Kablo ve boru yalıtıcıları DEMİRYOLU TAŞITLARI İÇİN

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kablo ve boru yalıtıcıları DEMİRYOLU TAŞITLARI İÇİN"

Transkript

1 Kablo ve boru yalıtıcıları DEMİRYOLU TAŞITLARI İÇİN

2

3 Demir-yolunda güvenilirlik Roxtec yalıtıcılar demiryolu endüstrisinde uzun vadeli işletme güvenilirliği için komple güvenlik çözümleri temin etmektedir. Yalıtım sistemimiz yalnızca insanları ve donanımı korumak için tasarlanmış değildir. Tasarımdan bakıma kadar maliyet verimliliğini de sağlamaktadırlar. Güvenlik son derece önemlidir Hız, güvenlik ve sürdürülebilirlik talebi artmaktadır; kablolar ve borular için modüler esaslı yalıtım sistemimizin önemi de öyle. Demiryolu taşıtları, demiryolu kontrolü ve altyapısı sektöründe gittikçe daha çok sayıda imalatçı ve yüklenici Roxtec i seçmektedir. Yalıtıcılarımız yangın direnci bakımından sınıflandırılmıştır olup, gaz, su, kemirgenler, şoklar, titreşimler, gürültü ve elektromanyetik bozulma bakımından belgelendirilmiş bir koruma sağlamaktadırlar. Sınırsız esneklik Lokomotiflere, yüksek hızlı trenlere, bölgesel trenlere, metrolara, tramvaylara veya taşıma ile ilgili altyapılara yatırım mı yapıyorsunuz? Verimliliği yükseltmek için Roxtec ile standartlaşabilirsiniz. Çok çeşitli özelleştirilmiş kit çözümleri, dünya ölçeğinde destek ve yerel stok sunuyoruz. Uzun vadeli işlevsellik Çözümlerimiz, uzun vadeli bir işlevsellik sağlar, taşıtların ve altyapının ömrünü uzatır; gelecekte geni ş leme ve ek yapma imkanını sağlar. Uluslararası demiryolu pazarlarında başarıyı hedeflediğinizde, bütün bunlar bizi mükemmel ortak yapmaktadır. Belgelendirilmiş koruma Maliyet tasarrufu sağlayan kit çözümler Dünya çapında elde edilebilirlik Gelecekte ek yapma ve genişletme imkanı

4 Güven içinde geleceğe Kolaylık amacı ile tasarlanmıştır Yangına dayanıklı sistemin mükemmel yalıtma özellikleri yangın, duman, gerilme, şok dalgaları veya basınç yüzünden tren için ortaya çıkan riskleri gidererek yolcu güvenliği sağlar. Roxtec sisteminde az sayıda parça bulunduğu için tasarım, lojistik ve montaj kolaylaşır. Kullanılması kolaydır ve önceden sonlandırılmış kabloların döşenmesine olanak verir. Bakım maliyetini düşürün Her Roxtec bileşeni, güvenilirlik sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Demiryolu taşıtları için bakım veya ek yapma zamanı geldiğinde Roxtec i seçmiş olmaktan pişmanlık duymayacaksınız. İstediğiniz an mekanizmayı açın ve tekrar düzenleme yapın! Dâhili yedek kapasite Yalıtıcılarımız endüstriyi gelecekteki ihtiyaçlara ve yönetmeliklere hazırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Taşıtın tüm hizmet ömrü boyunca ek bir gider olmadan kablolar ve borular ilave edebilirsiniz. En iyi yedek parçalar sahada hazır bulunduktan sonra hızın ve güvenilirliğin korunması kolaydır. Küresel çözüm Yalıtıcılarımız size bir avantaj sağlar - özellikle standartlaştırılmış peronlara göre trenler imal ederken. Yalıtım ürünlerimiz her ölçüye uyduğuna göre; konfigürasyon tasarımı veya yerel olarak kullanılan kabloların boyutları yüzünden endişe etmeye ne gerek var? Hızlı montaj Kolay bakım Ek yapma kapasitesi Kullanma kolaylığı Tek tedarikçi Standartlaştırılmış kitler

5 Tam bir zaman Kontrolü Rekabet gücünüzü koruyun Demiryolu endüstrisinde başarılı olabilmeniz için zaman çizelgelerine uymanız ve yeni çevre ve güvenlik sorunlarını çözümleyebilmeniz gerekir. Biz bir yalıtım çözümü tedarikçisi olarak, altyapı ve demiryolu kontrol sistemleri sektöründeki ileriye bakan yüklenicilere yardımcı oluyoruz. Esnek yenilik Sökülebilir tabakalara sahip modüllere dayalı Roxtec teknoloji olan Multidiameter, bir tek deliğin içinde farklı boyutlardan çok sayıda kablonun, hatta hazır sonlandırılmış kabloların yalıtılmasına olanak verir. Böylece kaliteli tesisatlar elde eder, risklerden kaçınır ve sahada zaman kazanırsınız. Verimliliğe odaklanmak Sertifikalı yalıtıcılar temin eden bir tek tedarikçi ile standart çözümleri yönelmek, demiryolu taşıtlarının ve yol kenarı donanımının tüm inşaat ve bakım aşamalarında zaman ve para tasarrufu sağlar. Roxtec in ayarlanabilir olması ve küresel lojistiği de uluslararası ortak girişimlere katılmayı kolaylaştırır. Kit çözümler Çok çeşitli kablo ve boru çapları için çözüm getiren standartlaştırılmış kitler temin ediyoruz. Her uygulamada uzun erimli işlevsellik sağlamak amacı ile ilerideki genişleme ihtiyacı göz önünde tutulmuştur. Planlamanın ve satın almanın basitleştirilmesi için her kit tek bir parça numarasına sahiptir.

6 Roxtec trenlerinizi çalışır durumda tutar Lokomotif: Sürücü kabini ile makina dairesi arasına yerleştirilmiş özelleştirilmiş çözüm. Yüksek hızlı tren: Yangına ve basınca dayanıklı kablo yalıtımı. Aşağıda, demiryolu taşıtlarının ve demiryolu altyapısının korunması için Roxtec yalıtım sisteminin kullanıldığı uygulamalara örnekler yer almaktadır. Ana hat: Sürücüyü ve yolcuları dumandan ve yangından koruyan ayarlanabilir yalıtıcı. Metro: Yangına ve su sızmasına karşı koruma sağlamak için tünellere monte edilen Roxtec yuvarlak yalıtıcıları.

7 LRV, hafif raylı taşıtlar: Hafif raylı taşıtta yolcu güvenliği sağlayan standart yalıtım çözümü. Güç trafo merkezi: Dış duvarın içinden geçen güç kablolarının yalıtılması. GSM-R: Muhafazanın zemininden ve duvarından geçen GSM-R kablolarının yalıtılması. Alçak voltaj kabini: Güç kabloları için Roxtec Multidiameter ile özel çerçeve.

8 Esnek yalıtım sistemimiz Roxtec ten Multidiameter Sökülebilir tabakalara sahip modüllere dayanan ayarlanabilir çözümümüz montajı kolaylaştırır ve güvenli duruma getirir. Her yalıtıcıda, farklı boyutlardaki kablolara veya borulara mükemmelen uyum sağlayacak şekilde tabakaları sökebilirsiniz. Geleneksel ve yeni teknoloji kabloları yan yana kolayca yalıtabilirsiniz. Daha iyi mekân yönetimi Modüler esaslı yalıtıcı sayesinde tüm kablolar tertipli şekilde düzenlenir. Her kablo arasında küçük ama uygun bir uzaklık kalması alan verimliliği sağlar ve muayeneyi ve bakımı kolaylaştırır. Roxtec esnekliği ileride tesisatta değişiklik yapabilmenizi ve kablolar ilave edebilmenizi sağlar. Roxtec kullanmak küçük bir yatırımdır ancak hem demiryolu taşıtlarında hem de demiryolu kontrolünde ve altyapısında gelecekte eklenebilecek sistemler için birçok olanak sağlar. Temel adımlar Modüler esaslı Roxtec yalıtım çözümünün montajı Resim 2 de görülen boşluğu elde edinceye kadar tabakaları soyarak kabloları ve boruları tutacak olan modülleri ayarlayın. Yarım parçalar arasında bir tabakadan fazla fark olamaz. İki yarım parça kabloya/boruya yaslandığı zaman ikisi arasında mm arasında bir açıklık elde edilmelidir. Tüm modülleri çerçeve için hem iç hem dış yüzeylerde iyice yağlayın.

9 Önerilen tercih Demiryolu endüstrisinde güvenlik ihtiyaçlarının hepsini kapsayan, belgelendirilmiş, kolay kullanılan ve standartlaştırılmış kablo ve boru yalıtıcılardan daha başka ne isteyebilirsiniz? Yalıtıcılarımız ile güvenilirlik elde eder, yolcuları, ürünleri ve yatırımları korursunuz. Roxtec yalıtım sistemi küresel olarak tavsiye edilen bir endüstri standardı haline gelmiştir. Tesisat planınıza (geçiş planına) göre modülleri sokun. Kabloların/boruların çerçevenin alt tarafında yalıtılması ve yedek modüllerin üst tarafa yerleştirilmesi tavsiye edilir. Tamamlanan her modül sırasının üst tarafına bir sabitleme plakası sokun. Roxtec Kamasını sokun ve vidaları sonuna yaslanıncaya kadar sıkın. Kamanın gereği gibi sıkıldığını kontrol etmek için Kama Kıskacını kama cıvatalarına takın.

10 Size küresel destek sağlarız Bilgimizin paylaşılması Roxtec bir tedarikçiden çok daha fazlasıdır. Tüm dünyadaki satış ve destek ekibimiz müşterilerin en iyi çözümü bulmasına yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca sahada çalışarak kazandığımız bilgi birikimi sayesinde, özgün ihtiyaçlarınıza uygun düşen bir çözüm bulunmasında size yol gösterebiliriz. Kalitenin sağlanmasına yardımcı oluyoruz Tasarım departmanlarına, bir yangın test laboratuvarına ve bir teknik merkeze sahip geniş Ar-Ge kaynaklarımız, ürünleri müşterilerimiz için sürekli olarak geliştirme ve iyileştirme olanağı vermektedir. Bunun bir örneği, kablo ve boru yalıtıcıların tasarımını ve planlamasını kolaylaştıran RTM Yazılımıdır. Kuruluşunuza bilgi aktarmak için testler ve sertifikalar ve ayrıca destek ve dokümantasyon temin ediyoruz. Montaj eğitimi İstendiği takdirde satış personelimiz ve teknisyenlerimiz vasıtası ile sahada ürün montaj eğitimleri de veriyoruz. adresindeki web sitemizde bulunan Tesisatçı bölümünde, Roxtec yalıtım sisteminin montajını ve tesisatını yapan personel için kullanışlı bilgiler toplamış bulunuyoruz Talimatlar ve videolar çevirim içi izlenebilir veya ücretsiz indirilebilir.

11 Dünyanın en kolay elde edilebilen modüler yalıtıcıları Yerel tedarikçi ağımız vasıtası ile tüm yalıtım çözümlerimiz tüm dünyada temin edilebilir. Bu, doğrudan destek ve yerel stoklardan hızla teslimat demektir - 70'ten fazla pazarda. Demiryolu müşterilerimiz arasında şunlar bulunmaktadır: Alstom Transport, Ansaldo Breda, Banverket (İsveç Ulusal Demiryolu idaresi), Belgian Rail, Bombardier Transportation, CAF, Eurotunnel, GE Transportation, MRCE Dispolok GmbH, PESA, Rotem, Siemens Transportation Systems, Talgo, Vossloh Locomotives GmbH, Via Rail, ve Virgin Rail.

12 Tüm dünyada yerel mevcudiyet Roxtec, kablo ve boru nüfuzları için esnek yalıtım çözümleri temininde dünya lideridir. Ayarlanabilir çözümümüz olan Multidiameter, sökülebilir tabakalara sahip modüllere dayanmaktadır. Kablonun veya borunun boyutu ne olursa olsun mükemmel şekilde yalıtır. Hızlı destek ve tedarik ile birlikte ürün elde edilebilirliği sağlamak amacı ile tüm dünyada varız. ROXTEC INTERNATIONAL AB TÜRKİYE İSTANBUL İRTİBAT BÜROSU Altunizade Mah. F. Kerim Gokay Cad. No:12 Eksi Is Merkezi K:3 D: Uskudar, Istanbul / TURKEY TEL , FAKS İsveç, Roxtec International AB, HQ Arjantin, INGIAR Representaciones SRL Avustralya, Roxtec Australia Ltd Belçika, Roxtec b.v.b.a/s.p.r.l Brezilya, Roxtec Latin América Ltda Şili, FACOR Ltda Çin, Roxtec Sealing System (Shanghai) Co. Ltd Hırvatistan, Roxtec d.o.o. Çek Cumhuriyeti, Roxtec CZ s.r.o Danimarka, Roxtec ApS Finlandiya, Roxtec Finland Oy Fransa, Roxtec France Almanya, Roxtec GmbH Macaristan, Glob-Prot Trade and Service Ltd Hindistan, Roxtec India Pvt Ltd İtalya, Roxtec Italia S.r.l Japonya, Roxtec Japan K.K Kazakistan, Company ECOS Litvanya, SWELBALT Meksika, Roxtec de México, S.A. de C.V Nijerya, Structured Resource Business Ltd Hollanda, Roxtec BV Norveç, Roxtec AS Peru, Synixtor S.A.C Polonya, Pionet Sp.zo.o Portekiz, Glacis, LDA Rusya, Roxtec RU Romanya, Roxtec RO s.r.l. Singapur, Roxtec Singapore PTE Ltd Güney Sfrika, Roxtec Africa (PTY) Ltd Güney Kore, Roxtec Korea İspanya, Roxtec Sistemas Pasamuros S.L İsviçre, Agro AG Türkiye, Roxtec Turkey BAE, Roxtec Middle East F.Z.E İngiltere/İrlanda, Roxtec Ltd, Sleev-it Fire Systems Ltd ABD/Kanada, Roxtec Inc Diğer pazarlar ve ayrıntılı temas bilgisi için, şu adresi ziyaret ediniz BRO ver_1.0/tr/1307/elcav Roxtec ve Multidiameter, Roxtec in İsveç teki ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli markalarıdır.

Kablo Giriş Çözümleri RÜZGAR ENERJİSİ UYGULAMALARI İÇİN

Kablo Giriş Çözümleri RÜZGAR ENERJİSİ UYGULAMALARI İÇİN Kablo Giriş Çözümleri RÜZGAR ENERJİSİ UYGULAMALARI İÇİN Rüzgâr türbinlerinizi çalışır durumda tutun Roxtec in sunduğu kablo ve boruların yalıtım sistemi sayesinde, rüzgâr enerjisi endüstrisi, en yüksek

Detaylı

Kablo ve boru geçişleri AÇIK DENİZ GÜÇ UYGULAMALARI İÇİN

Kablo ve boru geçişleri AÇIK DENİZ GÜÇ UYGULAMALARI İÇİN Kablo ve boru geçişleri AÇIK DENİZ GÜÇ UYGULAMALARI İÇİN ROXTEC HAKKINDA Çoklu kablo ve boru geçişleri temininde dünya lideri 1990 yılında İsveç te kurulmuştur Multidiameter ürünü buluş sahibidir 70 ten

Detaylı

ANAHTAR TESLİM DEMİRYOLU ÇÖZÜMLERİ PROJENİZ EKSİKSİZ TAMAMLANIR

ANAHTAR TESLİM DEMİRYOLU ÇÖZÜMLERİ PROJENİZ EKSİKSİZ TAMAMLANIR ANAHTAR TESLİM DEMİRYOLU ÇÖZÜMLERİ PROJENİZ EKSİKSİZ TAMAMLANIR CITADIS tramvayı Barcelona (İspanya) ALSTOM, ANAHTAR TESLİM PROJELER İÇİN TÜM HİZMETLERİN TEK BİR NOKTADAN SAĞLANDIĞI BİR ŞİRKETTİR Alstom

Detaylı

Otoyollar, tüneller ve suyolları için akıllı çözümler

Otoyollar, tüneller ve suyolları için akıllı çözümler www.siemens.com.tr/its Siemens San. ve Tic. A.Ş. Altyapı ve Şehirler Sektörü Ulaşım ve Lojistik Bölümü Şehiriçi ve Şehirlerarası Ulaşım Yakacık Cad. No: 111 34870 Kartal, İstanbul Tel : 444 0 747 e-posta:

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Vizyonları Finanse Etmek

Vizyonları Finanse Etmek Commercial Finance Vizyonları Finanse Etmek Daha iyi, daha sağlam ve daha sağlıklı bir dünya için ihtiyaç duyduğunuz finansman Financial Services Siemens, dünya çapında faaliyet gösterdiği 190 ülke ile

Detaylı

Profesyonel Ölçüm Çözümleri

Profesyonel Ölçüm Çözümleri Gelecek için hazırız 2008/I Profesyonel Ölçüm Çözümleri Gelecek için hazırız! Değişik uygulamalara yönelik ölçüm talepleri giderek daha karmaşık ve özel hale gelmektedir. Testo, her müşterinin ölçüm ihtiyaçlarına

Detaylı

ABB endüstriyel sürücüler ACS850, modül sürücüler, 1.1-500 kw

ABB endüstriyel sürücüler ACS850, modül sürücüler, 1.1-500 kw ABB endüstriyel sürücüler ACS850, modül sürücüler, 1.1-500 kw Teknik katalog PROFİL ENDÜSTRİLER ÜRÜNLER UYGULAMALAR UZMANLIK PARTNERLER SERVİSLER İçindekiler Tip kodu yapısı: ACS850-04 - XX - 5 + XX 1

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

systemair Tünel Havalandırması İş Alanı Tünel Fanları

systemair Tünel Havalandırması İş Alanı Tünel Fanları Fanlar Klima Santralleri Hava Dağıtım Ürünleri Yangın Güvenliği Hava Perdeleri ve Isıtma Ürünleri Tünel Fanları Tünel Havalandırması İş Alanı Tünel Fanları systemair 2 Systemair Dünyada Systemair Skinnskatteberg,

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

Phoenix Contact, ilk klemensi 1928 de yarattı. İleri teknoloji günümüz ürünlerinin simgesidir ama klemensin ana fikri aynı kalmıştır.

Phoenix Contact, ilk klemensi 1928 de yarattı. İleri teknoloji günümüz ürünlerinin simgesidir ama klemensin ana fikri aynı kalmıştır. Phoenix Contact, ilk klemensi 1928 de yarattı. İleri teknoloji günümüz ürünlerinin simgesidir ama klemensin ana fikri aynı kalmıştır. INSPIRING INNOVATIONS İLHAM VEREN YENİLİKLER PHOENIX CONTACT Almanya

Detaylı

Yağmur için efektif çözüm.

Yağmur için efektif çözüm. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Cad. No:33 34718 Kadıköy İstanbul sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Yağmur için efektif çözüm. Geberit Çatı Drenaj Sistemi int.tr 21036-12/118 Geberit

Detaylı

MAKİNE KORUMA ÇÖZÜMLERİ OTOMASYON VE ROBOTİK SİSTEMLER

MAKİNE KORUMA ÇÖZÜMLERİ OTOMASYON VE ROBOTİK SİSTEMLER MAKİNE KORUMA ÇÖZÜMLERİ OTOMASYON VE ROBOTİK SİSTEMLER Protecting People, Property & Processes www.troax.com Fens Sisteminde Dünya Lideriyiz. Table of contents Troax endüstriyel panel ve bölme sistemlerinde

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Mayıs - Haziran 2015 ISSN 1307-3591 Say :13

Mayıs - Haziran 2015 ISSN 1307-3591 Say :13 Mayıs - Haziran 2015 ISSN 1307-3591 Say :13 Mitsubishi Electric ten Geleceğe Yönelik Fabrikalar için Nesnelerin İnterneti (IOT) Teknolojisine Dayalı Fabrika Kontrolörü e-f@ctory Enelsan dan Elektromanyetik

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta MAYIS 2014 - Sayı:57 Yıl:8 12 İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta 18 Özelleştirilmiş Basınç Diferansiyel Modülü Yüksek Basınca Dirençli Akış

Detaylı

Eskişehir Sanayi Odası 2014-2017 Stratejik Planında yer alan bir tabloda ildeki sanayi sektörlerinin yapısı aşağıdaki gibi verilmiştir;

Eskişehir Sanayi Odası 2014-2017 Stratejik Planında yer alan bir tabloda ildeki sanayi sektörlerinin yapısı aşağıdaki gibi verilmiştir; Bölüm-1 Giriş ve Amaç Eskişehir Sanayi Sektörü Mevcut Durum ve 2023 Hedefleri Eskişehir Sanayi Odası 2014-2017 Stratejik Planında yer alan bir tabloda ildeki sanayi sektörlerinin yapısı aşağıdaki gibi

Detaylı

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Bireysel ve Ticari Klimalar Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Systemair Güveni Tedarikçi olarak siparişten teslimata, dokümantasyondan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada verdiğimiz

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

The sw!tch newsletter

The sw!tch newsletter İDARE // Meksika: CFE-LAPEM Onayı // İsviçre: Akilli ağ konferansi // İspanya: İspanya nın Iberdrola ile imzaladığı 19M Euro tutarındaki yeni sözleşmesi // Avustralya: ENA Etkinliği 2014 / Q2 TR İlginizi

Detaylı

Green Ventilation. Kanalsız Otopark Havalandırma Sistemleri

Green Ventilation. Kanalsız Otopark Havalandırma Sistemleri Fanlar Klima Santralleri Hava Dağıtım Ürünleri Yangın Güvenliği Hava Perdeleri ve Isıtma Ürünleri Tünel Fanları Green Ventilation Kanalsız Otopark Havalandırma Sistemleri 2 Systemair Dünyada Systemair

Detaylı

ABB standart sürücüler ACS550, 0,75-355 kw / 1-500 hp

ABB standart sürücüler ACS550, 0,75-355 kw / 1-500 hp BB standart sürücüler CS550, 0,75-355 kw / 1-500 hp Teknik katalog PROFİL ENDÜSTRİLER ÜRÜNLER UYGULMLR UZMNLIK PRTNERLER HİZMETLER CS550_TR_revK_64792857.indd 1 06.09.2007 12:29:10 Sürücünüzü iki yolla

Detaylı

146 tüzel kuruluş 10,300 den fazla çalışan

146 tüzel kuruluş 10,300 den fazla çalışan AVRUPA DA HITACHI Hitachi nin Avrupa Ayağına Hoşgeldiniz Hitachi, sürdürülebilir kentsel gelişim sağlamayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilirlik hedeflerini yakalayarak ve değerli doğal kaynakları koruyarak,

Detaylı

Ticari Müşteriler İçin HP Öncelikli Erişim ve Öncelik Yönetimi Hizmetleri

Ticari Müşteriler İçin HP Öncelikli Erişim ve Öncelik Yönetimi Hizmetleri Hizmet bilgileri Ticari Müşteriler İçin HP Öncelikli Erişim ve Öncelik Hizmetleri HP Öncelik Hizmetleri Hizmetin özellikleri HP Öncelikli Erişim Hizmeti BT yardım masası görevlileriniz için, son derece

Detaylı

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP CX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 1 10 Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 03 Test edilmiş güvenlik Fonksiyonel güvenlik için yeni standartlar 04 Baştan sona güvenlik Tüm uygulamalar için komple çözümler 06 Dedem Otomasyon San.

Detaylı