FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU"

Transkript

1 FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100 Fast Ethernet Multi Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır.

2 Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu, üretici veya ithalatcı/temsilci firma onayı ve rızası olmadan çoğaltılamaz, yayımlanamz veya dağıtılamaz. FCC Uyarısı 10/100MSMDXSC-20KM test edilmiş ve Class A dijital aygıt olarak sınıflandırılmıştır (Part 12 FCC Kuralları). Bu sınıfdaki aygıtlar ticari ortamlarda kullanıldıklarında parazit oluşturma veya parazitlerden etkilenme gibi zararlı olabilecek durumlara karşı makul seviyede koruma sağlamaktadırlar. Bu sınıfdaki aygıtlar, radio frekans enerjisini kullanabilir, üretebilir, ve radio enerjisi yayabilir. Kullanım kılavuzunda anlatıldığı şekilde kullanımladığı takdirde radio iletişimlerine parazit yapabilir. Bu cihazın yerleşim alanlarında kullanılması halinde oluşabiliecek radio parazitleri ve bu parazitlerin doğrultusunda dolaylı veya direk oluşabilecek zararların tamamından kullanıcısı sorumludur. CE Uyarısı Bu tür cihazlar Class A ürünleridir. Dahili ortamlarda bu tür cihazlar radio parazitleri üretebilirler. Bu cihazların kullanımı konusunda kullanıcıların gerekli önlemleri göz önünde bulundurmaları gerekir.

3 1. Kutu İçeriği 10/100MMMDXSC-2KM ürün kutusundan aşağıdaki parçalar çıkmalıdıri 10/100MMMDXSC-2KM çevirici ürün AC veya DC Besleme adaptörü Kullanım Kılavuzu Eğer bu parçalardan biri eksik veya zarar görmüş ise lütfen derhal satın aldığınız yere bildiriniz. 2. Genel Bakış 10/100Base-TX - 10/100Base-FX Hızlı Ethernet Çevirici cihazı tüm IEEE802.3u standartlarıyla tam uyumludur. 10/100M 2KM: SC/ST Fiber Konnektör ( Multi-Mode) 10/100M 20KM SC/ST Fiber Konnektör( Single -Mode) 6 adet LED durum göstergesi: Besleme,Fdx/Col, FX(Link/Act), Tx (Link/Act),Fx100, Tx Kurulum Lütfen aşaıdaki sırayı takip diniz. MSMDXSC-20KM aygıtını bağlayacağınız ağ cihazını kapatınız. Ağ üzerinde aktivite olmadığından kesinlikle emin olunuz. 10/100/1000 MSMDXSC-20KM aygınıdaki fiber kabloyu fiber ağa takınız. Fiber konnektörlerin verici (transmit) soketi alıcı (receive) sokete karşılık gelmelidir. 1000base-tx UTP ağ kablosunu 10/100/1000MSMDXSC-20KM aygıtının üzerindeki RJ-45 portuna takınız. 10/100/1000MSMDXSC-20KM besleme kablosunu takınız ve Power (besleme) LED inin yandığını görünüz. Bağlantılar doğru yaılmış ise, tp link ve fx link LEDleri yanacaktır. Ağ üzerindeki cihazınını çalıştırınız. Resim 1 10/100MMMDXSC-2KM Çevirici önden ve yandan görünüm

4 Resim.2 Ağ bağlantısı Not: A: TX Port için pin bağlantı şeması: Hub a veya Repeater aygıtına (MPR):1 ile 3, 2 ile 6, 3 ile 1, 6 ile 2 ( Çapraz kablo) Workstation (DTE) bağlantısı: 1,2,3,6 ile 1,2,3, 6 (düz kablo) Full veya half dublex bağlantı modları hem çevirici hemde bağlanılan aygıt için seçilmelidir. 4. LED Açıklamaları LED Renk Fonksiyon FX 100 Yeşil 100 Base-FX işlemini gösterir. Uzak noktadaki aygıt ile FX Link /ACT Yeşil bağlantı kurulduğunu gösterir. FX trafiği varken yanıp söner. Power Yeşil +5V beslemeyi gösterir. FDC/Col Yeşil Full Duplex modunu gösterir. Kesiklik varsa yanıp söner. TX 100 Yeşil 100Base-TX işlemini gösterir. TXLink/ Yeşil Uzak noktadaki aygıt ile TP ACT kablo bağlantısı yapıldığını gösterir. TX trafiği olduğunda yanıp söner.

5 5. Teknik Detaylar Çevirici aygıt aşağıdaki standartlara uygun çalışır: Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100Base-TX ve 100Base-FX Konnektörler : (RJ-45 ve Fiber SC veya ST) 20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mode) 2MM : RJ-45 ve SC/ST Konnektör (Multi Mode) LED : POWER (besleme), FDX/Col, FX Link/Act, TX Link/Act, Fx 100, TX 100. Data Transfer Modu : 10/100Mbps Duplex Modu : Full Half Duplex Modları Besleme : AC DC1A +5V Ortam sıcaklığı : 0 ile 65 ; Nem : 5% ile 90% Boyutlar : 26*71*97mm(H x W x D) UTP Kablo : Cat.5UTP Fiber Kablo : Multi Mode : 50/125, 62.5/125, veya 100/140um Singlemode : 8.3/125, 8.7/125, 9/125, veya 10/125um 6. Fiber Optik Bilgisi Fiber Optik Detayları 10/100MMMDX-2 10/100MSMDX-20 Konnektör SC/ST SC/ST Tip Fiber Tipi Multi Mod Single Mod Dalgaboyu 850/1300nm 1310/1550 Tipik 2KM 20KM Mesafe TX Gücü -19.0dBm -15.0dBm (Min.) TX Gücü -14.0dBm -7.0dBm (Max.) Hassasiyet -31.0dBm -32.0dBm Link Budget -12.0dBm -17.0dBm

6 10/100MSMDX-40 10/100MSMDX-60 Konnektör SC/ST SC/ST Tip Fiber Tipi Single Mod Single Mod Dalgaboyu 1310/ /1550 Tipik 40KM 60KM Mesafe TX Gücü -10.0dBm -5.0dBm (Min.) TX Gücü -3dBm 0dBm (Max.) Hassasiyet -33.0dBm -35.0dBm Link Budget 23..0dBm 30.0dBm

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100/1000 Gigabit Fast Ethernet Single Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1058 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ 10/100 Fast Ethernet Media Converter KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1050 KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü 10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü Kullanım Kılavuzu 1. Genel Bakış IEEE802.3u Ethernet, 10/100Base-TX ve 100Base-FX gibi ağ bağlantısı için iki tür medyayı destekler. Köprü medya dönüştürücüsü,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com Ağ Anahtarları, Router ve Sunucular için SFP ve XFP Modül P/N CLR-SFP-100S 100Base-FX SFP Modül LC Duplex SM 20km CLR-SFP-100S

Detaylı

Öğr. Resul TUNA. Ağ Donanımları. Kablo ve Konnektörler

Öğr. Resul TUNA. Ağ Donanımları. Kablo ve Konnektörler Öğr. Resul TUNA Ağ Donanımları Kablo ve Konnektörler Örnek bir ağ; Doğrusal Topoloji Koaksiyel kablo, BNC konnektör, BNC T konnektör Eş eksenli (Koaksiyel) Kablo Televizyon kablosunun daha esnek ve ince

Detaylı

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com Ağ Anahtarları, Router ve Sunucular için SFP ve XFP Modül P/N CLR-SFP-100M 100Base-FX SFP Modül LC Duplex MM 1310nm

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-11 Endüstriyel Tipi Ethernet Fiber Optik

Detaylı

Katalog Fiber Optik Switch

Katalog Fiber Optik Switch Katalog Fiber Optik Switch CLR-SWG-18 : 8*1000Base SFP port + 1*10/100/1000Base-T Yönetilemez Switch Genel CLR-SWG-18 8adet SFP/Mini GBIC ve 1 adet 10/100/100Base-TX portuna sahip yönetilemeyen Gigabit

Detaylı

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-G11 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

CLR-IES-G42PB

CLR-IES-G42PB Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP Singlemode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-LX standardını karşılamalı

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

CLR-SW-811P

CLR-SW-811P Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri Bilgisayar Ağ Sistemleri Ders İçeriği Konular: Bilgisayar Ağlarına Giriş Veri İletişim Ortamları Ağ Mimarileri ve Topolojileri Ağ Standartları ve Protokolleri Yerel Alan Ağları Ağ Bağlantı Aygıtları Internet

Detaylı

8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP

8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com P N Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri 8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Yönetilemez POE Switch CLR-SW-812P 8Port

Detaylı

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü 10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü Kullanım Kılavuzu 1. Genel Bakış IEEE802.3u Ethernet, 10/100Base-TX ve 100Base-FX gibi ağ bağlantısı için iki tür medyayı destekler. Köprü medya dönüştürücüsü,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-USB-F22 USB to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-USB-F22 Serisi 2Portlu USB - Fiber optik çevirici mouse - fare ve klavyenin fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G002 1000Base-SX LC Duplex MM SFP F/O Modül 2km CLR Networks CLR-SFP-G002 Fiber Optik SFP Modülü Multimode kablo ile standart

Detaylı

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

Fiber Optik Altyapı Sistemleri

Fiber Optik Altyapı Sistemleri Fiber optik kablolar, telekomünikasyon, sağlık ve bilişim sektörlerinde yoğunlukla kullanılmakta olup son zamanlarda hızla artan bir ivme ile CCTV uygulamalarında da tercih edilir olmuştur. Video sinyallerini,

Detaylı

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R

Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R Katalog Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R : Kuru Kontak & TTL Fiber Optik Çevirici. Fiber Optik hat üzerinden Kuru kontak bilgisi taşır. Örneğin Duman Dedektörü, Isı dedektörü çıkışlarını

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Seri Haberleşme Çözümleri - Seri Ethernet Sunucular - Seri Fiber Dönüştürücü Sipariş Model277 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422

Detaylı

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G004 1000Base-ZX SM LC Duplex SFP F/O Modül 80km CLR Networks CLR-SFP-G004 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-STF-244 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422 to Fiber Optik Çeviriciler RS232, RS485 ve RS422 Seri arayüzlere sahip veri iletim

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G003 1000Base-LX SFP Modül SM LC Duplex 1310nm 20km CLR Networks CLR-SFP-G003 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

CLR-FXS/FXO

CLR-FXS/FXO Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Haberleşme Cihazları CLR-FXS/FXO Serisi Analog Telefon Hattı - Fiber Optik Çevirici 1.Genel Tanım CLR-FXS/FXO Analog telefon

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch

Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch CLR-SWF-104 4*10/100Base-TX RJ45 Port + 1*100Base-FX SC SM Optik Port 4 Port 10/100Base-TX RJ45 & 1 Port 100Base-FX SM SC Optik Port 20km Overview - 4-Port 10/100Base-Tx

Detaylı

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Kullanım Kılavuzu DN-80100 DN-80110 Paket İçindekiler Aşağıdaki öğeler paketinizde bulunmalıdır: 16/24 Portlu Masaüstü & Rafa Montajlanabilir

Detaylı

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G005 1000Base-EX LC Duplex SFP Singlemode F/O Modül 40km CLR Networks CLR-SFP-G005 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP Multimode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-SX standardını karşılamalı

Detaylı

CLR-IES-G80

CLR-IES-G80 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

16/24 Bağlantı Noktası Masaüstü ve Rafa Monte Edilebilir Hızlı Ethernet Anahtarı

16/24 Bağlantı Noktası Masaüstü ve Rafa Monte Edilebilir Hızlı Ethernet Anahtarı 16/24 Bağlantı Noktası Masaüstü ve Rafa Monte Edilebilir Hızlı Ethernet Anahtarı Kullanım Kılavuzu Onay FCC Beyanı Bu test edilmiş ve FCC Kuralları Kısım 15 de belirtilen teknik özelliklere göre B Sınıfı

Detaylı

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch 24Port POE desteli fast ethernet portu ve 2 adet uplink için paylaşılı

Detaylı

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch 24Port POE desteli fast ethernet portu ve 2 adet uplink için paylaşılı

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU Model no. KX1075 - KX1076

KULLANIM KILAVUZU Model no. KX1075 - KX1076 FIBER VIDEO MEDIA DÖNÜŞTÜRÜCÜ SERİSİ KULLANIM KILAVUZU Model no. KX1075 - KX1076 Not: Ürünü kullanmadan önce kullanım kılavuzunu okuyunuz. Bu ürünün kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. EEE

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G001 1000Base-SX SFP Modül MM LC Duplex 850nm 550Mt CLR Networks CLR-SFP-G001 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

ATC-105. RS232 RS422/RS485 Data Çevirici KULLANMA KILAVUZU

ATC-105. RS232 RS422/RS485 Data Çevirici KULLANMA KILAVUZU ATC-105 RS232 RS422/RS485 Data Çevirici KULLANMA KILAVUZU Açıklama: ATC-105 izoleli arabrim çeviric RS232C, RS422, RS485 standartlarındadır ve RS232 sinyalini RS422 veya RS485 dengeli sinyallere çevirir.

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

CLR-SWF-820A # 10-Port 10/100M POE Ethernet Switch 24VDC

CLR-SWF-820A # 10-Port 10/100M POE Ethernet Switch 24VDC Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-820A # 10Port 10/100M RJ45 24VDC POE Ethernet Switch CLR Networks CLR-SWF-820P 10Port POE Switch 8Port POE'li ve 2Portu POE'siz ( Non POE)

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com HDBit HDMI Video + Audio to Fiber Optik Çevirici IR Sinyal HDMI to Fiber optik çeviriciler bir HDMI kaynağından alınan 1080P Full HD Video

Detaylı

SC, FC ve Universal Konnektör

SC, FC ve Universal Konnektör Katalog CLR Networks Visual Fault Locaters CLR-VFL-SC10 Fiber Optik Görsel Hata Bulucu / Görünür Işık Kaynağı Fiber optik haberleşme sistemlerinde fiber optik kabloların ve patch kabloların kırık / kopuk

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Kablolu İletişim Ortamları En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Koaksiyel (Eş Eksenli) Kablo Televizyon kablosunun daha esnek ve ince olanıdır.

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

ATC-3200 ZigBee to RS232/422/485 Çevirici Kullanıcı Kılavuzu

ATC-3200 ZigBee to RS232/422/485 Çevirici Kullanıcı Kılavuzu ATC-3200 ZigBee to RS232/422/485 Çevirici Kullanıcı Kılavuzu 1.0 Giriş AC-3200 cihazı, maliyet odaklı tasarlanmış yüksek entegreli Seri den ZigBee ye kablosuz çevirici adaptördür. Dahili ZigBee teknolojisi

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-XFP-TG01 10GBase-SR 10Gbps XFP Modül LC Duplex MMF 300Mt Fiber Optik 10Gbps XFP Transreceiver Modülü 10GBase-SR, 10Gbps Fibre Channel

Detaylı

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches. CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches.  CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch CLR-SWF-18 : 1*10/100RJ45 + 8 * 100Base-FX SFP Soketli Switch CLR-SWF-18 Swith üzerinden 1 adet 10/100Base-T RJ45 Portu ve 8 adet

Detaylı

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri, kampüs

Detaylı

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com SFP, SFP+ ve XFP İhtiyaçlarınız için 1000Base-BX Bidi SFP LC Simplex SM F/O Modül 20km CLR Networks CLR-SFP-B13/B15

Detaylı

Kurulum Öncesi Uyarılar

Kurulum Öncesi Uyarılar Kurulum Öncesi Uyarılar Network Kameradan duman çıkıyor ya da anormal bir koku geliyorsa derhal kamerayı kapatın. Network Kamerayı sudan uzak tutun. Network Kamera ıslanırsa hemen kapatın. Böyle bir durumda

Detaylı

CLR-IES-G82S

CLR-IES-G82S Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S... 8 Port Gigabit RJ45 + 2 Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP

Detaylı

SWITCH SN6506FSN-120-V2

SWITCH SN6506FSN-120-V2 4+2 Port PoE SN6506FSN-120-V2 > 120 Watt Yönetilemez Switch > > 6 x 10/100Mbps RJ45 bağlantı noktası > 4 x Max. 32 Watt PoE bağlantı noktası, > 2 x Uplink Port > CE / EMC, CE / LVD, FCC Sertifikasyonu

Detaylı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı - OLS - Sabit Çıkışlı CLR-SLS-S/M Sabit çıkışlı (-7dBm) fiber optik ışık kaynağıdır. Hem SMF hemde

Detaylı

CLR-IES-G82S

CLR-IES-G82S Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

Hızlı Kurulum Rehberi. ASUS AAM6030BI ADSL 4 Port Modem

Hızlı Kurulum Rehberi. ASUS AAM6030BI ADSL 4 Port Modem Hızlı Kurulum Rehberi ASUS AAM6030BI ADSL 4 Port Modem Gerekli olduğu durumda yetkili kişilerin servis yapması uygundur. Yalnızca ürünle beraber gelen güç kaynağını kullanınız. Yalnızca ürünle beraber

Detaylı

TEKSAN M-BUS CONVERTER

TEKSAN M-BUS CONVERTER TEKSAN M-BUS CONVERTER KULLANMA KILAVUZU Değerli Müşterimiz, Öncelikle ürünümüzü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu kullanma kılavuzundaki tüm talimat ve uyarıları dikkatlice okuyunuz. Bu kılavuz

Detaylı

VGA UTP 1X1 Extender with Audio KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN KODU : KX1100 İÇERİK. 1.0 Giriş...2. 2.0 Özellikler...2. 3.0 Kutu İçeriği...

VGA UTP 1X1 Extender with Audio KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN KODU : KX1100 İÇERİK. 1.0 Giriş...2. 2.0 Özellikler...2. 3.0 Kutu İçeriği... VGA UTP 1X1 Extender with Audio KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN KODU : KX1100 İÇERİK 1.0 Giriş.........2 2.0 Özellikler.........2 3.0 Kutu İçeriği.........3 4.0 Panel Açıklamaları.........3 5.0 Bağlantı ve Çalıştırma.........4

Detaylı

IFD8520 ADRESLENEBİLİR RS-485/RS-422 İZOLELİ ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU

IFD8520 ADRESLENEBİLİR RS-485/RS-422 İZOLELİ ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU IFD8520 ADRESLENEBİLİR RS-485/RS-422 İZOLELİ ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU ÖNSÖZ: Delta IFD8520 izoleli adreslenebilir RS-232 RS-422/RS-485 çevirici, RS-422/RS-485 'den RS-232 protokolüne haberleşme arabirimi

Detaylı

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

SFP Modül

SFP Modül Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com 10Gbps Ethernet Omurga Switchler için Fiber Optik SFP+ Modüller P/N 10Gbps Ethernet Fiber Optik Bidi SFP+ Modül SMF

Detaylı

PHONELINK Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Telefon Hattını Network Hattına Çeviren Cihaz Model: PK 8501

PHONELINK Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Telefon Hattını Network Hattına Çeviren Cihaz Model: PK 8501 PHONELINK Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Telefon Hattını Network Hattına Çeviren Cihaz Model: PK 8501 İÇİNDEKİLER GENEL BİLGİLER... 3 BAŞLAMADAN ÖNCE... 4 Özellikleri:... 4 Kutu içeriği:... 4 Sistem

Detaylı

Kurulum Öncesi Uyarılar

Kurulum Öncesi Uyarılar Kurulum Öncesi Uyarılar Network Kameradan duman çıkıyor ya da anormal bir koku geliyorsa derhal kamerayı kapatın. Network Kamerayı sudan uzak tutun. Network Kamera ıslanırsa hemen kapatın. Böyle bir durumda

Detaylı

CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt

CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU Kablosuz HDMI AV Splitter&Switch. Model No. HDMI5G04 Ver.1.0

KULLANIM KILAVUZU Kablosuz HDMI AV Splitter&Switch. Model No. HDMI5G04 Ver.1.0 KULLANIM KILAVUZU Kablosuz HDMI AV Splitter&Switch Model No. HDMI5G04 Ver.1.0 ürünümüzü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Lütfen bu belgede yazılı olan yönlendirmeleri ve bilgileri dikkatlice okuyunuz

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-PSE-100 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet POE Enjektör CLR-PSE-100 POE Enjektör POE Destekli Access Point AP, IP Kamera ve IP Telefon

Detaylı

WR1001JL-TD FTTB NODE

WR1001JL-TD FTTB NODE WR1001JL-TD FTTB NODE Hangzhou Prevail Optoelectronic Equipment Co., Ltd. 2015. 1( Versiyon 1) 1. Ürün Özeti WR1001JL-TD optik alıcı son 1GHz FTTB iki yönlü optik alıcımızdır. Optik gücü geniş alanda alması

Detaylı

Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode fibre version

Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode fibre version Çeşitli fiş tiplerine sahip, tek modlu elyaf veya çok modlu elyaf tipi optik patch kabloları Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode

Detaylı

KISA MESAFE RADYO TELEMETRİ CİHAZLARI

KISA MESAFE RADYO TELEMETRİ CİHAZLARI TÜM SEBINETECH RADYO MODEMLERDE AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLER ORTAKTIR; KASA ÇALIŞMA SICAKLIĞI RF ÖZELLİKLERİ PERFORMANS ANTEN ARAYÜZÜ ÜRÜN SEÇİMİ Alüminyum kasa -10 C ~ +60 C Frekans: 433MHz, 25KHz kanal aralığı

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: SINYAL CEVIRICI MARKA: TYCO Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir. İzinsiz olarak basımı, çoğaltılması,

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

Kurulum Öncesi Uyarılar

Kurulum Öncesi Uyarılar Kurulum Öncesi Uyarılar Network Kameradan duman çıkıyor ya da anormal bir koku geliyorsa derhal kamerayı kapatın. Network Kamerayı sudan uzak tutun. Network Kamera ıslanırsa hemen kapatın. Böyle bir durumda

Detaylı

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu Katalog POE Switch POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch 4*10/100 POE + 1 * 10/100 Port Yönetilemez POE switch 4*10/100M PoE + 4*10/100M Port Yönetilemez POE

Detaylı

CLR-SWF-420P # 4Port 10/100Base-TX POE + 2Port Uplink Switch

CLR-SWF-420P # 4Port 10/100Base-TX POE + 2Port Uplink Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri CLR-SWF-420P # 6Port 10/100M RJ45 (4Port POE) Ethernet Switch CLR-SWF-420P Switch 4 Portu POE ve

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

5/8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı

5/8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı 5/8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı Kullanım Kılavuzu Onay FCC Beyanı Bu test edilmiş ve FCC Kuralları Kısım 15 de belirtilen teknik özelliklere göre B Sınıfı aygıtların sınırları ile uyumlu

Detaylı