ORDUSPOR GELECEK HERKES GÖRECEK

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ORDUSPOR GELECEK HERKES GÖRECEK"

Transkript

1 ORDUSPOR GELECEK HERKES GÖRECEK

2 SPOR TOTO SÜPERLiG SEZONU ORDUSPOR REKLAM VE SPONSORLUK TEKLİF DOSYASI

3 Orduspor Başkanı: Nedim Türkmen

4 Orduspor Yönetim Kurulu Nedim Türkmen in yeniden başkan seçildiği Orduspor un yeni yönetim kurulu: Uğurcan Ataoğlu, Adem Türkmen, Akın Çiçek, Çoşkun Memiş, Engin Başyazgan, Hakan Şahin, Tamer Aktaş, Seyid Ali Gündoğdu, Levent Yıldırım, Murat Gürsoy, Ömür Hamdi Köleoğlu, Saltuk Orkun Elibol, Hasan Çebi, Tahsin Türkmen, Zühtü Başar Aşmaz. Orduspor, önümüzdeki 3 yıl içinde Avrupa Kupalarına katılmayı, 5 yıl içinde de SüperLig Şampiyonu olmayı hedeflemektedir.

5 Orduspor Teknik Direktörü: Hector Cuper Orduspor un teknik direktörlüğünü, bu sezon da dünyaca ünlü Arjantin li Hector Cuper sürdürecek. Cuper in transfer listesinde, özellikle İspanya liginde oynayan yeni futbolcular var.

6 Orduspor Taraftarı SüperLig de oynayan hiç bir Anadolu takımı, Orduspor taraftarı gibi centilmen bir taraftar kitlesine sahip değildir.

7 19 Eylül Stadyumu 19 Eylül Stadyumu, Ordu şehir merkezindedir. 12 bin seyirci kapasitelidir.

8 Rulopan reklamları TL + KDV 19 Eylül Stadyumu saha kenarında 1 metre boyunda, 5 metre genişliğinde reklam görseli girilebilen toplam 40 rulopan yer almaktadır. Bunlardan 10 u kuzey kale arkasında, 10 u güney kale arkasında, 20 si de Maraton tribünü önünde bulunmaktadır. Rulopan a 25 farklı firmanın reklamı girilebilmektedir. Firmaların reklamları sırayla dönerek yayınlanmaktadır. Reklamlar maçın başlamasında 2 saat öncesinde yayınlanmaya başlar ve maç bitimi taraftarın stadyumdan ayrılmasına kadar devam eder. 90 saniyelik izlenme süresi verilen bir firmanın reklamı seyircinin stadyumda bulunduğu esnada 6 7 kez görünür.

9 Korner köşesi reklamları TL + KDV Yüksekliği 1 m. genişliği 5 m. olan korner noktasının arkasında bulunan sabit reklamdır. Korner Reklamları rulopan reklamları gibi sırayla farklı firmaların reklamlarını değil, tek bir firmanın sabit reklamını gösterir. Maraton tribünü tarafındaki iki korner noktasının arkasında ikişer adet olmak üzere toplam dört adet korner reklamı alınmaktadır. Korner reklamı vermek isteyen firma baskı maliyetleri reklamveren üzerinde kalmak üzere, istediği sıklıkla reklam içeriğini veya sloganını değiştirebilir.

10 Maraton tribün alınlık reklamları TL + KDV 1 m. yükseklik ve 10 m. genişlikte 10 adet reklam panosu alınabilmektedir. Sabit reklamlardır. Reklam görüşmeleri sırasında firma tekliflerine göre tamamı tek bir reklam verene kullandırılabilir.

11 Forma önü reklamı TL + KDV Orduspor la, futbol sezonunda beraber anılacak, her takım fotoğrafında gururla poz veren takımımızın göğsünde tüm dünyaya bu sponsorluğu tanıtma fırsatına sahip olacak; Türkiye nin önde gelen, futbola ve spora destek veren tek bir firma için ayrılmış alandır. Bu birlikteliğe gönül veren Orduspor u desteklemek isteyen, bütün Ordusporlu taraftarların gönlünde yer edecek firmadan beklediğimiz sponsorluk miktarı TL dir.

12 Forma sırt reklamı TL + KDV Canlı yayında ve stadyumda izlenen maçlarda seyircilerin en çok takip ettikleri alanlardan bir forma arkasındaki numara ve futbolcu isimleridir. Bu alanda numaranın üzerinde yer alan forma arkası reklamı tüm maç boyunca 11 futbolcunun sırtında yer alır.

13 Şort sağ bacak üstü reklamı TL + KDV Forma sağ kol reklamı TL + KDV Futbolcu formalarının sol kolunda TFF logosu, sağ kolundada sağ kol reklamı sponsoru firmanın logosu yer almaktadır. Sağ kol reklamı sponsorluğunun sezonu ücreti TL dir.

14 Yedek kulübesi reklamı TL + KDV Canlı yayında ve stadyumda izlenen maçlarda seyircilerin en çok takip ettikleri alanlardan biri yedek kulübesidir. Özellikle Hector Kuper in hareketleri ve mimikleri kameraların ilgi odağıdır. Bu fiyat, bir kulübenin fiyatıdır. Toplam 2 yedek kulübesi vardır.

15 Skorboard yanı reklamı TL + KDV Skorboard un sağ ve sol yanlarında vinil reklam kutularının her biri TL dir.

16 Antrenman sahası reklamı TL + KDV Antrenman sahasının etrafında bulunan tel örgülere asılacak 3 m. yükseklik ve maksimum 5 m. genişlikteki reklamların sezonluk ücreti TL dir.

17 LED ekran reklamı TL + KDV 30 saniyelik reklam filmi, maçtan önce 1 saat, devre arasındaki 15 dakikalık kuşakta sesli olarak defalarca gösterilecektir. Bu uygulamanın sezonluk fiyatı TL dır.

18 RULOPAN REKLAM VE SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ Sözleşmenin Tarafları: Bir tarafta Durugöl Mahallesi Vali Kemal Yazıcıoğlu Orduspor Tesisleri ORDU adresinde mukim Orduspor Kulübü Derneği diğer tarafta.adresinde mukim yer almaktadır. Sözleşmenin devamın Orduspor Kulübü Derneği KULÜP..... SPONSOR olarak anılacaktır. Madde 1: Sözleşmenin Konusu tarihinden başlamak ve tarihde bitmek üzere, futbol sezonunda KULÜP e ait 19 Eylül Stadyumu Rulopan sisteminde SPONSOR a ait reklamların, sezonda oynanan iç saha müsabakalarında yayınlanması ve buna ilişkin olarak SPONSOR un KULÜP e sponsorluk bedeli vermesidir. Madde 2: Sözleşmenin Süresi Sözleşmenin imzalanması ile tarihi arasındaki dönem. Madde 3: Rulopan Reklamın Özellikleri 19 Eylül Stadyumunda maç sahasının etrafında toplam 40 adet 1 metre yükseklikte ve 5 metre genişlikte reklam görselinin girilebileceği rulopanlar mevcuttur. Bu rulopanlar Kuzey Kale Arkası nda 10 adet, Güney Kale Arkası nda 10 adet ve Maraton Tribünü önünde 20 adettedir. SPONSOR a ait görsel 40 adet rulopana da girilecektir. Reklamların gösterilme anında SPONSOR a ait görsel 40 adet rulopanda eş zamanlı 1 sıra olarak gösterilecektir. Gösterim süresi her seferinde 1,5 dakika olmak üzere, maçın başlamasından 2 saat öncesinden başlayıp, taraftarın stadyumdan ayrılmasına kadarki sürede 6 7 kez görüntülenecektir. Madde 4: Baskı Maliyeti Rulopan reklamların baskı maliyeti KULÜP e aittir. Madde 5: Görsellerin Hazırlanması SPONSOR görselleri; kanuna, ilgili mevzuatlara, TFF statülerine aykırı olamaz; SPK mevzuatına aykırı olamaz, başka SPONSOR veya 3. şahıs durumundaki firma ve şahısların haklarına engelleyici nitelikte olamaz (KULÜP bilgisi haricinde 3. şahısların haklarına müdahil olan görseller KULÜP tarafından yayınlanmış olsa bile tüm sorumluluk ve yasal yükümlülükler SPONSORA aittir); Irkçı ve siyasi içerik yer alamaz; KULÜP ve taraftarı hakkında olumsuz söylemler içeremez; başka kulüp ve taraftarı hakkında olumlu veya olumsuz söylemler içeremez. SPONSOR un hazırladığı reklam görseli içeriğinden dolayı 3. şahısların haklarının tazmini için maddi ve manevi tazminatlar SPONSOR un sorumluluğundadır. Bu tür uygunsuz reklam içeriğinin olması durumunda KULÜP firmanın görselini reklam ücretini geri ödemeksizin kaldırmaya ve sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmeye yetkilidir.

19 RULOPAN REKLAM VE SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ Üst paragraftaki kurallara uygun olarak, SPONSOR rulopanlarda yayınlatmak istediği reklam görselini dilediği şekilde kendisi hazırlayacaktır. Sözleşmenin imzalanmasına müteakip 1 hafta içinde ürün görseli SPONSOR tarafından KULÜP e ulaştırılır. Görsellerin KULÜP e ulaşmasından itibaren 7 günlük süreden sonraki ilk maçta SPONSOR un reklamları gösterime girer. Görsellerin KULÜP e ulaşmasında yaşanacak gecikmelerde sorumluluk SPONSOR a aittir. Madde 6: Muhtemel Arızalar KULÜP kural olarak SPONSOR a ait reklam görsellerini iç sahada oynanan müsabakaların tümünde arızasız olarak çalıştırmakla sorumludur. Çıkabilecek arızaları maç saatinden önce tamir etmekle ve maç günü çalışır duruma getirmekle yükümlüdür. Görsellerin gösterim süresi içinde (Maçın başlamasından 2 saat öncesi ve maçın bitimine müteakip taraftarın stadyumdan ayrılması arasında kalan zaman) çıkabilecek arızalar bu kuralın istisnasıdır. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde KULÜP, SPONSOR a ait reklam görsellerinin en iyi şekilde ve en uzun sürede seyircilere yayını sağlamalıdır. Bu iyi niyet çerçevesinde tüm sezon içinde 1 maçlık arıza olması ve rulopanların çalışmaması toleransını SPONSOR şimdiden kabul eder. Madde 7: Sponsorluk Bedeli Sözleşmenin konusu başlıklı maddede yer alan SPONSOR a ait görselin 1 yıl müddetinde KULÜP ün iç saha maçlarında yayınlanması karşılığında SPONSOR, KULÜP e TL ücret ödeyecektir. Bu bedele KDV dahil değildir. SPONOR ödemelerini aşağıda yazan miktarda ve tarihte yapacaktır:... Madde 8: Sponsorluğun Duyurulması KULÜP, SPONSOR la yaptığı anlaşmayı KULÜP e ait aylık Orduspor Dergisi nde, KULÜP e ait web sitesinde (www.orduspor.org.tr) duyuracaktır. KULÜP e ait tesislerde vereceği basın toplantılarında kullandığı arka fon panosunda SPONSOR un logosunu yayınlayacaktır. SPONSOR un istemesi durumunda SPONSOR firmanın yetkilisi ile Orduspor a verilen SPONSOR luk desteği ve SPONSOR firma tanıtımı konulu röportaj yayınlanacaktır. Madde 9: Muhtemel İhtilaflar SPONSOR ve KULÜP arasında çıkabilecek ihtilaflar durumunda Ordu mahkemeleri yetkilidir. İş bu sözleşme 9 madde, 3 sahfa ve 2 nüsha olarak tanzim edilmiş, tarafları temsile yetkili kişilerce tarihinde imzalanmıştır. Sözleşmenin tarafları yukarıda yazılı sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiştir. KULÜP SPONSOR

20 ORDUSPOR KULÜBÜ Durugöl Mahallesi Vali Kemal Yazıcıoğlu Orduspor Tesisleri Ordu Tel: (0 452) Faks: (0 452) e-posta:

2014 2015 SEZONU TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ

2014 2015 SEZONU TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ 2014 2015 SEZONU TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ MADDE 1 KUPANIN OLUŞUMU ve KATILIM ŞARTLARI (1) TFF nin ulusal düzeyde düzenlediği kupanın ismi Türkiye Kupası dır. Türkiye Kupası nın isimlendirme

Detaylı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU SPORTİF EKİPMAN TALİMATI

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU SPORTİF EKİPMAN TALİMATI TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU SPORTİF EKİPMAN TALİMATI MADDE 1 AMAÇ (1) Bu talimatın amacı, müsabakalara katılacak futbolcuların ve müsabaka görevlilerinin ve diğer kişilerin, forma setleri ve benzeri sportif

Detaylı

2013 2014 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ

2013 2014 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ 2013 2014 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ MADDE 1 KUPANIN OLUŞUMU ve KATILIM ŞARTLARI (1) TFF nin ulusal düzeyde düzenlediği kupanın ismi Türkiye Kupası dır. Türkiye Kupası nın isimlendirme

Detaylı

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ (TBL) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ (TBL) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ (TBL) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ TBL Yönetim Esasları Yönergesi - 2-16.07.2014 İÇİNDEKİLER LİGİN TANIMI, KURULLAR VE YÖNETİM 8 1. LİGİN TANIMI 8 2. LİG DANIŞMA KURULU 8 3. LİG KURULU

Detaylı

KULÜP LİSANS VE MALİ FAIR PLAY TALİMATI ARALIK 2012. Tanımlar 6. Madde 1 Amaç 10 Madde 2 Kapsam 10. Bölüm II. Kulüp Lisans

KULÜP LİSANS VE MALİ FAIR PLAY TALİMATI ARALIK 2012. Tanımlar 6. Madde 1 Amaç 10 Madde 2 Kapsam 10. Bölüm II. Kulüp Lisans KULÜP LİSANS VE MALİ FAIR PLAY TALİMATI ARALIK 2012 İÇİNDEKİLER Tanımlar 6 Bölüm I. Başlangıç Hükümleri Madde 1 Amaç 10 Madde 2 Kapsam 10 Bölüm II. Kulüp Lisans Madde 3 İstisnalar politikası 11 Madde 4

Detaylı

İŞNET ADSL/VDSL İNTERNET ERİŞİMİ ABONELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ

İŞNET ADSL/VDSL İNTERNET ERİŞİMİ ABONELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ 1 İŞNET ADSL/VDSL İNTERNET ERİŞİMİ ABONELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bu Sözleşme, Kore Şehitleri Cad. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak No:5 34394 Esentepe Şişli/İSTANBUL adresinde mukim İşNet ELEKTRONİK

Detaylı

TÜRKĐYE FUTBOL FEDERASYONU TEMSĐLCĐLER KURULU 2009-2010 FUTBOL SEZONU. Temsilci El Kitabı

TÜRKĐYE FUTBOL FEDERASYONU TEMSĐLCĐLER KURULU 2009-2010 FUTBOL SEZONU. Temsilci El Kitabı TÜRKĐYE FUTBOL FEDERASYONU TEMSĐLCĐLER KURULU 2009-2010 FUTBOL SEZONU Temsilci El Kitabı Temmuz 2009 2 ĐÇĐNDEKĐLER GĐRĐŞ...4 TEMSĐLCĐ....5 ETKĐN TEMSĐLCĐ....5 TEMSĐLCĐ TEMEL PRENSĐPLERĐ... 5 ATAMALARDA

Detaylı

Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları

Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları Bu kurallar, Flavon max Tüketici Kulübü Üyelik Sözleşmesi nin ve Dağıtıcılık Anlaşması nın tamamlayıcı bir parçasıdır 1) Giriş Türkiye sınırları

Detaylı

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2013 31 Mayıs 2014. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2013 31 Mayıs 2014. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2013 31 Mayıs 2014 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu İçindekiler Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu ve İletişim Bilgileri 2. Yönetim Kurulu 3.

Detaylı

2015-2016 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR

2015-2016 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR 2015-2016 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR Temmuz 2015 SUNUŞ Başarıyla tamamladığımız 2014-2015 Amatör Futbol Sezonunun ardından yeni heyecanlara koşacağımız 2015-2016 sezonunun tüm

Detaylı

2014-2015 SEZONU U21 LİGİ STATÜSÜ

2014-2015 SEZONU U21 LİGİ STATÜSÜ MADDE 1 KATILIM 2014-2015 SEZONU U21 LİGİ STATÜSÜ (1) 2014-2015 sezonunda Süper Lig ve 1. Lig de yer alan kulüplerin U21 Ligi ne katılmaları zorunludur. (2) Her kulüp U21 Ligi ne en fazla bir takımla katılabilir.

Detaylı

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ İçindekiler BÖLÜM I FAALİYETLERİN AMACI VE YÖNTEMİ... 1 1.... AMAÇ...1 2.... KAPSAM...1 3.... DAYANAK...1 4.... ORGANİZASYONLARIN IMAJI...1 5....

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

TURKKOM HİZMET SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve ETİK KURALLARI TAAHHÜTLÜ TURKKOM FRANCHİSE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

TURKKOM HİZMET SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve ETİK KURALLARI TAAHHÜTLÜ TURKKOM FRANCHİSE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ 1-TARAFLAR ve TANIMLAR TURKKOM HİZMET SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve ETİK KURALLARI TAAHHÜTLÜ TURKKOM FRANCHİSE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ 1.1- TURKKOM İnternet Pazarlama Bilişim Müteahhitlik ve Eğitim Hizmetleri

Detaylı

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor. İçindekiler İdeal Home Tanıtım... 3 İdeal Home 2013 de Neler Oldu?... 5 Talep Formu Ön Yazı... 6 Fuar Katılım, Kayıt ve Talep Formu... 7 Fiyat Tarifesi... 8 Katılım Sözleşmesi... 9 Sözleşme Şartları...

Detaylı

FUTBOL DİSİPLİN TALİMATI

FUTBOL DİSİPLİN TALİMATI FUTBOL DİSİPLİN TALİMATI I. BAŞLANGIÇ HÜKÜMLERİ MADDE 1 AMAÇ Bu talimatın amacı, amatör ve profesyonel futbol faaliyetlerinde disiplini sağlamak, disiplin kurullarının oluşumunu, çalışma usul ve esaslarını,

Detaylı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti alımı yapılacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti alımı yapılacaktır. 30.06.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/13679 KONU : Dijital Platform Geliştirme ve Tasarım Hizmeti Alım İşi SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu

Detaylı

TBL SALON UYGUNLUK VE GÜVENLİK TALİMATI

TBL SALON UYGUNLUK VE GÜVENLİK TALİMATI TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU TBL SALON UYGUNLUK VE GÜVENLİK TALİMATI 2011 2012 SEZONU İÇİNDEKİLER BÖLÜM I GENEL HÜKÜMLER... 3 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. DAYANAK... 3 4. TANIMLAR... 3 BÖLÜM II SALON

Detaylı

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013)

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) MADDE 1- Taraflar 1.1 İşbu sözleşme, bir tarafta GLOBAL Dil Hizmetleri Danışmanlık Turizm İthalat & İhracat Tic. Ltd. Şti (Bundan

Detaylı

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2014 30 Kasım 2014 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Ocak 2015 İçindekiler Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu ve İletişim Bilgileri 2. Yönetim

Detaylı

YAZILIM SATIŞ SÖZLEŞMESİ

YAZILIM SATIŞ SÖZLEŞMESİ YAZILIM SATIŞ SÖZLEŞMESİ ALMANAC-PRO YAZILIM SATIŞ SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar ve İletişim Bilgileri İşbu sözleşme (bundan böyle Sözleşme olarak anılacaktır), aşağıda Firma ve Müşteri olarak tanımlanan ve Sözleşmenin

Detaylı

NÜANSTUR VE SÜRATTUR ACENTELİK SÖZLEŞMESİ

NÜANSTUR VE SÜRATTUR ACENTELİK SÖZLEŞMESİ NÜANSTUR VE SÜRATTUR ACENTELİK SÖZLEŞMESİ Bir taraftan Bulgurlu mah. Bağcılar cad. No:1/A Üsküdar/ İstanbul adresinde mukim NÜANS Turizm Tanıtma ve Reklamcılık A.Ş. (Bundan böyle NÜANSTUR VE SÜRATTUR olarak

Detaylı

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

(Bundan böyle Müşteri olarak anılacaktır.) arasında imzalanmıştır.

(Bundan böyle Müşteri olarak anılacaktır.) arasında imzalanmıştır. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TOPLU SMS SÖZLEŞMESİ MADDE 1 TARAFLAR İşbu Sözleşme, merkezi Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler/Ankara adresinde bulunan Türk Telekomünikasyon A.Ş. (Bundan böyle Türk Telekom

Detaylı

ABONELİK SÖZLEŞMESİ COMPATEL TELEKOMÜNİKASYON HİZ. LTD. ŞTİ...

ABONELİK SÖZLEŞMESİ COMPATEL TELEKOMÜNİKASYON HİZ. LTD. ŞTİ... ABONELİK SÖZLEŞMESİ Bu abonelik sözleşmesi, COMPATEL TELEKOMÜNİKASYON HİZ. LTD. ŞTİ. (bundan böyle kısaca: "COMPATEL") ile... (bundan böyle kısaca: ABONE ) arasında ve aşağıda tamamen mutabık kalınan şartlar

Detaylı

3.1. Alan adı (domain): Şâhısa/firnaya/kuruma ait web sitesinin internet üzerindeki adı ve adresidir. www.firmaismi.com gibi.

3.1. Alan adı (domain): Şâhısa/firnaya/kuruma ait web sitesinin internet üzerindeki adı ve adresidir. www.firmaismi.com gibi. MUSA ADSIZ WEB TASARIM ADRESİ WEB (İNTERNET) SİTESİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ WEB (İNTERNET) SİTESİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ Madde 1 TARAFLAR Bir tarafta Tahtakale Mahallesi Bayrak Sokak No:04 D:03 Avcılar İSTANBUL

Detaylı

ANA SÖZLEŞME. Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A. Ş. Kablo Hizmetleri Sözleşmesi

ANA SÖZLEŞME. Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A. Ş. Kablo Hizmetleri Sözleşmesi Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A. Ş. Kablo Hizmetleri Sözleşmesi ANA SÖZLEŞME Madde 1 Taraflar Versiyon No: ANA12.0.0 Hizmet Veren : TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. ( TÜRKSAT)

Detaylı

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ 1 - TARAFLAR ve TANIMLAR 1.1 iş bu sözleşme Çınarlı Mah. Atatürk Cad. Arabacıoğlu iş Merkezi Kat:4 No:10 Seyhan/Adana/Türkiye adresinde faaliyet

Detaylı

SANAL SUNUCU VE VMWARE SUNUCU SÖZLEŞMESİ

SANAL SUNUCU VE VMWARE SUNUCU SÖZLEŞMESİ SANAL SUNUCU VE VMWARE SUNUCU SÖZLEŞMESİ MADDE 1. TARAFLAR İş bu sözleşme.. tarihinde; İstasyon Mahallesi Saadet Caddesi No : 117 İlkadım SAMSUN da bulunan, (Bundan sonra Computer olarak tanımlanacaktır)

Detaylı