KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ORGANĠZASYONU ġartnamesġ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ORGANĠZASYONU ġartnamesġ"

Transkript

1 KONAK BELEDĠYESĠ KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT ETKĠNLĠKLERĠ ORGANĠZASYONU ġartnamesġ ĠġĠN KONUSU: Belediyemizce düzenlenecek kültür ve sanat etkinliklerinin organizasyonu işi aşağıdaki şartlarda gerçekleştirilecektir. 1.Bu şartnamede Konak Belediyesi nden ĠDARE, işi gerçekleştirecek firmadan da YÜKLENĠCĠ olarak bahs 2. YAPILACAK ĠġĠN ÖZELLĠKLERĠ: 2.1. KONSER-TANĠNĠ TRĠO Konser Nisan ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek bir salonda yapılacaktır sanatçının Ankara-İzmir-Ankara ve 2 sanatçının İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır sanatçının Konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçıların her türlü ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlikte kullanılacak ses sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından karşılanacaktır. Ses Sistemi: 1 adet ses mikseri, 5 adet mikrofon, 3 adet monitör, 4 adet 3 yollu hoparlör Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 pankart, 5 adet demonte KONSER-GRUP DĠR Konser Haziran ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek bir açık alanda yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Konserde kullanılacak 750 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin Gruba verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 8 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Ses ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır: SES SĠSTEMĠ: 4 adet sb 850 sub kabin 8 adet 3 yollu line array kabin 4 adet side file aktif kabin 10 adet monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. IġIK SĠSTEMĠ: 8 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 8 adet lead wash 9 X 6 metre kare trus.

2 SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 pankart, 5 demonte KONSER-HAVANA SALSA Konser Temmuz ve Eylül ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanlarda 2 kez yapılacaktır kişilik sanatçı grubunun İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır. (Her konser için) Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikte kullanılacak ses sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. (Her konser için) SES SĠSTEMĠ: 4 adet 3 yollu 1000 watt hoparlör 2 adet sub woofer 8 adet monitör 32 kanal digital mikser 1 adet davul seti 10 adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. IġIK SĠSTEMĠ: 8 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 8 adet lead wash 9 X 6 metre kare trus. SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Sanatçılara verilecek 10 adet el buketi yüklenici tarafından temin eilecektir. (Her konser için 5 adet olmak üzere.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler:10 adet pankart, 10 adet demonte. (Her konser için 5 adet pankart, 5 adet demonte.) 2.4. KONSER- ĠLHAN ġeġen Konser Mayıs ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanda yapılacaktır Sanatçının ve kendisine eşlik edecek orkestrasının kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe fiyatına dahil olacaktır Sanatçıya ve orkestra elemanlarına verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 10 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Konserde kullanılacak adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin Sahne süslemesi Yüklenici tarafından yaptırılacaktır. (5 adet çiçek sepeti ve defne dalları ile süsleme) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen tasarıma uygun olarak Yüklenici tarafından bastırılacak ve yerleştirilecektir. İdare tasarımın eksik ya da yanlış

3 Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet demonte KONSER-SÜLEYMAN SAĠDOV Nisan ve Haziran ayları içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanlarda 2 adet konser düzenlenecektir Sanatçının ve kendisine eşlik edecek orkestrasının kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe fiyatına dahil olacaktır Sanatçıya ve orkestra elemanlarına verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 5 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Konserde kullanılacak adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin (Her konser için 500 adet olmak üzere.) Sahne süslemesi Yüklenici tarafından yaptırılacaktır. (Her konser için 5 adet çiçek sepeti ve defne dalları ile süsleme) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen tasarıma uygun olarak Yüklenici tarafından bastırılacak ve yerleştirilecektir. İdare tasarımın eksik ya da yanlış Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet demonte. (Her konser için 5 adet pankart, 5 adet demonte.) 2.6. KONSER-MAKBULE KAYA Konser Temmuz ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek açık alanda düzenlenecektir Sanatçının ve kendisine eşlik edecek sazların kaşe ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ağırlama kaşe fiyatına dahil olacaktır Sanatçıya ve orkestra elemanlarına verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 5 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Konserde kullanılacak 750 adet plastik sandalye Yüklenici tarafından temin Sahne süslemesi Yüklenici tarafından yaptırılacaktır. (5 adet çiçek sepeti ve defne dalları ile süsleme) Etkinlikte kullanılacak ses sahne ve ışık sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 2 adet sb 850 sub kabin 4 adet kf 650 üst kabin 2 adet side file rc aktif kabin 6 adet monitör 1 adet davul için monitör 1 adet bas gitar iç monitör 1 adet digital mikser 48 kanal 24 aux allen healt ı line t 112 Sisteme uygun anfi, ekolayzer, mikrofon, telsiz mikrofonlar. IġIK SĠSTEMĠ: 4 adet moving head 575 robot 1 adet sgm 24/48 ışık masası 4 adet lead wash SAHNE: 4X8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne. 10 metre ön trus.

4 Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen tasarıma uygun olarak Yüklenici tarafından bastırılacak ve yerleştirilecektir. İdare tasarımın eksik ya da yanlış Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte pano TĠYATRO-VAN GOGH (TĠYATRO GERÇEK) Oyun Aralık ayı içerisinde İdare tarafından belirlenecek salonda sahnelenecektir Oyunun kaşe bedeli ve tiyatro grubunun her türlü ulaşım, dekor taşıma ve ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş TĠYATRO- NĠHAT SIRDAR TEK KĠġĠLĠK GÖSTERĠ Gösteri Kasım ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Konaklama, ulaşım ve her türlü ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Sanatçıya verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 2 adet afiş TĠYATRO-SONBAHARI BEKLERKEN Tiyatro oyunu Ekim ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Oyunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir kişilik ekibin İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır kişilik ekibin Konak İlçesi sınırlarındaki 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır Oyunculara verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş.

5 2.10. TĠYATRO- SERÇE Tiyatro oyunu Haziran ayı içerisinde Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde 2 kez sahnelenecektir oyunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Sanatçıların Konak İlçesi sınırlarındaki 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır. ( 9 kişi, 2 gece, 1 adet tek ve 2 adet çift kişilik oda olmak üzere. ) Oyunculara verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 5 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş TĠYATRO-AYLĠN ÖNDER TEK KĠġĠLĠK GÖSTERĠ (GAZETE KOKUSU) Gösteri Nisan ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Konaklama, ulaşım ve her türlü ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır Sanatçıya verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş TĠYATRO-HAKAN DĠLEK TEK KĠġĠLĠK GÖSTERĠ (MERAM) Gösteri Ekim ayı içerisinde İdare nin belirleyeceği salonda yapılacaktır Sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Sanatçı İstanbul-İzmir-İstanbul havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçının Konak İlçe sınırları içerisindeki 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklaması Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçıya verilecek 1 adet bakır kahve tepsisi (İdare nin belirttiği şekilde) ve 1 adet el buketi Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 3 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş.

6 ĠZMĠR BALIK FESTĠVALĠ Etkinlik Mayıs ayı içerisinde Alsancak Dominik Caddesi nde yapılacaktır Etkinlikte kullanılacak led ekran Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak 200 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak ses ve sahne sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 4 adet 3 yollu 1000 watt hoparlör 2 adet sub woofer 8 adet monitör 32 kanal digital mikser 5 adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. SAHNE SĠSTEMĠ: SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Etkinlikte kullanılacak 10 adet tanıtım standı Yüklenici tarafından kurulacaktır. (2x2 metre ebadlarında, üstü kapalı stand.) Standların digital baskı ile giydirilmeleri Yüklenici tarafından yapılacaktır Etkinliğe katılacaklara dağıtılacak adet balık ekmek Yüklenici tarafından temin Etkinlik alanında sahne alacak DJ in kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Çocuklara yönelik olarak düzenlenecek animasyon gösterileri ile yarışmaları gerçekleştirecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir adet canlı heykel performansının kaşe bedeli Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlik alanına 2 adet giriş takı Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlik alanının balon süslemeleri Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlikte görev alacak 5 adet hostes Yüklenici tarafından temin eilecektir Etkinlik bitiminde konser verecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 8 adet pankart, 8 adet demonte, 1 adet sahne önü pankartı, 20 adet afiş, 1000 adet el ilanı, 2 adet germe branda MĠNĠK DENĠZCĠLER ġenlġğġ Etkinlik Haziran ayı içerisinde Alsancak Dominik Caddesi nde yapılacaktır Etkinlikte kullanılacak led ekran Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak 200 adet diplomat sandalye Yüklenici tarafından temin Etkinlikte kullanılacak ses ve sahne sistemi aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından kurulacaktır. SES SĠSTEMĠ: 4 adet 3 yollu 1000 watt hoparlör 2 adet sub woofer 8 adet monitör 32 kanal digital mikser 5 adet mikrofon, 2 adet telsiz mikrofon. SAHNE SĠSTEMĠ: SAHNE: 4 X 8=32metrekare 1 metre yüksekliğinde sahne Etkinlikte kullanılacak 10 adet tanıtım standı Yüklenici tarafından kurulacaktır. (2x2 metre ebadlarında, üstü kapalı stand.) Standların digital baskı ile giydirilmeleri Yüklenici tarafından yapılacaktır.

7 Etkinliğe katılacaklara dağıtılacak adet balık ekmek Yüklenici tarafından temin Etkinlik alanında sahne alacak DJ in kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Çocuklara yönelik olarak düzenlenecek animasyon gösterileri ile yarışmaları gerçekleştirecek grubun kaşe bedeli yüklenici tarafından ödenecektir adet canlı heykel performansının kaşe bedeli Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlik alanına 2 adet giriş takı Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlik alanının balon süslemeleri Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlikte görev alacak 5 adet hostes Yüklenici tarafından temin Etkinlik bitiminde konser verecek grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 8 adet pankart, 8 adet demonte, 1 adet sahne önü pankartı, 20 adet afiş, 1000 adet el ilanı, 2 adet germe branda DAĞ FĠLMLERĠ FASTĠVALĠ Etkinlik Nisan ayının 3. haftası içerisinde Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi ile Güzelyalı Kültür Merkezi nde 3 gün süreyle yapılacaktır Etkinliğin ilk günü yapılacak açılış törenine katılan konuklara 150 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından yapılacaktır Etkinliğin 2. ve 3. gününde her iki merkezde de günde 1 kez 100 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından yapılacaktır. (Toplam 400 kişi) Film gösterimleri nedeniyle İstanbul dan gelecek 3 kişilik teknik ekibin havayolu ile ulaşımı ve Konak İlçesi sınırlarındaki 4 yıldızlı bir otelde 3 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi fuayesinde düzenlenecek sergide kullanılacak 30 adet fotoğrafın 35x50 cm. ebadında dekota baskısı Yüklenici tarafından yaptırılacaktır Etkinlikte gösterilecek filmlerin telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin 2. günü düzenlenecek Festival Macerası adlı iz sürme yarışmasında derece alacak ekiplere Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 1. sınıf bir restoranda 30 kişilik akşam yemeği Yüklenici tarafından verilecektir Etkinlik görevlileri için 30 adet farklı bedenlerde baskılı tişört Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 3 adet banner, 20 adet afiş, 1000 adet broşür FELSEFE GÜNLERĠ Etkinlik Mayıs ayı içerisinde 2 gün süreyle Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde yapılacaktır Etkinliğe İzmir dışından katılacak 10 konuğumuzun havayolu ile ulaşımı Yüklenici tarafından sağlanacaktır. (5 kişi İstanbul, 5 kişi Ankara olmak üzere.)

8 Konuklarımızın konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır. ( 2 gece, 10 adet tek kişilik oda) Konuklarımızın 2 gün öğle ve akşam yemekleri Konak İlçesi sınırlarındaki 1. sınıf bir restoranda Yüklenici tarafından karşılanacaktır. ( İzmir den katılacak konuklarımızla birlikte hergün 20 kişi.) Konuklarımıza verilecek 20 adet el buketi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinlik aralarında çay ve kuru pasta ikramları Yüklenici tarafından yapılacaktır. ( Her gün 250 kişi olmak üzere toplam 500 kişilik.) Etkinlik sunucusu Yüklenici tarafından temin Etkinlik açılışında sahne alacak quartet grubunun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet pankart, 5 adet demonte, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 1000 adet el ilanı, 20 adet afiş DĠL DERNEĞĠ 25. YIL KUTLAMA ETKĠNLĠĞĠ Etkinlik Nisan ayı içerisinde Konak Belediyesi Dr. S. Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi nde gerçekleştirilecektir Etkinliğe İstanbul (4 kişi) ve Ankara (4 kişi) dan katılacak 8 yazarın havayolu ile ulaşımları Yüklenici tarafından karşılanacaktır yazarın Konak İlçesi sınırlarında bulunan 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından sağlanacaktır Etkinlik sunucusu Yüklenici tarafından temin Etkiniliğe katılacak yazarlara verilecek 8 adet el buketi ve 8 adet bakır işlemeli kahve tepsisi İdare tarafından verilecek örneğe uygun olarak Yüklenici tarafından temin Etkinlik günü konser verecek Düş Gezginleri Grubu ile Yolcu Bilginç in kaşe bedelleri Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinliğe katılacak konuklara 200 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından yapılacaktır Etkinliğe katılacak yazarlar için Konak İlçesi sınırlarında bulunan 1. sınıf bir restoranda 15 kişilik akşam yemeği Yüklenici tarafından verilecektir Etkinliğe katılacak yazarlar için Konak İlçesi sınırlarında bulunan 1. sınıf bir restoranda 15 kişilik öğle yemeği Yüklenici tarafından verilecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 2 adet banner, 200 adet davetiye, 20 adet afiş ULUSLARARASI ĠZMĠR SANAT SEMPOZYUMU Etkinlik Nisan ayı içerisinde yapılacaktır Makedonya, Bosna-Hersek, Romanya, Arnavutluk, Karadağ, Bulgaristan, Kıbrıs, Yunanistan, Kosova, Mısır, Yemen, Filistin, Suudi Arabistan, Kore, Avustralya, Norveç, Fransa, İtalya, Slovakya, Türkiye ve Rusya dan 20 ressam katılacaktır.

9 Etkinliğe katılacak 20 ressamın Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 3 yıldızlı bir otelde 8 gün oda+kahvaltı ve çift kişilik odada konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinliğe katılacak ressamların konak İlçesi sınırlarında bulunan 1. sınıf bir restoranda 8 gün öğle ve akşam yemekleri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinlikte kullanılacak ve aşağıda listesi belirtilen malzemeler Yüklenici tarafından temin Malzeme Listesi: 50 adet tuval, 150 adet 75 mg. renkli akrilik boya, 25 adet siyah ve 25 adet 75 mg. beyaz akrilik boya, 25 adet fırça Etkinliğin kapanış günü gerçekleştirilecek 100 kişilik kokteyl aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından gerçekleştirilecektir. KOKTEYL MENÜSÜ:Karışık çerez; karışık mısır ve patates cipsi; dip soslu havuç, salatalık 5 çeşit kanepe (Kaşar peynirli, zeytinli, jambonlu, meyveli) Mini sigara böreği Limitli meşrubat (Cola, fanta, karışık meyve suyu) Çay-kahve Yeterli sayıda biströ masa (giydirmesi yapılmış) 5 adet garson ( Siyah pantolon, beyaz gömlek ve papyonlu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 2 adet pankart, 2 adet banner, 20 adet afiş OKUL ETKĠNLĠKLERĠ Nisan, Mayıs, Ekim-Kasım ve Aralık ayları içerisinde Mavi Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen Çocuk Tiyatrosu İdare tarafından belirlenecek ve Konak İlçesi sınırlarında bulunan 30 ilköğretim okulunda sahnelenecektir Oyunların kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Her türlü ulaşım, konaklama, ağırlama bedeli kaşe bedeline dahil olacaktır Dekorların taşınması ve kurulması işlemleri kaşe bedeline dahil olacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet demonte, 5 adet banner KÜLTÜR YAYINLARI- SATRANÇ Kitap 13.5x19,5 cm. ebadlarında olacaktır Kitap 320 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 80 gram 1. hamur kağıda ön-arka tek renk; kapak 300 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap amerikan ciltli olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır.

10 2.21. KÜLTÜR YAYINLARI- FOTOĞRAFLARLA GAZĠ ĠZMĠR DE Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 200 sayfa + kapak olacaktır sayfa ön-arka tek renk, 20 sayfa da ön-arka 4 renk olarak 135 gram mat kuşe kağıda basılacaktır Kapak 300 gram mat kuşe kağıda, ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır Kitap ip dikişle taslama olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır KÜLTÜR YAYINLARI-YERDEKĠ YILDIZLAR Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 144 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 135 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı; 5 yaprak kuşe çıkartma 4 renk baskılı, yarım kesimli, kapak kuşe sıvama sert kapak ve ön-arka 4 renk baskılı olacaktır Kitap ip dikişle taslama olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır KÜLTÜR YAYINLARI-YERDEKĠ YILDIZLAR Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 176 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 135 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı; kapak kuşe sıvama sert kapak ve ön-arka 4 renk baskılı olacaktır Kitap ip dikişle taslama olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır KÜLTÜR YAYINLARI- 2 ÜLKE VE 1 DENĠZ: TÜRKĠYE, UKRAYNA VE KARADENĠZ Kitap A4. ebadlarında olacaktır Kitap 180 sayfa + kapak olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır İç sayfalar 80 gram 1. hamur kağıda ön-arka tek renk; kapak 300 gram mat kuşe kağıda ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap amerikan ciltli olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır.

11 2.25. KÜLTÜR YAYINLARI-ÖYKÜ GÜNLERĠ Kitap 13.5x19,5 cm. ebadlarında olacaktır Kitap 400 sayfa + kapak olacaktır İç sayfalar 70 gram Avrupa kitap kağıdına ön-arka tek renk baskı olacaktır Kapak 240 gram Amerikan Bristol kağıda, ön-arka 4 renk baskılı ve mat selefonlu olacaktır Kitap 500 adet olarak basılacaktır Kitap amerikan ciltli olacaktır Telif ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir ISBN numarası ve bandrol Yüklenici tarafından alınacaktır Yayına hazırlık, editoryal çalışma ve redaksiyon faaliyeti Yüklenici tarafından yaptırılacaktır USTA YA SAYGI ETKĠNLĠKLERĠ Etkinlikler Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi nde Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık aylarının son haftasında yapılacaktır İzmir in kültür, sanat ve sosyal hayatına katkıda bulunan kişiler arasından İdare tarafından belirlenecek 5 konuğumuzun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Etkinlikler sırasında 5 konuğumuza verilecek 5 adet el buketi ve İdare tarafından örneği verilecek 5 adet bakır işlemeli tepsi Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinlik sonrasında katılımcılara verilecek 100 kişilik çay ve kuru pasta ikramı yüklenici tarafından hazırlatılacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 15 adet pankart, 25 adet demonte, 10 adet banner, 1000 adet CD OYUN VE OYUNCAK MÜZESĠ ETKĠNLĠKLERĠ- TARLA FARESĠ TĠYATRO GÖSTERĠMLERĠ Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık, ayları içerisinde Konak Belediyesi Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi önünde toplam 25 çocuk oyunu gerçekleştirilecektir Grubun kaşe bedeli ve tiyatro grubunun her türlü ulaşım, dekor taşıma ve ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet demonte, 20 adet afiş OYUN VE OYUNCAK MÜZESĠ ETKĠNLĠKLERĠ-HACĠVAT-KARAGÖZ GÖSTERĠMLERĠ Hacivat-Karagöz gösterisi Hayali Deniz Özgökbel tarafından gerçekleştirilecektir Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık ayları içerisinde Konak Belediyesi Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi 30 gösterim gerçekleştirilecektir Etkinliği gerçekleştirecek sanatçının kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir Her seans 45 dakika sürecek ve her seansın sonunda çocuklara 15 dakıkalık Hacivat ve Karagöz ü tanıtıcı ve sevdirici bilgilendirme yine sanatçı tarafından yapılacaktır.

12 Gösterimlerde müzede bulunan Hacivat-Karagöz sahnesi, ses ve ışık sistemi kullanılacak, ancak sanatçı oyunda kendi tasvirlerini kullanacaktır Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 5 adet demonte, 20 adet afiş MASK MÜZESĠ SERGĠLERĠ Mayıs, Haziran, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Konak Belediyesi İzmir Mask Müzesi nde 5 adet sergi açılacaktır Her sergi için 50 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından gerçekleştirilecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet banner, 10 adet demonte, 100 adet afiş. (Sergi başına 2 adet pankart, 2 adet banner, 2 adet demonte, 20adet afiş) KARĠKATÜR MÜZESĠ SERGĠLERĠ Nisan, Eylül ve Kasım aylarında Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi nde 3 adet sergi açılacaktır Her sergi için 60 kişilik çay ve kuru pasta ikramı Yüklenici tarafından gerçekleştirilecektir Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 60 adet afiş, 6 adet pankart, 6 adet banner, 6 adet demonte, 600 adet katalog. (Sergi başına: 30 adet afiş, 2 adet pankart, 2 adet banner, 2 adet demonte, 200 adet katalog GÜZELYALI KÜLTÜR MERKEZĠ SERGĠLERĠ Güzelyalı Kültür Merkezi Sanat Galerisi nde Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında olmak üzere toplam 5 sergi yapılacaktır Sergisi açılacak sanatçının her türlü ağırlama gideri Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sergiler için İstanbul ve ankara dan gelecek 5 sanatçının hava yolu ile ulaşımları ve Konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 4 yıldızlı bir otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Sanatçılara verilecek 5 adet el buketi Yüklenici tarafından sağlanacaktır adet serginin İstanbul dan İzmir e getirilip götürülmesi ile ilgili nakliye ücreti Yüklenici tarafından ödenecektir Sergiye katılacak sanatseverler için 100 kişilik kokteyl aşağıda belirtilen şekilde Yüklenici tarafından hazırlatılacaktır: KOKTEYL MENÜSÜ:Karışık çerez; karışık mısır ve patates cipsi; dip soslu havuç, salatalık 4 çeşit kanepe (Kaşar peynirli, zeytinli, jambonlu, meyveli)

13 Mini sigara böreği Limitli meşrubat (Cola, fanta, karışık meyve suyu) Çay-kahve Yeterli sayıda biströ masa (giydirmesi yapılmış) 5 adet garson ( Siyah pantolon, beyaz gömlek ve papyonlu.) Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 100 adet afiş, 10 adet banner, 10 adet pankart, 15 adet demonte, 1000 adet katalog. (Sergi Başına: 20 adet afiş, 2 adet banner, 2 adet pankart, 3adet demonte, 200 adet katalog.) KONSER-GRUP OMNĠTONE Konserler Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde İdare tarafından belirlenecek 3 açık alanda yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe bedeline dahil olacaktır KONSER-ORKESTRA SUPER SOUND Konserler Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları içerisinde İdare tarafından belirlenecek 3 açık alanda yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri ile ses, sahne ve ışık sisteminin kurulması kaşe bedeline dahil olacaktır KONSER-ROMAN BANDOSU Konserler Nisan ve Mayıs ayları içerisinde Konak İlçesi sınırları içerisinde İdare tarafından belirlenecek 3 noktada yapılacaktır Grubun kaşe bedeli Yüklenici tarafından ödenecektir. Her türlü ulaşım ve ağırlama gideri kaşe bedeline dahil olacaktır ĠZMĠR OKUMA GÜNLERĠ Etkinlik Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve aralık ayları olmak üzere 5 kez Konak Belediyesi Dr. S. Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi nde gerçekleştirilecektir Etkinliğe katılacak 5 yazarın İstanbul-İzmir-İstanbul hava yolu ulaşımları ile 1 gece oda+kahvaltı konaklamaları Yüklenici tarafından karşılanacaktır Her etkinlik için konak İlçesi sınırları içerisinde bulunan 1. sınıf bir restoranda 5 kişilik akşam yemeği Yüklenici tarafından karşılanacaktır Konukların şehir içi ulaşımları İdare tarafından karşılanacaktır Konuklara verilecek 5 adet el buketi ve 5 adet bakır işlemeli kahve tepsisi İdare tarafından verilecek örneğe uygun olarak Yüklenici tarafından temin Etkinliğin duyurusu için aşağıda belirtilen görsel malzemeler İdare tarafından verilen Basılacak Görsel Malzemeler: 10 adet pankart, 10 adet demonte, 5 adet banner. (Her etkinlik için 2 adet pankart, 2 adet demonte, 1 adet banner.)

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU b ir im f iy a t t e k l if c e t v e l i Toplantı Adı TRSM Çalışma Rehberi Eğitimi Organizasyon Hizmet Alımı Toplantı Tarihleri 25-27 Mart 2015 Toplantı

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. HEDEF 25 ÇALIŞTAYI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. HEDEF 25 ÇALIŞTAYI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. HEDEF 25 ÇALIŞTAYI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER... 3 4. TEKNİK ŞARTLAR... 3 5. YETERLİLİK

Detaylı

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

2003 yılının ilk altı aylık döneminde şirket çalışanlarının aldığı eğitimlerin listesi aşağıdaki gibidir :

2003 yılının ilk altı aylık döneminde şirket çalışanlarının aldığı eğitimlerin listesi aşağıdaki gibidir : İZFAŞ İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ TİC. A.Ş. KALİTE YÖNETİM TEMSİLCİLİĞİ 2003 YILI FAALİYETLERİ 2003 yılı içerisinde sürekli iyileştirme kapsamında şirketimizde re-organizasyon çalışması

Detaylı

5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ

5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ 5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ A. AMAÇ: İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Polis Akademisi Başkanlığı, diğer bakanlık,

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXIII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2013) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2013 yılında düzenlenecek olan XXIII.

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 ORGANİZASYONEL HİZMETLER 11 ORGANİZASYON SENARYOSU 11 PROGRAM 11 LOGO TASARIMI 11 WEB ADRESİ, TASARIMI

Detaylı

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Ekim-Kasım 2011 TEKNİK ŞARTNAMESİ A- GENEL MADDELER 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 1) Bu şartname, 33. Türk Ulusal Kulak

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI İLE

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor. İçindekiler İdeal Home Tanıtım... 3 İdeal Home 2013 de Neler Oldu?... 5 Talep Formu Ön Yazı... 6 Fuar Katılım, Kayıt ve Talep Formu... 7 Fiyat Tarifesi... 8 Katılım Sözleşmesi... 9 Sözleşme Şartları...

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

2009-2010 DEVLET TİYATROLARI FAALİYET RAPORU

2009-2010 DEVLET TİYATROLARI FAALİYET RAPORU 2009-2010 DEVLET TİYATROLARI FAALİYET RAPORU DT STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ Bir millet sanattan ve sanatkardan mahrumsa, tam bir hayata sahip olamaz. BAKAN SUNUŞU GENEL MÜDÜR SUNUŞU I-GENEL BİLGİLER

Detaylı

Güvenilir firmaya gümrük müjdesi!

Güvenilir firmaya gümrük müjdesi! SAYFA 01 SIYAH MAVI KIRMIZI SARI 2013 yılının gümrüklerde çok büyük değişimin yaşanacağı bir yıl olacağını belirten Bakan Yazıcı, Yetkilendirilmiş Yükümlü Uygulamasıyla güvenilir şirketlere imtiyazlar

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 2014 FAALİYET RAPORU

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 2014 FAALİYET RAPORU BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 204 FAALİYET RAPORU Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getiren uluslar önce onurlarını, sonra özgürlüklerini, daha sonra da geleceklerini

Detaylı

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

Kıymetli Manisalı hemşerilerim, Değerli Meclis Üyeleri;

Kıymetli Manisalı hemşerilerim, Değerli Meclis Üyeleri; Kıymetli Manisalı hemşerilerim, Değerli Meclis Üyeleri; Manisa Halkının oyuyla göreve geldiğimiz bu kutsal makamda iki yılımızı geride bıraktık. Bir yıl öncede belirttiğimiz gibi şeffaf, sorgulanabilir,

Detaylı

KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ RAPORU. KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ ORGANĠZASYON ġemasi

KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ RAPORU. KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ ORGANĠZASYON ġemasi 327 KÜLTÜR VE SOSYAL ĠġLER MÜDÜRLÜĞÜ RAPORU Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz 5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesine göre Belediyemiz idari anlamdaki yapılanmasını norm kadrosu kanununa ve mevzuat

Detaylı

Siyasilerin sazı-sözü aynı havada

Siyasilerin sazı-sözü aynı havada 22 Haziran 2015 Pazartesi www.yedigungazetesi.com Fiyatı 25 Kr Siyasilerin sazı-sözü aynı havada Koalisyon TÜRKÜSÜ! Türkiye, içeriden-dışarıdan pek çok unsurun etkili olduğu tarihi bir seçim sürecinin

Detaylı

KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ -------------------------------------------------------------------

KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ------------------------------------------------------------------- KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ ------------------------------------------------------------------- Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 1 Müdür Vekili, 1 tam zamanlı sözleşmeli personel, 9 Destek Hizmeti

Detaylı

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2009 YILI İDARE FAALİYET RAPORU

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2009 YILI İDARE FAALİYET RAPORU 1 BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2009 YILI İDARE FAALİYET RAPORU 2 EGEMENLİK, KAYITSIZ ŞARTSIZ, MİLLETİNDİR. 1 2 3 4 5 Başkandan Sevgili Hemşehrilerim, İstanbul un yeni ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, 2000

Detaylı

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL www.tdbkongreleri.org Expodental 015 Fuar Servis Kataloğu TDB 1. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL Sayın Yetkili,

Detaylı

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET STANDARTLARI (2015)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET STANDARTLARI (2015) BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET STANDARTLARI (205) Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü Mayıs 205 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

Detaylı