Mutluluğu yolda bulun.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Mutluluğu yolda bulun."

Transkript

1 E-Serisi. Sedan.

2 Mutluluğu yolda bulun. Gözünüzde bıraktığı ilk izlenimden parmak uçlarınızdaki son karıncalanmaya kadar yeni E-Serisi AVANTGARDE, karşılaşmanın ilk saniyesinden son saniyesine kadar ikna edicidir. E-Serisi, isteğe bağlı donanım olan AMG spor paketi sayesinde tutarlı dinamik tasarımı ve belirgin bir şekilde bilenmiş ifadesi ile tarzınıza hitap eder. Yolda onun gücünü ve çevikliğini hissettiğinizde, güçlü hislerin nerden geldiğini öğreneceksiniz.

3

4

5 Randevuyu kap: Pzt. 00:00 Pz. 24:00 Sportiflik sürüş keyfi ile buluşuyor. Yeni E-Serisiʼnde uyum sadece aks yükü dağılımında ve tasarımda mevcut değildir. Motor seçiminde de belirli sürücü istekleri düşünülmüştür. İster sportif tutku olsun ister profesyonel olarak uzun yollar katedin. En iyisi bunu kendiniz yaşayın elbette sürüş esnasında.

6

7 Unutmayın: Zamanı unutmak için en güzel yer. Yerinizi aldığınızda çok özel bir yerde bulunduğunuzu bilirsiniz. Çekici parlak alüminyum süslemeler ve analog saati orta konsola sürüş karakteri kazandırır. Ayrıca E-Serinizi nasıl donatacağınızı, sayısız seçenekler arasından seçim yaparken sizin zevkinize ve güvenilir ellerinize bırakıyoruz.

8 Yolları piste dönüştürür. Operaya veya golf turnuvasına giderken: Büyük gösteri veya dış hizmetler için: Yeni E-Serisi ile her yerde evinizde gibi hissedersiniz. Gösterişli salonların önünde de bekler, yeşil alanda park halinde de: Donanım konsepti ELEGANCE ismini hakkıyla taşır.

9

10 Tasarım. Gözünüz de sizinle birlikte sürüş yapar. Yeni E-Serisiʼnde elbette memnuniyetle. Tasarım iyi bir zevk, netlik ve konfor meselesidir. Bu yüzden yeni E-Serisi hem özellikle estetik hem de hissedilebilir bir ergonomi ile ikna edicidir. Yenilikler içeren dış görünümü, aracı daha güçlü ve daha dinamik hale getirir. İsteğe bağlı donanım konsepti AVANTGARDEʼda örneğin yıldız ve yeni 2 lamelli radyatör ızgarası buna katkı sağlar. Yan kısımlar belirgin şekilde keskin orantılara sahiptir. İç mekanda yeni tasarlanmış 3 tüplü gösterge tablosu, analog saatli orta konsol ve kaliteli malzeme seçimi olumlu şekilde dikkat çeker. Elbette kendi fikirleriniz ve iyi zevkiniz için de yer mevcuttur. Çünkü iç mekanda örneğin yeni bir renk çeşitliliği ile daha da bireyselleştirme imkanları vardır. İfadesi güçlü, zarif hatları ile tamamen yeni ön farlar, tampon ve motor kaputu Kısmi LED farlar (standart donanım), tam LED farlar (isteğe bağlı donanım) LED fiber optik teknolojili yeni arka lamba tasarımı Belirgin donanım konsepti ELEGANCE (isteğe bağlı) görsel olarak krom süslemeleri ile fark yaratır ve iç mekanda kaliteli ceviz ağacından oluşan süslemeleri ile bireyselliği ve konforu vurgular Sportif-dinamik donanım konsepti AVANTGARDE (isteğe bağlı) 2 lamelli radyatör ızgarasındaki yıldızı ile kendine özgü görünüşü ve ifadesi güçlü dış görünümü ve iç mekanı ile önem kazanır Güvenlik. Güvenlik, günümüzde en modern teknolojiye dayanır. Tıpkı yeni E-Serisi gibi. Mercedes-Benzʼin bütünsel güvenlik konsepti aktif ve pasif sistemleri birleştirir ve yolcuları en iyi şekilde korur. Yeni E-Serisi Sedanʼda zaten yüksek olan standartlar daha da optimize edildi. Örneğin, isteğe bağlı donanım olan acil fren algılama sistemi BAS PLUSʼta olduğu gibi: kavşak yardımcısı ve yaya algılama sistemine sahiptir. Tehlikeleri sadece önden değil, yan taraftan da teşhis edebilir. İsteğe bağlı donanım olan aktif şerit takip yardımcısı, yol şerit çizgilerinin yanında tehlikeli olabilecek karşı yönden gelen trafiği algılar. İsteğe bağlı donanım olan adaptif uzun far yardımcısı da diğer trafik katılımcılarının gözlerini kamaştırmayacak şekilde önemli derecede güvenliğe katkı sağlar. Diğer yandan standart donanım olan COLLISION PREVENTION ASSIST çarpışma önleme yardımcısı size destek sağlar. Sistem, düşük mesafeden kaynaklanan arkadan çarpışmaları önlemek için tasarlanmıştır. ATTENTION ASSIST ve COLLISION PREVENTION ASSIST, adaptif fren yardımcısı (standart donanım) 9 hava yastığı (standart donanım) Tam LED sürüş farlı akıllı ışık sistemi (isteğe bağlı donanım) Adaptif uzun far yardımcısı (isteğe bağlı donanım) BAS PLUS a sahip sürüş yardımcısı paketi Plus, kavşak yardımcısı PRE-SAFE PLUS dahil, direksiyon yardımcısı olan takip mesafesi yardımcısı DISTRONIC PLUS, PRE-SAFE freni, aktif şerit takip yardımcısı ve aktif kör nokta yardımcısı (isteğe bağlı donanım) E-Serisi. En iyi formunda.

11 Konfor. Konforlu yeni bir Seriyi yaşayın: Yeni E-Serisiʼni. Aktif park yardımcısı olan isteğe bağlı park paketi sizi sanki neredeyse kendiliğinden uzunlamasına veya enine park yerlerine yerleştirir. Çevreyi gözeten kameralar orta ekranda olası engelleri kuş bakışı olarak gösterir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen dijital geri görüş kamerasını seçerseniz, ekranda dinamik yardımcı çizgiler ile, ilgili manevra işlemini destekleyen hareketli resimler belirir. Fakat Sedan sadece park ederken konforlu değildir. Kısa ve uzun mesafelerde de konforlu standart donanımda özellikle de masaj ve sürüş dinamiği fonksiyonlu isteğe bağlı donanım olan aktif ergonomik koltuklarda olağanüstü şekilde yolculuk edersiniz. A r t ı r ı l m ı ş d i r e ks i yo n ko n fo r u i l elektromekanik direkt direksiyon sistemi (standart donanım) Yeni Telematik nesline dayanan Audio 20 CD (standart donanım) Audio 20 CD için navigasyon modülü Becker MAP PILOT (isteğe bağlı donanım) S a b i t d i s kl i n a v ig a s yo n u ve y ü ks e k ç öz ü n ürlüklü renkli ekranı olan, internet özellikli COMAND Online multimedya sistemi (isteğe bağlı donanım) Çapraz park ile direksiyon ve fren fonksiyonu gibi yeni fonksiyonları içeren aktif park yardımcısı (isteğe bağlı donanım) HANDS-FREE ACCESS: bagaj kapağının ayak hareketi ile otomatik olarak açılması (isteğe bağlı donanım) Çevre. Herkes çevrenin korunmasına katkı sağlamak ile yükümlüdür. Kalıcı bir koruma tabii olan bir durum olmalıdır. En yeni neslin dizel motorları ve benzin agregaları, çekiş gücü ve performans tutumu gibi zamana uygun kalitelerden ödün vermeden daha düşük tüketim ve emisyon değerlerine yol açan bir takım masraflı bütünsel araç optimizasyonlarına sahiptir. Yeni E-Serisi de burada yine bir takım yeni geliştirmeler, tutarlı önlemler ve detayda iyileştirmeler sunar. Tek bir hedefle: kalıcı otomotiv çözümlerini hızlandırmak. ECO start- stop fonksiyonu (standart donanım) Sürüş tarzının verimlilik bakımından kontrol edilmesi için ECO göstergesi (standart donanım) Hareket enerjisinin geri kazanıldığı akıllı alternatör yönetimi (standart donanım) Sistem kontrollü enerji ihtiyacı nedeniyle yakıt tasarrufuna yardımcı olabilen elektromekanik direkt direksiyon sistemi (standart donanım) Bazı dizel motorlar için emisyon sınıfı Euro 6ʼya sahip BlueTEC teknolojisi E 300 BlueTEC HYBRID, 4 silindirli dizel motoru elektro motor ile birleştirir: Üst sınıfın en verimli motorlarından biri Emisyon sınıfı Euro 6 ya sahip (E 200 ve E 250) yeni geliştirilmiş 4 silindirli benzinli motor

12 Kavşak yardımcısı ve yaya koruma sistemine (isteğe bağlı sürüş yardımcısı paketi Plus) sahip BAS PLUS. İleriyi gören acil fren algılama sistemi BAS PLUS, olası arkadan çarpmalarda ve sürücü tehlike durumunda bir frenleme gerçekleştirdiğinde gerekli fren gücü ile destek sağlar. Bu esnada fren basıncı, bir çarpışmanın önlenmesi veya çarpışma hızının en azından önemli ölçüde azaltılması için sistem tarafından ayarlanır. Sistem, gerekli tepkiyi radyatör ızgarasındaki uzak ve yakın alan radarlarının ve ön camın arkasındaki stereo kameranın verileri ile hesaplar. Yeni E-Serisiʼnde ilk kez BAS PLUS fonksiyonu karşıdan karşıya geçen nesnelere ve yayalara yönelik genişletilmiştir. Bu da özellikle şehir içi trafiğinde ve kavşak alanında önemlidir. Aracın önündeki güncel alanda karşıdan karşıya geçen nesneler ve duran veya yavaş hareket eden yayalar sistem tarafından algılanabilir ve sürücüye 72 km/hʼye kadar olan hız aralığında bir tehlike durumunda frenleme esnasında destek sağlanır. Kavşak yardımcısına sahip BAS PLUS, artık sadece aracın önünde belirlenen tehlikelerde değil, karşıdan karşıya geçen yayalara yönelik aracın yan tarafında belirlenen tehlikelerde de sürücünün frenleme isteğini destekler.

13 Standart donanım. Yeni E-Serisi tüm bakışları üzerine çeker. Bu ilk etapta, yeni radyatör ızgarası, yeniden yorumlanmış karakter çizgilerine sahip yan görünüm ve standart donanım kısmi LED farlar ile etkileyici bir şekilde tasarlanmış ön bölümün bir kazanımıdır. Nappa deriden çok fonksiyonlu direksiyon, yeni 3 tüplü gösterge tablosu, orta kısmında analog saati olan ve modern düz ekran görünümlü orta konsola sahip iç mekan da zarif şekilde değiştirilmiş bir izlenim bırakır. Ayrıca kaliteli malzemeler, Alüminyum süslemeler, ambiyans aydınlatması ve yeni boru desenli koltuk döşemesi tasarımı da hoş bir görünüm sağlar. Direkt direksiyon sistemi, konsantrasyon kaybı yardımcısı ATTENTION ASSIST, çarpışma önleme yardımcısı COLLISION PREVENTION ASSIST, PRE-SAFE sistemi, sürücü ve ön yolcu için olan NECK-PRO koltuk başlıkları ve toplamda 9 hava yastığı gibi güncel teknolojiler ilk bakışta görünmez. Keskin dış tasarımı yeni E-Serisiʼne belirgin şekilde daha dinamik bir görünüm sağlar. İç mekanda kaliteli malzemeler. Yeni tasarımı ile LED fiber optik teknolojili arka lambalar. Audio sistemi Audio 20 CD.

14 Donanım konseptleri. ELEGANCE konsepti. İsteğe bağlı donanım konsepti ELEGANCE, E-Serisi Sedanʼın dinamik yönünü vurgular. Dış görünümü, krom süslemeler, motor kaputundaki Mercedes yıldızı ve çok kol tasarımlı hafif alaşım jantlar ile şekillendirilir. Ahenkli iç mekanı özel kumaş döşemesi, kaliteli ceviz ağacından zarif süslemeler ve üç farklı ışık kademesinde ayarlanabilen karartılabilir ambiyans aydınlatması ile ikna edicidir. AVANTGARDE konsepti. İsteğe bağlı donanım konsepti AVANTGARDE, E-Serisi Sedanʼa sportif-dinamik bir karakter kazandırır. Dış görünümü, yıldızı olan yeni 2 lamelli radyatör, ızgarası dikdörtgen şeklinde arka tampona entegre edilmiş çift, köşeli egzoz borusu çıkışları ve 5 çift kol tasarımlı hafif alaşım jantları ile daha çarpıcı ve daha atılgan bir etki bırakır. Yeni 3 kollu çok fonksiyonlu direksiyon ve alüminyum süslemeler ile iç mekandaki sportiflik buna uygundur. Farklılık detayda başlar: Donanım konsepti ELEGANCE. Dinamizm ve estetiğin zevkli birleşimi: Donanım konsepti AVANTGARDE. Özel zarafet içeren bir iç mekan beş renk dünyasında temin edilebilir. Sportif modernlik ve beş renk dünyasından renk seçimi.

15 Exclusive paketi. Dış spor paketi. En zarif malzemeler ve şık görsel vurgular Exclusive paketi ile kaliteli iç mekan hissedilir şekilde daha değerli, görünür şekilde daha kişisel hale gelir. Exclusive paketi isteğe bağlı olarak temin edilebilir ve çok yüksek beklentileri de karşılar. İsteğe bağlı donanım olan dış spor paketi E-Serisiʼne özellikle güçlü bir görünüm kazandırır ve başka şeylerin yanı sıra AVANTGARDE donanım konseptinin dış elemanlarını kapsar: 5 çift kol tasarımlı hafif alaşım jantları olan bir spor yürüyen aksam ve ayrıca ön aksta delikli fren diskleri ve Mercedes-Benz baskılı fren kaliperleri. Koltuklar ve orta konsoldaki ve kapılardaki kol dayamaları için Nappa deri döşemesi. Dış spor paketi olan E-Serisi dururken dahi çeviklik ve sürüş keyfi yaşatır. Süs dikişleri olan ARTICO suni deriden gösterge paneli ve yükleme kenarı. Tampona entegre edilmiş dikdörtgen biçimli egzoz borusu çıkışları olan iki akım yönlü egzoz tertibatı.

16 AMG Spor paketi. İsteğe bağlı donanım olan AMG spor paketi, dış görünüm ve iç mekan için birbirine uyarlanmış bir takım donanım özelliklerini kapsar. Bunlar E-Serisi Sedanʼın sportif çekiciliğini ve bireyselliğini daha da vurgular. Her açıdan benzersiz görsel vurguların yanı sıra AMG spor paketi, sürücü ve yolcular için hissedilir şekilde artırılmış bir sürüş dinamiği vaat ediyor. Önceki modele göre tamamen modifiye edilmiş AMG Styling, krom kaplı ve üç daha büyük soğutucu hava girişi olan yeni bir ön apronu kapsar. Ayrıca, yeni tasarımı ile yan marşpiyel kaplamaları, geniş krom çıtalı bir arka apron ve ayrıca iki akım yönlü krom kaplı egzoz borusu çıkışları özellikle ön plana çıkar. 5 çift kol tasarımlı yeni AMG hafif metal jantları olan AMG stili. Alt tarafı düzleştirilmiş, 3 kol tasarımlı, Nappa deri kaplı AMG spor direksiyon. Tampona entegre, krom dikdörtgen egzoz çıkışları olan iki yönlü egzoz tertibatı. Siyah donanımlı spor koltuklar.

17 İsteğe bağlı donanımlar (seçim). Yeni E-Serisi Sedan güncellenmiş tasarımı ile gerçekten göz alıcıdır. Fakat bunun ötesinde, daha başlama noktasında, istek üzerinde bu model serisi için mevcut olan birçok yeni fikre sahiptir. Sürüş yardımcısı paketi Plus ile daha güvenli bir sürüş için veya tam LED farlarla çeşitli genişletilmiş yardımcı fonksiyonlardan başlayarak yeni E - Serisi, park paketi veya trafik işareti yardımcısı gibi sürüşü destekleyen bir takım yeni konfor yardımcılarına sahiptir. HANDS-FREE ACCESS ile arka bagaj kapağı, ellerinizin boşta olmadığı zamanlarda, tek bir ayak hareketiyle açılır ve kapanır. Ve kışın, optimize edilmiş bir ortam konforu sağlamak için, kendini kanıtlamış ilave ısıtıcı tavsiye edilir. 360 kamerası sürücüye park işlemi sırasında çok iyi bir yardım sağlayabilir. Panoramik sunroof alışagelidk sunroof a göre görüş alanını iki katına çıkarır. EASY-PACK bagaj konfor muhafaza kutusu, bagaj kullanımının daha esnek ve daha konforlu olmasını sağlar. Bang & Olufsen BeoSound AMG High-End-Surround ses sistemi mükemmel bir akustik yaşatır.

18 Standart donanım ELEGANCE 011 Kumaş Kumaş ARTICO 2, Deri3 111 ARTICO 2, ARTICO 2, Deri Nappa deri Deri Deri Nappa deri Nappa deri 3 Siyah Siyah Saten beji Kestane kahverengi 018 Kumaş Kumaş Deri ARTICO 2, ARTICO 2, Nappa deri Deri Deri Nappa deri 3 Kristal grisi Kristal grisi Porselen Standart donanım ELEGANCE H76 Boylamasına taşlanmış, açık renkli alüminyum H14 Parlak kahverengi ceviz ağacı H79 Dokulu alüminyum, koyu renk Parlak kahverengi okaliptüs ağacı 3 H09 Açık damarlı kahverengi dişbudak ağacı Parlak siyah dişbudak ağacı 3 1 Strazburg kumaşı. 2 ARTICO suni deri. 3 İsteğe bağlı donanım. 4 Grenoble kumaşı.

19 AVANTGARDE 411 Kumaş 4 /ARTICO ARTICO2, Deri ARTICO 2, Deri Nappa deri Deri Nappa deri Nappa deri 3 Siyah Saten beji Kestane kahverengi 118 ARTICO2, Deri Deri Nappa deri Nappa deri 3 Kristal grisi Porselen AVANTGARDE H79 Dokulu alüminyum, koyu renk H14 Parlak kahverengi ceviz ağacı 3 H09 Açık damarlı kahverengi dişbudak ağacı Parlak siyah dişbudak ağaç 3

20 Opak renkler Metalik renkler 1 Özel renkler Siyah 197 Obsidiyan siyahı 890 Kavansit mavisi 585 Kovelin mavisi 149 Polar beyazı 526 Dolomit kahverengisi 988 Elmas gümüşü 799 Metalik elmas beyazı BRIGHT 755 Tenorit grisi 996 Kök yakut kırmızısı 775 İridyum gümüşü 792 Paladyum gümüşü 1 İsteğe bağlı donanım.

21 Ölçüler Tüm veriler milimetre cinsindendir. Verilen ölçüler ortalama değerlerdir. Temel donanıma sahip ve yüksüz durumdaki araçlar için geçerlidir.

22 Teknik değerler. Dizel motorlar E 200 CDI E 220 CDI E 220 CDI BlueEFFICIENCY Edition E 250 CDI Silindir sayısı/yerleşim düzeni 4/R 4/R 4/R 4/R Silindir hacmi (cm3 ) Nominal güç 1 kw (BG) d/dk.ʼda 100 (136)/ [100 (136)/ ] 125 (170)/ [125 (170)/ ] 125 (170)/ [ ] 150 (204)/3800 [150 (204)/3800] Nominal tork 1 (d/dk. daki Nm) 360/ [360/ ] 400/ [400/ ] 400/ [ ] 500/ [500/ ] Hızlanma km/h (sn) 10,2 [9,5] 8,7 [8,4] 8,7 [ ] 7,7 [7,5] Maksimum hız yakl. (km/h) 210 [207] 228 [227] 228 [ ] 240 [242] Yakıt tüketimi 3 (lt/100 km) şehir içi şehir dışı karma 6,0 5,8 [6,1 6,0] 4,5 4,2 [4,6 4,2] 5,1 4,8 [5,2 4,9] 6,1 5,8 [6,1 5,7] 4,3 4,1 [4,4 4,1] 5,0 4,7 [5,1 4,7] 5,5 5,5 [ ] 4,0 4,0 [ ] 4,5 4,5 [ ] 6,1 5,8 [6,2 5,8] 4,4 4,2 [4,5 4,2] 5,1 4,8 [5,2 4,8] CO 2 emisyonları 3 (g/km) karma [ ] [ ] [ ] [ ] Emisyon sınıfı Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Yükleme haddi (kg) [565] 565 [565] 475 [ ] 565 [555] Dizel motorlar E 250 CDI 4MATIC E 300 BlueTEC HYBRID E 300 BlueTEC E 350 BlueTEC E 350 BlueTEC 4MATIC Silindir sayısı/yerleşim düzeni 4/R 4/R 6/V 6/V 6/V Silindir hacmi (cm3 ) Nominal güç 1 kw (BG) d/dk.ʼda [150 (204)/3800] [150 (204)/4200*] [170 (231)/3800] [185 (252)/3600] [185 (252)/3600] Nominal tork 1 (d/dk. daki Nm) [500/ ] [500/ ] [540/ ] [620/ ] [620/ ] Hızlanma km/h (sn) [7,9] [7,5] [7,1] [6,6] [6,7] Maksimum hız yakl. (km/h) [238] [242] [250 2 ] [250 2 ] [245] Yakıt tüketimi 3 (lt/100 km) şehir içi şehir dışı karma [6,6 6,5] [5,0 4,7] [5,7 5,5] [4,2 4,1] [4,2 4,1] [4,2 4,1] [7,3 6,9] [5,2 4,7] [6,0 5,5] [7,3 6,9] [5,2 4,7] [6,0 5,5] [7,7 7,3] [5,5 5,1] [6,4 6,0] CO 2 emisyonları 3 (g/km) karma [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] Emisyon sınıfı Euro 5 Euro 5 Euro 6 Euro 6 Euro 6 Yükleme haddi (kg) 4 [565] [585] [555] [555] [545] * Elektromotor 20 kw /99/AT metnindeki 80/1269/EWG yönetmeliğine göre veriler. 2 Elektronik olarak düzenlenmiştir. 3 Verilen değerler ölçüm yöntemine göre (VO [EG] 715/2007 yönetmeliğinin o an geçerli olan metnine göre) belirlenmiştir Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir, sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.

23 Benzinli motorlar E 200 E 250 E 300 E 300 4MATIC E 350 E 350 4MATIC Silindir sayısı/yerleşim düzeni 4/R 4/R 6/V 6/V 6/V 6/V Silindir hacmi (cm3 ) Nominal güç 1 kw (BG) d/dk.ʼda 135 (184)/5500 [135 (184)/5500] [155 (211)/5500] [185 (252)/6500] [185 (252)/6500] [225 (306)/6500] [225 (306)/6500] Nominal tork 1 (d/dk. daki Nm) 270/ [300/ ] [350/ ] [340/ ] [340/ ] [370/ ] [370/ ] Hızlanma km/h (sn) 8,2 [7,9] [7,4] [7,1] [7,4] [6,3] [6,6] Maksimum hız yakl. (km/h) 233 [233] [243] [250 2 ] [245] [250 2 ] [250 2 ] Yakıt tüketimi 3 (lt/100 km) şehir içi şehir dışı karma 8,4 8,0 [7,7 7,5] 5,3 5,0 [5,1 4,8] 6,5 6,1 [6,1 5,8] [7,7 7,5] [5,1 4,8] [6,1 5,8] [9,5 9,5] [5,6 5,3] [7,0 6,8] [9,9 9,9] [6,0 5,9] [7,5 7,4] [9,5 9,5] [5,6 5,3] [7,0 6,8] [9,9 9,9] [6,0 5,9] [7,5 7,4] CO 2 emisyonları 3 (g/km) karma [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] Emisyon sınıfı Euro 6 Euro 6 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Yükleme haddi (kg) [555] [565] [565] [565] [565] [565] Benzinli motorlar E 500 E 500 4MATIC E 63 AMG E 63 AMG 4MATIC E 63 AMG S-Model 4MATIC Silindir sayısı/yerleşim düzeni 8/V 8/V 8/V 8/V 8/V Silindir hacmi (cm3 ) Nominal güç 1 kw (BG) d/dk.ʼda [300 (408)/ ] [300 (408)/ ] [410 (557)/ ] [410 (557)/ ] [430 (585)/5500] Nominal tork 1 (d/dk. daki Nm) [600/ ] [600/ ] [720/ ] [720/ ] [800/ ] Hızlanma km/h (sn) [5,2] [5,2] [4,2] [3,7] [3,6] Maksimum hız yakl. (km/h) [250 2 ] [250 2 ] [250 2 ] [250 2 ] [250 2 ] Yakıt tüketimi 3 (lt/100 km) şehir içi şehir dışı karma [12,6 12,6] [6,7 6,7] [8,9 8,9] [13,0 13,0] [7,2 7,2] [9,4 9,4] [13,8 13,8] [7,5 7,5] [9,8 9,8] [14,4 14,4] [7,9 7,9] [10,3 10,3] [14,4 14,4] [7,9 7,9] [10,3 10,3] CO 2 emisyonları 3 (g/km) karma [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] Emisyon sınıfı Euro 5 Euro 5 Euro 6 Euro 6 Euro 6 Yükleme haddi (kg) 4 [555] [535] [620] [570] [550] 4 Değerler 92/21/EG direktifindeki 95/48/EG metnine (şasi sürüşe hazır durumda, yakıt deposu % 90 dolu, sürücü dahil 68 kg ve bagaj 7 kg) göre standart donanıma sahip araçlar için geçerlidir. Özel donanımlar ve aksesuarlar genel olarak bu değeri artırır, bu nedenle taşıma kapasitesi buna uygun olarak azalır. Parantez içerisindeki değerler otomatik şanzımanlı araçlara yöneliktir. Ayrıntılı teknik değerleri adresinde bulabilirsiniz.

24 Eski araçların geri alınması. Döngü tamamlanıyor. Uzun bir çalışma hayatından sonra E-Serisi otomobilinizi ABʼnin (Avrupa Birliği) Ömrünü Tamamlamış Araçlar yönetmeliğince çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmek için geri alıyoruz, ama o zamana kadar daha çok vakit var. Ulusal talimatlara göre 3,5 tona varana kadar izin verilmiş yüklü ağırlığı olan araçlar için geçerlidir. Geri dönüşüme ve değerlendirmeye uygun tasarım ile ilgili yasal talepleri Mercedes-Benz araçları yıllardan beri yerine getirmektedir. Eski araçların geri alınması için aracınızı çevreye uygun olarak değerlendiren bir geri alma yerleri ve sökme işletmeleri ağı mevcuttur. Bu arada araçların ve parçaların değerlendirilmesi ile ilgili olanaklar sürekli daha da geliştirilmekte ve iyileştirilmektedir. Dolayısıyla E-Serisi yasal geri dönüşüm paylarının artırılmasını gelecekte de süreye uygun olarak yerine getirecektir. Eski araçların geri dönüşümü, değerlendirilmesi ve geri alım şartları ile ilgili ayrıntılı bilgileri ulusal Mercedes-Benz ana sayfasında bulabilirsiniz. Bu katalogda yer alan verilerle ilgili açıklamalar: Bu baskının redaksiyonunun bitiminden sonra ( ) üründe değişiklikler yapılmış olabilir. Teslimat süresi dahilinde, konstrüksiyon ve şekil değişiklikleri, renk tonunda sapmalar ve teslimat kapsamında üretici tarafından değişiklik yapma hakkı, değişiklikler ve sapmalar, satıcının menfaatleri gözetilerek, satın alan için kabul edilebilir sınırlar dahilinde kalması şartıyla saklıdır. Satıcı veya üretici, siparişi veya sipariş edilen satın alma konusunu işaret veya numaralarla tanımlıyorsa, sadece bu husustan hiçbir hak talebi türetilemez. Resim ve çizimler, standart teslimat kapsamında bulunmayan özel donanım ve aksesuarlar da içerebilir. Renk sapmaları, baskı tekniğiyle ilgilidir. Bu katalog her ülkede sunulmayan tip ve hizmetler içerebilir. Bu katalog uluslararası düzeyde kullanılmaktadır. Yasal, hukuksal ve vergi mevzuatı ile ilgili ifadeler, sadece Federal Alman Cumhuriyeti için bu katalogun redaksiyonunun bitim tarihinde geçerlidir. Bu nedenle sizin ülkenizde geçerli uygulamalar, bunların etkileri ve bağlayıcı son durum için lütfen Mercedes-Benz Türk A.Ş bayinize danışınız. Daimler AG, Mercedesstr. 137, Stuttgart BC/MC /0113 Printed in Germany

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas.

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. C-Serisi. Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. Dirence karşı zarif manevralar yapan bir aerodinamizme sahip, gelişime adını veren üstün hafiflik. İstek üzerine, akıllı ve düzgün dozajlanmış bir

Detaylı

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır.

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. GLA-Serisi. Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. Yeni GLA, daha ilk bakışta sonsuz imkanlar sunar. Hangisiyle başlamalı? En iyisi, kaslı olduğu kadar aerodinamik olan tasarımın ileriye atılma arzusu ile başlamalı.

Detaylı

E-Serisi. Cabriolet.

E-Serisi. Cabriolet. E-Serisi. Cabriolet. Bu zevk tamamen size ait. Hayatla iletişiminizi tazeleyin: Güneş, mutluluk hormonlarını serbest bırakırken şehrin üzerinde süzülün. Motorun gücü, iç mekânın zarafeti ve dinamik yüz

Detaylı

Yeni Mercedes-AMG GT.

Yeni Mercedes-AMG GT. Mercedes-AMG GT. T Yeni Mercedes-AMG GT. Handcrafted by racers. S Sizi büyülemek için geldi. Geldi. Affalterbach ın bu konu hakkındaki beyanı: Uzun motor kaputu, iyice geriye doğru konumlandırılmış ön

Detaylı

İnsanlar yanılır, aracınız asla.

İnsanlar yanılır, aracınız asla. E-Serisi. Coupé. Güneş, farların atılgan şekilde parlamasını sağlar, kıvrımlı kenarlar üzerinde ışıldar ve benzersiz Coupé silüetini taklit eder... Yeni E-Serisiʼnin Coupéʼsi, tek bir kelime dahi etmeden

Detaylı

C-Klasse GLC Sport Utility Vehicle

C-Klasse GLC Sport Utility Vehicle C-Klasse GLC Sport Utility Vehicle T-Modell Daha yükseklerde. Daha ileride. Yeni GLC ile her yolculuğu, tamamen yeni bir seviyede karşılayın. Her zamankinden daha da gelişmiş ve daha atletik, ancak neredeyse

Detaylı

Tek bir metre yol katetmeden geleceğe ulaşacaksınız.

Tek bir metre yol katetmeden geleceğe ulaşacaksınız. S-Serisi. Tek bir metre yol katetmeden geleceğe ulaşacaksınız. Gün hala yazılmamışken yeni S-Serisi nin radyatörü, kaputunda yıldızı ile heybetli bir şekilde garajdan sabaha karşı uzanırken, yeni zamanın

Detaylı

Yeni S-Serisi Coupé. Gran Performer.

Yeni S-Serisi Coupé. Gran Performer. S-Serisi. Coupé. Yeni S-Serisi Coupé. Gran Performer. Şaşırtan bir tasarım dili ile başladı her şey. Sportif ve büyük bir Coupé nin kendine özgü orantıları, üzerinde güç bombeleri olan uzatılmış motor

Detaylı

Bir bakışta * *Muhteşem bir Mercedes olduğunu anlayacaksınız!

Bir bakışta * *Muhteşem bir Mercedes olduğunu anlayacaksınız! A-Serisi. Bir bakışta * *Muhteşem bir Mercedes olduğunu anlayacaksınız! Ya evet ya da hayır, fark etmez demek bir seçenek değildir. Dışı sıra dışı, içi tam bir stil simgesi. Yollardaki sıkıcılığı ortadan

Detaylı

Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz.

Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz. C-Serisi. Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz. Yeni C-Serisi: Nereden geldiğini ve nereye gideceğini biliyor. İddiası hem ileri hem yukarı doğru yol göstermek. Teknolojisi, tasarımı, malzemesi fevkalade.

Detaylı

On: Konfor. Off: Günlük yaşam. Daha siz motoru çalıştırmadan M-Serisi konfor moduna geçer. Cömert M-Serisi nde günlük yaşamı arkanızda bırakın.

On: Konfor. Off: Günlük yaşam. Daha siz motoru çalıştırmadan M-Serisi konfor moduna geçer. Cömert M-Serisi nde günlük yaşamı arkanızda bırakın. M-Serisi. On: Konfor. Off: Günlük yaşam. Daha siz motoru çalıştırmadan M-Serisi konfor moduna geçer. Cömert M-Serisi nde günlük yaşamı arkanızda bırakın. Yüksek: Güvenlik. Düşük: Tansiyon. Daha yüksekte

Detaylı

Tüm hatlarıyla tam bir coupé.

Tüm hatlarıyla tam bir coupé. C-Serisi Coupé Tüm hatlarıyla tam bir coupé. Ok biçiminde uzanan ön kısmıyla alçak bir silüet oluşturuyor. Dik ve ortasında yıldız olan 2 lameli radyatör panjuru, kaslı hatlar, kısa çıkıntılar, güçlü bir

Detaylı

En büyük zorlukların üstesinden gelmek ve bunun çok kolay görünmesini sağlamak, büyük bir sanattır. Bu büyüleyiciliği, daha önce sizi hiç olmadığı

En büyük zorlukların üstesinden gelmek ve bunun çok kolay görünmesini sağlamak, büyük bir sanattır. Bu büyüleyiciliği, daha önce sizi hiç olmadığı E-Serisi Sedan En büyük zorlukların üstesinden gelmek ve bunun çok kolay görünmesini sağlamak, büyük bir sanattır. Bu büyüleyiciliği, daha önce sizi hiç olmadığı kadar destekleyen, yükünüzü hafifleten

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Rüzgara yönünü gösterir.

Rüzgara yönünü gösterir. CLA-Serisi. Rüzgara yönünü gösterir. Bildiğin yol, çoğu zaman hızlı olandır. Çünkü alışılan yol güven verir. Peki harekete geçiren nedir? Yeni CLA, kendisini engelleyebilecek her şeye karşı çıkıyor. Sahip

Detaylı

Sadece sürüş için değil, yön veren insanlar için tasarlandı.

Sadece sürüş için değil, yön veren insanlar için tasarlandı. GL-Serisi. Sadece sürüş için değil, yön veren insanlar için tasarlandı. Etkili şekilde yol almak önemlidir, mükemmel olanını bulmaya çalışmak ise bunun daha ilerisidir. Amaç, standartlar oluşturan bir

Detaylı

Duygu ve mantık birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Duygu ve mantık birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı. Yeni CLS-Serisi. Duygu ve mantık birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı. Duyguların kontrol edilmesi zordur. Özellikle yeni CLS ye bakarken. Onun şık çizgileri sadece bir hedefe, kalbinize doğru yönelir.

Detaylı

Hayatın ciddi yönleri de keyifli olabilir.

Hayatın ciddi yönleri de keyifli olabilir. B-Serisi. Ailenize bir kişi daha eklendiğinde, aileden biri sayılan B-Serisi ile her şeye hazırlıklı olursunuz. Yeni B-Serisi, yolun birkaç metre ilerisinde sizi ne gibi sürprizlerin beklediğini algılayabildiği

Detaylı

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz.

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. Vito Minibüs Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Vito Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak, yolcularınıza ilk andan itibaren hoş

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

Var olmanın yeni hafifliği.

Var olmanın yeni hafifliği. GLS SUV Var olmanın yeni hafifliği. Zamanla, başarıyla ve deneyimle hedefler azalmaz. Sadece, onlara uzanan yol güzelleşir. Daha üstün. Daha güvenli. S-Serisiʼnin SUVʼu yeni GLS ile yoldayken her şey daha

Detaylı

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut.

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. İlan no: 239810 Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. Sahibinden 370.000 EUR YALVAÇ GRUP FARKIYLA MERCEDES S500 COUPE 4MATIC AMG İlan tarihi: 3 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model

Detaylı

Hassas sürücü hassas makina ile buluşuyor.

Hassas sürücü hassas makina ile buluşuyor. SLK-Serisi. Hassas sürücü hassas makina ile buluşuyor. Yol tutuş raporu: Kendinizi iyi hissettirir. Mühendislik sanatı denilince, bilgi bu sanatın en önemli araçlarından biridir. SLK bu bilgi ile ilericiliği

Detaylı

Güneşin doğuşunu coşkuyla karşılayın.

Güneşin doğuşunu coşkuyla karşılayın. SLC Roadster Güç ve ritim. Şehrin ritmi birden hızlanmaya başladı, çünkü artık tempoyu yeni SLC belirliyor. Yeni ön kısmı, elmas görünümlü ızgarası ve belirgin krom kanatları ile sokakları canlandırıyor.

Detaylı

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri:

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: Yeni motor nesli, ihtiyaca göre ayarlanan, elektrik destekli hidrolik direksiyon ve vites değiştirme göstergesi, ekonomik sürüşün temelleridir. BlueEFFICIENCY

Detaylı

Olabilecek her şey için. B-Serisi.

Olabilecek her şey için. B-Serisi. B-Serisi. Olabilecek her şey için. B-Serisi. Aileler belki her şeyi planlayamaz ama her şeyi bekleyebilir. B-Serisi, hayatın bize her gün sunduğu her şeye cevap verir. Geniş alan düzeni sağlar. Kendine

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Özgürlüğün değeri nedir?

Özgürlüğün değeri nedir? S-Serisi Cabriolet Özgürlüğün değeri nedir? Yeni S-Serisi Cabriolet, en üst seviyedeki bu özgürlüğün ispatıdır. Sürüşü paha biçilemez şekilde keyifli hale getiren bir Mercedes. Şıklığı, lüks görünümü ve

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

JEEP RENEGADE DONANIMLAR

JEEP RENEGADE DONANIMLAR Kasım 2015 JEEP RENEGADE DONANIMLAR Güvenlik Alarm ABS, ESC Şerit İkaz Uyarı Sistemi - - Gelişmiş Kaza Tepki Sistemi - - Panik Fren Yardım Sistemi Yokuş Kalkış Destek Sistemi Elektronik Devrilme Önleme

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

www.mercedes-benz.com.tr Mercedes-Benz Filo Çözümleri

www.mercedes-benz.com.tr Mercedes-Benz Filo Çözümleri www.mercedes-benz.com.tr Mercedes-Benz Filo Çözümleri Hoş geldiniz. Mercedes-Benz, 127 yıldır sektördeki yenilikçi yaklaşımlarıyla liderliğini sürdürürken filonuz için ideal seçim haline geliyor. Mercedes-Benz,

Detaylı

Donanımlar 22 Standart donanım 22 Özel donanımlar 23 Hafif metal jantlar 24

Donanımlar 22 Standart donanım 22 Özel donanımlar 23 Hafif metal jantlar 24 M - Serisi. İçindekiler. M - Serisi. 1 Tasarım 2 Çeviklik 8 BlueEFFICIENCY 8 Dizel motorlar 10 Benzinli motorlar 12 Off - road yetenekleri 14 Konfor 16 İç mekan 16 Güvenlik 18 AMG 20 ML 63 AMG 20 Donanımlar

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Yeni Vito 9+1 Minibüs

Yeni Vito 9+1 Minibüs Yeni Vito 9+1 Minibüs 1 2 Yeni Vito 9+1 Minibüs Turizm sektörünün vazgeçilmezi. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Yeni Vito 9+1 Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak,

Detaylı

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor.

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. GLK-Serisi. larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. Tamponda LED gündüz seyir l in birer göstergesidir

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Mercedes S Serisi S 350 CDI 4Matic Business Otm.

Mercedes S Serisi S 350 CDI 4Matic Business Otm. İlan no: 270150 Mercedes S Serisi S 350 CDI 4Matic Business Otm. Sahibinden 290.000 EUR 2015 MODEL MERCEDES- BENZ S350 4MATİC AMG İlan tarihi: 16 Şubat 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın.

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. A, B, CLA-Serisi MB 5 Kollu Jant Jant: 17 inç (43,2 cm) / 7,5 J x 17 ET 52.5 Lastik: 225/45 R17 Pirelli (ROF) Renk:

Detaylı

E-Serisi. Sedan ve Estate.

E-Serisi. Sedan ve Estate. E-Serisi. Sedan ve Estate. E-Serisi. Formunun zirvesinde. E-Serisi, sizin için hayatı kolaylaştırırken, sizin yapmanız gereken tek şey, hangi modelin ihtiyaçlarınız için en iyi tercih olduğuna karar vermektir.

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22

Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22 CLC - Serisi. İçindekiler. CLC - Serisi 1 Dizayn 2 Çeviklik 6 Dizel motorlar 6 Benzinli motorlar 8 Şanzıman, süspansiyon, direksiyon 10 Güvenlik 12 Konfor 14 Oturma konforu 14 Mekan konforu 16 Multimedya

Detaylı

Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde

Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde İlan no: 234461 Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde Sahibinden COMMAND - NAVİGASYON - GERİ GÖRÜŞ - 56.000 Km 207.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Balgat,

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF İlan no: 332873 Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF Sahibinden TÜRKİYEDE BİR BENZERİ KESİNLİKLE YOK 92.000 TL İlan tarihi: 13 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Antalya Model yılı Ocak 2015

Detaylı

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın.

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. C-Serisi MB 5-kollu jant Jant: 17 inç (43,2 cm) / 7,5 J x 17 ET 47 Lastik: 225/45 R17 Michelin Renk: Sterling gümüşü

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination İlan no: 199462 Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination Sahibinden DİVERSO AUTO'DAN YENİ KASA C 180 FASCİNATİON 2014 ''0''KM DE 149.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2014

Detaylı

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere...

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni PUMA Serisi Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni Case IH Puma Serisi traktörlerde kullanılan yeni nesil common rail motorlar, gücü ve ekonomiyi bu güne kadar üretilmiş olan en

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 1.2 70 HP 14" Çelik Jant Essentia 47.325 41.200 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman 14" Kapak Jant Essentia 52.418 46.500 & Stop Essentia

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16

Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16 Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16 Nisan 16 Ford Fiesta Opsiyon Fiyat Listesi Seçilebilir Donanım Seviyesi Tüm Donanım Seviyeleri Titanium Donanım Seviyesi Metalik Boya Şeker Mavi, Şeker Kırmızı, Hardal Sarı

Detaylı

Keşke Kelimesini Unutun!

Keşke Kelimesini Unutun! OPTUM CVX Serisi Keşke Kelimesini Unutun! Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

Volkswagen Passat 2.0 TFSI Highline Tiptronic

Volkswagen Passat 2.0 TFSI Highline Tiptronic İlan no: 309590 Volkswagen Passat 2.0 TFSI Highline Tiptronic Sahibinden 2005 Passat Highline - Bu kadar dolusu yok... 45.000 TL İlan tarihi: 21 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline İlan no: 225952 Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline Sahibinden İLK SAHİBİNDEN Golf Highline 1.4 TSI Metalik Siyah - 30.800 53.000 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Sahibinden Memurdan, temiz, serisinin en dolusu, dizel&otomatik İlan no: 384672 38.250 TL İlan tarihi: 3 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda...

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda... SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP Yepyeni Yüzüyle Yollarda... Safir Plus ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı