wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem"

Transkript

1 wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

2 2 wlsn nedir? Bosch Güvenlik Sistemleri nin kablosuz Local Security Network wlsn çözümü, en sok teknoloji ürün, çok noktalı alarm sistemidir. Tel ve kablo kullanmak yerine, iletişim kurmak için çift yönlü kablosuz (radyo frekansı) iletişim kullanır. Bu sistemin belirleyici avantajları bulunmaktadır: Sistem, bir güvenlik paneli ve RF Hub ve ek olarak kablosuz dedektörler, anahtarlıklar, alarmlar ve çıkış modüllerinden oluşur. Performans ve güvenilirliğin en üst seviyeye ulaşması için sistem bileşenleri kolayca konumlandırılabilir. Kablo içermediği için, kullanım çok daha hızlıdır ve daha az alana yayılır. Çift yönlü iletişim, kablosuz cihazlardan gelen sinyallerin Hub/ panele ulaşmasını sağlar. Aşağıdaki özellikler sistemin güvenliğini artırır ve kurulumu kolaylaştırır: Otomatik Cihaz Algılama ve Sistem Otomatik konfigürasyon wlsn Test cihazı Çok kanallı, frekans atlama teknolojisi Dahili RF sinyal gücü göstergeleri bulunan dedektörler 868 MHz Avrupa Güvenlik Bandının Kullanımı Çekilerek aktif hale getirilen piller çoğu cihaza önceden takılmıştır.

3 3 Hızlı ve Kolay Kurulum Kablosuz teknoloji sayesinde, tüm bu cihazları kablo döşemeye gerek olmadan neredeyse her yerde kullanabilirsiniz Bu, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Son derece kolaydır: 1. İlk olarak kontrol cihazlarını yerleştirin (panel, Hub). Sistemin kapsama alanını ve performansını optimum seviyeye çıkarmak için, bu cihazları hemen hemen istediğiniz her yere yerleştirebilirsiniz. 2. Ardından, dedektör ve çıkış cihazlarını yerleştirin. Sinyal Gücü Kontrol Modunda, cihaz ve RF Hub cihazı arasındaki sinyalin güvenilir bağlantı sağlamaya yetecek kadar güçlü olduğunu belirten LED'ler yanar. wlsn test cihazı bu işlemi daha da kolay ve daha iyi bir hale getirir: "devam/devam etme" göstergesine ek olarak, göreceli sinyal gücünü, RF gürültü seviyesini ve sinyal-gürültü oranını gösterir. Siz ve Müşterileriniz kablosuz Local SecurityNetwork sisteminden Nasıl Yararlanacaksınız Hızlı kurulum, ek personel almadan daha fazla müşteriye hizmet vermenize olanak sağlar. Bu, verimliliğinizi artırır. Sistemin mükemmel dayanıklılığı ve güvenilirliği sizin ve müşterilerinizin sorun yaşamamasını sağlar. Kurulu sistemlere uzaktan servis verilmesi, daha verimli çalışmanızı sağlar. 868 MHz Avrupa Güvenlik Bandı çift yönlü ve denetimli iletişim hattı güvenilirlik sağlar. 3. Ardından Cihaz Algılama ve Otomatik Konfigürasyon gelir. Algılama sırasında, sistem mevcut cihazların bir listesini oluşturur ve bunlara otomatik olarak adresler atar. Bu esnada, tüm cihazlara bulundukları konumda yerel frekans kullanımı atanır ve tüm sistem için en iyi frekansı seçen bu bilgiyi Hub cihazına aktarırlar. Bir başka artısı, ağı uzaktan konfigüre edebilmeniz ve ağı programlayabilmenizdir. Bu, işyerinin daha az ziyaret edilmesi ve hızlı uzaktan destek verebilme özelliği anlamına gelir.

4 4 Güvenilirlik: Müşterilerinizin Rahat Etmesi Kablosuz Local SecurityNetwork birçok avantaj sağlar. Yenilikçi birçok özelliği, müşterilerinizin endişelerini tamamen ortadan kaldıracak son derece güvenilir, dayanıklı ve sistemi tamamlayıcı özelliklerdir. Çift Yönlü Kablosuz İletişim Çift yönlü kablosuz iletişim daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar ve servis çağrılarının azalmasına yol açar. Sinyal çakışmalarına karşı mükemmel korumaya sahiptir, pil ömrünü uzatır ve cihaz yenileme işlemi sırasında zamandan tasarruf sağlar. Önemli bir husus da alarm sinyallerinin bağımsız olarak panele ulaşmasıdır: Örneğin, bir dedektör Hub/panel kabul edene kadar bir alarm sinyali göndermeye devam eder. Aslında, uzak cihazlar ve Hub/panel arasındaki tüm iletişim devamlı olarak izlenir ve onaylanır. Aralıklı Zaman Göstergesi Belirli zaman aralıklarıyla sistem Hub cihazı ve uzak cihazlar birbirleriyle kısa iletişim kurar. Ancak, cihazların algılanan bir olayı rapor etmek için beklemesine gerek yoktur. Zaman göstergelerinin arasında ilave saat yuvaları bulunur. Sonuç olarak, oldukça hassas bir ağ zaman tabanı ve senkronize iletişim protokolü ortaya çıkar. Bu, wlsn cihazları arasındaki sinyal çakışmalarını ortadan kaldırır ve pil ömrünü büyük ölçüde arttırır. wlsn Kapalı bir Ağ Oluşturur wlsn Hub sadece algıladığı ve sistemin bir parçası olduğunu onayladığı cihazlarla iletişim kurar. Bu, örneğin apartman dairelerinde birden fazla wlsn sisteminin çakışma olmadan kurulmasına olasılık sağlar. FSK* sinyal karışıklığına karşı dayanıklılık ve yüksek verimlilik sağlar Frekans bandı Yorumlar Açık bant Tipik AM sistemleri Bosch FSK* teknolojisi Gürültü sinyali Güvenlik bandı Açık bant Genel alarmlar Güvenlik bandı Açık bant Açık bant Frekans Güvenlik bandı Açık bant * Frekans atlama tuşu 868 MHz Avrupa Güvenlik Bandının kullanımı RF paraziti riskini önemli ölçüde azaltır ve sistemi daha da güvenli hale getirir.

5 5 Sabotaja Karşı Yüksek Güvenlik Cihazın izinsiz müdahalelere karşı fiziksel olarak korunmasına ek olarak, protokol aktarılan veriler ve kimlik denetimi için şifreleme kullanır ve "tekrarlanan" saldırıları engeller. Avrupa Güvenlik Bandı Tüm aktarımlar, 868 MHz Avrupa Güvenlik Bandından yapılır. Bu bant sadece güvenlik ve yangın alarmları için kullanılabilir, bundan dolayı - diğer RF sistemleri sorunla karşılaşılmadan kullanılabilir (örneğin kablosuz telefonlar ve bebek monitörleri). Tekli kanallar sadece 25 khz genişliğindedir ve diğer güvenlik sistemleriyle çakışmalarını engelleyecek kadar yüksek ölçüde kısıtlı havada kalma süresi vardır. Çok Kanallı Çalışma RF parazitlerine karşı koruma, çalışma frekansı değiştirilerek dinamik olarak artırılır. Sinyal gücüne ve sinyal/parazit oranına bağlı olarak, sistem aktarım kalitesini en üst seviyeye taşımak için kullanılabilir çeşitli kanallar arasında otomatik geçiş yapar. Mükemmel Kurulum Aralığı wlsn Hub oldukça hassastır ve sinyallerin daha iyi alınması için gelişmiş hata algılama ve düzeltme algoritmaları kullanır. Düşük sinyal/gürültü oranına sahip aktarımların şifresini çözme özelliği olağanüstüdür. Bu, mükemmel kurulum aralığına sahip olmasını sağlar.

6 6 Sizin ve Müşterileriniz için Önemli Yararları Sorunsuz Kurulum Cihazın kabloları için duvarlarda ve tavanlarda delikler açmaya gerek yoktur. Bu, kurulumların daha hızlı ve daha masrafsız olmasını sağlar Ek olarak, piller daha uzun süre dayanır (çoğu beş yıla kadar). Sistem, cihaz denetleme için etkisiz hale getirildiğinde ve sadece aralıklı "zaman göstergeleriyle" senkronize darbeler kullanırken gereksiz sinyallerin aktarılmaması sayesinde enerji tüketimi azalır. Ayrıca, kablosuz Local SecurityNetwork sisteminin mükemmel güvenilirliği sayesinde ilave tasarruf sağlanır. Daha az servis çağrısı ve kesinti olacaktır. Rahatlık ve Kolaylık Uygulamaları Kullanımı kolay anahtarlıktaki LED'ler sistemin etkin mi yoksa devre dışı mı olduğunu gösterir ve bu da çift yönlü kablosuz iletişimin avantajlarından biridir. Anahtarlık, sistemin kablosuz çıkışları aracılığıyla çok çeşitli cihazların kontrol edilmesi için de kullanılabilir. Bunlar, garaj kapılarının açılıp kapılması, pencere storlarının çalıştırılması veya ışıkların açılıp kapanması gibi ek kolaylık uygulamaları olabilir. Ayrıca, kullanıcının karanlıkta da görebilmesini sağlayan dahili LED "el feneri" özelliği de bulunmaktadır. Nasıl Yararlanacaksınız Müşterileriniz Nasıl Yararlanacak Hızlı, daha iyi tahmin edilebilir kurulumlar Daha az sorun yaşamak için yüksek sistem güvenilirliği Hızlı, basit konfigürasyon Düşük kurulum ve servis masrafları Kolay test etme Kablo bağlantıları için duvarlara ve tavana delik açmayı gerektirmez Daha az servis çağrısı Teknisyenler için yerinde uzaktan destek Sorun yaratmayan kurulum Anahtarlık üzerinde görsel bildirim ve el feneri Kablosuz çıkış uygulamalarıyla ek iş fırsatları (garaj kapılarının, aydınlatma ve benzerlerinin anahtarla kontrolü) 868 MHz Avrupa Güvenlik Bandında birden çok kanal kullanımı sayesinde, parazit sorunu yaratmaksızın diğer RF sistemleri cihazın yakınında kullanılabilir Piller dahildir ve birçok cihaza önceden takılmıştır Uzun pil ömrü (5 yıla kadar)

7 7 Zengin Kablosuz Aksesuar Seçeneği wlsn Hub wlsn 5 Tuşlu Anahtarlık wlsn Test Cihazı wlsn Cam Kırılma Dedektörü wlsn PIR Dedektörü wlsn Dual Dedektör wlsn Harici siren wlsn Röle Modülü wlsn Duman Dedektörü wlsn Su/Sıcaklık Dedektörü wlsn Titreşim Dedektörü wlsn Kapı Pencere kontağı: Standart, Minyatür, Gömme kablosuz Local SecurityNetwork Sistemini Seçmek için Birçok Harika Neden Kablosuz Local SecurityNetwork wlsn tüm özelliklere sahiptir: En yeni teknolojiye dayanan ve hassas hırsız algılama ve güvenilir alarm iletişimi için tasarlanmış son derece güvenilir bir sistemdir. Müşterileriniz, güvende olduklarını bilecek ve rahat edecekler. Kurulumu ve programlanması oldukça hızlı ve kolaydır, zamandan tasarrufun sizin için ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz. Yüksek kalite seviyesine ek olarak Bosch markasının imzası niteliğindeki işçilik ve güvenilirliğiyle, şirketiniz ve müşterileriniz için lider seçeneğe sahipsiniz. Kablosuz Local SecurityNetwork, siz ve müşterileriniz için birçok yarar sağlar.

8 Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 100 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde kalite ve güven ile birlikte anılıyor. Dünya çapında bir marka olan Bosch, yüksek hizmet ve destek anlayışıyla yenilikçi teknolojiler sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri tüm dünyada kamusal, kurumsal ve konut ihtiyaçlarına yönelik elektronik güvenlik sistemleri ile genel seslendirme ve kongre-konferans çözümleri sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret ediniz veya adresine mail atınız. Bosch Sicherheitssysteme GmbH, 2008 Değişiklik yapma hakkı saklıdır Almanya da basılmıştır 03/08 Printer AS-OT-tr-01_F01U517571_02

Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği

Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği Evinizi ve ailenizi korumak artık çok kolay. Kullanıcı dostu Ultima güvenlik sistemi ile herşeyi tek bir dokunuşla halledebilirsiniz. Rahatlayabilirsiniz.

Detaylı

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay 2 Kurulumu, Konfigürasyonu, Bakımı ve Kullanımı Kolay bir Yangın Paneli. Bütün dedektör alanları için durum göstergeli LCD ekran Kolay konfigürasyon

Detaylı

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü 2 Modüler Tavan Hoparlörü Kullanıcıyı düşünerek tasarlanmıştır Neredeyse tüm tavan koşulları için mükemmel Yenilikçi modüler mimari Kolay kurulum

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet

420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet 420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet 2 420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Üstün koruma için akıllı algılama Çift Işın Teknolojisi

Detaylı

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver.

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. 2 DCN multimedya Konferans Sistemi - Bosch Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. Böylece herkesi harekete geçir Birçok toplantı ve konferansın

Detaylı

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları İşyerinizi her yerden güvenli kılın DiBos Dijital Kayıt Cihazları Güvenlik yaklaşımınıza benzersiz entegrasyon sağlar Bosch Güvenlik Sistemleri nden DiBos; ağ üzerinden gözetim ve dijital kayıt yapılmasını

Detaylı

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi 2 Ve harekete geçin Bosch Akıllı Video Analizi ile Sisteminiz ne kadar az veya ne kadar çok kamera kullanıyor olursa olsun, her şeyi etkin şekilde izlemek

Detaylı

LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü En kompakt. En etkili.

LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü En kompakt. En etkili. LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü En kompakt. En etkili. 2 LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü Kompakt, kalite ve eşsiz kapsama Sektör lideri geniş yayılma açısıyla, gerekli hoparlör sayısını azaltır Yüksek

Detaylı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Bina Teknolojileri Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Yaşam kalitesi İhtiyaçlarımı karşılayacak, evimin tasarımıyla uyumlu, kullanımı kolay ve güvenli bir çözüm istiyorum. İhtiyaç Evinizde yüksek

Detaylı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Alarm Kontrol Panelleri Kablosuz Kontrol Panelleri GSM / GPRS / Ethernet Tabanlı İletişim Modülleri Dedektörler Manyetik Kontaklar Alarm Aksesuarları Sirenler Çevre Güvenlik Sistemleri

Detaylı

Kamera Referans Kılavuzu

Kamera Referans Kılavuzu Kamera Referans Kılavuzu İçindekiler Seçim tabloları 4 FlexiDome I ve II kameralar 10 Flexidome VF Değişken odaklı güvenlik kameraları 12 FlexiDome XT+ ve XF darbelere karşı korumalı güvenlik kameraları

Detaylı

Wireless MAXg Teknolojisi 802.11g ağları için kapsama alanını, performans, güvenliği ve basitliği MAXimum düzeye getirir

Wireless MAXg Teknolojisi 802.11g ağları için kapsama alanını, performans, güvenliği ve basitliği MAXimum düzeye getirir Wireless MAXg Teknolojisi 802.11g ağları için kapsama alanını, performans, güvenliği ve basitliği MAXimum düzeye getirir Teknoloji Açıklaması İster ofiste iş yapıyor olalım, isterse evimizde Internet üzerinde

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

JSB FX6000 SERİSİ INTELLIGENT ADRESLİ TİP YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMİ

JSB FX6000 SERİSİ INTELLIGENT ADRESLİ TİP YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMİ JSB FX6000 SERİSİ INTELLIGENT ADRESLİ TİP YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMİ FX6000 uygulayıcılar ve bina kullanıcıları tarafından özellikle talep edilen kolay kurulum ve kullanım özellikleri olan ve ayrıca

Detaylı

MOBOTIX MOBOTIX. Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu TR 6/12. Tam Panorama görüntüsü.

MOBOTIX MOBOTIX. Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu TR 6/12. Tam Panorama görüntüsü. TR 6/12 Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu The HiRes Video Company 180 Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Tam Panorama görüntüsü hemisferik teknolojisi sayesinde duvardanduvara ve tavandan tabana Sesli

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı

UNIDRIVE M Genel Bakış

UNIDRIVE M Genel Bakış UNIDRIVE M Genel Bakış Üretim Otomasyonuna Yönelik AC ve Servo Sürücü Ailesi Unidrive M100 Unidrive M200 Unidrive M300 Unidrive M400 Unidrive M600 Unidrive M700 Unidrive M800 0,25 kw - 1,2 MW Ağır Çalışma

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

Aydınlatma Yönetimi Çözümleri. Ürünler & Sistemler Kataloğu

Aydınlatma Yönetimi Çözümleri. Ürünler & Sistemler Kataloğu Aydınlatma Yönetimi Çözümleri Ürünler & Sistemler Kataloğu Enerjİ İsrafına son verin Enerji israfına son verin İçİndekİler Vizyonumuz...s3 Neden Aydınlatma Yönetimi uygulamaları?...s4 Aydınlatma Yönetimini

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu

Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr 3 İçerik Enerji verimliliği ile ilgili engeller ve fırsatlar 6 Dünya çapında hazırlanan yönetmelikler enerji verimliliğini bir

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı

www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 1 10 Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 03 Test edilmiş güvenlik Fonksiyonel güvenlik için yeni standartlar 04 Baştan sona güvenlik Tüm uygulamalar için komple çözümler 06 Dedem Otomasyon San.

Detaylı

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE www.schrack-seconet.com VISOCALL IP, iletişim, organizasyon ve bakım için ortak teknoloji platformu. Geleceğe yönelik birçok uygulama

Detaylı

rwe smarthome Ev için enerji kontrolü.

rwe smarthome Ev için enerji kontrolü. rwe smarthome Ev için enerji kontrolü. 2 Genel Bakış. Günümüzde enerji tüketicileri arasında en yaygın talep daha yüksek enerji verimliliğidir. Bu talebin en önemli nedeni enerji faturalarını azaltma isteğidir

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı