KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ORGANĠZASYONU ġartnamesġ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ORGANĠZASYONU ġartnamesġ"

Transkript

1 KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ORGANĠZASYONU ġartnamesġ ĠġĠN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki şartlarda gerçekleştirilecektir. 1.Bu şartnamede Konak Belediyesi nden ĠDARE, işi gerçekleştirecek firmadan da YÜKLENĠCĠ olarak bahs 2. YAPILACAK ĠġĠN ÖZELLĠKLERĠ: 2.1. KONSER-TANĠNĠ TRĠO Konser Nisan ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek bir salonda yapılacaktır sanatçının Ankara-İzmir-Ankara ve 2 sanatçının İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır sanatçının Konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçıların her türlü ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlikte kullanılacak ses sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından karşılanacaktır. Ses Sistemi: 1 adet ses mikseri, 5 adet mikrofon, 3 adet monitör, 4 adet 3 yollu hoparlör Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 pankart, 5 adet demonte KONSER-GRUP DĠR Konser Haziran ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek bir açık alanda yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Konserde kullanılacak 750 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin Gruba verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 8 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Ses ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır: SES SĠSTEMĠ: 4 adet sb 850 sub kabin 8 adet 3 yollu line array kabin 4 adet side file aktif kabin 10 adet monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. IġIK SĠSTEMĠ: 8 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 8 adet lead wash 9 X 6 metre kare trus.

2 SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 pankart, 5 demonte KONSER-HAVANA SALSA Konser Temmuz ve Eylül ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanlarda 2 kez yapılacaktır kişilik sanatçı grubunun İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır. (Her konser için) Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte kullanılacak ses sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. (Her konser için) SES SĠSTEMĠ: 4 adet 3 yollu 1000 watt hoparlör 2 adet sub woofer 8 adet monitör 32 kanal digital mikser 1 adet davul seti 10 adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. IġIK SĠSTEMĠ: 8 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 8 adet lead wash 9 X 6 metre kare trus. SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Sanatçılara verilecek 10 adet el buketi yüklenici tarafından temin eilecektir. (Her konser için 5 adet olmak üzere.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler:10 adet pankart, 10 adet demonte. (Her konser için 5 adet pankart, 5 adet demonte.) 2.4. KONSER- ĠLHAN ġeġen Konser Mayıs ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanda yapılacaktır Sanatçının ve kendisine eşlik edecek orkestrasının kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe fiyatına dahil olacaktır Sanatçıya ve orkestra elemanlarına verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 10 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Konserde kullanılacak adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin Sahne süslemesi Yüklenici tarafından yaptırılacaktır. (5 adet çiçek sepeti ve defne dalları ile süsleme) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen tasarıma uygun olarak Yüklenici tarafından bastırılacak ve yerleştirilecektir. İdare tasarımın eksik ya da yanlış

3 Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet demonte KONSER-SÜLEYMAN SAĠDOV Nisan ve Haziran ayları içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanlarda 2 adet konser düzenlenecektir Sanatçının ve kendisine eşlik edecek orkestrasının kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe fiyatına dahil olacaktır Sanatçıya ve orkestra elemanlarına verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 5 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Konserde kullanılacak adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin (Her konser için 500 adet olmak üzere.) Sahne süslemesi Yüklenici tarafından yaptırılacaktır. (Her konser için 5 adet çiçek sepeti ve defne dalları ile süsleme) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen tasarıma uygun olarak Yüklenici tarafından bastırılacak ve yerleştirilecektir. İdare tasarımın eksik ya da yanlış Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet demonte. (Her konser için 5 adet pankart, 5 adet demonte.) 2.6. KONSER-MAKBULE KAYA Konser Temmuz ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanda düzenlenecektir Sanatçının ve kendisine eşlik edecek sazların kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ağırlama kaşe fiyatına dahil olacaktır Sanatçıya ve orkestra elemanlarına verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 5 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Konserde kullanılacak 750 adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin Sahne süslemesi Yüklenici tarafından yaptırılacaktır. (5 adet çiçek sepeti ve defne dalları ile süsleme) Etkinlikte kullanılacak ses sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 2 adet sb 850 sub kabin 4 adet kf 650 üst kabin 2 adet side file rc aktif kabin 6 adet monitör 1 adet davul için monitör 1 adet bas gitar iç monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t 112 Sisteme uygun anfi, ekolayzer, mikrofon, telsiz mikrofonlar. IġIK SĠSTEMĠ: 4 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 4 adet lead wash SAHNE: 4X8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne. 10 metre ön trus.

4 Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen tasarıma uygun olarak Yüklenici tarafından bastırılacak ve yerleştirilecektir. İdare tasarımın eksik ya da yanlış Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte pano TĠYATRO-VAN GOGH (TĠYATRO GERÇEK) Oyun Aralık ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek salonda sahnelenecektir Oyunun kaşe bedeli ve tiyatro grubunun her türlü ulaşım, dekor taşıma ve ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş TĠYATRO- NĠHAT SIRDAR TEK KĠġĠLĠK GÖSTERĠ Gösteri Kasım ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Konaklama, ulaşım ve her türlü ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Sanatçıya verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 2 adet afiş TĠYATRO-SONBAHARI BEKLERKEN Tiyatro oyunu Ekim ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Oyunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir kişilik ekibin İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır kişilik ekibin Konak İlçesi sınırlarındaki 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır Oyunculara verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş.

5 2.10. TĠYATRO- SERÇE Tiyatro oyunu Haziran ayı içerisinde Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde 2 kez sahnelenecektir oyunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Sanatçıların Konak İlçesi sınırlarındaki 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır. ( 9 kişi, 2 gece, 1 adet tek ve 2 adet çift kişilik oda olmak üzere. ) Oyunculara verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 5 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş TĠYATRO-AYLĠN ÖNDER TEK KĠġĠLĠK GÖSTERĠ (GAZETE KOKUSU) Gösteri Nisan ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Konaklama, ulaşım ve her türlü ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Sanatçıya verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş TĠYATRO-HAKAN DĠLEK TEK KĠġĠLĠK GÖSTERĠ (MERAM) Gösteri Ekim ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Sanatçı İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçının Konak İlçe sınırları içerisindeki 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklaması Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçıya verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş.

6 ĠZMĠR BALIK FESTĠVALĠ Etkinlik Mayıs ayı içerisinde Alsancak Dominik Caddesi nde yapılacaktır Etkinlikte kullanılacak led ekran Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak 200 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak ses ve sahne sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 4 adet 3 yollu 1000 watt hoparlör 2 adet sub woofer 8 adet monitör 32 kanal digital mikser 5 adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. SAHNE SĠSTEMĠ: SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Etkinlikte kullanılacak 10 adet tanıtım standı Yüklenici tarafından kurulacaktır. (2x2 metre ebadlarında, üstü kapalı stand.) Standların digital baskı ile giydirilmeleri Yüklenici tarafından yapılacaktır Etkinliğe katılacaklara dağıtılacak adet balık ekmek Yüklenici tarafından temin Etkinlik alanında sahne alacak DJ in kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Çocuklara yönelik olarak düzenlenecek animasyon gösterileri ile yarışmaları gerçekleştirecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir adet canlı heykel performansının kaşe bedeli Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlik alanına 2 adet giriş takı Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlik alanının balon süslemeleri Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlikte görev alacak 5 adet hostes Yüklenici tarafından temin eilecektir Etkinlik bitiminde konser verecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 8 adet pankart, 8 adet demonte, 1 adet sahne önü pankartı, 20 adet afiş, 1000 adet el ilanı, 2 adet germe branda MĠNĠK DENĠZCĠLER ġenlġğġ Etkinlik Haziran ayı içerisinde Alsancak Dominik Caddesi nde yapılacaktır Etkinlikte kullanılacak led ekran Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak 200 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak ses ve sahne sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 4 adet 3 yollu 1000 watt hoparlör 2 adet sub woofer 8 adet monitör 32 kanal digital mikser 5 adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. SAHNE SĠSTEMĠ: SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Etkinlikte kullanılacak 10 adet tanıtım standı Yüklenici tarafından kurulacaktır. (2x2 metre ebadlarında, üstü kapalı stand.) Standların digital baskı ile giydirilmeleri Yüklenici tarafından yapılacaktır.

7 Etkinliğe katılacaklara dağıtılacak adet balık ekmek Yüklenici tarafından temin Etkinlik alanında sahne alacak DJ in kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Çocuklara yönelik olarak düzenlenecek animasyon gösterileri ile yarışmaları gerçekleştirecek grubun kaşe bedeli yüklenici tarafından ödenecektir adet canlı heykel performansının kaşe bedeli Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlik alanına 2 adet giriş takı Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlik alanının balon süslemeleri Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlikte görev alacak 5 adet hostes Yüklenici tarafından temin Etkinlik bitiminde konser verecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 8 adet pankart, 8 adet demonte, 1 adet sahne önü pankartı, 20 adet afiş, 1000 adet el ilanı, 2 adet germe branda DAĞ FĠLMLERĠ FASTĠVALĠ Etkinlik Nisan ayının 3. haftası içerisinde Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi ile Güzelyalı Kültür Merkezi nde 3 gün süreyle yapılacaktır Etkinliğin ilk günü yapılacak açılış törenine katılan konuklara 150 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından yapılacaktır Etkinliğin 2. ve 3. gününde her iki merkezde de günde 1 kez 100 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından yapılacaktır. (Toplam 400 kişi) Film gösterimleri nedeniyle İstanbul dan gelecek 3 kişilik teknik ekibin havayolu ile ulaşımı ve Konak İlçesi sınırlarındaki 4 yıldızlı bir otelde 3 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi fuayesinde düzenlenecek sergide kullanılacak 30 adet fotoğrafın 35x50 cm. ebadında dekota baskısı Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlikte gösterilecek filmlerin telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin 2. günü düzenlenecek Festival Macerası adlı iz sürme yarışmasında derece alacak ekiplere Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 1. sınıf bir restoranda 30 kişilik akşam yemeği Yüklenici tarafından verilecektir Etkinlik görevlileri için 30 adet farklı bedenlerde baskılı tişört Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 3 adet banner, 20 adet afiş, 1000 adet broşür FELSEFE GÜNLERĠ Etkinlik Mayıs ayı içerisinde 2 gün süreyle Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde yapılacaktır Etkinliğe İzmir dışından katılacak 10 konuğumuzun havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır. (5 kişi İstanbul, 5 kişi Ankara olmak üzere.)

8 Konuklarımızın konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır. ( 2 gece, 10 adet tek kişilik oda) Konuklarımızın 2 gün öğle ve akşam yemekleri Konak İlçesi sınırlarındaki 1. sınıf bir restoranda Yüklenici tarafından karşılanacaktır. ( İzmir den katılacak konuklarımızla birlikte hergün 20 kişi.) Konuklarımıza verilecek 20 adet el buketi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinlik aralarında çay ve kuru pasta ikramları Yüklenici tarafından yapılacaktır. ( Her gün 250 kişi olmak üzere toplam 500 kişilik.) Etkinlik sunucusu Yüklenici tarafından temin Etkinlik açılışında sahne alacak quartet grubunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 1000 adet el ilanı, 20 adet afiş DĠL DERNEĞĠ 25. YIL KUTLAMA ETKĠNLĠĞĠ Etkinlik Nisan ayı içerisinde Konak Belediyesi Dr. S. Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi nde gerçekleştirilecektir Etkinliğe İstanbul (4 kişi) ve Ankara (4 kişi) dan katılacak 8 yazarın havayolu ile ulaşımları Yüklenici tarafından karşılanacaktır yazarın Konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır Etkinlik sunucusu Yüklenici tarafından temin Etkiniliğe katılacak yazarlara verilecek 8 adet el buketi ve 8 adet bakır işlemeli kahve tepsisi İdare tarafından verilecek örneğe uygun olarak Yüklenici tarafından temin Etkinlik günü konser verecek Düş Gezginleri Grubu ile Yolcu Bilginç in kaşe bedelleri Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğe katılacak konuklara 200 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından yapılacaktır Etkinliğe katılacak yazarlar için Konak İlçesi sınırlarında bulunan 1. sınıf bir restoranda 15 kişilik akşam yemeği Yüklenici tarafından verilecektir Etkinliğe katılacak yazarlar için Konak İlçesi sınırlarında bulunan 1. sınıf bir restoranda 15 kişilik öğle yemeği Yüklenici tarafından verilecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş ULUSLARARASI ĠZMĠR SANAT SEMPOZYUMU Etkinlik Nisan ayı içerisinde yapılacaktır Makedonya, Bosna-Hersek, Romanya, Arnavutluk, Karadağ, Bulgaristan, Kıbrıs, Yunanistan, Kosova, Mısır, Yemen, Filistin, Suudi Arabistan, Kore, Avustralya, Norveç, Fransa, İtalya, Slovakya, Türkiye ve Rusya dan 20 ressam katılacaktır.

9 Etkinliğe katılacak 20 ressamın Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 3 yıldızlı bir otelde 8 gün oda+kahvaltı ve çift kişilik odada konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinliğe katılacak ressamların konak İlçesi sınırlarında bulunan 1. sınıf bir restoranda 8 gün öğle ve akşam yemekleri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlikte kullanılacak ve aşağıda listesi belirtilen malzemeler Yüklenici tarafından temin Malzeme Listesi: 50 adet tuval, 150 adet 75 mg. renkli akrilik boya, 25 adet siyah ve 25 adet 75 mg. beyaz akrilik boya, 25 adet fırça Etkinliğin kapanış günü gerçekleştirilecek 100 kişilik kokteyl aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından gerçekleştirilecektir. KOKTEYL MENÜSÜ:Karışık çerez; karışık mısır ve patates cipsi; dip soslu havuç, salatalık 5 çeşit kanepe (Kaşar peynirli, zeytinli, jambonlu, meyveli) Mini sigara böreği Limitli meşrubat (Cola, fanta, karışık meyve suyu) Çay-kahve Yeterli sayıda biströ masa (giydirmesi yapılmış) 5 adet garson ( Siyah pantolon, beyaz gömlek ve papyonlu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 2 adet banner, 20 adet afiş OKUL ETKĠNLĠKLERĠ Nisan, Mayıs, Ekim-Kasım ve Aralık ayları içerisinde Mavi Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen Çocuk Tiyatrosu İdare tarafından belirlenecek ve Konak İlçesi sınırlarında bulunan 30 ilköğretim okulunda sahnelenecektir Oyunların kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Her türlü ulaşım, konaklama, ağırlama bedeli kaşe bedeline dahil olacaktır Dekorların taşınması ve kurulması işlemleri kaşe bedeline dahil olacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet demonte, 5 adet banner KÜLTÜR YAYINLARI- SATRANÇ Kitap 13.5x19,5 cm. ebadlarında olacaktır Kitap 320 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 80 gram 1. hamur kağıda ön-arka tek renk; kapak 300 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap amerikan ciltli olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır.

10 2.21. KÜLTÜR YAYINLARI- FOTOĞRAFLARLA GAZĠ ĠZMĠR DE Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 200 sayfa + kapak olacaktır sayfa ön-arka tek renk, 20 sayfa da ön-arka 4 renk olarak 135 gram mat kuşe kağıda basılacaktır Kapak 300 gram mat kuşe kağıda, ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır Kitap ip dikişle taslama olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır KÜLTÜR YAYINLARI-YERDEKĠ YILDIZLAR Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 144 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 135 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı; 5 yaprak kuşe çıkartma 4 renk baskılı, yarım kesimli, kapak kuşe sıvama sert kapak ve ön-arka 4 renk baskılı olacaktır Kitap ip dikişle taslama olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır KÜLTÜR YAYINLARI-YERDEKĠ YILDIZLAR Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 176 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 135 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı; kapak kuşe sıvama sert kapak ve ön-arka 4 renk baskılı olacaktır Kitap ip dikişle taslama olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır KÜLTÜR YAYINLARI- 2 ÜLKE VE 1 DENĠZ: TÜRKĠYE, UKRAYNA VE KARADENĠZ Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 180 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 80 gram 1. hamur kağıda ön-arka tek renk; kapak 300 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap amerikan ciltli olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır.

11 2.25. KÜLTÜR YAYINLARI-ÖYKÜ GÜNLERĠ Kitap 13.5x19,5 cm. ebadlarında olacaktır Kitap 400 sayfa + kapak olacaktır İç sayfalar 70 gram Avrupa kitap kağıdına ön-arka tek renk baskı olacaktır Kapak 240 gram Amerikan Bristol kağıda, ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır Kitap amerikan ciltli olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır USTA YA SAYGI ETKĠNLĠKLERĠ Etkinlikler Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık aylarının son haftasında yapılacaktır İzmir in kültür, sanat ve sosyal hayatına katkıda bulunan kişiler arasından İdare tarafından belirlenecek 5 konuğumuzun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikler sırasında 5 konuğumuza verilecek 5 adet el buketi ve İdare tarafından örneği verilecek 5 adet bakır işlemeli tepsi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinlik sonrasında katılımcılara verilecek 100 kişilik çay ve kuru pasta ikramı yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 15 adet pankart, 25 adet demonte, 10 adet banner, 1000 adet CD OYUN VE OYUNCAK MÜZESĠ ETKĠNLĠKLERĠ- TARLA FARESĠ TĠYATRO GÖSTERĠMLERĠ Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık, ayları içerisinde Konak Belediyesi Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi önünde toplam 25 çocuk oyunu gerçekleştirilecektir Grubun kaşe bedeli ve tiyatro grubunun her türlü ulaşım, dekor taşıma ve ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet demonte, 20 adet afiş OYUN VE OYUNCAK MÜZESĠ ETKĠNLĠKLERĠ-HACĠVAT-KARAGÖZ GÖSTERĠMLERĠ Hacivat-Karagöz gösterisi Hayali Deniz Özgökbel tarafından gerçekleştirilecektir Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık ayları içerisinde Konak Belediyesi Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi 30 gösterim gerçekleştirilecektir Etkinliği gerçekleştirecek sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Her seans 45 dakika sürecek ve her seansın sonunda çocuklara 15 dakıkalık Hacivat ve Karagöz ü tanıtıcı ve sevdirici bilgilendirme yine sanatçı tarafından yapılacaktır.

12 Gösterimlerde müzede bulunan Hacivat-Karagöz sahnesi, ses ve ışık sistemi kullanılacak, ancak sanatçı oyunda kendi tasvirlerini kullanacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet demonte, 20 adet afiş MASK MÜZESĠ SERGĠLERĠ Mayıs, Haziran, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Konak Belediyesi İzmir Mask Müzesi nde 5 adet sergi açılacaktır Her sergi için 50 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından gerçekleştirilecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet banner, 10 adet demonte, 100 adet afiş. (Sergi başına 2 adet pankart, 2 adet banner, 2 adet demonte, 20adet afiş) KARĠKATÜR MÜZESĠ SERGĠLERĠ Nisan, Eylül ve Kasım aylarında Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi nde 3 adet sergi açılacaktır Her sergi için 60 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından gerçekleştirilecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 60 adet afiş, 6 adet pankart, 6 adet banner, 6 adet demonte, 600 adet katalog. (Sergi başına: 30 adet afiş, 2 adet pankart, 2 adet banner, 2 adet demonte, 200 adet katalog GÜZELYALI KÜLTÜR MERKEZĠ SERGĠLERĠ Güzelyalı Kültür Merkezi Sanat Galerisi nde Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında olmak üzere toplam 5 sergi yapılacaktır Sergisi açılacak sanatçının her türlü ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sergiler için İstanbul ve ankara dan gelecek 5 sanatçının hava yolu ile ulaşımları ve Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçılara verilecek 5 adet el buketi Yüklenici tarafından sağlanacaktır adet serginin İstanbul dan İzmir e getirilip götürülmesi ile ilgili nakliye ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Sergiye katılacak sanatseverler için 100 kişilik kokteyl aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır: KOKTEYL MENÜSÜ:Karışık çerez; karışık mısır ve patates cipsi; dip soslu havuç, salatalık 4 çeşit kanepe (Kaşar peynirli, zeytinli, jambonlu, meyveli)

13 Mini sigara böreği Limitli meşrubat (Cola, fanta, karışık meyve suyu) Çay-kahve Yeterli sayıda biströ masa (giydirmesi yapılmış) 5 adet garson ( Siyah pantolon, beyaz gömlek ve papyonlu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 100 adet afiş, 10 adet banner, 10 adet pankart, 15 adet demonte, 1000 adet katalog. (Sergi Başına: 20 adet afiş, 2 adet banner, 2 adet pankart, 3adet demonte, 200 adet katalog.) KONSER-GRUP OMNĠTONE Konserler Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde İdare tarafından belirlenecek 3 açık alanda yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe bedeline dahil olacaktır KONSER-ORKESTRA SUPER SOUND Konserler Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları içerisinde İdare tarafından belirlenecek 3 açık alanda yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe bedeline dahil olacaktır KONSER-ROMAN BANDOSU Konserler Nisan ve Mayıs ayları içerisinde Konak İlçesi sınırları içerisinde İdare tarafından belirlenecek 3 noktada yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır ĠZMĠR OKUMA GÜNLERĠ Etkinlik Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve aralık ayları olmak üzere 5 kez Konak Belediyesi Dr. S. Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi nde gerçekleştirilecektir Etkinliğe katılacak 5 yazarın İstanbul-İzmir-İstanbul hava yolu ulaşımları ile 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Her etkinlik için konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 1. sınıf bir restoranda 5 kişilik akşam yemeği Yüklenici tarafından karşılanacaktır Konukların şehir içi ulaşımları İdare tarafından karşılanacaktır Konuklara verilecek 5 adet el buketi ve 5 adet bakır işlemeli kahve tepsisi İdare tarafından verilecek örneğe uygun olarak Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet demonte, 5 adet banner. (Her etkinlik için 2 adet pankart, 2 adet demonte, 1 adet banner.)

14 2.36. ĠZMĠR GÜZEL YAZI BAYRAMI Etkinlik Mayıs ayının 2 haftası içerisinde 2 gün süreyle İdare tarafından belirlenecek bir alanda yapılacaktır Etkinliğe katılacak 2 kaligrafi sanatçısının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir sanatçının İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır sanatçının Konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklaması Yüklenici tarafından sağlanacaktır. (3 gün, 2 adet tek kişilik oda) Etkinlikte kullanılacak 40 adet plastik masa ve 200 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin (Her gün için 20 masa ve 100 diplomat sandalye olmak üzere.) İdare tarafından örneği verilecek kamıştan yapılmış 200 adet kaligrafi kalemi, 10 kavanoz mürekkep ve 3 top 1. hamur kalın kağıt Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 3 adet pankart, 2 adet banner GÜLTEPE RUMELĠ SEMT ġenlġğġ Etkinlik Haziran ayı içerisinde Gültepe Semti nde İdare tarafından belirlenecek bir açık alanda yapılacaktır Etkinlikte sahne alacak 3 grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte kullanılacak ses, sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 2 adet sb 850 sub kabin 4 adet kf 650 üst kabin 2 adet side file rc aktif kabin 6 adet monitör 1 adet davul için monitör 1 adet bas gitar iç monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t 112 Sisteme uygun anfi, ekolayzer, mikrofon, telsiz mikrofonlar. IġIK SĠSTEMĠ: 4 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 4 adet lead wash SAHNE: 4X8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne. 10 metre ön trus Etkinlikte kullanılacak adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin Açılış kortejinde dağıtılmak üzere 300 adet kırmızı karanfil ve sanatçılara verilmek üzere 5 adet el buketi yüklenici tarafından temin Çocuklara yönelik yüz boyama ve animasyon gösterilerini gerçekleştirecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen

15 Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 1000 adet el ilanı, 5 adet banner, 100 adet afiş, 1 sahne önü pankartı RAMAZAN ETKĠNLĠKLERĠ Etkinlikler Ramazan ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek 4 farklı noktada yapılacaktır Etkinliklerde sahne alacak meddahın kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. (4 etkinlik) Etkinliklerde Hacivat-Karagöz gösterisini gerçekleştirecek hayalinin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliklerde sahne alacak fasıl grubunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliklere dağıtılacak macun ve pamuk helva Yüklenici tarafından temin edilecektri. ( Her etkinlik i.in 250 macun, 250 pamuk helva olmak üzere.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 20 adet pankart, 20 adet demonte. (Her etkinlik için 5 adet pankart, 5 adet demonte.) FUAR ETKĠNLĠKLERĠ Uluslararası İzmir Fuarı nda 10 gün boyunca performans gerçekleştirecek canlı heykellerin kaşe bedeli yüklenici tarafından ödenecektir gün performans sergileyecek pandomim sanatçılarının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. ( 2 kişi) Standa 5 konser verecek trio nun kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Standta gerçekleştirilecek 10 seans Hacivat tasviri yapım atölyesini gerçekleştirecek sanatçının kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler:10 adet demonte, adet el ilanı BASMANE NĠN ORTA YERĠ SĠNEMA Basmane ve çevresinde bulunan ve çoğu şu anda bile sinema haline dönüştürülebilecek sinemalarla ilgili 35 dakikalık bir belgesel film hazırlatılacaktır Film Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında 60 günlük süre içerisinde çekilecektir gün süreyle 2 kemra ve kamera asistanının temini Yüklenici tarafından yapılacaktır gün süreyle ses, ışık ve ışık asistanı Yüklenici tarafından temin gün süreyle kurgu stüdyosu ve 1 adet kurgu elemanı Yüklenici tarafından sağlanacaktır adet kamera kasedi Yüklenici tarafından temin gün süreyle stop motion Yüklenici tarafından temin gün süreyle photoshop2-d Yüklenici tarafından temin Her türlü ağırlama gideri Yüklenici tarafından temin

16 2.41. NEVZAT ÇELĠK 30. SANAT YILI KUTLAMASI Etkinlik Ekim ayı içerisinde Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Sanatçımıza verilecek 1 adet el buketi ve İdare tarafından örneği verilecek 1 adet bakır işlemeli tepsi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinlik sonrasında katılımcılara verilecek 100 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 3 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 20 adet afiş AġIKLAR BAYRAMI Etkinlik Haziran ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek bir açık alanda yapılacaktır Etkinliğe katılacak ve İdare tarafından belirlenecek 15 halk ozanının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Halk ozanlarına verilecek 15 adet el buketi Yüklenici tarafından sağlanacaktır Etkinlikte kullanılacak ses sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 2 adet sb 850 sub kabin 4 adet kf 650 üst kabin 2 adet side file rc aktif kabin 6 adet monitör 1 adet davul için monitör 1 adet bas gitar iç monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t 112 Sisteme uygun anfi, ekolayzer, mikrofon, telsiz mikrofonlar. IġIK SĠSTEMĠ: 4 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 4 adet lead wash SAHNE: 4X8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne. 10 metre ön trus Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 100 adet afiş, 1000 adet el ilanı ALSANCAK ġenlġğġ Şenlik Mayıs ayı içerisinde idare tarafından belirlenecek 2 günde yapılacaktır Şenlik kortejinde dağıtılacak adet kırmızı karanfil Yüklenici tarafından temin Şenlik kapsamında Alsancak semtinin 5 farklı noktasında düzenlenecek konserlere katılacak 10 müzik grubunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir.

17 (Dominik Caddesi, Kültür Müdürlüğü Önü, İsmail Sivri Heykeli Önü, Mustafa Bey Caddesi, Ali Çetinkaya Bulvarı) noktada 2 gün süreyle kullanılacak 3x3 metre ebadında ve 1 metre yüksekliğinde platform Yüklenici tarafından kurdurulacaktır Dominik Caddesi nde kullanılacak led ekran ve 300 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından sağlanacaktır Dominik Caddesi nde düzenlenecek etkinliklere katılacak dernek ve sivil toplum örgütlerinin standları Yüklenici tarafından haırlatlacaktır. (2X2 metre ebadlarında, üstü kapalı stand.) Standların İdare tarafından verilecek tasarıma uygun olarak digital baskı kaplamaları Yüklenici tarafından yapılacaktır Şenlikte 2 gün süreyle performans sergileyecek canlı heykellerin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. (2 gün/ günde 5 heykel) Müzik gruplarına ve düzenlenecek diğer etkinliklere katılacaklara verilmek üzere 25 adet el buketi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinliklerde kullanılacak adet 500 ml.lik su Yüklenici tarafından temin Etkinliğin açılış günü düzenlenecek 500 kişilik açılış kokteyli Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır. KOKTEYL MENÜSÜ:Karışık çerez; karışık mısır ve patates cipsi; dip soslu havuç, salatalık 4 çeşit kanepe (Kaşar peynirli, zeytinli, jambonlu, meyveli) Mini sigara böreği Limitli meşrubat (Cola, fanta, karışık meyve suyu) Çay-kahve Yeterli sayıda biströ masa (giydirmesi yapılmış) 10 adet garson ( Siyah pantolon, beyaz gömlek ve papyonlu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 30 adet pankart, 100 adet demonte, 200 adet direk bayrağı, 1000 adet el bayrağı, adet el ilanı, 500 adet afiş, 50 adet totem giydirme, 100 adet döviz, 10 adet branda germe GÜZELYALI ġenlġğġ Şenlik Haziran ayı içerisinde yapılacaktır Şenlik kortejinde dağıtılacak 500 adet kırmızı karanfil Yüklenici tarafından temin Şenlik kapsamında düzenlenecek konserler katılacak 5 müzik grubunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Güzelyalı Parkı nda çocuklara yönelik olarak gerçekleştirilecek 4 seans Hacivat Tasviri yapımı atölyesini gerçekleştirecek sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Çocuklara dağıtılmak üzere 500 adet macun ve 500 adet pamuk helva Yüklenici tarafından temin Çocuklara yönelik yüz boyama, yarışma ve animasyonları gerçekleştirecek grubun kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Şenlikte performans sergileyecek canlı heykellerin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. ( 5 heykel )

18 Etkinliğin açılış günü düzenlenecek 200 kişilik açılış kokteyli Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır. KOKTEYL MENÜSÜ:Karışık çerez; karışık mısır ve patates cipsi; dip soslu havuç, salatalık 4 çeşit kanepe (Kaşar peynirli, zeytinli, jambonlu, meyveli) Mini sigara böreği Limitli meşrubat (Cola, fanta, karışık meyve suyu) Çay-kahve Yeterli sayıda biströ masa (giydirmesi yapılmış) 10 adet garson ( Siyah pantolon, beyaz gömlek ve papyonlu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 40 adet demonte, 40 adet döviz, 50 adet direk bayrağı, 3000 adet el bayrağı, adet el ilanı, 500 adet afiş, 2 adet branda germe NĠSAN ETKĠNLĠKLERĠ VE SOKAK OYUNLARI FESTĠVALĠ Etkinlikler 23 Nisan haftası içerisinde gerçekleştirilecektir Alsancak Gündoğdu Meydanı nda düzenlenecek Sokak Oyunları Festivali ne katılacak çocuklar için gerçekleştirilecek yüz boyama etkinliğini gerçekleştirecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Çocuklara unutulan sokak oyunlarını öğretecek 10 eğitmenin ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğe katılacak çocuklara dağıtılmak üzere adet macun, adet pamuk helva Yüklenici tarafından temin Çocuklar için 500 adet top, 500 adet uçurtma, 500 adet topaç ve 500 adet ip Yüklenici tarafından temin Çocuklara yönelik müzik performansı sergileyecek DJ in kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir DJ in performans sergileyeceği 3x3 metre ebadlarında ve 50 cm. yüksekliğindeki sahne Yüklenici tarafından kurulacaktır Etkinlik alanında performans sergileyecek 2 adet canlı heykel ile 3 pandomim sanatçısının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir İdare tarafından Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan farklı 5 noktada gerçekleştirilecek etkinliklere katılacak grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. (Canlı heykel, Hacivat-Karagöz, 23 Nisan Panosu, Çocuk Tiyatrosu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 40 adet demonte, 40 adet döviz, 50 adet direk bayrağı, 3000 adet el bayrağı, edet el ilanı, 500 adet afiş, 2 adet branda germe ZEYTĠNYAĞI PANELĠ VE SAĞLIKLI YAġAM BULUġMASI Etkinlik Mayıs ayı içerisinde Dr. S. Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi nde yapılacaktır Panele katılacak 5 paneliste 5 adet el buketi ve İdare tarafından örneği verilecek 5 adet bakır işlemeli tepsi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır.

19 Etkinliğe katılacak halk oyunları ekibine öğle yemeği yüklenici tarafından verilecektir. (20 kişi) Etkinlik öncesinde konser verecek grubun kaşe bedeli yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte düzenlenecek kokteyl aşağıda belirtilen şekilde yüklenici tarafından hazırlatılacaktır. Kokteyl Menüsü: Çerez, cips, krudite, kuru pasta 8 çeşit kanepe, 3 çeşit ara sıcak, içecek, çay ve kahve Konuklarımıza Konak ilçesi sınırları içerisinde bulunan 1. sınıf bir restoranda akşam yemeği Yüklenici tarafından verilecektir. (10 kişilik) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 3 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 300 adet davetiye, 500 adet katalog HAN TĠYATROSU GÖSTERĠMLERĠ Ben Anadolu ve Çirkin isimli yetişkinlere yönelik oyunlar Ekim-Kasım-Aralık aylarında İdare tarafından belirlenecek salonlarda 3 kez sahnelenecektir Tiyatro gösteriminin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Konaklama, ulaşım ve her türlü ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 3 adet pankart, 3 adet demonte, 3 adet banner. (Oyun başına 1 adet pankart, 1 adet demonte, 1 adet banner.) HAMLE TĠYATROSU GÖSTERĠMLERĠ Meleğimiz ve Biz adlı çocuk oyunu Ekim-Kasım-Aralık aylarında İdare tarafından belirlenecek salonlarda 6 kez sahnelenecektir Yeni Bir Gün adlı yetişkin oyunu Ekim-Kasım-Aralık aylarında İdare tarafından belirlenecek salonlarda 3 kez sahnelenecektir Tiyatro gösteriminin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Konaklama, ulaşım ve her türlü ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 6 adet pankart, 6 adet demonte, 6 banner. (Oyun başına 1 adet pankart, 1 adet demonte, 1 adet banner.) HEMġEHRĠ GÜNLERĠ-KONYA İlçemiz sınırları içerisinde yoğun olarak yaşamakta olan Konyalı vatandaşlarımıza yönelik olarak gerçekleştirilecektir Etkinlikler Haziran ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanda gerçekleştirilecektir Etkinlik sunucusu Yüklenici tarafından temin Etkinlikte sahne alacak ve İdare tarafından belirlenecek yöresel halk oyunları ekibinin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir.

20 Etkinlikte sahne alacak ve İdare tarafından belirlenecek yöresel sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte kullanılacak ses, sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 4 adet sb 850 sub kabin 8 adet 3 yollu line array kabin 4 adet side file aktif kabin 10 adet monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t adet davul için subbass lı monitor 1 adet bass gitar için subbass lı monitör Müzik grubuna bağlı istenilen adet ve özelikte mikrofon, telsiz mikrofonlar. IġIK SĠSTEMĠ: 8 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 8 adet lead wash SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne. 9 X 6 metre kare trus Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 100 adet afiş, 10 adet pankart HEMġEHRĠ GÜNLERĠ-ERZURUM İlçemiz sınırları içerisinde yoğun olarak yaşamakta olan Erzurumlu vatandaşlarımıza yönelik olarak gerçekleştirilecektir Etkinlikler Temmuz ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanda gerçekleştirilecektir Etkinlik sunucusu Yüklenici tarafından temin Etkinlikte sahne alacak ve İdare tarafından belirlenecek yöresel halk oyunları ekibinin kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte sahne alacak ve İdare tarafından belirlenecek yöresel sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte kullanılacak ses, sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 4 adet sb 850 sub kabin 8 adet 3 yollu line array kabin 4 adet side file aktif kabin 10 adet monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt line t adet davul için subbass lı monitor 1 adet bass gitar için subbass lı monitör Müzik grubuna bağlı istenilen adet ve özelikte mikrofon, telsiz mikrofonlar. IġIK SĠSTEMĠ: 8 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 8 adet lead wash SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne. 9 X 6 metre kare trus.

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

1. Bu şartnamede Konak Belediyesi'nden "İDARE", işi gerçekleştirecek firmadan da "YÜKLENİCİ" olarak bahsedilecektir.

1. Bu şartnamede Konak Belediyesi'nden İDARE, işi gerçekleştirecek firmadan da YÜKLENİCİ olarak bahsedilecektir. KONAK BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜRVE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYON ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağidaki şartlarda

Detaylı

KONAK BELEDĠYESĠ KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ. BUTĠK MÜZELERDE DÜZENLENECEK OLAN SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ġartnamesġ

KONAK BELEDĠYESĠ KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ. BUTĠK MÜZELERDE DÜZENLENECEK OLAN SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ġartnamesġ KONAK BELEDĠYESĠ KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ BUTĠK MÜZELERDE DÜZENLENECEK OLAN SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ġartnamesġ ĠġĠN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek olan sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki şartlarda

Detaylı

1. Bu şartnamede Konak Belediyesi'nden "İDARE", işi gerçekleştirecek firmadan da "YÜKLENİCİ" olarak bahsedilecektir.

1. Bu şartnamede Konak Belediyesi'nden İDARE, işi gerçekleştirecek firmadan da YÜKLENİCİ olarak bahsedilecektir. KONAK BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜRVE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYON ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağidaki şartlarda

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname ĠHALENĠN KONUSU : MADDE 1- Belediyemiz tarafından projelendirilen,

Detaylı

2013-2014 YILLARI ĠÇERĠSĠNDE YAPILACAK OLAN ETKĠNLĠK VE ORGANĠZASYONLARIN DÜZENLENMESĠ HĠZMET ALIMI

2013-2014 YILLARI ĠÇERĠSĠNDE YAPILACAK OLAN ETKĠNLĠK VE ORGANĠZASYONLARIN DÜZENLENMESĠ HĠZMET ALIMI BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜNCE 2013-2014 YILLARI ĠÇERĠSĠNDE YAPILACAK OLAN ETKĠNLĠK VE ORGANĠZASYONLARIN DÜZENLENMESĠ HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartnamesġ ĠHALENĠN KONUSU: MADDE 1- Basın Yayın

Detaylı

KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBAT 2016- HAZİRAN 2016 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ

KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBAT 2016- HAZİRAN 2016 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBAT 2016- HAZİRAN 2016 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ MADDE 1 - İŞİN KONUSU Belediyemizce düzenlenen kültürel

Detaylı

KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EYLÜL ARALIK 2016 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ

KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EYLÜL ARALIK 2016 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EYLÜL ARALIK 2016 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ MADDE 1 - İŞİN KONUSU Belediyemizce düzenlenen kültürel ve

Detaylı

KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EKİM ARALIK 2015 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ

KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EKİM ARALIK 2015 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EKİM 2015- ARALIK 2015 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ İŞİN KONUSU Belediyemizce Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Detaylı

İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ MART- HAZİRAN 2017 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ

İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ MART- HAZİRAN 2017 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ MART- HAZİRAN 2017 YILI BASILI TANITIM MATERYALİ HİZMETİ ALIM İŞİ MADDE 1 - İŞİN KONUSU Belediyemizce düzenlenen kültürel ve

Detaylı

Açılış Töreni. Firmalara katkı miktarındaki yüksekliğe göre stand seçimi sağlanacaktır

Açılış Töreni. Firmalara katkı miktarındaki yüksekliğe göre stand seçimi sağlanacaktır KONGRE DÜZENLEME KURULU Prof. Dr. Necdet Kuyucu Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici Prof. Dr. Metehan Özen Prof. Dr. Ateş Kara GENEL BİLGİLER Tarih 05-08 Nisan 2015 Konge Dili Yer Türkçe Konge ( Tahmini ) Katılımcı

Detaylı

Bu Şartnamede; Konak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden İdare, Firmadan da Yüklenici olarak söz edilecektir.

Bu Şartnamede; Konak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden İdare, Firmadan da Yüklenici olarak söz edilecektir. TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2017-2018 DÖNEMİ SOSYAL, KÜLTÜREL, SANATSAL VE HOBİ AMAÇLI KURSLARIN HİZMET ALIMI İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.İŞİN KONUSU: Müdürlüğümüz

Detaylı

Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri

Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri Dış Mekan Reklam Alternatifleri Ana Giriş Krom Pano ÖZELLİKLER: Ölçü: 590x295cm Baskı, Uygulama ve Söküm: Firma tarafından yaptırılacaktır. Malzeme: Blackback branda

Detaylı

Gazi Mahallesi Şenol Caddesi No: 3 (Karagözlü Ev) Yenimahalle-Ankara. t. 0 312 433 46 00 f. 0 312 433 41 43. www.kesifyapim.com

Gazi Mahallesi Şenol Caddesi No: 3 (Karagözlü Ev) Yenimahalle-Ankara. t. 0 312 433 46 00 f. 0 312 433 41 43. www.kesifyapim.com Gazi Mahallesi Şenol Caddesi No: 3 (Karagözlü Ev) Yenimahalle-Ankara t. 0 312 433 46 00 f. 0 312 433 41 43 www.kesifyapim.com /kesif.yapim @KesifYapim Festival, Şenlik Özel Gün Programları Tiyatro Turneleri

Detaylı

IFWEDDING FASHION İZMİR

IFWEDDING FASHION İZMİR www.fuarizmir.com.tr IFWEDDING FASHION İZMİR TANITIM ALTERNATiFLERi DIŞ MEKAN REKLAM ALTERNATiFLERi A Fotoselli Kapı Giydirme Alınlık Ölçüsü: 380x48 cm Alınlık Yan Ölçüleri: 120x46cm Kapı Ölçüsü: 80x227cm

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠNĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠNĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠNĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname ĠHALENĠN KONUSU : MADDE 1-Belediyemiz tarafından projelendirilen,

Detaylı

5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ

5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ 5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ A. AMAÇ: İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Polis Akademisi Başkanlığı, diğer bakanlık,

Detaylı

18-21 KASIM 2015-İSTANBUL. www.turkeyhealth.net SILENCE İSTANBUL HOTEL & KONGRE MERKEZİ. Düzenleyenler. Destekleyenler

18-21 KASIM 2015-İSTANBUL. www.turkeyhealth.net SILENCE İSTANBUL HOTEL & KONGRE MERKEZİ. Düzenleyenler. Destekleyenler 18-21 KASIM 2015-İSTANBUL SILENCE İSTANBUL HOTEL & KONGRE MERKEZİ Düzenleyenler Destekleyenler www.turkeyhealth.net a- B- C- D- E- F- G- H- I- J- Ana Sponsorluk Altın Sponsorluk Gümüş Sponsorluk Bronz

Detaylı

ULUSLARARASI KUM HEYKEL FESTİVALİ 2007 - ANTALYA SPONSORLUK BİLGİ NOTU

ULUSLARARASI KUM HEYKEL FESTİVALİ 2007 - ANTALYA SPONSORLUK BİLGİ NOTU ULUSLARARASI KUM HEYKEL FESTİVALİ 2007 - ANTALYA SPONSORLUK BİLGİ NOTU Projenin Adı: 2. ULUSLARARASI ANTALYA KUM HEYKEL FESTİVALİ, BEACHPARK 2007 Projenin Teması: 1001 gece masalları Projenin konusu: Dünyada

Detaylı

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT NİSAN-MAYIS-HAZİRAN 2015 TİYATRO ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ

KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT NİSAN-MAYIS-HAZİRAN 2015 TİYATRO ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT NİSAN-MAYIS-HAZİRAN 2015 TİYATRO ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Belediyemizce Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nisan-Mayıs-Haziran

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname ĠHALENĠN KONUSU : MADDE 1- Belediyemiz tarafından projelendirilen,

Detaylı

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. ifwedding.izfas.com.tr

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. ifwedding.izfas.com.tr Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri ifwedding.izfas.com.tr Dış Mekan Reklam Alternatifleri Açık Sergi Alanı Pano Reklam Alanı ÖZELİKLER: Ölçü: 600x500cm Baskı & Uygulama: İzfaş tarafından yaptırılacaktır.

Detaylı

S pons or l uk Al ternatifle r i

S pons or l uk Al ternatifle r i MARBLE BÜYÜMEYE DEVAM EDIYOR... 23-26 MART 2016 Re k l a m v e S pons or l uk Al ternatifle r i m a r b l e. i z f a s. c o m. t r Dış Mekan Reklam Alternatifleri Ana Giriş Kübik Karkas ÖZELİKLER: Ölçü:

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Kongre Tarihi ve Yeri

GENEL BİLGİLER. Kongre Tarihi ve Yeri GENELBİLGİLER KongreTarihiveYeri KEPAN2011Kongresi30Mart 3Nisan2011tarihleriarasındaMaritimPineBeachOtel Antalya da gerçekleştirilecektir. KongreKurulları Düzenleyen KlinikEnteralParenteralNütrisyonDerneği

Detaylı

İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBAT HAZİRAN 2017 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ

İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBAT HAZİRAN 2017 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBAT HAZİRAN 2017 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ İŞİN KONUSU Belediyemizce Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Şubat

Detaylı

Büyük Güne Hazırmısınız..?

Büyük Güne Hazırmısınız..? Büyük Güne Hazırmısınız..? Biz Hazırız... Biz Kimiz? Biz Kimiz? İSEM, 1986 senesinde kurulmuş bir sanat ve organizasyon kurumudur. Her zaman farklı etkinliklere, yeniliklere ve ilkelere imza atmayı benimsemiş

Detaylı

MAGROTEX 15 RESMİ SPONSORLUK DOSYASI. www.mardintarimfuari.com MAGROTEX MAR 16-19 NİSAN 2015 MOVAPARK MARDİN FUAR ALANI. www.mardintarimfuari.

MAGROTEX 15 RESMİ SPONSORLUK DOSYASI. www.mardintarimfuari.com MAGROTEX MAR 16-19 NİSAN 2015 MOVAPARK MARDİN FUAR ALANI. www.mardintarimfuari. 15 RESMİ SPONSORLUK DOSYASI TARIM GIDA HAYVANCILIK MAKİNE HİZMET www.mardintarimfuari.com 2. Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı 16-19 NİSAN MOVAPARK MARDİN FUAR ALANI www.mardintarimfuari.com Organizasyon

Detaylı

İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ

İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAME KONU İZMİR KONAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI TİYATRO GÖSTERİMLERİ HİZMETİ ALIM İŞİ İŞİN KONUSU Belediyemizce Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 2016 yılına ilişkin

Detaylı

: MEZUNİYET TÖRENLERİ HAKKINDA : OKUL MÜDÜRLÜĞÜ VE OKUL AİLE BİRLİĞİNE

: MEZUNİYET TÖRENLERİ HAKKINDA : OKUL MÜDÜRLÜĞÜ VE OKUL AİLE BİRLİĞİNE KONU KİME : MEZUNİYET TÖRENLERİ HAKKINDA : OKUL MÜDÜRLÜĞÜ VE OKUL AİLE BİRLİĞİNE 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında gerçekleştirilmesi planlanan mezuniyet töreni organizasyonunuz ile ilgili organizasyon

Detaylı

İHALE ŞARTNAMESİ TND Ek-1: Ek-2:

İHALE ŞARTNAMESİ TND Ek-1: Ek-2: İHALE ŞARTNAMESİ İşbu ihale şartnamesi Türk Nöroşirürji Derneği ( TND ) tarafından gerçekleştirilecek aşağıda belirtilen kongre, toplantı, sempozyum, konferans, etkinlik vs. organizasyonunu üstlenecek

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

TÜRKİYE MÜZİK VE DANS FUARI 2015 08-11.10.2015. Müzik, Dans ve Sahne Ekipmanları, Etkinlik Organizasyonu ve İletișim Teknolojileri Fuarı ORGANİZATÖR

TÜRKİYE MÜZİK VE DANS FUARI 2015 08-11.10.2015. Müzik, Dans ve Sahne Ekipmanları, Etkinlik Organizasyonu ve İletișim Teknolojileri Fuarı ORGANİZATÖR TÜRKİYE MÜZİK VE DANS FUARI 2015 08-11.10.2015 Müzik, Dans ve Sahne Ekipmanları, Etkinlik Organizasyonu ve İletișim Teknolojileri Fuarı ORGANİZATÖR HKF FUARCILIK A.Ș. Barbaros Bulvarı 163/2 34349 Beșiktaș/

Detaylı

MADDE 6 EĞĠTĠM BRANġLARI, SAATLERĠ VE EĞĠTMENLERĠN NĠTELĠKLERĠ

MADDE 6 EĞĠTĠM BRANġLARI, SAATLERĠ VE EĞĠTMENLERĠN NĠTELĠKLERĠ KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜNCE AÇIK ĠHALE USULÜ ĠLE ĠHALE EDĠLECEK KURS EĞĠTMENLERĠNE HĠZMET ALIMINDA UYGULANACAK TEKNĠK ġartname MADDE 1 : ĠġĠN KONUSU Konak Belediye Başkanlığı Kültür

Detaylı

: Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

: Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi GENEL BİLGİLER Tarih :22. GÖĞÜS KALP DAMAR ANESTEZİ ve YOĞUN BAKIM DERNEĞİ Ulusal Kongresi, 21-24 Nisan tarihleri arasında Liberty Hotels Lykia Fethiye de gerçekleşecektir. Konaklama: Konaklama Merkez

Detaylı

DAVET YAZISI. Sayın Firma Yetkilisi,

DAVET YAZISI. Sayın Firma Yetkilisi, DAVET YAZISI Sayın Firma Yetkilisi, Türk Periodontoloji Derneği 1970 yılından beri kesintisiz olarak düzenlediği kongre ve sempozyumlarla üyelerinin bilimsel seviyesini geliştirmeyi ve güncel konuları

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi GENEL BİLGİLER Tarih :21. GÖĞÜS KALP DAMAR ANESTEZİ ve YOĞUN BAKIM DERNEĞİ Ulusal Kongresi, 23-26 Nisan tarihleri arasında Perissia Otel Kapadokya da gerçekleşecektir. Konaklama: Konaklama Merkez Oteli

Detaylı

17. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ 8-15 Mayıs 2014

17. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ 8-15 Mayıs 2014 A- FESTİVAL ANA SPONSORLUĞU Kapsam: Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali sosyal sorumluluk projelerine önem veren kurum ve kuruluşların desteğiyle 17. yaşına geldi. Festivalimizin ismiyle birlikte anılacak

Detaylı

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015.

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015. Ön Kapak içi Reklam YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI 3 STANT ALANI ÜCRETİ STANT ALANI STANT ALANI m 50 + KDV den başlayan fiyatlarla * Stant alanı boş olarak teslim edilir. Stant rezervasyonu yaptırmak ve diğer tüm

Detaylı

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER 1-ORTA BOY AJANDA Madde 1: TEKNİK ÖZELLİKLER 1- Adı : Ahmet Yesevi Üniversitesi 2018 yılı Ajandası 2-

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1.FLEBOTOMİ PERSONELİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1.FLEBOTOMİ PERSONELİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1.FLEBOTOMİ PERSONELİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER... 3 4.

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 23. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, Mart 2017 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 23. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, Mart 2017 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 23. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 10-12 Mart 2017 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

Festivalin Tarihçesi

Festivalin Tarihçesi Festivalin Tarihçesi Uluslararası İzmir Film Festivali ilk kez 1990 yılında düzenlenmeye başladı. 11 kez düzenlenen Festivale 2000 yılında ara verildi. İzmir Film Festivali, 11 yıl boyunca dünyadan ve

Detaylı

DOĞRUDAN TEMĠN ĠLANI BAKIR MADENLİLER DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEGİ.

DOĞRUDAN TEMĠN ĠLANI BAKIR MADENLİLER DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEGİ. DOĞRUDAN TEMĠN ĠLANI BAKIR MADENLİLER DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEGİ. Elazığ ili SODES Maden'li İşsiz Gençlere Yönelik Taş İşçiliği projesi ile İstihdam Yaratma Projesi kapsamında Elektronik Ürünler

Detaylı

12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Düzenleme Kurulu. Organizasyon ve İletişim. 12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Başkanı

12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Düzenleme Kurulu. Organizasyon ve İletişim. 12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Başkanı 12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Düzenleme Kurulu Dr. Sırrı ÇAM Dr. Serdar CEYLANER Dr. Tahsin YAKUT Dr. Sırrı ÇAM Dr. İbrahim AKALIN Dr. Mustafa ÖZEN Dr. Yavuz ŞAHİN Dr. Hakan ULUCAN 12. Ulusal Tıbbi

Detaylı

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. minex.izfas.com.tr

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. minex.izfas.com.tr 2017 Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri minex.izfas.com.tr İç Mekan Reklam Alternatifleri Kırlangıç Flama Fuaye ÖZELİKLER: Ölçü: 150x400cm Baskı, Uygulama ve Demontaj: Firma tarafından yaptırılacaktır.

Detaylı

Burkon Kongre & Organizasyon Tel: 0224 233 40 00 Fax: 0224 233 80 00 merve.rodoper@burkon.com www.burkon.com

Burkon Kongre & Organizasyon Tel: 0224 233 40 00 Fax: 0224 233 80 00 merve.rodoper@burkon.com www.burkon.com 10. ULUDAĞ PEDİATRİ KIŞ KONGRESİ ÖZET FİYAT LİSTESİ Stand ( 6m2) 3.500 Euro 6 Konuşmacı Karşılığı Stand 3.300 Euro + Ulaşım Baskılı Materyaller Paket 8.000 Euro 2. Duyuru Reklam ( Postalama Ücreti Dâhil)

Detaylı

SPONSORLUK PAKETLERİ. Etkinlik Sponsorluğu. Gala Yemeği Sponsorluğu. Etkinlik Çantası Sponsorluğu. Networking Kokteyl Sponsorluğu

SPONSORLUK PAKETLERİ. Etkinlik Sponsorluğu. Gala Yemeği Sponsorluğu. Etkinlik Çantası Sponsorluğu. Networking Kokteyl Sponsorluğu SPONSORLUK PAKETLERİ Etkinlik Sponsorluğu Gala Yemeği Sponsorluğu Etkinlik Çantası Sponsorluğu Networking Kokteyl Sponsorluğu Öğle Yemeği Sponsorluğu Dijital Literatür Sponsorluğu Fotoğraf Sponsorluğu

Detaylı

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ GÖREV TANIMI

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ GÖREV TANIMI 1 ÜNVANI/GÖREVİ SORUMLULUK ALANI ORGANİZASYONDAKİ YERİ VEKİLİ : Şube Müdürü /Kültür Şube İş ve İşlemleri, (Nilüfer ZENGİN) :Kültür Şube Müdürlüğü(Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı) :, Yardımcıları,

Detaylı

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER 1- AJANDA Madde 1: TEKNİK ÖZELLİKLER 1- Adı : Ahmet Yesevi Üniversitesi 2016 yılı Ajandası 2- Baskı

Detaylı

SPONSORLUK TÜRLERİ VE KALEMLERİ

SPONSORLUK TÜRLERİ VE KALEMLERİ Sayın İlgili; Birliğimizin Kasım 2009 dan beri bağlı üye (affiliate member) statüsünde üyesi bulunduğu ve Mart 2012 den beri de Bağlı Üyeler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Birleşmiş

Detaylı

Özel günler için özel organizasyonlar

Özel günler için özel organizasyonlar Özel günler için özel organizasyonlar 2017 SAAT : 19:00-24:00 ORGANİZASYON TÜRLERİ Banquet Deluxe Kişiye özel organizasyonu ve dekoruyla unutulmaz anların yaşanacağı kusursuz bir ortam hazırlıyor. Düğün

Detaylı

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TÜRTEP DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TANITIM MALZEMELERİNE AİT TEKNİK ÖZELLİKLER 1- AJANDA Madde 1: TEKNİK ÖZELLİKLER 1- Adı : Ahmet Yesevi Üniversitesi 2015 yılı Ajandası 2- Baskı

Detaylı

SPONSORLUK PAKETLERİ. Etkinlik Sponsorluğu. Gala Yemeği Sponsorluğu. Etkinlik Çantası Sponsorluğu. Networking Kokteyl Sponsorluğu

SPONSORLUK PAKETLERİ. Etkinlik Sponsorluğu. Gala Yemeği Sponsorluğu. Etkinlik Çantası Sponsorluğu. Networking Kokteyl Sponsorluğu SPONSORLUK PAKETLERİ Etkinlik Sponsorluğu Gala Yemeği Sponsorluğu Etkinlik Çantası Sponsorluğu Networking Kokteyl Sponsorluğu Öğle Yemeği Sponsorluğu Dijital Literatür Sponsorluğu Fotoğraf Sponsorluğu

Detaylı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ 8. KARİYER GÜNLERİ VE BİLİM ŞENLİĞİ 20-21 MAYIS 2015 SPONSORLUK DOSYASI

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ 8. KARİYER GÜNLERİ VE BİLİM ŞENLİĞİ 20-21 MAYIS 2015 SPONSORLUK DOSYASI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ 8. KARİYER GÜNLERİ VE BİLİM ŞENLİĞİ 20-21 MAYIS 2015 SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşımız, 20-21 Mayıs 2015 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Detaylı

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL TOPLANTI DÜZENLEMEVE DESTEKLEME İLKELERİ YÖNERGESİ

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL TOPLANTI DÜZENLEMEVE DESTEKLEME İLKELERİ YÖNERGESİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL TOPLANTI DÜZENLEMEVE DESTEKLEME İLKELERİ YÖNERGESİ Amaç Madde 1- Başkent Üniversitesinin Fakülte, Meslek Yüksekokulu, Konservatuvar, Enstitü ve Merkezler gibi akademik birimleri

Detaylı

Gayrimenkul Zirvesi 13 Zirve Burası

Gayrimenkul Zirvesi 13 Zirve Burası Sponsorluk Sözleşmesi Firma Bilgileri Firma Adı Adres İlçe Şehir Web Sitesi Vergi Numarası Posta Kodu Ülke telefon numarası faks numarası Vergi Dairesi Firma Yetkilisi Kadın Erkek Soyad İsim Görevi E-posta

Detaylı

DÜNYA SİMMENTAL FLECKVIEH FEDERASYONU DÜNYA SİMMENTAL FLECKVIEH KONFERANSI ORGANİZASYON İŞİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

DÜNYA SİMMENTAL FLECKVIEH FEDERASYONU DÜNYA SİMMENTAL FLECKVIEH KONFERANSI ORGANİZASYON İŞİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ DÜNYA SİMMENTAL FLECKVIEH FEDERASYONU DÜNYA SİMMENTAL FLECKVIEH KONFERANSI ORGANİZASYON İŞİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ I- İŞİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR Madde 1 - İdareye İlişkin Bilgiler

Detaylı

TTMD CLIMAMED 2013 KONGRESİ SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ

TTMD CLIMAMED 2013 KONGRESİ SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ TTMD CLIMAMED 2013 KONGRESİ SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ Ekteki Climamed 2013 Sponsorluk Yönergesi dahilinde; Kongre Partneri / Platin Sponsorluk Bedeli... 30.000.- EURO + KDV* Sponsor-A (Altın) Sponsorluk Bedeli...

Detaylı

BURSA ESKİŞEHİR BİLECİK KALKINMA AJANSI TEKNİK ŞARTNAME

BURSA ESKİŞEHİR BİLECİK KALKINMA AJANSI TEKNİK ŞARTNAME BURSA ESKİŞEHİR BİLECİK KALKINMA AJANSI TEKNİK ŞARTNAME İŞİN ADI: 2. ULUSLARARASI MARKA DEĞERLERİYLE BİLECİK SEMPOZYUMU ORGANİZASYONU İÇİN HİZMET SATIN ALIMI İHALESİ İHALE TARİHİ VE SAATiİ: 27/11/2017

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1.EKİP LİDERLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI (24 ŞUBAT-02 MART 2017) 2.FLEBOTOMİ PERSONELİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI (11-15 MART 2017) TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 10. KBKP VE BKBKPP EŞGÜDÜM VE 3. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 10. KBKP VE BKBKPP EŞGÜDÜM VE 3. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 10. KBKP VE BKBKPP EŞGÜDÜM VE 3. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI

Detaylı

4 SPONSORLUK DOSYASI

4 SPONSORLUK DOSYASI 4 SPONSORLUK DOSYASI 4-6 Şubat 2016 İstanbul Neden Partner Olmalısınız? Yeni müşteriler kazanma ve yeni iş fırsatları yaratma Sektörde öncü olan konuşmacılara erişme Sektör öncüleri ile fikirlerinizi paylaşma

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI İLE

Detaylı

Baharın getirdiği güzel anları hep birlikte geçirmek dileğiyle

Baharın getirdiği güzel anları hep birlikte geçirmek dileğiyle Bilişim Sektörünün değerli çalışanları, sektörümüze katkı sağlayan bilişim dostları, Bilindiği üzere Türkiye Bilişim Derneği, Bilişim Sektörünün gelişmesi amacıyla tam 40 yıldır çalışmalarına aralıksız

Detaylı

PEDURO 2015 KONGRE SPONSORLUK PAKETLERİ

PEDURO 2015 KONGRE SPONSORLUK PAKETLERİ PEDURO 2015 KONGRE SPONSORLUK PAKETLERİ Sayın Firma Yetkilileri, Biz gücümüzü bize inanmış, bu ülke için bir şeyler yapma arzusu içinde olan sizlerden alıyoruz. 2015 yılı 6-9 Mayıs ayında Diyarbakır da

Detaylı

ÖZEL İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAMEDİR. 1. Yaz Pikniği (Deniz Gezisi), Ankara Anıtkabir ve Çanakkale Şehitlikler gezisi etkinlikleri gerçekleştirilecektir.

ÖZEL İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAMEDİR. 1. Yaz Pikniği (Deniz Gezisi), Ankara Anıtkabir ve Çanakkale Şehitlikler gezisi etkinlikleri gerçekleştirilecektir. ÖZEL İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAMEDİR 1. Yaz Pikniği (Deniz Gezisi), Ankara Anıtkabir ve Çanakkale Şehitlikler gezisi etkinlikleri gerçekleştirilecektir. 1.1 Yaz Pikniği (Deniz Gezisi) Etkinliği Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül

Detaylı

AMBALAJ AY YILDIZLARI YARIŞMASI 5 EYLÜL 2014 ÖDÜL TÖRENİ SPONSORLUK ÖN BİLGİ DOSYASI

AMBALAJ AY YILDIZLARI YARIŞMASI 5 EYLÜL 2014 ÖDÜL TÖRENİ SPONSORLUK ÖN BİLGİ DOSYASI AMBALAJ AY YILDIZLARI YARIŞMASI 5 EYLÜL 2014 ÖDÜL TÖRENİ SPONSORLUK ÖN BİLGİ DOSYASI Conrad İstanbul Ödül Töreni Mekanı ZUHAL OLCAY KONSERİ Ceylan Saner Ödül Gecesi Sunucusu SPONSORLUKLAR ANA SPONSOR Gala

Detaylı

ZİRVE EV SAHİBİ / STRATEJİK ORTAK (46.500 )

ZİRVE EV SAHİBİ / STRATEJİK ORTAK (46.500 ) ZİRVE EV SAHİBİ / STRATEJİK ORTAK (46.500 ) SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK SPONSORU (25.500 ) ANA SPONSORLAR (21.500 ) SPONSORLAR (17.000 ) ÖĞLE YEMEĞİ EV SAHİPLİĞİ / AKŞAM KOKTEYLİ EV SAHİPLİĞİ/ İKRAM EV SAHİPLİĞİ

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

BASKI REKLAM MALZEMELERĐ FĐYAT LĐSTESĐ

BASKI REKLAM MALZEMELERĐ FĐYAT LĐSTESĐ BASKI REKLAM MALZEMELERĐ FĐYAT LĐSTESĐ AFĐŞLER 35 x 50 cm 90 gr 1. Hamur 33 x 48 cm 115 gr Parlak Kuşe 500 432,00 TL 1000 603,00 TL 2000 684,00 TL 50 x 70 cm 90 gr 1. Hamur 48 x 68 cm 115 gr Parlak Kuşe

Detaylı

SPONSORLUK FIRSATLARI

SPONSORLUK FIRSATLARI SPONSORLUK FIRSATLARI Geniş bir yelpazeden oluşan sponsorluk fırsatlarıyla Avrasya Ambalaj Fuarı nda üst düzey ziyaretçi profiline markanızın bilinirliğini artırma fırsatı yakalayın. 5 farklı paketimizden

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 24-26 Mart 2016 İstanbul Fuar Merkezi 22-23 Mart 2016 SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 6. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuar

Detaylı

Burdur Belediyesi ile iş birliği yapılarak il genelinde basketbol turnuvası düzenlenecek.

Burdur Belediyesi ile iş birliği yapılarak il genelinde basketbol turnuvası düzenlenecek. Proje ismi Ballbasket bol su. Proje konusu Burdur Belediyesi ile iş birliği yapılarak il genelinde basketbol turnuvası düzenlenecek. Hedef kitle Projeyle, organizasyonun yapılacağı il genelinde yaklaşık

Detaylı

: MEZUNİYET TÖRENLERİ HAKKINDA : OKUL MÜDÜRLÜĞÜ VE OKUL AİLE BİRLİĞİNE

: MEZUNİYET TÖRENLERİ HAKKINDA : OKUL MÜDÜRLÜĞÜ VE OKUL AİLE BİRLİĞİNE KONU KİME : MEZUNİYET TÖRENLERİ HAKKINDA : OKUL MÜDÜRLÜĞÜ VE OKUL AİLE BİRLİĞİNE 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında gerçekleştirilmesi planlanan mezuniyet töreni organizasyonunuz ile ilgili mezuniyet organizasyon

Detaylı

NİKAH PAKETİ 1 NİKAH PAKETİ 2. Salon Süslemeleri. Nikah masası süslemeleri. Giriş yolu süslemeleri ve şamdanları

NİKAH PAKETİ 1 NİKAH PAKETİ 2. Salon Süslemeleri. Nikah masası süslemeleri. Giriş yolu süslemeleri ve şamdanları NİKAH PAKETİ 1 Salon Süslemeleri Nikah masası süslemeleri Giriş yolu süslemeleri ve şamdanları 50 adet seçilebilir fotoğraf ( 13 * 18 baskı ) Organizasyon süresince video çekimi CD ' den müzik yayını 1

Detaylı

8 ARALIK 2014 INTERCONTINENTAL İSTANBUL TÜRKİYE KUAFÖRLÜK KONGRESİ

8 ARALIK 2014 INTERCONTINENTAL İSTANBUL TÜRKİYE KUAFÖRLÜK KONGRESİ 8 ARALIK 2014 INTERCONTINENTAL İSTANBUL TÜRKİYE KUAFÖRLÜK KONGRESİ TÜRKİYE KUAFÖRLÜK KONGRESİ Türkiye nin kuaförlük sektöründeki ilk ve tek uluslararası Master Class eğitim platformu Academy Türkiye, Türkiye

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÖK HÜCRE TIBBİ TEKNİK VE İLETİŞİM İKNA MODÜLLERİ EĞİTİM TOPLANTISI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÖK HÜCRE TIBBİ TEKNİK VE İLETİŞİM İKNA MODÜLLERİ EĞİTİM TOPLANTISI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÖK HÜCRE TIBBİ TEKNİK VE İLETİŞİM İKNA MODÜLLERİ EĞİTİM TOPLANTISI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. EĞİTİM İLE İLGİLİ GENEL

Detaylı

Uluslararası İzmir Film Festivali ilk kez 1990 yılında düzenlenmeye başladı. 11 kez düzenlenen Festivale 2000 yılında ara verildi.

Uluslararası İzmir Film Festivali ilk kez 1990 yılında düzenlenmeye başladı. 11 kez düzenlenen Festivale 2000 yılında ara verildi. Uluslararası İzmir Film Festivalinin Tarihçesi Uluslararası İzmir Film Festivali ilk kez 1990 yılında düzenlenmeye başladı. 11 kez düzenlenen Festivale 2000 yılında ara verildi. İzmir Film Festivali, 11

Detaylı

SPONSORLUK ALANLARI ve

SPONSORLUK ALANLARI ve SPONSORLUK ALANLARI ve UYGULAMALARI TEKLİF DOSYASI Sabancı Kültür Merkezi KAFUM-KAHRAMANMARAŞ 22, 23, 24 Ekim 2014 www.tekstilzirvesi.com T.C Kahramanmaraş Valiliği T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Kahramanmaraş

Detaylı

GAZİANTEP AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ 3.AİLE HEKİMLERİ EĞİTİM GÜNLERİ. Gaziantep (28.03.2015 (08.00-18.00) DİVAN OTEL

GAZİANTEP AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ 3.AİLE HEKİMLERİ EĞİTİM GÜNLERİ. Gaziantep (28.03.2015 (08.00-18.00) DİVAN OTEL DİVAN OTEL Gaziantep Aile Hekimleri Derneği miz Gaziantep Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) çalışan birinci basamak aile hekimlerinin karşılaştığı güncel tıbbi ve para medikal konularda bilgilendirilme

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

7. ONKOLOJİ ECZACILIĞI KONGRESİ SERTİFİKALI WORKSHOPLAR

7. ONKOLOJİ ECZACILIĞI KONGRESİ SERTİFİKALI WORKSHOPLAR 7. ONKOLOJİ ECZACILIĞI KONGRESİ SERTİFİKALI WORKSHOPLAR 16-18 Kasım 2017 Çeşme / İZMİR SPONSORLUK DOSYASI www.oek2017.com STAND SPONSORLUĞU 3 m. x 2 m. = 6 metrekare stand alanı 3000.- EURO 1 stand karşılığında,

Detaylı

14-16 OCAK 2016 SPONSORLUK DOSYASI. WOW Convention Center, Istanbul / Türkiye 7. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI. www.evf.gov.tr info@evf.gov.

14-16 OCAK 2016 SPONSORLUK DOSYASI. WOW Convention Center, Istanbul / Türkiye 7. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI. www.evf.gov.tr info@evf.gov. 6 6 5. RİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI SPONSORLUK DOSYASI 14-16 OCAK 2016 WOW Convention Center, Istanbul / Türkiye www.evf.gov.tr info@evf.gov.tr FORUM HAKKINDA Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ndan üst

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname

BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname ĠHALENĠN KONUSU : BASIN YAYIN VE HALKLA ĠLĠġKĠLER MÜDÜRLÜĞÜ BELEDĠYEMĠZĠN ĠÇ VE DIġ MEKÂN TANITIM MATERYALLERĠ YAPTIRILMASI HĠZMET ALIMI ĠġĠ TEKNĠK ġartname MADDE 1- Belediyemiz tarafından projelendirilen,

Detaylı

Bilgi ve Haberleşme - Telekomünikasyon. PACS, Sayısal Tıbbı Arşiv, İlaç ve Malzeme Takibi. RFID, Ses ve Görüntüleme Teknolojileri

Bilgi ve Haberleşme - Telekomünikasyon. PACS, Sayısal Tıbbı Arşiv, İlaç ve Malzeme Takibi. RFID, Ses ve Görüntüleme Teknolojileri ORGANİZASYON HAKKINDA Organizasyon Adı : 3. Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi İçerik : Sağlık Bilişimi, Biomedikal, Görüntüleme Teknolojileri,Tesis, Dijital Hastane-Sağlık, Tele-tıp, HBYS, Bilişim, İletişim,

Detaylı

www.nurkopyalama.com

www.nurkopyalama.com www.nurkopyalama.com ANT YAPI www.nurkopyalama.com Profesyonel RENKLİ MAKİNA Parkurumuzla RENKLİ Fotokopi - Print Renkli Fotokopi - Print Fotokopi çekimlerinizi RENKLİ olarak, dünyanın tercih ettiği lider

Detaylı

ULUSLARARASI FOTOĞRAF ŞÖLENİ

ULUSLARARASI FOTOĞRAF ŞÖLENİ ULUSLARARASI FOTOĞRAF ŞÖLENİ ve 32. ULUSLARARASI FOTOĞRAF SANATI FEDERASYONU KONGRESİ 01-07 EYLÜL 2014 ANKARA-KAPADOKYA www.fiap32congress.org Dünya Fotoğraf Olimpiyatı Türkiye de... Dünya da, Fotoğrafın

Detaylı

Doğal Taş & Ürünleri Fuarı 28-31 Mayıs 2015 Antalya Fuar Merkezi / TÜRKİYE

Doğal Taş & Ürünleri Fuarı 28-31 Mayıs 2015 Antalya Fuar Merkezi / TÜRKİYE Turkey Stone Sponsorluk Kiti www.turkeystonexpo.com K.Bakkalköy Mh. Koca Sinan Cd. Gümrükçü Sk. N:8 Ataşehir, İstanbul T: 0 216 575 28 28 - F: 0 216 575 11 01-02 www.pyramidsfair.com info@pyramidsfair.com

Detaylı

ETKİNLİK REHBERİ 4 STAND BİLGİLERİ 6-7 SPONSORLUK ALANLARI 8-20 ANA SPONSORLUK 9 GALA KONSERİ SPONSORU 10 ETKİNLİK KONSERİ SPONSORU 11

ETKİNLİK REHBERİ 4 STAND BİLGİLERİ 6-7 SPONSORLUK ALANLARI 8-20 ANA SPONSORLUK 9 GALA KONSERİ SPONSORU 10 ETKİNLİK KONSERİ SPONSORU 11 ETKİNLİK REHBERİ 4 KONAKLAMA 5 STAND BİLGİLERİ 6-7 SPONSORLUK ALANLARI 8-20 ANA SPONSORLUK 9 GALA KONSERİ SPONSORU 10 ETKİNLİK KONSERİ SPONSORU 11 FUAR SİPARİŞLERİ AMBALAJ SPONSORLUĞU 12 ULAŞIM SPONSORU

Detaylı