ÜNİVERSİTEMİZİN MUHTELİF BİRİMLERİNDE KISMİ ZAMANLI OLARAK ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE! BAŞVURU YAPACAK ÖĞRENCİLERDE ARANACAK ŞARTLAR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ÜNİVERSİTEMİZİN MUHTELİF BİRİMLERİNDE KISMİ ZAMANLI OLARAK ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE! BAŞVURU YAPACAK ÖĞRENCİLERDE ARANACAK ŞARTLAR"

Transkript

1 ÜNİVERSİTEMİZİN MUHTELİF BİRİMLERİNDE KISMİ ZAMANLI OLARAK ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE! akademik yılında Üniversitemize bağlı muhtelif birimlerde, servis hizmetlerinde ve geçici işlerde çalıştırılmak üzere 96 (doksan altı) öğrencimiz kısmi zamanlı olarak işe başlatılacaktır. - Kısmi zamanlı olarak çalışmak isteyen öğrencilerimizin, Üniversitemizin genel ağ (internet) sayfasının duyurular kısmında bulunan kısmi zamanlı öğrencilerle ilgili kısmı tıklayarak kendi şifreleri ile giriş yapıp en geç Cuma günü saat a kadar İş Başvuru Formu nda istenilen bilgileri eksiksiz doldurmaları ve formu kaydetmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde öğrencilerimizin kayıtları yapılmayacaktır. Ayrıca öğrencilerimizin bu ilanı dikkatlice okumaları, ön değerlendirme sırasında elenmemeleri açısından son derece önemlidir. - Başvurular, Kısmi Zamanlı Öğrenci Seçici Kurulu tarafından değerlendirme işlemine tabi tutulacaktır. Değerlendirme sonucu Kısmi Zamanlı olarak çalışmaya hak kazanan öğrenciler en geç on gün içinde Üniversitemizin genel ağ (internet) sayfasının duyurular kısmından ilan edilecektir. BAŞVURU YAPACAK ÖĞRENCİLERDE ARANACAK ŞARTLAR Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından kendilerine burs verilmekte olan veya burs alma şartlarına haiz öğrencilere öncelik verilmek suretiyle aşağıda belirtilen şartları taşıyan öğrenciler, yükseköğretim kurumlarında kısmi zamanlı öğrenci olarak geçici işlerde çalıştırılabilir: a) Tezsiz yüksek lisans, özel öğrenci hariç olmak üzere, üniversitemizde kayıtlı öğrenci olmak, b) Disiplin cezası almamış olmak, c) Yetim maaşı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde gelire sahip olmamak, d) Kısmi zamanlı iş sözleşmesi SKS Daire Başkanlığınca tek taraflı olarak feshedilmemiş olmak, e) Çalıştırılacak iş için gerekli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak, f) Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, g) Uzatmalı öğrenci olmamak. (Normal öğrenim süresini aşmış olan öğrencilerin başvuruları değerlendirme dışı bırakılacaktır. Bu öğrenciler kazansalar dahi bu öğrencilerle sözleşme imzalanmayacaktır.)

2 h) Deprem, sel gibi doğal afetlerde zarar gördüğünü, şehit ve gazi çocuğu olduğunu belgeleyen öğrenciler ile engelli öğrencilerden, normal eğitim-öğretim süresi içinde okuyor olmak, yabancı uyruklu öğrenci olmamak ve disiplin cezası almamış olmak dışında yukarıdaki şartlar aranmaz. i) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı yemekhanelerde veya Meslek Yüksekokullarının yemekhanelerinde çalışacak öğrencilerin hafta içi saat :00-4:00 arasında boş dersi bulunması gerekmektedir. Diğer birimlerde çalışacak öğrencilerin ise mesai saatleri içinde günlük kesintisiz en az üç saatinin boş olması gerekmektedir. Bununla birlikte diğer birimlerde çalışacak öğrencilerin çalışma saatlerini çalıştıkları birimde bulunan birim amirleri belirleyecektir. j) Kısmi zamanlı olarak çalışmaya hak kazanan öğrencilerden sözleşme öncesi haftalık ders programı istenecektir. Haftalık ders programı çalışacağı işe uygun olmayan öğrencilerle sözleşme imzalanmayacaktır. k) Her öğrencinin yalnızca bir tercih hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin seçim yaparken bu ilanda belirtilen hususları dikkatlice okumaları, belirtilen şartları taşıyıp taşımadıklarını belirlemeleri ve şartlarını taşıdıkları birimlere başvurmaları gerekmektedir. ÇALIŞMA SAATLERİ İLE ÖDEME ESASLARI Kısmi Zamanlı olarak çalışan öğrencilere yapılacak ödemede esas alınacak saatlik ücret: Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı yemekhanelerde çalışılan öğrencilere brüt 8,00-TL den, diğer birimlerde çalışan öğrencilere ise brüt 5,00-TL den ödeme yapılacaktır. Öğrenciler haftada en fazla 5 (on beş) saat çalışabilir.

3 04-05 AKADEMİK YILINDA BİRİMLERDE ÇALIŞTIRILACAK KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ SAYILARI S. NO BİRİM ADI GÖREV TANIMLARI ÖĞRENCİDE ARANACAK ŞARTLAR VE BAŞVURU YAPABİLECEK ÖĞRENCİLER KONTENJAN SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (YEMEKHANE) Yemekhane servis hizmetleri (0:00-4:00 saatleri arasında) SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI öğrenci Web tasarımı, bilgisayar programcılığı konularında görev kültürel hizmetlerde kısmi zamanlı olarak görev öğrenci ise Daire Başkanlığımızın etkinliklerinde sunuculuk yapıp konuşma hazırlayacak. Kütüphane ve büro hizmetlerinde kısmi zamanlı olarak görev öğrenci İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Bilgisayar Mühendisliği veya BÖTE Bölümü veya Bilgisayar Programcılığı Bölümü öğrencisi olacak. Daire Başkanlığımızın etkinliklerinde sunuculuk yapıp konuşma hazırlamak işine ise Üniversitemizin bütün öğrencileri. 4 PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI Elektronik arşivleme işlerinde İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Bilgisayar Mühendisliği veya BÖTE Bölümü veya Bilgisayar Programcılığı Bölümü öğrencisi olacak. 5 İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI Satın Alma ve Taşınır kayıt kontrol servisinde Bilgisayar, muhasebe ve hesap işlemlerinde bilgisi olan. (Sadece İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri ) 6 KURUMSAL İLETİŞİM BİRİMİ Basın ve tanıtım alanında Basın ve tanıtım alanlarında bilgisi olan, tercihen İletişim Fakültesi öğrencisi olmak 7 HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ Dava dosyaları kayıt işlerinde Hukuk Fakültesi nde okuyor olmak 8 UZAKTAN EĞİTİM ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ Uzaktan eğitim programlarına ait ders içeriklerinin geliştirilmesine yardımcı olacak Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisi olmak 9 İNÖNÜ PAL MÜDÜRLÜĞÜ Laboratuarda 0 DIŞ İLİŞKİLER BİRİMİ Farabi ve Erasmus değişim programında Kimya Bölümü veya Kimya Mühendisliği bölümü öğrencisi olmak İngilizce Öğretmenliği veya İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi olmak GELENEKSEL EL SANATLARI UYGULAMA VE Seramik döküm desen ve temizlik ve ara işlerde Seramik bölümü ve peyzaj bölümü öğrencisi

4 ARAŞTIRMA MERKEZİ olmak (Sadece belirtilen bölümün kız öğrencileri ) SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ Kayıt bürosunda ve öğrenci işlerinde Bilgisayar kullanmasını bilen öğrenci olacak SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ Büro hizmetlerinde İkinci öğretim öğrencisi olmak 4 İLETİŞİM FAKÜLTESİ Radyo KAMPÜS te, İletişim Fakültesi Uygulama Gazetesi İnönü İLETİŞİM de ve KALEGÖL otelde Habere gitmek, fotoğraf çekimi yapmak, haberi deşifre etmek, haberin yazımını yapmak, gazete tasarımı yapmak ve ofis işleri yapmak program yapmak, radyonun teknik ve idari işlerini yapmak fuar ve stantlarda görev yapmak, otelin halkla ilişkiler ve tanıtım birimini yürütmek, müşterilerle doğru iletişim kurmak, basın ile ilgili işleri yürütmek. (İletişim Fakültesi Öğrencisi olmak) 8 5 HUKUK FAKÜLTESİ Kütüphane hizmetlerinde 6 ZİRAAT FAKÜLTESİ 7 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Meyve bahçesi ve fidan üretim tesislerinde Maden Mühendisliği bölümü öğrencisi Cevher hazırlama ve kaya mekaniği laboratuarında; Kimya Mühendisliği bölümü öğrencisi laboratuarda; Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisi arşiv düzenlenmesi ve laboratuarda; Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisi ise yazılım, donanım, unix ve robotik laboratuar uygulamalarında. Ziraat Fakültesi Öğrencisi olmak ( Erkek, Kız öğrenci) Maden, kimya, elektrik-elektronik ve bilgisayar bölümü öğrencisi olmak. (Her bölümden bir öğrenci alınacaktır) 4 8 GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ Atölye ve Laboratuarlarında görev adet Müzik bölümü öğrencisi, adet Peyzaj Mimarlığı bölümü öğrencisi olmak 9 TIP FAKÜLTESİ Dahili tıp bilimleri bölümü çocuk psikiyatrisin bilim dalı yataklı servisinde ve tıp eğitiminde simüle hasta görevi adet Müzikoloji Anabilim Dalı öğrencisi, adet Resim Anabilim Dalı öğrencisi, adet Seramik Anabilim Dalı öğrencisi, adet İletişim Fakültesi öğrencisi, adet Hukuk Fakültesi öğrencisi ve adet BESYO öğrencisi olacaktır. 8

5 0 İLAHİYAT FAKÜLTESİ Kütüphane hizmetlerinde EĞİTİM FAKÜLTESİ Bilgisayarların bakım ve onarım işinde görev Bilgisayar ve öğretim teknolojileri bölümü öğrencisi olmak MALATYA MESLEK YÜKSEKOKULU Yemekhane ve Mutfakta, Bilgisayar Laboratuarında ve Kütüphanede. Malatya Meslek Yüksekokulu öğrencisi olmak. ( öğrenci yemekhane ve mutfaklarda, öğrenci bilgisayar laboratuarında, öğrenci ise kütüphanede.) ARAPGİR MESLEK YÜKSEKOKULU 4 SÜRGÜ MESLEK YÜKSEKOKULU Kütüphanede ve yemekhanede kısmi zamanlı olarak görev Bilgisayar laboratuarında kısmi zamanlı olarak görev Kütüphanede çalışacak ve öğrenci tercihen kız öğrenciler arasından seçilecek. (Sadece Arapgir MYO öğrencileri ) Sürgü Meslek Yüksekokulu öğrencisi olmak 5 YAKINCA MESLEK YÜKSEKOKULU Yemekhane, tekstil veya otomotiv atölyelerinde görev öğrenci yemekhanede, öğrenci tekstil veya otomotiv atölyelerinde görev (Sadece Yakınca Meslek Yüksekokulu öğrencileri ) 4 6 SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU Büro hizmetlerinde kısmi zamanlı olarak görev. 7 BATTALGAZİ KAMPUS (YEMEKHANE) Yemekhane hizmetlerinde kısmi zamanlı olarak görev yapacak Battalgazi kampusunda okuyan öğrenciler. 8 SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ Büro hizmetlerinde görev yapacak Sadece Su Ürünleri Fakültesi öğrencileri. TOPLAM 96 Bilgi İçin: Bilgisayar İşletmeni : Fuat EROĞLU Şube Müdür V. : Hakan TUNÇ Dâhili Telefon : Dahili Telefon : E Posta : E Posta :

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz Görevli Öğrenci Programı Hakkında Görevli Öğrenci Programı (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

Detaylı

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz Görevli Öğrenci Programı Hakkında Görevli Öğrenci Programı (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

Detaylı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZU MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZU ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI http://oidb.marmara.edu.tr/ Sevgili Öğrenciler, Üniversite yaşamına ilk adımınızı attığınız bu

Detaylı

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) 2013-2014 Güz Dönemi Bilgilendirme Metni

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) 2013-2014 Güz Dönemi Bilgilendirme Metni GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) 2013-2014 Güz Dönemi Bilgilendirme Metni Görevli Öğrenci Programı Hakkında Görevli Öğrenci Programı (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

Detaylı

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 2013 2014 Öğretim Yılı ÖĞRENCİ KILAVUZU ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI İÇİNDEKİLER İçindekiler... 0 Afyon Kocatepe Üniversitesi 2013-2014 Öğretim Yili Eğitim Programlari Akademik

Detaylı

BİLGİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUNUZ.

BİLGİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUNUZ. KAYIT SIRASINDA SİZE VERİLECEK BİLGİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUNUZ. ÖĞRENCİ DOSYASININ ÜZERİNDEKİ Sevgili Öğrencimiz, Uzun ve zorlu bir dönemin sonunda başarılı olarak üniversiteli oldunuz. Şimdi ulusal ve uluslar

Detaylı

2015-2016 Öğretim Yılı Uluslararası Öğrenci Kabulü (Lisans-Önlisans Programları için)

2015-2016 Öğretim Yılı Uluslararası Öğrenci Kabulü (Lisans-Önlisans Programları için) 2015-2016 Öğretim Yılı Uluslararası Öğrenci Kabulü (Lisans-Önlisans Programları için) 1) BAŞVURU ŞARTLARI B- Başvuracak Adaylar: a) Lise son sınıfta olmaları ya da mezun durumda bulunmaları koşuluyla;

Detaylı

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KILAVUZU

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KILAVUZU AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KILAVUZU Değerli öğrenciler, Ülkemizin seçkin eğitim kurumları arasında yerini alma yolunda hızla ilerleyen Afyon Kocatepe Üniversitesi, 21. yüzyılın

Detaylı

BOZOK ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI İDARE FAALİYET RAPORU

BOZOK ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI İDARE FAALİYET RAPORU BOZOK ÜNİVERSİTESİ 203 YILI İDARE FAALİYET RAPORU NİSAN-204 BOZOK ÜNİVERSİTESİ 203 YILI İDARE FAALİYET RAPORU 2 Sunuş Bozok Üniversitesi kurulduğu 2006 yılından bugüne eğitim-öğretim faaliyetlerini 0 yerleşkede

Detaylı

2014-2015 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU

2014-2015 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU 2014-2015 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU TEMMUZ 2014 2014 2015 AKADEMİK YILI LYS KAYIT KILAVUZU www.yeniyuzyil.edu.tr 1. GİRİŞ 2014-LYS sonuçlarına göre ÖSYM ce Üniversitemize yerleştirilen öğrencilerin

Detaylı

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARA BAŞVURU KILAVUZU

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARA BAŞVURU KILAVUZU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 20142015 EĞİTİMÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARA BAŞVURU KILAVUZU HAZİRAN2014 1 2014 2015 EĞİTİMÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ

Detaylı

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ 1 CANAKKALE ONSEKIZ MART UNIVERSITESI 2 1 9 9 2 DÜNYANIN EN GÜZEL ÜNİVERSİTESİNE HOŞ GELDİNİZ T.C. Onsekiz Mart Üniversitesi Tarihin İzinde, Bilginin Işığında Parlayan Yıldız, Onsekiz Mart Üniversitesi

Detaylı

T.C. BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2012 YILI İDARE FAALİYET RAPORU

T.C. BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2012 YILI İDARE FAALİYET RAPORU T.C. BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2012 YILI İDARE FAALİYET RAPORU Bir millet eğitim ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi

Detaylı

1- GENEL AÇIKLAMALAR SON BAŞVURU TARİHİ: 14/10/2013 SAAT: 23:59 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞINDAN 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ ALIM İLANI Kurumumuz Ankara İlinde

Detaylı

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ. Lisansüstü Programları İçin. Başvuru ve Kayıt Kılavuzu

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ. Lisansüstü Programları İçin. Başvuru ve Kayıt Kılavuzu KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ üstü Programları İçin Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Enstitüleri Başvuru ve Kayıt Kılavuzu 2014-2015 Güz Yarıyılı (10 Temmuz 2014 tarih, 58 sayılı Senato toplantısının 2 nolu

Detaylı

T.C. BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI İDARE FAALİYET RAPORU

T.C. BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI İDARE FAALİYET RAPORU T.C. BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI İDARE FAALİYET RAPORU Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı (2014) i Bir millet eğitim ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse

Detaylı

NECMETTĠN ERBAKAN ÜNĠVERSĠTESĠ REKTÖRLÜĞÜ NDEN

NECMETTĠN ERBAKAN ÜNĠVERSĠTESĠ REKTÖRLÜĞÜ NDEN NECMETTĠN ERBAKAN ÜNĠVERSĠTESĠ REKTÖRLÜĞÜ NDEN -2016 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemize yatay geçişler Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal,

Detaylı

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ 1 CANAKKALE ONSEKIZ MART UNIVERSITESI 2 1 9 9 2 DÜNYANIN EN GÜZEL ÜNİVERSİTESİNE HOŞ GELDİNİZ T.C. Onsekiz Mart Üniversitesi 3 Tarihin İzinde, Bilginin Işığında Parlayan Yıldız, Onsekiz Mart Üniversitesi

Detaylı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Kodu Adı *Hazırlık/ Eğitim Dili ÖSYM Kılavuz Süre kılavuz Türü Kontenjan En Küçük En Büyük KILAVUZ_ Bakınız. Tanıtım Kitapçıkları Linkleri Atatürk Eğitim Fakültesi 107210014

Detaylı

YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE GÖNDERİLECEK ADAYLARI SEÇME VE YERLEŞTİRME 2012-YLSY KILAVUZU

YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE GÖNDERİLECEK ADAYLARI SEÇME VE YERLEŞTİRME 2012-YLSY KILAVUZU Yükseköğretim Kurumlarının Öğretim Elemanı ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Uzman Personel İhtiyacını Karşılamak Amacıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE

Detaylı

2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI

2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI T.C. NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI Tel: 0 282 250 15 00 Belgegeçer: 0 282 250 99 08 e-posta: strateji@nku.edu.tr Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Ocak 2015 Tekirdağ 1

Detaylı

YLSY-2011/2 KILAVUZU

YLSY-2011/2 KILAVUZU Yükseköğretim Kurumlarının Öğretim Elemanı ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Uzman Personel İhtiyacını Karşılamak Amacıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE

Detaylı

T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ 2013 Yılı Performans Programı OCAK-2013 Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya

Detaylı

SUNUŞ. Prof. Dr. Filiz KILIÇ REKTÖR

SUNUŞ. Prof. Dr. Filiz KILIÇ REKTÖR SUNUŞ Nevşehir Üniversitesi olarak kurulduğumuz 17 Mayıs 007 tarihinden itibaren eğitimde kaliteyi ilke edinerek zorluklardan yılmadan ve azimle, daha iyi ve tercih edilir bir üniversite olmaya çalıştık.

Detaylı

YLSY-2011/2 KILAVUZU

YLSY-2011/2 KILAVUZU Yükseköğretim Kurumlarının Öğretim Elemanı ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Uzman Personel İhtiyacını Karşılamak Amacıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE

Detaylı

BAŞVURU ŞARTLARI YÜKSEK LİSANS İÇİN; DOKTORA İÇİN;

BAŞVURU ŞARTLARI YÜKSEK LİSANS İÇİN; DOKTORA İÇİN; SAKARYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz Eğitim Bilimleri Enstitüsü ne 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı nda Tezli-Tezsiz Yüksek Lisans ve Doktora Programlarına öğrenci alınacaktır. YÜKSEK

Detaylı

T.C. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

T.C. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ T.C. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 2008 MALİ YILI FAALİYET RAPORU 2009 ANTALYA Bir millet, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin yaşayacak sonuçlar vermesi ancak ilim ve irfan

Detaylı

2013 YILI FAALİYET RAPORU

2013 YILI FAALİYET RAPORU EGE ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI FAALİYET RAPORU Nisan 2014 Ege Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 1 2 İÇİNDEKİLER ÜST YÖNETİCİ (REKTÖR) SUNUŞU 8 TABLO DİZİNİ 5 ÜST YÖNETİCİ (REKTÖR) SUNUŞU 9

Detaylı

YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE GÖNDERİLECEK ADAYLARI SEÇME VE YERLEŞTİRME (YLSY) KILAVUZU

YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK ÜZERE GÖNDERİLECEK ADAYLARI SEÇME VE YERLEŞTİRME (YLSY) KILAVUZU 2010 Yükseköğretim Kurumlarının Öğretim Elemanı ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Uzman Personel İhtiyacını Karşılamak Amacıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından YURT DIŞINA LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM GÖRMEK

Detaylı

2013-2014 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU

2013-2014 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU 2013-2014 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU AĞUSTOS 2013 2013 2014 AKADEMİK YILI LYS KAYIT KILAVUZU www.yeniyuzyil.edu.tr 1. GİRİŞ 2013-LYS sonuçlarına göre ÖSYM ce Üniversitemize yerleştirilen öğrencilerin

Detaylı