Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3"

Transkript

1 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay.

2 Verimli, kullanımı ve güvenliği kolay Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 renkli çok fonksiyonlu sistemler iş yüklerinin zorlayıcı ve güvenliğin bir zorunluluk olduğu ve kullanım kolaylığının ve yönetilebilme kolaylığının gerçekten önemli olduğu doküman yoğun ofis ortamlarında parlar. Üretkenliği arttıran performans Bir tek cihaz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirken neden ofisinizi bir sürü cihazla doldurasınız ki? WorkCentre 7755/7765/7675 çok fonksiyonlu sistemler, her gün gereksinim duyduğunuz özelliklere ve gerçek çok görevli güce sahiptir. Dakikada 75 sayfaya kadar fotokopi ve yazdırma hızları. Süratli 50 ppm hızında ofis üretkenliğini tam renkli olarak arttırın! Dakikada 80 sayfaya kadar hızlı tarama (50 ppm renkli). Departmanınız dokümanları hızla tarayabilir, getirebilir, elektronik olarak saklayıp dağıtabilir. Çok sayıda kullanıcı cihazda aynı anda farklı görevler gerçekleştirebilir. Diğer işler gerçekleştirilirken tarayın, fotokopi çekin, faks iletin iş verimini maksimize etmeye yönelik yararlı bir özellik. Esnek son kat alma opsiyonları mevcut. Kısa süren üretim düzeyi işler kurum bünyesinde gerçekleştirilebilir, para ve zaman tasarrufu sağlanır.

3 İşinizi kolaylaştıran iş akışları Süreçleriniz basitleşiyor Standart OCR (optik karakter tanıma) içinde arama yapılabilen PDF biçimine tarama ile evrensel uyumluluğun yanı sıra kolay arşivleme, organize etme, arama ve paylaşım olanağı sunar. Posta Kutusuna Tarama özelliği ile dosyalar cihazın sabit sürücüsünde saklanır ve buradan yazdırılabilir ve silinebilir veya bir kullanıcının masaüstüne getirilebilirler. Ana Sayfaya Tarama özelliği önceden belirlenmiş ana sayfa varış yerlerine örneğin bir e-posta adresine, ağ klasörüne veya FTP dizinine tarama yapılmasına böylece bir tek tuşa basarak hızlı doküman dolaşımına olanak sağlar. Geliştirilmiş tarama dışa aktarım sıkıştırması (MRC, JBIG2) ağ üzerindeki trafiği azaltır ve dokümanlarınızın varış yerlerine gidişini hızlandırır. Xerox Extensible Interface Platform, WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 çok fonksiyonlu sistemler içinde bulunan ve doğrudan cihaz dokunmatik ekranından erişebileceğiniz kişiselleştirilmiş çözümleri mümkün kılan yazılımdır. Tüm endüstri dallarının ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olan bu uygulamalar mevcut veritabanlarınızın gücünü değerlendirmenizi ve spesifik iş ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Olasılıklar arasında: Sağlık hizmetleri Doküman dolaşımını hızlandırın, işbirliğini kolaylaştırın. Kişiselleştirilmiş tarama menüleri oluşturun, taranmış dosyaları teslim alın ve dokümanları önceden tespit edilmiş alıcılara, örneğin, sigorta şirketlerine ve diğer profesyonellere, çabucak ve hızla yönlendirin hem de yalnızca masaüstü sisteminizi kullanarak. Hukuk Gizliliği koruyun, zaman kazanın. Hukuk profesyonelleri dokümanları isteğe uyarlanmış ağ lokasyonlarına örneğin, davalara özel veya avukatlara özel klasörlere ilgili kişilerin kullanıcı kimliklerine dayalı erişim ve yönlendirme opsiyonları içerecek şekilde, çabucak ve emniyetli biçimde tarayabilirler. Eğitim Öğretime odaklanın, kırtasiyeye değil. Öğretmenler verdikleri derse ait ağ üzerinde depolanmakta olan dokümanlara erişmek ve bu dokümanları çabucak yazdırmak için doğrudan çok fonksiyonlu sistemden, isteğe uyarlanmış bir dokunmatik ekran arayüzünden yararlanabilir. BT Entegrasyon kolaylığı. Cihaz filosunun tamamı üzerinde uygulamaların yönetimi kolaydır. Sunucu düzeyinde güncellemeler yaptığınızda bu değişiklikler ağ üzerindeki bütün EIP cihazlarında devreye girer, her cihaza ayrı ayrı yazılım yüklemeye ihtiyacınız kalmaz.

4 Baştan sona daha kolay Karmaşık işler gerçekleştirmenin komplike olması gerekmez. Büyük dokunmatik ekranlı arayüzden çift yönlü yazıcı sürücülerine ve basit, iş temelli raporlama ve iş muhasebesi araçlarına kadar WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 çok fonksiyonlu sistemler, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı en ön planda tutularak tasarlanmıştır. Kullanımı kolay Kullanıcı müdahalesi en alt düzeyde tutulmuştur. İki siyah toner kartuşu sayesinde toner daha uzun süre gider ve bir çırpıda değiştirilebilir. SMart Kit teknolojisi cihazın devrede ve çalışır kalmasını garantiler. Yeni, baştan tasarlanmış renkli dokunmatik ekranlı arayüz. Parlak, sezgisel simgeler ve belli başlı bütün fonksiyonlara doğrudan ana ekrandan kolayca erişebilme. Yeşil yazdırma özellikleri. Otomatik, dünya dostu yazdırma ayarları yalnızca verimin artmasını değil aynı zaman da maliyet tasarrufu ve çevresel sürdürülebilirlik sağlar. Opsiyonlar arasında öntanımlı çift taraflı, hata denetleme çıktısı, bannersiz, geri dönüştürülmüş kağıt ve taslak modu bulunmaktadır. Yönetmesi kolay Her cihazı yönetin. Xerox CentreWare Web'i kullanarak BT sistem yöneticileri, üreticilerinden bağımsız olarak yazıcıları ve çok fonksiyonlu cihazları ağ üzerinde kolayca kurabilir, konfigüre edebilir, yönetebilir, izleyebilir ve bunlar hakkında raporlar hazırlayabilir. Smart esolutions. Xerox cihazların sayaçlarının otomatik olarak okunması için el değmeyen, zorluk çıkarmayan güvenli yönetimle cihaz sahipliğini kolaylaştırın. Xerox Standart Muhasebesi. Yalnızca ofisinizin ürettiği sayfa sayılarını değil aynı zamanda bunları kimin ürettiğini de izleyin. Renkli ve siyah beyaz yazdırma, fotokopi, tarama ve faks çıktılarına erişimi yönetin ve ilgili verileri elde edin. Otomatik Bilgi İletimi. Daha hızlı ve daha iyi servis için raporların otomatik olarak toplanıp Xerox'a gönderilmesine olanak sağlar. Sezgisel, çift yönlü yazıcı sürücüleri bütün çıktı işlevlerine kolay erişim sağlar.

5 Her noktada güvenlik Kritik, hassas bilgilerinizin güvenliğine zarar gelmesinin işletmenize maliyeti ne olurdu? Risk altında mısınız? Bilgilerinizi emniyet altına alın WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 renkli çok fonksiyonlu sistemler sektörün en güçlü güvenlik özelliklerinden bazılarını bünyesinde barındırır, bu sayede güvenlik kontrollerinde genellikle ihmal edilen doküman üretim iş akışınız çok iyi korunur. En üst düzeyde güvenlik E-posta güvenliği sistemleriyle sıkı sıkıya entegrasyon, faks sistemini diğer ağ fonksiyonlarından izole eden faks işlevselliği gibi en yeni ağ güvenliği özelliklerini ve CentreWare Web gibi ayrıntılı uzaktan yönetim ve uyarı gönderme araçlarını oluşturduk. BT yöneticileri yalnızca tarama, e-posta ve cihazdan çıktılara erişimi kısıtlayabilen bir kimlik doğrulama sistemi oluşturma yeteneğini değil, tüm cihaz kullanıcıları için muhasebeleştirme denetim yolunun takip edilebilmesini de beğeniyle karşılayacaklardır. Gelişmiş güvenlik özellikleri: Ağ Yetkilendirmesi. Kullanım öncesinde kullanıcı adları ve şifreler isteyerek tarama, e-posta ve ağ faksı işlevlerine erişimi kısıtlar. Denetim Kütüğü yeteneği sayesinde, kimin ne zaman ne gönderdiğini bilebileceksiniz. Güvenli Yazdırma. Kuyrukta bekleyen işlerin, dokümanları yazdırma için serbest bırakan bir PIN numarası girilmeden, yetkisiz kişilerce görülmesini önler. Güvenli Yazdırma kullanarak iş gönderme işlevi, IPsec kullanır. Görüntü Üzerine Yazma. Disk yüzeyindeki kayıt üzerine veri paternleri yazarak alttaki verileri tamamen geri getirilmemek üzere siler. Faks. Faks alt sisteminden yetkisiz cihaz erişimini önler. Faks telefon hattı ve ağ bağlantısı birbirlerinden tamamen ayrılmış durumdadır. Cihaz Erişimi Şifre Koruması. Yönetimsel kurulum ekranı ve uzak ağ ayarlarının yetkilendirme olmaksızın görüntülenmemesini veya değiştirilmemesini güvence altına alır. IP Adresi Kısıtlama (IP Filtreleme). Spesifik ağ istemcileriyle komünikasyonu denetler. IPv4 ve IPv6 ortamlarında çalışır. Güvenli Tarama. Dosyaları HTTPS (SSL) kullanarak iletir. Güvenli Cihaz Yönetimi. HTTPS, CentreWare üzerinden kullanılır x Port Bazlı Ağ Erişim Denetimi. Ağa bağlı cihazların uygun yetkilendirmeye sahip olmasını güvence altına alır. Secure Access Unified ID System. Kullanıcıların cihazda manyetik veya yaklaştırmalı kimlik kartlarıyla oturum açmalarını sağlayarak muhasebeleştirme veya düzenlemeler gereği kullanımlarının izlenmesi gereken işlevlere güvenli erişimi güvence altına alır. Güvenli PDF. Paylaşım ve arşivleme için parola ve izin denetimli PDF dosyaları oluşturun.

6 Renkler: kurum içinde ve kontrol altında Renklerin etkisini ekleyin ve işiniz için ne zaman, nerede ve ne kadar renk kullanacağınızı belirlemenizi sağlayan araçlardan faydalanın. Renkli dokümanlar okuyucularınızın sayısını arttırır, daha güçlü bir ilk izlenim uyandırır, akılda tutulmayı kolaylaştırır ve satışlarınızı arttırır. Renklerin stratejik kullanımı Hiçbir şey renkler kadar dikkat çekmez. 256 yarım tona sahip 2400 x dpi çıktı çözünürlüğü dokümanlarınıza eşsiz berraklık ve çarpıcılık sağlar. Emulsion Aggregate High-Grade toner. Etkinin en önemli mesele olduğu durumlarda dokümanlara profesyonel ve parlak bir son görünüm kazandırır. Katkı Eklemeli Developman (bir Xerox buluşudur) bütün iş boyunca yüksek resim kalitesinin korunmasını sağlar. Renk için, yalnızca renk kullanılan sayfalarda harcama yaparsınız. Renkli/ siyah-beyaz dokümanları bünyesinde karışık olarak barındıran yazdırma işlerinde bu maliyet etkinliğini daha da arttırır. Renklere erişimi kontrol altına alın. Kullanıcı, departman, vs. bazında renkli sayfa basma limitleri belirleyerek maliyetleri azaltın. Yerleşik raporlama fonksiyonları. Tüm hizmetleri yazdırma, fotokopi, tarama, faks ve e-postanın yanı sıra renkli yazdırma ve fotokopi çekimi takip ederek gelecekteki kullanım kararlarınızı kolaylaştırın. Sofistike renk denetimi ve doküman yönetimi bir renk sunucusu ekleyin EFI Fiery Ağ Sunucusu Bu opsiyonel ağ denetleyicisi ile dünya kalitesinde renkler ve kolay kullanımlı bir iş akışı elde edebileceğinize güvenebilirsiniz. Command WorkStation özelliği işakışlarını programlamayı, izlemeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Renk yönetimi araçları tüm uygulamalar, platformlar ve biçimlerde hassas renklere olanak sağlar. Kesin doğruluktaki renk eşleştirme, grafik sanatlar profesyonellerinin yazdırma işakışlarında toplam renk kalitesi kontrolünü güvence altına alır. Özellikleri arasında: Impose, Hotfolders/sanal klasör, spot-on ve Autotrap bulunmaktadır.

7 Kâğıt girdisi yapraklık Çift Yönlü Otomatik Doküman Besleyici tek veya çift yönlü orijinalleri hızla işler yapraklık bypass Tepsi SRA3'e kadar isteğe uyarlanmış ebatlara uyar. 3 İki adet 500 yapraklık tepsi A3 e kadar ayarlanabilir yapraklık A4 tandem tepsi yapraklık Yüksek Kapasiteli Besleyici (opsiyonel) toplam kapasiteyi yaprağa çıkarabilir. Kağıt çıktısı 6 Çoklu son işlem seçenekleri, teker teker iş gruplarına uygun özellikleri seçmenizi sağlar. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Hakkında Kısaca 75 ppm.ye kadar siyahbeyaz, 50 ppm.ye kadar renkli yazdırma Gerçek 2400 x 2400 dpi sayfa/ aya kadar iş çevrimi yaprak maksimum kağıt kapasitesi Geniş renk ve muhasebe özellikleriyle yüksek etkili renkler Zorlu ofis ortamları için güvenlik özellikleri 50 Yazdırma / Fotokopi / Tarama / Faks / E-posta SRA3 ppm renkli ExBxY: x 921 x mm

8 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Ana Birim Kolay Kullanımlı Tel Zımba Yüksek Kapasiteli Besleyici Basit Yakalama Tepsisi Ofset Yakalama Tepsisi Gelişmiş Son İşlemci Profesyonel Son İşlemci Hafif Üretim Son İşlemci Opsiyonel Klasörlü Hafif Üretim Son İşlemci WorkCentre 7755 WorkCentre 7765 WorkCentre 7775 Hız 55 ppm siyah-beyaz / 40 ppm renkliye kadar 65 ppm siyah-beyaz / 50 ppm renkliye kadar 75 ppm siyah-beyaz / 50 ppm renkliye kadar İş Çevrimi sayfa / ay sayfa / ay sayfa / ay Sistem Belleği 2 GB, 80 GB Sabit sürücü Kâğıt İşleme Kâğıt girdisi Standart Çift Yönlü Otomatik Doküman Besleyici: 250 yaprak Tepsi 1-2: Her biri 500 yaprak; Ebat: A3'e kadar standart seçilebilir ebatlar Tepsi 3: 870 yaprak; Boyut: A4 Tepsi 4: yaprak; Boyut: A4 Bypass Tepsisi (Tepsi 5): 250 yaprak; Boyut: SRA3'e kadar özel boyutlar; Toplam: yaprak Opsiyonel Yüksek Kapasiteli Besleyici: yaprak; Boyut: A4; Toplam: yaprak Kağıt çıktısı Opsiyonel Basit Yakalama Tepsisi: 500 yaprak Ofset Yakalama Tepsisi (OCT): 500 yaprak Gelişmiş Son İşlemci: 500 yapraklık üst tepsi, yapraklık biriktirici, 2/4- veya 2/3- delik açma ve 50 yapraklık çok pozisyonlu zımbalama Kitapçık Yapıcısı olan Profesyonel Son İşlemci: 500 yapraklık üst tepsi, sayfalık biriktirme tepsisi, 2/4 veya 2/3 delik açma, 50 yapraklık çok pozisyonlu zımbalama, sırt dikişli kitapçık yapıcı, ikiye katlama Hafif Üretim Son İşlemci: 500 yapraklık üst tepsi, sayfalık biriktirme tepsisi, delik açma, 100 yapraklık çok pozisyonlu zımbalama, sırt dikişli kitapçık yapıcı, ikiye katlama, 200 yapraklık proses sonrası interpozer, opsiyonel C- ve Z katlama Klasörlü Hafif Üretim Son İşlemci: 500 yapraklık üst tepsi, sayfalık biriktirme tepsisi, delik açma, 100 yapraklık çok pozisyonlu zımbalama, sırt dikişli kitapçık yapıcı, V, C, Z katlama, 200 yapraklık proses sonrası interpozer Kolay Kullanımlı Tel Zımba: 50 yaprak zımbalama Fotokopi İlk sayfa çıkış süresi Çözünürlük (maks) Fotokopi özellikleri Siyah-beyaz için 5,5 saniye / renkli için 8,9 saniyede çıkış 2400 x 2400 dpi Otomatik çift taraflı, otomatik küçültme ve büyütme (%25 %400), otomatik kağıt seçme, otomatik tepsi değiştirme, karışık ebatlı orijinaller, kitapçık oluşturma, imaj kalitesinde iyileştirmeler, İş Oluşturma, kitap kopyalama / çift taraflı kitap kopyalama, otomatik renk seçimi, asetatlar, kitapçık oluşturma, tek çıktıya çoklu baskı, imaj ters çevirme, kapaklar, anotasyon ve Bates damgalama (renk özelliği var), insertler ve etiket kopyalama, örnek seti ve iş saklama, ağır kağıt Yazdırma İşlemci / PDL Desteği 1.33 GHz Freescale İşlemci / PCL 5c, PCL 6 emülasyonu, Adobe PostScript 3, PDF v1.6 Bağlanırlık 10/100/1000 Base-TX Ethernet Çözünürlük 2400 x 2400 dpi Yazdırma özellikleri Gecikmeli, Örnek ve Güvenli Yazdırma; eş zamanlı rip, alma, İleriye Programlama, kuyruk işleme ve iletme; Çift yönlü yazdırma sürücüleri; Sayfa düzeyinde programlama; Etiket yazdırma; uzaktan kontrol/izleme/kurma için Gömülü Web Sunucusu; Cihazda ve masaüstünde iş izleme Faks Opsiyonel Walk-up Faks (tek hat ve çift hat seçenekleri), LAN Faks, İnternet Faksı, Ağ Sunucusu Faksı Tarama Opsiyonel Ağ üzerinden tarama, E-postaya tarama, Scan to PC Desktop, Posta Kutusuna Tarama, İçinde arama yapılabilen PDF, PDF/A ve XPS 'ye tarama Diğer Seçenekler Güvenlik Muhasebe Yabancı Cihaz Arayüzü, Xerox Copier Assistant, USB 2.0, Xerox Secure Access Unified ID System, Fiery Ağ sunucusu, Ağ Muhasebesi, İş Yüzeyi, Unicode Yazdırma Faks Güvenliği, Güvenli Yazdırma, Denetim Kütüğü, Güvenli İş Akışları, 802.1x, SNMP V3, Ağ Kimlik Doğrulaması, Cihaz Erişimi Parola Koruması, IP Filtreleme, Disk İmajı Üzerine Yazma Xerox Standart Muhasebesi (Kopyalama, Yazdırma, Tarama, Faks, E-posta), Ek İş Temelli Muhasebe Opsiyonları mevcuttur Yalnızca 7765/7775 modelleri için Daha ayrıntılı bilgi için, adresinde bizi ziyaret edin Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox, CentreWare, WorkCentre, Scan to PC Desktop, Walk-Up, SMart Kit ve sphere of connectivity tasarımı Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve başka ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Adobe ve PostScript 3 Adobe, Inc.'in markaları veya tescilli markalarıdır. XPS Microsoft Corporation'ın tescilli bir ticari markasıdır. PCL Hewlett-Packard'ın tescilli bir ticari markasıdır. Xerox Corporation, bir ENERGY STAR ortağı olarak bu ürünlerin ENERGY STAR enerji tasarrufu kurallarına uygun olduğunu belirlemiştir (WorkCentre 7755 hariç bütün modeller). ENERGY STAR isim ve logosu tescilli ABD markalarıdır.kanada Terra Choice Environmental Services, Inc. bu ürünlerin, çevre üzerindeki etkilerinin en düşük hale getirilmiş olmasıyla ilgili yürürlükteki bütün Environmental Choice EcoLogo şartlarına uygun olduğunu teyit etmiştir. Bu broşürdeki bilgiler haber verilmeksizin değiştirilebilir. 10/09 W77BR-014A

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Daha kısa sürede daha fazla

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet.

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox Phaser 3020 ve Xerox WorkCentre 3025 A4 Siyah Beyaz Yazıcı ve ve Çok İşlevli Yazıcı Xerox Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox

Detaylı

Kullanım Kılavuzu NPD4756-00 TR

Kullanım Kılavuzu NPD4756-00 TR NPD4756-00 TR İçindekiler Önsöz Telif Hakkı ve Ticari Markalar... 11 Bu Kılavuzun Kullanılması... 12 Bu kılavuzda kullanılan yazım biçimleri... 12 Yasal Olmayan Kopyalar ve Çıktılar... 13 Ürün Özellikleri...

Detaylı

Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin.

Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin. MX-3114N / MX-2614N Dijital Tam Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem KÜÇÜK ANCAK GÜÇLÜ A3 RENKLİ MFP Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin. Muhteşem

Detaylı

Çok İşlevli Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Çok İşlevli Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu CLX-3170 Series Çok İşlevli Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu olasılıkları hayal edin Samsung ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Tam bir hizmet almak için, lütfen ürününüzü www.samsung.com/global/register

Detaylı

Verimli siyah-beyaz çok işlevli cihazlar

Verimli siyah-beyaz çok işlevli cihazlar Verimli siyah-beyaz çok işlevli cihazlar Aficio SP 3500SF/SP 3510SF Çok özellikli performans Aficio SP 3500SF/SP 3510SF siyah-beyaz A4 Çok İşlevli Yazıcılar (MFP'ler) size baskı, fotokopi, tarama ve faksta

Detaylı

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva AC Power for Business-Critical Continuity Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva Orta ve Büyük Ölçekli Veri Merkezleri İçin Kurumsal Ölçekte KGK Koruması Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power

Detaylı

KODAK i3000 SERİSİ TARAYICILAR. Her taramada verimlilik, bilgi ve sonuçlar sunar.

KODAK i3000 SERİSİ TARAYICILAR. Her taramada verimlilik, bilgi ve sonuçlar sunar. KODAK i3000 SERİSİ TARAYICILAR Her taramada verimlilik, bilgi ve sonuçlar sunar. OFİSİNİZİ Kodak i3000 SERİSİ TARAYICILARLA TANIŞTIRIN. Kodak i3000 Serisi Tarayıcılar, ofisinizde verim sürekliliğini artırırken

Detaylı

ABBYY FineReader 10 Kullanıcı Kılavuzu

ABBYY FineReader 10 Kullanıcı Kılavuzu ABBYY FineReader 10 Kullanıcı Kılavuzu 2009 ABBYY. Tüm hakları saklıdır. Bu belgedeki bilgiler haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ABBYY Software House kendi adına hiçbir taahhüt taşımamaktadır. Bu

Detaylı

hp psc 1310 series all-in-one

hp psc 1310 series all-in-one hp psc 1310 series all-in-one kullanım kılavuzu hp psc 1310 series all-in-one Telif Hakkı 2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Bu belgede sunulan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Detaylı

KM-1650 KM-2050 KM-2550 Temel Çalıştırma Kılavuzu

KM-1650 KM-2050 KM-2550 Temel Çalıştırma Kılavuzu KM-1650 KM-2050 KM-2550 Temel Çalıştırma Kılavuzu Gelişmiş İşlevlerden Tam Yararlanma 1 Kopya kağıdını otomatik olarak orijinal belgeyle aynı boyutta olacak şekilde seçme: Otomatik Kağıt Seçimi modu (3-2

Detaylı

TEMEL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ KULLANIMI

TEMEL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ KULLANIMI EDİTÖR: YRD. DOÇ.DR. HASAN H. BALIK TEMEL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ KULLANIMI Ahmet TEKİN Ayhan AKBAL Bahadır SEVİNÇ Fatih ERTAM Harun H. TUZSUZOĞLU İhsan SERHATLIOĞLU Kemal BALIKÇI M. Fatih TALU Musa ÇIBUK

Detaylı

LEITZ ICON TÜM ETİKETLEME İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK BİR MAKİNE

LEITZ ICON TÜM ETİKETLEME İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK BİR MAKİNE LEITZ ICON TÜM ETİKETLEME İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK BİR MAKİNE KOL AY 3 Ü 1 AR ADA ESNEK MOBIL AKILLI HIZLI www.leitz.com/icon Leitz Icon Etiketleme Sistemi Tüm etiketleme ihtiyaçlarınız için tek bir makine

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

HP Deskjet 1050 All-in-One series

HP Deskjet 1050 All-in-One series HP Deskjet 1050 All-in-One series İçindekiler 1 Nasıl Yaparım?...3 2 HP All-in-One aygıtını tanıyın Yazıcı parçaları...5 Kontrol paneli özellikleri...6 Durum Işıkları...6 3 Yazdır Belge yazdırma...9 Fotoğraf

Detaylı

İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ

İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ Websense TrITon İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ Şimdi yeni bir çözüm zamanı. Bilgi ve içerik her kuruluşun can damarıdır. Üretim, tüketim ve iletişim

Detaylı

ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar.

ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar. ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar. 4 Gİrİş 5 See more. Do more. Yenilikçilik ve güvenilirliği ile tanınmış

Detaylı

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa MODEL AL-0 AL-04 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU AL-0 Sayfa İÇİNDEKİLER... GİRİŞ... KAĞIT YÜKLEME...9 YAZILIMIN KURULMASI...4 KOPYALAMA FONKSİYONLARI...5 YAZICI İŞLEVLERİ...7 TARAYICI

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

Aksesuar kataloğu HP İş Aksesuarları

Aksesuar kataloğu HP İş Aksesuarları Aksesuar kataloğu HP İş Aksesuarları İçindekiler 4 Taşıma çantaları ve kılıflar 8 Fareler 11 Klavyeler 14 Ses ve görüntü aksesuarları 16 Güç adaptörleri ve bataryalar 22 ElitePad aksesuarları 27 Yerleştirme

Detaylı

Genel Ayarlar Rehberi

Genel Ayarlar Rehberi Kullanım Talimatları Genel Ayarlar Rehberi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Makinenin Bağlanması Sistem Ayarları Kaset Kağıt Ayarları Fotokopi / Doküman Sunucusu Özellikleri Yazıcı Özellikleri Tarayıcı Özellikleri Tarayıcı

Detaylı

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Liebert APS 5-20 kva Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji

Detaylı

MC9190-G. Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL

MC9190-G. Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL ÜRÜN ÖZELLİK SAYFASI Motorola Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL En ÇETİN koşullarda BİLE VERİMLİLİĞİ ve doğruluğu artırın En çetin koşullarda barkod taramanız ve veri toplamanız gerektiğinde,

Detaylı

PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu. Güçlü Performans. Esnek Kontrol.

PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu. Güçlü Performans. Esnek Kontrol. PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu Güçlü Performans. Esnek Kontrol. PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu Orta Gerilim PowerFlex AC Motor Sürücüleri Ailesi ile

Detaylı

, Japonya ve diğer ülkelerde RISO KAGAKU CORPORATION firmasının tescilli ticari markasıdır. RISO KAGAKU CORPORATION firmasının ticari markasıdır.

, Japonya ve diğer ülkelerde RISO KAGAKU CORPORATION firmasının tescilli ticari markasıdır. RISO KAGAKU CORPORATION firmasının ticari markasıdır. Riso, bu el kitabının kullanımından doğabilecek hiçbir hasar veya maddi zarardan sorumlu tutulamaz. Ürünlerimizi sürekli olarak yenilediğimiz için, makine bazı yönlerden bu el kitabında kullanılan resimlerden

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı