ELEKTRONİK GEÇİŞ ÇÖZÜMLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ELEKTRONİK GEÇİŞ ÇÖZÜMLERİ"

Transkript

1 ELEKTRONİK GEÇİŞ ÇÖZÜMLERİ

2 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC001 SC-103 Standalone Proximitiy Okuyucu IP-ACC002 SC-104 Anti Vandal Standalone Proximitiy Okuyucu 40 Kullanıcı Dış Ortam koruma Hızlı montaj Kolay Kullanıcı şekli isteğe bağlı RTE girişi İsteğe bağlı kapı kontak girişi Anti-vandal metal koruyucu 40 kullanıcı Sert çevresel koşullar için Hızlı montaj Kolay Kullanıcı şekli isteğe bağlı RTE girişi İsteğe bağlı kapı kontak girişi IP-ACC003 SC-106 Standalone Proximitiy ve şifreli Okuyucu 512 Kullanıcı PIN kod ve/veya proximitiy kart girişi Hızlı montaj Kolay Kullanıcı şekli İsteğe bağlı RTE girişi Eklenebilir kullanıcı yükleme seçeneği Alarm çıkışı İsteğe bağlı kapı kontak girişi PROXIMITY KARTLAR AcTec okuyucuları AcTec key-tags, AcTec proximity kartları veya diğer uygun kart ve kimlikleri destekler. IP-ACC004 PR ACNET PRO ON LINE / OFF LINE PRONET YAZILIMI İLE ACCESS KONTROL GEÇİŞİ 16 ACNET PROya kadar networke bağlanabilir Bir veya iki kapı desteği Herhangi bir teknolojide 2 kart okuyucusu kullanılabilir Gerçek zamanlı saat (RTC) 4 programlanabilir röle 11 Programlanabilir alarm girişi 2000 kişiye kadar kart kullanıcısı Printer veya PC ile iletişim için Seri port (RS232 veya RS485) Ethernet / TCP-IP, Modem ile Gelişmiş iletişim (Convertor ilavesi gereklidir) Windows 2000 / XP, tek veya çoklu-kullanıcı On line sistem Sisteme iki okuyucu (PR - 103), panel, adaptör ve özel access yazılımı dahil

3 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC05 PARMAK İZİ PDKS TERMİNALİ DPI lik tarama segmenti ile yaralı, çizik, kesik vb. gibi parmakları okuyabilir. Personel devam kontrol sistemi (PDKS) yazılımına uygun Onay verildiğinde ekranda kişinin adı yazar ve Türkçe ve sesli olarak teşekkür eder. İstenirse bir kişinin 10 parmağı da tanımlanabilir. Sadece firmamıza ait yazılım sayesinde Servis gerektirmez arıza durumunda 5 dakika içerisinde çağrı merkezimizden destek alabilir. Sensör Boyutları Ağırlık Ekran OS Yazılım İşlem hızı Kayıt Tipi Hatalı Kabul Etme Hatalı Reddetme Kayıt kapasitesi Log Kapasitesi Menü Dili Bağlantı Tipi Port Transfer Hızı Kart Okuyucu Otomatik işlem Sesli Uyarı Ekran Rengi Kullanıcı Adı gösterme Çalışma Sıcaklığı Nem Adaptör Çalışma Voltajı Çıkış Voltajı Sertifikalar Distribütör ZEM x L * 12,5W * 5,5H cm 800 gr. 128 X 64 LCD Ekran Win98 / ME / Win2000 / XP/ Visata Data upload ve Giriş-Çıkış takip prog. 0,3 saniye Parmak izi,şifre,parmak izi &Şifre,Proximity (Opsiyonel) % Parmak izi Kayıt TÜRKÇE ve SESLİ RS232 /RS485 /TCP/IP 9600 / / Yok Açma, Kapama, Test, Uyku Var Mavi Var Derece 20% - 80% Var 12V, 3A 12V, 1.5A UL, CE, FCC, MA, ISO9001, EEP, CCS, ETS Ürünün Türkiye Distribütörü Firmamızdır Taklitlerden Sakınınız!!! Modelin en önemli özelliği diğer parmak izi cihazlar, parmakta 8 noktaya bakar 4 ünü görünce geçiş yetkisi verir.bu yeni modelimizde ise 24 noktaya bakar ve 4 tanesini görmesi yeterlidir.yaralı,çizik, deforme olmuş parmaklarda üstün performans sağlar Parmak izlerini Bilgisayara yedeklenebilir.tanımlanan bir cihazdaki parmak izi, istenilen diğer parmak izi cihazlara otomatik atılarak her cihaza parmakların yeniden tanımlanması zahmetini ortadan kaldır.

4 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC006 BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ Teknik Özellikler AKILLI KALEM KONTROL NOKTASI HABERLEŞME YUVASI VE ŞARJ ALETİ Kayıt Kapasitesi Tanıtılabilir Tag Sayısı Çalışma Voltajı Çalışma Sıcaklığı Haberleşme Şekli Tom ile Haberleşme Şekli Boyut Dış Kılıf Ağırlık İşletim Sistemi Batarya ömrü Garanti Sınırsız V 12 Ma NIMH - 5,6 V -40ºC + 85ºC -40ºC+85ºC -40ºC+85ºC Kablosuz (Radyo Dalg. İle) - RS232C Proximity Teknolojisi Proximity Teknolojisi One Wire Boy=140mm Çap=30mm - - ABS Plastik kaplı Paslanmaz Çelik ABS Plastik 145*90*37 mm 127,5 gr 2gr 157gr Win98 & daha üst versiyonlar Tek şarj ile 60 gün Tüm sistemler her türlü üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

5 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC007 EL TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ Bir metal yaklaştırıldığında küçük metal parçalarını çok yakından, büyük metal parçalarını (tabanca, bıçak vs) daha uzaktan alarm ve ışık (kırmızı led) ikazı alınır. Çalışma Frekansı:22 KHZ Çalışma Voltajı :9 V, Boyutlar :410mm,85 mm,45mm,409 gr, Demir metaller ve diğer metalleri ayırt etme, Sesli,Işıklı ve Titreşimli Uyarı, Düşük bataryada sesli ve ışıklı uyarı, Hassasiyet ayarı yapabilme, Şarj edilebilir (Opsiyonel) Deri kılıflı, kolay kullanım Ergonomik ve sağlam tasarım ÜSTÜNLÜKLERİ Yüksek Duyarlılık ve Seçicilik Geniş Tarama Alanı Kolay Kullanım Oto-frekans Kilitleme Gelişmiş Teknoloji Portatif ve Rahat Kılıf Ni-Mh Batarya (Şarj edilebilir) Titreşim (Standart) IP-ACC008 SECUDA KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ 6 ortak üst-üste binen algılama bölgesine ayrılması, metal nesnelerin yerlerine göre hassas bir şekilde yerlerinin belirlenmesi. Her bir algılama alanı 100 hassasiyetindedir aralığında manuel olarak ta ayarlanabilir. Ultra-büyük LED/LCD ekran ve akustik-optik alarmı aynı anda kullanır. Girişim-karşıtı özellikleri, dijital, analog ve sağ-sol dengeli teknolojinin kullanılması ile oldukça geliştirilmiştir. İki ya da daha fazla dedektör aynı anda çalışabilir, İki dedektör arasındaki asgari mesafe 40cm dir.. Yolcu akışını ve otomatik alarmın kaç kere çaldığını hesaplayabilir. SECUDA Dedektör, sadece yetkili kişiler tarafından kullanılabilen bir setup şifresi ile korunmaktadır. Kurmak veya kaldırmak için sadece 10 dakika gerekir. Makine ile beraber İngilizce ve Türkçe işletim kılavuzu da tedarik edilmektedir. Hassas metal algılama teknolojili SECUDA dedektör kullanmak kalp atışlarına, Hamile bayanlara, manyetik yazılımlara, bantlara ve video bantlarına zararlı değildir. Teknik Özellikler Karşıladığı kriterler: ulusal standart << GB Algılama işlevi: Çeşitli durumların gereksinimlerini karşılamak için 100 derece açılı hassasiyet Geçiş yüzdesi: 60 üstünde aynı anda/ dakika Elektrik kaynağı: 220v veya 110V AC, 50/60 Hz Güç: <=30W. Çalışma Ortamı: -20~+ 45derece, <=95%RH Ambalajlı ebatları (mm):2200 (yükseklik)x800 (genişlik)x500(derinlik). Kurulmuş haliyle ebatları (mm): 2000 (yükseklik) x 700 (genişlik) x 500 (derinlik) Ağırlık: Yaklaşık 92kg.

6 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC009 METOR 28 UYGULAMALARI METOR 28 metal el dedektörü çok hassas olarak personel aramak için geliştirilmiş ve dizayn edilmiştir. METOR 28 personel üzerinde bulunan 0.5 gram altına dahil bir çok metale etkilidir. Metal kapı dedektörü kurulamayan yerler için mükemmel bir emniyet çözümüdür. Uygun dizaynı ile operatör kullanımında ergonomiklik en yüksek seviyededir. METOR 28 NILECJ 0602 standartlarına uygundur. Hassasiyet: Üç seviyede hassasiyet ayarı yapmak mümkündür. Dedektör performansı - 1. seviye: Küçük el tabancası ve bıçaklar için - 2. seviye: Tıraş jiletleri ve el kelepçesi anahtarı - 3 seviye: 22 kalibre mermi, metal parça. Ağırlık Pil dahil 260 gr. IP-ACC010 DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. METOR 250 UYGULAMALARI Hava alanları, Toplumsal Binalar, Konferans Salonları, Stadyumlar Oteller, Restaurantlar, Alışveriş Merkezleri, Adalet Sarayları ve Cezaevleri Standartlar Elektrik standartları: EN (Electrical safety) EMC standardı: EN (Emission), EN (Immunity) Diğer standartlar: NILECJ-0601, Güvenlik seviyesi 1-5 (Kapalı metal dedektörü) Kalp pili taşıyanlar, hamile kadınlar için sağlık şartlarına uygun olup zararsızdır.manyetik kasetlere, disketlere zarar vermez. Çalışma sıcaklığı: 10 C ile +55 C. Nem: %100 üzeri. Koruma : IP 20 (EN 60529). Elektrik beslemesi: Şebeke:90-264V AC/45-65Hz, Pil: 24-35V DC, Consumption: 45W, Güç kablosu uzunluğu: 2.5 m Alarm: Sesli alarm, Alfanumeric displey, her zonun kendi displeyi, uzak erişim alarm kontağı (SPDT). Hassasiyet: Her program için 100 adımlık hassasiyet seçebilme. 8 adet yatay zon için birbirinden bağımsız hassasiyet ayarı yapılmaktadır. 0 ile 250 adım arası. Kalibrasyon: Otomatik ve manuel kalibrasyon. Çevresel parazit: Mikroişlemci destekli dijital filtre sayesinde etkilenmeden çalışma. 5 adet farklı program frekansına sahip olup gürültü seviyesi seçilir. Network bağlantısı: Connectible to the METORNET security monitoring system (RS422)

7 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC011 RAPISCAN 515 X-RAY CİHAZI Rapiscan 515 x-ray tarayıcısı bagaj kontrolü güvenliği için dizayn edilmiş ve geliştirilmiştir. Rapiscan 515 modeli uygun program seçenekleri ile bir çok güvenlik uygulamasında kullanılmaktadır. Küçük dizaynı ve hareket edebilen kontrol paneli sayesinde 515 birçok uygulama için mükemmel seçimdir. Sahip olduğu cm tünel boyutları sayesinde büyük bagajlar da kontrol edilmektedir Intel Pentium bilgisayar teknolojisi tüm cihazlarımızın geliştirilmesinde sürücü güç olmuştur. Rapiscan 515 modeli bilgisayar programının içerisinde Crystal Clear, Density Threat Alert, Edge Enhancement, Variable Gamma, Inverse Video, Organic/Inorganic ayrımı, Pseudo Color ve Variable Zoom içermektedir. Model 515 aşağıdaki programlar ile özel uygulamalarda mükemmeliyetçilik sağlar. Threat Image Projection (TIP): Operatör sürekli eğitimini ve operatörün performansını gösteren menülere sahiptir. Bu program sayesinde operatörün göstermiş olduğu tehlikeli ve temiz bagajları seçme ve analiz etme yetkisi sürekli kontrol edilmekte ve operatörün başarısı ve başarısızlığı kayıt edilmektedir. Sistemin çalışma prensibi bagaj geçerken program resim içerisine tehlikeli nesne görüntüsü yerleştirmekte ve operatörün algılama kabiliyetini ölçmektedir, operatör resmi inceler ise program operatörün şahsi dosyasına artı işlemekte eğer resmi kaçırır ise operatör eksi işareti almaktadır. Bu sayede operatör sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Target Image Program:X-ray cihazında taranan nesneler veya paketler içerisinde patlayıcı bulursa program ekran üzerinde bulduğu noktayı işaretleyerek operatörü uyarmaktadır. Network Display Stations: Cihaz monitöründeki görüntünün uzaktaki merkezi bir bilgisayardan görülmesini sağlamaktadır. TIPNET: Kurulu sistemdeki bir çok TIP sisteminin merkezi bir yerden kontrol edilmesine olanak sağlar. TIPNET çok operatörlü sistemlerde kolay yönetim sağlamaktadır, bu sayede x-ray cihazlarının içinde çalışan programlara ulaşır, manuel veya otomatik arşivden resim alınır. Standart Özellikler Crystal Clear Multi Energy Imaging (4 color) Density Threat Alert Variable Edge Enhancement High/Low Penetration Variable Gamma Inverse Video Pseudo Color Variable Density Zoom Organic/Inorganic Stripping Black and White Viewing Variable Color Stripping 2, 4, 6, and 8 times Zoom View previous bag (up to 2 screens) Baggage Counter Search Indicator Date/Time display Full diagnostic built in test facility DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. Opsiyonlar Enhance Performance X-ray (EPX) Operator Training Program Threat Image Projection (TIP) TIP Network Target - Screener Assist Technology Manual Image Archiving Automatic Image Archiving VCR Output Video Printer Power Conditioner Operator Console Secure Workstation Remote Workstation Baggage Handling Accessories Foot-mat UPS (Uninterrupted Power Supply) High Speed Conveyor Plexi-Glass Tunnel Covers)

8 Elektronik Geçiş Çözümleri IP-ACC012 RAPISCAN 522B X-RAY CİHAZI Rapiscan 522B x-ray tarayıcısı bagaj güvenliği için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Rapiscan 522B X-ray tarayıcısı geçiş trafiğinin yoğun olduğu hava alanları, büyükelçilikler, askeri birlikler, alışveriş merkezleri ve holding binalarının kontrol noktalarında kullanılmaktadır. 522B modeli 75x55 cm tünel boyutları ile birçok x-ray cihazında kontrol edilemeyen paket ve bagajları kolaylıkla kontrol eder. Intel Pentium bilgisayar teknolojisi tüm cihazlarımızın geliştirilmesinde sürücü güç olmuştur. 522B işletme programında Crystal Clear standart özellik olarak bulunmakta bunun yanında opsiyonel olarak Operator Training Program, Manual Image Archive ve Enhanced Performance X-ray (EPX) eklenir. EPX programı taranan resim üzerinde kuşkulu bir nokta tespit edildiğinde bunun patlayıcı veya uyuşturucu olup olmadığını kesin ve hızlı bir şekilde operatöre bildirmektedir. Altın, para ve tarımsal ürünler EPX sayesinde tanımlanır. Model 522B aşağıdaki programlar ile özel uygulamalarda mükemmeliyetçilik sağlar. Threat Image Projection (TIP): Operatör sürekli eğitimini ve operatörün performansını gösteren menülere sahiptir.bu program sayesinde operatörün göstermiş olduğu tehlikeli ve temiz bagajları seçme ve analiz etme yetkisi sürekli kontrol edilmekte ve operatörün başarısı ve başarısızlığı kayıt edilmektedir. Sistemin çalışma prensibi bagaj geçerken program resim içerisine tehlikeli nesne görüntüsü yerleştirmekte ve operatörün algılama kabiliyetini ölçmektedir, operatör resmi inceler ise program operatörün şahsi dosyasına artı işlemekte eğer resmi kaçırır ise operatör eksi işareti almaktadır. Bu sayede operatör sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Target Image Program: X-ray cihazında taranan nesneler veya paketler içerisinde patlayıcı bulursa program ekran üzerinde bulduğu noktayı işaretleyerek operatörü uyarmaktadır. Network Display Stations: Cihaz monitöründeki görüntünün uzaktaki merkezi bir bilgisayardan görülmesini sağlamaktadır. TIPNET: Kurulu sistemdeki bir çok TIP sisteminin merkezi bir yerden kontrol edilmesine olanak sağlar. TIPNET çok operatörlü sistemlerde kolay yönetim sağlamaktadır, bu sayede x-ray cihazlarının içinde çalışan programlara ulaşır, manuel veya otomatik arşivden resim alınır. Standart Özellikler Opsiyonlar Crystal Clear Multi Energy Imaging (4 color) Density Threat Alert Variable Edge Enhancement High/Low Penetration Variable Gamma Inverse Video Pseudo Color Variable Density Zoom Organic/Inorganic Stripping Black and White Viewing Variable Color Stripping 2, 4, 6, and 8 times Zoom View previous bag (up to 2 screens) Baggage Counter Search Indicator Date/Time display Full diagnostic built in test facility DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. Enhance Performance X-ray (EPX) Operator Training Program Threat Image Projection (TIP) TIP Network Target- Screener Assist Technology Manual Image Archiving Automatic Image Archiving VCR Output Video Printer Power Conditioner Operator Console Secure Workstation Remote Workstation Baggage Handling Accessories Foot-mat UPS (Uninterrupted Power Supply) High Speed Conveyor Auto Reject Unit High Penetration: 35mm Steel Guaranteed with 180KV X-ray Tube 170KV

9 OTOMASYON ve ELEKTROMEKANİK ÇÖZÜMLERİ

10 Bariyer - Turnike - Road Blocker IP-G001 ROAD BLOCKER DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. Yol blokaj sistemleri; askeri binalar, kamu binaları, elçilikler gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılabilen cihazlardır. 35 dan 65 ton aks yüküne kadar rahatlıkla dayanabilen bu cihazlar, bomba yüklü taşıt ve kamyonları durdurabilecek mekanik aksama uygun olarak imal edilmiştir. Blokaj sistemi sayesinde çok kuvvetli araç çarpmalarında, bloke edilen yolun karşı tarafına çarpan aracın geçmesi engellenmektedir. Bu cihazlar panik butonuna basıldığı anda 8 saniyeye yakın bir sürede yolu bloke ederler. Opsiyonel olarak bu süre 6 saniyeye düşürülebilir. Blokaj sistemleri, özel hidrolik bir sistemle çalışmaktadır. Ana ünite ve hidrolik piston olarak iki üniteden meydana gelir. Sürücülerin, işlemcinin, pompanın ve diğer elektrik, elektronik aksamın bulunduğu ana ünite, cihazın mekanik aksamından ayrı olduğu için kötü çevre şartlarından etkilenmeden, yıllarca kendini koruyabilir.kontrolsüz araç geçişinin imkansıza yakın olduğu bu cihazlar, sıva üstü ve ankastre (sıva altı) olmak üzere iki çeşit olarak imal edilmektedir. İstenildiği takdirde kızılötesi (infrared) kamera sistemleriyle donatılabilen cihazlar, üstünden geçen aracın; araç altı ve plaka görüntülerini bilgisayar sistemi aracılığıyla hard disk ortamında kayıt edebilir.uzunluk olarak 3 metreden 5 metreye kadar imal edilebilirler. Yerden maksimum yükselme uzunluğu 60 cm dir. Her türlü geçiş sistemiyle uyumlu çalışırlar. Kalkan Ölçüleri h= 600 mm / l= 3000 mm / d= 8 mm / 2r = 1200 mm Net Strok max 600 mm KabinÖlçüleri d= 2.5 mm / l=3700 mm / h= 900 mm / d=1400 mm Tambur Yarı Çapı 1200 mm Açılma Süresi Optimum 6 saniye (Ayarlanabilir) Kapanma Süresi Optimum 6 saniye (Ayarlanabilir) Kontrol Ünitesi cpu / grf b Kontrol Alternatifleri Buton, Uzaktan Kumanda, Şifre, Access Sistem, Kuru Kontak Bilgisi Uyumlu Güvenlik Elem. TX-RX Fotosel, LAB Dedektör, Hidrolik Basınç Koruma Transmitteri Uyarı Elemanları Buzzer, Flaşör Lamba, Güneş Enerjili Yol Butonu, Aydınlatma Kiti,Trafik Lambası Opsiyonel Darbe Elem. Darbe ve Soygun Alarm Kiti, Siren Çalışma Tipi Hidrolik Piston (40*60*300 mm) Ünite Çalışma Gerilimi 380 vac / 50 hz Çekilen Akım 0,7-1,2 amp Motor Gücü 1,1 kw - 1,5 beygir Elektrik Kesintisinde Boşa Geçme Selonoid Pimi, El Pompası yada El Vanası Gövde Kaplaması Eloksal Bazlı Astar ve Eloksal Bazlı Son Kat Boya Merkez Dış Kabin Ölçüleri 80*60*50 cm Yağ Kapasitesi 45 Litre Sistem Çalışma Basıncı 55 bar Max Hidrolik Basıncı bar Her İki Arıza Arası Min. Manevra (Mekanik Grup İçin) Açma Kapama Hidrolik Grup İçin Açma Kapama Gövde Boya Ömrü 2 Yılda Bir Eloksal Boya İle Yenilenmeli Tuzlu Su Dayanımı Sermet Normlarına Uygun Silindir Tipi Standart, Çift Taraftan Sarı Burçlu Sarhoş Yataklı (375 cc) Darbe Dayanımı 500 mm Yükseklikte 8,3 mt/sn Hıza Sahip Joule lik Bir Darbede %45 Hasarsızlık, %39 Bükülme Olasılığı,%16 Kırılma Olasılığı Deneme (25 Ton Ağırlıkta Bir Aracın 30 km/st Hızla 500 mm Yükseklikte Dikey Çarpması) Ayarlanabilir motor ve hidrolik ünite koruma süresi (0-90 sn) Ayarlanabilir otomatik kapanma süresi (0-90 sn) Çalışma konumu ayarlanabilir flaşör lamba (Sürekli - Flaş - Ters Reflekteli) C^0 arası sıcaklıkta çalışabilme Yağ ısıtıcı ve soğutucu ünite ile % 30 çalışma sıcaklığında tolerans Ön ve arka fotosel ve lab dedektörüsinyalizasyon olarak ayırabilme Panik buton özelliği 3x10 ^3 uzaktan kumanda olasılığı ile 433 mhz güvenli kullanım CPU VE ÇALIŞMA ÖZELLİKLERİ Yüksek kaliteli Casabba marka İtalyan pompa ve hidrolik sistemi ile uzun ömürlü hidrolik grup bar arası ayarlanabilir güç ile kg ye kadar aracı kaldırabilme gücü Emsalleri içinde en yüksek darbe dayanımı9 ile kesin güvenlik çözümü Sessiz çalışan motor sistemi Uzun ömürlü gövde tasarımı Kolay, ucuz ve hızlıtedarik edilen yedek parça %100 yerli üretim

11 Bariyer - Turnike - Road Blocker IP-G002 CH-TECH ROAD BLOCKER Mekanik - Hidrolik DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. Enerji: Güç Tüketimi: Gövde: Çalışma Isısı: Engel Genişliği: Engel Yüksekliği: Taşıma Ağırlığı: Çalışma Periyodu: Açma-Kapama Süresi: Uzaktan Kumanda: Buton Kontrol: Zaman Kontrol: Access Control: Sensor Kontrol: Sistem: İkaz Lambası: Acil Mod: Extra: 220 V AC (mekanik) / 380V AC (hidrolik) 0.25 KW (mekanik) / KW (hidrolik) Paslanmaz çelik veya saç üzeri elektrostatik boya (-20), (+50) C mm (mekanik) / mm (hidrolik) 350 mm max. (mekanik) / mm max. (hidrolik) ton/dingil max açma-kapama/gün (mekanik) / 3000 açma-kapama/gün (hidrolik) 4-6sn (mekanik) / 2-4 sn (hidrolik) Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Araç anahtarlığına takılan veya araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumanda modülü sayesinde bariyere 3m yaklaşıldığında, baryer aracı tanır ve herhangi bir tuşa basılmaksızın geçiş sağlanır. Bir bariyere adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılabilmektedir Road Blocker tek veya çift buton kontorllü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta biryer bir sonraki hareketini yapar (açıksa kapanır, kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır Road Blocker açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS ile direkt PC kontrollü kullanılabilir Araç geçişi sırasında aracın Road Blocker üzerinde durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklemesi durumunda dahi, engelin yukarı hareketi güven lik sensoru sayesinde engellenir.araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir.kamyon ve tırlar için ek emniyet sensoru kullanılmaktadır Elektronik devre mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. Mekanik aksam hidrolik basıncı ile çalışır. Korozyona dayanıklı çelik mamüllerden üretilmektedir. Elektronik kontrol devresi hidrolik basınç ve pozisyon kontrolünü sürekli takip eder. Üzerinde araç tespit ettiği zaman emniyet sensorları devreye girer ve engelin açılmasını önler Engelin aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası, hareket tamamlanana kadar yanıp söner. Alternatif olarak uyarı için K/Y trafik lambası kullanılabilir Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında serbest geçiş modu) mevcuttur Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir Özgün tasarımı sayesinde yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar. İki yıl garantilidir. Tüm Türkiye dahilinde, KKTC, Türk Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesin- Özel Tasarım: Garanti: Teknik Servis: tisiz teknik destek Kalite Standartları: ISO 9001:2000 Montaj: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj

12 Bariyer - Turnike - Road Blocker IP-G003 CH-TECH TRIO MOTORLU TURNİKE DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. Enerji: Güç Tüketimi: Gövde: Çalışma Isısı: Ebatlar: Kol Uzunluğu: Kontrol: Sistem: Göstergeler: Extra: Özel Tasarım: Garanti: Teknik Servis: IP-G004 CH-TECH KELEBEK TURNİKE 220 V AC 150 Watt 1,25 mm, 3 M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik. (-20), (+50) C 230 x 790 x 980 (enxboyxyükseklik/mm) 43 cm, 40 cm (düşen kollu) Geçiş tetiklemesi için kuru kontak yada 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS yada RS232 - RS485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir. Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde digital data çıktısı vardır. Turnikeye geçiş izni verildikten sonra, geçecek kişinin kola teması ile kol otomatik olarak döner. Yetkisiz geçişlere özel tasarlanmış mekanik sayesinde izin vermez. Buton kontrol ile geçiş verildiginde,verilecek geçiş adeti kadar botona basılması durumunda,motorlu turnike yapacağı geçiş adeti hafızada tutar ve istenen adede kadar geçişe izin verir. Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı X işareti yanar. Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca yönelik uygun çözümler üretilebilir. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar. Sistem iki yıl süre ile garantilidir. Tüm Türkiye dahilinde, KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek. Kalite Standartları: TSEK ve ISO 9001:2000 Montaj: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır. Enerji: Gövde: Ebatlar: Özel Tasarım: Garanti: Teknik Servis: Mekanik tek yönlü Kelebek Turnike herhangi bir enerji kaynağına gerek duymadan, geçen kişinin itme hareketi ile tek yönde çalışır. Diğer yönden geçişe izin vermez. 1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boya veya eloksal kaplamalı aliminyumdan üretilir. 93 cm x 145 cm x 111 cm Dekoratif dış görüntü, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte özgün bir tasarıma sahiptir. Sistem iki yıl süre ile garantilidir. Tüm Türkiye dahilinde, KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek. Kalite Standartları: ISO 9001:2000 Uygulama: Mekanik kelebek turnike sadece tek yönde geçişe izin verir.

13 Bariyer - Turnike - Road Blocker IP-G005 CH-TECH FLCN BARİYER Enerji: Güç Tüketimi: Gövde: Çalışma Isısı: Ebatlar: Kol Uzunluğu: Uzaktan Kumanda: Buton Kontrol: Access Control: Sensor Kontrol: Akıllı Kol: Sistem: Akü: İkaz Lambası: Reflektör: Acil Mod: Extra: Özel Tasarım: Garanti: Teknik Servis: V AC 180Watt G 1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik veya sa zeri elektrostatik boya (-20), (+60) C 102 cm x 25 cm x 39 cm (enxboyxykseklik/mm) 4,5 m ve ara uzunluklar Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Araç anahtarlığına takılan veya araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumanda modülü sayesinde bariyere 3m yaklaşıldığında, bariyer aracı tanır ve herhangi bir tuşa basılmaksızın geçiş sağlanır. Bir bariyere adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılmaktadır. Bariyer tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta bariyer bir sonraki hareketini yapar. (Açıksa kapanır, kapalı ise açılır.) Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V dc darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet bariyer kontrol edilebilir. Her türlü acces kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir. Araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından, kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensoru kullanılmaktadır. Bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensoru dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0,7 sn dir. Bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 sn. dir. Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi mümkündür. Elekronik devre mikroprosesör kontrollu olarak tasarlanmıştır. Elektronik devre üzerinde tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsızca geliştirilebilir. Bariyer sisteminde standart olarak sunulan akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi durumda 250 açma-kapama ile sistem kesintisiz çalışmaya devam eder. Bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası kol hareketini tamamlayana kadar yanıp söner. Bariyer kolu üzerinde gece görülebilen reflektör kırmızı bantlar ve STOP yazısı bulunmaktadır. Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik erbest geçiş modu) mevcuttur. Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir. Özgün tasarımı ile kapalı ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar. İki yıl garantilidir. Türkiye, KKTC, Türk Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek. Kalite Standartları: TSEK ve ISO Montaj: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yaplır.

14 Bariyer - Turnike - Road Blocker IP-G006 BARİYER Teknik Özellikler Renk Turuncu Güvenlik Kodu(IP) 24 Tanım Elektromekanik Bariyer (3 mt) Detaylı Bilgi MOOVI 30 Elektromekanik bariyer.3mt kol uzunluğu. 230Vac 50/60Hz, 3,5sn açılma süresi. ALPHA kontrol ünitesi içerisindedir. Kol dahil değildir. IP-G007 DİĞER ÜRÜN SEÇENEKLERİ İÇİN FİRMAMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. BARİYER Teknik Özellikler Renk Turuncu Güvenlik Kodu(IP) 24 Tanım Elektromekanik Bariyer (5 mt) Detaylı Bilgi MOOVI 50 Elektromekanik bariyer. 5mt kol uzunluğu. 230Vac 50/60Hz, 8,5sn açılma süresi. ALPHA kontrol ünitesi içerisindedir. Kol dahil değildir.