GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜÇLENEN TEKNOLOJİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜÇLENEN TEKNOLOJİ"

Transkript

1

2 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜÇLENEN TEKNOLOJİ GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TOSHIBA 1875 yılında, Japonya Tokyo da kurulan Toshiba, bugün 206 bin çalışanı, 70 milyar dolar cirosu ve üretim-satış-arge konularında faaliyet gösteren 740 şirketiyle yüksek teknolojide bir dünya devidir. Ar-Ge mükemmelliği alanında dünya çapında ünlü, otuzdan fazla Ar-Ge laboratuarı ve 300 den fazla alt kuruluşu vardır. Geliştirilen teknolojilerle, dünyada birçok ilke imza atmış ve teknolojiye önderlik etmiştir. Toshiba nın ilk taşınabilir bilgisayarı olan T1100, aynı zamanda Dünya nın ilk kurumsal notebook bilgisayarıdır.

3 NEDEN? BÜTÜNLEŞİK HİZMET PAZAR LİDERLİĞİ Toshiba, 27 yıldır mobil bilişim üzerine odaklanmıştır. Dünya çapında 100 milyondan fazla dizüstü bilgisayar satışı gerçekleştirmiştir. YENİLİK Toshiba, dünyanın önde gelen teknoloji liderlerinden biridir ve 2015 yılları arasında, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarına 8 milyar Euro dan fazla yatırım yapılması öngörülmektedir. KALİTE Toshiba, teknoloji pazarında 130 yılı aşkın tecrübesinin sonucu yüksek kaliteli ürünleri tasarımları ile Dünya çapında Reddot tasarım ödüllerini de kapsayan çok sayıda ödüle sahiptir. GÜVENİLİRLİK Üstün kalite standartlarındaki ürünleriyle Toshiba, satış öncesinde veya satış sonrasında, No Matter What, Yerinde Servis, VIP Servis gibi Premium Hizmetleriyle üstün fayda ve güvence sağlamaktadır. SERVİS VE DESTEK Toshiba, iş ortaklarına ve kullanıcılarına satış öncesi ve sonrası destek, geniş yelpazeli SLA çözümleri ve en güncelkişiselleştirilmiş servis hizmetleri sunar. ÇÖZÜMLER & VERİMLİLİK Toshiba, içerdiği özel yazılımlarla BT süreç yönetiminizi kolaylaştırır ve donanımın çok ötesinde çözümler sunar. Satınalma aşamasında ve cihazınızın ekonomik ömrü boyunca sunduğu kurumsal çözümlerle, toplam sahip olma ve toplam fayda maliyetlinizi düşürür; iş hayatınızda verimliliği maksimize eder.

4 TOSHIBA VE KURUMSALA BAKIŞ PROFESYONEL İHTİYAÇLARA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER Toshiba, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile değişen kurumsal ihtiyaçlara en doğru şekilde yanıt verebilecek profesyonel ürünler ve çözümler ile kurumsal verimliliğin ve karlılığın arttırılmasında önemli rol oynar. Araştırma ve geliştirme yatırımları ve güvenirlilik konusundaki haklı şöhreti ile Toshiba, firmalara özel sunduğu ürün, finans, servis çözümleriyle küçük, orta ve büyük ölçekli işletme ve kurumların yatırımlarından maksimum fayda sağlamalarına yardımcı olur. programı, firmanıza özel çözümlerle işinizi geliştirmek ve güçlendirmek için tasarlandı.

5 PROGRAMIN YAPISI VE İŞLEYİŞİ TÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARA BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜMLER PREMIUM HİZMETLER SATIŞ SONRASI HİZMETLER PROGRAMININ YAPISI VE İŞLEYİŞİ Toshiba, ilk dizüstü bilgisayarı ürettiği günden bugüne, teknolojide inovasyon liderliğini sürdürebilmek için, en yüksek ARGE yatırımlarını gerçekleştirirken, kurumsal ihtiyaçlara olan odağını kaybetmemiştir. UZMAN ÜRÜN YÖNETİMİ FİNANSAL HİZMETLER Bu tecrübe ve deneyimle geliştirilen programı ; Uzman ürün yönetimi, satış, finansal hizmetler ve satış sonrası hizmetler ekibiyle, Nitelikli kurumsal çözüm ortaklarıyla, Kurumsal ihtiyaçlara yönelik geliştirilen ürünler, premium hizmetler ve finansal hizmetlerle, kurumsal tüketicilere her zamankinden daha yakın olmayı ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, en verimli çözümleri sunmayı hedeflemektedir. VERGİ AVANTAJLARI VERİMLİ ÇÖZÜMLER B2 programına dahil olan firmalar: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Sürdürülebilirlik Verimlilik Ekonomik ömür boyunca, düşük toplam satın alma maliyetleri Alternatif finansman modelleri ile etkin kaynak kullanımı Vergi avantajları gibi avantajlardan faydalanabilecekler. ETKİN KAYNAK DÜŞÜK TOPLAM SATIN ALMA MALİYETLERİ VERİMLİLİK

6 KURUMSAL NOTEBOOK MODELLERİ GÜCÜNÜ İŞTEN ALIR KURUMSAL NOTEBOOK MODELLERi Toshiba nın üstün performanslı ve yüksek kaliteli kurumsal notebook modelleri ile ofiste veya ofis dışında yüksek kaliteli bilişim deneyimi yaşayabilir ve yatırımınızdan maksimum fayda sağlayabilirsiniz. TOSHIBA TECRA SERİSİ İş kullanımı için özel tasarlanan Tecra serisi, yüksek performansı, dayanıklı yapısı ve uzun pil ömrüyle her türlü kurumsal ihtiyaca en uygun şekilde yanıt verebilecek profesyonel ürün serisidir. Ürün ömrü ve güncelliğini en uzun süre koruyan taşınabilir bilgisayar ailesi olarak ünlenmiştir. TOSHIBA PORTÉGÉ SERİSİ Stil sahibi mobil profesyoneller için tasarlanan ultra ince ve hafif Portégé serisi, hızlı ve güçlü olduğu kadar, şık, hafif ve dayanıklı gövde yapısıyla üst seviye mobil kullanım sunar.

7 TOSHIBA PORTÉGÉ R30-A HAFİF, GÜÇLÜ, ESNEK PERFORMANSTAN ÖDÜN VERMEYEN MOBİL KULLANIM 1,5 kg dan başlayan ultra taşınabilir, Portégé R30, yüksek performans sağlayan özelliklere sahiptir. Toshiba DVD sürücü ve diğer çeşitli tam boy bağlantı noktaları ile, diğer hafif bilgisayarlarda bulunmayan birçok özelliği ürünlerine dahil etmiştir. VGA ve HDMI portları sayesinde, her türlü sunum için hazırsınız. İntel Core işlemciler, kusursuz performans sunarken, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Bal peteği dahili yapısı ile güçlendirilmiş magnezyum kasaya sahiptir. Düşmelere, sıvı dökülmelerine karşı, Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland tarafından titizlikle gerçekleştirilen testler başarıyla geçmiştir. Sağlam yapı, verilerin korunması, sahip olma maliyetinin düşürülmesi için tasarlanmış kapsamlı bir yönetim özelliği listesi, güvenlik ve yatırım koruma özellikleriyle desteklenmiştir. Hafif ve performanstan ödün vermeyen Portégé R30, hem kullanıcıları, hem de BT yöneticilerini memnun edecektir.

8 TOSHIBA PORTÉGÉ Z10T-A İSTER NOTEBOOK İSTER TABLET GÜÇLÜ BİR DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR VE YÜKSEK PERFORMANSLI BİR TABLETİN BİRLEŞİMİ Portégé Z10T-A ultrabook, her türlü profesyonel kullanıcının değişen gereksinimlerine uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İş amaçlı üretilen Portégé Z10t-A ile toplantıya giderken e-postalarınız için dizüstü bilgisayar olarak kullanabilir, sonrasında oraya vardığınızda not almak için tablet moduna tıklayabilirsiniz. Ultrabook için özel üretilen Intel Core işlemciler ile, ofiste veya ofis dışında iş yükünüzü azaltmak için gerek duyduğunuz tüm gücü size sağlayacaktır. Windows 8 PRO işletim sistemi ile ister dokunmatik ekranı, ister klavyeli kullanım ile sezgisel bir deneyime her zaman güvenebilirsiniz.

9 TOSHIBA PORTÉGÉ Z30-A ULTRA İNCE, ULTRA GÜÇLÜ YÜKSEK PERFORMANS VE ULTRA MOBİLİTE BİRARADA Ultra ince, hafif ve şık, yüksek performanslı Portégé Z30-A, en zorlu uygulamaların üstesinden kolayca gelebilecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun pil ömrü, tam boy bağlantı noktaları ve en yeni Intel Core işlemcilerle güçlendirilmiş Portégé Z30-A serisi ile ultra dayanıklı bir yapıda yüksek düzeyde güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojileri yer almaktadır.

10 TOSHIBA TECRA W50-A EN YOĞUN KULLANIM İÇİN MOBİL PERFORMANSTA SON NOKTA En yoğun bilgisayar kullanım gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış Tecra W50A, profesyonel iş istasyonu, işiniz sizi nereye götürürse götürsün performans konusuda iddialıdır. Güçlü Quad Core işlemciler ve hızlı Nvidia Quatro ekran kartıyla desteklenen Tecra W50A, grafik ağırlıklı birden fazla uygulamayı ve zorlu sistem görevlerini büyük bir kolaylıkla çalıştırır. Süper hızlı HDD, SSD veya karma sürücülerinden güvenilir tasarımına kadar olağanüstü performans hiç bu kadar taşınabilir olmamıştı.

11 TOSHIBA TECRA Z40-A OFİSİN EN ZARİFİ GENİŞ EKRAN VERİMLİLİK VE ULTRA İNCE TAŞINABİLİRLİK BİRARADA Toshiba nın en ince ve hafif kurumsal disüstü bilgisayar modellerinden olan Tecra Z40-A, ultra taşınabilirliği, uzun pil ömrü ve geniş ekran ile birleştirmektedir. Böylece seyahat ederken de ofisteki verimliliği yakalayabilirsiniz. En yeni Intel Core işlemcilerle güçlendirilmiş Z40-A, ihtiyacınız olan hızı size sunar. Ayrı bir adaptör kullanımı gerektirmeyen, tam boy portlar ile daha esnek çalışabilirsiniz. Yüksek seviye güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojileriyle, gittiğiniz her yerde kurumsal verinizi koruma altındadır. Ek olarak, Toshiba magnezyum gövde yapısıyla düşmelere, sıvı dökülmelerine karşı, Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland tarafından uygulanan testlerden başarıyla geçmiştir.

12 TOSHIBA TECRA Z50-A SÜPER İNCE SÜPER GÜÇLÜ DAHA FAZLASINI GÖRMEYE, YAPMAYA VE BAŞARMAYA HAZIR OLUN Süper ince ve hafif, yeni Tecra Z50-A dizüstü bilgisayarla, 15.6 inch, yansımayı önleyen ekranda daha fazlasını görebilir, güçlü İntel Core işlemcilerle daha fazla iş yapabilir ve tam boy bağlantı noktalarıyla daha fazlasını başarabilirsiniz. 1.8 kg dan hafif, pürüzsüz bir tasarıma ve uzun pil ömrüne sahip Z50-A, tüm gün verimlilik için kolayca kullanılabilir. Yüksek hızda performans sunan Tecra Z50-A ile isteğe bağlı docking ünitesi kullanarak tüm çevre birimlerinizi bağlayabilirsiniz. Yüksek düzeyde güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojilerini eklediğinizde Tecra Z50-A ile her zaman daha fazlasını görmeye, yapmaya ve başarmaya hazır olursunuz.

13 ÇEVRE VE VERİMLİLİK DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER Vizyonumuz; Toshiba, insanların dünya ile uyumlu bir şekilde ferah bir yaşam sürdürmelerini sağlamak ve yeni değer oluşumlarıyla topluma katkıda bulunmak üzere Çevre Vizyonu 2050' yi geliştirmiştir. Ürünlerin üretiminden yeniden kullanımına ve geri dönüşümüne kadar süren yaşam döngüsü boyunca, daha güvenli ve rahat yaşam stilleri sağlamak için çalışmaktadır. Ayrıca iklim değişikliğini yavaşlatmaya çalışarak, kaynakları verimli kullanarak ve kimyasal maddeleri yöneterek dünya ile uyum içinde olmaya çalışmaktadır. Sosyal Sorumluluk; Toshiba ve çalışanları, daha iyi bir gelecek için çalışarak, insanlara ve çevreye fayda sağlayan etkinlikler ve projeler ile topluma katkıda bulunurlar. Ürünlerin Çevre Dostu Üretilmesi; Tam özellikli dizüstü bilgisayarlardan notebooklara kadar, tüm ürünlerimiz çevre dostu materyaller kullanılarak üretilir ve çevreye verilen hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmaktadır. Süreçlerin Çevre Dostu Yapılması; Daha yeşil bir gelecek için, günümüze ve ileriye yönelik hedefler belirleyerek, yeşil BT nin en ileri noktasında olmayı amaçlıyoruz. Toshiba Eco Style; Dünyanın önde gelen çevre dostu şirketlerinden biri olan Toshiba, çevre yönetimini Toshiba eco style küresel markası altında değerlendirmektedir. Eco style logosunun çevresindeki halkalar, çevre dostu süreçler, çevre dostu ürünler ve teknolojik çevre dostluğunu temsil eder.

14 ÇEVRE VE VERİMLİLİK DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER LED ARKA IŞIKLANDIRMA TOSHIBA EKOLOJİK ÜRÜNLER Toshiba, tüm ürünlerinin çevresel performansını geliştirmek ve en üst düzeyde olmasını sağlamak üzere, çevre bilinci taşıyan ürünler (ECP'ler) için yeni ekolojik hedefler belirlemiştir. ECP'ler malzemelerin alınması, üretim, dağıtım, kullanım, atma ve geri dönüşüm aşamaları da dahil olmak üzere yaşam döngüsünün her aşamasında çevre bilinci taşıyacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Çevre bilinci taşıyan ürün tasarımı, şu üç konuyu göz önünde bulundurur: küresel ısınmanın yavaşlatılması, kaynakların verimli bir şekilde kullanımı ve kimyasal madde yönetimi. Toshiba, ürünlerin üretimden yeniden kullanıma ve geri dönüşüme kadar süren yaşam döngüsü boyunca, daha güvenli ve daha rahat yaşam stilleri sağlamak ve müşteriler için zenginleştirilmiş değer oluşturmak için çabalar. Ayrıca iklim değişikliğini yavaşlatmaya çalışarak, kaynakları verimli kullanarak ve kimyasal maddeleri yöneterek, Dünya ile uyum içinde olmaya çalışacaktır. Daha yeşil bir gelecek için geliştirilmiş çevre dostu özellikler Yeni dizüstü bilgisayarlar, Toshiba Eco Yardımcı Program yazılımı, SSD modülleri, LED arka ışıklandırması ve ENERGY STAR 5.0 etiketi özellikleri ile daha çevreci BT anlayışına olan bağlılığımızı hayata geçirir. ECO YARDIMCI PROGRAM YAZILIMI SSD MODÜLLERİ ENERGY STAR ETİKETLİ

15 ÇEVRE VE VERİMLİLİK DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER ÜRÜN VERİMLİLİĞİ Eko-verimlilik, hizmet ömrü kalitesini artırarak ve ürünlerin yaşam döngüleri sırasında neden olduğu çevresel etkiyi en aza indirerek geliştirilebilir. Toshiba'da yüksek eko-verimliliğe sahip ECP'ler oluşturmak üzere eko-verimliliği ölçmek için benzersiz bir yöntem kullanıyoruz. Faktör Faktör bir ürünün eko-verimliliğinin standartla karşılaştırıldığında ne kadar fazla olduğunu gösterir. Daha büyük Faktör değeri, bir ürünün teknolojik ilerleme ve yenilik ile herkesin Dünya ile uyum içinde zengin yaşam stilleri sürdürdüğü bir dünya yaratılmasına daha fazla katkıda bulunduğu anlamına gelir. Eko Verimlilik = Kaliteyi artırma Yaşam Kalitesi Çevresel Etkiler Etkileri Azaltma Konfor ve Uygunluk Güven ve Güvenirlik Tasarım ve Yenilikçi İklim Değişiminin Yavaşlatılması Kaynakların verimli şekilde kullanılması Kimyasal Maddelerin Yönetimi Ürünler ve hizmetlerden sağlanan değeri (faydaları) tüketicinin bakış açısına göre ölçme Toshiba nın Bakış Açısı Kapsamlı bir bakış açısıyla çevreyle ilgili çeşitli sorunları tüm ürün yaşam döngüsüne göre değerlendirme QFD Kalite Fonksiyon Yayılımı Araçlar LCA (Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi) Ürün değeri x kat arttı Değerlendirilmiş bir ürünün Eko Verimliliği Faktör = = = Değer Faktörü X X Değerlendirme ürünün Eko Verimliliği Bir Ürünün Değeri Bir Ürünün Çevreye Olan Etkisi Çevresel Etki Azaltma Faktörü Y Toshiba olarak, RoHS Direktifi'ne uyum sağlamak için, ilk RoHS uyumlu dizüstü bilgisayarımızı Eylül 2005'te piyasaya sunduk. Ayrıca TOSHIBA, 1 Haziran 2007 de yürürlüğe giren REACH (Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması) gereksinimlerinin tümünü karşılar. Toshiba, iş ortaklarının da işbirliğiyle dünya çapında çevre dostu tedarik sürecini teşvik etmektedir. Toshiba, ürünün yaşam döngüsü boyunca çevre üzerindeki etkilerinin azaltılmasına katkıda bulunan çevre bilinci taşıyan ürünler ile hizmetler geliştirir ve sunar. Toshiba, ambalajlarında mümkün olduğu kadar fazla bir şekilde geri dönüştürülmüş maddelerden faydalanır., Toshiba ağırlığı ve paketleme malzemelerini azaltarak, ürünlerin taşınması için gerekli olan enerjinin azalması için çalışır.

16 KALİTE STANDARTLARI GARANTİSİ TOSHIBA KALİTESİ Toshiba nın yüksek kaliteli ve kurumsal ihtiyaçlara odaklanmış olarak tasarlanan kurumsal ürünleri, Bağımsız Alman Enstitüsü TÜV Rheinland tarafından titizlikle uygulanan hızlandırılmış yaşam testi HALT (Highly Accelerated Life Testing) ten başarıyla geçmiştir. Bu testler şu şekilde uygulanmaktadır: Sıvı dökülmesine karşı koruma (30cc): Klavye üzerine 30 cc sıvı dökülür. Tüm bilgiler 3 dakika içerisinde kaydedilir. Daha sonra batarya ve adaptör çıkarılarak klavye içerisindeki sıvının çıkarılması sağlanır ve kurumaya bırakılır. Veri kayıpları ve arıza olasılığı olabilecek en minimum seviyede tutulur. Sıcaklık testi: Toshiba dizüstü bilgisayarlar, özel bir ortamda -25/+70 derece arasında test edilir. Her sıcaklık seviyesinde 10 dakika boyunca test edilir. Bilgisayar belirtilen ısı aralıkları boyunca tüm fonksiyonlarıyla aktif durumda tutulur. 100 kg baskı testi: Bilgisayar üzerine çelik levha koyulur. Çelik levha üzerine 100 kg lık baskı uygulanır. Cihaz işlem sırasında tüm fonksiyonlarıyla açıktır. Titreşim testi: Günlük yaşamda bilgisayarın karşılaşılabileceği hareket ve sarsıntılara karşı rastgele pozisyonlarda 45G titreşim uygulanır. Bilgisayar test bitimine kadar tüm fonksiyonlarıyla aktif durumda tutulur Düşme testi: Yükseklik = 76cm Cihaz farklı konumlardan çelik levha üzerine 4 kez düşürülür. Cihaz işlem sırasında tüm fonksiyonlarıyla açıktır.

17 ÇÖZÜMLERİ İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY SERVİS HİZMETLERİ Toshiba, kurumsal kullanıcılarına yüksek hızda, kaliteli servis ve ayrıcalıklı premium hizmet çözümleri sunarak, IT süreçlerini maksimum verimlilikle yönetmenize yardımcı olur. MOBİL SERVİS Arıza, çağrı merkezine bildirildiği andan itibaren, 3 saat içerinde cihaza mğdahale edilen servis hizmetidir. Cihazın merkeze getirilmesi durumunda yedek cihaz sağlanır ve garanti kapsamında verilen servis karşılığında yedek parça ücreti alınmaz. VIP SERVİS Toshiba nın, servis tamamlanma sürecini 24 saate indiren özel bir servis hizmetidir. Cihaz, garanti süresi boyunca kaç kez arızalanırsa arızalansın, servis merkezine teslim edildiği andan itibaren 24 saat içerisinde arıza giderilerek, cihaz kullanıcıya teslim edilir. NO MATTER WHAT GARANTİSİ Garanti kapsamına girmeyen sıvı teması, düşme, çalınma ve parçalanma gibi durumları kapsayan özel bir garanti paketidir. İlk 14 gün içerisinde koşulsuz iade, çalınmaya karşı koruma ve kaza sonrası hasar korumasını içerir. GARANTİ UZATIMI Toshiba, garanti uzatım servisiyle cihaz garanti süresince, garanti kapsamında olan ve ücretsiz olarak sağlanan tüm teknik servis hizmetlerinin mevcut garanti süresine ek olarak, 1 yıl süreyle uzatılmasını sağlar.

18 ÇÖZÜMLERİ İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY SERVİS HİZMETLERİ Toshiba, kurumsal kullanıcılarına yüksek hızda, kaliteli servis ve ayrıcalıklı premium hizmet çözümleri sunarak, IT süreçlerini maksimum verimlilikle yönetmenize yardımcı olur. VIP EXTRA Önceliklendirilmiş kurumsala özel telefon destek hattı ile özel SLA seviyeleri ve VIP Kurye hizmeti sunan bir Toshiba servisidir. BAKIM ANLAŞMASI Tüm cihazlara genel bakım ve performans denetimi yapılarak, recovery, parça upgrade işlemi, RAM ve harddisk yükseltme gibi işlemler gerçekleştirilir. YERİNDE SERVİS & SERVİS MASASI Toshiba, makine parkuruna bağlı olarak belirlenen servis seviyelerinde, yerinde servis hizmetini sağlar ve müşteri lokasyonunda hizmet veren, envanter yönetimi ve birinci seviye destek sağlayan personel istihdam eder. Kurumsal ihtiyaçlara özel çağrı merkezi ile sorularınıza kolayca cevap alabilirsiniz. Çağrı Merkezi

19 FİNANSAL HİZMETLER YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİR OPERASYONEL KİRALAMA MODELİ B2Toshiba nın, kurumsal müşterilere özel geliştirdiği operasyonel kiralama modeli: Yatırım maliyetlerini zamana yayma Vergi avantajlarından faydalanma Operasyonel kiralama dönemi sonunda uygun koşullar ile satın alma ya da yenileme alternatifleri sağlar.

20 İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI DEĞİŞEN İHTİYAÇLARA ESNEK ÇÖZÜMLER İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI Toshiba, kurumsal kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı şekilde yanıt verebilecek, iş odaklı, konusunda uzman, seçkin iş ortaklarını bu programa dahil etmiştir. Toshiba, Gold ve Silver statüsündeki iş ortaklarına yüksek seviyede destek sunarak, ayrıcalıklı servis ve eğitim olanaklarıyla verimliliklerini arttırır. Böylece kurumsal kullanıcılarının yatırımlarında maksimum faydayı elde etmelerini sağlar ve toplam sahip olma maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur.

21 HEDEF SEKTÖRLER HEDEFLERE UYGUN ÇÖZÜMLER HEDEF SEKTÖRLER B2Toshiba programından; Toshiba, farklı firmaların farklı ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verebilecek; gerek finansal gerek satış sonrası hizmetler konusunda firmalara özel, esnek çözümler sunmaktadır. BÜYÜK ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER EĞİTİM KURUMLARI KAMU KURUM VE KURULUŞLARI

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir.

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir. HP Windows 7 Professional ürününü önerir. hayal gücünüz sonsuz olsun! Intel Xeon işlemci E3-1200 serisi ile güçlendirilmiş HP Z1 İş İstasyonu da dahil, en yeni nesil profesyonel HP iş istasyonlarını keşfedin.

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011 faaliyet RAPORU 2011 2012 Peanuts İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 01 Yönetim Beyanı 02 Özet Finansal Bilgiler 04 Vizyon, Misyon ve Hedefler 05 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 06 Bir Bakışta 2011

Detaylı

2010 Faaliyet Raporu

2010 Faaliyet Raporu 2010 Faaliyet Raporu İçindekiler Sunuş Kurumsal Profil 2 Kurumsal Stratejimiz 3 Tarihçe 4 Rakamlarla AvivaSA Emeklilik ve Hayat 6 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 8 Genel Müdür ün 2010 Yılı Değerlendirmesi

Detaylı

0216 574 1260 / matrisbilisim.com

0216 574 1260 / matrisbilisim.com 0216 574 1260 / matrisbilisim.com BROCADE VDX CLOUD NETWORKING NOW HAS AN ETHERNET FABRIC Bulutlar elinizin altında olsun. Bulut sistemler için optimize bir ağ, düşündüğünüzden çok daha yakınınızda olabilir.

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER SAYFA Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 5-6 İcra Kurulu Başkanı nın Mesajı... 7-8 Yönetim... 11-14 LOGO Hakkında... 17-18 İnsan Kaynakları... 21-22 Ortaklığın Faaliyet

Detaylı

Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek...

Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek... Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek... FAALİYET RAPORU ...tüketicilerine mutluluk vermek, müşterileri ile iş ortaklığı yapmak, hissedarları için üstün değer yaratmak ve topluma güven vermekle

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 TURKCELL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 RAPOR HAKKINDA Turkcell 2011 Sürdürülebilirlik Raporu yayınladığımız ikinci rapordur. 2009-2011 yıllarında etki alanımız içinde yer

Detaylı

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Kesİn başarı Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Organİzasyon yapınız yeterince hafif mi? Bulutların üzerinde yaşam Her şeyin daha küçüldüğü ve daha basit hale geldiği bir dünyada büyük ve karmaşık

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Rapor Hakkında Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak yayımladığımız bu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporunu siz paydaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

YÖNETİMDEN 4 Genel Müdür'ün Mesajı 4 Sürdürülebilirlik Koordinatörü'nün Mesajı 7

YÖNETİMDEN 4 Genel Müdür'ün Mesajı 4 Sürdürülebilirlik Koordinatörü'nün Mesajı 7 İÇİNDEKİLER YÖNETİMDEN 4 Genel Müdür'ün Mesajı 4 Sürdürülebilirlik Koordinatörü'nün Mesajı 7 ŞİŞECAM'A BAKIŞ 8 Küresel Ölçek 10 Topluluğun Yapısı 11 Finansal Performans 16 Kurumsal Yönetim 18 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Detaylı

MOBİLİTE REKABETTE YENİ FIRSAT: SAP TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE DAHA VERİMLİ VE YENİLİKÇİ KURUMLAR BAŞARI ÖYKÜSÜ: ŞİŞECAM'DA İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ

MOBİLİTE REKABETTE YENİ FIRSAT: SAP TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE DAHA VERİMLİ VE YENİLİKÇİ KURUMLAR BAŞARI ÖYKÜSÜ: ŞİŞECAM'DA İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ SAYI 4 / 2012 REKABETTE YENİ FIRSAT: MOBİLİTE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE DAHA VERİMLİ VE YENİLİKÇİ KURUMLAR BAŞARI ÖYKÜSÜ: ŞİŞECAM'DA İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ AKBANK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI TURGUT GÜNEY:

Detaylı

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN Fazlalıklardan kurtulun BULUTLAR KADAR HAFİF İŞ SÜREÇLERİ SINIRLI KAYNAKLARLA SINIRSIZ POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKARIN SAP ERP MetaboLİzma Hızlandırıcı SAP HANA

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

2009 FAALİYET RAPORU

2009 FAALİYET RAPORU 2009 FAALİYET RAPORU İçindekiler Sunuş Kurumsal Profil - 1 Rakamlarla Halkbank - 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, Hedeflerimiz - 8 Stratejilerimiz, Kurumsal Değerlerimiz - 9 Halkbank ın Tarihsel Gelişimi - 10

Detaylı

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation Yetkili Servis Yetkili Servis Certificate Installation Biz Kimiz? Misyonumuz; projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel

Detaylı

Vizyonumuz Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak.

Vizyonumuz Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak. İçindekiler 2 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz 3 Kurumsal Stratejimiz 5 Tarihçe 6 Rakamlarla AvivaSA Emeklilik ve Hayat 7 Başlıca Göstergeler 8 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 10 Genel Müdür ün 2009

Detaylı

İçindekiler I. ÖZETLE 2013 YILI

İçindekiler I. ÖZETLE 2013 YILI RAP RU İçindekiler I. ÖZETLE 2013 YILI II. MESAJLAR a. YÖNETİM KURULU BAŞKANI b. GENEL MÜDÜR III. KURUMSAL PROFİL a. ÇİMSA HAKKINDA b. MİSYONUMUZ c. ÜRÜNLERİMİZ ve HİZMETLERİMİZ IV. İŞ YAPMA İLKELERİMİZ

Detaylı

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ Günümüzde sanayi makine endüstrisi Artan küresel rekabet, sanayi makineleri üreten firmaların ürünlerini sürekli geliştirme ve optimize etme ihtiyacı doğurmuştur.

Detaylı

Bir Türk Dünya ya Bedeldir.

Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri İnş. San.Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri, 20 yıllık deneyimi barındıran farklı disiplinlerden

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

2 0 1 4 F A A L I Y E T R A P O R U

2 0 1 4 F A A L I Y E T R A P O R U 2014 FAALIYET RAPORU BÖLÜM I - GENEL BILGILER 02 Yönetim Beyanı 04 Özet Finansal Bilgiler 06 Vizyon, Misyon ve Hedefler 08 Kısaca MetLife 10 MetLife Değerleri 12 MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. nin Tarihsel

Detaylı

Bölüm I Şunuş. İçindekiler

Bölüm I Şunuş. İçindekiler 2 Bölüm I Şunuş İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 1 Yönetim Beyanı 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Vizyon, Misyon ve Hedefler 5 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 6 Bir Bakışta 8 Kısaca Dexia 10 Kısaca

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 04 Tarihçe 06 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 07 Ortaklık

Detaylı

GÜÇLENEN KOBİ LER YENİ NESİL AĞ TEKNOLOJİLERİYLE GELECEĞİMİZE YÖN VERECEK CİHAZLAR SUNUCULAR KÜÇÜK İŞLETMELERİN BULUT BİLİŞİM MACERASI

GÜÇLENEN KOBİ LER YENİ NESİL AĞ TEKNOLOJİLERİYLE GELECEĞİMİZE YÖN VERECEK CİHAZLAR SUNUCULAR KÜÇÜK İŞLETMELERİN BULUT BİLİŞİM MACERASI GELECEĞİMİZE YÖN VERECEK CİHAZLAR SUNUCULAR IT ADVISOR www.itadvisor.com.tr TEMMUZ 2013 SAYI 44 www.itadvisor.com.tr YENİ NESİL AĞ TEKNOLOJİLERİYLE GÜÇLENEN KOBİ LER Ali Dinçer TPlink, Ülke Müdür Yardımcısı

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı