Akıllı Bilet Online İşlem Merkezi Uygulaması

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Akıllı Bilet Online İşlem Merkezi Uygulaması"

Transkript

1 Akıllı Bilet Online İşlem Merkezi Uygulaması Akıllı Bilet Online İşlem Merkezi uygulamasının tasarım ve geliştirme sürecinde göz önünde bulundurulan en önemli husus, uygulamanın herkes tarafından (ulaşım kartına sahip olsun olmasın her vatandaş, araç sahibi, araç sürücüsü, dolum noktaları-bayi sahipleri, şehirdeki ulaşım faaliyetlerinden sorumlu olan belediye yada dernek yetkilileri) ve internet bağlantısı bulunan her ortamdan kolayca kullanılabilmesiydi. Bu amaç ile aynı uygulama üzerinden çalışabilecek farklı kullanıcı profilleri (fonksiyon setleri) oluşturuldu: 1. Login olmadan yapılabilecek fonksiyonlar 2. Ulaşım kartına sahip vatandaşların kullanabileceği fonksiyonlar 3. Araç sahipleri ve/veya araç sürücüleri 4. Dolum noktası (bayi) yetkilileri 5. Ulaşım faaliyetlerinden sorumlu belediye veya dernek yetkilileri Kullanıcıların login olmadan yapabilecekleri fonsiyonlar:

2 Güncel Haberler bölümünden ulaşım sektörü, firmamız veya ürünlerimiz ile ilgili çıkan en son haberler görüntülenebilir. Kullanıcı, Asis - Akıllı Bilet sisteminin çalıştığı her şehir için Yetkili Bayı ve Kart Merkezlerini liste olarak görüntüleyebilir. Bu bilgileri Excel veya PDF formatında bilgisayarına indirebilir.

3 Kullanıcı aynı bilgileri harita üzerinden de inceleyebilir. Kullanıcı kendi veya başkasının ulaşım kartına Kredi Kartını kullanarak para yükleme talimatı verebilir. Birkaç dakika içinde ulaşım kartı araç içindeki validatore (kart okuyucusuna) okutulduğunda para yükleme talimatında belirtilen tutar ulaşım kartına otomatik olarak yüklenir. Bu fonksiyon sayesinde vatandaşlar yetkili dolum istasyonlarına gitmelerine gerek kalmadan ulaşım kartlarına uzaktan bakiye yükleyebilirler. Fonksiyon, en yüksek seviyede güvenlik sağlanması açısından 3D Secure yöntemi ile geliştirilmiştir.

4 Kullanıcı, Asis - Akıllı Bilet sisteminin çalıştığı her şehirde geçerli olan ücret tarifesini (bilet fiyatlarını) görüntüleyebilir. Bu bilgileri Excel veya PDF formatında bilgisayarına kaydedebilir. Kullanıcı, Asis - Akıllı Bilet sisteminin çalıştığı her şehirde geçerli olan Hat Hareket Saatlerini görüntüleyebilir. Bu bilgileri Excel veya PDF formatında bilgisayarına kaydedebilir.

5 Kullanıcı, Asis - Akıllı Bilet sisteminin çalıştığı her şehir için Hat bazında araçların güncel konumunu harita üzerinden izleyebilir, seçtiği her aracın güzergahı ve hangi durağa ne kadar zaman sonra ulaşacağı bilgisini görebilir. Ayrıca seçtiği bir durak için o durağa yaklaşan araçları ve durağa yaklaşık ulaşım süresini görüntüleyebilir.

6 Her kullanıcı firmamıza ulaştırmak istediği her türlü bilgi, şikayet, öneri vb. konuları Talep Giriş Formu üzerinden iletebilir.

7 Kullanıcı şifresi oluşturmak isteyen ulaşım kartı sahibi vatandaşlar Yeni Üyelik ekranlarından seçtikleri şehir için şifresini kolayca alabilirler. Kullanıcılara şifrelerini sistem otomatik olarak adreslerine gönderir.

8 Kullanıcı şifresine sahip olan kullanıcılar daha geniş bir işlem setine sahip olurlar. Üye Giriş ekranından kullanıcı adı ve şifresi kullanarak login olmaları gerekmektedir. Şifresini değiştirmek isteyen kullanıcılar Şifre Değiştirme ekranını kullanabilirler.

9 Kullanıcıların login olduktan sonra yapabilecekleri fonsiyonlar: Kullanıcı ulaşım kart numarasını girerek Kart bilgilerine ulaşabilir. Kendisine ait sistemde tanımlı kartlar ekrana link olarak gelir, kart numarası girişine gerek kalmadan üzerine tıklayınca kart detayı görüntülenir. Kullanıcı Kart Kullanım detayına da istediğin tarih aralığı için kolayca ulaşabilir. Bu bilgileri Excel veya PDF formatında bilgisayarına indirebilir.

10 Araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçlar için seçtikleri tarih aralığında araç hasılat bilgilerini görüntüleyebilirler. Bu bilgileri Excel veya PDF formatında bilgisayarına indirebilir. Ayrıca bu bilgileri Grafik olarak da izleyebilirler. Bir önceki fonksiyona benzer şekilde araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçları tablo veya harita üzerinden canlı izleyebilirler.

11 Harita üzerinde iken seçilen araç için detay bilgileri de görüntülenebilir: aracın o anki hızı, gün içinde kat ettiği mesafe, sürücü bilgisi, o ana kadar taşınan toplam yolcu sayısı, son seferde taşınan yolcu sayısı, son duraktan binen yolcu sayıcı, o ana kadar toplanan hasılat, o ana kadar aracın ulaştığı en yüksek hız, araçtan gelen son bilginin saati. Araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçlar için seçtikleri tarih-saat aralığında aracın geçtiği güzergahı izleyebilirler. Böylece bir ihlal yapılmış mı hızlıca kontrol edebilirler.

12 Bir önceki fonksiyona benzer şekilde araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçların seçtikleri bir tarih-saat aralığında hız ihlali yapıp yapmadıklarını kontrol edebilirler. Hız ihlalinin yapıldığı zaman ve konum bilgisini hem ekranda görüntüleyebilir, hem de Excel veya PDF formatında bilgisayarlarına indirebilirler. Benzer şekilde araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçların seçtikleri bir tarih-saat aralığında rölanti sürelerini kontrol edebilirler. Sorgulama kriteri olarak girilen rölanti süresini geçen araçların zaman ve konum bilgisini hem ekranda görüntüleyebilir, hem de Excel veya PDF formatında bilgisayarlarına indirebilirler.

13 Araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçlar için seçtikleri tarih-saat aralığında araçtan alınan durum parametrelerini (rölanti başlangıç-bitişi, kontak açık-kapalı, odometre ve hız bilgisi vb.) görüntüleyebilirler. Bu bilgileri Excel veya PDF formatında bilgisayarına indirebilir Araç sahipleri, araç sürücüleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları araçlar için seçtikleri tarih-saat aralığında aracın yaptığı rotasyon ihlallerini ekranda görüntüleyebilir veya Excel veya PDF formatında bilgisayarına kaydedebilirler. Bu raporda durak bazında geç ve/veya erken giriş ihlalleri, duraktan geç ve/veya erken çıkış ihlalleri, durağa girmeme ihlalleri özet ve detay olarak raporlanabilir. Aşağıdaki görüntü raporun özet durumu.

14 Bir önceki adımda seçilen bir aracın durak bazındaki detayı görüntülenir. Yetkili dolum noktaları (bayiler) çalışanları, bayi sahipleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları bayiler için seçtikleri tarih-saat aralığında bayinin yaptığı satış detayını ekranda görüntüleyebilir veya Excel veya PDF formatında bilgisayarına kaydedebilirler.

15 Yetkili dolum noktaları (bayiler) çalışanları, bayi sahipleri veya yetkili belediye veya dernek üyeleri, görüntüleme yetkisine sahip oldukları bayiler için seçtikleri tarih-saat aralığında bayinin Gün Sonu detayını ekranda görüntüleyebilir veya Excel veya PDF formatında bilgisayarına kaydedebilirler.

16 Yetkili belediye veya dernek üyelerin (en yetkili kullanıcıların) yapabilecekleri fonsiyonlar: Yetkili belediye veya dernek üyeleri yetkileri olduğu şehirler için günlük, aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık seçimine bağlı olarak, şehirdeki durumun özetini ekranda görüntüleyebilir veya Excel veya PDF formatında bilgisayarına kaydedebilirler. Raporda şehirdeki kullanılabilir kart sayısını, kartlar üzerindeki geçerli toplam bakiyeyi, POS cihazlarındaki güncel bakiyeyi, POS üzerinden yapılan ortalama satış toplamı, ortalama biniş, aktarma sayıları vb. bilgiler. Bu bilgiler ışığında yetkili kullanıcılar şehirdeki genel güncel durumu hakkında bilgi alabilir, aynı şekilde geçmiş dönemlerin de incelemesini yapabilirler.

17 Yetkili belediye veya dernek üyeleri yetkileri olduğu şehirlerdeki araç ve bayi sahibi kullanıcıları için görüntüleyebilecekleri bayi ve araçları tanımlayabilirler. Böylece araç ve bayi sahipleri sadece kendisine yetki verilen bayi ve araçlar için sorgulama işlemi yapabilecekler. Aşağıdaki ekranlar bir şehirdeki Güzergah planlama faaliyetleri için kullanılabilecek en önemli bilgileri raporlamaktadır. Yetkili belediye veya dernek üyeleri yetkileri olduğu şehirler için durak, hat, saat, araç, kart tipi bazında çok detaylı raporlar alabilirleri. Ekranda görüntüleyebilecekleri gibi Excel veya PDF formatında bilgisayarlarına da kolayca kaydedebilirler.

18 Bir önceki ekrandan Pivot seçeneği ile aşağıdaki değişik formatlarda kendi raporlarını oluşturabilirler. Örneğin bir tarih-saat aralığında kart tipi (öğrenci, indirimli, normal vb.) bazında hangi duraktan kaç kişi binmiş bilgisi alınabilir. Bu bilgi özet olarak da aşağıdaki şekilde sadece sürükle-bırak hareketi ile düzenlenebilir.

19 Yine sadece sürüle-bırak ile bu rapor kart tipine göre değil, durak bazında düzenlenebilir. Rapor durak ve saat bazında düzenlenirse, her duraktan saat aralıkları bazında kaç yolcu biniş yaptığı raporlanabilir.

20 Hat Tanımlama ekranından yetkili belediye veya dernek üyeleri yetkileri olduğu şehirdeki hatları kolayca tanımlayıp, gerektiğinde güncelleyebilirler. Bu ekranda bir önceki güne ait seçilen hattan geçen araçların izleri görüntülenir. Eğer kullanıcı görüntülenen güzergahın doğru olduğuna karar verirse Hat tanımını onaylayabilir veya Sonraki - Önceki butonları ile başka aracın seçilen hat için geçtiği güzergahı izleyip buna göre kararını verebilir. Benzer şekilde önceden tanımlanan duraklar arası sürelerin kontrolü ve güncellenmesi için aşağıdaki ekranlar yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı Doküman Yayın Tarihi : 22.04.2011 Revizyon: V01 Copyright 2006 ITG Ltd. Bütün hakları saklıdır. Bu belge ITG Ltd. firmasının özel bilgilerini içermektedir.

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

Fideltus İleri Teknoloji Ürünleri A.Ş., 2009 İÇİNDEKİLER

Fideltus İleri Teknoloji Ürünleri A.Ş., 2009 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER GİRİŞ 3 Menüler 3 Sık Kullanılan Iconlar 5 Kullanıcı Girişi 5 Kullanıcı Girişi Nasıl Yapılır? 5 Şifre Değiştirme 5 Şifremi Unuttum 5 Anasayfa İşlemleri 6 Giriş Sayfası (Adresli Gösterim) 6

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

MeliPOS RESTORAN OTOMASYON YAZILIMI www.melipos.com

MeliPOS RESTORAN OTOMASYON YAZILIMI www.melipos.com Genel Özellikler (Tüm MeliPOS Sürümlerinde bulunan Ortak Özellikler) Her çeşit restoran işletmesi için kullanıma uygundur. MS Windows XP, 7 ve 8 İşletim Sistemlerinin tüm 32 ve 64 bit sürümlerinde çalışır.

Detaylı

http://aractakip.satko.com.tr

http://aractakip.satko.com.tr http://aractakip.satko.com.tr 1 Araçlarımızı izlemede yeni bir pencere... http://aractakip.satko.com.tr adresine girerek firmamız tarafından size bildirilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Detaylı

ANKARA DA AKILLI ULAŞIM EGO Genel Müdürlüğü. 2014 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

ANKARA DA AKILLI ULAŞIM EGO Genel Müdürlüğü. 2014 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 2014 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ABB TRAFİK ABB TRAFİK (WEB) TRAFİK YOĞUNLUĞU HARİTASI www.ego.gov.tr/trafik Ankara trafik yoğunluğu haritasına kavuştu. Trafik yoğunluğu haritasıyla herkes Ankara il

Detaylı

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler.

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler. 0 İçindekiler 1.EkipMobil i Tanıyalım...2 2.EkipMobil Abonelik Bilgileri...2 3.EkipMobil i Kullanmaya Başlarken...3 3.1. EkipMobil Giriş... 3 3.2. Şifremi Unuttum... 4 3.3.EkipMobil Ana Sayfa... 6 4.EkipMobil

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

WOLVOX İnsan Kaynakları

WOLVOX İnsan Kaynakları AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı barkodlu proximity kartlar

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU 4.0 Kullanıcı Kılavuzu Tüm hakları saklıdır 2010 1 İçindekiler 1 İÇINDEKILER... 2 2 VERSIYONLAR TARIHÇESI... 4 3 KISALTMALAR... 4 4 GENEL SISTEM ÖZELLIKLERI... 5 4.1 AYRINTILI

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 30.07.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. ARAÇ KAYIT 7 3. CARİ.16 4. KİRALAMA 21 5. İŞLEM KAYIT 34 6. PERFORMANS

Detaylı

Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.

Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. Validatörler Sürücü Kontrol Paneli Dolum Cihazları Araç İçi Kamera Araç İçi Medya NFC Akıllı Durak Güzergah Takip Sistemi www.akillibiletim.com Referanslar w w w.

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Perakendeci,

Detaylı

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

GĐRĐŞ DESTEK DOKÜMANI. GoCRM uygulaması aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır. Firmalar, o Đletişim o Özet o Adres o Kullanıcı ek alanları o Telefon

GĐRĐŞ DESTEK DOKÜMANI. GoCRM uygulaması aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır. Firmalar, o Đletişim o Özet o Adres o Kullanıcı ek alanları o Telefon GĐRĐŞ GoCRM uygulaması aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır. Firmalar, o Đletişim o Özet o Adres o Kullanıcı ek alanları o Telefon o Kişiler o Aktiviteler o Döküman o Notlar Kişiler, o Alt modüller Aktiviteler,

Detaylı

Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu

Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu ABAKUS 360 T-Panel T-CRM 2006, IPera İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İçindekiler A- Programın Yapısı:... 4 1- Ana Bileşenler... 4 1.a BUKET

Detaylı

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 İçindekiler İçindekiler... 2 İçindekiler... 2 Sistem İşletmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Rol Tanımları...

Detaylı

www.logo.com.tr Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler

www.logo.com.tr Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler İçindekiler Yönetici Konsolu nun yeni arayüzü ile anlık göstergeler emrinizde!...3 Bırakın sizi Tiger2 nin Sihirbazları yönlendirsin....3 Aynı işlemleri tekrar tekrar yapmayın....4

Detaylı

ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ TEMASSIZ AKILLI KARTLAR MSM-211-1. www.minovateknoloji.com

ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ TEMASSIZ AKILLI KARTLAR MSM-211-1. www.minovateknoloji.com ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ TEMASSIZ AKILLI KARTLAR www.minovateknoloji.com ULAŞIM ÇÖZÜMÜ Ana Bileşenler Araç Validatörleri Temassız kartlı, Geniş Renkli TFT LCD Grafik Ekran (800*480, 7 inch) Tam online, GPRS/Egde

Detaylı

İÇİNDEKİLER PLATAR WEB UYGULAMASI... 4 1. KURULUM... 4 2. KULLANICI GİRİŞİ... 4 3. ARŞİV... 4 4. ONLINE İZLEME... 4 5. İSTATİSTİK... 6 6. AYARLAR...

İÇİNDEKİLER PLATAR WEB UYGULAMASI... 4 1. KURULUM... 4 2. KULLANICI GİRİŞİ... 4 3. ARŞİV... 4 4. ONLINE İZLEME... 4 5. İSTATİSTİK... 6 6. AYARLAR... Page 1 of 17 İÇİNDEKİLER PLATAR WEB UYGULAMASI... 4 1. KURULUM... 4 2. KULLANICI GİRİŞİ... 4 3. ARŞİV... 4 4. ONLINE İZLEME... 4 Trafik... 5 Kamera... 5 Kameralar... 5 Kara Liste... 5 VIP Liste... 5 FOTOĞRAF

Detaylı

4.1.2.14. Kdv Dahil Tutarı Hesapla...24 4.1.2.15. Kdv Tutarını Dahilden Hesapla...24 4.1.2.16. Kdv Tutarını Hariçten Hesapla...24 4.1.2.17.

4.1.2.14. Kdv Dahil Tutarı Hesapla...24 4.1.2.15. Kdv Tutarını Dahilden Hesapla...24 4.1.2.16. Kdv Tutarını Hariçten Hesapla...24 4.1.2.17. ĐÇĐNDEKĐLER 1. Genel Bilgiler...6 1.1. Amaç...6 2. Genel Muhasebe Programının Çalıştırılması...6 2.1. Yeni Firma Oluşturulması ve Firma Đşlemleri...8 2.2. Firma Seçim Penceresinin Kullanılması...11 3.

Detaylı

Araç Raporu... 38 Grafikler... 40

Araç Raporu... 38 Grafikler... 40 İÇİNDEKİLER BAKBUL WEB PANELİ... 3 SIK KULLANILAN SİMGELER... 4 ANA SAYFA (İZLEME PANELİ) İŞLEMLERİ... 5 Harita Modu... 6 Raporlama Modu... 8 Acil & Alarm Modu... 9 RAPORLAMA İŞLEMLERİ... 10 Genel Sistem

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim?

II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim? ASYAMOBİL ASYAMOBİL I. AsyaMobil Nedir? II. AsyaMobil i Nasıl Yükleyebilirim? III. AsyaMobil in Yenilikleri Nelerdir? IV. Mobil Şifreci mi Nasıl Aktive Edebilirim? V. AsyaMobil Şube ye Nasıl Giriş Yapabilirim?

Detaylı

1 KARAR DESTEK SİSTEMİ... 2 1.1 STOK - HİZMET - CARİ HESAP GRUPLARI SATIŞ ANALİZ KÜBÜ (030200)... 3 1.2 STOK - CARİ HESAP GRUPLARI SATIŞ - KARLILIK

1 KARAR DESTEK SİSTEMİ... 2 1.1 STOK - HİZMET - CARİ HESAP GRUPLARI SATIŞ ANALİZ KÜBÜ (030200)... 3 1.2 STOK - CARİ HESAP GRUPLARI SATIŞ - KARLILIK 1 KARAR DESTEK SİSTEMİ... 2 1.1 STOK - HİZMET - CARİ HESAP GRUPLARI SATIŞ ANALİZ KÜBÜ (030200)... 3 1.2 STOK - CARİ HESAP GRUPLARI SATIŞ - KARLILIK ANALİZ KÜBÜ (030202)... 5 1.3 STOK DEVİR HIZI SATIŞ ANALİZ

Detaylı