Hayat Buradan Beslenir

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hayat Buradan Beslenir"

Transkript

1 Hayat Buradan Beslenir Ahşabın, kalitesi ve tasarımıyla güzelliğe yolculuğu...

2 Beka Ahşap Ürünleri San. Tic. A.Ş. Borsab Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No: 3 Bozüyük / Bilecik Tel: Fax: Hakkımızda Eurodecor ve Edoor ürünlerinde doğal ahşap kullanarak özgün tasarımlar üreten, hazır mutfak ve kapı sektörünün öncü markalarıdır. 02 Üretim Ayda 1000 mutfak dolabı ve kapı üretim kapasitesi olan firma; Bilecik/Bozüyük te m² açık alan üzerine m² kapalı üretim alanları ile Türkiye nin en büyük mutfak ve kapı üretim fabrikasına sahiptir. 12 Satış Noktaları Edoor ve Eurodecor kalitesine ulaşabşleceğiniz satış noktalarımız. 15 Referanslarımız Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz BÜYÜK ÖLÇEKLİ referanslarımızı sunuyoruz.

3 Eurodecor ve Edoor ürünlerinde doğal ahşap kullanarak özgün tasarımlar üreten, hazır mutfak ve kapı sektörünün öncü markalarıdır. 1 Eurodecor marka adının alınması 2001 yılında olsa da markanın güçlü temelleri 1985 yılında atıldı yılında küçük çaplı bir ahşap atölyesi olarak kurulan firma, hem kendi firmalarının hem de Eskişehir de yerel olarak çalışan inşaat firmalarının mutfak ve kapı Kalite kısa sürede farkedildi ve çevre müteahhitler tarafından da ürün talepleri gelmeye başladı yılına gelindiğinde ise ulusal ve uluslararası pazara açılma kararı alındı. Böylece Eurodecor ve Edoor markaları kuruldu. ihtiyaçlarını karşılıyordu.

4 Modern Üretim 2 SAYILAR Ayda 1000 mutfak dolabı ve kapı üretim kapasitesi olan firma; Bilecik/Bozüyük te m² açık alan üzerine m² kapalı üretim alanları ile Türkiye nin en büyük mutfak ve kapı üretim fabrikasına sahiptir.

5 Yeni teknoloji Sürekli değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmek için üretim teknolojilerini güncel olarak takip eden firma; Panel üretim hattı, Kaplamalı masif üretim hattı, Montaj ve paketleme hattı, Profil üretim hattı, Kapı kanat üretim hattı, Boya-cila uygulama hattı, Kapı montaj ve paketleme hattı, Yardımcı atölyeler hattı, Malzeme, mamul ve yarı mamul depolarına sahiptir. 3 Dolap kapaklarında temperli renkli cam ve alüminyum malzemenin kullanıldığı özgün kapaklardan, laminat malzemeye, masif ahşap ve doğal kaplamadan polimerik laminat kaplamaya kadar farklı malzemeler kullanılır. Farklı kapak kombinasyonları, modüler sistemin sonsuz yerleşim olanağı sayesinde uzman mimarlarla birlikte tasarlanır. Dünya markalarının en kaliteli menteşe, ray ve çekmece sistemlerini kullanan Eurodecor, mutfak tezgahlarında sert yüzeyli endüstriyel ürünler, alüminyum alınlı laminat çeşitlerini renk alternatifleriyle birlikte sunmaktadır. Zengin model ve renk alternatiflerine sahip olan Edoor da Meşe, Sapelli, Ceviz, Wenge, Dişbudak, Kayın ve Anigre kaplamalı 8 tip cila alternatifi sunulur. Kapıya getirilen yenilikçi yorumlar ve estetiğin yanısıra 30, 60 ve 90 dakika yangına dayanıklı ahşap kapı üretilerek Yangına Dayanıklı sertifikası ile tüketicinin güvenliği de düşünülmektedir. Mutfak ve kapının dışında projeli işlerde banyo, vestiyer, giyinme odası ve kiler dolapları da müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

6 Aksesuarlar Ürettiğimiz her ürüne, kalite ve estetik katan alanında kendini kanıtlamış, Türkiye ve Dünyanın en iyi markaları Eurodecor la buluştu. 4 Düşey Açılır Kapak Menteşeler

7 Çekmece ve Sürgüler 5 Stor Mekanizma Aydınlatmalar

8 Karosel Mekanizma Magic Corner Lemans Mekanizma 6 Kilit EURODESIGN Ayaklar Askı Elemanları

9 Modeller 7

10 Ares Lâl Bent Avitas 8 Carina Cressida

11 Dorya Dolce Guzo Efe s 9 Lupos Luna

12 Messina Matris Napoli Messina Classic Pandora 10 Ophelia Sukan Pearl

13 İletişim 11 Müşteri tatmini sağlayarak memnun müşteriler yaratmaktır. Eurodecor ailesi için özgün mutfak modellerini üretmek kadar onları müşterileri ile buluşturmak da çok önemlidir. Pazarlama ve satış departmanları bünyesinde yürütülen çalışmalar öncelikle üretim, fiyatlandırma, tutundurma ve dağıtım temellidir. Amaç; müşteri tatmini sağlayarak memnun müşteriler yaratmaktır. Süreç sonucunda geliştirilen ürün ve hizmetler; uygulanan etkin pazarlama faaliyetleri sayesinde müşteriler ile buluşur.

14 Satış Noktaları 12 Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Sakarya, Safranbolu, Şanlıurfa ve Rize de olmak üzere 24 bayisi ile hem perakende hem de toplu projelerde yer aldığı gibi merkezde bulunan satış departmanı ile de inşaat projelerinde toplu satışlar yapmaktadır. Çanakkale İstanbul Safranbolu Sakarya Kocaeli Bursa Çorum Ankara Kütahya Eskişehir Kayseri Rize Muğla Antalya Konya Gaziantep Şanlıurfa Mersin

15 GÖZÜM AHŞAP İSTANBUL AVCI ORMAN ÜRÜNLERİ İSTANBUL YAVAŞOĞLU MİMARLIK ÇANAKKALE 13 VİZYON AHŞAP ESKİŞEHİR GOLA YAPI ŞANLIURFA

16 Neden Eurodecor? Neden Eurodecor sorusuna cevap bulacağınız 8 başlık Üretim Kapasitesi: Türkiye de en büyük mutfak ve kapı üretim tesisine sahip firma olması nedeniyle üretim kapasitesi sayesinde fark yaratır. Marka Avantajı: Lider bir marka ile çalışmanın verdiği güven duygusu müşteriler için çok önemlidir. 14 Saha Desteği: Alanında uzman kişiler sahada sorunları tespit eder, ölçü alır ve son kontrolleri gerçekleştirir. Tasarım Çeşitliliği: Dünya trendleri yakından takip edilerek kişiye özel tasarımlar hayata geçirilir. Rakiplerden farklılaşma sağlanır. Kalite: Sektörde lider aksesuar markalarının kullanılması ile kalite yönetimi güçlendirilir. Fiyat Avantajı: Teknolojinin yakından takip edilmesi sayesinden uygun fiyat avantajı sağlanır. Projelendirme: Tasarım departmanı sayesinde müşteri ihtiyaçlarına yönelik projelendirme yapılır. Satış Sonrası Hizmet: Müşteri hizmetleri sistemi ile ürünün monte edilmesinden itibaren her türlü problemin çözümünde destek verilir.

17 15 Referanslarımız Büyük Projelerin tercihi Kaliteli üretim, hızlı teslim ve eksiksiz hizmet anlayışından ödün vermeyen Eurodecor, Türkiye de konut sektörünün yapısını değiştiren lider markaların büyük projelerinde yer alarak firmalara değer katarken rakiplerinden farklılaşmayı da başardı;

18 THE GARDEN VIEW VILLAS PALM JUMERIAH m2 bir alanda yer alan The Garden View Villas Dubai nin en popüler projelerinden biridir. İki katlı müstakil evlerde tercih Eurodecor ve Edoor dan yana olmuştur. Palm Jumeriah Projesinde 1400 villa ve ana gövdesinde 2500 dairenin yer aldığı 20 apartman bulunuyor. Ünlü futbolcular David Beckham, Michael Owen ve Gary Neville nin yanı sıra Brad Pitt in de evlerinin bulunduğu projede mutfak tercihi yine Eurodecor olmuştur. DRAYTON PARK BARWA COMMERCIAL AVENUE Dubai Dubai 16 Londra Katar İngiltere nin en büyük emlak şirketlerinden biri olan Galliard Homes un Arsenal Stadı nın yanında 13 blok 225 konutluk Drayton Park projesinin mutfakları Eurodecor tarafından yapılmıştır. Dünyanın en büyük müteahhit firması Hochtief in üstlendiği 8,5 km. uzunluğunda bir alanda yer alan Barwa Commercial Avenue Alışveriş Merkezi 600 adet mağaza ve 1300 adet yerleşim birimi, ofisleri ile Katar ın sembolü olmuştur. Eurodecor bu projede mutfak, gardırop ve kapıları ile yer almıştır.

19 Emaar Holding Dubai AL BAWADİ TOWN HOUSES Sinpaş GYO İNCEKLİFE Dubai de gerçekleşen Al Bawadi Town Houses projesindeki 2065 konutun mutfakları Eurodecor, kapıları Edoor tarafından yapılmıştır. Gayrimenkul sektöründeki 40 yıllık tecrübesi ile Türkiye de konut anlayışını değiştiren Sinpaş GYO, Ankara ya geleceği şimdiden sunan bu özel projede; hazır mutfak ve kapı sektöründe Türkiye nin lider markası olan Eurodecor u tercih etti. Eurodecor, 550 konutun değerine artı değer kattı. Yda THE İSTANBUL Arıkanlı Holding Yurtiçi Kargo YENİŞEHİR KONAKLARI Ankara Dubai İstanbul Eskişehir Hem ticareti hem de sosyal sorumluluğu bünyesinde bulunduran bu özel projede 486 daire Eurodecor ismini taşıdı. Eskişehir de yapılan 440 villanın mutfak ve kapıları Eurodecor ve Edoor tarafından yapıldı. 17

20 Albayrak Holding TOPKAPI MERKEZ EVLER İstanbul Dumankaya İnşaat AKDENİZ EVLERİ İstanbul İstanbul da tamamlanan projenin 466 adet mutfağı Eurodecor tarafından yapıldı. 194 Daireden oluşan Akdeniz Evleri İstanbul da hayata geçirildi ve Eurodecor imzası ile müşterilerin beğenisine sunuldu. 18 Sönmez Holding CRYSTAL PARK Bursa Teknik Yapı UP CITY FLATS İstanbul Bursa nın ilk residence projesi olan 130 konutluk Crystal Park evleri Eurodecor ismini taşıdı. Teknik Yapı nın ünlü projelerinden olan Up City Flats te 2 blok halinde farklı alternatiflerle 340 daire yer almaktadır. Projede yer alan Eurodecor, mimarsi ile fark yaratan konutlara değer kattı.

21 Mesa ÇAMLIPARK EVLERİ Ankara Oyak İnşaat İkitelli OYAKKENT İstanbul Ankara da yaşam bulan ve 136 konuttan oluşan Çamlıpark Evleri Eurodecor imzasıyla satışa sunuldu. Oyakkent projesinde yer 482 konut Eurodecor; ve Edoor tarafından yapıldı. Emlak Konut ISPARTAKULE İstanbul Tekfen MÜŞKÜLÜM ÇİFTLİĞİ Bodrum 19 Emlak Konut tarafından yapılan konutluk projede Eurodecor kaliteli ürünleri ile yerini aldı. Projede yer alan 18 villanın mutfakları Eurodecor ismini taşıdı.

22 Firma Adı Proje Adı Daire Sayısı Oshea Lanterns Court / Londra 564 Qatari Diar Bungalow Houses / Katar 80 Ebrahim Abdul Aal Group Aalia Tower / Bahreyn 165 Çukurova İnşaat Libya Al Assa / Libya 411 Qatari Diar Dahlak Island Resort / Katar 50 Sultan İnşaat Garden Park Villages / Mozambik 83 Naco Social Houses / Libya 30 Nakheel Al Furjan Villas / Dubai 1515 Galliard Hıomes Construction Cobalt Westward / Londra 67 Galliard Hıomes Construction Poplar Business Park / Londra 243 Regnum Construction Hellion Flats / Londra 23 Galliard Hıomes Construction Bear Lane / Londra 89 Galliard Hıomes Construction High Road Ilford / Londra 154 Galliard Hıomes Construction Freeman's Residential / Londra Galliard Hıomes Construction Greewich Tower / Londra 227 Nakheel Al Furjan Show Villas / Dubai 12 Galliard Hıomes Construction Indescon Court / Londra 364 Galliard Hıomes Construction Cheshire Street / Londra 96 System İnşaat Nijerya 175 System İnşaat Libya 100 Okan İnşaat Mir Projesi / Kazakistan 126 Kar Export Company Serkarez / Irak 50 Nata Holding Nata İncek Konutları 72 Polatkan İnşaat Polatkan Yapı 129 Keten İnşaat Nişantaşı Sitesi 150 Dolunay İnşaat Antares Konutları 100 Altınbaş Holding Caratpark Villaları 109 Saray Halı Saray Evleri 28 Anemon A.Ş. Kozmik Residence 51 Akşan Yapı Ankaville 74 Başakkonut Sunhill Evleri 96

23 Firma Adı Proje Adı Daire Sayısı Taşyapı A.Ş. Mashattan 1000 Kalyon İnşaat Finanskent 216 Çalışkan Grup Yorum İstanbul 566 Mar Yapı Güneşli Konutları 170 Özdilek Grup Özdilek Residence 74 Aytemiz İki Kule Otel & Residence 144 Öztreyler İnşaat Tavukçuoğlu 113 Karacanlar İnşaat Şehr-i Manzara 144 Catay İnşaat Arterium Residence 71 Atabir İnşaat Greenpark 40 Başak Kiremit Yaşampark Konutları 80 Karadeniz İnşaat Frig Evleri 60 Meskon İnşaat Sağlık Kent Sitesi 64 YDA İnşaat Nevbahar Botanik 360 Selin Yapı Rings İstanbul 76 Saray Grup Greenist Helya İnşaat Beyaz Kuleler 52 Lider İnşaat Elit Kent 76 Kadem İnşaat İdeal Evler 16 Sadıkoğlu İnşaat Suadiye Konutları 22 MN Mimarlık MN Park Taşçı İnşaat Elit Life 28 Yıldızpen LTD. Yıldız Park 90 Karnur İnşaat Beyhan Sitesi 25 Dekar İnşaat Yaşam Konutları 65 Seçkinkaya Park Batı 60 Yücesoy Mühendislik Evia Sitesi 68 Dekor İnşaat Menekşe Evleri 56 Özgüvenel Sitesi Özgüvenel Sitesi 152

24 Beka Ahşap Ürünleri San. Tic. A.Ş. Borsab Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No: 3 Bozüyük / Bilecik Tel: Fax:

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Temmuz - Eylül 2012 Yıl: 1 Sayı: 2 Azura Park a G-Ext li Dokunuş İhracatın Yıldızlarının Gurur Gecesi Yıldız Ürün Lamipan spoga gafa 2012 2-4 Eylül 2012 Türkiye

Detaylı

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti...

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans Projeleri Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans projelerinde yaşama estetik değerler katarak konforu en üst düzeye çıkarıyoruz. Tek tuşla iklimlendirme, aydınlatma, müzik, perde & panjur

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Nisan - Haziran 2013 Yıl: 1 Sayı: 4 SÖYLEŞİ azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Bayilerle Söyleşi G-Ext in Doğayla Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome Yıldız Ürün

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı İstanbul turizminde yeni kilometre taşı HİLTON ISTANBUL BOMONTİ NİN PROJE ORTAKLARI AHŞAP ÜRÜN SAN. ASKA CIAT DAİKİN DAVUT MERMER DURAVİT DVA TELEKOM. E.M.K. ETA YAPI FEFRAME FİNSPOR ISS TÜRKİYE IŞIK PEYZAJ

Detaylı

Gentaş Ürünleriyle G-Synchroflex Röportaj En İyi Stand Tasarımı Ödülü Gentaş Grup Standının Oldu

Gentaş Ürünleriyle G-Synchroflex Röportaj En İyi Stand Tasarımı Ödülü Gentaş Grup Standının Oldu Ücretsizdir 2015 Yıl: 3 Sayı: 11 ÖzelİstekAntalyaYeditepeKolejiKonyaaltıve ManavgatKampüslerininİçMekânları Gentaş Ürünleriyle Donatıldı Yıldız Ürün G-Synchroflex Röportaj Gülden Sener, İç Mimar 38. Yapı

Detaylı

G-Ext. Mengen. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. 20-23 Mart 2014. Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de. Aşçılar Diyarı 37.

G-Ext. Mengen. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. 20-23 Mart 2014. Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de. Aşçılar Diyarı 37. Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Ekim - Aralık 013 Yıl: Sayı: 6 SÖYLEŞİ Tanart Mimarlık Mimar Hayri Anamurluoğlu Bayilerle Söyleşi Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de G-Ext Yıldız Ürün Syncroflex

Detaylı

4 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Isı sektörünün genç ve dinamik firması Baykan Kombi, kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını, duygularını ve yaşam tarzlarını dikkate

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ...

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ... İÇİNDEKİLER 08 10 SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 GENEL MÜDÜR / AHMET ARICASOY / RÖPORTAJ...10 MİMAR/ Can Gülcan / GÖRÜŞ...12 EUROPİM / GÖRÜŞ...14 Teknİksat / GÖRÜŞ...16

Detaylı

ADO-CRP ROTO VEKA KALE r 12 ASC Plastik-Ascam Cam Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Çevre Mühendisi Cenk Cenkcimenoğlu Nitelikli ve Kalitesi İle Öne Çıkan Ürünlerle Pazar Payını Geliştiren Bir Firmayız

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor!

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! Oyunu Opera 9 Mobile OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! OPERA 9 Mobile ile artık resepsiyon sınırları yok! Konuklarınızı nerede isterseniz

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur...

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... İçindekiler Başkan ın Mesajı Akfa Holding Hakkında Vizyon ve Misyon Kilometre Taşları Yurtdışı Ofisler & Hedef Pazarlar 7 9 10 11 12 Bilgi Grubu 14 Akfa

Detaylı

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor...

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... NTC Tower İTO, 2009 5. Başarılı Kobi Yarışması Teknoloji ve İnovasyon Birincilik Ödülü İÇİNDEKİLER Hakkımızda 05 Prensiplerimiz 07 Tekliften Montaja Süreç

Detaylı

Değerlerimiz. A. İşletmenin Vizyonu, Misyonu, Değerleri ve Stratejisi. Vizyon: Misyon: Değerler: Çözümcülük. Yaratıcılık. Güvenilirlik.

Değerlerimiz. A. İşletmenin Vizyonu, Misyonu, Değerleri ve Stratejisi. Vizyon: Misyon: Değerler: Çözümcülük. Yaratıcılık. Güvenilirlik. Doğtaş Mobilya 1972 yılında Hacı Ali Doğan ın Doğan Mobilya yı kurması ile Doğan ailesi mobilyacılık sektörüne ilk adımını atmıştır.1987 yılında Hacı Ali Doğan altı oğlu ile birlikte Biga da Doğtaş A.Ş.

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

TAT GIDA. Sağlıklı, genç ve pratik ürünler ile Tat Gıda ürün portföyü gelişiyor.

TAT GIDA. Sağlıklı, genç ve pratik ürünler ile Tat Gıda ürün portföyü gelişiyor. DİĞER SEKTÖRLER Zamanın ruhunu okuyarak hizmet sektörüne önem verdik ve toplumumuz için hayatın her alanında değer yaratmaya özen gösterdik. Yaşam alanlarını güzelleştirme eğilimini Türkiye ye taşıyarak

Detaylı

Babamla annem Bilkent te tanıșmıș. Babam mühendislik okudu, annem de ișletme. Aynı yıl mezun oldular...

Babamla annem Bilkent te tanıșmıș. Babam mühendislik okudu, annem de ișletme. Aynı yıl mezun oldular... Biz Ankaralıyız. Babam da ben de burada doğduk. Hacettepe de. Babamla annem Bilkent te tanıșmıș. Babam mühendislik okudu, annem de ișletme. Aynı yıl mezun oldular... Annem üniversitede kaldı. Babam, Tepe

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Beyaz Eşya 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel Beyaz Eşya nın Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı

Detaylı

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA.

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İstanbul finans merkezinin kalbi Ataşehir in merkezinde olmak, bugün ve yarın İstanbul un en değerli arazilerinden birine

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda...

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda... 01.01.2014 / 31.12.2014 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4 Genel Müdür Mesajı... 5 Yönetim Kurulu... 6 Üst Yönetim... 9 Hakkımızda... 12 Üretim Tesisleri... 14 Şirketin Sermaye Yapısı ve

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

PROJE ORTAKLARI» Ar Dış Ticaret» Astas Alçı Dekorasyon» CIAT Türkiye» EF Teknoloji Sistemleri» Esanepd Mühendislik» DEHA Reklamcılık» İlkateş

PROJE ORTAKLARI» Ar Dış Ticaret» Astas Alçı Dekorasyon» CIAT Türkiye» EF Teknoloji Sistemleri» Esanepd Mühendislik» DEHA Reklamcılık» İlkateş PROJE ORTAKLARI» Ar Dış Ticaret» Astas Alçı Dekorasyon» CIAT Türkiye» EF Teknoloji Sistemleri» Esanepd Mühendislik» DEHA Reklamcılık» İlkateş Madencilik» Karel» Kadim Yapı» L&A Mimarlık» Öztiryakiler»

Detaylı

Altı Ülkeden Genç Mimarlar Biraraya Geldi

Altı Ülkeden Genç Mimarlar Biraraya Geldi HAZİRAN 2015 / Sayı: 35 ETKİNLİK Altı Ülkeden Genç Mimarlar Biraraya Geldi PROJE Kimteks Kimya Fabrika Binası YAPI FUARI nı Ödülle Karşıladık İÇİNDEKİLER 6 PROJE Kimteks Kimya Fabrikası Binası 7 YORUMLAR

Detaylı