AKSA JENERATÖR A LES FTAR YEME NDE BULU TU

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AKSA JENERATÖR A LES FTAR YEME NDE BULU TU"

Transkript

1 AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ 4. SAYI / 2014 AKSA JENERATÖR A LES FTAR YEME NDE BULU TU ÇA RI MERKEZ LE 7/24 ÇÖZÜM ÜRET YORUZ EN YEN AKSA...

2 AKSA JENERATÖR İFTAR YEMEĞİ AKSA JENERATÖR AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU 21 Temmuz 2014 tarihinde Aksa Jeneratör İstanbul bölgesi tüm çalışanları, WOW İstanbul Hotel de düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek keyifli bir akşam geçirdiler. Aksa Jeneratör Genel Müdürü Sayın Alper PEKER in açılış konuşmasının ardından Aksa Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necati BAYKAL da Tüm Kazancı Holding ailesinin birlik ve beraberliğinin bu tarz organizasyonlarla daha da pekiştiğini dile getirdiler. İftar Programı Tasavvuf Müziği ve Semazen gösterisi eşliğinde sonlandı. İstanbul daki tüm çalışanlar tekrar bir araya getirilerek adeta sıcak bir aile ortamında dualar eşliğinde oruçlar açıldı. Semazen gösterisi ve tasavvuf müziği ile devam eden yemeğin sonunda Aksa çalışanlarına çeşitli hediyeler de dağıtıldı. Cookshop restoranlarında geçerli hediye çekleri ve gecenin en büyük sürprizi olan Mirada Del Mar Hotel de bir haftalık konaklama ödülü sahiplerini buldu. Sürekli büyüyen geniş bir aile olan Aksa Jeneratör dinamik ve pozitif ekibi ile ilklerin öncüsü olmaya devam edeceğini net bir şekilde gösterdi.

3 AKSA JENERATÖR ÇAĞRI MERKEZİ SİZİ DİNLİYORUZ Çağrı merkezimiz 3 yaşında. Yeni yaşına uygun modern ve daha büyük bir kadro ile yeni yerinde hizmet vermeye devam eden çağrı merkezi bu yolculuğuna 2011 Eylül ayında sadece 30 kişilik bir kadro ile başlamıştı. Şuan kadrosunu ikiye katlayan ve aldığı çağrılar günde i aşan çağrı merkezi kesintisiz enerji için kesintisiz olarak 7/24 faaliyette bulunuyor nin 2. Yarısında jeneratör çağrılarını da almaya başlayan merkez, Türkiye nin dört bir yanından aldığı çağrılara en hızlı ve en kaliteli şekilde çözüm buluyor.

4 ORGANİZASYON AKSA İLE KESİNTİSİZ MÜZİK VE EĞLENCE Harbiye Açık Hava konserlerinin enerjisi Aksa Jeneratör den. Aksa her alanda ve her sektörde hizmet anlayışından ödün vermiyor. Birçok ünlü sanatçı ile her sene düzenlenen Harbiye Konserleri ve yaz akşamlarının eğlencesi kesintisiz devam etsin diye Aksa Jeneratör iş başındaydı. gerekse iş alanlarının bir numaralı ve vazgeçilmez markası. 2 adet 400 ve 1 adet 275 kva jeneratör desteği veren Aksa, uzmanlığı, tecrübesi ve güvenirliliği ile gerek eğlence Sayısız ödüllü heavy metal grubu ilk kez gerçekleştirdiği Metallica By Request projesiyle, müzikseverleri çığır açan interaktif Metallica konseri deneyimi ile tanıştırdı. Bu özel Metallica konseri, 13 Temmuz Pazar günü İTÜ Stadyumu nda gerçekleşti. Müziğin ve müzikseverlerin destekçisi Aksa Jeneratör yine oradaydı ve bu eşsiz anların kesintiye uğramaması için desteğini ve enerjisini bir an bile eksik etmedi.

5 BAYİLİK AKSA TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYETE BAŞLADI Uzun yıllardır Doğu Karadeniz bölgesinde yoğun bir şekilde faaliyet gösteren Aksa Jeneratör APC si Trabzon İnşaat, Trabzon daki tüm işleri Aksa Jeneratör bölge müdürlüğüne devir etti. Trabzon ve Karadeniz bölgesindeki gücünü arttırarak büyüme hedefini genişleten Aksa, Türkiye nin her köşesine enerjisini ve aydınlığını yaymaya devam ediyor. Aksa Trabzon bölge müdürlüğü tüm bölge nin jeneratör talebini karşılayacak ve 7/24 servis ihtiyacına çözüm olma yolunda çalışmalarına başlamıştır. AKSA TRABZON Yavuz Selim Bulvarı Manolya Sitesi No: 281/A Tel: Faks:

6 ÜRÜNLER EN YENİ AKSA Ürün gamını gün be gün arttıran ve yeni teknolojiler ekleyen Aksa Jeneratör yeni gözdesi 8000 DE görücüye çıktı. Portatif jeneratörde de sektör öncülerinden olan Aksa zirve yarışını zorluyor. Yeni teknoloji ve özellikler ile donatılan 8000 DE her koşulda hayatı kolaylaştıracak. Dizel ürün gamında müşteri ihtiyaçlarına çözüm olması için üretilen AAP 8000DE nin kabinli seçeneği de çok yakında müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

7 PROJELER ŞANLIURFA 600 YATAKLI HARRAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 5 ADET 1915 kva, 2 ADET 1425 kva.

8 PROJELER TRABZON YURT KUR PROJESİ, 1 ADET 165 kva, 1 ADET 129 kva, 1 ADET 93 kva, 1ADET 16 kva

9 PROJELER KELEŞOĞLU OTEL PROJESİ, 1 ADET 600 kva

10 PROJELER ANKARA KAŞMİR GÖL EVLERİ PROJESİ, 5 ADET 770 kva, 2 ADET 510 kva, 1 ADET 550 kva

11 PROJELER ANTALYA AKRA BARUT HOTEL PROJESİ, 1 ADET 1915 kva, 1 ADET 880 kva

12 PROJELER ANTALYA ALAN XAFIRA DELUXE HOTEL PROJESİ, 2 ADET 1650 kva

13 PROJELER KONYA NOVADA AVM PROJESİ, 6 ADET 825 kva

14