SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK-BİLİŞİM ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK-BİLİŞİM ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ"

Transkript

1 SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK-BİLİŞİM ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU VE TANIMLAR 1.1. Sakarya İl Sağlık Müdürlüğünün ihtiyacı için satın alınacak muhtelif elektronik ve bilişim ürünlerini için teknik şartnamedir. 2. GENEL ŞARTLAR 2.1. Teklif edilen ürünlerin marka ve model bilgileri açık ve anlaşılır olarak belirtilecektir Ürünler tamamen yeni ve hiç kullanılmamış orijinal ambalajında olmalıdır Cihazlar ile birlikte verilen kablolar ve diğer aksesuarlar eksiksiz olmalı, cihazlar çalışır vaziyette teslim edilmelidir Garanti süresi içerisinde arıza durumunda yapım süresi en çok 20 (yirmi ) gün olup süresinin aşılması durumunda ürün birebir değişim yapılır. Birebir değişim için süre 48 saattir. Birebir değişimin üretimin sona ermesi nedeniyle mümkün olmaması durumunda yerine verilecek muadili ürünün marka ve modelini idare belirler. 2.5 Firma, ürünün kullanıma açılması için ihtiyaç duyulabilecek her türlü yazılımı yüklemek ve cihazı bütün diğer donanımlar ile uyumlu şekilde çalışacak biçimde kurmakla yükümlüdür. 3. MUHTELİF ÜRÜNLER 3.1 BOŞ CD TEKNİK ŞARTNAMESİ CD depolama kapasitesi 700 MB/80MIN olmalıdır Üzerinde CE işareti bulunmalıdır. 3.2 FLASH BELLEK TEKNİK ŞARTNAMESİ (8 GB) Saniyede en az 4 MByte a varan yazma hızı ve en az 16 MByte a varan okuma hızına sahiptir Gb kapasiteli olmalıdır Linux, Mac OS X, Windows 7, Windows Vista, Windows Xp işletim sistemlerine uyumlu olmalıdır Bağlantı şekli en az USB 2.0 olmalıdır. 3.3 FLASH BELLEK TEKNİK ŞARTNAMESİ (16 GB) Saniyede en az 4 MByte a varan yazma hızı ve en az 16 MByte a varan okuma hızına sahiptir Gb kapasiteli olmalıdır Linux, Mac OS X, Windows 7, Windows Vista, Windows Xp işletim sistemlerine uyumlu olmalıdır Bağlantı şekli en az USB 2.0 olmalıdır. 3.4 HESAP MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ En az 12 karakterli olmalıdır Güneş enerjisiyle çalışır olmalıdır Enaz 14x18 cm.ebatında olmalıdır. 3.5 BOŞ DVD TEKNİK ŞARTNAMESİ DVD depolama kapasitesi 4.7 MB olmalıdır DVDler yazılabilir-okunabilir olmalıdır Üzerinde CE işareti bulunmalıdır.

2 3.6 MOUSE (FARE) TEKNİK ÖZELLİKLERİ Mouse kablolu tip olmalıdır Mouse en az 3 butonlu, bir scroll tekerlekli ve optik olmalıdır Optik sensor tüm yüzeylerde çalışmalıdır. Kablo uzunluğu en az 1.5 m olmalıdır USB 2.0 portundan bağlanmalıdır Optik Mouse için uygun tek renkli Antistatic mouse pad ile beraber verilmelidir Windows 98/Me/2K/XP/7/8, Mac, OS X işletim sistemlerini desteklemelidir Q KLAVYE TEKNİK ÖZELLİKLERİ Klavye en az 102 tuşlu olmalıdır Klavye Türkçe ve Q klavye standardında olmalıdır USB portundan bağlanmalıdır Windows 98/Me/2K/XP/7/8, Mac, OS X işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilmelidir Num lock ve caps lock tuşları aynı zamanda ışıklı uyarılı olmalıdır Sıvı sıçramasına dayanıklı tuş tasarımına sahip olmalıdır Yazılımsız kolay kurulmalıdır Ergonomik olmalıdır, yazı yazma sırasında eller ve bilekler doğal pozisyonunda tutulabilmelidir F KLAVYE TEKNİK ÖZELLİKLERİ Klavye en az 105 tuşlu olmalıdır Klavye Türkçe ve F klavye standardında olmalıdır USB portundan bağlanmalıdır Windows 98/Me/2K/XP/7/8, Mac, OS X işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilmelidir Num lock ve caps lock tuşları aynı zamanda ışıklı uyarılı olmalıdır Sıvı sıçramasına dayanıklı tuş tasarımına sahip olmalıdır Yazılımsız kolay kurulmalıdır Ergonomik olmalıdır, yazı yazma sırasında eller ve bilekler doğal pozisyonunda tutulabilmelidir KENAR ANAHTAR 48 PORT LU SWITCH ın TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz IEEE 802.3u uyumlu 48 port 10/100BaseTX porta ve en az 1 adet uplink portuna sahip olacaktır Cihazın uplink portları 10/100/1000, 1000BaseSX veya 1000BaseLX olabilecektir Cihazın tüm portları tıkanmasız (non-blocking) ve tel hızında (wire-speed) olarak çalışabilecektir. Cihaz minimum 14 Gbps şasi kapasitesine (backplane kapasitesi) ve 10 Mbps anahtarlama performansına sahip olacaktır Cihaz yığınlanabilir mimaride olmalıdır. Yığınlama özelliği istenirse yazılım güncellemesi ile sağlanabilmelidir Cihaz port gruplama özelliğine sahip olmalıdır. Minimum 4 adet port aynı grup altında toplanabilmelidir Cihaz sanal ağları (VLAN) destekleyecektir. Cihaz üzerinde en az 250 adet fiziksel arayüz (port) tabanlı sanal ağ tanımlanabilecektir Cihaz IEEE 802.1Q sanal ağ etiketleme (VLAN tagging) özelliğini destekleyecektir Cihaz sanal ağlar arası önceliklendirme için IEEE 802.1p destekleyecektir Cihaz IEEE 802.1D spanning tree protokolünü destekleyecektir Cihaz IEEE 802.3x Flow Control protokolünü destekleyecektir Cihaz IEEE 802.1x (EAPOL) özelliğini destekleyecektir Cihaz en az 4000 adet MAC adres destekleyebilecektir Cihaz MAC adres tabanlı port güvenliğini destekleyecektir Cihaz IP Multicast için IGMP Snooping özelliğine sahip olacaktır Cihaz en az 4 grup RMON destekleyecektir.

3 Cihaz web tabanlı, konsol üzerinden, telnet ile ve grafik kullanıcı arayüz tabanlı bir program aracılığı ile yönetilebilecektir. Cihaz SNMPv3 tabanlı yönetilebilecektir Cihaz SSHv2 (secure shell) ile güvenli şekilde yönetilebilmelidir Cihaz konsol ve telnet ile erişim için lokal kullanıcı/parola ya da RADIUS tabanlı yetkilendirme desteklenecektir Cihazın yazılımı TFTP ile güncellenebilecektir. Konfigürasyonu ASCII formatında TFTP yardımıyla yedeklenebilecektir Cihaz port mirroring destekleyecektir Cihazın portlarının ethernet anahtarlar arası crossover kablonun kullanılmasını gerektirmeyecek şekilde Auto MDI/MDI-X özellikte olacaktır Cihazın ve portlarının durumu ön yüzünde LED göstergelerle anlaşılabilecektir Cihazın güç tüketimi 75 Watt ın üzerinde olmamalıdır Cihaz 5 40 o C arası sıcaklıklarda çalışabilecektir Cihaz V AC arası gerilimde çalışabilecektir. Cihazla birlikte güç kablosu teslim edilecektir KENAR ANAHTAR 8 PORT LU SWITCH ın TEKNİK ÖZELLİKLERİ Switch üzerinde 8 adet 10/100 Mbps Autosense port olmalıdır Önerilen cihaz managable veya unmanagable mimaride olabilir Tüm portlarda full-duplex iletişim desteklenecektir Omurgaya bağlantı için en az 1 portu MDI/MDIX port olmalıdır Önerilecek cihaz, 220V ve 50Hz şebeke gerilimi ile beslenmelidir. Güç kabloları Türkiye şartlarına uygun olmalıdır Boyutları; masaüstü ve duvara montaja uygun olmalıdır SATA DİSK TEKNİK ÖZELLİKLERİ Arabirim :Sata-Ide 5gb/s Disk Tipi :Kişisel Bilgisayar Uyumlu Kapasite : En az 1 Tb Arabirim :Sata-Ide Dönüş Hızı (Rpm) :7200 Rpm Disk Boyutu :3,5 İnch Ara Bellek :En Az 32 Mbyte 3.12.ADSL Modem ÖZELLİKLERİ ADSL2 yi desteklemelidir Router, Gateway, Firewall, 4 Port Ethernete kadar destek sağlamalıdır Veri İletişim Hızları Max. 12mnit Veri Yollama, G.Dmt=Upload: 8 mbit / Download:1 mbit standartlarında olmalıdır Vpn Traversal (Pass-Through Ipsec, Ppt) özelliği taşımalıdır Şifre Korumalı Konfigürasyon Erişimi özelliği bulunmalıdır RFC 2516 Ethernet üzerinden PPP (İstemci), RFC 2364 ATM üzerinden PPP, RFC 2684 (daha önceki kodu 1483) ATM üzerinden çoklu protokol (Bağlı ve Yöneltilmiş) özelliği olmalıdır IP Filtreleme-IP protokolüyle adres ya da port yönü (sadece giden) özelliği bulunmalıdır RJ-11 ADSL portu bulunmalıdır USB 1.1/2.0 portu (USB yazıcı eklemek için) olmalıdır.

4 Güvenlik UL, CUL desteği olmalıdır IP Servis Kalitesi (QoS) özelliğine sahip olmalıdır KABLOSUZ MOUSE TEKNİK ŞARTNAMESİ Kablosuz Optik Mouse Nano Siyah Usb olmalıdır En az 2000 DPI çözünürlük olmalıdır En az 5 metre kullanım mesafesi olmalıdır GHz frekansında olmalıdır FAKS CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Faks cihazı siyah beyaz lazer teknolojisi olmalıdır Faks cihazı yerel telefon hattı olan Türk Telekom şebekesinde kullanmalıdır Tuş kilitleme sistemi ve sessiz alım modu olmalıdır Faks cihazının en az 32 Mb standart hafızası olmalıdır Gelen aramayı gösteren CALLER ID özellikli ve bir LCD ekrana sahip olmalıdır Baskı, kopya, tarama ve faks özellikli olmalıdır Gönderim teyit raporu vermeli ve gecikmekli gönderim özelliği olmalıdır Faks cihazının tarama çözünürlüğü Süper Fine, Fine ve Standart Modlarda tanımlanabilmelidir Faks cihazının modem hızı en az 9,6 Kbps olmalı, gerekirse otomatik olarak karşı tarafın seviyesine düşebilmelidir A4 çekiminde en az 20 dak/sayfa hızında olmalıdır Optik tarama çözünürlüğü 300*600 dpi olmalıdır Faks cihazında tekrar arama, fax/tel otomatik değişim, telesekretere bağlayabilme, uzaktan faks alımı özellikleri olmalıdır Otomatik kağıt besleyici en az 30 sayfa olmalıdır Saat / Tarih /Firma ismi / Faks no / Sayfa numarasından oluşan sayfa başlığı yazılabilmelidir LAZER YAZICI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Siyah&Beyaz A4 lazer yazıcı olacaktır USB 2.0 bağlantı noktasına sahip olacaktır Yazıcı baskı çözünürlüğü yazılım desteği ile 2400x600 DPI a kadar artırılabilir olacaktır İlk sayfa baskı süresi en fazla 8 saniyeyi geçmeyecektir En az 100 yaprak kapasiteli kağıt kapasitesine sahip olacaktır Yazıcı çift taraflı baskı yapabilmelidir Standart network özelliği olmalıdır Windows 2000/ server 2003/ Server 2008/ XP/ VİSTA/ 7 ve Linux işletim sistemlerini desteklemelidir En az 20 ppm siyah beyaz (A4) yazıcı olacaktır MASA TİPİ TELEFON MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ Masaüstü Telefon DTMF uyumlu olmalıdır Ahizesiz görüşme özelliği olmalıdır Arayan numarayı gösterme özelliği olmalıdır Son arayan 20 adet telefon no hafızası olmalıdır Tek numara arama özelliği olmalıdır Likit kristal (LCD) ekran ekran olmalıdır Ön tanımlı işlev tuşları olmalıdır Son aranan 5 numara tekrarı olmalıdır Işıklı zil uyarısı olmalıdır Çağrı süresi göstergesi olmalıdır.

5 En az 2 adet zil seviyesi olmalıdır Sessiz (mute), sesi arttırıp azaltılabilme tuşu olmalıdır Darbeli yada Tonlu çevirme özelliği olmalı ve görüşme sırasında değiştirilebilmelidir Türk Telekom Standartlarında ve bu şebekede çalışır olmalıdır BTU KLİMA CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz ilgili TSE standartlarında olacaktır Soğutma enerji sarfiyatı A Sınıfı olacaktır Isıtmada ısı pompası ( Heat-pump ) özelliğine sahip olmalıdır Elektrik kesilmelerine karşı hafıza koruma özelliği olmalıdır Basınç dengeleme tertibatı bulunmalıdır Tekrar çalıştırmada geciktirme tertibatı bulunmalıdır İç ünite fanı üç kademeli olmalıdır Alçak/yüksek voltaja karşı koruma tertibatlı olmalıdır Alçak/yüksek basınca karşı koruma tertibatı olmalıdır Isıtma, soğutma yapmadan hava sirkülasyonu yapabilmelidir Isıtma soğutmanın yanı sıra ortam sıcaklığını değiştirmeden nem alma özelliği olmalıdır Ortamdaki tozları tutan, kolaylıkla sökülüp takılabilen ve temizlenebilen antibakteriyel filtreli olmalıdır Isıtılan-soğutulan havanın, oda içerisine homojen dağılmasını sağlayan otomatik hava yönlendirici özelliğe sahip olmalıdır. Yönlendirme kanatları aşağı/yukarı otomatik hareket edebilmelidir İç ve dış ünitelerin buzlanmasını önleyen tertibata sahip olmalıdır Isıtmada soğuk hava üfleme önleme tertibatı olmalıdır Microcomputere bağlı termostat bulunmalıdır Sleep fonksiyonu olmalıdır Kompresör; Rotary veya Scroll tip olacaktır İstenilen sıcaklığın ve çalışma ile ilgili fonksiyonların ayarlanabildiği ve görülebildiği LCD ekranlı uzaktan kumandalı olmalıdır Uzaktan kumanda olmadan çalıştırılabilir olmalıdır Dış ortam sıcaklığı 0 C kadar iken ısıtma yapabilmelidir Klima monte edilmiş ve çalışır şekilde teslim edilmelidir Dış ünite ve kullanılacak konsol fırın boyalı olmalı, dış ortamdan etkilenmeyecek yapıda olmalıdır Klima dağıtıcısı veya üreticisi tarafından hazırlanmış, şartnamede belirtilen özelliklerin bulunduğu orijinal kataloğu olmalıdır Teklif veren firmalar cihaz ile birlikte ücretsiz olarak verebilecekleri aksesuarları tekliflerinde açıkça belirteceklerdir Takılacak klima, istenilen mahalde cihazlarda bulunması zorunlu tüm aksesuarlar ile birlikte yüklenici tarafından kurulacak, cihazdan istenilen bütün fonksiyonları sağlar şekilde ve çalıştırılarak teslim edilecektir EKRAN LED TV Ekran boyutu / görüntü 32 inç (82 Ekran ) olmalıdır Ekran Teknolojisi Full HD LED olmalıdır MCI frekansı en az 100 Hz olmalıdır Ebeveyn Kilidi olmalıdır TV'yi kapatmak için Zamanlayıcı olmalıdır Elektronik Program Rehberi (EPG) olmalıdır En az 1 tane USB 2.0 girişi,en az 1 tane anten,en az 1 tane scart,en az 2 tane HDMI girişi,en az 1 tane pc ses girişi olmalıdır Uzaktan kumandası olmalıdır.

6 Hoporlörler en az 2x5 W gücünde olmalıdır Televizyon çözünürlüğü en az 1920x1080 olmalıdır.16:9 ve 4:3 desteklemelidir VAC 50/60 Hz ile çalışabilmelidir Duvara askı aparatı olmalıdır MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR ANA KASA TEKNİK ŞARTNAMESİ Teklif edilen bilgisayardaki işlemci en az dört çekirdek 3,20 GHz hızında, 6 MB Level 2 Cache 'e sahip olmalıdır Teklif edilen bilgisayar üzerinde 1600 MHz. e ve DDR3 bellekleri destekleyecek 4 yuva ve en az ana bellekleri 16 GB. a yükseltilebilecek soket yapısına sahip özelliğe sahip anakart olmalıdır Teklif edilen bilgisayar 1600 MHz. Veriyolu hızı ve 4 GB kapasiteli DDR3 SDRAM e sahip olmalıdır Teklif edilen bilgisayar en az 4 adet USB portu bulunmalıdır ve portlar en az USB 2.0 ı desteklemelidir Entegre ses kartı en az 2 kanallı yüksek tanımlı ses çıkışına sahip olmalı ve Dahili bir bilgisayar hoparlörü olmalıdır Teklif edilen bilgisayar da, 1 adet en az 256 MB, 128 bit kapasiteli Tümleşik Ekran Kartı bulunmalıdır Teklif edilen bilgisayar üzerinde en az 500 GB kapasiteli SATA III ve en az 3.0 Gb/sn harddisk bulunmalıdır Teklif edilen bilgisayar üzerinde Anakart'a entegre 10/100/1000 ethernet kartı olmalıdır Teklif edilen Bilgisayar üzerinde en az 16X hızında DVD Yazıcı ve okuyucu olmalıdır Sistem üzerinde en fazla 350 Watt güç girişi Power Suply 220 V AC şehir şebeke geriliminde ve 50Hz ± %2 şebeke frekansında çalışabiliyor özellikte olacaktır Bilgisayar kasası üzerinde bir adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklık çıkışı, RJ-45 konnektörü,vga girişi, DV-I girişi, PS/2 Klavye ve Fare girişi olmalıdır Sağlık Bakanlığımız ile Microsoft firması arasında düzenlenen numaralı protokol çerçevesinde, Orijinal Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi ile birlikte verilmelidir Bilgisayar ile birlikte bu teknik şartnamenin Mouse ve klavye bölümünde belirtilen özelliklerde 1(bir) adet klavye ve 1 (bir) adet Mouse ücretsiz olarak verilmelidir LED (18,5 inç) Monitör Ekran Büyüklüğü : en az 18,5 " olmalıdır Çözünürlük : en az 1600 x 900 olmalıdır Ekran Tipi : LED monitör Tepki Süresi : en az 5 ms Nokta Aralığı : en az 0,277 x 0,277 mm Çalışma Frekansı : khz (Y) / Hz (D) Parlaklık : en az 250cd/m² Kontrast :en az : Kontrast oranı (tipik): 1000: Görüş Açısı 170º (Y) / 160º (D), C/R > 10 ise Max. Renk Derinliği en az 16.7M Bağlantı Türü : VGA (Analog ) Parlaklık ayarlanabilir olmalı, Menü girişi ekran üzeride gösterilebilmeli, Bilgisayar ile Otomatik olarak güç koruma moduna alınabilmeli Menü dili Türkçe yi desteklemelidir Tak ve Çalıştır Uyumluluğu özellikli olmalı Windows 98/2000/XP/Vista, Windows7/Linux gibi sistemlerde sorunsuz çalışabilmelidir Monitör altında bulunan stand Eğilme açısı -5/+20 derece arasında ayarlanabilir olmalıdır.

7 Monitör 220 V AC şehir şebeke geriliminde ve 50Hz ± %2 şebeke frekansında çalışabiliyor özellikte olacaktır Monitör orijinal sürücüsü olmalı(işletim sistemi (bilgisayar) tarafından, teklif edilen marka olarak tanınmalı) kullanım kitapçığı ve cd si monitör kutusu içerinde verilmelidir Monitör gri ve/veya siyah renk hakim olmalıdır LAPTOP (DİZÜSTÜ) BİLGİSAYAR TEKNİK ÖZELLİKLERİ Teklif edilen notebook (Dizüstü bilgisayarın) mikro işlemcisi en az dört çekirdekli 3,0 Ghz hızında, 1600 Mhz veri yolu hızına sahip, Cache Belleği 3 MB olmalıdır Dizüstü bilgisayarın anakartı notebook un işlemcisini, RAM 'ini ve diğer özelliklerini desteklemelidir Dizüstü bilgisayarın hafızası en az 4 Gb kapasiteli ve en az 1600 Mhz hızında DDR3 olmalıdır Dizüstü bilgisayarın harddiski en az 500 Gb Sata, 5400 rpm hızında olmalıdır Dizüstü bilgisayarın ağ desteği en az 10/100 Mbit olmalıdır Dizüstü bilgisayarın üzerinde 1 adet dahili 8X hızında DVD writer olmalıdır Dizüstü bilgisayarın üzerinde en az 2 adet USB portu bulunacaktır. Ayrıca en az 1 adet HDMI, 1 adet VGA girişleri bulunmalıdır Dizüstü bilgisayarın ekran kartı en az 512 Mbyte kapasiteli olmalıdır Dizüstü bilgisayarın üzerinde, en az 1 adet mikrofon ve 1 adet kulaklık bağlantısı portu bulunmalıdır Dizüstü bilgisayarın en az 102 tuşlu Türkçe Q klavyesi olmalıdır Dizüstü bilgisayarın ekran boyutu en az 15.6 inch olmalıdır Dizüstü bilgisayarın ekran çözünürlüğü en az 1024*768 olmalıdır Dizüstü bilgisayarın b/g/n wireless lan özellikli olmalıdır Dizüstü bilgisayarın 220 VAC şehir şebekesine uyumlu çalışabilmeli ve üzerinde en az 3 saat kapasiteli Lityum-iyon pil bulunmalıdır TAŞINABİLİR DİSK TEKNİK ÖZELLİKLERİ Arabirim :Sata-Ide 5gb/S, 1 Tb Disk Tipi :Taşınabilir Harici Harddisk Kapasite :En az 1 Tb Arabirim :En az Usb 2.0 veya üstü Dönüş Hızı (Rpm) :7200 Rpm Disk Boyutu :3,5 İnch Ara Bellek : En Az 32 Mbyte 3.23 BİLGİSAYAR İÇİN KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI (1 KVA) Kesintisiz güç kaynağı (KGK) 1 kva gücünde olmalıdır KGK online çalışma prensibine sahip olacaktır KGK nın çıkış dalga şekli tam sinüs olacaktır Giriş gerilimi 220 V AC +/- % 25, giriş frekansı 50 Hz, +/- % 5 olacaktır Güç faktörü nominal giriş geriliminde 0,97 den küçük olmamalıdır KGK nın çıkışı bir faz AC 220 V olacaktır Çıkış gerilimi tam yükte ± %2 ve çıkış frekansı (Aküden çalışma durumunda ) ± % 0.5 tolerans sınırlarını aşmamalıdır Tam yükte çıkış gerilimi toplam harmonik miktarı Lineer yüklerde % 3'ü geçmemelidir İnvertörde evirme işlemini yapan elemanlar IGBT olmalıdır İnvertör PWM (Pulse Width Modulation) bir invertör olmalıdır Çıkış güç faktörü en az 0.8 olmalıdır KGK %100 yükte devamlı çalışabilmelidir Verim tam yükte en az %85 olacaktır.

8 KGK da arıza olması durumunda otomatik bypass ile kesintisiz yardımcı kaynağa yada şebekeye geçecektir Statik transfer devresi belirtilen şartlarda şebeke veya invertör seçimini otomatik olarak yapabilmelidir Akü grubu tam yükte KGK için en az 5 dakika besleme sağlamalıdır KGK da kullanılacak aküler tamamen kapalı, bakımsız ve gaz çıkartmayan ve şarj edilebilen (sürekli şarj altında kalmaya elverişli) tipte olmalıdır UPS giriş ve çıkışı kısa devrelere karşı korunmuş olmalıdır UPS lerin ön panelinde ışıklı ve uyarı butonları bulunmalıdır Sistem normal çalışıyorsa normal çalıştığını, normal çalışmıyorsa arıza durumunu bildiren ışıklı ve sesli ikaz sistemi bulunmalıdır UPS lerin çalışma sıcaklık aralığı en az 0 40 derece olmalıdır UPS lerin bağıl nem oranı % 20 ile %90 arasında olmalıdır FOTOKOPİ MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ En az dakikada 16 sayfa fotokopi (A4) çekebilmelidir Dakikada en az 20 sayfa yazıcı çıktısı (A4) verebilmelidir Yüksek kaliteli 600 dpi lazer fotokopi ve yazıcı özelliğine sahip olmalıdır Bir kere tara, sürekli çoğalt (SOPM) özelliği olmalıdır Toner tasarruf modu bulunmalıdır Enerji tasarruf modu bulunmalıdır En az 250 sayfa kağıt kaseti ve 100 lü bypass olmalıdır Geniş zoom aralığı :25% - 400% olmalıdır Yer tasarrufu sağlayan orta çıkış tablası bulunmalıdır Opsiyonel doküman besleme ünitesi (SPF) olmalıdır SES KAYIT CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ En az 2 GB bellek olmalıdır En az 250 saat kayıt yapabilmelidir Kayıt tipi wma, mp3 olmalıdır USB 2.0 Pc bağlantısı olmalıdır En az 2 adet AAA pil ile birlikte verilmelidir PROJEKSİYON CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Büyültme / Küçültme :1: Dikey Tarama Frekansı : 50 ~ 120 HZ Doğal Çözünürlük : 1024 X 768 (XGA) Yatay Frekans : 30K ~ 100K HZ Görüntü Boyutu : 29" (73CM) ~ 300" (762CM) Güç Tüketimi : 280W, STANDBY 1W HDTV Uyumluluğu : OLMALIDIR Kontrast oranı : 2000: Lamba : 4500 SAAT STD / 6000 SAAT ECO Parlaklık : 2300 AL x180 perde olacak çalışır halde teslim edilecektir FOTOĞRAF MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ Kamera Tipi, Kompakt dijital kamera olmalıdır Etkin Pikseli en az 12 Megapiksel ve (4000 x 3000), (2816 x 2112), ( 1600 x 1200), (640 x480) gibi görüntü boyutlarında çekim yapabilmelidir mm geniş açılı 4 x optik lense ve 4x Digital Zoom 'a sahip olmalıdır.

9 En az 2,5 inç LCD ekrana sahip olmalıdır (HD) 1280 x 720, 24 kare/sn, (L) 640 x 480, 30 kare/sn, (M) 320 x 240, 30 kare/sn şeklinde film çekim modları olmalıdır Türkçe bir menüye sahip olmalı, menüsü kolay anlaşılabilir bir yapıda olmalıdır Bir depolama birimine sahip olmalı ve Fotoğraf makinesi ile birlikte 4 GB 'lık bir Hafıza kartı verilmelidir /2.3 tipi CCD görüntü algılayıcıya sahip olmalıdır Tek çekim, art arda çekim yapabilmelidir Yaklaşık 2 ve 10 sn de otomatik zamanlayıcı özelliği olmalıdır ISO hassasiyeti Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1600 değerlerinde olmalıdır Gerçek görüntülü zoom, optik vizör olmalıdır Otomatik, Manuel Flaş Açık/Kapalı şeklinde Flaş özelliği olmalıdır Otomatik,Kolay, P, Önizleme Kontrolü, Portre, Manzara, Çocuklar ve Hayvanlar, Kumsal, Yeşillik, Kar, gece vs. gibi çekim modlarına sahip olmalıdır Görüntü formatı JPEG sıkıştırma formatında olmalıdır Doğrudan yazıcıya bağlandığında,direk olarak yazdırma işlemi yapabilmelidir Bilgisayar bağlantısı için Yüksek Hızlı USB (MTP, PTP) özel konektör (Mini-B uyumlu) ve Özel görüntü cihazları için A/V çıkış, özel konektör (PAL/NTSC) olmalıdır Windows 7/ Vista / XP, Mac OS X v gibi işletim sistemlerinde çalışabilecek bir yazılımı vasıtasıyla fotoğraf dosyaları üzerinde işlem yapılabilmedir Şarj edilebilir özellikte 2 Adet AA Alkalin veya Ni-MH Piller ve bunlara ait 220 VAC, 50 Hz Şarj Adaptörü birlikte verilmelidir Türkçe kullanım kılavuzu cihazla birlikte verilmelidir KABLOSUZ SUNUM KUMANDASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ Sağ ve sol yön tuşları olmalıdır Ghz çalışma frekansı olmalıdır USB alıcısı olmalıdır Windows XP, Windows Vista Windows 7 ve win 8 uyumlu çalışabilmelidir En az 25 metreye kadar çalışma alanı olmalıdır SES SİSTEMİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz ile birlikte 1 yaka, 1 kafa ve 1 el telsiz mikrofonu olmalıdır USB / SD Okuyucusu olmalıdır Eko: Manuel eko olmalıdır Max müzik gücü : 50W max Çalışm a gerilimi AC 110V/220V/230V/240V olmalıdır Girişler: Bir kablolu mikrofon girişi ve bir AUX girişi olmalıdır Çıkışlar:1 AUX çıkışı ve 1 adet Harici hoparlör çıkışı olmalıdır Harici: DC 12V-1.2AH şarj edilebilir pil olmalıdır V x 8 adet pil şarj cihazı olmalıdır Harici hoparlör olmalıdır. 4.TESLİMAT VE GARANTİ ŞARTLARI 4.1. Söz konusu cihazlar Sakarya İl Sağlık Müdürlüğüne yerinde teslim ve kurulum ile çalışır halde teslim edilecektir Şartnamedeki diğer maddelerde aksi belirtilmedikçe garanti süresi 2 (iki ) yıl yetkili servis tarafından uygulanacaktır Teklif edilen ürünler TSE ve/veya CE belgelerine sahip olmalıdır.

10 4.4. Arıza durumunda onarım süresi en çok 20 iş günü süresinin aşılması durumunda ürünün birebir değişim yapılır. Birebir değişim için süre 48 saattir. Birebir değişimin üretimin sona ermesi nedeniyle mümkün olmaması durumunda yerine verilecek muadili ürünün marka ve modelini idare belirler. Hüseyin ÜNAL Elektrik-Elektronik Mühendisi Cengiz ALP Elektronik Mühendisi

TEKNİK ŞARTNAME FORMU

TEKNİK ŞARTNAME FORMU BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1 - a) Masaüstü Bilgisayar 36 Adet 1. Intel Core i5-4.nesil ve işlemci hızı 2.6 Ghz veya üzeri olmalıdır. 2. İşlemci Önbelleği en az 3Mb olmalıdır.

Detaylı

ODTÜ KKK GENEL KLİMA TEMİNİ VE MONTAJI TEKNİK ŞARTNAMESİ

ODTÜ KKK GENEL KLİMA TEMİNİ VE MONTAJI TEKNİK ŞARTNAMESİ ODTÜ KKK GENEL KLİMA TEMİNİ VE MONTAJI TEKNİK ŞARTNAMESİ A. Kapsam ODTÜ KKK nun çeşitli binalarında kullanılmak üzere alımı planlanan, A enerji sınıfı duvar tipi inverter split unit klimalar ve kaset tipi

Detaylı

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR (5)

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR (5) DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR (5) 1. Dizüstü Bilgisayar en az Intel Core i5 2,3 GHz hızında işlemcisi olmalıdır. 2. Dizüstü bilgisayarın 4 GB DDR3 1333 MHz belleğe sahip olmalıdır. 3. Dizüstü bilgisayar ekran kartının

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME. Özel Amaçlı Taşınabilir Bilgisayar (7 adet)

TEKNİK ŞARTNAME. Özel Amaçlı Taşınabilir Bilgisayar (7 adet) Özel Amaçlı Taşınabilir Bilgisayar (7 adet) 1) İşlemci : En az 2.3 GHz 6 MB paylaşımlı L3 önbelleğe sahip, Intel Core i7 işlemci (3.5 GHz'e kadar Turbo Boost) olmadır. 2) Ram : En az 16 GB 1600 MHz DDR3L

Detaylı

Evrak Tarih ve Sayısı: 19/11/2014-491

Evrak Tarih ve Sayısı: 19/11/2014-491 Evrak Tarih ve Sayısı: 19/11/2014-491 Bu belge, 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununa göre Güvenli Elektronik İmza ile imzalanmıştır. Evrak sorgulaması http://ebys.gop.edu.tr/envision/validate_doc.aspx?v=bek44ht6

Detaylı

Zeyilname Zeyilname No:2

Zeyilname Zeyilname No:2 Zeyilname Zeyilname No:2 Not: Bu Zeyilname bu sayfa dahil olmak üzere toplam 6 sayfadan oluşmaktadır. Zeyilname No:2 1 GİRİŞ BT EKİPMANLARI ALIMI İHALESİ (GA2.1) ZEYİLNAME NO: 2 Orijinal ihale dökümanları

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI KİMSE YOK MU DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI KİMSE YOK MU DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI KİMSE YOK MU DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ Elazığ ili SODES Işık Karakoçan dan Yükseliyor Projesi kapsamında Elektronik malzeme ihalesine İlişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde

Detaylı

T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HAKAN ÇETİNSAYA İYİ KLİNİK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HAKAN ÇETİNSAYA İYİ KLİNİK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HAKAN ÇETİNSAYA İYİ KLİNİK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ Sayı : / 005 Konu : Teklif Mektubu Hakkında Merkezimizin ihtiyacı olan aşağıda cins ve miktarları belirtilen malzemelere

Detaylı

BTDB7-14-IH-48667 LCD VİDEO MONİTÖR VE LCD TELEVİZYON ALICI CİHAZLARI TEKNİK ŞARTNAMESİ A. AMAÇ:

BTDB7-14-IH-48667 LCD VİDEO MONİTÖR VE LCD TELEVİZYON ALICI CİHAZLARI TEKNİK ŞARTNAMESİ A. AMAÇ: A. AMAÇ: BTDB7-14-IH-48667 LCD VİDEO MONİTÖR VE LCD TELEVİZYON ALICI CİHAZLARI TEKNİK ŞARTNAMESİ Bu şartnamenin amacı, Kurumumuzun değişik birimlerinde ihtiyaç duyulan LCD Video Monitörlerin ve LCD Televizyon

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ALACAKAYA KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ALACAKAYA KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI ALACAKAYA KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ Elazığ ili SODES Benim de Geleceği Var! Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2010 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI OKUMAYI YAYGINLAŞTIRMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI OKUMAYI YAYGINLAŞTIRMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI OKUMAYI YAYGINLAŞTIRMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ Elazığ ili SODES Çocuklarımız Okuyor,Yüzlerimiz Gülüyor Projesi kapsamında Elektronik malzeme alımına İlişkin SODES 2012 Uygulama Esas

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır;

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır; TEKNİK ŞARTNAME Bu şartname, Kurum ihtiyaçlarını karşılamak üzere satın alınacak olan 15 (onbeş) adet sunucu, 8 (sekiz) adet CNA kart ve 1 (bir) adet kabinetin minimum teknik özelliklerini tanımlar. 1.

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI

DOĞRUDAN TEMİN İLANI DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Kovancılar Gençlik Merkezi Projesi kapsamında Elektronik cihazları Satın Almaya İlişkin SODES 2012 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde 13/9 maddesine göre Doğrudan

Detaylı

SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI SİVRİCELİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Sivrice Gençliği Geleceğimizdir Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ŞEHZADE GENÇLİK İZCİLİKVE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ŞEHZADE GENÇLİK İZCİLİKVE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI ŞEHZADE GENÇLİK İZCİLİKVE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Elazığ ili SODES BİR ELDE SEN TUT Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2012 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE SAKATLAR DERNEGİ ELAZIĞ ŞUBESİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE SAKATLAR DERNEGİ ELAZIĞ ŞUBESİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE SAKATLAR DERNEGİ ELAZIĞ ŞUBESİ Elazığ ili SODES ENGELSİZ YAŞAMLA SAĞLIKLI GÜNLERE Projesi kapsamında Bilgisayar Ekipman alımına ilişkin SODES 2012 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI SEVGİ EĞİTİM VE HOŞGÖRÜ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI SEVGİ EĞİTİM VE HOŞGÖRÜ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI SEVGİ EĞİTİM VE HOŞGÖRÜ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ Elazığ ili SODES Güçlü Toplum Güçlü Kadın Projesi kapsamında Elektronik cihazları Satın Almaya İlişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

SD-Z245. Genel Bakış. Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm

SD-Z245. Genel Bakış. Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm Genel Bakış ViewSonic SD-Z245 22 inç (23,6 inç görüntülenebilir) zero client monitör, donanım hızlandırmalı PCoIP desteği ile Teradici Tera 2321'i temel alır. SD-Z245 zero client, VMware teknolojisini

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI PALU GÖKDERE DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI PALU GÖKDERE DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI PALU GÖKDERE DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ Elazığ ili SODES ÇOCUKLARIMIZ, GENÇLERİMİZ VE GELECEĞİMİZ YENİDEN DOĞUYOR Projesi kapsamında çocuk merkezi oluşturulmasına yönelik Elektronik

Detaylı

TYSSO. Insist on the best. TYSSO Türkiye Distribütörü VEGAPOS OT/VT. www.vegapos.com.tr info@vegapos.com.tr

TYSSO. Insist on the best. TYSSO Türkiye Distribütörü VEGAPOS OT/VT. www.vegapos.com.tr info@vegapos.com.tr TYSSO TYSSO Türkiye Distribütörü VEGAPOS OT/VT www.vegapos.com.tr info@vegapos.com.tr Tel : +90(356)276-10-76 Fax : +90(356)276-50-65 QR Kod POS Sistemleri POP-650 Modüler ve Fansız Soğutma Hepsi Bir Arada

Detaylı

YAZICI VE PROJEKSİYON CİHAZI ALIMI

YAZICI VE PROJEKSİYON CİHAZI ALIMI YAZICI VE PROJEKSİYON CİHAZI ALIMI TEKNİK ŞARTNAME. 1. GENEL KOŞULLAR: Satın alınacak donanımlar ve bu donanımlar ile kullanılacak malzeme ve aksesuarlar kullanılmış olmayacaktır. Satın alınacak donanımların

Detaylı

İbrahim Halil ÇELİK-Proje Koordinatörü 0535 517 29 39

İbrahim Halil ÇELİK-Proje Koordinatörü 0535 517 29 39 DOĞRUDAN TEMİN İLANI Karakoçan Milli Eğitim Müdürlüğü Elazığ ili SODES Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2015 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter PERSONEL GEÇİŞ CİHAZI TEKNİK ŞARTNAMESİ Parmak izi onaylama hızı 0.3 saniye veya daha az olmalıdır. Hata kabul oranı 0,00001 den daha yüksek olmamalıdır. Hatalı reddetme %0,01 veya daha az olmalıdır. Cihaz

Detaylı

1.Baskı Çözümleri: 2. Bilgisayar Bileşenleri: 1.Baskı Ürünleri. 1.1. Faks Cihazları. 1.2. Fotokopi Cihazları. 1.3. Tarayıcılar. 1.4.

1.Baskı Çözümleri: 2. Bilgisayar Bileşenleri: 1.Baskı Ürünleri. 1.1. Faks Cihazları. 1.2. Fotokopi Cihazları. 1.3. Tarayıcılar. 1.4. Yıldırım Bilişim - 2014 1.Baskı Çözümleri: 1.Baskı Ürünleri 1.1. Faks Cihazları 1.2. Fotokopi Cihazları 1.3. Tarayıcılar 1.4. Yazıcılar 2. Bilgisayar Bileşenleri: 2.1. Anakartlar 2.2. Bellekler 2.3. Ekran

Detaylı

Teklif edilen makinenin baskı hızı en az dakikada en az 30 kopya maksimum A3 baskı hızında olmalıdır.

Teklif edilen makinenin baskı hızı en az dakikada en az 30 kopya maksimum A3 baskı hızında olmalıdır. EK-1 DİJİTAL SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ MAKİNASI TEKNİK ŞARTNAMESİ : Teklif edilen makinenin baskı hızı en az dakikada en az 30 kopya maksimum A3 baskı hızında Teklif edilen fotokopi makinesi dakikada en az

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI OKUMAYI YAYGINLAŞTIRMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI OKUMAYI YAYGINLAŞTIRMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI OKUMAYI YAYGINLAŞTIRMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ Elazığ ili SODES Çocuklarımız Okuyor,Yüzlerimiz Gülüyor Projesi kapsamında Elektronik malzeme alımına İlişkin SODES 2012 Uygulama Esas

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI BALAKGAZİ ORTA VE YÜKSEK EĞİTİM VAKFI

DOĞRUDAN TEMİN İLANI BALAKGAZİ ORTA VE YÜKSEK EĞİTİM VAKFI DOĞRUDAN TEMİN İLANI BALAKGAZİ ORTA VE YÜKSEK EĞİTİM VAKFI Elazığ ili SODES Benim Yıldızım Olur musun? Projesi kapsamında Elektronik cihazları Satın Almaya İlişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAME TİP 1

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAME TİP 1 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAME TİP 1 İŞLEMCİSİ EN AZ Intel Core i5 işlemci OLMALIDIR. 15,6" EKRANA SAHİP OLMALIDIR. EN AZ 2 GB HARİCİ EKRAN KARTINA SAHİP OLMALIDIR. 1920X1080 EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNE SAHİP

Detaylı

(50-52)-INÇ (127-132 cm) LCD EKRAN FULL HD TELEVİZYON ALICILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ

(50-52)-INÇ (127-132 cm) LCD EKRAN FULL HD TELEVİZYON ALICILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ (50-52)-INÇ (127-132 cm) LCD EKRAN FULL HD TELEVİZYON ALICILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. AMAÇ: Bu şartnamenin amacı, Kurumumuzun çeşitli birimlerinde kullanılacak olan; (50-52)- inç (127-132 cm) Full HD LCD

Detaylı

Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm. Genel Bakış. Gelişmiş, yüksek performanslı Teradici işlemci. Tüm çevresel aygıtlar için esneklik

Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm. Genel Bakış. Gelişmiş, yüksek performanslı Teradici işlemci. Tüm çevresel aygıtlar için esneklik Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) Thin Client Monitör Genel Bakış ViewSonic SD-Z225 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) thin client monitör, donanım hızlandırmalı

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİŞİSEL BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİŞİSEL BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KİŞİSEL BİLGİSAYAR ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından

Detaylı

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ DONANIM ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 2010

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ DONANIM ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 2010 ESKİŞEHİR TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ DONANIM ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 2010 1 İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM 2. MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR 3. MONİTÖR 4. OFFİCE YAZILIMI 5. YAZICI+TARAYICI 6. RENKLİ LAZER YAZICI 7. FAKS

Detaylı

SUNUCU, İŞ İSTASYONU VE LTO TEYP KARTUŞU OKUYUCU/YAZICI CİHAZ TEKNİK ŞARTNAMESİ

SUNUCU, İŞ İSTASYONU VE LTO TEYP KARTUŞU OKUYUCU/YAZICI CİHAZ TEKNİK ŞARTNAMESİ SUNUCU, İŞ İSTASYONU VE LTO TEYP KARTUŞU OKUYUCU/YAZICI CİHAZ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. AMAÇ: Arşiv Dairesi Başkanlığının ihtiyacı olan sunucu, iş istasyonu ve LTO teyp kartuşu okuyucu/yazıcı satın alınması

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR 1. Teknik şartnamede yer alacak hükümler ve talep edilecek her husus; tereddüde, yanlış anlamaya ve bir isteğin diğeri ile çelişmesine

Detaylı

Donanım ve Yazılım Altyapısı Bileşeni

Donanım ve Yazılım Altyapısı Bileşeni Donanım ve Yazılım Altyapısı Bileşeni Her Okula 1 Adet Çok Fonksiyonlu Yazıcı 1 Adet Doküman Kamera Her Dersliğe Etkileşimli Tahta Panel Tip Etkileşimli Akıllı Tahta Kablolu İnternet Bağlantısı Her Öğretmene

Detaylı

SORULAR (1-36) SORU -2 Aşağıdakilerden hangisi klavye ve farenin takıldığı portlardan biridir?

SORULAR (1-36) SORU -2 Aşağıdakilerden hangisi klavye ve farenin takıldığı portlardan biridir? SORULAR (-36) SORU - Aşağıdakilerden hangisi sadece giriş donanımıdır? A) Ses kartı B) Klavye C) Yazıcı D) Ekran SORU -2 Aşağıdakilerden hangisi klavye ve farenin takıldığı portlardan biridir? A) Paralel

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR 1. Teknik şartnamede yer alacak hükümler ve talep edilecek her husus; tereddüde, yanlış anlamaya ve bir isteğin diğeri ile çelişmesine

Detaylı

Teknik Şartname Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Hususlar

Teknik Şartname Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Hususlar Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Hususlar 1. Teknik şartnamede yer alacak hükümler ve talep edilecek her husus; tereddüde, yanlış anlamaya ve bir isteğin diğeri ile çelişmesine imkân bırakmayacak

Detaylı

İNFOSET İNFOSET Ses Kayıt Sistemi v2.0. Sistem Kataloğu

İNFOSET İNFOSET Ses Kayıt Sistemi v2.0. Sistem Kataloğu İNFOSET İNFOSET Ses Kayıt Sistemi v2.0 Sistem Kataloğu İ N F O S E T S E S K A Y I T S İ S T E M İ V 2. 0 Sistem Kataloğu İnfoset Yazılım Marmara Cad.Yüksel Sok. 6/7 Pendik-İstanbul Telefon 216 379 81

Detaylı

MULTİMEDYA VE İŞ İSTASYONU BİLGİSAYAR ALIMLARI TEKNİK ŞARTNAME Haziran 2014

MULTİMEDYA VE İŞ İSTASYONU BİLGİSAYAR ALIMLARI TEKNİK ŞARTNAME Haziran 2014 MULTİMEDYA VE İŞ İSTASYONU BİLGİSAYAR ALIMLARI TEKNİK ŞARTNAME Haziran 2014 ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Multimedya Bilgisayar ve İş İstasyonu Bilgisayar Alımı Teknik Şartname 1- GİRİŞ 1.1. Multimedya Bilgisayar

Detaylı

HT 500 HT 500 01 HT 500 02 HT 500 03

HT 500 HT 500 01 HT 500 02 HT 500 03 LCD li Kablosuz Ev Otomasyon Kontrolleri Sadece ısıtma ve sadece soğutma ayarı ON/OFF Kontrol Ana Ünite 0 V (AC) A (SPDT) Oda Ünitesi V (DC) (x,v AA Alkaline pil) HT 00 HT 00 0 HT 00 0 HT 00 0 Kullanım

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ÜÇOCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ÜÇOCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI. DOĞRUDAN TEMİN İLANI ÜÇOCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI. Elazığ ili SODES Kadın, Çocuk Yaşam ve Eğitim Merkezi Projesi kapsamında Elektronik Ürünler Mal alımına ilişkin SODES 2012 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME. Bilgisayarların, PS2 veya USB arayüzlü, Q Türkçe klavyesi bulunacaktır.

TEKNİK ŞARTNAME. Bilgisayarların, PS2 veya USB arayüzlü, Q Türkçe klavyesi bulunacaktır. TEKNİK ŞARTNAME A) MASA ÜSTÜ BİLGİSAYARLAR (150 ADET) 1) İŞLEMCİ ve CHIPSET Bilgisayarların, merkezi işlemci birimi en az 6 MB akıllı ön bellekli, saat hızı en az 3.2 Ghz, maximum turbo frekansı en az

Detaylı

POP-950. POS Sistemleri. Modüler Yapılı, Şık Tasarıma Sahip Hepsi Bir Arada Dokunmatik POS Terminal

POP-950. POS Sistemleri. Modüler Yapılı, Şık Tasarıma Sahip Hepsi Bir Arada Dokunmatik POS Terminal POS Sistemleri POP-950 Modüler Yapılı, Şık Tasarıma Sahip Hepsi Bir Arada Dokunmatik POS Terminal Intel Atom Core Dual 1.8GHz İşlemci DDR3 RAM Modülü (4GB a Kadar) Akıllı Fanlarla Mükemmel Soğutma Sistemi

Detaylı

ŞARTNAME. İşin Çeşidi : Bilgisayar Alımı. Alınması Planlanan Ürünler: 55 Adet Asus P2528LJ Model. 40 Adet Asus i Model

ŞARTNAME. İşin Çeşidi : Bilgisayar Alımı. Alınması Planlanan Ürünler: 55 Adet Asus P2528LJ Model. 40 Adet Asus i Model ŞARTNAME İşin Çeşidi : Bilgisayar Alımı. Alınması Planlanan Ürünler: 55 Adet Asus P2528LJ Model 40 Adet Asus i7 6700 Model 55 Adet Asus P2430UJ Model Şartnamede; İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ASÜ, Teklif

Detaylı

Bölüm 1 Başlarken WindBOX

Bölüm 1 Başlarken WindBOX Bölüm 1 Başlarken WindBOX u satın aldığınız için tebrikler. Bu, ince sistem için en iyi tercihinizdir. Herhangi bir yerde kolaylıkla kurulabilir. Özelliği içinde bulunan platform, aynı zamanda size heyecan

Detaylı

55 All-in-One Etkileşimli e- Poster Dijital Kiosk EP5520T

55 All-in-One Etkileşimli e- Poster Dijital Kiosk EP5520T 55 All-in-One Etkileşimli e- Poster Dijital Kiosk EP5520T ViewSonic EP5520T, şık, ince tasarımlı, All-in-One ayakta duran 20 nokta çoklu dokunmatik özellikli interaktif e-posterdir. İşlek, yüksek trafikli

Detaylı

Verimli siyah-beyaz çok işlevli cihazlar

Verimli siyah-beyaz çok işlevli cihazlar Verimli siyah-beyaz çok işlevli cihazlar Aficio SP 3500SF/SP 3510SF Çok özellikli performans Aficio SP 3500SF/SP 3510SF siyah-beyaz A4 Çok İşlevli Yazıcılar (MFP'ler) size baskı, fotokopi, tarama ve faksta

Detaylı

PLED-W600. Genel Bakış. WXGA Yüksek Çözünürlüklü LED Projeksiyon Cihazı

PLED-W600. Genel Bakış. WXGA Yüksek Çözünürlüklü LED Projeksiyon Cihazı Genel Bakış ViewSonic PLED-W600, ultra hafif taşınabilir tasarımı ile 600Ansi lümen parlaklık, WXGA(1280x800) çözünürlük ve 120.000 kontrast oranına sahiptir. Hafif kompakt tasarımı ve 30.000 saat lamba

Detaylı

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ KULLANIMI. Enformatik Bölümü

TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ KULLANIMI. Enformatik Bölümü TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ KULLANIMI Enformatik Bölümü - Bilgisayarın tanımı ve tarihçesi Bilgisayar, belirli komutlara göre veri işleyen ve depolayan bir makinedir. İlk bilgisayar 1950 yılında yapılmıştır.

Detaylı

Masaüstü Bilgisayarlar ve İş İstasyonları

Masaüstü Bilgisayarlar ve İş İstasyonları DMO ÜRÜNLERİ 2015 Devran İletişim ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ Devran İletişim ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Katalog Kod lar ve İş İstasyonları 314.781.013 CASPER CD.DM4570853A 314.781

Detaylı

BASKI GRAFİK MERKEZİNDE KULLANILAN CİHAZLAR VE ÖZELLİKLERİ. HP Designjet T1100ps Plotter ve T1100MFP Scanner

BASKI GRAFİK MERKEZİNDE KULLANILAN CİHAZLAR VE ÖZELLİKLERİ. HP Designjet T1100ps Plotter ve T1100MFP Scanner BASKI GRAFİK MERKEZİNDE KULLANILAN CİHAZLAR VE ÖZELLİKLERİ HP Designjet T1100ps Plotter ve T1100MFP Scanner Ulusal ve uluslararası projelerde kullanılacak poster, afiş ve benzeri dökümanları kaliteli ve

Detaylı

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran Genel Bakış SD-Z226, sıfır istemci entegreli 21,5" bir monitördür. Teradici 2321 işlemci ile donatılmıştır ve donanım hızlandırmalı PCoIP desteğine sahiptir. SD-Z226 sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda

Detaylı

DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ YAZICI KİRALAMA, BASKI HİZMETİ VE BAKIM SÖZLEŞMESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ YAZICI KİRALAMA, BASKI HİZMETİ VE BAKIM SÖZLEŞMESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ YAZICI KİRALAMA, BASKI HİZMETİ VE BAKIM SÖZLEŞMESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. ŞARTNAMENİN KONUSU ŞİRKET tarafından, DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ ve bağlı kurumlarına madde 3 te belirtilen koşullar

Detaylı

SPSDB7-15-IH-60784 KURGU YAZILIM VE DONANIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAME 1/8

SPSDB7-15-IH-60784 KURGU YAZILIM VE DONANIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAME 1/8 SPSDB7-15-IH-60784 KURGU YAZILIM VE DONANIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAME 1/8 1. Amaç: Bu şartnamenin amacı, Kurumumuz birimlerinde kullanılmak üzere muhtelif kurgu yazılım ve donanımının teknik özelliklerini

Detaylı

Inspiron 3662 Kurulum ve Teknik Özellikleri

Inspiron 3662 Kurulum ve Teknik Özellikleri Inspiron 3662 Kurulum ve Teknik Özellikleri Bilgisayar Modeli: Inspiron 3662 Resmi Model: D20M Resmi Tip: D20M002 Notlar, dikkat edilecek noktalar ve uyarılar NOT: NOT, ürününüzü daha iyi kullanmanıza

Detaylı

Bilgisayar (Computer) Bilgisayarın fiziksel ve elektronik yapısını oluşturan ana birimlerin ve çevre birimlerin tümüne "donanım" denir.

Bilgisayar (Computer) Bilgisayarın fiziksel ve elektronik yapısını oluşturan ana birimlerin ve çevre birimlerin tümüne donanım denir. Bilgisayar (Computer) Bilgisayarın fiziksel ve elektronik yapısını oluşturan ana birimlerin ve çevre birimlerin tümüne "donanım" denir. Bilgisayar ve Donanım Ana Donanım Birimleri Anakart (Motherboard,

Detaylı

TOSHIBA C55-C- 11RSatellite Ci5-5200U 2.20GHz 8GB 1TB 2GB 930M 15.6" INTEL CI5-5200U 2,2GHZ

TOSHIBA C55-C- 11RSatellite Ci5-5200U 2.20GHz 8GB 1TB 2GB 930M 15.6 INTEL CI5-5200U 2,2GHZ C55-C- 11JSatellite Ci5-8GB 1TB 2GB 930M 15.6" C55-C- 11RSatellite Ci5-8GB 1TB 2GB 930M 15.6" C55-C- 13HSatellite Ci5-920M 15.6'' C55-C- 14FSatellite 500GB 15.6" İşletim Sistemi DOS DOS MS WINDOWS DOS

Detaylı

AR-5420. Özellikler. Kağıt Kapasitesi 250 sayfa kaset +50 bypass. SOPM ( Bir kere tara sürekli çoğalt. ) Var. Hafıza 8 MB.

AR-5420. Özellikler. Kağıt Kapasitesi 250 sayfa kaset +50 bypass. SOPM ( Bir kere tara sürekli çoğalt. ) Var. Hafıza 8 MB. Özellikler Max. A4, min. A6 250 sayfa kaset +50 Çıkış Kapasitesi SOPM ( Bir kere tara sürekli çoğalt. ) 100 sayfa Var 0 sn.(otomatik başlama ) AR-5420 Güç harcama Ebatlar(G xdx Y) Kopya Hızı İlk kopya

Detaylı

GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (4,3" DAİRE CİHAZLI)

GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (4,3 DAİRE CİHAZLI) GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (4,3" DAİRE CİHAZLI) 1. SİSTEM ÖZELLİKLERİ - Sistem Daire-kapı-kapıcı ve/varsa Güvenlik kombinasyonun da çalışacaktır. - Sistemin kablo yapısı CAT5/CAT6/ DT8

Detaylı

Eskişehir Ticaret Odası Eskişehir'in Enerjisini Harekete Geçiriyoruz...

Eskişehir Ticaret Odası Eskişehir'in Enerjisini Harekete Geçiriyoruz... Eskişehir Ticaret Odası Eskişehir'in Enerjisini Harekete Geçiriyoruz... Sayı : 6975 29/03/2012 Konu : Odamızın ihtiyacı olan yazıcı, presenter alımı hakkında Sayın Üyemiz, Odamız Teknik Malzeme Alımı kapalı

Detaylı

Optik Sürücüler CD/CD-ROM DVD HD-DVD/BLU-RAY DİSK Disket Monitör LCD LED Projeksiyon Klavye Mouse Mikrofon Tarayıcı

Optik Sürücüler CD/CD-ROM DVD HD-DVD/BLU-RAY DİSK Disket Monitör LCD LED Projeksiyon Klavye Mouse Mikrofon Tarayıcı 1 Donanım Bileşenleri ve Çalışma Prensipleri Anakart (Mainboard) İşlemci (Cpu) Ekran Kartı Bellekler Ram Rom Ses Kartı Ağ Kartı TV Kartı Sabit Diskler HDD HHD SSD Optik Sürücüler CD/CD-ROM DVD HD-DVD/BLU-RAY

Detaylı

PLED-W800. Genel Bakış. WXGA Ultra Hafif Taşınabilir LED Projeksiyon Cihazı

PLED-W800. Genel Bakış. WXGA Ultra Hafif Taşınabilir LED Projeksiyon Cihazı Genel Bakış ViewSonic PLED-W800, ultra hafif taşınabilir tasarımı ile 800Ansi lümen parlaklık, WXGA(1280x800) çözünürlük ve 120.000 kontrast oranına sahiptir. Hafif kompakt tasarımı, güç verebilen USB

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ELAZIĞ GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI ELAZIĞ GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI ELAZIĞ GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ Elazığ ili SODES GENCİM GİRİŞİMCİYİM Projesi kapsamında Elektronik cihazları Satın Almaya İlişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde 13/9

Detaylı

Güncel Kurumsal Fiyat Listesi MİNİtek Teknoloji Ürün ve Çöz. Telek. Tic. Ltd. Şti.

Güncel Kurumsal Fiyat Listesi MİNİtek Teknoloji Ürün ve Çöz. Telek. Tic. Ltd. Şti. MİNİtek Teknoloji Ürün ve Çöz. Telek. Tic. Ltd. Şti. Tel: (212) 267 4011-18 (212) 267 4454 (212) 267 4018 info@minitek.com.tr proje@minitek.com.tr Fax (212) 267 4009 2 Nisan 2013 Sizin için Seçtiklerimiz:

Detaylı

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T47 PC, güçlü Intel J1900 2GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard işletim sistemi kullanır. SC-T47, Citrix ICA/HDX, VMware PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak ağ protokollerinin

Detaylı

BİLGİSAYAR KULLANMA KURSU

BİLGİSAYAR KULLANMA KURSU 1 2 KURS MODÜLLERİ 1. BİLGİSAYAR KULLANIMI 3 1. Bilişim (Bilgi ve İletişim) Kavramı Bilişim, bilgi ve iletişim kelimelerinin bir arada kullanılmasıyla meydana gelmiştir. Bilişim, bilginin teknolojik araçlar

Detaylı

ANALOG KAMERALAR AHD KAMERALAR

ANALOG KAMERALAR AHD KAMERALAR 1653s 1659s 1689s 1601s 1602s 1704s 1534 1473S 1418 1587s 1625 1604 1603 1138s 1703 1425 2017-KASIM AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ ANALOG KAMERALAR 1000 TVL Çözünürlük,, 3,5 mm Sabit Lens, Sesli, Mini Araç İçi

Detaylı

Üniversal Takma Birimi, USB Tip C

Üniversal Takma Birimi, USB Tip C Üniversal Takma Birimi, USB Tip C Kullanma Kılavuzu DA-70861 1. GİRİŞ Digitus tam fonksiyonel üniversal takma birimi, USB tip C tam donanımlı bir çalışma alanı oluşturmanız için size her şeyi sunuyor.

Detaylı

2. A4 ÇOK FONKSĠYONLU YAZICI GENEL ÖZELLĠKLERĠ

2. A4 ÇOK FONKSĠYONLU YAZICI GENEL ÖZELLĠKLERĠ 1 KONU: Eğitimde Fırsat EĢitliğinin Sağlanması ve Zengin Öğrenme-Öğretme Ortamlarının OluĢturulması Amacıyla Fatih Projesi Kapsamında Ortaöğretim Okullarını Ġçeren Alım ĠĢidir. KISALTMALAR ĠĢbu Ģartnamede

Detaylı

BESMAK MARKA BCO 113 SERİSİ TAM OTOMATİK BİLGİSAYAR KONTROLLÜ HİDROLİK BETON TEST PRESİ VE EĞİLME TEST SİSTEMİ

BESMAK MARKA BCO 113 SERİSİ TAM OTOMATİK BİLGİSAYAR KONTROLLÜ HİDROLİK BETON TEST PRESİ VE EĞİLME TEST SİSTEMİ BESMAK MARKA BCO 113 SERİSİ TAM OTOMATİK BİLGİSAYAR KONTROLLÜ HİDROLİK BETON TEST PRESİ VE EĞİLME TEST SİSTEMİ Resim 1- Beton Basınç Dayanımı Test Presi Resim 2 - Eğilme Test Sistemi BETON TEST PRESİ GENEL

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ Elazığ ili SODES Başarıya Koşuyorum Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2010 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

C) 19 inçlik CRT ile LCD monitörün görünebilir alanı farklıdır. D) Dijital sinyali, analog sinyale çevirmek için DAC kullanılır.

C) 19 inçlik CRT ile LCD monitörün görünebilir alanı farklıdır. D) Dijital sinyali, analog sinyale çevirmek için DAC kullanılır. 1(13) - Aşağıdaki yazıcı türlerinden hangisinde fotoğrafik resim kalitesinde çıktı elde edilebilinir? A) İğne Uçlu C) Lazer B) Nokta Vuruşlu D) Mürekkep Püskürtmeli 2(11) - Monitörlerle ilgili olarak verilen

Detaylı

2015-ARALIK AYI FİYAT LİSTESİ

2015-ARALIK AYI FİYAT LİSTESİ 1441 1437 1418 1416 1490 1523 1434 1481 1433 1399 1474 1413 1513 1425 1122 2015-ARALIK AYI FİYAT LİSTESİ BOX CCD KAMERALAR CCD SENSOR CM-733B 1/3" SONY CHIP CCD, 700 TVL ÇÖZÜNÜRLÜK, AES, AGC, ALC, AWB,

Detaylı

2017-HAZİRAN AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ

2017-HAZİRAN AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ 1555 1418 1625 1604 1669 1603 1600 1657 1656 1606 1571 1598 1474 1561 1425 2017-HAZİRAN AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ ANALOG KAMERALAR 1000 TVL Çözünürlük,, 3,5 mm Sabit Lens, Sesli, Mini Araç İçi Güvenlik Kamerası

Detaylı

ANALOG KAMERALAR IP KAMERALAR 2017-EKİM AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ ÜRÜN FOTOĞRAFI KOD

ANALOG KAMERALAR IP KAMERALAR 2017-EKİM AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ ÜRÜN FOTOĞRAFI KOD 1706s 1691s 1629s 1631s 1656s 1705s 1481s 1709s 1571s 1413s 1474s 1561s 1138s 1703 1425 2017-EKİM AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ ANALOG KAMERALAR 1000 TVL Çözünürlük,, 3,5 mm Sabit Lens, Sesli, Mini Araç İçi Güvenlik

Detaylı

3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva

3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva TRİE UPS LER 3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva 3 faz giriş -1 faz çıkış ve 3 faz giriş -3 faz çıkış kesintisiz güç kaynakları başta sanayi, tıp,

Detaylı

24" FHD LED Monitör, VGA ve DVI Girişleri VA2445-LED Öne Çıkan Özellikler

24 FHD LED Monitör, VGA ve DVI Girişleri VA2445-LED Öne Çıkan Özellikler 24" FHD LED Monitör, VGA ve DVI Girişleri VA2445-LED ViewSonic VA2445-LED, evde veya ofiste kullanım için ideal LED arka aydınlatmalı, parlak, ince ön çerçeve tasarımına sahip, 24 inç (23,6 Vis) geniş

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR

TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAZI HUSUSLAR 1. Teknik şartnamede yer alacak hükümler ve talep edilecek her husus; tereddüde, yanlış anlamaya ve bir isteğin diğeri ile çelişmesine

Detaylı

Görünümler. Özellikler

Görünümler. Özellikler 13 Görünümler Telif hakkı 2012 2014 Dell Inc. Tüm hakları saklıdır. Bu ürün ABD ve telif hakkı ile fikri mülkiyet yasalarınca korunmaktadır. Dell ve Dell logosu, ABD ve/veya diğer yasalarca Dell Inc.'in

Detaylı

Ev Eğlencesi için Büyük Ekran Keyfi. Genel Bakış. Özellikler. 23,6" Full HD Multimedya Monitör

Ev Eğlencesi için Büyük Ekran Keyfi. Genel Bakış. Özellikler. 23,6 Full HD Multimedya Monitör 1/5 23,6" Full HD Multimedya Monitör Ev Eğlencesi için Büyük Ekran Keyfi Genel Bakış ViewSonic VX2410mh-LED, ev eğlencesi için ideal 24 inç (23,6 ") geniş ekran Full HD LED monitördür. 1920x1080p çözünürlük,

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE TEKNİK ELEMANLAR VAKFI ELAZIĞ ŞUBESİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE TEKNİK ELEMANLAR VAKFI ELAZIĞ ŞUBESİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE TEKNİK ELEMANLAR VAKFI ELAZIĞ ŞUBESİ Elazığ ili SODES TEKNİK ELEMAN YETİŞİYOR Projesi kapsamında Elektronik cihazları Satın Almaya İlişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin

Detaylı

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği Genel Bakış ViewSonic SC-Z56 dört çıkışlı sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda güvenli, yönetilmesi kolay, güvenilir bir seçenek arayan şirketler için mükemmel çözümdür. VMware Horizon View sertifikasına

Detaylı

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T46 PC, güçlü Intel N2930 1.8GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard veya Linux işletim sistemi kullanır. SC-T46, Citrix ICA/HDX, PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak

Detaylı

T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Evrak Tarih ve Sayısı: 11/11/2015-3770 T.C. Sayı : 81531349-934.01.11- Konu : TEKLİF MEKTUBU İLGİLİ FİRMALARA Üniversitemiz yerleşke alanındaki Müdürlüğümüz ihtiyacı olan ve aşağıda ayrıntılı özellikleri

Detaylı

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 23,6 IPS LED

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 23,6 IPS LED Genel Bakış SD-Z246, 23,6" sıfır istemci entegreli bir IPS LED monitördür. Teradici Tera2321 işlemci ile donatılmıştır ve donanım hızlandırmalı PCoIP desteğine sahiptir. SD-Z246 sıfır istemci, VMware tabanlı

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI

DOĞRUDAN TEMİN İLANI DOĞRUDAN TEMİN İLANI FIRAT HAVZASI GAZETECİLER CEMİYETİ DERNEĞİ Elazığ ili SODES ELAZIĞ MEDYASI NİTELİKLİ ELEMAN PROJESİ. Projesi kapsamında Elektronik Ürünler mal alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas

Detaylı

YENİ HABER STÜDYOSU (KAE) GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

YENİ HABER STÜDYOSU (KAE) GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ YENİ HABER STÜDYOSU (KAE) GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1) AMAÇ Bu şartnamenin amacı, Yeni Haber Stüdyosu (KAE) Görüntü Sistemlerinin temini, kablolaması, montajı, devreye alınması ile test ve eğitim

Detaylı

GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (7" DOKUNMATİK DAİRE CİHAZLI)

GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (7 DOKUNMATİK DAİRE CİHAZLI) GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (7" DOKUNMATİK DAİRE CİHAZLI) 1. SİSTEM ÖZELLİKLERİ - Sistem Daire-kapı-kapıcı ve/varsa Güvenlik kombinasyonun da çalışacaktır. - Sistemin kablo yapısı DT8/CAT5

Detaylı

Muhafaza ve Ayak AKSESUAR. SN-MHF401 > 12 V DC GÜç girişi > Güç Tüketimi: 1 Amper. Alev yürütmezlik özelliği. UV Polikarbon Gövde - Beyaz

Muhafaza ve Ayak AKSESUAR. SN-MHF401 > 12 V DC GÜç girişi > Güç Tüketimi: 1 Amper. Alev yürütmezlik özelliği. UV Polikarbon Gövde - Beyaz Muhafaza ve Ayak SN-MHF401 > 12 V DC GÜç girişi > : 1 Amper > Alev yürütmezlik özelliği > UV Polikarbon Gövde Beyaz > Opsiyonel IR aydınlatma > Isıtıcı ve Fan (otomatik) > 330x125x90 mm kamera montaj alanı

Detaylı

Yüksek Performanslı LCD Düz Panel Monitörler

Yüksek Performanslı LCD Düz Panel Monitörler Kapalı Devre TV Yüksek Performanslı LCD Düz Panel ler Yüksek Performanslı LCD Düz Panel ler Yüksek çözünürlüklü 500 TVL, 1600 x 1200 (UML-202-90) veya 1280 x 1024 (UML-192-90 ve UML-172-90) görüntü PC

Detaylı

2015-EKİM AYI FİYAT LİSTESİ

2015-EKİM AYI FİYAT LİSTESİ 1474 1413 1513 1425 1122 1121 1503 1519 1368 1377 1375 1381 1308 2015-EKİM AYI FİYAT LİSTESİ 600 TVL SONY EFFIO CCD GECE GÖRÜŞLÜ KAMERALAR 600 TVL Çözünürlük, 1/3" Sony Effio Superhad CCD, Sony DSP, İç

Detaylı

Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu Bilgi teknolojileri ve Programcılığı Bölümü DERS 1 - BİLGİSAYAR VE ÇEVRE ÜNİTELERİ

Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu Bilgi teknolojileri ve Programcılığı Bölümü DERS 1 - BİLGİSAYAR VE ÇEVRE ÜNİTELERİ Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu Bilgi teknolojileri ve Programcılığı Bölümü DERS 1 - BİLGİSAYAR VE ÇEVRE ÜNİTELERİ Bilgisayar, kendine önceden yüklenmiş program gereğince

Detaylı

Inspiron Kurulum ve Teknik Özellikleri

Inspiron Kurulum ve Teknik Özellikleri Inspiron 20 3000 Kurulum ve Teknik Özellikleri Bilgisayar Modeli: Inspiron 20-3064 Resmi Model: W15B Resmi Tip: W15B005 Notlar, dikkat edilecek noktalar ve uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanızı

Detaylı

DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAME

DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAME DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAME 1. İŞLEMCİ 1.1. En az 1.3 Ghz hızında işlemciye sahip, çift çekirdekli Intel-core i5 1.2. İşlemci başına paylaşımlı en az 3 MB L3 ön belleğe sahip 2. BELLEK 2.1. Sistem

Detaylı

VESTEL VIDEOWALL, İHTİYACINIZA GÖRE ŞEKİLLENEN LED EKRAN TEKNOLOJİSİ

VESTEL VIDEOWALL, İHTİYACINIZA GÖRE ŞEKİLLENEN LED EKRAN TEKNOLOJİSİ VESTEL VIDEOWALL VESTEL VIDEOWALL, İHTİYACINIZA GÖRE ŞEKİLLENEN LED EKRAN TEKNOLOJİSİ Vestel Videowall ile ister ekranları birleştirerek aynı anda birden fazla yayını izleyin, ister tek bir yayını yüksek

Detaylı

2017-NİSAN AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ

2017-NİSAN AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ 1418 1625 1604 1669 1603 1600 1657 1656 1655 1606 1571 1598 1474 1561 1425 2017-NİSAN AYI BAYİ FİYAT LİSTESİ ANALOG KAMERALAR 1000 TVL Çözünürlük,, 3,5 mm Sabit Lens, Sesli, Mini Araç İçi Güvenlik Kamerası

Detaylı

CDE6502. Gelişmiş Medya Oynatıcı

CDE6502. Gelişmiş Medya Oynatıcı 65 (64.5 izlenebilir) Full HD LED Kurumsal Ekran CDE6502 ViewSonic CDE6502, 1920 x 1080 çözünürlük, 350 nits parlaklık, her açıdan doğru renk performansı ve çift 10W hoparlörleri ile otellerde, restoranlarda

Detaylı

TCP/ IP Video İntercom Monitörleri

TCP/ IP Video İntercom Monitörleri TCP/ IP Video İntercom Monitörleri 1.04.2017 VTH1510CH 8 kanal alarm girişi Dahua PoE güç kaynağı desteği Yüzey montajlı ve lı 250 VTH1550CH VTH1560B VTH1560BW VTH1520A - SD Card girişli SD kart takılabilir,

Detaylı

INTEL İŞLEMCİLİ MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLAR EYLÜL 2010 ÜRÜN KATALOĞU

INTEL İŞLEMCİLİ MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLAR EYLÜL 2010 ÜRÜN KATALOĞU EYLÜL ÜRÜN 2010 KATALOĞU INTEL İŞLEMCİLİ MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLAR EYLÜL 2010 ÜRÜN KATALOĞU PANDERA E100 Intel Atom İşlemci 230 (1.6 GHz, 512 KB L2 Cache, 533 FSB) Intel 945GC + ICH7 Yonga Seti 1 GB DDR2

Detaylı