SDG-72E (3WT) SD Sun Da. Çift Plaka Elektronik Jakar Örme Makinesi. Daha Sağlam, Daha Uygun, Daha Karlı! Modanın olduğu yerde Jakar vardır!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SDG-72E (3WT) SD Sun Da. Çift Plaka Elektronik Jakar Örme Makinesi. Daha Sağlam, Daha Uygun, Daha Karlı! Modanın olduğu yerde Jakar vardır!"

Transkript

1 SDG-72E (3WT) Çift Plaka Elektronik Jakar Örme Makinesi Daha Sağlam, Daha Uygun, Daha Karlı! Elektronik Jakarlı Transferli Rib. Örme Makineleri, pazara sürüldüğünden beri, SAN DA, örme endüstrisine daha sofistike makineler geliştirmek için kendi profesyonel örme teknolojilerini devamlı devreye sokar. SDG-72 E (3WT) Çift Plaka Elektronik Jakar Örme Makinesi, örme performansında dayanıklılığı ve verimi sağlamak için ileri örme teknolojileri ve ekipmanlarını benimsemiştir. Üç-Yol-Tekniği elektronik iğne selektörü, hiçbir sınırlama olmaksızın desen tasarımına olanak sağlar. Diyagonal may çeliği kumaş kalınlığı ve doku kalitesinin uygun değişimine olanak verir. TEKSTİL ÜRÜNLERİ Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No:19/A Haramidere / Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : Faks : Modanın olduğu yerde Jakar vardır!

2 Elektronik İğne Seçici İleri Üç Yol Tekniği bilgisayarlı iğne seçici sistemi, Örme fonksiyonunun basit ve hızlı bir şekilde değiştirerek silindir üzerine yerleştirin desende rahatça Örgü Askı İptal hareketini yapabilirsiniz Diyagonal May Çeliği Ayarı May skalası ayarı değiştiğinde. Kumaş kalınlığı için İlmek boyunu her ayarladığınızda, iplik mekiklerini yeniden ayarlamak ihtiyaç olmayacaktır. Hatta hafif ağırlıkta kumaşlar ve daha iyi doku kalitesi için daha sabit ve verimlidir. Elektronik LCD Dijital Tuş Kontrol Paneli İğne seçiciyi ve makine işletimini birleştirmek suretiyle kullanıcı dostu tasarım. Mikro Bilgisayar Talimatları Desen, olağandışı elektrik kesintisi nedeniyle dokümanların kaybolmasını önleyen makine bilgisayarındaki kalıcı bellekte muhafaza edilir. Harici USB bağlantı noktası tasarımı, desenin doğrudan transfer edilmesine olanak verir ve örme işlerini kolaylaştırır. ÇAĞLIK Alüminyum Tüp İpliği Çağlık Memminger Filtre Çağlık 3 İki taraflı Stand Çağlık İPLİK BESLEYİCİLER AL-SF-1 Globe Elektronik İplik Besleyici Memminger SFE Depo Besleyici Likra Besleme Ünitesi: MER,MER3,JEF-BTL JEF-BTL KAM Çevirmeli Kam: 2 parça (Diyagonal May celikli ve SM Dıştan ayarlanabilir çelikli) Silindirli Kam: Tekli Üç-Yol-Tekniği İğne Seçici Yağlayıcı İĞNELER Groz-Beckert İğneleri Merdane Klasik Merdane 520mm/ Kumaş Topları (CE Onayı) ELEKTRONİK / SÜRÜCÜ Toshiba invertörü (Japon) 7.5HP Motor 380V Elektronik İplik Besleyici için Güç Ünitesi Üç-Yol-Tekniği İğne Seçicisi (8 Aşamalı İğne Seçici platin) 220 Volt veya 440 Volt WAC Japon İğne Seçici YAĞLAYICI Meminger Pulsonik 5.2 Basınçlı Yağdanlık Uniwave Yağlayıcı Mist (sis)yağ Yağlayıcı SSII30 ÇEKME GERME Bez Sarıcı Dörtgen Kumaş Yayıcı Katlama ve pastal kumaş Serici Elektronik Bez Sarıcı KONTROL LCD Dijital Tuş Kontrol Paneli 3 Vardiya Dijital Kontrol Paneli Çalışma Saati Sayacı DİĞERLERİ Memminger Çift fan motorlu Üfleyici Çalışma Lambası Silindir Çapı Makine Göstergeleri 20G, 24G, 28G Besleyici Sayısı Optimum RPM 0.9m/saniye Minimum Alan Gerekliliği 25m2 25 m2 30m2

3 SDG-1.6 ET Elektronik Jakar Transferli Ribana Örme Makinesi Daha çok yönlülük! Daha çok karlılık! Jakar ve Transferli Ribana Teknolojinin Birleştirilmesi Müşteriye Daha Esnek ve Çeşitli Kumaş Örme Olanağı Tanır! San Da, son 30 yıl boyunca daha sağlam ve dayanıklı yuvarlak Örme makineleri yapmak için kendini örme teknolojisine adamıştır. Şimdi, biz SDG-1.6 ET Transferli Elektronik Jakar Örme Makinesini size ve daha ileri ve çeşitli moda desenli kumaşlar arayanlara gururla sunmaktayız. TEKSTİL ÜRÜNLERİ Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No:19/A Haramidere / Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : Faks : Modanın olduğu yerde Jakar vardır!

4 WAC İğne Seçici: İleri 8 aşama bilgisayarlı iğne seçici sisteminin benimsenmesi, Örme fonksiyonuna geçişte sorunsuz bır hareket sağlamaktadır Örme de kolaylık. Harici SM Çelik Desenlendirmek İçin Çelik pozisyonu kolayca değiştirilebilir, örgü iptal, Askı örgü, İptal fank yap. Daha fazla zaman kazandırır, daha esnektir ve uygulama alanı daha geniştir. LCD Dijital Kontrol Paneli İğne seçici ile makine işletimini birleştirmek suretiyle kullanıcı dostu tasarım. Mikro bilgisayar talimatları, olağandışı elektrik kesintisi nedeniyle dokümanların kaybolmasını önleyen kalıcı bellekte muhafaza edilir. ÇAĞLIK Alüminyum Tüp İpliği Çağlık Memminger Filtre Çağlık 3 İĞNELER Groz-Beckert İğneleri Çerçeve Klasik Çerçeve 520mm/Kumaş Ruloları İPLİK BESLEYİCİLER AL-SF-1 Globe Elektronik İplik Besleyici Jin-Fuji Pozitif Besleyici BT2 Memminger SFE Depo Besleyici Memminger Pozitif Besleyici MPF 20K Memminger MER3 Elastan Rulo Jin-Fuji Spandeks İplik Besleme Tekerleği KAM Kaydırmalı Kamları olan Çevirmeli 2 parça Silindirli 1 parça Her 3. Besleyici, ek Örme Kamlı KUMAŞ SARICI 120 Aşamalı Kumaş Sarıcı Kumaş Yayıcı Katlama ve Pastal Kumaş Serici Yağlayıcı ELEKTRONİK / SÜRÜCÜ Toshiba invertörü (Japon) 7.5HP Motor 380V Elektronik İplik Besleyici için Güç Ünitesi WAC Japon İğne Seçici (8 Aşamalı İğne Seçici Çubuğu) 220 Volt veya 440 Volt Yerli İğne Seçici YAĞLAYICI Meminger Pulsonik 5.2 Yağdanlık Uniwave Yağlayıcı Sheng Song Mist (sis)yağ Yağlayıcı SSII30 KONTROL LCD Dijital Tuş Kontrol Paneli 3 Vardiya Dijital Kontrol Paneli Çalışma Saati Sayacı DİĞERLERİ Uniwave Çift Örme Titreşimli Üfleyici Çalışma Lambası Silindir Çapı Makine Göstergeleri Besleyici Sayısı Minimum Alan Gereksinimi

5 SD-3F, 3.2F, 4F Tek Plaka 4 Parça Örme Makinesi 3 ü Bir Arada Sistem Daha Esnek, Çeşitli ve Karlı Hale Getirin! Tek plaka kumaşlar, örme endüstrisinde önemli bir trendi belirlemektedir. Sun Da Yuvarlak Örme Makinesi-Tek plaka Inter-Değişim Serileri, Sağlam, Dayanıklı ve Çeşitli performanslarıyla dünya çapında iyi bir pazar payına sahiptir. Bir yılda, yüksek duyarlıklı CNC işleme makinemiz ile açık hava işlemiyle uygulanan üstün dökme demir, Örme makine kalitesini arttırmakta ve ayrıca uzun süreli çalışma altında en düşük aşınma oranını ve dayanıklılığını sağlamaktadır. Sadece iğneyi ve platin çemberi sistemini basitçe değiştirmek suretiyle, Tek plaka Örme Makinesi Havlu Kumaş, Velur ve Üç-İpliğe dönüştürülebilir. Bu işte bu kadar basit! TEKSTİL ÜRÜNLERİ Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No:19/A Haramidere / Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : Faks : Esnek ve ekonomik tek plaka örme makinesi SUNDA sizin en iyi seçiminizdir.

6 Yağda Yıkamalı Yapı Yağ Yıkamalı Şasi, Ana Dişli Halkanın paslanmasını önler ve ayrıca dönen performansı pürüzsüz hale getirir. İki Parça Platin Kamı İki parça platin çeliğinin yeni tasarımı, platinin hizmet ömrünü uzatır. Platin ve platin kam arasındaki sürtünmeyi azaltacaktır ve kumaş üzerindeki defolu çizgileri önleyecektir. İplik Taşıyıcı Özel yapım dikey iplik mekik tekerlekleri, Likra uygularken, iğnenin hasar görmesini önler ve fazladan pamuk lifinin birikmesini ortadan kaldırır. Tasarruf edilen bir kuruş, kazanılan bir kuruştur En yaygın kullanımlı iğne ve platin türü, örme masrafını önemli ölçüde azaltır. Merkezi May Ayarı İsteğe bağlı bir merkezi may ayarı, kumaş yoğunluğunu ve gram ağırlığını hızlı ve kesin bir biçimde ayarını yapmak için makineye yerleştirilebilir. ÇAĞLIK İki-taraflı çağlık standı D8/D9 tipi alüminyum tüp çağlık Filtre Çağlık İPLİK BESLEYİCİLER Pozitif Besleyici: JF-BT2, JF-BT3 LSF-922, LSF-932, TPF-20, TPF-30. SERAMİK TİPİ İPLİK MEKİĞİ 3 Delik 2 Delik+1 İplik Kılavuz Tekeri Likra Makarası KAM Dört Parça: Örgü + 2 Askı x 1 İptal x 1 KUMAŞ SARICI Bez Sarıcı Dörtgen Kumaş Yayıcı Katlama ve pastal kumaş Sarıcı DİĞERLERİ Üç Renkli Uyarıcı Lamba Yağlayıcı İĞNELER Groz-Beckert İğneleri Şasi Klasik şasi 520mm/ Rulo için C Tipi Yağ Yıkamalı sistem Saat yönünün tersi doğrultusunda ELEKTRONİK / SÜRÜCÜ Entegre dijital kontrol paneli -3 vardiya sayaç, rpm, ve çalışma saati. - çalışma başarısızlığı alarm gösterge sistemi 380V, 50/60 Hz PCL İnsan-bilgisayar ara yüz kontrol paneli 220V, 50/60 Hz WAC Japon İğne Seçici YAĞLAYICI Mist (sis)yağ Yağlayıcı SSII30 Pulsonik 5.2 Yağlayıcı KONTROL Dijital Kontrol Paneli 3 Vardiya Dijital Kontrol Paneli Çalışma Saati Sayacı Model 3D-3F, SD-3.2F, SD-4F Silindir Çapı 10 ~ 48 Kılavuz 6G ~ 42G Besleyici 3F, 3.2F, 4F / inç Hızlandırma Yaklaşık 1.12M/S Minimum Alan Gerekliliği 24 M2 30 de

7 SD-72ER (3WT) Tek Plaka Elektronik Jakar Ringel Örme Makinesi Daha çok yönlülük! Daha çok karlılık! Daha çok yönlü moda desenler için Üç-Yol-Teknik Jakar ve Ringel SD-72ER Tek Plaka Elektronik Jakar Ringel Örme Makineleri, jakar ve Ringel işlemleri için verimli bir zemin oluşturmaktadır. Ringel Varyant seçiminize göre SD-72ER makineleri size zaman kazandırır ve ekonomik çözüm getirirler. Desenleri, değiştirirken veya rutin olarak makineyi temizlerken yeniden sıfırlayıp başlatmak oldukça basit ve seridir. Her ringel eklentisi için bir besleyici üretimi arttırır ve zamanı kısaltır. SD-72ER Jakar ve Ringel Örme Makineniz İçin Nihai Çözümünüz. TEKSTİL ÜRÜNLERİ Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No:19/A Haramidere / Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : Faks : Modanın olduğu yerde Jakar vardır!

8 İğne Seçici İleri Üç-Yol Teknik bilgisayarlı iğne seçici sistemi silindirin üzerine yerleştirilmiştir, bu örme fonksiyonlarını kontrol eder örgü, Askı yap ve iptal desen tercihinize göre değişir. Otomatik Ringel Aparatları Her bir örgü sistemi üzerine uygulanmış kullanıcı dostu tasarım, basit ve çabuk üretim yapar. Dikey Platin Desen İğneler ve platinler daha düzgün etkileşir. İpliğin ilmek formatı alırken daha az sürtünmeye maruz kalmasını sağlar Ayrıca, pamuk lifinin birikmesini önler. Elektronik LCD Dijital Tuş Kontrol Paneli İğne seçici ile makine çalışmasını birleştirmek suretiyle uygulanmış kullanıcı dostu tasarım. Mikro Bilgisayar Talimatları Desen, olağandışı elektrik kesintisi nedeniyle dokümanların kaybolmasını önleyen makine bilgisayarındaki kalıcı bellekte muhafaza edilir. Harici USB bağlantı noktası tasarımı, desenin doğrudan transfer edilmesine olanak verir ve örme işlerini kolaylaştırır. Standart el Çağlık Alüminyum boru iplik çağlığı Memminger Filtre cağlık İki taraflı stand çağlık İplik Besleme İplik Mekikleri Kontrol Ringel pozitif besleyici A-LSF-4064TR Dört renkli M tipi Toshiba invertörü 7.5HP Motor, 380V Elektronik İplik Besleyici için Güç Birimi İğne Seçici (8 aşama İğne Seçme Çubuğu) Likra Besleyici: MER, JFE 220 Volt veya 440 Volt Şasi Klasik M tipi şasi 520 mm/kumaş rulosu için Yağlayıcı Pulsonik 5.2 Yağlayıcı Sheng Song Mist (sis) Yağ Yağlayıcı SSII30 İğne Groz-Beckert Merdane Kumaş Sarıcı Katlama ve pastal serici Diğer Çalışma Lambası Tepe havalandırma sistemi Titreşimli Üfleyici Makine Modeli SD-72ER Silindir Çapı 30 ~34 Makine Göstergeleri Besleyici Sayısı *14G~28G 30 60F 32 68F 34 72F Minimum Alan Gereksinimi 34 32m 2 *Besleyicilerin/inç sayısına bağlı olacaktır.

9 SD-1.4TE (2WT) SUNDA nın en yoğun talep gören makinesi Havlu kumaş örme makinesi, şimdi fonksiyonunu iki-yönlü teknik örme teknolojisiyle geliştirmiştir. SD-1.4TE çift yüzlü elektronik jakar, mekanik Havlu kumaş örme makinesinin üst modelidir. SUNDA nın sofistike imalat deneyimi sonucu, iğne seçici sisteminin kombinasyonu, jakar desenlerinin örülmesini sağlamak için hav yüksekliğini 4mm ye kadar size sağlar Bebek giysileri, spor giysiler, sıcak tutan kıyafetler, bornozlar, en yüksek kalitede giyim ve sanayi tekstilinde geniş uygulamaları vardır. SUNDA nın Sağlam ve Dayanıklılık ilkesi sayesinde, kaliteli doku, hızlı başlatma ve güvenilir Havlu kumaş jakar örme makinesi artık satışa hazırdır. TEKSTİL ÜRÜNLERİ Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No:19/A Haramidere / Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : Faks :

10 Elektronik Platin Selektörü İleri İki - Yol Tekniği bilgisayarlı platin seçici sistemi, örgü ve iptal olarak deseni kontrol eder ve kolaylığınız için değiştirir. Elektronik LCD Dijital Tuş Kontrol Paneli Platin seçiciyi ve makine işletimini birleştirmek suretiyle kullanıcı dostu tasarım. Mikro Bilgisayar Talimatları Desen, olağandışı elektrik kesintisi nedeniyle dokümanların kaybolmasını önleyen makine bilgisayarındaki kalıcı bellekte muhafaza edilir. Harici USB bağlantı noktası tasarımı, desenin doğrudan transfer edilmesine olanak verir ve örme işlerini kolaylaştırır. Standart el Çağlık Alüminyum tüpleme iplik çağlık Memminger Filtre Çağlık 3 İki taraflı stand çağlık İplik Besleme İplik Mekikleri Kontrol Pozitif besleyici A-LSF-4064TR Dört renkli jakar besleyicisi M tipi Toshiba invertörü 7.5HP Motor, 380V Elektronik İplik Besleyici için Güç Birimi İğne Seçici (8 aşama İğne Seçme Çubuğu) Likra Besleyici: MER, JFE 220 Volt veya 440 Volt Şasi Klasik M tipi Şasi 520mm/ kumaş rulosu için Yağlayıcı Pulsonik 5.2 Yağlayıcı Sheng Song Mist (sis) Yağ Yağlayıcı SSII30 İğne Groz-Beckert Merdane Kumaş sarıcı Katlama ve pastal kumaş sarıcı Diğer Çalışma Lambası Tepe ve orta havalandırma sistemi Makine Modeli SD-1.4TE Silindir Çapı 30 ~38 Makine Göstergeleri *14G~28G Besleyici Sayısı 1.4F/INÇ Minimum Alan Gereksinimi 30 30m 2 *Besleyicilerin/inç sayısına bağlı olacaktır.

11 SDG-2A, 4A Çift Plaka Örme Makinesi Çoklu Uygulama Seçeneği ve Yüksek Yatırım Getirisi~ 40 yıllık deneyimli örme uzmanı ile işbirliği yaparak, SDG- 2A, 4A çift plaka Örme makinesi artık daha geliştirilmiş özelliklere sahip olup, nihai çözümleriniz için kullanıcı dostu tasarımlar sunar. Her bir kapak üzerinde hassas ölçekli bir skalalı gösterge ve kaliteli may çeliği entegre edilerek, Örme verimliliği önemli ölçüde arttırılmış ve ayar mekanizması basitleştirilmiştir. SUNDA nın Sağlam ve Dayanıklılık ilkesi sayesinde, makineler çok uzun süreli çalışmalarda bile yüksek ve güvenilir standartta performans sağlar. SDG-2A, 4A, 2:2/ 2:4/ 4:4 kam sistemini basitçe ayarlamak suretiyle örebilen çeşitli yapılara olanak vermektedir: Punto di Roma, İsviçre & Fransız Pike, Ayırıcı, dikey çizgi vs... TEKSTİL ÜRÜNLERİ Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No:19/A Haramidere / Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : Faks : Kumaş ileri, Üretim ileri ve Yararlar ileri! SUNDA sizin en iyi seçiminizdir.

12 Kullanıcı Dostu Tasarım Her bir kam tutucu üzerinde hassas ölçekli bir skala. Bu cihaz, ilmek uzunluklarını ayarlamada uygunluk sağlamakta ve makinenin verimliliğini arttırmaktadır. Yüksek Kalite KAM ve PİM vidalar Makineyi hassasiyetle yerleştirin. Teknisyenler her bir kumaş imalat verisini kaydını alabilir. Daha sonra aynı kumaşı üretirken, teknisyenlerin çabuk ayar yapmaları için kayıtları olacaktır. Bu ise Yaklaşık %50 Ayarlama Zamanı Kazandırmaktadır! Basittir, zaman kazandırır ve ayar yapmak için uygulama teknisyenlerine ihtiyaç kalmaz. Ayar Saatleri Kumaşları ayarlarken, Gramaj veya iğne zamanlamasında, bu cihaz silindir pozisyonunu kolaylıkla ölçebilir. Kumaş Sarıcı Fazladan tabla ve koruyucu plaka ile donatılmış olup, sarım sisteminin işlevini görememesi veya kumaş rulolarının kazara düşmesi nedeniyle kumaşları, merdaneli sarıcıyı ve makine şasisinin hasar görmesini önlemektedir. ÇAĞLIK İki taraflı çağlık standı Alüminyum Boru İplik Çağlık D8/D9 Filtre Çağlık 3 İPLİK BESLEYİCİLER Pozitif Besleyici: JF-BT2, JF-BT3 LSF-922, LSF-932, TPF-20, TPF-30. Memminger Pozitif Besleyici: MPF-20L, MPF-20K Likra Besleme Ünitesi: MER2, MER3, JFE KAM Kullanıcı dostu Kam Kapagı Tasarımı: Beher kam tutucu için bir ayar vidası. Ray (track): SDG-R Kapak 1 yol, silindir 1 yol SDG-2A Kapak 2 yol, silindir 2 yol SDG-4A: Kapak 2 yol, silindir 4 yol SDG-4A(4x4): Kapak 4 yol, silindir 4 yol Ful kamla donatılmış kam tutucu İptal kam ekstra ücretle temin edilebilir. Çekme - Germe Merdane Kumaş Sarıcı Katlayan ve pastal yapabilen çekme germe sistemi Açık en sistemi Yağlayıcı İĞNELER Groz-Beckert İğneleri Şasi M Tipi (Yağ yıkamalı sistem) Saat yönünün tersi doğrultusunda ELEKTRONİK / SÜRÜCÜ 380V, 50/60 Hz 3.7Kw/5Hp(24 ~26 ) 5.5Kw/7.5Hp(30 ~ 36 ) 7.5Kw/10Hp(38 ~46 ) 220V, 50/60 Hz 420V, 50/60 Hz 440V, 50/60 Hz YAĞLAYICI Puslu Yağdanlık SSII30 Memminger Marka Pulsonik 5.2 basınçlı yağlayıcı İplik Mekikleri M tipi Seramik tipi Likra besleyici tekerlek KONTROL Entegre dijital kontrol paneli - 3 vardiya sayaç, rpm, ve çalışma saati. Çalışmanın durmasıyla alarm gösterge sistemi PCL İnsan-bilgisayar arayüz kontrol paneli DİĞERLERİ Şasi & Kumaş üzerinde aydınlatma Kumaş tarayıcı (scanner) Titreşimli üfleme ünitesi Tepe havalandırma sistemi SDG-2A (2x2) Model SDG-4A (2x4),(4x4) SDG-R (1x1) Silindir Çapı 24 ~ 30 ~ 46 *10G ~ 16G, Ölçüm 18G, 20G, 22G, 24G, 28G, 30G *32G ~ 44G, 30 60F, 64F, 72F, 84F, 96F 32 64F, 68F, 72F, 84F, 96F, Besleyici 102F 34 68F, 72F, 84F, 96F, 108F Hızlandırma Minimum Alan Gerekliliği Yaklaşık 1.05M/S ye kadar. 24 M2 30 de

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF 2 Gelenekten gelen Mükemmellik Testere ile kesmek dünyamız, tutkumuz ve ustalığımız. Yaratıcı,

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

*Etiketleme. *Kodlama. *Yazılım ve Donanım Bileşenleri. *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar. *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869

*Etiketleme. *Kodlama. *Yazılım ve Donanım Bileşenleri. *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar. *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869 *Etiketleme *Kodlama *Yazılım ve Donanım Bileşenleri *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar * *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869 İÇİNDEKİLER ETİKETLEME Print & Apply (Yaz ve Uygula Sistemleri) LA 4050

Detaylı

Galileo. İçindekiler. Açma Bölümü. Marzoli. Superblender B12. Duocleaner B390L. Automixer B143L. Toz Ayırıcı B450L. Duo Harman Temizleyici B380L

Galileo. İçindekiler. Açma Bölümü. Marzoli. Superblender B12. Duocleaner B390L. Automixer B143L. Toz Ayırıcı B450L. Duo Harman Temizleyici B380L Açma Bölümü Superblender B12 Duocleaner B390L Automixer B143L Toz Ayırıcı B450L Duo Karışık Temizleyici B380L Terazili Balya Açıcı B13 Fasılalı Karıştırıcı B23 Balya Açıcı ve Ön Karıştırıcı B14 Besleme

Detaylı

Sayın BERNINA Müşterisi, Yeni BERNINA ile keyifli ve yaratıcı saatler diliyorum.

Sayın BERNINA Müşterisi, Yeni BERNINA ile keyifli ve yaratıcı saatler diliyorum. BERNINA 710 Giriş Sayın BERNINA Müşterisi, Tebrikler! BERNINA üzerinde karar kıldınız ve böylece yıllarca keyifle kullanacağınız bir ürüne sahip oldunuz. 100 yılı aşkın bir süredir, aile şirketimiz müşteri

Detaylı

Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar. Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar

Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar. Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Hidrolik ve Basınçlı Hava Makinaları Tic. ve San. Ltd. Şti. www.atlaspnomatik.com.tr

Detaylı

İz Bırakan Üstün Avantajlarımız

İz Bırakan Üstün Avantajlarımız The Passionate Pursuit of Perfection www.shuangma-machinery.com SERVO PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNELERİ İz Bırakan Üstün Avantajlarımız Ningbo Shuangma Makine Endüstri Ltd Şti nin tamamı Chenglu Group a ait

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

İçindekiler. Tesis örenkleri 68 Bireysel taleplere uygun tesisler. Elyaf teknolojisi

İçindekiler. Tesis örenkleri 68 Bireysel taleplere uygun tesisler. Elyaf teknolojisi Harman hallaç İçindekiler Elyaf teknolojisi 2 Çok iyi çözümler vardır, fakat sadece bir tanesi idealdir! 3 Türünde eşsiz: En dar alanda dahi 2000 kg/saat'lik üretim kapasitesi! 4 Tasarruf potansiyeli

Detaylı

VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe

VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe w w w. v a r o l m a k i n a. c o m VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süreçte daima yüksek kalite ve hizmet anlayışını kendine görev

Detaylı

Kanal Temizleme Tek kaynaktan geniş seçenek "Her İş için Doğru Makine". Yenilik ve kalitenin mirası.

Kanal Temizleme Tek kaynaktan geniş seçenek Her İş için Doğru Makine. Yenilik ve kalitenin mirası. Kanal Temizleme Tek kaynaktan geniş seçenek "Her İş için Doğru Makine". Yenilik ve kalitenin mirası. Tip Uzunluk* No ft m Sayfa El Aletleri Tuvalet Spiralleri 2-6 1-2 12.4 Yakalama Çengeli 1 6 2 12.4 Yassı

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

TİTREŞİM İZOLASYON TEKNOLOJİLERİ

TİTREŞİM İZOLASYON TEKNOLOJİLERİ V I B R A T I O N T E C H N O L O G Y A G TİTREŞİM İZOLASYON TEKNOLOJİLERİ Hassas Makine Donanımları Bilz teknolojileri ve know-how Hakkımızda Bilz Titreşim Teknolojleri 1985 yılında kurulmuştur ve titreşim

Detaylı

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta MAYIS 2014 - Sayı:57 Yıl:8 12 İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta 18 Özelleştirilmiş Basınç Diferansiyel Modülü Yüksek Basınca Dirençli Akış

Detaylı

Ürün Kataloğu 2011/2012

Ürün Kataloğu 2011/2012 Ürün Kataloğu 2011/2012 Doku Takip Cihazları Doku Gömme Cihazları Mikrotomlar Kriyostatlar Su Banyosu & Lam Isıtıcı Boyama Sistemleri Kapama Cihazı Sitosantrifüj biçimli tasarım. dinamik gelenek. SLEE

Detaylı

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir?

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir? 3. SYF EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir? EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş, 2002 yılında İtalyan REEL S.R.L ve Türk ortaklığı şeklinde faaliyetlerine başlayan REEL Otomasyon firmasının unvan ve vizyon değişikliği

Detaylı

VOLVO LASTİKLİ YÜKLEYİCİ F-SERİSİ - L350F VIP BROŞÜR

VOLVO LASTİKLİ YÜKLEYİCİ F-SERİSİ - L350F VIP BROŞÜR VOLVO LASTİKLİ YÜKLEYİCİ F-SERİSİ - L350F VIP BROŞÜR 2 3 GÜVEN GÜVEN İbaresi: - Bir kişiye, kuruma, plana vs. tam itimat. - Dayanmak/yaslanmak. 4 5 Çoğu kişi güvenliğini Volvo ya emanet eder çünkü mühendislik

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name.

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name. Ürün Kataloğu Sistem Çözümleri Innovation has a name. ÜRÜN KATALOĞU İÇİNDEKİLER İçindekiler 2 A.O. SMITH SU TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA 4 EVSEL ÇÖZÜMLER 6 Lal WP / Lal NP Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri 8 Lal-267WP

Detaylı

Rieter Spun Yarn Systems Müşteri Dergisi Vol. 64 / Ekim 2014 / TR. link

Rieter Spun Yarn Systems Müşteri Dergisi Vol. 64 / Ekim 2014 / TR. link Rieter Spun Yarn Systems Müşteri Dergisi Vol. 64 / Ekim 2014 / TR link 04 EVENT ITMA Asya `da Rieter uzmanlığı 15 MARKETS & TRENDS Yeni J 20 dünyanın en verimli hava jetli iplik makinası 18 K 46 kompakt

Detaylı

Toprak her zaman çok çalışmanın karşılığını verir!

Toprak her zaman çok çalışmanın karşılığını verir! ÜRÜN YELPAZESİ Toprak her zaman çok çalışmanın karşılığını verir! Egidio ve Giorgio Maschio 1964 yılında Maschio Gaspardo için yepyeni bir sayfanın başladığı casetta delle frese den, dünyanın her köşesine

Detaylı

PVC ve Alüminyum Kapı - Pencere Profili İşleme Makinaları

PVC ve Alüminyum Kapı - Pencere Profili İşleme Makinaları PVC ve Alüminyum Kapı - Pencere Profili İşleme Makinaları Kesim Makinaları Profil İşleme Merkezleri İçindekiler İçindekiler Frezeler ve Delme Makinaları Orta Kayıt Alıştırma Makinaları Single Line Hatlar

Detaylı

YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr

YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr İndeks 02 Yüksek sıcaklık izolasyon malzemeleri ve refrakterler. 10 Elektrikli

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Çamaşır Bakım Ürünleri Fiyat Listesi 2014-1

Çamaşır Bakım Ürünleri Fiyat Listesi 2014-1 Çamaşır Bakım Ürünleri Fiyat Listesi 2014-1 1 Temizlikte yepyeni bir boyut 2 Yıkama performansı: World Class! Miele yenilikleri ile yeni bir çağ başlatıyor, çamaşır temizliğinde devrim yaratıyor. Miele

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle.

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Hidrodinamik tahrikli Dizel ve LPG forkliftler (Tork konvertörü) 1.600 ile 3.500 kg arası taşıma kapasitesi sunar. 1 Neden bir Jungheinrich

Detaylı