KURUMSAL. Tarihçe. Misyon. Vizyon

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KURUMSAL. Tarihçe. Misyon. Vizyon"

Transkript

1 aluma

2 aluma

3 KURUMSAL Tarihçe Aluma Yapı Sistemleri kurucu ortakları, 11 yıldır Çatı ve Giydirme Cephe sektörlerindeki birikimlerini birleştirmeye karar vermiş ve bu birleşmeden doğan sinerji ile grubumuz hızlı bir büyüme trendine girmiştir. Bugün Şirketimiz yapı sektöründe eksik olan kaliteli mühendislik ve işçilik hizmeti açığını kapatırken sektörü kurumsal çözüm ortaklığı kavramı ile tanıştırıyor. Misyon Şirketimizin giydirme cephe sektöründeki misyonu, kurumsal çözüm ortağı olarak projelendirme ve danışmanlık, imalat ve montaj hizmetlerini üstlenmektir. Şirketimizin endüstriyel çatı-cephe sektöründeki misyonu, yatırımcıların tesislerinin en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik şekilde tamamlanmasını sağlamaktır. Bu noktada ürünlerin ve montajın daha ekonomik hale getirilmesi için özel satın alma çözümleri, uygulama desteği ve idari binaların endüstriyel tesislerle birlikte bitirilmesi sunduğumuz ana hizmetlerdir. Şirketimizin gemi yaşam alanı ürünleri sektöründeki misyonu, kurumsal çözüm ortağı olarak proje üzerinden çözüm üretme, imalat ve montaj hizmetlerini üstlenmek ve iç pazara hakim olan ithal malzemelerin girişini kesmektir. Bu konuda millileştirme sadece yatırımcılara değil, ülkemize de kazandıracaktır. Vizyon Aluma, yaşam alanlarının yaratılmasında, sektörünün parlayan yıldızı olmak ister.

4 Governance History After 11 years in the sector, since 1997, the founder partners of Aluma have decided to put their experince together. By outcoming synergy, Aluma has gathered a fast growth trend in curtain walling and industrial building construction sector. Today, our company plays an important role in fulfiling the need for qualified engineering and service, also by implementing international governance and management techniques. Mission Our mission in curtain walling sector is to be a solution partner by managing processes of Project consultancy, Project drawing, manufacturing the system and fixing to the building at construction site. Our mission in roofing sector is to provide the customer Best Solution for material quality, price and speed by our technical assistance. We have an extremely qualified technical Office to support the customer in industrial building solutions which is lacking in the sector. Aluma provides more economical solutions for materials to be used and solutions for fixing process and service from one source to cover all management buildings and industrial buildings at the same time. Our mission in maritime products sector is to be a solution partner by managing processes of Project support, manufacturing and fixing to the ship at construction site. Vision Aluma, wishes to be the shining star of her sector in creating better buildings and life spaces.

5 PROJE VE DANIŞMANLIK Talebiniz üzerine deneyimli mimar ve mühendis kadromuz ile yurt içinde ya da yurt dışında uygulama olmadan sadece projelendirme ve tasarım çalışmaları yürütmemiz mümkündür... With her experienced architect and engineers, Aluma can support you only in design process everywhere in the world upon your request. I. CEPHE SİSTEMLERİ WALL SYSTEMS Panel Sistemler...Unitized Panel Systems 1- Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri...Aluminium Cap Systems (Stick) 2- Strüktürel Silikon Cephe Sistemleri...Aluminium Silicone Systems (Stick) 3- Transparan Cephe Sistemleri...Planar Systems 4- Double Facade Cephe Sistemleri...Double Facade Systems 5- Skylight Sistemleri...Skylight Systems II. SOĞUK CEPHE SİSTEMLERİ Cold Facade Sytems 1- Kompozit Panel Cephe Kaplamaları...Aluminium Composite Panel Sytems 2- Doğal Taş Cephe Kaplamaları...Natural Stone Claddings 3- Suni Taş Cephe Kaplamaları...Artifical Stone Claddings 4- Suni Ahşap Cephe Kaplamaları...Artificial Wooden Claddings 5- Tuğla Cephe Kaplaması...Terracotta Claddings. Kurşun Geçirmez Alüminyum Dış Cephe Kaplamaları...Bullet Proof Facades Panoramik Asansörler...Panoramic Elevators Kış Bahçesi...Winter Gardens Saydam Dış Cephe...Transparent Facades Alüminyum Açılır Kapılar...Aluminium Windows and Doors Otomatik Kapılar...Automatic Doors Inox Parmaklıklar...Stainless Steel Balustrades Sunscreen Camlar...Sunscreens

6 ÜRETİM KABİLİYETİ Aluma, yüksek imalat kabiliyeti ile knowhow üreten bir teknolojiye sahiptir Aluma has a know-how creating technology with its high production capabilities.

7 YAPI ÜRÜNLERİ 27/200 38/151

8 YAPI ÜRÜNLERİ Deck döşeme paneli Aksesuarlar

9 GEMİ ÜRÜNLERİ Aluma Marine Cruise gemileri, otel gemiler, arabalı vapurlar,ticari gemiler ve petrol platformlarının iç mekanları için lider tedarikçidir. Aluma Marine, Merkezi Türkiye de olup yangın kapıları, ıslak mekan üniteleri (WetUnit), yangına dayanıklı duvar paneli, asma tavan sistemi, ve yer plakaları (Floating floor) üretim ve dağıtımını yapar. Aluma Marine, Gemi İnşa sektörüne yüksek kaliteli ve ekonomik çözümlerinin yanı sıra geniş mimar ve mühendis kadrosu ilede en iyi hizmeti sağlamak amacındadır. Aluma Marine ürünleri birinci sınıf malzemeler ile yapılmakta olup üretim, sektörün uluslar arası kural ve regülasyonları ile EN Normlarına uygun yürütülür. Duvar Panelleri Aluma Marine teknik ekibi en son regülasyonlar ışığında kalite, montaj esnekliği, yangın-ses yalıtımı, ağırlık açısından en uygun duvar panelini seçer. Asma Tavan Aluma Marine teknik ekibi en son regülasyonlar ışığında akustik ve montaj esnekliğine göre en uygun asma tavan sistemini seçer. Asma tavan sistemlerinde kendi taşıyıcı olanların yapısal ses iletimi ve yangın regülasyonlarına göre titizlikle seçilmesi gerekir. Kapılar Aluma Marine, uzun yılların birikimi ile Gemilerde iç mekanlarda kullanılan A ve B tipi kapıları üretmektedir. Moduler Islak Mekan Üniteleri Aluma Marine mühendisleri, şirketimizin üstün imalat yetenekleri ve teknolojisi ile yekpare Islak Mekan Üniteleri tasarlayıp üretirler. Aluma Marine in Islak Mekan Üniteleri, Modüler ve kolay yerleştirilir olmaları, hijyen konusundaki üstün nitelikleri ile uzun yolculuk gemileri ya da açık deniz platformlarındaki yaşam için mükemmel bir seçimdir. Yer Plakaları Aluma Marine kuvvetli, uzun dayanıma sahip, ses geçirmeyen yer plakaları ile sorunları ortadan kaldırır. Sistem, taşıması ve montajı kolay galvanizli çelik kasetlerden oluşur. Marine mobilyalar Aluma Marine mobilyada kalite, dayanıklılık ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunmayı amaçlar.

10 Maritime Products Aluma Marine is a leading supplier of interior systems for cruise ships, ferries, commercial vessels and offshore installations. Headquartered in Norway, the company manufactures and distributes fire-rated walls, ceiling systems, doors, prefabricated wet units, floating floors, windows and furniture, making Aluma Marine a one-stop shop for high-quality, affordable interior systems for the maritime industry. Aluma Marine products are manufactured using first-class materials, in compliance with the most exacting rules and regulations, and Aluma Marine s own strict quality control measures. Wall systems Aluma Marine designs wall systems designed to meet the following criteria: quality, flexibility, fire, sound, weight and ease of installation. Based on new requirements for improved acoustic insulation, Suspended and self-suspended ceiling systems Aluma Marine manufactures and supplies both suspended and self-suspended ceiling systems. The ceiling systems are recognised throughout the industry for their superior acoustic properties and ease of installation. The self-suspended ceiling modules have been designed to avoid structural borne noise and to reduce safety risks associated with loose fire insulation. Weather-tight, sound-reduction and fire doors We provide a complete range of doors, including ship-type internal A and B doors, high soundreduction door solutions are also available. Modular wet units for marine accommodation Building on decades of experience and specialised competence, Aluma Marine offers fully fitted wet units. Aluma Marine s modular wet units are ideal for marine accommodation units from cruise ships to offshore installations. Floating floors Aluma Marine manufactures and supplies floating floor systems designed for strength, safety, ease of installation and sound reduction properties. The floor system is constructed of galvanised steel cassettes and is easy to transport and install. Marine furniture Aluma Marine Furniture offers a flexible line of ship s furniture for conventional ships and offshore living quarters. The furniture from Aluma Marine fulfils today s requirements of quality, durability and user-friendliness.

11 REFERANSLARIMIZ Project Name Sapphire Tower Sapphire Tower Custom Design Panel Productions İstanbul / Turkey Project Name Sapphire Tower

12 Hyatt Regency 10

13 Hyatt Regency Hyatt Regency Aluminium Panel System (As Subcontractor of Dekoral) Dushanbe / Tajikistan 11

14 Hyatt Regency 12

15 Hyatt Regency Hyatt Regency Aluminium Panel System (As Subcontractor of Dekoral) Dushanbe / Tajikistan 13

16 European Trade Center 14

17 European Trade Centre European Trade Centre Aluminium Facade (Bullet Proof) Tirana / Albania 15

18 European Trade Center 16

19 European Trade Centre European Trade Centre Panoramic Elevator (Inox) Tirana / Albania 17

20 Georgia Ministry of Defense 18

21 Georgia Ministry of Defense Georgia Ministry of Defense Aluminium Silicone Facade (As Subcontractor of Dekoral) Tbilisi / Georgia 19

22 Dogus Management Building Dogus Management Building Curtain Wall Works İstanbul / Turkey Project Name EHW 20

23 Sular Showroom Sular Showroom Aluminium Silicone Facade Tirana / Albania Project Name Sular Showroom 21

24 Renault Showroom 22

25 Renault Showroom Renault Showroom Aluminium Silicone Facade Tirana / Albania 23

26 EHW 24

27 EHW EHW Aluminium Facade (Curved) Tirana / Albania 25

28 Inco - Wiessmann 26

29 Inco - Wiessmann Inco - Wiessmann Aluminium Silicone Facade Istanbul / Turkey 27

30 Ndertimvila Ndertimvila Aluminium Facade Tirana / Albania Project Name Ndertimvila 28

31 Pienvis Pienvis Aluminium Facade Tirana / Albania Project Name Pienvis 29

32 Marenegro 30

33 Marenegro Marenegro Aluminium Canopy & Aluminium Facade İstanbul / Turkey 31

34 Marenegro 32

35 Marenegro Marenegro Winter Garden & Aluminium Bath Facade İstanbul / Turkey 33

36 Alfa Otomat 34

37 Alfa Otomat Alfa Otomat Management Building Curtain Wall Works İstanbul / Turkey 35

38 Tat Tower Tat Tower Extra Works Curtain Wall Works İstanbul / Turkey Project Name Tat Tower 36

39 Serdika AVM Serdika AVM Project Name Serdika AVM 37

40 ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERİ 38

41 39

42 40

43 41

44 42

45 43

46 44

47 45

48 46

49 47

50 48

51 49

52 aluma DES Sitesi 111. Sk. D18/7 Ümraniye/İstanbul T:

İÇİNDEKİLER INDEX 06 SERTİFİKASYON ŞİRKET PROFİLİ COMPANY CERTIFICATION SEÇİM REHBERİ SELECTION GUIDE

İÇİNDEKİLER INDEX 06 SERTİFİKASYON ŞİRKET PROFİLİ COMPANY CERTIFICATION SEÇİM REHBERİ SELECTION GUIDE ENTER 04 ŞİRKET PROFİLİ COMPANY 06 SERTİFİKASYON CERTIFICATION 08 10 22 26 28 32 36 46 48 54 56 58 60 SEÇİM REHBERİ SELECTION GUIDE DÜZ KAYAR KAPILAR İÇİN OTOMASYON AUTOMATISMS FOR STRAIGHT SLIDING DOORS

Detaylı

İÇİNDEKİLER INDEX 004 MİSYON 006 SERTİFİKASYON MISSION CERTIFICATION SEÇİM REHBERİ SELECTION GUIDE

İÇİNDEKİLER INDEX 004 MİSYON 006 SERTİFİKASYON MISSION CERTIFICATION SEÇİM REHBERİ SELECTION GUIDE ENTER 004 MİSYON MISSION 006 SERTİFİKASYON CERTIFICATION 008 010 022 026 028 033 036 049 054 SEÇİM REHBERİ SELECTION GUIDE DÜZ KAYAR KAPILAR İÇİN OTOMASYON AUTOMATISMS FOR STRAIGHT SLIDING DOORS OTOMATİK

Detaylı

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 INDEX Şirket Profili Company Profile 5 İstanbul Tramvayı Montajı Istanbul Tram Assembly 7 Pozotosu Kabinleri Pozotosu Cabinets 9 Kablo Kanalları

Detaylı

Dünya'nın yeni profil sistemi. World's new profile systems

Dünya'nın yeni profil sistemi. World's new profile systems Dünya'nın yeni profil sistemi World's new profile systems ÜRÜNLERİMİZ Products 2011 Press Line / 1800 US Ton 1. Pres Hattı Factory / ALCAS Üretim Tesisleri / Çorlu - TEKİRDAĞ Press Line / 2750 US Ton 2.

Detaylı

Hayat Renklendikçe Güzelleşir...

Hayat Renklendikçe Güzelleşir... Wood Coating Systems Mobilya ve Sanayi Grubu Ürün Detayları Product Details for Furniture and Industrial Group www.polchem.com.tr Hayat Renklendikçe Güzelleşir... Ahşap Boyama Sistemleri Hayatınıza renk

Detaylı

ÜRÜN KATALO U & FİYAT LİSTESİ

ÜRÜN KATALO U & FİYAT LİSTESİ Ğ ÜRÜN KATALO U & LİSTESİ PRODUCT CATALOGUE & PRICE LIST PU KÖPÜKLER DOLGU MALZEMELERI YAPIS TIRICILAR BANTLAR BAGLANTI SISTEMLERI PU FOAMS SEALANTS ADHESIVES TAPES FIXINGS Selena Sulamericana Ind e Com

Detaylı

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE HAKKIMIZDA Erse 1996 yılında kurulmuştur. Koaksiyel, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, halojensiz ve yangına dayanıklı kablolar, enstrüman, silikon, gemi kabloları ve müşteri talepleri doğrultusunda

Detaylı

Yaşam standartlarınızı ileriye alın IMPROVE YOUR LIFE STANDARD

Yaşam standartlarınızı ileriye alın IMPROVE YOUR LIFE STANDARD www.aydin-residence.com www.tarikaydin.com.tr Yaşam standartlarınızı ileriye alın IMPROVE YOUR LIFE STANDARD Hayallerinizden yola çıkarak tasarlanmış bir yaşam A LIFE DESIGNED; BASED ON YOUR DREAMS Aklın

Detaylı

LYALARI SANA. www.omsiad.org.tr

LYALARI SANA. www.omsiad.org.tr LYALARI SANA www.omsiad.org.tr www.hafelegateway.com www.hafele.com.tr www.hafeleevim.com Bu katalog, mobilya ve kapı donanımlarında ilk lerin yaratıcısı Häfele nin katkılarıyla hazırlanmıştır. HÄFELE

Detaylı

Haluk ÖZKIYICI tarafından 1985 yılında kurulan firmamız taahhüt, proje, mühendislik, danışmanlık ve ürün satışı alanlarında hizmet vermektedir.

Haluk ÖZKIYICI tarafından 1985 yılında kurulan firmamız taahhüt, proje, mühendislik, danışmanlık ve ürün satışı alanlarında hizmet vermektedir. Haluk ÖZKIYICI tarafından 1985 yılında kurulan firmamız taahhüt, proje, mühendislik, danışmanlık ve ürün satışı alanlarında hizmet vermektedir. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden, endüstriyel tesisat,

Detaylı

Luxury Private Villa With Garden. Çankaya ANKARA. Bahçeli Müstakil Lüks Villa

Luxury Private Villa With Garden. Çankaya ANKARA. Bahçeli Müstakil Lüks Villa ALOHA RESIDENCE Luxury Private Villa With Garden Çankaya ANKARA Bahçeli Müstakil Lüks Villa The facade and indoor space projects of our building, which is very close to European Union Office, belong to

Detaylı

Raylı Sistemler Katalog 2011

Raylı Sistemler Katalog 2011 Raylı Sistemler Katalog 2011 çindekiler Railway Substations Sheet Steel & Concrete Kiosk Switchgears Transformers Inductive&Capacitive Compensation Rectifiers Disconnecting Cubicles Negative Panels Over

Detaylı

w w w. t u r a n l a r g r o u p. c o m w w w. p e l i d i j i. c o m

w w w. t u r a n l a r g r o u p. c o m w w w. p e l i d i j i. c o m w w w. t u r a n l a r g r o u p. c o m Turanlar Şirketler Grubu yayınıdır This is a Turanlar Group Publication Ekim October 2011 Siz sadece hayal edin You only dream Digi Peli nin yeni yüzleriyle tanıştınız

Detaylı

w w w. f a c c a d e

w w w. f a c c a d e www.faccade.co Every work has an expert her işin bir usta sı every beauty has an ornament!.. her güzelin bir süs ü var!.. we are decorating buildings, biz binaları süslüyoruz, 05 buildings that decorate

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE. Hayatın yapıcı gücü... The creative power of life...

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE. Hayatın yapıcı gücü... The creative power of life... ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE Hayatın yapıcı gücü... The creative power of life... Çalışma hayatına 1985 yılında yapı sektöründe başlayan Akseki Yapı, kuruluşunu tamamladığı 1999 yılından bu yana da

Detaylı

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

1.750 200.000 1.200. ton / yıl tonnes / year ÇELİK İŞLEME / STEEL SHEET & PROFILE WORK. m2 / yıl m2 / year KOMPOZE LEVHA / COMPOSITE SHEET

1.750 200.000 1.200. ton / yıl tonnes / year ÇELİK İŞLEME / STEEL SHEET & PROFILE WORK. m2 / yıl m2 / year KOMPOZE LEVHA / COMPOSITE SHEET Merkez ve Üretim Tesisleri Headquarters & Production Plant Fabrikadan Görüntüler Scenes from the Plant İzmit-Türkiye / Izmit-Turkey İzmit Merkez / Izmit Headquarters 1.750 ton / yıl tonnes / year ÇELİK

Detaylı

ECOLOGY CONCEPT. www.interpen.com.tr

ECOLOGY CONCEPT. www.interpen.com.tr ECOLOGY CONCEPT www.interpen.com.tr PVC RIGIT SHEET 01 HAKKIMIZDA / ABOUT US Firmamız 1959 yılında kurulmuştur, İlk işyerimiz 50 m2 lik bir işyeridir. Ülkemizde düz cam fabrikası olmadığı için ithal cam

Detaylı

TARİHÇE, MİSYON ve VİZYONUMUZ. www.can-insaat.com

TARİHÇE, MİSYON ve VİZYONUMUZ. www.can-insaat.com TARİHÇE: Can İnşaat Ticaret ve İhracat Anonim Şirketi, 1982 yılında 5 ortaklı olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden beri Türkiye nin çeşitli bölgelerinde çok çeşitli projeler gerçekleştirmiştir. Halen de

Detaylı

Tek noktadan dünya markalarına...

Tek noktadan dünya markalarına... Tek noktadan dünya markalarına... 1954 yılında İstanbul da kurulan İntermobil, Avrupa da yerleşik lider otomotiv sanayi tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olup; bu konuda Türkiye

Detaylı

Türk Otomotiv Sanayi nin Bugünü ve Geleceği Today and Future of the Turkish Automotive

Türk Otomotiv Sanayi nin Bugünü ve Geleceği Today and Future of the Turkish Automotive YILYEAR: 14 SAYIISSUE: 66 TEMMUZJULY- AĞUSTOSAUGUST 2012 Otomotivdeki değişim Türk otomotiv sanayine büyük fırsatlar yaratacak Change in automotive will create great opportunities for Turkish automotive

Detaylı

Kapalı Devre TV Sistemleri. Wide Angle Projection Systems. Döşeme Kanalları. Distribution and Power Panels. Mechanical Automation Systems

Kapalı Devre TV Sistemleri. Wide Angle Projection Systems. Döşeme Kanalları. Distribution and Power Panels. Mechanical Automation Systems Enerji Üretim Santralleri Arıza Uyarı ve Yük Yönetim Sistemleri Aydınlatma Otomasyon Sistemleri Dağıtım ve Kuvvet Panoları Proses Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Tıbbi Cihazlar ve Kontrol Tesisatı Topraklama

Detaylı

enerji sektöründe Başarı ile dolu 18 Yıl 18 successful Years in energy sector

enerji sektöründe Başarı ile dolu 18 Yıl 18 successful Years in energy sector LOW VOLTAGE SOLUTIONS 2013 / 2014 ALÇAK GERİLİM ÇÖZÜMLERİ Vekmar Elektrik, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini çalışmalarının her aşamasına entegre ederek, kendisini sürekli yenileyen ve müşterilerine hep

Detaylı

MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ ARCHITECTURAL WAYFINDING SYSTEMS

MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ ARCHITECTURAL WAYFINDING SYSTEMS MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ ARCHITECTURAL WAYFINDING SYSTEMS İÇİNDEKİLER CONTENTS İNOVASYON TARİHÇEMİZ Hakkımızda Çalışma Alanları Hizmetler İş Akışı 04 06 08 10 12 OUR HISTORY OF INNOVATION About Us

Detaylı

PROFİL KATALOĞU Profile Catalogue 2011/1

PROFİL KATALOĞU Profile Catalogue 2011/1 YLITIMSIZ KPI VE PENCERE SİSTEMLERİ Unisolated Window and Door Systems KPI VE PENCERE SİSTEMLERİ Window and Door Systems 2011/1 YLITIMSIZ Unisolated Merkez / Head Office: Kaya Millenium İş Mer. Kat: 7

Detaylı

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life İş hayatında zirve Pinnacle of business life İÇİNDEKİLER INDEX Anadolu Grubu Anadolu Group Anadolu Gayrimenkul Anadolu Real Estate Konum Location Mimari Architecture Bina Özellikleri Building Properties

Detaylı

www.kayrametal.com.tr www.amanosmetal.com

www.kayrametal.com.tr www.amanosmetal.com Yaşamınızın içindeki mimari çözümler... KAYRA METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez: Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:4/E 34197 Bahçelievler - İstanbul / Türkiye T : +90 212 452 00 50 pbx F : +90 212 654

Detaylı

Hayat ı nşa etmek Building life

Hayat ı nşa etmek Building life Hayat ı nşa etmek Building life Dünyada ININSA Temsilcilikler Uluslararası mevcudiyet Ticari fuarlar ve sergiler ININSA şirketi Tanıtım Projeler Uygulamalar Teknik danışmanlık Kurulum ve satış sonrası

Detaylı

GİA İNŞAAT VE MEKANİK;

GİA İNŞAAT VE MEKANİK; İNŞAAT VE MEKANİK HAKKIMIZDA ADA GRUP, bünyesindeki Ada Enerji ve Gia İnşaat ve Mekanik firmalarıyla Raylı Sistemler, Enerji, Endüstriyel Tesisler, İnşaat ve Haberleşme sektörlerinde faaliyetlerine devam

Detaylı

İçindekiler Contents

İçindekiler Contents İçindekiler Contents OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Derneği Adına Küme Yönetim Kurulu Başkanı Murat ATAMAN on behalf of OSTİM Medical Industry Cluster Association Chairman of the Board Gülnaz KARAOSMANOĞLU

Detaylı