12-18 Yaş Grubu İngilizce Yaz Okulu Programı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "12-18 Yaş Grubu İngilizce Yaz Okulu Programı"

Transkript

1 12-18 Yaş Grubu İngilizce Yaz Okulu Programı Toronto Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu Programı 12 ile 18 yaş arasındaki öğrencilere Temmuz ve Ağustos ayları boyunca farklı seviye ve yoğunlukta İngilizce Programlar ve Akademik Programlar sunuyor yazında İngilizce seviyesi başlangıçtan üniversite hazırlık seviyesine kadar olan tüm öğrenciler Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL ve IELTS Sınavlarına Hazırlık Programlarına katılabilirler. Tüm programlar; sınıf içi eğitim, grup çalışmaları, interaktif modüller ile Toronto daki kültürel aktivitelerin birleştirilmesini ve Kanada nın özellikle de turistler için en gözde eğlence merkezlerine hafta içi gezilerini ve hafta sonu turlarını içeriyor. Bu programlar öğrencilere Kanada nın 1 numaralı üniversitesi olan University of Toronto da (Toronto Üniversitesi) eğitim alma olanağının yanında Kanada nın İstanbul u sayılan Toronto şehrini keşfetmeleri ve İngilizce konuşulan bir çevrede kendilerini geliştirmeleri ve yeni vizyonlar edinmeleri adına bir çok fırsat da sunuyor. Toronto Her yıl 21 milyonu aşkın turistin ziyaret ettiği Toronto aynı zamanda Birleşmiş Milletler tarafından son yıllarda üst üste dünyanın en güzel, yaşam kalitesi en yüksek ve en güvenli şehri olarak seçilmiştir. Toronto yaklaşık 5 milyon nüfusu ile Kanada nın en büyük şehridir. Dünya nın en büyük ticaret ve eğlence merkezlerinden biri olan Toronto, Kanada da en çok okulun bulunduğu Ontario eyaletinin de kalbidir. Bir çok uluslararası araştırmada dünyanın en yeni ve mükemmel şehri olarak tanımlanan Toronto şehri aynı zamanda Amerika kıtasında yaşamak için en güvenli ve temiz metropol seçilmektedir. Çok kültürlü yapısıyla gurur duyan Toronto şehri, dört mevsiminde yaşandığı ve yazın sıcaklıkların +30 dereceye kadar çıktığı, bir iç deniz etkisi gösteren Ontario gölünün sarmaladığı, muhteşem doğa parçalarının modern hayatla iç içe ve ulaşılabilir olduğu nadir şehirlerden biridir. Toronto Üniversitesi Toronto Üniversitesi Dünya nın En İyi Üniversiteleri sıralamasında 17.sırada olan Kanada nın en büyük ve 1 numaralı üniversitesidir. 180 yılı aşkın bir süredir Toronto Üniversitesi kendisini 17 okul ve fakültesiyle, 13 öğretim hastanesi ve 19 master hastanesiyle dünyanın en büyük, en ünlü ve en iyi üniversiteleri arasında ilk sıralarda yer alır. Başarılı mezunları arasında 4 tane Kanada Başbakanı ve 6 Nobel ödülü kazanan mezunu yer almaktadır öğrencisiyle Toronto Üniversitesi, Kanada nın en büyük eğitim kurumu olarak bilinmekte olup lisans ve master alanındaki liderliğini sürdürmektedir. New College: New College, Toronto Üniversitesini oluşturan yedi kolejden bir tanesidir. Farklı kültürlerden birçok öğrenciyi içerisine alan New Kolej in üniversitenin İngilizce Yaz Okulu Programları için mükemmel bir yerdir.

2 University of Toronto Yaz Okulu Eğitim Programları Dersler Sabah Programları ve Öğleden Sonra Programları olmak üzere iki oturumda veriliyor. Katılımcılar İngilizce öğrenme ihtiyaçlarına göre bu kurslara katılabilirler. Toronto Üniversitesi'nin yaz okulu programlarında tüm dersler üniversitenin bölüm öğretmenleri tarafından verilir. Öğrencilere program başlangıcında seviye tespit sınavı uygulanır ve öğrenciler seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. Böylelikle öğrenciler kendi seviyelerinden öğrenciler ile aynı sınıflarda eğitim görürler. Yoğun İngilizce Eğitim Programı Yaş: Yaş Grubu (Junior), Yaş Grubu (Senior) Program Süresi: 4 Hafta Ders Saati: Haftada 30 saat; Toplamda 120 Saat Katılım Koşulu: Orta Seviye den (Intermediate) İleri Seviye ye (Advanced) Kadar Bu program ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak isteyen öğrenciler için önemli bir akademik İngilizce içeriği sunmaktadır. Öğrencilere her gün 6 saat yoğun İngilizce dersi sunulur. Bu yolla öğrencilerin İngilizce konuşma, dinleme, kelime bilgisi arttırma, diyalog kurma, eleştirel metin okuma ve etkili yazı yazma bilgi ve yeteneklerini geliştirilir. Program sonunda öğrencilere New College, University of Toronto katılım sertifikası verilmektedir. TOEFL veya IELTS Hazırlık Programı Yaş: Yaş Grubu (Senior) Program Süresi: 4 Hafta Ders Saati: Haftada 30 saat; Toplamda 120 Saat Katılım Koşulu: İleri Orta Seviye den (Upper Intermediate) İleri Seviye ye (Advanced)Kadar Bu program öğrencilerin İngilizce eğitim veren bir üniversiteye kabul edilmelerini pekiştirecek düzeyde bir İngilizce yeterliliği kazanmalarını ve TOEFL IBT testine veya ILETS sınavına hazırlanarak hedeflenen sonuçları almalarını sağlamaktadır. Öğrencilere her gün 6 saat Eleştirel Okuma, Sözlü Sunum, Essay Yazma, Akademik İngilizce yi Dinleme ve Anlama gibi TOEFL ve ILETS sınavlarının bölümlerindeki konular da sınıfların da eğitim alırken, Toronto Üniversitesi nin kütüphanelerinde de yararlanma olanağına sahip olurlar. Öğretmenleri öğrencilerle her gün bire bir görüşmeler yaparak sınıfta gördükleri derslerde ve TOEFL veya IELTS hazırlıklarındaki performanslarını değerlendirerek geri bildirimde bulunur ve öğrenciye performansını geliştirecek akademik destek sunarlar. Öğrenciler program sonunda New College, University of Toronto sertifikasının yanı sıra TOEFL IBT veya ILETS Pratik Test Skorunu da almaktadır.

3 Öğrencilerin Günlük Program Örneği TOEFL veya IELTS Hazırlık Programı 8:00-9:00 Kahvaltı 9:00-10:00 Ders Öncesi Online Hazırlık 10:00-13:00 TOEFL veya IELTS Hazırlık İngilizce Dersleri (3 Ders) 13:00-14:00 Öğle Yemeği 14:00-17:00 Üniversite ve Akademik Hazırlık (3 Ders) 18:00-19:30 Akşam Yemeği 20:00-22:30 Akşam Aktiviteleri 23:00 Uyku Zamanı Yoğun İngilizce Programı 8:00-9:00 Kahvaltı 9:00-10:00 Ders Öncesi Online Hazırlık 10:00-13:00 İngilizce Dersleri (3 Ders) 13:00-14:00 Öğle Yemeği 14:00-17:00 İngilizce Dersleri (3 Ders) 18:00-19:30 Akşam Yemeği 20:00-22:30 Akşam Aktiviteleri 23:00 Uyku Zamanı Konaklama Tüm öğrenciler Toronto üniversitesinin kampüsü içerisinde yer alan New College rezidanslarında konaklamaktadır. Konaklama tek veya çift kişilik ; klima, internet erişimi, dahili telefon bulunan konforlu odalarda yapılıyor. Bu rezidanslar uluslararası öğrencilere rahatlık ve konforunun yanı sıra, güvenli bir çevrede konaklama fırsatını sunmaktadır. Kültürel Aktiviteler ve Geziler Akşam Aktiviteleri Bu aktiviteler Beyzbol Maçı, Jazz Festivali, Rogers Centre, Ontario Resim Galerisi, Royal Ontario Müzesi, Toronto Limanı Gezisi, Tekneyle Ontario Gölü turu ve Kuzey Amerika nın en yüksek binası olan CN Kulesi gibi Toronto nun en popüler bölgelerine gezileri içermektedir. Haftasonu Gezileri Hafta sonu aktiviteleri öğrencilerin rahatlaması, Kanada kültürü ve Kanada nın coğrafik yapısını anlayabilmeleri adına Toronto Merkez Adası na, Kanada nın Wonderland ine, ki burası Kuzey Amerika nın ilk ve en büyük eğlence parklarından biridir, ve Niagara Şelaleleri ne düzenlenen unutulmaz turları içermektedir.

4 Toronto Ünversitesi Yaz Okulu Programı Önemli Noktalar : 1- SEVİYE TESPİT SINAVI: Programın ilk günü tüm öğrenciler Seviye Tespit Sınavına gireceklerdir. Öğrencilerin sınıfları bu sınavın sonucuna göre belirlenecektir. Bu nedenle programa katılacak öğrencilerin Seviye Tespit Sınavına gerekli önemi vermelerini rica ederiz. 2- DEĞERLENDİRME ve SONUÇ BELGESİ : Program bitiminde katılan her öğrenciye özel olarak İngilizce dilinin temel 4 yeteneğini ölçen ve değerlendiren bir Sonuç Belgesi verilmektedir. Bu belge, öğrencilerin Writing (Yazma), Reading(Okuma), Listening(Dinleme) ve Speaking(Konuşma) becerilerinde kaydettikleri gelişmeyi program süresince öğrencilere ders veren öğretmenlerinin kendi görüşlerinin de yer aldığı gerçekçi ve detaylı bir belgedir. 3- Program sonunda öğrencilere verilen New College, University of Toronto katılım sertifikası yurtdışında üniversite başvurusu yapacak öğrenciler için güçlü bir referans belgesidir. Diğer öğrenciler için de eğitim hayatları sırasında katıldıkları aktiviteler içinde her zaman ilk sırada yer alabilecek niteliğe sahiptir. 4- Programa katılacak öğrencilerin yanlarında Laptop larını götürmelerini öneririz. Program Tarihi : 28 Haziran Temmuz 2014 (4 Hafta) 27 Temmuz Ağustos 2014 (4 Hafta) Program Ücreti: Her şey Dahil Program Ücreti: Kanada Doları Her şey Dahil fiyat öğrencilerin Toronto Üniversitesinde ki Yaz Okulu eğitimleri süresince tüm ihtiyaçlarını kapsamaktadır: İngilizce Eğitimi Konaklama 3 Öğün Açık Büfe Yemek Sağlık Sigortası Öğleden sonra ve Akşam aktiviteleri Hafta Sonu Gezileri Giderken Havaalanından Karşılama ve Dönüşte Havaalanından Uğurlama Öğrencilere sürekli eşlik eden üniversite görevlisi danışmanlar Başvuru Ücreti : $200 Kanada Doları *Başvuru ücreti fiyata dahildir ve başvuru ücreti herhangi bir iptal durumunda iade edilmez. KANADA VİZESİ : 1- Kanada Vizesi Başvuru Ücreti 75 Kanada Doları dır. Vize başvuru ücreti Kanada Büyükelçiliği nin Garanti Bankasındaki ilgili hesabına öğrenci adına yatırılır. 2- Programa başvurusunu yapan öğrencilerin velilerine Kanada Vize Başvurusu konusunda detaylı bilgi daha sonra verilecektir.

5 3- Program katılan öğrencilerden Kanada Vizesi Başvuru İşlemlerinin yapılması için tarafımızdan servis ücreti alınmayacaktır. KANADA UÇAK BİLETİ: 1- Program Ücretine Uçak Bileti fiyatı dahil değildir. 2- Türk Hava Yolları ve Air Canada İstanbul Toronto direkt uçuşu vardır. 3- Uçak Bileti fiyatları her gün değişmektedir, şu dönem en ucuz fiyatla bilet alınan dönemdir. 4- Uçak Bileti rezervasyonlarında ve bilet satın alınırken öğrencinin ve/veya velinin kimliğindeki tam isminin yazılması gereklidir. Öğrencinin Pasaportunda ve/veya kimliğindekinden eksik ve/veya farklı bir isimle yapılan Uçak Bileti rezervasyonlarında sorun yaşanmaktadır. Programla ilgili tüm sorularınız için, başvuru ve kayıt işlemleri için lütfen bizi arayın: İletişim: Köksal Ekinci

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI MERAK 2-4 süre ile devam eden, 12-19 yaş grubuna yönelik, Öğrencinin yabancı dilini geliştirmesi, pratik kazanması, farklı kültürleri tanıması

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2012 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoşgeldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler

İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler 2014 İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler İngiltere Malta Güney Afrika ABD Kanada Hindistan Daha fazla bilgi için malta.wayout.com.tr adresinden internet sayfamızı ziyaret

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015 Language Studies International Tanıtım Broşürü, 2015 Learn and live the language İngiltere ABD Kanada Avustralya Yeni Zelanda İsviçre Fransa Malta www.lsi.edu Kılavuza Genel Bakış Ayrıntılı kurs bilgileri

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

KANADA DA İNGİLİZCE. 2 Year Winner. Japan Best School Award ILAC Vancouver. Best English School in Toronto

KANADA DA İNGİLİZCE. 2 Year Winner. Japan Best School Award ILAC Vancouver. Best English School in Toronto 2015 KANADA DA İNGİLİZCE Winner 5 years in a row Winner 3 years in a row 2 Year Winner Winner 8 years in a row STM Star English Language School North America Best English School in Toronto Japan Best School

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International Tanıtım Broşürü 2010 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA ALMANYA MALTA www.lsi.edu Hoş Geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue

Detaylı

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR 2014 Kaplan a Hoşgeldiniz En kaliteli eğitimi sunmada 75 yıllık deneyim Dünya çapında

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2015 & 2016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI - GENEL BİLGİ. 3. KANADA DA STUDY AND WORK PROGRAMLARI ve KANADA`DA YAZ STAJI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI - GENEL BİLGİ. 3. KANADA DA STUDY AND WORK PROGRAMLARI ve KANADA`DA YAZ STAJI YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI - GENEL BİLGİ 1. WORK AND TRAVEL 2. YAZ ÇALIŞMA KAMPLARI 3. KANADA DA STUDY AND WORK PROGRAMLARI ve KANADA`DA YAZ STAJI 4. DİL DESTEKLİ KARİYER GELİŞTİRME, SERTİFİKA, DİPLOMA

Detaylı

Dünya Çapında Dil Eğitimi

Dünya Çapında Dil Eğitimi Dünya Çapında Dil Eğitimi 2013 Boston New York San Diego San Francisco Los Angeles Miami Montreal Toronto Vancouver London Cambridge Oxford Brighton Bristol Malta Cape Town İçindekiler EC Hakkında 4 Gideceğiniz

Detaylı

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR.

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 7 18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Yaz Okulu Programları Kuzey İngiltere de Dil Eğitimi SAYI 7 Yurt dışında Yaz Okulları ve Futbol Kampları

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi 2012 İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA İrlanda 34 Dublin Kanada 44 Vancouver 45 Toronto ABD 46 Boston 47 Harvard Square 48

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 015 & 016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 9 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN Daha

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

Toronto GÜNLÜK İngilizce Dil Kamp programının içeriği

Toronto GÜNLÜK İngilizce Dil Kamp programının içeriği Toronto GÜNLÜK İngilizce Dil Kamp programının içeriği Kamp koşulları Etkinlikler İki Haftalık Program ESL Programı Veliler için Toronto Uçuş, Sağlık Diğer bilgiler TORONTO GÜNLÜK KAMP PROGRAMI 51 yıldır

Detaylı

₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları

₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları ₂₀₁₄ Yurtdışı Eğitim Programları Konumuz yabancı dil, ama sizinle aynı dili konuşuyoruz. www.biltur.com Dünyanın seçkin okulları. 1980 den beri Biltur farkıyla. İçindekiler AMERİKA İrlanda YETİŞKİNLER

Detaylı

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ VE İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI HAZIRLIK PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ : Alanında uzman bir ekibe sahip olan İngilizce Hazırlık Programı, bölüm derslerinin

Detaylı

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN HAYATINIZIN DENEYİMİ ÖĞRENCİLER ve Kampı nı bu şekilde ifade ediyor. İki haftalık kamplarımız

Detaylı

LANGUAGE LEARNING CENTER LANGUAGE LEARNING CENTER

LANGUAGE LEARNING CENTER LANGUAGE LEARNING CENTER Manchester Dil Okulları LANGUAGE LEARNING CENTER Manchester Dil Okulları LANGUAGE LEARNING CENTER İstanbul Adana Erzurum Samsun Çorum (yakında) Aksaray Konya G.Antep Sakarya İzmit Tekirdağ Mersin Bursa

Detaylı

YAŞ GURUBU : 14-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER: : 21 Haziran 02 Ağustos 2015

YAŞ GURUBU : 14-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER: : 21 Haziran 02 Ağustos 2015 AMERİKA NEW YORK St.-Giles Columbia University www.stgiles-international.com AMERİKA BİREYSEL YAZ OKULLARI St Giles New York yaz okulu, Ivy League nin bir üyesi olan Columbia University Kampüsünde yaz

Detaylı

Profesyoneller İçin İngilizce

Profesyoneller İçin İngilizce Profesyoneller İçin İngilizce Holmesglen, öğrencilerin değişik meslek gruplarına yönelik dil becerilerini geliştirmek için bir sömestirlik (toplam 20 hafta) Mesleki İngilizce Programları sunmaktadır. Tüm

Detaylı

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA EDİTÖRDEN Sevgili EduLife Canada Okuyucuları, Türkiye de eğitim adına yeni ufuklar açacak EduLife Canada dergimizin ilk sayısıyla sizlerleyiz. EduLife

Detaylı

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM AMERİKA DA YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM AMERİKA DA YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS AMERİKA DA YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ AMERİKA NEW YORK St.-Giles Columbia University www.stgiles-international.com YAŞ GURUBU: 14-17 22 Haziran 03 Ağustos 2014 St Giles New York yaz okulu, Ivy League

Detaylı