŞ DVD TEKNİK ŞARTNAMESİ DVD depolama kapasitesi 4.7 MB olmalıdır DVDler yazılabilir-okunabilir olmalıdır Üzerinde CE işareti bulunmalıdır.

2 3.6 MOUSE (FARE) TEKNİK ÖZELLİKLERİ Mouse kablolu tip olmalıdır Mouse en az 3 butonlu, bir scroll tekerlekli ve optik olmalıdır Optik sensor tüm yüzeylerde çalışmalıdır. Kablo uzunluğu en az 1.5 m olmalıdır USB 2.0 portundan bağlanmalıdır Optik Mouse için uygun tek renkli Antistatic mouse pad ile beraber verilmelidir Windows 98/Me/2K/XP/7/8, Mac, OS X işletim sistemlerini desteklemelidir Q KLAVYE TEKNİK ÖZELLİKLERİ Klavye en az 102 tuşlu olmalıdır Klavye Türkçe ve Q klavye standardında olmalıdır USB portundan bağlanmalıdır Windows 98/Me/2K/XP/7/8, Mac, OS X işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilmelidir Num lock ve caps lock tuşları aynı zamanda ışıklı uyarılı olmalıdır Sıvı sıçramasına dayanıklı tuş tasarımına sahip olmalıdır Yazılımsız kolay kurulmalıdır Ergonomik olmalıdır, yazı yazma sırasında eller ve bilekler doğal pozisyonunda tutulabilmelidir F KLAVYE TEKNİK ÖZELLİKLERİ Klavye en az 105 tuşlu olmalıdır Klavye Türkçe ve F klavye standardında olmalıdır USB portundan bağlanmalıdır Windows 98/Me/2K/XP/7/8, Mac, OS X işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilmelidir Num lock ve caps lock tuşları aynı zamanda ışıklı uyarılı olmalıdır Sıvı sıçramasına dayanıklı tuş tasarımına sahip olmalıdır Yazılımsız kolay kurulmalıdır Ergonomik olmalıdır, yazı yazma sırasında eller ve bilekler doğal pozisyonunda tutulabilmelidir KENAR ANAHTAR 48 PORT LU SWITCH ın TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz IEEE 802.3u uyumlu 48 port 10/100BaseTX porta ve en az 1 adet uplink portuna sahip olacaktır Cihazın uplink portları 10/100/1000, 1000BaseSX veya 1000BaseLX olabilecektir Cihazın tüm portları tıkanmasız (non-blocking) ve tel hızında (wire-speed) olarak çalışabilecektir. Cihaz minimum 14 Gbps şasi kapasitesine (backplane kapasitesi) ve 10 Mbps anahtarlama performansına sahip olacaktır Cihaz yığınlanabilir mimaride olmalıdır. Yığınlama özelliği istenirse yazılım güncellemesi ile sağlanabilmelidir Cihaz port gruplama özelliğine sahip olmalıdır. Minimum 4 adet port aynı grup altında toplanabilmelidir Cihaz sanal ağları (VLAN) destekleyecektir. Cihaz üzerinde en az 250 adet fiziksel arayüz (port) tabanlı sanal ağ tanımlanabilecektir Cihaz IEEE 802.1Q sanal ağ etiketleme (VLAN tagging) özelliğini destekleyecektir Cihaz sanal ağlar arası önceliklendirme için IEEE 802.1p destekleyecektir Cihaz IEEE 802.1D spanning tree protokolünü destekleyecektir Cihaz IEEE 802.3x Flow Control protokolünü destekleyecektir Cihaz IEEE 802.1x (EAPOL) özelliğini destekleyecektir Cihaz en az 4000 adet MAC adres destekleyebilecektir Cihaz MAC adres tabanlı port güvenliğini destekleyecektir Cihaz IP Multicast için IGMP Snooping özelliğine sahip olacaktır Cihaz en az 4 grup RMON destekleyecektir.

3 Cihaz web tabanlı, konsol üzerinden, telnet ile ve grafik kullanıcı arayüz tabanlı bir program aracılığı ile yönetilebilecektir. Cihaz SNMPv3 tabanlı yönetilebilecektir Cihaz SSHv2 (secure shell) ile güvenli şekilde yönetilebilmelidir Cihaz konsol ve telnet ile erişim için lokal kullanıcı/parola ya da RADIUS tabanlı yetkilendirme desteklenecektir Cihazın yazılımı TFTP ile güncellenebilecektir. Konfigürasyonu ASCII formatında TFTP yardımıyla yedeklenebilecektir Cihaz port mirroring destekleyecektir Cihazın portlarının ethernet anahtarlar arası crossover kablonun kullanılmasını gerektirmeyecek şekilde Auto MDI/MDI-X özellikte olacaktır Cihazın ve portlarının durumu ön yüzünde LED göstergelerle anlaşılabilecektir Cihazın güç tüketimi 75 Watt ın üzerinde olmamalıdır Cihaz 5 40 o C arası sıcaklıklarda çalışabilecektir Cihaz V AC arası gerilimde çalışabilecektir. Cihazla birlikte güç kablosu teslim edilecektir KENAR ANAHTAR 8 PORT LU SWITCH ın TEKNİK ÖZELLİKLERİ Switch üzerinde 8 adet 10/100 Mbps Autosense port olmalıdır Önerilen cihaz managable veya unmanagable mimaride olabilir Tüm portlarda full-duplex iletişim desteklenecektir Omurgaya bağlantı için en az 1 portu MDI/MDIX port olmalıdır Önerilecek cihaz, 220V ve 50Hz şebeke gerilimi ile beslenmelidir. Güç kabloları Türkiye şartlarına uygun olmalıdır Boyutları; masaüstü ve duvara montaja uygun olmalıdır SATA DİSK TEKNİK ÖZELLİKLERİ Arabirim :Sata-Ide 5gb/s Disk Tipi :Kişisel Bilgisayar Uyumlu Kapasite : En az 1 Tb Arabirim :Sata-Ide Dönüş Hızı (Rpm) :7200 Rpm Disk Boyutu :3,5 İnch Ara Bellek :En Az 32 Mbyte 3.12.ADSL Modem ÖZELLİKLERİ ADSL2 yi desteklemelidir Router, Gateway, Firewall, 4 Port Ethernete kadar destek sağlamalıdır Veri İletişim Hızları Max. 12mnit Veri Yollama, G.Dmt=Upload: 8 mbit / Download:1 mbit standartlarında olmalıdır Vpn Traversal (Pass-Through Ipsec, Ppt) özelliği taşımalıdır Şifre Korumalı Konfigürasyon Erişimi özelliği bulunmalıdır RFC 2516 Ethernet üzerinden PPP (İstemci), RFC 2364 ATM üzerinden PPP, RFC 2684 (daha önceki kodu 1483) ATM üzerinden çoklu protokol (Bağlı ve Yöneltilmiş) özelliği olmalıdır IP Filtreleme-IP protokolüyle adres ya da port yönü (sadece giden) özelliği bulunmalıdır RJ-11 ADSL portu bulunmalıdır USB 1.1/2.0 portu (USB yazıcı eklemek için) olmalıdır.

4 Güvenlik UL, CUL desteği olmalıdır IP Servis Kalitesi (QoS) özelliğine sahip olmalıdır KABLOSUZ MOUSE TEKNİK ŞARTNAMESİ Kablosuz Optik Mouse Nano Siyah Usb olmalıdır En az 2000 DPI çözünürlük olmalıdır En az 5 metre kullanım mesafesi olmalıdır GHz frekansında olmalıdır FAKS CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Faks cihazı siyah beyaz lazer teknolojisi olmalıdır Faks cihazı yerel telefon hattı olan Türk Telekom şebekesinde kullanmalıdır Tuş kilitleme sistemi ve sessiz alım modu olmalıdır Faks cihazının en az 32 Mb standart hafızası olmalıdır Gelen aramayı gösteren CALLER ID özellikli ve bir LCD ekrana sahip olmalıdır Baskı, kopya, tarama ve faks özellikli olmalıdır Gönderim teyit raporu vermeli ve gecikmekli gönderim özelliği olmalıdır Faks cihazının tarama çözünürlüğü Süper Fine, Fine ve Standart Modlarda tanımlanabilmelidir Faks cihazının modem hızı en az 9,6 Kbps olmalı, gerekirse otomatik olarak karşı tarafın seviyesine düşebilmelidir A4 çekiminde en az 20 dak/sayfa hızında olmalıdır Optik tarama çözünürlüğü 300*600 dpi olmalıdır Faks cihazında tekrar arama, fax/tel otomatik değişim, telesekretere bağlayabilme, uzaktan faks alımı özellikleri olmalıdır Otomatik kağıt besleyici en az 30 sayfa olmalıdır Saat / Tarih /Firma ismi / Faks no / Sayfa numarasından oluşan sayfa başlığı yazılabilmelidir LAZER YAZICI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Siyah&Beyaz A4 lazer yazıcı olacaktır USB 2.0 bağlantı noktasına sahip olacaktır Yazıcı baskı çözünürlüğü yazılım desteği ile 2400x600 DPI a kadar artırılabilir olacaktır İlk sayfa baskı süresi en fazla 8 saniyeyi geçmeyecektir En az 100 yaprak kapasiteli kağıt kapasitesine sahip olacaktır Yazıcı çift taraflı baskı yapabilmelidir Standart network özelliği olmalıdır Windows 2000/ server 2003/ Server 2008/ XP/ VİSTA/ 7 ve Linux işletim sistemlerini desteklemelidir En az 20 ppm siyah beyaz (A4) yazıcı olacaktır MASA TİPİ TELEFON MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ Masaüstü Telefon DTMF uyumlu olmalıdır Ahizesiz görüşme özelliği olmalıdır Arayan numarayı gösterme özelliği olmalıdır Son arayan 20 adet telefon no hafızası olmalıdır Tek numara arama özelliği olmalıdır Likit kristal (LCD) ekran ekran olmalıdır Ön tanımlı işlev tuşları olmalıdır Son aranan 5 numara tekrarı olmalıdır Işıklı zil uyarısı olmalıdır Çağrı süresi göstergesi olmalıdır.

5 En az 2 adet zil seviyesi olmalıdır Sessiz (mute), sesi arttırıp azaltılabilme tuşu olmalıdır Darbeli yada Tonlu çevirme özelliği olmalı ve görüşme sırasında değiştirilebilmelidir Türk Telekom Standartlarında ve bu şebekede çalışır olmalıdır BTU KLİMA CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz ilgili TSE standartlarında olacaktır Soğutma enerji sarfiyatı A Sınıfı olacaktır Isıtmada ısı pompası ( Heat-pump ) özelliğine sahip olmalıdır Elektrik kesilmelerine karşı hafıza koruma özelliği olmalıdır Basınç dengeleme tertibatı bulunmalıdır Tekrar çalıştırmada geciktirme tertibatı bulunmalıdır İç ünite fanı üç kademeli olmalıdır Alçak/yüksek voltaja karşı koruma tertibatlı olmalıdır Alçak/yüksek basınca karşı koruma tertibatı olmalıdır Isıtma, soğutma yapmadan hava sirkülasyonu yapabilmelidir Isıtma soğutmanın yanı sıra ortam sıcaklığını değiştirmeden nem alma özelliği olmalıdır Ortamdaki tozları tutan, kolaylıkla sökülüp takılabilen ve temizlenebilen antibakteriyel filtreli olmalıdır Isıtılan-soğutulan havanın, oda içerisine homojen dağılmasını sağlayan otomatik hava yönlendirici özelliğe sahip olmalıdır. Yönlendirme kanatları aşağı/yukarı otomatik hareket edebilmelidir İç ve dış ünitelerin buzlanmasını önleyen tertibata sahip olmalıdır Isıtmada soğuk hava üfleme önleme tertibatı olmalıdır Microcomputere bağlı termostat bulunmalıdır Sleep fonksiyonu olmalıdır Kompresör; Rotary veya Scroll tip olacaktır İstenilen sıcaklığın ve çalışma ile ilgili fonksiyonların ayarlanabildiği ve görülebildiği LCD ekranlı uzaktan kumandalı olmalıdır Uzaktan kumanda olmadan çalıştırılabilir olmalıdır Dış ortam sıcaklığı 0 C kadar iken ısıtma yapabilmelidir Klima monte edilmiş ve çalışır şekilde teslim edilmelidir Dış ünite ve kullanılacak konsol fırın boyalı olmalı, dış ortamdan etkilenmeyecek yapıda olmalıdır Klima dağıtıcısı veya üreticisi tarafından hazırlanmış, şartnamede belirtilen özelliklerin bulunduğu orijinal kataloğu olmalıdır Teklif veren firmalar cihaz ile birlikte ücretsiz olarak verebilecekleri aksesuarları tekliflerinde açıkça belirteceklerdir Takılacak klima, istenilen mahalde cihazlarda bulunması zorunlu tüm aksesuarlar ile birlikte yüklenici tarafından kurulacak, cihazdan istenilen bütün fonksiyonları sağlar şekilde ve çalıştırılarak teslim edilecektir EKRAN LED TV Ekran boyutu / görüntü 32 inç (82 Ekran ) olmalıdır Ekran Teknolojisi Full HD LED olmalıdır MCI frekansı en az 100 Hz olmalıdır Ebeveyn Kilidi olmalıdır TV'yi kapatmak için Zamanlayıcı olmalıdır Elektronik Program Rehberi (EPG) olmalıdır En az 1 tane USB 2.0 girişi,en az 1 tane anten,en az 1 tane scart,en az 2 tane HDMI girişi,en az 1 tane pc ses girişi olmalıdır Uzaktan kumandası olmalıdır.

6 Hoporlörler en az 2x5 W gücünde olmalıdır Televizyon çözünürlüğü en az 1920x1080 olmalıdır.16:9 ve 4:3 desteklemelidir VAC 50/60 Hz ile çalışabilmelidir Duvara askı aparatı olmalıdır MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR ANA KASA TEKNİK ŞARTNAMESİ Teklif edilen bilgisayardaki işlemci en az dört çekirdek 3,20 GHz hızında, 6 MB Level 2 Cache 'e sahip olmalıdır Teklif edilen bilgisayar üzerinde 1600 MHz. e ve DDR3 bellekleri destekleyecek 4 yuva ve en az ana bellekleri 16 GB. a yükseltilebilecek soket yapısına sahip özelliğe sahip anakart olmalıdır Teklif edilen bilgisayar 1600 MHz. Veriyolu hızı ve 4 GB kapasiteli DDR3 SDRAM e sahip olmalıdır Teklif edilen bilgisayar en az 4 adet USB portu bulunmalıdır ve portlar en az USB 2.0 ı desteklemelidir Entegre ses kartı en az 2 kanallı yüksek tanımlı ses çıkışına sahip olmalı ve Dahili bir bilgisayar hoparlörü olmalıdır Teklif edilen bilgisayar da, 1 adet en az 256 MB, 128 bit kapasiteli Tümleşik Ekran Kartı bulunmalıdır Teklif edilen bilgisayar üzerinde en az 500 GB kapasiteli SATA III ve en az 3.0 Gb/sn harddisk bulunmalıdır Teklif edilen bilgisayar üzerinde Anakart'a entegre 10/100/1000 ethernet kartı olmalıdır Teklif edilen Bilgisayar üzerinde en az 16X hızında DVD Yazıcı ve okuyucu olmalıdır Sistem üzerinde en fazla 350 Watt güç girişi Power Suply 220 V AC şehir şebeke geriliminde ve 50Hz ± %2 şebeke frekansında çalışabiliyor özellikte olacaktır Bilgisayar kasası üzerinde bir adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklık çıkışı, RJ-45 konnektörü,vga girişi, DV-I girişi, PS/2 Klavye ve Fare girişi olmalıdır Sağlık Bakanlığımız ile Microsoft firması arasında düzenlenen numaralı protokol çerçevesinde, Orijinal Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi ile birlikte verilmelidir Bilgisayar ile birlikte bu teknik şartnamenin Mouse ve klavye bölümünde belirtilen özelliklerde 1(bir) adet klavye ve 1 (bir) adet Mouse ücretsiz olarak verilmelidir LED (18,5 inç) Monitör Ekran Büyüklüğü : en az 18,5 " olmalıdır Çözünürlük : en az 1600 x 900 olmalıdır Ekran Tipi : LED monitör Tepki Süresi : en az 5 ms Nokta Aralığı : en az 0,277 x 0,277 mm Çalışma Frekansı : khz (Y) / Hz (D) Parlaklık : en az 250cd/m² Kontrast :en az : Kontrast oranı (tipik): 1000: Görüş Açısı 170º (Y) / 160º (D), C/R > 10 ise Max. Renk Derinliği en az 16.7M Bağlantı Türü : VGA (Analog ) Parlaklık ayarlanabilir olmalı, Menü girişi ekran üzeride gösterilebilmeli, Bilgisayar ile Otomatik olarak güç koruma moduna alınabilmeli Menü dili Türkçe yi desteklemelidir Tak ve Çalıştır Uyumluluğu özellikli olmalı Windows 98/2000/XP/Vista, Windows7/Linux gibi sistemlerde sorunsuz çalışabilmelidir Monitör altında bulunan stand Eğilme açısı -5/+20 derece arasında ayarlanabilir olmalıdır.

7 Monitör 220 V AC şehir şebeke geriliminde ve 50Hz ± %2 şebeke frekansında çalışabiliyor özellikte olacaktır Monitör orijinal sürücüsü olmalı(işletim sistemi (bilgisayar) tarafından, teklif edilen marka olarak tanınmalı) kullanım kitapçığı ve cd si monitör kutusu içerinde verilmelidir Monitör gri ve/veya siyah renk hakim olmalıdır LAPTOP (DİZÜSTÜ) BİLGİSAYAR TEKNİK ÖZELLİKLERİ Teklif edilen notebook (Dizüstü bilgisayarın) mikro işlemcisi en az dört çekirdekli 3,0 Ghz hızında, 1600 Mhz veri yolu hızına sahip, Cache Belleği 3 MB olmalıdır Dizüstü bilgisayarın anakartı notebook un işlemcisini, RAM 'ini ve diğer özelliklerini desteklemelidir Dizüstü bilgisayarın hafızası en az 4 Gb kapasiteli ve en az 1600 Mhz hızında DDR3 olmalıdır Dizüstü bilgisayarın harddiski en az 500 Gb Sata, 5400 rpm hızında olmalıdır Dizüstü bilgisayarın ağ desteği en az 10/100 Mbit olmalıdır Dizüstü bilgisayarın üzerinde 1 adet dahili 8X hızında DVD writer olmalıdır Dizüstü bilgisayarın üzerinde en az 2 adet USB portu bulunacaktır. Ayrıca en az 1 adet HDMI, 1 adet VGA girişleri bulunmalıdır Dizüstü bilgisayarın ekran kartı en az 512 Mbyte kapasiteli olmalıdır Dizüstü bilgisayarın üzerinde, en az 1 adet mikrofon ve 1 adet kulaklık bağlantısı portu bulunmalıdır Dizüstü bilgisayarın en az 102 tuşlu Türkçe Q klavyesi olmalıdır Dizüstü bilgisayarın ekran boyutu en az 15.6 inch olmalıdır Dizüstü bilgisayarın ekran çözünürlüğü en az 1024*768 olmalıdır Dizüstü bilgisayarın b/g/n wireless lan özellikli olmalıdır Dizüstü bilgisayarın 220 VAC şehir şebekesine uyumlu çalışabilmeli ve üzerinde en az 3 saat kapasiteli Lityum-iyon pil bulunmalıdır TAŞINABİLİR DİSK TEKNİK ÖZELLİKLERİ Arabirim :Sata-Ide 5gb/S, 1 Tb Disk Tipi :Taşınabilir Harici Harddisk Kapasite :En az 1 Tb Arabirim :En az Usb 2.0 veya üstü Dönüş Hızı (Rpm) :7200 Rpm Disk Boyutu :3,5 İnch Ara Bellek : En Az 32 Mbyte 3.23 BİLGİSAYAR İÇİN KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI (1 KVA) Kesintisiz güç kaynağı (KGK) 1 kva gücünde olmalıdır KGK online çalışma prensibine sahip olacaktır KGK nın çıkış dalga şekli tam sinüs olacaktır Giriş gerilimi 220 V AC +/- % 25, giriş frekansı 50 Hz, +/- % 5 olacaktır Güç faktörü nominal giriş geriliminde 0,97 den küçük olmamalıdır KGK nın çıkışı bir faz AC 220 V olacaktır Çıkış gerilimi tam yükte ± %2 ve çıkış frekansı (Aküden çalışma durumunda ) ± % 0.5 tolerans sınırlarını aşmamalıdır Tam yükte çıkış gerilimi toplam harmonik miktarı Lineer yüklerde % 3'ü geçmemelidir İnvertörde evirme işlemini yapan elemanlar IGBT olmalıdır İnvertör PWM (Pulse Width Modulation) bir invertör olmalıdır Çıkış güç faktörü en az 0.8 olmalıdır KGK %100 yükte devamlı çalışabilmelidir Verim tam yükte en az %85 olacaktır.

8 KGK da arıza olması durumunda otomatik bypass ile kesintisiz yardımcı kaynağa yada şebekeye geçecektir Statik transfer devresi belirtilen şartlarda şebeke veya invertör seçimini otomatik olarak yapabilmelidir Akü grubu tam yükte KGK için en az 5 dakika besleme sağlamalıdır KGK da kullanılacak aküler tamamen kapalı, bakımsız ve gaz çıkartmayan ve şarj edilebilen (sürekli şarj altında kalmaya elverişli) tipte olmalıdır UPS giriş ve çıkışı kısa devrelere karşı korunmuş olmalıdır UPS lerin ön panelinde ışıklı ve uyarı butonları bulunmalıdır Sistem normal çalışıyorsa normal çalıştığını, normal çalışmıyorsa arıza durumunu bildiren ışıklı ve sesli ikaz sistemi bulunmalıdır UPS lerin çalışma sıcaklık aralığı en az 0 40 derece olmalıdır UPS lerin bağıl nem oranı % 20 ile %90 arasında olmalıdır FOTOKOPİ MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ En az dakikada 16 sayfa fotokopi (A4) çekebilmelidir Dakikada en az 20 sayfa yazıcı çıktısı (A4) verebilmelidir Yüksek kaliteli 600 dpi lazer fotokopi ve yazıcı özelliğine sahip olmalıdır Bir kere tara, sürekli çoğalt (SOPM) özelliği olmalıdır Toner tasarruf modu bulunmalıdır Enerji tasarruf modu bulunmalıdır En az 250 sayfa kağıt kaseti ve 100 lü bypass olmalıdır Geniş zoom aralığı :25% - 400% olmalıdır Yer tasarrufu sağlayan orta çıkış tablası bulunmalıdır Opsiyonel doküman besleme ünitesi (SPF) olmalıdır SES KAYIT CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ En az 2 GB bellek olmalıdır En az 250 saat kayıt yapabilmelidir Kayıt tipi wma, mp3 olmalıdır USB 2.0 Pc bağlantısı olmalıdır En az 2 adet AAA pil ile birlikte verilmelidir PROJEKSİYON CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Büyültme / Küçültme :1: Dikey Tarama Frekansı : 50 ~ 120 HZ Doğal Çözünürlük : 1024 X 768 (XGA) Yatay Frekans : 30K ~ 100K HZ Görüntü Boyutu : 29" (73CM) ~ 300" (762CM) Güç Tüketimi : 280W, STANDBY 1W HDTV Uyumluluğu : OLMALIDIR Kontrast oranı : 2000: Lamba : 4500 SAAT STD / 6000 SAAT ECO Parlaklık : 2300 AL x180 perde olacak çalışır halde teslim edilecektir FOTOĞRAF MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ Kamera Tipi, Kompakt dijital kamera olmalıdır Etkin Pikseli en az 12 Megapiksel ve (4000 x 3000), (2816 x 2112), ( 1600 x 1200), (640 x480) gibi görüntü boyutlarında çekim yapabilmelidir mm geniş açılı 4 x optik lense ve 4x Digital Zoom 'a sahip olmalıdır.

9 En az 2,5 inç LCD ekrana sahip olmalıdır (HD) 1280 x 720, 24 kare/sn, (L) 640 x 480, 30 kare/sn, (M) 320 x 240, 30 kare/sn şeklinde film çekim modları olmalıdır Türkçe bir menüye sahip olmalı, menüsü kolay anlaşılabilir bir yapıda olmalıdır Bir depolama birimine sahip olmalı ve Fotoğraf makinesi ile birlikte 4 GB 'lık bir Hafıza kartı verilmelidir /2.3 tipi CCD görüntü algılayıcıya sahip olmalıdır Tek çekim, art arda çekim yapabilmelidir Yaklaşık 2 ve 10 sn de otomatik zamanlayıcı özelliği olmalıdır ISO hassasiyeti Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1600 değerlerinde olmalıdır Gerçek görüntülü zoom, optik vizör olmalıdır Otomatik, Manuel Flaş Açık/Kapalı şeklinde Flaş özelliği olmalıdır Otomatik,Kolay, P, Önizleme Kontrolü, Portre, Manzara, Çocuklar ve Hayvanlar, Kumsal, Yeşillik, Kar, gece vs. gibi çekim modlarına sahip olmalıdır Görüntü formatı JPEG sıkıştırma formatında olmalıdır Doğrudan yazıcıya bağlandığında,direk olarak yazdırma işlemi yapabilmelidir Bilgisayar bağlantısı için Yüksek Hızlı USB (MTP, PTP) özel konektör (Mini-B uyumlu) ve Özel görüntü cihazları için A/V çıkış, özel konektör (PAL/NTSC) olmalıdır Windows 7/ Vista / XP, Mac OS X v gibi işletim sistemlerinde çalışabilecek bir yazılımı vasıtasıyla fotoğraf dosyaları üzerinde işlem yapılabilmedir Şarj edilebilir özellikte 2 Adet AA Alkalin veya Ni-MH Piller ve bunlara ait 220 VAC, 50 Hz Şarj Adaptörü birlikte verilmelidir Türkçe kullanım kılavuzu cihazla birlikte verilmelidir KABLOSUZ SUNUM KUMANDASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Sağ ve sol yön tuşları olmalıdır Ghz çalışma frekansı olmalıdır USB alıcısı olmalıdır Windows XP, Windows Vista Windows 7 ve win 8 uyumlu çalışabilmelidir En az 25 metreye kadar çalışma alanı olmalıdır SES SİSTEMİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz ile birlikte 1 yaka, 1 kafa ve 1 el telsiz mikrofonu olmalıdır USB / SD Okuyucusu olmalıdır Eko: Manuel eko olmalıdır Max müzik gücü : 50W max Çalışm a gerilimi AC 110V/220V/230V/240V olmalıdır Girişler: Bir kablolu mikrofon girişi ve bir AUX girişi olmalıdır Çıkışlar:1 AUX çıkışı ve 1 adet Harici hoparlör çıkışı olmalıdır Harici: DC 12V-1.2AH şarj edilebilir pil olmalıdır V x 8 adet pil şarj cihazı olmalıdır Harici hoparlör olmalıdır. 4.TESLİMAT VE GARANTİ ŞARTLARI 4.1. Söz konusu cihazlar Sakarya İl Sağlık Müdürlüğüne yerinde teslim ve kurulum ile çalışır halde teslim edilecektir Şartnamedeki diğer maddelerde aksi belirtilmedikçe garanti süresi 2 (iki ) yıl yetkili servis tarafından uygulanacaktır Teklif edilen ürünler TSE ve/veya CE belgelerine sahip olmalıdır.

10 4.4. Arıza durumunda onarım süresi en çok 20 iş günü süresinin aşılması durumunda ürünün birebir değişim yapılır. Birebir değişim için süre 48 saattir. Birebir değişimin üretimin sona ermesi nedeniyle mümkün olmaması durumunda yerine verilecek muadili ürünün marka ve modelini idare belirler. Hüseyin ÜNAL Elektrik-Elektronik Mühendisi Cengiz ALP Elektronik Mühendisi

TEKNİK ŞARTNAME 1 ADET. 1. Bellek (Kullanım) Tipi: Masaüstü Bilgisayar

TEKNİK ŞARTNAME 1 ADET. 1. Bellek (Kullanım) Tipi: Masaüstü Bilgisayar TEKNİK ŞARTNAME S.N. 1 MALZEMENİN ADI 64GB (8x8GB) Dual Rank PC2-5300 (DDR2-667) Registered Memory Kit MİKTARI BİRİMİ ÖZELLİKLERİ 1 ADET 64 GB (8X8GB) Dual Rank PC2-5300 (DDR2-667) Registered Memory Kit

Detaylı

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI E-SINAV SİSTEM ALTYAPISINA YÖNELİK DONANIM VE HİZMET ALIMINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR... 3

Detaylı

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI E-SINAV SİSTEM ALTYAPISINA YÖNELİK BİLGİSAYAR VE DONANIM MAL ALIMINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1/17 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR...

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR 1. Teknik şartnamede yer alacak hükümler ve talep edilecek her husus; tereddüde, yanlış anlamaya ve bir isteğin diğeri ile çelişmesine

Detaylı

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1. KONU KAPSAM 1.1. Bu projenin konusu ve kapsamı; Türkiye de faaliyet gösteren Çimento Fabrikalarının

Detaylı

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR...

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR... TCDD 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BEYLİKOVA (ESKİŞEHİR) MALZEME DEPOSUNUN GÜVENLİĞİ VE KORUNMASI İÇİN KAPALI DEVRE KAMERA (CCTV) SİSTEMİ KURULMASI İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -NİSAN 2014- - Sayfa 1/16 - İÇİNDEKİLER 1.

Detaylı

199 KDV dahil 521TL. 999$ +KDV KDV dahil 1768TL 799$ +KDV. 829$ KDV dahil 1467TL. Şubat 2010

199 KDV dahil 521TL. 999$ +KDV KDV dahil 1768TL 799$ +KDV. 829$ KDV dahil 1467TL. Şubat 2010 Şubat 2010 TOSHIBA SATL L505-11E C2D T6600 2G 320G 15.6 W7Pre Intel Core 2 Duo T6600 2.2 GHz 2GB DDR3 320 GB Hard Disk ATI Mobility Radeon HD 4650 1024 MB ekran kartı DVD+/-RW 802.11b/g 15,6" Toshiba TruBrite

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde bina içi

Detaylı

DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yedekleme Sistemi ve Kule Tipi Sunucu Alım Teknik Şartnamesi Haziran -2013 t Yedekleme Sistemi ve Kule Tipi Sunucu Alım Teknik Şartnamesi

Detaylı

FUTBOL FEDARASYONU LEVENT NETWORK ALT YAPI TEKNİK ŞARTNAMESİ

FUTBOL FEDARASYONU LEVENT NETWORK ALT YAPI TEKNİK ŞARTNAMESİ FUTBOL FEDARASYONU LEVENT NETWORK ALT YAPI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER: 1- KABLOLAMA ALT YAPISI UTP CAT5E DATA KABLOSU PATCH PANELLER PATCH CORDLAR PRİZLER UTP CAT6 DATA KABLOSU PATCH PANELLER PATCH

Detaylı

SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Sivrice Gençliği Geleceğimizdir Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve

Detaylı

IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ A B S.NO ÜRÜN ADI MİKTARI IP TELEFON SİSTEMİ 1 Çağrı Sunucusu 2 2 PRI Modem 1 3 Telekom Ses Geçidi (Voice Gateway) 1 4 IP Telefon TİP1 100 5 IP Telefon TİP2 300 6 IP

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR 1. Teknik şartnamede yer alacak hükümler ve talep edilecek her husus; tereddüde, yanlış anlamaya ve bir isteğin diğeri ile çelişmesine

Detaylı

T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Üniversitemize ait ihtiyaçlar için aşağıda verilen Mal alım ile ilgili 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun ilgili maddesi ile satın

Detaylı

BOĞAZİÇİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ MÜKELLEFLER GRUP BAŞKANLIĞI YENİBOSNA HİZMET BİNASI GENEL TADİLAT İŞİ ELEKTRİK TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ

BOĞAZİÇİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ MÜKELLEFLER GRUP BAŞKANLIĞI YENİBOSNA HİZMET BİNASI GENEL TADİLAT İŞİ ELEKTRİK TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ BOĞAZİÇİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ MÜKELLEFLER GRUP BAŞKANLIĞI YENİBOSNA HİZMET BİNASI GENEL TİLAT İŞİ ELEKTRİK TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ Tadilat yapılacak Hizmet Binasında genel olarak aşağıda sıralanan

Detaylı

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ TURNİKE GEÇİŞ VE GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMİ İHALESİ

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ TURNİKE GEÇİŞ VE GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMİ İHALESİ BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ TURNİKE GEÇİŞ VE GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMİ İHALESİ TEKNİK ŞARTNAME BEÜ - 2015 1 AMAÇ: Bu teknik şartname, Bitlis Eren Üniversitesi kurum binalarında kampüs güvenlik ve kontrollü

Detaylı

Güvenlik Sistemleri Ürün Kataloğu 2011-2012

Güvenlik Sistemleri Ürün Kataloğu 2011-2012 hakkımızda NEXT & NEXTSTAR GÜVENL K S STEMLER Ev ve işyeri güvenliğine yatırım yapmak, uzunca bir süre Türkiye'de lüks harcama olarak algılanmaktaydı. Oysa sevdiklerimizin huzur içinde yaşaması, yıllarca

Detaylı

T.C. ERCİYES ÜNEVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ. SAYI :B.30.2.ERC.0.05.02.00/ KONU:FiyatTeklifiHk. 21/04/2009

T.C. ERCİYES ÜNEVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ. SAYI :B.30.2.ERC.0.05.02.00/ KONU:FiyatTeklifiHk. 21/04/2009 T.C. ERCİYES ÜNEVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyon Başkanlığı) SAYI :B.30.2.ERC.0.05.02.00/ KAYSERİ KONU:FiyatTeklifiHk. 21/04/2009 Sayın:... Ekli Teknik Şartnamede özellikleri

Detaylı

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KAMPÜSÜ SİSTEM ODASININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KAMPÜSÜ SİSTEM ODASININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KAMPÜSÜ SİSTEM ODASININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde bulunan ve Sağlık Kampüs ağına hizmet

Detaylı

T.C. T Ü R K İY E KAM U H A S T A N E LE R İ KU RU M U. Bergama Dr.Faruk İlker Devlet Hastanesi 12 KANALLI BİLGİSAYARLI- DICOM UYUMLU

T.C. T Ü R K İY E KAM U H A S T A N E LE R İ KU RU M U. Bergama Dr.Faruk İlker Devlet Hastanesi 12 KANALLI BİLGİSAYARLI- DICOM UYUMLU T.C. S A Ğ L IK B A K A N L IĞ I T Ü R K İY E KAM U H A S T A N E LE R İ KU RU M U İZM İR K U Z E Y KA M U H A S T A N E LER İ B İR L İĞ İ G E N E L S E K R E T E R L İĞ İ Bergama Dr.Faruk İlker Devlet

Detaylı

E1 ELEKTRİK İŞLERİ ÖZEL İDARİ ŞARTNAMESİ

E1 ELEKTRİK İŞLERİ ÖZEL İDARİ ŞARTNAMESİ E1 ELEKTRİK İŞLERİ ÖZEL İDARİ ŞARTNAMESİ 1. Resmi kurumlardan alınması gereken (Tedaş,Telekom,Aykome,İzsu,Emniyet Md,Trafik v.s.) izin yazıları (kazı ruhsatı v.s.) yükleniciye aittir. 2. Yapım esnasında

Detaylı

S.N. Malzemenin Adı/Özellikleri Miktar Cinsi 1 Programlanabilir Robot 5 Adet 2 Quadrokopter 4 motorlu Hava Aracı 1 Adet 3 Beagle Board 3 Adet 4

S.N. Malzemenin Adı/Özellikleri Miktar Cinsi 1 Programlanabilir Robot 5 Adet 2 Quadrokopter 4 motorlu Hava Aracı 1 Adet 3 Beagle Board 3 Adet 4 S.N. Malzemenin Adı/Özellikleri Miktar Cinsi 1 Programlanabilir Robot 5 Adet 2 Quadrokopter 4 motorlu Hava Aracı 3 Beagle Board 3 Adet 4 Eğilme deney seti aparatları: 5 Sayısal Çıkışlı Kuvvetli Yer Hareketi

Detaylı

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA ŞARTNAMESİ

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA ŞARTNAMESİ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA ŞARTNAMESİ 1. Giriş ve Amaç Üniversitemizde kullanılmak üzere aşağıda konusu yer alan şartnamede özellikleri belirtilen donanım, yazılım ve hizmetler

Detaylı

19,6. Aralık - 2013. penta.com.tr 46,26 YENİ ÜRÜN 2GB RAM 500GB HDD. 15.6 Ekran 4GB RAM 320GB HDD. 15.6 Ekran

19,6. Aralık - 2013. penta.com.tr 46,26 YENİ ÜRÜN 2GB RAM 500GB HDD. 15.6 Ekran 4GB RAM 320GB HDD. 15.6 Ekran Aralık - 2013 2GB RAM 4GB RAM 399 942 500GB HDD 15.6 Ekran 320GB HDD 15.6 Ekran HP NB H0W19EA 250 G1 C1000M 2G 500G 15.6 LINUX Intel Celeron 1000M (1,8 GHz, 2 MB önbellek, 2 çekirdekli) 2 GB 1600 MHz DDR3

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde Kartlı Geçiş Sistemi ve IP Tabanlı Kapalı Devre Kamera Güvenlik

Detaylı

Ürünlerin kurulumu Ürün Distribitörlerinin Yetkili Bayileri tarafından yapılacak olup 2 yıl ürün ve 1 yıl uygulama garantisine sahip olacaktır.

Ürünlerin kurulumu Ürün Distribitörlerinin Yetkili Bayileri tarafından yapılacak olup 2 yıl ürün ve 1 yıl uygulama garantisine sahip olacaktır. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binasına ait IP CCTV Kamera ve Sistem Alım Şartnamesi Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılmakta olan Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Zafer Mah. Cumhuriyet

Detaylı

DİJİTAL KONFERANS SİSTEMİ-GÖRÜNTÜ SİSTEMİ-SES SİSTEMİ KONFERANS SİSTEMİ MERKEZ ÜNİTESİ

DİJİTAL KONFERANS SİSTEMİ-GÖRÜNTÜ SİSTEMİ-SES SİSTEMİ KONFERANS SİSTEMİ MERKEZ ÜNİTESİ DİJİTAL KONFERANS SİSTEMİ-GÖRÜNTÜ SİSTEMİ-SES SİSTEMİ KONFERANS SİSTEMİ MERKEZ ÜNİTESİ Kontrol ve besleme ünitesi, dijital konferans sisteminin ekipmanları olan başkan ve delege ünitelerinin kontrol ve

Detaylı

ANKARA SANAYĠ ODASI I. ORGANĠZE SANAYĠ BÖLGESĠ. ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekesġ YAPIM ĠġĠ ĠHALESĠ. SCADA TEKNĠK ġartnamesġ

ANKARA SANAYĠ ODASI I. ORGANĠZE SANAYĠ BÖLGESĠ. ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekesġ YAPIM ĠġĠ ĠHALESĠ. SCADA TEKNĠK ġartnamesġ ANKARA SANAYĠ ODASI I. ORGANĠZE SANAYĠ BÖLGESĠ ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekesġ YAPIM ĠġĠ ĠHALESĠ SCADA TEKNĠK ġartnamesġ ġubat-2011 ANKARA 138 ĠÇĠNDEKĠLER 1. GENEL... 141 1.1 Kalite Belgeleri, Referanslar ve

Detaylı

TRT İngilizce Kayıt, Yapım ve Yayın Sistemi Teknik Şartname

TRT İngilizce Kayıt, Yapım ve Yayın Sistemi Teknik Şartname 1. AMAÇ Bu şartnamenin amacı TRT İstanbul Televizyonu nda kurulması planlanan İngilizce Kanalı için satın alınacak disk tabanlı kayıt, yapım ve yayın sistemlerine ilişkin teknik özellikleri ve fonksiyonel

Detaylı

Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH

Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH TR İÇİNDEKİLER 3 GÜVENLİK UYARILARI 3 Çevrebirim Aygıtlarının Kullanımı 3 Diğer Hatırlatmalar 4 Rahat Çalışma Ortamının Oluşması 4 Taşıma/Nakliye Önlemleri

Detaylı