Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir."

Transkript

1

2

3

4 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

5 O, İSTANBUL UN MERKEZİNDE, İSTANBUL O NUN ETKİSİNDE Modern yüzü, ticari gücü ve eşsiz boğaz manzarasıyla dünyanın en çekici şehirlerinden biri olan İstanbul, yeni bir değer kazanmaya hazırlanıyor. İki kıtayı bir araya getiren büyük kentin birleştirici özelliğinden ilhamını alan Torun Center; yaşam, iş ve sosyalliği aynı projede buluşturarak İstanbul a yeni bir hayat, taze bir soluk getiriyor.

6 İSTANBUL UN KALBİNİN EN HIZLI ATTIĞI YERDE Torun Center; Boğaziçi Köprüsü nün yanı başında, iş dünyasının yeni aksı Mecidiyeköy de hayat buluyor. Her gün milyonların buluştuğu İstanbul un gerçek merkezinde yaşam, prestij ve lüksle harmanlanıyor. 01 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

7 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

8 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

9

10 TARİHİN YENİDEN YAZILDIĞI BÖLGEDE Bir zamanlar milyonların unutulmaz anlar yaşadığı, başarı ve azimle dolu tarihi bir atmosfere sahip olan A.S.Y. Stadyumu nun arsasında yükselen Torun Center, şehrin en önemli noktasına yeni bir anlam kazandırıyor. Torun Center ile Mecidiyeköy, İstanbul un gerçek merkezi haline geliyor. 06 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

11 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

12 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

13 BÜYÜK BİR TARİH, ETKİLEYİCİ BİR ÖYKÜ, ŞİMDİ GÖZ ALICI BİR YAŞAM

14 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

15 LIVE... WORK... TOGETHER... EV, İŞ VE YAŞAM HEP BİRLİKTE Biri ofis ikisi rezidans olmak üzere üç kuleden ve bahçe ofislerden oluşan Torun Center, farklı ofis alternatifleri, zengin rezidans yaşamı, modern kent meydanıyla Mecidiyeköy ün çehresini değiştirerek bölgeye yeni bir boyut kazandırmaya hazırlanıyor. Bitkilerin güneşe doğru yönlenmesi anlamına gelen tropizm yorumundan esinlenerek Emre Arolat tarafından tasarlanan ve farklı konumlarla yerleştirilen kuleler, bu tasarım sayesinde tüm cepheleriyle, başta İstanbul Boğazı olmak üzere Marmara Denizi ne kadar uzanan kentin farklı panoramik manzaralarını gözler önüne seriyor. 11 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

16

17 LIVE WORK TOGETHER ve

18 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

19 LIVE WORK TOGETHER

20 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

21 LIVE WORK TOGETHER İHTİŞAMIN MERKEZİNDE YAŞAMAK BİR AYRICALIKTIR Kendinizi İstanbul un hayat enerjisinin en yoğun hissedildiği yerde hayal edin. Yüzünü ışığa dönmüş benzersiz bir mimarinin içinde, tüm detayları düşünülmüş bir hayatın merkezinde gezinin. Şimdi ihtiyacınız olan sadece daha fazla zaman. Çünkü Torun Center da hayattan daha fazla zevk alacaksınız. 17 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

22

23

24

25 LIVE WORK TOGETHER SOUTH-TOWER

26 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. YAŞAMIN TÜM AYRICALIKLARIYLA MUTLULUĞU KEŞFEDİN

27 LIVE WORK TOGETHER SOUTH-TOWER Şehrin merkezinde huzurlu aile yaşamını düşleyenlere beklentilerinin ötesinde çözümler ve özel mimari tasarımıyla eşsiz bir İstanbul manzarası sunan 42 katlı South Tower, 1 odadan 4 odaya kadar zengin daire seçenekleriyle sizi Torun Center da bekliyor. 21 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

28 DETAYLARA ÖNEM VEREN TASARIM, EŞSİZ BİR MANZARA Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

29 LIVE WORK TOGETHER SOUTH-TOWER 23 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

30 Özel çocuk kulübü TV odası Parti odası ve genç odası Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

31 LIVE WORK TOGETHER SOUTH-TOWER SİZİ VE SEVDİKLERİNİZİ MUTLU EDECEK AYRINTILAR 25 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

32

33

34

35 LIVE WORK TOGETHER EAST-TOWER

36 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İSTANBUL UN EN ÇEKİCİ KULELERİ, YENİ MİMARİ ALTERNATİFLERİ

37 LIVE WORK TOGETHER EAST-TOWER Genç ve modern tasarımı, özel kurgulanmış iç mimarisi ve geniş manzarasıyla 42 katlı East Tower, 1 odadan 3 odaya kadar dinamik yaşama uygun daire seçenekleri sunuyor. 29 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

38 HAREKETLİ BİR YAŞAM, ÖZGÜR BİR MİMARİ Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

39 LIVE WORK TOGETHER EAST-TOWER 31 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

40 Bilardo / hobi / teknoloji odası Özel yemek ve parti odaları Kütüphane Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

41 LIVE WORK TOGETHER EAST-TOWER DİNAMİK YAŞAMA ÖZEL AYRICALIKLAR 33 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

42 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

43 EAST VE SOUTH TOWER DA EN KEYİFLİ AYRINTILAR BİR ARADA LIVE WORK TOGETHER

44 KEYİF VEREN AYRINTILARIN BULUŞTUĞU NOKTALAR [ Yüzme havuzu [ Güneşlenme ve dinlenme terası [ Soyunma odaları [ Özel peyzaj alanı [ Meydan ve geniş alanlarda yaşam Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

45 Lounge Spor kulübü 37 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

46 Daire içi temizlik hizmetleri Teknik ve acil servis hizmetleri 7/24 full concierge hizmetleri Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

47 GÜNÜN HER ANI KUSURSUZ HİZMET [ Özel yönetim şirketiyle benzersiz yönetim ve hizmet kalitesi ile yaşam çözümleri [ 7/24 full concierge hizmetleri, 7/24 güvenlik, vale, teknik ve acil servis hizmetleri, daire içi temizlik hizmetleri, posta odaları, personel odaları [ Ofis ve Residence lara birbirinden bağımsız giriş ve güvenlik noktaları [ South Tower da aile yaşamına özel modern tasarım [ East Tower da loft dizayn, modern tasarım [ 42 katta her dairede açılabilir camlar [ 20. kata kadar balkon kullanımı, ferah ve manzaralı daire oryantasyonu [ Özel peyzajlı kat bahçeleri [ Merkezi ısıtma sistemi, her odada ayarlanabilir altyapısı ile daire içi merkezi soğutma sistemi (VRV) [ Yüksek güvenlik altyapısı, kontrollü giriş-çıkışlar, kapalı devre izleme sistemi (CCTV) [ Son teknolojik altyapıya göre planlanmış deprem ve yangın senaryosu, güçlü izolasyon altyapısı 39 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

48

49 LIVE WORK TOGETHER ork

50 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

51 LIVE WORK TOGETHER

52 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

53 LIVE WORK TOGETHER ZİRVEDE OLMAK HAYATIN MERKEZİNDE OLMAKTIR Büyük başarılar tesadüf değildir. Doğru yer ve zamanda yapılan yeni başlangıçlar, büyük adımlarla birleştiğinde zirveye çıkar. Şimdi sizi de zirveye, hayalinizdeki büyük hedeflere doğru ilerlemeye davet ediyoruz. Tabii ki doğru zamanda doğru yerden; İstanbul un ve iş dünyasının merkezinden, Torun Center daki ofisinizden Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

54

55

56

57 LIVE WORK TOGETHER GARDEN-OFFICE

58 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. BAHÇE VE TERASLARIYLA YENİ, ÖZGÜR ÇALIŞMA STİLİNİZ

59 LIVE WORK TOGETHER GARDEN-OFFICE Üstün teknolojiye sahip altyapısı, iç bahçelere bakan manzarası ve bahçelerindeki özel peyzajıyla iş dünyasında farklılaşan 2 katlı Garden Office, iş yaşamında keyfi ve rahatlığı bir arada isteyenleri etkisinde bırakıyor. 49 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

60 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

61

62 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İş dünyasının yeni adresi

63 LIVE WORK TOGETHER GARDEN-OFFICE OFİSİNİZİN EN ÖZEL DETAYI İÇ BAHÇELERİN EŞSİZ TASARIMI 53 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

64 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

65

66

67

68

69 LIVE WORK TOGETHER OFFICE-TOWER

70 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İSTANBUL UN EN ÇEKİCİ OFİSLERİ, BENZERSİZ ÇALIŞMA ZEVKİ

71 LIVE WORK TOGETHER OFFICE-TOWER Rahat çalışma imkanı sunan, yüksek standartlarda konfora sahip son teknolojiyle planlanmış altyapısı ve iş yaşamının standartlarını yeniden belirleyecek ayrıcalıklarıyla Office Tower, uluslararası şirketlerin adresi olarak 36 katta zengin ofis seçenekleri ile; sizi prestij ve başarıyla buluşmaya çağırıyor. 59 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

72 BÜYÜK ADIMLAR, BÜYÜK İMZALAR YÜKSEKLERDE ATILIR Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

73 LIVE WORK TOGETHER OFFICE-TOWER 61 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

74 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

75 OFFICE TOWER VE GARDEN OFFICE DEN İŞİNİZE DEĞER KATAN ÖZELLİKLER [ İş hayatının tüm ihtiyaçları aynı çatı altında [ Şehrin merkezinde [ Tüm ulaşım alternatiflerinin kesiştiği noktada [ Alternatif çalışma mekanları [ Açık alan [ Meydan ve peyzaj ile daha doğal alanlar [ Residence ile yaşam ve iş hayatı bir arada [ Office Tower ve Garden Office te değişen ofis alternatifleri [ Özel yönetim şirketi ile benzersiz yönetim ve hizmet kalitesi [ Resepsiyon hizmetleri, 7/24 güvenlik, özel vale hizmeti, teknik ve temizlik hizmetleri [ Tasarım zenginliği sunan ofis kulesi, nefes alan planlama ve mimari tasarımı ile özel bahçe ofis, ayrı ayrı giriş ve güvenlik noktaları Kusursuz teknik özellikler [ Yükseltilmiş döşeme planlamasına uygun altyapısı [ Yüksek standartlara uygun asansör sayısı [ %100 enerji destekli jeneratör [ Özel tahsisli otopark alanları 63 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

76 Ulaşım alternatiflerinin kesişimi ve bağlantısı Meydan ve peyzaj ile daha doğal alanlar Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

77 65 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

78

79 LIVE WORK TOGETHER ogether

80 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

81 LIVE WORK TOGETHER

82 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

83 LIVE WORK TOGETHER İSTANBUL UN MERKEZİNİN YENİ MERKEZİ: MEYDAN Herkese açık ortak alanları, geniş peyzaj alanı, ulaşım aksı zenginliği ve restoran alanlarıyla İstanbul artık yeni meydanında buluşuyor. 71 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

84 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. [ Hergün milyonlarca kişinin geçtiği İstanbul un merkezi, şehrin yeni projeleri ile hızla dönüşmeye devam eden Mecidiyeköy de [ Metro ve Metrobüs e yürüme mesafesindeki konumu ile ulaşım kolaylığı [ Benzersiz konsepti ile açık havada, restoran ve ayrıcalıklı hizmetler [ Ev, iş ve yaşamın iç içe olduğu yerleşim planlamasındaki zenginlik [ Global ve yerel önemli şirketlerle bir arada çalışma ve benzersiz network imkanı [ Projeye özgü peyzaj özellikleri ve genel kullanıma açık bahçe

85 73 Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

86

87

88

89 İSTANBUL UN EN YENİ VE EN MERKEZİ PROJESİ Kimi yapılar vardır, içinde yer aldıkları kentin hafızasında önemli bir yer tutar. Ali Sami Yen Stadyumu İstanbul un en yoğun semtlerinden biri olan Mecidiyeköy de yarım asırlık bir süre boyunca bütün cesameti ile yer aldı yılının hemen başında yapılan son futbol karşılaşması ile Mecidiyeköy Ali Sami Yen Stadyumu nun yapısal ömrü tamamlanmış oldu. Stadyumun bulunduğu alanda inşa edilecek olan kompleksin tasarımında yoğunluk ve büyüklük gibi gerçeklikler önemli birer ölçüt olarak ortaya çıktı. Genel yerleşim stratejisi anlamındaki en önemli kararlardan biri olarak arazinin kuzey yönünde yaklaşık on bin metrekare büyüklüğünde bir alanın komşu parseldeki mevcut yeşil alanla bütünleşerek bir kent parkına dönüşmesi, böylelikle oluşan tasarlanmış büyük kamusal alanın Mecidiyeköy ün yoğun yapı adaları arasında bir tür soluklanma bölgesi oluşturması öngörüldü. Her iki alanın bütünsellik algısını zenginleştirmek adına mevcut komşu yeşil alanın gücünü hayli özgül bir geometrik düzenlemeden alan belirgin peyzaj özelliklerinin yeni düzenlenecek alanın komşu parsele yakın bölgelerinde sürdürülmesi; buna karşın yoğun, yeşil bir doku olarak ortaya çıkan bu örüntünün batı yönüne doğru seyrekleşerek, yerini daha kentsel bir platforma bırakması hedeflendi. Bu bağlamda arazinin batı köşesinde oluşturulan gizli meydan, Büyükdere Caddesi nden geniş basamaklarla inilerek ulaşılan ve çevresinde yer alan yeme içme ağırlıklı ticari alanlarla zenginleşen bir kamusal alan olarak tasarlandı. Kamusal platformun güney tarafında kalan alanın alt kotları yeşil ofisler şeklinde düzenlendi. Zengin peyzaj olanakları ile donatılan iç bahçelere açılarak özgün bir kullanım olanağı veren bu ofislerin olabildiğince düzayak olarak kullanılabilmesi öngörüldü. Çalışma alanlarının aynı kottaki sosyal ve rekreatif alanlarla kontrollü bir biçimde ilişkilendirilmesi ve modüler bir mekân akışkanlığı ile yeni kuşak bir ofis kullanımını tetiklemesi hedeflendi. Yine güney kanadına doğru birbirlerinden kaydırılarak yerleştirilen üç yüksek bloktan biri ofis diğer ikisi ise rezidans kulesi olarak düzenlendi. Bu yapıların kitlesel kurguları farklı bakış açıları bağlamında yönlendirilen cephelerin oluşturduğu parçalar üzerinden kompoze edildi. Tıpkı bitkilerin güneşe doğru yönlenmesi gibi bir tür tropizm yorumu olarak da değerlendirilebilecek bu durum yapıların tüm cephelerini manzara açılarına doğru yönlendirmesinin yanı sıra kitlenin parçalanarak hafifletilmesine de olanak sağladı. Emre Arolat Mart 2011

90 HER YÖNÜYLE BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE [ Şehrin tam merkezinde m 2 arsa [ m 2 inşaat alanı [ 42 Katlı East ve South Tower [ 36 Katlı Office Tower ve teras & bahçe katlarında Garden Office [ araçlık otopark [ m 2 meydanıyla şehrin yeni merkezi Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

91

92 TORUNLAR GYO Türkiye nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biri olan Torunlar GYO, yarım asırlık ticari geçmişi ve inşaat sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile istikrarlı bir şekilde büyüyor. Konut, ofis, otel, alışveriş merkezleri gibi insanı odaklı yaşam merkezleri geliştirme konusunda en güvenilir isim olma hedefiyle bu yola çıkan Torunlar GYO; Türkiye nin her yerinde, yaptığı her projede konsepti ve mimarisi ile farklılaşıyor.

93 KÜNYE Proje Yatırımcısı Proje Geliştirme ve Pazarlama Proje Mimari Proje Statik Proje Mekanik Proje Elektrik Proje Peyzaj Proje Zemin Etüdü Tasarım : Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. : Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. : Torun Center : Emre Arolat Architects : Yapı Teknik Proje Müşavirlik ve Mühendislik Ltd. Şti. : Tanrıöver Mühendislik : HB Teknik Elektrik Mühendisliği Proje ve Danışmanlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. : DS Mimarlık Restorasyon Peyzaj Mimarlığı San. ve Tic. Ltd. Şti. : Geos Geoteknik : Emre Arolat Architects 79

94

95

96

97

98

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA.

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İstanbul finans merkezinin kalbi Ataşehir in merkezinde olmak, bugün ve yarın İstanbul un en değerli arazilerinden birine

Detaylı

w w w. b u s i n i s t. c o m

w w w. b u s i n i s t. c o m www.businist.com www.selimoglugroup.com.tr www.vartas.com.tr www.rochel.com.tr Zirve, onu gerçekten isteyenlerin olacaktır. İş hayatında zirveye ulaşmanın temel koşulu yaptığınız iş kadar o işi nerede

Detaylı

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR 30 yılı aşan deneyimimizle

Detaylı

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BİR YAŞAM MOZAİĞİ TEPE MESA Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye de ve dünyada inşaat sektörünün öncü

Detaylı

ATAŞEHİR İN İLHAM MERKEZİ

ATAŞEHİR İN İLHAM MERKEZİ ATAŞEHİR İN İLHAM MERKEZİ ŞEHRİN MERKEZİ, HAYATIN KALBİNDE. ÖZAKGYO, 25 yılı aşan süredir tekstil, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren ÖZAK Global Holding den aldığı güçle kurulmuştur. Şubat

Detaylı

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti...

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans Projeleri Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans projelerinde yaşama estetik değerler katarak konforu en üst düzeye çıkarıyoruz. Tek tuşla iklimlendirme, aydınlatma, müzik, perde & panjur

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU Aralık 2014 SAYI 4 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ SAYFA 40 TA HEP İSTANBUL TARLABAŞI 360 NİDAPARK SEYRANTEPE

Detaylı

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu zengin sosyal olanakları ile Sierra hayatınıza

Detaylı

İstediğiniz her şey bir arada, İstanbul un ortasında.

İstediğiniz her şey bir arada, İstanbul un ortasında. Skyland İstanbul, şehrin en önemli ulaşım yollarının tam kalbinde yer alıyor TEM bağlantısıyla sizi hayata, İstanbul u size bağlıyor İstanbul un tüm köprülerinin ortasında yer alan, her iki havaalanının

Detaylı

İstanbul un yeni iş merkezi. bikuryapi.com

İstanbul un yeni iş merkezi. bikuryapi.com İstanbul un yeni iş merkezi bikuryapi.com İş hayatında yeni bir yaklaşım Geniş vizyonuyla sektördeki standartları yukarıya taşıyan Bikur Yapı, İstanbul un günden güne değer kazanan bölgesi Kağıthane de,

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür.

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. LEED GOLD sertifikasına aday... Premier Kampüs Ofis te; yeşil alana ayrılan bölümler, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümler ve kullanılan malzemelerle çevreye ve

Detaylı

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT 1. ETAP 02 04 06 NUHOĞLU İNŞAAT GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK Kurulduğu ilk günden bugüne kadar konut, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, sağlık ve eğitim projeleri, altyapı projeleri ve çeşitli

Detaylı

Şirketler Topluluğu Projesidir.

Şirketler Topluluğu Projesidir. MNG Mall, bir Şirketler Topluluğu Projesidir. MNG Residence, bir Şirketler Topluluğu Projesidir. Olimpiyat şehrine konfor madalyası Kış Olimpiyatları ile dünyaya adını ezberleten Erzurum şimdi de MNG

Detaylı

İş dünyasında prestijin yeni adresi

İş dünyasında prestijin yeni adresi İş dünyasında prestijin yeni adresi YENİKONAK İNŞAAT SAN.TİC. LTD. ŞTİ Proje geliştiricisi, en ince detayına kadar planlanmış projeleri ile 25 yıldır müşterilerine değerli yatırım alternatifleri sunuyor.

Detaylı

Yeni hayatınızın yeni merkezi.

Yeni hayatınızın yeni merkezi. Yeni hayatınızın yeni merkezi. Hayatın merkezi sizsiniz. Durduğumuz her nokta dünyanın merkezidir aslında. İnsan, mutlu olduğu yerde varolduğunu hisseder. Çevresinde sevdikleri ve ona hayat veren doğa

Detaylı

Yapı Kredi Koray Genel Bakış

Yapı Kredi Koray Genel Bakış Yapı Kredi Koray Genel Bakış Faaliyet Konusu : Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kuruluş: Aralık 1996 (Halka Arz 1998) Ortaklık Yapısı : Yapı Kredi Bankası (%26) Koray Grubu (%25) Halka Açık (%49) Yatırım

Detaylı

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI ŞUBAT 2015 SAYI 6 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, YÜZDE 15 KONUT DESTEĞİNİ NASIL YORUMLADI? 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI SOCAR, VADİSTANBUL

Detaylı

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 10 ALİ OSMAN ÖZTÜRK RÖPORTAJ 18 ANKARA İŞ DÜNYASI BESA KULE DE BULUŞUYOR 34 MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 38 SALİH BEZCİ RÖPORTAJ 68 KIŞ BAHÇELERİNE ÇIKMA ZAMANI 5 8 10 14 18 22 28 30 32 34 36 38 46 50

Detaylı

Doğru yerde, doğru zamanda...

Doğru yerde, doğru zamanda... PLAZA Doğru yerde, doğru zamanda... ÇİÇEK İNŞAAT İş hayatına 1970 li yılların başında gayrimenkul alım satım işiyle başlayan, 1987 yılında sektördeki birikim ve tecrübeleriyle ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT olarak

Detaylı

Boğazına kadar. manzara

Boğazına kadar. manzara Boğazına kadar manzara Şirketimiz Türkiye de İstanbul, Çorlu, Kocaeli, Bursa, Sivas başta olmak üzere konut, AVM, Çarşı ve Otel yatırımları yapmaktadır. Bu çerçevede bugüne kadar toplam 4600 Konut, 1 AVM,

Detaylı

Guzell Tower. işiniz guzell olsun... bir projesidir.

Guzell Tower. işiniz guzell olsun... bir projesidir. Guzell Tower işiniz guzell olsun... bir projesidir. işiniz guzell olsun Guzell Tower Misyonumuz Geçmişten aldığı mirası zenginleştirerek geleceğe taşıyor... Binyıllardır pek çok uygarlığa beşiklik etmiş

Detaylı