İyi bir yaşam hayaliniz,

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İyi bir yaşam hayaliniz,"

Transkript

1

2 ATAGRUP 20 Yılı aşkın Yapı sektörün de tecrübesi ile son 7 sene içerisinde yapmış olduğu butik ve prestijli konut projeleriyle isminden bahsetmeyi başarmıştır. Esenyurt kökenli bir firma olan ATAGRUP, girmiş olduğu bu sektörde gerek inşaa ettiği yapılardaki farklılık ve kalitesinden gerekse de müşterileri ile olan ilişkileri ve onların memnuniyetlerinden dolayı gittikçe artan bir taleple karşılaşmıştır. Alıcılarının bu teveccühüne fazlasıyla cevap vermek hedefi ve arzusuyla hareket eden ATAGRUP Ailesi sektördeki gelişim ve teknolojiyi yakından takip ederek ailelerin yaşamlarını kolaylaştırmak için hiç durmadan çalışmalarına devam etmektedir. ATAGRUP olarak işimize duyduğumuz saygı, hayata duyduğumuz saygıdır. Bu yüzden biz hayata geçirdiğimiz projelerde yalnızca hayat konforunu değil, hayatın devamlılığını da sağlayan ilkelere özen gösteriyoruz. Dünyayı kirleten ve yaşanması zor bir gelecek hazırlayan projelerin dışına çıkarak, daha az atık üreten, enerji ve su tüketimini optimum düzeyde tutan, doğaya saygılı projelerle insanlığın yarınları için çalışıyoruz. Ve bu felsefemizi inşaatına başladığımız ESBAHÇE ve ESPARK DA devam ettiriyoruz. ATAGRUP Yaşam koşullarının hem günümüzde hem de yıllar sonra çocuklarımızın yaşayabileceği kaliteli yaşam alanları olabilmesi adına çevre konusunda birçok katkıda bulunuyoruz. İnşa ettiğimiz yaşam alanlarının öncelikle güvenli, estetik, kullanışlı ve bir insanın yaşam kalitesini en üst düzeye taşıyabilecek nitelikte olması bizim için çok önemli. Biz, bunun geri dönüşümünün ülkemize farklı iş kollarında bile olsa güzel olanaklar sağlayacağına inanıyoruz. Biz üretmeye devam ediyoruz.

3 İyi bir yaşam hayaliniz, ESBAHÇE ve ESPARK da gerçek oluyor: Doğal, huzurlu, güvenli... İstanbulun hızla gelişen bölgesi ve en değerli yaşam alanı Esenyurt da çok özel bir konut projesi yükseliyor. Yapımına başlanan ESBAHÇE ve ESPARK KONAKLARI, şimdi sizleri bekliyor.

4

5 Hem şehrin merkezinde, hem de büyük kentlerin getirdiği olumsuz koşulların dışında; yemyeşil bir peyzaj içinde huzurlu ve güvenli, otopark problemi olmayan,geniş daireleri ve tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip çok özel bir sitede yaşamak istemez misiniz? ESBAHÇE ve ESPARK; benzersiz özelliği,tertemiz havası, yürüyüş parkuru, sosyal ve sportif alanlarıyla size gerçekten farklı bir yaşam sunmaya söz veriyor.

6 HER AÇIDAN MÜKEMMEL... PROJE ÖZELLİKLERİ ES-BAHÇE KONAKLARI Arazinin tamamı 6200 m2 den oluşmaktadır.167,40 m ana caddeye cephesi olan arazinin derinliği ortalama 49,30 m derinliğe sahiptir. Arazinin 4415 m2 sine kapalı otopark inşaa edilecek olup 3020 m2 si ticari alan olarak dükkanlara ayrılmıştır. Kapalı otopark konut sahiplerinin istifade edebileceği bir alan olup her daire için otopark alanı sağlanacaktır. Ticari alanlar için dükkanlar önünde açık otopark alanları tesis edilmiştir. Zemin Kattaki dükkanlarımızın üstüne 500 m2 oturuma sahip, her katında 4 adet daire mevcut olan 2 adet 11 katlı bloklar inşaa edilecektir. Siteye 2 adet giriş yapılmıştır. Girişlerin biri siteye taşınan maliklerin eşyalarının taşınmasını sağlamak için, diğer giriş ise yaya girişinin sağlanması içindir. Siteye giriş alanı 1735 m2 lik bir alana sahiptir.bu alanlar ES-Bahçe Konakları Site Sakinlerinin istifade edebileceği dinlenme alanları, çocuk oyun alanları,peyzaj gibi uygulamalar ile zenginleştirilecektir. Bloklar arasında ki mesafe 45 m dir.bu mesafe dairelerinin bütün odaların ferahlığını ve aydınlığını arttırmaktadır. 2 blok arasındaki 1360 m2 dükkan üstündeki alan ise bina konut sakinlerinin kullanacağı, içeriğinde çocuk oyun alanları, botanik havuz, kamelya, oturma bankları, peyzaj çalışmaları olan alan olarak değerlendirilecektir. Sitenin bütün bağımsız bölümlerinin elektrik, su, doğalgaz tesisatları ve sayaçları birbirinden bağımsız olarak tesis edilecektir. Her blok içerisinde ilgili bloğa ait fitness salonu tesis edilecektir. ESPARK KONAKLARI Arazinin tamamı 5130 m2 den oluşmaktadır.181,56 m ana caddeye cephesi olan arazinin derinliği ortalama 56,77 m derinliğe sahiptir. Arazinin 3090 m2 sine kapalı otopark inşaa edilecektir. Zemin Katta 3180 m2 ticari alan olan dükkanlar oluşturulmuştur. Kapalı otopark konut sahiplerinin istifade edebileceği bir alan olup her daire için otopark alanı sağlanacaktır. Ticari alanlar için dükkanlar önünde açık otopark alanları tesis edilmiştir. Zemin Kattaki dükkanlarımızın üstüne 500 m2 oturuma sahip, her katında 4 adet daire mevcut olan 2 adet 12 katlı bloklar inşaa edilecektir. Siteye 2 adet giriş yapılmıştır. Girişlerin biri siteye taşınan maliklerin eşyalarının taşınmasını sağlamak için, diğer giriş ise yaya girişinin sağlanması içindir. Siteye giriş alanı 238 m2 lik bir alana sahiptir. Bloklar arasında ki mesafe 18 m dir. 2 blok arasındaki 760 m2 dükkan üstündeki alan ise bina konut sakinlerinin kullanacağı, içeriğinde çocuk oyun alanları, botanik havuz, kamelya, oturma bankları, peyzaj çalışmaları olan alan olarak değerlendirilecektir. Sitenin bütün bağımsız bölümlerinin elektrik, su, doğalgaz tesisatları ve sayaçları birbirinden bağımsız olarak tesis edilecektir. Her blok içerisinde ilgili bloğa ait fitness salonu tesis edilecektir.

7 ESBAHÇE ve ESPARK KONAKLARINDA...

8 doğal olarak Bu yaşama Bir evde yaşamanın belki de altın kuralı güven duygusu. Sitede bulunan profesyonel güvenlik personelleri, teknolojiyi en üst düzeyde kullanan emniyet sistemi ile hissetmek isteyeceğiniz güven duygusu 24 saat korumanız altındadır. Yaşam yeriniz Esbahçe ve Espark ise huzurunuzu bozabilecek sürprizlere yer yok.

9 ABDULLAH GÜL PARKI

10 Komşuluklarda Farklı Esbahçe ve Espark sadece bir konut projesi değil, bir yaşam biçimi. Kaliteli yaşamı seçmiş, sosyal ve kültürel seviyesi gelişmiş, seviyeli komşularınız olacak. Sitenin ortak sosyalleşme alanlarında kurulacak ilişkilerle; farklı ve elit bir yaşamı paylaşmanın keyfini çıkarın.

11 Fitness Salonu, evinizin salonuna çok yakın Esbahçe ve Esparkda yaşıyorsanız fitness salonuna gitmek için sadece kapıdan dışarı çıkmanız yeterli. Site sakinlerinin kullanımına açık spor salonu; sağlıklı ve modern yaşamın buluşma merkezi. Aileniz, çocuklarınız ve komşularınızla; spor yaparken sosyalleşebilme imkanı sağlayan salon sayesinde yaşamınızın kalp ritimleri daha sağlıklı atmaya başlayacak. Esbahçe ve Espark çocuklar için oyun parkı gibi Çocukların gelişim dönemlerinde en çok ihtiyaç duydukları güven içinde oyun oynayabilecekleri alanlara sahip olmak. Esbahçe ve Esparkda yetişecek olan çocuklar; evlerinden uzaklaşmadan arkadaşlık ilişkilerini geliştirebilecekleri, kişilik gelişimlerini pozitif yönde etkileyecek oyunlar oynayabilecekleri alanlara sahip olacaklar. Çünkü Esbahçe ve Espark onlar için son derece eğlenceli bir park. Huzurun ve Dinlenmenin Merkezi Esbahçe ve Esparkda yaşam detaylara önem vererek tasarlandı. 4 mevsim site sakinlerinin hizmetine sunulan kamelya ile komşularınızla ve ailenizle daha çok sosyalleşip Elit bir yaşama park etmek demek işte böyle bir şey... ATA GRUP TEKNİK GEREKLİLİKLER OLMASI HALİNDE PROJEDE HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

12 yatırım da var Esbahçe ve Espark; oturmak için alanı, modern aynı bir zamanda yaşam alanı, uzun aynı ve kısa zamanda vadede uzun ve kısa vadede kazandırabilecek yatırımlar sağlayan bir proje. Esenyurt un merkezinde konumlanmış olması ve şehirdeki sürekli gelişim sayesinde proje hayata geçtiği ilk günden itibaren değerini arttırmaya devam ediyor. Karlı ve kaçırılmayacak bir yatırım alanı olan Kâ konutlarda ister yaşayın, ister kazanın Esbahçe ve Espark için uygun ödeme koşulları Ata Grup un Esbahçe ve Espark projesine özel uyguladığı temelden kredi imkani ve 120 ay vade seçenekleri ile hayalinizdeki yaşam, hayal olmaktan uzak. Sizin için sunulan kaçırılmayacak bu elit yaşama herkes sahip olma imkanına sahip. 40 dükkan ve magazaların kapısı kazanca açılıyor Esbahçe ve Espark projesinin içinde blokların giriş katında yer alan birbirinden şık 40 adet dükkan ve mağazalar tam bir yatırım kapısı. Dışarıya dönük cephelere sahip dükkanlar doğru iş stratejileri belirlendiği taktirde gerek alışveriş merkezi olarak gerekse ihtiyacınıza uygun kazanç merkezleri olarak sahiplerine kazanç vaad ediyor. Fırsatı Kaçırmayın... ATA GRUP TEKNİK GEREKLİLİKLER OLMASI HALİNDE PROJEDE HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

13 PLAN A DAİRE PLANLARI PLAN B BALKON 2,93 m2 MUTFAK 9,5 m2 BALKON 2,93 m2 MUTFAK 9,50 m2 SALON 25 m2 Y.ODASI 12,5 m2 Y.ODASI 12,5 m2 SALON 25 m2 HOL 3 m2 HOL 2,15 m2 Ç.ODASI 11,7 m2 WC 1,80 m2 BANYO 5,95 m2 Ç.ODASI 11,7 m2 BANYO 5,95 m2 ANTRE 10,92 m2 ANTRE 10,92 m2 BANYO 2,90 m2 Y.ODASI 17,2 m2 BANYO 2,90 m2 SALON = 25 M2 ANTRE= HOL= 3M2 MUTFAK= 9.5m2 MUTFAK B.= 2.93m2 Y.ODASI= 12.5m2 Ç.ODASI= 11.7m2 Y.ODASI= 17.2 m2 E.BANYO= 2.90m2 G.BANYO= 5.95 m2 WC: 1.80m2 BRÜT : 125M2 NET: M2 SALON = 25m2 ANTRE = m2 HOL = 2. 15m2 MUTFAK = 9.5m2 MUTFAK B. = 2 93m2 Y. ODASI = 12.5m2 Ç. ODASI = 11.7m2 Y. ODASI = 17.2m2 E. BANYO = 2.90m2 G. BANYO = 5.95m2 BRÜT M2= 125M2 NET= M2 Y.ODASI 17,02 m2 ATA GRUP TEKNİK GEREKLİLİKLER OLMASI HALİNDE PROJEDE HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

14 TEKNİK ŞARTNAME DAİRE İÇİ 1. BANYOLAR 2. ISLAK ZEMİNLER 1.SINIF SERAMİK 3. BANYO DOLABI 4. DUŞA KABİN SINIF VİTRİFİYE VE ARMATÜRLER 6. MUTFAK DOLABI 7. DAVLUMBAZ, FIRIN VE SETÜSTÜ OCAK 8. MERKEZİ UYDU SİSTEMİ ALT YAPISI 9. WIRELESS İNTERNET 10.DAİRE İÇLERİ DUVAR KAĞIDI VEYA SATEN BOYA 11. DAİRE KAPILARI ÇELİK KAPI 12. DAİRE İÇ KAPILARI MEBRAN, MELEMİN VEYA MUADİLİ 13.PENCERELER AHŞAP RENK GÖRÜNÜMLÜ PVC DOĞRAMA 14. PENCERE CAMLARI ISI CAM 15. YATAK ODALARI VE SALON LAMİNANT PARKE 16.BALKONLAR 1. SINIF SERAMİK 17. MERKEZİ ISINMA VEYA KOMBİLİ ISINMA 18.HER DAİREDE DEKORATİF ALM KORKULUKLU VE CAM UYGULAMALI FRANSIZ BALKONLAR 19. MUTFAK BALKONLARINA KATLANIR CAM SİSTEMİ 20. HER DAİREDE VESTİYER ATA GRUP TEKNİK GEREKLİLİKLER OLMASI HALİNDE PROJEDE HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

15 Her yere Çok yakın... Esenyurt Devlet Hastanesine Esenyurt Abdullah Gül Şehir Parkına Esenyurt Belediyesine Akbatı AVM Marmara Park AVM TEM Bağlantı yoluna Alkop Sanayi Sitesine Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine Atatürk Hava Alanına Atatürk Olimpiyat Stadına İş ticaret ve eğlence merkezlerine ı AKBATI İ

16 Yeşilkent Mah. Ahmet Arif Cad. 209/A Esenyurt/İST Tel: Fax: twitter/atagrupinsaat facebook/atagrupkonut

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

Yeni hayatınızın yeni merkezi.

Yeni hayatınızın yeni merkezi. Yeni hayatınızın yeni merkezi. Hayatın merkezi sizsiniz. Durduğumuz her nokta dünyanın merkezidir aslında. İnsan, mutlu olduğu yerde varolduğunu hisseder. Çevresinde sevdikleri ve ona hayat veren doğa

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

www.alyaresidence.com

www.alyaresidence.com www.alyaresidence.com BAŞARILI GEÇMİŞ, GÜVENLİ GELECEK... 1993 yılında tekstil sektörüne adım atarak başladığımız uzun soluklu yürüyüşümüz, attığımız dev adımlarla gerçek bir başarı hikayesine dönüştü.

Detaylı

YAŞAMIN TAM ORTASINDA. Hayallerin gerçeğe, Düşlerin tasarıma, Huzurun konfora kavuştuğu yer.

YAŞAMIN TAM ORTASINDA. Hayallerin gerçeğe, Düşlerin tasarıma, Huzurun konfora kavuştuğu yer. YAŞAMIN TAM ORTASINDA Hayallerin gerçeğe, Düşlerin tasarıma, Huzurun konfora kavuştuğu yer. ARKADAŞLIK, HUZUR, GÜVEN Çocukların dışarıda güvenle ve özgürce oynadığı, 7/24 güvenliği olan, samimi duygularla

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri

Detaylı

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE...

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... Sabiha Gökçen Havaalanı nın ve Viaport Alışveriş Merkezi nin yanı başında 233 apartman dairesi ve 12 villa dairesiyle Park Life Kurtköy de, konfora dair ne varsa

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

Herkes ona hayranlıkla bakacak Alpiş İnşaat güvencesiyle Bursa da konut sektörünü taçlandıracak, simgeleşecek bir proje Foresta Balat. Yanı başınızda Balat Ormanı, önünüzde panaromik Bursa manzarası, kentin

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da.

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da. İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da Ve şimdi Konya da. 23 Bursa Prestij Modern 23 yıllık İstanbul Prestij Park Bakyapı Uzmanlığıyla Prestijli Bir Hayat Sakarya Çamlıca Apart Evleri Çanakkale

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi Sadece İstanbul... The İstanbul Veliefendi de yaşarken gözünüz İstanbul dan başkasını görmeyecek. Burada sadece İstanbul ve siz varsınız. Dışarı çıktığınızda Bakırköy Sahili ni göreceksiniz. Topkapı Surlarını

Detaylı

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE...

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... 02 03 01. D MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... Deniz kokan bir semt Marmara rüzgârlarının dolaştığı sokaklar Sessizliğin gölgesinde denizyıldızı gibi parlayan bir hayat Tuzla

Detaylı

Yaşam merkezi değil,

Yaşam merkezi değil, Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Burası bir yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi. Akbatı Alışveriş Merkezi, çok yakında inşa edilecek olan İsviçre Hastanesi ve TED Koleji, Festival Parkı,

Detaylı

Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi!

Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Burası bir yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi. Akbatı Alışveriş Merkezi, çok yakında inşa edilecek olan İsviçre Hastanesi ve TED Koleji, Festival Parkı,

Detaylı

dönüşüme hazır mısınız?

dönüşüme hazır mısınız? dönüşüme hazır mısınız? öyleyse sıkı durun; çünkü artık, yıldızları sadece seyretmekle kalmayacak, yıldızlara, dokunacaksınız!.. Burda, adını Yıldız Park koyduğumuz bu yeni yaşama ortamında, neye el uzatırsanız

Detaylı

KONUTLARI. www.arteinsaat.com

KONUTLARI. www.arteinsaat.com KONUTLARI www.arteinsaat.com Yeni Hayat... Arte Aren, Ankara nın ayrıcalıklı projelerin yer aldığı Alacaatlı bölgesinde, yüksek ve bölgeye hâkim bir arazi üzerinde planlanmıştır. Siz de Arte İnşaat güvencesiyle

Detaylı

Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com

Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com Hayatı Şehrin İçinde Yaşamak İsteyenlere... www.marirezidans.com İstanbul u Yaşıyorum İstanbul un Kalbinde. Siz merkezde yerinizi alın! Dünya sizin etrafınızda şekillensin... Emlak yatırımınızı ayrıcalıklı

Detaylı

Boğazına kadar. manzara

Boğazına kadar. manzara Boğazına kadar manzara Şirketimiz Türkiye de İstanbul, Çorlu, Kocaeli, Bursa, Sivas başta olmak üzere konut, AVM, Çarşı ve Otel yatırımları yapmaktadır. Bu çerçevede bugüne kadar toplam 4600 Konut, 1 AVM,

Detaylı

Huzurlu bir yaşam başlıyor...

Huzurlu bir yaşam başlıyor... Huzurlu bir yaşam başlıyor... ÖZLEDİĞİNİZ HAYAT AYDOS LA, AYDOS HOUSE DA.. Bu katalogta yer alan görseller tanıtım amaçlı olup Metaş Yapım, teknik gereklilikler dahilinde her türlü değişikliği yapma hakkına

Detaylı

Doğru yerde, doğru zamanda...

Doğru yerde, doğru zamanda... PLAZA Doğru yerde, doğru zamanda... ÇİÇEK İNŞAAT İş hayatına 1970 li yılların başında gayrimenkul alım satım işiyle başlayan, 1987 yılında sektördeki birikim ve tecrübeleriyle ÇİÇEK KARDEŞLER İNŞAAT olarak

Detaylı

Vaadi; yeni bir yaşam.

Vaadi; yeni bir yaşam. Vaadi; yeni bir yaşam. VAADİ DENİZ OLAN... VAADİ YEŞİL OLAN... VAADİ HUZUR OLAN... YENİ BİR HAYATA DAVET... 3 ŞEHİRLİ YAŞAM Mudanya nın değerine değer katacak Vadi Mudanya Evleri 3 şehirde yaşama imkanı

Detaylı

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M UNIVERSAL G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? Türkiye'nin lokomotif sektörü haline gelen inşaat sektörü

Detaylı

Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık

Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık Bir yerde mutluluktan bahsediliyorsa, orada muhakkak bir bahçe vardır Hayalleriniz bu bahçede yeşerecek! Toplam 342 dairenin yer aldığı yaşam merkezimizin %80

Detaylı

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!..

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest Menemen: Cumhuriyet Mah. 7508/1 Sok. No: 1 Koyundere Mevkii Menemen- İZMİR e-posta :info@nestyap.com 0 530 108 86 49 0 530 108 81 86 /nestyap www.nestyap.com İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest

Detaylı