GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜÇLENEN TEKNOLOJİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜÇLENEN TEKNOLOJİ"

Transkript

1

2 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜÇLENEN TEKNOLOJİ GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TOSHIBA 1875 yılında, Japonya Tokyo da kurulan Toshiba, bugün 206 bin çalışanı, 70 milyar dolar cirosu ve üretim-satış-arge konularında faaliyet gösteren 740 şirketiyle yüksek teknolojide bir dünya devidir. Ar-Ge mükemmelliği alanında dünya çapında ünlü, otuzdan fazla Ar-Ge laboratuarı ve 300 den fazla alt kuruluşu vardır. Geliştirilen teknolojilerle, dünyada birçok ilke imza atmış ve teknolojiye önderlik etmiştir. Toshiba nın ilk taşınabilir bilgisayarı olan T1100, aynı zamanda Dünya nın ilk kurumsal notebook bilgisayarıdır.

3 NEDEN? BÜTÜNLEŞİK HİZMET PAZAR LİDERLİĞİ Toshiba, 27 yıldır mobil bilişim üzerine odaklanmıştır. Dünya çapında 100 milyondan fazla dizüstü bilgisayar satışı gerçekleştirmiştir. YENİLİK Toshiba, dünyanın önde gelen teknoloji liderlerinden biridir ve 2015 yılları arasında, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarına 8 milyar Euro dan fazla yatırım yapılması öngörülmektedir. KALİTE Toshiba, teknoloji pazarında 130 yılı aşkın tecrübesinin sonucu yüksek kaliteli ürünleri tasarımları ile Dünya çapında Reddot tasarım ödüllerini de kapsayan çok sayıda ödüle sahiptir. GÜVENİLİRLİK Üstün kalite standartlarındaki ürünleriyle Toshiba, satış öncesinde veya satış sonrasında, No Matter What, Yerinde Servis, VIP Servis gibi Premium Hizmetleriyle üstün fayda ve güvence sağlamaktadır. SERVİS VE DESTEK Toshiba, iş ortaklarına ve kullanıcılarına satış öncesi ve sonrası destek, geniş yelpazeli SLA çözümleri ve en güncelkişiselleştirilmiş servis hizmetleri sunar. ÇÖZÜMLER & VERİMLİLİK Toshiba, içerdiği özel yazılımlarla BT süreç yönetiminizi kolaylaştırır ve donanımın çok ötesinde çözümler sunar. Satınalma aşamasında ve cihazınızın ekonomik ömrü boyunca sunduğu kurumsal çözümlerle, toplam sahip olma ve toplam fayda maliyetlinizi düşürür; iş hayatınızda verimliliği maksimize eder.

4 TOSHIBA VE KURUMSALA BAKIŞ PROFESYONEL İHTİYAÇLARA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER Toshiba, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile değişen kurumsal ihtiyaçlara en doğru şekilde yanıt verebilecek profesyonel ürünler ve çözümler ile kurumsal verimliliğin ve karlılığın arttırılmasında önemli rol oynar. Araştırma ve geliştirme yatırımları ve güvenirlilik konusundaki haklı şöhreti ile Toshiba, firmalara özel sunduğu ürün, finans, servis çözümleriyle küçük, orta ve büyük ölçekli işletme ve kurumların yatırımlarından maksimum fayda sağlamalarına yardımcı olur. programı, firmanıza özel çözümlerle işinizi geliştirmek ve güçlendirmek için tasarlandı.

5 PROGRAMIN YAPISI VE İŞLEYİŞİ TÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARA BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜMLER PREMIUM HİZMETLER SATIŞ SONRASI HİZMETLER PROGRAMININ YAPISI VE İŞLEYİŞİ Toshiba, ilk dizüstü bilgisayarı ürettiği günden bugüne, teknolojide inovasyon liderliğini sürdürebilmek için, en yüksek ARGE yatırımlarını gerçekleştirirken, kurumsal ihtiyaçlara olan odağını kaybetmemiştir. UZMAN ÜRÜN YÖNETİMİ FİNANSAL HİZMETLER Bu tecrübe ve deneyimle geliştirilen programı ; Uzman ürün yönetimi, satış, finansal hizmetler ve satış sonrası hizmetler ekibiyle, Nitelikli kurumsal çözüm ortaklarıyla, Kurumsal ihtiyaçlara yönelik geliştirilen ürünler, premium hizmetler ve finansal hizmetlerle, kurumsal tüketicilere her zamankinden daha yakın olmayı ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, en verimli çözümleri sunmayı hedeflemektedir. VERGİ AVANTAJLARI VERİMLİ ÇÖZÜMLER B2 programına dahil olan firmalar: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Sürdürülebilirlik Verimlilik Ekonomik ömür boyunca, düşük toplam satın alma maliyetleri Alternatif finansman modelleri ile etkin kaynak kullanımı Vergi avantajları gibi avantajlardan faydalanabilecekler. ETKİN KAYNAK DÜŞÜK TOPLAM SATIN ALMA MALİYETLERİ VERİMLİLİK

6 KURUMSAL NOTEBOOK MODELLERİ GÜCÜNÜ İŞTEN ALIR KURUMSAL NOTEBOOK MODELLERi Toshiba nın üstün performanslı ve yüksek kaliteli kurumsal notebook modelleri ile ofiste veya ofis dışında yüksek kaliteli bilişim deneyimi yaşayabilir ve yatırımınızdan maksimum fayda sağlayabilirsiniz. TOSHIBA TECRA SERİSİ İş kullanımı için özel tasarlanan Tecra serisi, yüksek performansı, dayanıklı yapısı ve uzun pil ömrüyle her türlü kurumsal ihtiyaca en uygun şekilde yanıt verebilecek profesyonel ürün serisidir. Ürün ömrü ve güncelliğini en uzun süre koruyan taşınabilir bilgisayar ailesi olarak ünlenmiştir. TOSHIBA PORTÉGÉ SERİSİ Stil sahibi mobil profesyoneller için tasarlanan ultra ince ve hafif Portégé serisi, hızlı ve güçlü olduğu kadar, şık, hafif ve dayanıklı gövde yapısıyla üst seviye mobil kullanım sunar.

7 TOSHIBA PORTÉGÉ R30-A HAFİF, GÜÇLÜ, ESNEK PERFORMANSTAN ÖDÜN VERMEYEN MOBİL KULLANIM 1,5 kg dan başlayan ultra taşınabilir, Portégé R30, yüksek performans sağlayan özelliklere sahiptir. Toshiba DVD sürücü ve diğer çeşitli tam boy bağlantı noktaları ile, diğer hafif bilgisayarlarda bulunmayan birçok özelliği ürünlerine dahil etmiştir. VGA ve HDMI portları sayesinde, her türlü sunum için hazırsınız. İntel Core işlemciler, kusursuz performans sunarken, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Bal peteği dahili yapısı ile güçlendirilmiş magnezyum kasaya sahiptir. Düşmelere, sıvı dökülmelerine karşı, Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland tarafından titizlikle gerçekleştirilen testler başarıyla geçmiştir. Sağlam yapı, verilerin korunması, sahip olma maliyetinin düşürülmesi için tasarlanmış kapsamlı bir yönetim özelliği listesi, güvenlik ve yatırım koruma özellikleriyle desteklenmiştir. Hafif ve performanstan ödün vermeyen Portégé R30, hem kullanıcıları, hem de BT yöneticilerini memnun edecektir.

8 TOSHIBA PORTÉGÉ Z10T-A İSTER NOTEBOOK İSTER TABLET GÜÇLÜ BİR DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR VE YÜKSEK PERFORMANSLI BİR TABLETİN BİRLEŞİMİ Portégé Z10T-A ultrabook, her türlü profesyonel kullanıcının değişen gereksinimlerine uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İş amaçlı üretilen Portégé Z10t-A ile toplantıya giderken e-postalarınız için dizüstü bilgisayar olarak kullanabilir, sonrasında oraya vardığınızda not almak için tablet moduna tıklayabilirsiniz. Ultrabook için özel üretilen Intel Core işlemciler ile, ofiste veya ofis dışında iş yükünüzü azaltmak için gerek duyduğunuz tüm gücü size sağlayacaktır. Windows 8 PRO işletim sistemi ile ister dokunmatik ekranı, ister klavyeli kullanım ile sezgisel bir deneyime her zaman güvenebilirsiniz.

9 TOSHIBA PORTÉGÉ Z30-A ULTRA İNCE, ULTRA GÜÇLÜ YÜKSEK PERFORMANS VE ULTRA MOBİLİTE BİRARADA Ultra ince, hafif ve şık, yüksek performanslı Portégé Z30-A, en zorlu uygulamaların üstesinden kolayca gelebilecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun pil ömrü, tam boy bağlantı noktaları ve en yeni Intel Core işlemcilerle güçlendirilmiş Portégé Z30-A serisi ile ultra dayanıklı bir yapıda yüksek düzeyde güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojileri yer almaktadır.

10 TOSHIBA TECRA W50-A EN YOĞUN KULLANIM İÇİN MOBİL PERFORMANSTA SON NOKTA En yoğun bilgisayar kullanım gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış Tecra W50A, profesyonel iş istasyonu, işiniz sizi nereye götürürse götürsün performans konusuda iddialıdır. Güçlü Quad Core işlemciler ve hızlı Nvidia Quatro ekran kartıyla desteklenen Tecra W50A, grafik ağırlıklı birden fazla uygulamayı ve zorlu sistem görevlerini büyük bir kolaylıkla çalıştırır. Süper hızlı HDD, SSD veya karma sürücülerinden güvenilir tasarımına kadar olağanüstü performans hiç bu kadar taşınabilir olmamıştı.

11 TOSHIBA TECRA Z40-A OFİSİN EN ZARİFİ GENİŞ EKRAN VERİMLİLİK VE ULTRA İNCE TAŞINABİLİRLİK BİRARADA Toshiba nın en ince ve hafif kurumsal disüstü bilgisayar modellerinden olan Tecra Z40-A, ultra taşınabilirliği, uzun pil ömrü ve geniş ekran ile birleştirmektedir. Böylece seyahat ederken de ofisteki verimliliği yakalayabilirsiniz. En yeni Intel Core işlemcilerle güçlendirilmiş Z40-A, ihtiyacınız olan hızı size sunar. Ayrı bir adaptör kullanımı gerektirmeyen, tam boy portlar ile daha esnek çalışabilirsiniz. Yüksek seviye güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojileriyle, gittiğiniz her yerde kurumsal verinizi koruma altındadır. Ek olarak, Toshiba magnezyum gövde yapısıyla düşmelere, sıvı dökülmelerine karşı, Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland tarafından uygulanan testlerden başarıyla geçmiştir.

12 TOSHIBA TECRA Z50-A SÜPER İNCE SÜPER GÜÇLÜ DAHA FAZLASINI GÖRMEYE, YAPMAYA VE BAŞARMAYA HAZIR OLUN Süper ince ve hafif, yeni Tecra Z50-A dizüstü bilgisayarla, 15.6 inch, yansımayı önleyen ekranda daha fazlasını görebilir, güçlü İntel Core işlemcilerle daha fazla iş yapabilir ve tam boy bağlantı noktalarıyla daha fazlasını başarabilirsiniz. 1.8 kg dan hafif, pürüzsüz bir tasarıma ve uzun pil ömrüne sahip Z50-A, tüm gün verimlilik için kolayca kullanılabilir. Yüksek hızda performans sunan Tecra Z50-A ile isteğe bağlı docking ünitesi kullanarak tüm çevre birimlerinizi bağlayabilirsiniz. Yüksek düzeyde güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojilerini eklediğinizde Tecra Z50-A ile her zaman daha fazlasını görmeye, yapmaya ve başarmaya hazır olursunuz.

13 ÇEVRE VE VERİMLİLİK DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER Vizyonumuz; Toshiba, insanların dünya ile uyumlu bir şekilde ferah bir yaşam sürdürmelerini sağlamak ve yeni değer oluşumlarıyla topluma katkıda bulunmak üzere Çevre Vizyonu 2050' yi geliştirmiştir. Ürünlerin üretiminden yeniden kullanımına ve geri dönüşümüne kadar süren yaşam döngüsü boyunca, daha güvenli ve rahat yaşam stilleri sağlamak için çalışmaktadır. Ayrıca iklim değişikliğini yavaşlatmaya çalışarak, kaynakları verimli kullanarak ve kimyasal maddeleri yöneterek dünya ile uyum içinde olmaya çalışmaktadır. Sosyal Sorumluluk; Toshiba ve çalışanları, daha iyi bir gelecek için çalışarak, insanlara ve çevreye fayda sağlayan etkinlikler ve projeler ile topluma katkıda bulunurlar. Ürünlerin Çevre Dostu Üretilmesi; Tam özellikli dizüstü bilgisayarlardan notebooklara kadar, tüm ürünlerimiz çevre dostu materyaller kullanılarak üretilir ve çevreye verilen hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmaktadır. Süreçlerin Çevre Dostu Yapılması; Daha yeşil bir gelecek için, günümüze ve ileriye yönelik hedefler belirleyerek, yeşil BT nin en ileri noktasında olmayı amaçlıyoruz. Toshiba Eco Style; Dünyanın önde gelen çevre dostu şirketlerinden biri olan Toshiba, çevre yönetimini Toshiba eco style küresel markası altında değerlendirmektedir. Eco style logosunun çevresindeki halkalar, çevre dostu süreçler, çevre dostu ürünler ve teknolojik çevre dostluğunu temsil eder.

14 ÇEVRE VE VERİMLİLİK DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER LED ARKA IŞIKLANDIRMA TOSHIBA EKOLOJİK ÜRÜNLER Toshiba, tüm ürünlerinin çevresel performansını geliştirmek ve en üst düzeyde olmasını sağlamak üzere, çevre bilinci taşıyan ürünler (ECP'ler) için yeni ekolojik hedefler belirlemiştir. ECP'ler malzemelerin alınması, üretim, dağıtım, kullanım, atma ve geri dönüşüm aşamaları da dahil olmak üzere yaşam döngüsünün her aşamasında çevre bilinci taşıyacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Çevre bilinci taşıyan ürün tasarımı, şu üç konuyu göz önünde bulundurur: küresel ısınmanın yavaşlatılması, kaynakların verimli bir şekilde kullanımı ve kimyasal madde yönetimi. Toshiba, ürünlerin üretimden yeniden kullanıma ve geri dönüşüme kadar süren yaşam döngüsü boyunca, daha güvenli ve daha rahat yaşam stilleri sağlamak ve müşteriler için zenginleştirilmiş değer oluşturmak için çabalar. Ayrıca iklim değişikliğini yavaşlatmaya çalışarak, kaynakları verimli kullanarak ve kimyasal maddeleri yöneterek, Dünya ile uyum içinde olmaya çalışacaktır. Daha yeşil bir gelecek için geliştirilmiş çevre dostu özellikler Yeni dizüstü bilgisayarlar, Toshiba Eco Yardımcı Program yazılımı, SSD modülleri, LED arka ışıklandırması ve ENERGY STAR 5.0 etiketi özellikleri ile daha çevreci BT anlayışına olan bağlılığımızı hayata geçirir. ECO YARDIMCI PROGRAM YAZILIMI SSD MODÜLLERİ ENERGY STAR ETİKETLİ

15 ÇEVRE VE VERİMLİLİK DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER ÜRÜN VERİMLİLİĞİ Eko-verimlilik, hizmet ömrü kalitesini artırarak ve ürünlerin yaşam döngüleri sırasında neden olduğu çevresel etkiyi en aza indirerek geliştirilebilir. Toshiba'da yüksek eko-verimliliğe sahip ECP'ler oluşturmak üzere eko-verimliliği ölçmek için benzersiz bir yöntem kullanıyoruz. Faktör Faktör bir ürünün eko-verimliliğinin standartla karşılaştırıldığında ne kadar fazla olduğunu gösterir. Daha büyük Faktör değeri, bir ürünün teknolojik ilerleme ve yenilik ile herkesin Dünya ile uyum içinde zengin yaşam stilleri sürdürdüğü bir dünya yaratılmasına daha fazla katkıda bulunduğu anlamına gelir. Eko Verimlilik = Kaliteyi artırma Yaşam Kalitesi Çevresel Etkiler Etkileri Azaltma Konfor ve Uygunluk Güven ve Güvenirlik Tasarım ve Yenilikçi İklim Değişiminin Yavaşlatılması Kaynakların verimli şekilde kullanılması Kimyasal Maddelerin Yönetimi Ürünler ve hizmetlerden sağlanan değeri (faydaları) tüketicinin bakış açısına göre ölçme Toshiba nın Bakış Açısı Kapsamlı bir bakış açısıyla çevreyle ilgili çeşitli sorunları tüm ürün yaşam döngüsüne göre değerlendirme QFD Kalite Fonksiyon Yayılımı Araçlar LCA (Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi) Ürün değeri x kat arttı Değerlendirilmiş bir ürünün Eko Verimliliği Faktör = = = Değer Faktörü X X Değerlendirme ürünün Eko Verimliliği Bir Ürünün Değeri Bir Ürünün Çevreye Olan Etkisi Çevresel Etki Azaltma Faktörü Y Toshiba olarak, RoHS Direktifi'ne uyum sağlamak için, ilk RoHS uyumlu dizüstü bilgisayarımızı Eylül 2005'te piyasaya sunduk. Ayrıca TOSHIBA, 1 Haziran 2007 de yürürlüğe giren REACH (Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması) gereksinimlerinin tümünü karşılar. Toshiba, iş ortaklarının da işbirliğiyle dünya çapında çevre dostu tedarik sürecini teşvik etmektedir. Toshiba, ürünün yaşam döngüsü boyunca çevre üzerindeki etkilerinin azaltılmasına katkıda bulunan çevre bilinci taşıyan ürünler ile hizmetler geliştirir ve sunar. Toshiba, ambalajlarında mümkün olduğu kadar fazla bir şekilde geri dönüştürülmüş maddelerden faydalanır., Toshiba ağırlığı ve paketleme malzemelerini azaltarak, ürünlerin taşınması için gerekli olan enerjinin azalması için çalışır.

16 KALİTE STANDARTLARI GARANTİSİ TOSHIBA KALİTESİ Toshiba nın yüksek kaliteli ve kurumsal ihtiyaçlara odaklanmış olarak tasarlanan kurumsal ürünleri, Bağımsız Alman Enstitüsü TÜV Rheinland tarafından titizlikle uygulanan hızlandırılmış yaşam testi HALT (Highly Accelerated Life Testing) ten başarıyla geçmiştir. Bu testler şu şekilde uygulanmaktadır: Sıvı dökülmesine karşı koruma (30cc): Klavye üzerine 30 cc sıvı dökülür. Tüm bilgiler 3 dakika içerisinde kaydedilir. Daha sonra batarya ve adaptör çıkarılarak klavye içerisindeki sıvının çıkarılması sağlanır ve kurumaya bırakılır. Veri kayıpları ve arıza olasılığı olabilecek en minimum seviyede tutulur. Sıcaklık testi: Toshiba dizüstü bilgisayarlar, özel bir ortamda -25/+70 derece arasında test edilir. Her sıcaklık seviyesinde 10 dakika boyunca test edilir. Bilgisayar belirtilen ısı aralıkları boyunca tüm fonksiyonlarıyla aktif durumda tutulur. 100 kg baskı testi: Bilgisayar üzerine çelik levha koyulur. Çelik levha üzerine 100 kg lık baskı uygulanır. Cihaz işlem sırasında tüm fonksiyonlarıyla açıktır. Titreşim testi: Günlük yaşamda bilgisayarın karşılaşılabileceği hareket ve sarsıntılara karşı rastgele pozisyonlarda 45G titreşim uygulanır. Bilgisayar test bitimine kadar tüm fonksiyonlarıyla aktif durumda tutulur Düşme testi: Yükseklik = 76cm Cihaz farklı konumlardan çelik levha üzerine 4 kez düşürülür. Cihaz işlem sırasında tüm fonksiyonlarıyla açıktır.

17 ÇÖZÜMLERİ İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY SERVİS HİZMETLERİ Toshiba, kurumsal kullanıcılarına yüksek hızda, kaliteli servis ve ayrıcalıklı premium hizmet çözümleri sunarak, IT süreçlerini maksimum verimlilikle yönetmenize yardımcı olur. MOBİL SERVİS Arıza, çağrı merkezine bildirildiği andan itibaren, 3 saat içerinde cihaza mğdahale edilen servis hizmetidir. Cihazın merkeze getirilmesi durumunda yedek cihaz sağlanır ve garanti kapsamında verilen servis karşılığında yedek parça ücreti alınmaz. VIP SERVİS Toshiba nın, servis tamamlanma sürecini 24 saate indiren özel bir servis hizmetidir. Cihaz, garanti süresi boyunca kaç kez arızalanırsa arızalansın, servis merkezine teslim edildiği andan itibaren 24 saat içerisinde arıza giderilerek, cihaz kullanıcıya teslim edilir. NO MATTER WHAT GARANTİSİ Garanti kapsamına girmeyen sıvı teması, düşme, çalınma ve parçalanma gibi durumları kapsayan özel bir garanti paketidir. İlk 14 gün içerisinde koşulsuz iade, çalınmaya karşı koruma ve kaza sonrası hasar korumasını içerir. GARANTİ UZATIMI Toshiba, garanti uzatım servisiyle cihaz garanti süresince, garanti kapsamında olan ve ücretsiz olarak sağlanan tüm teknik servis hizmetlerinin mevcut garanti süresine ek olarak, 1 yıl süreyle uzatılmasını sağlar.

18 ÇÖZÜMLERİ İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY SERVİS HİZMETLERİ Toshiba, kurumsal kullanıcılarına yüksek hızda, kaliteli servis ve ayrıcalıklı premium hizmet çözümleri sunarak, IT süreçlerini maksimum verimlilikle yönetmenize yardımcı olur. VIP EXTRA Önceliklendirilmiş kurumsala özel telefon destek hattı ile özel SLA seviyeleri ve VIP Kurye hizmeti sunan bir Toshiba servisidir. BAKIM ANLAŞMASI Tüm cihazlara genel bakım ve performans denetimi yapılarak, recovery, parça upgrade işlemi, RAM ve harddisk yükseltme gibi işlemler gerçekleştirilir. YERİNDE SERVİS & SERVİS MASASI Toshiba, makine parkuruna bağlı olarak belirlenen servis seviyelerinde, yerinde servis hizmetini sağlar ve müşteri lokasyonunda hizmet veren, envanter yönetimi ve birinci seviye destek sağlayan personel istihdam eder. Kurumsal ihtiyaçlara özel çağrı merkezi ile sorularınıza kolayca cevap alabilirsiniz. Çağrı Merkezi

19 FİNANSAL HİZMETLER YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİR OPERASYONEL KİRALAMA MODELİ B2Toshiba nın, kurumsal müşterilere özel geliştirdiği operasyonel kiralama modeli: Yatırım maliyetlerini zamana yayma Vergi avantajlarından faydalanma Operasyonel kiralama dönemi sonunda uygun koşullar ile satın alma ya da yenileme alternatifleri sağlar.

20 İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI DEĞİŞEN İHTİYAÇLARA ESNEK ÇÖZÜMLER İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI Toshiba, kurumsal kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı şekilde yanıt verebilecek, iş odaklı, konusunda uzman, seçkin iş ortaklarını bu programa dahil etmiştir. Toshiba, Gold ve Silver statüsündeki iş ortaklarına yüksek seviyede destek sunarak, ayrıcalıklı servis ve eğitim olanaklarıyla verimliliklerini arttırır. Böylece kurumsal kullanıcılarının yatırımlarında maksimum faydayı elde etmelerini sağlar ve toplam sahip olma maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur.

21 HEDEF SEKTÖRLER HEDEFLERE UYGUN ÇÖZÜMLER HEDEF SEKTÖRLER B2Toshiba programından; Toshiba, farklı firmaların farklı ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verebilecek; gerek finansal gerek satış sonrası hizmetler konusunda firmalara özel, esnek çözümler sunmaktadır. BÜYÜK ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER EĞİTİM KURUMLARI KAMU KURUM VE KURULUŞLARI

DELL KILAVUZU MOBILITE

DELL KILAVUZU MOBILITE DELL KILAVUZU MOBILITE DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ Hiçbir şeyden ödün vermeyen bir dizüstü bilgisayar istiyorsunuz. En sık seyahat edenlere bile dayanabilecek sistemlerle servis dışı kalma

Detaylı

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com ModulA Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com Yeni Biral ModulA: Konu enerji verimliliği ise, pompa teknolojisi modüller halinde yapılandırılabilen bu üstün çözüm hiç bu

Detaylı

Toughbook ve Toughpad Dünyasına Hoş Geldiniz. Her yerde çalışın. Her yere götürün.

Toughbook ve Toughpad Dünyasına Hoş Geldiniz. Her yerde çalışın. Her yere götürün. Toughbook ve Toughpad Dünyasına Hoş Geldiniz Her yerde çalışın. Her yere götürün. TOUGHBOOK Dayanıklı, özgün, pazar lideri* Panasonic Toughbook, dayanıklı bilgisayar pazarında hiçbir zaman arka planda

Detaylı

Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Hizmetleri. Mustafa YILMAZ mustafayilmaz@tse.org.tr

Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Hizmetleri. Mustafa YILMAZ mustafayilmaz@tse.org.tr Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Hizmetleri Mustafa YILMAZ mustafayilmaz@tse.org.tr Türk Standardları Enstitüsü tarafından yapılan Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Hizmetleri Yazılım

Detaylı

İleriye doğru açık bir yol

İleriye doğru açık bir yol Broşür İleriye doğru açık bir yol Bir HP PartnerOne İş Ortağı ile çalışmanın avantajlarını keşfedin HP portföyünün eşsiz zenginliği, yetkili HP PartnerOne İş Ortağı nın becerileriyle birlikte size piyasada

Detaylı

Misyonumuz. Vizyonumuz Çalışan. 45 Ülke İş Ortağı Kişilik Ekosistem. 85,000 Aktif Müşteri

Misyonumuz. Vizyonumuz Çalışan. 45 Ülke İş Ortağı Kişilik Ekosistem. 85,000 Aktif Müşteri 900+ Çalışan 45 Ülke 800+ İş Ortağı 2.500 Kişilik Ekosistem 85,000 Aktif Müşteri Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo, Türkiye nin yenilikçi yazılım

Detaylı

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr windesk.com.tr WINDESKCONCENTO Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları Kurumsal İş & Operasyonel süreçlerin performans tabanlı otomasyonu ile hizmet verimliliği ve kalitesinde artış sağlanır. sıgnum WINDESK

Detaylı

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T47 PC, güçlü Intel J1900 2GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard işletim sistemi kullanır. SC-T47, Citrix ICA/HDX, VMware PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak ağ protokollerinin

Detaylı

RİSK ALMAYIN ORİJİNAL TONER ALIN.

RİSK ALMAYIN ORİJİNAL TONER ALIN. RİSK ALMAYIN ORİJİNAL TONER ALIN. GERÇEK BİR AVANTAJ ELDE EDİN. Toner arızalarından, tekrar baskı yapma güçlüğü ve masraflarından kaçınmanın tek bir yolu var; o da sadece orijinal KYOCERA toneri kullanmak.

Detaylı

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA 1994 yılında Şerafettin Gürçay tarafından kurulan Gürçay Makine, tecrübeli kadrosu ve ileri teknoloji üretim donanımıyla kısa bir süre içerisinde sektörünün önde firmalarından biri

Detaylı

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T46 PC, güçlü Intel N2930 1.8GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard veya Linux işletim sistemi kullanır. SC-T46, Citrix ICA/HDX, PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak

Detaylı

Borsa Bilgi Sistemi TEKLİF DOSYASI

Borsa Bilgi Sistemi TEKLİF DOSYASI Borsa Bilgi Sistemi TEKLİF DOSYASI GİRİŞ Alpata Yazılım, müşterilerine yeni bin yılda çağdaş teknolojilerle daha iyi hizmetler üretmek amacı ile, farklı bir vizyon ve yapılanma düşüncesinden hareketle

Detaylı

Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar Mehmet SEZER

Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar Mehmet SEZER Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar Mehmet SEZER Genel Müdür Xerox Türkiye Biz Kimiz? $22,5 milyar ciro ile doküman yönetimi ve iş süreçleri alanında dünyanın en büyük teknoloji ve hizmet şirketi

Detaylı

KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİNDE 19 YILLIK DENEYİM. Tek Elden Teknoloji

KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİNDE 19 YILLIK DENEYİM. Tek Elden Teknoloji KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİNDE 19 YILLIK DENEYİM Tek Elden Teknoloji SİSBİM HAKKINDA Farklı sektör ve ölçekten firmalara tüm teknolojik alt yapıları ile ilgili kurumsal yazılım ve donanım çözümleri sunan IT

Detaylı

windesk.com.tr BT Servis Masası Uygulaması İç ve dış paydaş / müşterilere sunulan Hizmetler için ITIL uyumlu iş sürekliliği artışı sağlanır.

windesk.com.tr BT Servis Masası Uygulaması İç ve dış paydaş / müşterilere sunulan Hizmetler için ITIL uyumlu iş sürekliliği artışı sağlanır. windesk.com.tr WINDESKINTEGRA BT Servis Masası Uygulaması İç ve dış paydaş / müşterilere sunulan Hizmetler için ITIL uyumlu iş sürekliliği artışı sağlanır. sıgnum WINDESK Süreç Tabanlı Uygulama Platformu

Detaylı

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda.

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. Broşür Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. 2010 Cisco ve/veya bağlı kuruluşları. Tüm hakları saklıdır. Bu belge Genel Cisco Bilgileri ni içerir. Sayfa 1/5 Yeni Çalışma

Detaylı

PLED-W600. Genel Bakış. WXGA Yüksek Çözünürlüklü LED Projeksiyon Cihazı

PLED-W600. Genel Bakış. WXGA Yüksek Çözünürlüklü LED Projeksiyon Cihazı Genel Bakış ViewSonic PLED-W600, ultra hafif taşınabilir tasarımı ile 600Ansi lümen parlaklık, WXGA(1280x800) çözünürlük ve 120.000 kontrast oranına sahiptir. Hafif kompakt tasarımı ve 30.000 saat lamba

Detaylı

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ NGT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON PROJE VE TAAHHÜT NGT mühendislik olarak uzun yıllar otomasyon sektörüne hizmet eden deneyimli ve uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikim, uzmanlık

Detaylı

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin!

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! 444 87 36 Multinet Çağrı Merkezi Şirketlere, müşterilerine, üye işyerlerine ve çalışanlarına fayda sağlayan ve katma değerli çözümler sunan Multinet ile tanışın.

Detaylı

Misyonumuz. Vizyonumuz Çalışan. 45 Ülke İş Ortağı Kişilik Ekosistem Aktif Müşteri

Misyonumuz. Vizyonumuz Çalışan. 45 Ülke İş Ortağı Kişilik Ekosistem Aktif Müşteri 1.000+ Çalışan 45 Ülke 800+ İş Ortağı 5.000+ Kişilik Ekosistem 85.000+ Aktif Müşteri Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo, Türkiye nin yenilikçi yazılım

Detaylı

Seçimin Gücü. WD Kalitesi.

Seçimin Gücü. WD Kalitesi. Seçimin Gücü. WD Kalitesi. www.westerndigital.com Western Digital, WD, the WD logo, Put Your Life On It, WD Caviar ve WD Scorpio, Western Digital Technologies Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli

Detaylı

türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri

türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri www.selcoweld.com www.selcoweld.com Selco 30 yıldır inverterler üretmektedir Selco 30 yıldır ark kaynak uygulamaları için inverterlerin dizayn, geliştirme ve

Detaylı

Marka ya üyelik farklılık yaratır

Marka ya üyelik farklılık yaratır Marka ya üyelik farklılık yaratır bestwestern.com Best Western, dünyanın en büyük otel zincirine katılmanın avantajları. Best Western bağımsız kişiler tarafindan sahip olunan ve yönetilen bir otelciler

Detaylı

6_ _ _n.mp4

6_ _ _n.mp4 SAP Business One SAP Business One http://gateteknoloji.com/wp-content/uploads/2016/12/1567832 6_306102789784420_1572539796541145088_n.mp4 Muhasebe araçlarından daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Küçük

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS. Kolay Kullanım Hızlı Verimli Kazandıran Ergonomik

Kazandıran Güç MS SERİSİ REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS. Kolay Kullanım Hızlı Verimli Kazandıran Ergonomik Kazandıran Güç MS SERİSİ REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS Kolay Kullanım Hızlı Verimli Kazandıran Ergonomik 1 Kazandıran Güç 2 Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın

Detaylı

20 (19.5 Görüntülenebilir) SuperClear MVA Panel Teknolojisine ile Full HD LED Monitör

20 (19.5 Görüntülenebilir) SuperClear MVA Panel Teknolojisine ile Full HD LED Monitör 20 (19.5 Görüntülenebilir) SuperClear MVA Panel Teknolojisine ile Full HD LED Monitör VA2055Sa 20 (19.5 Görüntülenebilir) 1920x1080 Full HD çözünürlüğü ve SuperClear MVA Panel teknolojisine sahip paneli

Detaylı

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI yılların birikimi tek bir çatı altında KARPA & VENA YAPI ORTAK GİRİŞİMİ hakkımızda İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren KARPA YAPI VE VENA

Detaylı

Lojistik ve Depolama Çözümleri

Lojistik ve Depolama Çözümleri Lojistik ve Depolama Çözümleri Hakkımızda MLA Logistics olarak sektörümüzde ki tecrübelerimizin bize kattığı duyarlılığı her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu

Detaylı

Güneş Enerjisi nde Lider

Güneş Enerjisi nde Lider Güneş Enerjisi nde Lider GO Enerji, 2003 yılından itibaren, Güneş enerjisinden elektrik üretimi teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet göstermektedir. Kendi markaları ile ABD den Avustralya ya

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI. Sürdürülebilirlik vizyonumuz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI. Sürdürülebilirlik vizyonumuz SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI Sürdürülebilirlik vizyonumuz 150 yıllık bir süreçte inşa ettiğimiz rakipsiz deneyim ve bilgi birikimimizi; ekonomiye, çevreye, topluma katkı sağlamak üzere kullanmak, paydaşlarımız

Detaylı

etailer Kit YOGA 3 Pro 2015 Lenovo Kurum İçi. Tüm hakları saklıdır.

etailer Kit YOGA 3 Pro 2015 Lenovo Kurum İçi. Tüm hakları saklıdır. etailer Kit YOGA 3 Pro YOGA 3 Pro etailer Kit'e Dahil Varlıklar PPT Önerilen nüsha (Özet, Genel Bakış, Temel Özellikler) Fotoğraf Kılavuzu 3 boyutlu model bağlantısı Video bağlantıları 2 Önerilen nüsha

Detaylı

Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz

Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz Önemli Sektörler ve Ürünler HellermannTyton a Hoş Geldiniz. HellermannTyton kabloları ve kabloların bağlantı bileşenlerini bağlama, sabitleme,

Detaylı

YEŞİL FİLO Filo Yönetim Sistemleri. http://www.yesilfilo.com/ http://www.yesilgps.com/ http://www.8gdop.com/

YEŞİL FİLO Filo Yönetim Sistemleri. http://www.yesilfilo.com/ http://www.yesilgps.com/ http://www.8gdop.com/ YEŞİL FİLO Filo Yönetim Sistemleri http://www.yesilfilo.com/ http://www.yesilgps.com/ http://www.8gdop.com/ HAKKIMIZDA; Araç Filo Yönetim sektöründe hizmet veren Yeşil Filo Yönetim Hizmetleri,eşsiz filo

Detaylı

Çünkü işler sertleşiyor. Latitude Rugged portföyü

Çünkü işler sertleşiyor. Latitude Rugged portföyü Çünkü işler sertleşiyor. Latitude Rugged portföyü Yeni Dell Latitude Rugged ailesiyle tanışın Dell'in Latitude Rugged portföyüyle, her gün karşı karşıya kaldığınız sert koşullarda kendi sınıfının en iyi

Detaylı

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek 2 Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi ile endişelerinizden kurtulun Sistemi ihtiyaçlarınız belirler sadece size gereken için ödeme yaparsınız Uzak

Detaylı

Bosch Genel Seslendirme Sistemi Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü

Bosch Genel Seslendirme Sistemi Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü Bosch Genel Seslendirme Sistemi Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü 2 Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü Gelişmiş akustik uzmanlık Tasarımda ve elektro-akustik teknolojisinde 60 yıldan fazla deneyime

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

Daha genişbantlı, tamamen mobil

Daha genişbantlı, tamamen mobil Thuraya IP Daha genişbantlı, tamamen mobil T h u r a ya olarak, dünya çapında geniş bant uydu pazarı için yenilikçi, ucuz ve yüksek kalitede çözümler sunan öncü kuruluşuz. Performans ve tasarıda bir jenerasyon

Detaylı

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay 2 Kurulumu, Konfigürasyonu, Bakımı ve Kullanımı Kolay bir Yangın Paneli. Bütün dedektör alanları için durum göstergeli LCD ekran Kolay konfigürasyon

Detaylı

WINDESKPORTA. sıgnum. Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi. Uygulama Çözümü. windesk.com.tr

WINDESKPORTA. sıgnum. Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi. Uygulama Çözümü. windesk.com.tr windesk.com.tr WINDESKPORTA Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi Uygulama Çözümü Kurum içinde veya dışında faaliyet gösteren Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi uygulama alanında, tek bir

Detaylı

Intel Eğitim Çözümleri. En İleri Teknolojilerle, Dijital Eğitimde Yeni Bir Döneme Geçin

Intel Eğitim Çözümleri. En İleri Teknolojilerle, Dijital Eğitimde Yeni Bir Döneme Geçin Intel Eğitim Çözümleri En İleri Teknolojilerle, Dijital Eğitimde Yeni Bir Döneme Geçin Intel Eğitim Çözümleri Gelişmiş Öğrenci ve Öğretmen Sınıf Yönetim Yazılımı GELIŞMIŞ ÖĞRENCI VE ÖĞRETMEN ETKILEŞIMI

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 2 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir.

REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. Reon Enerji, enerji tüketimini daha ekonomik ve fonksiyonel bir hale getirme misyonundan

Detaylı

Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol

Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol 2 Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi serisi, okullar,

Detaylı

Toyota Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz!

Toyota Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz! Toyota Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz! Müşteri Memnuniyeti Toyota dünyanın en çok tercih edilen otomotiv markası çünkü tüketicisini en çok memnun eden marka. Bunun kanıtı ortada: Toyota, Ulusal Kalite

Detaylı

19" Geniş Ekran LED Monitör

19 Geniş Ekran LED Monitör Genel Bakış ViewSonic VA1917a, evde veya ofiste kullanım için ideal LED arka aydınlatmalı, parlak ve ince ön çerçeve tasarımına sahip, 18,5 inç geniş ekran monitördür. 1366 x 768 çözünürlük ve 5 ms tepki

Detaylı

Tanıtım Kitapçığı. Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor

Tanıtım Kitapçığı. Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor Tanıtım Kitapçığı Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor Değerli Girişimcilerimiz STARTKEY, 2013 yılında, gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın zamandır deneyime sahip olan Yönetim

Detaylı

Binalarda ve endüstriyel tesislerde Wilo Enerji Çözümleri

Binalarda ve endüstriyel tesislerde Wilo Enerji Çözümleri Pioneering for You Binalarda ve endüstriyel tesislerde 0000001599.indd 1 22.07.2014 13:59:50 27.08.2014.pdf 1 24.09.2014 08:34:47 02 C M Y CM MY CY CMY K -Proaktif Yenileme Yüksek verimlilik ve sürdürülebilirlik

Detaylı

Çalışanları ihtiyaç duyduğu bilgiye en hızlı ulaştıran araç. www.innova.com.tr

Çalışanları ihtiyaç duyduğu bilgiye en hızlı ulaştıran araç. www.innova.com.tr Çalışanları ihtiyaç duyduğu bilgiye en hızlı ulaştıran araç - Önceki müşteri tekliflerine nasıl ulaşabilirim? - Servisim kaçta nereden kalkıyor? - Bilgisayarım bozuldu kim onarabilir? - Bu dosyanın çıktısını

Detaylı

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Hayalleriniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Uluslararası teknik standartlara

Detaylı

Üniversal USB Seyahat Şarj İstasyonu

Üniversal USB Seyahat Şarj İstasyonu Üniversal USB Seyahat Şarj İstasyonu Kullanıcı Kılavuzu DA-10193 Digitus Üniversal USB Seyahat Şarj İstasyonu, tüm cihazlarınızı (dizüstü bilgisayarlar, ultrabook'lar, değiştirilebilir cihazlar, tabletler,

Detaylı

Elektronik Cevap Sistemi

Elektronik Cevap Sistemi Coğrafi Veri Modelleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Elektronik Cevap Sistemi Anadolu Üniversitesi Yunusemre Yerleşkesi ETGB Anadolu Teknoloji Parkı No : 213 ESKİŞEHİR Telefon : (0 222) 249 07 50 Faks

Detaylı

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun 2 1200 Serisi Yangın Paneli Rahatlık kurmak İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış eksiksiz koruma 1200 Serisi Yangın Paneli, yangın koruma için esnek,

Detaylı

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli HOŞGELDİNİZ Erdal Kılıç SOFT Gökhan Akça KoçSistem Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet

Detaylı

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net ATS Pro Araç Filo Yönetimi Yazılımı www.orjin.net Orjin Yazılım Hakkında Orjin Yazılım Hakkında ORJIN Yazılım 10 Yıllık Tecrübemize Ortak Olun... 1998 yılında, bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik bir

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

Harekete daha fazlasını katıyoruz. Yüksek verimli su temini pompaları.

Harekete daha fazlasını katıyoruz. Yüksek verimli su temini pompaları. Harekete daha fazlasını katıyoruz. Yüksek verimli su temini pompaları. Daha verimli ve daha yüksek basınçlı su temini için çalışıyoruz. Bu, 25 bar ın üzerine çıkılması anlamına geliyor. Wilo nun pompa

Detaylı

Gerçek hayattakine benzer görüntü kalitesi, tasarım uzmanlarına daha iyi bir görüntü çözümü sunar.

Gerçek hayattakine benzer görüntü kalitesi, tasarım uzmanlarına daha iyi bir görüntü çözümü sunar. 27 inç geniş açı WQHD çözünürlükte ekran Gerçek hayattakine benzer görüntü kalitesi, tasarım uzmanlarına daha iyi bir görüntü çözümü sunar. Genel Bakış ViewSonic 'in profesyoneller için tasarladığı VP27

Detaylı

SERVER TANFER. Yazılım Ürünleri Satış Müdürü IBM Türk

SERVER TANFER. Yazılım Ürünleri Satış Müdürü IBM Türk SERVER TANFER Yazılım Ürünleri Satış Müdürü IBM Türk Rethink IT. Reinvent Business. Onur Buçukoğlu Tivoli Ürün Yöneticisi, Orta ve Doğu Avrupa / Türkiye / Rusya Başlıca Üç Dönüşüm Gerçekleşiyor Akıllı

Detaylı

Vodafone Mobil Form. Teklif Dokümanı

Vodafone Mobil Form. Teklif Dokümanı Teklif Dokümanı Vodafone Mobil Form Vodafone Mobil Form, kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır. IT yatırımı yapmadan sahadan

Detaylı

NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf Eylül 2010

NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf Eylül 2010 NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf Eylül 2010 Copyright 2010 dojop Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Bilgi Teknolojilerinizde Devrim Yapın NComputing Erişim cihazları kişisel çalışma

Detaylı

( ( ( ( ( ( Müşteri Odaklılık

( ( ( ( ( ( Müşteri Odaklılık Tesis yönetim hizmetleri, ülkemizin gelecek dönemde daha da önem vereceği bir dışarıdan temin kalemi olacaktır. Sektörde olan bizler, deneyimimizle bu sektöre değer katmaya devam edeceğiz. HAKKIMIZDA Tüm

Detaylı

zemin malzemesinden beklediğiniz her türlü fonksiyon için en üstün performans ve en akıllı seçim

zemin malzemesinden beklediğiniz her türlü fonksiyon için en üstün performans ve en akıllı seçim ürünler nedir? HOMOJEN ZEMĐN KAPLAMALARI A K I L L I Z E M Đ N Ç Ö Z Ü M L E R Đ zemin malzemesinden beklediğiniz her türlü fonksiyon için en üstün performans ve en akıllı seçim iq deneyimi iq teknolojisi

Detaylı

Amada TECH Corporation

Amada TECH Corporation Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir.

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

Kuluçkahane.

Kuluçkahane. Kuluçkahane www.tavsan.com.tr SORUNSUZ BİR KULUÇKAHANE için ORTAĞINIZ Et talebi tüm dünyada özellikle kanatlı eti için artıyor. Entegre et fabrikalarının ve kanatlı şirketlerinin artan talebi karşılayabilmesi,

Detaylı

Lachenmeier Stretch Hood T1. Küçük ve güçlü

Lachenmeier Stretch Hood T1. Küçük ve güçlü Lachenmeier Stretch Hood T1 Küçük ve güçlü Lachenmeier Stretch Hood Stretch hood teknolojisi palet sarma yöntemlerinin diğer türlerine göre önemli avantajlar sunmaktadır. Film ve enerji tüketiminde tasarruf

Detaylı

Şimdi Çok Daha Yetenekli

Şimdi Çok Daha Yetenekli Şimdi Çok Daha Yetenekli Müşterinizi daha yakından tanıyın, müşteri odaklı süreçlerinizle Türkiye nin modern kurumları arasındaki yerinizi alın. Microsoft un Silver Partner seviyesindeki iş ortağı İnnova,

Detaylı

Acil Lambaları için Şarjedilebilir Piller Serisi

Acil Lambaları için Şarjedilebilir Piller Serisi Acil Lambaları için Şarjedilebilir Piller Serisi ARTS Energy, her uygulama türü için çeşitli pil aralıkları sunar. 40 C'de uygulamalar için, daha kompakt aydınlatma armatürleri için Ni-Cd teknolojisi (VNT

Detaylı

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Faaliyetlerine, 1925 yılında, Almanya nın Gutmadingen şehrinde traktör üretimi ile başlayan

Detaylı

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi 2013 Sayın Yetkili; Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümleriyle müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanında sektörel rekabet

Detaylı

HAKKIMIZDA. Üretim Planı. Misyon Vizyon. Showroom. Ülkeler. Standlar. İnovasyon

HAKKIMIZDA. Üretim Planı. Misyon Vizyon. Showroom. Ülkeler. Standlar. İnovasyon institutional AQUA COSMETICS TM Copyright 2014 aquacosmetic.com 04 Üretim Planı Avrupa kalite standartlarına uygun, en gelişmiş çevre dostu donanımları ve kozmetik ürünlerinin otomatik üretimi, ambalaj

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU. Bayrakdar Ticaret / Sarigazi VD Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:7/C Ümraniye - İstanbul

ÜRÜN KATALOĞU. Bayrakdar Ticaret / Sarigazi VD Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:7/C Ümraniye - İstanbul ÜRÜN KATALOĞU Bayrakdar Ticaret / Sarigazi VD -33163542940 Mehmet Akif Mah. Tezcan Cad. No:7/C Ümraniye - İstanbul info@bayplas.com - Tarihçemiz Bayraktar Ticaret 1985 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Detaylı

Kalibre Zımparalama için Abranet Max

Kalibre Zımparalama için Abranet Max Kalibre Zımparalama için Abranet Max Mirka Hakkında KWH MIRKA LTD., yenilikçi zımpara teknolojisinde bir dünya lideri olan Finlandiyalı bir aile şirketidir. Size teknik açıdan üstün, yüksek kaliteli komple

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı İstanbul, 2012 Kutluşah, yönetim, finans ve süreç danışmanlığı alanlarında hizmet veren güvenilir bir iş ortağıdır Toplamda 85 yılı aşkın finansal kuruluşlar, girişimcilik ve yönetim

Detaylı

Rüzgârın elektriğe dönüşümü

Rüzgârın elektriğe dönüşümü Rüzgârın elektriğe dönüşümü Rüzgâr enerjisi sektörünü küresel ölçekte destekleyen uzmanlık ve çözümler TÜV SÜD Türkiye Daha temiz bir gelecek için rüzgâr enerjisi çözümleri Nüfus artışı, enerji güvenliği

Detaylı

24" FHD LED Monitör, VGA ve DVI Girişleri VA2445-LED Öne Çıkan Özellikler

24 FHD LED Monitör, VGA ve DVI Girişleri VA2445-LED Öne Çıkan Özellikler 24" FHD LED Monitör, VGA ve DVI Girişleri VA2445-LED ViewSonic VA2445-LED, evde veya ofiste kullanım için ideal LED arka aydınlatmalı, parlak, ince ön çerçeve tasarımına sahip, 24 inç (23,6 Vis) geniş

Detaylı

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri kpmg.com.tr

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri kpmg.com.tr KPMG TÜRKİYE Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri kpmg.com.tr KPMG Türkiye dünya standartlarında yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. KPMG Türkiye Yönetim Danışmanlığı ekibimiz şirketlerin Yönetim Kurulu

Detaylı

VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI

VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI 1991 yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz özellikle elektromekanik techizatlar, vinçler, kaldırma ve basınçlı hava sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. ERA, ağır endüstrinin

Detaylı

ALIGAL. Yeniliklerinize hizmet eden kriyojenik çözümler. www.airliquide.com.tr

ALIGAL. Yeniliklerinize hizmet eden kriyojenik çözümler. www.airliquide.com.tr ALIGAL Yeniliklerinize hizmet eden kriyojenik çözümler www.airliquide.com.tr ALIGAL : AVANTAJLARI Müşteri ve çözüm odaklı bir ürün Gıda dondurucular, azot (N 2 ) ve karbondioksit (CO 2 ) gibi gıda dondurucu

Detaylı

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ 20. yıl 1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ Ekin Kimya olarak Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal ürünler tedarik eden öncü bir şirketiz. Dünyanın önde gelen kimyasal üreticileri

Detaylı

Panel radyatörleri için üretim tesisleri

Panel radyatörleri için üretim tesisleri Panel radyatörleri için üretim tesisleri 2 Radyatör üretimi Makine yapımında standartları biz koyuyoruz İsviçreli bir firmayız ve yaklaşık 100 yıldan beri direnç kaynağı teknolojilerinde uzmanız. Panel

Detaylı

NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf

NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf Eylül 2010 Copyright 2010 dojop Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Bilgi Teknolojilerinizde Devrim Yapın NComputing Erişim cihazları kişisel çalışma

Detaylı

Gayrimenkul markalarının tüm proje pazarlama ve satış süreçlerini etkili bir şekilde yöneterek yenilikçi hizmetler sunmak.

Gayrimenkul markalarının tüm proje pazarlama ve satış süreçlerini etkili bir şekilde yöneterek yenilikçi hizmetler sunmak. V İ L L A V. I. P P R O J E VILLA V.I.P GAYRİMENKUL lüks gayrimenkul sektöründeki 10 yıllık tecrübesine dayanarak, toplu konut projelerinde de bir marka olabilmek adına VILLA V.I.P PROJE yi yaratmıştır.

Detaylı

AJANDA HAKKIMIZDA EĞİTİMLERİMİZ. Biz Kimiz? Vizyonumuz Misyonumuz Değerlerimiz. Eğitim Bölümlerimiz Eğitim İçeriklerimiz

AJANDA HAKKIMIZDA EĞİTİMLERİMİZ. Biz Kimiz? Vizyonumuz Misyonumuz Değerlerimiz. Eğitim Bölümlerimiz Eğitim İçeriklerimiz AJANDA HAKKIMIZDA Biz Kimiz? Vizyonumuz Misyonumuz Değerlerimiz EĞİTİMLERİMİZ Eğitim Bölümlerimiz Eğitim İçeriklerimiz BİZ KİMİZ? Eğitim Sektöründe 11 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip olarak yola

Detaylı

Mobil Devrimi Başarmak

Mobil Devrimi Başarmak Mobil Devrimi Başarmak Melih Murat Kıdemli Analist Servis & Yazılım IDC Orta Doğu, Afrika & Türkiye E- Posta: mmurat@idc.com Ekim 2013 Üçüncü Platform da Rekabet Küresel Pazar Sosyal 2013 Mobilite Teknolojiler

Detaylı

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-SERİSİ Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-Serisi: maksimum esneklik minimum maliyet Yol güvenliği Bugünün etkin çözümleri için ihtiyacı: Çok yönlü kullanım T-Serisi rakipsiz kullanılabilirliği

Detaylı

Isola. Çalışma Modülleri. Tasarım Nurus D Lab

Isola. Çalışma Modülleri. Tasarım Nurus D Lab Isola Çalışma Modülleri Tasarım Nurus D Lab Isola Çalışma Modülleri Günümüzün değişen çalışma kültürü, çalışma alanlarında mekanın yeniden kurgulanmasını ve tanımlanmasını gerektiriyor. Konsantre olmak,

Detaylı

BERKAY FOTOVOLTAİK & ISITMA & SOĞUTMA & SİSYEMLERİ BERKAY ISITMA&SOĞUTMA&FOTOVOLTAİK SAĞLIK & KONFOR & EKONOMİ

BERKAY FOTOVOLTAİK & ISITMA & SOĞUTMA & SİSYEMLERİ BERKAY ISITMA&SOĞUTMA&FOTOVOLTAİK SAĞLIK & KONFOR & EKONOMİ BERKAY FOTOVOLTAİK & ISITMA & SOĞUTMA & SİSYEMLERİ BERKAY ISITMA&SOĞUTMA&FOTOVOLTAİK SAĞLIK & KONFOR & EKONOMİ BERKAY ISITMA & SOĞUTMA & FOTOVOLTAİK SİSYEMLERİ Almanya'dan özel güneş enerji paneli Sizlere

Detaylı

etailer Kit IdeaCentre Y Lenovo Kurum İçi. Tüm hakları saklıdır.

etailer Kit IdeaCentre Y Lenovo Kurum İçi. Tüm hakları saklıdır. etailer Kit IdeaCentre Y900 Ideacentre Y900 etailer Kit'e dahil edilenler Önerilen nüsha (Özet, Genel Bakış, Temel Özellikler) Fotoğraf Kılavuzu 3 Boyutlu model 2 Önerilen nüsha Özet Ürünü hızlıca tanıtmak

Detaylı

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yönetim Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Akosis, sektörel olarak farklılık gösteren dinamikler ve iş

Detaylı

Orijinal OSSBERGER Türbin

Orijinal OSSBERGER Türbin Orijinal OSSBERGER Türbin Kendinizi boşa akan giden sudan elektrik üretmeye mi adadınız? Çevre dostu, yenilenebilir, doğal bir kaynaktan enerji elde ederek kullanmak mı istiyorsunuz? Bizim işimiz yüzyıldır

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

Mitsubishi Electric Endüstriyel Uygulama için Projeksiyonlu Kapasitif Dokunmatik Paneller İçeren Renkli TFT-LCD Modülleri Serisini Genişletecek

Mitsubishi Electric Endüstriyel Uygulama için Projeksiyonlu Kapasitif Dokunmatik Paneller İçeren Renkli TFT-LCD Modülleri Serisini Genişletecek DERHAL YAYINLANACAKTIR No. 3035 MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION HALKLA İLİŞKİLER DEPARTMANI 7-3, Marunouchi 2-chome, Chiyoda-ku, Tokyo, 100-8310 Japonya Müşteri İlişkileri LCD Pazarlama Dept. Mitsubishi

Detaylı

Güneş Enerji Sistemleri. www.cansolar.com.tr

Güneş Enerji Sistemleri. www.cansolar.com.tr Güneş Enerji Sistemleri www.cansolar.com.tr Hakkımızda Yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2013 yılı başlarında kurulan firmamız, uzmanlık alanı güneş enerji sistemleri

Detaylı

Sürdürülebilir kalite ve başarı için bağımsız denetim kuruluşları ve danışmanlarla çalışıyor ve kendimizi sürekli kontrol altında tutuyoruz.

Sürdürülebilir kalite ve başarı için bağımsız denetim kuruluşları ve danışmanlarla çalışıyor ve kendimizi sürekli kontrol altında tutuyoruz. Hakkımızda. Kuzey Dizayn market Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2011 Kasımında başladığımız AR-GE,Proje ve Fizibilite çalışmalarımızı 2012 başında hayata geçirerek tam kapasite son model makine

Detaylı

4k ultra HD teknolojisi. Odak noktamız her yerde her ayrıntıyı görmenizi sağlamaktır

4k ultra HD teknolojisi. Odak noktamız her yerde her ayrıntıyı görmenizi sağlamaktır 4k ultra HD teknolojisi Odak noktamız her yerde her ayrıntıyı görmenizi sağlamaktır 2 teknolojisi Her yerde her ayrıntıyı görmenizi sağlıyor Büyük bir alanı kapsamak ve uzun bir mesafeden nesneleri tanımlamak

Detaylı

CASPER EXCALIBUR G700 & G800 DDR 4 İLE FARK YARATIN! ÜSTÜN GÖRSELLİK, BENZERSİZ GERÇEKLİK BÜYÜK OYNAYIN! , Full HD 16/32GB

CASPER EXCALIBUR G700 & G800 DDR 4 İLE FARK YARATIN! ÜSTÜN GÖRSELLİK, BENZERSİZ GERÇEKLİK BÜYÜK OYNAYIN! , Full HD 16/32GB CASPER EXCALIBUR G700 & G800 ÜSTÜN GÖRSELLİK, BENZERSİZ GERÇEKLİK NVIDIA Maxwell Mimarisi yle donatılan GeForce GTX 960M 4GB DDR-5 ve GeForce GTX 970M 6GB DDR-5 ekran kartı teknolojisiyle, inanılmaz performans

Detaylı